Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

L: Ha egyedül vagyunk, akkor kívülről hajolgatok be kádba, bár néha elég nehéz elkapni, olyanokat vetődik. :lol:
Tini slágerek: Tini dal, Moncsicsi, Vuk, Micimackó, Pancsoló kislány, Eperfagyi, Windszörny, stb. :)
Megnéztem Levit! Nagyon édes és nyugodt babó! Majd nézzük a pancsist is! :)

Petra! Hogy fejlődik Eszter baba is! Hihetetlen kékek a szemei! :)

Pfüttyögés, berregés, rrrrrrrrrrrrr… :)

Csatlakozunk a nem alvós, illetve óránként ébredős, 20 percig ringatós éjszakások táborához! Hát lányok nem tudom, hogy bírjátok, akinek ezt több éjszaka is produkálja a babája, de le a kalappal a kitartásotokért.

Csokinyuff! Benkó Nóra? Mindig tanulok, rákeresek! :)

Szilvih! Fogacskához gratula! :)

Nelli! Ne izgulj, van olyan, de lehet, hogy egy teszttől jobban megnyugszol.

Ildi! Tücsökzene és ringató…. Nem tudom, milyenek, szerintem lehet egy ilyen dolgot jól/profin csinálni, és akkor többet ad, mint amikor anya otthon énekel. Szerintem a közösségi élmény a fontos benne, de ha csak arról szól, hogy egy felnőtt egyszerre több gyerkőcnek énekel, nem egynek, akkor valóban nem éri meg, azt valóban produkáljuk itthon a négyfalközt és egész nap is. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, és mi is ki fogjuk próbálni. :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


teki szerintem nagyon jo
ha kell elküldöm
nekem eredetibe van meg de felmásolhatom
Vendég
 


Hellóka! :)

tekiroll!
Most, hogy mondod, én is ismerem az ezeket. De egyelőre szerintem még egy kicsit korai lenne. Először tanuljuk meg mi az a török, meg a Mehemed, mert különben nem fogom tudni elmagyarázni neki, hoy mi az a Moncsicsi, meg a Windszörny. :lol: :lol: :lol:

Én is gondokodtam ilyen zenés megmozduláson. Talán nem is feltétlenül a zene, meg a dalok itt a lényeg, hanem ezáltal is könyebben szocializálódnak. Megtanulja, hogy vannak más babák is, nem rohangálunk, meg sikítozunk, meg verjük magunkat a földhöz, ha nem mi vagyunk a figyelem középponjában. Mert van valami más, ahol nem én vagyok a központ, de élvezem és ezért leköt. Megtanul egyfajta "menetrendet": amikor abba a nagy terembe megyünk, ahhoz a hosszú hajú nénihez, akkor ott sokan mások is vannak, és mindenféle érdekes dolog történik. És van ott egy másik baba is, akivel nagyon jól érzem magam, és alig várom, hogy találkozhassak vele.
Meg lehet, hogy ott találkozik például furulyával, triangulummal, csörgődobbal, meg mindenféle olyan hangszerrel, ami általában nem képezi szerves részét a háztartásoknak. :lol: :lol: :lol:
De ha tényleg csak arról szól az egész, hogy egy néni bénán kornyikál, akkor ez csak lehúzás.




És most jöjjenek a képek, erős idegzetűeknek! :cry: :lol: :lol:

A Gyermek már evett, Anyja még nincs magánál: :D

Kép


BuliManó a lufival:

Kép


Az indiánok csak Csupa Szemnek hívnak: :lol: :lol: :lol:

Kép


Már megint nem száll le rólam ez a csúnya bAnya:

Kép


Már megint terrorizálnak, nekem meg jó pofát kell hozzá vágnom: :? :D

Kép

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

 
 

de ari tiszta anya
Vendég
 


Sziasztok!

I: de jó :D Téged is látni! Hát a szemét tudom kitől örökölte Levi! :lol:

Nálunk nyügi van ezerrel.... Éjjel nemistudomhányszor kelt... szóval csatlakozom én is az iccakásokhoz. Mi a fene van a levegőben????? Elmúlhatna...
Csajok, használ valaki járókát???? Kaptunk egyet köribe, nem tudom érdemes-e összetákolni... Csak az a gáz, hogy annyira belejött Tamus a mászásba, hogy pillanatok alatt eltűnik a lakásban. És általában a zuhanyzóban lelem meg :lol:
v.erika
 
 


I,édik vagytok a képeken!Tényleg rád hasonlít Levi :) :wink: A csupaszem nevet tőled örökölhette :P

Erika,üdv a nemalvő éjjeli bagoly brigádba :( Mi múlt éjjel fél4-ig "csak" 4x keltünk :? cici, aztán vissza akartam rakni, ééééés sírás+nyügi!Na akkor kivesz, ugye hogya többiek ne keljenek fel, bár apa nálunk nagyon éber alvó így mindegy is volt, mert fölkelt, csóri! :(
a levegőben most sztm az van, hogy 7végére 15 c-ot mondanak, úgy hogy naponta megy föl 1-2 c-kla a hőmérséklet!tuti ezt érzik, olyanok mint az öregek, mindent megéreznek :twisted:

Járóka, háááát mi használunk járókát, de én már 3 hónapos korában fölállítottam, és beleraktam!Én nagyon zretem mert a napom úgyis itt telik a nappali+konyhában, /nálunk ez ugyebár egybe/ így rálátok, és ő sincs egyedül, köztünk van mindíg, ha nincs alvásidő.Azt én a kiságyba szeretem, oda is szoktattam!
Hannus egész jól el is van a járiba, akár 1 órán át is eljátszik.Eszti is néha bemászik mellé, és játszik vele :)De mivel nálatok már konkrét mászás van, helyelhagyással, háááát nemtom mennyire maradna meg benne!Lehet egy próbát megér, mert azért sztm is jó dolog.Pl. ha valahova ki kell szaladni, Wc, zuhizás, vagy csenget vki, vagy akármi.Úgy nyugodtabb az ember, ha tudja jó helyen van, nem lehet baj! :wink:
manóci
 
 


Édes csákó ez a Levi :) Csajok, én lecsapnék rá!

Manóci, melegfront... jah, ez lehet. Remélem nem marad így :)

Erika, nálunk nincs járóka, nincs hely felállítani :) Milka jön-megy a lakásban. Nekem nincs vele bajom. Ahova nem akarom, hogy bemenjen, ott becsukom az ajtót.
Ha a konyhába megyek jön utánam, ott huzogatja a fiókokat, pakolja a mosogatógépet amíg én főzök. Már érti ám a gyere szócskát, és ha én megindulok valamerre és szólok neki, akkor lelkesen teper utánam :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :)

Nekünk még nem igazán sikerült megállapítnai, hogy kire hasonlít. (Még a szeme sem egyértelmű teljesen!) Leginkább valahogy egyikünkre sem igazán hajaz. De remélem, hogy végül nem rám fog, mert akkor szegény gyereket nagyon fogom sajnálni. :( :lol: :lol: :lol: Ha már okos nem vagyok, legalább szép lennék... :( :lol: Remélem, ő mindkettő lesz! :wink:


v.erika!
Nem baj, ha a zuhanyzóban köt ki állandóan, Amilyen tanulékony hamar el fogja sajátítani a sika-mika tudományt is, úgyhogy ezentúl akár naponta kitakaríttathatod vele a zuhanyzót. :lol: :lol: :lol:


cscsi!
Pakolja a mosogatógépet? :shock: Sirály! :lol: :lol: :lol: Gyorsan fogd be a minden egyéb házimunkára is! Te meg addig elmehetsz fodrászhoz, kozmetikushoz, műkörmöshöz, masszíroztatni, meg amit csak szeretnél.


manóci!
Nálunk nem lesz járóka, de mindenkinek más jön be.
Ha már fog tudni ülni, akkor olyan etetőszéke lesz, ami még az enyém volt anno. A Nagyapám csinálta, és voltaképpen úgy néz ki, mint egy szamárpad, csak kicsiben. :D A térdünk magasságában lesz, ellentétben a mostani szemlélettel, miszerint a gyereket is ültessük a felnőttek asztalához. Az az ő kis asztalkája lesz, egy külön kis sarokban, ami csak az övé.
(Túl azon, hogy én nagyon szerettem azt az asztalkát, azért is szeretném, hogy abban egyen, mert már a látványától is rosszul vagyok ezeknek a magaslábú etetőszékeknek. Mindig az van a szemem előtt, hogy mekkorát lehet(ne) borulni vele. [Tudom, ma már más fajták is vannak ezen kívűl, de akkor is])



Levente üzeni, hogy voltaképpen neki már van Menyasszonya. :oops: :oops: :oops: Őt nem ismeritek, az én egyik kolleganőm kislánya, 1 hónap és 2 nappal fiatalabb. Már többször randiztak egymással, ha már egyszer úgy döntöttek az anyáik, és összeadták őket cigány módra. :lol: :lol: :lol:
(Vannak képek, ahol egymás kezét fogják, meg simogatják egymást, de még nem sikerült őket megkapnom... :evil: :evil: :evil: Szolgálati közlemény: Áááááááááááááááááágggggggggggggggggiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


én csatlakoznék az éjszakásokhoz.
Maja nem nagyon hajlando szopizni ujjabban.
Folyton gyümit meg főzit kér.
Este elalszik egy óra és már kel is és egész éjjel cicizni akart nem is emlékszem mikor aludtam egyhuzamba egy órát...
Vendég
 


I, légyszi segíts abban, hogy milyen teát adjak még Dorkának felső légúti hurutra köptetőként. Tegnap kezdett jobban köhögni, jön is fel elég jól a váladék, de szeretnék minél gyorsabban megszabadulni tőle.
Eddig kakukkfű- édesgyökeret kapott köptetőnek, meg tettem bele hársfát meg egy kis kamillát is, csipkebogyót meg az íze miatt.:) Ja, meg pici hársfát is. Más esetleg? Vagy nem szabad ennyi mindent keverve adni?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nelli, Dorkának boldog szülinapot!!!!!!!

Tegnap mértem én is Lillát, ő sem hízott semmit kb. egy hónapja, 8300 g. De tényleg annyit mozog, már szinte fel sem lehet venni, egyből rúgja ki magát.

Ezen a járókán most én is elgondolkodtam, bár már úgyis késő. Tényleg idegbeteg vagyok, ha egy picit is magára kell hagyni a nappaliban, vajon Dorka melyik játékát kaparintja meg, ami szétasős, vagy esetleg felszedett egy koszt a földről :oops: Dorkával is sokkal türelmetlenebb vagyok, mert egyik szememmnek mindig Lillán kell lennie, így nem tudom egyik játékba sem úgy belemerülni... Pedig alapvetően járókaellenes vagyok.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Én használok járókát, de csak vész esetére, ha mondjuk el kell mennem WC-re. Nem tudom magára hagyni, életveszélyes a drága :lol:

Köszönjük a köszöntést! El sem hiszem, hogy már 9 éves, és lassan végetér az egyszámjegyű éveinek száma.

Szilvi :)
Van a sinupret cseppek, ami gyógynövényes.
Ha meg gyógyszer, akkor az ambroxol q nagyon jó, de tudom, hogy te nem adsz ilyet.
nekem muszáj, mert Brigi megint fullad, sípol a tüdeje, nagyon köhög :( Én nagyon félek, hogy asztmás lesz :(

Lilla a 8300 g-mal nagyon szép súlyban van :lol: Ha mi így haladunk 1 éves korára sem érjük el.

I :)
Nagyon szépek vagytok :lol:

Éjszakázás: én már nem minősítem, hogy érzem magam :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


nelli használtok hideg párásitot vagy az nem segitene briginek???
a babavilágba régebben volt egy rész erről
Vendég
 


Sziasztok! :)

Nem tudom, hogy mit, mivel mennyire lehet kutyulni, és érteni sem értek hozzá, de én azt javasolnám, hogy kamillával, vagy hársfával INHALÁLJATOK! Gyógynövényboltban vegyetek IGAZI teát, nem ilyen áruházi kommersz vackot, ami teát csak akkor látott, amikor egymás mellé tették őket a polcon! :) :( :( :( Azt forrázd le, takard le, hagyd állni 10 percig. Aztán -és egy kisgyerek esetében itt jön a neheze :( , de Te ügyes vagy, így biztosan meg tudod oldani :wink: - bújtasd/bújjatok valami lepedő vagy törülköző alá, és lélegezzetek nagyokat belőle. Szegények baromi melege lesz -ezért vigyázz mad utána, amikor kibújtok a "sátorból", nehogy megfázzon!-, meg valószínűleg mérsékelten fogja értkelni, de szerintem ez használni fog.
Ha másképp nem megy, akkor tedd be a kiságyába, és úgy csempészd oda a teát, hogy ne boríthassa magára! (Mondjuk mellé teszed egy székre) És már csak akkora lepedőt vagy valami kell keresni, ami ezt az egészet lefedi, ibrikestűl, kiságyastúl. :wink:
Esetleg naponta többször is használhatod belátásod szerint, de azért ez az izzadás, meg a meleg azért eléggé kifárasztja még e felnőttet is, úgyhogy szerintem max. reggel meg este csináld. Étkezés után sem javaslom, viszont után úgy fog aludni a kimerültségtől, hogy csak na! :wink: (Legalábbis a saját emlékeim szerint... :wink: :lol: :lol: :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


h.nelli!

Házi zsírral kenegetést próbáltad? Lehet, hogy egy hosszabb időszakon keresztül kéne alkalmaznotok, de használna - szerintem. Ha más nem, akkor legalább enyhíti a tünetek, és azért az is valami. Nem?

Párásítanak a fűtőtestekre aggatható párologatatók, amibe akár még illóolajat is lehet csepegtetni. A mentol meg az eukaliptusz közismerten légzéskönnyítő. (Mármint annak, aki bírja a szagát. Én egyenesen rosszul vagyok tőlük... :evil: :evil: :evil: )
A növények is hozzájárulnak a lakás páratartalmához. Illetve amennyit csak lehet, menjetek friss levegőjű helyre. Leginkább hegyekbe, vízparta. Nem kell feltétlenül megvárni a nyarat, és családi programnak is nagyon jó, ha már egy kicsit jobb idő van! (Nem tudom, hol laktok :oops: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Csokinyuff :)
Egész nap megy a hidegpárásító, ennek ellenére van ez. Sokat szellőztetek, mert sajnos panellban lakunk. Naponta kétszer sétálunk (bár a kinti levegő sem túl tiszta).
Eddig salvus vízzel is inhaláltam, csak most elromlott.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


nelli!
akkor nemtudom mi lenne jo... sajnos :cry:
szegény brigi
Vendég
 


Sziasztok egy kis reklám csak Szilvi kedvéért!!!

A zenét minden jó ízlésű ember szereti. A tánc pedig szervesen hozzá tartozik a zenéhez. Ezért is alakul egyre több táncoló közösség, táncház, tánciskola, hogy a táncolni vágyó emberek ezen igényét kielégítse.
A tánc manapság egyre elengedhetetlenebb eszköze a kikapcsolódásnak, a világ kultúráinak megismerésének, és nem utolsó sorban protokoll szempontból is fontos, hogy ismerjünk néhány tánclépést.
A rendezvény célkitűzése összehozni a Budapesten, illetve vidéken működő nagyobb és kisebb tánciskolákat, stúdiókat és azokat bemutatni a táncolni-, tánciskolába beiratkozni kívánóknak. A rendezvényre az egyre inkább bővülő táncoló közösségeket illetve a táncolni vágyókat várjuk.
Már csak két hét és kezdetét veszi a Tánciskolák Bálja, hazánk
egyik legszínvonalasabb táncos eseménye. A jegyek szépen
fogynak és egyre lázasabb a készülődés. Az egyik első olyan
táncos rendezvény, amelyen Budapest legszínvonalasabb
tánciskolái összefognak a felhőtlen és ugyanakkor igényes
szórakoztatás jegyében.

Ideje lassan elővenni a tánccipőt és báli ruhát.
Az est izgalmas programjait nemcsak a színpadon, hanem
óriáskivetítőn is követhetik majd a vendégek. A sztárvendégek
és iskolák igen csak látványos produkciói mellett az éjszaka
egyik fénypontja lesz a bálkirály és bálkirálynő választás, akiket
nemcsak szépségük, hanem tánctudásuk alapján választunk
majd ki...
És hogy mire kell majd táncolniuk?... legyen ez meglepetés.

Szó ami szó, igazán ígéretes esemény következik.
Hölgyeim és Uraim,Táncra fel, ezt az eseményt nem lehet kihagyni.
www.tanciskolakbalja.hu

KépKépKép
dikó1
 
 


és akkor a többi, :)

Nelli, én levegőtisztítóra gondolnék... van olyan ex-aszmás ismerősöm, aki csak emiatt már gyógyszermentesen, és ami a legfontosabb rohammentesen él!

Járóka nekünk sincs, nem is volt a fiúknál sem, egyenlőre nem fenyíeget minket a mászásveszély, jól elvan a szőnyegén, ott nincs semmi veszélforrás, de ami késik nem múlik, ugyanis négykézlábra állt, így lassan azt hiszem ő is követni fog...

Így is egész nap üvöltés van, ha nincs a kezemben... kicsit agresszor a drága akaratos lánykám! Csak az anyja, csak az kell neki (suzuki után szabadon :D )

Csilla, nagyon ari lehet Milu ahogy teper utánad, meg pakolászik! :)

I, nem is vagy rémísztő, nem is értem miről beszélsz, csini mami! :D

Pusszantás, megyek befejezem a vacsi előkészítést, majd jövök!

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi, köszi!! Majd megkérdezem Lacit..

Csilla, képzeld, most jutottam el oda, hogy felhívtam a takinénidet végső elkeseredésemben, és sajnos nem vállal több munkát!! Olyan volt ez, mint egy mentőőöv, és most kiderült, hogy ez sincs!!! TÖbbiek, help, nem tud vki egy megbízható takarítónőt? hirdetésből nem szívesen, hátha diplomás széfnyitogató... :roll:

Kép
Kép
szilvih
 
 


h.nelli!
Azt mondod, panel?Akkor sajnos az is lehet, hogy bele játszik a dologba. :idea: Nem feltétlenül az azbesztra gondolok, de lehet, hogy vannak olyan éptíőanyagok, vagy allergének amik speciális -vagy legalábbis jellemzően- panelekre jellemzőek. (Nem tudom). Esetleg úgy tudnátok kipróbálni, hogy elmentek pár napra egy tégla, vagy fa építésű házba pár napra. Vendégeskedés, utazás 4-5 napra esetleg. Két féle eredménye lehet: a javulásnak még a legkisebb jele sem látszik. Ez esetben: :cry: . A másik, hogy érezhető javulás. Ekkor "próbaképpen" még teremtenék pár ilyen alkalmat. Ha továbbra is az látszik, hogy panelben rossz, máshol viszont jobb, akkor nincs más hátra, mint a költözés... :(


dikó1!
Biztos, hogy nem keversz össze valakivel??? Én mint csini mami??? :shock: :shock: :shock: Nekem van szemüvegem. És neked...? :wink: :sho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Köszönöm! :oops:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Szilvi :)
Itt Békáson Dorka barátnőjének az anyja takarítónő, és mst kezdett el dolgozni. Csak azt nem tudom, hogy elmenne-e arrafele.
Voltam nálatok, de még sem tudom pontosan, hol is laksz? :oops:

Dikó :)
Igen, nemrég volt itt egy hapsi bemutatni a levegőtisztítót, csak nekünk nincs ennyi pénzünk :oops:

I :)
Sajnos tudom, hogy a panel nem jó, csak ez a lehetőségünk van, nem vet fel minket a pénz :(
Nyáron megyünk Szlovákiába, ott nagyon tiszta és erős a levegő. Csak hát télen kellene tesztelni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


h.nelli!
Gondoltam, hogy ez a helyzet. Ezért is írtam, hogy: :(

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok,

Mi ma megjártuk a Heim Pált.Elmentünk egy Endocrinológushoz oda is, több szem többet lát alapon!Szerencse ő is azt mondta mint a másik, hogy szerinte genetikai eredetű a dolog, és semmi komolyat nem lát!Mármint, hogy bármiféle hormonális, vagy másfajta elváltozás lenne!Ő ilyen picike kis filigrán hölgyike lesz :)
Viszont ez a dokinő egy fokkal alaposabb volt, mert felküldött minket a laborba egy vérvételre Kép megszűrtek pajzsmirigyre, meg egy ált. vérképre!
Hát úgy vagyok vele, végülis nem baj, legalább azt is kiszűrhetjük.De úgy sírt a drágám!Eszti meg nézte :( és kérdezgette, hogy ez fáj a Hannának??!! :evil: Nem tudtam hova tenni, így két gyerekkel voltam egyedül :( Kép
holnap telózom a vérkép eredményért, a pajzsmirigyért pedig kb. 2 hét múlva!

Szilvih,miért vagy járókaellenes?
Takinéni, mi szerintem messze vagyunk egymástól, így akit én itt tudnék esetleg az nem hinném, hogy bejárna Bp.-re dolgozni :(

De látom a többség se nagyon használja :) De akkor ti hova teszitek a gyereket amíg még nem tud semmit csinálni csak feküdni??És már kevesebbet alszik.én onnantól tettem bele, 2-3 hós korától!Hogy lássam, és velem legyen.Azért olyan picinek nem akartam lerakni a földre :? :( szerintem az gáz!A szobájába meg szintén nem, most hagyjam bent egyedül?? :roll: Kiváncsi vagyok ti hova tettétek??

Nelli,Ti nem éritek el Lillát 1 éves korban sem??Akkor mit szóljunk mi? :lol: :lol: :lol: Mi tutira nem, ez fix! :P
De azért Lilla tök jó súlyban van, nekem Eszti volt kevéssel több 1 évesen :lol:
Levegő :( sajnálom!De I, nek jó 5lete volt, hogy ki kéne próbálni, hátha tényleg csak a panel a bűnös!Mert akkor utána kell menni, hátha van valamilyen támogatás a beteg gyerekre! :roll: és valahogy le lehetne cserélni a pecót!

Ildi,én levegőtisztítóból csak a Bionetes Ózonizátort ismerem!Arról van esetleg szó?

I, mi a bajod magaddal?? :roll:
Levit le akartuk stoppolni mi is, dehát ha már van menyasszony :lol: Na, majd ha személyesen megismerkednek a gyerkők?! Lecsapjuk a kislány kezéről :P
manóci
 
 


Szia, manóci! :)
Tök jó, hogy most sem találtak semmit! :D Szerintem később sem fognak! :wink:
Amúgy, hallottam valahol, hogy az is lehet az egyik oka a nem-hízásnak, hogy esetleg vérszegény a gyerek. Ti tudtok arról valamit, hogy mik a tünetei a vashiánynak? A megfelelő zőccség, gyümölcs nyilván befigyel amint lehet, de az vajon önmagában elég...? :?:

Nálunk a gyermek a földön leledzik napközben. Fűtőtest közelében perzsaszőnyeg, alatta alus Polifoam, rajta pedig két, poláros hálózsák. Erre vannak rátéve a cuccai, meg ő is ott dekkol. Tök jól elvan, nem fázik meg, össze-vissza tekereg, rugdalózik, meg minden. :D (Ha vissza nézed a korábbi képeket, amiket dincuska töltött át, szerintem ott is találsz ilyen képet)

Nekem semmi bajom sincs magammal, de már nem győzzük anyagilag tovább finanszírozni a tükör vásárlásokat. Minden reggel sikoltva reped meg, amikor belenézek... :cry: :cry: :cry: :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


És ímé a mai napi dicsekedni való: :wink:

2 nap alatt 1-1 egész banánt ilyen végeredménnyel nyomtunk be (és nem került máshová sem! 8) )

Kép

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Manóci szerintem is minden rendben lesz!!! Ha meg esetleg egy pici vashiány befigyel, akkor sincs semmi probléma. Írjál, ha megvan az eremény!!! Hannus lesz az a nőci, akinek soha nem lesz majd gond az alakjával! hűűűűű de irigylem érte!!!! :lol:
Én is már pici korától a földre tettem Tamarát játszani. Olyan jól elvolt.... Eddig.

I: :Lazíts!!! Nagyon is jól nézel ki!!! A tükör, meg azt mond amit akar... Ne törődj vele!! :D

Nelli: szőnyegpadló???????? Van???? mert még az képes tárolni ronda dolgokat!!!!!! Esetleg érdemes lenne egy vegatesztre elvinni Brigit. Az nem fáj, és kiderülne, mi bántja a légzőrendszerét. :shock:

Szilvih: azt hittem csak nekem fordulnak meg a fejemben ilyen takarítónénis gondolatok :oops: Bakker tegnap behívott a szomszédasszonyom, akinél takarítónő tevékenykedik, és úúúgy elszégyeltem magam a patika tisztaságon... na nálunk ahhoz képest disznóól van.... :oops:
v.erika
 
 


http://freevlog.hu/video/11231.html
maja fürdik meg a parketta is :shock:
Vendég
 


v.erika!
Én olyan laza vagyok, hogy majd' szét esem! 8) :lol: :lol: Például nyugodtan tudok aludni akkor is, ha el vagyok maradva a takarítással, vagy mosatlan van a konyhában. Inkább szaladjon egy kicsit a lakás, de én ne legyek idegbeteg, meg fáradt mire Apa hazaér, legyen neki egy kis nyugta. Ne egy fáradt sárkányt találjon itthon. :D (Tündért és aranyhajú királykiasszonyt sem fog, dehát szívás az élet! :lol: :lol: :lol: :lol: )
(Arra azért vigyázok, hogy ha netalántán kapnánk egy ÁNTSZ vizsgálatot, azért ne pecsételjék le a lakást... :wink: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I, én is így voltam ezzel eddig. Még Dorka "mászós" kora sem izgatott, mert nem volt neki olyan (de ezt már írtam...) De valamelyik nap Lilla rámnézett vmelyik sarokból, és porcicák lógtak az arcán... :oops: :oops: :oops: Hát rohadtul elszégyelltem magam, és azóta csak takarítok. Fent van 4 szobánk, plusz fürdő, lent egy nagy nappali, fürdő, konyha előszoba, és most már mindenhova eljut... Így viszont, mire végigérek takarításilag a házon, kezdhetem elölről, de akkor mikor vagyok a gyerekekkel??? És mikor főzök nekik külön, mert ugye legalább 1 éves korig szeretnék babamenüket csinálni, és sokszor Dorkának is mást gyártok, mint Lacinak.. (Tudjátok, ez a mániám. :oops: )
Szóval kidőltem, feladtam, és mindenképpen segítség kell, legalább addig, amíg Lilla le nem szokik arról, hogy a legminiatűrebb szöszmöszöket, morzsácskákat felszedegeti a földről, és jóízűen elcsócsálja. :x Ezért is sóhajtottam a járóka után egyet. Azt könnyebb lenne rendben tartani, mint az egész házat.

Köszi a tippeket köhögés ellen, mi alapjában inhalálunk, aztán megisszuk... :lol: :lol: Plusz 2 féle homeopátia, plusz Béres csepp, c vitamin, orrspray, köptető. Még egy dolog, amivel elmegy a nap...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi, sajnálom a takarítónőt. Én sem mertem hírdetésből választani, de ha körülkérdezel a társaságodban, előbb-utóbb ajánlanak egyet.

Bocs, de hulla vagyok...
Vendég
 


szilvih!
Én nem értek hozzá, de van, hogy kizárják, vagy csökkentik egymás hatását a különböző szerek. Lehet, hogy a kevesebb több lenne... :?:
Amúgy, meg miért ne használhatnál járókát? Azért mert esetleg mostanában nem az az általános, neked még jobban beválhat, sokat segíthet! Nyugodtan használjad. Azzal is kicsivel több időd lehet talán, ha mondjuk bezárod a szobákat fent (Ha máshogy nem megy, hát kulcsra). 4 szobára csak nincsen szüksége Lillának, hogy mindent végig járjon? Próbáljátok csak az egyik fürdőszobát használni. Így azokat a helyiséget, ahol nem vagytok annyit, vagy ahová nem szeretnéd, hogy Lilla bemenjem egy kicsit ritkábban takarítod. Ahol meg többet vagytok ott kicsit sűrűbben takarítasz.
A másik, amit esetleg "beáldozol", az a főzés.
A: ugyanazt kapják mint Apa, csak az életkoruknak megfelelően.
B: Apa kapja ugyanazt mint ők - szintén az ő életkoruknak megfelelően. :lol: :lol: :lol: :lol:
C: nem főzöcskézel nekik külön, hanem üveges kaját veszel. Tudod, az is bio-s. :wink:
Szerintem egyik sem GázGéza!

Erős csaj vagy te! Lehet, hogy most kicsit elfáradtál, de nem vagy te olyan "feladós" típus. Ügyesen megoldod, mint ahogyan már eddig annyi minden mást is. :wink: (Pláne, ha betanítod Lillát söpörni. Tudod: kis lapát, kis söprű, és "Gyere Lilla, játszunk takarítósat! Minden szöszmöszért, amit a lapátra raksz kapsz egy extra puszit. :wink: " :lol: :lol: :lol: Olyan ügyes, gyorsan meg fogja tanulni, neked meg kiszárad a szád a sok puszilgatástól! :lol: :lol: :lol: :lol: )


csokinyufff!
Most látszik igazán milyen kis husi Maja! Nem baj, ha úszik a parketta, így legalább minden nap fel van mosva, és tiszta! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Én is hulla, csak beköszönés szinten vagyok, majd látjátoka hozzászólás idején úgyis... :lol:

Szal, l, hagyd már, tökjól nézel ki, és olyan aranyosak vagytok együtt! A szemekre én is fogadtam volna, nekem is rád hasonlít! :D
Nelli! Nem tudom, mi lenne a megoldás, én is hallottam erről, hogy a panelben vannak bizonyos káros anyagok, estébé...De a mi házunkban is van valami érdekes téglafajta, amit egy időben rákkeltőnek értékeltek, de azóta is építkeznek vele, nem tom sajnos mi a neve.

Emma a játszószőnyegén van, plusz alatta szőnyeg meg polifoam, mellette konvektor, így még jól elvan. DE azért a mászásnál lesz mit bebiztosítani.

Olyan kis tündér volt ma is a vendégekkel, annyira kis barátkozós! :D

Akartam még valamit, de asszem kifekszem. :lol:

Majd holnap jövök! Bár vendégeket várok, nagyon fontos vendégeket, jön a lányom jegyese, tudjátok... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja, voltunk tanácsadáson, megkaptuk a szurit, 2 hónapos csúszással! Emmát mázsálták, 8200 gramm pelusban kaja előtt! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


A múltkori feltöltögetésnél Apa megkérdezte:
-Ezt mind felrakod?
-Igen.
-Biztos szeretnek téged. :lol: :lol: Felhomályosítottam, hogy itt mindenki ezt csinálja, sőt többek között ezért jött létre az a fórum. :D
Nos, ennek jegyében álljék itt ma is egy jó pár (egy jó darabig nem lesz ennyi egyszerre, ígérem! :oops: :wink: :roll: )

Ez az esti termés:


Aggyá mán enni, mert különben téged eszlek meg, olyan éhes vagyok! :( :lol:
Kép


Még mindig nem kaptam meg a vacsimat :evil:
Kép


Könyörgömmmmmmmm, ne máááááááá'!! :cry: :cry: :cry:
Kép


Nem marad más hátra.. Egyem meg a lábam??? :cry: :cry: :cry: :cry:
Kép


Megeszem... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Kép



Bezzeg, mennyire szebb volt az életem, amikor először randiztam a menyasszonyommal :oops: : :wink:
Kép


Vajon, most kérjem meg vagy később? Remélem, nem veszi tolakodásnak... :roll:
Kép


Ééés: IGENNNNN!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


dincuskaT
Most vagy én vagyok te, vagy te vagy én... :?: :?: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


levi ennivalo.... :D
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvih én tudok egy megbízható csajszit, bár nem tudom bemegy-e Pestre... Priviben elküldöm a telcsiszámát, egy kérdést megér!
Fiatal a szomszédom, tehát ismerem, és merem ajánlani!

I, nincs szemügém! :wink: :lol: :lol: :lol: menyasszonyos képek édik!!!

Manóci, nem arról van szó, ez jobb, szerintem, de majd személyesen! :D

Valószínű, ma mi is elmegyünk mérésre, hát kíváncsi vagyok... :roll:

Nelli, igaz, nem olcsók, ez az egyetlen hátrányuk :( Nem akarok a pénztárcádban kutakodni, de mennyit tudnátok rászánni? Ha túl indiszkrét , akkor ne hari, vagy jöjjön priviben!

Majd jövök!

KépKépKép
dikó1
 
 


dikó1! :)
Menyasszonyos képek nem érnek! Nem az a nagy kunszt, hanem a munkás hétköznapok! :( :D :D :D No de, most már semmit vagy egy szót se róla többet. :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Milu alszik végre... Szerintem áttörés előtt lehet a foga, mert literszám folyik a nyál a szájából, és tiszta csimpibaba lett, ha egy percre is le mertem tenni, azonnal elkezd nyüszügni :(

Pedig ma meglátogatjuk Ő-t, a NŐ-t :) Remélem azért nem indítunk hátránnyal. "Bocs Milu, menjél már haza, olyan kis izéééé vagy." Belegondolni is szomorú :(
Dincuska, én kiscsit hülyülök, majdnem megkérdeztem, hogy ha vendégeket vársz, akkor most ne menjünk????

Megyek kicsit összepakolok a lakásban, ijesztő mi van itt. Bombatámadás után...

I, nagyon helyes a kiscsákó, de miért nem adsz neki enni, vazze??????
Vendég
 


Szilvi :)
Nekünk ugyan relative kicsi a lakásunk, de egyszerűen nem tudom makulátlanul tartani, mert Brigi nincs el egyedül :( Gyakorlatilag nagyon nehéz mellette bármit csinálni. És én is azt érzem, hogy megcsinálok valamit, 5 perc után kezdhetném előlről, mert visszaszáll a por :evil:
Mostanában az egész napon beteg gyerek ápolásával tellik zömmel a dokik és gyógyszertárak látogatásával megspékelve, és kezdek besokallni. Emellett szinte semmit nem alszom.
Nem várom a 40 fokos nyarat, de a betegségek miatt eljöhetne már a tavasz.

Erika :)
Mi az a vegateszt?
Most lesz egy speckó vérvétele a pulmonlógián.

Manóci :)
Klassz, hogy nem találtak semmit :lol:
Én 3 hós korában mindegyik gyerket leraktam a földre is játszószőnyegre. Úgy tanulnak meg mozogni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


cscsi!
Hár persze, hogy adok neki enni. :D De fürdés előtt 2 (max. másfél) órával már nem kap enni (akkor fejezzük be), csak fürdés után eszik legközelebb, ami általában 20:30-20:45.
(Kaja közben szokott elaludni az én vállamon, és Apja teszi le kb. tízkor. Nem tehetek róla, de megtudnám zabálni, amikor fogja és viszi be a kiságyába a gyereket: kezei a hóna alatt, eltartja magától, a gyerek lóg a levegőben, és abban a pozitúrában, ahogy levette a vállamról. Általában a feje előre bicsaklik, lábak össze-vissza nyújtva. IMÁDOM!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Legszívesebben lefényképezném őket, de a gép zajára mindig felébred a gyerek :cry: A következő kaja reggel nyolckor - mi verjük fel :wink: :roll: )
A kádban mindig játszik, jól érzi magát, és ez a legújabb, hogy mindenhol megpróbálja a szájába gyömöszölni a lábát. (A pelenkázásnál szeretem, sokat segít. :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Dincuska, én kiscsit hülyülök, majdnem megkérdeztem, hogy ha vendégeket vársz, akkor most ne menjünk????


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


i!
hogy csinálod????
én egész éjjel fent vagyok szinte majával...

Na akkor Maja anya által kreált cuccba :shock: Kép Ne zavarj pihenek!!! Kép hátulról Kép előről amennyi látszik Kép kukucs
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szép délutánunk volt, itt volt a szerelmünk, és nagyon jól éreztük magunkat! :lol: Olyan édesek voltak a gyerkőcök, Milán rámenős kishapsi!!! 8) :D Nyüszinek nyoma sem volt, hát hiába szerelem ez első látásra! :oops: :D Emmám egy kicsit még félénk volt, de aztán sokat oldódott, ,,elkapták egymás grabancát"! :D Megzabálnivalóak voltak! :D
Teszek pár képet a manókról! :D

Csoki: fantasztikus a kézügyességed! Gyönyörű ez a kis ruhácska! :D

Lehet hogy kicsit sok lesz, de nem nagyon tudok belőlük válogatni! :oops: :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

:D:D:D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja még azt is akartam, hogy Levi és a menyasszonya is nagyon tündériek! Jó ízlése van! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

csokinyufff!
Én semmit nem csinálok, Babó saját magától ennyire nyugis, jó baba. (Informatikus kifejezéssel élve: "felhasználóbarát" :lol: :lol: :lol: )
Te viszont nagyon klassz kis rucit csináltál Majának, azzal a kis farkincával! :D

dincuska és cscsi!
Éljen az ifjú pár! :lol: :lol: :lol:
(És köszönjük! :oops: :oops: :oops: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


l! elől orrmánya van :wink:
Vendég
 


Sziasztok, rapid leszek, I :lol: :lol: mert BK. csak gyors bekukk!

Szal, ma telefonáltam az eredményért, és minden teljesen jó a vérképpel :) nem vérszegény, leszűrték angol kórra, és minden, minden teljesen jó :) Úgy örülök!A pajzsmirigy lesz még kb. nap múlva!Azért még kicsit izgulok, de remélem az is ok. lesz :wink:

I,az az előke naggyon tiszta :) majd fölrakom én is egyik kaja után!mi kismalacok vagyunk! :lol: :lol:
Levi egy tünciii :)

Szilvih,takinő :? csak találsz valakit!Porcica :lol: :lol: :lol: jól nézhetett ki Lilla Kép

Dincus, Csilla,de édesek a gyerkők!Nagyon klasszak a képek :)

Judit,tök jó az a kis ruci maján :)

Nelli,fel a fejjel, puszi :)

Jároka - kontra habtapi :) : akkor szinte ugyanaz a helyzet, mert ti is csak raktátok vhova :lol: nem a kezetekben volt egész nap :P De majdnem ugyanaz a helyzet!nem is tudom miért nem szimpi nektek.Most a rácsok miatt?De amíg nem tud mászni addig én nem látom börtönnekl, és bezártságnak!És mostantól nálunk is vége lesz a járókának lassan.Mivel mászunk már :) Én most fogom bevetni a habtapit :P De csak játékmegörző lesz, mert úgyis közlekedni fog erre-arra!

Jaj, I,még akartam, hogy az etetőszékbe egyetértünk!!Nekünk is fa van, igaz nem régi, de az a szétszedhetős tipús!Kis asztalkája lesz székkel :) Hozzám is közelebb áll ez, minta hiper szuper mindenfele állítható :P Független attól, ha látok olyat azért tetszik, de én nem vennék olyat! :wink:

Na, mentem mese van Esztinek, és minnyá House :wink: :wink:

Jó Éjt!
manóci
 
 


Hali!

Edina k..va jók a képek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon ügyesen fotózol! Jaj de kiváncs vagyok a többire :lol: :D

Képzeljétek, az én mostanában nagyon anyás gyerekem az érkezéskor amíg én a kabátom levettem lenyomott 2 puszit Dincuskának :wink: Csak lestem... Később is kinyitotta ám a puszizsákot, és azokat a nyálcsókokat amiket Emma nem kért, odaadta anyukájának.
Szerintem szerelmesebb lett Edinába, mint Emmába :roll:

Megyek aludni, nagyon fáradt vagyok.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: