Új privát üzeneted érkezett!

Anikó, tehetnél fel gyakrabban is képeket, olyan szépek vagytok!!! ez azbutolsó előtti, amin Balázzsal vagy, hát tényleg nagyon szép!!

Viki!
a 130/90-ből a 90 a határérték. pont most mértek nekem is ennyit, vagy talán 135/90-et, és én ma éreztem is, hogy mintha kicsit kezdene dagadni a lábam. nem néztem utána, de nekem úgy rémlik, hogy az is számít, hogy mennyi szokott lenni a vérnyomid, mert ha mindig tök alacsony, akkor egy normál érték is már magasnak számíthat. na nem idegesíteni akarlak, sztem egyelőre semmi ok az aggodalomra. amit tenni tudsz, hogy ne sózd a kajáidat!
cukorterhelés kapcsán a korrekt a cukros lötty itatás, az meg sztem hülyeség, hogy már előző nap ne egyen az ember cukrosat. ha jó a cukorháztartás, akkor ha csokin élsz előző nap, akkor is normális lesz a cukrod.
ha van lehetőséged, méregesd a vérnyomásodat, de ha nincs, akkor meg ne idegesítsd magad, mert az tuti feljebb viszi ;)

igazatok van karácsonyi ajándék ügyben, hogy nem kell sok a gyereknek, de én képtelen vagyok visszafogni a családot, pláne ember nélkül, mert szerinte ilyet nem lehet csinálni. úgyhogy annyit próbálok tenni, hogy kitalálok lehetőségeket. csak már tényleg annyi minden van,. hogy nem tudom mit :?

bölcsis nő: csak azért írtam le, mert felháborodtam, nincs mit rajta érteni, primitívség a köbön. nem tudom, hogy más kerületben is jártam volne-e így... egyébként nem magával az abortusszal van bajom, bár máshogy állok a kérdéshez, amióta anya vagyok, hanem mindig megrökönyödök, amikor azt látom, hogy bárki vállalhat gyereket

Évi! látszik, hogy te már aktív dolgozó nő vagy, gyorsan dolgozol ;) köszi a közbenjárást.
Benianyu, neked is, hogy bevállaltad a táblát.
most akkor mit kell csinálni? :oops:

ma, amikor apa hazajött, próbáltunk megbeszélni gyorsan egy pár dolgot, erre az Eszti többször ránk szólt:
Apa, ne beszélgess anyával!
igaza van, azt az egy órát szánjuk rá :)

kesztyű: én még talán szeptemberben vettem az Esztinek, van egy kötött és van vízhatlan is, de a kötöttben jobban tud fogni, ma az volt rajta, és szépen bele tudja dugni a hüvelykujját is a helyére.

a bölcsi miatt át kell gondolnom a ruhatárat, kell még egy vízhatlan gatya meg plusz harisnya is. és ezt a fránya bélelt cipőt mi sem tudtuk eddig lebonyolítani, pedig vagy 3x nekifutottunk. tud valaki olyat, ami bélelt, de nem magasszárú? mármint olyan térdaláérős nem jó, mert abban nem tud menni. bélelt bakancs kellene, de abból csak az elefantennek láttam egy példányát, amit tavaly is kapott, de abba valahogy alig tudtam belepréselni a lábát a rüsztjénél. ja, és a böülcsi miatt a tépőzár előnyben (meg egyébként is egyedül szeret már bíbelődni az öltözködéssel)

Ayse, gratulálunk Lilinek! vagy neked? :) valahogy nem vagyok meglepve ;) :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Rita!

csak gyorsan belekukkantottam a bébicipős oldalra, és rögtönm láttam egyet, amit, ha felpróbálhatná az Eszti, és jó lenne, nagyon tuti lenne. milyenek a méretek, már, ha tudod másik márkához hasonlítani. ha nem is vettél máshol cipőt, nagyon meg lehetsz tényleg elégedve. én elég háklis vagyok, hadd kérdezzem meg, hogy belül milyen a talpa? van benne emelés? nekem az a szimpi, ha lapos belül a cipőtalp. a sarka gondolom jól tart, kép alapján úgy néz ki. és mennyire hajlik a talpa, meg mennyire nehéz?
bocs, de ha már így beajánlottad... :) mondjuk az 5500 pénz elég jó..

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!!!

Csikken gratulálok a kislányodhoz, mégha kicsit nehezen is de itt van egészségesen. :)

Viki a magas vérnyomásod sok emléket idéz fel bennem. Ami nem sok jót juttat eszembe. Nekem is mindig alacsony volt, de a 26.hét óta a mai napig magas vérnyomásos vagyok és azóta szép súllyal is rendelkezem. Eleinte csak fel-fel szökött, míg végül meg kellett császározzanak. S sajna napjainkban alapjáraton 130-150között simán van, az alsó érték és pulzus is magas valószínűleg a súlyom miatt is. :?
ugyhogy vigyázz magadra, pihenj amennyit csak lehet és figyelj hogy nehogy vizesedj, mert ha igen akkor keresd fel a dokid. Ez csak amolyan jótanács.

Írtatok cipőről: én leginkább a deichmannban veszem a cipőt, az egész családnak, egész jó áron van, és szerintem szinte minden ízlést kielégít a választékuk.

Én most kabátbajjal küszködök. Szeretnék venni valami jó kis kabátot. Egy van ami inkább bölcsibe való. De kéne egy utcai is. Bár lehet hogy felesleges?! :roll:

Én a karácsonyi ajándékötleteket egyenlőre csak "lopom", mert nekem még nagyon nincs. Én nem nagyon tudok ajándékozni...nagyon szívesen adok, de nem mindig tudom hogy mit lenne a legjobb.
Zsebi meg olyan hogy minden leköti de csak 2perce, és utána mindig hisztizik. Elég dackorszakot élünk mostanában, de nagyon remélem hamar elmúlik, mert nehezen viselem.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

 
 

Sziasztok!

Anikó!
De jó képek! Nagyon helyesek a srácok! És Te is csini vagy nagyon, azt hiszem én nem is láttam még képet Rólatok.
A távirányítós autó mint ajándékötlet jól hangzik, felmerült bennünk is, csak attól tartok, mivel Bendegúz mostanában néha bedühödik, ha valami nem sikerül, és esetleg ha nem arra megy az autó amerre ő gondolja félek az első napon úgy földhöz vágná, hogy többé nem lenne távírányítható.. :lol: Talán várunk vele amíg kicsit nagyobb lesz.. :lol:

Megann!
De tuti hóember! Nálunk is cukros lötyi volt Keszthelyen, én belenyomtam egy egész citromot, nem segített semmit rajta, borzasztó sz.r, annyira összekavarja az ember gyomrát, huhh, nem is gondolok rá inkább. Inkább a Milka..

Viki!
Sajnálom a vérnyomásproblémát, de ez azért még tényleg csak határérték ne aggódj nagyon.

Képzeljétek Bendegúz el tudja mondani a Kisvakond nadrágját sorban, hogy hogyan készült a nagyzsebes nadrágja. Mondjuk minden este ez az egyik mese pár napja, és direkt mindig szóról szóra úgy mesélem, és ma előadta nekem. Olyan jó, hogy már ilyesmiket megtanulnak.

Ti könyvből meséltek, vagy fejből? Mert én fejből mesélek már félhomályban a szobájában, és van 5 mesém, ami elég rövid ahhoz, hogy én is kibírjam elalvás nélkül, ő meg választhat többet is. De most már kezdem unni őket, muszáj lesz frissíteni.

Amúgy mostanában Bendegúz sokkal jobban viselkedik, a hisztihullám úgy néz ki most alábbhagyott, szépen jön ha hívom öltözni, megy az ágyba ha alvásidő van, kikapcsolja a TVt ha kérem rá. Olyan jó kis napunk volt ma is, nem volt semmi összetűzésünk. :lol:
És aminek még örülök, rákapott a tejre, reggel is meg este is megivott ma is egy egy bögrével, úgy hogy még rátöltöttem neki.
És délután elfogadta a frissen facsart narancslét, amit tavaly télen nem bírtam vele megitatni. Lassan rájön mi a finom. :D

Nem emlékszem ki írta, talán Csibb, hogy Fanni beleélte magát egy mesébe, hogy ki kellett vinni az előadásról. Képzeljétek ma Bendegúz is elsírta magát az egyik Kisvakondon, ahol autóbaleset éri, és nagyon beteg lesz, begipszelik tetőtől talpig, és van egy jelenet ahol a lélek kiszáll a Kisvakondból, ezt modnjuk nem értette, csak azt hogy ott fekszik, és beteg, és elkezdett sírni rajta, győztem megvigasztalni, hogy mindjárt meggyógyul. Szerencsére tényleg meggyógyult.. :roll: Ő már egyszer régebben a Vukon is elsírta magát szegénykém.
Amúgy a Kisvakondban vannak életszerű dolgok, amiken azért meglepődtem, van egy epizód, ahol végigmutatják hogy születnek a kisnyuszik, nyuszimama szenved, nyögdécsel, aztán hanyattfekszik, mutatják a lába között ahogy egyre nagyobb lesz a lyuk, és egyszer csak kibújnak a kisnyuszik. :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Cukroslötyi: szerintem iszonyatosan szörnyű, de lehet bele tenni jó pár csepp citromot. Azért úgy sokkal űdítőbb. Vigyetek magatokkal ha ott adják a lötyit és valószínűleg megengedik hogy belecsepegtessetek.
Ha nekem ilyet kell akkor kiváltom a cukrot itthon előző este megcsinálom: cukor víz és citrom, ezt egész éjjel lehűtőm és másnap sokkal könnyebb így hidegen egy kortyra benyomni. Legalábbis nekem így hidegen citrommal műkődik.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Márti, az az autóbalesetes szte is durva! én most hétvégén láttam először, apja mondta, hogy már ők látták egy csomószor. és azt sem bírjuk ki sírás nélkül, amikor a róka bezsákolja a kisnyuszit, olyankor még jól össze is rezzen. úgyhogy most már megbeszéljük előre, hogy melyiket nézzük meg, az árvizeset, a fecskéset, a fuvolásat, esetleg a halacskásat. és én tartom magam ahhoz, hogy előre mgebeszéljük, hogy hányat, általában kettőt, és utána max egyet engedek, utána együtt kikapcsoljuk a gépet. na ilyenkor sírás-üvöltés ezerrel, de szerencsére eddig el tudtam terelni, kimentem, és jött utánam, csináltunk mást.
a kék nadrágosat könyvben fogja megkapni talán mikulásra.

ma apa elhozta az ő régi diavetítőjét, és az egyetlen diafilmet, ami volt neki, sicc meseországban. hát nem dobta fel Esztit, de majd nézek valami normális mesét, mert ez engem sem dobott fel. egyébként a libriben láttam diavetítőt 8mert az is eszembe jutott, mint ajándék), 17 ezer volt! :shock: :shock:

Márti, a nyuszi születésesnek mi a címe? tisztára kíváncsi lettem :) és ehhez mit szólt Bendegúz?

KépKép
KépKép
and
 
 


And!
Nekünk van 7db (hetes) Kisvakond DVDnk.. :lol: Azt hiszem az összes megvan, ha lenne rajongói klub tuti csatlakoznánk.. :lol: Amúgy a nadrágos DVDn is iszonyat aranyos. Megvan könyben is, Bendegúz abban a formában is imádja.
A szülésesnek az a címe, hogy a Kisvakond és a születés, és a Kisvakond és a hóember c. DVDn van rajta, ezt egyébként most hétvégén szereztük be a Tescoban.
Mi előre nem egyezkedünk, de mostanában én is próbálom kikapcsoltatni vele hamarabb. Voltak nagy hisztik, de mostanában jobb a helyzet, mintha már jobban elfogadná, hogy én diktálok. De megengedem neki, hogy ő kapcsolja ki a DVDt meg a TVt és ez elég nagy vonzerő.. :wink: :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


And!
Nem válaszoltam, Bendegúz a nyuszi születésest egyszer látta eddig, és valahogy átsiklottunk a téma felett..nem tűnt fel neki mi is történt, csak hogy ott vannak a kisnyuszik.

Diavetítő ára :shock: . Én is szeretném kipróbálni Bendegúzzal, mit szólna az ilyen diafimekhez, nekünk is volt egy csomó gyerekkorunkban, meg még a vetítőnk is biztos valahol megvan, ezek szerint érdemes lenne megkeresni..ha még működőképes.

Mentem lefeküdni, mert Laci ugrásrakészen áll a hátam mögött, hogy mikor engedem ide a géphez.. :roll: :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


LÁÁÁÁÁNYOK......... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ....................MI VAN ITT MÁR MEGINT??!!!! :evil: :evil: :evil:


..............................................




Ayse,

bejgli recipe tényleg tuti :wink: :wink: :wink:
és
a zsir az valóban ZSIR!!!! :D


And,

Mazsi végül Siestat kapott,mert már 3 hete kinlódtam és nem találtam semmi normálisat a méretében(23-as).
Viszont 14.000 pénz!!!!! volt :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: ....még szerencse hogy apósomtól ezt "kapta" szülinapjára .
Ja és a bazi havazás előtt 1 nappal vettük meg. :?


Anikó,
nagyon szépek vagytok!!!! :D


MINDEN UJONAN CSALAKOZÓNAK ÜDV A FEDÉLZETEN!!!! :wink: 8)


És akkor néhány kép a tegnapi nagyinál szülinapról......
annamami
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
annamami
 
 


Köszöntéseket mindenkinek Köszönjük!Kedvesek vagytok! :D
annamami
 
 


Karácsonyi ajándék ötletek:

- kisvakondos DVD-k (Márti hallod? :lol: :lol: :lol: ) - tescoban 950 Ft/db

- thomas fa vonatok ( most kapott két mesekönyvet szülinapra,nagyon élvezi!) a tescos favasúttal meg kompatibilis mint Barbitól megtudtam,úgyhogy......

- Kicsi Piros Autó mesekönyvek


sztem tőlünk ennyi,ez sem kevés :oops: és akkor még a nagyik,papa,nagynénik,nagybácsik,keresztszülők :shock: :shock: :shock:
annamami
 
 


Jó reggelt! :)

Thomasanne,
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!! :)


Szóval, aki szeretne a zárt fórumra jönni, küldje el Kuhának vagy nekem azt az e-mailcímét, amire az ezzel kapcsolatos e-mailt fogadná.
Inkább nekem, mert Kuha dolgozik és kevesebb az ideje.

Ayse,
Nagyon büszke lehetsz Lilire. Gratulálok!!! :) Jó lehetett ennyi dícséretet hallani. :)

Annamami,
Szépek a szülinapi képek! :) Marci már ilyen nagy ágyban alszik? Nagyon kedves kép a Mamával összebújva. :)
Kicsi Piros Autós mesekönyvek Daninak is nagyon tetszenek.

Aniko,
Ti is nagyon szépke vagytok a képeken. :) Nekem is az utolsó előtti összebújós tetszik.
Farkasordítás :) :)

Fedi,
Nekem is nagyon tetszett a lemaradásos topikolvasásod! :) Kisbence nagyon édes! :)

Márti,
Hihetetlen Bendegúz, hogy így vágja a vakond nadrágját fejből. :) Ma előveszem a mesekönyvet Daninak is. Azért szeretem, mert nagyon szépek a rajzok, sok a kép és nem annyira sok a szöveg. Ahhoz nincs türelme.
Dani azt meséli, hogy Annipanni felhívja a doktor bácsit és hűtőfürdőt csinál Boribonnak. (Bobijon) :wink:

Danit - én örülök neki :wink: :wink: - egyáltalán nem érdekli a TV/DVD. Bár, néha nem bánnám, ha 10 percet ellenne nélkülem is, mert mostanában nagyon kell a jelenlétem. De addig jó, amíg nem nézi.
A Vakond mesék közül tényleg van néhány elég "kemény". Nekünk is szép sorozatunk van belőle, Benitől.
Ajándék ügyben nekem még nehezebb a helyzetem, mert szinte mindenünk van már.
Én is a kevés ajándék mellett voksolok. Mesekönyvek és fa vonat kiegészítők (mert az is van ám), újabb Duplok lesz az ajándék. Beninek viszont már tök jó társasjátékokat lehet venni.

Dani felébredt. Mennem kell. :) :wink: :) :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Thomasanne :D

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép
annamami
 
 


Andris most idejött, levette a radiátorról a kesztyűjét és azt mondta:
- Meleg. Fújni kell! :lol: :lol:

Márti!
Nagyon jól csinálod a fejből mesélést, a szakirodalom szerint ezt így kell, mert akkor hitelesebben hangsúlyoz az ember, maga is jobban átéli, amiről szó van.
Na ezzel szemben én könyvből mesélek :oops: , estére olyannyira üresnek érzem a fejem, hogy egyszerűen nem tudnék belőle meséket kicsiholni, inkább próbálom életszerűen felolvasni a könyvet :oops: . Nálunk két mese van, egy Andrisnak (ez csakis Boribon lehet), egy Lilinek, ezek már komoly történetek.
Időnként mégis megszáll a jólélek és akkor Mesélek Mackó Liliről, a Vackor mackó Kölyökmackóról, akivel csupa olyan dolgok történnek, mint az igazi Lilivel. Hát azt valami hihetetlen módon élvezi. A konfliktusokat is jobban meg tudjuk így beszélni, akkor egy kis távolságtartással szemlljük mindketten Mackó Lili És Mackó Anyu tetteit :lol: :lol:

Anikó!
Nagyon szépek a fiaid, mint mindig! :D
Az a markolóóóóó, az igazán valami nagyon tuti!
És hát a quad, anyááááááám!!!!!!!!

Annamami!
Ti is szépek vagytok mint mindig! :D
A tortátok valami nagyon gyönyörűűűűűű!

Fedi!
És most már szinkronba kerültél a valóságos idővel? Vagyis végig olvstad a 1112 oldalt?
(Láttátok, hogy tegnap az 1111.-en jártunk?)

Nálunk tegnap is szakadt a hó.....

És a Lilidícséreteket is köszönjük, ennél királyabb érzés nem tudom, hogy van-e, amikor az ember gyerekét dícsérik! Biztos azért is hat rám olyan revelációs erővel, mert az oviban ezt ugye nem annyira tapasztaltam....

ayse
 
 


szia Annamami! :)

mi is boldog névnapot kívánunk Szilvinek, és Szilvivinek :) ! ma véletlenül meghallottam, hogy milyen névnap van :wink:

Márti, nálunk sajnos az csak néha segít, hogy ő kapcsolja ki, mert azt mondja, hogy NEEEEEEM, eltolja a kezemet, sőt, képes, és újra bekapcsolja...

Benianyu, képzeld, Esztit sem érdekelte egyáltalán kb 1-2 hónappal ezelőttig. annyi volt a tv, hogy "Eszti néz meccset apával", aztán egyik napról a másikra így jártunk. de most is a dvd-t kéri, szerencsére mesét tv-ben nem nézünk. mondjuk azt sem tudom hol van olyan mese, amit megmutatnék neki.

a nagyobb gondom mostanában az, hogy már megint vetkőzősót tartunk minden áldott éjjel. de úgy képzeljétek el, hogy volt, óránként öltöztettük fel a nagyságos asszonyt, és nem ritkán találtuk meztelenül az ágyában. hálózsák, pizsi, pelus zutty szanaszét :shock: nem csodálom, hogy megint taknyos egy kicsit...
ma adok a pizsire pólót meg kap zoknit, de nem fűzök hozzá sok reményt. pedig minden este elmondom neki, hogy reggel együtt vesszük le a cuccot, és van, amikor fogja, de valahogy félálomban nem gondolkodik. mi lesz ebből a csajból? :roll:
a boltokban meg nem értik, hogy miért akarok hátulgombolós, lábas pizsit 92-es méretben :lol:

Hajni!! mi van veletek? remélem nem tántorított el valami, mindjárt rád csörgök :twisted:

csak jelezném, nehogy valaki ne merjen írni Benianyunak a rídonlík közül, hogy gyertek ti is!!!

megjött egy csomó ajándék, amit rendeltem, úgyhogy kipipálva egy sor dolog, olyan megnyugtató. azért még sok minden kell, de asszem jövőre is a kezembe veszem az irányítást. és amióta titkárnőset játszom, minden csekk a helyén van és be van időben fizetve. ez nagyon ciki, tudom, minden normális helyen ez rendben van, de én annyira utálok ezzel foglalkozni, hogy azt gondoltam majd ember, aki úgyis minden nap ezer felé jár elintézi a családi dolgokat. na azt nem intézi el..

még egy, aztán megyek. láttam reggel a tv-ben a nagy fogyás előzetest, ahol a 6 gyerekes anyukához bemehettek látogatni a gyerekei. hát úgy ömlöttek a könnyeim, hogy alig bírtam törölgetni. írtam is embernek sms-t, hogy ez azért szép termés, és mekkora boldogság... meg is ijedt, hogy akkor most mire készüljön :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Benianyu!
A Bobijon :lol: hűtőfürdője, melyet Ambibambi :lol: készít nálunk is nyerő. :D

ayse
 
 


Ja!
And!
Mennyibe kerül a digitális képkeret, (nagyságrend)
Köszi az infót! Kicsit tájékozatlan vagyok. :oops:
Én néztem a nk-i zöldségesben és a cba-ban, de nem volt :shock: :twisted:

Vetkőzősó :( A gyerekek hihetetlen fantáziadúsak

ayse
 
 


megláttam, hogy ma vagyok 35 hetes, és max 4 hét a szülésig :shock: jujjujjjjj
Márti, ti eldöntöttétek már a nevet??? :)

KépKép
KépKép
and
 
 


írtam, és véletlenül becsuktam :evil:
szóval eddig 65 ezerért láttam azt, amit szívesen megvennék, de nyílván ennyiért nem fogom. nagy felbontóképesség, nagy képátmérő, szép keretdizájn.
közepes kategória 40 ezer, kisebb képáűtmérő és kevesebb pixel.
és a legolcsóbb, amit még megvennék, az 20-25 körül van. na én ennyit szántam volna rá, majd meglátjuk. ezeket az áérakat a saturnban láttam.
de elmentettem linket is, mindjárt becsatolom. ja, és vannak a kulcstartók is, ami 7-8 ezer, és kis méretű képet mutat.
persze külföldi honlapokon sokkal olcsóbban kb 500 félét árulnak, nálunk állítólag kb 1 éve lehet egyáltalán kapni, és most kezd épp megfizethető lenni. szóval vsz jövőre lesz igazán jó ajándék..

de ha valakinek van ezzel kapcsolatban ötlete vagy javaslata, szívesen veszem, mert én sem értek hozzá sajnos :(

KépKép
KépKép
and
 
 


itt sokféle, árban kedvezőbb keret van, de én nem ismerem a márkákat
http://www.pixmania.com/hu/hu/10714/xx/ ... ?itag=9702


http://www.edigital.hu/home.php?cat=872

KépKép
KépKép
and
 
 



KépKép
KépKép
and
 
 


Annamami,

Nagyon aranyosak vagytok a kepeken!! O a nagymama a kepen?? Nagyon helyesek az utolso kepen, amikor fekszenek az agyban!

Ayse
En tudtam mindig, hogy ez lesz Lilivel-Lilibol, aaz en menyem csak okos lany lehet :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulalok!!

Koszi lanyok, arik vagytok a kepekre!
Mat mar 5 eves kora ota quadozik es ez az o quad-ja az apjaval "uzik" hetvegeken!

Benianyu
Irok pu-t

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


And!

Cipő: szerintem tök ugyanaz, mint a Siesta. Most a télinek ugye vastagabb a talpa, mint a nyári szandiknak, de azért hajlik. :)
Uaz a betét van benne állítólag, mint a Siestákban.
Mielőtt most a téli cipőt megrendeltem volna, Siestát próbáltunk egy boltban, mert nem voltam biztos a méretben. (13000 lett volna, és később szebbet rendeltem) VAn a weboldalukon mérettáblázat, ami nekem eddig bejött. Ráállítod a gyereket 1 lapra, körbe rajzolod a lábiját, és leméred a 2 legtávolabbi pont távolságát, majd összehasonlítod a táblázatukkal. VISZONT: a boltban azt mondta a csat, hogy 1 kisujjnyit rá kell hagyni, hogy tudjon mozognia lábuk a cipőben. (+ ezek ugye belül szőrösek is) Úgyhogy mi a táblázat szerint belefértünk volna a 23-as méretbe,, de 24-eset rendeltem, és jó lett. Amúgy, ha nem jó, visszaküldheted, vagy visszaviheted (XVIII. kerület, ha jól emlékszem). Elég rugalmasak szerintem.
szmrita1
 
 


And
Titkarno :lol: :lol:
Van hired Hajnirol???? Remelem csak a munka tartja vissza az irasrol es nincs semmi gond!!
Most otletet adtal, hogy keressek en is interneten ajandekot! En rengeteg ruhat veszek boltokbol, ahova nem tudok elmenni mert messze van, de most belevetem magam az ajandekokba is!

Tegnap gyorsan eltuntem, de sajnos Balazs "hisztizett" -gondoltam en, csakhogy mivel nem szokott megmertem a lazat es 38.5 volt neki!
Fajlalta a fulet, igy delutan viszem a dokihoz :oops: :evil: :evil:
Nemreg volt beteg :cry:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Anikó!
Persze, rakok képet máris:
Kép Bence, és a szülinapi tortája
Kép És ő Rebeka
szmrita1
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm lányok a kedves fogadtatást, kisfiam nevében a dícséreteket! El se hiszitek milyen érzés nekem a topicban látni a magamat! Egy kicsit olyan, mintha hirtelen beválogattak volna a kedvenc sorozatomba :D

Ayse,
Igen,már szinkronba kerültem! Találtam egyszer a képek között egy kisfiút aki kicsinek nagyon olyan volt, mint az én Bencém, és kíváncsi voltam milyen lesz egy év múlva.
Ezért kezdtem el a jeleneteket is olvasni. Egy ideig egyszerre olvastam múltat és jelent (kicsit időutazásos volt ), aztán szép lassan összeért a kettő! És igen, becsülettel véigolvastam mind az 1112 oldalt! :D

Majola, :)
Igen tudom, hogy Te is Óvári voltál, vagyis azt olvastam, hogy apukád itt él. Te mikor költöztél el innen? Melyik általános iskolába jártál?

A karácsonyi ajándékozással kapcsolatban én is ajánlanék egy gyerekkönyv sorozatot, annak aki esetleg nem ismeri, Bartos Erika könyveit. Nagyon helyes történetei vannak, és tapasztalatom szerint imádják a gyerekek.
Még egy kép ha nem bánjátok KisBencémről, idén ez lesz a karácsonyi képeslap, és ajándékkísérő. Kép
fedi
 
 


Óóóóó,persze Rokica Szilvivijének is nagyon Boldog Névnapot!!!! :oops: :oops: :oops: :D

Kép
annamami
 
 


Rokica,
Természetesen a Te Szilvidnek is sok boldogságot kívánunk névnapja alkalmából! :)
Én is szívesen benne vagyok a babataliban, nekünk a helyszín is tökéletes (egész közel van). :) Ugye délelőttben gondolkodunk?

Fedi,
Tényleg furcsa lehetett bekerülni a kedvenc sorozatodba! :) :) Karácsonyi KisBence is nagyon édes! :)

And,
Húúúú! Tényleg már a 35. héten vagy! Nem semmi! Jaj, de közel van! :lol: :wink:

Ayse,
Nálunk "Andipandi" :wink: :wink: , Andrisduma :) :)
Mackó Lili & Mackó Anya nagyon hatásos konfliktuskezelési mód!!

Aniko,
A quad tényleg nagyon szuper. Beni is imádná! :)
Balázsnak jobbulást! Drukk, hogy ne legyen komoly a betegsége!

Szmrita,
Neked is nagyon helyesek a gyerkőceid! Ugye jól veszem ki, hogy Bence egy csibész! :wink: :wink:

Mindjárt megnézem a privát üzeneteket. Most látom, hogy már 7 van. Csak így tovább lányok! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu,
az ágy a nagyié(anyukám) Mazsi imád bemászni reggel ébredés után és este lefekvés előtt ha nála vagyunk!
És ott olvasnak ketten,annyira drágák!!!! :D :D :D
Babanetes privit irjak?mert a mailcimedet nem tudom,talán citromail-es volt? :roll:


Ayse,
a torta sajnos olyan nagon finom is volt,mint amilyen szép :oops: csokis-gesztenyés Daubner........hmmmmm :P :P :P
Az én kisfiam szerintem már azt hiszi,hogy minden nap torta lesz uzsonnára!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Múlt hét pénteken kezdtükés tegnap este még Apáét is tartottuk!!!! :D

Aniko,
köszi! :D :D :D
igen ő az én drága Mamikám!!!! :D :D :D
Mat nagyon vagány a quad(jól irtam?)-on.....nem félted???? :roll: :oops:
annamami
 
 


Davallia,
annyira jóóóóó,hogy megint jötél!!! :D
Én úgy de úgy örülök Neked,mert nekem hiányoztál ám!!! :wink:
A lányok meg egyszerűen CSODASZÉPEK!!!! :D :D :D
Az Eszter meg mennyire hasonlit Pandára!!! :shock: :shock: :shock: igy néztem... :shock: :shock: :shock:
annamami
 
 


Végra délelőtt végigrohanhattam az Ikeában, amig Marika néninél voltak a lányok. Jó érzés volt, bár csak egy óra maradt, hosszú volt az út.
Vettem műanyag asztalt a lányoknak (Kriszta, jó nagyot, hogy Flórának is legyen hely :D ), de képtelen vagyok rácsavarozni a lábát. Csinált valaki ilyet? Kétvégű csavarral kellene, de nekem nem megy bele. Hétfőig meg nem birok várni, amig apa hazaér.

Anikó, nagyon helyesek a fiaid, Mat már most nagyon vonzó fiú.

Rita, leirnád még egyszer a cipős linket, nem találom :oops: Köszi!

Fedi, én a 11-esben jártam, anyukám is ott tanitott elsősöket. Aztán a Kossuthban folytattam. Te?
Beválogattunk a kedvenc sorozatodba :lol: :lol: :lol:

Hajni, tényleg, gyere elő, lécciiiiiii!
Bodza, te meg hol bujkálsz??????

Nálunk is a kisvakond a kedvenc, mindennap akarja nézni Julcsi. Én kábé kétnaponta engedek fél órát. Nem könnyű, de tegnap magától kikapcsolta.
Aztán meg sirdogált, hogy ő nem tudja feltenni az égre a műanyag csillagát :) Nyújtózkodott, de hiába.

KépKép

KépKép
majola
 
 


jötél=jöttél..... :oops: :oops: :oops: ...igy jár aki kapkod :evil:
annamami
 
 


Sziasztok!

Aniko!

Még mindig nagyon helyesek a fiaid :)

Ayse!
Nem is értem hogy hogy nem "fedezték" még föl Lilit az oviban??
Biztos vakok voltak. :lol:

And!

Jujjjjjjjjj de igzi...de jóóóóóóóóóó nekeeeeeeeeeeeed.
irigy-birigy :twisted: :twisted: :twisted: te mindjárt meglátod a babádat.... :P :P :P

Rókica!

Nekünk is nagyon tetszik a játszóházas ötleted, és mennénk is.
Nekünk jövő héten a hétfő, szerda, péntek lenne a jó és persze délelőtt.
Többiek?

Benianyu!

Lénát is kb 2 percig köti le a TV.Odarohan hogy TELETABIIIIIIIIIII, aztán 2 perc múltán már látom hogy a szőnyeget hengeriti felfelé, vagy valami mással matat.
Azért én örülnék ha változna kicsit, mert egészséges mértékekben a tvmesének is van épitő hatása és annyi jó mese van(és nem mellékesen én is levegőt tudnék venni :oops: :oops: :oops: )

Annamami!

Nagyon vagány Marci :)

SZILVIÁKNAK BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK MI IS.

Mi:
Ma elmentünk kiiratkozni a bölcsiből.
Léna nagyon meg volt szeppenve, le merném fogadni hogy attól félt hogy ott fogom hagyni.
A zenebölcsiben viszont már nagyon felszabadult volt.
Sajnos nálunk is egyre többször jön válaszul valamire, hogy NEM.
És persze egyből utána részemről az "Elhúzzam a függönyt??(hogy belásson a Télapó)..cimű szólam :twisted: :twisted:
Na de hát majdcsak túl leszünk ezen is.
Még mindig nem szólok semmit, ahogy elnézem a többi kis manót.
Léna egy hónap alatt nem sir és hisztizik annyit, mint ott némelyik kis lurkó :(
Nagyon nehéz lehet ezeknek a szülőknek és persze a gyerekeknek is :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Szilvinek és Szilvivinek mi is BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!

Annamami!
Nagyon helyesek a képek, a torta tényleg istenien néz ki.. Nagyon aranyos az ágyban együtt olvasós kép. Ha otthon vagyunk a szüleimnél Bendegúz is imád az ő ágyukban hancúrkodni reggel. :D
Hajrá Kisvakond!

Ayse!
Nekünk is van saját mesénk, amit még anno Apu mesélt nekünk, ő találta ki a sztorit, és mindig ugyanúgy indul, így hát én is szóról szóra tudom. Ez az "Aranyszőrű, ezüstösfülű fehérpamacsos Kisnyuszi"-ról és persze a családjáról szól. Van egy kerettörténet, és mindig bele lehet mesélni valami aznapi sztorit. Mi még Bendegúzzal leginkább csak ott tartunk, hogy mit játszottak aznap (ha játszótér volt aznap, ha benti jácék akkor az, ha buszoztunk, metróztunk akkor az). De ő is nagyon szereti. :D

Amúgy Bendegúznak nem nagyon tudok könyvből mesélni, mert ellapozza, nem várja meg hogy végezzek az oldallal. Ő a Kippkoppot imádja még nagyon, de a Boribonokat is, és ezek közül van 3 ami még az enyém volt, szóval ereklyeszámba megy (anno 12 meg 13 forintokba kerültek.. :roll: :D ) Meg most a Babar még a kedvenc.

Benianyu!
Én is ám már mindjárt 35 hetes leszek ááám! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


And!
Ez a vetkőzés ilyen női dolog lehet, Bendegúz még soha nem vetett le semmi gunyát így magáról. Egyedül ahhoz ragaszkodik, ha megjövünk valahonnan, hogy a sapiját "egyedül!" vegye le. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


And, Márti: annyira izgalmas, nemsokára itt az idő, hogy előbújjanak az új jövevények!
Ott fognak szuszogni mellettetek, pihe-puhán.... Nektek nem is kellene nagyon karácsonyi ajándékon törni a fejeteket, hisz ti adjátok a legszebbet a családotoknak.

Annamami, édes a kis ünnepelted!

Szilvi, Szilvivi, boldog névnapot nektek!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola,
hogy boldogulsz az asztalkával?
Lehet ha dobnál róla képet többet tudnék segiteni.....van kis tapasztalatom IKEA bútorok összeszerelésében. :wink:
annamami
 
 


Szilviknek nagyon BOLDOG NEVNAPOT kivanok en is!

Annamami
Az elejen nagyon feltettem, dehat ott az apja es o maga is nagyon ovatos!

Rita
Nagyon szepek a fiaid neked is! Nagyon jo otlet ez a kepeslap, hogyan csinaltad?

Mi ez a kisvakondos sorozat?? Valoban ilyen erdekes? Nem lehet ezt megrendelni interneten?

Ayse
Most leesett a markolo! Andris biztosan imadna!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk dokinál, a babó még mindig lányos.
És rendben van minden és rengeteget ficánkolt.
Aranyos volt.
Viszont egyelőre nem tudom, hogy hol fogok szülni. Az elég biztosnak tűnik, hogy bárhol is, igen költséges lesz....

Marciban meg sajnos asszem bújkál valami kórság. Nem túl jó az étvágya és nem tetszik a közérzete sem...És éjszaka nyugtalanul aludt. Szóval most lesem, hogy mi lesz.

Ja!
Szilvikéknek boldog névnapot kívánok!

Ayse
Lilihez gratulálok! Biztos nagyon jó érzés lehet!

And
Elnézést, de én nevettem kicsit a vetkőzésen. Ahogy elképzeltem...
De tényleg elég rossz szokás, én már azon is bosszankodok, hogy kitakarózik Marci.

Aniko
Dekoráció??? :P Már azt sem tudom, hogy mikor fogok kipakolni, ha majd eljutunk odáig.Nagyon szépek vagytok!

Megann
Én sem így akarnám, de ez most így alakult. A lakásra így került vevő és sajnos nem tolakodtak. Gondolkodtam én is igen erőssen, de ha átcuccolunk akkor azért rengeteg könnyebbséget jelent majd számomra a kert és az, hogy nem kell a másodikra cipekednem. Csak hát addig nem lesz egyszerű.
Lassan elkezdjük majd a munkálatokat és az esték is teljesen rám maradnak. Jelenleg Árpié a fürdetés, de akkor ott lesz estig és nem lesz más megoldás. Nem rohangálhatnak Anyuék mindig ide.

Az újaknak szeretném az elnézését kérni mert eltart majd egy darabig, amíg memorizálom a neveket. De mindenkinek nagyon örülök!

Ja Kuha, Benianyu
Köszi az intézkedést topik ügyben.

Tuti, hogy ezer dolgot kihagytam, de mennem kell főzni :?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Majola!

www.bebicipo.hu

Csikken!

Ne haragudj, lemaradt, hogy gratulálok Kittihez! (Így jár, aki mindig kapkod...)

És természetesen mi is minden névnapost sok szeretettel köszöntünk!
szmrita1
 
 


Benianyu!

Ááááá, dehogy, biztosan csak rosszul látod! :wink: Egész nap a sarokban ül...
Na jó, ez persze csak vicc volt.... Igen, nagyon nagy csibész! És rém hisztis is (pasi). Vagy hisztizik, vagy rossz fát tesz a tűzre. De nem lehet rá haragudni!
szmrita1
 
 


Szilviák!
Egy kis tavaszi hangulat novemberre! Boldog névnapot! :
D

Kép

ayse
 
 




Szilvinek és Szilvivinek mi is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK !

Benianyu
Küldtem pü-t.

Davallia
Nekem is vasalnom kellene, mert Brigi már több mint fél órája alszik, de nem tudok innen elszakadni :wink:

Ayse
Tényleg büszke lehetsz erre a Lili lányra, nem csak gyönyörű, de okos is.

And
35 hét? Úristen, tényleg nemsokára szülni fogtok. Brigi is imád egyedül öltözni és vetkőzni, de hála istennek még éjszaka nem dobta le magáról a textilt. Mondjuk mostanában nagy harc megy a hálózsák miatt esténként (valamiért nem akarja felvenni), aztán reggel mutatja, hogy neki milyen jó meleg a lába, mert hálózsákban aludt. Ki érti ezt?

Anikó
Képek nagyon jók, fiaid még mindig nagyon jóképűek, te is nagyon csini vagy.

Juci
Szuper, hogy kislány a pocaklakó. Remélem Marci nem lesz beteg. Hajrá költözés. Mi is akkor építkeztünk, amikor terhes voltam, de én minden pillanatát élveztem. Neked mondjuk nehezebb, mert most ott van a Marci is, de az új ház a kert majd kárpótol mindenért. Remélhetőleg :wink:

Ma voltunk a státusz vizsgálaton. Hát, lányok. Amilyen hisztit a Brigi ott levert. Annyira égett a fejem, hogy azt hittem, ott hagyok csapot-papot és eljövök. Még csak közeledtünk az épület felé már mondta, hogy doktor néni nem, haza autóval. Mire beértünk már hisztizett, a vizsgálat alatt pedig már csöngött a fülem is az ordítástól. Mondta is a doktornő, hogy nem semmi milyen akaratereje van ennek a lánynak. Javasolta, hogy vigyem többet gyerekközösségbe, mondjuk bölcsödén belüli játszóházba (jó, de hova), a gyerekek között hamar betörne :shock: .
Egyébként 92 cm és 12,5 kiló.

Kép
Kép
maresz
 
 


Ancsi
Bi-bi nekem sikerült.

Na, lőjetek le, megyek vasalni.

Kép
Kép
maresz
 
 




Sziasztok,

Először is Szilviknek boldog névnapot!


Köszönöm a gratulákat, egyenlőre nekem is memorizálni kell az újoncainkat.
Előbb utóbb menni fog. :)

And, nem semmi a kis vetkőző Esztid, és már 35 hetes vagy te is? Nagyon megy az idő.
Van kiírt időpontod?

Roli már 4 órája alaszik, tuti nem lesz itt este alvás.

Ajándék:
Én tavaly csináltattam Roliról egy asztali naptárat ami fém dobozban van és nagyon szép volt. Nem nagy, de nem is volt drága. Azt hiszem a Rossmann oldalán lehet rendelni. Ás akciós valami 1500 Ft. Ilyen idén is lesz.

Dobok képet! Puszi. Kriszti

Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: