Új privát üzeneted érkezett!

oops! vmi nem sikerült!
még egyszer: http://natloz.znet.hu/
B.

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Laura:ne aggódj,Ajsinál már 3-4 honaposan is titkoltuk,hogy az ölünkbe csak ülni volt hajlandó,fekve ordititt,és már akkor emelte veszettül a fejecskéjét felfelé.Plusz még imádott az autósülésben lenni,ahol ugye félig ülõ helyzetben volt!A gyerekek általában tudják mi a jó nekik,és ha az õ fejlettsége ehhez megvan,hát ücsörögjön.
Zsu:majd eszik többet,ha szüksége van rá,te csak kinálgasd szopik után az izek miatt,de ne erõltesd.Egy-két falat is nagyon hasznosul egy picinél.
Borcsa:köszi a gratulát!A zörej miatt ne aggódj(könnyü mondani!)annyira,sok babának van természetesen az elsõ hónapokban,amit kinõnek!Ajsival is voltunk kardiológián2x,és megyünk még novemberben is,de csak egy EKG-t csinálnak!Persze én is majd frászt kaptam elõtte!Pár perc az egész.De azért inkább nézzék meg,az a biztos.
Ajsika továbbra is jól alszik,ez maga a menyország!Egyre jobban összerendezõdöm.Jó éjt mindenkinek!
vigyorik
bea
 


SZiasztok!

Nagyon ki vagyok borulva KépKépKép!!!!!
Leírom, mitõl! Akinek esetleg van hasonló tapasztalata, segítsen!!!!
Ármin hétfõre beteg lett, torokgyulladás, láz - nem ez borít ki, ez csak az alaphelyzet volt. Aztán kedden este (éjjel 11-kor) leesett az ágyról, a mienkrõl. Még nem aludtunk, ott voltunk vele mindketten, András utána is nyúlt, de nem sikerült elkapnia. Persze, nagy üvöltés következett, ami várható volt, viszont nem maradt abba, még a szopit sem fogadta el vigaszként, csak üvöltött, üvöltött. Nagyon aggódni kezdtem, hogy ez már több, mint puszta ijedség, úgyhogy bevittük az ügyeletre a Madarász utcába. Ott megnézte a doki, csináltak egy kétoldali koponyaröntgent, minden negatív lett Kép, mondta a doki, hogy másnapra elmúlik. De nem múlt el! Kép Azóta sem szopizik, már ott tartunk, ha csak meglátja a mellemet, üvölt Kép Én fejem rendületlenül a tejet, na, persze nem túl nagy sikerrel, de még mindig többet, mint amennyit kiskanállal vagy pohárból elfogad egyáltalán. Próbáltam neki vizet, gyümölcslét, teát, répa- és sütõtökpürét adni, alig-alig fogad el bármit is KépKépKép A védõnõ azt mondta, napi 10-12 dl-t kéne innia, szerintem a 3 épphogy megvan. Nagyon sírós is lett, ha etetni vagy itatni próbálom, megfeszíti magát, üvölt. Ja, tegnap elvittem kontrollra a Heim Pálba is, ott csináltak állkapocsröntgent, mert az állát ütötte meg leginkább, van is rajta kék folt, de a röntgen szerencsére negatív lett és hasi uh-t is, az is neg. Szóval, szerencsére látható szervi baja nincs, és valóban fájhat az álla, azt még megértem, hogy nem akar szopizni, de szerintem a kiskanalazás nem fáj, de ami még érthetetlenebb: éjjel, álmában vagyis alvás közben (együtt alszunk) szopott többször is. De ébren, ahogy meglátja, visít, még akkor is, mikor láthatóan szeretne enni (tátott szájjal keresgél), de végül ilyenkor sem fogad el semmit. Most már ott tartunk, hogy az Apjánál nyugis, de hozzám, az én ölembe már átjönni se nagyon akar, pedig nem erõltetem az evést. De nagyon aggódom, nagyon fájnak a melleim is és nem tudom, hogy kerülhetnénk ki ebbõl a helyzetbõl Kép Na, most Apánál is nyüglõdik már KépKépKép Mivel próbálkozzak???? A kutacsa egyébkény nem horpadt. Gondolom, hogy éhen pusztulni nem fog, de nem szárad ki? És miért sír ennyit?
Help, help, help!!!!!!!!!

Márti+Ármin
márti
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti: nagyon sajnálom, ami veletek történt! Nem lehet, hogy a leesést összeköti valahogy a szopival? És ezért fél tõle?
Remélem, hamarosan megoldódik a szopizás!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Márti
Ez rémes, fogadd együttérzésemet. Biztos átlendültök ezen! Miért nem megy a fejés? Kézzel, fejõvel?

Gorsi
gorsi
 


szia Márti!

de sajnállak. Talán corynak van igaza, hogy összekötötte az esést a szopizással. Próbáld meg sokat ölbe venni, talán olyan helyzetbe mint amikor szopizik, ringasd úgy hátha eszébe jut milyen jó dolog van ott a ruha alatt.Kép Ne keseredj el, ne legyél ideges, mert azt meg megérzi. Talán próbáljatok meg együtt fürödni. Jaj nincs több ötletem.
Írj, hogy mi van veletek.

Tikk
tikk
 
 


Márti küldtem mélt, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk itt is csatlakozni hozzátok. Az elsõ napokat... úgy tûnik, már nemigen látogatjátokKép

Márti!
SzegényekKépKép Nekem is csak az a tippem van, mint Corynak. Hogyan szoptatod? Fekve? Szerintem ha álmában szopizik, akkor mindig akkor kináld meg. Majd csak rendezõdik a probléma, és megnyugszik teljesen Ármin. Remélem, ma már jobb híreket írsz!!!!

Szia Zsuzsi!
De aranyos vagy, hogy kerestélKépKép Én is idetaláltam egyszer végre.

Hát nálunk is van egy kis gond! (fõleg csak nekem gond) Donci ismét "felkel" éjjel. Májusban otthon a nagy melegben tök jól aludt, átaludta az éjszakát. (este8-tól reggel 6-7-ig!!)Aztán júniusban egyszer felkelt úgy fél4 körül. Most meg ott tartunk, hogy 8-9 körül elalszik (oké idõeltolódás van, biztos beállt az otthoni lefekvési idõre), 2-fél3-kor felsír, ilyenkor cicire teszem, van, hogy eszik rendesen, de legtöbbször csak visszaalvásra használja. Kb 5-10 perc múlva alszik megint, van hogy fel se ébred, csak sirdogál. Aztán felébred reggel fél5-fél6 között is, ekkor sem az éhség miatt. Inkább mintha szomjas lenne: mostanában már inkább vizzel itatom. És ilyenkor is simán visszaalszik reggel 7-ig-fél8-ig.
Mit tegyek szerintetek???
Szerintem biztos bezavar az alvásba, hogy múlt héten 2 oltást kapott (HIB-et=agyhártyagyull. ellen meg DiPerTe3-at is kapott szegénykém), meg alul-felül jön a foga, de nagyon.
Segítsetek! Mert kezdek nagyon kialvatlan lenni. Nyugtassatok meg, hogy lesz ez még jobb is!!!

Zsuzsi!
Neked miért kel fel Dorka????

Tali miatt nagyon irigykedek ám!!!!! Olyan jó volt megismerkedni veletek! Laura, Zsuzsi! Olyan jó lett volna veletek is személyesen találkozni! Küldjetek képeket és meséljetek, milyen volt a tali!!

Puszi nektek! Megint regény lettKép
Nyuszimanóék
nyuszimano
 
 


Tikk!
Tüneményes a kislányod! És milyen nagy, fejlett baba. (mit baba, kislány) A képek alapján rád hasonlít, így van???? Korfun hol voltatok nászúton??? Mert mi Sidarin. Az egyik kép alapján úgy tûnik, ti isKép

Puszi!
Megint Nyuszimanó
nyuszimano
 
 


Nyuszimanó!

Nem akarlak elkeseríteni, de Hanna már kb 2 hónapja újra sirdogál éjjel, de egy simogatás után visszaalszik, csak hát én is kele állandóan hozzá. Mondjuk neki jöna felsõ 2 foga. Régóta kínlódik vele.

Korfun csak elkirándultunk Sidarira, de igazából Peraman voltunk, ez Benitses és Korfu város között van.
Majd teszek fel frissebb képeket is. Találsz olyan képet ahol egy kisfiúval van, ö Bálint baba, tudod Beja Bálintja. Elég gyakran találkozunk velük, szoktunk is emlegetni.
vigyázzatok magatokra

tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Márti! Szegénykém! Kép Kép Kép A leírak alapján én is arra gondolok, hogy a cicizéssel köti össze a leesést, nem lehet, hogy talán éppen szopizni akart (és kereste a cicit), mielõtt Ármin leesett? Ha csökkennek majd a (nyilvánvalóan létezõ) fájdalmai, talán más lesz a helyzet.
Álmában nem tudod megszoptatni? Ha látod, hogy álmában eszik, szerintem vedd ki a kiságyból és tedd mellre! És ha kétségeid vannak, vidd orvoshoz, akár naponta! És nem lehet, hogy a betegsége, miatt amúgy is étvágytalanabb? Mitõl volt hétfõn láza?
Okosabb ötletem sajnos nincs, de aggódva várom a fejleményeket.

Nyuszimanó, szija! És is nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni. Mikor jöttök haza legközelebb? Karácsonyra?
Megpróbálok új képeket felrakni a profilba, de egyszerre csak egyet tudok.
Az éjjeli felébredés Romolánál is nagyon kiszámíthatatlan. Általában 1-2-szer ébred fel, de nagyon ritkán van úgy, hogy egyszer sem, és olyan is van, hogy ötször. Ez szerintem a frontoktól függ. Nappal nem tudsz aludni?

Lányok! Hogyan tudok több képet is feltenni a profilba?

Sziasztok: Laura és Romola (7 hónapos)
p_laura
 
 


Sziasztok!

Hát mi is megjöttünk a nagyizásból! Nagyon jó volt, fõleg az, hogy láttam, hogy nem csak nálam tud megnyugodni Helena, az összes nagybácsiját és nagynénijét és a nagyiját is kedveli! Kép

Márti! Hát megdöbbentem azon, amit írtál! Elõször az jutott eszembe, hogy biztos csak sírnék a helyedben, de aztán rájöttem, hogy Árminnak tényleg arra lehet szüksége, hogy te biztos legyél magadban! Az az ölben levés szerintem is hasznos lehet! Biztos, hogy a torokfájás is kínozza ám szegénykét! Most neked kell erõsnek és vidámnak lenned! Remélem sikerülni fog! Nagyon gondolok rátok!

A mostani talira még nem megyünk, talán a következõre!

Dzsili, Gorsi! Helena csak jövõ hét csütörtökön fogja megkapni az 5 hónapos oltást, mert a nagyizás "közbeszólt". Kép Jó nektek, hogy már túlvagytok rajta! Dzsili! Igazad van abban, hogy egyik véglet se jó hozzátáplálás ügyben, fõ a rugalmasság és az, hogy tényleg a baba érdekeit nézzük!

Nyuszimanó! Már kiváncsi voltam, mikor jössz? És Haza, mikor jöttök újra?

Jaj! Még annyi mindenkinek akartam írni, de Helen most csak ennyit hagyott, majd legközelebb!
Menta és Helena (5 hónapos)
menta
 
 


Sziasztok

Egész héten csak olvasgattalak benneteket, de azt mindennap. Nálunk az a nagy hír, hogy Máté baba megfordult! És nem hasról hanyat, hanem hanyatról hasra. Ma már a keze sem szorult be alá, mert eddig azt a kezét amelyik felé fordult, nem tudta kihúzni maga alól, de mára már sikerült.
Nagyon tetszik neki is, bár nem tudom miért csinálja, mert mostanába nagyon nem jön be neki a hason alvás/fekvés, annak ellenére, hogy megszületése óta 2,5 hónapig kizárólag így volt hajlandó aludni.
Szóval megfordul, aztán küzd, mert vissza vég nem sikerül.

Voltunk ma csípõ ultrahangon, természetesen minden rendbe van. (hála istennek) csak azért kellett elmennünk, mert nekem annó még kengyel kellett. (Úgy látszik ez örökölhetõ)

Márti!
Borzalmas érzés lehet amiket leírtál, az én tanácsom az, hogy ha az öledbe nem akar lenni, akkor fektesd le, feküdj mellé, beszélgess, hozzá, szórakoztasd, biztos ki tudsz csikarni egy kis mosolyt, és utánna következhet az ölbevevés.
Nem az ágyba/ágyon szoktad szoptatni? Mert lehet, hogy a leesésrõl a szopi jut az eszébe és ezért nem akarja.
Sajna az õ kis fejükbe nehéz bele látni, de amikor a szurit kaptuk, akkor mondta a dokinéni, hogy most egy ideig lehet, hogy majd sír a pelenkázón, mert ott õt "bántották".

Kitartás!

Hétfõn késünk kicsit, mert elõtte még van egy kis dolgunk, de írjatok valami konkrét helyet, hogy megtaláljunk bennetek

Sziasztok
Zkati és Máté (3 hó)
zkati
 


SZiasztok!

Olyan jó, hogy vagytok! KépKépKép

mottó: "A vadász áll hosszú, méla lesben"
Árminnál most a "lesbõl szoptatás" mókás módszerét alkalmazom, mert az beválni látszik: alvás közben ugyanis tud és szeret is szopizni! Úgyhogy amikor elalszik - szopi nélkül sajnos nehezen, pozitív folyomány viszont, hogy rájöttem, egész sok verset tudok fejbõl, ezeket mondom neki - szóval, akkor én melléfekszem pucéran, egy könyvvel a kezemben, hogy eltereljem a figyelmét és eszébe se jusson, hogy mi lehet a szándékom, aztán mikor alvás közben tátott szájjal keresgél, akkor akcióba lendülök és titokban megetetem Kép Szerencsére nem gyanakvó, egyelõre el mer aludni a pucéran "olvasgató" anyja mellett! Még jó, hogy nyár van! Ölben fekve egyáltalán nem marad meg, még Apjáéban sem, mert úgy látszik, ebben a pózban róla is feltételezi, hogy orvul megeteti! És ma nagyon komoly önmérsékletet tanúsítottam: nem próbálkoztam folyton a szopival, csak egyszer (súlyos kudarc Kép), nem itattam-etettem lépten-nyomon mindenfélével, nem sírtam, nem szomorkodtam, nem dühöngtem, hanem tudomásul vettem, hogy csak alvás közben eszik. Ettõl jó, vidám napunk lett, ami már nagyon ránk fért! Pedig valószínûleg már nem fáj annyira az álla, mert egyre többször rágicsál ezt-azt, úgyhogy én is arra jutottam, hogy a fájdalmat a szopival kapcsolja össze Kép Talán az lehetett a baj, hogy esés után vigaszképp azonnal meg akartam szoptatni, ami akkor valóban fájhatott neki, így kapcsolódott össze a két dolog, pedig a legjobbat akartam neki! Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a megértõ, segítõ szép szavakat, nagyon nagy szükségem volt rájuk! KépKépKép

Menta! Sírtam tegnap rengeteget, gondolhatod! Valószínûleg ez, a türelmetlenségem, az aggódásom okozta azt, hogy már az ölemben sem érezte jól magát Kép Szerencsére mára tudtam változtatni a magatartásomon és így sokkal jobban telt a nap!

Tali: június 20-án részletes leírást adtam az Orczy-kertrõl és az idejutás lehetséges módozatairól! Keressétek vissza, ha lehet, nem akarom még egyszer leírni, mert nagyon hosszú volt. De ha vkinek bármi kérdése van még, ha tudok, szívesen válaszolok. A helyszín pontosítására van még egy ötletem: a nagy rét mellett álló Ludovika szobor (háromalakos fekete szoborcsoport fehér talapzaton) mögött balra!

Norcsi! Megkaptam a leveled és nagyon jólesett, köszi!!! KépKépKép Ugye, jöttök hétfõn????? Megpróbálom összekapni magam és rendes levelet is írni!


Márti+Ármin (mindketten a legjobb úton a javulás felé) Kép
márti
 
 


Gorsi!
Lehet bababoltokban kocsiba való biztonsági övet kapni a két fiamnál nekik is az volt , tényleg olyan mint egy hám, de hasznos. Ha nõdögél Peti baba kicsit még valszeg kiakar majd fordulni+mászni a kocsiból menet közben is.

Zsuzsi
Napsugár is többnyire kecskeméti kiskecskét eszik, én is csak bébikaját merek neki adni mint Cory, egyszer próbáltam adni neki turmixolt babánt, amitõl olyan csúnya zöldet kakilt ...Kép

Laura
Látod csak sikerült a forgolódás most már beindul a leányzó. Nálam a középsõnél kellett ennyit várni mire megfordult a lelkem, úgy hogy tudom milyen nagy dolog ez!KépKép Nagyon nem egyformák a babák, a nagy fiam még nem volt 7 hónapos amikor felállt egyedül a kiságyban, forogni és ûcsörögni már tudott, a mászást kihagyta és 9 hónaposan már járt, a kis fiam pedig 6-7 hónaposan kezdett forogni nagyon komótosan.
Napsugár is szeret ûcsörögni elõre teszi a kezét és azon támaszkodik persze nem túl sokat. Az is igaz hogy õ már egy hónapja forog és mivel hason alszik és játszik erõs kislány.Nekünk azt mondta adokink fõleg miután látta hogy ha az ölembe van és én hátra dõlök a széken, simán felhúzza magát ülésbe, hogy nem baj ha ûcsörög ha nem bírja magát tartani úgy is jelzi, ha tud eldöl, ha támogatják pedig nyafog. Most az a legújabb tudománya hogy négy kézlábra áll és úgy hintáztatja a popsiját elõre-hátra.

Márti

Sok újat nem tudok írni amit elõdtem ne tettek volna meg de én is nagyon sajnálom.Látod milyen ügyes is az a népcsoport akit így hívnak: ANYA. Mindent bevet azért hogy táplálja az õ picurkáját és mint példád is mutatja sikerrel.Nem vigasztal ez most de lesz még így se ha állandóan esik-kel majd.
Tudom milyen rossz érzés amikor éhes szerinted mégsem hajlandó szopizni. Napsugár is képes annyira felhergelni magát extrém helyzetekben / pl. szopi jönne de még be kell fejeznem valamit és nem tudok rögtön menni /hogy nem hajlandó szopni. Órdít megfeszíti magát ha csak leülök és meglátja a cicit már rázendít. Ilyenkor legalább 15-20 perc mire sétával , énekkel ,játékkal kizökkentem ebbõl, megnyugszik és elfogadja a mellem.Szerintem nem sok rosszabb van egy szoptatós mamának annál ha a babája visszautasítja a mellét.
Nemsokára már csak egy rossz emlék lesz.
dzsili
 
 


SZiasztok!

Hadd panaszkodjak még egy kicsit! Kép
Ármin már 35 dkg-t fogyott az esés óta! Kép És szörnyû látni, ahogy nem tud elaludni rendesen, mert éhes és szomjas, mindent harapdál és mindenbõl megpróbál szopizni (párna, takarók, játékok, kezem, combom) - de ha a mellemet csak egy kicsit is közelítem a szájához, már görbül lefelé a szája! KépKépKép

Dzsili! Nagyon igazad van, szörnyûnek érzem, hogy visszautasítja a mellemet! És remélem, igazad lesz abban is, hogy hamarosan csak emlék Kép, mert különben megbolondulok Kép

Márti+Ármin
márti
 
 


Szia Borcsa!
Köszi Kép Kép Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Marti!
Mint latom mailben en sem irtam neked mast mint itt mindenki,de azert remelem,valamennyire a hasznodra valnak az ötletek es valami be is valik!
Legy erös es ne hagyd magad!Tudom:könnyü mondani!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

KÖnnyü azt is mondani,hogy legyel türelmes,de legyel türelmes!

Puszi,Kikka

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Márti!
Sok-sok kitartást a "lesbõl etetéshez"!
Ezek a picurok félelmetes gyorsan lefogynak, ha valami gond van, de ugyanilyen gyorsan összeszedik magukat, ha túl vannak az egészen.
Gondolj arra, milyen jó lesz látni, ahogy szemlátomást kerekedik ki újból!Kép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Én is, mint Zkati állandóan olvaslak titeket, de csak most szólok hozzá.
Mivel nekünk is nagyon tetszett hétfõn a szigeti találkozó, ezért hétfõn szintén megyünk.

Cory!

Megadnád ismét a telefonszámod, a múltkor nem írtam fel és most szeretném.
Szerintem mi is a metróhoz fogunk menni ¾ 11-re, de ha közbejönne valami, akkor kellene a telcsiszám.

Addig is nagyon jó hétvégét mindenkinek!

Szilvi és a 9 hetes Petike
bszilvi
 
 


Sziasztok!

ZKati: Gratula Máténak! 3 hónaposan ilyet... Kép

Márti: Örülök a jó híreknek, csak így tovább! Kép

Menta! Jó téged is újra látni! Kép

Pusssssz: Laura és Romi (7 hó)
p_laura
 
 


Márti!Csatlakozom az elõttem szólókhoz,és nagyon sajnálom,hogy ez történt veletek!Még egy ötlet:amikor ki van akadva a babóca,próbálj meg pohárból vizet itatni vele,és akkor esetleg megszoptatni.De a viz mindig jó,ha egy gyerek megijjed, leesik,sir.Ugy is mondhatnám,egyfajta stresszoldó hatása van,és amig iszik,elfelejt sirni,levegõt vesz.Homeopata szer is van ilyen esetekre,de orvostól kéne megkérdezni,hogy milyen.Kitartás,és a mesélés kiválló ötlet!KépJa,és van homeopata telefonos ügyelet,akik sürgõs esetben tanácsot adnak,ha tudnak,de sajnos nem tudom ezt a számot.Puszi nektek!
bea
 


SZiasztok!

Hát, javulgatunk! Kép Egyelõre nem túl nagy lépésekben, de annyit azért már elértünk, hogy napközben jókedvûen vagyunk ébren, éjjel Ármin alszik és szopizik én pedig igyekszem erre neki annyi lehetõséget teremteni, amennyit csak tudok. Megpróbálok valami tejnövelõ praktikákat is alkalmazni, mert sajnos egyáltalán nem tudok annyi kifejni, mint amenyit enne és szerintem eléggé apadt a tej mennyisége az elmúlt napokban Kép Édeskömény, meleg fürdõ, nyugi, sok folyadék, nézek még vmi homeobogyót is, és persze, fejek, de az vhogy nem megy. Gorsi! te kérdezted egyszer, hogy hogyan: csak kézzel tudok, nekem a kipróbáltak közül egyik eszköz sem vált be, sem kézi sem gépi. Az Avent Isis-t sokan ajánlják, de 14E Ft, ha mégsem jó az sem, akkor az azért túl drága, nem? Bár, ha sokáig húzódik még ez az állapot, lehet, hogy megkockáztatom!

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Szilvi: 06-30-222-4754
Márti: kitartás! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Márti,
nagyon sajnálom, ami veletek történt. Kitartás. Te egy szuper nõci vagy, minden rendbe fog jönni! Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Márti!

Kitartás! Próbáltad már a malátakávét? Nekem nagyon bevált tejnövelésre.

Zsuzsa
zsuzsa73
 
 


Cory, Virág, Zsuzsa, és Többiek!

Köszi az együttérzést, kitartunk! KépKépKép Ármin ma reggel "véletlenül" ébren szopizni kezdett Kép, de sajnos öt másodperc után rájött, hogy mit csinál és elsírta magát Kép. persze, ezután nem folytatta a szopit. De ez azért már jó jel, nem? Mindenesetre nem erõltettem, nehogy megint rossz lményeket szerezzen. Most épp a hintában várja, hogy kellõképp elálmosodjon egy újabb evéshez!

Zsuzsa! A malátakávét máris kipróbálom, úgyis nagyon szeretem! Köszi a tippet!

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!
Sajana mégse tudunk menni holnap talizni. Kép Összeszedtem egy jó alapos felfázást, folyton iszom, és nem merek 30 m-nél messzebb menni a WC-tõl.
Azért javulgatok!
Ja, és a gyógyteámtól (Aloe Herbal Blossom Tea) annyi a tejcsi is, hogy LucaBaba alig gyõzi nyelni!Kép
Egész jó mellékhatás.
Mindenkinek jó talizást!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Zkati
Nagyon ügyesek vagytok.Kép

Borcsa
Jobbulást! Kép Kép Kép

Márti
Ügyes vagy, nagyon drukkolok, hogy Ármin mielõbb visszaálljon a régi kerékvágásba. Kép

Köszi az infót a biztonsági övrõl, mindenképp veszek.
Tegnap Peti megfordult a hasáról a hátára. Kép

üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Holnap akkor 3/4 11-kor ki lesz ott a metronál? Mi igen Kép Gyertek sokan, már nagyon várom! Kép

Borcsa: jobbulást!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


SZiasztok! KépKépKép

Nem akarom még nagyon elkiabálni, de úgy tûnik, hamarosan valóban rendezõdnek a dolgok! KépKépKép Ármin ma már többször is evett ébrenKépKépKép! Ülve még nem mertem próbálkozni, fekve is csak úgy, hogy szigorúan letakart mellel fekszem mellé (ez anyukám ötlete volt) és csak akkor fedem fel a keblem Kép, ha Ármin már maga tépi róla nagyon a ruhát, akkor is csak a nagyon szükséges mértékig. Sírósnak még mindig nagyon sírós, mint egy kis mimóza, mindentõl megijed, de reméljük, ez is rendezõdik hamarosan!

Borcsa! Gyógyulj meg! REmélem, legközelebb már találkozunk is! Kép

Mi nem a metróhoz megyünk, hanem az Orczy-kertbe, de ott leszünk! Kép

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Márti: ez nagyon jó hír! Kép A továbbiakhoz is sok sikert! Kép

Képzeljétek, a fiam fél a lufitól. Amíg egy pálcán van, addig csapkodja meg nevetgél rajta, de amint hozzáér, sírvafakad, és eldobja. Úgyhogy jó mélyre elástuk a lufit.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

Talán mert olyan "cicijellegû", de tapintásra mégis nagyon más?

Zsuzsa
zsuzsa73
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám titeket, de sajna Timi mellett nincs idõm még írni is. Bár még csak 9 hónapos, sokszor nem tart igényt a napközbeni kétszeri alvásra és ráadásul rettentõ aktívan tölti az ébrenlét minden percét. Mintha félne, hogy valamit elszalaszt. Négykézláb ráadásul már borzasztó fürge, így egy pillanatra sem szabad szem elõl téveszteni. Szóval egy örökmozgóval áldott meg a sors, csak gyõzzem energiával Kép.
Márti, én is sok türelmet és kitartást kívánok neked!
Ármin kicsi buksijában egyszer azért csak elhalványulnak a rossz emlékek.
Zsuzsa, olvastam, hogy neked bevált tejcsinövelésre a malátakávé. Ennek a kávénak van valami pontos neve, vagy hogy keressem a boltokban, mert itt vidéken még nem találkoztam vele. Szeretném még Timit szoptatni, de sajna nagyon gyorsan fogy a tejem, ezért kellene valami varázsital.
Ja, és elújságolom nektek is a nagy hírt itt minálunk, Timinek jövõ márciusra kistesója lesz. Remélem, õ nyugisabb lesz, mint a nõvére Kép.

Üdv mindenkinek
Momo


Momo
momo
 
 


Gorsi!
Nagy-nagy gratula a mutatványhozKépKép
Nemsokára már szaladnak olyan gyorsan nõnek!

Márti!
Látod közeleg a "csak emlék lesz" idõszak. KépKépKép

Momo!
Sok boldogságot a picihez!KépKép Lehet hogy a terhesség miatt lett átmenetileg kevesebb a tejcsi. Mind a két babát szertnéd szoptatni majd egyszerre?

Pussz: Dzsili+Napsugár
dzsili
 
 


Lányok! Úgy látszik mégiscsak tudunk menni holnap a talira, de valószínûleg késni fogunk. Majd kereslek titket!
Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Momo, itt is gratulálok a kistesóhoz! Nem csak neked van ám örökmozgód! Ha megtalálom hol kell kivenni az elemet, szólok. Kép

Cory, mi megyünk holnap, de nem leszünk a metrónál. Kép Szokás szerint korán (szerintem fél 10 körül) érünk oda. Majd figyelem a tömeget a metro felõl. Kép

Márti, nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgok! Kép Még nem írtam, de nagyon szurkoltam ám nektek! Holnap biztos kedvet kap majd Ármin a szopihoz annyi baba között.

Borcsa, jobbulást!

Nálunk ma annyi történt, hogy a lányokat megcsípte egy darázs. Elõször Lucát a szeme fölött, aztán pár perc múlva Zsófi lábát. Szerencsére nem lett nagy baj belõle, már nem is látszik. Azért jól megijedtünk, szegény Luca szeme jól bedagadt.

Jó éjszakát mindenkinek
Andi + Luca

Andi
andi3
 
 


Momo! KépKépKépKép De jó nektek!!!!! Nagyon gratulálok! Az én malátakávém Ausztriából származik, mert itthon nem találtam cukrozatlant, így sajnos ebben nem tudok segíteni. Illetve: emlékeim szerint a "MACI" fantázianevû kávé áll(t) malátából és cikóriából (az is nagyon egészséges!), azt régen szerintem bármelyik nagyobb élelmiszerbolt tartotta. Talán most is...

Menta! Gyertek, nagyon kíváncsi vagyok Helenára élõben is! Kép

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Holnap akkor mindenképpen megyünk mi is Dorkával az Orczy-kertbe! Sok dolgom volt mostanában, de olvastalak benneteket.

Márti: hihetetlen mennyi mindet kipróbáltál, hogy Ármin megint rendesen szopizzon, biztos vagyok benne, sokan már rég feladták volna, de látod a kitartásodnak meglesz az eredménye és Ármin egyre többet fog szopizni. Szerintem holnap, ha látja a sok babucit, ahogy szopiznak, biztosan pozitívan fog hatni rá és megjön neki is a kedve!

A talira viszek fotózót, mindenki szép legyen ám!!!!

Dorkát agyonették a szúnyogok, így mi elég pettyesen fogunk menni :-(

Remélem holnapig nem történik semmi és minden baba eltud jönni!

sziasztok:
zsuzsi és Dorka
zsu26
 
 


Sziasztok!

A maci kávé még létezik, mi a Metroban szoktuk venni, de biztosan nagyobb supermarketben is lehet kapni.
üdv: zsu
zsu26
 


Marti!

Jo olvasni,hogy haladtok a normalis kerekvagas fele!KépKépKép
Csak igy tovabb!
Puszi Kikka

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Momo: GRATULÁLOK!!! Csak aztán vigyázz magadra/magatokra!

Márti: fantasztikusan kitartó vagy és nagyon örülök, hogy Ármin kezdi elfelejteni a rossz emlékeket.Meglátod, lassan visszatér a rendes kerékvágásba minden és újra örömmel fog szopizni. Kép

Nálunk ismét teljes a ház: vasárnap hazahoztuk Borbásról a nagyokat. Nagyon jól érezték magukat és igen fájlalták, hogy már vége is a jó életüknek, a szabadságuknak a tanyán. No, meg a napi kétszeri lovaglásnak. Mindenesetre már megkaptuk az ígéretet a jövõ nyárra nézve Kép Tominak nagyon tetszett a kotlós: a járókából nézegette, a kotlós meg kotkodácsolt neki. Szerintem mindketten élvezték a beszélgetéstKép
A mai nap mosásokkal ment el, illetve élménybeszámolókkal. Tomi épp most küzd a "meseszõnyegen" a megfordulással. (nem igazi szõnyeg, hanem egy kinõtt hálózsák, és ezért gyûrõdik kicsit) Sikerült! Olyan jókat kiabál, hogy az na.

zsuzsi és Dorka: szerintem szúnyogcsípésre is jó a Fenistil gél. Engem is imádnak, a fene vinné õket.

További kellemes fõdögélést mindenkinek Kép
bogancsi és családja

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Még vagyok ám, csak írni nem tudok, a kis Sajtkukackirálykisasszony miatt ... Kép ... olvasni azért majdnem rendszeresen olvasom a topikot... (hangsúly a "majdnem"-en Kép )

Zsuzsi .. nekünk szúnyogok és kullancsok ellen az Off-ot ajánlotta a dokink ... Fenistilt kismanóra nem mernék használni ... utólagos kezelésre biztos van vmi gyógyszertári kence, hogy ne viszkessen neki annyira ...

... na, már megint jelenésem van ... Kép

sziasztok,
Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Hát, megjöttünk a nagyizásból! Jó sokat írtatok, de most sajna nem tudok utánaolvasni - csak egy picikét beleolvastam az elmúlt napok történéseibe - (majd talán este), mert a kisasszonykám újabban maximális figyelmet igényel.

Ugyanis elkezdett mászni a csaj, vagyis inkább úgy megy mint a fóka. Tehát már nem lehet otthagyni sehol, figyelni kell, hogy merre megy. Emellett állandóan a hangját próbálgatja, és folyton valami EDÉ-t emleget...KépKépKép Ja, és 4kézláb is áll, néha így is sikerül pár lépést megtennie.
És tegnap anyukáméknál kétszer feltolta magát ülésbe félig.

Márti,
nagyon szorítok nektek! Hanga puszilja ÁrmintKépKép

Na, megyek kajálni, aztán olvasgatlak titeket, és igyekszem majd egy friss táblázatot is feltenni.

Üdv
Szila&Hanga
szila
 
 


Sziasztok!
Márti, remélem most már lassan vége a megpróbáltatásoknak. Szorítok!

Lányok,
a védõnéni és doki is mondta, hogy a Fenistilt nyugodtan lehet kenni a szúnyogcsípésre! Még a mentolos gyógyszertári hintõport ajánlotta, de a használato gyógyszetári keverékre 8cinkes) azt mondta, hogy inkább ne. Nem szeretik, mert befülled alatta a bõr és bacik telepedhetnek meg. Sajnos nekünk is napi higiéniához tartozik a Fenistil, szegény Gabó jó kis eleség a szúnyogoknak. Szerintem az Alföldön az összes szúnyogcsalád tudja a lakcímünket.KépKép

Szila,
nagyon ügyes Hanga! Most már minden rendben van vele? Bár nagy baj nem lehetett, ha ilyen hamar mászni kezdett!Kép

Maci kávét én a Tescoban is láttam.

Nálunk minden ok, kivéve az éjszakai alvást. De most új módszert vezettem be a vacsoránál, talán segít. Lekopogom, tegnap este csak hajnalban kelt, de éjszaka egyszer sem. Már el is felejtettem milyen "duci" cickókkal ébredni. No, most majd lepattantak a gombok!Kép

Jó éjt:
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Lányok!

Köszönöm a kávés tippeket, majd körbebóklásszuk Timivel a megadott lelõhelyeket.
Dzsili, nem tudom, hogy alakulnak majd a dolgok, ha a nagyobb gyerek még igényli a szopást a kicsi mellett is, tõlem mehet. Vannak bõven energiatartalékaim, nem fogok elfogyni két gyerek szoptatása mellett sem Kép Kép. Bár, viccet félretéve, szerintem Timi hamarosan lesöpri a listáról a táplálkozás eme vállfaját. Szóval majd meglátjuk.

Jó éjt
Momo


Momo
momo
 
 


image020708-001
zsu26
 
 


image20708-001.jpg
zsu26
 
 


Kép
zsu26
 
 


Kép
zsu26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: