Új privát üzeneted érkezett!

Dincus, Jobbulást nektek :( Ezt valóban jól benyaltátok!
Hányás, már sajna én is tudom.Hannus is olyan kis gyámoltalan volt mikor hányt, és én is annyira sajnáltam, hogy tehetetlen vagyok ilyenkor :cry:

Csoki,Maja :lol: Igen, ez így van.Minél fáradtabbak annál aktívabbak is :lol:

Szilvih, Kép Azt hidtem te se mész el miután csak mi ketten álltunk szóba itt tegnaptól :?
Én meg gyáva voltam, és nem mertem menni. :oops: :( Gondoltam ki tudja most mit beszéltetek meg reggel.De már bánom, el kellett volna mennünk!Na, mostmár mindegy.De most, hogy több ilyen helyzet ne legyen megragadom az alkalmat, és megadom priviben a számom, ha nem baj!Így legalább a következő tali előtt tudnánk egymásra csörögni.Ja, és te is elküldhetnéd a tiéd :wink:

Csilla,Költözés, pakolás :( :( Gááááz.Én nagyon útálok pakolni, takarítani egy költözés után, közben.Tudom néha ugye muszáj, de én örülök, hogy ha minden igaz mi már innen nem költözünk sehova :wink:
Nagy írtást csináltam én is a sok porfogók között.Már csak az maradt meg aminek helye is lett.Nem bírom a zsúfolt kupis lakást :lol: :lol: Persze azért egy emlékes doboz el van rakva a padláson, szép rendben az is :wink:
manóci
 
 


Képzeljétek, Milu áll!!!!!! Kapaszkodás nélkül, szépen egyenesen megáll :) Aztán tesz 2-3 lépést egyedül.

Annyira büszke vagyok rá :)

Vessük fel újból a tali lehetőségét.
A lehetőségek:
- Lurdy játszóház
- Állatkerti játszóház
- Ikea

Én még másfél hétig vagyok bp-i lakos, utána kicsit körülményesebb lesz bejönnöm mert egyenlőre a férjem fog kocsikázni.

Szóval CSINÁLJUK MEG!

Dincus, ide is, oda is :wink: Jóóóóó? :D

Csilla
Vendég
 


Hát Szilvi, ez nagyon kellemetlen lehetett. Odamentetek nem kis nehézség árán, és sehol senki. Sajnálom :(
Azért játszottatok egy kicsit?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó volt az éjszakánk, Emmus végigaludta. Ma még fosi sem volt, lekopogom. :D

Ó, hát én benne vagyok még a zh-k közben is minden jóban, nekem a legjobb az Ikea és az Állatkerti Játszó lenne hétfői, szerdai vagy pénteki napokon. De azért meggondolandó a hétvégi program apáinkkal. :lol:

Csilla! Nem lep meg Milu, hát tátva maradtam a szám már a nálunk tartott produkciókor is! Hol vagyunk még mondjuk mi ettől?! :D Előbb-utóbb beérik a gyerekek egymást! Nagyon ügyes a kis kópé! :D

Manóci! Emlékszem, hogy írtad, nem is olyan rég szenvedtetek ti is ettől. :(

Csoki: Édi a vidi! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekünk meg xar egy iccakánk volt. Tegnap reggelre már úgy nézett ki, hogy javulgat a hörghurutunk, erre tegnap délutántól bedurvult a dolog. Szegény annyira kínlódik a köhögéssel, éjjel már hőemelkedése is volt, nem tud aludni, ráadásul a köhögés elleni kúp élénkít is, ami nem használ az alvásunknak... :evil: Ma reggel el kellett kezdjem az antibiotikumot..(Cedax baby-t kapott)... Csak gyógyuljon már meg szegénykém! :roll:

Szilvih: megértem, hogy csalódott voltál! :cry: Csak remélni tudom, hogy nem vette el a kedved a további taliktól!!! Nagyon sajnálnám!!!

Tali: én a (budaörsi) Ikeások vonalát erősítem. Egy szavazat rá!
v.erika
 
 


Erika! Szegény Tami! :( Jobbulást! Emmának meg úgy néz ki, már kutya baja, hihetetlen milyen gyorsan helyrerázódik (kopp-kopp)! :D

Én az Örs vezér téri ikea-vonalat építeném! :D

Tehát eddig 1-1 :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szilvi: én is sajnálom a talit. Akartalak hívni, de nincs meg a számod.
Én jól megfáztam :cry: . Tegnap lázas is voltam, ma már csak hőemelkedésem van, és persze egyfolytában folyik az orrom. Olyan szarul vagyok, és gondolom Marcipán is érzi, mert egész nap ordít. Le se szállna rólam. Még enni se eszik.
Egyelőre eszem az Oscillot, remélem, hétvégére jobban leszek, mert mennénk vendégségbe.
Ráadásul ma írjuk a tanfolyam zárótesztjét angolból :roll: . Oda muszáj lenne elmennem, de nem tudom, hogy fogok tudni így koncentrálni :evil:

Képzeljétek, az előbb beszéltem anyukámmal, Budaörösn lakik. Ő mondta, hogy ott az előbb esett a hó, még hozzá jó nagy pelyhekben. Azóta már elolvadt, pedig Livike mikor meghallotta, már ment volna szánkózni :lol:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,Jobbulást a takonykórból :( Livike :lol: :lol: Eszti dettó.Igen, itt iszonyú nagy hóesés volt ma :lol: Baromi nagy pelyhekben esett.Egyből rohant a teraszajtóhoz, és ki akart menni szánkózni :lol: :P /szánkó már el is van rakva/

Erika,jobbulást, jobbulást :( :( Tamikának!!
Neked meg kitartást az éjszakákhoz!!

Tali, nekünk jó bármelyik, de ha IKEA akkor még 1 szavazat a Budaörsire!Nem csak azért mert az közel lenne, hanem azért is, mert az Örsi Ikea játszója olyan dzsungeles, és szerintem félelmetesebb mint itt a Budaörsié.De mehetünk a KIKA-ba is.Hétköznap az is ingyenes, és tök jó játszó van ott is :wink:
Amúgy jó a Lurdy, is és az Állatkerti is.Tehát végülis bármi, csak most azért ne így beszéljük meg, hogy sehogyse.Mert tény és való, hogy mindenki rágerjedt, aztán előző este csak Szilvi+én voltunk itt! :( Így ne.Aki akarja valóban, hogy legyen akkor konkrétan beszéljük meg :wink: és jöjjön is el!

Szilvi, ugye jöttök azért még?! :roll: :wink: Merre vagy?Küldtem privit is :(
manóci
 
 


Csilla,Gratula Milukához :) :) :)

Dincus,ne sürgesd a kicsi lányt!Egyáltalán nem baj, ha nem olyan gyorsan áll, megy :!: Persze aki magától azzal nincs mit tenni, leállítani ugye nem lehet :lol: De hasznára válik, ha tovább mászik :wink:

A hétvégi talira mi tuti nem megyünk! :( Nekünk apa olyan, hogy nem annyira díjjazza az ilyen összeröfföket.Pedig elég vígkedélyű, és barátságos ember, de ezt a babás, ismerkedőst valahogy...................nem jön be neki!
Mikor annó pocakosan is mentünk vizsgálatra, és a folyosón más párok próbáltak barátkozni, rosszul volt tőle, hogy mit kérdezősködnek, meg ez a helló sziasztok hányadik hétben vagytok stb.stb. :(
Ő ilyen.Ha mi megyünk nem zavarja, de őt nem tudom ilyenre rávenni az tuti!
Ha ő viszi ki levegőzni a lányokat akkor is csak séta van.Játszótérre...áááááá oda nem menne, még a végén szólnak hozzá :lol: :lol: :lol:
manóci
 
 


Na jó, nem duzzogok tovább...:)
Végülis jót játszottunk, és nekünk volt a legközelebb a helyszín, csak loholtam, hogy odaérjek 10-re, Lillát is alvás közben vettem ki a kocsiból, máskor vártam volna, hagy aludjon még,. a bejáratnál meg érdeklődtam, hogy jöttek-e már ilyen picivel, meg hogy ha jönnek, én már itt vagyok, erre egyedül voltam végig, mint a szinglilány, akinek nem jött el a pasija a randira. :twisted:
Jól el lehet ott tölteni az időt, és az ugrálóvárba, ami hatalmas, a szülők is bemehetnek...:)

Hétvégi tali nekünk sem jön be, pedig hát ott van a Cifra Palota is helyszínnek, de enyém párom sem díjazza az ilyet. Azt javaslom, most szervezze más... 8)

Mi most kínlódunk Lillával, nagyon csúnya pelenkatájon a bőre, aludni sem tudott tőle éjszaka. Lehet, hogy a paradicsomos babakaja miatt van?

Erika, akartam írni, hogy tényleg nem az igazi így a sípálya, mi 3000 méterre megyünk, ott azért még csak lesz jobb hó... :roll: Ha nem, hamarabb hazajövünk. Csak nem tudom, Lillát hogy fogjuk megoldani, mert nem pályaszállás, így egész nap ott fog csüngeni valakin, másikunknak meg Dorkával kell síelnie, lehet, hogy mi nem is jutunk ki a pályára. :roll:

Itthon meg már lehetne melegebb is!!

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi :)
Nem fogzik most nagyon Lilla? Mert nekem mindig akkor csúnya a fenekük, ha fogzanak.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvih: najóvanakkor, itt vagy :lol:
Igen ezek az évek nem arról szólnak, hogy önfeledten nyargalászunk a sípályán... legfeljebb a kölykök után :lol: Azért nekem is jobb volt az előző síelés némi nagyszülői felügyelettel megtoldva... 8) Sétálgatni meg mindíg lehet egy jót, azért csak kellemesebb odakint egy szép kis osztrák faluban, mint a jó öreg Budapesten :lol:

Nelli: a tejcidre visszatérve: nem próbáltál tejpépet gyártani a felengedett tejciből? úgy sem kell Briginek?

Hétvégi talit én is törölném....

Kicsi lány tegnap elkezdett dumálni: dedededed, bebebebe, dádádádá és egyebek. AAAAAAAnnnyira édes!!!!
Köhögés úgy néz ki javul, viszont kanállal nem hajlandó semmit a szájába engedni, úgyhogy a gyógyszer bevétel elég horrorfilmbe illő.... :roll: Még jó, hogy csak napi egyszer kell kihullajtani miatta a hajamat... :D


Nektek is elszáll mostanában az első iromány? mindíg ki kell másolnom mmielőtt elküldöm, mert sose megy el elsőre.... :twisted:
v.erika
 
 


Erika :)
De, próbáltam, de a tejpépek sem jönnek neki be :(
Beszélgetés :lol:
Nekem nem száll el az iromány.

Nemrég a nagyok játszottak Brigivel, mint egy játékbabával: etették, fürdették, altatták, cipelték ide-oda, és ő bírta. Bírja a kiképzést :lol: Csak az én hajam hullik, de nekem nem csak egyszer egy nap :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Egész nap sütöttem, mostmán elegem van. :D
Muci jól van, szerencsére már kutya-baja. :D
Ma jön apánk Pestről végre! :lol:

Timóca! Jobbulást! Végül elmentél tesztet írni?

Tali: Kika is jó, mindégy. Apánk elég szociális fajta, de nem baj, akkor hagyjuk.
Csak ne kedd, meg ne csütörtök, mert akkor okítanak. :D

Manóci! Nem sürgetem én végülis, minden korszakában van valami imádnivaló! :D Apátok édi! :D

Szilvi! Olyan jó, hogy jöttél! :D Már azt hittem annyira megsértődtél, hogy nem is nézel felénk!

Erika: Dumálás :lol:

Nem is mondtam, képzeljétek pápázik Emma, nem akartam hinni a szememnek! :shock: :D Olyan édes, rázza a kis kezét! :lol:

Mennem kell, gyümikenyér állapotát ellenőrizni.

dincuska
 
 
 
 
 
 


a Dibcus!
Olyan édike lehet!
Örlök hogy jobban vagytok!

Hát de én megyek is mert ttek anyosék... csak ugy beállitanak :twisted: :twisted: :twisted: falra mászok tőlük!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jobban vagyok már, a lázam elmúlt, de tiszta takony vagyok, meg a szemeim olyan furák :cry: Semmi kedvem így a húsvétolni...

Dincus: igen, megírtam a tesztet, és képzeld, 97% lett - enyém lett a legjobb :lol: (így a köv. tanfolyamból kapok 25% engedményt :lol: ) Viszont a tanárunk is beteg, úgyhogy a keddi órát el is halasztjuk...
Enyém Apa is szociális, szeret dicsekedni a kölykeivel :lol: (meg persze magával, hogy milyen jól elvan velük :lol: )

Budaörsi tali nekem is jó, mert akkor reggel apával elvitetem magam anyuhoz, és onnan már könnyen el tudunk menni bárhová. (nem véletlen szeretnék visszaköltözni oda)

Ma Livivel tojást festettünk. 4-et meg is evett :roll: . (mintha megérezte volna, hogy arról írok, most is jött, hogy együnk :lol: - hiába mondjuk, hogy nem azért festettük :wink: )
Kéne még húsvétos képeslapot is gyártanom, de semmi energiám...

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,Grtalu a teszthez.Igazán ügyes vagy :) De te nem a GYES-es támogatáson belül tanulsz?Hogyhogy engedményed van a köv. félévre?Neked nem is kell fizetni, vagy? :roll:
Livi tojás :)
Budaörsi költözés, hehe akkor itt lennétek a szomszédba :wink:

Szilvih, :lol: :lol:
Popsikiütés :cry: Bepanthent próbáld, vagy Sudokrémet!

Era,
gratula a dumálásért :) Gyógyszerbeadásra próbáld a Nurofenes, vagy már a Panadolba is fecsi van!Én mindíg azzal adom be, és édin beszívja :wink: És egy csepp se megy mellé :)

Dincus, Kis szorgos vagy, sütés-főzés :wink:
Én idén nem sütök :oops: és naon nem is főzök.Egyedül a sonkát holnap, mert úgyis idén mi megyünk, anyuékhoz + anyóshoz is :)

Mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánunk, Sok Nyuszit, és Mégtöbb locsolót

Kép


manóci
 
 


Móni: ez most nem a fősuli volt (de oda tényleg GYED-esen járok ingyen), hanem az angol tanfolyam. Ez rendes tanfolyam, rendes díjjal.

Kép
Kép
timóca
 
 


Boldog nyuszit mindenkinek!!!!

Ezt előbb különben jol leirtam de mindegy....
Húsvétra anyosé már lerendezve.....
A kedves apukán kivül más kellemetlen vendég már nem jöhet... :roll: :wink:

Küli nem kiabálom el még nem biztos de jövö hétvégén tali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Mindenkinek kívánunk nagyon kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Mi is áldott ünnepeket kívánunk Mindenkinek, de tegnap már nem jutottam ide! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Kellemes nyuszis ünnepet mindenkinek!!!!!

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok, bocs a zavarásért…! :oops:
De talán jól jöhet valakinek: :wink:
Aki Sangenic szagzárós pelenkatartót használ, annak figyelmébe ajánlom a következő linket,
ahol Sangenic pelustartóhoz utántöltő fóliát lehet venni – sokkal olcsóbban, mint a gyári kazetták…! Szerintem megéri!!!

http://www.vatera.hu/pelenkatarto_vodor ... 39854.html

üdv

Dylkai

Kép
dylkai
 
 


Csajok, mindenkit elvitt a nyuszi?????

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


mi itt vagyunk Maja beteg volt eért nem voltam vagyis még az csak jobban van :wink:
Vendég
 


Nelli, pénteken és szombaton megyek békásra. Vigyek Elmót?
Vendég
 


sziasztok!

Azt hiszem, értem, miért halódik a topik. Ma egész nap a gyerekek után loholtam, mert Dorkának még nem volt ovi, egész nap szinte bent, mert kint elfújt m inket a szél, bent Lillát egy pillanatra nem lehet magára hagyni, mert mindennél áll föl, közben Dorka mondja egyfolytában a magáét, ami aranyos, csak éppen nem vesz levegőt, meg minden idegszálammal arra koncentrálok, hogy Lilla mikor vágja hátra magát... Délután már beraktam Lillát a kendőbe, úgy táncoltunk, rohangáltunk fel-alá a nappaliban, így legalább arra nem kellett figyelni, hogy mikor esik el. Közben a foga is jön, egész nap 2szer fél órát aludt, úgy, hogy negyed 6-kor kelt. De este sem tudok tőle semmit sem csinálni, az első nagy beájulás után 20 percenként ébred, amíg oda nem fekszem mellé... Tudom, hogy átmeneti, de kivagyok!!! :oops:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nelli, akartam már írni, hogy milyen jó, hogy jó otthonra talált a tejcsi... Még ha sajnáltad is, de még jobban sajnáltad volna kidobni, igaz?? És így még büszke is lehetsz magadra... :lol: (Nekem szóról szóra ez történ Dorkával...) :twisted:

MOst az én tejcsijeim már "lejártak", de ma is elővettem egy augusztusit rizspehellyel Lillának, szerintem ha kővé van fagyva valami, sok baktérium nem szaporodhat el benne... :roll: (kopp-kopp, nehogy a kórházből írjak legközelebb...)

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi :)
Na, én is hasonlót éltem át az elmúlt 6 nap alatt, amiből 3-at egyedül voltam a 3 gyerekkel :roll: Nem egyszerű, mert Brigi is mindennél feláll, és már ő nagynak tartja magát, mert ma pl. felállt az ágynál, én egy kicsit távolabb voltam, és simán elengedett mindent, és átlökte magát hozzám :evil: Innen már csak egy lépés, hogy lépjen is közben.
Én is nagyon lefáradtam, és örülök, hogy holnap csak 1 gyerekkel leszek.
Nem hiszem, hogy nagyon le tudna járni az anyatej csonttá fagyva. Talán van benne annyi ellenanyag, hogy ne ártson még azután sem, hogy lejárt.

Ma Briginek adtam alma-őszibarackot, amivől evett pár kiskanállal, nem sokat, utána én barom adtam neki pár falat joghurtot is. Na most este szegény hányt! Olyan érzékeny a gyomra :( Most figyelhetem, hogy többet ne hányjon, mert már elaludt.

Csilla :)
Nagyon aranyos vagy, csak egy a baj: kifogytam a pénzből :oops:
Jössz majd áprilisban is?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Még azért átnézem, hátha meggondolom magam, és szólok.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Csajok elő a rejtekhelyekről :lol: Eltűnt mindenki, mint az a bizonyos szürke szamár a ködben. :lol:

Nálunk hörghurut elvonult, most én nátházom, jó lenne már kimászni ebből végre....

A frigóból szedegetem én is a tejciket kifelé, - tejpépnek, főzikhez - éppen az októberieket nyűjük :) mintha tegnap lett volna, hogy fejegettem éjszakánként őket ( hú, de nem csíptem! :oops: ) ... és tessék elröppent fél év... hihetetlen mennyire elszaladnak a napok!

Kicsi lány megtanult pápázni, zabálnivaló, ahogy nyitogatja a kis tenyerét, és továbbra is anya az isten, állandó örzőm a konyhában, a wc-n... (kicsit azért ez fárasztó), de ezt is túléljük valahogy :lol:

Szilvih: augusztusi tejet túléltétek??? :D

Nelli: a joghurttól hányt Brigi???

Manóci: gyógyszerbevétel: köszi az ötletet, így legalább valamicskét be tudtam nyomatni neki! :lol:
v.erika
 
 


Hát nem mondom, hogy könnyű időpszak ez a mostani. Brigi is mindenre feláll, pipiskedik hozzá, elengedi az egyik kezét, végigmegy pl. az ágy mellett, mindent pakol, és persze egy percet nem lehet egyedül hagyni. És ő is követ minden hova.
Most minden babára ez jellemző, így nehéz jönni.
De azért ne hagyjuk kihalni a topicot. Mégha ritkábban is, de irogassunk!

Erika :)
Klassz, hogy meggyógyult Tami :lol:
Neked jobbulást!
Joghurt egy nagyon kicsi, alma-őszibarack egy kicsi, és ez a kombináció sok volt a gyomrának :(

Csokinyuff :)
Maja meggyógyult?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Erika,nagyon szívesen.Örülök, hogy segíthettem :)

Vagyunk mi is, bekukkolok ám majdnem minden nap, de most itt is összejött sokminden.És nagyon úgy van nálunk ahogy SZILVIH írta! :? Néha kissé kivagyok, és nekem ugye még ovi sincs mint Dorkának :( /de remlem szeptemberttől már lesz :wink: /

Meg most olyan rossz kedvem is van, nem vok. jó passzban :( Inkább olvasgatnék, szal írjatok Kép
manóci
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, hogy legyen, mit olvasnia Manócinak, ne unatkozzon már... :lol:
Nekem ilyen szempontból még könnyebb dolgom van, mert nem mászik. De nem sokáig lesz így, mert már fel tudja nyomni a popóját.
Voltunk Milán babánál a héten, húúúú de ügyi kishapsi, bizony odajött hozzám fogóckodó nélkül! :o :D Édesek voltak. Tényleg, Csilla töltesz fel képeket? Én is rakok majd fel, csak most merült le a gép, töltődnek az elemek.
Más újság nagyon nincs, ja mérésen voltunk: 8700 grammocska! :D
Meg pápázás megy ezerrel (ezt már lehet hogy írtam), és az újdonság: tapsikolás! :D Mamám tanította neki! :lol:

Ma meg temetésen voltam, nem tudom voltatok-e már ilyenen, ez a szökőkutas, mostanában divatba jött. Hát nekem egyáltalán nem tetszett, na nem mintha bármilyen temetés ,,tetszene", de ez olyan morbid. Egy füvesített részen van egy speciális szökőkút, és az szórja ki a hamvakat. DE nem ám szép fokozatosan, hanem egyszercsak az a szürke, barna hamu... Bocsi, tudom, nem ide való téma, de úgy megütköztem rajta...

Manóci! Na ezért nem lesz nálunk 2. bébi, csak ha a nagy oviba megy! Minden tiszteletem a több babával otthonlevőké, így is sokszor azt se tudom, hol áll a fejem.

Ilyenkor meg főleg, amikor a drága hajnalban kel, dinka orvos meg most váltott prev-ről 1-es tápszerre, de ez sem ér semmit, így is jelentkezik hajnalban, hogy farkas éhes! :? Jövő héten megint megyek, hátha felírja a következőt!

Nelli! Érzékeny pindúr gyomor! :(

ERika! Jobbulást! Hát igen, régen ,,együtt" fejegettünk éjszakánként! :D

Maja hogy van?

dincuska
 
 
 
 
 
 


Köccke lányok!
MAja jobban va ugy néz ki!
Nől a felső szemfoga naon szenved szegény :roll:

Télleg eléggé lustálkodnak a kismamik vagy a babák tul aktivak hogy nincs időtök irni :wink:
Vendég
 


csoki, épp egy évvel vagy idősebb az unokaöcsémnél..: :lol: :lol: :lol: Ő május elején lesz 20... :roll: Most akkor te vagy fiatal, vagy én vagyok öreg???? :twisted: :twisted: (De ezt Dincustól is kérdezhetném...)

Nálunk is megy egy ideje a pápázás, aztán puszit is dob, meg Blöblö-zik a szájával (tudjátok, az ujjával pöckölgeti lefelé az alsó ajkát, így ad ki hangot)
Tapsolni a lábával szokott :twisted: , és utánozza a cica hangját, ha meglát egyet. Ja, és elesésben is nagyon jó... :lol:

Erika, tejet túléltük, csak frissen kiolvasztva adtam neki.

Én tegnap túlestem egy újabb mellgyuszin, most elkezdtem parázni, hogy mellrákom van, és a csomó gyullad be havonta egyszer, mert mindig uott uaz a mellem. Fel kéne hívni a nőgyógyászomat, mit gondol erről...

Végre itt a jó idő!! Ennek örömére 9-én megyünk síelni... :lol: :lol: Visszük anyóst is, mert a gleccserre tényleg nem vinnénk fel Lillát.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi!

Akkor én közelebb vagyok unokaöcsédhez, én májusban leszek 21! :oops: :D
Puszidobás, de édes lehet, azt most tanítom neki! :D De olyan nyűgös mostanság. semmi se jó, sehogyse, kint a levegőn alszik, itt szinte semmit! Nem tom, hogy ez most életkori sajátosság (?) vagy mi van. Le se lehet tenni, hogy játsszon egyedül, mert szinte rögtön bömbi. :roll:
Hogy van ez a mellgyuszi? Tényleg meg kéne nézetned mielőbb a nőgyógyásszal! De biztos nem rák, hanem a szopi miatt van!

Sielés :D

Töltök képeket a múltkori vőlegénynézőről! :D Csilla, tudom, hogy most rengeteg a meló, de majd ha nem lesz más dolgod, kérem én is a képket! Ja meg a teljeset feltettem az albumra (az enyémre)! :D
Van két ráadás is! :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Móni: én hétfőn viszem Livit ovi-beiratkozni, remélem, felveszik szeptembertől végre.

Nálunk is megy a pakolás ezerrel, már Marcika is lerámol, lepakol, fiókot kihúzkod és kipakol.... szóval nagy a kupi mindig :roll: De olyan cuki, mikor vigyorog, és kilátszik mind a 4 foga :lol: Ő is szokott integetni, és szeret telefonálni (teszi a telefont és a távirányítót a füléhez, és mondja, hogy aló :lol: ). Próbálom rávenni, hogy azt mondja, hogy anya, de azt nem hajlandó :wink:

Kép

Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,Ovi, megy a drukk ezerrel :wink:
alo :lol: :lol: :lol: :lol: naggyon édes!

Dincus, Csilla,szép nagyon a kis minitalis párocskátok :lol:
Emmuci azért látom jó húsban van :P jobba mint a férje :lol: :lol:

Szilvih,ne viccelj már az tuti nem rák!Különben is azt olvastam valahol, hogy a terhes, és szoptatós anyák védve vannak a ráktól!/mert valahogy az ekkor termelődő hormonok gátolják a kialakulást.Nemtom igaz-e, de bízom benne!/Mondjuk azért menj ela nőgyógyidhoz, biítos ami biztos, hogy megnyugodjál.De nem lesz semmi!
Viszont mellgyuszid hogy lehet?Neked is szopizik még Lilla elég rendesen,nem?Vagy marad benne, nem szívja ki teljesen? :roll:

És, ha már képdömping :wink: akkor beszállok én is.Annyira édi minden baba :) Kis törpöm áll mindenhol, már szinte csak ülve hajlandó játszani, mint a nagyok :P Örökké a nyomomba, ha meghallja a hangom vhonnan a lakásból, már jön is oda.Pakolás van itt is ezerrel.Nálunk a könyvek a mánia.Már most szeret olvasni a gyerek :wink:

Kép

Kép

Kép



Uri Gellert néztétek?Szerintem tök érdekes volt!Nem semmi mik vannak azért.Olyan hihetetlen kicsit :roll:
Ne röhögetek ki, de fölraktam a tv tetejére a kanalat, és volt a kezembe egy nem működő háztartási eszköz!Itt nem történt semmi :(
manóci
 
 


Jajjj, de jók a képek! Hogy nőnek ezek a kölkök! :lol:

Manóci: Urit nem néztem Társulat - fan vagyok, nálunk ez a szombat esti program :lol: :lol: (még jó, hogy nem görbítette meg az ezüst étkészletedet az a muki!!! :P )

Annyira belejöttem a mozgásba, hogy képzeljétek már hiányzik, ha nem tornázhatok... Heti 3 baba tornát nyomok (csak félig bírja Tamara, aztán elhúz cd lemezeket rámolni...) hétvégente pedig járunk családilag úszni! Hmmmm, az isteni! (és - 5 kiló!) Karfioljaim reszkessetek!
v.erika
 
 


Minden baba nagyon édes, és már olyan "nagyosak" :lol:

Én is rakok néhányat:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Ez meg csak egy ráadás: Anyu így rakta ki az 58 évét :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Jajj d édes minden kép :wink:

Dincus!
De jó lenn ha eljönnek a kövi tali :wink: :wink: :wink:
Nadon édesek miluval :wink:
Vendég
 


Én, a legjobban ráérő anyuka :lol: bejelentkezem, és nagyon hiányolok mindenkit!
Kivel mi van?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


És akkor egy pár kép kis Majámról is Kép Kép Kép Kép
sziténhiányolok mindenkit
Vendég
 


Mi vagyunk :) Olvasóban én is, mert látom nem annyira van élet mostanság :? :oops:
Jól vagyunk, Eszti most hétvégére mamázik, úgyhogy egygyerekesek vagyunk most 2 napig :wink: Jajjj, de jó is.Élvezzétek ki egykés anyukák, mert ha jön a második......................1' nyugitok nem lesz!Tök könnyű most így csak Hannussal :wink: :P

Tök jó a jóidő, már most hidegebb van pár napja, de amikor melegebb volt állandóan kint voltunk.Azért se nagyon volt időm jönni, mindíg csak este bekukk, aztán láttam más se ér rá B. netezni :(
Hanni már szerencse tök jól eszik, de azt szereti amit én főzök neki.Kicsit leálltunk az üvegesekről :( Egyedül a gyümipépeket eszi meg a Jóéjt papikat ami üveges!Persze vacsira a dobozos tejpépeket imádja :)
Mászunk ezerrel, és ha van valami amit tud tolni maga előtt akkor már lépeget vele előre.Olyan cukiii :P
Dumálgat is már egy csomót, és gondolom még nem tudatosan, de már mondja, hogy NEM :lol: :lol: Többször mondta már.

Velünk tömören most ennyi!Többiek?Tessék bejelentkezni.
manóci
 
 


Manóci :)
"Nem" már most??? nagyon ügyes!
Én meg az aját értem ki, de bizti csak azt akarom érteni :lol:
Ilyen valamivel együtt lépegetős tudományunk nekünk is van már, csak én még féltem :oops:

És végre elmondhatom, hogy ha valami a fogára való, akkor Brigi is megeszik jóízűen kb. 1/3-szűk 1/2 üveg bébiételt. Ilyen pl. a paradicsomos krumpli. Tőle ez haladás. Viszont a brokkolit pl. nem eszi meg, a tejpépeket sem, és a gyümik közül sem kell sok.

Kijött a 7. foga is, és készülőben a párja.

És tényleg nagyon jó időnként egygyerekes anyuka lenni :lol: Nem is értem anno mit tudtam szöszmötölni egy gyerekkel, és akkor sem értem rá :roll:

Csokinyuff :)
Nagyon édes Maja :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

felszólításra jelentkezem! Mindig olvasok, csak írni nem sok időm van! :oops: :wink: :)

nekünk még 1 fogunk sincs, állunk néha kapaszkodni elfeleljtünk, leülni nem tudunk, ilyenkor ordítunk. Bebarangolja az egész lakást, kicsit taknyos is lett, mert mindig a kövön van ami azért még kicsit hideg neki...
Mina is csak saját főztöt eszik, üvegeset útálja, semmi nem kell belőle...
Szókncse: baba, apa, papa :D

Bencével iskolaválasztás előtt állunk, Roli oviba iratkozik, szóval zajlik az élet. Mi lesz velem, ha egyik srácom se lesz itthon, olyan nyugi lesz... :D

Dincus láttalak börzére menet, elrobogtatok melletünk :D Én egy kismami barátnőmmel, párjával és Minával voltunk, jó nagy tömeg volt. vettetek valamit?

Imádom, hogy ilyen jó idő van, kertészkedünk, sétálunk, fagyizunk, tiszta jó! Egész nap kint lennénk ha lehetne!

Na ráadásnak pár kép!
Kép Kép Kép

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi,de drága kiscsajos Mina abban a ruciban :)
Fiúk meg, mintha ikrek lennének :wink: :wink: Sokat beszéltek már, az tök jó!


Nelli,7.-ik fog????????? :shock: Nekünk még egy se :lol: :lol:
De ügyin le tududnk már ülni, nem esik el, ennek örülök!
És a NEM, hát igen olyan okos gyerekem van, mert ma tudatosan mondta.Uzsiztunk, és amikor már elég volt neki, akkor elfordította a fejét, és nem,nem, nem :) :) :) annyira cuki, imádom!!!
És azért is örülök, mert ma jó kis vitaminbomba uzsit ettünk.Egy kis répát, és egy egész almát reszeltem le, azt összekever, és megesz :) Ízlett neki!

Egy gyerekkel szöszmötölni :lol: jót nevettem.És nagyon igaz, ugyanígy el voltam havazva, pedig mennyivel könnyebb.Gondolom a 3-al milyen lehet :P
manóci
 
 


Sziasztok :)

Próbáltam visszaolvasni, több-kevesebb sikerrel. Kavarog az agyamban a sok információ :) Mindenkinek nagyon ügyes a babója, úgy beindultak a fejlődéssel, hogy na!

Mi már Pomázon vagyunk. Múlt hétvégén kicuccoltunk, pár nap alatt ki is pakoltunk, mostanra szinte mindennek megvan a helye. Holnap megyünk Ikeába venni még ezt-azt, azán szépen elrendezkedünk.
Ahogy sétálgatok fel-alá a faluban? városban? (mi is ez???) rájöttem, hogy a lehető legjobb helyen lakunk :) Csöndes, nyugodt, igazi vidéki környék. Bezzeg a Fő utca! Botrány mennyire forgalmas. Sajnos postára arra kell mennem, leginkább Margit krt fíling, pár kamionnal megspékelve. Komolyan mondom kiábrándító! A másik, hogy nagyos sok helyi család használ száz éves ladát, trabit (itt a faluban jó lesz felkiáltással), ezek meg olyan büdösek, hogy sírni tudnék!
De ezektől eltekintve tök jó minden :wink: Csimpu átalussza az éjszakákat, mint akit fejbevágtak :)
Most ép a nyünyü korszakát éli, egyfojtában nyüszög valamiért. Néha a hajam feláll tőle! Szerintem ilyenkor próbálgatja mennyire tud rám hatni, mert amikor elszakad a cérnám és nem foglalkozom vele, akkor vállatvon és eljátszik magában :roll:

Edina, a tartozásom a lágotagásotokról:
Kép Kép Kép Kép Kép

Megyekm ert a férjemnekkell a gép :(
Megpróbálok most már gyakrabban jönni!!!!!

Csilla
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: