Új privát üzeneted érkezett!

Koszi a siros valaszokat, megnyugodtam.

Pszi, jo pihenestKép

Nyuszi,
ilyen sikitozas nalunk is van, Aptya meg is jegyezte, hogy remeli, nem ez a vegleges hangszineKép

Nyuszi,
ezt a szajbeszippantast Reka is csinalta, szerintem is a foga miatt. Ujabban meg a nyelvet dugja ki, az harapdalja valoszinuleg. Idegeneknel nagy sikere van, mikor beneznek babakocsiba, a gyerek meg kidugja a nyelvet s kozben vigyorog hozza. Tiszta PimpaKép
Almat adok, uvegreszelon reszelve, en ezt a sarga pottyos almat valasztottam, mert ez jo leveses /meg ez van Anyumeknak, garantaltan bioKép/ Az almalet egyreszt en nem szeretem /tul edes, bar tudom, semmi koze hozza, hulyesegKép A spenotot hogy fogom nekiadni, meg nem tudom, azt utalomKép/, masreszt inni nem iszik kulon, csak a szopi.
Szoval almat eszik. Meg en is, a maradekot. Meg kap egy kicsit az elokeje, kicsit tobbet a rugdalozoja, jut a pelenkanak is, szajtorleskor, es ha ugyes vagyok, es hagyom, hogy kiverje a kezembol a kanalat, akkor még eszik almat a szonyeg isKép Hiaba no, gyakorolni kell.

bera,
csatlakozom, nem lehetne a kepeket ide? Ha nyitunk uj topicot, akkor ahhoz passzolo cimmel lehetne kepeknek is. Hozzataplalas: Ti hol tartotok? Hany zoknin vagytok tul?Kép

Csics,
ez a halozsak oldalt patentos, es szetrugott egy patentot es kinyilt, ott dugta ki a labat. Talalekonyak ezek a gyerekekKép Mai program: akar 4-5ot is porogve eljutni a hifiallvanyhoz, es pakolni a kazettakat, cd-ket. Ugy nez ki most a lakas, mintha bomba csapott volna bele, pedig csak egyszeruen korbebarikadoztam a kenyes reszeket. Remelem, nem jon senki varatlan vendegKép

Ilke,
ez a torta nem volt fairKép Egyebkent 20 percen belul lehet javitani a sajat hozzaszolast, ha a fejleceben levo Edit-re kattintasz.
Sajna, en nem tudok a pocakosba-feltevesben segiteni, mert nem iratkoztam oda fel. De az itteniben szivesen segitek, csak kene hozza szemelyleiras is akkor. Mondjuk, az amugyis kene, nem?

PandaKép
En most leszavaztam a Monapelt, de a kov. gyerkocnel azzal inditok majd. Ha addigra el nem felejtemKép A tovabbiKép tapasztalataidra is kivancsi vagyok.

Na, megyek, mert a gyerkocot elpasszoltam Nagyapjanak, mondvan, takaritanom kellKép
-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok Lanyok,

Hat mar en is jo reg jelentkeztem es latom a talirol is lemaradtam pedig szivesen mentem volna.Na majd legkozelebb.
Tenyelg kene egy jo helyet talani ahol kenyelmesen elferunk.
Mondjuk egy MuvHaz vagy ilyesmi.

Mostanaban egymasnak adjak a kilincset a baratok,rokonok,de imadom mert igy nem vagyok annyit egyedul.
Bar a szulesemet inkabb fel kene venni kazettara es mindenkinek lejatszani mert annyiszor kellett mar elmondanom.
Mi jol vagyunk Alex mar 4.60 es tovabbra is egy angyal.Tenyelg csak akkor sir ha faradt es nem bir elalaudni,persze este amikor en meg mar nyugit szeretnek.
Az anyatejjel eddig meg szerencsenk volt, nem hasfajos tole.

Ilke es a tobbi tejleado mama,
Irjatok mar meg a szamototkat,mert az uvegen a szam egy anyukat jelez es akkor ha megismernem a tieteket legalabb tudnam kitol van : )))))

Csipkebogyo,
Udv itt es gratula megegyszer.

Kryss,
Tudodm mirol beszelsz.En is ottragadok a gepnel.De megprobalok csak akkor ideulni ha mar kesz vagyok mindennel.
A delelottom nagyon nyugis egyenlore akkor hazimunkazok,delutan meg a pihenese+setaje a baboval.

Zita,’
Drukk a szemeszethez.

Tenyleg lanyok,mikortol van konnye a babanak?Mert Alexnak a mult heten volt eloszor egy csepp amikor sirt.Elotte csak szaraz zokogas volt.

Valaki jar babamasszazsra kozuletek???Vagy erdemes inkabba konybol csinalni.Ugy szeretnem csak kerdes hogy hogyan kezdjek hozza???

Zsani
Nekem is kezd karacsonyi hangulatom lenni,mar ki is raktam dekoracioy az ablakba : ))))


Afonya,’
Nekem is felsir neha Alex meg nyoszorog ha nem alszik tul melyen,en meg odarohanok de akkorra mar alszik tovabb.Olyan edes hangokat tud adni ilyenkor.

Na puszi mindenkinek es igerem mostmar surubben jovok!!!
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Áfonya

Ez az alma dolog azért érdekel, mert én imádom az almát és lassan mi is kezdjük a hozzátáplálást...tudom most többen felhúzzák a szemöldöküket, de estére alig van tejem és már nem bírok többet enni, mégis fogyok, mellesleg többször elõfordult, hogy érzésem szerint este nem lakott teljesen jól a Manó, mikor letettem aludni.
A spenótot én is utálom...Kép Kanállal eteted Rékát? Hamar megbarátkozott a kanállal?
Mégegy kérdés.Hány hetes most Réka?

Ágci

Nagggyon helyes a kép amit küldtél nekünk...nekem is tisztára karácsonyi hangulatom lett...Kép

Kataa

Engem is feldob ha vendégek jönnek...Kép Igyekszem sûrûn találkozni emberekkel.Épp ma hívtam meg a barátnõmet és a férjét.Kép

Ilke

Légy szíves küldd el el azokat az ismerõsöket hozzánk...és hintsd el nekik, hogy egy hónap múlva lesz a szülinapom...Kép
Ja és a gesztenye tortát nagyon szeretem...és a diósat, meg az epreset, meg a túrósat, meg az Eszterházit,meg a citromosat, meg a puncsosat...meg a kereket, meg a lyukasat,meg a négyszögeletût.....KépKépKép ja,és a répatortát...

Kép

Nyuszi és Emi Nyuszi 19 hetes
Jaj de széles jó kedvem van...Kép
Nyuszi
 

 
 

Sziasztok!

Csipkebogyó!
Mindig elfelejtek gratulálni LucáhozKépKép Üdv itt is nektekKép

Hmmm! Olyan dolgokat irtok, amiket Gabim már csinál régóta (2 heteKép) és olyan furi! Pl a fejét már tartja 3 hete, igaz néha kicsit inog. Ha hason van akkor a feje sose éri az ágyat, mindig nézelõdik és már elmászik. Jár keze-lába és lassan, de biztosan halad valamerre, van, hogy csak körbeKép Könnye is van már neki kb 2 hete. Pedig még csak 7 hetes. Úgy nézelõdik hogy még! Követ a tekintetével és nevet ha olyanja van. Konkrétan személyre nevet! Ezt már 1, másfél hete csinálja. Mostanában kezdett dumálni is. Mondja nagyon röviden, hogy -o- és hogy -u-Kép olyan édiKép Most van kb. fél hete, hogy nem fáj a hasa!Kép Remélem nem kiabálom elKép Ja tegnap óta 2-2,5 óránként eszik. Valószínü, hogy valami fejlõdési ugrásról van szó, de elõször azt hittem megint fáj a hasa és teát adtam neki (hajnal fél 5-kor 1 óra alvás után amikoris nem láttam kettõig, de szó szerint!) és mikor jobban megnéztem láttam benyakalt majdnem 1 decit teljesen elhültem és adtam neki cicit. Szopizott fél órát és jol volt. Csak tudjátok mikor kezdtem betartani nagyjából a 3 órát akkor kezdett nem fájni a pocak! És úgy megijedtem, hogy visszajön apocifájás!KépKép
Na megyek puszi
sasha és Gabi aki 7 hetes

Kép
sasha
 
 


Áfonya ,Nyuszi
én ma kezdtem el Petikének adni fözeléket sárgarépa-borgonyával hát nekem is több jutot a 2 ruhára meg a tesztilpelusra mint petike szájába de azért evet belöle de nagyon aranyos volt tiszta sárga szájal Kép söt még a homloka is olyan lett Kép ezek után át kellet öltöztetnem tejesen most már elöre látom mi lesz itt még minden evésnél uj ruhák Kép most hogy evet itt alszik az ölembe

Puszant Csics és Petike Kép
csics
 
 


Sziasztok!

Egy hírrel jelentkezem:
Dóri pont ma fél éves, és pont ma kiújt az elsõ fogacskánk!!!!!!!!!

Ilke!
Nekem jöhet, de leírást azért mellékelj hozzá... Kép
Csak mert nem mindenkit ismerek én sem!

Pusssz!

Kata és Dóribaba (aki ma fél éves! Kép)

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata007!

Nem lekörözni akarlakKépKép, de épp ma akartam bejelenteni a többieknek:

Kijött a felsö kettö fog közül is az egyik!KépKépKép Nekem ez tiszta hihetetlen, hisz Nátán még nincs 5 hónapos se (majd csak a jövö hét szombaton lesz)...

Kicsit zürös hetünk volt, még ma is rátettem egy lapáttal. Mert a férjem temetésre ment du., de nem volt fekete kabátja, csak egy zöld anorákja, és már régóta terveztük, hogy veszünk neki egy normálist, amit öltönyhöz is felvehet, csak hát tudjátok: az ára az ilyennek nem két fillér. Aztán kiderült, hogy megjött a TGYÁS-omKép, erre aztán rohanás be hozzá (persze épp 10 perce ment el, amikor megnézem Internetbankon keresztül a számlámat, ráadásul épp ma volt tárgyalása, ugyhogy még vissza sem tudott jönni), hogy még tudjunk neki venni: volt 20 percem, hogy felöltöztessem a gyerekeket, magamat, aztán rohanás a buszhoz, mert persze ha lekéstem volna, akkor délelött már nincs több... (2,5 óra alatt be is értünk.) Vettünk kabátotKép, aztán meg jöhettem haza a két gyerekkel. Hát jól elfáradtam. Meg persze szereztem új tapasztalatokat az emberek segitökészségéröl: volt jó is, rossz is. Rossz: egy iskoláscsoport utazott a HÉV-en, amikor felszálltunk, de se a gyerekeknek, se az öt kisérö tanároknak nem jutott eszébe, hogy esetleg nem szeretnék a kicsivel (hordozókendövel) és a nagyobbal sem állniKép (végtére ö is "csak" 3,5 éves, nem hiszem, hogy végig kéne tudnia állni a Szigethalom-Budapest távolságot). Mi lesz az ilyen gyerekekböl késöbb, ha most nem tanitják meg nekik az alapudvariasságot? Föleg azért nem értem, mert nekem olyan természetes, hogy a kisfiamra is rászólok, hogy "üljön arrébb, hogy a néni is le tudjon ülni". Na mindegy...

Kata007!

Boldog félévességetKépKép!
Akartam mondani, hogy láttuk Pucur Dóribabáját is, nagyon aranyos, nagyon szép! (Hogy honnan örökölte a szemét? Mert sem Pucurnak, se a papájának nem ilyen van, de nagyon szép!Kép) Jó husiban van, formás lányka. Egyszer a két Dóribabát is össze kéne ereszteni, biztos nagyon megnéznék öket, a ti Dóribabátok is nagyon tündéri!

Csics!

A sárgarépával tessék vigyázni, nem szabad túl sokat és sokszor kapnia egy héten, mert gyökérnövény lévén olyan anyagot is összegyüjt (nitrit?, nitrát?), ami a felnötteknek nem ártalmas (mert a megevett répa mennyiségéhez képest sok a vérünk), de egy ilyen kicsi gyereknél súlyos gondot okozhat (cianotikus (elkéküléses, oxigénhiányos) állapotot idézhet elö). Hasonlóan lehet késöbb adni céklát is, de annál is ugyanerre figyelni kell.
Erre még a korábbi doktornénink hivta fel a figyelmünket.

Nyuszi!

Az Eszterházi torta a kedvencemKépKép, itt egy cukrászdában nagyon jól csinálják. Remélem az lesz a szülinapomon is!Kép

Kataa!

Babamasszás: Szerintem keress tanfolyamotKépKép, mert közösen megtanulni egyszerübb (megmutatják a fogásokat), meg szórakoztatóbb is., és te is találkozhatsz más anyukákkal is.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

Kataa,
konnyek eleg keson jottek, nekem ugy remlik. Addig a hangjukkal potoljakKép

Nyuszi,
nem lebeszelni akarlak /en se birtam ki a 6 honapot/, csak egy dolog, tapasztalat: tejed attol nem lesz tobb estere, hogy delben adsz gyumolcsot/zoldseget. Mert ugye raszoktataskor akkor kell adni, hogy ne estere terhelje meg a kis pocijukat. Ezert javasoljak azt is, hogy szopi utan kapjon szilardat a baba, hogy ne csokkenjen a tejcsi.
Kanallal adom, persze, cumisuvegbol nehez lenneKép Szepen tatja a szajat, azzal nincs gond. A D es K vitamint is ugy kapja, ezert hozza van szokva. Mindennap egy kanallal tobbet. Aztan jon krumpli, fozolevevel higitva, aztan majd bele egy karika repa. Mindig csak egy ujfajtaval, hogy birja-e. Eddig tudomKép A tobbinek majd utana kell neznem, van a Gyermekek alatt gy Hozzataplalas topic, erdemes beleolvasgatni nekunk, kezdoknekKép. Ja es cukor, so, egyeb izesites nelkul mindent.

Csics,
ismerosKép A repaval ovatosan, ahogy Beszti is irta.Ja es a sok beta-karotin miatt be is sargulnak a babak, sutotokkel egyetemben csak mertekkel adhato.

Kata,
boldog felevesseget Dori babanakKép grat a fogakhoz is!

Beszti,
ezek szerint ez mar nem az elso foga Natannak?! Es elarulhatnad, mivel vetted ra a parodat a kabatvasarlasra, mert en mar evek ota probalok egy "oltonykabatot" vetetni, de remenytelen. Tavaly egy sikabat lett helyette, iden egy borkabat, nem megy sehogyseKép
Helyatadas ugyben: en szoltam anno, mikor nagy pocakom volt, babasan még nem utaztam buszon.

En kivetelesen nem varom a fogak kibujasat, mivel szopi még megy ezerrelKép

Adventi koszorukkal hogy alltok? Nagytakaritas? Vagy ilyet ne is mondjakKép

-Afonya
afonya
 
 


Sziasztok!
Áfonya!
Ne is mondj ilyet, hogy nagytakarítás. Még a "kis"takarírás sem megy, nemhogy a nagyKépÉppen ma akadtam ki ezen.Még mosogatni is csak két-három turnusban tudok, mert a csajszi hamar megunja az egyedüllétet.

Kata!
Gratulálok a féléves szülinaphoz! Egy ismerõsünk ekkor vett egy láda pezsgõt és apuci a haverokkal megitta a baba és a mama egészségére.Kép

Sasha!
Nagyon ügyes a kis Gabi babaKépLegyél rá büszke. Gondolom a felszólításom nélkül is az vagyKép

Nyuszi!
A szájbeszívást Gréta pár napja csinálja és nagyon élvezi. Néha úgy is alszik elKép

Ma nagyon rossz kedvem van. Annyira hiányzik már egy kiadós alvás. Mindig is 10-12 órákat aludtam, úgyhogy a mostani6-7 elég spártai nekemKép

Pusszancs
Pemeske és Gréta 10 hetes
pemeske
 
 


Sziasztok kedves tortaimádó mamik!Kép

Bera,
Köszi!

Névtelen, és a többiek is,
Köszönöm a megnyugtató (és a dicsérõ) szavakat, megpróbálom tolmácsolni a páromnakKép.

Áfonya,
Tetszett az almás storyKép. De jó, nem is tudtam, hogy javítani lehet. Ok, felrakom az Ismerjük meg egymást részbe, mi legyen a neve akkor hogy könnyen megtaláljuk mindig és a következõ topicunkhoz is passzoljon?

Kataa,
Én a 238-as vagyok.

Kata007,
Gratula Dóri babának!

Puszi
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Pemeske,
Napközben sem tudod pótolni?

Puszi,
Ilke és a 4 és fél hónapos Lili

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Áfonya

Gondoltam, hogy attól nem lesz több tejem...Kép
Nem sietünk sehova a hozzátáplálással, csak félek, nehogy hirtelen elapadjon a tejem és gyorsan kelljen szoktatni a Manót. De szerencsére van némi készlet a fagyasztóban...Kép
Amúgy én is próbálom kb 3 éve kabátvásárlásra rávenni a párom, az idén megígérte...

Kata007

Gratula a félévességhez és a fogacskákhoz.KépKépKép

Pemeske

Én is ilyen álomszuszék voltam...pedig most sem lehet egy szavam sem, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát a Manó...de nem alszom eleget, ezért is fogytam le ennyire hiába zabálok mint LÓ...Kép

Hú de izgulok ki nyeri a VV párbajt!!!Kép

Nyuszi
Nyuszi
 


Áfonya!

Nálunk szerencsére nem az akarattal volt baj, mert ahol dolgozik, ott illik elegánsan kinéznieKép, minden nap öltönyben megy dolgozni, és ahhoz nem igazán passzol az anorák. Ahol szeretünk neki öltönyt venni, ott lehet kapni kabátot is, csak hát nem olcsón (igaz, nem is a legdrágább). És eddig nem volt olyan sürgetö, mindig volt valami, ami fontosabb volt. Most viszont már nem lehetett tovább húzni, és bár konkrétan a fedezet még nem érkezett meg rá, már tudom, hogy mikor és mennyi fog érkezni, ugyhogy igy már lehetett elöre költekezni.
Most kétféle fazont mutattak, egy hosszú "normális" és egy rövid tényleg öltönyfelsönek kinézöt (azért az is rendes vastag volt), mi a hosszabbat választottuk (volt még többféle is, de az eladó hölgy ezt találta csinosnak).

Fogak: nem már nem az elsök, azok már egy hónapja kijöttek (az alsó kettö).Kép A szopit nem zavarja, mert nem tud egyszerre szopizni és harapniKép, csak a vége felé kell figyelni és rászólni, ha próbálkozik (amikor már nem eszik, csak a szájában tartja a cicit). Beni is csak 2-szer próbált anno ráharapni a 8 hónap alatt, amikor volt foga és szopizott is (bár neki csak 5,5 hónaposan jött az elsö ki).

Nagytakaritás???? Jó, ha a rendet tudom tartani, sokszor még az is csak du.-ra készül el, amikor apa hazajön...

Nyuszi!

Szerintem ha nem csinálsz semmi különösebbet (pl. nincs nagyobb izgalom), akkor a tejed nem fog hirtelen elapadni. Söt! Beninél én pont ugy jártam, hogy szerettem volna már abbahagyatni vele a szopit, részéröl ez rendben is volt, nem sirt érte, viszont többször volt, hogy még az "utolsó" nap után is meg kellett etetnem, mert nem birtam, hogy még mindig termelödik és feszül. Pedig ekkor már 13 hónapos volt és amugy is csak ált. reggel szopizott.

A sok fogyásnak én de örülnék (egy pici azért nálam is vanKép)!!! Persze tudom, hogy nem mindenki van igy vele, de ezen még a hozzátáplálás nem segit, mert ha az ajánlott ütemben csinálod, akkor elég sokára fog egy teljes szopit kiváltani.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti,

Hát éppen ezést akarom lassan elkezdeni a hozzátáplálást, mert, tudom, hogy milyen "viharos" gyorsasággal fog kiváltani egy szopit.Kép Ha minden nap mondjuk ebédnél kap egy kiskanállal több valamit, akkor is jó esetben legalább két hét ,nem?
De tényleg nem akarok hirtelen leállni a szopival, nem is tudnék. Csak nagyon aggaszt, hogy estére olyan kevés a tejem. Mondanátok, hogy szoptassak gyakrabban,de az utolsó két szopi között így is általában csak 1-2 óra telik el!!!
Az esti szopit szeretném kb. egyéves koráig megtartani.Kép
A fogyást én speciel abszolut nem akartam, mégis most kereken 5 kg-val vagyok kevesebb, mint mikor teherbe estem és hát akkor sem voltam dagi.KépMost vagyok 48kg és egyre nehezebben bírom cipelni a Manót.(a fenébe, de önzõ vagyok ,nem?Kép)

Hol vettétek a kabátot? Pesten? Tud valaki jó kabátos helyeket Pesten?

Nyuszi
Nyuszi
 


Nyuszi: szerintem nem önzöség, ha magadra is gondolsz. Juli pl. azért kap szinte az elejétöl pótlást, mert a derekam miatt nem tudtam rendesen igény szerint szoptatni. Mégse volt eddig még semmi baja, egészséges, növekszik Kép Persze a pótlás alatt tényleg PÓTlást kell érteni, mindig addig nyüstölöm amig kiszopja az összeset Kép

Beszti: gratula a fogacskákhoz Kép A komolyképü úriember ezek szerint már komoly fogbirtokos Kép

Kata007: gratula a fél évhez meg a fogacskához isKépKép

Kataa: nekünk a védönö tartott egy 4 alkalmas tanfolyamot. Kérdezd meg a védönödet, hátha nálatok is van. Nagyjából minden rendelöre jut egy olyan védönö, aki tud babamasszázsolni...

Csics: a répáról én is azt mondanám amit a többiek. Mi nem szoktuk javasolni ilyenkor még, pont a lehetséges nitráttartalma miatt. Próbáld inkább az alma-krumpli, banán-krumpli összeállitásokat (azok nem is olyan szinesekKépKép).

Áfonya: én tegnap megvettem az adventi koszorút (eddig mindig magam csináltam, dehát...). Ma, hogy a férjem is itthon van (ill. megy Julival sétálni) fel is diszitem a lakást meg az ajtót is.

Ma reggel nagyon ügyik voltunk Julival: hogy az apája tudjon aludni, "reggeli" után beraktam a kocsiba, és levágtattunk a közértbe. Gondoltam, hogy úgyis fenn van, majd nézelödik. Erre mire leértünk a lifttel, elaludt. Ez kb. 9-kor volt, már rég feljöttünk, de most kezd mocorogni ahogy verem a billentyüket Kép Az apája meg még mindig alszik KépKép Hiába, mindig én voltam a koránkelö a családban.

Szerintetek ha februárban megyek vissza dolgozni (ne vegyétek le a fejem, csak 2 óra+1-1 óra utazás), akkor mikor kezdjem kiváltani a szoptatást? A szitu a következö: a rendelési idö minden nap máskor van, ezért nem tudom mondjuk csak a reggelit, ebédet v. akármit kiváltani kajával. Valahogy úgy kell megoldanom, hogy mindig elfogadja a cicit is és a kaját is, ha úgy hozza a sors. A reggeli és az esti szopi az tutira megmaradhat, mert kiesik az idöböl. De a többit hogy csináljam?

zsani
zsani
 


Sziasztok,

Sasha,
Nagyon ügyes a Gabi babád!

Szemész: egyelõre még nem volt könnycsatorna-átmosás, csak kaptunk egy fertõtlenítõ oldatot, amivel a szemhéját kell belül mosogatni (amihez le kell húzni az alsó szemhéját), és nyomogatni kell neki a váladékot kifele.
Tegnap este megkíséreltem a kezelést: több szemvíz jutott rám, mint a gyerekre, és ráadásul sírt és tök összehúzta a szemét. Ma reggel kicsit nyugisabb volt, és asszem egész jól sikerült az akció...

Babamasszázs: nálunk is a védõnõ csinálja. Épp most mondta, hogy a közelünkben szerzett helyiséget, és hamarosan indul a tanfolyam, menjünk mi is.

Kaptunk egy állati vicces télapó-ruhát (a gyereknek), majd megpróbálom közzétenni, ha lesz benne fotó Solymiról.

Én is tömöm a fejembe az édességet meg a tésztát meg a kenyeret, de még hálistennek nem hízom, nyilván a tejtermelés meg az alváshiány miatt...

Mindenkinek üdv:
Zita+ Solymi 10 hetes
parazita
 


Jo estét lányok
köszönöm szépen a tanácsot Kép de akor szerintetek mikortol érdemes adni sárgarépás kaját ? és a bolti bébiételes sárgarépa is káros lehet ? és szerintetek a Hipp bébiételek is károsak a babákra ? hisz azok bio bébikaják .
Petike kapot ma megint 1-2 uj ruhát köztük egy uj alvoszsákot és elökét is Kép no meg vetünk karácsonyi diszeket mi is Kép .

Beszti
kabátot nálunk is nehéz veni mert mindig másra kell a pénz mert ugyan sok szép kabátot lehet kapni de nem olcson ugyhogy néha egy kicsit beszénem kell a párom okos fejével Kép

Édeség imádok én ép ma nyakaltam be 3 kicsi montét Kép mogyoros-csokis pudingot Kép nyami nyami most pár napig jol laktam csokikal bár én is minden nap nasolok de inkább gyümölcsöt én inkább gyümi párti vagyok .

Kata007
grat Doribabának a foghoz Kép és a fél éves korhoz Kép

puszi Csics és Petike Kép
csics
 
 


Sziasztok,

Karacsony tema:
En mar elkezdtem a teraszon a tujakat feldisziteni es meg a korlat van a jovo hetre.Imadom a karacsonyi keszulodest!!!!

Nyuszi,
En is a Te sulycsoportodba tarozom.Bar meg a szules ota azert tartom a +2-t az 50 hez kepest.Es az erdekes az hogy nem vagyok ehes napkozben csak szomjas de az mindig.Ez talan azert van mert nincs tul sok tejem.
Remelem azert egyutt erosodunk a baba novekedesevel mert ha 10kg les akkor is el kell majd birni : ))))0
EN lattam jo noi kabaokat (ha azt keresel ) a Lurdiban a foldszinten a HETRA-val szemben (sajnos nem emlekszem a bolt nevere )Ja es az aruk sem volt tul horror.

Csics,
Van olyan muanyag jo nagy eloked Petikehez mert akkor talan kevesebb megy majd a ruhara.A baaratnom most vett a Megatoysban es naluk nagyon bevalt.

Kata007.
Gratula Dori babanak !

Zsani,Zita,
Hat hogy nektek milyen szupi a vedonotok.Az enyem nem csinalja.Sota zt mondta hogy az Istvanban van tanfolyam es ESETLEG megerdeklodi nekem hogy mikor.Pedog jobb lenne ha valahol kozelben is lenne vagy ha O megmutatana itthon az lenne a tuti.De ahogy ismerem nem az a tipus.

Szemeske,
Pont ma mondtam a paromnak hogy hol van az mar hogy 10 orakat aludtam minden nap.Pedig en sem panaszkodhatom mert ejszka Alex alszik 6-7 orat aztan meg 4-et de megis.

Ilke,
Kosz a szamod : )))Majd szolok ha hozzam is kerul.

Beszti,
Gondolom hogy nem egyszeru rendet tartani ket kis manoval.Meg hat mire kesz vagya nagy ugyis szetramol mindent nem ? : )))

Tettem fel uj kepet a profilomba ahol alszanak a ferfiak : ))))
Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa
mi is vetünk nem oriási elökét de szerintem pont jo petikének Kép szerintem ma fogjuk kipobálni Kép

Lányok
petike megint vissza szokot az éjszakai evésre Kép pedig most már olyan szépen átaludta az éjszakát .

Pusz Csics és Petike Kép
csics
 
 


Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok. Még mindíg egyben vagyok a kiírás után 3 nappal, és ha a kisasszony nem óhajt kibújni a dokim kedden megindítja a dolgokat. Azt szeretnéém kérdezni, hogy ilyenkor mit csinálnak? Adnak infúziót és beindulnak a fájások? v. hogy megy ez, mert kicsit félek tõle. Ha valakinek szintén megindították léci írjon róla valamit. A "Friss"-ben én vagyok a legnagyobb pocis, így ott nem igazán tudnék kitõl infót szerezni.

köszi
Brokkoli
40+3
brokkoli
 
 


Brokkoli!

Irtam neked a Frissbe!!!

sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok !
Nálunk elég rosszul sült el az oltás. (4hónapos) Szerdán kapta, és még mindig piros,kemény, pedig mindig borogatom, maszirozom. Hétfõn megyünk a doki nénihez, nem tudom mit lehet vele csinálni.

Csics!
Szerintem nagyon jók a Hipp-es kaják, Bettinek ez ízlik a legjobban. Én hetente egyszer adok neki répás meg sütõtökös kaját, attól nem lesz baja. Az elõkét már nem használom, mert úgy eszünk, hogy az ölemben tartom, az egyik keze a hátam mögött, a másikat lefogom (gyengéden) és szépen kanalazunk.

Kata007!
Gratula a félévességhez és a fogacskához!!

Kabát: Az én férjem annyira nem akart "elegáns" kabátot venni, hogy az egyik katalógusból rendeltem neki, hát azóta ott lóg a szekrényben, igaz szerencsére temetésre sem kellett mennie.

Karácsony: A legszebb ünnep, csak nem annak a háziasszonynak akinek az ünnepek alatt húsz vendéget kell kiszolgálnia. Nekem tavaly 11 fõ volt karácsony este a vendégem, másnap délelõtt rosszul lettem a kimerültségtõl. Az idén úgy döntöttem, hogy mi látogatjuk végig a családot, mert nem vagyok hajlandó kipurcanni. Egyébként a mélyhûtõben van már 20 töltött káposzta és egy nagy adag vörösboros marhapörkölt, nektek is ajánlom az elõre dolgozást. A sütiket is elõre meg fogom sütni. Szerencsére beiglit anyám süt. Ja és ti hogy álltok az ajándékvásárlással?

Éljen a diótorta!!

Conti + Betti 4,5 hó

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
Gyõzelem!!!Kép Sikerült felraknom a képeket az Ismerjük meg egymást-ba, Westend címszó alatt találjátok. Bocsánat, hogy csak mostanra készültem el vele, de tegnap kaptam egy fotoszerkesztõ programot, így már sokkal könnyebben ment.

Föltennétek ide a többit is? Kíváncsi vagyok, hogy a tieitek hogy sikerültek.

Puszi,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!
Ilke!
KLasszak a fotók, az enyémek pont olyanok, mint a tieid. Mármint a teraszosak.Bent én elfelejtettem fotózni, de majd a következõn eszembe jut.Kép

Az alvást sajnos nem tudom pótolni nappal, ugyanis csak 10-15 perceket alszik, illetve egy hosszabbat a séta közben, de csak addig amíg megy alatta a babakocsi.

Forti, dec8 merre vagytok?

Pusszancs
pemeske és gréta 11 hetes
pemeske
 
 


Sziasztok!

Kryss
A Petrának is van "Kelj fel Jancsija", nagyon szereti.

Panda
Majd majd a következõ találkozón bepótoljuk a beszélgetést.

Zita
A Petrának is váladékozott a szeme és elvittem az orvoshoz és kaptam beutalót, hogy vigyem el a Heim Pálba, hogy átmossák a könnycsatornáját. Sokat gondolkodtam rajta míg végül elvittem egy másik orvoshoz, kapott szemcseppet és teljesen meggyógyult a szeme. Így utólag nagyon örülök, hogy vártam vele és nem kínozták meg szegényt.

Pemeske
Utána gondolkoztam és rájöttem, hogy te ültél az Ilke mellett. Úszás ügyben kérdezzél nyugodtan.
Képzeld el most szombaton is voltunk és a Petra annyira elkezdett sírni, hogy ki kellett hozni a víznõl mert nem akart megnyugodni.

Áfonya
A Petra nem szokott felsírni éjjel.

Kataa
Az én számom 271-es.

Kata007
Gratulálok Dóri féléves szülinapjához. Megkaptad a képeket?

Nyuszi
Én már 7 kg -val vagyok kevesebb mint mikor terhes lettem.

Beszti
Ismerõs, hogy az emberek mennyire udvariasak a jármüvön.

Ilke
Köszi akkor majd megpróbálom megcsinálni a profilomat.

Nem tudom, hogy mikor jelentkezem mert nagyon sokat kell tanulnom.

Petra és a majdnem 20hetes kis Petra
Petra
 


Ilke!
Nagyon jók a fotók!

Pemeske!
Bizony, milyen jó volna aludni! Én csak arra vágyom, hogy egyhuzamban legalább 4 órát alhassak éjszakánként...
Nappal én sem tudok aludni, mert alig van olyan idõszaka a napnak, hogy egyszerre alszik a két gyerkõc. Talán du. 1/2 2 és 1/2 3 között, de ez nem mindig van így, mert Ádámkám elég rapszodikus alvás terénKép

Conti!
Én viszonylag jól állok az ajándékokkalKép. A férjemnek már régen megvettem az ajándékát, a gyerekeknek is vásároltunk, és a család többi tagja is többé-kevésbé le van már tudva. Talán 3 ember hiányzik még. Én nagyon szeretek ajándékot venni, de ez az utóbbi két évben elég nehézkesKép.
A mútkori és a mostani oltás után Ádámnak is nagyon bekeményedett a combja, pedig én is borogattam és masszíroztam neki. Aztán magától elmúlt, igaz csak 2-3 hét után múlt el teljesen.

Sasha!
Még nem is mondtam, milyen jó, hogy Gabikádnak már nem fáj a hasaKépKépKép!

Ma Ádám felült a babahordozóban. Belekeapaszkodott a szélébe és felhúzta magát teljesen ülõ helyzetbe. Rám meg a szívbaj jött, hogy ki fog esni. Persze nem esett ki, viszont nagyon élvezte a dolgot.

Holnap én is megcsinálom az adventi koszorút (épp idõben...KépKép). Éljen a karácsony!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Jo reggelt
Conti
nekünk viszont még kell bár eröl megoszlik a vélemény mert kikispeti szerint neki nem kell és álandoan leakarja szedni Kép mi meg apjával mindig elveszük a kezét a partedlitöl és ujra megkötjük Kép a HIPP sárgabarackját az nagyon izlet neki meg a vilmoskörte deszert Kép

Karácsony
mi még semmit nemvetünk de talán most vagy a jövöhéten veszük meg .

Pusz Csics és Petike
csics
 
 


Panda
szerinted ha nem kezelnék petike hipotoniáját akor tolo székbe végezné? mert a nagyija azal ilyeszget Kép mert hogy a kedves párom nem nagyon akarja fizetni most már a Dévény féle modszer kölcségeit és én nekem sajna nincs rá pénzem mert hogy nem dolgozok . Kép
bocs a nyavajgásért csak megijedtem és ideges vagyok Kép
ha akarsz válaszoj emailben a email cimem a profilomba elöre is köszönöm .

Pusz Csics az elkeseredet és Petike Kép
csics
 
 


Csics'
Írtam, ne aggódj!!!

Lányok, aki Monapelt használ!!! Kinyított tépõzárral kell mosni? Ma már mosnom kellene, de nem merek, amíg nem tudom.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Lányok,
Raktam fel Lilirõl új képet a profilomba.

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok Lányok!

Még nem jártam itt nálatok, de azt hiszem egyébként is korai lenne még. Tulajdonképpen azért fordulok hozzátok, mert Ti már mindannyian túl vagytok a szülésen, így talán tudtok nekem segíteni.

Én 34 hetes terhes vagyok és szombaton voltam utoljára vizsgálaton. A méhszáj vizsgálat után az mondta a doktornõm, hogy teljesen felpuhult a méhszájam és ez akár a szülés megindulását is jelentheti. Még csak a 34. hétben vagyok, úgyhogy nagyon megijedtem. Azt mondta a dokinéni, hogy nem cipekedhetek, feküdjek, pihizzek, ha lehet ne mossak ablakot Karácsony ide vagy oda és magnézium napi 3x1.

Szerintetek? Komoly dolog ez, vagy a természetestõl csak ici-picit tér el.

Légyszi ha valamelyikõtök találkozott hasonló esettel írjatok nekem.

Elõre is köszi a segítséget:

Ági
Névtelen
 


Sziasztok,

Epp akratam mar irni hogy Alex atalussza az ejszakat,merthogy a mult heten minden ejjel 6-7 orakat aludt egyhuzamban : )))
Na hat a tegnapi ejszaka viszont csucs volt.A fel11-es etetes utan ment a hiszti ejfelig,akkor megint megetettem,felorat aludt es ujra jott egy masfel oras siras.Szerintem a hasa fajt,es nem tudott kakilni,mindenesetre en mar iszonyu faradt voltam semmi nem jutott eszembe csak az hogy adok enki megint egy fel adag tejcsit.Na megitta es magatol elaludt !!! Persze 3-tol 10-ig aludt egyfolytaban,felkelt enni es most is ezerrel durmol.
Valami front van megint vagy mi?????
Ja es kepzeljetek tegnap elkezdett ilyen oromujjongo hangot adni es annyira edes volt !!!!

Lanyok,nagyon jok vagytok a teraszos kepeken.: ))))

Karacsony,
Hat mi a szuleimhez megyunk 3 napra.Remelem Alex birni fogja a mashol valo alvast.Majd megmondom neki hogy aludjon jol mert az anyja is ebben a kisagyban aludt; )))
Szerencsere nem kell foznom,bar halaszlet amugy sem tudnek,ami nalunk az unnepi menu rantott hallal.
En mar szules elott megvettem mindenkinek az ajandekot.Gondoltam ogy nem nagyon lesz kedvem meg idom a tomegben nyomulni.
Mar csak a ferjem meg Alex van hatra.

Petra,
Megkerdezhetem hova jarok uszni szombatonkent,Mert mi is szeretnenk de a kispapival egyutt.Ugy is lehet????

Kataa es a holnap 8 hetes Alex

Kép
Kép
kataa
 
 


Panda
köszi szépen a gyors választ megkaptam sajna a zárojelentésben nincs szó hipotoniárol csak a kiskönyvében irták bele bár én nem tudom hogy mien a generalizált hipotonia de szerintem nem az van neki mert azt mondták hgy nem sulyos szerintem nyaki-háti hipotoniája van mert a keze-lába öröké jár figyel ,követi a tárgyakat csak a fejét nem tudja tartani no meg állva sulyát nem tudja megtartani csak kb 1-2 percig .

Ilke
nagyon jok letek a képek ha haza jön a párom és nem lesz fáradt nagyon akor megkérem hogy tegye fel az én képemet is oda a tieid mellé

Kataa
szerintem front is van meg még szerintem nem is éret Alexbaba ara hogy átaludja az éjszakákat de ne aggodj az én Petikém is vissza szokot az éjszakai evésre pedig ö 2honapal idösebb Kép

Sasha,Kataa
remélem a következö talira ti is eljötök ?

na megyek mert már regény lett megint Kép

Pusz Csics és Petike
csics
 
 


sziasztok
Hétvégén nagymamiéknál voltunk, hát jobban aludt, mint itthon Kép Nagyon sok új inger érte, így egy csomót aludt. Viszont éjjel is csak a babakocsiban, valszeg az idegen hely miatt.
A háromhónapos oltást viszonylag jól viselte, igaz adtam neki Panadol szirupot, ami szerintem segített.

Iriykedtem ám a tali miatt Kép

Kata, Beszti
Gratula a fogacskákhoz!Kép

Kataa
Én magam masszírozom Hannát, s nagyon élvezzük mind a ketten.

Nyuszi
Hanna kezdettõl fogva beszívja azalsó ajkát, az apukája meg is ijedt, amikor a kórházban elõszõr meglátta (aludt, s azt hitte, ilyen a szája Kép )

Zita
Hanna szeme is sokáig váladékozott, de én is hallgattam a többiekre, nem vittem orvoshoz, anyatejet cxseppegettem bele, s hirtelen egyszer csak elmúlt

Brokkoli
Nekem is indították, de úgy, hogy már elkezdõdött, csak muszáj volt burkot repeszteni idõ elõtt. Ha nem lett volna baj (nem volt valójában, de úgy nézett ki, hogy mekóniumos a magzatvíz), én nem engedtem volna, hogy indítsák. Nálunk 10 napot várnak egyébként, utána indítják csak. Azért volt rossz, mert így végig ülnöm kellett, s az elején nehezen tágultam.

Ági
Csak vigyázz magadra, s beszélj sokat a babócával. És edd a magnéziumot, ne igyál tonikot. Biztosan hallgatni fog rád a manócska, legalább még két-három hetet húzzatok ki. Szorítok!

bringa és hanna (14 és fél hetes)
bringa
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt! Most keltem! Ez nem is jó kifejezés, mert inkább azt kellene irnom, hogy most fejezem be a 3 óránkénti keléstKép

Ági!
Nem is tudom! Már csak 6 heted van, az is lehet, hogy szép lassan elkezdett készülõdni valami. Ha ahhoz viszonyitok, hogy nekem már a 25. héten megrövidült a méhszájam 1 cm-el akkor nem kell túlaggodni a dolgokat. Persze én is megijedtem és feküdtem, meg szedtem a magnéziumot, de semmi nem változott a 39. hétig. Ekkor a doki úgy megvizsgált, hogy elment a nyákdugó de még ekkor sem történt semmi. Aztán a 41. héten burokrepesztéssel meginditották a szülést, mert már 3-4 cm-re kinyiltam, de a fiam nagyon jól érezte magát odabentKép Szóval pihenjél, tartsd be a doki utasitásait, vigyázz magatokra, de ne aggód halálra magad!Kép

Lányok!
Azt hiszem megfázott a Gabi! Hapcizik ezerrel. Még jó, mert mindig nyálazik és eláztatja a ruháját. Ez eddig még elmenne, de a párom hozott valami olasz pelenkát amit nem is tudom hogy rakjak fel rá jól, mert van amikor az egész gyerek pisis. Éjjel mikor felkel enni felveszem és érzem, hogy a gyerek fél oldala hideg és tiszta pisiKép Persze ha olyankor öltöztetem át akkor felveri az egész házatKépKép A haspók nem tud várni 5 perct se, MOST kell a kaja anya!Kép
Tegnap elõtt nem is tudom hogy hogy de Gabi éjféltõl aludt négyig és fél 5-tõl negyed 11-ig! Majdnem kereken 6 órát!!! Azt hittem rosszul látom az órátKép
Most meg ül a babaüésben a kezén van a csögõje, hadonászik, dumál és nem hiszitek el de nézi a tv-t!KépKépKép Na meg mást is. Megyek jó utra téritemKép

puszi
sasha és a holnapután 8hetes GáborKép

Kép
sasha
 
 


Ilke,

Tündéri Lili Manó..Kép..jól látom, hogy egy nyuszi van a kezében???KépKépKép
Jók lettek a Westendes képek is, kár hogy a teraszoson nem voltam ott.

Panda,Conti

Ajándékvásárlással még a felénél tartunk. Néhányat már vettünk a párom családjának, mert hozzájuk most megyünk egy hétre és karácsonykor meg nem. De ötletekkel eléggé hadilábon állok. Szerintetek mit lehet egy 11 éves lánykának venni? Manapság õk már divatoznak, úgyhogy ha ruhát veszek nem lövök túl nagy bakot,igaz?

Kataa

Szerintem lehetséges, hogy Alex baba kezdi átaludni az éjszakát.Írtad, hogy nagyon nyugodt baba. Emília is az és nem volt még 2 hónapos, amikortól átalussza...úgyhogy hajrá...Kép

Sasha

Látom máris a TV ellen neveled azt a szegény gyereket...Kép Egyetértek.Kép A babaüléssel vigyázz, márha a hordozóról van szó. Nekem a védõnõ azt mondta, hogy itthon ne ültessük benne a Manót, mert nem jó a gerincének.

Petra

Tök jó volt megismerkedni a velünk egy napon született kicsi Manóddal! Gyönyörû szép kislány és a szempillái egyenesen máris nõiesek...KépKépKép


Kép
pusszancs
Nyuszi és a majdnem 20 hetes Emília
Nyuszi
 


Sziasztok!
Valszeg én fogom tartani a tornát.
Szeretnék tõletek egy kis szívességet is kérni. Csináltam egy rövid kérdõívet, mert úgy néz ki januártól baba-mama tornát fogok tartani, és szeretném úgy kialakítani, hogy nagyon jó legyen.
Ha néhány ötlettel tudnátok segíteni, nagyon megköszönném. Akinek küldhetem, kérem írjon egy mélt.
Elõre is köszi:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Sasha, BringaKép
Köszi a tapasztalataitokat, holnap indítják be nálam,és csak annyit tudok, hogy oxitocyn infúziót kapok, kivi vagyok és izgulok, de a férjem végig mellettem lesz, legalább ez megnyugtat egy kicsit.

EdinaKép
Nagyon köszi, írtam én is mélt.

Brokkoli
40+4
brokkoli
 
 


Csics!

Megpróbálok elmenni a következõ taliraKép Kicsit gyorsan reagálok nemKép Hol lesz azt nem tudni?

Nyuszi!

Nem a tv ellen nevelem, csak félek, hogy az 50 Hz túl korán teszi tönkre a szemét!

Brokkoli!
Nincs mit!

na megyek mert uram és parancsolóm éhezik!Kép
sasha és a 7 hetes Gabika

Kép
sasha
 
 


Sasha,
Solymi is ezerrel nézné a TV-t, ha hagynám. Naná, mert mindent szeret, ami fényes és mozog, és a TV ilyen. De kicsit én is korainak tartom még...

Most tegnap óta nyûglödés van, most is bõg szegény. Megyek...
Zita
parazita
 


Ágci
Nekem küldhetsz kérdõívet.
bringa
bringa
 
 


Nyuszi, Ágci!
Ti honnan tudtok ilyen klassz dolgokat idevarázsolni?


Zita!
Ma Ádám is nagyon nyûgös volt egész nap, sokat aludt. Reggel 9-kor ébredtKép, ami csoda, mert mostanában 7 körül már kukorékol a drágám. Noémi most a férjem szüleinél van pár napig, így nekem sem kellett felkelnem hamarabbKépKépKép.

Csics!
Gondolkodtál már a Petõn?

Fentebb írtam, hogy Ádám nyügi volt ma, de éjszaka 2x is tudtam 2,5 órát aludni egyhuzambanKépKépKép! Lehet, hogy lassacskán megjön a jobbik esze, és alszik? Bárcsak ez történne!!!!
Most megyek, hátha ma is lesz alkalmam élvezni a hosszú pihenést.

Panda és Ádám (lassan 26 hetes)

panda
Halásztelek
 
 


Pemeske,
Ismerõs ez az addig alszunk míg mozgásban vagyunk dolog, Lili is ilyen, ahogy 10 percnél több idõt töltök egy boltban, már ébredezik. Szerintem összebeszéltek ApucivalKép.

Petra,
Szólj ha elkészült a profilod.

Ági,
Nyugodj meg, és ne idegeskedj, pihenj amennyit csak tudsz. Én a magam részérõl annyit tudok csak írni, hogy Lilim aznap született amelyik nap pont elutazott volna az apja 2-3 napra. Elõtte 1 hétig mondogattam neki, hogy az indulás elõtt bújjon ki, mert szeretném ha az apuci is ott lenne a megszületésénél, és láss csodát, hajnali 5-kor megindultak a fájások. Persze tudom Te pont az ellenkezõjét szeretnéd most, ezzel csak annyit akartam mondani, hogy szerintem igenis lehet kommunikálni a babákkal a pocakbanKép.

Nyuszi,
Igen, a képen Lili kedvenc nyuszis csörgõje van a kezébenKép.
Azt szeretném megkérdezni, hogy Ti mivel és hogyan fertõtlenítitek a kádat a babafürdetés elõtt? Szeretnénk mi is áttérni a nagykádra, viszont úgy hallottam még korábban, hogy a Domestos az nem jó, de akkor mivel?

Ágci,
Nekem is küldhetsz.

Puszi
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


No megyek mert ilyen fáradt vagyokKép.

Kép


Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Panda,
innen:
[url=http://www.smi.hu/ingyen/gk.htm" TARGET="_top]http://www.smi.hu/ingyen/gk.htm[/url]
meg innen:
[url=http://helena.ludwig.name/Weihnachten/weihn.anigifs.htm" TARGET="_top]http://helena.ludwig.name/Weihnachten/weihn.anigifs.htm[/url]
Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Jo reggelt mindenkinek Kép
Lányok
apa tet fel egy talis képet meg véletlenül egy petikéset is a westend topicba Kép sajna én nem tudok pedig elmagyarázta le is irtam és még se sikerül de este felteszük a maradék 4 képet isKép

Panda
még gondolkozom mert nem szeretném azt sem ha egy más modszer esetleg vissza vetné a fejlödésben mert tegnap ota már fogja és ráza a csörgöjét és megtudja tartani a sulyát is ha 2 lábbra álitom ezt idáig nem tudta .szerinted érdemes uszni vini hogy a hátizma megerösödjön ?

Ági
szerintem is lehet a pocaklakodal beszélni mond meg neki hogy várjon még a kibujásal én a petikémet megkértem hogy pontosan jöjön és pontosan a ki irt idöre jöt Kép és ami a legfontosabb piheni,és nem aggodni .

Sasha
nem tudom hogy hol lesz de azt hiszem Zsani,vagy Beszti mondta hogy deák térnél van egy kávézo ahol jol elférünk és nics az a nagy nyüsgés lehet hogy ott Kép

Tv téma
nálunk tegnap odáig fajult a tvnézés hogy nem akart enni igy fogtuk és kikapcsoltuk hogy egyen mert hogy éhes volt csak érdekes volt a tv is talán az egyetlen dolog ami nem érdekes az amikor a számitogép bevan kacsolva Kép .

na megyek mert ez is hosszu lett Kép

Pusz Csics és Petike Kép
csics
 
 


Sziasztok!

Most panaszkodni jövök. Lili megfázott és begyulladt a füle, úgyhogy felszúrták szegénynek. Kép Kicsit meg vagyok ijedve, mert nem is volt olyan nagy a megfázás és mégis ez lett belõle, így azt mondták, hogy lehet, hogy "füles" gyerek lesz. Már jobban van, délután megyünk vissza, remélem már nem kell bántani.

Ágci!
Nekem is jöhet a kérdõív, bár sosem jártunk babatornára. Nem tudom tudnánk-e rendszeresen idõre menni valahová ilyen össze-vissza napirend mellett.

Panda!
Lehet, hogy régóta van kép a profilodban, de én csak most vettem észre, gyönyörûek a gyerekeid.Kép

bera
berka
 
 


Panda

Én is csak most néztem meg, tényleg gyönyörûek a gyerekeid!KépKépKép Majd csak gyõzd elhessegetni a lányodtól az udvarlókat...Kép
Az izéket innen szedem:
http://www.animationlibrary.com
Feltenni egyszerû, nekem Sasha magyarázta el anno, ha érdekel megírom neked emilben.
Te meg azt mondd meg, hogy kell profilt csinálni.Kép

Ilke

Nem használunk semmi különöset fertõtlenítéshez.Jó alaposan kisúroljuk a kádat és kész. És azt sem minden fürdés elõtt. Szerintem nem szabad túlzottan higiéna mániásnak lenni, mert aztán nem lesz a gyereknek immunrendszere...Hetek óta a nagykádban fürdik és eddig semmi baj nem volt.Kép

Lányok

Kezdek kezdek izgulni, holnapután utazunk...

És már tiszta karácsonyi agyam van....

Kép

Nyuszi és a 20 hetes Emília
Nyuszi
 


Nyuszi!

Köszi az oldalt, meg a dicséretet. Profilt csinálni nagyon egyszerû: feleségül kell menni egy informatikushozKépKépKép.
Én nagyon analfabéla vagyok az informatikában, azt is tegnap mutatta meg a férjem, hogy kell kicsomagolni a jpg-ben érkezett képeket, mert nem tudtam megnézni, amit Pucúr küldött. De már sikerült, fent is vannak a profilomban, a "képek" link alatt. Csak azt tudnám, hogy a babanet miért titkosírással kódolta a "képek" szót? De a profilom még nincs kész teljesen, ma készül el, délután már tökéletes lesz. Majd én is megnézemKépKépKépKép.
Légyszi, küldd el e-mailben, hogy kell azokat a bigyókat feltenni. Mert ha ez az oldal elmegy az archívba, senki nem fog emlékezni arra, milyen béna vagyok, és úgy fog tûnni, hogy Panda egy számítástechnikai guruKépKépKép!

Bera!
Köszi. Csak múlt héten tette fel a férjem a képeket.

Csics!

Az úszást akartam javasolni, szerintem nagyon jót tenne Petikének. A Dévény-féle módszert teljesen abbahagyjátok, vagy egy darabig azért még fogtok járni?
Gratulálok az új produkciókhoz!!!!!

Ágci!

Neked is köszi az oldalakat! Hamarosan megy a válasz a kérdõíven. Milyen tornát fogsz tartani? Inkább a mamák fognak tornázni babákkal, vagy a babákat fogják tornáztatni?

Ilke!

Szerintem sem kell fertõtleníteni, elég kimosni a kádat. Múlt pénteken Anyukámnál aludtunk, ahol nincs kiskád, és együtt fürdött a két gyerek a nagykádban. Semmi baja nem lett Ádámnak.

Ma még nem történt semmi különös, Noémi ugye nincs itthon, így kicsit unalmasabbak a napjaimKépKép. Meg olyan nyavalyás idõ van, még sétálni se tudunk menni, mert esik az esõKép.
De azért nem unatkozom, mert a háztartás ellát munkával pl. a szokásos vasalás-brrrrr! Most be is fejezem, mert rengeteget írtam, és sok a dolod!

Panda és Ádám (holnap lesz 26 hetes)

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Ma ejszaka Alex megint nagyon jol viselkedett,este hiszti nelkul aludt el es csak fel 5-kor kelt fel enni.Bar mar a 3.nap van megint kaki nelkul : (((((

Csics,
Szerintem a Peto ingyen van es nagyon hatekony foleg ha meg pici a babad.Szerintem kerdezd meg a Devenyiben hogy javasoljak-e vagya neurologust ahova jartok.
Feltetlenul szeretnek en is elmennia kovetkezo talira,remelem osszejon : ))

Bringa,
Jartal elotte tanfolyamra vagy konyvbol tanultad a masszazst???
A vedonom szerint jobb a tanfolyam bar en nem hiszem hogy valamit is le lehetne rontani foleg ha nem csinalja erosen az ember.

Sasha,
Szerintem ha tobbszor is pisis Gabi akkor dobd ki azt a pelenkat.Nem eri meg hogy veteg legyen.
Nekem a Brumi Maciban vasarolt noname pelenkaval avolt ilyen.Hat mostmar csak jokat veszek.

Nyuszi,
Hat remelem is hogy kezdi.De mit is jelent hogy ataludni,hany orat.???Mert mar most is laszik 6-7-et egyhuzamban.
Gondolom hogy izgulsz az utazas miatt,nektek akkor mar most elkezdodik a karacsonyi feeling: ))

Bera,
Jobbulast Lilikenek!!!

Fuk ez a sotet ido,mar most villanyt kell gyujtani,megjo hogy jon a karacsony,legalabb valami jo is van a telben : ))
Nem tudom ti hogy vagytok vele de en most kifejezetten halas vagyok hogy nem kell dolgozni menni : )))

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: