Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ildi!
ferjem is aggodik, hogy leegetem a porszivot... Kép Eddig meg nem sikerult... Martint is kibirta, talan Vikit is atveszeli, es a leendo 3.-at is! Probalom beengedni a levegot a fogokarnal levo kis "szelepnel", megmar szegeny csove is eleg lyukas, igy talan nem romlik el!

Kivancsi!
Az az igazsg, van aki ragaszkodik a levlistahoz, van aki meg a topichoz, igy hogy mindenki ki legyen elegitve 2 helyre kellene elkuldeni az iromanyt, igy mindenhol teljes lenne az ismeret!

Moni

moni
 
 


Na jó, de mi van Evey-vel???
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Még egyben van.

Zsóka
zsóka
 
 

 
 

Köszi Zsóka! Kép
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Na, megjártuk a dokinénit, eredmény: mindkét fülében kezdődő gyulladás. Még nem vészes, kapott Cataflan cseppeket és vettünk fülmelegítő sapkát. A sapkát már most imádja.Kép A cseppeket viszont nem komálja.
Porszívó: mi már a harmadikat fogyasztjuk tavaly szeptember óta... De nem tudok mit csinálni, muszáj kipucolni az orrát. Az első porszívó, egy Clatrion, úgy szétolvadt, hogy eldeformálódott a belseje, és beesett a gombja. Ezt használtuk a tavalyi és ezév eleji mandulás korszakban... A ciki az, hogy most kölcsönporszívó van nálunk. Próbálom nagyon keveset használni, de félek, ennek is annyi lesz. Valami ötlet? (Ja, a csövén nincs lik.)

Bori amúgy jól van, nő, mint a gomba. Néha érdekes dolgokat említ, úgy mint "forradalmi titkok", "ellenséges haderő", ilyenek. Asszem katona lesz a drágám.Kép
Megtörtént a felvilágosítása is. A múltkor rákérdezett, hogy: Anya, hogy megy be a kisbaba a pocakodba? (Közben ült az ölemben). Mire mondtam neki, hogy hát a puncimon keresztül. Erre hátradobta magát, elkezdett hangosan röhögni, majd mikor már tudott újra beszélni, kuncogva aszonta: Hehe, az nem fog neki sikerülni.KépKépKép
Úgyhogy most már tudja, hogy ja, apa magocskája megy be, ott találkozik anyáéval, és abból a kettőből lesz a kisbaba, aki a mama pocijában egy vízzel teli burokban nő egyre nagyobbra. Óvónéni aszonta, nem kéne ennyire sokat tudnia, mert mi lesz a többi gyerekkel, ha elkezdi terjeszteni az infót, de annyit kérdez, és olyanokat, hogy nem lehet neki hazudni.Kép Meg nem is akarok.Kép
Közben kitalálta, hogy kell neki kisbaba (aki majd az én pocakomba nő), de rögtön kettő.
Ja, és mivel anyám klimaxol, folyton megjegyzi, hogy jön rá is a banyaláz. Apja mondta, hogy legalább nem kell egészségügyi betétbe fektetni azt a hatalmas vagyonunkat, és remélhetőleg akkor már a nem kívánt terhességtől sem kell rettegnünk, ha kamasz lesz.Kép

Hát, rólunk és nemileg ébredőző gyermekünkről most ennyit. Drukkoljatok, hogy a füle hétfőre rendbe jöjjön, mert ha nem, mehetünk a fülészetre. Azt meg szeretném megúszni.

Csók mindenkinek:

Dia

Ui.: Evey, neked szurkolok egy frankó császárért, meg egy gyönyörűűű kis vackorért.Kép

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ide is írom, hogy ma megállapítottuk a dokibácsival, hogy Mézes egy nyugodt típusú emberke. És amúgy teljesen jól vanKép Persze ma este önmagát meghazudtoló nagy táncbemutatót rendezett odabentKépKép
Úgyhogy mindenkinek köszi a megnyugtató szavakat és drukkokat!Kép

Dia!
Szegény Bori! Jobbulást neki, mennek a gyógypuszik! Halálos a kiscsaj szövege!!KépKép

A bölcsis/ovis orrfolyásról most lerántom a lepletKép: szóval hőtérképpel kimutatták, hogy ha a mama otthagyja a babát valahol, akkor az egyik legelső testi reakció a gyerkőcben, hogy az orrban összehúzódnak a vérerek, kihűl az orr. Ami tkp. maga a nátha, vagyis az orrfolyás. Tehát ez az érzelmi reakciók egyik testi megnyilvánulása, ami akkor fog megszűnni, ha a gyerkőc hozzászokik az új helyzethez, és otthonosan érzi már magát benne.
Ez az egyszerű orrfolyásra vonatkozik természetesen, nem a lázas megbetegedésekre.

Mi is küzdünk a kórságokkal, volt fosós-lázas, most a köhögős-lázas dívik. Szegény Bábi van a legramatyabbulKép Viszont olyan édik, amikor napjában 3x elkiáltom magam, hogy "Gyógyszerosztás!", akkor bárhol legyenek is, rohannak, és leülnek a szőnyegre egymás mellé, mint a kisverebek a dróton, és úgy várják a gyógyikatKép

Magdi!
Szobatisztasághoz gratula!

Kanga!
Köszi a megnyugtatást! Elevitet elfogadnám, az jól jönne. Mg-t nem szedek (még?).
Jobban vagytok már?

Snoopy!
Negyed hat?Ááááááá!!!

PIldi!
Nálunk Ferrari-jelvény volt a pelusban, Áron egyik kisautójáról származottKép

Kíváncsi!
És Bence odakint is nyugisabb volt?

Móni!
Szegény Martin!Kép Szerintem fordítsa el nyugodtan a füzetet! Mi az, hogy kiakad a tanítónéni? Bal kézzel eleve nem olyan egyszerű írni.

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Szia Pele!
Köszi a leleplezést! Kép Milyen érdekes, erre nem gondoltam volna! Váltig azt hittem, hogy ez valami immunreakció. De jó tudni! Kép
Bence nem nyugisabb, nem rumlisabb mint a többi, legalábbis ami mozgásmennyiségét illeti, viszont sokkal nyűgösebb pasas a többieknél. Erről írtam már itt-ott, hogy iszonyú sokat bőgött már életében, gyakorlatilag az első naptól fogva éjjel-nappal sír. El ne kiabáljam, de mintha javulóban lenne a helyzet, reggel is csak a kakaójáért visít, s napközben ugyan sokat "próbálkozik", de a következetes elkülönítés ilyen esetekben mintha eredményre vezetne. Mindenesetre nagytermészetű a lelkem.
Nyugis babavárást! Gyógyszerezés Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap végül pocsék éjszakánk volt. Miután elküldtem az üzenetet, Hanna fölsírt. Nagyon rosszul volt, nem kapott rendesen levegőt, és nem bírt elaludni. Persze a többiek is fölébredtek, Úgyhogy reggelig próbálkoztunk a visszaaltatássalKép. Ma Hanna volt a legvacakabbul, reggel föl sem tudott kelni szegény picikémKép.
Délutánra jobban lett, úgyhogy kénytelen-kelletlen elmentünk bevásárolni, mert már semmi kaja nem volt itthon. Persze estére megint fölment a láza a manónakKép Csak reménykedem a jobb éjszakában...

Kíváncsi!
Amit írtam, az a sima orrfolyásra vonatkozik. Az első időszak gyakori betegeskedéseinek tényleg van immunrendszeri háttere. Egyrészt stresszhelyzetben lecsökken az immunrendszer hatékonysága, másrészt a közösségbe krülő gyerekek az otthoni, ismerős baciflóra helyett hirtelen szembetalálják magukat a többi gyerkőc tök idegen flórájával, ami ellen persze még nincs védettségük.
Hű, akkor azért remélem, hogy a sírósságban nem Bencére fog hajazni MézesKép Nem lehetett egyszerű pont negyediknek egy többemberes babával!

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Pele,
jaaaaj, szegénykéim, de azért itt is írom, hogy örülök, hogy Mézes jól vban, remélem Hanna is csatlakozik hozzá. Küldöm neki: Kép

Puszi, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Bori mai aranyköpése:

Én: Bori, mi leszel, ha nagy leszel?
Bori: Nagycsoportos.
Én: És ha még nagyobb leszel, ha már néni leszel? Mit fogsz dolgozni?
Bori: Munkát.Kép

Füle sajnos még mindig fáj, hőemelkedése még mindig van. Holnap fülészet.

Puszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Helló Lányok,

remélem, hogy megbocsátjátok nekem, azt, ha rövid leszek, és esetleg nem mindenkinek reagáló.

Pele, én tudtam, hogy minden rendben lesz Mézessel (az előbb melléütöttem és mázos lett..)KépKép A többieknek javulást!!

Erika, én is figyelek és olvaslak, de egyszerűen annyira rühellem a primlistát, hogy ..ááá!
Marcinak én is próbálgatom a gyümiket, főziket..eddig ami tetszett neki: alma, barack, szőlő (ebből van dögivel, jó, hogy szeretiKép)
a sütőtöktől majdnem hányt (az én fiamKép), megeszi a krumplit..rettentően akar a tesóitól kaját csenni, de eddig még nem járt sikerrel. (Jancsi lelkesen figyeli és riaszt minket, ha csak a tányérjára néz).
És rá kellett döbbennem, hogy bizony nem ehetek puffasztókat (bab és tsai), ui. rettentő hasgörcsöket okoz Marcinak. (ma éjjel is alig aludt: zöldbabot volt pofám enni.)

Magdi, gratulálok Mikidnek, nagyon ügyi fiú, az én Jancsim kezet foghat Snoopy Zsombijával..Arról tájékoztat, hogy elvonul kakálni..ne zavarjam, őuraságát. Elbújik, majd előjön (mint aki becsináltKépKép) és közli, hogy mi a helyzet. (állag, szag, mennyire s.o.s...)

Kíváncsi, Pele, hogy is van ez? Nekem is a 4. (aki fiú-Jancsi) egy elég nehéz pasas..Nagyon tud sírni..nagyon.

Dia, sajnálom Borit, szegény. Hogy van most?

Cory, azóta mizu felétek? Séta volt már 3-asban?Kép

PIldi, úszás? Elkezdtétek már?

Én úszok..de rettentően..doboz-doboz hátán, a derekamat nem érzem a cipekedéstől..és mintha a kupi egyre nagyobb lenne és mintha nem is lenne sosem vége..
A hétvégén költözünk. Jaj nekem! Esik az eső, hogy mi a francért kellett a banknak eddig elhúznia, már nyáron a 40 fokban mehettünk volna, meg hát csinálhattunk volna egy csomó mindent. Most a hideg miatt nem lehet, majd tavasszal, csak ki tudja akkor mi lesz (pénztárca mennyire lesz tele).

Befejezem, mindenkinek millió csók, majd jelentkezem:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok,

Dia,
Bori továbbra is hozza a formáját Kép viszont füle Kép

Képzeljétek, délután mégiscsak kimentünk Dunakeszire a búcsúba. Asszem a levlistára írtam hogy délelőtt is ezt terveztük, de mivel szakadatlanul esett, abból "csak" egy családi ebéd lett anyóséknál. Délután viszont elállt, így újra próbálkoztunk. Egy darabig okés is volt minden, Tomi felült több mindenre, Luca levegőzött, meg egyszer sírva fakadt a nagy hangzavarban Kép, majd jött a feketeleves, illetve egy jó nagy zuhé... De akkora, hogy komolyan mondom, hogy még a bugyim is vizes lett Kép. Tomi kicsit félt, Luca a kocsijában vészelte át a dolgot, én hajoltam rá, Gábor Tomit istápolta. Előzőleg Tomi épp egy ugrálóvárból kéredzkedett ki (ez volt a 2. próbálkozása, tudtam, hogy félni fog, de nem lehetett vele beszélni, menni akart), na, alighogy Gábor kivette, elkezdett szakadni az eső, az ugrálóvár meg összeborult KépKép benne a gyerekekkel. Ijesztőbb olvasni/leírni, mint valójában volt, azért mégis örülök, hogy Tomi már kívül volt.
Aztán hazakeveredtünk, és friss, meleg ruhákba bújtunk, remélem ennyivel meg is ússzuk...
Luca már alszik egy órája (kíváncsi vagyok meddig Kép ), Tomi még fent kukorékol ("még nem jöttek az álommanók!" Kép )

Jó éjt, Erika

Ui.: EVEY???????
kerika
 
 


Jaj, az előbb kimaradt, hogy aztán itthon, már belülről is felmelegedtem, mert imádott focicsapatom lemosta a Fradit! Kis öröm is öröm. Amúgy ez inkább nagy, mit nagy, óriási!!!

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Ma már jobban voltak a csemeték. Láz nem is volt, csak persze köhögnek még. És Bábi reggel fél 6-ig aludt egyfolytában!!!Kép Aztán meggyőződött róla, hogy még megvagyok, és aludt tovább negyed 10-igKép Úgyhogy használtak a gyógypuszik, köszönjük mindenkinek!!
Az azért kicsit rossz érzés, hogy már nem szopiznakKép Sokkal jobban tudtuk szopival átvészelni a betegségeket, az éjszakai sírós ébredéseket. Most hiába kínáltam vizet, teát, az nem ugyanolyan, nem is kellett, és jóval nehezebb volt megnyugtatni őket.
Érdekes, hogy mikor Bábit vártam, akkor úgy voltam vele, hogy én nem választom el Hannát, de ha ő abbahagyja a szopit, hát az benne van a pakliban. Most meg eszembe sem jutott, hogy el fogják választani magukat, hiszen egyszer már olyan jól ment. Szóval kicsit meglepetésként ért.

Dia!
Bori szövegeKép Fülecskére gyógypuszik!

Verus!
És mindehhez Jancsi is kevesebbet mozgott?? Mert ha igen, akkor lélekben kezdek rákészülni egy problémás pasasraKépKép
Csomagolás nem lehet egyszerű, de azért nem írom, hogy nem irigyellekKép Hétvégére hátha nem fog már esni! majd gondolok rátok, hogy zökkenőmentesen menjen minden!

Erika!
Hát, azért nem lehetett felhőtlen élmény (szó szerint!) a búcsú! Remélem, tényleg megúsztátok betegség nélkül!
Tényleg szerencse, hogy Tomi már nem volt az ugrálóvárban!! De azért nem sérült meg senki, ugye?
FocicsapatKép

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Verus,

mikor elküldtem az üzimet, még nem láttam a tiédet, így most:
gondolok rátok a dobozolás miatt, most nagy az izgalom, no meg a káosz nálatok, ugye? Hogy bírod?
A Jancsi-Zsombi kézfogásba mi is beszállnánk, illetve Tomi. Dettó ugyanez Kép

Jó sz.r éjszakánk volt, egyszerűen ébred és ébred Luca, fogalmam sincs miért. Már meg sem próbálom megfejteni az okát, csak motoszkál bennem, hogy mi van, ha mégis oka van, én meg bénások? Már kezdek beletörődni, majd csak lesz nyugisabb éjjelünk. Félre ne értsetek, ez nem nyavalygás, csak Tomi nem ilyen volt, és Lucám is akkorákat aludt korábban (10-12 órát egyben), mitől csinálja most másképp?

Szép napot, zombi Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Módszert váltottam, mert képtelen vagyok már fejben tartani, ki mit írt, és mit akarok rá válaszolni. Így jegyzetelekKép

Erika! Ez a búcsú nagy élmény lehetett! Még jó, hogy nagyobb baj nem lett belőle. Tegnap mi is éppen lenn voltunk a gyerekekkel. Van itt egy 9 emeletes ház, az erkélyek alatt rossz idő esetén is legalább motorozni tudnak a gyerekek. Egyszer csak akkora vihar jött, hogy tátott szájjal bámultak Csongiék, hogy mi is van! Mondjuk ők élveztékKép
Nálunk a szobatisztasággal nincs baj, tényleg egyik napról a másikra átszokott először a bilire, most már a nagy WC-be pisil. Az apja csinált neki egy dobogót, de még így is pipiskednie kellKép A kaki meg megy a bilibe!
Luca... Hát sok okosat nem tudok mondani. Csongi a mai napig nem aludja át az éjszakát. Régen mindent a fogára fogtam, aztán a cumisüvegre, most meg ott tartunk, hogy állandóan álmodik és attól riad fel. Viszont volt egy kemény korszak kb. 13-16 hónapos koráig, amikor volt, hogy képes volt 30 percenként felébredni. Hát azt hittem összeesek. Már alvásambulanciában is gondolkodtamKép Aztán valahogy stabilizálódott a dolog, 1-2 ébredésre. Hogy elrontottam valamit? Ki tudja? A végén úgy fogtam fel, az enyém ilyen és kész. Sírni hagyni nem tudtam, szívem szakadt meg. Elkényeztettem? Lehet. Mindenesetre én már belenyugodtam, hogy ez van. Lesz ez még jobb is, hidd el!

Magdi! Szobatisztasághoz gratulálok!

Pele, jó, hogy jobban vannak a gyerkőcök! Lehet, hogy Mézes tök jó kisbaba lesz, reménykedj benne, hogy idekinn is ilyen nyugodt kis gyerkőc lesz. Csongi folyamatosan rugkapált, tök mindegy volt feküdtem, ültem, mentem. Na, nem hazudtolta meg magát, most is olyan, mint a tűzKép
Köszi a lepellerántást (hú, de h*lyén hangzik) az orrfolyásról, igen elgondolkodtató!

Dia, remélem Bori jobban van. Fantasztikus beszólásai vannak a kiscsajnak! A felvilágosításról annyit, hogy mi ugyan itt még nem tartunk, de már anyu is rám szólt, hogy nem kellene ennyi mindent elmondani neki. Azon már rég túl vagyunk, hogy a fiúknak fütyije, a kislányoknak puncija vanKép Már tudja, hogy a baba a mama pocijában van, és onnan bújik ki. De legjobban az tetszett, bocs ha vulgáris leszek, hogy éppen menzeszem volt, és látta, hogy mit csinálok a tamponnal. Megkérdezte anya, bedugok? Be. Fáj????Kép

Verus, pakolásért nem irigyellek, én nagyon úúútálom! De milyen klassz lesz nektek azon a gyönyörű helyen! Lesz még jó idő, ne szomorkodj!

Na, akkor rólunk is egy kicsit! Csongi pénteken ott aludt a bölcsiben. Reggel megivott egy pohár tejeskávét, kért még egyet. Megevett két szelet kenyeret, 3 gerezd paprikát (életében nem ette még meg). Délben 5 perc alatt cumisüveg nélkül elaludt. Szombat reggel indult, hogy öltözzünk, megyünk a bölcsibe. A boltban meg cipelte a kosarat, hogy ő bírja, mert már bölcsis nagyfiú!
Tegnap egész délelőtt egyedül voltunk, már minden kín rájött, na akkor gondoltam, hogy nem is volt olyan rossz ötlet a bölcsi, lehet, megőrülnénk ketten itthon a télen!
Nem akarom egyelőre elkiabálni, biztos lesz még neki is "nem akarok menni" korszaka, de úgy látom mégsem volt rossz ötlet, hogy beadom. Reménykedem, hogy hosszabb távon is szeretni fogja!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok,

háát, ma elvittem Lucát a dokinénihez, túl sok minden miatt aggodalmaskodtam Kép Nagyon rendi volt, jó sokat beszélgettünk, és ajánlott egy pár tornáztató gyakorlatot, mert azért 7 hónaposan csak kéne már "valamit" csinálnia Kép Ennek eredményeként Luca ma este hasról hátrafordult KépKép Sok-sok hasalás a penzum még... de reménykedem. Jövő héten vissza kell mennünk, majd akkor eldől, küld-e minket szakrendelésre a dokinéni.

Hát, ennyi. Sziasztok, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Erika!
További jó sportolást Lucának! Kép
Csak rá kellett beszélni a gyereket...

Dia!
És most akkor szurkol a kistesó(k)ért, vagy inkább ellenük?

Mivel ugye csupa fiú van körülöttem ezért Zsombi nem túl gyakran találkozik a punci problémájával, mondjuk ez nem is nagyon érdekli egyelőre. Bezzeg amikor kibányászott egy tampont a táskámból és még mielőtt kitaláltam volna valamit, hogy mit mondok, amikor megkérdezi, hogy mi ez, akkor közölte " Punciba való!" Részemről döbbenten hallgattam. Kép

Pele!
Akartam mondani, hogy normál anyukák a 18. héten érzik meg a baba mozgását. Te pedig azért panaszkodsz a 16. hgéten, hogy keveset mozog. Nem túlzás ez?
De azért persze ha nyugis babát szeretnél, akkor legyen Neked ilyen Mézesed! KépKépKép

Álmos vagyok és mint mindig, még teregetnem kell. Sziasztok!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Jajj! Dia!
Gyógypuszik minden mennyiségben Nektek! KépKépKép

Pele!
Nektek is!!! KépKépKép

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok

Betegeknek gyogyulast
Verus neked jo pakolast nem irigyellek en is epp gyakorlom de mar elegem van belole de iszonyuan.
Erika nagy gratulacio forgolodashozKép
Evi dwe jo hogy ilyen jol alakul a bolcsi

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok!

Mindenekelőtt betegeknek jobbulást!!!!
Erika: nyugiiiii!!! És gratula a forduláshoz!!
Évi: örülök, hogy tetszik Csonginak a bölcsi!
Verus: költözés juhé! Aztán a gépet hamar kicsomagolni ám!!! Úszni még mindig nem jutottunk el, múlt héten nem akartam oltás előtti nap menni elsőnek, most meg taknyosak vagyunk....Kép

Ancsi növeszti a harmadik fogát, nagyon fehéredik már, szerintem egy-két napon belül áttör. Emellé meg taknyoska. Lányok, helllpppp: volt itt a babaneten szó róla, hogy lehet házilag készült sóoldatot csinálni orrváladék-fellazitás céljából. Tudja valaki, hogy milyen koncentrációban? És ebből mennyit csepeget az ember egy féléves gyerek orrába???
Most az működik, hogy amikor amúgy is levág egy nagy bőgést, akkor állok neki orrpucolni, lévén ez utóbbira is bőg, akkor már inkább egyszerre, ráadásul a sirás (könnyek) jól fellazitják, és klasszul ki lehet pucolni.
Porszivó megmentés!!:: párom csinált egy kis fém kampót, amit beteszünk a csőbe az orrszivó mellé, igy távtartóként működik, az orrszivó mellett megy be egy kis levegő is. Igy most nem megy pirosba a motor levegőzés.

Hú, mennem kell, felébredt a kisasszony.
Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi,
anyatej erre nem jó?

Erika,
ne aggódj Vannak lustább babák, ezek szerint a tiéd ilyíen Kép. (Ábel is 7 hónaposan fordult meg, 9 hónaposan kezdett mászni, 1 évesen állt fel, 15 hónaposan indult el. Ma meg már ki mondaná meg, hogy "késve" csinált mindent??)
Zs.

ui: tampon: ugyan nem használok rendszeresen, de azt sosem a gyerek előtt - félek, nehogy utánozni akarja, aztán mehetünk vmi bedugott gyöngy vagy akármi miatt az ügyeletre... Vigyázzatok!

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok lányok!

Csütörtökre vagyok kiírva, de még semmi.KépA homeos golyócskáknak köszönhetöen napi 10-15 összehúzódásom
van, némelyik elég erös.Kép Remélem így megindul majd még a műtét elött. Egyébként beletörödtem a császárba, csak vajúdás elözze meg.
Adriánkám most már egy picit pityereg az oviban, de hamar megvígasztalódik.
Kati felteszi az sms-em szövegét, amint történik valami. Most már drukkoljatok és köszi a jókívánságokat is!

Pele! Pont hogy kicsi a baba! Múlt hétfön lett mérve és 2700 gr. Tehát örülni kell, ha a 2900 gr-ot eléri, de a doki szerint az lenne a fura, ha ilyen pici nönek nagy gyereke születne. Lényeg, hogy semmi baja ne legyen. Kép

Virág! Mennyivel könnyebb csak egy gyerekkel, ugye? Azért így sokkal nyugodtabb vagy, látom.Kép Biztos szép lesz a lakásKép

Kanga! Amikor még Adrit szültem, akkor nem lehetett bejönni, ki kellett sétálni (szerintem jobb volt, mert így nem zavarta a sok látogató a többi mamát). Most már be lehet menni a kórtermekbe. Fizetösbe szeretnék menni, ha szabad lesz, oda meg amúgy is be lehet jönni. VárlakKép Jobbulást a gyerköcöknek! A nózi kifújása tényleg nagy teljesítmény egy 16 hónaposnak!Kép

PIldi! Kati ide is bejelentkezik, ha szülök. Papírevés:Kép

Magdi! Nekem szerintem 3 év elött egyik gyerekem se lett/lesz szobatiszta.

Kíváncsi! Nálam meg kóros a dolog: imádok gyógyszert adagolni, beteget kiszolgálni, szeretem a kórházakat, a szagukat... Teljesen pályát tévesztettem... írhatnál magatokról, azt sem tudom hogy hívják a gyerekeidet és hány évesek!

Verus! Nektek jó dobozolást és költözést!Kép

Erika! Lehet, hogy egyszer csak elmúlik úgy, mintha sose lett volna. Bár ez, tudom, nem vígasztal.

Évi! Örülök, hogy bevált a bölcsi!Kép

Mindenkinek jobbulást, föleg Borinak, nehogy nagy fülgyuszi legyen belöle! Küldök nektek Dia egy homeos oldal linkjét, amin csupa fülgyuszis dolog van.
Köszönöm mindenkinek az izdulást!Kép
Ezt már október 2-án kezdtem írni, ha vmi már nemigen aktuális, akkor nézzétek el.

Puszi, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Most már csak egy nagyon pici köhécselés maradt (kop-kop). azért még holnap itthon lesznek a lurkók, aztán ha marad a javuló tendencia, akkor csüt-ön elviszem őket az oviba.
Juuuuj, nagyon zuhogKépKépKép

Erika!
Biztos, hogy oka van az ébredéseknek, de leht, hogy olyan, amin annál többet nem tudsz segíteni, mint hogy ott vagy és megszoptatod. Pl. jön a fogacskája, vagy fél egyedül. Sok energiát az éjszakákhoz!!
Forduláshoz gratula!!!! Biztos minden rendben van, látod, Bábi sem csinált még semmit 7 hónaposan (és én is izgultamKép).

Évi!
BIZTOS, hogy nem kényeztetted el Csongit, nem azért kelt/kel föl éjjel. Tényleg valószínű, hogy ő ilyen, érzékenyebb, mint az átlag. Úgyhogy ezért is külön jó, hogy nem hagytad sírni.
Tök ügyi volt a bölcsiben!

Snoopy!
Természetesen nem a 30. heti rúgkapáláshoz viszonyítottam a mostani kevés mozgást, hanem a többiek ugyanennyi idős teljesítményéhezKép Én azon mamik közé tartozom, akik nagyon hamar megérzik a magzatmozgást: Áront a 14. héten, a többieket a 12.-en kezdtem érezni. Úgyhogy ehhez képest már eldönthető, hogy sok vagy kevés a mostani mozgás. Mondjuk ha nyugis lesz, azt azért nem fogom bánniKépKép
Gyógypuszikat köszi!

PIldi!
Szerintem is az anyatej a legjobb orrváladék-fellazítás céljára, sőt sima orrcseppnek isKép Jobbulást Ancsinak!
Távtartó jó ötlet!

Zsóka!
Tamponnal én is pont így vagyok. De betétet már láttak eleget, lévén hogy ritkán jutok el egyedül WC-reKépKép Úgyhogy ők is elég fölvilágosult lurkókKép

Evey!
Nagyon-nagyon szurkolok!!!!!!
SOTE-n nem lehetett bemenni a kórtermekbe (most voltam a barátnőmet látogatni), de az azért nem tetszett, mert szegénynek hiába ordított a babája, nem tudta megszoptatni a folyosón, mert ugye ülni sem tudott nagyon, viszont ha meg bement, akkor meg a látogatói üldögélhettek addig egyedül a folyosón, és hát egy újszülött nem tudni milyen gyakran/meddig eszik. Szóval ezen egy csomót problémázott.

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok,
Evey,
drukkolok nagyon!!!!!!! KépKépKép

Pele,
nálunk pont most takarítják a babaházat Kép, már kívülről fújják Kép.
pusznyó
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Muszáj egy kicsit büszkélkednem Kép Zsoma elérte a 3kg-t Kép (5 hetes, de még van 6 nap a kiírásig)

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory,
ez igen! KépKépKép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Zsóka!
KépKép

Cory!
Ez fantasztikus!!!!! Gratula!!! Kontroll?

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Cory,
gratula!!! Mindkettőtöknek! Kép
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Cory!

Gratula!!! Zsomának meg hajrá!

Pusszancs:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Cory,

nagyon ügyik vagytok, GRATULA!!!

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Evey! Akkor hajrá!!!!!!!!!!!

Cory! Gratula! Emlékszem, amikor Csongi 3,5 kg lett, csak néztem, hogy tudtam volna én megszülni ekkora gyereketKép Meglásd behozza a többieket!Kép

Ildi! Kipróbáltad az anyatejet?

Pele! Akkor megnyugodtamKép Sokat gondolkodtam én is rajta, mit csináltam volna másként, de mindig arra jutottam, hogy valszeg semmit. Mindent ösztönből tettem, és remélem, hogy jól. Elfogadtam ilyennek, amilyen, imádom, büszke vagyok rá, nagyon szeretem, sőt tudom, hogy ő is nagyon szeret! Hát kell ennél több egy anyának?Kép

Ma reggel nem vittem Csongi a bölcsibe reggelizni. Annyira zuhogott, sötét volt, gondoltam lustizunk még együtt. Egyébként is elkezdte a "Most voltam..." szöveget. Viszont így itthon reggelizett, játszottunk, készülődtünk, fél 9-kor pedig már örömmel indultKép
A gondozónő is azt mondta, nem baj, hogy később vittem. Meg hogy nagyon jól érzi magát, sokat játszik, eddig nem volt semmi gond. Így maradjon!!!
Holnap nem viszem, megy anyukámékhoz. Én suliba megyek, a bölcsibe egyébként sincs fűtés, meg emlegeti is nagyon a mamiékat. Ott is alszik, lesz "anyázás" hétvégén, az tuti!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok!

Pele!
Na persze aki ilyen profi babamozgás érzékelő... Kép

Egyébként szerencsére nálunk apa, anya egyedül pisil, kakil, így nem tudom, hogy honnan származik az információ.Kép Ja és nem is tévézik, mert a reggel nyolc előtti max félórás Nationel Geograficon kívül nem látja bekapcsolva.

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek Kép A kontrollon azt mondták, minden oké KépKép 3 hónaposan kell mennünk újra.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

Bocs, elfelejtettem a gratulációt ehhez a szép teljesítményhez! KépKépKép

Nagyon jól csináljátok, hajrá!!!
Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Csak "beugrottam".

Evey!!!!!!!!!!
Hogy vagy? Hol vagy? Kép

Cory!
További ilyen szép fejlődést! Kép

Zsóka!
Hát ez a "takarítják a babaházat" szöveg nagggyon jó! Kép

Pele!
Ha válaszoltál a kérdésemre, (hány hetes vagy) akkor az én leveleimet, mindet megkaptad. Márpedig válaszoltál. Kép Én egy héttel vagyok "lemaradva", március 16-17-re írtak ki. (Van, akinek eszébe jutott, hogy 2004 szökőév, van akinek nem...)

Üdv Mindenkinek: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok még, ahogy gondoltam. Kérlek, próbáljatok meg energiahullámot küldeni felénk, hogy meginduljon legkésöbb hétfön, mert másnap műtét és kész!!!!!!!! Olyan jó lenne egy kicsit vajúdni.KépKép Legalábbis a babának.Kép
Köszönöm, hogy gondoltok ránk.

Puszi,

Evey, aki mára van kiírva
evey
 
 


Evey!

Jön a melegfront, az állítólag "beindítja" az érett babákat!Kép Szorítok!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok,

Evey,
nagyon szorítok én is! Könyv miatt ne aggódj, még arra gondoltam, hogy anyukámék lehet mennek hétvégén nagyimhoz Leányfalura... de hívlak még.

Képzeljétek, Luca egyre ügyibb, lehet, hogy csak a lehetősége nem volt meg a mozgásra, mert babakocsi, kéz stb. KépKép De azért jó lenne, ha Edóka látná, csak nagyon el van most tűnve KépKép
Enni még mindig nem eszik semmit a tejcin kívül.
Tomi ma felfedezte a vízfesték örömeit, nem hazudok, másfél órán keresztül egy helyben ült és "festett" KépKép
Ja, ha valakinek kezébe akad a MOL újság októberi száma (ingyenes, MOl-kutaknál beszerezhető), lapozzon a 10. oldalra, apa autót tesztel KépKép Sajna, egy uccsó pillanatban beesett hirdetés miatt az apa-Tomi fotó kimaradt Kép

Sziasztok, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Ma már voltak a nagyok oviban, mi meg Bábival baba-mama klubbanKép

Évi!
Szerintem is ez a legtöbb, amit csak tehetsz CsongiértKép
Jó lehetett a lustizós reggel!

Snoopy!
Nahát, hogy te milyen szerencsés vagy, hogy egyedül járhatsz WC-re!!!Kép
Lehet, hogy a bölcsiből, játszóról jött az infó?

Cory!
Kontrollhoz is gratula!!

Juca!
De én olyat nem olvastam, hogy milyen neveket választottatok, csak Evey utalt rá az egyik levelében. Ezért gondoltam, hogy nem olvastam mindet. Vagy csak figyelmetlen voltam??Kép Akkor lécci-lécci, írd meg megint a neveket, olyan kíváncsi vagyok.
Falubeli barátnőmnek most született kislánya, Zselyke lett a neve. Ők Erdélyből jöttek, ez ottani név. Nekem tetszik.
Na, akkor most már értem, hogy nekem miért mondtak 11-et és 12-t is (szökőév). Viszont még beelőzhetsz, én kiírás után szoktam szülniKép

Evey!
Nagyon-nagyon drukkolok és sokat gondolok Rátok!!!! Jázminnak már megtaláltam Hanna egyik kisruhájátKép

Erika!
Fog ez akkor menni Lucának!! Ha kendőben sokat hordozod, ringatod, az egyébként jót tesz a mozgásfejlődésnek.
Tomi és a vízfestékKép
Apát elküldöm MOL-újságértKép

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Juca,
szerintem is, d enem én találtam ki, hanem Pele Kép.

Evey,
én szorítok neked! És hidd el, szerintem tutira meglesz a babácska egy héten belül, ui. egy héten belül szerintem nem tudok bemenni téged meglátogatni (betegek vagyunk és nem akarok semmit rátok ill.főleg a picire ragasztani)...
De azért szorítok, hogy hamar meglegyen és mi is emggyógyuljunk addigra. Mennyi ideig szeretnél vajúdni? Sok-sok-sok-sok puszi neked!!!

Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Pele!

Akkor valószínűleg átsiklottál a név felett. Apa választása lánynévnek a Lelle. Magyar név, a Lehelből jött, apa "beleszerelmesedett" már Vili előtt. Fiúnevünk még nincs, ahogy Vili születése előtt sem volt, így lehet, hogy megint fiunk lesz? Kép Azt ugyan nem írhatom, hogy kiírás után SZOKTAM szülni, de Vili is késett 3 napot, tehát az előzésből nemigen lesz semmi. Kép
Örülök, hogy ennyire meggyógyultatok!

Erika!
Na, a vízfesték az, amit még nem mertem Vili kezébe adni. Kép Holnap mindenképpen "elkanyarodok" egy újságért.

Képzeljétek! Tegnap totál kiakadtam. Vili szobájába most csináltattunk bútort. (Eddig még mindig kölcsönbútorok voltak ott.) Kiságyat, (hogy ne hirtelen kelljen majd átadnia a régi ágyát) és kisszekrényeket egy asztalossal. És persze nem olyan lett, amilyet elképzeltem és MEGBESZÉLTEM vele. Konkrétan "csak" annyi a baj, hogy én nem akartam az ajtókba "kazettákat", ő meg belemaratta. Meg persze a vállalt határidő (szept. 15.) már régen lejárt. Vitatkoztunk "kicsit", de persze elhoztam, mert méretre sehol sem kapnék ilyen bútort. Idehaza zokogtam egy sort, mert azért csináltattam asztalossal, hogy OLYAN legyen, amilyet elképzeltem. Kép
Most barátkozunk... a szekrénnyel.

Megyek, alszom, mert mostanság mindig felébredek hajnali 2 körül és a múltkor 4 órakor még az órát néztem...
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Juca!
Köszi, hogy megírtad megint, és bocsi, hogy átsiklottam fölötte.
Nagyon szép név!!
A fiúnév az még nálunk is képlékenyKép
Pedig milyen jó móka is a festésKépKép
SzekrényKép Annyira bosszantó tud lenni, ha nem úgy alakul valami, ahogy az ember elképzelteKép
Remélem, jobb lesz az éjszakád! Én meg olyan álmos vagyok mostanság...

Zsóka!
Gondoltam rátok, hogy hogy vagytok, de ezek szerint nem jobbanKép Gyógypuszik mennek!!!

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Juca,
4 óra van KépKép Én fent... remélem, te alszol.
Vízfestéktől eddig én is tartottam tőle, de komolyan meglepődtem, hogy mennyira lekötötte Tomit. A zsírkrétával az a bajom, hogy azzal egy idő után elkezd mászkálni, és már nemcsak a rajzlapra firkál KépKép Inkább nem kezdem el felsorolni, hogy hová..
Kisszekrények Kép Én annyira tudok ilyenkor dühöngeni, aztán persze elhozni az árut..., persze kis idő múlva általában megbarátkozom a dologgal.
A lánynevetek tényleg szép!

Zsóka,
gyógypuszik szállnak felétek!!!

Pele,
te sem vagy egy korán fekvő típus, ugye? Bár most olvasom, hogy álmoska vagy mostanság, vajh' miért?
Jó, hogy már meggyógyultak a gyerkőcök.

Evey,
drukk-drukk továbbra is!!!!!!!!!!!!

Anyukámék jönnek ma hozzánk, itt lesznek vasárnapig, olyan jó, úúúgy szeretem, mikor itt vannak!Tominak meg sem mondtam, mert apu jön velem a bölcsibe érte, na lesz ám nagy meglepetés KépKép
Megyek, hátha vissza tudok még aludni, Tomi éjfél óta nálunk alszik, felkeltette Luca, aki azóta már újra ébredt egyszer, és hogy kerek legyen a dolog, éjfélkor meg Tomi forgolódott jó sokáig, így aztán nem sokat aludtam még eddig, most meg teljesen kiment a szememből az álom Kép Remélem, pótolom hétvégén, ha már itt lesznek az unokázó nagyszülők Kép

Na, tényleg eldugulok, sziasztok, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Alkotás csak papirra dolgot mi úgy értük el anno, hogy az ikrek akkor még belefértek az asztalra rakhatós etetőszékbe, abból ettek is, és abban lehetett alkotni. Csak és kizárólag az asztalnál kapták meg a zsirkrétát (stb). És ebből egyedül nem tudtak kiszállni. Persze azért pótolták pár évvel később Kép.

Evey, szoritok, én tudom, mit érzel!!

((((Csak nagyon-nagyon zárójelben jegyzem meg, kicsit a rám nem figyel senki szokvány effektus megnyilvánulásaként, hogy anno engem senki nem akart meglátogatni, mikor szültem, pedig tuti volt, hogy mikortól vagyok kórházban, az sem volt titok, hogy melyikben.Kép ))))

Én emlékszem a Lelle névre, ezek szerint én olvastamKép.

Erika, látod csak panaszkodnod kellett, jó kislány LucaKép!!

Hajrá, hajrá. látom, gyógyulnaka betegek!

BCsKatáékról tud valaki valamit??? Nagyon nagy a csend felőlük. Kata!!! HOl vagy????

Ancsi tegnap új mutatvánnyal rukkolt elő, és gyakorolja is szorgosan: csikorgatja a fogait!!!! Mint ebből következik, áttört neki felül is, ráadásul mindkettő, egyszerre. Szóval már négy fogú!!! (ikreknek ekkor még sehol se voltak a fogaik, Bálint is épp az elsőket növesztette.)
Takonykórja javul. Nem kapott anyatejet bele, azon lustaság okán, hogy nem szoktam fejni, kézzel meg nem is tudok, és ugyan az egyikből minden nyomástól folyik, de akarattal juszt se. Viszont párom lekereste a neten a koncentrációt, (0.9%), tegnap este végre kutyultam is egyet (megis só épp 1,8 g, az pont 2 dl vizhez való adag), este ki is próbáltuk. MOndjuk bömbi is volt előtte, meg fürdőviz orrba juttatva is, nem tudom melyik mennyire használtKép.
Amúgy 2 napja kész katasztrófa volt, még ha mindenhova vittem magammal, de egy-egy percre le akartam tenni, akkor is hisztisen, mint akit nyúznak üvöltött (vagy mint akit orrszivóznakKép...., bár este a végére elhallgatottKép), és ezt mikor egyedül vagyok itthon nagyon nem birom (aludni is alig aludt, akkor se, amikor pedig tuti álmos volt, amúgy is csak 30 perceket szokott, most néha még az sem volt meg). Bezzeg hazajöttek a nagyok, mindjárt okés volt neki a világKép.

Gergő szegény ment éhgyomorra a fogszabályzós mintavételre. HOgy ehhez minek az éhgyomor??? Remélem délutánra megtudom.
Ilcsi meg már megint dicséretet kapott ofőjétől, idén már a másodikat.
Bálintról is valamit: ma ő viszi a húgát suliba, lévén apjuk Gergővel a városba rohant hajnalban, én meg maradtam az alvó Ancsival, nem akarván felkelteni őt.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,
csajok, köszönöm mindenkinek a gyógypuszikat. Remélem, használnak, hjétfőn már végre szeretném a kölkeket oviba vinni...

Juca,
nagyon szép a lánynevetek!!!

Tegnap egész délelőtt egy macit kellett hordanom a melegítőfölsőm alatt (a "pocakomban"), ui. az volt a baba, csak még nem nőtt meg elég nagyra KépKép... Azért jó volt a végén kivenni, kicsit nyomta a hasamat mosogatáskor Kép.

Ildi: amikor én úgy torkoncsaptam magam, hogy azt hittem, meghalok, és ezt megírtam, két (2) ember sajnálgatott. Van ilyen Kép.
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Zsóka!
Ez a macis sztori nagyon aranyos! KépKépKép
Tök jó, hogy már itt is vagy! Kép

Juca!
Szerintem, ha megbeszéltétek, hogy nincs kazetta, akkor szíveskedjen új ajtót csinálni a szekrényre. Persze az időbe kerül... Kép
Főleg, mert így nem tetszik.

Ildi!
Már ennyi foga van Anikónak???? Prücsinek egy sem. Mondjuk nekem nem hiányzik... Kép

Pele!
A bölcsi esélyesebb. A játszón elég tyúkanyó vagyok, ő pedig kiscsirke szoknya mellé bújó késztetéssel. Persze ha ezt Prücsi is úgy akarja.

Légyszi írd le részletesen (pláne, ha van ilyen szöveged esetleg már elmentve), hogy miért nem jó, ha a gyermek a kedvünkért szokik le a pelusró! A Te általad hangoztatott érvek meggyőzőbbek, mint ha én mondom el uazt. Úgy látszik. Kép
Ma Zsombi az abszolút úton lévő kakit visszatartotta, mert azt javasoltuk, hogy WC-be helyezze el.Kép

Köszi!

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Sziasztok!
Bár már többen közületek olvasták, itt is leírom, hogy szegény kis manóm ma halált megvető bátorsággal leugrott a pelenkázóról..Kép Pedig még pereme is van, azon is átvetette magát, és jó egy méterre a pelenkázótól találtam rá. Kb. 30-40 másodpercig hagytam magára a máskor oly nyugodtan elheverésző babust, mert valamelyiknek a sok közül éppen valami halasztást nem tűrő nyavalyája volt, aztán tessék...Kép Szerencsére semmi baja sem lett a nagy ijedségen kívül (na, most el is bizonytalanodtam: ijedség vagy ijedtség? Megyek is a helyesírókhoz!).
Egyébként ő is nagyon szépen elkezdett mozogni, ezt Erikának írom, akiről most tudtam meg, hogy ugyanolyan gondjai voltak, mint nekünk Kép. Kelemen sem akart hasalni jó ideig, aztán egyik percről a másikra kedvet kapott hozzá, és azóta is szívesen forgolódik. (Sajna már a pelenkázón is.) Mondjuk a szívem mélyén igazából sosem izgultam, csak a hozzáértők próbálkoztak mindig ijesztgetni Kép. Egy barátnőm tízhetes kislánya is ódzkodik a hason fekvéstől, de már most látom rajta, hogy nem lesz semmi gond.
Ildi,
képzeld, Kelemen is csikorgat! Tegnapelőtt bújt ki a két felső metsző, a két alsó pedig pont a nyolchónapos szülinapjára! (Sajnos attól a naptól fogva még arra az öt percre se kell neki a cicim, amire korábban még rá lehetett venni.) Irtó helyesek, hogy amint találnak valamit a szájukban, rögtön meg is próbálják használni! Kép
Más: Szerintem azért kell éhgyomorra menniük, mert az a vacak, amire rá kell harapni, gyomorforgató ízű Kép
Zsóka,
ez a macis történet megejtő! Kép
Juca,
vízfestéket nyugodtan adhatsz neki, azt könnyen el lehet távolítani mindenből.
Evey,
gondolok rátok! Kép Bár az még nem sokat segít. Kép
Snoopy,
nekünk nincs ilyen gondunk, Bence a kedvemért se hajlandó a bilibe, ha nem fűlik hozzá a foga! Kép
De azért érdekel, mit mond erről Pele!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok, lányok!

Jaj, nem is annyira rég jártam erre, és azóta iszonyat sokat írtatok. Kép Hála az égnek. Kép

A húgocskám múlt hét kedden, hajnalok hajnalán, negyed háromkor életet adott második babájának, Mezei Zsoltinak, 3800 gr-os volt a kölyci, és sajnos nem tudtam bemenni (mert éjjel csak ugye taxi van, és nem volt otthon annyi pénz... Kép) De nem baj, leszek még szülésen. Kép

Dia,
gyógypuszikat küldök, sokat-sokat. Bori hihetetlen, annyira édes a szövege. Kép Légyszi, gyakrabban írd meg, miket mond, jó? Kép

Verus,
nagy drukk a költözéshez!!! KépKépKép

Évi,
szuper, hogy Csongi így szeret bölcsibe járni. Még akkor is, ha esetleg lesz még olyan időszak is, amikor nem akar. Kép

Evy,
úgy látom, még mindig egyben. Kép Nagyon, nagyon szorítok, hogy meginduljon a szülésed a császár előtt. Ha van reikis ismerősöd a közelben, kérd meg, hogy a köldökcsakrához (nem a napfonat! Pont a köldöknél van ez a mellékcsakra) küldjön reikit, az megindíthatja a szülést. De csak ésszel, mert nagyon meg is gyorsíthatja. Én még nem tudok távreikizni, de azért ahogy tudok, küldök át energyit. Kép És igen, könnyebb egy gyerekkel, pláne úgy, hogy péntekenként anyósomnál van, és szabad az egész napom. Kép Akkor kreativizek, mozizok, segítek a huginak, pihenek, csendfürdőzök. Kép

Na elküldöm, aztán folyt. köv.
Virág
 


Snoopy,
Zsombi-tampon KépKépKép

Juca,
a Lelle nagyon szép név! Kép

PIldi,
gratula a 4 fogacskához! Kép És el tudom képzelni, amint két csintalan iker bepótolja, amit anyuci nem engedett nekik korábban. :o))))))))))))))) Két csintalan, settenkedő roszban sántikáló Kép Igaz, az enyémek nem ikrek, de elég közel vannak korban, és úgy össze tudnak esküdni, és olyan édesek, mikor titkon csibészkednek! Kép

Zsóka,
maci KépKépKép És higgyétek el, sokkal többen éreznek veletek, velünk együtt, mint ahányan leírják. Kép Persze jó lenne olvasni, tudom. Kép

Kíváncsi,
szegény pici manó... Kép A mieink is csináltak ilyesmit. Kép A legszörnyűbb az volt, mikor Ruben úgy 2 évesen fejest ugrott a mosógépen álltából. Mellette álltam fél méterrel, valamiért elfordultam. Hogy hogy esett fejre, elképzelni sem tudom. Egész éjjel rettegtem, hogy él-e majd reggel... Azóta is nagyon él. Kép

Akkor magunkról:
Ma megyünk az IKEÁba végrevégrevégre, ééés lesznek bútoraink!!! KépKépKépKépKép Ez nagy szó, miután vagy egy hónapja majdnem bútortalan lakásban élünk. Kép Zsákok és könyvhalmok közt. Kép

Dolgozom jövőhéttől. Az Aviva Rt. egyik fiókjának tartok állásinterjúkat, meg telefonmarketingezni is fogok. (Ha vkinek kell majd jelzálogkölcsön, szóljon bátran. Ráadásul nem csak 120e igényelhető így vissza, hanem +100.) Meg ha munkát keres valamelyikőtök, akkor is szójatok, ha az üzletkötés nem áll tőletek messze. Kép Délutánonként fogok dolgozni, így Recsit nem kell beadnom. Tök jóóó. Kép Na puszi mindenkinek, kimerítettem a heti babanetes adagom. Kép Meg a Macika türelmét is. KépKépKép

Virág
Virág
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: