Új privát üzeneted érkezett!


Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!
Rebi!
Mi az album neve? mert csak egy képet hoz be.

Hajni!
Pluto fantasztikus voltKép

Hicu!
Holnap mész be, írsz valakinek sms-t,ha megszületett Csongorka? Így mi is megtudjuk a nagy eseményt.
Nagyon.nagyon szurkolunk..

Szerintem nem rossz ötlet a zárt Pöttömök.

Noémi!
Nagyon szép kismami vagy. Liliánának a 3 napos láz betegsége volt?

Most nincs többre energiám, megyek aludni.

Judit!
Majdnem egy hónap késésben vagy a faleszedésben.
Van még rajta tűlevél? Vagy műfa? KépKép

Buksi!
Néha helyre kell ám "pofozni" a kispapikat.

Most már tényleg befejezem, mert kicsit gyakran kellett a backspace-t nyomnom az elírások miatt.

puszi
Ines

Ja, Hanna kapott ma egy sílécet, ma a lakás volt a sípálya, holnap a kertKép


Kép

a kupit ne nézzétek, előtte egy órával kb. pakoltam össze. de gondolo ismerős a szitu.

puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Jöttem panaszkodni! Kép

Nincs szerencénk ebben a hónapban. Még ki sem gyógyultunk a takonykórból rendesen, (Kitti igen) most meg jön a hányós hasmenős!
Pedig direkt emiatt nem küldtem Kittit oviba múlt héten, hogy ezt ne hozza haza. Erre megkaptuk máshogy.
Kittike szombaton kezdte a hasmenést, de estére teljesen elmúlt, egy hányással.
A vasárnap szünet volt betegség téren, de még mindig a párom is nagyon levert és gyenge.
Tegnap még nem akartam Kittit oviba küldeni, mert ugye teljen el legalább 2 nap tünetmentesen.
Ma viszont már annyira ment volna, na mondom oké.
Erre Peti kezdte reggel 6-kor, hogy rámhányta azt a kb. 2 deci tejet, amit szopizott, majd ahogy felemeltem, a szőnyeget és a falat is lehányta a hátam mögött. Kihozom a nappaliba, (én itt alszom) erre 2 perc alatt úgy összekakkantotta az ágyamat, mintha nem is lett volna rajta pelus.
GRRRRR.
Egész délelőtt ment a szopi, hányás, hasmenés váltakozása, egy kis lázzal.
Kittit sem tudtam oviba vinni, hiszen nem tudtam volna felöltöztetni Petit, bár reggel még nem volt lázas.
Aztán nem akarom elkiabálni, de délutánra már kezdett jobb kedve lenni. Este hatra meg szinte boldogabb volt, mint valaha!
Viszont mégis volt egy hasmenés lefekvés előtt.
Szóval most reménykedem, hogy vége.

Aztán belegondoltam, hogy miért vagyunk ilyen szerencsétlenek, és rá kellett jönnöm, hogy nekünk a december, január mindig ilyen betegeskedős.

Na, most jól kiszenvedtem magam. Megpróbálok néhány választ adni! Kép

Judit!
Szuper, hogy visszatért a jókedved! Kép
Köszi az eukaliptuszos tippet, de hogyan kell azt párologtatni? Párologtatónk nincs. (Egyszer mérgemben ledobtam a 3. emeletről, az még a hisztis korszakomban volt! Kép Még szerencse, hogy nem öltem meg senkit! Húúúú.)

Reggeli nyamnyogásról meg az jutott eszembe, hogy miért van az, hogy én nem tudom a jó oldalát látni a dolgoknak, úgy mint te is pl. ebben az esetben. Mert tényleg ezerszer jobb így, mintha fel is kellene kelni hozzá hajnalban. Köszi, hogy rávilágítottál erre, igyekszem ezentúl tényleg a dolgok jó oldalát is észrevenni. Kép


Ed!
Nálunk is volt ilyen együttalvós időszak, és egyszer megtörtént az is, hogy félálomban nagyban simizem Peti hátát a korom sötétben, de valami szúrós került a kezembe. Na, az kispapi szakálla volt! (csak borosta)
Peti meg valahol a térdünk magasságában békésen szunyált! Ráadásul a férjem is felébredt, hogy mit macerálom őt alvás közben! Kép

Na, most hírtelen ennyi jut eszembe.

Hicu, nagyon remélem hogy most már minden oké, és jöhet Csongi-béby!

Ja, még a 2 gyerek különbözőségéről annyit írnék, hogy azért remélem nem az jött le, hogy Kittit kevésbé szeretem, mert ez nem így van. Tényleg!
Sőt, még egy olyan érzésem is van, hogy nekem Kittivel soha nem lesz annyi gondom, mint a Petivel esetleg lesz. Mert Kittike egy jóság. Más szó nincs rá. Ezt pedig 2 hét és 2 nap nem ovizás után mondom!!! Kép

Új táblázat jó ötlet, meg minden ami affelé írányul, hogy jól megismerjük egymást!

Na, most mentem olvasgatni!

Jóccakát!
Andi
andi68
 
 

 
 

SziasztokKép


HicuKép
Megnéztem a képeket, csini voltál, de MAshu is helyes pasi volt kicsinekKép Ahogy néztem a képeket, Dudu rád hasonlit nagyonKép
Tök jó hogy Manóka tudott segiteni, igy azért már megnyugtatóbb.
NAgy drukk nektekKép Jah kaptál papucsot?

RebiKép
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az én fiam szeretett volna bekerülni valamelyik operaházban, hanem Levi is edz a visitássalKép Bár ha jól belegondolok már egy hete nem visitott, remélem ez meg is maradKép
A formadobáló használatában is sok az egyezőség, ha nem sikerül elsőre betalálni, fogja kinyitja és barakja ugyKép
Lila fülKép

NoémiKép
Decemberben leszedték a HPban a szemölcsöket Daniról, de sajnos pont a héten fedeztem fel fürdés közben hogy megint van rajta egy, fel is hivom őket ujra, de ezt már ambulánsan fogom leszedetni róla, még egy nem ehetős, ihatós, gyerekrikatós horrornak nem teszem ki őt.
Hu lassan te is már a finisben leszel. Hasmars nem a legjobbKép nincs semmi kajcsi ami megfogna?
Ami az alvást illeti, nálunk is az vált be, hgoy Dani bármikor átjöhet a mi ágyunkba, sokszor, mivel szorosan egymásmellett van az ő kiságya, egyik oldalon rácsnélkül és a mi ágyunk, előfordul hgoy vissza is megy a kis vackába magától.

SzilviKép
Mi utazó ágyat kaptunk Dani születésekor anyóséktól, hogy ha megyünk hozzájuk legyen hol aludniaKép Mondjuk elég sokat használtuk már, jól jöttKép Azért érdekes elgondolás, hogy majd anyósod megy gyesre, azért nem árt néha megkérdezni téged isKép

KisbuksiKép
A legnagyobb felelősége a szülőnek van tesó témában ez tényleg igy van. Anyum hiába bizonygatja nekem mind a mai napig hogy egyformán szeretett minket, ez nálam nem igy jött vissza, csak ő érezte hogy ez egyforma....
De jó valakinek hogy szerelmes smsket meg virágot kap, irigy irigyKép lehet hogy nekem is helyrekéne tennem péntek este apát?Kép A farsangi jelmezt elképzeltem ugy valósan, szerintem ti lennétek a befutók, a poló olyan snaszKépKép
Szombaton mit csináltok, ugy néz ki megyünk Csepelre, ha van időtök összefuthatunkKép

EdKép
nagy drukk a projecthezKépKép Az alvásotokat elképzeltem vizuálisanKép Mondjuk nálunk ez nem matracon, hanem nagyágyon zajlik, de hasonló volt az elején, mostmár volt hogy előfordult hogy észresem vettem mikor ment el reggel dolgozni kispapi.
Fel kéne találni a neten mosogatástKép Vagy még jobb, a mosogató fölé kell rakni a monitort és ügyködés közben lehetne mosogatni isKép


NelliKép
A beszéd miatt még nem izgulok annyira, anyum épp ma mondta, hogy örüljek, hogy még csak pakol, majd akkor menekülök el, ha már ezt fokozza a be nem álló dumcsival isKépKép
Ami a tesómat illeti, vele nem lehet beszélni sajnos, ő csak üvöltözni tud, nincs egy értelmes gondolata semmiről, amiből neki nincs haszna...Kép
Anyuéknak sikerült egy önző, ki ha én nem stb... gyereket kihozni belőle, fáj is a fejük miatta rendesen, pedig már rég be kellett volna nőni a fejelágyának, de jelét se mutatja... Annak idején a katonaságban biztak a szüleim, hogy egy kicsit megnevelik ott, nem jött be... Az igazi hibát igy felnött fejjel abban látom, hogy nem voltak következetesek vele a szüleim, egyik pillanatban megtiltottak neki valamit, a másikban már vigan csinálta....
Dorkának én is rajzformákat javasolnék, ahogy Ines is mondta, azzal elég sok mindent tud alkotnim és még fejleszti is őtKép

JuditKép
Tök jó hogy jó a kedved, ragadósKép felvidultam miután olvastalak. Romantikázzatok többet kispapival és tuti helyre áll a rendKép
Testvértémában nálunk is valahogy igy volt, csak forditva, én sokkal jobban lettem fogva, az öcsém el lett baromira engedve, ebből is volt rengeteg konfliktusunk...

InesKép
A legrosszabb a megkülönböztetős témában mikor ezt nyiltan éreztetik is a másikkal, baromi romboló tud lenni az önérzetreKép
Ari lehet Hanna a rajzolgatássalKép
Az hogy másként látod Olit és Hannát tök természetes, hiszen más nemüek, de a szeretet az ugyanugy árad mindkettő feléKép

MAriannKép
Ne légy ennyire kritikus magaddal, ettől még ugyanolyan jó anyuka vagy és ugyanugy szereted a gyerekedet.

HajniKép
Ez a plutos kép csucsKépKépKép

MAgunkról annyit, hogy lehet hogy a takony megijedt Buksitól, de ugy néz ki felszivódni látszik, ma már csak kétszer szivtam le az orrát Daninak. Pakolás néha kaotikus állapotokat okoz itthon, de már feladtam az állandó visszarámolást... reggel megprobálok lakást varázsolni, aztán estére tornádó tépette területté válik a dologKép Dani mostanában a felmászást gyakorolja ahova csak tudja, utoljára azt fedezte fel, hogy ha feláll a dohányzóasztalra, ami a fal mellé lett rakva az ablak alá, akkor kilát az ablakon, meg mindent elér ami oda van felpakolva: virág, kép apróságok, igy kereshetek ujabb helyet neki. Eddig a kedvence az volt, hogy a tálalópultnak a fiókjából kirámolta az evőeszközöket, ma meguntam hgoy folyton a kanalakat szedem össze, kipakoltam üresre a fiókot, azóta nem érdekli, nem is értemKép

Nah dugultam, mára sok belőlem...

sok puszi
Ági


Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


... most csak a képek linkje:
www.babanet.hu/album/main.php?album=2778&p=8945998
2. oldal kb. közepétől

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk a teljesség legcsekélyebb igénye nélkül, bocska...
az összes képek gyönyörűek, kisdobosHajni pláne. Tényleg lehetne kiskori képeket közzétenni.
Hicu, éljenek a tűk!

Tesótéma: Noémi, szerintem úgy jobban hangzik, hogy nincs igazán rossz korkülönbség. Mindnek van előnye-hátránya, a lényeg, hogy tényleg a szülők felelőssége a helyzet kezelése.

Andi, a kispapi borostáinak simizése csúúúcs Kép
Én az illóolajos párologtatást nagyon eccerüen oldom meg: pelus bevizez, olaj rácsepp, radiátorra ráterít. A mindennapi párásítást pedig a gyerekszobába teregetett ruhák adják.

Judit, nekünk nemalvóknak nem a ti nyugis ájszakáitok okoznak álmatlanságot Kép Mázlista vagy Kép, vagy jó volt a módszer? Kiránduka tökéletes volt Kép még sok ilyen hétvégét szeretnék. Kispapik meg... időnként szóra sem...

Rebi, a Levi egy zseni Kép Csenge pedig csodaszép. Én mostanában nem tudok betelni a gyerkőc újabb és újabb attrakcióival. Ma pl pihikéltem délután, Dini pedig felolvasta nekem a kedvenc könyvét: lapozgatott rendesen, ahogy kell, és minden oldalnál mondott vmit. Többnyire va-va-t, mert az tutira megy Kép

Mariann, szegény te Kép Nádjának sem esett valszleg jól, de ő azért egy szopival, odabújással megnyugtatható, téged rág a lelkifúró sokáig. Nyugi.

Játszós buli igen!!!

Ági, tesóilag nálunk is az van, hogy anyum ezerrel magyarázza, hogy ő köztünk semmi különbséget nem tett, és egyformán kezelt, stb... pedig ha tudná... én meg nyúl vagyok, és nem mondtam még meg neki, hogy nézzen kicsit magába...

Buksi, az oké, hogy ti pólóban lesztek Jane és Tarzan, de hogy lesz Vencel csita? (Hmm, én időnként majmocskának hívom Dinit Kép)

Bogi, köszi a gyors választ Kép

na még magunkról: képzeljétek hízik a gyermek... vagyis úgy tűnik, mert olyan kerek lett a feje. Eddig csak én mondogattam, hgy kövérfejű, tegnap az apja is megjegyezte. (ez most itt a látszat ellenére nem panasz volt, hanem inkább az ejdejópofa dolgok történnek kategória)

na majd most már lassan új képeket is rakok a kövérfejű majmocskámról Kép

puszok
orsi
orsko
 
 


Sziasztok
Ed
remélem nagyon romantikusra sikeredett a jurtás vacsi, sok boldogságot nektek a továbbiakban is

Buksi
kispapit klónozni kéne, vagy legalább is ellenanyagot kéne tőle venni és beadni a sok lökött pasinak férfiasság ellenKép
Jelmez-bizonyíték készüljön, és jó lenne, ha bemelegítenél a körúti bekibeki menetre. Közeleg a nap!


Szilvi
lemaradtam vhol, vagy csak átsiklottam felette, de már volt az osztálytalitok?? Milyen volt??
ANyós-mizériát meg egész könnyen vetted eddig, nekem vszínű nehezebben ment volna, ha ekkora sületlenségeket hord össze a nagyi! Méghogy ő megy GYESre. Nekem már az is meredek,ha egy fedél alatt kellene élni a szüleimmel (bocs, aki ilyen perverzióval van megáldva), pedig semmi konflikt nincs köztünk, de a GYES már tényleg horror. Olyan, mintha el akarná tőled venni Dorkát, vagy csak nekem van ilyen érzetem. Javíts ki, mert wodoo-zni fogok, különbenKépKépKép

Hicu
Ez nekem is eszembe jutott, de a romantikázáshoz min 2ember kell, kispapi 8előtt haza se ér, elég necces vkit találni, aki 8tól szitteli Lénát. Futottunk már a billiárddal egy kört. Restellem bevallani, de ilyen uncsi játékban még nem volt részem, pedig nem ma kezdtem a csábítást sem. Kitartást kívánj inkább nekem jövő hét végéig, utána úgysem nyugszom, míg rend nem leszKép Tudom ez a jövő hét, meg hó vége, meg december meg miegymás már soxor lefutott. Nekem is egyre rontja a lelkesedésemet. Hol vannak már azok a szép hétvégék (!!) mikor csak enni és pisilni keltünk ki az ágyból...


Noé
jó, hogy téged is olvasni néha! Jajj, már te is ilyen elöl jársz?!! Csak 3kiló, ez igen!! Bár szerintem bármire elcserélnéd a kiadós kis görcseidet. Érdekes, hogy a Mg-ot is eltiltották, hisz pont azt javasolták a görcsölésre, bár igaz az nem bélgörcs, hanem méhgörcs volt. (jujj, de édesen rímelek)
Ja ami a pocis képet illeti, nagyon szép kismami vagyKép A szövegezést is érdeme lenne frissíteni, mert így mókásKép (bocsi, egy igazi MEOS veszett el bennemKép)

Rebi
csudapofa lehet Levi, és nagyon örülök, hogy rendbejöttek a doogaitok, bár nem bántam volna, ha egy kicsit bőbeszédübb vagy a témábanKép
Jéghegy csúcsa No1! Levi hatalmasat nőt egy hónap alatt!!


Ini
Műfa???? Hát ez sértés! Egész kackiásan áll még a fa, és illata is van, meg levele is. Igaz a lepotyogott, nevezzük nevén, Léna által lecibált díszek már nem igen kerülnek vissza a fára. ma kivételesen nem haragszom megKép
Állati édes az új piros lécében gondolom odáig volt, hogy milyen szép színű a léc! Rajzokat remélem elteszed!! Nagyon jókat fog derülni rajtuk, te meg emésztgetheted majd magad, hogy miért nem vetted észre a nagy fa dőlésén, hogy apához húz. Bár tartok tőle, hogy nem voltam most érthető, majd egy mamitalin kifejtem, és jót nevetünk majd magunkonKép

Andi
párologtatót én kaptam/vettem, ki tudja, minden sarkon lehet kapni, szerintem még a nagyon ABCknem is, meg láttam az OBI, Brico és tsaiban is. Illóolajat is érulnak mindenhol, de ezt talán még gyógyszertárban is lehet venni. Tudod, nálunk beváltKép
Sajnálom, hogy nem sikerált megúszni a kórt, én is rettegek, de eddig, koppkopp elkerült minket.Bocs, de nagyon jót nevettem rajtatok. Ami meg a világítást illeti, nem vót ám ingyé, mától már sok pizbe került ez nekedKépKépKép

Szerintem egy egész estés mozit ki lehetne tölteni a különböző történeteinkkel. Hátha egyszer vkinek kedve támad összegyűjteni őket, nagyon édesek. Szilvi, te olyan lelkes vagy ilyenekben, nincs kedved egy kedvencek, vagy egy legjobb pöttömstorik megkezdésére??

Ági
pussszantás végre itt! Tesóügy látom nálatok sem sima, bár a lányokat másképp kell nevelni, mint a fiúkat. Mondom én, akinek nővére van, s kinek lánya van, és akinek lánya vanKépKépKép Danit lassan beirathatod Ed kispapihiz falmászást gyakorolni, és akkor a csillárokról kell csak leszedniKép

Én már megint egyedül vagyok itthon, bár megetettem kispapit,mielőtt letiplizett. Momentán a 120. forgatókönyvet írják, és alkotják közösen. Komolyan mondom, hogy a 100oldalas diplomamunkám hamarabb elkészült, pedig az sem volt piskóta ("Anaerob és anoxikus terek szerepe a biológiai denitrifikálásban", csak hogy nálam is legyen vmi, amit nem értetek, ne csak BoginálKép, bár tudom, akad köztetek kolléga, ő meg fel van mente a döbbenettől)

Dugulok, lassan magam sem értem mit is akartam. Megiszom a szilveszteri (!) pezsi maradékát, úgyis bubi nélkül szeretem és látványosan nem dolgozom ma!! Megyek álmodozni!
Pusza
J
holophernes
 
 


Hűha, ma mindenki írt, és jó hosszan. Végigolvasni is sokáig tartott.

IniKép
A ragaszkodás bizony bejött. Ma 3 méternél messzebbre nem távolodhattam el tőle. Sőt, amint pl. a számítógéphez közelítettem, már nyüszített is. Egész délután a szoba közepén, a játszószőnyegen kellett heverésznem. Amíg ott voltam nem foglalkozott velem, eljátszott magában, de amint felálltam nyüszített. Mondjuk az éjszakánk nem volt gáz, 4-kor kelt először, utána már együtt aludtunk tovább…khm….
Toyotával mi volt a baj? Nekünk az is szóba került, mint alternatíva. Bár a Ford is szóba került. Anno a céges kocsim Ford Focus volt és nagyon szerettem. Én is kombit szeretnék.
Egyenlőre azonban csúszik az autócsere, mert apáék cégénél kisebb problémák merültek fel, nem igazán úgy jött be néhány dolog, ahogy tervezték.Kép

JuditKép
Karácsonyfát Vízkeresztkor, január 6-án kell leszedni. Legalább is katolikus hagyományok szerintKép Káromkodni pedig nem illik! Méghogy anaerob…!!!

HicuKép
Éjjeli szopit olyan 6 hónapos kora körül kezdte. Egyébként 4-6 hetes korától ½ éves koráig végigaludta az ékszakákat, este 8-9-től reggel 8-9-ig aludt, felkelés nélkül. Csak tudnám mit csináltatok Duduval, hogy ilyen csodaszép haja lett, én most láttam csak az újszülött kori képeit, és bár nem kopasz, de azért nem is olyan fürtös.

Tőlem ma megkérdezték, vágtuk-e már Nádja haját, mert úgy néz ki. Hát, nem vágtuk. KépO

Képzeljétek, ma megkaptam emailben a topikba feltett kérdőívet. Lehet, nagyon kicsi a világ, és valakivel itt közös ismerősünk van?

SzilviKép
Te konduktor vagy? A Pető, mint Pető Intézet?

Most nézem, milyen késő van, és még a konyhapultot is le kell rámolnom, mert holnap jön a burkoló csempézni. Megyek is.

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!

Egy napot kihagyok (orvosi igazolásom van Kép ), és máris alig vagyok képben Kép

Szóval remélem csak a csillagászati dolgok nem voltak érthetők Kép

Tegnap voltam cukorterhelésen. Mivel az eredmény nem lett kész azonnal, csináltak kis géppel, ujjbegyből vett vérből, 5,3 lett. Azt mondták, ha egy egészet rászámolnak, nemcsak tizedeket, akkoris bőven 7-en belül lesz.
Úgyhogy még elkerült a cukorbaj Kép

Képzeljétek milyen vagyok.
Győrben egy 4D UH rendelő van.
Felhívtam, hogy van egy honlapom, ahol szívesen megjelentetném a hirdetésüket, és tennék fel egy-két képet is referenciának.
Ma visszahívtam, azt mondta, hogy még a társával is meg kell beszélnie. Mobdtam, hogy anyagi vonzata nincs, most is babát várok, majd esetleg adhatna kedvezményt, ha megyek egyszer.
Erre ő: péntek du. 1/2 3 jó?
Mert van egy gyakornoka, és természetesen ingyen rajtam gyakorolna Kép
Mit szóltok?
Aznap töltöm be a 18 hetet. Már alig várom Kép

Jövő héten szombaton tartjuk Lili buliját.
Van ötletetek, hogy mit csináljunk? Családi lesz.

BOSSZÚS vagyok. Egész Győrben nem kaptam Lili lábára cipőt vagy szandált a szülinapi szép ruhájához.

Nincs ötletem, hová menjek.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


BogiKép
Ingyenes UH szupiKép Csak aztán a gyakornok megtalálja a babátKép

MariannKép
Az jó, ha szép formásan nő a haja gyermekednek. Domcsinak már össze vissza kunkorodik. Lehet, hogy neki is göndör haja lesz kicsinek, mint Dorkának volt?
Mi is most nézünk kocsit, és mi is kombit vagy legalább is sedant. Hát nem egyszerű jót és olcsót találni.

JuditKép
Egyedüllét nem kellemes, de azért van jó oldala is: pezsgőzésKép
Pöttöm sztorik topicja jól hangzikKép

OrsiKép
Hát nem tudom, hogy az arc kikerekedése egyenes arányosságban áll-e a hízással. Dorka anno kis kerek képpel mindig alatta teljesített az átlagnak.
De ha máshol is kerekedik, hurráKép

AndiKép
Hát ez a vírus nem hangzik jólKép Remélem, már jobban vannak a gyerekeidKép

RebiKép
Te nem véletlenül Domcsiról írtál? Annyi az egyezőség, hogy a lányomra ismertem: huncutság, bújdosó játékok, csakazértisarosszcsinálásaközbenegyikszemanyáékon, stb. Annyira egyformák tudnak lenni ezek a gyerkőcökKép

Köszönöm az ajándékos ötleteket. Holnap elmegyek az Auchanba, remélem, találok valami hasznosat.

Tegnap megtudtam, hogy a főnökömet kirúgták, pedig aztán neki egy bebetonozott széke volt a banknál. Mikor eljöttem, nagyon csúnyán viselkedett velem. A rosszindulata elnyerte méltó büntetését.

Megyek, megnézem a sült csirkémet.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Bár olvasok naoópnta, de az éjszakáink nagyon ramatyak, így nem írok Kép Matyi egy héttel a 15 hós oltás után, azaz tegnapra bepöttyösödött, igaz mára halványodott. viszont hőemelkedés és nyűgösság van ezerrel, tehát alig alszik, állandóan elkeskenyedik hol ezért-hol azért, nem győzöm cipelni a fenekét és köhög. De a doki szerint nem piros a torkaa pöttyeivel nem törődjek, elég a kalcium. Holnap megyünk egy spec fül-orr-gégészhez, mert engem nagyon idegesít ez a 2 hónapja taró köhögés és orrfolyás!

Noémi: meglestem profilt, tényleg nagyon szép kismama vagy, Liliána képeit is újra végignéztem! Alvásdolog: kitartás, mert magamnak sem tudok mást tanácsolni!

Bogi: cipőKép, na nálunk Dunaújban se sok a választék, talán egy jó kis kínait lehetne, de azt meg vegyék meg a kínaiak...
A pénteki Uh-eredményéről meg tegyél ám fel képet!

Judit: jesszusom nem semmi a diplomamunka címe, kétszer futottam neki és hát be kell vallanom kikerestem idegen szavak szótárából! Mivel is foglakozol t.képp? Karácsonyfa, nem semmi tarogatni a következő karácsonyig, bár akkor hova kerül az újabb fa? És a tavalyi hol áll?Kép

Hicu: vajon már a kórházban vagy? Örülök, hogy a tűmizéria sikeresen megoldódott, Manókának szerintem a pöttömök mindannyian áldják nevét! És hát reménylem hogy nemsokára jön az a bizonyos gólya is a hírrel!!!
Ja és a képek ténylegnagyon jók, és az ötlet is mely szerint kicsikori képeket tegyünk fel, bár ez nem tudom hirtelenjében kitől származik!

Rebi: örülök, hogy olvashatom soraidat, hasonló cipőben járunk autónélküliség és kiszolgáltatottság terén Kép Sajna még egy nagybevásárlást sem tudok megejteni anélkül, hogy ne kérjek valakit fel kíséretre!
Gyrekőcök csodásak, Matyi a képeknél Levit részesítette előnyben, Nagyokat nevetett amikor meglátta hol az álmos, hol a nevetős vagy kicsit szomorkodó arcocskát.

Orsi:Na várj csak! majd 17 év múlva elárulom ám miket mondtál Dinire!Kép És képeitől minket is megfossztasz, ezért vagy másért?

Buksi: virág, sms, romantika? és mi várható akkor Valentinnapra? Nem is értem ha már Vencelt Csitának öltöztetitek, ti miért is nem öltötök fel bugyingót és ágyék-kötőt a farsangi bulira?

Andi:nagyon tetszik, ahogy a gyermekeidről írsz. Szerintem egyáltalán nem az olvasható ki hogy Kittit nem szeretnéd, sőt! Nagyon büszke lehetsz rájuk, és igazán példás ahogy neveled őket! De jóis lenne, ha mások is így viszonyulnának gyerekeikhez( ezt a tanítványaim tapasztalatából írom).

Ed: hogy sikerült a Réka jurtája program?

Szilvi: a Pető intézetben dolgool? Az egyik évfolyatásam most a közoktatásvezetésről is ott dolgozik.

Ági:nenm lehet semm, hogy Dani kimászik hozzátok éjjel és vissza is megy az ágába. Na Matyi ilyet nem tenne, az ágyban ébredés után egy perccel sem maradna, mindig van valami tennivalója idekinn Kép

Ini: igazad lett az oltás későbbi reakcióját illetően, és még annyit, csudaszép a leánka a sílécekkel! Hogy sikerült a kerti felavatás?

Azt hiszem búcsúzom, lassan teregetnem kell, lejárt a mosógép
Zita

Ja és jó lenne egy játszó tali, én is mennék ám!!!
zitus
 
 


Sziasztok!

Próbálok felzárkózni a 4.b tornasorábba, kissé-nagyon elmaradtam az utóbbi időben. Kép
Csak átfutottam (volna) a termést, már rohanhatok Máté után. Babókák gyönyörűek, mamák szintén, Hicunak nagyon-nagyon szorítok, zárt topik nem rossz ötlet....nna, a többit később.

Mi jól vagyunk, Pupák tegnap a hozzátáplálás jegyében kétszer is evett virágföldet, a tv és videó kis ajtaját lecelluxoztuk, de asszem, mindenki ismeri a jelenséget Kép Kép

Jajj, most bontja szét a számítógépet, úgyhogy gyorsan elküldöm, és MINDENKINEK puszi:
Noresz
noresz
 
 


SzIASZTOK!

Judit! Karácsonyfa: szerintem most már hagyjátok meg jövő decemberig.Kép Betegség: szerintem a foga miatt volt lázas, de ezt a dokinénik úgy értelmezik, hogy a legyengült immunrendszer könnyebben összeszed vmt, és így a torka volt...Ősszel ugyanígy lázas volt, amikor jött egyszerre 6. Csak akkor takonykórt kapott mellé. Köszi a vígasztalást, mostanában kezd rendbejönni bennem a dolog, persze nagyit is ritkábban látjuk...Kép Azt, ha valaki édességgsel traktálja a gyereket, én is utálom, ölni tudnék érte...Kispapidnak van filmje a szemlén? Osztálytalálkozó szombaton lesz, csak igyekszem még nem beleélni magam ebben a fognyűvős-vírusos időszakban, inkább csak csendben reménykedem, hogy nem pont akkor lesz beteg. Majd pénteken már örömködni fogok. Párom is tud jönni, remélem, jó lesz.
Pöttömsztorik... Ha gondoljátok szívesen...

Egyébként Dorka a topik első babája, akinek rágófoga jön?

Ed, gratula az évfordulóhoz!

Hicu, remélem, minden terv szerint zajlik majd...Kép A rémálmok természetesek, a szorongás miatt van.

Noémi,! Nem a 3napos lázat kapta el Liliána? A 3 kiló az nem sok, ha te is eleve vékony vagy. (Sajna, nem ugrik be) De nem a baba miatt, ő úgyis elveszi tőled azt, amire szüksége van, inkább miattad. Terhességi vitamint próbáltad?

Rebi,, élvezettel olvastam a beszámolódat a 2rosszcsontról, szinte láttam őket magam előtt.Kép
Én is felvetettem már a zárt fórumot egyszer, többiek, vélemény????

Andi, ez a vírus ismerősnek hangzik a 2 nap lappangással. Kép Remélem, nálatok is csak 1 nap volt.

Mariann, igen, Pető. Konyhapult miatt nem irigyellek, nekem is ki kellene javíttatnom egy hibát a konyhaszekrényben, de ki kellene pakolnom belőle... Egyelőre 6 hónapja van ez a stádium...

Bocsika, mennem kell, jöbbek át a barátnőmék, és szalad a lakás.

Pusz

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Végül egy kép, hogy Dorka segít a házimunkában:Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Én ma bepipultam. bementünk egy jelmezkölcsönzőbe a két gyerekkel. Rengetegen voltak, szépen ki is vártuk a sorunkat. Erre jöttek utánunk, szépen beelőztek, amit elnéztem, mondván "csak" a ruhákért jöttek. Utána megint elénk ment valaki, a nő szépen ki is szolgálta. Mikor Dorka megkérdezte: ugyan mikor jövünk mi? A csaj lehurrogta, hogy ők máskor kivárták a sorukat.
És még legalább 2 embert kiszolgált, oda se bagózott ránk. Domcsi már a kocsiban nyűgösködött, meg meleg is volt. Fogtam őket, és duzzogva kijöttem.
Csak tudnám, hogyan lesz nekünk jelmezünk?

Nem Dorka az első, legalább is Domcsinak már 4 rágófoga van, és már szép nagyokKép
De házimunkában biztos az elsőKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Hnelli: ajánlom a Tesco-t nem túl drágán szupi jelmezek...Ákos tigris lesz édi-bédi jelmezbe!

katianyu
katianyu
 
 


sziasztok!
Bocsi a hanyagolásért..kicsit nagyon elveszek magamban...annyi minden történik mostanság..ma már azt mondtam inkább vezetnék egy 150m2 üzletet mint a családomatKép Olvaslak benneteket meg mivel szita az agyam jegyzetelek...rá kellett jönnöm az sem megoldás mert ha jegyzetelek akkor meg már írni nincs időm...chatre szoktam bekapcsolni mert az meg yugy hogy közben rohangálok a lakásban takaritás címén...vagy melózok a gépen és oda-oda lesek....ennyi a magyarázkodás.

Hnelli : mint feljebb emlitettem a Tescoban szupi jelmezek vannak "mini" méretben is egész emészthető áron---ja itt felénk 2500 alatt nem lehet kölcsönözni.

Bogi: az UH-s dologért gratula..nem semmi szervezőkéd vanKép

Ines: csúcs Hanna a sítalpakon...és gondolom a lakásnak is nagyon használtKép

a Pöttömök csodásak...és úgy nőttök, hogy még én gyakorló anyukaként is elképedek...nem rég jöttem közétek akkor még kis picurok--most meg hölgyecskék és urficskák mosolyognak rámKép
Tudtam ám , hogy kinek mit akartam...de passz , már jó lesz melózni és akkor a menóriám is helyre áll talánKép

jaj tényleg itt fogok melózni http://gltnet.hu/news.php már csak egy kicsit kell türelmesnek lennem mert az iroda már szépül nekemKép)
Ákos imádja az ovit! itthon már egy éve nem aludt délben ott nagyokat szunyázik a többiekkel...ja és eddig kb 2 liter tejet ivott meg összesen életében, most hogy az oviban kapnak megissza sőt itthon is rendszeresen kéri. Minden nap elmeséli, hogy mit játszott és mi történt az oviba, probál verselgetni, pedig nem rég még alig beszélt...szóval csúcs!

Gyerköcök közti nagy korkülönbség..hát nálunk elég nagy van. Biztosan van hátránya is eddig max annyit tapasztaltam, hogy a szorakoztatásukra külön programok kellenek...bár nagyon klassz gyerekeim vannak mindkettö kivárja amig kicsit egyik is másik is szorakozik. Amugy szinte csak előnyét látom... nagyon szuper Csibe mert rengeteget segít..Ákos is remgeteg házimunkából is kiveszi a részét.

Anyós téma...tudjátok, hogy egyik gyengém...de nem megyek most bele... Nekünk kell birka türelmünek lenni. Persze ez legtöbbször nekem is csak azért megy mert azt nézem hogy az imádott férjem anyja, és ha sértegetném , vagy olyanokat mondánák őt bántanám..ez nem azt jelenti hogy nem beszéljük meg a problémát...csak nem anyázva nem bánton!


Hirtelen sikerült rengeteget írnom..persze nem bírta ki a fiam ezt sem..már itt rángat, hogy menjek a konyhába mert éhen hal...azt meg mégsem hagyhatom!

Igyexem sürübben jönni eztán

1000pussz mindenkinek külön-külön is!
katianyu
 
 


Sziasztok

Noresz, már épp hiányoltalak. Pupák nekiindult, egyből kevesebb időd van ránk, mi? Kép

Részemről maradhat nyitott a topik, de azt sem bánom, ha zárt lesz. A net egy nyilvános dolog, ez benne kell legyen a pakliban. Nem gondolom, hogy ide a babanetre járnának a perverzek, akik mások nyavajáin élvezkednek. De ha bárki is úgy érzi, hogy szeretne itt leírni dolgokat, csak nem meri, akkor legyen zárt.

Ötyebuli lesz? vagy volt? Nekem a szombatok kezdenek macerássá válni, kezdődik a félév Kép

pusz
Orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen,de igaz: a napirenddel kapcsolatos dolgok nem változtak,csak kispapi ma közölte,hogy megérdemlem,hogy végre nyugodtan elolvassalak Titeket és írogassak...pedig nincs láza Kép.

Nekünk tegnap volt egy szörnyű éjszakánk. Épp apa haját vágtam,amikor Vencel felébredt /kb. 10-kor/ és hajnal egyig ment a cicin alvás,de ha leraktam üvöltött. Még a sírnihagyást is kipróbáltuk,jelentem 5 perc után feladtam,nekem ez nem való,Vencelnek sem. tegnap már ott jártam,hogy szakemberhez fordulok,de ma már úgy látom,hogy lehet a foga és sok más egyéb a háttérben,egyenlőre várunk. Amúgy utána egytől reggel 8-ig aludt. Csak közben kispapi itt ült félig levágott hajjal Kép. De nem voltunk idegesek,a végén jót nevettünk,amikor bevallottam,hogy csúnyát gondoltam Vencelről,szószerint azt,hogy "miért nem alszol te büdös kölök?" és kispapi nagyot nevetett,hogy három óra cicizés után ennyi belefér Kép

A mai napot meg Juditéknál töltöttük. Igazán ideális vendégek voltunk,későn szóltunk,hogy megyünk,mégis ott töltöttük az egész napot,nem vittünk semmit,de sokat és sokszor ettünk Kép. De nem öntöttem ki semmit és nagyon élveztük a jó társaságot,bár Judit nevében inkább nem nyilatkozom. Ja! És találkoztunk Judit kispapijával is,nem mintha Judit mást mondana,de tényleg nagyon édespofa! /Gondoltam,hátha mégis olvas minket Kép/ Léna meg egy kész tünemény,ehhez újat nem tudok hozzáfűzni.

Zárt topik: a gyakorlati részéről nincs elképzelésem, mert még sosem voltam ezen a topikon túl topiktag,de elméletben támogatom. Én Vencel születése után szembesültem azzal,mennyien olvassák ezeket a fórumokat,nem túlzok,akkoriban napi 10-15 kedves levelet kaptam sosem hallott emberektől. Jólesett,de furcsa érzés volt....

Orsko!

Én úgy tudom,volt már a Babaneten gond abból,hogy kik nézegetik gyermekeink képeit Kép,de szerintem nem csak az ilyen szélsőségesek és mások baján élvezkedők akadályozhatnak embereket abban,hogy bármiről és tényleg bármiről nyíltan merjenek írni. Ezzel együtt nekem is mindegy Kép.

Csajok!

Hicu már nem ír,nekem nagyon izzad a tenyerem KépKépKép

Noémi!

Írj csak nyugodtan és lehetőleg gyakran. Az tök jó,ha lesz sok nem használt helyiségetek, dolgozószoba,vendégszoba,stb.... Én olvastam itt a babaneten olyan családot,akik már nem kapnak kézsen megfelelő méretű ágyat az egész családnak,hanem csináltatnak Kép

Ini!

Hogy ment a kertsí?

Andi!

Remélem,már jobabn vagytok,én is ezért unom egy kiscit a telet,mert tényleg lépten-nyomon van vmi betegség Kép.

Ági!

Jaj de jó! Nagyon örülnék,ha taliznánk, a hidegre való tekintettel én nem énekelni kezdek,de javaslom,hogy gyertek át/fel egy teára,ne sétáljunk a zimankóbanKép. Annyit lehet tudni kb. hány körül jönnétek,mert velünk előfordulhat,hogy pizsiben és kócosan ülünk a szoba közepén,és ettől a látványtól megkímélnélek Kép. Ja! Szerintem Danit meg sem fogom ismerni,köze nincs a kisbabákhoz,egy igazi legény Kép!

Orsko megint!

A Csita jelmezt anyós varrta és tényleg nagyon majmocskás Kép.

Zita!

Ramaty éjszakát átérzem,ld. fent Kép. Én is úgy éreztem,hogy amióta beállt az ősz,Vencel folymatosan taknyol,szörcsög,stb. A múltkori antibiotikum óta viszont megszűnt. Ez persze nem érv az AB mellett,csak egy tapasztalat. Ami a Valentin-napot illeti,kispapi elkönyvelte magát egy fantáziátlan ajándékozónak,és már előre retteg minden "ajándékos ünneptől". Ami a játszós talit illeti,írásba adtad,mindenki látta,olvasta,tehát ha megszervezzük,jössz Kép.

Szilvi!

De szép konyhátok van! És milyen ügyes segítőtársad! Néha üríts postafiókot,mert már küldtem Neked vmit és visszajött!Az osztálytalihoz meg lelkesen és optimistán hozzáállni szíveskedj! Nekünk is van 4db rágófogunk.

Katianyu!

Lám-lám ,eltűnsz,és ilyen jó hírekkel térsz vissza!Munkahely mikortól,hogyan?

Noresz!

Na szép jó napot Neked is! helyváltoztatásra még nem képes Pupák mellett netezni az egy dolog,innentől lesz kihívás mindne egyes hozzászólás! Hajrá Kép!

Na puszi,nem akarok visszaélni kispapi kedvességévelKép

Buksi,akit már majdnem rávettetek egy igazi Jane jelmezre,de hülye azért nem vagyok Kép!
kisbuksi
 
 


Helló!

A szülinapos Benedeket és a névnapos Csengét isten éltesse sokáig!
Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Holnap 9.00-től szorítani HicunakKép:,) én meg kértem, hogy apája üzenjen már ide is valamit. Húúú azért egy kicsit irigykedem rá, milyen csodás dolgot fog átélni hamarosan. Annyira jó lesz neki, én emlékszem olyan eufórikus állapotban voltam.

Zárt topic: tulajdonképpen nem rossz ötlet, csak akkor nem adnánk lehetőséget új embereknek a csatlakozásra, de sokszor én is annyi minden mást is megosztanék veletek csak azért nem teszem, mert itt azután bárki olvashatja.
És ugye sose lehet tudni....Kép
Vagy esetleg lehetne egy zárt topicunk is, végülis miért ne írogathatnánk oda is, ha akad valami személyesebb vagy szemérmesebbKép
Mondjuk lehet, hogy el is kezdhetnénk úgy, hogy mindenki ír magáról és családjáról egy kis történetet, csak hogy jobban megismerjük egymástKépEz történhetne valami sablonka szerint is. Na jó, ez csak az én véleményem volt. De tényleg csinálhatnánk valami izgiset isKép

SzilviKép Ilyen aranyos segítségetKép Mintha csak Zsófit látnám, úgyanígy szokott segíteni nekem is. Rágófog???Kép Nekünk még csak 6 van...

KatianyuKép Szuperjó, hogy így tetszik Ákosnak az ovi. Szerencsés vagy, hogy ilyen hamar megszerette, én sok sztorit hallottam, hogy mások milyen sokáig szenvednek a beszoktatással.
TejcsiivásKép Hát bizony együtt minden jobban esikKép

NelliKépSajna annyi bunkó ember van, akit az se érdekelne ha egy tucat síró gyerek lenne a hónod alatt. A múltkor én is vagy 10 percet álltam az automata előtt még egy hapsi feltöltötte a kártyáját. Zsófi is ott nyekergett, mert kezdett elege/melege lenni, de le se sz.rta. Végül én szóltam neki, hogy mit kéne megnyomnia, hogy haladjunk.
FőnöködKép
Azér lesz jelmeze a gyerkőcnek ugye?

NoreszKép Tessék többször jönni, mert nem fogsz tudni felzárkózni. És ízlett a virágföld Pupákodnak?KépCellux nem is rossz ötlet, meg képet is tegyél fel az ilyen akciókrólKép

ZitusKép Szegény Matyi, szóval ez lett az oltási következmény. Mondta nekem is a dokink, hogy minden 4. 5. gyereknél kijön ez az oltási kanyaró. Vagy lázzal és akkor csak egy-két napig tart, vagy hőemelkedéssel, de akkor tarthat 4-5 napig is és tűszúrásnyi pöttyökkel. Remélem jobban van márKép

BogiKép Nem semmi vagy, milyen leleményes, élelmesKépTényleg képeket akkor, valóban kis kuki himbálózott-e ott?KépCukrodKép Akkor lazíthatsz egy kicsitKép CipőKép pedig Győr is nagyváros, milyen szandit szeretnél?

JuditKép Olyan jó olvasni, amikor ilyen sokat írsz, még lehet, hogy a diplomamunkádat is elolvasnám ezértKép
Tényleg eről jut eszembe nekünk is volt olyan szilvásváradi hosszúhétvége mikor csak enni mentünk le az étterembeKép Jaj de régen volt már.
Bár ilyen téren lassan kezdenek alakulni a dolgainkKépNem kiabálom el, nna.
Szoktam a teraszon is altatni, családi házban lakunk. A tali meg annnnyira jó lenne, jártam Bp-re a suli miatt eleget IC-vel, tudom mi a dörgés, de inkább apával tavasszal, és lehet, hogy vinném Zsófit isKép

OrskoKép Kövérfejű majmocskaKépKépet kérünk rólaKép

RebiKépAnnyira szépek a gyerekeid, de ténylegKép Ez a Csenge gyönyörű kislány, látszik a képeken, hogy milyen kis locsi-fecsi lehet. Levi képei közül a jéghegy csúcsa vitte el a pálmátKép
FüleKép azér nagyobb baja sose legyen, remélem már meggyógyultKép

NoémiKép Még ilyet nem is hallottam, hogy hasmenés terhesség alatt. Azért remélem nincs semmi gond, pihizzél amennyit csak tudsz. A 3kg hízás meg teljesen normális és egészséges.
Én az elveimet már a gyerek születése után feladtam. Addig olyan szépen fújtam mindenkinek, hogy külön szobában lesz az az egészséges, meg majd a kiságyban, hát 15 hónapja matracozunk együttKép apa ágya mellett.
Akkor már meggyógyult Liliána ugye?

HajniKép Milyen kicsi voltál ténylegKép Dehát azért csak megnőttél lassacskán. Én is 20kg os voltam mikor elsőbe mentem.
Ez a Plútos kép meg igazi csemegeKép
Már azér gumiztam én is, de még csak iciripicikét tudtamKép

EdKép Gratulálok az évfordulóhoz, biztos fincsit ettetek, kékszemű Kincsőképet régen tettél fel nekünkKép

IniKép Milyen kupi??? Sízős HannaKép Hülyeséget kérdezek: ez ugye csak játék, vagy ilyen kicsi a gyerek síléc? Teljes amatőr vagyok ilyen téli sportokban.

BuksiKép Csitajelmezről képet, képet. Meg a kis Csitáról is. Miért nem fecske, meg párducmintás bikini???? Azt mondtad alapjában véve meg vagy elégedve az elanyásodott testeddelKép
Na jóKép

Megyek Zsófi mellé bújni, ja és a némaleventémről annyit, hogy van egy hasalós képünk amin hárman vagyunk és mondja mutogatva, hogy papa, baba, mama. Meg vau-vau a kutyára, brűzik az autóra és pip-pip a csip-csip csókára. Alakulunk....
És a doktor bácsi azt mondta a múltkor, hogy Zsófi lehetne a szépségdíjas az ő körzetében, hát dagadt a mellem egész napKépKép


Na Jó éjt Mindenkinek.
Utolsó éjszakája Csongor babának is az anyukája hasában, jajj de izgulok!!!!!!!!!!!KépKépKép

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Csak egy nagyon gyors bekukk, mert félig már alszom!

Nem bírom ki azonban, hogy ne szóljak bele ebbe a "merényletbe" amit a topik ellen tervetek.
Persze tudom, hogy nem rossz szándék vezérel senkit, de ezt a Pöttömöket tudtommal nem lehet zárttá tenni, tehát csak úgy tudunk zárt topikot csinálni, ha ezt beszüntetjük.
Azt meg azért szerintem senki nem szeretné, nem?

Mondjuk talán azért ragaszkodom hozzá, mert olyan ez a topik, mint egy jó kis kávéház (teaház) ahol már törzstagok vagyunk. Nem szívesen járnék egy másikba, csak azért hogy ott csak mi legyünk. NEm is tudom miért....

Talán emlékeztek a szeptemberi tüntetésre, na az a csapat is itt kezdődött a Babaneten, aztán zártkörő lett egy levlistán, és most is máshol vagyunk, mert saját honlapunk van!
( www.tavasz.org/forum ) de nekem még mindig hiányzik az eredeti topik.

Na, ennyit szerettem volna, remélem nem tünt nagyon kiakadásnak, nem annak szántam, csak féltem a PÖTTÖMÖKET! Kép

Puszi mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Benedeknek boldog szülinapot és Csenge szépségnek boldog névnapot!!!!

Ildi!
Ilyen pindur a síléc. Hanna nagon élvezte, először csak egyenesben ment, után egy mini dombon csúszott. Anyu volt az oktató.

Buksi!
Jelmezről képet kérnénk!!!!!!

Hicut már biztos készítik elő. Annyira jó, hogy átélheti ezt a pillanatot megint.

Kati!
Jó, hogy van állásod, elég nyomasztó tud lenni a munkanélküliség, gondolom legalábbis, szerencsére még ne volt részem benne.

Nelli!
Hát ez bizony durva a jelmezzel, Tescoba én is láttam olcsó jelmezeket. Bár kicsit melegnek tűntek.

Mi szombton megyünk Hannával cirkuszba, délután meg Budakeszin lesz maskarás felvonulás.
Holnap meg zsúrba vagyunk hivatalosak.

Tegnap voltam Rossmanba, nézegettem az alapozókat, megörültöm, hogy Astor le van értékelve 1500-re. Rögtön vettem is egyet. Vettem még mást is, kasszánál fizetek 5000 ft-ot.
Itthon gondolkozom ezerrel, hogy mi került ennyibe és nem vettem annyit, hogy ekkora összeg legyen, kikukáztam a számlát, szerencsére a tetején voltKép, és az alapozó 3000,- . volt. Ma megyek vissza, ez nagyon durva.

Valaki próbált már Rossman pelust? Most ott is van pontgyüjtő és 10 pont után 20%.

Judit!
Nem értem amit írtálKép HELP!!!!

Ildi!
Kispapi kap egy kocsit és már happy. Jó, hogy javul a helyzet. Éjszakai játszások még vannak?

Rebi!
Elájultam Csenge szépségén, Levi is nagyon huncut!

Buksi!
Szegény Vencel, szegény Te, na meg szegény Rogi a félkész hajjal.
Rogi, mint az én férjem, nincs nagyon meglepi ötletük, ezért néha már gondolkozom, hogy én minek törjem magam. De aztán mégis, mert az lenne a pláne kapcsolat ellaposodás.

Zita!
Matyi jobban van?

Nekünk sem volt valami fényes éjszakánk, Oli is fogzik, mint mindig.

Oli annyira cuki, most nagyon puszi osztogató kedvében van, mindig ad valakinek egyet.

puszi
Ines
ini
 
 


fél 10 és Dini még alszik....
mosás-mosogatás elindítva, kaja készen, unatkozom... Kép
orsko
 
 


Sziasztok!

Orskooooo
Hogy mondhatsz ilyet? Kép
Én próbálom megtalálni magam, gyorsan írok is, csak eddig a sítábort szerveztem, úgyhogy már nagyon kevés az időm! Kép

Szilvi
Nekem is elkelne egy ilyen kiskukta, nem adod kölcsön Kép Máté jelenleg csak hátráltat, állandóan a gatyám húzkodja, fel akar állni és rámmászni Kép
Nagyon szorítok, hogy minden jól menjen, és az osztálytalálka sikerüljön (azaz legelőször is eljutni rá)

Hicu
Úúúúúgy izgulok!!!! Kép Kép Kép

Nelli
Kölcsönzős történet elég szomorú. Velem is eljátszották már, hogy ott senyvedtem a sorban, rázom a babakocsit, hogy Máté kibírja, senki nem engedne előre a világért se, majd mikor gyerek rázendít, az előttem álló nő (aki akkor ért a kasszához) elkezd sajnálkozni: jajj, szegény baba, milyen nehéz lehet neki várni Kép

Katianyu
Igazán örülök a sok jó hírnek!! Kép Remélem, tényleg tudsz gyakrabban jönni! (mondom én Kép )

Kisbuksi
Hát, nem semmi éjszakátok volt! És Kispapi igazán türelmes a hajával, enyém tuti nekiesett volna a hajnyíró géppel (egészen pontosan meg is történt, hogy felülbírálta fodrászmesteri képességeimet, és a macerás hajvágás után egyszerüen végigment a fején a géppel Kép )
Csítára igggazán kíváncsi vagyok, na meg lennék Jane-re is Kép, de úgy tűnik, nem adod be a derekad Kép
Remélem, többször kapsz kimenőt a Pöttömökhoöz, mert szerintem mindig megérdemled! Kép

Ildi
Virágföld: el kell barikádozni azt az egyszem virágot, ami a földön van, mert egyenesen odaspurizik. Azóta, amióta az apja tangóharmonikáját már letakartuk, mert mindig azt vette célba, és sajna egyszer le is "hányta". Jó kalandos az életünk Kép
Tényleg jó lenne, ha el tudnál jönni egy találkára!!!

Lenne is egy körkérdésem szabadság-tiltás-mekkora terület a gyereknek-mennyire bababarát kialakítás-témakörben (igaz tudom, hogy örök klasszikus), csak most idő hiányában nem merek belefogni az elemzésbe, bár rendkívül aktuális.

Andi
Szerintem semmi gond, ha van ellenvélemény is, csak nem egészen hámoztam ki, mi a veszélye a zárt topiknak. A link nekem nem jött be. Én így is jól elvagyok, nem is a perverzektől tartok, csak azt nem szeretném, hogy egy-két ismerős, aki tudja, hogy itt találhat, értesüljön esetleg teljesen belső magánügyeinkről. Aztán meg legközelebb találkozunk, jót dumálunk, úgy, hogy ő teszem azt arra gondol, mit csinálunk az ágyba Kép Kép Kép, na jó, ezt azért talán zárt topikban se teregtném ki Kép, de pl. hogy tegnap egy nagyot veszekedtünk....

Ini
Csudaklassz léce van Hannának! És milyen ügyes vele Kép Gondolom, nagyon élvezte!
Alapozó: remélem, sikerül elintézned az ügyet.
Jó bulizást a zsúrban!

Hajni
Tündéri kisdobos voltál! Írhatnál hosszabban is, hogy vagytok. Már sokszor akartam mesélni, hogy Mátét József Attila Altatójával próbálom álomba ringatni, és annál a résznél, hogy "tűzoltó leszel s katona..." mindig Te jutsz az eszembe Kép

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Mindenképpen magas legyen a bokája. Különös, de a kínai üzletben volt bébi cipő, csak a 17-es kicsi volt Lilinek, és csak az az egy pár maradt belőle. 3 csatos fehér kisszandál volt, magas bokával, és 3000 Ft.
Szóval valami ilyesmit szeretnék. A ruhája bordó bársony, és színben hasonlóra gondoltam neki, amit aztán itthon hordhat utána. Vagy fehéret, mert fehér harisnya lesz rajta.
De már nem reménykedek. Holnap még elmegyek pár helyre, de mindenhol 20-tól felfelé vannak méretek.

Alvás.
Betettünk Lilinek egy járókát a szobába az ágy mellé, és abban alszik egész éjjel.
Úgy látszik elég neki a közelségünk. Így apa visszaköltözhetett a gyerekszobából a hálóba Kép

Már nagyon várom az UH-t.
Kedden is megyek, akkor meg rendesre a dokihoz Kép
Valamikor csak megmutatja mit rejteget Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Hát már én sem tudom utolérni magam. Majd este próbálok többet is írni, addig csak egy gyors bejelentkezés.

Nagyon belemélyedtünk ebbe az autósülésbe, mindennap mentünk valahova autósülést nézni. De vagy mi vagyunk nagyon válogatósak, vagy tényleg nincs "normális". Pedig voltunk már rendes babaáruháztól kezdve sima bevásárlóközponton át, kis boltba stb. Az ár csak egy dolog, úgy sincs pénzünk nagyon drágára, de én mindegyiket olyan keménynek és kényelmetlennek találtam, vagy éppen a huzat mintázat volt béna. Már szóba jött a 0-18 kg is, azok legalább puhábbak voltak. Hát nem tudom, végülis 13 kg-ig jó a mostani, még van egy kis időnk, csak majd mondom Kittinek, hogy a lábát ne növessze, mert az nem akar elférni. Kép

Tegnap voltam Noémiéknál. Ez a két gyerkőc olyan jól elvolt, annyit nevettünk rajtuk. Kittinek kellett egy jó negyedóra míg feloldódott (ahogy odaértünk, akkor ébredt), de Liliána nagyon édes volt, minden játékot odaadott neki. Aztán persze olyan is volt, hogy mindkettőnek az kellett, ami a másiknál volt. A legédesebb az volt, amikor Liliána felvette a játéktelefont, a füléhez emelte, majd odaadta Kittinek. Kitti persze szokás szerint inkább a szájába vette a telcsit, erre Liliána pedig a két kezébe temette az arcát, mint aki azt mondja, hogy "jaj, hát nem úgy kell". Kép

Kép

Hicuról nincs még hír? Annyit gondolok rá!


Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Megoldódott a kölcsönzős-jelmezes probléma (ami nálunk is 2500 FtKép). Barátosném kölcsönadja kislánya Jázminos vagy királynős jelmezétKép Nem túl kreatív ötlet, de ez szeretne lenni. Eredetileg Marsupilami (nem káromkodás) akart lenni, amit a Minimax játszik, de nem lehet olyan anyagot kapni. Anyósom végigjárta az üzleteket, miközben ellopták a szemüvegétKép

BogiKép
Nem elkeserítés, de nekem a 30. hétig takargatta magát DomcsiKép

KatianyuKép
jaj de jó, hogy Ákos ilyen jól megszerette az ovit. Az tényleg igaz, hogy az oviban olyat is megcsinálnak, amit otthon nem. Az én rosszevő lányom ott elég jól eszikKép
És másképp is viselkednek.
Jó, hogy van munkahelyedKép Én már nem vagyok ebben biztos, hogy vissza tudok menni, meg kedvem sincs hozzáKép

BuksiKép
Nem semmi lehetett, ahogy apa félig levágott hajjal vár, hogy végre rendbetedd a fejétKép
Naná, hogy megérdemled, hogy hozzánk jöjjélKép Ez jár Neked, mert megérdemledKép (ez itt a reklám helye)

NoreszKép
Nálunk pl. a nagyszoba (ami háló is egyben) a közös pont, ahol szinte mindig együtt vagyunk, a játékok szanaszét. Van néhány tiltott dolog: konnektor, CD-k, TV, de alapjában véve szabad mindent. Van külön szobájuk, de azt annyira még nem kedvelik (vajon miért?).
A konyhában sincs olyan rész, amit elér, és veszélyes lenne, vagy nem lehetne kipakolni. Max. utána pakolhatok vissza. Szóval nálunk van egy pár tiltott dolog, amit nem lehet elpakolni, más mehet.

OrskoKép
Még ilyet, unatkozniKép Örülj neki, hogy van egy lélegzetnyi időd, és gyere közénkKép
Bár az én gyerekeim aludnának egyszer 10-igKép De nem szólhatok, azért kb. 1/2 8-ig csönd vanKép

InesKép
Alapozó áraKép Jó, hogy leértékelik, csak épp fizetéskor szedik be az eredeti áratKép Ez aztán a reklámfogásKép
Jó bulizást!

IldiKép
Szépséges ZsófiKép Nem semmi elismerésKép

Csengének boldog névnapot, Benedeknek boldog szülinapotKépKépKép

Hétvégén Domcsi nagy csöndben az ágybában szétkent egy egész doboz popsikenőcsötKép Mindene, de mindene: haja, arca, szeme, ruhája, ágya krémes lett. Hát majdnem sírtam kínomban, aztán meg nevettemKép Megfürdettem, de elsőre ki sem jött a hajából. Égedelem ez a gyerek.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


csajok!

megszületett Csongor!!!!!!!!!!!!!! 10.12-kor,3640grammal,56 cm-rel,már szopizott KépKépKép!


Most megyek,mert remeg kezem-lábam!

Ja! Gratula nekik! Olyan boldog vagyok!
Buksi
kisbuksi
 
 


GRATULÁLUNK Csongorhoz! Vasgyúró!

Nelli.
Lili is a 34. héten mutatta meg, hogy Lili Kép
Bár én az elejétől tudtam, hogy lány. Férjem is közölte, hogy ő lányt csinált. Kép

Most fiút szeretnénk, szerintem az is, de majdcsak kiderül Kép

Buksika!
Ne remegj, bújj ágyba!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Halihó!
Éljen Csongor! Éljen a Borbély család! Éljen az új topiktesó! Millió puszi nekik!
Kép
Alexa és Hajni
tigribigri
 
 


juhuhujjjj!!!!!

ÓRIÁSI GRATULA CSONGOR-BÉBIHEZ!!!!!!

most nagyon-de-nagyon boldog vagyok!!
noresz
 
 


és:

Csengusnak NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép Kép Kép Kép
Benedeknek NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép Kép Kép Kép
noresz
 
 


Sziasztok!

Csongor baba, gratulálunk! Persze anyucinak is!

A leányzó szokás szerint az erkélyen alszik, persze a hóesésben.

Hicu, belehúzunk a babaprojektbe! De most inkább pihenj és örülj a fiadnak!

Szilvi, jó ötlet, hogy te elmész az usziba és addig a nagyszülők vigyáznak a gyerekre. akármilyenek is.
Tegnap itt volt Apám és panaszkodott, hogy Kincsi fél tőle. Nem érti, miért van. Mondtam, hogy a havi 1 óra, pláne este, kevés Kincsinek, vigye el játszóházba vagy jöjjön gyakrabban. Ő bizony nem viszi, ez volt a válasz. Nem erőltetem, de akkor ne nyafogjon.

Noresz, Kincső csak a nagyszobában és a hálóban lehet, a lakás többi részébe nem mehet ki, csak az ölemben. A nagyszoba nagyrésze úgy lett berendezve (nemrég költöztünk), hogy Kincső nyugodtan mászkálhasson, egy kis rész tiltott terület van. Oda csak akor megy, ha mi is ott vagyunk.

Nelli, nálunk tegnap 1 pohár danonino volt az áldozat, kanállal lapátolta ki. Kicsit magasabbra kellett volna tennemKép Ilyenek ezek a gyerekek.Kép

Bogi, én 9 hónapig azt hittem, hogy fiam fog születni. Ennyit az anyai megérzésekről. Jó, hogy kezd megoldódni az alvás. Nálunk is, ma csak 2*, tegnap csak 1* ébredt fel.

Buksi, jól vagy?

Lépek ebédelni...
majd jövök még, ha lesz időm.

Ed
legújabb fotóink:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=8785
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=7406

Kép

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Egy újabb kis csoda érkezett közénk Kép Csongornak és Hicunak hatalmas gatula és millió puszi! Éljen éljen! KépKép
orsko
 
 


Bogi,Ed!

nem tudom érthető,vagy félreérthető voltam,szerencsére semmi bajom,csak úgy izgultam Hicuék miatt,és amikor megjött az sms,majdnem leestem a székről.egyből rohantam ide,de még kezem-lábam remegett KépSzóval nem bújok ágyba azért sem és jól vagyok Kép

Ed!

Hú,nagyon különleges neve van a lányodnak,most láttam a vezetéknevét!

Szépséges Csengus!

Boldog névnapot!

Buksi kutyafuttában
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Hurrá, hurrá Csongi baba! Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek, nagy gratula!

Sajna Dorka megint lázas... Nem is merek belelendülni az írásba, talán majd holnap...

Ini, a Rossmannak is van légátersztő és nem légáteresztő pelusa, de egyik sem nagy szám. Ebben a kategóriában nekünk a Helen Harper jött be, az ráadásul most az Auchanban csak 1799 Ft! (62 db) Mi nap közben azt hordjuk, szerintem jó érték-minőség arány.
Buksi, nálunk akkor van ez, ha Dorka érzi, hogy nagyon vissza akarok menni tv-t nézni, vagy akármi...Mondjuk 3 órát nem szokott nyűglődni.
Na ennyi, Dorka lenyúlta a puffasztott rizsemet, asszem éhes.

Pusz

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nagyon sok boldogságot kívánunk a Borbély családnak az új Csöpp-Csongorhoz!
Azaz nem is csöpp, jesszus miket is írok itt könnybelábadt szemmel!!!
Kép


Hicu: pihizz és vigyázz magadra is nagyon!!!

Zita
zitus
 
 


Gratulálunk a most már tagú Borbély családnak!

Olyan nagy boldogság volt olvasni, hogy megszületettKép

Szilvi!
Köszi, maradok a babylove-nál. Csak gondoltam, ha a 20%-os bevásárlást csinálom, akkor veszek pelust, de akkor veszek mást.

Sikerült az alapozót kicserélni, nem vették, le, hogy már nem akciósKép Szomorú, lehet, hogy más észre sem venné.

Megyek, felveszem az új Pöttömkét a táblázatbaKép

Ines
ini
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.02.03
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Hicudzsi Csongor 2005.02.03 3640g/56cm 0 hónap 0 nap
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 8 hónap 8 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 9 hónap 14 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 10 hónap 19 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 11 hónap 6 nap 29.máj 15.febr
Edina Kincső 2004.02.26 2950g/51cm 11 hónap 8 nap 25.júl
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 11 hónap 10 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 11 hónap 14 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 11 hónap 17 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 11 hónap 18 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 11 hónap 18 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 11 hónap 21 nap 28.jún 20.júl
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 11 hónap 24 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 1 év 0 hónap 0 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 1 év 0 hónap 6 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 1 év 0 hónap 10 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 1 év 0 hónap 13 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 1 év 0 hónap 18 nap 21.nov 23.jún
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 0 hónap 22 nap 29.ápr 07.okt
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 0 hónap 26 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 0 hónap 27 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 0 hónap 28 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 1 hónap 0 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 1 hónap 4 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 1 hónap 7 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 1 hónap 9 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 1 hónap 15 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 1 hónap 16 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 1 hónap 25 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 1 hónap 26 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 1 hónap 27 nap 04.aug 12.aug 1
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 2 hónap 0 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 2 hónap 2 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 2 hónap 14 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 2 hónap 21 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 2 hónap 26 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 3 hónap 3 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 3 hónap 4 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 3 hónap 13 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 3 hónap 24 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 4 hónap 2 nap 15.máj 22.jún
Ines Hanna 2002.01.09 4070g/58cm 3 év 0 hónap 25 nap 28.márc
Rebi Csenge 2001.11.07 3 év 2 hónap 27 nap 04.febr
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 0 hónap 25 nap 22.jún 11.aug
Andi Kitti 1999.03.04 5 év 10 hónap 30 nap 30.ápr
Nelli Dorottya 1999.02.18 5 év 11 hónap 16 nap 06.febr
Katianyu Eszter 1993.09.26 11 év 4 hónap 8 nap
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 4 hónap 5 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


A világbajnők nő sielésbenKép
Kép

és a karaoke sztárKép
Kép
ini
 
 


Sziasztok!

Éljen, éljen, éljen Csongi bébi!!!!!!
Szívből gratulálunk!
Andiék.
Kép
andi68
 
 


Sziasztok,

Csondornak, és egész családnak sok-sok boldogságot kívánunkKépKépKép

Az előbb írtam nektek olyan szépeket, de elszálltKép Nincs erőm úgy érzem újra megfogalmazni.

Mindenkit üdvözlünk, de olyan fáradt vagyok mostanában, hogy mostanában csak olvasni bírlak benneteketKép
De remélem, ez csak átmeneti állapot, és változik a helyzetem.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Hurrá, Hicu, nagy gratula Csongorhoz! Kép Kép Kép Szép nagy baba lett! Úgy örülök! És a szopi is megy, jaj de jó! Kép

Benedeknek nagyon boldog szülinapot, Csengének pedig boldog névnapot! Kép

Akkor most visszafelé megyek, meglátom meddig jutok.

Manóka, pihizz sokat!

Ines, annyira tündéri Hanna a képeken! Kép Jó lett a táblázat. Alapozó, még jó, hogy visszacserélték. Oli édes lehet a pusziosztogatással! Kép

Szilvi, jobbulást Dorkának! Milyen ari a konyhában! Kép

Ed, milyen ari Kincső! Kép Remélem az éjszakák így folytatónak!

Nelli, nem túl jól indult ez a jelmezes dolog, de örülök, hogy megoldódott. Mikor lesz a farsang? Marsupilami? Húha, milyen mesék vannak mostanában? Kép Popsikenőcs, elképzeltem a helyzetet, szerintem is a sírva nevetünk a legjobb ilyenkor. Kép

Bogi, de jó lesz ez a holnapi UH! Várjuk a képeket! Remélem sikerül még cipőt találni. Alvás is megy, de jó!
Mondtam én, hogy panaszkodjatok és megoldódik minden! Kép

Orsko, unatkozol??? Kép Kezdődik a félév Kép, olyan rossz, nálunk is szombaton már beiratkozás, olyan gyorsan elment ez a pár hét szünet. Sikerült minden vizsgád? Kérünk képet a kövérfejű majmocskádról! Kép

Ildi, szépségdíjas Zsófi Kép Tényleg büszke lehetsz! Kép

Buski, jó ötlet ez a jelmez, kiváncsi leszek a végére, hátha mégis megadod magad, és rendesen beöltözöl. Kép

Katianyu, gratula a melóhelyhez! És milyen jó, hogy Ákos így megszerette az ovit! Kép

Noresz, virágföld kóstolás Kép

Zitus, jobbulást Matyinak!

Judit, karácsonyfát sikerült lebontani? Kép Ez a szakdolgozat, nem semmi, én sem értettem egy szót sem belőle. Kép

Ágiboszi, milyen kis huncut Dani a képen! Kép Fiókpakolás Kép

Bocsika, idáig jutottam, de már megint hulla vagyok.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Most még csak gyorsan tudokKép, mert Zsófi javában játszikKép
De nem bírom ki, hogy ne gratuláljak az új taggal bővült Borbély családnak!!!!!!!!!KépKép
Hihetetlen, hogy már itt van és nemsokára képet is láthatunk rólaKépKép
Remélem Emő is jól van, és tényleg nem kellett 24 órát feküdnie, de ha üzenne ugye megírod nekünk Buksi?Kép

EdinaKép Annyira gyönyörű kislányod vanKép Nem is tudom melyik képe tetszett a legjobban. De édes a farmeres képe is.

TündeKép Csúcs ez a kép a gyerkőcökről, úgy látszik ma csak dícsérgetek, de ha ennyi szép képet raktok fel akkor e vanKép

INiKép Hannáról meg csak ismételhetem a fentieket.O

KÉptelenség most írnom, mert Zsófi itt kalimpál

folyt. köv


ildi
bpildi
 
 


Csengének boldog névnapot, Fiona Benedekjének Boldog első szülinapot!
Kép

Nem írok most, bár visszaolvastam és megéztem a csajok képeit, gyönyörűek 1-1-ig! Húú mi lesz itt pár év múlva!!!
Nálunk viszont semmi jó: Matyi még ma is egész nap lázas volt, így most épp alszik, de ki tudja mikor ébred fel. Holnap megint doki Kép

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Én egész nap olyan extázisban vagyok, hogy Hicu 2Xes anyuka lett Kép

Noresz köszi kérdésedet, megvagyunk. Sajnos szenvedünk a fogacskáktól, ronda éjszakáink vannak. Gyanítom, hogy jön a 3., a 4. a...szóval szerintem egyszerre több kínozza.
Alexa egész nap jön megy, sürög-forog, mindig van valami dolga Kép
Leginkább az Ablak-Zsiráf ezer éves könyvemmel mászkál, abból olvasunk. Gyarapítja a szókincsét. Segít takarítani, leginkább porszívózni szeret.
Itt vannak friss képeink:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4634

Buksi nagyon jót nevettem a "remegkezemlábam-bujjazágyba" dolgon. Kép
Ja cicinonstop, mostmár látod, hogy miért fordultam tanácsadóhoz? Kép Jól el tudják bizonytalanítani a kis manók az anyákat. Amúgy a helyzet változatlan. Még mindig éhesek a plüssök is Kép
Csitajelmez-Tarzan-Jane nagyon eredeti ötlet! Ugye lesz kép?

Tünde láttam ám azt a kockásfülű nyulat a fotón Kép Kitti Liliánával együtt olyan, mint két hercegnő.

Ildi szépségdíj nagyon kedves a dokibácsitoktól, igaza is van! Kép

Ini Hanna csúcsszuper a karaoke közben! A Rossmannos pelust én is próbáltam, a Babylove tényleg jobb!

Szilvi Dorkának jobbulást!

Ed ez a lány gyönyörű! Kép

Nelli nem fényképeztétek le Domcsit popsikenőcsözés közben? Kép

Rebi hát tényleg jó belilult az a fülecske Kép Nagyon tetszett az albumotok, pláne Csenge arcai Kép

Noémi sajnálom ezt a hasmenős dolgot! Kép De mindjárt Te is 2Xes anyuci leszel! Kép

Akinek most nem írtam: Kép

Megyek, felkészülök a maratoni éjszakázásra.
Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Szóval ahogy Nelli is mondta:itt vagyok,mert megérdemlem Kép. Kispapi meg elment szülinapi buliba,tehát méginkább megérdemlem. Bár a lakás is megérdemelné,hogy egy kicsit rendbe rakjam,az egyetlen ami erre ösztönöz,hogy Iniék holnap Csepelre jönnek az új autójukért,és lehet,hogy felugranak Kép.

A tegnap éjszakánk teljesen sima ügy volt,már nem aggódom,ha vmi nagy-nagy dolog lenne a háttérben,akkor gondolom ez folyamatos lenne. Ami érdekes,hogy Vencel pár napja nem igazán akarja nézegetni a könyveit,nem használja az eddigi szavait és úgy általában nem akar "értelmes" dolgot játszani /formabedobó,egymásba pakolás,stb./ Eddig sem erőltetem,nála volt igény.Mintha lett volna egy nagyon intenzív periódus,és most kell a kikapcsolódás Kép. Leginkább csak pakolászik,szöszmötöl. Ezt nem azért írtam le,mert aggaszt,sőt normálisnak tartom,csak olyan érdekesek ezek a fejlődési,megtorpanási szakaszok...

Andi!

Egyáltalán nem vettem kifakadásnak,taán ici-picit érzem is,de azért nem teljesen világos. ha már a kávéházas példánál járunk,akkor szerintem ez olyan,hogy az ismerkedési szakaszhoz tökéletes egy kávéház terasza,de eljön az idő,amikor ennél zártabb hely kell az intimitáshoz. Hú,ez elég furcsán hangzott,ne értsétek félre,illetve értsétek jól Kép! Szóval miért lenne baj,ha ugyanezek az emberek,ugyanúgy Pöttömökként úgy leveleznének, hogy az a sok-sok idegen,akinek létéről,nem létéről most sem tudunk sokat,nem olvashatná? Azt nem hinném,hogy a témában bárkit is az újak csatlakozási lehetősége aggaszt...nem rábeszélni akarlak,csak nyugtass meg,hogy akkor is írnálKép!

Ildi!

Zárt topikról véleményem ld. fent,nekem nagyon tetszik az az ötleted,hogy ha netán "zártak" lennénk,akkor mindenki hosszabban-rövidebben leírhatná eddigi életútját,immár nem szigorúan adatokra hagyatkozva,hanem kicsit "sztorizósabban" Kép. Azt amúgy semmiképp nem látom járhatónak,hogy legyen egy nyílt és zárt Pöttömök, szerintem követhetetlen és nagyon időigényes lenne, de ha erre szavazunk,megoldom, mint ahogy Zita fogalmazott,ha valamit akar az ember...Kép. Tali: háááát,akkor majd úgy csináljuk,hogy napközben tartunke gy babás talit,hogy Zsófit /aki tényleg tiszta Bazsa Judit/ megismerjük, majd este ÖTYE. Mit szólsz Kép? Ami az elégedettségemet elanyásodott testemmel kapcsolatban illeti, tudod úgy van ez,hogy alapvetően az eszemmel is elégedett vagyok,mégsem jelentkezem a Nasa-hoz fejlesztőmérnöknek Kép. Vannak szintek és az én testemet és Jane-t mély,mély szakadék választja el Kép

Bogi!

Uh-ról beszámolni! Az alvás pedig úgy a legjobb,ahogy Ti jól érzitek magatokat a bőrötökben!

Manóka!

Te semmi mással ne törődj,csak a lehetőségekhez képest pihenj! Elhiszem,hogy nincs erőd semmihez,azért az olyan szép leírtakat majd várjuk vmikor Kép! Vigyázz a kukisokra pociban és pocin kívül!

Orsko!

Hát nem tudom,mennyire jó,hogy Dinire ráragadt a kövérfejű majmocska Kép?! akkor inkább csak majmocska. Unatkozol? ha átjössz, kitalálok Neked vmi izgi házimunkát,nehogy megund az életed Kép!

Noresz!

A szabadság-tiltás-bababrát otthon már elég sokszor volt téma,hátha megtalálod. A véleményem még mindig: a lehető legkevesebb korlátot a gyereknek,legyen az ő kis birodalma a lakás,ahol kedvére felfedezhet anélkül,hogy folymatosan "nem szabad"-ba ütközne. Tudom,hoyg ez a gyakorlatban nem mindig könnyen kivitelezhető,de szerintem megéri. És persze ott vannak a saját korlátaid,Neked mi fér bele,mert fontos,hogy mindenki jól érezze magát. De ha sikerül kicsit átrendezni a dolgokat,és nem nagyon találkozik hú de veszélyes dolgokkal,nem tud kárt tenni a tárgyakban és magában,akkor engedni kell. Szerintem. Néhágy tiltás így is marad,szerintem egyenlőre ez elég is. Nálunk ez így van,és semmiféle hisztit,gondot nem okozunk egymásnak,lagalábbis a mai nappal ez az állás Kép. Nagyon megviseli őket az,amikor az akaratuk,kiváncsiságuk találkozik a tiltással. Persze,ez fontos dolog az önállósodás felé,de feleslegesen kár stresszelni őket,meg magadat is. Mert folymatosan küzdeni ,hogy Te másképp akarod,az Neked sem szórakozás. Gondolom. Ahogy Szilvi mondaná,már megint okos voltam Kép

Nelli!

Hurrá jelmezügybenKép! felvilágosíthatnál kiféle-miféle ez a Marsupilamu Kép!

Ed!

Ja,ez a kistesó projekt már ilyen konkrét? netán már folyamatban?

Zitus!

Ez a Csongor tényleg jó nagy csöppKép!

Szilvi!

Jobbulást Dorkának, szerinted biztos a foga? Orvos látta már? Mi lesz az utazással?

Tünde!

Jó lehetettt a minitali, mekkorák már a csajok! Remélem Judit előkerül és tesz fel közös képet a Léna-Vencel párosról is.


...közben megjött kispapi. Felhívott,hogy még ide mennek ,oda mennek és kb. 1 körül jön,majd megkérdezte,mit szólnék,ha egy szerelmes férj és boldog apa állna az ajtó előtt Kép. Hát tényleg meg kell zabálni!

Jó éjt!

Buksi
kisbuksi
 
 


Hajni!

Téged pont elkerültelek Kép Cici ügyben javul a helyzet,folymatosan arra gondoltam,hogy nálatok is csak helyreállt a "rend". Végignéztem a képeket,nagyon úja nem jut szembe Alexáról:csudaszép! A szomorkás képen nagyon szép vagy Te is,olyan érdekesen kaptak el profilból,alig ismerni Rád,de ngyon jó kép! Az meg klassz,hogy szeret Alexa takarítani, dolgos menyecske válik majd belőle KépKépKép! Éjszakákhoz kitartást!

Zitus!

sajnálom,hogy nem javult a helyzet,szerintem ennél fájóbb,mint gyermekeink betegsége,kevés van Kép. Jobbulást!

Pusza :

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Megint csak egy pillanatra jöttem, le kell feküdnöm, teljesen kikészítenek a rohadt vírusok!

Buksi!
Nem fogalmaztam világosan, csak arra gondoltam, hogy ha zárt topikot akarunk, akkor ez valszin. meg fog szünni, vagy átalakul, vagy nem is tudom mi lesz vele? Bár, ha belegondolunk, nekem úgy is jó, ha fontosnak tartjátok, bennem él a "csordaösztön" persze hogy követlek benneteket!
De már úgy megszoktam itt......

Zitus!
Köszi a biztató soraidat! Jól esett! Kép

Most viszont megyek harcra a vírusok ellen, bekapok egy adag c vitamint és alszom. Jobb ötletem nincs.

Azért Peti már jobban van, de ma is volt egy kb. 3 órás délutáni alvás+szopizás kombináció. Mondjuk most bírtam, mert én is olyan levert vagyok.

Puszókák!
Andi
andi68
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: