Új privát üzeneted érkezett!

Majdnem úgy tudok már állni, mint apa:
Kép

Céklát eszem. Ugye nem is látszik? :wink:
Kép

Beburkolva: (Jó ha van egy fodrász a háznál, akinek van festő beterítője. Legalábbis céklázásnál)
Kép

A kedven "kisautóm":
Kép

Játszani csak kényelmesen lehet:
Kép Kép Kép

Szia kutyus! Megtéphetlek???
Kép Kép Kép

Van már 2 fogam!
Kép

Folyt köv.....


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Na, hurrá! Ezt megszereztem. (Anya: A lábujját érdemes figyelni! :lol: )
Kép

És egy láb:
Kép

Imádom a tükörbabát!
Kép

És megyeeeeeeeeeeeeeeek!!! :lol:
Kép

Hogy is kell ezt levenni??? :roll: :?:
Kép

Így szeretem hallgatni a zenémet: (Közben nézi a monitoron futó színes mintákat)
Kép Kép Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ez a lavór-tutaj nagyon jóóóóó!!!!!! :lol:
Kép

Bezártak! :evil: Korlátozzák a személyi szabadságomat! :twisted: Ilyen korán... Remélem, nem kell ehhez hozzászoknom! :roll:
Kép

Yessssssssssss! Megy ez egyedül is! 8)
Kép

Na, bepótoltam a lemaradást!
Bocsi a mennyiségért!

Eldugultammmmmmmmm... :wink:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagy hírem van! Beni 5 napja nappal is hajlandó szopizni. :shock: Jobb később, mint soha, nem igaz? :D
Voltunk tanácsadáson, 9,92kg és 76cm.
Ma kapott először kiflit, amit enni ugyan nem evett, de nagyon precízen kibelezte és a kocsiját teliszórta vele. :D
Ja! Állítólag 4 foga is jön már. Valahol biztos. :lol:

Szilpa,
Meg tudtam már nézni a táblát, köszi, tök jó!
Jó az etetőszéketek!
Jó kis horror éjszakák! Sajnos azt kell, hogy mondjam, ismerem ezeket. :(
Tök jó, hogy kakagondok megoldódtek a hozzátápival.
De jó Neked, táncoltál!
Hol voltatok szemészeten? És táncolni?
Kende még mindig tündéri! A hajvágó lepel és az ujjacskák! Szuper! :D

Kati,
Ti a III.ker-ben laktok?
Vikinek jobbulást!

Odex,
Köszi a receptet, azt hittem sós. Én a túrót nem nagyon szeretem, de majd vendégeknek gyorsnak jó lesz. :wink:
Mi is majdnem kimentünk a solymári búcsuba! Csak fél6-kor már nem akartunk nekiindulni.

Zseppy,
Meggyógyultatok?
Jók a képek nagyon, Enikő olyan nagylányos már!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Enikőnek boldog névnapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Szegény Kendusz is lebetegedett. :cry: Eddig picit szipogott, meg mintha köhécselt volna. Dokinéni tegnap azt mondta, semmi baja, csak picit náthás. :? Este alvás előtt kapjon orrcseppet, ennyi. Na, ma délutánra extra nyűgös lett :cry: , nem is tudott normálisan aludni, csak pihengetett, de állandóan felriadt. De olyan furcsán, így nem szokott. Mintha hirtelen megijedne, vagy nem is tudom. Úgy hirtelen összekapja a kezét. :shock: (Persze anyósnak is hiába mondtam, amikor még simán el tudott volna aludni, hogy ne nyüstölje, hagyja aludni, de az meg csak gügyögött neki :twisted: , meg eltolta egy házkörre, hogy aludjon el, de messziről figyeltem, hogy folyamatosan bent lóg a kocsiban :evil: , és szórakoztatja, meg mindenkinél leáll unokát mutogatni. :twisted: :twisted: Aztán meg csodálkozik, ha morgok, és legközelebb nem engedem neki, hogy eltolja, meg elhozom tőle, ha álmos a gyerek. Ki érti ezt?) Haza is jöttünk a sétából, itthon amikor kivettük a kocsiból, akkor vettük észre, hogy picit meleg. :shock: Persze hőemelkedése volt. Szegény fürdés közben is olyan kis gyenge volt, hogy állandóan el akart aludni. :( Én úgy éreztem, folyamatosan megy feljebb a láza, így kapott kúpot, hogy éjjel ne legyen gond. Már le is ment neki. Utána élénkebb lett, ekkor meg már nem akart elaludni. Most sikerült végre elaltatni. :? Kíváncsi vagyok, hogy lesz ma este.

Tegnap fél 2-kor kelt először, majd 4-kor, fent volt 5.15-ig, utána ébresztő 7-kor. :evil: Megint nem tudom, mi lelte. Hogy vajon hogy bírja??? :roll: :shock: :?:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Zseppy!
Encinek BOLDOG NÉVNAPOOOOOOOOOT!!!
Kép
Remélem, már jobban vagytok!!!

Ilba!
Beninek szép méretei vannak már!! :P
És nagyon ügyes, hogy hajlandó szopizni. :D (Eddig nem ment? Bocsi. lemaradtam.)
És hát ez a morzsázás! :lol: Tök jó! Nekem tetszik. Gondolom neked nem annyira. A kis csibész!!! :wink:
Ajjajj! 4 fog egyszerre? :shock: Remélem, egybe hamar túllesztek rajta, és nem viseli meg nagyon.
Szemészet: Az alagútnál voltunk. Bp. I. ker. Logodi u. (nemtomhányszám. A legelső kapuálj az alagút felől jobbra. Budai gyerekkórház rendelője). A dokinéni egy tündér volt! Nekem nagyon bejött. Kende is jól érezte magát. Nem is volt doki érzése. Ha mentek, és nincs orvosotok, tudom őt ajánlani: Dr. Zárug Annamária. Anyu is volt velem, és mintha ismerős lett volna neki a dr.néni. (persze 20 éve vitt el engem, már jó rég volt). És képzeljétek! A nevét megkérdezte anyu, és akkor ugrott be neki, hogy én is őnála voltam annó. De jó! Tök furi.
Tánc: Hajógyári szigeten a Sláger teraszon. Nagyon jó volt. Bár szeretem a mai tuc-tuc zenét, de ez meg olyan tipikus bulizós (házibuli szerű) zenés hely, és most pont erre volt szükségem. Meg ide mindenki jön a társaságból (mindenki más zenét szeret). És így sokan barátokkal igazán ez a vegyes házibulis feeling jött be. Szóval tuti hely.
Köszi. :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Ma megjártuk az ügyeletet. :twisted: Bár nem volt magas láza Kendének, 38-38,3, de nem igazán akart neki lejjebb menni. :evil: Szegény tiszta nyűgös, sírós volt. :cry: Elkapott valami vírusfertőzést. Vírusos torokgyulladás. Itt a környékben jó pár gyereknek van (ezt is az ügyeleten tudtam meg :( ).
Egész éjjel nem aludtam, küzdöttünk azzal a hülye lázzal. Még csukló-boka-homlok hidegborogatás is volt, így leküzdöttük 37,5-re, ezután tudtam pihenni 20 percet. :shock: Ennyi volt az éjszakám. Utána folyt köv. Délután doki után aludt manó 1,5 órát, akkor én is aludtam vele. :? Ez volt tegnap reggel óta az össz alvás. Így most ezt gyorsan befejezem, és megyek is, ha nem megy fel addig megint a láza.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Előszöris, nekünk is vírusos torokgyuszink volt. A láz csak 3 napig tartott, de nekünk 39 fölé ment mindig. Vígasztaljon Szilpa, hogy 1 hét után teljesen meggyógyult Viki. Újra eszik ezerrel.
Tudom, hogy nehéz ez a pár nap, de kitartás. Sokat itasd, és ciciztesd amennyit bírod.
Javulást!!!!

Odex: Egyenlőre Kismamújságok hátuljában annyit láttam a Dagályról, hogy több cég is tart babaúszást ott, ezek szerint tényleg van baba medence. Azért még nézelődök info után.

Ilba: Még a II. kerületbe lakunk, de nagyon szeretnénk rövidesen Csillaghegyre kiköltözni egy kicsi házacskába :)
Tök jó, hogy Beni szopizik! Szép súlyotok van, én most Vikit nem mértem, de sajna mi fogytunk a betegség miatt. Majd a jövő héten mérem meg, addigra hátha összeszedi újra magát.

Mi is vettünk cipőt, végül én is az Újudvarba kaptam megfelelőt. Azóta lerobbant a gerincem a folyamatos hajolgatástól. Viki folyamatosan menni akar, állandóan lekéreckedik a földre. A napi több órányi hajolgatástól pedig estére kikészülök. Már arról álmodom, hogy mikor fog egyedül menni :shock:

Nektek nincs gondotok a nadrágokkal? Viki ahogy mászik, állandóan ledolgozza magáról a gatyót, aztán ha föl akar állni, rálép, és sok esetben esés a vége. Én már próbáltam kötőt rakni a derékbe, de avval imád játszani, és kiköti. Tanácstalan vagyok. :(

Kende képei fantasztikusak, ha felébred Viki megmutatom neki is.

Sajna feltörték Viki honlapját, így újra kellet csinálni, és máshová felrakni. Végre elkészült, így újra elérhető:
http://viktoria.try.hu/

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Kép Apával eszünk

Kép Nem csak fésülni jó

Kép Anyával olvasok

Kép A mi titkos képünk

Kép Anya olyan vicces vagy!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Kép A papucsok a gyengéim

Kép Rövid hajjal

Kép Ide a parit

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Zkatica!
Nagyon jók a képek!!! :D :D
Hogy-hogy feltörték Viki honlapját?? Ki az az idióta, aki ilyenre képes? És minek? Ennek mi értelme?? Hogy törne le a keze! És mit barmolt el rajta?
Láz csak 3 nap? Huhh, de "jó". :roll: Akkor már csak éjszakát/napot kell kibírnunk. Szegénykém annyira szenved. :cry: Meg persze én is, mert így nem merek elaludni rendesen. háromnegyed óránként ébresztem magam (telefonom ébresztője), nehogy sokáig magas lázzal aludjon. Péntek este is fel kellett keltenem, hogy kúpozunk. :x De persze jobban zavar, hogy Ő vacakul van. :( Inni nem fogad el semmit, így folyamatos összeköttetésben vagyunk valami mellnek csúfolt szerv segítségével. :roll: Nem néztem még, de valószínű, hogy ránőtt, és majd csak sebészileg lehet róla leoperálni a fiamat. :D Majd megint nem győzöm utána leszoktatni a ciciről. Úgy, mint a nagy meleg után, amikor szintén csak ebből volt hajlandó folyadékot felvenni, és a végén már majd 1 óránként szopizott. :? Most is néha közelítünk ehhez. De most nem érdekel, csak gyógyuljon meg. Nevelni ráérek majd utána. :roll:
Sajnálom a gerincedet. Az enyém is kész van. Épp ma mondtam anyunak, hogy milyen hü..e vagyok, hogy nem csináltam rendesen (egyáltalán) a nyár elején azt a gerinc tornát. Már rég túl lennék ezen az egészen. Most kezdhetem előlről. Ráadásul ég a fejem, mert elfelejtettem a gyakorlatokat, mehetek el újra a gyógytornászhoz, hogy mit is kell. A múltkor csinálni kellett volna rendesen, és ha már jól megy, jelentkezni kellett volna kb 3 hét múlva a következő fajta gyakorlatsorért. Ciki lesz, de muszáj megint menni... :roll: Te nem tudod tornáztatni? Tudod egyáltalán, hogy mitől fáj?? (Sérv, stb..) :?:
Nekünk nincs gond a nadrágokkal, de ezek szerint fel kell majd erre is készülni. Esetleg huzzentrogert (nem tudom, így írják-e) próbbáltál már? Bár igaz, ez elég nevetségesnek tűnhet... De otthonra esetleg egy hosszú ujjú alá nem látszik.. :roll:
Kende köszöni a dícséreteket. :oops:

Na, megyek is, mert alszik a kis beteg, és addig pihizek én is egyet. Persze előbb megnézem, nem meleg-e.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa,
Kendének sok gyógypuszi! Remélhetőleg most már tényleg túl lesztek rajta!
Szerintem se bánd most a cicizést, a tejcsi nagyon jó ilyenkor nekik. Mást nem is fogad el?
Beni kb. fél éve csak este és éjjel szopizott, nappal sikítva fordult el, ennek ellenére tejcsi függő maradt :arrow: fejek :arrow: kanalazunk.
Köszi a szemészet infót, megjegyzem, nálunk Apja szemüveges, ezért én is el szeretném majd vinni.

Kati,
De jó! És már ki is néztetek egy bizonyos házat? Kicsi koromban nagyon-nagyon sokat voltam Csillaghegyen, a közelben laktunk.
Beni itthon mindig harisnyában van, a nadrágot ő is néha tépi le magáról. A harisnya eddig bejött. :wink:
Ki az aki egy babának feltöri az oldalát??? :shock:
Képek szuperek, a mesekönyves olyan, mintha ő altatna el Téged. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Akkor talira eddig 4-en vagyunk? Odex, Otyka, Sancsi, én... (meg persze a porontyok :D )
Zseppy? Zkatica? Ilba? Petra?
Jó lenne, összefutni már. :wink:

Ilba!
Köszi. :oops:
Szerintem beszéld meg a dokiddal, hogy szeretnél beutalót szemészetre, hogy megnyugodhass.

Elmentünk ma dokinénihez, megmutattam Kendét, meg elmeséltem a hétvégét, meg hogy mi volt ügyeleten. Megnézte ő is a torkát, azt mondta, már nem piros :) , meghallgatta, stb. Összességében azt mondta, hogy már nincs gond, szerdáig szedjük az antibiotikumot.
:arrow: És képzeljétek! Tegnap fél egykor még beadtam neki egy láz-kúpot, azóta nem volt láza!! :D Ma már viháncolt, egyre energikusabb, tehát láthatóan jobban van. :D :D
Viszont most majd kezdhetem elölről az ágyban egyedül alvás-szoktatást, meg hogy le lehessen rakni egyedül játszani, stb... Már olyan szépen haladtunk. (A nyaralás után nehéz volt a földre szoktatni az ölünkből.) Muszáj volt felvenni, olyan kis elesettke volt. :( Meg nem is lehetett sírni hagyni, mert attól még feljebb ment a láza. :( De ez legyen a legnagyobb gondom. Inkább, minthogy beteg legyen.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


:arrow: Éjjel már kész voltam a sok szopitól. :roll: :oops: Ugyebár csak vizet szokott inni, de most azt sem fogadta el. Ilyenkor ugye láznál kell a sok folyadék, hát maradt az anyatej. De ennyi??? :shock: :shock: Háromnegyed- egy óránként kelt fel enni-inni (vagy csak úgy a szájában tartani :roll: ). Ahhoz képest, hogy fél 1-kor kapott kúpot, 1 óra alatt lement a láz, és fél 2-kor evett, utána végre pihi. Következő szopi 5-kor, majd 8-kor, 9-kor. :shock: Így is 21-től 9-ig 12 óra alatt 8-szor (!!!!!! :shock: :!: ) szopizott. Már nagyon kivoltam. :oops: És ilyenkor lelkiismeret furdalásom volt rendesen, hogy nem szabadna ezt éreznem, hiszen a manónak ezzel kell most segítenem. :roll: :roll: :? :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Még pár kép:

Ha elalszom közben, akkor is megeszem!!! :wink:
Kép

Csak kényelmesen:
Kép

Én is imádok anyán aludni:
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Tudom, kezdek sok lenni, de valami mindig lemarad. :oops: :)

Kende egy zabagép! :D Akár kaja után is képes benyomni jó sok főtt répát (husilevesből). Ma szopi után leültünk vacsizni, az ölembe ültettem, és hogy ne nézze ki a szánkból, gondoltam, kap 1-2 darabka főtt répát. Hát! Szerinted? Nem tudtam enni tőle, olyan gyorsan követelte a következő falatot! Tátogott, és hangosan kiabált, hogy adjam a következőt. Pedig már a hasa akkora volt, hogy szét akart durranni! :wink:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

A péntek nekünk is jó, mi biztosan ott leszünk, remélem a tegnap rajtam kitőrt kórság is elmúlik addigra, most elég sz@rul vagyok.

Szilpa,
megírnád nekem is a CD-ket? Kifizetem természetesen.
Köszönöm szépen!
Kende, mint mindig, tudod? Nagyon ari! A közös alvós kép meg nagyon szép!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok

Nekünk is jó a péntek. Jó lesz már látni titeket. Remélem az idő is velük lesz, mert ez most pocsék.

Örülök, hogy gyógyul Kende. A szopi függőség a betegség alatt szerintem minden gyereknél előjön. Viki már napközben normál esetben csak 1* szopizik. Amíg beteg volt, ő is szinte folyamatosan.
Örülök, hogy még volt mit adnom neki. AZ a gáz, ha nincs cici a gyereknek, és úgy itasd valahogy.
Kende tényleg megható, ahogy rajtad alszik. Sajna Viki napok óta csak így alszik el. Jó pár perc után tudom csak lerakni.

A nyakamba 2 sérv, de a derekam sem jó. Igen, nekem is folyamatosan kéne tornáznom, de én sem tudom betartani.

Még nem merek házat nézegetni, csak a környéken voltunk párszor sétálni. Nekem a Duna felöli rész a szimpatikusabb. Ha majd sikerül eladni, először a párom örökségét, aztán ahol most lakunk, akkor fogok komolyan házat nézni. Addig nem szomorítom magam.

Gyógyuljatok, és más már ne legyen beteg!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy meggyógyultak a gyerkőcök! Remélem, Ilba te is rendbe jössz hamarosan!
Mindegyik csemete nagyon édes a képeken! :) Viki-apuk előkével a nyakában különösen! :lol: :lol:

Nálunk annyi az újdonság, hogy Aisa két napja rájött, hogy ő már tud egyedül is állni. Most egyfolytában azt gyakorolja: feláll az állólámpába kapaszkodva, majd elengedi, és áll ameddig el nem veszíti az egyensúlyát! :lol: :shock: Néha kb. egy percig is képes így állni, olyan édes! :lol: :lol: Szerintem nem sok idő, és rájön, hogy menni is egyedül kell majd. :roll: Már néha így is próbálkozik, és egy-egy kis lépést megpróbál megtenni egyedül is. És az a legédesebb az egészben, hogy amikor sikerül neki bármit is megcsinálnia, utána úgy tud örülni neki, fülig ér a szája és hangot is ad örömének! :lol: :lol:

Örülök, hogy összejön a tali, ha jól sejtem már csak Zseppy és Petra nem adott hírt, hogy tud-e jönni.

Kati nálunk szerencsére nincs gond a nadrág-viseléssel, nekünk a kantáros szoba-nacik zűrösek egy kicsit, mert nem veszi fel Aisa formáját, és ahogy mászik folyton kihúzza a lábát a gatya szárából. :cry: Így felállni sem tud biztosan szegényke. :cry:

Itt van egy kép az egyedül álló Aisáról:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy meggyógyultak a gyerkőcök! Remélem, Ilba te is rendbe jössz hamarosan!
Mindegyik csemete nagyon édes a képeken! :) Viki-apuk előkével a nyakában különösen! :lol: :lol:

Nálunk annyi az újdonság, hogy Aisa két napja rájött, hogy ő már tud egyedül is állni. Most egyfolytában azt gyakorolja: feláll az állólámpába kapaszkodva, majd elengedi, és áll ameddig el nem veszíti az egyensúlyát! :lol: :shock: Néha kb. egy percig is képes így állni, olyan édes! :lol: :lol: Szerintem nem sok idő, és rájön, hogy menni is egyedül kell majd. :roll: Már néha így is próbálkozik, és egy-egy kis lépést megpróbál megtenni egyedül is. És az a legédesebb az egészben, hogy amikor sikerül neki bármit is megcsinálnia, utána úgy tud örülni neki, fülig ér a szája és hangot is ad örömének! :lol: :lol:

Örülök, hogy összejön a tali, ha jól sejtem már csak Zseppy és Petra nem adott hírt, hogy tud-e jönni.

Kati nálunk szerencsére nincs gond a nadrág-viseléssel, nekünk a kantáros szoba-nacik zűrösek egy kicsit, mert nem veszi fel Aisa formáját, és ahogy mászik folyton kihúzza a lábát a gatya szárából. :cry: Így felállni sem tud biztosan szegényke. :cry:

Itt van egy kép az egyedül álló Aisáról:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy meggyógyultak a gyerkőcök! Remélem, Ilba te is rendbe jössz hamarosan!
Mindegyik csemete nagyon édes a képeken! :) Viki-apuk előkével a nyakában különösen! :lol: :lol:

Nálunk annyi az újdonság, hogy Aisa két napja rájött, hogy ő már tud egyedül is állni. Most egyfolytában azt gyakorolja: feláll az állólámpába kapaszkodva, majd elengedi, és áll ameddig el nem veszíti az egyensúlyát! :lol: :shock: Néha kb. egy percig is képes így állni, olyan édes! :lol: :lol: Szerintem nem sok idő, és rájön, hogy menni is egyedül kell majd. :roll: Már néha így is próbálkozik, és egy-egy kis lépést megpróbál megtenni egyedül is. És az a legédesebb az egészben, hogy amikor sikerül neki bármit is megcsinálnia, utána úgy tud örülni neki, fülig ér a szája és hangot is ad örömének! :lol: :lol:

Örülök, hogy összejön a tali, ha jól sejtem már csak Zseppy és Petra nem adott hírt, hogy tud-e jönni.

Kati nálunk szerencsére nincs gond a nadrág-viseléssel, nekünk a kantáros szoba-nacik zűrösek egy kicsit, mert nem veszi fel Aisa formáját, és ahogy mászik folyton kihúzza a lábát a gatya szárából. :cry: Így felállni sem tud biztosan szegényke. :cry:

Itt van egy kép az egyedül álló Aisáról:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy meggyógyultak a gyerkőcök! Remélem, Ilba te is rendbe jössz hamarosan!
Mindegyik csemete nagyon édes a képeken! :) Viki-apuk előkével a nyakában különösen! :lol: :lol:

Nálunk annyi az újdonság, hogy Aisa két napja rájött, hogy ő már tud egyedül is állni. Most egyfolytában azt gyakorolja: feláll az állólámpába kapaszkodva, majd elengedi, és áll ameddig el nem veszíti az egyensúlyát! :lol: :shock: Néha kb. egy percig is képes így állni, olyan édes! :lol: :lol: Szerintem nem sok idő, és rájön, hogy menni is egyedül kell majd. :roll: Már néha így is próbálkozik, és egy-egy kis lépést megpróbál megtenni egyedül is. És az a legédesebb az egészben, hogy amikor sikerül neki bármit is megcsinálnia, utána úgy tud örülni neki, fülig ér a szája és hangot is ad örömének! :lol: :lol:

Örülök, hogy összejön a tali, ha jól sejtem már csak Zseppy és Petra nem adott hírt, hogy tud-e jönni.

Kati nálunk szerencsére nincs gond a nadrág-viseléssel, nekünk a kantáros szoba-nacik zűrösek egy kicsit, mert nem veszi fel Aisa formáját, és ahogy mászik folyton kihúzza a lábát a gatya szárából. :cry: Így felállni sem tud biztosan szegényke. :cry:

Itt van egy kép az egyedül álló Aisáról:
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hmmmmmmmmm, egy kicsit sokszor sikerült elküldeni! :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Most már csak egy képet szeretnék, ami most a kedvencem (remélem, ez csak egyszer töltődik fel :oops: ):
Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok,

Lányok ne aggódjatok, de gyakorlatilag pisilni sincs időm. bevállaltam melót és teljesen leköt Enci és Zsolti mellett. csak rohangászom, mint pók a falon, ha meg csönd van 10 percig, akkor meló:(:(:(

Encikém meggyógyult szerencsére, márcsak néha köhécsel. Remélem már KEnde és Viki is 100%-os, és rosszalkodnak újra ezerrel.

Szóval pénteken lehet tudunk menni, lehet nem. Nem mondok inkább semmit, csak követem a fejleményeket, hogy mikor találkoztok, aztán max.meglepetés leszünk. :):):)

most rájött Enci meztelen fenékkel a legjobb lenni és nem engedi, hogy adjak rá pelust. hagytam negyedórát játszani, aztán szószerint lebírkóztam:):):)

na, megyek, mert megint sír, utál egyedü eljátszani:):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Ilba!
Persze, neked is megírom. :)
Remélem, péntekre jobban leszel, és tudsz jönni.
Köszi. :oops:

Zkatica!
Igen, Kende gyógyul. :) Sőt! Már előbújt belőle a kisördög is. :wink:
Köszi. :oops: Én is szeretem, mikor így alszik el. Annyira jó érzés. Csak nem akarom rászoktatni, meg elkényeztetni, így nem engedem ezt az alvást sűrűn. :?
2 sérv a nyakadban? :shock: Nem irigyellek! Akkor együtt anti-tornázunk oké? :wink:

Odex!
Egyedül állós Aisa nagyon ügyes!!! :P
Egyedül állós Aisa nagyon ügyes!!! :P :P
Egyedül állós Aisa nagyon ügyes!!! :P :P :P
Egyedül állós Aisa nagyon ügyes!!! :P :P :P :P
Ugye jól számoltam? Egyet sem szeretnék kihagyni. :lol:
A másik kép is aranyos. :P
Édes lehet, ahogy egy kis siker után örül magának! :D

Zseppy!
Örülök, hogy nincs gáz, "csak" el vagy havazva.
Szuper, hogy Enci már meggyógyult. :D
Igen, már Kende is rosszalkodik rendesen. :) Szétszedi az idegeimet. :roll: Nagyon hozzászokott a pátyolgatáshoz, és ezt most már gyógyultan is szeretné kikövetelni, különben azt csinálja, amit tilos. (ajtó becsukogatás, habtapi felszedés, doboz borogatás, cd szétpakolás papánál, stb… van még pár nagyon érdekes dolog) :wink:
Örülnék, ha meglepetésként betoppannátok. :)
Puccos fenekű Enci édes lehet, hogy nem engedi a pelust. Hajrá Enci!!! :D

Tali:
Ezek szerint Sancsi nem jön :cry: , Zseppy nem tudja :roll: , Petra pedig eltűnt :shock: !!!

Petra!
Jelentkezz! Ugye nincs semmi gond??? :?: :?: :?:

Szóval Kende már jól van teljesen. Néha még elköhhinti magát. Viszont tegnapra a mellkasa, meg a dereka környéke, füle mögött tele lett apró piros kiütéssel. Ma levittem dokihoz, és teljesen megnyugtatott, hogy ez 99%, hogy a vírustól van. Lement a láz, most itt vannak a kiütések. De már ez nem fertőz, meg semmi gond nincs vele. :D :D


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


:arrow: Kende délutáni alvása elég rövidkére sikeredett, így este hipernyűgös volt :evil: . 8-kor el is aludt szopi közben. Pedig 9-kor szokott fürdeni, vacsizni. Gondoltam, míg alszik, netezek egyet, meg e-mail-ezek, stb, majd ha felébred, megágyazok, fürdés, meg az esti szokásos műsor. 10-kor kelt fel. :shock: Na, tisztába raktam, szopi (fürdés törölve), hátha hamar vissza alszik. :roll: Na, persze! :roll: Ahogy azt anya képzeli mi? Hát nem. :evil: Itt vandálkodott mellettem. Fél 12-kor kezdett fáradni. Akkor mégis fürdés, mert ez hozzá tartozik az esti rituálékhoz, hátha erősíti az éjszaka=alvás érzetét, majd szopi, és alvás. Negyed 1-kor aludt el. :roll: Remélem, hogy max 1* fog felébredni az éjjel!!! Kíváncsi leszek.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szerencsére jobban vagyok, már csak náthám van, de ez is múlóban. :wink:
Akkor mikor és hol találkozunk???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót Kendének! :)

Múltkor mintha azt írtad volna emilben Szilpa, hogy Sancsi is jön. Nem???

Szerintem pontosan 9-re mi sem tudunk ott lenni. 7-kor kelünk általában, reggeli :arrow: összekészülés :arrow: utazás :arrow: szerintem kb. fél 10 - 10 körül lennénk ott.
Otyka akkor tudunk együtt menni? Neked hogy lenne jó?? Majd írok neked emilt is!

Ilba örülök hogy jobban vagytok!

Várom a holnapot! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kende! Boldog 8 hónapos szülinapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok! :D

Kende köszöni nagyon szépen! :wink: :oops:

Akkor 10-körül mi is ott vagyunk.

Igen, azt írtam, most néztem vissza. Bocsi. Ilbát akartam írni. :oops: :oops: :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Alig-alig tudtam visszaolvasni, de látom valami találkáról van szó pénteken? Ma?
Na mindegy, a helyzet, hogy tegnap Bálint lebetegedett, láz, orrfolyás, köhögés. Szegénykém nem kap levegőt, így nem tud aludni, pedig már minden pozícióban elaludna. Vírus, azt sejtem a kórházban kapta el kedden, mikor egy kontrolon voltunk. :-(
Most először beteg a drágám, úgyhogy aggódok, meg ugye az orrszívás a porszívóval........apa csinálja, ő jobban le tudja fogni, de napközben nekem is meg kell küzdenem vele, mert úgy szürcsög.
Most éppen inni se akar, de éjjel szerencsére ivott sok teát. Majdcsak hajlandó lesz most is.
Szóval jó találkát neketek, ha most péntekről volt szó!

Petra
petra73
 
 


Sziasztok!

Jó volt Benneteket élőben is látni!!!! :D
Sajnálom, hogy nem tudtunk tovább maradni, ti meddig voltatok?
Olyan rossz érzésem volt utána, hogy remélem nem adtuk tovább a náthánkat, hisz Beni olyan nyűgi volt, le is vittem az orvoshoz, de látszólag semmi baja!!!, nincsen semmilyen vírus!!! Megnyugodtam, lehet, hogy mégiscsak az a fogacska lesz a bűnös.

Ha még lesz ilyen szép idő tudnánk még találkozni, nem?

Összesen 5 képet csináltam, feltehetem ide?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!!

Tényleg nagyon jó volt látni titeket!!!

Kár, hogy ilyen ritkán sikerül összehozni egy talit. :(

Már nem volt ma erőm felrakni a gépre a képeket, mert amikor hazajöttünk, ebéd, manó, etetés, utána Kende aludt :D , addig én inkább kimentem a szobából, hogy kialudja magát, mert tudtam, hogy utána is megyünk el. Amikor felkelt, felöltözés, és taliztunk apával :P :P , együtt elmentünk Kendének vásárolgatni. Olyan jól elment az idő, hogy csak este 8-ra értem haza. Így ma nem sikerült még behozni magam. Elég fáradt is vagyok. De nagyon jó napom volt :D :D :D :D ! Délelőtt veletek, délután pedig apával, mintegy igazi család.
Most itt happyzek magamban. 8) Csak ez tör le egy kicsit a kedvemből, hogy magamban... De lesz ez még jobb is!!! :lol: :D 8)

Szóval, holnap, ha lesz erőm, időm, felteszem a képeket.

Ilba!
Remélem, Beni jól van! :)
Nagyon szép nagy fiad van!!! :P
Drukkolok, hogy tényleg csak a foga legyen, és az hamar kibújjon!
Mi kb negyed-fél 2-ig voltunk.
Ne legyen rossz érzésed, nem tehetsz róla, ha így is lenne, hiszen nem láthattad te sem előre! De szerintem tényleg csak a fogacska kínozza! Nyugodj meg!! :wink:
Szerintem nyugodtan felteheted ide a képeket!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Petra sajnálom, hogy nem tudtál előbb olvasni minket, és nem tudtál jönni a talira. :( De remélem, már jobban vagytok, vége a beteg időszaknak.

Ilba, mi sem kaptunk el tőletek semmit, úgyhogy ne aggódj tényleg. Remélem, ti is jobban vagytok már. Én szívesen megnézném mindenki képeit, tedd fel ide,vagy küldd körbe emilben mindenkinek. (na ez szép kerek magyar mondat lett :lol: )
Nagyon helyes Beni egyébként, olyan igazi nagyfiús már! :)

Szilpa csak nem alakul valami apával :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: Nagyon titokzatos vagy.... :shock: :lol:
Kende is egy igazi fiú-tündér! :) És olyan kis nyugis. :shock:

Kati a te Vikid is egy igazi kis szépség! :lol: De huncut is egyben! :)

Szerencsére Aisa végigszunyálta az utat hazafelé, ahogy kikanyarodtam a Bécsi útra, már húzta is a lóbőrt! :shock: :lol: Nagyon örültem neki, mert egyrészt hazafelé is dugó volt, és így elég nehezen tudtam volna nyugodtan vezetni, másrészt már tényleg hulla fáradt volt ő is. :?
Én most feldobom ide a mi képeinket, sajna én sem csináltam sokat. :cry: :cry:

Jó lenne tényleg, ha többet tudnánk találkozni! :roll:

Szóval a képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


És a többi:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Sajnálom, hogy a többiek nem tudtak jönni, de remélem minden rendben van velük is!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Tegnap este valamiért nem jött be nálam a babanet. :cry: :cry:

De most akkor itt vagyok, és jönnek a képek. :lol: 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Folyt....


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Itt a kövi adag:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Sajna én is csak 10-et csináltam. :?


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!

Volt nálunk ma sok manó!!! :D :D :D
Jöttek unokatesómék a három gyerekkel. :D Hogy milyen zsivaj volt itt!!! :shock: :shock: De olyan jó érés volt nézni a 4 picurt. 8) A legnagyobb lányzó 5 éves és 3 hónapos volt, Kende volt a legkisebb. :oops: Csak sajnos rövid ideig maradtak, mert Kende is fáradt volt már, meg ők is. :( Nagyon jól éreztem magam. :D
Megcsináltam ezt a túrós sütit, és hát nagyon nagy sikert aratott. Mélben elküldöm nektek. Gyors, egyszerű és nagyon fincsi. :D


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


érés=érzés :lol:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ezt vettem én még a héten:
Kép

Ezt kapta anyuéktól:
Kép

Ezeket vettük neki névnapjára apával:
Kép
Kép
ez a farmer szerkó bélelt, jó vastag.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ja, és ez kimaradt:

Kende nincs hozzászokva ehhez a hangzavarhoz, ami ma is volt, így amikor kicsit jobban rákezdtek a gyerkőcök, kicsit meg is ijedt. :cry: Igaz, csak amikor már fáradt is volt. Eleinte nem annyira. De a legújabb harci feladatom, hogy többet viszem kisgyerekek közé. :roll:
Úgyanúgy sírni kezdett :cry: , mint amikor Beni "megsimogatta" :) . Pedig most hozzá sem ért egy baba sem. :roll: Biztos Beni sem volt durva, csak Kende reagált furcsán. Van mit edzeni rajta. A felnőttekkel nagyon jól elvan. Ahhoz már szoktatva van. :D


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Csajok!

Most láttam meg, hogy már van 2006 tavaszi apukák!!!!!!!! :shock:

Végig olvastam. Jó fejek, ahogy a babázásról (is) irogatnak. Pasi oldalról, pasi szemmel. Végig mosolyogtam, meg néhol nevettem az egészet. :lol: Olyan jó fejek. :)

De két nevetés közt, meg azóta is folyamatosan pityergek. Annyira imádják az apukák a manókat. Most nagyon-nagyon egyedül érzem magam. :cry: :cry:

Akinél otthon van apuka (mindenki más), az szerintem nyugodtan olvassa el, mert aranyosak. :)

Megyek is, nem depizek tovább. :cry: :cry: :cry:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy jól éreztétek magatokat pénteken.
Mi jobb is hogy nem mentünk, mert péntek estére Enéh lebetegedett.
Megfázott szegénykém. Délelőtt voltunk dokinál, azt mondta nem komoly, és hogy jön a foga. Ezt én már tudom, kb 1 hónapja van feldagadva a fogínye.
Meg azért nem tudom mennyire nem komoly az hogy néha alíg kap levegőt. Mindegy, kaptunk valami cseppeket, meg orspray-t.
És meg lettem dicsérve hogy én már "ilyen pici problémával is" elhozom a babót.
Szegénykém úgy kifáradt, hogy már 2 és fél órája alszik. (nem mintha baj lenne)

Kész vagyunk Enéh szobájával, már csak valami mennyezeti lámpa, és dekoráció kell.
Tegnap este már egyedül aludt ott!
Csak reggel 6-kor ébredt, akkor is azért, mert kiesett a cumi a szájából. Apával nagyon aggódtunk(apa jobban :lol: ) hogy mi lesz, meg szokatlan is volt, de túl vagyunk az első külön éjszakán. Remélem ennél rosszabb nem lesz! Azért van ott egy kanapé, ha úgy adódik ott tudokaludni vele.

Szombaton volt az első fősulinapom!.
Hááááááááát........
Remélem hamar túl leszek az első éven. Szerintem elég kemény lesz, de apa mondta hogy majd bevállalja a házimunka 1 részét hogy tudjak tanulni.
Apropó!
Nincs közgazdász ismerősötök, vagy esetleg nem közgazdász közülünk valaki?? Kaptunk házit, ami beleszámít a vizsgajegybe, jó lenne jól megcsinálni.

Megyek, mert Enéh felébredt!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok

Hát jó rég nem írtam, de azért folyamatosan nyomon követem a topicot. :( Ezért most bovsássatok meg, h nem írok név szerint mindenkinek :oops:

Nálunk állandó elfoglaltságot jelent a Kiscsaj, nem bírom egy percre sem magára hagyni. Sajnálom, h nem tudtunk menni a talira, de apa elhagyta a kocsikulcsot, s azt kerestük, illetve suervezkedtem, zárbetét csere ügyben. Mert persze lehet, h a ház előtt hagyta el, s valaki megtalálta, aztán nehogy ellopják már. :) De az a legdurvább, h maga a komplett zárbetét, annyiba kerül mint a munkadíj. Azt hittem dobok egy hátast.

A kiscsajt meg szerintem frankón elkapattam, mert szinte egész nap látótávolságon belül kell maradnom, nem marad meg a babykompban sem, minduntalan ki akar mászni. Párszor már sikerült is neki. Gondolhatjátok, majd szívinfarktust kaptam mikor megláttam, h a hordozóban csücsül, vagy a babkocsin lóg, vagy éppen a kanapéban kapaszkodik, s lóg a levegőben. :shock:

Már Ő sem játszik a játékaival, kivéve ha konnektor, villásdugó, vagy egyéb számára tök veszélyes dolgot talál. :? :shock:
Állandó készenlétben vagyok,mert soha nem tudom mi újat talál ki.

Kb. 10 percenként próbál meg kiszökni a kutyákhoz,. amihez persze 7 lépcsőfok vezet lefelé.

És persze egész nap be nem áll a szája. Reggeltől estig dumál, van hogy éjjel is arra kelek, h csacsog a kiságyban. :(

Az éjszakát persze nem alussza át, sőt mostanában egyre többször kel.

Nagyon édesek voltak a babók, úgy irígykedtem, h nem lehettem ott. :( De majd talán legközelebb.

Rólam meg csak annyit, h már 4. hete csinálom a 90 napos diétát. S már csak egy pici kell, h a régi gatyáimat be tudjam gombolni. :) Bár asszem, akkor még erősen fenyegetne a fulladás veszélye :lol: Remélem lesz elég erőm végig csinálni. :) :lol:

na pussz, mennem kell, megjött apa.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Odex, Kati, vagy aki tudja :)

Mikortól adhatok a gyerkőcnek tejfölt, túrót, joghurtot, kefírt? Ezek közül melyiket, mikortól lehet. S ezeket csak úgy lehet pohárból, nem kell felforralni, ugye? (Lehet hülyeséget kérdezek.) Illetve tojássárgáját, mikortól lehet adni?

köszi

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


sziasztok,

csak gyorsan. elvileg a savanyú tejtermékeket 8 hónapos- 9 hónapos korától adhatod. viszont a tojássárgáját még jó időre felejtsd el. tojást emlékeim szerint min.1 éves kora után, akkor is előtte a fehérjét csak.

viszont lehet kapni bébi joghurtot, az 6 hónapos kortól adható, lehet is kapni nagyobb áruházakban. mi kipróbáltuk és nem volt tőle semmi baja Encinek, még ízlett is neki.szerintem joghurttal kezdjed, aztán jöhet a sajt (azt is lehet adni)

Sajnálom, hogy nem tudtam menni, egy fincsi kis fejlesztett progit próbáltam debugolni minden fajta doksi hiányában. Hááát érdekes volt. Persze semmire nem jutottam.
Nagyon jók a képek.

Szilpa,
ne izgulj meg fogja szokni a gyerekeket. Enci annyira élvezi a gyerekek társaságát, hogy minden baját elfelejti :):):)

Mostmár nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet Apával. Sokszor olyan bíztatóan írsz.

na, megyek pihizni, bocsi akinek nem írtam.

Ja, Kendének boldog hó fordulót utólag is!!!!!!!!

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Hahó!

Szilpa jól tudom, ma van Kende névnapja???
Ha igen, akkor NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT nekije!!!! :lol: :lol: :lol:
Volt ünneplés, ajándék??

Most nem írok, nem nagyon van erőm és kedvem :cry: :oops: , inkább bebújok lassan a jó meleg ágyacskába. Szentem úgyis ébreszt egy-két óra múlva. :cry: :shock:

Jó éjt!!!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kende! Boldog névnapot!

És a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!!

Sancsi!
Szegény Enéh. :cry: Remélem, hamar túl lesz ezen a "pici problémán"! :(
Az új szobácskáról kérünk fotót!!! :) Általában a szülők szokták nehezebben viselni a külön költöztetést!! :roll:
A fősulihoz erőt és kitartást kívánok! Ügyes vagy, meg fogod csinálni pikk-pakk! :wink: Apa nagyon rendes, hogy besegít.

Otyka!
Én is azért jövök ilyenkor, mert napközben Kendétől nem tudok leülni ide. Nekem is annyi elfoglaltságot ad a manó. :? Ők már csak ilyenek. Majd túlleszünk ezen a koron is. (Remélem, mert kicsit fárasztó :oops: :roll: .) Ejnye-bejnye Szilpa-anyuka! Hogy lehet ilyet mondani!!!
A taliról tényleg nagyon hiányoztál!!! Legközelebb kötelező lesz!! :D :wink:
Nagyon ügyes vagy, hogy így bírod tartani ezt a diétát! Minden tiszteletem! :shock: :D Tejcsi nem lett tőle kevesebb?? Én ezért nem merek belekezdeni semmibe amíg szopi van. :roll:

Zseppy!
Mi is sajnáljuk, hogy nem jöttél te is a picurkával. Látod, jobban jártál volna, hiszen a progival úgysem haladtál. :roll: Legközelebb gyertek ti is!! :D
Igen, apával kapcsolatban titokzatos vagyok, mert túl sokszor égettem meg magam, meg szóltam el magam előre. :( Most befogom a lepcsest, amíg nincs valami biztos fejlemény. :roll: :shock: Ezt elég nehezen bírom ki... :wink: (mármint hogy ne mondjak semmit.)
Köszi a köszöntést Kende nevében. :oops: :P

Odex!
Igen, jól tudod, Kendének átadtam, és köszöni szépen! :D :D :oops:
Volt ünneplés, ajándék. :D Azért voltak itt tegnap unokatestvéremék. Tőlük játékokat kapott, tőlünk meg a fenti ruhákat. Meg vettem neki egy tapadókorongos Micimackós tányért is. :) Naná, hogy lilát!! 8) 8) 8)
Miért nincs kedved? :roll: Mitől ez a rossz hangulat? :?

Ilba!
Neked is köszi a jókívánságokat! :oops:
Jók a képek. Mindenkiét elmentettem a gépre. :wink:

Ja, a tegnapi éjszakánk már tényleg horror volt. :twisted: Letettem háromnegyed 10-kor (addig nem volt hajlandó elaludni), felébredt fél 11-kor. :shock: 11 után elaludt, és felébredt 2-kor. :? Cici, de nem akart visszaaludni, és fent volt 5-ig!!!! :shock: :twisted: :( :evil: :roll: Nem tudtam semmit sem csinálni vele. Volt, hogy nyüszögött, volt, hogy elvolt egyedül a sötétben az ágyában, de nem aludt, és addig én sem tudtam. :? 5 előtt feladtam, és kapott cicit. :? Azzal végre elaludt. De háromnegyed 8-kor megint fent volt. :shock: Persze csak délelőtt 11-ig bírta, akkor aludt 2,5 órát, meg este 6-tól is 1 órát. Lehet, hogy aludt volna tovább, de felkeltettem, mert különben megint kialussza magát nekem. Persze 10 perc után már tiszta nyűg volt. :cry: Mégis csak most negyed 11-kor volt hajlandó végre aludni nagy birkózások árán. Áhh. 22:50 megint fent van. :evil: 5 perc cici után letettem az ágyba, pedig nyitva volt a szeme. Azóta csend van. :roll: Nem értem. Eddig nem mentem oda, mert ha még csak kómázik, nehogy észre vegyen, de mindjárt megnézem. Szerintem elaludt. Nem tudom, mit tegyek, hogy este aludjon.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: