Új privát üzeneted érkezett!

Off topik.

Képnézegetőnek, szerkesztőnek az ACD See családot ajánlom. Nem bonyolult, viszont kulturált és ügyes, és ha valakinek van rá kedve, akkor még trükközhet is vele. (Én például az egyik esküvői fotómat restusáltam... :shock: :shock: :shock: 8) )


(Ilyen volt...

Kép

...és ilyen lett:

Kép )


On topik. :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


jahh igen nemtudom mit gondoltatok hogy bundikenyeret adok neki :oops:
ennnyire hüle én se vagyok
na mindegy legközelebb akkor kapom le mikor éppen szalonnát eszik zsirral... :shock:
Vendég
 


szilvih!
Boldog névnapot minden érintettnek! :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

 
 

akkor a mai adag :D Kép anya vett nekem fogkefét... Kép Kép igy ülök... Kép megy kéz nélkül is...
Vendég
 


Sziasztok! :)

Nem tudom, ti megkapjátok-e a Babainfo magazint. A februári számban van egy cikk, ami az anyatej-kiegészítő tápszerekről (más néven babatejekről) szól. Ezeket 6 hónapos kortól akár 3 éves korig ajánlják. Továbbra sem értem a dolgot, de lehet, hogy velem van a baj... :shock: Ameddig van tejem, addig azt adom, és zöldséggel, gyümölccsel egészítem ki akkor, amikortól már lehet.
És ugyanebben a számban van egy másik cikk is a várandósság alatti hastáncról is. Beszkenneljem...? :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Csokinyuff :)
jaj de édes Maja, és nagyon szép rucija van :lol:

I :)
Szerintem annak ajánlják az anyatej-elválasztó tápszert, akinek valamilyen okból le kell szoktatni a ciciről, vagy nagyon kevés már a tej, és a zöldésg-gyümi mellé ilyet is szeretne adni. Sok baba szereti a tápszert is. Pl. Domi nagyon sokáig szinte azon élt, most meg a tejet szereti nagyon.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


nelli turkáloda bukkantam rá 100ft-ért vettem :shock: :wink:

ti benne vagytok a bababunosz programba kellett volna kapnunk 50%os kuponokat és nem kaptunk.... valaki tud erről valamit??
Vendég
 


Sziasztok!

Csoki: :D Édi Maja nadon, és látod, már mennyi mindent tud, ül is, nagyon ügyi! :D Erről a kuponról én nem tudok semmit!

Kedves Lilla! Nagyon Boldog névnapot!!! :lol:

Emma tápszert eszik (abból is hipoallergént), szerintetek ez a babatej vagy tejpép jobb? :roll: Már vettem neki többlyukú cumit, hátha ebből jobban lenyeli a tápszert, és igen, bevált! :D

Ja képzeljétek, Emma valahogy eljutott a játszószőnyegéről a konvektorig, pont akkor értem oda, csak ámultam és bámultam! Valami mászáshoz hasonlatos mozdulatokat csinál, szóval ha valamit kinéz, már ő is ,,oda tud menni"! De ez azért még nem szép szabályos mászás vagy kúszás. Mindenesetre az igyekezet megvan! :lol:

Az albumot lassan újra fel kell töltenem képeket, mert annyt tettünk fel azóta! :D

l! Nagyon jó ez a kép, már az előzőnél is akartam mondani, hogy olyan Karádi Katalinos a frizurád, nagyon tetszik!!!! :lol:
Azért apát is döfködni kell, hogy vegye már fel a fényképezőgépet és kattintson párat! Azt bírom amikor bele se néz, csak úgy kábé...és akkor persze vagy rajtavagyunk vagy nem... de ilyenkor inkább nem! :?
Én majd otthon töltöm le a vidit, itt nagyon lassú a net.
Szilvi! Várjuk a műtermi képeket! Kíváncsi vagyok!

Ha már az úszás nem jött össze, mostmár vinni akarom Emmát valamilyen fogllakozásra, vagy baba-mama tornára, vagy valami zenésre, pl. erre a ringatóra. http://www.ringato.hu/ Nem társul valaki??? :D

Ja és képzeljétek, anno amikor kiderült, hogy van Emmának vesemedence tágulata, mindenfelé írkáltam, hogy mire számíthatunk, pl. a házipatikába is. Most meg kaptam egy mailt, hogy van a kislány. Most mondjátok meg...vannak még ilyen lelkiismeretes orvosok a világon!!!! :lol: Ráadásul rákerestem a neten, hogy ki is ez pontosan, és a Heim Pál Urológiai Osztályának a főorvosa! :D

Kistelekről írok, mert le kellett jönnünk, kész lett az autó (lefestették meg karosszéria)!

dincuska
 
 
 
 
 
 


nahhh emma meg kuszik asszem mi maradunk a nem csinálunk semmit dolognál...
Maja ha nem hajlando hasalni szerintem háton nem nagyon fog kuszni tanulni :roll: :roll:
Vendég
 


ja igen a bababonuszrol csak onnan tudok hogy megkérdeztem egy csajt aki neten árulja hogy honnan van és azt mondta ha van bababonusz akkor nekünk is kellett volna jönni :shock: :roll: :roll:
Kép
Vendég
 


Hali!!!

Judit: Én is kaptam a héten ilyen bónusz-mónuszt. Sztem mostanában postázzák a dm-es bónusztagoknak!

Dincus: Tominak is vesemedence tágulata volt és mi a Heim Pál-ba jártunk ellenőrzésre Merksz Miklóshoz. Ő írt???? Nagyon nagyon rendes doki volt, nemtom ő-e még ott a főorvos. :?:

I: Az anyatej kieg tápszer azt a célt szolgálja, hogy ha nem elég az AT, akkor szopi után (!) adható a babának. 1 éves korig még meghatározó élelem a tejci (napi 500 ml- körülinek kell lennie). Mivel a hozzátáplálás miatt sokaknak csökken a tej mennyisége így "zacskós" tej helyett ezt lehet adni. :lol: Persze célszerű orvossal egyeztetni ez ügyben. :roll:

Szilvih: Sok puszi a kis névnaposnak!!!
v.erika
 
 


erika akkor csak mi is kapunk... csak nem értem miért most mikor 29.-ig lehet levásárolni.. :roll:
Vendég
 


Általános szia mindenkinek! :)

dincuska!
Karádi Katalin? :oops: :oops: :oops: :)
Miért mondod, hogy az úszás nem jött össze? Jártatok, nem? Miért ne folytathatnátok? Mindenhol bátorítják a szülőket, hogy nem kell félni, hogy influenzás lesz a gyerek, fülgyulladást kap, meg egyebk. Sőt...! Mi most akarunk már végre-valahára belevágni, a fenének sem bírtunk eljutni eddig. :?
Ringatóhoz hasonlót is kinéztem magunknak, de pont akkor van, amikor Babó még a délelőtti sziesztáját tartja. Úgyhogy, úgy döntöttem, majd akkor megyünk el, ha már átalakult egy kicsit a napirendje. Annyira azért nem tépem magam, mert már kb. 2 hónapja egész nap Halász Jutkát hallgatunk. Már az könyökömön jön ki mind a 6 albuma, ami megvan, de szívesen hallgatja, és én is szeretem. Egyfolytában ezt éneklem. Sőt, lassanként már Apa is... :wink: (Szegény gyerek... :( :lol: :lol: )
Nem tudom mi a helyzet, de remélem már elmúlt Emmának a vesemedence tágulata! Mindenestre jó hallani, hogy vannak még ilyen orvosok, akik ennyire odafigyelnek a hozzájuk segítségért fordulókra!

v.erika!
Köszi! Ha nem vigyázok, akkor a végén még tisztán látok majd. :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Erika! Igen, Ő volt az. Most azon morfondírozok, hogy mi lenne, ha hozzá járnánk mostantól??? Végülis mi a francnak járjak vissza Szegedre, amikor itt egy ilyen aranyember? Csak az elején féltünk, hogy Pesten ált. az első reakció a műtét.

l! Hát mennék szívesen az uszira, de nem akarok megkockáztatni újabb fülgyulladást vagy fertőzést, azért az elég durva volt. Majd ha most újra megyünk kontrollra, megkérdezem, ajánlják-e az úszást. Lehet hogy Emmának a veséje miatt eleve nem fogják ajánlani, bár lehet hogy már tök oké. De akkor is ott van apánk, akit meg kell győznünk. Az előbb kérdeztem, aszonta majd júliusban...Hát köszi!!! Közben meg ő is tudja, hogy nem hajlamosít ez megfázásra meg ilyenek, és azt is tudja, Emi mennyire szerette! :roll: Próbálkozom, jó lenne együtt járni! :wink: :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus: Én csak ajánlani tudom, mi is inkább hozzá mentünk mint a tatabányai kórházba........ Ő bizti megmondja mi a helyzet az úszással is.
v.erika
 
 


Tamara ma felállt! Belekapaszkodott a mosogatógépbe és állásba tornázta magát. Aztán perecelt egy jókorát...... :lol:
v.erika
 
 


ritka pillanatok egyik: Maja hasal és nem sir Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvih! Ez a fürcsis dolog jó buli lehet! Ha majd meglesz második bébi is, néha kipróbálom. Az tök jó relax! :) Mondjuk ha néha időben ér haza apa, akkor most is megjátszom. :oops:

l: Babatej=anyatej kieg tápszer? :oops: :shock:
Halász Judit! :lol: Nekünk Tini-slágerek válogatás megy mostanában, elméletileg gyerekkorunkból kéne ismernem az album dalait. Van egy szám, ami az agyamra megy (Koala maci a címe). :) Néha Gryllus Vilmossal teszem változatossá a dolgot! :)

Dincuska! Emmának gartula a helyváltoztatáshoz! :)
De jó, hogy írod ezt a ringatót! Néztem, hogy van Érden is! Le is fogom csekkolni azt hiszem. Pláne, hogy most már nagyon kezd kinyílni a drágám! :)
Azt hiszem, az ilyen embereket/orvosokat nagyon meg kell becsülni! :)

Csokinyuff! Hátha még megérkezik a kupon… Vagy talán vevőszolgálatot kéne felhívni… :?:

Erika! Tamarának gratula a felálláshoz! Nem semmi tempó! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kép Fogacskáim

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kép A konyhapultot imádjuk, meg apát is! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!!

Lilla köszöni a köszöntéseket, bár a nagyiékat sem értette, miért ugráltak ma annyit körülötte...:)

Kicsit fáradt vagyok, Dorka éjjel kruppolt egy kicsit, mondjuk elég lightosan, de akkor se mertem egy jó darabig aludni. Meg fáztam is a 10 fokos szobában. :lol: :lol:

Szeritnem akor is hülye neve van ennek a tápszernek. Nekem az elválasztás a hozzátáplálás és punktum. :roll: :!:

Dincus, jó fej lehet ez a doki... A hipoallergén tápszerben lebontva vannak a tejfehérjék, úgy, hogy elvileg a szervezet nem ismeri fel. A tejpép meg a babatej teljes molekulát tartalmaz (hú lehet, hogy baromságokat írok, de vmi ilyesmi). Sztem még várhat.
Erről hallottál már? http://www.tucsok-zene.hu/index1.html

CSokinyuff, nagyon ügyin ül Maja.

Mennem kell, ma lehet, hogy lesz folytatása a tegnapinak.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Dincuska, én kedvet kaptam a Ringatóhoz :) Már én is nézegettem valami hasonló foglalkozást Milunak.

Nagyon jók a képek amiket tettetek fel! Ezentúl legyen főszabály, hogy minden oldalon kell lennie fotónak!!!! És punktum.
Géza gyögyörű fiúcska, Maja a kis szégyentelen már most a kis fokhagymafenekét mutogatja :oops:
Livia, a montázsos kép a férjed? De hol a pajesza??? :wink: :lol:

Én is felültetem Milkát asztalra, pultra, polcra, és utána intek neki, ő meg nagy bátran a mélybe veti magát, és nagyokat kacag amikor elkapom! Remélem egyedül nem fog ilyet játszani :roll:

Megyek aludni, egész nap suliban ültem, kimosták az agyam :?

Csilla
Vendég
 


Sziasztok! :)

tekiroll!
Nálunk demokrácia van (kivéve, amikor Anya diktátor :lol: :lol: ): megkérdezzük a gyereket, hogy ma hol akar fürdeni. Kiskádban, AnyuKádban, vagy ApuKádban? :lol: :lol: Ő eldönti - én meg elbírálom. :lol: :lol: :lol: Mi már mindenhogy fürödtünk együtt, tökre szeretjük. :D (Ha Apa nincs itthon, akkor kicsit óvatosabb vagyok az együtt fürdéssel, mert jó, hogy csúszásgátlós a kád, de azért nem biztos, hogy ki akarom próbálni, hogy mennyire, amikor a gyereket a vállamra véve szállok ki... )
A Tini-slágerek nekem semmit nem mond. Lenaradtam valamiről..? :shock: :shock: :shock:


cscsi!
A Maffia főnökre gondolsz? Ő a bátyám. (Ő volt a tanúm, övé volt a menyasszonyi autó, és persze ő vezette. Mit mondjak...? Feszített, mint állat!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) )

szilvih!
Gyorsan hagyjátok magatok mögött ezt a Kruppot! :cry: :cry: :cry:
10 fokos szoba??? :shock: :shock: :shock:



Nem csodálkoznék, ha már a hócipőtök tele lenne a mindenféle feltöltögetéseimmel (bocsánat :oops: ), de a tápszer/babatejjel kapcsolatban ez volt a Babainfo-ban. Ezt ossza be mindenki úgy magának, ahogy tudja (nekem ez mérsékelten sikerült, de lehet, hogy én vagyok hülye). V.erikát érteni vélem. :wink:

Kép

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Ha már így akrobatikázik mindenki (amihez gratulák! :D ), akkor mink is megmutatjuk, mit tudunk :wink: : (Anyának már a szeme is kicsavarodik, ahogy nézi, nemhogy még meg is csinálja...!? :lol: :lol: )

Kép

Kép

Kép




Nem szeretnék nagyon tolakodni (vagy már késő? :oops: :oops: :oops: ), de mennyire volt sikeres a videó letöltés? Mert van olyan is, ahol úgy ficánkol a kádban fürdéskor, hogy egy hal önként feküdne a konyhaasztalra szégyenében, ha ezt meglátná. :lol: :lol: :lol: Az is ekkora, de csak akkor töltöm fel, ha érdekel valakit, és le tudja tölteni.

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


l!
MAja is ugy csinál mint egy hal az egész szoba uszik a vizben lassan átszokunk a nagykádba.
tedd fel én le tudom tölteni
Vendég
 


édesek a babók...
levike.... én már elmultam 19 :lol:
Vendég
 


Sziasztok anyukák! :)

Már megint oldalakkal le vagyok maradva...Kicsit viszaolvastam, látom mindenhol javában telnek a babás 7köznapok. Eszterünk már elhagyta a 10 kilót, mászik ezerrel, kapaszkodva lépeget az asztal körül és közben vigyorog meg berreg a három fogával. Megzabálandó kisvakarcs :) !

Dobok róla képet, aztán még benézek!

Kép felkelős berregős Kép elmélyütségben megzavarós

Kép
Kép
petra78
 
 


csokinyuff!
Biztos, ami biztos...! :wink:

petra78!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Micsoda szempár! :shock: :shock: :shock: Remélem, megmarad ez a hihetetlenül kék szín. :P

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I :)
A tápszer reklámok természetes, hogy a tápszert dicsérik, mégha mindig megjegyzik zárójelben, hogy a legfontosabb az anyatej. Nem kell mindent készpénznek venni!
De azért én elhiszem, hogy vannak olyan esetek, amikor kevesebb lesz a tej, és pótolni kell. És azért még nagyon sokáig meghatározó a tej (tápszer) a baba életében a zöldségek, gyümik mellett.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Lívia, én letöltöttem, megnéztem. Ééééédes :)

Petra, berregés :) Milu is csinálja, literszám fröcskölve szét a nyálát. (Jut eszembe, Emmácska vízhatlanba ölözzön ha találkozunk!)
A másik mutatványa, az rrrrrrrrr betű, látni a kis nyelvét közben ahogy tök szabályosan pörgeti, és hosszú percekig képes r-ezni :)

Csilla
Vendég
 


Sziasztok!

Rossz volt az éjszakánk, Emma tök sokszor felébredt, gyanítom, hogy a szoba rossz levegője miatt, megivott egy csomó teát, biztos nagyon szomjas lehetett...
Erika! Gratula a felálláshoz, előbb áll mint ül? :D
Csokinyuff: Kár hogy nem szeret a hasán, pedig olyan jól mutat így (is)! :D
Egyébként zeneileg le vagyunk maradva, majd töltök le a netről, megalapozva a foglalkozásokat! :D
Tekiroll! Gézu milyen hosszú babóca! És neki is már olyan ,,gyerekfeje" van! Nagyfiú! :D
Szilvi! Én is néztem ezt az oldalt tegnap délután, a szerda jó is lenne, van egy helyszín a 13. kerületben a József Attilában. Ki csatlakozna? Csilánék??? :D Nem tudom, hogy ez távolságban milyen messze van Tőletek, de tök jó lenne együtt járni! :lol:
Ja és Szilvi, milyen volt az éjszakátok? Remélem, ma már jól aludtatok!
l! Nagyon menő a bátyusod a képen! :D Levi a kis talpzabáló! Hhihi :D Emma is ezerrel fröcsköl, de látod, én meg a kamerázás mennyiségével nem vagyok elégdett párocskám esetében. Idejét sem tudom, mikor vette fel utoljára a kislányt, és mindig az a hivatkozási alap, hogy tele a kazi. :evil:
Petra! Örülök, hogy megjöttél, hol kóboroltál? Eszti még mindig meseszép, ezek a világító kék szemek! :D
Ja, Csilla: Mi meg pfüttyögünk, úgyhogy jól egymásra találtak a gyerkőcök! :D

Megyek családebédelni!

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska :)
Ugyanilyen volt a mi éjszakánk is :( Egész éjjel vagy sírt, vagy köhögött, vagy evett :( Én már kivagyok. Nagyon szeretném, ha mást is enne már, de nem megy :(

Erika :)
Gratula a felálláshoz!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Hoppá, mi is 100x ébredtünk az éjjel. Ezek szerint a levegőben volt valami???
Dincuska, a töcsök zenést megnéztem, de 1 éves kortól írja... Szerintem az kicsit korai lenne nekünk, nem?

Nelli, kitartás, prógálgasd adni neki a szilárdabb kajákat. Előbb utóbb el kell fogadja. Elképzellek titeket, ahogy Brigi ül az iskolában, te meg beszaladsz hozzá szünetekben szoptatni :lol: :lol: :lol: Na jó, rossz vicc volt, bocs.

Csilla
Vendég
 


zene... mi benkó nórát hallgatunk fujom kivülről a virágevő zsiráf dezsőt....

petra ezek a szemek szinte hihetetlen....!!!gyönyörű
Vendég
 


na mi meg menjünk talira csak ugy facéran...
Kép
Vendég
 


I, nekem is sikerült most meg elsőre, és nagyon aranyos :) :)

Erika,gratula az előbb felálláshoz :)

Petra,de jó, hogy írtál :) Eszterke, gyönyörű mint mindíg!Szemek :) imádom!
ééééés Boldog Szülinapot Imikének/ ha jól láttam most volt/

Dincus,éjszaka :( együttérzek nálunk dettó, 2 éjszaka a szokásos 2-3 kelésnél is több ébredéssel telt!De szerintem a szél miatt :cry:

Csilla,rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :lol: :lol: :lol: édes szíve!!
Igen, tücsizene 1 éves kortól van általában!

Nelli,kitartást!!! :? Nálunk is így teltek a betegeskedő napok, már azért kicsit jobban vagyunk, de szörcsögünk még eléggé!Holnap viszem vissza a kiscsajt ránézésre!
De legalább nekem eszik.Tök jó étvágya van, persze a tejcsi mellett :) Ennek azért örülök :)
manóci
 
 


Sziasztok! :)

Rapidban.
1. Tegnap buliban voltunk. Kér óra alatt sikerült betáblázni a 2018-as randikat. :oops: :lol: :lol: :lol: (Taknyos huszonévesek, így jártak... Korábbra már nem volt hely... 8) :lol: :lol: :lol: )
2. Anyáékat nem hagyta pihenni délelőtt, mert fél óra alatt háromszor fordult hasról hátra. (Ami tök jó, de ha már ilyen ügyes, akkor igazán nem kéne nyüszögnie utána... :? :lol: :lol: :lol: )
3. Alig vártuk, hogy Anya odaadja már a banánt. Szó szerint elkezdett folyni a nyálunk, nagyot nyeltünk, ami valószínűleg cigányútra ment, mert utána köhögtünk. Mire Anya eljutott odáig, hogy akkor megkucogtatja, ásított egy kis színeset. :( De most sem volt vele gondja, csak a köhögéstől kissé vörös volt a feje, meg könnyes volt a szeme szegénykémnek. :roll:
4. Banán bejött, adható, remélem kombinálva is fog majd menni, mert azt nagyon szeretném. (Ja...! És ha valaki nem tudná, akkor a banán az olyan kaja, hogy "pppppúúúúúúúú...." :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Extra rapid.
Körömvágás: Oáááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
(Na jó, nagyjából ilyenkor szokott lenni a "hét órás mélypont" is. :( Tapasztalatok szerint közvetlenül kaja után jobban viseli)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!!

Csatlakozom a pocsék éjszakások táborához. :roll: Lillának is elkezdett folyni az orra, ömlik belőlea vízszerű nátha, de így legalább nem kell állandóan szívni, elég függőlegesen tartani :lol: :lol: Felfedeztem egy kijött fogat is alul, valószínűleg lesz párja is, mert nyügi megy ezerrel. :roll: De legalább kakilni kakilt ma vagy 5ször, két napja csak barackot eszünk :lol: :lol: Mind a ketten...

Tücsökzene: Nem nagyon ismerem, a honlapon 6 hós kortól írja. Én nem tudnék 4kerbe járni, csak hozzájuk nyertünk bérletet, azért nézegettem az oldalt. Szerintem az a jó zenés babás foglalkozás, ahol hangszerek is vannak, igazi is, meg olyan is, amit a baba is a kezébe foghat. Itt kispesten van egy csajszi, aki piciknek tart ilyen ringató szerűt, de csak énekelt végig, tökre nem kötötte le Lillát, elvégre az anyja is azt csinálja egész nap, és sokkal szebb hangja van... :lol: :lol: :lol: Az állatkerti játszóban is van vmi hasonló foglalkozás, és ott tudnátok utána pletyizni is, amíg a gyerek elvan...

Tali: Lévén taknyos mind a két gyerek, nekünk most nem játszik, pedig szívesen megnézném a lurkókat, és lassan tényleg lemaradunk az összes kispasiról, ebben is lépni kellene. :roll: :lol:

I, tápszer újra::: Jaaaa, hát azt nem mondtad, hogy Nestlés papíron olvastad!! Ott persze, hogy m elegen ajánlják az anyatej mellé... Régebben talán anyatej kiegészítő tápszer volt a neve, az talán egy fokkal jobb volt. Ne idegeld magad ilyesmiken, dobd ki, és szoptass ezerrel! :lol: Olcsóbb és egészségesebb!
Én azt hittem, hogy a banán fog... :roll:

Nelli, Szerintem akkor is ébredne, ha enne mást is.Mi lassan, de haladunk. Hozzánk képest nem vagytok lemaradva...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi :)
Lehet, hogy nem kívántam boldog névnapot lilla babának, így most pótolom:
nagyon boldog első névnapot neki!

Lehet, hogy kelne. Azért jó lenne, ha a semminél többet enne, már csak a hízás miatt is.

Most leviszem a dokihoz, mert már nagyon köhög, de szinte biztos, hogy nem talál mást, csak a hátracsorgó váladékot.

Ma megjelölt az általános iskolai legjobb barátnőm lánya :lol: Vissza is írtam, hogy az anyukája írjon nekem. Igaz, hogy annak idején ő pattintott, de jó lenne megint tudni róla.

Ugye van olyan, hogy csak szopi mellett megjön, de utána egy jó ideig megint nem? Mert nekem a múlt hónapban megjött, de azóta nem, már a 42. napon vagyok :roll: Kicsit idegesen, mert 4. gyereket nem szeretnénk.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Nelli, ne idegeskedj, nekem is ez volt a fiúknál! Amíg szoptatsz, nem áll vissza rendesen! De ha izgulsz, nézz egy tesztet! és boldog szülinapot a gyerkőcnek! :)

Szilvih, a bál nem tániskolásoknak szól, hanem lehetőséget ad bemutatkozni az iskoláknak, de a műsorok szüneteiben a közöndégnek szól a zene, és azt hiszem közölük sem mindeki profi táncos lesz! Szóval bátran gyertek!

AMúgy senki mást nem fogott meg a lehetőség??? :shock: :? :( :( :(

Én valahogy nem vagyok oda ilyen Ringatkóért, meg Tücsök izékért... Énekelni itthon is tudunk, mondókázni is. Akkor már inkább egy jó kis játszóház, vagy tér. Bár amennyi időm van mostanság...

I, banán :) mi is csípjük! :D Körömvágás nálunk is hasonlóan zajlik!

Bébiképek, nagyon jóóók! Mindenki kis fickó meg csajszi ennivaló! És a fütyitakarók is poénosak! :D

Nekem sem jött még kupon! :evil:

Manóci, írok privit, csak összehozzuk már! :)

Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


topiktalit szervezünk 2007 nyári babák
aki esetleg ott nem tevékenykedik nézzen át és szivesen várunk mindenkit
Emma Milu az ifju pár remélem ott lesz
egy játszóházat bérelnénk ki!
Vendég
 


Nelli,Isten Éltesse a Szülinaposod!! Kép

Szilvih,Lillának Boldog Névnapot!!

Judit,légyszi írj erről a taliról kicsit bővebben!Bocsi de nekem ez most nem világos :oops:
Ki szervezi, és hol nem tevékenykedünk??És a helyet lehetne tudni melyik játszóház, ill. mennyivel kéne beszállni?
Köszi :)
manóci
 
 


manóci abba a topicba szervezzük 2007 nyári babák.
egyenlőre az időpont nem tiszta március első hete.
Már több játszóházat megkérdeztünk de még nem döntöttünk minél többen jönnek annál olcsobb...
Vendég
 


Ez a 2007 nyári babák! :) Én megkerestem, az augusztusi babák szervezik! :)

KépKépKép
dikó1
 
 


diko :oops:
hirtelen megzavarodtam most esett le mit irtam
akinek van kedve jöjjön
Vendég
 


várandósság 2007 augusztusban szülők
Vendég
 


visszavontam nem tetszik a jonépnek....
Vendég
 


Ildi, :lol: :lol:

Judit, ok. köszi!Akkor meglátjuk hol, meg kik mennek :wink:
manóci
 
 


Sziasztok! :)

Nnnna, akkor a pancsolós videjó is feltöltve. Szintén a nyaribabak2007@vipmail.hu címen, (jelszó: album) vagy erre a linkre kattogva érhető el:

http://upload.vipmail.hu/dl/?tid=830298 ... ffbffafdb3

Most nem próbáltam ki, hogy müxik-e, de a múltkori alapján ennek is mennie kell. Továbbra is érvényes az 1 hét alatt vagy 10 alkalommal való letöltési szabály!

Ez a postaládika nyilvános, bátran tölthettek fel ti is ide akármit, amit máshová nem tudtok. A csokinyufff által ajánlott freevlog.hu-ra próbáltam először, de oda nem tudtam, mert 5 MB volt a mérete. (Ennek is annyi) De ott is létrehoztam egy közös felhasználói területet, a már "megszokott" névvel, jelszóval. :) Úgyhogy, ha valaki töltene fel videókat, akkor ott megpróbálhatja, nem nehéz.
Most már akkor lehetőségünk van közös albumra, videóra és egyéb feltöltésekre - a megfelelő helyen :wink:

Amúgy, most nyírtunk ki fél óra alatt egy banánt... :wink:
Reggel pedig fodrásznál voltunk - de csak Apát kísértük el. Anya fejét majd egy kicsit később renoválják. A jelenlegi állapotról hamarost teszek fel képet (Apát sikerült rábírni, hogy fényképezzen már le kettőnket, halleluja! :lol: :lol: :lol: ) Előre szólök, csak erős idegzetűeknek ajánlott, mert megviselheti egyes nézőink nyugalmát! :( :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: