Új privát üzeneted érkezett!

Tök fura nézni, hogy ti már miker csináltok. Mindenkinél megy az ülés és kúsz-mász valamilyen fokon, mi pedig még "csak" akrobatikázunk. Olyan hihetetlen belegondolni, hogy nálunk is ez lesz kábé 2 hónap múlva... :shock: :wink: Már csak 3 hét és fél éves lesz Manóvári Manó. Te jó ég... :shock: :shock: :shock: :)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


l!
Igen kusznak másznak mi meg majámmal sehol nem tartunk utál hasalni néha kegyeskedik megfordulni... és semmi más azon kivül hogy ha valaki röfög neki hangosan kacag rajta :shock: :D :cry:
Vendég
 


most volt itt a védőnő meg is kérdezte kuszik már... :oops:
hát nem az ég világon semmit nem csinál.....
Vendég
 

 
 

Most én balra el egy kis(?) időre, addig gyorsan kérek szépen tippeket, hogy hová tudnék videót feltenni. Szeretném nektek megmutatni a mostani legfrissebbet. Átfogó képet nyújt Gyermekről... :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


l!
freevlog.hu
Vendég
 


Csokinyuff :)
Semmi probléma, ha nem csinál a forgáson kívül semmit.
Itt sok baba az átlagnál hamarabb csinál dolgokat, de ez nem jelenti, hogy a többi baba le lenne maradna, vagy ügyetlenebb lenne! Minden baba más ütemben fejlődik!
És az első lányom nekem sem csinált ilyen hamar semmit.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Mi mostanában a zuhanyzóba bemászást gyakoroljuk... :shock:
Kép

Este bővebben, vasalnivaló hegyek várnak rám, brühühü, de utálok............. :cry: :cry:
v.erika
 
 


Sziasztok!

Először is elnézést a betolakodásért. Minden, ami GAP baby, gyerek, felnőtt új ruhák a következő, linken: http://www.vaterabolt.hu/index.php?page ... eID=170099

Üdv.:
rubin
 
 


Erika, nekünk is hasonló tuhanyzónk van, kővel belül! Csak rózsaszín! :D

Nelli, de egyre gondoltunk a wc-s módszerrel! :) Nagyon jók Brigi képei!!!

I, csak nem emiatt a kép miatt érdeklődtél a Pilates iránt? :D AMúgy én nem tudok róla, csak hallottam, hogy a Barátok köztös Mónika csinálta ezt, és fogyott vele sokat... (Milyen Réka a rendes neve? :oops: )

Csokinyuff, mai helyzetképek???

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok!

Emmánk is fél éveske lett! :lol:

l! Nagyon aranyos a kis Levi, apukájé a szeme? :D

dikó! Emlékeztem a hastáncra! Néztem is wiwen a képeket! :D Olyan csini vagy, nem látszik, hogy már 3gyerekes anyuka vagy! :D
Nagyon jók a képek, és hát a szőnyeg...anyukád nagyon ügyes! Milyen kedves ajándék! :D
Súly: Hát ma mértük, de csak úgy hogy ráálltam a mérlegre egyedül, utána Emivel! Eszerint 8 és fél kiló! :shock: Azért ez kaja után volt, de akkor is több mint 8! Durva! :D

Csak valamit ki kéne találni a reggelire meg a vacsira, nem nagyon akarja megenni a tejféléket! Max 100, utána meg 1 óra múlva rikács van, hogy juj nincs tele. :roll:

Nelli! El vagyok ájulva, nagyon ügyes Brigi! Wow! :D

Csokinyuff: Enyém kölök se kúszik, azt mikor kéne?
:roll:

Erika! És Tamara csak 3 héttel idősebb nálunk... Nem hiszem hogy itt fogunk tartani... :D

Képek :D

Kép az én kis 6hósom és 360 hósom

Úgy örült az apjának, mikor az hazaért hogy hihetetlen! Hahotázott, röhögött, a kaját nem bírtuk folytatni emiatt! Olyan megható volt! :D

Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


emméának de jo dolga van minden féle ez az van neki...
hát nemtudom mikor kéne ma kérdezte a védőnő Kép ma csak ennyit igy volt hajlando csak elaludni fáj a foga
Vendég
 


chicco polly etetőszéke van emmának véletlen láttam mag de szép de még egy havi gyesem se futja....
Vendég
 


Hát a hintája a hordozója... :lol:

Az etetőszékből azért kapott ilyen drágát, mert eddig semmi komolyabb játékot nem vettünk neki, és úgy voltunk vele, hogy akkor a nyuszika hoz egy nagyon király etetőszéket neki, meg ezt majd asztalhoz lehet tolni! Ezér egy 10-essel tényleg többet adtunk érte, mint eredetileg akartuk.

Azért nem vagyunk úgy eleresztve! :D Nekem is annyi a gyesem mint neked! Meg most majd hiányzik az ösztöndíjam, előző félévben az 5,6-os átlagomra 32-t kaptam! Dehát most...

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus, hogy lehetett 5,6-os átlagod? :D

Emma képek nagyon édik! Hozzánk képest díjbírkózó! Tiéd kölök nem kúszik, enyém meg nem ül... bár a fiaim is kihagyták! :)

Csokinyuff, mai helyzet nálunk is hasonló alvás terén...

Most megyünk is, már nagyon aludni kéne, nem a monitort bámulni anyával...

puszi mindenkinek!!

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi, dehogyis merészkedünk mi tánciskolások közé!! Még csak most kezdtük, majd egy év múlva!!! :lol: :lol: :lol:

Emmának boldog fél évességet!!!

I, én sem értem ezt az elválasztó izét. Talán így jobban el tudják adni. :roll: Vagy akinek nagyon vissza kell mennie dolgozni, de az is inkább fejjen. Felnő a gyerek nélküle, de tejpép nélkül is, én utálom azokat az édes vackokat, feltevésem szerint a gyerek ízlése nagyon beáll tőle az édes ízekre. Utána már persze semmiből nem kell majd a natúr...

Kapott már valaki második kuponfüzetet a DM-től? Elvileg 7-12 hóban kellene kapni még egyet, de nekem még nem jött. De ez az 50% bármely termékre, ami most jött, azért elég jó..... 8)
Ha valakinek még nincs bababónusza, szívesen elküldök neki egy cetlit a jelentkezéshez, elvileg nekem is adnak akkor valamit... :oops: :oops: :oops:

Edina, csokinyuff, gyedre nem mehet más, csak az anyuka? MOndjuk nagyszülő?? Milyen édes Emma a sportkocsiban, már az utcán is ezzel nyomultok? Nekem Lilla nagy ámulatomra még mindig szívesen alszik a mózesesben, persze, csak ha álmos. Tegnap egész délelőtt abban aludt.

Maja, Brigi, Levi is nagyon édes...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi!

Igen, kimentünk, mert nagyon kíváncsiak voltunk mit szól hozzá! Nem szeretett már a hordozóban, a mózes meg szóba sem jön, mert abban főleg nem... :cry: De ebben, hümm, majd teszek képet! :D Jaj meg még egyet, ami este készült, olyan cukkki, de utána eldugulok mára! :lol:

Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Szóval nálunk is ezerrel beindult a mozgás, bemássza az egész kérót, és marhára nem a saját játékai érdeklik, hanem a vikeokazik, cd-k, felmosóvödör.... :lol: Mint egy kis terminátor... :lol: Folyaton rajta kell tartanom egyik szememet!

Dincus: viszont ülni még nem tud olyan szépen, mint Emma. Sőt sehogy se tud, eldől mindíg, mint egy krumpliszsák...

Szilvih: 50% os kupont én is kaptam. Nem rossz! :lol: Tamarának bejön a Holle rizskrém, amit ajánlottál! Köszöni Neked. :P

Dikó: Mi is nemrég építkeztünk, és épített a zuhanyzónk is. Én nagyon szeretem!

I, Csokinyuff: semmi probléma nincs, ha lassabb ütemben halad a mozgásfeljlődés. 2-3 éves korukra tök egyformán fognak szaladni, ugrálni, és a kutya meg nem fogja kérdezni, mikor mit kezdett csinálni. :lol: :wink:

Kicsit taknyolunk, remélem hamar elmúlik.
v.erika
 
 


Még azt akartam kérdezni, bár múltkor már valaki kérdezte, hogy olyan sűrű lett a kaki, és olyan érzésem van, hogy nehezen jön neki ki, ez normális így hozzátápikajával??? Mivel lehetne higítani az anyagon????? :lol: :lol:
v.erika
 
 


Igen, Erika, én voltam, mármint aki a kakit mondta..nekünk továbbra is olyan, hol mogyorók, hol egy irtós sűrű massza... :lol: Végülis olyan mint egy felnőtté, nade nem részletezem tovább! :D Próbálom többet itatni, de nem kell neki! Tamara elfogadja?
A normális mozgásfejlődés forgás, mászás, ülés..., nem? Tami csinálja jól! :D

Ja, tali???? Mi gyógyultak vagyunk! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hát ez az, hogy próbálom itatni, ma még valami granulátumos picit cukros kamillás-édesköményes-nemtumommilyen teát is lötyböltem össze neki, de nem tudja mi az és nem issza... Csak néz rám nagy szemekkel, ilyen: meg akarsz mérgezni?- pofival, és folyik, folyik kifelé oldalt a száján....... Nullát iszik.....
v.erika
 
 


Erika, próbálj őszibarackot, sárgabarackot adni, én meg már narancsot is merek, nektek még nem jó, de helyrehozza!! Ha én eszem, az is használ, tejbe átmegy.. De természetes, hogy sűrűbb az anyag, a tejet még majdnem mindet megemésztette. Ja, és a répa, alma fogja a hasat, ha nehezen kakil, ne adj neki egy darabig.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Drága Emmácska! Boldog feledik születésnepot kíván az anyósod :)
Olyan mintha tegnep lett volna, amikor mindenki azért drukkolt, hogy megszülessen végre :lol:

Milu kapott egy játékasztalt, olyan édesen játszik vele :) Áll mellette órákig, és nyomogatja, tekergeti, nyekergeti, huzogatja, görgeti, zenélteti...

Úgy szeretem amikor ennyi képet tesztek fel, szebbnél szebbek a gyerekek. Levi pajesza tiszta apja :lol: :lol: 8) :wink:
Ezennel felkérem azokat az anyukákat, akik már rég mutatták meg a törpéiket, hogy pótolják a mulasztást! Név nélkül Szilvih, Manóci, Petra, és a többiek!!!!! :evil:

Szylvivel mi van? Olyan régen volt. :(

Csilla
Vendég
 


Szilvih és krumpli??? Az is fog??? (Sárgabarit nem eszi a büdös, 2 napja nyomulok vele...)
v.erika
 
 


Ne zavarjatok! Alszom. :lol: :lol: :lol:

Kép
v.erika
 
 


Már mindenre válaszoltatok egymásnak, így én most csak belevau :lol: :lol:

Erika, Dincus,igen kaksi ilyen nálunk is!Amióta hozzátápi van szilárdabb sokkal, és van, hogy csak bogyók, és nagyon nehezen jön ki!
/olyankor én meghőmérőzöm, és akkor jó nagy adag kijön :oops: /Muszály, mert azt nem akarom, hogy ne kakiljunk egy nap, mert akkor nyomná a pociját, mivel Hannusom sem akar inni! :(
Dincus, jó a babakocsis kép :) Emo, már 8 és fél kg???? :roll: Ne máááá, nekem Eszti 1 évesen volt akkora, és ő átlag baba volt, nem ilyen törpilla mint Hanna :) nem semmi kis husi :wink:

Nelli, köszi :)

Judit,wc :lol: nekem a kettővel sem lenne energiám :oops: :oops:
Majd szépen magától, ahogy eléri azt a fejlettségi szintet!


Mozgás, persze minden baba a sajt ritmusába fejlődik.Mi is hiába ült+állt föl, azért mászni még úgy konkrétan nem mászunk, az még inkább kúszás.Igaz sokat halad amerre akar, de azért nekem még nem mássza be a lakást.Marad kb. 3 méteren belül :wink: egyenlőre!Állós képet nem tudok adni, mert akkor láttam, azóta nem, és pont nem volt elem a gépünkbe :( De figyelem serényen.Ma, majdnem fölállt, csak kicsúszott a térde, aztán eldőlt, és föladta :D mert talált valami "rágnivalót" :lol:
http://www.babaszoba.hu/services/todo

Tök jó kis képeket raktatok :P

Ildi,Ok. azt nem kaptam meg, de akkor majd értekezünk :wink:

Holnap megyünk dokinénihez, mert jobban van már Hannus, de képzeljétek a könyökén, és a térdén kiszáradt foltok vannak :shock: nem tudom mitől lehet, de azért megmutatom!Meg így hétvége előtt nem is baj, ha ránéznek, és meghallgatják!

Voltunk ma de. IKEA-zni olyan édes volt.Annyira tetszett neki, az a sok színes minden, hogy tök jól elvolt, elnézelődött, és nem aludt el!Így a de.-i alvást kihagyta.Hazafele már volt sírás a kocsiba :? de aztán ebéd után jó nagy alvás :)
manóci
 
 


Sziasztok! :)

csokinyufff!
Kösz a tippet! Egyelőre nem jönne, mert az 5 M-s állományt a mi 4 M-s sávszélességünkkel sokáig tart feltöleni (a letöltés mindig sokkal gyorsabb, mint a feltöltés.) De azért megpróbálok kitalálni valamit.
Az én ismerőseim között is vannak lányok, akik nem szeretnek/bírnak hason lenni. (Csípőszűrés oké volt) Szilvih, valami tipp, hogyan lehetne mégis rábírni őket valahogy...?


dikó1!
Affene, lebuktam! :oops: :lol: :lol: :lol: A Pilates-ről már hallottam/olvastam, csak kíváncsi voltam, van-e valakinek személyes tapasztalata.


dincuska!
Lövésem sincs, hogy kié a gyerek szeme. De még arról sincsen, hogy egyáltalán kire hasonlít. Bár, néha amikor szoptatom van egy-két olyan pillanat, amikor a nálam 8 évvel idősebb bátyám gyerekkori képére hajaz... :shock: Ilyenkor kissé hülyén érzem magam. Csak nem szoptathatom a saját bátyám...!? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:


v.erika!
Pont azt szeretném nektek megmutatni a videón, hogy mit össze-vissza ficereg az ágyában. Hihetetlen... Hamarabb fog bukfencezni és fejen állni, mint járni... :shock: :lol: :lol: :lol:
Ja, és tanusíthatom az őszibarack hatását! :wink:


cscsi!
A pajesz...? Most, hogy mondod...! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Csilla, :) :)

Erika,de drága, egyemmeg :) :) Ja, és igen én is heti 2x sárgabarackos gyümipépet adok, hogy legyen néha hőmérő nélkül is kaki :lol:

Dincus,Emmácskának Boldog 6 hós szülinapot!! :lol:


Na, és Ritaaa???Te is hol vagy? :wink:

Rakok képet akkor én is, tényleg rég tettem :)

Ébredés
Kép

Támaszkodós ülés
Kép

Járókában ülve játszás,felülről
Kép
manóci
 
 


Na mi van mááár, itt még mindenki kukorékol?? :lol: :lol: :lol:

Ildi, most jutott eszembe a pilatesről, Farkasházi Réka! :wink: a neve!De ő sokat fogyott?,Hát eleve egy vékony nő, nekem többet kéne!De ha jó a módszer, csináljuk :wink: van róla valami?

Na, mostmár akárki is ír elhúzok aludni, késő van Kép
manóci
 
 


Amíg nem sikerül a videót megoldanom itt van egy másik mai akciója: :lol:

Bár, Anya nem kért rá, én azért megpucolom a szemüvegét:

Kép

(Végeredmény: úgy nem láttam ki utána mögüle, ahogy azt kellett... :lol: :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


manóci!

http://www.pilatesmethod.hu/ (ez szerintem elég átfogó és világos) illetve http://www.pilates.lap.hu


(Akárhányszor látom az avatarodat, mindig vigyorognom kell, annyira aranyos. :D :D :D :D De a többi animáció is jó szokott lenni. :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Nnnnnnnnnnnnnnna, elkészült a "nagy mű". :) Nem túl elegáns, de müxik. Well, csináltam egy MINDENKI számára elérhető postaládát:

e-mail címnek ezt kell beírni (á la dincuska :wink: )

nyaribabak2007@vipmail.hu

jelszó: album

Az ott lévő levélben csak egy linket találtok. Ha rákattogtok, akkor a Vipmail szerveréről tudjátok letölteni a videót, óriás fájlként. (Nekem 4Mb/sec-os sávszélességel sikerült 12 perc alatt az 5MB-os fájlt) FONTOS! AZ ÓRIÁS FÁJLT CSAK TÍZ ALKALOMMAL VAGY 1 HÉTIG LEHET CSAK LETÖLTENI, UTÁNA TÖRLŐDIK! Én természetesen kipróbáltam, hogy működik-e. (Igen. 8) ) Tehát 9 lehetőségetek maradt , úgy osszátok be! :wink: :lol: :lol: :lol:

Jó szórakázást!

:wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


reggelizünk Kép Kép
Van valakinek zepter masterpiece készletből valami????
recepteket szeretnék ha tud valaki...
Vendég
 


I: nekem nem sikerál....
v.erika
 
 


Mármint pontosan mi nem müxik?

1. E-mail cím: nyaribabak2007@vipmail.hu
jelszó: album

2. Levelet megnyit.
3. Benne ez van:
"Az Ön által feltöltött óriás melléklet az alábbi linken elérhető.
http://upload.vipmail.hu/dl/?tid=530298 ... 70e5eabd4a

Üdvözlettel,

Vipmail - Index csapata"

4. Rákatt. Akkor ez látszik: "Üdvözöljük!
Az Ön részére feltöltött fájlt a következő linkre kattintva tudja letölteni: Letöltés: S6300607.AVI (474.4 MB)A fájl a feltöltés után hét nappal automatikusan törlődik."

5. Filére rákattint, és letöltődik.

6. (Beállítástól függően) elindul, vagy megnyitod a fájlt.

(Tudjátok mit...? Most, ahogy ide bemásoltam a cuccost elég, ha arra a linkre rákattanatok, nem kell feltétlenül bejelentkezni a postaládába. Amúgy be kéne, csak miután ide beszúrtam a címet, innen is müxik.)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Manóci :)
Pont ilyen kiszáradt foltok vannak nekünk is. Szeeintem nálunk a mászás miatt van, mert padlószönyeg van. Mi kaptunk rá gyógyszertári testápolót.

Minden baba édes! Hihetetlen, mennyit fejlődtek az utóűbbi hónapban! Ha belegondolok, hogy Brigi is 1 hónapja még csak forgott, négykázlábra állt, most meg áll :lol:

Igen Csilla, nekem is pont tegnap jutott eszembe, hogy többen nagyon régen raktak fel képet, főleg Szilvi! Légyszi rakj fel, mert már meg sem ismerem a lányaidat!

Dincuska :)
Pont így harapja le Brigi is az én orrom :lol:
Boldog félévességet! 8,5 kiló??? Hhetetlen! de olyan édes husimusi :lol:

Kaki: na mi nem eszünk semmit, és minden reggel nyakig kakis, ami ugye a tejcsitől jó folyékony :lol:

Brigi megint taknyos :( Gondolom, Dorka ráhozta.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Hát mit ne mondják, csodás ennyi képet látni végre! :lol: Tami milyen édesen alszik, Hannus meg egyszerűen zabálnivaló, ahogy ott üldögél és vigyorog! :D Na meg Levi, és a hatalmas szemei! :D Maja meg mint általában ari babi! :D

Szylvi, Petra, Cintia, Rita, stb. tessék bejelentkezni! :)

A golyók a pelusban elég könnyen landolnak! :D DE azért majd én is bevezetem mondjuk minden másnap a barackot.

Tegnap a leány úgy de úgy csapkodott a kádjában, hogy ma már a nagyban fog pancsolni! :lol: Csuromvíz lettem, mintha tusoltam volna. Sándor a nappali másik végében volt, de ő is vizes! :D

Olvasom mindenhol hogy 6 hónaposan hasrea és VISSZAfordul.... Emma olyan lusti ehhez a visszaforduláshoz! Szerintem biztos tudja, mert már sokszor láttam, de valahogy lustizik!

Tegnap olyan jó volt, fini kacsamájat kaptam valentínre, azt is reggeliztem, bár most kicsit beleült a pocimba.

Nell! Reméljük, hamar lezeng ataknyosság, mint Emmánál.

dincuska
 
 
 
 
 
 


El is felejtettem mondani, hogy lányok, megcsináltam a padlizsánkrémet, és nagyon finom lett!!!!! :D Köszönöm szépen a recepteket! Végül raktam bele fokhagymát, vööset és lilát is, uccu neki, szeretjük a hagymás dógokat! Ja meg egy kis mustár is jó volt a majonéz mellett! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


emma pont olyan lusti mint maja bizti a husis feneküktől nem birnak megfordulni :shock: :D :D :D
vagyis maja tud hasról hátra hátrol hasra csak naponta egyszer kétszer kegyeskedik ezt bemutatni :D :shock:
Vendég
 


Emma pont fordítva :D: hátról hasra állandóan, egész nap kb. 100szor, de vissza, nagyon ritkán, már nem is tudom mikor láttam utoljára. Mondjuk ő sokat is van a hasán, mire visszafordulna, lehet hogy már nagyon elfárad...

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

dincuska!
Úúúúúúúúúúúúúúgy irigyellek, hogy nálatok ilyen a zApa. Nálunk csak én vagyok fényképmániás, ő nem. Mindig nekem kell résen lenni, és lecsapni. így meg egy csomó mindenről "lemaradunk" amit olyan jó lenne később visszanézin. :cry: (Azt csak mellékesen mondom, hogy az lassan 6 hónap alatt csak 4(!) képen vagyok együtt a gyerekkel. :cry: :cry: :cry: :cry: [És azok is bénák... :cry: :cry: :cry: :cry: ]
Padlizsánkrém. Akkor minek kellett a recept??? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: Utólag is jó étvágyat! (Ha kísérletező kedvű [márpedig úgy tűnik igencsak :lol: :lol: ]vagy, akkor próbáld ki mondjuk friss petrezsemmel, kakukkfűvel, stb. :wink: )
Pancsi. Khm...izé...véletlenül van olyan videóm is... :roll: :roll: :roll: :wink:

v.erika!
Ahogy elnézem ezt a csókos szájat és ezt a hajat, hát ti sem fogtok sokáig petrezselymet árulni, az tuti! :wink:

manóci!
Ha továbbra is picurik maradtok, de megmarad ez a nagy szempár és a dús haj, akkor lásd fentebb! :wink: :lol: :lol: :lol:

csokinyufff!
Ez a bundás kenéyr most poén, vagy tényleg...? :shock: :shock: :shock:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I, :lol: :lol: örülök, hogy tetszenek a smile-im Kép
Valahogy nekem sem sikerált megnyitni az óriást :roll:
De a szemüvegnyalogatós kép, naggyon cukeee :)
Pilatest köszike!Nem lehet rossz, nekem szimpi!
De van nálunk oktatói képzés is, láttad??Az se lehet rossz :wink:

Dincus,padlizsánkrém, örülök, hogy ízlett! :) És gratula egy új recept kifjlesztéséhez :wink:
Kép De édesek lesztek!Én még nem mertem a nagy kádban fürdeti, pedig magammal már kéne egyszer :)

Judit,de ugye Maja még csak tapicskolta a bundikenyeret?? :lol: :lol:

Nelli,na nekünk megvan a bőrkiszáradás oka!Ma voltunk dokinőnél, mert hétvége előtt azért akartam, hogy ránézzen, és valószínű a benne lévő betegség miatt jöttek ki kis száraz foltok.Meg vannaka kis testén piros pöttyök is :( de ez is a vírudtól lehet!Úgyhogy kaptunk is gy.tári kenőcsöt rá!Minnyá megyek is érte, mert elkészült :)
manóci
 
 


manóci!
Mi nem müxik, hol akadtál el? :(

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Ha Media Player-rel (mondjuk ez más progira is igaz, csak ez a legelterjedtebb) próbáljátok meg lejátszani, akkor a jobb felső sarokban van egy lefele mutató nyilacska, ami az "Alkalmazásmenük elérése" című gyönyörű névre hallgat. (A szokásos kis méret/nagy méret/bezárás gombok mellett). Ebből a menüből az "Eszközök"-et kell kiválasztani, majd a "Beállítások"-at.
A feljövő panel "Fájltípusok" fülén be kell pippantani az "awi" kiterjesztésre vonatkozót.
Ha ez volt csak a gond, akkor mennie kell. (A legegyszerűbb egyébként, ha mindent kipipáltok, és akkor mindent le tudtok lejátszani. :wink: [Csak apa zokon ne vegye. Ez esetben nem tudjátok mi történt, valószínűleg a gyerek volt... :roll: :lol: :lol: :lol: ])
Ez volt az "A" verzió. A "B", hogy más lejátszóval próbálkoztok. :lol:

Ha továbbra sem jó, akkor pontosan mondjátok, lécci! :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Nelli! De ügyes Brigi! És a popsiján azok az elefánik! :) Nagyon édes ruci!

Csokinyuff! Ne izgulj, előbb-utóbb beindul Maja, utána győzd követni! :) A kúszást meg nem is értem, miért kérdezte a védőnő, az még odébb van. Nem? :oops:

Erika! Tamara is milyen ügyeske! :)

Dincuska! Emmának így utólag is puszi a félévéhez! :) Valóban öröm nézni, amikor az apukájuknak ennyire örülnek! :)

Szilvih! Mi megkaptuk a 7-12 hós kuponfüzetet. Meg az extra 50%-ost is! Ma le is vásároltam! :)
Lehet, hogy butaságot írok, de az alma nem inkább hajt? Illetve most olvastam nemrég, hogy párolva fog, nyersen hajt. :oops:

Na most ennyit, mennem kell, nyűgik vagyunk, talán újabb fogacskák készülődnek. :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

I: megnéztem a videót. Nagyon nagyon édes Levi baba!! :lol: És hogy milyen hihetetlenül nyugodt! Nálunk ilyen: szépen fekszem a kiságyban és elgőgicsélek- dolog soha nem jött össze... Minimum ívben görbítette meg a forgót a feje fölöt, majd ha még maradt egy kicsit, akkor le is tépte valamelyik csóró állatkát róla.... Majd kidugta kezét, lábát a rácson és vonyított, hogy azonnal szabadítsuk ki.... Mindezt kb. 5 perc alatt... Régóta a földön tartjuk Tamarát :lol: :lol: Szal ott játszik. Hason szeret lenni Levi????
v.erika
 
 


Sziasztok!!!

Pont tegnap szenvedtem a fényképfelrakással, de feladtam. MIndkét gépünk újra lett telepítve, és más képkezelő progi lett rárakva, amivel nem boldogulok, de tegnap Laci se. A lekicsinyítés nem megy. Pedig annyi jó képem van, többek között a több száz műtermi, ami a hétvégén készült.

Akinek nem megy a hason működés, esetleg próbáljátok ki a kismama-hasizomgyakorlatot. Anyuka hátán fekszik, lábat hashoz behúz, lábszárakra ráfekteti a gyereket szembe magával, és így lábnyújtás-vissza hajlítás. Gyerek is élvezi, pláne, ha még puszit is kap a homlokára, anyukának meg kitűnő pocakfeszesítő. Mászóhenger is jó móka hason levésre, de a legizgibb az, ha egy mindenféle tárgyakkal telerakott laposabb kosarat vagy dobozt teszel elé, amit ki lehet pakolni (játékok kizárva, azok már uncsik :lol: ) Na ilyet csak hason lehet!! :lol:

Fogacskákhoz mindenkinek kitartást!!!

Manóci, én is mimádom a smileidat!! Kiütés: Nem lehet vmi enyhe formában kijött himlő?

Kádban fürdés: Mi 3 hós kora óta a nagykádban fürdünk, együtt :oops: :oops: :oops: Jó móka, mert mindkét gyerek szeret ázni, én is :oops: :lol: Na most ha végigülöm a gyerekekét is, akkor egész este ott ülök a fsz-ban.

Képzeljétek, Lilla teljesen rá van kattanva a narancsra. Semmi más kajára nem ugrik, csak erre, ha meglátja a szoba másik sarkából akár. Kezébe adom a gerezdet, ő meg kiszívogatja a levét. EGy fél narancsot képes így benyomni. A másik kedvenc a rizsgolyó, elkezdtem neki adni, mialatt Dorkával ettünk, hogy lefoglaljam, most meg már nem bírom elég gyorsan adni neki, úgy nyomja őket lefelé.
:lol: :lol: Amúgy meg egyre több mindent adok neki darabosan...

Mennem kell, Laci most ért le Dorka altatásból, vele is illene beszélgetnem...

Kép
Kép
szilvih
 
 


I, nekem nagyon lassan jön, de adok neki egy kis időt... :roll:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvih: rizsgolyó :?: :?: :?:
v.erika
 
 


Az Auchan bio részlegén vettem , van benne egy kis köles is, gondolom, állagjavítónak. A biopontos köledgolyótól kisebb, azzal az a bajom, hogy sós...

Kép
Kép
szilvih
 
 


v.erika!
Hason csak akkor van, amikor letesszük a kiságyba aludni. A start mindig a kiságy közepe, a cél viszont általában a jobb felső sarok, a Maci Testőrség mellett, általában még mindig hason. Aznap, amikor a videót csináltam, akkor is így volt. De mire kikísértem Apát és visszajöttem, ami kábé negyed óra volt, addigra már ez fogadott, amit láttál. :shock: :lol: :lol:

szilvih!
Jól értettem, hogy a műtermi fotókból van több száz??? Mire készültök, kiállításra? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
Remélem, sikerül(t) letöltened, 4 Mb/sec sebességgel 12 perc volt nekem. :wink: Köszi a kitartást! :oops: :wink: :)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: