Új privát üzeneted érkezett!

Bartika, aztaaa, de jó!!!!!!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vas
 
 


Barti, nagyon örülök nektek!! :)
Vendég
 


Csajok!
Köszönöm a gratulákat! Még egy darabig azért drukkoljatok, jó? :roll:

A tali ugye 8-án van? És abban az oviban, ahol korábban voltunk? Valaki elküldené a pontos címet? Régen volt... :oops:
Ha csak alvás után megyünk 3 körül, akkor még lesz ott valaki? :lol:
Igyekszünk elmenni mi is!
Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 

 
 

Hűűű Barti! Annyira örülök nektek!
Hányinger még elkerül?
Tényleg érdekes lenne ha fiú lenne!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Barti!
Akkor egy halk gartula tőlem is. :D:D

Gyöngyi!
Hát, jah... :D De most legalább volt kinek írni :D:D
Lili nunija rendbe jött?
Mikor jössz Pestre?

Képzeljétek, megyek ma Crystal koncertre. Igaz, fáj a torkom, de most már ki kell énekeljem a felgyülemlett feszültséget magamból :D:D
Jó lesz, remélem! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


vok: jóbulizást bár nekem nem a kedvenceim Nuni renben szerencsére. Még nem 100 %,de apa pénteken elvisz minket az állatkertbe :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok :)

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de valahogy a netezés még nem fér bele a napjaimba :oops: Azért igyekszem :wink:
Most is csak egy rövid kukkra jöttem :) Tegnap a laptopom lemerült és már nem volt erőm újra írni :?

Köszönöm a sok gratulációt, nagyon jól esik, hogy ennyien gondoltok ránk :D

Csütörtök óta vagyunk itthon és eddig még minden a legnagyobb rendben :D
Egyáltalán nem érzem, hogy nehéz lenne a három csemetével. Igaz Dondi egyenlőre csak eszik és alszik :D Petkán egyáltalán nem látni nyomát sem a féltékenységnek. Nagyon szereti a hugocskáját, állandóan nézegeti és azt lesi mikor van ébren, hogy az ölébe tegyem :lol: Annamari sem féltékenykedik, bár tőle nem is vártam :wink:
Tejcsim van bőven, eszik Dondi rendesen :D Esténként jól betankol 110-120-at és reggel 5-ig egy hangja sincs, így pihizni is tudok. Délben meg együtt megyünk aludni a kicsikkel és ez nagyon klassz.
Egy szavam sem lehet tipikus harmadik baba :lol: :lol: :lol:
Akárhogy is boldog vagyok :lol:

Adós vagyok még egy kis javítással
Dorina Anna 3350 grammal és 54 centivel született hajnali 4.30-kor.
A szüléstörit próbálom majd megírni, de nem ígérem, inkább majd személyesen mesélem a talin :D
Akinek a pontos cím kell írjon egy privit vagy levelet és küldöm.

Na itt az én kis hajas babám :lol: Égett is a gyomrom rendesen :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska:
Nagyon cuki, egy igazi Tündérke Dondi baba!!!! :)
Örülök, hogy ilyen jól viseled, sokat gondolok Rátok!!

Bartika:
örülök Nektek is!!! :P

Bocsi, de még mindig tanulok...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Bartika: nagyon óvatosan, de mi is gratulálunk Nektek!!! Remélem erős lesz a kis picur, és minden rendben lesz veletek!!! Kirázott a hideg a hipnózisos sztoridtól, hihetetlen, és tényleg ha még kisfiú is lesz, akkor elkezdek hinni a csodákban :lol: :lol: Szorítunk! Mi még ott leszünk 3-kor ha bírja Fannika :lol: :lol: :lol:

Mamacka: Sajnálom a babakocsit, és az új védőnőt. Viszont örülök hogy sikerült kimozduljatok. Édesek a kicsik!

Annácska: Minden okod megvan hogy boldog légy!!!!!Örülök hogy szép, és jó kislány lett a "tipikus harmadik" baba :lol: :lol: :lol:

Tünde: mikor lesz vizsgád? Sokáig kell még tanulni?

Vokeszti: óóó de elmennék veled a koncertre!Remélem jól szórakozol!!! :lol: :lol: :lol:


Jó éjt!!!
Vendég
 


Annácska, nagyon édespofi a kis Dondika :D :D
És örülök, hogy ilyenn jól megvagytok (naná,a 3. gyereknek illik tudni, hogy kell viselkedni :wink: :wink: )

Barti, akkor még egy darabig drukkolunk :D
Én nem tom, mikor érünk oda, de lehet, hogy csak du, mi is :D
Tényleg csajok, meg kéne beszéli már, hogy ki mivel készüljön :wink:

Tünde, húúú....., akkor csak tanuljál sokat.Gondolok Rád szombaton :D

Eszter, milyen volt a koncert??? :D
Kitomboltad magad? :lol:


Editnek: még egy régebbi kérdésre a válasz:
Aha, azt adjuk elő apával, én leszek Csuka M. ő meg Nagy Feró. :lol:
Megvan a zene, a parókák és a bajusz is folyamatban,ruhát hétvégén keresünk a nagyszülők ruhásszekrényében....................
Már nagyon várom............... :D :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


(most láttam a wiw-en :wink: )

Nancsi, nagyon boldog szülinapot!!!!!!
Kép
vas
 
 


Nancsi boldogot!

Anna nagyon szép a kicsi és milyen hosszú a haja!!! :)

Rólunk: eléggé el vagyok kenődve, vagy inkább kétségbeesve... igyekszem azért fellülkerekedni és bizakodni de most elég nehéz...


Ma telt le apa próbaideje és úgy néz ki hogy kirúgják... kapott még három hónapot de azt mondta a főnök, hogy addig keressen mást... annyira el vagyok keseredve, hogy mi lesz velünk... rengeteg adósságunk van..,.
Sajnos az egyik kollegája utálta és neki meg nincs olyan nagy szája, hogy megmondaná a véleményét... jó nem álmai munkahelye volt, de legalább kapott fizetést...

Nagyon jó lenne ha a kerületben találna valamit amit meg is fizetnek... a hajógyári szigeten esetleg lenne valami hajós munka...

Gondoljatok ránk... hát ennyi

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nancsi,
boldog szülinapot Neked! Kép
Annácska,
Dorina olyan szép baba. Gratula hozzá. :)
Mamacka,
sajnálom és drukkolok, hogy legyen új meló.
Tünde,
drukk-drukk a vizsgára.
angi79
 
 


Sziasztok!

Koncert naaaagyon jó volt :D Kiénekeltem magam. :D Most persze hulla vagyok...

Boscó!
Elviszlek én magammal szivesen! Csak laknál kicsit közelebb Pesthez.... de legalább a talin találkozunk végre! :D

Ildi!
Jujj, de jó lesz nektek! :D:D Képeket csinálj majd! :D:D:D Kiváncsi leszek a vendégek fantáziájára, hogy ők minek öltöznek majd be :D

Annácska!
Látszik, hogy tesók :D:D
Jó lesz látni benneteket!!! :D

Mamacka!
Ezek nem jó hirek. :( Sajnálom! :( Drukk a melókereséshez!

Tünde!
Kitartás!!! :D Drukkolok! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Annácska: nagyon szép Dorina baba, meg a nagyok is :) Kedvencem az együtt alvós :)

Mamacka: sajnálom a melót. Apának mi a konkrét foglalkozása? A férjem elég nagy barátikörrel és ismeretséggel rendelkezik... hátha tudnánk seggíteni persze csak ha gondolod

Nancsi: nagyon boldog szülinapot :)

vok: köszi, akkor a talin lecsencseljük :)

Na megyek összepakoloka holnapi állatkerthez, jó éjt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anita: most nézem, hogy egy-kettőre te is félidős leszel. Milyen izgi :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jó reggelt,

Anna :), te boldog, háromgyerekes :), nagyon aranyos a kislányod. Petka le se tagadhatná, hogy a húga. :wink:
Vendég
 


Kis OFF

Hát, nincsen szerencsém...Múlt héten magas láz után hasmenésem volt 3 napig (szerintem kaloci), erre most éjjel meg valószínű rota folytán hánytam+hasmenézeztem. Kedzek kipurcanni...

Oké, hogy fogyni szeretnék, de nem így.... :lol: :lol:
Legalább már csak 78,5 kiló vagyok...

ON

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Bartika, innen is halk gratula, örülök nagyon! Sok-sok drukk,hogy ügyesen kapaszkodjon a Kistesó! :D

Annácska, szuperjó,hogy jelentkeztél! Képek szenzációsak, nagyon édes Dondi baba! :D

Tünde, drukk a vizsgára, ügyes leszel!

Nancsi, boldog szülinapot!

Angi, örülök,h meggyógyult Lidi!

Gyöngyi, lassan tényleg félidő! :D Nálatok még nincs hír? :D Vagy hogy áll a tesó-kérdés? :oops: :wink: Jó,hogy a Lili is meggyógyult!

Ildi, állat buli lesz nálatok, már látom előre. Sebaj, megvárunk j. vasárnap! :wink:

Szerintem mi is csak dél után érkezünk vmikor (10-re megyünk Uh-ra, meg még elintéznénk ezt-azt,ha már ott vagyunk). Nem is lenne baj, legalább hátha bealszik közben Boti, az oviban alhatna, aztán nyugis lenne. (Jól elterveztem megint, gondolom, mi fog belőle megvalósulni... :roll:)

VokEszter, ez nagyon nem hangzik jól :( Gyógyulj gyorsan! Hanna nem kapta el?

Mamacka, sajnálom apa munkahelyét :( Drukkolunk egy újhoz!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


sziasztok

Eszti: hát te is jól benne vagy, szegénykém. Gyorsan gyógyulj meg, nehogy ússzon a tali, küldöm a gyógymanókat :)

Anita: Hát még sajna semmi. Lehet megyek nőgyógyihoz. Van ilyen nyálazós kütyüm és állandóan azt mutatja, hogy nincs peteérésem, pedig ma már a 15. napnál vagyok. Remélem nincs semmi gáz :?

Na megyek, megpróbálom lerakni a csemetémet.

Ja és tök szupper volt az állatkert :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nem, eddig csak én vagyok ilyen "szerencsés". Tisztára terhesnek éreztem magam... akkor hánytam így utoljára :D:D Legalább emléknek jó volt. És ami nagy csoda, viszonylag jó volt a napom. Kíváncsi leszek az éjszakára.
Remélem hozol majd képet a kistesóról :D:D


Gyöngyi!
Irigy-irigy az állatkert miatt. :D:D Én is ki akarok menni majd. Most már szinte minden készen van, amit meg akarok nézni :D

Jövő 7en szombaton ismét kimenőm lesz :D Megyek Zsani barátnőmmel Szegedre. Ő osztálytalizik, én barátnőzök. :D:D:D

Holnap gyereknap, meg ki kéne menni a nemzeti vágtára is, mert ott lesz az egyik barátunk.... Szóval jó kis progik várnak ránk.

Jó hétvégét nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Hú, ez nagyon vacakul hangzik! :( És nem vagy terhes?
Hogy-hogy csak holnap ünneplitek a gyereket?
Nekem ma volt kimenőm, csak sietnem kellett haza, mert az egyik táncosnak legénybúcsúja van, és 11-re ment a "táncosnő", aztán mondtam Attilának, hogy arról le ne maradjon! :lol: (Persze én is szivesen maradtam volna még. :roll: )

Bartika!
Múlt héten annyit gondoltam rád, hogy vajon mi újság baba-ügyben! Gratulálok! :D

Gyöngyi!
28 napos ciklusaid vannak? Mennyire megbízható ez a kütyü?

Anita!
Remélem, tudunk majd talizni! Ott lehet altatni a csemetéket? Ha igen, akkor mi is megpróbáljuk, ha nem, akkor sajna dél körül eljövünk, mert Keve kibírhatatlan, ha nem alszik délután. :?

Annácska!
Milyen gyönyörűség Dondi baba! Jó husi! Milyen a nagycsaládos lét?
Szerintem a testvérféltékenységet egy pszichológus találta ki, írt róla pár könyvet, beparáztatta a többedik babájukat váró szülőket, és meggazdagodott! :lol: Örülök, hogy Petka sem féltékeny! :D

Mamacka!
Nagyon sajnálom, hogy így rátok jár a rúd mostanság! :cry: Apának drukk az álláskereséshez! Házassági évfordulót is sajnálom, hogy így sikerült! Nekem Attila akkor felejtett el virágot venni, mikor a Keve született! Ráadásul úgy, hogy előtte ő volt kiakadva a barátnőm férjére, amiért nem vett virágot a gyerekeik születésekor! :shock: :lol: Akkor én ezen eléggé megbántódtam, azóta semmit nem felejt el, és minden alkalommal hatalmas csokorral állít haza. (Ezt meg én túlzásnak tartom, de inkább ez, mint a semmi.) Te mondtad Apának, hogy hozhatott volna valami kórót? :lol: Ő örült a képeknek? Azért vacak ez ilyenkor szülés után nem sokkal, mert az ember lánya ilyenkor még két méterrel a föld fölött jár, és onnan sokkal nagyobbat lehet pofára esni. Nekem legalábbis ezért fájt annyira így visszatekintve.
Azért remélem, a vacsi egy kicsit helyrepofozta a lelked! :wink:
Babakocsi szervíz van a Soroksári úton, ha érdekel, utánanézek, hogy pontosan hol. Hú, én attól majd' megszakadok, ha csak a kocsiig cipelem a hordozóban a Dévát. Olyan kényelmetlen a fogása! Meg persze ő 7 kiló.
Déva a hat hetes mérésen ugyanakkora volt, mint mikor született, bár két ruhaméretet is ugrottunk időközben. Én ott mérettem le újra, de mondta a védőnő (ő nagyon kedves), hogy a kórházban úgy mérnek, hogy a kezükre fektetik hason a gyereket, és a hátát mérik a feje búbjától végig a sarkáig, a hajlatokba is benyomva a centit. Ez így sokkal hosszabb babákat eredményez, mint ami a valós magasságuk. A rendelőben viszont talptól fejtetőig mérnek, tehát az olyan, mintha állva néznék, hogy milyen magasak. Így fordul gyakran elő, hogy a hat hetes baba "összemegy" a születési méretéhez képest.

Tünde!
Mennek a drukkok!

Nancsika!
Boldog szülinapot! :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


ANGI! Boldog névnapot Neked!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lidke, nem tudom,hogy lehet-e altatni. Mikor még csöppek voltak, volt, aki aludt babakocsiban. :D

Akkor inkább sietünk, majd szétnézek a tali után. :wink: Az se rossz,ha akkor alszik Boti. :roll: (Sőt talán jobb is lenne így....)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!!!

Mamacka
olyan gyönyörűek a képeitek. Annyira tetszik,hogy olyan szép,kisimult az arcod mintha csomót pihennél :D ...pedig gondolom arra van a legkevesebb időd...
Párodnak nagy drukk a munkakereséshez!!

Anna
Tüneményes a kis Dorina is, nagyon tetszik a Petkával alvós kép is...ééés a kedvencem a boldog,büszke Annamaris-Dondis kép!!

Angi
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked szeretettel!!!

Nancsi
utólag is boldog szülinapot kívánok!!!!

Gyöngyi
ti is próbálkoztok kistesó ügyben??

Barti
Annyira jó!!! Óriási gratula!!!! És persze megy a drukk de felejtsd is el,hogy bármi gond lehetene!!!

Szép hétvégét mindenkinek :D
holka
 
 


Anita, Olgo,
köszönöm. :)
angi79
 
 


Angi!

Tőlünk is boldog névnapot! :D:D

Lidke!
Nem, nem... :D Védekezünk. Nem bírnék még egy gyerekkel. Ahhoz sokan vannak körülöttem gyerekek.... :lol: :lol: Ma is tök jót szaladtam Lucy, meg Bigyó után... kiszöktek a dögök. És persze ilyenkor a Bigyó is megsüketül, a Lucy meg még nem hallgat annyira. :D:D Közben Hanna meg tolta a babakocsit és sétálgatott utánunk Szóval közben őrá is kellett figyelnem. Nem volt egyszerű, mire becserkésztem a kutyákat, meg egyhelyben tartottam a lányomat.

Hát, ez a gyereknem picivel jobb volt, mint a tavalyi, de el tudnék képezelni ennél jobban is. Inkább vásárolni lehet játékot, kaját. Inkább 3 éves kortól jó ez. Remélem jövőre is így lesz. :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Angi: boldog névnapot tőlünk is :)

Holka: igen, szeretnénk kistesót :)

Lidke: van, hogy csúszik 1-2 napot, de általábban pontos. Bár most, hogy utána gondolok, mintha a múltkor kimaradt volna egy ciklus :? , de akkor még annyira nem figyeltem rá. Hát ez a kütyű dolog meg nem tudom mennyire tuti, az egyik csajszinak ezzel összejött. Mindegy, várok még egy hónapot, és utána irány a doki, úgy is esedékes az éves szűrés is.
Alvás terén, annyi, hogy van egy szoba ahol lehetett altatni a babókat (ezt majd Annácska megerősti talán :wink: ), de nekem a Lili nem volt hajlandó aludni. Most nem görcsölök miatta, mert van, hogy délután fél 2-kor ájul be

Mamacka: írok privit mindjárt :wink:

Ma délután sütöttem egy sütit, holnap tesztelem apósékon, ha náluk átmegy a vizsgán, megsütöm vasárnapra is :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Szépeket!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, drágák vagytok!

Angi!
Boldog névnapot kívánunk Neked!


Csajok, lassan asszem felkötöm magam. Iszonyat hisztis Alex. Ok, h most küzdünk a 4 ucsó fogával, de ennyire???? Elviselhetetlen, amit művel. :( Most éppen altatás, még "időben". Újabban ez a divat nála, h 10 előtt nem alszik, ha a fejünk tetejére állunk, akkor sem. :(

Nah, megyek, mert kitőrt a III. VH, ha jól hallom. :(

Joccaka, és szép hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


[color=green]Köszönöm lányok!!!! :) :)

Tünde,
boldog névnapot Neked! Vizsgán mi volt?
angi79
 
 


Tünde:Mi is boldog névnapot kívánunk :)

Livi: jányodnak is :) Oké,hpgy dolgozol, de azért néha jelentkezhetnél ám :) Jöttök talira?

Talival kapcsolatban: a lányomra nem vállalok garanciát :) Kicsit meghibbant mostanában. Vagy óriási balhékat csap, vagy olyan mint egy ördögfióka, tegnap már Apát is kiakasztotta :wink:

Megyek takarítani.puszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


ja és legújabb gyogyója,hogy beáll a tükör elé és köpködi :oops:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tünde és Tünci!

Boldog névnapot Nektek! :D


Angi, hogy telt a névnap?

Gyöngyi, akkor a tali talán jó lesz kis megnyugvásnak a lelkemnek. A környékünkön ugyanis az enyím gyermek a "leghibbantabb". Jó lesz látni,hogy nincs gond, csak "ilyenek" ezek a 2006. tavaszi "babácskák"... :wink: :lol:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok

Tündéknek és Anginak boldog névnapot. :)

Anna
Köszi
Még akkor megnéztem, csak nem írtam. Tényleg ott van a tűzfoltja, mint Petinek. :D

Tünde
Hogy sikerült a vizsga??? :) Vagy még nincs eredmény?

Anita
Mi se leszünk szerintem sokáig , mert nem fog ott elaludni Levi ,és akkor ő is dinka lesz. :roll:
Majd lesz valami, lehet hogy jól bírja ,és nem lesz semmi. :lol:

Gyöngyi
Nálunk most inkább érzékeny időszak van ,de 1 hét alatt sok minden változhat. :lol:

Tali
Ha Melitta nem szül meg addig ,vele megyünk :D ,mert nem lesz itthon a párom. :( Ha nincs más elmegyünk gyalog, de akkor nem vállalok sütést, mert nem tudom elvinni.
Ha kocsival megyünk, én csinálok 1 tepsi almás pitét ,2 tepsi pogit. Ez nem romlik meg mire odaérünk. De lehet ,hogy gyümitortát csinálok ,csak kibírja azt a 30 perc kocsikázást. :wink:

Most ennyi szép délutánt. :)

Ja a játszóterünk.
:)
Kép

Kép

Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Csajok!
Nagyon köszönöm a névnapi köszöntést és a drukkokat a vizsgára!

A szintvizsgám 5-ös lett, így mehetek másodikba... :D
Nagyon izgultam előtte, de mivel sokat tanultam, így jól sikerült a 3 órás gyakorlat :)

Angi, Nancsi: utólag boldog név és szülinapot!!!
Tünci baba: boldog névnapot!!!!!


Úgy aggódtok, hogy meghibbant a gyerek és mi lesz a talin... :lol:
Ez egy ilyen kor, nálunk is "hibbantak" vannak :lol:

Én nem tudom előre hánykor érünk oda, akkor gondolom nem lesz sütés/főzés, úgyis lesz elég sós meg édes süti, nem???

Eszti:
jobbulást Neked!!

Nancsi:
kitartás!!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde,
boldog szülinapot is!

Tünci,
boldog névnapot! Kép
Babetta,
nagyon klassz a játszi. :)
Gyöngyi,
na ízlett a torta?
Anita,
köszi jól telt, anyóséknál voltunk. :)
Vok,
jobbulást!!
Nancsi,
kiartást! Hiszti nálunk is van rendesen, de Lidi alszik fél 9-kor legkésőbb. Szóval ebben nem tudok tanácsot adni.


Mi is szerintem olyan 2ig leszünk ott vasárnap. Utána alszik majd Lidi. Akkor grillezünk ott? Vagy vigyük készen a husit és a salit?


angi79
 
 


Folyt.köv

Barti
Gratulálok! :D

Nancsi
Boldog szülinapot utólag :D

Levi is 9 után fekszik ,és nagy ordítás volt a fürdetésnél. Most korán megyünk fürdeni, és utána még játszhat, 9-kor meseolvasás és utána simán megy aludni. Így most nincs ordítás este. Végre :lol:

Angi
Lesz grillezés. :D

Tünde
Nagyon ügyes vagy ,de ezt is vártam tőled ,hogy 5 kapsz. :lol:

Eszter
Jobban vagy? :?:
Most ez a nyári vírus tünete. Már nem csak téli van, hanem nyári is KIRÁLY :evil:
Én három hét alatt gyógyultam meg a torokfájós balhéból. :twisted:

Mamacka
Nekem kéne egy festés falra, ill műanyag lambériára. Tudsz arra is festeni? :?: :)



Na akkor listára jelentkezés ,hogy kik jönnek talira. :D Remélem, senki nem lesz beteg ,vagy jön közbe valami. :roll:

Pár kép ,hogy megismerjétek ,majd Levit. :lol:

Kép

Kis Talma

Kép

Ha anya is akkor én is

Kép

Eszti ezt neked :lol:

Kép





Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Vokeszti: na milyen volt a vágta? :lol:

Tünde: boldog névnapot kívánunk! És gratulálok a vizsgádhoz!!!(én tudtam hogy 5-ös lesz :wink: ) Igen, észrevettem én is hogy most mindenki bejelenti milyen a gyereke mostanában!(többek között én is :lol: )De én ma eldöntöttem, nem is idegesítem magam mostmár rajta. Ilyen, és kész, majd csak túléljük ezt a korszakát is :lol:

Tünci: boldog névnapot Neked is!!

Angi: utólag boldog névnapot! :lol:

Pgyöngyi: mostanában nálunk is elég sűrűn kiakad apa a kislánya viselkedésén. :lol: Így olvasva viccesnek tűnik Lili új szokása, de gondolom Te nem tartod annyira viccesnek :lol:

Mamacka: sajnálom a párod munkáját. De fel a fejjel!!!!

Ildi: nagy szervezésben vagy gondolom. :lol:

Edit: mi megyünk a talira hárman. :lol:
Vendég
 


Nancsi: vígasz képpen, Lili most (21:26) vacsizik Apával a másik szobába.

Edit: Mi is megyünk, ketten tutira.

Angi: süti király lett, most már csak az a kérdés milyen idő lesz, mert pudingkrémes 8)

Tünde: Nem is gratuláltam, most pótolom.

Boscó: türelmem végtelen, üvegtisztító elfogyott

na megyek, mert megint meghibbant :wink: itt ugrabugrál

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tünde, Tündike! Nagyon boldog névnapot neketek! :)

Képek nagyon jók.:)

Tényleg tali... :? mikor is lesz, és hol? :) Terveim szerint mi is megyünk. Jól emléxek, h hétvégén lesz? Vagy szabit kell kivennem? Jah, és beszéltem Ágiboszival, gondolom van, aki emléxik még rá. Nagyon szívesen jönne talira, ha úgy jönnek össze a dolgai.. Neki is rengeteg ideje van, azért jön ilyen gyakran :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Kölkice, most okés, leszámítva, h nem ríí, csak még bacik aludni. De csend van most. Biztos a foga, szombat reggel fél 7-kor beronygolt a szobánkba, sírt, lázas volt, vagy inkább hőemelkedés. mire adtam volna neki lázcsillapítót, már nem volt az. Éppen csak egy picit taknyos, nem hiszem, h ettől lázasodott volna be... :? AZtán a franc tudja, de azóta semmi, csak a huligánkodás megy ezerrel... :D

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy ezer meg két éve nem voltam. Pedig van amikor hajnal kettőig is itt ülök a gép előtt. De inkább csak olvasgatni szoktam. Nem csak babanetet, hanem mindenfélét.

Tünci köszöni a névnapit. Átadtam neki!

Boldog névnapot egyébként minden névnaposnak!

Ja és az új babócákat se üdvözöltem még! Nekik meg bolgog földi létet!

Szóval elvagyok. Ha minden igaz, akkor lassan véglegesítve leszek az új munkahelyemen. Ahogy a főnököm mondaná, nem a mocsárban fogok vajért dolgozni, hanem a szabálysértésen. Mostanában egyre több dolgom van. Elkezdtem a 90 napost megint, de mivel nincs hangulatom főzőcskézni, ezért Gastroyal van. Néha sós, néha sótlan, néha savanyú. Én meg az édeset szeretem. Ki érti ezeket?
Ja és már akartam írni az ekcémánkról, mert ugye mást is érint: szóval két éves kor után fel lehet írni a Protopic nevű kenőcsöt. Nálunk ez így történt:
-... szóval mi azért jöttünk, mert a szteroid helyett szeretnénk ha felírná a Protopicot, mert jókat olvastunk róla.
- Hát de a szteroid az sokkal jobb.
- Lehet, de másfél év alatt semmit nem hatott, csak szőrös maradt utána a gyerek karja. És ugyanúgy sebes a csuklója.
- Maguk tudják, majd jönnek még szteroidért. (mindezt önelégült pofával) De azért felírok jó kis kenőcsöt és kössék be a gyerek kezét gézzel éjszakára.
A jó kis kenőcs, amivel szerinte kenhettük volna, az sima mezei fürdetőkenőcs lett. A lényeg: a Protopictól végre nem sebes a csuklója, kb. 3 nap után teljesen begyógyult. Csak hát technikailag több, mint egy éve folyamatosan sebes valahol, ezért ez a bőrén valszeg maradandó nyomokat hagy.

A talira még nem tudom, hogy megyünk-e. Ha igen, akkor a jól bevált csokis-meggyes muffinommal készülök. Azt még csak egyszer rontottam el, amikor túl sokáig bent hagytam a sütőben és egy kicsit brikettes lett.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Anita,
boldog névnapot kívánunk Neked! Szép napot!
Kép
angi79
 
 


Angi, Anita, Tünde: Boldog névnapot!!

Mi Balcsin voltunk, de mától vagyok, és nagyon várom a hétvégi talit! :)

Lidke, én úgy emlékszem, hogy lehet ott altatni gyereket, lévén, hogy ovi, vannak pici ágyikók, szerintem ha azon elalszik Keve, remélem maradtok tovább! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm, meggyógyultam :D Persze a kilók is visszajöttek... de azért durva belegondolni, ohgy kb 1,5 kg salakanyag van a szervezetemben folyamatosan...

Vágta jó volt. Nagyon tetszettek a pavilonok. Magából a vágtából nem sokat láttunk,mert a kerítés pont akkora volt, mint én... így max a lovasokat láttam elrobogni, úgy meg uncsi volt. :D
Viszont Tamás barátunk sokat szerepelt tv-ben, meg mindenki őt fényépezte az ősi magyar ruciban. Élmény volt vele sétálni! :D:D

Tündi!
Naaaaaaaaaagy gratula! :D:D:D
És boldog névnapot! :D

Edit!
Jó a játszótok :D Majd megnézem élőben is. :D:D Remélem előbb utóbb mi is kijutunk már.

Alvás:
Hanna se viszi túlzásba. De szerintem ez annak is köszönhető, hogy 9ig világos van.... Én is később alszom el.
Visznt cserébe már nem hajnalban kel, mint eddig, mert pl most is alszik, ami nálunk csodaszámba megy. :D Én örülök, hogy néha alhatok 8ig. :D És nem 6kor kelünk hétvégén is....

Viselkedés:
Szerintem nincsen "jó" gyerek. Mindegyiknek meg van az a "rossz" tulajdonsága, ami miatt moroghatunk. :D Hanna is irigy, bummol (ezt szerintem tuti bemutatja a talin is :D), nem akar felöltözni-levetkőzni, ellenkezik, hacsak nem épp túrórudiról van szó, meg ilyenek. Én élvezem, mert ettől Hanna a Hanna :D És tojok rá, hogy mások mit gondolnak rólunk, ha elmegyünk valahova. Gyerek. Ha ezt egy másik szülő nem tudja, akkor nem tudom merre él. Ugyan úgy rendszabályozom a "kihágásait", mintha itthon lennénk. Ugyan azokat a viselkedési normákat várom el tőle egy gyerekközösségben, mint itthon. Eddig bevállt. És így nem is lepők meg a dolgain :D:D

Tali!
Hááát, én húst eszem és zöldséget/gyümölcsöt, szóval ennyi süti mellett tuti rosszul leszek az éhségtől... és alig fogom tudni visszafogni magam... :D:D Én valszeg csinálok egy adag spenótot és azt hozom magammal. Majd elnyammogok rajta :D:D:D

Kellemes hetet nektek! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Most beszéltem Erával, és 95% ,hogy jönnek a talira. :D
Iwiw-en van friss kép Miráról, de ha minden jól megy élőben is láthatjuk.

Anita
Boldog névnapot! :D

Eszter
Néztem a vágtát, és örülök ,hogy csaj nyerte. :lol:
Spenót,fújjjjjj nem bírom a mai napig megenni. :D

Lidke
Hogy van Déva ekcémája???

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Köszi, aranyosak vagytok!!

Szelivi:
jó, hogy jelentkeztél, a talira meg gyere csak el!!!! :P

Jó, hogy Era is jön (remélem)!!! :)

Gyöngyi: sima mikroszálas rongy nem jó a tükör törlésre??
olcsóbb lenne... :lol: - meg vegyszermentes, a pennyben pl. 300,-

Nálunk mindenki szereti a spenótot!
akkor mi mit vigyünk????
végül lesz sütögetés?????

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Na, én is előkerülök lassan, bár az alvásidőt ma inkább én is arra szánom :D

először is:
Angi, nagyon boldog névnapot!
Tünde, boldog névnapot, és születésnapot! És gratulálok az 5-öshöz!!
Tüncinek is boldog névnapot!!
Anita, neked is nagyon boldog névnapot!!!!

Kép


majd még megpróbálok jönni, de hulla vagyok még mindig, és inkább pihizek

meg még vissza is kell olvasnom :wink:


csocsi :D :D :D :D :D
vas
 
 


Kedveskéim,

ugye nem bánjátok, ha nem állok neki sütögetni? Én bedobok egy jó kis ötliteres almalevet, meg valami gyümit és hozom a Babettát, aki viszont jó sokat süt. :lol: :lol: Remélem... 8)

Mondjátok, hogy mindenkinek meg van kattanva az amúgy normális gyermeke és hogy egy extrém-zűrös éjszakán vagytok túl, különben a Dunának megyek... fél hétkor kelt, s most elájult de eddig csak haramiáskodott. Éjszaka csokiért üvöltött velem és ütötte a fejem. (Nálunk a csoki a müzliszelet...) Kész vagyok!

Az ünnepelteknek nagy trombitaszót küldünk!

Valaki tényleg dobja már fel a programtervet, mert ha sütögetünk, akkor pácolok... vagy?

Szépséges napsütést mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Nekem is lenne egy kérdésem. :)

Akkor mikortól meddig tart a buli????
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?