Új privát üzeneted érkezett!

Ildi!

Próbáld ki, hogy Ancsi alá teszel egy lepedőt vagy plédet ahogy hason fexik, és emeld meg egy kicsit a lepedőt nem sokkal mellette. Épp csak hogy átjusson a holtponton, aztán lehet hátról hasra is, meg lehet így gurultatni. Hátha így ráérez az ízére. (Remélem, Edó nem kövez meg, mert ez nem petős technika.) Ártani nem tudsz vele.
rjuli
 
 


Nekem is ezt javasolták anno Kelemennél, amikor még nem akart hasonfeküdni se. Sőt, hogy görgessem őt többször is így, nagy törülközőre vagy lepedőre fektetve. Miért, miért nem, egyszer csak megfordult, de szerintem inkább a balatoni fürdőzés tett neki jót. Kép (Mert annyit azért nem hengergettem)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Szoktam olykor hengergetni- mikor rám jön az ötperc- meg olyat is, hogy lábnál-kéznél meginditom, azt küzdjön. Meg olyat is, hogy segitek és görgünk erre -arra, nagyokat röhög közbe. Szóval ilyenek vannak, de egyedül még a papirért sem sikerült, pedig küzdött. De eltökéltem, hogy most már nekiállok "edzeni" őt, mert azért csak könnyebb lenne neki is, ha nem kéne orditania ilyen csekélységekért isKép

Ildi

Ildi
pildi
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát, igen-igen, elég hamar lebuktam! Abban reménykedtem, hogy más is van olyan hanyag, mint én, és nincs táblázata, ami alapján kitalálja könnyen, hogy mikor szült Pele és mikor szültem én Kép Igazából addig nem akartam széles publikumnak elárulni a babát, míg túl nem jutottam a nyakiredő-UH-n, mert Bálintnál sok mindenen keresztülmentem a maga kis 3 mm-e miatt. Na, ezt most jól megaszondtam!
Ma viszont a doktor bácsi megnyugtatott, mert egy vidáman rugdosodó, szépen dobogó szívű 12 hetes kisembert mutatott nekünk. Kép
Most csak ennyit, a többit majd később, TUDJÁTOK, HOVA:
A L E V L I S T Á R A! Kép
ldildi
 
 


Drága Druszám!

Sokszor gratulálok nektek! Boldog babavárást kivánok!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Drága Ildi!
Ezer gratula az albérlőhöz!!!
Krinyó tudja? Ha igen mit szólt és mit szeretne?
Pusza
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


LD, ITT is és megint..KépKép

No, meg boldog szülinapot mindkét Ildinek (ugye PIldi most volt?)

Verus

Kép
verus
 
 


Veruskám, köszi!!!
(kereken egy hónapja volt, de igy legalább fiatalabbnak érzem magamKépKépKép)

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ld!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKépKépKép
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Ld!

jaj de jóóó KépKépKép!!!
Szívből gratulálok!!

Erika
kerika
 
 


Pele,
mi van Bábival? Szegénykém, biztos nagyon fájhatott neki KépKép. Szóval lehet, hogy ti is újpestiek lesztek???
Banett,
nagyon örülök, látod, látod, már az életed részei vagyunk a listával (Kép). Jó, hogy megint jössz.
Ildi,
akkor, ha te parázol kicsit, akkor én mit csináljak? Ancsi már bogarat kerget, Luca meg... még mindig inkább a nyafit választja a mozgás helyett, ráadásul most volt vagy 3-4 irtó sírós napja, azt hittem, felcsavarom magam valamelyik fára...KépKép
Tomi meg éjszaka meleg-hideg-meleg-hideg játékot játszott.. Kép nekem nem tetszett annyira, de nem volt láza, úgy 3 körül rávettem magam és megmértem, semmi. Íg ma ment bölcsibe, sőt délután nálunk járt a gondozónője, irtó boldog volt a kis drágám Kép
Jaj, most lelövöm magam, mert már így is tövig rágtam a körmöm, pedig még el sem kezdődött a meccs (PAOK Szaloniki-Debrecen), megyek nagyon drukkolok a kedvencekenek (lám, most még apa is nekünk szurkol Kép )
Na, pusz mindenkinek: Erika

Jaj, Napocska, már valszeg nem megyek a listára (Kép), így itt írom: Isten hozott itthon (és Újpesten!)!!
kerika
 
 


LÁnyok, muszáj soron kivül jelentkeznem.
Ancsi épp meztelen és várja a fürdését.
De:

most itt a pelenkázón egymás után 6-szor hasrafordult!!!!!!!KépKépKépKépKép

Úgy látszik tényleg csak az edzés hiányzott neki!!Juhé!
(Igaz, egész nap rém nyügi volt, és mint első gyerkőc óta tudjuk: a nagy tetteket gyakran előzi meg nyügi-nyafi (Erika!!!), legalábbis anno Bálintnál mindig ezzel vigasztaltuk magunkat, ha már nagyon nyafi volt.)
Na kiváncsi leszek, elfelejti-e holnapra...

Jut eszembe. Ma baba-mama klubon voltunk itt helyben, és ott egy kislány (15? hónapos) határozottan mutogatta neki, miképp kell forogni. Komolyan, már járó kiscsaj volt, rendre elszedte Ancsitól a játékát, aztán egyszer csak fogta magát, odafeküdt mellé, és forgott oda-vissza. Helyből az az érzésem volt, hogy tanitja.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ld!

Akkor most már "nevesítve" gratulálok! Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Ld! Ismeretlenül is gratula!!!Kép
Jóccakát mindenkinek
matska
u.i.: raktam fel a profilomba egy képet az én Tomimról, hátha érdekel valakit...
matska
 
 


Ildi,
ez a forgás nagyon klassz! Nálunk is így volt, egyszer csak megfordult, amikor a legkevésbé vártuk: álmában! Kép Onnantól fogva minden rendben, töretlen a fejlődése.
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok, Pildi hajrá a főzelékkel, szép a súlya, van is kedve, hátha az a bizonyos gyenge izom berándul a rostos kajától!
Különben csak miattatok jöttem ide.
örülök, hogy jól vagytok!!
Taliról lemondtál?
Azóta várom az időpontot!!!
Pkinga
 


Ld!
Nagy gratula a kis pocaklakóhoz. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Ld!
GRATULA itt is!!!!! Tök jó, hogy minden rendben a kisemberrel!!!

PIldi!
Neked is gratula a forgós Ancsihoz!!! Látod, eljött ez isKépKép Aranyos lehetett a kislány a baba-mama klubbanKép

Erika!
Bizony, PIldinek igaza van, hogy a nyűgösség lehet fejlődési ugrások előtt!! Úgyhogy hajrá Luca!!!!KépKép
Ma kissé én is ilyen fára felcsavarós hangulatban voltamKépKép
Ti merrefelé laktok pontosan?

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


LDIldi!

Sok szerettel gratulálok a pocaklakóhoz! Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Matska!

Nagyon helyes a kismatska! Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


PIldi!


Ancsi olyan mint az én mosógépem. Kép
Amikor panaszkodsz rá egyből összeszedi magát.Kép Kép

Tegnap szóltam a páromnak nézzem meg a mosógépet, mert nagyon zörög. Persze hiába mostam kétszer nem produkálta a hibát, mert figyelték és lelke van. Ma megint mostam, ma zörgött, de a párom éppen a holdba volt/van, úgy hogy csendbe figyelem vajon mikor kell kézzel mosnom.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Matska,
nagyon helyes Tomid van, milyen kis mosolygós!
Pele,
Megyeren lakunk, nagyjából a 2-es út és a Megyeri út közötti területen.

Megyek, mert karácsonyi ajikat veszünk, nem szeretném decemberre hagyni és anyós bevállalta délelőttre Lucát. Este majd jövök, remélem, pusz: Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Kinga, mail ment!!

Kiváncsi, Pele, BCsKata: köszönjük a gratulákat. MOndjuk egyelőre ma reggel nem ismételte meg a dolgot, de reggel mindig is "lustább" szokott lenni, nyafkább és hamarabb álmos, már az is nagy szám, ha nem a kezemben van ébren, szóval ez még nem jelent semmit. (viszont ma reggel tett másfél kört a labdák után, ami reggelhez képest szép teljesitmény)

Matska:nagyon szép kisfiad van, igazi vagány kissrácnak tűnik!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Köszi mindenkinek, tényleg nagyon vagány, néha talán túlságosan isKép. És még csak most kezdett járni... egy kedves barátunk adott neki indián nevet is: Kicsi KáoszKép. Mit ne mondjak, találóKép.

PIldi, gratula a nagylánynak, tulajdonképpen tök nehéz ez a fordulás-dolog, de tényleg. Amikor terhes voltam sokszor eszembe jutottKép.

Jó hétvégét mindenkinekKép

matska
matska
 
 


Sziasztok!

Nem használ valaki közületek 5-ös méretű tépőzáras Pampers pelenkát? Ha igen, majmos mintájút keresek minél többet, akármilyet adok érte!

Köszi Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ildi!
KépKépKép

Iboly!
Köszi! Sajnos mi még nem üldözünk bogarakat, meg ülni sem tudunk. De nem aggódom. Tudom, hogy lusta és kész. A lábait viszont személyesen ismeri! Kép

Cory!
Az egész csomag 4+ -osban nem volt egy majom sem. Kép

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Cory!

4 db majmom van ötös méretben. Kettő "hagyományos" csomagból, kettő pedig a Total Care Extra Dry System fantázianevűből. Ebből következik, hogy a majmok nem egyformák... Kép

No, mi legyen?

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


HAli Lányok!

PIldi, akkor bocsikaKépKép És gratu AncsinakKépKép

Cory, nálunk a "Digris"-es a menő..a mi 4+ unkban sem volt.

MArci Úr 3 fogú lett éssss ma röpke egy egész percig állt!! (kapaszkodás nélkül..)

Erika, merre laktok? (a LISTÁraKép megírnád az utca nevét..mi anno a Szilaspatak soron laktunk..Ti is arrafelé, nem?)

Riogatnak itt a hóval, meg minden..de eddig csak a hülye hideg eső jött..olyan csontig hatoló..rémes! Mi már a múltkor is kimaradtunk a havazásból. Egy kicsit még süthetett volna még a nap, olyan tavasz érzete volt az embernek.

Ja, 7 gyerekesség: szóval 5 saját plusz a 2 kamasz(ÁÁÁ) tesóm..Anyám a fővárosban maradt és csak 10-14 naponta jön haza..(no comment, ok?Kép)

A költözésről még: nem meséltem, csak a talin említettem meg, hogy mennyire drágán dolgoznak a költöztetők. (200 km-ről volt szó, egy fuvar mindenféle ki- és beszállással 165000 Ft lett volna - nekünk 3 kocsi kellett volna, tehát 3* 165000)
Nos, utánajártunk és amellett döntöttünk, hogy egy hétvégére kibéreltünk egy Ford Transitot és a férjem volt a fuvaros. Egy hosszú 7 vége alatt levezetett 2000 km-t azaz 5 fordulóban jöttünk le. Iszonyat volt, 1. aggódtam miatta, hogy ne aludjon el; az asztmája miatt ne hajtsa magát halálra, lévén egyetlen férfiként ő pakolta a nehezét is fel/le, ki/be; 2. én Örkényben pakoltam össze a köv. fuvar cuccait, nyakamban a gyerekekkel, anyám idelent a lehozott csomagokat szorírozta..
A srácok meglepően jól viselték, bár segíteniük nem kellett, csak az volt a lényeg, hogy ne legyenek láb alatt. Egész hétvégén jó idő volt, úgyhogy elvoltak a kertben.
És a java -nekem legalábbis- csak a végére maradt, ui. péntek-szombat-vasárnap összesen aludtam 10 órát és az uccsó fuvarral egyidőben (konvojban) kellett lehoznoznom a skacokat, és a kutyust is. (este volt már, szakadni kezdett az eső és még sosem jártam egyedül a 6-oson..) Zadír előtt is le a kalappal, mert olyan szuperül viselkedett!!! Sosem autózott még...
Szóval ezért is írtam, hogy túléltük..szó szerint.

Aztán: mivel tudtuk, hogy így fog alakulni a költözés, csomó bútorunkat kiselejteztük (itt is maradt rengeteg), többek közt a srácok ágyát és megbeszéltük, hogy az IKEA katalógusban látott emeletes ágyat megvesszük nekik..Ez így olyan szép. Na, ja, amikor meg akartuk venni, nem volt raktáron..rendeljük meg. OK!!! Ez volt szeptemberben..2-3 hete el keztem hívogatni őket, hogy na, mizu?? Semmi, ÉL A RENDELÉS!! Nem semmi, igaz?? TEgnapelőtt is "zakalattuk" őket, hogy ...szóval elég gáz, hogy a földön van a nagyok matracai..és hát mi a jó büdös franc van má'!??!!! Bocsánatkérés nélül ismét biztosítottak afelől, hogy ÉL a rendelés és türelem, a múlt héten jött 4 db. ágy (!!) igen sokan várunk az ágyra..
Zalánom persze írt egy mailt a vevőszolinak, hogy ez igazán európai..
Ma jött a válasz: nekik fontos a mi panaszunk és remélik, hogy ha megyünk legközelebb, akkor meg leszünk elégedve velük.
Titkon reménykedtünk abban, hogy úgy járunk, mint Evey a szoboszlói nyaralással..de nem, minket nem dobtak meg egy ingyen ággyal, de még egy 50 %-kal semKépKépKép
Szóval, úgy döntöttünk, hogy megvesszük a faanyagot és mi magunk megcsináljuk..Az ikea meg...

Most megyek, MArci álmos, pussz:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Juca: a milyenségük mindegy Kép Mit szeretnél érte, és hogyan tudnánk cserálni?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekem csak öröklött 4+-osak vannak, de megnéztem nincs köztük majom.

Verus: az Auchan-féle emeletes ágyakat néztétek?? Nem tudom, ki gyártja, meg mennyire massziv, ránézésre normálisnak néz ki és 26 körül szokott lenni (ágyráccsal, matrac nélkül). Normál méret (tudomisén, kb 1.90x1m). Én ezzel kacérkodok egy ideje (de amig ANcsi kel éjjel, addig nem költöznek a nagyok összébb)

Ancsi nevében köszönjük. A lány teljesen bepörgött ma estére, mászik rám, próbál feltérdelni, minimális segitséggel sikerül is neki. Kiskádban dettó, kész életveszély a fürdetés. És persze rendet kell raknom a pelenkázón is, mert nem heverészik a hátán (és ha már egyszer hason van, akkor nincs megállj). Na, nem panaszképpen mondom, mert továbbra is örülök, hogy igy beindult, most egy időre megint én vagyok a nyugis békés anyuka a tökéletes gyerekévelKép (az hogy sokat ébredünk éjjel és alig alszunk nappal még belefér a tökéletesbe, csak félek lassan kidőlök)

Verus: hááát nem semmi!

Matska: nekem a csaszi után volt hasonlóan nehéz a feladat!!!

Snoopy: na látod, nekem ilyet négyből egy se tudott, de komolyan. Nem tudom, mi ilyen selejtesek vagyunk, abszolút nem lazák a lányok se, nem érik el a lábukat (na jó, Ilcsi most már/még igen).

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Cory, áruld már el lécci minek neked a majmos pelus... kifúrja az oldalam a kíváncsiságKép. Ha találok a külföldön vett 4+ ban majmosat (egy csomó olyan van benne, ami az itteniben nincs, pl. malacosKép), akkor az is jó?
matska
matska
 
 


Cory!

Mondjuk megírod a címedet az sjuca@freemail.hu címre és én elküldöm. Kép
Nem kell cserélni, Vili már kinőtte a pelust, Pocaklakó Nyunyónak meg még bőven van ideje... Kép

Így rendben?
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

A 4+-os sajnos már kicsi, de köszi mindenkinek KépKépKép

Matska: hát azért, mert Baluval minden egyes pelenkázás közelharc, mert nem akar pelust felvenni, de a bilit sem használja. És a majmosat vagy a bugyi pelust szó nélkül felveszi. Persze majmos van a legkevesebb.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szerencsére Bálint ma tök jókedvűen ébredt, és egész nap jól voltKép Cserébe a nagyok estek ágynakKép Főleg Áron volt elesett most esteKép

Matska!
Szuper ez a kép Tomiról!! Kicsi KáoszKép : ilyen gyerekem nekem is vanKépKép

BCSKata!
Megvan a megoldás: csak akkor szabad mosni, ha otthon van a párodKép

Erika!
Hááát, akkor lehet, hogy közel fogunk lakni egymáshoz?

Cory!
N
lunk a Pampers sajnos egyáltalán nem vált be, úgyhogy nem tudok segíteni. Balu kedvence a majmos?Kép

Verus!
Hát ez nem semmi lehetett ez a költözés!! Strammok vagytok!! Örülök, hogy rendben ment minden!!
IkeaKép Nekünk KIKÁs ágyunk van, az is 30 körül kapható, és elég normális.
Most már értem a 7 gyereketKép

PIldi!
Neked semmi sem jó?Kép Most már nem panaszkodhatsz, hogy nem mozog Ancsi elegetKép

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Matska, ne viccelj! Egy LLL rendezvényen pont egy gyerek lenne útban? Azért írtuk, hogy csak szopós babádat hozd, mert egy aránylag pici helyről van szó és nem tudunk gyermekfelügyeletet biztosítani, De volt már olyan, aki magával hozta apát is és ő játszott a csöppséggel, viszont anya is szem előtt volt.

Iboly
iboly
 
 


Ld, gratulálok itt IS!!!

Kata, tényleg aranyos lehet a dokinénitek.

Zsóka, megy a doki elérhetősége magánban.

Sziasztok,
Iboly
iboly
 
 


Evey,
kérdezted korábban a gyerekeimet, lehet, hogy nem válaszoltam. A profilomban felsoroltam mindet, de azért itt is elismétlem: van egy 12 éves Danim, Flóri 7 volt nyáron, Teó 5 és fél, Benedek 2,5 és Picikelemen 10 hónapos lesz e hó közepén.
Kiscsaj hogy van?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Pele,
nem tudok neked mélt küldeni, a postázó most jelentette, hogy feladta a küzdelmet.
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kedves Lányok,

Mindenkinek köszi az ágy tanácsokat, de az Auchan és a Kika 200 km-re lett tőlünk. Tudom, az ikea is, de ott van egy nagy előnye az emeletes ágynak: 15900 Ft. Az is akkora, mint a többi áruházbéli..
Úgy terveztük, hogy itt a helyi baumaxban veszünk mindenféle anyagot és megcsináljuk. Nem nagy ördöngösség, és -mivel itt 3.2 méter a belmagasság- kissé nagyobb lesz az ágy (asszem 150 cm magas a "gyári"). És akkor lesz meg, amikor mi akarjuk és nem amikor egy francos cég úgy dönt, hogy vihetem..

Snoopy-Zsombinak és Cory-Zsomának boldog névnapotKép

Ja, és nagyon heppi vagyok (télleg, hol van Heppi?), ui. a mai napon befejeztük a festéstKépKép Egy időre, persze, ez csak amolyan "tisztasági" festés volt, most mindenhol hófehérek a falak (régen az a hengerelt csini-bini festék volt, hol arany virágok voltak zöld alapon, hol pedig barna krix-kraxok rózsaszínen..)
A fél-cocpolitikából akarjuk beépíteni a tetőteret, ha minden ok, akkor tavasszal. Akkor meg úgyis minden kezdődik elölről.
Ahogy mondani szoktuk, ne fogunk unatkozni az elkövetkezendő 5-10 évben.

Ja, ezt még nem meséltem: leköltöztünk, megyek a suliba, dokihoz -pofavizitre-..bemutatkozok: álluk leesik..kérdeztem, hogy mi van? Kiderült, hogy a faluban az egyik fontos szerepet betöltő nőt is Váradiné Pál Veronikának hívják. Fura, nem? Hogy pont itt találkozunk össze, igaz ő öregebb, mint énKépKép CSak a szitut képzeljétek magatok elé:
Neki van 2 gyereke, Kata és András..anyjuk neve Pál Veronika..szóval még így is lehetnék 7 gyerekes..KépKép
Jó, lehet, hogy túlragozom adolgot, de irtó érdekes.

GeriAnikó, ha olvasol: tényleg jhó lenne egyszer talizni, bár Szekszárdon max. a tescot ismerem..Izgi randi helyKép Mekkorák már a lányok? Mit csinál Hédi és még mindig olyan nagy dumás Lili???

Verus

Kép
verus
 
 


Zsóka, kimaradt az előbb:
a tv-ben mutattak egy nőt, aki a tatabányai kórházban most szülte az 5. gyerkőcét, de mindet császárral..Kiflicsücsök van a fagyiban, (ki tudja, hátha egyszer kellhet alaponKépKépKép) küldjek???KépKép

Verus

Kép
verus
 
 


Küldj, küldj! KépKép
Jó olvasni ám, irigy-irigy!
Ma volt két rdeklődő, egyik meg isd nézte, másiknak sajna akkor nem volt jó, amikor nekünk, de legalább elkezdődött Kép...
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma kimenőt kaptam a páromtól, úgyhogy reggel bebuszoztam Pestre csavarogni, kirakatokat nézni, Karácsonyra tervezgetni. Moziba is akartam menni, de aztán Ákos fölhívott, hogy nem akartak elaludni a lurkók ebéd után, és nem jöhetnék-e inkább hazaKép Így aztán értem jöttek (mert hazafelé már nem volt busz). De azért így is nagyon jó volt. És sikerült vennem anyagot Bábi adventi kalendáriumához, úgyhogy kezdhetem a varrást, hogy kész legyen elsejéigKép Ároné piros, Hannáé kék, Bábié zöld lesz. Mézesén meg majd törhetem a fejem, ha odakerülünkKép

Viszont lenne egy kérdésem: az "Elbújtam..."-sorozat könyveit nem lehet már kapni? Nekünk csak egy van meg, az Elbújtam a házban, az Bábi kedvence. Gondoltam, veszek még, pl. hozhat neki azt a Télapó, de nem találtam seholKép

Matska!
Bizony, tavasszal én is az 1 év körüli Bábival voltam!Kép

Kíváncsi!
Próbáld meg most, letöltöttem a leveleimet a freemailről. Lehet, hogy el volt dugulva a postafiókom, ugyanis az a ****** prímlista bosszút állt, hogy panaszkodtam, és az elmúlt napok összes levelét - beleértve a fényképeseket is - 5(!!!) példányban küldte el nekem. Persze a maiakat azért mellőzte, nehogy túl jó legyenKépKépKép

Verus!
És képesek voltatok lefesteni azokat a gyönyörű falakat?KépKép
Micsoda egybeesés!!! Tök jó!

Zsóka!
Hajrá a lakáseladáshoz!!!!!

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Verus!

Elküldtem neked a pdf filet a kenyérsütésről. Elviekben 1,2 Mbyte, ma volt egy értesítés a postafiokomba, hogy nem tudta a westel kézbesíteni pedig a freemailre küldtem.

Most mi van? Megkaptad csak nem tudtad letölteni vagy egyáltalán át se ment?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Aki még emlékszik rám és akit esetleg érdekelKép
Nov.2-án megszületett a kisfiam Dominik 3650g és 51cm.Kép Most már itthon vagyunk, mindketten jól vagyunk. És már kettő fiam van, el sem hiszemKép

Puszi: Katica
Katica
 


Ja, már nem viszem, elhoztad te...Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Katica, gratula!!!!Kép

Pele, és megtennéd még 1x?Kép
matska
 
 


Katica!

Hát persze, hogy érdekel minket. Kép Kép

Nagyon sok szeretettel gartulálok a kisfiad érkezéséhez. Kép Kép


bigacsiga Kata


ui: Kép Kép KépHihihi! Nekem is két fiam van, és nekem is Dominik a második. Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Katica: én is gratulálok nektek KépKép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Katica,

én is szívből gratulálok, és ne hidd ám, hogy elfelejtettünk! Ha van időd, írj többet, írj a szülésről, meg arról, hogy milyen négyesben? Zolikának hogy tetszik az új helyzet?

Erika
kerika
 
 


Csak hogy értsétek (17.18), Sopronban már üdvözöltem Katicát, de megelőzött abban, hogy idehozzam a hírt! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: