Új privát üzeneted érkezett!

Csoki,gratula az álláshoz :wink: És a fal???!!!!Nagyon ügyes vagy! :) :wink:

I,karifa :lol: :lol: :lol: :lol: Balek, énisénisénis akaroooom!Hát a könyvekkel sajna én is valahogy így állok mostanság :oops: mire oda jutnék, hogy olvassak már örülök, hogy lyuk van a .........en!
Pedig imádok olvasni, régen csak úgy tudtam elaludni :? Rég vót, tán igaz se :evil:
Az a kulcsosház tök jó lehetett!De azért most így kicsi gyerekekkel pikáns lett volna olyan körülmények közt.Mosdás a hűs patakba :P , hegytetőn alvás,favágás :P

Dincus,aha, vannak képek, rakok :)

Szilvih,igen, ez a szerelem Kép
manóci
 
 


Lőjetek agyon, de én úgy döntöttem, hogy most 1 hétig ezeket fogja kapni, mert bele kéne már húzni a súlyával, és ezek viszonlyag tartalmasak. 2 hét múlva meg elkezdem neki a zöldségeket Sinlac-kal. (Vagy a Sinlac-ot zoldséggel? :evil: :evil: :evil: ). És lassan befigyeltetek vele más gyümölcsöt is, mert szerencsétlen 4 hónapos kora óta mást sem eszik, csak banánt, almát meg őszibarackot. (Szerintem a kis fütyije is tele van már vele... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: )

(Jaj, ezt még gyorsan el kell, hogy meséljem, holott már szopnia kéne... :oops: :oops: :oops:
Amióta befigyelt a rizses verzió is, már "gyurma" jellegűt kakil. Tömör az állapota (de nem kemény),és egy darabban van az egész biomassza. És most már nem csak úgy jön, hanem meg is kell ám dolgoznia érte!
Összerszorítja a száját (csak egy kis rést hagy az ajkai között), a szájzuga kicsit felfelé áll (mint Jack Nicholson-nak a "Batman"-ben :lol: ) felfújja az arcát, és elkezd erölködni de úgy, hogy a végén már szó szerint a füléig vörös a kis feje. Én meg ahogy az ölemben ül, szorítom a kezét, mondom, hogy "Nyomjad!", ő meg csak dógozik, dógozik. Időnként megáll, nagyot sóhajt, piheg egy kicsit, majd megint érzem az ölemben, hogy szorítja a kis popsiját, és akkor kezdjük elöről. Úgy tudok nevetni szegénykémen, olyan fejeket vág! :P :P :P :P
[Múltkor nagy sietve pelenkáztam át és kicsúszott a kezemből a kb. 10 dekás pelus, benne a biomasszával. A kettő két felé repült. Na, és nekem mit sikerült elkapnom, mit gondoltok...? Hát, nem a pelust... :shock: :shock: :P :P :P :P :P Csak álltam ott, néztem nagyot a tenyerembe, és röhögtem, mint állat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ])


manóci!

Most mit csináljak? Annyira tetszett neki a karácsonyfa és mindig le tudtuk vele szerelni, ha valami nyűgje volt. :P :P
(Az más kérdés, hogy olyan még nem volt szerintem, hogy ne minimum 1 hónapot legyen meg a fa. Úgy szeretem nézni... [Még jó, hogy nem vagyok romantikus alkat :twisted: ] És nem csak az marad meg, hanem még az ajándékokat sem vesszük ki alóla, amíg áll. :shock: :shock: :shock: :shock: :P :P :P :P Olyan jó nézni, hogy menni minden van alatta. Mintha gazdagok lennénk... [Bár most elég erősen látszott a hokedl is, amin állt... :o [[Nem tudom, az bele számít a gazdagságba...? :lol: :lol: :lol: ]] ])

Ami meg a kulcsosházat illeti.
Tényleg nagyon pikáns lett volna, ha ilyen helyre mentek, mert akkor élből időutazáson vettetek volna részt ( :lol: :lol: :lol: 8) ), ugyanis ezek a házak már nincsenek meg. Se a turisták, akik felvágnák a fát a következőknek, és kisepernék a házat. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
(Ami konkrétan ezt a házat illeti asszem még meg van, de persze tönkremenve, romokban. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: )
Szép volt, igaz volt, Trabantunk volt. Aki nem hiszi - hát, az már nem fog tudni utána járni... :cry: :cry: :cry: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Ja, én is igyekszem glutén menteseket adni, de azért volt már amit adtam.Pl. a Hipp kétszersültben sajna van.De mivel a pirinyómat kéne hízlalni, és mostanság a hányás óta csak a gyümipépeket és a tejpépet hajlandó megenni. :cry:
Szóval ezért kitaláltam, hogy adok neki lereszelve a gyümipépbe, azért jusson már egy kis kalória is :roll:
Szoktam venni amúgy glutén mentes gabonás gyümipépet a Nestlének van a Compota vagy mi a neve.4 db. van egybe.Meg a Frutapurát nagyon szereti, de abba nincs gabona.És a Hipp alma+banán+babakekszest is szoktuk enni.Ezeket imádjaaa!

Na, és akkor küldök pár képet :)

Kép

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 

 
 

Édesek és milyen szépek!!!
Vendég
 


manóci! Te most direkt fájdítod a lelkem ezekkel a képekkel...?!

:cry: :cry: :lol: :lol: :lol:

Aranyosak vagytok nagyon, és az is látszik, hogy milyen jól éreztétek magatokat! :)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Akkor közkívánatra (olyan cuki Livike, ahogy átöleli Marcipánt) :lol:
Kép

Szilvi: oviszerelem :lol: De jó, hogy Dorkát felvették oviba.
Petra: nektek is, hogy Imit is felvették.
Én csak reménykedek, hogy szeptembertől felvszik Livit (itt is csak szeptembertől vesznek fel).

Móni: de jó helyen voltatok kirándulni :lol:

Livi: A Balekot én is olvastam :lol: (azóta már anyukám és anyósom is - kölcsönadtam nekik :lol: )
House-t én is csípem, de nekem a Grace nagyobb kedvencem. Legalábbis az első 3 évadja - azokban még volt sok jó poén. Nem akarom előrevetíteni, aki még nem látta, de nekem a 4. évad már nem annyira tetszik....
Én most a Dexter-t olvasom. (ez is volt sorozatban, nekem nagyon tetszik, a főszereplő, Michael C. Hall játszott a Sírhant művekben is, azt is nagyon szerettem - nem tudom, ismeritek-e)

Ma voltunk állatkertben. Olyan jó idő volt, legalább kint voltunk a levegőn. Livi leginkább a játszót élvezte. Marcika viszont nézegette az állatokat, aztán meg elaludt :lol: Majd teszek képeket, ha letöltöttem.

És persze végre Forma1 :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Timóca, ti jöttök talira???

Kép
Kép
szilvih
 
 


Igen, szeretnék. Bár picit nehézkes lesz babakocsival :roll: (a hévtől az 1-es villamosig sokat kell lépcsőzni) Jó lenne, ha apát rá tudnám venni, hogy vigyen el minket :wink:

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Én dögrováson vagyok, tegnap cukrászdában voltunk, és krémest ettem... Hajnal óta a wc-t látogatom, és "inhalálok" minden irányból. Ma még meg sem fogtam a lánykámat, apa próbálja tartani a frontot, aszongya hogy te jó ég, Emma mellett nem lehet semmit csinálni! :lol:

Pedig holnap taliznánk a kis jegyesünkkel....hátha jobban leszek!

Timóca: Jó a kép! :D

Megyek, mert nem bírok itt se tartósan megmaradni....

dincuska
 
 
 
 
 
 


bubikisasszony.... Kép Kép
Vendég
 


Dincus, jobbulást!!!

Timóca, ha beülsz hátra a 2 nagylány közé Marcival, Lilla elöl, akkor el tudlak vinni azon a 300 méteres szakaszon!!!

CSokinyuff, jó a kép!! :lol:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvih, privi ment.
Vendég
 


Szilvi: köszi. Még nem tudom, el tud-e minket vinni, de ha nem, akkor írok :lol:
Amúgy a tali hánykor a Lurdyban?

Kép
Kép
timóca
 
 


Szilvi, de most, hogy írod, leesett, hogy ott már nem is kell villamosra szállni, gyalog sincs messze :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


na akkor tegnap mgfogott az ihlet és fél év után először ceruzát fogtam a kezembe... Maja kb öt percig hagyta aztán felkelt :shock:
ez sikeredett belőle.. :roll: Kép
Vendég
 


Csajok, akkor most lesz szerdán tali, vagy nem?
Akkor legyen, ha többen is tudunk jönni.De jöjjön aki csak tud :)
Nekünk jó, és hánykor, ha lesz?

Csilla,lehet rendelni filmeket tőled?Ha lesz tali, és jössz is persze :lol: nincs valami lista amiből lehetne választani?
manóci
 
 


Csokiiiiii, fú de ügyes vagy :) :) Ez szuperjó!!!!!
manóci
 
 


MAnóci köccke én nem igy látom de majd ha lesz időm meg maja is hagyja jobban :wink:
Vendég
 


Sziasztok! :)

Csak tömören:

timóca: kép -> :D
dincuska: vuk -> :( :( Apa reakciója: :wink:
csokinyufff: rajz -> :)

Mára ennyi, sziasztok! 8)

:)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


csoki: nagyon jó az a rajz :lol: . Ügyes vagy

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de elég sok dolgom van... Másfél hét múlva költözünk :) Rengeteg mindent kell még elintézni addig.

A talira rövid időre oda tudnék menni asszem. Csak írjátok meg hol is van ez pontosan.
Érdekel még valakit dvd? Elküldöm priviben a kínálatot, ha választotok viszem is szerdán :)

Csilla
Vendég
 


TALI: DIncus, manóci, Csilla, Timi, mi, valószínűleg jön.

CSokinyuff talán, írta még valaki? I, te nem nyilatkoztál, többiek?

Csilla, ha a Lurdyt tudod, hol van, akkor az emeletre kell feljönni, a kajázós részen átvágni, végigmenni a Dm-es folyosón, ott balra, és ott van a játszóház.

Timi, hát annyira tényleg nincs messze, de csak ha van vmi jó kis fellépőtök, vagy kismotor... De én tényleg szívesen elviszlek titeket, kb. akkor kell indulnom, amikor nektek a HÉV indul Csepelről. Persze csak ha a kamionosok nem állják be szerdán az M% bevezetőjét is, mert holnap a HUngáriát akarják... :roll:

I, akartam rár kérdezni, hogymi az, hogy kiváltottál egy szopit, és még egyet ki akarsz? A hozzátápit nem igazán a szopi helyett kellene, hanem mellette, amennyire a tejcsi mellett szüksége van.
Szerintem nyugodtan mehetnek most már a zöldségek, a Sinlac sem annyira mű dolog, szerintem jobb, ,mint a tápszer.

Kép
Kép
szilvih
 
 


szilvih! :)

Egyelőre úgy néz ki, hogy nem tudok elmenni a talira, de ha mégis sikerül, akkor majd jól megleplek titeket! :wink:

Most úgy néz ki a kaja, hogy 8-kor tej (kb. 230-250), 11-kor és 15-kor papi (egy-egy 190-es üveg), 17-kor (kb. 200-210) és fürdés után tej (azt már nem szoktuk mérni). Jövő héttől akarom (? :evil: ) adni a Sinlac-ot a zöldségekkel. Akkor az egyik gyümölcs helyet kapná, tehát egy Sinlac-os zöldség és egy gyümölcs papi lenne naponta.
Úgy tűnik, hogy ezekkel jól lakik, néha szintre "kidől" utánuk. :lol: :lol: :lol: Persze, ha látnám, hogy éhes, akkor adnék neki tejet, de egyelőre nem tűnik úgy. (Vagy csak nekem nem esik le a tantusz :roll: ) Muszájos nyomatni, mert még így is csak 5630 grammot nyomunk. :?
Meglátom, hogy milyen ütemben gyarapszik, és akkor a 17 órai tejből is "rendes kaját" csinálok. De szeretném kitolni, amíg csak lehet, különösen a reggelit meg az estit!

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttünk Ausztriából, a múlt hetet ott töltöttük. :D A fiúk síeléssel én meg jobbára megmászandó talapzatként, Tamarámnál ugyanis tombol a szeparációs szorongás, és hirtelen 12 ember között elvesztette minden eddigi önállóságát... :shock: Szép idő volt, legalább tudtunk sétálni nagyokat, esténként meg usziztunk egy kicsit. Szuvenír gyanánt hoztunk haza magunkkal egy fincsi hörghurutot, jó kis náthával megspékelve :evil: Volt egy kislány a csapatban akit elhoztak brutál taknyosan, köhögve, és hogy biztos legyen a hatás még jól össze is nyalogatták egymás játékait, úgyhogy csak idő kérdése volt a dolog... Sajna. Most homeos golyózunk, aztán ha 2 napon belül nem javul, akkor antibiotikumot kell sajna adnom neki... hja... evvan...

Látom zajlott itt is az élet :lol: Nagyon szépek a képek! Timi annyira művészi a képetek, nagyon tetszik!!! :lol: Manóci a csajaid meg.... Hát gyönyörűek! :lol: Maja meg cuki a bubijaival :lol:
I: a glutént nekem is 1 éves kortól mondta a dokim, sőt beszéltem egy ismimmel, akinek lisztérzékeny lett a gyereke és ő is azt mondja, hogy 1 éves korig ne adjak neki! (Szerintem azért,mert ugyan genetikai betegség, tehát a korai adás nem hajlamosít, viszont, ha esetleg allergiás rá, akkor az erősen roncsolja a beleket, amíg rá nem jönnek mi a baj. De lehet, hogy butaságot írtam nemtom..... :oops: ) Szerintem gluténmenetes lisztből lehet nekik sütni fincsi házi kenyeret és azt adni héjrágáshoz - nemde???
Csilla, nagy fába vágtátok a fejszét! Ügyik vagytok! Úgy szép az élet, ha zajlik. Pizzából nagyon jó vagyok, szívesen beállok a zsűrizők sorába! :lol: :lol:
Dincus: jól vagy már??? Krémessel mostanában ne próbálkozzon nálad senki, mi???? :lol: :lol:
v.erika
 
 


v.erika! :)

Egy vicc jut eszembe erről:

-Doktor úr! Mostanában olyan bizonytalan vagyok. ... Vagy mégsem...?

:P :P :P :P :P :?

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Elfeljtettem, bocs! :oops:

Pihenés = irigylés :oops: :oops: :oops:
Taknyó = :( :( :( Gyógyuljatok meg mihamarabb, hogy legyen: :D

:wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Hát talira mi most nem tudunk menni.... :roll:
Sajnos most elég sokminden összejöttt majd talán a kövire... :roll:
Vendég
 


Sajnos Brigi nem az a baba, akivel el merek indulni még ilyen messzire :(

Nektek jól talizást!

Csokinyuff :)
Nagyon ügyi vagy a rajzzal :lol:

Erika :)
Mi múltkor a kórházból jöttünk haza ilyen jó kis hörghuruttal. Ott is egy kisfiú volt brutál taknyos, köhögős, és persze összenyalta Brigi játékait. Jobbulást Nektek!
Ha van inhalálótok, használjátok.

Cilla :)
Én korábban kérdeztem, hogy postán tudsz-e dvd-t küldeni. Nekem a Szezám utca kellene.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Csilla :)
Most olvastam a privit. Szerdán nem megyek sajnos. Csak postán tudnám átvenni. Megnézem a küldött listát, és nyilatkozom, köszi.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


I, biztos az agyadra megyek, de nekem pont az ellenkező a véleményem. Ha sovány a gyerek, miért kell elhagyni a szopikat? Az a legtáplálóbb és legmegfelelőbb táplálék neki, és ha még van vmire szüksége, eszik pépet. Még csak most kellene elkezdenetek kóstolgatni, és te már csak 3szor szoptatsz nap közben? És még egyet el akarsz hagyni??? Pedig van tejed, időd is szoptatni.
Szóval nem értem. de mások vagyunk.
Nálunk lilla még midnig annyiszor szopizik, ahányszor kéri, úgy átlag 3 óránként, így vízzel, folyadékkal sem kell kínálgatnom... Ami fix, hogy most már Dorkával együtt leültetem őt is enni, reggelire gyümit kap rizsgolyóval vagy kukoricapehellyel, délben főzi (most már a husisak is), és vacsira is főzi. A délutáni gyümiből (Dorkáéból) meg szintén lenyúlja a részét.
Egyébként most kezdett rákapni a kajára, egy 220-as bébiételt megeszik egy nap, és most megint heti 100-akat hízik, tegnap 8700g volt.

Na csak azt akartam kihozni, hogy a tej igenis tápláló, és nincs olyan, hogy vki teje nem az, másé meg igen. Mert ilyen hülyeségeket is hallottam már.

Csak hogymég meséljek magunkról, kakitéma is rendeződni látszik, mióta a Hipp-nek a paradicsomos menüjét kapja, remélem, ez így is marad most már, mert elég sokat szenvedtünk.

Erika!! Megint Ausztirában voltatok? MElyik részen? (hogy hol van még hó, ugyanis mi még csak most fogunk menni áprilisban :twisted: ) JObbulást!!!

Na megyek fotókönyvet gyártani, ma le kell adni, hogy kész legyen a párom szülinapjáig... :roll:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi :)
Pont a hozzátápival kapcsolatban szerettem volna írni, hogy kb. 1 hete már néhány kanál főzeléket és bébidesszertet szívesen elfogad Brigi, nyitja a száját, de nagy mennyiséget nem. De ez is valami, majd csak növeli a mennyiséget.
Most már rdndszerst vittem én is a kaják adásában. Délben kap főzit, késő délután meg gyümit. Ill. desszertet, mert a reszelt almától öklendezik :roll: , banánt nem kaphat, körte sem kell, más meg nincs nagyon. Gondoltam rá, hogy megfőzöm az almát is, hátha úgy megeszi.
Na ő 1,5-2 óránként szopizik, éjjel is 2-3 óránként, én ebből azt gondolom, hogy egyszerre nincs sok tejem, és így pótolja. Kicsit ez már kimerítő nekem, mert elmenni sem tudunk sehova huzamosabban.
Ami továbbra is favorit lesz. mert mindig rávetné magát, az a natúr joghurt, de a mi védőnőnk szerint, meg több iromány szerint is 1 év után ajánlott a tejtermék, de min, 10 hóig várni kell vele.
De azt még nem szabad adni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Vendég
 


Csokinyuff :)
Nagyon édes Maja, ő is nagyon élvezi a fürdőt :lol: Hihetetlen, hogy mennyire tudja, hogy veszik, és milyen édesen produkálja magát és nevet :lol: Brigi mindig megfigyelő állásba kerül, ha fényképezem.

Tegnap Domi tologatott egy autót a földön. Körbe körbe mászott vele a lakásban. Erre Brigi mindenhova követte, mászott utána ezerrel, és kacagott. Hihetetlen édes volt, ahogy már be akart kapcsolódni a játékba :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


szilvih!

Majd hosszabban de most csak annyit, hogy múltkor pont a védőkislány :evil: mondta, hogy lehet, hogy nem (volt) annyira tápláló a tejem, mint másnak. (Mondjuk, azt nem mondta, hogy mitől függ, hogy mennyire tartalmas. Csak annyit, hogy több dologtól is függ. :evil: )
Volt olyan, hogy az üvegből etettem szegény gyereket, és úgy belefáradt, hogy bealudt közben. :o :o :o :lol:

Egyébként nem mész az agyamra, csak mindig "jól megrágjuk egymás fülét". :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Tali: értelemszerűen mi most ezt kihagyjuk (lsd. takony), viszont annyira szereték már személyesen is találkozni veletek. Mondjuk egy budaörsi talit, ha összehozhatnánk legközelebb.... Ikea, vagy bizti van ott is valami játszóház-féle...

Szilvih: Bad Kleinkicheim-ben voltunk (Karintia). A pályákon volt hó, de egyébként nagyon gáz volt. Sár mindenhol....Próbálták esténként terítgetni a ratrakokkal a havat fentről, de délutánra mindíg lucsogott a pálya :( Merre mentek???

Kajálás most nálunk is visszakerült takarékra. Mielőtt beteg lett már volt, hogy egy egész üveg kaját lenyelt ebédre, most pedig semmi kanalas nem kell neki... Csak a szopi, meg este a sinlac. pohárból szürcsölve. De ez normális ilyen állapotban. Gyenge kezdés uzán erős visszaesés :lol: Na lesz ez még jobb is!

Nelli: édes lehetett Brigi :lol:

Csoki: tünci bünci Maja :lol:

Csilla: nagyobbaknak való mesék is vannak?
v.erika
 
 


Szilvih: így nézett ki a dolog... inkább olyan hóvirágszedős időjárásnak mondanám.....

Kép
v.erika
 
 


Erika,de szép helyen voltatok :) azért biztos klasszvolt!
Takony :( gáááááz, jobbulást!És sajnálom, hogy ezáltal nem találkozunk :cry:
Budaörsi tali, fú az a legjobb :wink: nekünk, itt egy köpetre :lol: :lol: /de bárhova elmegyünk a csapat érdekében :wink: /

I,bocsi, de én is Szilvihvel értek egyet teljesen! :oops: :lol: Tudod, imádlak, de nem értem miért kell kiváltani a szopikat????Mi már tök sok mindent eszünk, de szopi az standard :wink: Igaz már nem 3 óránként, de csak azért mert van hogy olyan jól lakik, hogy neki nem kell.Én mindíg megkínálom :)
Talira tessék jól meglepni minket :wink:

Amúgy én is akartam írni nektek, hogy talán most rendeződünk evésügyileg, de egy kálvárián vagyunk túl.(kopp,kopp)
Amióta ugyanis volt az a hülye hányásos vírus azóta csak a tejpépet, és a gyümit akarta megenni.De asszem erről írtam akkor.Na, és most 7végén kitaláltam, hátha jobban bejön neki a házi koszt :) és igen, bejött!!!!Húslevesből vettem ki, és azt turmixoltam össze.ÚÚÚgy kajálta, tök jó volt látni, hogy végre úgy eszik mint rég!Ugyanaznap du. megevett még 1 egész banánt uzsira :lol: Tegnap meg elekzdtük a sajtot, azt is bevágta főzivel.
Lassan adok majd túrót is már, meg májat :)
Úgy néz ki nála az üvegesek valahogy már nem jönnek be :( Pedig Eszti szinte csak ilyen hippeket evett 1 éves koráig.Dehát minden gyerkő más.Barátnőm mondta, hogy az ő fia is a házi kosztot ette rögtön, nem kellett neki az üveges bébikaja :( Ez van.Viszont gyümikba, meg a Frutapura, meg a Nestlkés compota, amit írtam a múltkor, na az nagyon ott van a toppon :lol: :lol: :lol:

Hippes gyümilevet is megpróbáltam, és úgy issza alíg lehet kihíznia szájából :wink: Tegnap megivott egy egész üveggel :P

Az éjszakák viszont szintén a betegség óta:brutál :? újra kelünk tök sűrűn.Kész vagyok :cry:

Szilvih,akartalak is kérdezni, mert te otthon vagy a témában :wink: :lol: hogy mire jók a tejelválasztó tápszerek!!!Kaptam Hannusnak ilyen Nestlés szórólapot és azon vannak a termékeik.Van egy csomó tápszer, és csomó tejelválasztós.De nem igazán értem, hogy miért is kéne elválasztani :roll: :?: :twisted:
Én ezzel egyáltalán nem értek egyet!Akinek már nincs az nyilván ad rendes tápit, de akinek van teje, az miért nem szopiztat?Miért jó rászoktatni az elválasztósra??/bocs, ha hülye vagyok, de tényleg filóztam rajta minek külön egy ilyen/

Timi,szerintem is szupijó a művészi képetek :) Mindhárman nagyon helyesek vagytok rajta :wink:

Nelli,Brigi :) tejtermékekkel én is várok 1 éves korig!esztinek se adtam előtte tejeset.És utána is csak joghurtok, már majd 2 éves volt amikor krémtúrót, és tejet csakis 2 éves kora után!

2-3 óránkénti szopi :? átérzem!!!!Itt dettó!Igaz csak éjjel, de elég az nekem :(

TALI!!!! Akkor holnap??Mi mennénk, ha jöttök :) :) :) szerintem este még kukkantsunk fel, hogy letisztázzuk akkor ki, és mikor!
Ha nem baj én javaslom a 10 órát!Mert gondolom 2 óránál tovább úgyse lennénk ott, és akkor ebédkörül mindenki hazaérne :wink:
De vélemények, és szavazás legyen!!!!!

És még kép.Kis manóm már pakol a mosigépben, naggyon lelkesen :lol: :lol:

Kép

Kép
manóci
 
 


Ok, én is 10 óra körülre gondoltam. Remélem, a kamionosok nem szívóznak tovább, és nem dugul be a Gyáli út.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Na, vége a filmeknek :) de sehol senki :roll:

Reggel akkor még bekukkolok, hogy most mi legyen? :roll:
manóci
 
 


Manóci, én senki vagyok,???? Akkor 10 felé remélem talizunk!!!

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!
MOst jöttünk meg védőnénitől... most vajon van tali vagy nincs tali????

Nelli, persze-persze, postázom szívesen, vagy jövő hét végén el is viszem neked (megyek suliba)

Csilla
Vendég
 


Most vagytok talin. Irigy.-irigy vagyok érte.

Képzeljétek, van itt egy kisbaba, akinek nem elég az anyatej, de a tápszertől is kiütése van, így az anyja hozza neki az anyatejet. Gondoltam egyet, és megkérdeztem, nem kell-e neki az általam összegyűjtött, és lefagyasztott tejcsi, mert nekem cumisüvegből nem eszi meg Brigi, a főzelékbe nem rakom bele, mert még nagyon kis mennyiséget eszik meg, és dobhatnám ki hamarabb. Lassan lejárnak azok, amiket még pici korában raktam el, és ki kellene dobni. És kell neki. Így aztán szépen odaadom nekik.
Én ajánlottam fel, de tök hülye vagyok, mert egyfelől tudom, hogy jól teszem, hisz egyébként kidobnám, de másfelől sajnálom, hisz annyit küzdöttem érte :( Nem képzeltem volna valaha is, hogy én fogok valakinek tejet adni :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvih,dehogy vagy senki, ne viccelj már! :) Csak te biztos tag voltál ezért írtam, hogy senki, mert a többiekre gondoltam!!!!De ők nem jöttek mostanáig sem!

Mi meg nem mentünk végül, mert reggel óta most lett netünk :twisted: :twisted: Nem tudtam fölcsatlakozni, és telószámod meg nem is tudom!Így inkább nem mentem, mert nem tudtam most akkor lesz tali vagy sem!Egyedül meg nem akartam ott lenni :( :(

De látom reggel se jöttek a többiek :evil: Most te elmentél?

Azért legközelebb beszéljük már meg konkrétabban min. előző este sztm, hogy mégis mi legyen.Ez így oan rossz volt! :?
manóci
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ide se dugtam a képem, de vasárnap hajnalban kezdtem én, hétfőn apánk, ma hajnalban meg Emma a hányást és a hasmenést... :cry: Bezabáltunk egy vírust, meg itthon is vagyunk Kisteleken, fel sem tudtam emelni Emmust. Mindkettőnkön 1 nap alatt átvonult, remélem, hogy Mucival is így lesz. De basszus...minden ünnepünk így telik... :( Szörnyű volt látni, ahogy hány... De olyan édi volt, 2 hányás között is tudott rám vigyorogni!

Mi lett ezzel a talival? Remélem nem Szilvi talizott magával?! :(

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,
De, jót taliztunk magunkkal... Ez nem esett túl jól, csajok. :cry:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Dincus :shock: :shock: :shock: :? :? :?
Jobbulást! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most van egy szusszanásnyi időm :)
Már elkezdtem dobozolni, jövő hét végén költözünk!!!! Van fogalmatok róla mennyi szirszart gyűjtöttünk össze???? Megbeszéltem a férjemmel, hogy a dobozok felét altatjuk a pincében (remélem életemben nem találkozom velük többet!!!). Rengeteg porfogó, gyertya, illatosító, emlékkütyük...
Voltunk reggel a mérésen, most meg lettünk dicsérve, mert beindítottuk a rakettákat, és hízunk, hízunk, hízunk. Ennek örömére kapott a kis hájgúnárom egy plüss melegítőt, halaáli édes benne :)

Előhivattam egy csomó képet, a Rossmannban 50 db fölött 18 Ft! Előhívattam azokat is, amiket a Photofun-on csináltam, ezeket keretbe rakva ajándékba fogom adni.
Voltam vásárolni is, vettem jópár italt, búcsúajándék lesz pár embernek. Jól néztem ki a pénztárnál, kezemben a gyerek, kosaramban 10 üveg tömény :lol: :lol: :wink: :lol: :wink:

Sajnálom, hogy nem jött össze ez a tali :( Én erősen filóztam, hogy odaszaladjak -e...
Pedig tényleg jó lenne összehozni egy olyat, mint nyáron/ősszel csináltunk :)

Dincuska, hogy vagy? Gyógyulgatsz? Gyógyulgasssss!
Pici Emmának jobbulást kívánunk, és nagyon várunk ám benneteket.

Csilla
Vendég
 


Csilla!

Hát elhiszem, annyi minden elő tud ilyenkor kerülni, én is már kétszer költöztem, de még most is tele a melléképület, nagyon le kéne már menni, és széjjelszedni a dolgokat.

Én már jól vagyok, Sándor is, diétázunk, mert tegnap mertem enni egy Danette-et -banánosatmellesleg, merthát megkívántam a tévében, mint mindig, az újdonságokat-, és estére (pont mikor jönni akartam ide, hogy elmondjam, mi a helyzet), fel se tudtam egyenesedni! Huh!

Mucika meg a fosi-fázisban van... Ne tudtam, mit adjak neki, úgyhogy inkább maradtam a tápszernél, nehogy a zöldségektől, gyümölcsöktől fájjon a pocija. Szerintetek?

Ja és Csilla, köszi a meghívást, amint újra megütjük a lábunkat Pesten, elmegyünk hozzátok, bárhol is legyen aktuális, végülis Pomázra is ki lehet jutni... :)

Taliban benne vagyok, gondolom Szilvinek most nincs nagy kedve hozzá, úgy sajnálom... :(

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus!
Állitolag a főtt alma fogja a hasmenést!
Én is adtam majának mikor a fogzástól ment a hasa. jobb lett :wink:
Vendég
 


http://www.freevlog.hu/video/11859.html

Ezt ma művelte Maja állni kell mégha olyan állmos hogy nyitva se birja tartani a szemét :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: