Új privát üzeneted érkezett!

HÉÉÉÉÉ, HicuKép

Alig hittem a szememnek mikor megláttam utolsó hsz-ként a nevedet!!!!Kép
De jó, hogy már otthon vagytok!!!

Már sokan írtuk, de meg kell, hogy ismételjem: gyönyörű kisfiad születettKép
Szegény Dudu, elég nehéz lehet megszokni, hogy kétgyermekes anyuka lettél, de biztos olyan sok örömöd lesz bennük, hogy minden fáradságért kárpótolni fogKép

Pihizzél még sokat, de azért ha van időd, ugye elmesélsz nekünk mindent az elejétől a végéig?

Majd még jövök!!!

Ildi
bpildi
 
 


Helló!

Nem vagyok valami naprakész bocsi! Ráadásul egész nap szemétkedett a Babanet Kép

Hicu jaj de jó, hogy otthon vagytok!!! Kép
Biztos nem lesz könnyű az elkövetkező időszak, de szuper kis család vagytok és minden menni fog, mint a karikacsapás!
Millió puszi nektek!
Kép

Buksi nagyon tündérek vagytok a képeken! KépCsitajelmezt te készítetted?

Mi még változatlanul a fogakkal szenvedünk, a 3 számú lenne már aktuális, de sehol. Íny duzzadt, gyerek visít, de semmi. Ja és nem is fölül van megdagadva, hanem lent, mindkét oldalon. Ki érti ezeket a fogakat?!
Vasárnap apánál voltunk egy pár bölcsissel+szülőkkel egyetemben a tűzoltóságon. Megnézték a gyerkőcök a "tűzautókat". Hát volt nagy élmény! Alexa is birtokba vett minden létező dolgot. Kép Készítettünk egy halom képet, de most nincs időm feltenni az albumba, de ami késik nem múlik Kép
Előzetesként magamat mutatnám, épp csúszok lefelé a "csúszdán" (azért nem őrültem meg még teljesen Kép)
Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Na újraKép

Az esti szalonástojáson már túlvagyokKép
Tényleg annyit zabálok mostanában esténként, nem tudom mi van velem, vagyis tudom, délután 2-3ig alig eszem valamit, utána meg egész este meg éjjel ehetnékem vanKép

IniKép Micsoda szuper fényképKép Hát tényleg zabálnivalók együttKépOli milyen kis barátságos babaKép

A kiddy ülés lefújva, apa élőben megnézte, és nem volt tőle elragadtatva, azt mondta, hogy olyan szűk, hogy belesül a gyerek nyáron. Pedig minden honlapon ennek volt a legjobb tesztje (9-36-kg-osban), ez állítólag a legbiztonságosabb. Römert meg nem lehet Miskolcon kapni csak megrendelésre hozzák. Jó mi?, méghogy nagyváros
Kép Lehet, hogy megyek apával 16-án Pöstre, neki valami szállodában van jelenése, és lehet, hogy elkísérem ülésvétel miatt. De fogok szólni, hogy valami vagy bármi legyenKép

NoreszKép Szép kis formás tigris-oroszlánod van! PakológépKép
A legfrissebb baba címet már elorozták tőletek HicuékKép

BogiKép Cipő-ára tényleg szuperKép Hát még a közös névnapozásKép Én egy olyan lánnyal tartom a kapcsolatot, akivel egy nap szültünk, itt laknak tőlünk nem messze és együtt is megünnepeltük az első szülinapjukat a gyerkőcöknekKépÉrdekes látni mennyire eltérően fejlődnek szinte mindenben.
Ez a 2111 a méhszáj rövidsége,meg ilyenek ugye?

AndiKép Örülök, hogy jobban vagytokKépTopichoz meg annyit szólnék hozzá, hogy ez a babanetes formátum nekem is nagyon hiányozna, de hát én sem vagyok semminek az elrontója, ahova mentek oda megyek én isKép A birkájaKép

OrskoKép El is felejtettem írni neked, hogy megnéztem Dini képeit és szerintem egyáltalán nem hízott annyit hogy kövérfejű majmocska legyenKép

BuskiKép Látom azért nem csak én vacsorázokKép Apával a dolgok megyegetnek... A jótól még messze vagyunk, de már legalább a megbeszélés szintjéig eljutottunk. Azzal, hogy én beismertem neki, hogy mióta Zsófi megvan tényleg elhanyagoltam, mintha jobb lenneKép De azt is mondtam neki, hogy ehhez mindkettőnkenk tennie kell valamit, mert ha nem látom rajta is a javító szándékot, vagy azt, hogy ez így rossz neki, akkor elég nehéz a holtpontról elindulni.

Képzeljétek az elmúlt napokban derült ki egy barátnőm kisfiáról, hogy lisztérzékeny, 5 éves és 16 kg, sokszor ment a hasa, betegeskedett sokat, minden télen vírusfertőzések egymás után. Közös gyermekorvosunk van és mondta nekik, hogy valószínűleg lisztérzékeny a kisfia. Itt Miskolcon volt két vizsgálat és negatív mind a kettő. Eltelt jó pár hónap és a kisfiú ugyanolyan rossz állapotban volt. A doki azt mondta ő felülvizsgálná ezt az eredmény, mert szerinte az lisztérzékenység és szerzett Pesten egy orvost, aki egy hét után kimondta, hogy sajnos tényleg lisztérzékeny, már a születésétől kezdve, úgy, hogy nem volt ilyen a családban. Majd pont a szülinapján a múlt héten vasárnap az ügyeletre vitték mert úgy beduzzadtak a nyirokcsomói, hogy teljesen egybe volt a nyaka a fejével. TEljesen kivolt borulva a barátnőm, mert a doki szerint csak vérvétellel lehet kizárni a leukémiát. Annak vannak ilyen tünetei. Gondolhatjátok, alig tudtam, hogy vigasztalniKép De hálistennek "csak" valamilyen mononukleózis vírust szedett össze. Úgy sajnáltam őket, azt mondta azalatt a pár nap alatt amíg megjött az eredmény öregedett vagy 20 évet.
Bocs az off-ért.

Azért az ülés témában írhatnátok egy kicsit, hogy kinek milyen típus jött be, mert eléggé befolyásolható vagyokKép


Megyek aludni, jó éjt Mindenkinek!


Ildi
bpildi
 
 

 
 

HajniKép Hát ezt a képet kár lett volna kihagynom még éjjelKép Buksi után olyan liános Jane-esKép
Csak nehogy beállj te is a lánglovagok közéKép
Várom már a képeket!!!Kép
bpildi
 
 


Sziasztok,

köszi, köszi az együttérző szavakat Kép

Bogi, nem emlékszem, megköszöntem-e már a választ a csillagnézős kérdésre. Ha nem, akkor köszi, apa még akar vmit kérdezni, majd megírom, ha nekem elárulta...
Egy órán át nézegetni a csöppet, csudajó lehetett Kép annak idején engem kb 5 percek alatt lezavartak, még a képernyőt sem találtam meg ilyen gyorsan, nemhogy a gyereket...

Dorkáknak, Csengének sok sok boldog névnapot kívánok Kép

Manóka,
Azt hiszem a gyerekek majd akkorra tanulják meg a vasárnapi sokáig alvást, amikorra mi már csak altatóval tudunk aludni Kép Korizás nagyon jó lehetett, bár pl engem az nem vonz annyira, de egy jó séta bármikor jöhet.

Boró,
Örülök, hogy jól sikerült az utazás, üdv újra itthon, ti világjárók Kép


Nelli,
Azt mondják az okosok, hogy annál jobb egy gyereknek, ha minél több felnőttel körülvéve nő fel, mert akkor lát sok mintát, és tudja majd kialakítani a saját személyiségét. Szóval hajrá nagymamák, nagypapák! Hm, könnyű ezt mondani, most már jelentem, én is voltam féltékeny az anyukámra&...

Szilvi,
Ezek szerint végül elmentetek. Jól tettétek Kép

Buksi,
Tudod, hogy ezzel a családos farsanggal ötletet adtál? Idén már nem, de jövőre megpróbálok szervezni egyet.
A nemi jellegek szerintem is látszanak már a pöttömökön. Ilyen plüssetetés, és hasonló gondoskodó cselekedet Dininél sem volt még. Bár a kutyának szokott adni a kajájából... az, hogy pasiból van azon látszik, hogy már most is inkább izomból akarja megoldani a dolgokat, és nem ésszel Kép

Zitus,
Én egész gyerekkoromban arcüreggyulladással küzdöttem. Nem valami vidám dolog, de a lámpázás tényleg segít. Csak azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen picit mivel lehet rábeszélni, hogy egy helyben üljön hosszú percekig. Gyógyuljatok hamar-hamar.

Ildi,
Zsófi annyira nagyon szép! Komolyan.

Andi,
Én kérdeztem a TAVASZ-ról, kösz a választ. Háát, most asszem nem jutok el, de ha lesz még közgyűlés szívesen elmegyek.

Noresz,
Menyasszony orsi nemrég felpróbálta a menyasszony ruhát, és szétröhögte magát a látványon Kép ez a test már nem az a test... pedig úgy készült a ruci, hogy majd milyen jó lesz báliruhának. Életemben kétszer voltam bálban, de nemám operabálra tessék gondolni...
Van olyan, hgy carving léc, az, aminek véknyabb a közepe, állítólag jobban fordul.
Mr Willy Fogg szuper kiscsávó

Képzeljétek, hirtelen felindulásból elutazunk telelni. Remélem találunk szállást. Holnapután mennénk... az ok: apa kivett szabit, mert most tud, de a jövő héttől egy darabig nem, és nemrég előkerültek az évek óta nem használt sícuccaink. Csak vhová a Mátrába készülünk, de azért csak utazás lesz. Remélem semmi nem jön közbe.

Nelli,
Én 3 hetesen már vittem sétálni Dinit. Apa tudományára alapoztunk, mely szerint az elején még az anyai immunrendszer működik a babákban, aztán később a saját, és van a kettő között egy átmeneti gyengébb szakasz, kb 3 hónapos koruk körül. Ezért mi kb akkoriban nem vittük társaságba. Ennek némiképp ellentmond az, hogy 2 hetesen vendégek jöttek hozzánk kis gyerekkel, másnap Dini taknyos lett, és ez a takonykór kb 2 hónapig nem múlt el róla. AB-t is kapott, de az sem oldotta meg a helyzetet.

Oli-Vencel kép nagyonnagyon jó KépKép

Innen csak gyorsan átfutottam, és látom Hicut! Dejó, hoyg otthon vagyKép mitmondjak, kitartást a két picúrhoz. Anyukám mesélte, hogy annak idején ha az öcsén felsírt eleinte én is mindig, és akkor ő dajkálta a picit, apu meg engem.


most
purcantam
ki

jóéjt
orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Boró!
De jó lehetett az út.Engem is lenyűgözött a katedrális.
Párizsra meg 1 hét nem lesz elég, csak a nagyon alap dolgokra. Én most megyek ötödjére Párizsba, abból 3-szor 1 hétig voltunk és még mindig sokat nem láttunk.

Buksi!
Én is azon kevesek közé tartozom, akik imádják a francia népet.
Milyen volt a vacsi?

Ildi!
Én kimondottan csak a Römert javaslom. Itt pesten a Mega Toysba lehet kapni, Brendont nem tudom.

Használt ülést nem javaslok venni, mert nem tudod, hogy mi a múltja. Lehetett egy karambolos kocsiba, ahol megnyúlhatott az őv, ami már nem nyújtja azt a biztonságot. Mert egy karambolos kocsiba, ahol az őv megtette a dolgát, elvileg ki kell cserélni.

Most megyxek, mert a gyerekek megkapják az agyhártya elleni oltást, megyünk a Hanna barátjához, a dokinő kijön oda és a 4 gyereknek beadja az oltást. Hanna már sír....


Rebi!
12-én 15:30-kor a budakeszi Művházban Kaláka koncert lesz. Néz be néha a honlapjukra, mert most új igazgató van, akinek 4 gyereke van, akkorák mint a mi gyerekeink, így több program lesz most nekik.

Puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Ezt még tegnap szerettem volna elküldeni, de a babanet nem engedett fel. Sebaj, remélem még nem késő. Kép


Gyorsan, gyorsan, mert hazajött apa! Kép

Móki, jó kimozdulni, kétségtelen, de legalább olyan jó hazajönni is! Kép Ki érti ezt?

Buksi, köszi, hogy leírtad a zárt topik célját. Kép Kicsit elszontyolodtam korábban a zárt topik ötletének láttán, azért írtam azt. Mert általában a "topikevolúcuióhoz" hozzátartozik, hogy kiválnak emberkék (lásd nem olyan régen is, még ha nem zárt akkor is stb. nem ragoznám), s ők hoznak létre ezt, azt ... De ez így már más. Kép

Noresz, nem tudom a paramétereid, de a sírucim kölcsönadhatom, ha jó Rád és eljössz érte. Kép Ja és lécet is adhattam volna ... De utazóágyunk nincs, csak egy utazó fotelünk. Kép Ha gondolod ...

Óóóóóó majd elfelejtem, hogy még azt írni akartam, hogy mi megálltunk a 6 és fél fognál. :o Talán most készül áttörni a következő fél, de az eltarthat még 1-2 hétig. De ha áttör, akkor összesen lesz 6+2 fél=1 egész tehát 7 fogunk. Kép Rágók még nincsenek, ez a darabos végterméken látszik is. Kép

Na dugulok mára. Kép

Pussz: Boró + 1x Kép
femõke
 
 


Sziasztok!

.. most csak visszaolvasás nélkül egy orvosi igazolás leadása... ramatyul vagyok... pihennem kellene... vmi barom vírus.... minekszoptatomaz1éves, így nem tud adni gyógyszert... Levi éjjel megint belázasodott, úgyhogy ha magam miatt tudtam volna aludni, akkor miatta nem ment... Apa eljött gyerekvigyázni, úgyhogy beájulok az ágyba... Majd jövök...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Most csak gyorsan, kutyafuttában (ja, persze, mint tegnap, a km hosszú levelemmel... Kép)

Hicu
Jajj, de jóóóó! Nagyon ügyesek vagytok! És kitartást a gyerekekhez. (engem majd érdekelnek a napi nehézségek+megoldásuk, mert mi is sűrűn szeretnénk a babákat!)

Orsko
Hogy-hogy nem ugyanaz a test? Milyen értelemben? szerintem, ha lehet, még vékonyabb vagy, mint az esküvős képen....
Telelés: szuper!!! Mátraszentistvánon nagyon jó pályák vannak, felújítva, felvonóval, hóágyúval... bár csak hallottam róla
http://www.sielok.hu/Matraszentistvan.htm
elég jónak tűnik!

Hajni
le mertél csúszni??? Kép Kép Bátor vagy!

Ildi
szalonnás tojás, mi? nem lehet, hogy tesóka van a pocakban? Én akkor ettem ilyen nagyokat! Kép
Mi is nagy autósülés-akcióban vagyunk, legújabb infóm, hogy Ausztriában pl. Römert 120-130 euróért lehet kapni (itt meg 60 ezert Ft). Nem tudom, igaz-e, de több helyről hallottam. Így még útiköltséggel is megéri....

Boró
Nagyon köszönöm tarháló-család nevében, úgy tűnik, ma mindent kapunk kölcsön Kép ...Kispapi este megy érte Kép

És amiért tulajdonképp jöttem, Kispapi ma reggeli meséje fiának:
(egy pancsoló-könyvet lapoznak, benne Micimackó, Tigris, Malacka, néhány virág és méhecske)
Nézd, Máté, itt van a dingő-dongó, ez itt Micimackó, ez Tigribirgi, ő meg Kisbuksi, itt van Ini és Holophernes.....Kép
(ööööö, nem is tudom, ezt honnan szedte)

nna, puszi
Noresz
noresz
 
 


Rebi
gyógyuljatok mááááár meg!!! (ez nem parancs, csak kívánság)
Gyógypuszik mennek ezerrel
Noresz
noresz
 
 


RebiKép
Jobbulást! Összejött Nektek mostanában a betegségbőlKép

HicuKép
Hurrá, újra itthonKépKépKép Biztos nagyon nehéz lehet két picivel, de pár hét, és összerázódtokKép

Nekem Dorka már nagylány, de több gond van vele, mint a picurral. Tegnap valami volt a levegőben, mert meg volt zakkanva. Én is, mire elmentek aludni.

InesKép
Kapott Disney-s kifestőt, festékkészletet, matricás könyvet, tanulós füzetet és üvegfestőt.

OrsiKép
Nekem téliek voltak a gyerekek, és Dorka ráadásul pici, így aztán nem vittem ki őket. Nyáron vittem volna.
Téli kiraccanás biztos jó leszKép Én olyan kis nehezen kimozduló vagyok. Nekem, ha azt mondanák, holnap utazzak, nem biztos, hogy megteszem. Nem jó, hogy nem vagyok rugalmasabb.

IldiKép
Szegény barátnőd kisfiaKép És most jól meg kell majd néznie, mit eszik, mi? Hát ez nem egyszerű még felnőtt korban sem, nemhogy gyerekkorban.
Barátnőm tejérzékeny. Őt sem tudom mindig megkínálni, mert egy csomó mindent nem ehetKép
Éjjel evés azért nem semmi. Az én belem nem bírja.

HajniKép
Hát nagyot nevettem a képenKép Egyből eszembe jutott a Brigdet Johnes naplója, mikor a csaj riporter, és le kell csúsznia egy oszlopon tűzoltói riport kedvéért, és a végén kilátszik az egész *eggeKép

BuksiKép
Nekem Domcsi már vagy 2 hónapja csak egyet alszik, néha beiktat egy picit mellé.

Hát ez a Valentin napi meglepi engem biztos egy kicsit kiakasztana, de olyan jó, aki vállalkozó szelleműKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de hétvégén nem jutottam géphez, mert Apa videóklippet készített Kincsőről.
De azért sikerült Csongorrol a fotókat megnézni.

Hicu, még1* gratula! Pihenj sokat!

Nelli, bárcsak nekem mondaná valaki, hogy holnap utazunkKép Én már pakolnék is!

Ildi, nem semmi a vacsorád. Én már attól híztam 2 kilót, hogy elolvastamKép

Boró, ma beszélek apóssal, majd írok mélt a továbbiakról. A hugicám rendszeresen jár az előadásokra, egyenlőre tetszik neki. És a pap is jófej.
Nem írtam a Réka jurtájáról? Akkor elfelejtettem.
Sajna nem volt nyitva, így elindultunk Apával sétálni, hogy beülünk majd valahova. És megtaláltuk az igazit:
Darkness horror étterem. - sötét, pókhálós helység, mindenhol koponyák és csontvázak. A mi asztalunknál is ült 2!
Nagyon finom és különleges ételeket ettünk, szerintem legközelebb is lemegyünk.
Sajna csak a zenével volt gond, mert dizsi szólt, ami nem illett oda.
Nekünk tetszett, a mi stílusunkKép!

Néhány új produkció:
*Már tudja hajtani a bébitaxit, néha sikerül a kormányzás is. Ha nekimegy valaminek és nem tud továbbmenni, akkor kéri, hogy segítsek rajta.
*Ha megtalálja a fésűjét, akkor megfésüli magát és engem is.
*Felmászott a polcra, retteghetek
*a játékok közül kiválogatja a legot és azokkal játszik.

Tünde, nekem is be kellene iratkozni, de Kincs alszik az erkélyen és nincs kedvem zötykölődni a buszon.

Orsi, ötletem nincs, hogy mit lehetne mondani apjának. Nálunk is hasonló a helyzet, szopi van még éjszaka is. Nekem csak nagyanyám és apám mondogatja, hogy minek szopik még. De egyik fülemen be, másikon ki.
Ja, ha én átviszem a gyereket anyámékhoz, akkor Kincső észre sem beszi, hogy ott vagyok. Állandóan a tesómmal (13éves) játszik. Persze az apjának örül, talán jobban, mint nekem. De ebből nem csinálok különösebb problémát, sőt! örülök neki, hogy van valaki, akinél nyugodtan ott tudom hagyni. Néha még a cici sem kell neki, csak a Hajni.

Zita, a számítógépkapcsolgatás nálunk is megy, apja negy öröméreKép

Móki, ha legközelebb átmegyünk, akkor majd megtanítja Andrisnak a szgszereléstKép Jó? Andris is tanuljon már valamit Kincsőtől, ne csak fordítva!

Betegeknek jobbulást!

Kicsit lelépek...

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!
Rebi!
Jobbulást nektek, márc. 12-én van kaláka koncert, elnéztem.

Noresz!
nem semmi Kispapi. ő is olvasgat minket? A Römer ülés a 9-18 kg 170 Eur, még így is olcsóbb. A Hanna ülése volt 110 EUR.

Orskó!
Bár nem ismerek mindenkit a Pöttömökből, de Te súlyfeleslegről nem panaszkodhatszKép Bár valamennyire átrendeződik a testünk, kilók ide-oda.

Hicu!
Első pár nap ilyen lesz valószínűleg. Dudunak is meg kell szoknia, hogy most már nem csak ő kapja a figyelmet.

Meliyk Csongorka albuma a babaneten?

Hajni!
Csúcs a kép!!!!!

Nekünk éjjel jó sz@r éjszakánk volt, Olinak 5-6. foga van éppen átörőben.

Noresz!
Érdekel a rács?

Ines
ini
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.02.08
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Hicudzsi Csongor 2005.02.03 3640g/56cm 0 hónap 0 nap
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 8 hónap 13 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 9 hónap 19 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 10 hónap 24 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 11 hónap 11 nap 29.máj 15.febr
Edina Kincső 2004.02.26 2950g/51cm 11 hónap 13 nap 25.júl
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 11 hónap 15 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 11 hónap 19 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 11 hónap 22 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 11 hónap 23 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 11 hónap 23 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 11 hónap 26 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 11 hónap 29 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 1 év 0 hónap 5 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 1 év 0 hónap 11 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 1 év 0 hónap 15 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 1 év 0 hónap 18 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 1 év 0 hónap 23 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 0 hónap 27 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 1 hónap 0 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 1 hónap 1 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 1 hónap 2 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 1 hónap 5 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 1 hónap 9 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 1 hónap 12 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 1 hónap 14 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 1 hónap 20 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 1 hónap 21 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 1 hónap 30 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 2 hónap 0 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 2 hónap 1 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 2 hónap 5 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 2 hónap 7 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 2 hónap 19 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 2 hónap 26 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 3 hónap 0 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 3 hónap 8 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 3 hónap 9 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 3 hónap 18 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 3 hónap 29 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 4 hónap 7 nap 15.máj 22.jún
Ines Hanna 2002.01.09 4070g/58cm 3 év 0 hónap 30 nap 28.márc
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 0 hónap 30 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
Andi Kitti 1999.03.04 5 év 11 hónap 4 nap 30.ápr
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 4 hónap 10 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Ini

Kispapi csak tőlem hall Rólatok Kép (néha esetleg belepislant), rács asszem érdekel, csak apuka még meg akarja nézni Obiban, nem tud-e ő szerelni valamit...ha nem, akkor kellene a Ti rácsotok.

Ed
horror-étterem???? és mit ettetek? alvadt vért? Kép Kép

Nelli
és melyik ajándéknak örült legjobban Dorka?

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek! "Véletlenül" túlvagyunk az agyhártyás szurin Kép. Felhívtam dokinénit egy egész más ügyben,erre kiderült,hogy pont nem messze van tőlünk és akkor már felugrott és beadta. Délelőtt meg voltunk Orskoékkal mondókásklubban,nagyon élvezték a fiúk!

Hajni!

Ez a kép erősen gondolkodóba ejtett Kép! Alaposan megnéztem,mielőtt elolvastam a szöveget,és ha megölnek sem jöttem volna rá,mi ez. Tudod,volt régen vmi műsor,ahol furcsa nézetből mutattak hétköznapi tárgyakat,és ki kellett találni,mi az. Hát nagyjából erre emlékeztetett Kép. Bi-bi,nekem meg van egy olyan képem,ahol francia tűzoltó ruhában vagyok! Rémes,de majd ha zárt topikolunk megmutatom Neked! Ami a fogacskákat illeti,én sosem jöttem rá az ínyből és a duzazdásból,hogy hol jön,elég érdekesen visekednek ezek a fogacskák. Most dokinéni megállapította,hogy nemcsak 4 rágó érkezik hozzánk,hanem hat.Csita jelmez: anyóspajtás csinálta,nekem mindig sok ötletem van,de kézügyességgel nem áldott meg a jóisten

Ed!

És hol ven ez a horror-étterem? Szerintem nagyon jól hangzik! és erről a videoklippről lehet tudni bővebbet? Hogy csinálja apa? A második gyerek nevének eltitkolását naggggyon ügyin csináltad,mindneféle más érdekeset írtál,de én figyelek ám! Nos?

Hicu!

De jó,hogy otthon vagytok! Hú,azért biztos nagyon húzós lesz az eleje, kitartást,türelmet,sok pihenést kívánok! nem áll szándékomban forzsírozni a témát,szólj rám bátren,de mi újság szopi téren? Persze majd ha lesz egy kis időd....Kép

Ini!

vacsi szuper volt, a már jól ismert Dzsungel-ben voltunk,hogy a fiúk választhassanak a 120-féle sörbőlKép! Most nagyon jó kajákat választottunk,úgyhogy átértékeltem a helyet!

Noresz!

Akkor remélem ügyesen öszeszedtetek mindent,én úgy értelmeztem,hogy akkor van utazóágyatok is,nem tukmálom többet a miénket Kép. kispapi meséje nagyon tetszik,remélem Kisbuksi szép és kedves szereplő KépKépKép

Orsko!

Már bocsi,hogy mindenki a Te alakodon lovagol,csak annyit ,hogy abszolút értem ezt a "súlyra a régi,mégis minden más" helyzetet. Sajnos Kép. Utazás lesz? A farsang tényleg klassz volt,én is gondoltam rá,hoyg jövőre szervezhetnénk egy Pöttömöset is. Mármint ha ránk nem érvényes a topikevolúció és még leszünk egymásnak Kép

Boró!

Akkor örülök,hogy kifejtettem a zárt topik lényegét,és most már tudod,hogy mi szembe úszunk a topikevolúció árjával Kép

Ildi!

Én is azt tapasztaltam,hogy kispapinál a beismerő vallomás már fél siker Kép. Ülés ügyben hülye vagyok teljesen,mert örököltük,beszereltükés még a márkáját sem néztem. Érdekes és lécci ne kövezzetek meg,nekem ennek nem volt akkora súlya,ellentétebn sok más kérdéssel.

Móki!

Az tök jó,hogy hiányoztatok apának,de mesélj már,miket csináltatok? Mi most megyünk csütörtökön hosszú hétvégézni a szüleimhez Sátoraljaújhelybe,de mi visszük apát Kép

csak megszületett ez a levél,kb. fél 2 óta írom .

Puszi.

Buksi

Katianyu, Judit, Ági, Szilvi,Mariann,s valahány név a naptárban Kép??
kisbuksi
 
 


Kisbuksi
Nagyon-nagyon köszi, utazóágyért+egyéb cuccok, most ment Párom, ha sikerül összerakniuk és szétszedniük többször egymás után (mert állítólag ez nem olyan egyszerű Kép), akkor a Tiétekre nincs szükségünk...de még egyszer ezer köszönet. A társast meg komolyan mondtam, hogy kölcsönadom, már azt is kitaláltam, milyen jó lenne, ha Vencelínóval eljönnétek hozzánk vendégségbe Kép
Kispapi-mese: háááát, ha a hiteles történetet vesszük alapul, és a sorrendet (úgymint Micimackó, Tigribigri után Kisbuksi), akkor talán Malacka lehettél... Kép bocs, remélem, nem sértettelek meg Kép Igaz, felmerül a kérdés, ki lehet Ini és Judit Kép Kép
Amúgy máskor meg azt hallottam, amint a tücsök és a hangya történetét mesél a kihajtható könyvből: "itt vannak a hangyák a gatyában..."
Kép mi lesz itt még Hófehérkével vagy Piroskával Kép

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Ezt még délelőtt írtam, de nem ment el.

Zárt topik témához annyit szeretnék, hogy én is azt hittem, hogy Babaneten belül is meg lehet valósítani, mintha Rebi egyszer azt mondta volna, de biztos csak félreértettem. De ha nem megy Babaneten, felőlem mehet máshol.

Boró! Milyen jó lehetett nektek Fro-ban! Bár mikor indultatok, szorítottam ám nektek, mert a legnagyobb hószakadásban mentetek! Sokat gondolltam rátok hét közben is, hogy de jó nektek, vajon merre sétálgattok. Egyébként Párizshoz csak úgy elég 1 hét, ha a múzeumokat kihagyjátok. J A francia emberekhez meg nekem elég volt annyi, hogy régelfelejtett középfokú tudásomból előhalásztam egy-két szót, aztán átváltottam angolra, és csiribácsiribú, máris tudtak angolul. .) Őszig te is megtanulhatsz pár mondatot, és akkor máris jobb lesz a fogadtatás.

Noresz, izgulok, hogy az indulásig rendben legyen nektek minden!

Buksi, tegnap mi is 2 kisfiúval szülinapi buliztunk, és nekem is feltűnt, hogy Dorka lecsapott az egyetlen babára, mai a szobában volt, és azzal foglalkozott szinte végig. J És ő sokkal tovább elvolt magában valamit birizgálva, mint a nagyhangú fiúk.

Folyt köv. most mennünk kell reggelzini

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok,

Hicu,
nagyon örülök, hogy hazajutottatok, vigyázzatok magatokra, pihenj sokat, aztán majd jöjjön az a beszámoló.

Autósülés,
mielőtt eljutottunk a vásárláshoz, én is minden fellelhető tesztet megnéztem, elolvastam. De a férjem azt mondta, hogy el se gondoljam, hogy egy havi fizetést fogunk költeni rá, és aztán megmutatta a teszteket alaposan. Mivel, a legtöbb német, egyértelmű, hogy csak ottani ülés nyerhet, Ami egyiknél erény, az a másiknál hátrány. Persze, vannak olyanok, amiknek a különböző kényelmi funkciói elég sok tízezret érnek.
Vége az lett a dolognak, hogy Nagyváradon vettünk egy Chicco ülést,250 körül. Természetesen, ez az olasz márka sem elég jó a legnevesebb teszteken.
Dehát, a pénz nagy úr, sztem, éd, az autónk sem a legelőkelőbb helyen áll a biztonság szempontjából, a teszteken.
Vagyis, amint meglesz a legbiztonságosabb autóm, megveszem a legbiztonságosabbnak tartott legdrágább ülést.
Most félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy aki meg tudja venni, ne tegye, de sztem elég sokan nem tudnak 70-80 ezret adni egy ülésért. Pláne, hogy most van nyolcért a CorábanKép

Noresz,
a mese nekem is tetszettKép néha az én férjem is szokta emlegetni az "internetes barátnőimet"Kép

Ed,
nagyon ügyesek vagytok, a bébitaxizás miatt külön irigyelles, nálunk csak hátrafelé megy, meg nekem megy tönkre a derekamKép

Ines,
az oltást jól viseltétek? Szegény Hanna lányKép Olinak is beadadtad? Én még mindig gondolkozom rajta. Olinak fogacskaKépcsak ne szenvedjen vele nagyon.

Orsi,
ez az elutazás nagyon jól hangzik, kellemes utat, és pihenést kívánok nektek.

Ildi,
amit a barátnőd kisfiáról írtál, az elég gáz sztem, nem könnyű dolog ez a lisztérzékenység, de azt hiszem, hogy jár neki közgyógy, és talán családi pótlékból is több, de ennek utána kellene nézni.

Tigri,
én rögtön felismertelek, és azóta is várom a többi képetKépKép

Fiacskám itt alszik mellettem, én meg megyek, mosogatok, és fini melegszedviccsel akarom apát hazavárni, remélem, nemsoká meg is érkezik.

http://babanet.hu/album/main.php?album=3855&page=2
tettem fel pár képet a fiúról

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok,

csak annyit, hogy nem Mátra, nem sízés, nem egész hét, de holnap utazunk KépKép

mindenkit elolvastam ám, és majd pénteken írok is hosszabbat, de most megyek aludni, mert holnap korán szeretnék felkelni, hogy összepakoljak.

najó csak egyet
Rebi, sajna, hogy megint betegek vagytok. Jöhetne már a tavasz.

Lilinek boldog szülinapot kívánok előre, mert csütörtökön nem leszek.

pusza
orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Orsi, Nektek jó utat és jó időt! Kép

Megpróbálok néhány képet feltenni az útról.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Pussz: Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Hicu! Hogy te már otthon!!! Ügyi vagy! Neked most bizonytalan ideig papíros felmentésed van a 4.b-ből, de azért néha nézz be! Kép

Hajni, majd csak kibújnak egyszer azok a fogak! Sorrend nem számít! Nekünk pl. még nincs szemfogunk, de 2 rágó már kint van! Dentinoxot, Chamomilla-t már biztosan próbáltad...

Ildi, azért vigyázz az éjjeli evéssel! Tudod, fitnessguru Norbi (?) vagyhogyhíjják nem ajálnja! Kép Nagyon édes a szinkron lábrágás! Ha jösz, szóljál! Az szuper, hogy a pároddal alakulnak a dolgok, meglátod, ha az üzleti életben is rendeződnek a dolgok, lesz időtök egymásra figyelni!
Vigyázzatok ebben a mínuszhúszban ott Miskolcon! Autósülés ügyben a múltkor írtam egy véleményt, kb 2 hete. Én is a Römerről olvastam, hogy a legjobb, és én használtan, felújítva vettem egy Römer Britax-ot a börzén. Persze valaki meg a használt ülés vásárlását nem tartja szerencsésnek, de nem volt kedvem 60 ezret kiadni érte, és úgyis az erős vázat tartottam fontosnak, az öve meg a huzata pedig új volt. Lisztérzékenység... még mindig jobb, mint a leukémia...

Ini, pont most írtam a használt ülést, erre olvaslak... Kaláka koncertet ti sem hagyjátok ki, mi voltunk januárban, Dorka nagyon élvezte!

Rebi, jobbulást és gyógypuszik!

Noresz, minket kihagyott kispapi? Nem szép tőle!!! Kép

Ed, gratula az új tudományokhoz! Polcra mászással vigyázzatok! Kép

Buksi! Ha Borsodba mentek, vigyetek jégeralsót! Ez nem vicc!!!! Kép

Képzeljétek, volt egy gimis osztálytársam, akiről júniusban azt csiripelték a madarak, hogy szegény, valami gond van nála, nem tud teherbe esni, pedig nagyon szeretne! Erre vasárnap hallom, hogy január 6-án, Dorka szülinapján ikreket szült! Hát leesett az állam!Kép Állítólag nem lombik, csak hormonkezelés, de akkor is olyan jó, amikor így megoldódnak a dolgok, és egyből kettő!

Na többre nem volt energiám, bocs, akinek nem írtam, de még nem pihiztem ki a hétvégét!

Jóéjt mindnekinek!

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Sokáig az volt a gondom, hogy későn fekszik és későn kel, hát most 8-kor elaludt mert korán kelt és nem tudom kibírjuk-e reggeligKépMindenesetre olyan iszonyatos hiányérzetem van, hogy nem volt ma maratoni játszás este, meg ilyenek. Fürdés után, az ölemben, apával beszélgetve, szopi közben, elaludtKép

BoróKép Zoltánkádat elnézve nem úgy tűnik, mint aki nem élvezte az utatKép Gyönyörűek a képek, de gondolom azért élőben az igaziKépSzuper lehetettKép

OrskoKép Jó pihenést Nektek, azért pakolás közben is benézhetszKép Annyit utaztok, komolyan nekem is megjön a kedvem az utazáshoz, csak vennénk már ülést Zsófinak.
Egyébként lehet igazság abban amit írtál Manóka, de azért a német ADAC tesztektől függetlenül is jópár magyar honlapon a magyar tesztek eredménye is igazolja azt, amit a németek állítanak. Nem mondom, hogy nem elfogultak esetleg a saját márkával szemben, de pl amit először akartam venni a Concorde Trimax szintén borsos 45e ftért (Ennyi a gyedemKép) olyan rossz minősítést kapott és nemcsak pontozzák, hanem le is írják a hibákat, hogy elment a kedvem tőle. A kiddy life meg szerintem túl meleg nyáron, úgyhogy maradt a Römer king ts. Ennyire jutottunk apával hosszas keresgélés során. A bökkenője, hogy nálunk nem lehet kapni csak megrendelésre, úgyhogy muszáj Pestre utazni érte.
A másik: apa tényleg németmárkaimádó, csak német autónk lehet, mert azok a precízek, de ez az ő heppjeKép
A kisfiad édes, ahogy apával alszanak főleg, csúcs képKépA nagyinál fürdésről meg nekem is eszembe jutottak a lavórban mosdós nyaralásokKép
Koszos nyakkal jöttem haza, na jó még gyerek voltam, nagyi meg rosszul látottKép

NoreszKép Kistesó lehetetlen, csak egész nap alig eszem és éjjel jön a zabálhatnék. De ma pl. egy fél ananász nyomtam be. Égjenek a zsírok!!! Kép
A tippet köszi, megnéztük pár német lapon és valóban olcsóbb, de amit mi szeretnénk az nagyjából annyi a szállítási ktg-el meg adóval, együtt, hogy inkább megnézzük úgy vesszük meg pár ezerrel többért Pesten.
Bár apa azt mondta frankfurti repjegyet most kapna ingyen..., na jó, ezen már mi is csak röhögtünkKép

IniKép Amit a használt ülésekről írtál nekem eszembe sem jutott, egy időben én is gondolkodtam rajta. én is a hétvégén adtam el a kb. 5ször használt hordozónkat.

EdinaKép Micsoda tudományok, ez a bébitaxihajtás kifejezetten elismerésre méltóKép Az étterem meg nagyon tetszene nekem, ilyenkor sajnálom, hogy Miskolcon csak olyna sz.r fantáziátlan helyek vannak, ahonnan általában már 11 után kinézik az embertKép Milyen videóklip??? És tényleg eszembe jutott nekem is hogy elfelejtettem a másik nevet kérdezni.

RebiKép Jaj ti szegények, már megint ezek a sz.r betegségek. Levinek jobbulást gyorsan, és már tényleg jöhetne a jóidőKép

BuksiKép Ez tényleg rám is igaz (testátrendződés), most kevesebb vagyok 2 kilóval, mint amikor terhes lettem, de mégis pár régi gatyám nem jó rám teljesen. Vajon miért???Kép

Ági, Judit, Tünde, hol vagytok???

KÉpzeljétek anyósom hozott ma egy tuti sajtos pogácsa receptet. Mármint szerinte volt tuti, azt, mondta ilyen finomat még sosem evett amivel megkínálták. Gondoltam meglepem a fiúkat és megcsinálom estére. Hát akkora adag lett belőle, 1 kgl siztből, meg zsírból, tejfölből, sajtból, hogy amikor a hatodik!!! tepsivel raktam a sütőbe apa megkérdezte, hogy talán valamelyik cukrászdának bedolgozokKép
Az íze meg zsírízű és szerintem nagyon durván nehéz, és lapos is lett, de ez volt az első pogácsám és azért is sütni fogok. Anyós is mondta, hogy az a másik nem így nézett ki.
Na ha talizunk is valamikor legfeljebb a sütit nem én viszemKép

Megyek aludni, szólt a visszerem, hogy lefekhetnénk már. Szeretné magát felpolcolniKép

Jó éjszakát nektek!Kép

Ildi
bpildi
 
 


Hát így visszalvasva ígérem az ülés témát ejtem még mielőtt zárt topicoltok nélkülemKép
BuksiKép A jégeralsó helyett, meg szerintem megmelegedhetnétek akár nálunk is útközbenKép
Ez nem vicc, hanem örökérvényű meghívás. Jövet-menet ha időtök van útbaejthetnétek minket.

Ildi
Tényleg megyek
bpildi
 
 


Hát így visszalvasva ígérem az ülés témát ejtem még mielőtt zárt topicoltok nélkülemKép
BuksiKép A jégeralsó helyett, meg szerintem megmelegedhetnétek akár nálunk is útközbenKép
Ez nem vicc, hanem örökérvényű meghívás. Jövet-menet ha időtök van útbaejthetnétek minket.

Tényleg megyek aludni
Ildi
bpildi
 
 


KÉtszer sikerült, pedig tényleg kijavítottamKép
Most már tényleg megyek aludni
ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!
Manóka!
Mindenki megkapta az oltást. Olinak azért adtam 1 évesen, mert akkor csak egy oltás... Hannánk meg anno nm adtam be, és más nagyon sajnálom, mert ez így most egy kicsit sok volt neki, hogy műtét,3 éves oltás és a mostani!

Boró!
Képeket nézve, már majd meg őrülök, hogy mikor lesz már végre július... Addig mi is megszeretnék tanulni pár mondatot franciául, de idő nem tudom, hogy honnan lesz rá.

Ildi!
Na milyen volt az éjszaka?

Ma megyünk Kikába játszóházazni.

puszi
Ines
ini
 
 


Ildi!
Olinak ez az ülése van:
http://www.britax-roemer.de/frames.php?sprache=de

Hannának:
http://www.britax-roemer.de/frames.php?sprache=de

Nagyon meg vagyunk vele elégedve....

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Ini
Mindkettő link a Römer nyitólapja...
Apuka azt mondja, kellene a rács, de előbb az érdekli, milyen méretei vannak pontosan, állítható-e stb. Ez most az Ikeában kapható rács?

Manóka
Megnéztem a képeket, nagyon aranyos Imike...és hihetetlen, hogy aludt el a babakocsiban Kép majdnem leesik a feje Kép

Orsko
Jó utat, jó szórakozást! Elég misztikus volt a bejelentkezésed, az nem derült ki, hova is mentek Kép Majd várjuk a beszámolót! Kép

Boró
Jó újra látni Párizst, még ha csak képen is!
Zoltánkincsed tényleg élvezhette. Kép De a hosszú úton nem akart kiszállni az ülésből?

Szilvi
pihizz gyorsan, hogy hosszabban tudj jönni Kép
kispapitól megrendelem a Szilvis mesét is Kép Kép

Ildi
azért kíváncsi leszek, melyik ülést és hol veszitek (meg mennyiért Kép), tudod, mi is érdekeltek vagyunk az ügyben! Kép
Zsófi új alvásának meg örülj! Így tudtok egymással is törődni kicsit Kép

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Itt van a horrorétteremről info:
http://www.eszemiszom.hu/m.asp?D=EE&R=26932

Noresz, én Tarantulla hálójából lakmároztam, Apa Zombi Bácsi kedvencét pusztította.

Videoklipp:
digikamerával készítünk Kincsőről felvételeket, abból csinál apa klippet. Így nem kell a teljes felvételt, hanem csak a klippet megőrizni. És persze így sokkal érdekesebb, főleg, hogy zene, szöveg is van hozzá. Ha lenne dvd írónk és lenne tali, akkor szivesen megmutatnám. Nem titok, de néhány gigás anyagot nehéz itt mutogatni.

Buksi, hol van az a dzsungel a 120 féle sörrel? Milyenek az árak?

Manóka, autósülésben egyetértek veled. Elég röhejes, hogy a gyedből alig jönne ki egy jobb ülés. És ne is beszéljünk a többi kiadásról.
Bébitaxi: nem tudom, apa hogy csinálta, de egyszer megmutatta Kincsinek, hogya kell előre menni, és azóta csinálja. Én gonosz módon nem tologattam, de nem is igényelte.
Nekem nagyon jót tesz az aquafitness, azóta kevesebbet fáj a derekam.

Ildi, Miskolcon csak a Szikla büfét (Hámor) ismerem. Mi gyakran járunk arrafelé, múlkor Bükkszentléleken voltunk.

Szilvi, azóta nem mászott. Szerencsére. Dorka is produkált hasonlót?

Ines, mi a 7.,8. foggal küszködünk, borzalamasak az éjszakák.
De most végre nyugi van, alszik az erkélyen.


Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam genetikai UH-n. Itt sem látszott, hogy mi lesz, de minden rendben. Sőt, péntek óta nőttünk is Kép Kép

Lilivel minden oké, készülünk a szülinapra. Na nem nagyon, mert minden barátnőm most szült, még nem közlekednek pici babával, csak a szomszédok jönnek, akiknél két éves a kislány, a többi vendég rokon lesz.

A tortát én csinálom, lesz némi kaja is, de nem lesz nagy felhajtás.
Most lehet, hogy a terhességtől is, de nincs energiám nagy bulit tartani.

Valaki írta, hogy feláll de nem ül+diszlexia esély. Szóval a diszlexia a mászással függ össze. Akinél kimarad a mászás, egyből feláll és megy, annál nagyobb az esélye. Most direkt rákérdeztem az orvosnál, és az összes tanár ismerősöm is ezt mondja.
Szóval ha feláll de még nem ül, az nem jelent semmit Kép

Képzeljétek anyósom benyögte, hogy az új gyereknek majd Lili issza meg a levét, mert nem tudok vele annyit foglalkozni. A vicces az a dologban, hogy a férjem nővérééknél még ennél is kisebb a korkülönbség a gyerekek között.
Bizonyos szinten tudom, hogy így van, de nem hiszem, hogy később a lányom a szememre vetné, hogy miért van kistesója, mert annak idején...

Na megyek, mert Lili kicsit cvíder.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Olyan furcsa ez a mai nap,képzeljétek,vencelnek ma kellene egyévesnek lennie! persze,persze eddig is tudtam,mennyivel jött korábban,de most valahogy belegondoltam,mennyire régen volt a szülinapi bulija és úgy összeszorult a szívem. na nem vagyok ám szomorú,csak olyan hihetetlen ez az egész. Ennek örömére be is jelentkeztünka kórházba egyéves kontrollra /ott eszerint mérik az időt/,de utána már végleg elfelejtjük ezt a kétféle időszámítást, csak a 15 hós oltás igazodik még a február 9-hez.

Ja! Végre kiötlöttem legújabb tréfámat Valentin-napra,tudjátok milyen szervezkedős vagyok Kép. Részleteket majd csak hétfőn,nehogy kispapi erre járjon,vagy bármi.


ZÁRT TOPIK: ha időm engedi ezután alevél után írok a szerkesztőknek,hátha van vmilehetőség itt Babaneten belül.nem nagyon hiszem,de azért fussunk egy kört. Viszont jó lenne,ha valaki ,aki hozzám hasonlóan lelkes,csak egy kicsit jobban ért ezekhez a dolgokhoz,megsozatná velünk mlyen lehetőségek vannak,mit ismertek, használtok esetleg,stb. Manóka már mondott egyet.


Szilvi!

Hát nem lett jókedvem ettől a jégeralsós figyelmeztetéstől.Én nem vagyok egy télimádó alkat. Pedig nagy kirándulást terveztem a hegyekbe,nem tudom,ha ilyen hideg van,nekivágunk-e Vencellel. Mert ugyebár nekünk felnőtteknek még csak ott van a síház forralt borral Kép...

Manóka!

Mindig elámulok,mekkora nagyfiú ez az Imike,na nekem őa za kai már egy cseppet sem babaKép! nagyon jók a képek,a nagyinál fürdős gyermekkorom nyaralásait juttatta eszembe. Ez az elalvás a babakocsiban pedig szinte hihetetlen! nagyon kellett vigyáznom,hogy csak halkan kuncogjak Kép. Még mindig érdekel: meliyk tónál voltatok,merre laktok és főleg: mi lesz a legkisebb kukis neve?

Ed!

Meghoztad a kedvem egy kis horrorhoz Kép Viszonzásul itt a Dzsungel étterem. A hely nagyon jó,őserdővel,viharral, nekem a kaja először csalódás volt,de csak mellé választottam. Az árak szerintem átlag budapesti éttermi árak: leves 5-700 Ft, főfogások :1500-3000 Ft. Gondolom,a sörök érdekelnének leginkább,de azt sajnos nem tudom,mert én nem néztem. Az biztos ,hogy 20 féle csapolt és 120 féle üveges van.

http://www.dzsungelcafe.hu/

Bogi!

Akkor tovább izgulhatunk, mi van a csöppség lába között Kép. Milyen tortát csinálsz? Az biztos,hogy nagyon oda kell majd figyelned,hogy Lilinek is bőven jusson törődés,és ellenkező esetben megihatja a levét. De miért ne bírkóznál meg a feladattal? Anyóspajtástól kérnénk némi pozitív hozzáállást Kép! Mi az a "cvíder" ?

Orsko!

nagyon sejtelmes ez a nem is egy hét,nem is Mátra,már nagyon kiváncsi vagyok,hol kötöttetek ki!

Boró!

Ezek a képek isteniek! Nem ér fájdítani a szívünket! Tényleg ! a hosszú utat hogy bírta Zoltánka?

Ildi!

Köszi,köszi a meghívást,örömmel élnénk is vele, vagyunk olyan pofátlanok KépKépKép Vicect félretéve: odafele biztos nem,mert este hatkor indulunk és így is későn érünk haza. vasárnap jövünk vissza,nem tudom mikor,de akkor lehet,hogy beugranánk egy félórácskára. DE csak akkor,ha tényleg nem zavarjuk meg a vasárnapotokat! Azért Ti sem vagytok túl sokat együtt,úgyhogy szólj,ha inkább ne! Csak már úgy meglesnénk Titeket Kép!

Ini!

Én szívesen korrepetállak franciából Kép!

Zita!

Matyi gyógyultnak nyílvánítva ?



Végül egy kép,mllyen jó az,amikor a gyerek szépen elvan egyedül KépKépKép Különösen Noresznak ajánlom!

Először is megkaparintott egy zacskó kekszet oylan helyről,ahonnan elméletileg még nem is tudja megszerezni, mm-es darabokra szedte,és azért mérnök vér csörgedezik benne: vonalzóval megméregette!

http://babanet.hu/album/main.php?album=4453&page=3&image=109945

További szép napot!

Buksi

Ed! Engem nagyon érdekel ez a videoklipp témalátok benne fantáziát akár ajándék-meglepi célból is! valahogy majd muti,jó?
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak amikor időm lett volna, vmiért nem engedett a babanet, azóta meg időm nem volt.

Ines, ez a cirkuszos játék jó lehetett, elképzeltem a férjed, ahogy mindent előad Hannának! Kép Milyen játszóház van a Kikában? Vagy melyikben, csak mert már többször voltunk a budaörsiben, de még nem tünt fel, hogy van játszóház. Oli és Vencel, olyan zabálnivalóan édesek! Kép

Nelli, gratula Domcsinak az ágymászáshoz! Kép

Bogi, 1 órás UH? Akkor igazán volt időd gyönyörködni a kis szégyenlősben. Kép Lilinek nagyon boldog szülinapot holnapra!

Boró, üdv újra itthon! Örülök, hogy jól telt a pihizés, a képek fantasztikusak! KépNálunk Kitti nem unja a háttal utazást (legalábbis eddig még). Milyen kis Vuk??

Szilvi, de jó, hogy végülis el tudtál menni bulizni, és ilyen jól sikerült. Kép

Buksi, farsangi képek nagyon édes Vencel. Kép És ez a kekszes kép sem semmi! KépNagylánysághoz gratula! Kutatási koncepcióhoz nekem sincs sok kedvem, pedig csak 2-4 oldalt kéne írni, de ez olyan rizsa duma, hogy a téma aktualitása, miért ezt választottad stb. De azért nem akarom elvenni a kedved a sulitól, jó is tud lenni, de így a végén már nagyon várom a végét. Mandulás süni hol maradt??? Kép

Zita, remélem Matyi már teljesen meggyógyult. A szakdogám címe: A mobilfónia kulturális és társadalmi hatása.Suliba szombatonként járok, szerencsére az utolsó félévben már nem kell minden héten menni, vagy nem kell egész nap ott lenni. A párom vagy anyukám szokott jönni, attól függ éppen ki nem dolgozik.

Ildi, olyan jót nevettem ezen a szinkron lábrágáson! Kép De a többi kép is nagyon édi. Kép

Noresz, kisoroszlán Kép És kispapi meséje sem semmi! Kép

Hicu, de jó, hogy már otthon vagytok! Kitartás, biztos belejöttök! Kép

Hajni, drukk a fogacskákhoz! Ezen a csúszós képen egy kicsit én is gondolkoztam. Kép

Orsko, jó telelést nektek! Kép

Rebi, szegénykéim, még mindig betegek vagytok? Jól elkapott titeket ez a vírus. Jobbulást hamar!

Ed, gratula Kincsőnek az új produkciókhoz! Beiratkozás? Bocsi, de azt hiszem lemaradtam. Most akkor mégsem halasztasz? Vagy csak az államvizsga tolódik?

Manóka, milyen nagyfiú már Imike! Nagyon édes a képeken! Kép Autósüléssel kapcsolatban egyetértek, mi sem tudunk drágát venni. Én csak annyit szeretnék, hogy ne legyen drága, dönthető legyen és kényelmes. Valaki mondta, hogy "próbáljuk bele" Kittit, de eddig még nem találtunk ilyet.

Vasárnap olyan jó kis napunk volt. Jött anyukám, elmentek sétálni, útbaejtették a cukrászdát, és hozott egy kis sütit. Délután jön haza a párom, mert dolgozott, erre ő is hozott egy kis sütit. Pedig nem is beszéltek össze. Kép

Tegnap voltunk a Gyermekvilág kiállításon. Szilvi, köszi az ötletet, érdekes volt a kiállítás. Az állatkerti játszóházban végül egy órát voltunk. Szerintem jobb lett így átrendezve, van egy csomó új játék is, és nincs az a nagyon meleg.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Ígérem csak most, és és utoljára: Megvan az ülés!!!KépVagyis jobban mondva megrendeltük a neten az interstore.hu honlapon. Egy römer lordot.
Noresz kedvéértKép Délelőtt felhívtam a pesti megatoys-ot és az eladó közölte, hogy amit 3 hét alatt kinéztünk a römer TS nem rögzíthető biztonságosan az Opel és Citröenekben. A biztonsági csat olyan, hogy nem rögzül teljesen jól és egy ütközésnél az ülés elfordulhat kidőlhetKép A römer lordot meg a maxicosi priori xp-t ajánlotta. Még olcsóbb is mindkettő, tehát nem ezért mondta. Itt Miskolcon volt egy helyen 1 db römer king ts 49e-ért, még pesten ez 60-70e. Gondoltuk azért bepróbáljuk az opelba, és tényleg igaza volt az pesti eladónak, nem áll stabilan. A maxi-cosi xp tényleg stabilabb volt, de a römer olyan masszívabb és erősebb tűnt. Tehát maradtunk a römer Lordnál. De nem rendeltettük meg velük, hanem itt a neten találta apa most 42e-ért és most akcióban 40e. Nálunk plusz 2e a szállítási ktg, de még így is megéri.
Úgyhogy holnapra itt az új ülés, és kimehetünk már a világból is!!KépKép

BuksiKép Szuper!!!!!! akkor vasárnap minitali Miskolcon. Úgy várlak Benneteket!! Persze hogy ráérünk, de ha esetleg mégse majd üzenek. De egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy itthon leszünk. Kép

Na éjjel jövök, mert sógorom diktálni akar nekem v.milyen levelet.

Ildi
Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok,

Bogi,
az anyósodra ne hellgass, nekem sok ismerősöm pont azt mondta, ha nagyobb a korkülönbség, akkor sokkal jobban megviseli a nygtesót, hogy már nem tud vele annyit foglalkozni anya. Mert neki már teljesen más dolgokra lenne szüksége. Tehát, én emiatt is reménykedemKép
A dislexia- mászásról meg azt írta nemrég Veres doki a Kismamában, hogy ezek már régen meghaladott nézetek, és senki ne aggódjon.

ILDI,
örülök, hogy megoldódoptt ez az ülkés problémaKépKép

Buksi,
ssztem Vencel is olyan nagy fiú, mint Imi, sőt, a mai mérnöki képen pont azt néztem, az én fiamnak fele ekkora bokája vanKépKép
kis pocaklakó neve sztem Zsigond lesz, ez jött, és itt van, nem is tudom, hogy kell-e tovább gondolkozni.

Most lefekszem, mert okosan 8-kor csináltam meg a Győzikétől megkívánt rántott husitKépKép

Ja, és még valami eszembe jutott, tiittatok már ítesített Magnézia ásványvizet? Én nem szeretem a buborékost, de ez a citromos nagyon finom, próbáljátok megKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Buksi, ügyes a fiad. Nálunk 1 pohár danonino volt az áldozat.
Most jut eszembe, hogy a klippet videókazirais fel lehet venni. Szóval már csak apa tudománya és valami találkahely kell, ahol meg tudod nézni. Persze mindenki megnézheti.

Tünde, féligmeddig halasztok. Szóval az előző félévet teljesen halasztottam, viszont ebben a félévben vannak olyan tárgyak, amit fel tudok venni, mivel nem épül az előző félév anyagára. Ha jól sejtem, ez a kredit rendszer lényege.
Szóval diploma lesz majd valamikor, csak ki kell várniKép Ráérek...

Bogi, már sok okosságot hallottam a különböző anyósoktól. Mindig okoskodnak, csakazértis beleszólnak a dolgokba. Vedd be a lesz@rom tablettát!
Bevallom, én örülnék az anyósnak. Hiányzik.Kép

Manóka, rántott hús este 8kor. hihetetlen!

Buksi, elfelejtetted megint megkérdezni a neveketKép Kicsit csigázlak még. Jó?

Kincső mai új mutatványa, hogy egyedül próbált enni, persze kanállal. Sikerült belevarázsolnia egy falat kaját a kanálba és vitte a szájához. Segítséggel sikerült neki.

Jó éjt,
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Ildi, de jó neked, hogy 2 kilóval kevesebb vagy, mint terhesség előtt, és mindez szalonnásrántottával éjfélkor! Én ugyan csak 2 kilóval vagyok több, de erre is nagyon kell vigyáznom! Kép

Ini! Hol van a Kikában játszóház? Mi ma az Ikeában voltunk egy kicsit a játszósarokban, de elég hamar megunta Dorka (Vagy én?)

Manóka! Oltást mi is most januárban kaptuk, mármint az agyhártyagyuszi ellenit. Hogy van a pocakod? Mennyit mocorog a csemete? És te jól vagy? Úgy emlékszem, neked volt veseproblémád ugye? (bocs, ha nem publikus.)

Noresz, rácsügy: ma az Ikeában láttam 5900-ért egy nagyon egyszerűt. Meg láttam a miénket, amit 2 ezerrel többért vettünk a Kikában Kép

Ed, Dorka polcra még nem mászott, ma a gumilovára akart egyedül felmászni, de kétszer is ledobta&#8230; Én meg gondatlan anya épp az előszobában mostam fel. Kép Ja, meg a lépcsőt szokta megrohamozni, múltkor a harmadik fokról szedtem le. De motorozni ő is tud, már kint is voltunk vele!!!

Buksi! Köszi, hogy megpróbálod a zárt topikot! Hétvégére meg már enyhülést mondanak. Tényleg, akkor jelentkeztek most valamilyen suliba? Most 15-e a jel. határidő, ugye?

Ildi! Örülök, hogy végülis sikerült dönteni ülésügyben! Reméljük, soha nem lesz szükség az extranagybiztonság funkcióra! Kép

Hiányolom Juditot, Mariannt, Rebit, Hajnit, meg a többieket!

Csajok, hogy mekkora fapofa népség jár az Ikeába! Én ugye ritkán, mert nem esik útba, meg legtöbbet a napi bevásárlásomat intézem ugye, ami Auchan vagy Tecso. Ott állandóan kapok (illetve Dorka kap) kedves mosolyokat az ott vásárlóktól. Ma meg az Ikeában tök arin gagyarászott végig, meg mosolygott az utánunk jövőkre, kukucsolt velük, integetett, stb.stb. De mindig valami savanyú szinglit nézett ki magának, aki éppen azt kereste nagy gonddal, hogy a 100-ik vázája milyen legyen az Ikeából, és senki sem figyelt rá. Rájöttem, hogy ebből is látszik, hogy mennyire más a vásárlóközönség a 2 említett helyen! Egy alapdolog: kevés nagymama tér be pl. az Ikeába, és a fiatalabbak közül is sok gyermektelen nézelődött. Aztán elgondolkodtam, hogy vajon én is ilyen fapofa voltam szingli koromban? Na jó kis Szex és NY eszmefuttatásom volt!

Dorka legújabb kedvenc szava: köszönöm! Persze kis szépséghiba, hogy még nem akkor mondja, ha valamit odaadok neki, hanem imádja utánam ismétalni, hogy "KÖ". Ha őt próbálom tanítani, hogy mondja, egyből odaad nekem valamit, hogy mondjam megint. Kép
Ő is nyűglődik a fogával, sokkal nyűgösebb, kevesebbet alszik. Holnap pedig csütörtök, akkor lázas szokott lenni.Kép

Ja, vettem egy könyvet a Corában hétvégén. A címe: Totyogók mindentudó nagykönyve! NEHOGY megvegyétek! Nagyon gagyi, nagyon amerikai, és nagyon szakszerűtlen! Pl. a bilire szoktatásnál nem azt veszi alapul, hogy mi a legjobb a gyereknek lelkileg, hanem 3 oldalon keresztül azt ecseteli, hogy milyen rossz a bolygónak a sok papírpelustól, meg hogy kell használni a textilpelust, stb. Aztán a bilire szoktatás hogyanját meg elintézi annyival, hogy rá kell ültetni, és kész. Szóval nem ezt vártam egy pszichológus által írt könyvtől. Ez csak egy példa volt, a legtöbb dolgot elnagyoltan és lényegtelen dolgokra koncentrálva ecseteli.

Na dugulok, végetért a móka máraKép; És amúgy jó kedvem van, a sok Kép ellenére!

Pusz

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

4.b.nek jelentem, hogy kicsit betegeskedem, de nem hozok orvosi igazolást, nem baj?! Kép

Mivel hogy erősen vizuális típus vagyok így először a képek:

Buksi Vencelke csúcs! De hogy jött össze a vonalzó a sütivel?

Boró Kincsed annyira husin szorongatja azt a mini szuvenírt! Milyen nagy a haja! (Jelentem kerületeket túlragoztuk Kép) Ja és a többi kép is nagyon jó, csak nekem kevés, órákig tudnám nézegetni Kép

Manóka Imike csuda cuki, nemsemmi alvópóz! Kép

Noresz a Kispapidon jót nevettem! Ha tudná, hogy Tigribigri a Jégkorszak című meséből jön (tigris-bigris)
Ugye milyen bátor vagyok! Pedig először elszédített a mélység!

Ildi autósülés témát én egyáltalán nem untam, bár nem tudtam segíteni, mert nincs autónk. Kép
De jó, randiztok Buksival! Kép

Orsko akkor itt van a Hajnimennyaszony is!
http://babanet.hu/album/main.php?album=1092&page=1&image=17894
Jó telelést! Kép

Rebi gyógyulj!!!!!!!

Nelli, igen tényleg a Brigdet Johnes is csúszott! Kép Apa is mindig a miniszoknyát emlegeti... vajon miért?! Kép

Ed Kincső nagyon ügyi! A horror étterem tuti!
Nézd:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3492&page=2&image=83063
Majd a csajok csinálnak egy szerelő BT-t Kép

Buksi én nem bírom ki a zárt topikig, muti azt a képet! Miért rémes? Üdv a nagylányok táborában!

Ini cirkuszos játék Kép

Tünde mesélj egy kicsit Kittiről!

Szilvi köszi igen ismerjük, használjuk, most épp a Vibrucolt is... Kép
Ti jobban vagytok?

Bogi tényleg ne foglalkozz az anyósoddal! Érzed már a mocorgást? Kép
Lili Isten éltessen sokáig első születésnapod alkalmából!
Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Szilvi látod kérésed parancs Kép
Azt én sem szeretem, hogyha a lányom integet valakinek vagy csak tök arin dumál és semmi reakció. Ilyenkor a legszívesebben hangosan azt mondanám, hogy ne erőlködj Szívem a néni nem figyel... Kép
(pedig közben látom, hogy nagyonis ránéz, de nem tud mit kezdeni a helyzettel)
tigribigri
 
 


tigribigri
 
 


Sziasztok!

Gondoltam,még benézek,mert holnap csomagolás,meg ilyenek...

Vencel újabb trükkje mára: mivel a Tv-s szekrényen levő dolgokat nem érte el simán,kihúzta a fiókot alatta, belemászott és az ottani videokazikról már minden csak kéznyújtásnyira van Kép. nagyon édes volt,de azért kicsit meg tud ijeszteni,miket talál ki,ami nekem eszembe sem jutna.

Tünde!

Annyira égek már a süti miatt,erre most megint nem találom a receptet. De a lényeg: főzöl fél kg krumplit, 4dl kávét, összekevered fél kg darált keksszel,két nagy kanál kakaóporral, 40 dkg cukor+ bele néhány vaníiás cukor, egy csomag reszelt mandula /kb. 25 dkg/,ízlés szerint sütőrum,mazsola és kész! jól összekevered ,nem kell sütni se,és csinálsz belőle süniket. mazsola a szeme+orra,szeletelt mandula a tüske. Ugye milyen egyszerű? És isteni!

Manóka!

El sem hiszed,mennyire megörültem a Zsigmondnak! Én nagyon szeretem az olyan neveket,amik nem gyakoriak és esetleg vmi kedves személyhez kötődnek. A mondókásklubban van egy 2 éves Zsiga,Orskoval a kedvencünk Kép! Meg kell zabálni!De a név maga ettől függetlenül is nagyon szép és különleges. ami Vencelt illeti,azt nemmondtam,hogy vékonyka .),de szerintem ez is a "babásságát" fokozza,főleg a már sokat emlegetett pocakmérete Kép Citromos buborékos? nyam-nyam...

Szilvi!

Jót nevettem a szinglis eszmefuttatáson! Hát,remélem ilyen fapofa azért nem voltam,de azért néhány éve még anyukaszemmel nézve biztos elég idétlenül reagáltam a gyerekekre.Amúgy mi az Auchan-ba járunk,és ott tényleg mindig mindenki elájul venceltől,és ez olyan jó érzés! Az említett könyv nem hangzik túl jól,bár az ilyesmiből Dunát lehet rekeszteni sajna. A suli még mindig függőben,ugye nyáron kistesó projekt...nem tudom.

Ed!

na ez a kérdés is megoldódott,videozás mikor és hol?. Juszt sem kérdezem meg a nevet többet,beeeeeeeee! egyedül evés kanállal bravo!


Hajni!

nagy fáradtan úgy értettem,hogy Alexáról láthatunk vmi csini képet,erre Te vagy csudi menyasszonyosban Kép! Hú,ez igazán királylányos! bár a többi képet nagyjából már láttam,azért újra végignéztem,de azt hiszem a pocakodat örökre az emlékezetembe véstem már a múltkor is Kép! Kispapinak nagyon dögösen áll a tűzoltóruci, ne értsd félre,de nagyon büszke lehetsz a lánglovagodra Kép! Nos ami az én tűzoltóruhás képemetilleti,egy kb. 2 méteres és 120 kilós emberé volt,most már el tudod képzelni rajtam.

Ildi!

Akkr reméljük,minden összejön,magánban küldj lécci egy pontos címet,vasárnap meg úgy is dumálunk,mia helyzet. Üléshez gratula,bár nekem kínai volt,amit írtál róla Kép.

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


BuksiKép
Vencel a kisokos. Rájön ő arra, mit nem szabad, és ezt hogyan teheti megKép Domcsi is amit nem ér el, odaviszi a kisszékét, és rááll:Kép Aztán visszanéz, látjuk-eKép
Ennyivel korábban jött Vencel?

HajniKép
Nagyon szép pár vagytokKép
Miniszoknya, az meg mi? Én is nagyon szeretem, csak hát a játszóra most nem vehetek fel minit, mégis hogy nézne ki, ahogy hajlongok Domcsihoz, a hátsófelem, meg kinnKép

EdKép
De ügyik vagytok márKép Egyedül enniKép

SzilviKép
"Köszönöm"Kép Nem lehet elég hamar udvarias lenniKép
Hát inkább gyerek közénk, több hasznos infót kapsz, mint az ilyen könyvekből.

IldiKép
Örülök, hogy végre sikerült megoldanotok az ülés gondotKép És ha valami izgat, egyáltalán nem untatsz minket, ha leírod ide minden kételyeddel együtt.

ManókaKép
Hát már nem csak esznek itt néhányan éjjel, hanem későn főznek? Nagyon odaadó anyuka vagy, ha a gyermeked ilyen kívánságait is teljesíted. És Te nem kívántad meg?

Nálunk a helyzet:
Domcsi már jár. Végérvényesen. Nagyon tündi-bündiKép Beszélni viszont még nem akar, babanyelven se nagyon. Én örülök, hátha nem lesz annyira locsifecsi, mint Dorka.
Dorkának a kihulott két foga helyén jön a végleges, de én annyira ferdének látom, hogy aggaszt egy kicsit. Tudom, sokat alakulhat még, és végső esetben fogszabályzója lesz, de a tejfogai olyan szépek voltak.

NoreszKép
Legjobban Dorka a matricás könyvnek örült, pedig 3-4 éveseknek valóKép

Én olyan jókat tornázom itthon. Ha valamelyik nap kimarad, már hiányzik. Kezd alakulni az alakom, csak az a bizonyos fontos testrészem nem lesz már a régiKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, mert Peti a babakocsiban alszik és ez nem szokott sokáig tartani.

Végre mindenki meggyógyult nálunk! Hú!
Kép

Ebből kifolyólag eljutottunk 1 éves státuszra is a védőnénihez.

Adataink:
Súly: 9.30
Hossz: 77 cm
Fejkőrf. 46 cm.
Törzs: 47 cm.

November óta csak 10 dekát hízott, hát nem sok.
Gondolom apuci alkat lesz, aki nagyon vékony, de nem baj, elég ha a két csaj (Kitti meg én) olyan dundi a családból.

Ennek örömére el is mentünk végre abba a játszó házas kajáldába.
Nagyon jó volt, szerencsére nem voltak sokan, mert elég kicsi a hely. A galérián van a játszó rész, sok szép játék van, de azért tényleg nagyon kicsi. Max. 6-7 gyereket tudok kényelmesen elkézpelni benne. A kaja nem volt valami luxus, a válaszék sem. Olyan hétköznapi házias. Jól lehetett viszont lakni kevés pénzből. Mi ettünk 3 főételt, 1 desszertet (varga béles, az volt a legjobb!!!!) Ittunk egy 3 decis őszilét, és mindezt, 1500 forint alatt.
Szóval érdemes elmenni egyszer.
A Rákóczi térhez egész közel, a Déry Miksa utcában van. Ja, és ajándékot is kapott Kittike!
(egy hegyezőt és egy kis mini füzetkét)

Na, ez volt a reklám helye! Kép

Most mentem, lefagy a lábam mert Peti a folyosón még mindig alszik, az ajtót persze ilyenkor nyitva hagyom.


Nagyon boldog szülinapot Lilinek!!!!!!!

Kép



Pusz.
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat!
Én is teszek fel ilyen volt ilyen lett képet Kép

Kép

Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Jól lemaradtam az írással, de sebaj, most pótlom. Kép

Először is:
Bogi Lilijének nagyon boldog első szülinapot kívánunk! Kép

Hicu, jó, hogy otthon vagytok! Gyerkőcökhöz kitartást, előbb-utóbb megszokják egymást. Bírod az éjszakázást? Szopi?

Hajni, sok +++ a fogacskához, hogy kibújjon végre. Fotók leánykáról csudijók, tecc, tecc. Te meg hős vagy. Én tuti nem táncoltam volna a rúdon, mert beszari vagyok. Kép
Első hajvágásunk a héten szerettük volna megejteni, de kiderült, hogy afodrász délelőttös. Sebaj, megyünk jövő héten. Kép Bevallom, úgy sajnálom a kis haját levágatni ... szerettem volan, ha szép göndör fürtjei nőnek, de úgy látszik az én hajam örökölte, csak agyik oldal göndör, amásik szög. KépKép

Ildi, szalonnás tojás, töltöttkáposzta - nesze neked egészséges étrend szopi alatt, mi? Kép Amúgy meg egészségedre! Ha az alvásotok rendeződik, akkor az étvágyad is fog.
Akkor most 16-án nem jösztök? Pedig már úgy megörültem.
Lisztérzékenység Kép Csak azon csodálkozom, hogy 5 év alatt hogy nem tudták felfedezni? Még jó, hogy a dokitok ennyire erőltette az újabb vizsgálatot.
Hurrááááááááááá! Megvan a remek baby-ülés! Akkor Pestre már jöhettek kocsival! Kép

Orsko, alvás altatóval - kösz, inkább ne, de tetszett. Kép
remélem épp remekül töltitek az időtöket és jól érzitek magatok! Kérek beszámolót a hogy-mint-merréről! Kép

Ines, persze, csak az alapdolgok. De azért megpróbálunk mindent belezsúfolni, amit lehet. Egyszer végülis el kell kezdeni. Kép De tippet adhatsz, hogy pl. 1 napra mi fér. Oli fogai? Szegény Hanna. Reméljük hamar kiheveri a sok egészségügyet. Kép

Rebi, gyógyuljatok meg! Sok sok ++++ energiát küldök arrafelé minden jókívánsággal egyetemben. Kép

Noresz, ezt a Mátraszentistvánt én is néztem már. Ismerősök voltatak ott? Milyen? Érdekelne, mert 1 napra mi is felugranánk. Idén még csak láttam a lécet, de a lábamon nem volt. Viszont most, hogy nagyfiam keze gipszben, van kire bízni a kicsit. Kép Szóval csúsznék, ha ...
Mese Kép És miket meszélsz Kispapinak Rólunk?
Hallottam 1x a rádióban, hogy "Valaki" úgy mondott mesét a gyermekének poénból, hogy a negatív szereplők pozitív hősként voltak feltüntetve. Szegény gyerek pszichológushoz került, mire oviba/suliba kezdett járni ... Szóval csak óvatosan azokkal a hangyákkal. Kép
Lassan már Ti is odavagytok. Jó pihit! Kép

Nelli, Dorka rendbejött már? Kép Fogak - szerintem még ne aggódj. Nem biztos, hogy kelleni fog a fogszabályzó. Domcsi? Már jár, de nem beszél? Fogod Te még mondogatni, hogy édes kisfiam, csak 5 percig hallgatnál! Kép
Irigykedem a torna miatt ... Kép

Ed, apa ilyen kreatív?
Kincső produkcióihoz nagy gratula (kivéve polc)! Kép
Ja, jut eszembe: holnap utaztok. Pakolsz? Kép

Buksi, nem semmi a dokitok! Mondókásba hova jártok? Esetleg mi is csatlakoznánk ...
Eredeti szülinaphoz gratula! Én nem is tudtam, hogy Nálatok még kétféle időszámítás van.
Vencel és a kekszek vonalzóvalKép De a fiókon felmászás se lehetett semmi! Jól kösd fel a gatyát eztán! Kép
Jó pihit a hosszúhétvégén és jó időt a kirándulásokhoz! Kép

Szilvi, kösz az aggódást az úttal kapcsolatban. Köszönöm Kép Biztos csak azért nem történt semmi baj, mert szorítottál és gondoltál ránk. Kép Ősz messze van, felkérem Buksit tanárnak, ha vállalja. Kép Hallod Buksi?
Barátnőnek gratula az ikrekhez! Kép
Bevásárló kp-ok: tényleg mindegyikbe más és más "közönség" jár. Gondolom ez pénztárca és ízlésvilág kérdése is. Bocsi, de én pl. nem tudnék IKEÁ-s dobozbútorok között élni. Persze apróságokért én is néha be-be nézek. Remélem akkor nem viselkedem sznobosan. Kép (Hétvégén viszon az IKEA is tele van gyerekesekkel.)

Manóka, képek csudijók, a kocsiban alvós tetszett.

Bogi, anyóssal ne törődj. Biztos már előre fel szeretne készíteni, hogy ő majd lenyúlja valamelyik unokáját. Kép

Tünde, Vukkot a Liliánás képen láttam. Kép Vagy az nem is Vuk?
Rizsához írd be, hogy gyermekkorod óta erre vágytál. Ha van humora a profnak, díjazza - legalább a konzultáción. Kép
Irigy irigy a sütik miatt. Én sütni szoktam, de az a baj azzal, hogy mire elkészítem, már nem kívánom. Kép

Andi, örülök, hogy meggyógyultatok! akkor az a játszóház nem lesz a törzshelyünk, mert nem férnénk be. Kép


Lányok, én mindenkire irigykedem most, aki a terhesség előtti súlya körül mozog. Én már annak is örülök, ha a szülés előttinél vagyok 1-2 kg-val kevesebb. Fogyózni a szopi miatt nem tudok, meg igazság szerint nem is tudom, hogyan kéne (max kevesebbet eszem és este 7 után semmit). Sose volt rá szükségem. De azért még reménykedek, hogy leszek én még olyan bombanő, mint 2003. első 3 hónapjában ...
+ 1 utolsó szó ülésekről: én +1x lehet, hogy használtat vennék. Ha az alapszerkezet stabil, övet lehet cserélni benne. Huzatot meg épp most készülök varrni a mienkre, mert a varrásoknál az első mosás után több helyen szépen kifeslett. Kép Pedig nem is olcsó kategória ez a Bobob plusz. Kép

Többen kérdeztétek az utat. Nos most akkor kövezzetek meg. Az autó, amivel mentünk, 6 személyes + a rakodótér. Nos apa azt ötölte ki, hogy kivettük a hátsó 3 ülést, a felszabadult hatalmas helyet leterítettük kartonokkal, szivaccsal, pléddel, s kifele néha ott játszottunk Zoltánnal. Hazafele pedig kb. 2-3 óránként (Kincsem jelezte) megálltunk rövid sétára. Hokkenheimben pl. fél órát fociztak a fiúk egy sörösdobozzal. Kép De az idő nagyrészében vagy aludt a gyerek, vagy nézelődött, mert ugye kilátott, vagy játszottunk.

Rólunk: jelentem, fogasodunk. Tegnapelőtt áttört a jobb felső 2-es és kidugta hegyecskéjét a bal nemtudomhányas rágó is. Íny továbbra is duzzadt alul felül, éjjel Panadollal aludtunk - volna, ha nem ébredünk apával hajnalban. Zoltán meg kivételesen 6-tól ébren. Illetve 11-től fél 1-ig elnyomta a buzgóság, de már itt teper és nyühög körülöttem.
Ja és mi már tudunk pacsit adni! Kép És tudunk úgy nevetni, hogy hahaha! Kép

Pussz: Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Akkor mi most eltűnünk a szibériai Sátoraljaújhely felé vasárnapig. ünnepelteknek jó bulizást és sok boldogságot,elutazóknak jó utat,sielőknek sok havat és balesetmentességet,és mindenkinek sok-sok pusza!

Buksi

Ui: ha mégsem bírnám,állítólag van internet kávézó arrafeléKép
kisbuksi
 
 


Lilinek boldog szülinapot!!!!Kép


Később még jövök, mindenki betegKép (a gyerekek)

Noresz!
Állítható a rács!!!

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Bogi
Lilinek NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!

bocsi, most másra nincs erőm... én már jobban vagyok, CSengus nem tűnik betegnek.. de Levivel nagy a dilemmám... Kép Vissza akarom kapni a régi dokinkat Kép ő sosem mondott olyat, hogy "hát, nem tudom, mit lehet a baja"... Most időnként lázas (nagyon) időnként ordít, levert... De kedden nézték, torka, tüdeje, füle tiszta... viszont fogzik... Vinném vizsgálatokra, de ebben a hidegben félig betegen nem merek vele nekiindulni Kép (.. és a buszon újra összeszedni vmi vírust...)... de parázok, nehogy vmi komoly gond legyen... Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT LILINEK!!!!
KépKépKép

Ini
ha visszajöttünk, kereslek

mindenkinek puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok Anyucik!

Na kimentettem visszamenőleg egy csomó hozzászólást, és a végén rájöttem, hogy többször ugyanazt, meg ezer éveseket, úgyhogy most biztos nagyon aktuális leszek, bocsika.

Szilvi

Anyós témában egy kicsit én is tehetetlen vagyok. Soha nem úgy csinál semmit, mint amit kérek. Egész apró dolgokról van szó, de mégis idegesítő, ha összerakjuk őket. Ha megkérem, hogy vacsorára adjon vajas kenyeret Liliánának, kicsi kockára vágott sajttal. Akkor megkérdezi, hogy "ne reszeljem?", kértem, hogy ne, mert lányom így szereti... "és esetleg ne főzzek neki valami főzeléket?", mondtam, hogy felesleges, mert nem szokta megenni vacsira, amúgy sem szereti a főzelékeket. Na mire hazamentünk közli, hogy adott a gyereknek reszelt sajtot és főzeléket is csinált, de nem ette meg, biztosan azért mert rossz volt a tejföl.... Na persze, tuti. Ha otthagyjuk nekik Liliánát, tuti, hogy nem úgy találom visszaöltöztetve, ahogy otthagytam. Múltkor is szabadkozott, pedig inkább nem szóltam semmit. Nekem az nem tetszik, hogy kicsi kora óta nem hagyják kibonatkozni. Ennek eredménye, hogy ha együtt vannak ül a mama kezében, aki rohangál vele, mert Liliána ugráltatja és állandóan mutogat neki. De nem láttam még építőkozkázni őket, vagy huzamosabb ideig mesekönyvet nézegetni. Ha elnyikkantja magát, akkor "jajj mit adjon neked a mama?", "éhes vagy biztosan", vagy "szomjas, igyál teát", vagy "tisztába kell tenni". A tisztába tétel amúgy mánia, fél óránként. Na most gondolhatjátok, hogy mennyire tűri ezt egy ennyi idős gyermek. A múltkor is nekikezdett, de elmászott, meg hisztizett neki, hívott, hogy segítsek, mondtam, hogy dehogy megyek és szóltam és nem fogok nagy hassal utána mászni a franciaágyon (náluk volt).
Én sem szeretem a babanyelvet a ninósautóval kezdve. Kép A papa szójárása, hogy "mitatajsz?", nekem ettől áll fel a szőr a hátamon, meg a "Pápá"-tól. Nemis integet vissza, csak a "sziára" Kép. Meg nem bírom a "csecsézést" sem. Azt meg végképp, hogy "mi van bekikakiltál", ezt soha nem hagyon ki: "nem bekakilt, hanem kakilt!" Látod én is milyen vagyok? Kép Szerintem ezek teljesen természetes érzések részünkről. És én is nagyon imádom, amikor nálam köt ki a végén a csajszi vagy miattam nyugszik meg. Volt egy pár hónapja pánikolós időszakom a mamázás miatt, de elmúlt. Kép
Annak örülj, hogy úgy csinál mindent, ahogy Te szereted. Egyébként ez a mamázás dolog nem véletlen. Érzik a prücskök, hogy a mamával meg lehet tenni. Az én lányom kifordul magából, ha ők itt vannak. Nem eszik semmit, egyfolytában nyávog, nem marad meg az etetőszékben stb.
Tudom, hogy nekem is nagy szükségem van rájuk és egyébként szeretem is őket, meg ha megkérem, hogy vigyázzanak rá, akkor jönnek és még az ebédet is hozzák, csak ezek az apróságok...
Kicsit hosszú lettem, bocsika.

Jó is az a bulizás, bébi mellett is. Kell az az anyának-apának. Kép

Fapofa, engem is zavar. Hgy tud valaki mosoly nélkül maradni, amikor egy csöpp integet, hozzágagyog vagy ránéz mosolyogva. Még az a nagyon jó, amikor majd leszúrnak a tekintetükkel, mert még pici az egyik és pocakban a másik. Ezeknek milyen lelkük lehet?

Ildi
Anyós-altatás téma.
Nem lehetett könnyű, valószínűleg én is itattam volna az egereket. Nálunk azt nem tudja felfogni, hogy Liliánát nem lehet már ringatással elaltatni. Ezt mondjuk tudatosan alakítottam így szép lassan, mert már nem bírná pocakkal. Az esti tápszer után már kéri a kiságyát, mutogat rá, szoba elsötétítve. Én meg lefekszem a földre egy paplanra, párnára és így elalszik általában 10-15 perc alatt. Persze párszor a fejemre dobja a pelusát, meg a kiskutyáját, meg dumálgat. De ha megkérem, hogy "tedd le a kicsi fejed", akkor lefekszik. Na ez az amihez már nincs türelme a mamának.

Lisztérzékeny kisfiú, szörnyű lehetett, míg megérkezett az eredmény. Hihetetlen, hogy egy lisztallergia (ami mondjuk azért nem egyszerű dolog) ilyen csúny világot csinál.

Nekünk Brevi ülésünk van, hátradönthető. Mi nem válogattunk, mert ingyenbe kaptuk, már használt volt, de nem látszik rajta. 18 kg-ig jó. Nevettünk apával, hogy lehet lányom innen megy érettségizni, amilyen ütemben hízik. Kép

Éjszaka átalvása téma
Végre volt 3 éjszakánk, amikor aludhattunk és kismanó a helyén aludt. Úgy tűnik, hogy a szobája száraz levegője zavarta, de nagyon. Úgy jöttem rá, hogy nála kezdtem el teregetni, és akkor mindig nyugodtabb volt. Beruháztunk egy UH-os párásítóra és hihetetlen, de alszik. Nem ébred fel éjszaka sem enni, sem inni. Nem mondom, hogy el kell nyargalni és azonnal bevásárolni, de ki lehet próbálni egy kis teregetéssel. Ha jól visszagondolok 8 hónapos kora óta voltak vele alvásproblémák, ami egybeesik a fűtésszezonnal...
Így ő is sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb napppal, nem alszik vissza 10-ig, és nekem sem mindegy. Vidámabb vagyok és nem fáj mindenem. Kép

Noresz
Már ezren leírták a véleményüket előttem, én csak most jutottam idáig, bocsika. Nálunk egész liberális elvek érvényesülnek. Gyakorlatilag mindenhova mehet, persze vannak olyan helyek, ahova csak akkor, ha én is ott vagyok. Ilyen a konyha, fürdőszoba és apa szobája. Nincs "elkerített" rész, ahol játszhat, az egész lakás tele a játékaival, meg persze a játéknak kinevezett üres flakonokkal, kupakokkal, fakanalakkal, műanyagtányérokkal stb. Kép
Igazán csak az van tiltva, ami balesetveszélyes: ilyen a konnektor (van benne vakdugó, de rászólok, ha belenyúl) és ő is mondja, hogy nem, amikor belenyúl. Nem szeretem, ha rángatja a függönyt, mert gyenge a karnis, ez is ritkán fordul elő, és ha ütögeti a TV szekrény üvegajtaját. Ez is ritka. Amúgy meg sokszor az válik be, hogy nem mondom, hogy NEM, hanem megkérem, hogy keresse meg a kutyusát, vagy a Teknőc Benős könyvét, vagy éppen úgy teszek, mint aki oda sem néz, mert akkor már érdektelenné válik, úgy látja nemis tud vele bosszantani. Kép

Buksi
Fejlődési megtorpanás
Én is szeretem, ha értelmesen tölti az idejét Liliána, meg ha éppen ott ülök én is, akkor játszunk együtt. De sokszor előfordul, hogy azzal szöszmötöl félórákat, hogy egy desszertes dobozba teszi az építőkockáit, majd kiborítja, vagy a ruhafogast csapkodja a járólaphoz, vagy éppen a kis szintetizátorán nyomkodja a demo dallamot, meg ilyen hasonló (nekik) nagyon izgalmas dolgokkal. Szerintem ez is építi őket, felfedezik a világot. Nálunk nemis játszik egyedül a formaválogatós játékkal, meg az építőkockával. Mindig invitál valakit hozzá. Az szupi, ha Vencel egyedül is játszik ezekkel a játékokkal. Tudom, hogy van egy ilyen életszakasz nem sokkal egy éves kor után, hogy alkalmazzás az elsajátított kis tudományukat, mi még nem tartunk ott. De gondolj arra, hogy van neki mit bőven, mert ügyes kis pasi.

Kép Késelés. Remélem azóta rendbejöttek a párod barátai. Na közben olvastam, hogy minden OK és még a humorukat sem vesztették el. Engem is nagyon meg tud viselni az erőszak, persze kit nem.

Cvíder: nyűgös, ezt a mi családunkban is használjuk. Kép De hogy honnan ered, meg miként azt ne kérdezd! Kép

Orsi
Éjjeli szopihoz nem tudok sajnos hozzászólni, mert nálunk hamar elmaradt a szopi egyáltalán. De csatlakozom Ineshez. Nálunk is előfordul még, hogy ha nagyon nyugtalan és nem alszik vissza, akkor bizony kap langyos tápit, persze sokkal kevesebbet, mint vacsira elalvás előtt. Ez általában akkor szokott előfordulni, ha nem eszik fürcsi előtt semmi szilárdat és valóban tudható róla, hogy éhes. Szerintem ne hallgass senkire csak a magad érzéseire. Tudok olyat, akinek sokkal idősebb 2-3 éves a babája és bizony van még éjjeli szopi!

Boróka
Üdv itthon magyarhonban! Örülök hogy jól éreztétel magatokat.
Ne bolondozz Te őrült nő, miért ne kellenél a zárt topicba, ha az lesz!

Zárt topik
Nekem teljesen mindegy, azt hiszem se pro se contra nem szólhatok, amilyen keveset tudok jönni. De ha zárt lesz, akkor is szeretnék benne részt venni, úgy mint most néhanapján.

Hicu
Remélem jól vagytok. Várakozással teli izgalommal olvaslak, hogy Dudu és Te hogy viseled. Nálunk is 15 hó korkülönbség lesz. És hát sok minden kavarog bennem. Csongorod csodaszép és tényleg nagyon hasonlít Éduára.

Bogi
Nem akarom belédbeszélni a kiscsajt, de a fiúkat korán észreveszik... Lehet, hogy kislány lesz. Gondolom, akkor sem fakadnál sírva. Kép Anno, amikor bejelentettem, hogy újból babát várok az én anyósom is azt mondta, hogy akkor Liliána kiesik a mézescsuporból én meg csak néztem rá, hogy ezt most miért mondja. Egész este mondogatta, hogy lehet, hogy még nem biztos. Nem fogta, hogy UH-on látszott a 4mm-es petezsák. Bár ő arról is meg van győződve, hogy a 3 gyerek hülyeség, mert a középső "mostoha" lesz.

Egy kicsit rólunk:

Sajna megint beteg Liliána. Ennek soha nem lesz vége. A 4 napos 39 fokos láza után és a kiütések után 2 nappal csúnya piros lett a popsija. Na gyorsan kamillás mosás, zuhany a popsitörlő helyett, gyakoribb pelenkacsere, de nem használt most hétvégére már nagyon-nagyon csúny lett. Kedden a doktornéninél kötöttünk ki, aki közölte, hogy gomba! Kapott Canesten kenőcsöt és a gyönyörű mélyről jövő köhögésére köptetőt. Kérdeztem, tőle, hogy gomba, mitől? Szerinte szájba veszi a kezét és attól. Kérdeztem, hogy antobiotikumtól? Szerinte: Áááááá. Szerintem igen. 6 héten belül 2x kapott antibiotikumos kezelést. És nekem akárhányszor szednem kellett mindig vagy a nyelvem lett iszonyatosan lepedékes vagy a nőgyógyásznál kötöttem ki. Na mindegy, illetve, nem, de ez van. A legjobb, hogy anyósom szerint (nekem most még nem mondta, csak a férjemnek), ez csak attól lehet, hogy ritkán pelenkázom a gyereket, ez neki a 2-2,5 óra a ritka. Múltkor is úgy hozott pelenkát, hogy azért hozta, hogy ne sajnáljam a gyerektől. Szerintetek, most hogy érzem magam? Vasárnap találkozunk, de nehéz lesz visszatartanom magam, ha beszól. Tipikusan felelőtlen anya vagyok,. és a gyerekemet is elhanyagolom...
Amúgy most nagyon rossz, mert a lenyelt hurutos váladék miatt megy a pocakja, és ez kombinálva a gombásfertőzéssel elég kellemetlen, vizes vattával törlöm le minden alkalommal, már beköltöztünk a fürdőszobába a pelenkázó szivaccsal.

Közben férjemurammal megünnepeltük a 10 éves évfordulónkat (ismerkedés) és kaptam t?le egy gyönyörű Zsolnay porcelénkészletet, kávésat. Kép Őrült amúgy mert nyakig vagyunk az adósságban, de hát mindig ilyen volt. Ezért imádom. Én főztem finom vacsit és a a legkedvesebb barátainkkal ünnepeltünk, akiktől egy szívalakú tortát kaptunk. Kép

Liliána annyi új szokást, meg tudományt szed fel napról napra. Ő is jelzi, ha kaki van. Megkérdezem, bólogat és mutatja, hogy menjünk. 3. napja arra is válaszol, he megkérdezem, hogy "letesszük-e a fejecskénket" és ha álmos hevesen bólogat rá. Kép Puszit küld, ha mondom, hogy puszi, akkor cuppog. Ma megsértődött az apukájára, mert rakott ki nekem készpénzt, hogy legyenm itthon ma reggel, már cipő volt rajta és nem mosott utána kezet, így nem vette fel a pizsis gyermeket. Na ezek után még puszit sem engedett adni az apjának. Kép
Megtanult le és felmászni a franciaágyról. Szuper ügyesen csinálja és nagyon élvezi. Kép

Pocaklakóval jól vagyunk, nagyon élénk. A hasmenésem rendeződött mióta nem szedem a vasat és a magnéziumot és megjött az étvágyam. Gondolom, most pótol a szervezetem. Na lesznek itt még kilók. Kép

Hurutos köhögésre tipp. Lehet, hogy csak nekem volt újdonság. A tenyeredből egy kúpot formálsz, és azzal rendszeresen megütögeted a gyermek hátát és mellkasát, nem fáj neki, mert nem a tenyereddel ütöd meg, és lazítja a váladékot a mellkasban.

Na ezzel keményen megdolgoztam! Bocsi, akinek nem írtam, de így is sok idő volt és állandóan azu ölemben volt Liliána, ami kicsit nagy pocakkal kellemelten. Kép

Sok pusz
Noémi
noémi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: