Új privát üzeneted érkezett!

Csivike,
"[url=http://lilypie.com][img]" így kezdődik a sor, amit a Profolban az aláíráshoz kell bemásolni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu: igen, egyszerre alszanak, rászoktattam őket. Anna néha tiltakozik, de fáradt és hamar belenyugszik, hogy nem várom meg, amig kidől.
Amúgy jól birom velük, aranyosak együtt és néha akad 5-10 percem, amikor el tudok mosgatni :) :D
Hú, mennyi plüssállat! Nehogy kitúrják Danit az ágyból!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Kuha!
A könyvek engem is érdekelnek köszönettel! :D

Csivike!
És az hagyján, hogy olyasmik vannak bennük, ami nincs itthon, de még jó borsos is az áruk! :wink:
De ne legyünk igazságtalanok, van jónéhány jó recept is, és én az ilyen nagyon drága izéket legtöbbször nemes egyszerűséggel kihagyom a receptből...

Benianyu!
Nagyon édes Dani! :D :lol:
Gyerekkoromban imádtam az állatokat. Anyukám egy balatoni nyaraláskor arra nyitott be a szobába, hogy a délutáni alvás során betakargasson, hogy mellettem van egy homokozóvödör, amiből szertezét mászott az ágyaon vagy 20 éticsiga. Én azokkal akartam aludni! :twisted: (ő meg nem egy nagy állatbarát)

Megann!
Nem csinálod rosszul, Léna ilyen. (nem lehet, hogy van a családban valaki, aki ilyen mehetnékes típus? :roll: :wink: 8) )
Andris sem mindennap ilyen, ma nyugisabb volt.

ayse
 
 

 
 

Zsuzsa,
Ügyes vagy, hogy rászoktattad őket az együtt alvásra! Kell egy kis pihenés a második félidő előtt! :wink: :) :wink:
Igen, félő, hogy még 2-3 nagyobb maci és Dani a szőnyegre szorul. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Ayse,
Jaj, az éticsigás sztori elég húzós! Azoknak én sem örültem volna Anyukád helyében! :shock: :wink: :shock: :wink:

Mutatok még egyet a plüssállat őrületből. (már úgyis velem van teli az oldal :oops: :oops: :oops: ) Itt épp húslevest kap mindegyik. :wink:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


király! az avatar már sikerült! amit adtak kódot a vonalzómhoz, azt nem fogadja el a babanet, azt írja, hogy túl hosszú. de azért még próbálkozom.
csivike
 
 


Csivike,
Alakul! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


próba...

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


és igen! nem is vagyok olyan béna!
Most már legalább van arcom, nem pedig egy fantom ír nektek :wink:
Köszi a segítséget!

Na jó éjt mindenkinek!

Családient.hu vonalzók
Családient.hu vonalzók
csivike
 
 


Benianyu!
Legközelebb én is odaülhetek a sor végére?

Jó éjt!

ayse
 
 


jóreggelt :)

felébredtem 2 körül, és nem bírtam sehogyan sem visszaaludni.

Benianyu!
Danin kidőltem a nevetéstől :lol: nagyon aranyos!!! és sorban ülős-levessel etetős kép is haláli :)

nevessetek csak a vetkőzősón... :twisted: :lol: :twisted:

Ayse, ez a csigás sztori durva :shock: de így jót nevettem rajta :lol: :lol: de még mindig jobb, mintha giliszták lettek volna. na asszem inkább nem fekszem vissza, nehiogy csigákkal és gilisztákkal álmodjak, eléggé vizualizáltam ;)

Esztinél sem ment rögtön a meseolvasás. volt a kedvenc 3 kiscica, és először csak lapozgattuk, sokszor kihagytunk 1-2 oldalt, mert elég gyorsan lapozott, de szép lassan egyre jobban érdekelte, utánoztuk az állatok hangját, stb. most már elmeséli egyedül is, ha van hozzá kedve. igaz elég tömörenm emeli ki a lényeget, de imádom hallgatni :)

erről még az jut eszembe, hogy, amikor tanítottuk aludni 15 hónaposan, az apja este odaült az ágya mellé, hogy akkor olvas mesét az Esztinek, hogy megnyugodjon. és elővette a mátyás királyt, és amíg ordított a gyerek, addig az apja egyre hangosabban hangsúlyozva mondta tök lelkesen a tanulságos mesét :lol: :lol: :lol: hát most jót röhögtem itt magamban, de ahogy emlékszem akkor sem tudtam eldönteni az ajtó előtt, hogy én is sírjak, vagy nevessek.

szóval felolvasni nem szoktam, inkább beszélgetünk a képekről, ezért szeretem a kisvakondot.

játék: nálunk is az jött be, hogy segít nekem az Eszti. nagyon szeret segíteni. mosógép ki-bepakolás, terítés, teakészítésbe is segít. a csúcs a tojás feltörés, azt imádja. és kevergetni is. múltkor, amíg fürödtem popsitörlővel feltörölt nekem 1-2 koszfoltot a padlóról (épp vendégeket vártunk).
hétközben azért bölcsi után szinte végig vele vagyok, mert nekem is nagyon hiányzik az együttlét, úgyhogy minden kívánságát teljesítem :)

Megann,én, amikor nagyon fáradt voltam, vagy fáj a hasam, simán megmondom az esztinek, hogy most anya nagyon fáradt, vagy fáj a hasa, és most le kell, hogy feküdjön, hozzál ide könyvet, és mesélek neked, és az esetek döntő többségében megérti, nagyon figyelmes. persze nem mindig, de már így is nagyon kedves tőle. egyszer volt, hogy majdnem el is aludtam, olyan aranyosan eljátszott addig egyedül :oops: és azt is elfogadta, hogy nem emelem fel, mert már nehéz nekem.

Évi! jöhet nekem is a mél! ;) köszi!!

Kétgyerekes anyukák!
nyugtassatok már meg :) ma azért sem tudtam visszaaludni, mert eddig olyan nyugodt voltam, hogy nem lesz semmi gpond, már egyszer végigcsináltam, sima ügy, most meg beparáztam, hogy megint lesz egy kis csomag, akinek tartani kell a fejét, a nyakáig telekakilja magát, sírni fog egy csomót, és lesz köldökcsonkja, és jajjajjj nem emlékszem még mi vár rám...
szóval Csikken, fogalmam sincs a köldökcsonkról :(

Hajni ;) :)

Játszóház: én csak azért nem reagáltam, mert nagyon mennék, de majd egy egész napot nem vállalok már be, de már nagyon várom, hogy pár hónap múlva tudjunk jönni-menni a picivel is :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse, azt elfelejtettem, hogy pont egy ilyen vőt szeretnénk ;) meg anyóst :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Jó reggelt!

And, remélem, azért most már alszol!! :lol: :lol: :lol:
Megy a Stahl, neked is és MEgannak is!

Ayse!

Tőled pedig príviben kérnék e-mail címet, hogy küldhessem!

Na megyek, keltem Gergőt!

Kép
kuha
 
 


nem, nem alszom, megyek reggelizni ;)
nem mentem a csigák miatt :lol: :wink:

KépKép
KépKép
and
 
 


jaa, köszi!

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Reggel szakadó hóesésben mentünk Pannival a bölcsibe-bicajjal- :? Király volt! :? Erre megszólal hátul Panna:Anya tetszik, hujjá!!!!! :lol:
Rokica:
szemműtét :( :( Tavaly is volt Davidnek nem?
Benianyu:
szőrmókok!!!! :P :P és ahogy eteti őket Dani!!!!! :lol: :lol: Klassz!
AYSE:
hogy Te miket nem főzöl, néha csak ámulok!Én akkor szoktam kacifántosabb kajákat készíteni, ha férjnek kedveskedni akarok, ill.exkluzív vendéget várunk.Egyébként olyanokat hogy, brassói, rakott dolgok, néha egy kis főzelék, palacsinta-ezért meg vannak veszve, töltött húsfélék, és nagyjából ennyi.
de most, hogy Panna is, férj is bent eszik, én meg újra szedem a reductilt, így neeeem főzök!!!!!Decembertől, meg ha munkába állok, akkor mindhárman bent fogunk ebédelni, hétvégén meg szinte mindíg anyu főz, úgyhogy...... :) :) :)
Hmm, valahogy én sem lepődök meg Liliden, hogy ennyire ügyes, és tényleg jó érzés, ha büszke az ember a gyerekére!!!!!
Edina:
Panda annyira hasonlít Rád, Eszter meg az apukájára!Micsoda haja van Pandának :shock: , gyönyörűűűű!Te meg piszok jól nézel ki, hogy csinálod:???????????tényleg, mint egy húszéves!!!!!
Maresz:
Panna nem a bilibe pisil-kakil ám, hanem a rendes wc-be, a szűkítőt nem tűri, úgyhogy csak úgy minden nélkül, csak rá kell ültetni, és olyan ügyes, hogy csak na!!! :D
And.
a múltkor írtál a digit.képkeretről, nem mertem megkérdezni, az meg mi a szösz, soha nem hallottam.
utánna látom a media marktba, hogy miről is van szó.nekem tetszik, férj azt mondja, hogy hülyeség. :?
Pannával is úgy vagyunk, ha a bölcsiből hazajön, akkor miénk a du.-tán.Babázunk, rajzolunk, mesélünk, most pill.kippkoppot, és az én verziómban előadott csipkerózsika a sztár.Mostanság kéri, hogy főzzünk vaniliás pudingot, és olyan ügyesen kavargatja, hogy csak naa!!és imád nyalakodni, a fakanalat, ill.a lábosban maradt pudingocskát.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Évi:
nekem is átküldenéd a reciket??Köszi!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Kriszti:
unokatesóméknál(Máté) is most esett le a csonk, és csak porozza!!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

De édesek a gyerekeink és milyen nagyok már.
Mivel ritkán jövök, annyira látom a változást.
Nagyon cukik.

Mi jól vagyunk, Lívi még mindig rosszevő sajnos, nem is értem mitől ekkora.
Igaz a reggeli esti igazi tehéntejből megiszik 3 dl-t és lehet ez fújja vagy nem tudom, mert alig eszik egyébként:(

Bili még mindig semmi, de 1 hetet rá fogok most már szánni, mert már szerintem érett rá, csak én lustizom el...

Rengeteget dumál, be nem áll a szája ebben tiszta én meg anyós :D

Hatalmas egyébként, minden gyerkőcnél nagyobb itt.

Voltunk múltkor ovódában és ott mekkora egy két gyerek, főleg kiscsajok!!! :shock: :shock: :shock:

Csak lestem, kinézett egy kettő 5-6 évesnek és kicsoportos volt :shock:

Mivel etetjüük ugye őket, a sok felfújt vacak meg a hormonos húsok..... :roll:

Na szóval jól vagyunk, telnek napjaink, most már sokkal jobban élvezem mint eddig mert már olyan értelmesek.

Teszek fel aktuális fotót róla.
Mndenkinek sok sok puszikát küldünk!!!!

Mea
mea
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!!!!

And!!!

Csak nyugi...jön majd megint minden magától!!! :wink:
Csonkleesés után én is csak hintőporoztam,illetve mikor már csak egy pici valami volt a közepében,azt alkoholos fülpiszkálóval kitisztitottam!!! :D
Én meg most azon agyalok,hogy a hozzátáplálást hogy fogjuk elkezdeni!! :roll:
Tudom még odébb van,de sajna anno nem irtam fel Melinél,hogy mit mikor hogyan!! :oops: :( Pedig most milyen jól jönne!!!!
Azt sem tudom mikor adtam először vizet Melinek!! :roll:
Na,de ezt is csak megoldjuk valahogy!!!

Egyébként nekem is nagyon furi volt az eleje Mollival...ugye már van egy szinte "önálló" gyerkőc,nagyjából nyugi van,éjszaka alszol,eltudják vinni nagyiék,hogy apával kettesben lehess egy kicsit,eljátszik egyedül,nincs sirás...stb....és akkor kezdődik minden előről!!!
Dehát úgy megy az idő,hogy ennek is olyan hamar vége lesz... :?
És milyen jó lesz majd ha már együtt játszanak,nevetnek,sirnak,veszekednek... :lol: :lol:

Szóval minden renben lesz...nagyon jó lesz két babával!!
Én sokkal rosszabbra számitottam,de kellemesen csalódtam és most már nagyon örülök,hogy ilyen hamar jött Molli!!!! :D :D

Na sirás van... :) :arrow:

ancsi26
 
 


And!
Már szó volt róla, hogy én szeretném Esztit menynek :wink: . Páne, ha ilyen kis házias és figyelmes! :D
Persze, hogy minden rendben lesz!
1. Nem az első, a rutin nagyon sokat számít! Mégha nem is jut az ember eszébe, hogy hogyan is kellett csinálni, de nem pánikol be.
2. Ügyes csaj vagy! :D
3. Kemény csajok vagyunk! :wink:
4. És még két túlélési taktika, ami nekem bevált (és amelyek bármely élethelyzetben alkalmazhatóak):
Mindig csak az aktuális feladatra kell koncentrálni, hogy az oldódjon meg! Úgyis jön a következő és akkor majd azt kell megoldani. Ez így belátható, és a sok kis építőkockából, szopiból, ringatásból, simiből, meséből, stb. összeáll a palota: hipphopp kialakul egy jó kis életritmus!
Nem vagy egyedül a probémáddal: ha mondjuk sír a kisbabád éjjel és a fáradtságtól legszívesebben visszazuhannál az ágyadba, gondolja arra, hogy most anyukák ezrei ringatják a csecsemőjüket így, szrerte a világban!
5. Itt vagyunk mi is: feltöltődni, panaszkodni, örömködni (dicsekedni)! :wink:
(bocsi a csigákért :oops: )

Hajni!
Ügyes Panna, hogy így segít! :D
Ezek az ételek sem bonyibbak és hosszabban tartók ám, mint egy főzelék feltéttel mondjuk. De én is várom ám néha, hogy ne a konyha legyen az alkotóerőm kiélési terepe! :twisted:

Mea!
Livi csudaszép! :D
És nagyon nagy lányos! :D

Davallia!
Hogy Te milyen tehetséges vagy és Pandának is mennyi türelme van ehhez a frizurához! :shock: :D Szépek a csajok!

Mondom Andrisnak:
- Valamit beírok az internetre.
Ide áll mellém:
- Hó van internet? :)

ayse
 
 


Sziasztok,

Nagyon szépek a képek. :)


Mea, Livi nagyon nagy csajsz már és gyönyörű :)
Akartam neked írni hogy te mint régi Babaprojektes, voltál mostanában bent a Babaprojekt előtt állok -babásainál?
Tündi30-éknál, :cry: :cry: :cry:
Én nagyon szomorú lettem. Szoktam olvasni a blogját.

Kuha, nekem is elküldenéd?

And, ne izgulj, bele fogsz jönni :)

Pusz: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!
Nálunk is szakad a hó! Bécsben már tegnap éjjel 10 centis hó volt, számíthatunk rá, hogy jön ide!
KisBencém egész délelőtt mutogat az ajtó felé, hogy ki szeretne menni. Még nem találkozott hóval, nagyon tetszik neki.
Lányok, egy ilyen kicsi babát hogy lehet szánkóval vinni? Van olyan amibe be lehet kötni? :roll:

Nekem is van pár elektronikus receptkönyvem, van egy Baba receptek, egy Babaszakácskönyv, egy Bébiszakácskönyv, és Frank Júlia: Gyermekek Szakácskönyve
Ha valakinek kell, szóljon, pdf-ben vannak.
Én nagyon szeretem Frank Júliát, szinte tőle tanultam főzni.
Ayse, én is mentem mindig a Te receptjeidet is, nagyon tetszik, hogy ilyen változatosan főzöl.
Nem gondoltál még rá, hogy csinálj egy Gasztro-blog-ot?
Biztos sokan lelkes olvasói lennénk.
fedi
 
 


halihóó

röpke 4,5 óra altt megtjártam a ctg-t :?

köszi csajok a bíztatást!!!
Ayse, a tiédet el is mentem, jól fog az még jönni van egy olyan érzésem ;) a csigákkal nincs semmi gond, én vagyok csak ilyen kényeskedő, ha pókokról írsz, na az tuti betett volna :D na és már el is képzeltem, hogy a vödörben pókok voltak :lol:
nem baj, most fogok aludni egy órát, mert muszáj, mielőtt hazajön az Eszti.

Davallia! olyan szépek a lányok, és tényleg hasonlítanak egymásra. emlékszem, Panda is tök hamar csinált mindent, olyan ügyes lányaid vannak! :)

ja, Ayse, lehet ám, hogy Esztinél a jelenlegi háziasságból nem lesz semmi és csak a meccsért rajongás marad meg, akkor is kell? :lol: :lol:

Mea!
Lívi tényleg olyan szép nagylány!

Hajni!
nekem sem kellene ilyen képkeret, de anyóséknak pont ideális ajándék lenne, mert minden kép a számítógépünkön van, és így csak elküldjük nekik pendrive-on, nem kell nyomtatgatni, sztem azt néznék tv helyett is ;)

megyek pihizek

KépKép
KépKép
and
 
 


Egy kis szülőszobai humor:

http://youtube.com/watch?v=JMKHsrDSGxU

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Benianyu!

Hát ez állat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaj de jót nevettem....még jó hogy Dani magának hagyott helyet az állatok mellett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csivike, Viki.

Nem mondom azt hogy most megnyugodtam hogy más gyerek is van olyan mint az enyém :roll: :roll: :roll:
Azért valljuk be, hogy egész nap szórakoztatni őket, állati fárasztó.
Pláne ha olyan idő van mint ma :? :? szinte mindig esik valami.

Anyumnak is jót panaszkodtam ma, hogy nem értem, jön megy Léna a játékai között és olyan kelletlenül néz rájuk, mintha büdösek lennének :? , van azért egy két kivétel(pl alvóállatkák), ilyesmik.....de még mindig nem tudnám bármire is azt mondani hogy na ez vagy az Léna kedvenc játéka, vagy bolondul ezért vagy azért.

Csivike!
Tök jó minicsoportos ovi :) Csak ugye mi most Vikivel pont egyidős pocakosak vagyunk, és hát ahogy érzem magam néha....amikor vényasszony módjára tápászkodok föl...na hát szóval nem hiszem hogy ha lenne is lehetőség vállalni tudnánk ezt a rendszeres napi programot reggel is, délben is.
Legalábbis mostmár igy gondolom.
Hiperaktivitás:
Amellett hogy Léna olyan, amit leirtam, nagyon szófogadó, kezelhető gyerek, igy a hiperaktivitás eszembe sem jutott.

Ayse!
:oops: :oops: :oops: Jól van na....anyukám is pont ezt mondta, hogy kiskoromtól kezdve én ha végeztem a kötelességeimmel, tanulás stb...vagy a konyhába ültem és őt szórakoztattam, vagy tesómat nyúztam hogy játszon velem, vagy később már indultam és körbecsengettem a lakótelepet a barátokért :oops: :oops: :oops: :oops:

Mea!

Mi is igy vagyunk Livivel..ritkán látjuk és akkor mindig megdöbbenünk milyen nagylány :shock: :shock: :wink:

Ancsi!

http://otlettar.try.hu/articles/0/25/baba_etrend-1.html
http://otlettar.try.hu/articles/0/26/sz ... lek-1.html

Egy kis segitség, ezeket még én menetettem el, amikor aktuális volt.
Amúgy valahogy én mindig támaszkodtam arra, amit a bébiételekre rá volt irva(üveges).
Ha meg 6 hóig csak szoptatsz, akkor pláne jó szerintem mert akkor meg ugye csúszik az egész 2 hónapot...azaz 6 hósan a 4 hósakkal kezdhetsz, 7 hósan az 5 hós babáknak való kaját próbálhatod.
Persze a Mollit egyáltalán érdekelni fogja a szilárd étel :wink:


Mi:

Megvolt a cukroslötyi ivás :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil:
Gyorsan megpróbálom elfelejteni :evil: :evil: :evil:
Léna meg egész jól viselte hogy nem talált reggel az ágyban...már fél 7 kor útnak indultam a város másik felére a háziorvosomhoz. :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


And!
Lehet, hogy Andris is fog rajongani a meccsért (márha apájára ütött) :wink:

Csikken!
Elolvastam Tündi történetét...itt zokogok.... ;(

ayse
 
 


Sziasztok,

köszönöm a válaszokat ködökcsonkkal kapcsolatban. akkor már csak hintőporozzuk.

Ayse, sokáig gondolkodtam, hogy leírjam ide vagy sem, pont a kismamik miatt, de végül is nem kötelező elolvasni és Meával ott kezdtünk a Babaprojekteseknél és a Megint megjötteseknél.
Én is sírtam, tegnap is meg előtte is.
Remélem Jóisten segít nekik.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Köszönjük a bókokat!

Csiiken!

Rég olvastam, mi történt???
Neeeee rosszat sejtek:(((((
Neeeeee

Ugye nem történt az?????

Ők anynira régóta és annyira megszenvedte és ...... :cry: :cry: :cry: :cry:

Ugye nem az történt????

Mea
mea
 
 


Van valami ötlet tejszaporításra?

Mert amilyen nagy hévvel megindult. Most úgy el is ment.
Szopizunk max 80-at és legfeljebb lefejek még ennyit. :(

Komolyan annyira más minden mint Rolinál volt. Szülés is és ott a tejből is iszonyat sok volt.

Iszok teát + homeopátia. Mit lehet még tenni????

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Mea,

sajnos :(

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken!

nem lehet hogy csak átmeneti a tejpangi????
Még csak 1 hetes Kitty...ilyenkor még annyi minden változik/változhat.
Nehogy elkönyveld hogy a tejcsi is másképp lesz. :roll:

Én pl már most eldöntöttem hogy ketteskét tovább fogom szoptatni(annak ellenére hogy Lénát alig alig sikerült).
Fő az optimizmus :) :) :) :) :)

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam még vissza, most értünk haza az uh-ról!

Kislány! :D :D :D :D :D :D Mást viszont nem láttunk, mert mindkét lába meg a keze a feje előtt volt! :( Amúgy minden rendben vele, mért kor alapján 25+2 nek felel meg. BPD 6,6 cm Becsült súly 809 g-os. Tehát lehet, hogy nem lesz óriásbébi! :lol: :lol: :lol: Ja, és most éppen lent volta feje, de doki szerint még ezerszer bukfencezhet!

Majd este még jövök, csak gyorsan jelentettem! :wink:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Csikken!

Egy egyhetes gyereknek bőven elég ha 80-at szopizik!!! És még 80-at le is fejsz utána? Mit csinálsz vele?

Egyébként most halál komolyan: ha szaporítani akarod a tejed, tedd mellre a gyereket igény szerint ha sír, NE próbáld meg időre etetni, hagyd el a játszócumit, ne teáztasd, ne adj neki cumisüveget. Legalább amíg a tejed elég nem lesz, és akkor kezdjél neki kialakítani egy napirendet, ha akarod. De a LEGfontosabb: minél többet szopizzon.

Ezzel együtt Zsuzsa 1 éves koráig sose szopizott többet 100 ml-nél.

Fel a fejjel, minden rendben lesz!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Viki:

Gratula a kislányhoz!!! :D

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Maresz, hogy a túróba sikerült bekerülni a játszócsoportba a bölcsibe? Lévai utcai bölcsi, vagy a Dózsa Gy. útnál lévő? Velem két hete közölte a jóasszony, hogy teljesen betelt a létszám. Pedig ismerek is olyat, aki csak párszor vitte a lányát aztán hagyta a csudába, mert túl kicsik voltak a csoporttársak. A rendes bölcsiből élből elutasítottak :x , de még ebből a fizetős játszóból is :evil: . Szerintem ott is várólista van. Mindenesetre gratula hozzá :D !

Mea, annyira nagy már a lányod! És nagyon szép. Úgy tudom a felnőtt méret pont kétszerese a 2 éves korinak. E szerint lányodra majd alaposan fel kell nézni. Azért gondolom ezt rengeteg minden befolyásolja (táplálkozás, betegségek, gyógyszerek stb), de ha így van, az én fiam nem lesz optimális jelölt... csöpim alig 86 cm.

Viki, gratulálok a kislányhoz!

Kati
Vendég
 


Hali,

azért még nem könyveltem el hogy nem lesz tej, csak olyan más volt Rolival, de még Kittivel is a 4 napon amikor belövelt a tej, folyt a tejci és a tejleadó reflex is tök jól működött. Dee már nem.

_Róki, abszulut igény szerinti a szopi, amikor akar a picurim.
Egyébként fagyasztanék, ha lenne mit :)
nincs játszócumi, se tea.
Hát reménykedek.

Viki gratula a tuti vegyespároshoz,
:)

Kuha, köszi a recit,

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Viki!

:) :) :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P :) :P
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TUDTAM TUDTAM, ÉREZTEM, LÁTTAM ÁLMOMBAN :lol: :lol: :lol:
Gratulálok :P :P

Csikken!

Tényleg néha tud produkálni fura dolgokat az emberi szervezet.

Nekem egy itteni kismama mondta a babaklubban, hogy ő is tökre szenvedett a majdnem Léna korú lánykájával, és most a pár hónapos kisfiúval meg úgy megy minden mint a karikacsapás.
Szóval ezek szerint nem csak szülés, de a tejcsi is lehet másképp, de azért szerintem biztos helyre fog állni a rend nálatok is. :wink:

Amúgy meg Rókinak igaza van, ha még 80 at tudsz fejni abból a ciciből amiből épp szopizott Kitty, akkor az több mint elég..vagy rosszul gondolom????????? :roll: :roll: :roll:

Mi:
2 napja tökre ég a gyomrom megint, úgyhogy éjjel nappal kenyérrel tejjel meg keksszel csillapitom...jó út hogy a plusz 20 helyett plusz 25-öt hizzak :( :( :(

Névválasztásban meg totális csőd :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csikken:

Akkor nem értem. Igény szerint szopizik. Alkalmanként 80-at. Fejsz még plussz 80-at az igény szerinti szopi mellé. Akkor miért gondolod hogy kevés a tejed?!?!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Köszönöm a gratulációkat! :) Képeket nem tudok feltenni, mert nem lettek :( Ugye minden eltakart a kiscsaj, csak a lába közét nem. :lol: :lol: :lol: a két lábát a két füle mellé tette és pluszban még a könyökeit az arca elé. Már elküldtek sétálni, meg ütögették az uh-fejjel, de nem mozdult el onnan, így az arcát nem láttuk, de az meg megvolt ugye a múltkor! Lehet úgy gondolta ne legyünk telhetetlenek! :lol: :lol: :lol:

Csikken!

Nem tudom, mi lehet a tejcsivel, de ha 80 után még jön 80, akkor miért gondolod, hogy ez kevés? Nekem Peti nagyo sokáig max 40-eket evett és fejni semmit nem udtam. (iga, hogy 2 óránként szopott, vagy szinte egyfolytában :lol: ) Kitartás, és remélem megoldódik, bármi is a gond.

Megann!

Boszi :lol: :lol: :lol:
Mikor lesz eredménye a cukros lötyinek? Drukkolok! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Csikken!
Andris ennyi idősen 80-at evett. 6 hetes koráig is, akkor adtuk vissza a mérleget.

Egy Lili-mondás:
- Majd nézzük meg a Robin Hódot! :twisted:

ayse
 
 


Viki!
Én is grtulálok és én is kislányra tippeltem! :D Vagy legalább is szurkoltam! :wink:

ayse
 
 


Viki
Én is gratulálok a kiscsajhoz!!! :D

Fanni kicsit jobban van, ma már csak hőemelkedése volt egyszer du. estére semmi! REmélem, a javulás útjára léptünk!

Benianyu
Dani nagyon cuki a plüssökkel!!! :lol: :lol: :lol:

Ayse
Minden ötlet jöhet, ami egyszerű arra különösen vevő vagyok!
Köszönöm szépen! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!
Köszi az ötletet a foto.hu-val, asszem ez lesz a tuti nyerő. De látom már egy csomó időt el fogok tölteni....

Tepsis krumplis hal
A tepsi aljára vékony füstöltszalonna darabkákat helyezel, egy párat, nem kell sok. Hihetetlen jó ízt ad, de ha vegábban szeretnéd, akkor egy kis olvaolajos kikenés is megteszi. Erre kerül a héjában főtt krumpli felkarikázva, enyhén megsózva. Idáig meg szoktam csinálni délelőtt. Aztán este, az ajándékozás után kirakom a tetejét heringfilével. (Mivel ez olyan 3szög alakú szokott lenni, szépen egymás mellé kerülnek fejtől lábig :twisted: ). Megszórom megint sóval, enyhén fúszerezem, oregánó, bazsalikom, kis bors, apróra vágott petrezselyem. Meglocsolom olívaolajjal. A tetejére citromkarikák kerülnek (előre felvágom), és eloszlatok még rajta olyan 10 dekányi zöld olajbogyót. Ez elég gyorsan megvan, mert csak szórni kell a tepsibe a cuccot. Kb 20 perc alatt meg is sül :)

Hogy vannak az új sorozatsztárjaink? :D Fedi?

ayse
 
 


Viki!

Cukoreredmény már holnap estére van, majd telefonon megkérdezem, aztán majd elhozom a papirt ha anyumhoz megyünk jövő héten.

Igaza van a kiscsajnak, mit kiváncsiskodtok annyit :wink: :wink: :wink:
Majd megmutatja magát idekint :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hali,

nem tudom miért gondolom. Lehet akkor Rolinál volt sok...

Igény szerint szopizik, de ez van amikor csak négy óra múlva van.

Éjjel pl. 12-kor evett utána meg negyed ötkor.

Meg nem fejek mindig. Szóval nem tudom mikor mennyi van benne,

De nem stresszelem magamat akkor, csak ha majd több lesz az igény remélem a tej is több lesz.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken:

Rolival milyen volt?

Egyébként meg bízzál magadban, minden rendben lesz! Ha csökken is a tejmennyiség, akkor fel tudja tornázni azzal, hogy gyakrabban szopik. Ezért nem szabad időre szoptatni mielőtt beáll a tejmennyiség. Meg azután is, bármikor gond van a mennyiséggel, a megoldás hogy gyakrabban kell szoptatni (lehetőleg igény szerint), és akkor pár nap alatt feltornázza magának.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ayse
ez nagyon jól hangzik!!! jó lesz ez szalonnával! :wink: :lol:
jó szórakozást a naptárhoz!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ayse!

Csatlakozom a javaslathoz, hogy kajablogot kéne írnod!!! :) Tuti olvasnám! :)

Bár a legjobb az lenne ha eljönnél ide a konyhánkba és meg is főznéd mindazt amit leírsz. :oops:

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: