Új privát üzeneted érkezett!

Mindig mondta a védőnő nem kell aggódni 3 hos korára a babák 90 százaléka átalusssza az éjjelt mármint egyhuzamba 5 órát.
Egy időbe ezt majdnem el is értük de most :shock:
végkimerülésbe fogok elhalálozni... :oops: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuff: Megnéztem a blogot...és az esküvői képeket is...meg az első bejegyzéseket, amiket még apátok írt... szerintem bekattant vagy nemtom mi lett vele, pedig olyan jól indult! :? Sajnálom. :(
Én is akarom folytatni a blogot, a pocakosságról írtam, csak most kevesebb az időm.

Manóci! Annyira tüncus! És olyan más, mint Eszti, az arca is meg minden! Sokat gondolok arra, hogyha lesz még egy lányom, hogy lesz más mint Emma? :D Pedig Szilvi két lánya is más...csak olyan fura elképzelni! :D

No megyünk valamerre kirándulgatni! :D

Pusszanat

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja azt nem is mondtam, hogy gratulálok az átalváshoz Manóci!!!!!! Nagyon tuti, maradjon is így! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 

 
 

dincus igen olyan jol indult ezért is fáj ennyire :roll:
Vendég
 


Judit: Boldog 6. hónapot!!! :D :D :D
Hol van blog?????? Lemaradtam valahol.... :oops: :oops:

Mi meg ma vagyunk ám 7 hónaposok!! :oops: :lol:

Manóci Ti meg tegnap 8!!!!! Puszi nekijje!!!!

Manóci: Aludj jól gyermekem??????? :lol: :lol: :lol: Az volt???? :lol: :lol: Gratulálok!!!!

AAAAnnyira szép az idő! Kifelé mendenki! Estig csaóóóóóóó! :lol: :lol: :lol:
v.erika
 
 


Erika a vonalzó alatt ott van a címe! :wink:
taminak is boldog hófordulot!
Vendég
 


és akkor a torta... Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, nagyon nem is reagálok, majd este!

Jázmin druszánknak, ha most tartják, nagyon boldog első névnapot kívánunk!!!!!

KépKépKép
dikó1
 
 


dikó, párocskám még nagyon gátlásos tánc terén, majd jövőre megyünk, jó?

Kép
Kép
szilvih
 
 


És Maja anya által kreált fél éves szülinapi ajándéka....
Ami majd a kiságy fölé kerül... Kép Kép
Vendég
 


Csokinyuff :)
Boldog félévességet!
Én már 9 éve nem alszom jól. Hol vagy Te még a végkimerültségtől :lol: :lol: :lol:
Brigi meg masszívan 2-3-szor kel enni :evil:

Erika :)
Boldog 7 hósságot!

Manóci :)
Átaludt éjszaka? Ilyenről nem ér írni :lol:
Gratula az álláshoz!

Dincuska :)
Nekem is tegnap jöttek a nagyszülők Dorka szülinapját megülni. Én is sütöttem, főztem: borsóleves-gombás,sonkás karaj sült krumplival-narancsos fanta szelet volt a menü.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli igazad van :? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyok... Egy-két átordított éjszaka után végre kibújt a második fogacska is :lol: . Mondtam is, hogy már tiszta cápa :wink:

Képek nagyon jók, amiket feltettetek, Milu micsoda csapodár :lol:

Csilla, ez a mosódió érdekes. A koszokat kiszedi rendesen? Főleg, amiket a gyerek lemalacol evés közben :wink:
Én régen Persil sensitive-t használtam, de egy időben nem volt ott, ahol vásárultunk, és pont akciós volt az Ariel, így azt vettem kipróbálni és jó (folyékonyat használok amúgy). Öblítőből régebben a gyerekeknek Lenor sensitive-et, amúgy mostanában Silanból szoktam minden félét venni, vannak jó illatúak. És van valami aloe-s sensitives, azt szoktam a gyerekeknek.

Szilvi, az én kezem sem bírja mostanában a mosogatókat. Most Purból vettük aloe-set (az is sensitive), és egész jó. (de azért kenegetem Nivea-val a kezemet)

Mi is a gyógyszertári fürdetőt használjuk - mondjuk én szeretem. Igaz, most elfogyott, és még nem váltottunk ki, addig Gabit használ, de úgy látom, nincs tőle baja a bőrének. Én a Jonsonstól tartok, mert eddig egy csomó ismerősöm panaszkodott, aki próbálta, hogy tiszta kiütés lett a gyerek tőle... (1-2 éves gyerekek is)

A többi most nem jut eszembe (amiket szerettem volna írni :roll: )

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi, már azt hittem elvesztél! Mi van, miért nem jössz gyakrabban???

No, a mosódióról újra, megpróbálok az összes kérdésre válaszolni. (Ez itt nem a reklám helye :wink: )
Én a gyümölcsfoltokat, és a makacsabb szennyeződéseket (olaj, vér, stb.) azonnal be szoktam kenni Vanish szappannal, akkor is ha csak napok múlva mosok. Ez a technika eddig működött, nem nagyon maradtak foltosak a ruhák.
A mosóporok előnye pont az, hogy fel va turbózva mindenféle bazierős vegyszerrel meg kémiai anyaggal a folttisztítás miatt. Ugyanakkor roncsolja az anyagot, fakítja a szineket, amit a mosódió nem tesz.
Eltünteti a kellemetlen szagokat is, de nem lesz "illatos" a ruha, tehát lehet használni öblítőt. Mivel a mosódió lágyítja a vizet, az öblítőből is eléd kb. negyed adag.
Nemrég hallottam egy olyan tippet is, hogy mosás előtt (ha nem felejtem el), vízbe áztatom a mósódiós zacsit. 1 óra után olyan a víz, mintha szappan ázna benne. Ezzel a vízzel szoktak felmosni vagy akár hajat mosni is.
5-7 fél dióhéj elég 2-3 mosásra.
1000-1200 ft körül van 200 g (kb. 40 mosás), ez ugye a forint romlásával drágul :)
Akit érdekel, szóljon, megpróbálom beszerezni.
Vendég
 


Csilla: engem érdekelne, csak macerás lenne ide eljuttatni. Írtad, hogy a barinőd Ausztriában szerzi be. Sima boltban lehet kapni kint? Mert 2 hét múlva megyünk, akkor megvenném kint. Vagy ott is speckó boltban árulják csak :?:
v.erika
 
 


Csilla, én is szeretnék, ha nem nagy macera, de azért kérdeztem, hogy te egészet vagy csak héjat veszel, mert itthon az egészből kerül fél kiló 2880-ba, ami azért nem akkora nagyságrendekkel drágább. Mondjuk kipróbálni biztos elég lenne egy pár darab...

Én is hulla vagyok, de attól, hogy gyakorlatilag egész nap kint vagyunk a levegőn, annyira jó idő van!!! Elvittem a gyerkőket a dokinénihez (már Lilla is hurutosan köhög), ajánlott még 1-2 új dolgot, de alapjában véve folytatni kell, amit eddig csináltam... Már kicsit fárasztó 2 nyűgös gyerekkel, gyógyulhatnának már. Reménykedem a jó időben, hátha a nap meggyógyítja őket...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi, az enyém csak héj.
Szervezz egy talit, úgy is rég találkoztunk. Itt a jó idő is :wink:
Cserében viszek neked pár adagot kiprószálni :lol:
Vendég
 


Csilla, épp most dühöngök, hogy a múzeumok ingyenességét megszüntették... Kiváló hely lehetett volna egy talira, meg amúgy is szerettünk járni Dorkával mindenfelé...
Most helyszínre nincs ötletem, játszóház már elég húzós többeknek 2 gyerekkel, de majd szétnézek...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Ismét csak gyors bekukk! Talihelyszínt kiötleteltük ma Manócival (alapötlet csilláé), ha van kedvetek náluk vagy nálunk lehet szervezni talit! De mivel láttam a csodás házukat, lehet inkább a nálukat preferálnám! Nem bonyolult az odajutás sem szerintem, és nagyon szép a környék. Nálunk lehet hamaropsan építkezés kezdődik (újra) ezért várható egy kis felfordulás, de a következő rosszidős talira már tuti helyszín lesz a kéró! :)

Hanna írtó édes, törpilla baba, nagyon cukik voltak Jázminnal! Ejnye-bejnye, amúgy mindenki elfelejtkezett a névnapjáról! :cry: :roll: :wink:
A nagyobbak is egész jól elvoltak, de legközelebb viszünk magunkkal motort! :D

Mosósdió kis vanish segítséggel kiszedte a beszáradt hentesruciból is a foltokat, és láttam hogy habzik, tehát nekem nagyon bejött! Én mindenképpen jelentkeznék érte!
Képek nagyon jók, köszi Csilla, mentem őket! :)

Milut nem bántani, nem hűtlenkedett, az a kis cumicsere, ugyan már... :D :D :D

Szilvih, peidg tömegben oldódtak volna a gátlások! :) Remélem amúgy hamar feloldódik, jók az ilyen bálok, próbáljátok majd ki a következő szezonban! Én nagyon szerettem járni, bár azok nem voltak ennyire nívósak, mint aminek ez "készül", szóval nem igazán estélyisek, de táncolni nagyon szeretek bármit, bármikor! :D

Timi, gratula a fogacskához! nekünk még egy sincs... bár nem vagyunk ezzel egyedül! :)

Nelli, milyen az a narancsos fanta szelet?

csokinyuff jó a kreálmány!

na nem is volt olyan gyors bekukk! :D

Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi :)
Fincsi :lol: Majd beírom a receptesbe.

Ma voltunk vérvételen, ahova a pulmonológus küldte Brigit. Szegényt kétszer kellett megszúrni, és 4 csövet raktak tele vérrel :(
Pénteken remélem, megtudom az eredményt a dokitól.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Ildi, én is remélem, hogy fog oldódni, képzeld, teljesen be van zsongva a tánctól, ma is ott toporgott az ajtóban, hogy menjünk hamarabb gyakorolni :lol: Hétvégén is ő akart gyakorolni, tisztára el vagyok csodálkozva rajta... :lol: Jó dolog ez a tánc.

Nelli, szegény Brigi!!!

Jázminoknak boldog névnapot utólag is, bocsánat, kicsit zizi vagyok mostanában, nem is reagálok úgy itt a topikban, ahogy kellene, tavaszi fáradtság???

Akkor tali Móniéknál??? Én is szoktam szervezni a másik topikomban talit minden nyáron, amikor már kint van a medence, minket tartalékoljunk akkorra, jó?? :roll:

Csilla, akartam írni, hogy ha csak héj és ennyi, mindenképpen sokkal olcsóbb, mint a hazai...

Képzeljétek, tegnap óta nincs telefonunk. Szerencsére megy a net...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi: medence, az jó :lol: Én gyerekeim nagyon szeretnek pancsolni :lol:

Talira én is mennék, nem baj, ha Livit is viszem?

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Én tavaszi fáradtság helyett tavaszi energiát érzek... :D Alkotok, a konyhában is (cukkinikrémleves :wink: :D ), itthon is (díszítés) és a suliban is (az nem olyan izgi alkotótevékenység), szal elvagyok!

Jázminok! Ne haragudjatok! Tavaly volt az asztalon naptár, idén nincs, persze én meg azt se tudom hanyadik van. Utólag is Boldog névnapokat! És persze a Hannánknak is! :D

Nelli! Én is akartam kérdezni azt a Fanta-szeletet, majd írd be a receptesbe! :wink:

Tök durva, most nézem, hogy meg se kaptátok a múltkori hozzászólásomat! Engem valamiért nem szeret a babanet! Múltkor az a mail most meg ez. :shock:

Csilla, engem érdekel ez a mosodió. Nagyon szívesen kipróbálom! :D

Dikó, Manóci! Nincsenek képek a találkozóról? :D

Taliban nagyon benne vagyok! Bár azt még nem tudom, milyen fán terem Biatorbágy és hogy jutunk oda, de ez már részletkérdés! :D Azt már tudom, hogy a helyszín gyönyörű! Én a helyedben lelakatolnám a kovácsolt vas cuccokat! :lol:

Képzeljétek, Sándoromnak a múltkori kosáron megsérült a lába (porc), és most sínban van... Vagy 6 hétig, nem is tud mozogni, de tán majd 2 hé múlva állítanak rajta és akkor újra be tudja majd hajlítani! :( Csatolok képet róla, a lány persze megszerelte! :D Meg egy kép a múltkori bevásárlásról (a telómmal készült, de olyan cuki)! Na megyek aludni, jóccakát! Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus tényleg nagyon édike!!!!
És valoszinű busszal tudunk csak menni :?
Amiben viszont jó hogy megismerhetlek jobban titeket ha áll még az ajánlat :D
különben ujra megcsapott a szerelem szele :wink: jobban vagyok és Majám is sokkal többet nevet :D
Vendég
 


Szerelem??????? MESÉLJ! Végre egy kis izgalom, ezekben a bazázós-egyennapos hetekben...hónapokban :wink: Jaj, én már lassan azt sem tudom mit jelent a szó, nem mintha nem szeretném apát, de valahogy olyan sokadrendű lett a szerelem, romantika, meghittség, összebújás.
Csajok, nálatok is hasonlóan alakul, vagy csak én rontottam el valamit????? Na, holnap el is megyünk valahova kettesben :lol: :wink:

Edina, szegény apa :( Akkor most nem is jár dolgozni? Egész nap veletek? Látod, minden rosszban van valami jó!

Jah, tali Móniéknál! Ok, Móni???? :lol: :lol: :lol:

Pusz, Csilla
Vendég
 


Tali helyszín hol is van pontosan? Mert ha tudunk menni, sajna csak BKV-n, és hát ebben a beteges időben nem szívesen teszem. pedig nagyon taliznék veletek!

Szilvi :)
Pont tegnap mondták, hogy Kispesten sok lakásban, egyéb helyen nincs telefon és net. Rád gondoltam, nálatok van-e.

Csokinyuff :)
Romantika, szerelem? Mi az?
Majd lassan a lányom fog ilyet csinálni, és baromira fogom irigyelni :oops:

Jázminnak, Hannának boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok! :)

Rapidban, még vissza sem olvastam.

timóca!
Ha még vezeted a táblickut, akkor mi 6 hósan: 65 cm, és 5300 gr.
(Most jöttem a doktor nénitől, és szokás szerint a súlyával cseszegetett. Sinlacot akar adatni velem, de én nemigazán akarnék ilyen mű izét adni neki. Nemsokára úgyis kiváltok még egy szopit. :evil: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, mát csak Manóci nem tud a taliról :lol: :lol: :lol: :lol:


I: Tamara imádja a Sinlacot. Szerintem nem annyira mű, bár a szaga.... :D Hát nem hajaz a csülkös bablevesére....
v.erika
 
 


Erika nem ő az egyetlen én se tudok semmiut a taliról!
NEten találtam egy isteni jó pasit akivel még ráadásul nagyon jol is alakulnak a dolgaink... igen ez szerelem. Nagyon jo vele olyan mint a férjemmel volt évvekkel ezelőtt csak sokkal jobbb :roll:
Végre velem is történik valami...
Vendég
 


Sziasztok!!!

nem tudom, mit szerveztek taliügyben, de találtam egy ilyet:
http://www.jatszohaz.net/lurdy/index.php?sub=price

Egy szerdai napon talizhatnánk itt is, voltam már, nekünk tetszett.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Vendég
 


Mostmár tudok a taliról :lol: :lol: :lol:

De azért gondoljunk arra is akinek nincs kocsija, úgyhogy én most voksolnék arra a tali lehetőségre amit Szilvi föltett :wink: Oda talán mindenki el tud jutni, mégiscsak a "városban" van! :P De jól néz ki a hely nekem tetszik, és azzal az 50%-al szerdán szerintem elég elfogadható!
Amúgy lehetne ide is jönni, de mondjuk mi is inkább nyári/kertesház/ lévén :wink:
Többiek??

Képek vannak mikor itt voltak Ildiék, csak nem volt időm még fölrakni!

De majd pótolom, csak most mással voltam elfoglalva :(

Hanna tegnap hányt!!!!! :cry:
Voltunk dokinéninél, és ő azt mondta, hogy valószínű abból a hurutos köhögésből a sleim letapadt, vagyis lefolyt, és azt hányta ki!
De holnap megyünk még, mert pont méreckedés is lesz, úgyhogy holnap okosabb leszek!

Judit,Újh szerelem, tök jóóóó :)

Na megyek, majd jövök holnap képekkel, meg beszámolni hannusról!

Ja, édesek akik felköszöntöttek minket is, de mi márciusban Johanna napon tartjuk Hannánk névnapját!!! :)

Jázminoknak én is Boldog Névnapocskát!!!!De benne sincs a naptárban :oops: :roll:
manóci
 
 


Móni, jobbulást Hannának. De legalább már túlvagytok a betegségen, Lilla még csak most tart a hörgős résznél...

Aki BKV-zik, annak az 1-es villmos a jó a Lurdyhoz, kinek megoldhatatlan?

Képzeljétek, Dorka megtanult kétkerekűzni, a futóbicaj után tényleg nagyon könnyű volt, csak a tekerést kellett hozzáadni. De azért előnyben részesíti még a pedál nélkülit... Még én is, pl. mikor Lillát viszem mellette kendőben, nem tudok úgy ugrani...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Extra rapid, épp az előadásomat kéne nagyban szerkesztenem, csak nem akartam kétségek között hagyni Csokinyuffot! :D
Persze hogy áll az ajánlat! :D Alig várom! És majd beszámolsz a lávról! :lol:

No time is out, de még hogy, hajnalig itt gubbasztok, cupi

Hát nem mindig gondolom azt, hogy jó hogy egész nap itthon van! :roll: De holanp tán beviteti magát vallamelyik munkatársával! Szegényem! De úgy erőlteti a mászkálást, mintha muszáj volna, félek, hogy ebből még baj lehet! Dehát hiába jártatom a szám... :?

Jó éjt!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Szilvi :)
Jó a Lurdy ház játszóháza, csak nekem messze van :(
Gratula Dorka kétkerekűzéséhez!

Judit :)
Gratula Maja üléséhez :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli, szerintem mi még messzebb lennénk :( De a Lurdy nagyon gáz?
Azért az mégis a városban van!nem tudtok vkihez csatlakozni??

És akkor a képek gyorsba, mert romokba az egész család!Eszti is hányt már tegnap este, éjjel meg apa is!Gondolhatjátok, hogy kivagyok!

Ildiékkel :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


A lurdy nálunk messzebb ugysincs semkitől :?
de sajnos nem tudunk elmmenni csak esetleg ha hétfőm lenne...
Vendég
 


Sziasztok!

Én benne vagyok Lurdyban, Manóciékban, mindenben! :D
Csokinyuff: A szállás nem probléma, tudod... :D
Manóci! Annyira jók a képek, de a legédesebb amikor Ildi fogja a kezében őket! Milyen hosszú Jázmin! :D Jaj hát nagyon édesek!

Tessék felpörögni Lányok, alig van mit olvanom mostanság... :(

Hozok egy képet a sárgaorrúmról! :D

Ja és tegnap óta kap tejpépet! Humanat vettem, almásat, csersznyéset, de mire kiválogattam a gluténmenteset, szikrákat hánytak a szemeim! :roll: De nem egész étkezésre adom, csak desszertnek! Úgy tűnik sikere van, még én is megenném, tiszta tejbepapi! :lol:

Emma baba olyan kis cukker, mond olyan hangsort hogy ,,aggyá má'" feltűnően kajálás közben, meg valami anyaféleséget is... De lehet hogy csak én akarom mindenáron kihallani... Bár Anyósom is mondta, hogy hallja... :lol: Mindenesetre édes, sokat magyaráz! Olyan szeretetteljes, sokat ölelget, puszilgat, és olyan jóóóó! :D

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hű, tényleg nagy a pangás... Ahogy nőnek a manók úgy lesz egyre kevesebb időnk írogatni, mi? :lol: :lol: :lol:

Tomi lázas, én taknyos vagyok, szóval köszönjük megvagyunk... :( Nagyon reménykedem, hogy Tamka nem kapja el.... Egyébként 1-2 napja alig akar enni, csak szopizik, éjjel is többször felkel. 2 napig cékláztattam, na olyan isteni székrekedést sikerült összeütünk, hogy űbereli az eddigieket. :? Cékla tiltólistára került. :roll:
Voltunk méretni a héten, megint alig hízott, pedig akkora sonkái vannak!!!

Dincus: az" Aggyá má" tényleg megfelel az első szónak, egyből utánna a "NEM" következik! :lol: :lol:

Manóci, Ildi: Annyira jó fejek a csajok! Tényleg ekkora különbség van közöttük???? Hihetetlen! :lol:
Manóci hányás :twisted:

Judit: Szerelem :P Mesélj valami romantikusat.
v.erika
 
 


Erika romantikusat... az egész az :D

Tényleg cukik a képek...
Maja evés közben ha izlik neki két kanál között mindig mondja HAMMM olyan cuki dincus majd bemutatják egymásnak a csemetéink :wink:
Vendég
 


És különben meg :twisted: :twisted: :twisted:

Mi ez a gyatra termés minden nap :shock: :roll: ???
Tessék iro üzemmodba kapcsolni :wink:

Dincus Eminek milyen nagy a haja de mitől sárga az orra???

Anyum mesélte hogy nővérem annyi sütőtököt evett hogy besárgult és korházba is vitték aztán kiderült csak bezabált sütőtökből :wink:
Vendég
 


Dincuska :)
Nagyon édes Emma baba :lol:

Ma Brigi ivott pohárból pár korty kifacsart narancs levet :lol: Minek nem tud örülni az ember. Hol vagyunk még a hozzátápitól.

Már ki tud mászni az erkélyre, ahova a múltkori képsorozatban csak próbált.

És van néhány friss kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli! Nagyon szép családod van!!!!! :)
v.erika
 
 


Nekünk jó a Lurdy :wink: Akkor mikor legyen valami taliféleség??

Nelli,nagyon aranyos a 3 gráciád :) És te is :wink: Férjedre nem írok semmit, még félreértenéd :P :lol: :lol:

Dincus,Emo :) édibédi!!

Judit,Én mostanság "igazoltan" nem tudtam minden nap jönni!Azt se tudtam melyikhez szaladjak, épp ki hány :(
De igyekszem, mert már jobban vannak!(kopp,kopp)

Többiek??Merre???
Akik nagyon rég voltak??Rita, Timi,Ildi??stb.stb.
manóci
 
 


Sziasztok! :D

Kétszeresen is bocsánatot kérek. Először azért, mert eddig nem voltam itt azoknak, akik kíváncsiak rám, másodjára pedig azért, mert most itt vagyok azoknak is, akik nem kíváncsiak rám. :lol: :lol: :lol:

Szówell.
manóci írta:I,tablettás Arielt leginkább a Bécsi út másik oldalán lehet kapni :lol: :lol: de jobb illatszeresnél is van,maszeknál pl. piacon ilyesmi helyen!
A gabi mosópor+öblítő meg én pl. a Corában veszem!De DM-ben is tuti van!Tesco+ Auchan nagyon ritkán ott én csak egyszer tudtam venni :( De holnap lefotózom neked és fölrakom, hogy lásd :)
I,küldöm a mosóporos képeket!Csak neked, ma reggel lefotóztam amíg apa alzik!Nehogy hülyének nézzen :lol: :lol:
De szerintem láttál már ilyeneket, gabikat tuti!


Nagyon szépen köszönöm a képeket pláne, hogy ilyen hőses akciótervet hajtottál érte - miattam. :oops: Remélem, nem esett bajod! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (De nem baj, hogy szerintem a többiek is látták...? :roll: :lol: :lol: :lol: )
Arielhez még nem volt szerencsém, de Gabit már láttam. (Van valaki, aki nem evett annak idején ilyen fogkrémet? :lol: :lol: :lol: )

manóci írta:Ildi, de szép lehet az a ruha!!!Képet mindenképp kérünk a porcelán babáról! :P
/én is tök fehér vagyok, nem vagy egyedül!Ezért mivel szoliba már nem akarok járni, vettem Dove önbarnítós testápolót, és most azzal nyomatom!De jó, látszik :P Csak folyamatosan kell használni különben hamar lekopik!


A terhességem alatt a doki nem javasolta az ilyen testápolót, de szoptatás alatt lehet használni? Illetve mindig az a heppem, hogy egyenletesen kell kenni, mert különben nem egyforma barna lesz az ember, hanem foltos, mint a hiéna. :?:

manóci írta:Hanna tegnap hányt!!!!! :cry:
Voltunk dokinéninél, és ő azt mondta, hogy valószínű abból a hurutos köhögésből a sleim letapadt, vagyis lefolyt, és azt hányta ki!
De holnap megyünk még, mert pont méreckedés is lesz, úgyhogy holnap okosabb leszek!
Eszti is hányt már tegnap este, éjjel meg apa is!Gondolhatjátok, hogy kivagyok!


:cry: :cry: :cry:


csokinyufff írta:Manóci az fogzás könnyitő fogkefe 6-10 hos babáknak :wink:
Ilyen gumilamellák vannak a végén szereti is rágni mig ma el nem hagytuk a boltba persze itthon vettük észre.....
Még jo hogy csak készletbe lehet kapni vehetek ujat :roll:


Ti egyedül meritek hagyni a gyereket kanállal, fogkefével? Én -többek között- azért sem kultiválom a kaja közbeni játékot -hála az égnek nem is szokott játszani!!!:D -, mert egy jól irányzott mozdulat, és tizedmásodpercek alatt képesek két kézzel lenyomni a torkukon a cuccot. Aztán meg jobb esetben "csak" a szemük dülled, rosszabb esetben pedig visszahányják a kaját. :evil:

csokinyufff írta:Még jó hogy Milu akkora már elkelt mire mi stoppoltuk volna... kiderült milyen hütlen...
De azért gyönyörű... persze lehet hogy létezik fiu lány barátság :roll:


Igen, létezik fiú-lány barátság. De csak a lányok szerint... :wink: :oops: Ha 40 éve barátok, akkor is kapcsolat kerekedik a dologból egy idő után. Mondjuk, úgy a 60-as-70-es éveikre. De akkor is... :wink:

csokinyufff írta:Köszike elillant az idő az én kis drágám már fél éves el se hiszem :roll:
és akkor a torta...
És Maja anya által kreált fél éves szülinapi ajándéka....
Ami majd a kiságy fölé kerül...


Gratula és sok boldogságot! :D Izééé...ki ette meg az Ő tortáját...? :oops: Ha anya, aki ilyen ügyes, akkor megérdemelte!!! :shock: :D

csokinyufff írta:különben ujra megcsapott a szerelem szele :wink: jobban vagyok és Majám is sokkal többet nevet :D
NEten találtam egy isteni jó pasit akivel még ráadásul nagyon jol is alakulnak a dolgaink... igen ez szerelem. Nagyon jo vele olyan mint a férjemmel volt évvekkel ezelőtt csak sokkal jobbb :roll:
Végre velem is történik valami...


Félre ne érts csokinyufff, de azért egyelőre csak óvatosan, nehogy csalódás legyen a vége! :wink:


dikó1 írta:Kaptam ma apától szép estélyi rucit, ha már bálozni fopgunk! Finom aranyszínű, enyhén bő szoknyás, és míderes, csipkés kis köves, állati szexi! majd ha anyu beveszi akkor leképeltetem magam... Hugom egy menyasszonyi ruha szalonban dolgozik, ott vettük (kifutó darab...nem húzós szerencsére), azt mondták olyan vagyok, mint egy porcelán baba! :oops: 8) (mondjuk olyan sápadt vagyok eleve, hogy közelítek a babaszín felé, már csak 2 piros folt hiányzik az orcámra... :D )


Na, ebből a mondatból csak az alábbi szavak ismeretlenek számomra: estélyi, ruci, bálozni, míderes, csipkés, állati szexi :cry: :cry: :cry: :cry:

dikó1 írta:Nálunk lehet hamaropsan építkezés kezdődik (újra) ezért várható egy kis felfordulás, de a következő rosszidős talira már tuti helyszín lesz a kéró! :)


Legyen erős a ti lelketek! :shock: :wink:

dikó1 írta:Hanna írtó édes, törpilla baba, nagyon cukik voltak Jázminnal! Ejnye-bejnye, amúgy mindenki elfelejtkezett a névnapjáról! :cry: :roll: :wink:


Ugye ér még ilyenkor a köszöntés az érintetteknek...? :oops: :oops: :oops: :wink:


v.erika írta:Mi meg ma vagyunk ám 7 hónaposok!! :oops: :lol:

Manóci Ti meg tegnap 8!!!!! Puszi nekijje!!!!


Ha némi(?) spéttel is, de azért én is gratulálok! :oops: :oops: :oops:

v.erika írta:I: Tamara imádja a Sinlacot. Szerintem nem annyira mű, bár a szaga.... :D Hát nem hajaz a csülkös bablevesére....


Köszi szépen! :)

v.erika írta:Tomi lázas, én taknyos vagyok, szóval köszönjük megvagyunk... :( Nagyon reménykedem, hogy Tamka nem kapja el.... Egyébként 1-2 napja alig akar enni, csak szopizik, éjjel is többször felkel. 2 napig cékláztattam, na olyan isteni székrekedést sikerült összeütünk, hogy űbereli az eddigieket. :? Cékla tiltólistára került. :roll:
Voltunk méretni a héten, megint alig hízott, pedig akkora sonkái vannak!!!


:( :( :( :( :( :(


timóca írta:
Sziasztok!
Vagyok, vagyok... Egy-két átordított éjszaka után végre kibújt a második fogacska is :lol: . Mondtam is, hogy már tiszta cápa :wink:


Örülés!!! :D


szilvih írta:Elvittem a gyerkőket a dokinénihez (már Lilla is hurutosan köhög), ajánlott még 1-2 új dolgot, de alapjában véve folytatni kell, amit eddig csináltam... Már kicsit fárasztó 2 nyűgös gyerekkel, gyógyulhatnának már. Reménykedem a jó időben, hátha a nap meggyógyítja őket...


Kitartás! :( :( :(

szilvih írta:Ildi, én is remélem, hogy fog oldódni, képzeld, teljesen be van zsongva a tánctól, ma is ott toporgott az ajtóban, hogy menjünk hamarabb gyakorolni :lol: Hétvégén is ő akart gyakorolni, tisztára el vagyok csodálkozva rajta... :lol: Jó dolog ez a tánc.


Wowww....!!!! 8)


h.nelli írta:Ma voltunk vérvételen, ahova a pulmonológus küldte Brigit. Szegényt kétszer kellett megszúrni, és 4 csövet raktak tele vérrel :(
Pénteken remélem, megtudom az eredményt a dokitól.


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


dincuska írta:Sziasztok!
Én tavaszi fáradtság helyett tavaszi energiát érzek... :D Alkotok, a konyhában is (cukkinikrémleves :wink: :D ), itthon is (díszítés) és a suliban is (az nem olyan izgi alkotótevékenység), szal elvagyok!


Végre valaki! :shock: :D :D :D

dincuska írta:Képzeljétek, Sándoromnak a múltkori kosáron megsérült a lába (porc), és most sínban van... Vagy 6 hétig, nem is tud mozogni, de tán majd 2 hé múlva állítanak rajta és akkor újra be tudja majd hajlítani! :( Csatolok képet róla, a lány persze megszerelte! :D


:lol: :( :( :(

dincuska írta:Emma baba olyan kis cukker, mond olyan hangsort hogy ,,aggyá má'" feltűnően kajálás közben, meg valami anyaféleséget is... De lehet hogy csak én akarom mindenáron kihallani... Bár Anyósom is mondta, hogy hallja... :lol: Mindenesetre édes, sokat magyaráz! Olyan szeretetteljes, sokat ölelget, puszilgat, és olyan jóóóó! :D


:P :P :P


cscsi írta:Szerelem??????? MESÉLJ! Végre egy kis izgalom, ezekben a bazázós-egyennapos hetekben...hónapokban :wink: Jaj, én már lassan azt sem tudom mit jelent a szó, nem mintha nem szeretném apát, de valahogy olyan sokadrendű lett a szerelem, romantika, meghittség, összebújás.
Csajok, nálatok is hasonlóan alakul, vagy csak én rontottam el valamit?????


Nem rontottál el semmit -szerintem. De ezt te is könnyen lecsekkolhatod. Ha este odabújsz hozzá, és elképzeled, hogy még 50 évig ez vár rád, akkor mit érzel? Ha jól eső érzéssel tölt el, akkor minden oké. Ha meg nem, hát akkor be sem fejezem a mondatot... :(
Hogy hogyan lehetne erről Apánál ismeggyőződni? Nnnna, ez jó kérdés...! :) :(
De viccen kívűl. Tényleg kell, hogy időnként hátrahagyjatok mindent és jól elvonuljatok - lehetőleg messze, hosszabb időre és kettecskén. (Nem kell rögtön egy 2 hetes spanyolországi körútba vágni :) )
Mi múltkor spontán pöttyöslabda dobálásba keveredtünk a fürdőkádban. Akkor vettem észre, hogy jaj, de régen nevettem annnnnnnyira jót vele, pedig mindig vigyorgok, mint a tejbetök. :D

A fotók egyre klasszabbak, ilyenkor látni igazán a különbségeket a gyerkőcök között! :D

(Dincuska! MAJD megy privi! :wink: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Nagyon édik a babók! :) Lassan kikerülünk a csecsemőkorból. :)

Beteg családoknak jobbulást! A héten párom is itthon volt hányós vírussal... Pénteken dokinénije mondta, hogy rota volt... :?: :shock: Akkor kérdés, hogy mi hogy úsztuk meg? :)

Csokinyuff! Éljen a tavasz, és a szerelem! :wink: Ha még áll a Benkó Nórás ajánlatod, szívesen venném. :)

Csilla! Néha én is úgy érzem, valami nem stimmel. Ráadásul párom nem egy szószátyár romantikus pasi (ill. az elején még az volt). És még... Hagyjuk is! Múlt héten volt épp egy nagyon xar periódus... Én meg elmondtam, hogy ez így nem megy... :cry:
Na mindegy, még jól vagyunk! :) Csak valami hiányzik, lehet, hogy telhetetlen vagyok? :) :oops:

Timóca! Gratula a kiscápához! :)

Szilvi! Dorka nagyon ügyi, hogy már kétkerekűzik! :)

Dincuska! "Aggyámá!" :) Nagyon tündér lehet. Mi most kezdtünk el bababababebaboázni! :)

I: Mondjuk nem nagyon marad egyedül kanállal, fogkeféfel, de az ujját nem tudom tőle elvenni, és néha azt is képes egész mélyen letolni! :) :o

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

bocsi, hogy eltűntem, de a hét nagyon zsúfolt volt... Ezerrel készültünk a bálra, ami szerintem nagyon jól sikerült, tegnap szülinapoztunk, Rolcsim egyre öregszik! :D

Manóciékkal taliról majd én is teszek képet, csak kissé defektes lett a gép... van porcelánbabás is, de a fejem nem ér nézni, szerintem nagyon gáz...

I, nagyon tetszik a reagálásod, olyan jókat tudsz írni! :D Mina köszöni a köszöntést! :D

Csokinyuff sok sikert az új kapcsolathoz, de tényleg most már óvatosan, mert nem vagy egyedül! De tényleg örülnék ha jól alakulna! :)

Móni, jajj, szegénykéim, nehogymár betegek legyenek! Imádnivaló az a picuri lány, Esztit meg nagyon csíptem, jó nagy hangja van! Jobbulást neki is és apájának is!

Dincuska, apára vigyázzatok, és Emmától még sok-sok nyálas puszit kérj, mert egy idő után már könyörögni kell nekik, hogy adjanak... :D

Timi, fogak :D

Dolli, mi is átmentünk ezen a víruson, hát mit mondjak nagyon sz@r...remélem párod már jól van!

Csilla, tök természetes hogy ezt érzed, szerintem midenkinek van ilyen periódusa, mégiscsak be vagyunk zárva, nem ér olyan sok inger minket, mint amikor dolgoztunk, tanultunk, kinek mi. Tényleg meg kell próbálni pár romantikus órát összehozni, amikor kettesben lehettek, az is jó ha milu elaludt, és kicsit összebújtok, megnéztek egy kedvenc filmet, régi képeket, stb. Ne aggódj helyre rázódik majd amikor már nem kell annyit babázni, bár addigra lehet jön a tesó? :D A lényeg, hogy bár most lehet sokadrangú a szerelem, de néha előrébb kell csalogatni, hogy ne érezzétek elhanyagolva magatokat! na ezt mint háromgyerekes, már többször ezt átérző prédikáltam... :D :D :D

Nelli, jók a családi képek! :)

Tegnap buliztunk itt volt nálunk a nagycsalád, hááát rájöttem mennyire hiányziki már az ülőgarnitúra, szóval ha végre hozzájutunk a hitelhez akkor egyik első dolgom lesz beszerezni! Rolcsi kapott egy bringát, ami ugyan kicsit még nagy, de a kisebb méret meg már kicsi lett volna, köztes meg nincs.... Hátratekerés már nagyon megy, már csak előre kéne, akkor még haladna is, de tologatni nagyon tudja! :D 3 tortája is volt, majd teszek fel képeket, ha visszakapom a gépet! kapott klassz ruhákat is, nagyon vagány lesz! :D

Tali, hát, őszintén, én most annyira nem vagyok oda a játszóházakért, mert Mina elég nyűgös mostanában (jön a foga), Rolcsira meg ezer szemem kéne, így lehet hogy ezt így kihagyjuk. Egyedül nem megy a kettő, annak meg semmi értelme, hogy beszélgetni nem tudok, mert Roli után rohangálok! Bocsi....

na eldugulok, mára még sok leszek, majd képekkel jövök!

Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Na, képzeljétek el, pénteken randiztunk apával. :lol: :lol: :lol:

Megbeszélük mikor hol találkozunk, szépen felöltöztem, sminkeltem, parfümöztem, miegymás. Aztán találkoztunk, vacsiztunk, shoppingoltunk (azt mondta választhatok pár kincset :)) sétálgattunk.
Milu nagymamázott addig.
Csajok ezt ki kell próbálnotok, mert nagyon sok pluszt tud adni. Teljesen másképp érzem már, mint pár nappal ezelőtt (lsd. a korábbi hozzászólásomat). Egyenesen újra beleszerettem :wink: :wink: :D

És újra olyan szép kerek a viláááááág :wink:
Vendég
 


Csilla, na erről van szó!

Én is kaptam pénteken egy szál rózsát, csak úgy (már nem is tudom mikor volt ilyen...) Úgy látszik megszállta őket valami! :) De maradjanak csak így! :D

KépKépKép
dikó1
 
 


I,jó, hogy előbújtál :wink: Már épp le akartalak baltázni, hogy merre vagy?! :lol: :lol:

Csilla,de jóóó, régivel új randi :wink: Örülök, hogy helyrerázódtatok.Én is már olyan rég randiztam, azért az oan jó érzés :oops: :)

Képzeljétek ebbe a nagy szélviharba megrongálta a tetőnket :( a szél!Leesett egy csomó cserép, és még a terasz kövezetet is eltörte pár helyen!Alákapott, pont olyan szögből fújt!De itt a lakóparkba rentgeteg házat megrongált :cry:
Most holnap lehet biztosítót hivogatni.Lefotóztunk már mindent, de nem merünk nekikezdenia helyreállításnak, mert hátha pampognának érte, hogy miért nyúltunk hozzá.Csak szarul jött ki, mert pont szombat, így 2 napig áll jópár helyen cserepek nélkül a ház :( Ez van!

Na, mennem kell Esztinek vetíteni :)
manóci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: