Új privát üzeneted érkezett!

életjel...... :oops: :oops: :oops:


Először is:
HATALMAS GRATULA CSIKKENNEK A GYÖNYÖRŰSZÉP KISLÁNYKÁHOZ!!!!! :D :D :D :D
SOK BOLDOGSÁGOT-EGÉSZSÉGET-TEJECSKÉT NEKTEK! :wink:


Másodszor:
Nagyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntéseket!!!! :D
Jólesett! :wink:

Harmadszor:
ÉN a ZÁRT topic mellett voksolok.
DE Rosee-ért SZEMÉLYES GARANCIÁT VÁLLALOK!!!!!!! 8)
Én ismerem személyesen(és a téli topicból ) is együtt jártunk még várandósan intimtornára és valóban van egy nagyon helyes nagyfia és egy csodaszép kislánya! :wink:


Negyedszer.
egy kép a szülinaposról...... 8)

Kép


bocsi,ennyire futotta,azért majd értesitsetek hogy hová is megyünk.......

pussz: annamami&mazsi
annamami
 
 


Szia Kriszta! Hát igen, a topikból adódóan történt legjobb dolgok egyike, hogy megismertelek benneteket. Látod, erre nem is gondoltam, miközben ilyen lelkesen kardoskodom a zárt topik mellett.
De szerencsére ez a véletlen találkozás már megtörtént :wink:

Annamami, csodaszép a kétévesed! Mindig csak ámulok, milyen szép arca, tiszta tekintete van Marcinak.

Davallia, bevallom én is szoktam arra gondolni, hogy innen páran kiváltak, és ugyanúgy olvasgatnak, véleményeznek..., de valójában nem különösebben érdekel. Inkább csak az furcsa, hogy én viszont nem láthatom azokat a lurkókat, akikről régebben olyan sokat tudtam.

Ayse, Andris mondásai nagyon aranyosak. Most már két nagyszájú csemetéd van :D

Képzeljétek, Anna már mondja a Hogy csinál a kutya kérdésre, hogy vava, napról napra egyre jobban. Ha sir, akkor anyaanya megy, egyébként inkább az apa és papa szavakkal kisérletezik, a pa pedig a lámpa. Olyan hihetetlen, hogy már ilyen nagy ő is.

Amit Flóra és Julcsi művelnek egymás közt, az meg tüneményes! Kitalálnak hülye szavakat, szóösszetételeket és nagyokat kacagnak rajta. Úgy érzem, pár évig nem kell kabarét hallgatnunk, lesz itt műsor bőven :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Juci,
Jó, hogy jelentkeztél! :) Éljen a csinos kislány! :)

Annamami,
De jó, hogy te is adtál életjelet! :wink: Kétéves Marcid nagyon helyes kissrác lett! :)

Davallia,
Nálunk Beni ébred 6-kor, de ő már önálló, mellette netezhetek korán, ő akkor mesét néz, mert hétköznap nincs máskor lehetősége. Dani 7-8 között ébred. De addigra már vár a reggeli készülődés, nem a net. :wink:

Ayse,
Tényleg nagyon jó dumája van Andrisnak is! :) Szeretem a sört! - még most is ezen röhögök.
Dani is kezd néha égetni. Állunk sorban a pénztárnál, mögöttünk (fél méterre) egy srác, aki hasonlít egy ismerősünkre.
-"Anya, ott a Peti! - jó hangosan, érthetően, még csak nehezen kiejthető hang sincs benne!
- "Danika, ő nem a Peti!"
- "De, a Peti! Peti!!!!!!!!!"
A srác nem tudott hova nézni! :oops: :oops:

Másik aranyos dumája. :)
Látja, hogy fújja a szél a faleveleket a földön! "anya, szaladgálnak a levelek!" - olyan édes! :)

Zsuzsa,
Nemsokára két cserfesed lesz! Hihetetlen, hogy Anna már dumálgat! :) Flóra és Julcsi nagyon édesek lehetnek! :wink:

Zárt topik & readonlyk ügyben azt gondolom, hogy nem zavaró, ha anyukák hasonló korú babával olvasgatnak minket/beleolvasnak a topikba. De ha ez már állandóvá válik, mi lenne, ha néha írnának/írnátok néhány sort. Mint most, mikor kibukott ez a téma.
A régi tagok közül sem ír mindenki naponta, sőt hetente sem, főleg mióta sokan visszamentek dolgozni. De aki gyakran olvasgat minket, az bemutatkozhatna, néha reagálhatna. Megismernénk új kedves fórumtársakat, felpörögne kicsit a fórum. Aztán mehetünk zártra. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Ma egyedül leszek egész nap!!!! :wink: :) :wink: Apa későig dolgozik , a fiúk az Anyuéknál tegnap délután óta! :) Persze egy csomó mindent el akarok intézni, de jó lesz kicsit egyedül! :wink:

Tegnap fényképeket nézegettünk az Anyuéknál. Ezt figyeljétek!!
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


sziasztok!

Eszter és apukája elmentek anyósékhoz, én meg elfoglalom magam, hogy annyira ne izguljak miattuk. apjának lelkére kötöttem, hogy kösse be magát, az Eszti lelkére meg azt, hogy vigyázzon magukra, elvégre ő a család esze, és ezt vegyétek szó szerint :D

Kriszti!
megőrülök olyan ismerős az arcod, és nem emlékszem a nevedre :oops: :oops: milyen kicsi a világ. megkukkoltam az albumodat is, hát tényleg nagyon szépek vagytok!
nagyon befizetnék egy Flóra&Julcsi show-ra :D
de ha így halad Anna, hamar beszállhat harmadiknak ;)

Davallia!
olyan jól fogalmaztad meg, én is erre gondoltam, amikor azt írtam, hogy sok dolog van, amit veletek megosztanék, és hasonló sorsú emberekkel, de (ahogy te mondtad) a szomszédommal nem. még akartam írni, csak apu csöngetett, hogy menjünk a bölcsibe, és eldobtam a kezemből a klaviatúrát ;)
a régiekkel meg pont úgy vagyok, mint Zsuzsa, kíváncsi vagyok a gyerkőcökre nagyon, de az, hogy ott esetleg ki mit gondol vagy ír rólam, ez eszembe sem jutott, és nem is izgat, tehát engem ők nem zavarnak.


Annamami!!!
Isten éltesse a legfiatalabb kétévesünket!!!!

és Márti! elfelejtettem tegnap, én is nagyon érzem ezt a rossz időt. óránként többször fáj a pocakom. tegnap az Eszti már spontán is puszilgatta, nem is mondom már, csak hirtelen lelassulok és fogom a hasam, és akkor jön és cuppant rá hármat :) és tegnap a Cirmi (kedvenc cica) és a Mici (kedvenc baba) is gyógyított minket, úgyhogy nagyon jó dolgunk van ;) :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Benianyu!
döbbenet :shock: :shock: :shock: ! ez gondolom te vagy. olyan érdekes, hogy mennyire hasonlítotok Danival, és neked mennyire kislányos az arcod, ő meg mégis tiszta kiskrapek, bár szép lágy vonásai vannak :)
úgy bírom azt a kis csodálkozós arcát a Daninak, amit legutóbb mutattál, annyira kiül rájuk az az őszinte rácsodálkozás a világra.

KépKép
KépKép
and
 
 


And,
Ma sorstársak vagyunk, egyedül, otthon nyugiban! :) Biztos nem lesz baj Esztivel és Apával, vigyáznak egymásra! :)
Eszti nagyon édes kedves, hogy puszilgatja a pocakod és gyógyít a babájával.

Igen, én vagyok a képen, két és fél évesen. :)

A régiekkel kapcsolatban azt gondolom, hogy olvassák, ha gondolják, de ki nem dumáljanak minket, mert az nagyon csúnya dolog lenne. Bár, amiről nem tudok, az nem is érdekel. Elvileg! :wink: :oops: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Először is, Csikken!

Szívből gratulálok Kitty baba megszületéséhez! Sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok az egész családnak!


Még mindig csak read-only, de jövök ám, csak Davalliának szeretnék írni!
A válaszom: neeem!!! Pont azokra gondolok, akik be-be kukkantanak , mint pl. a Te védőnőd is. TEhát olyanok, akik ismernek minket, de nekünk fogalmunk sincs arról, hogy itt a babaneten olvasgatnak minket, majd otthon , a család többi tagjával, szomszédasszonnyal stb. ezt jól megbeszélik, esetleg még a kakit is jól megkavarják.
Lsd. pl. Mea esete. Akié nem az első volt, és feltételezem, nem az utolsó.
Arról pedig, hogy a régi, kivált topik tagok olvasnak minket, már akkor leírtam a véleményemet. Nem tetszik, de nem tudok ellene mit tenni. Már csak azért sem, mert ők nem hinném, hogy azért olvasgatnak minket, mert tapasztalokat szeretnének gyűjteni, vagy mert nagyon kíváncsiak lennének ránk. (hiszen ezért mentek el, és ezért nem kapott oda mindenki meghívást, nem???) És amikor most ez írom, akkor egész konkrétan azokra gondolok, akik csak a zárt topikba írogatnak, tehát nem maradtak itt is (mint pl. Te , Ayse, stb.) De hidd el, valóban nem erre akartam kiélezni a mondandómat, és ha így jött le, akkor pedig sajnálom.
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de azokra gondoltam, akik akár "ártó szándékkal" lehetnek jelen az életünkben, persze nekünk erről foggalmunk sincs, akár hosszú időn keresztül. Max akkor szerzünk róla tudomást, mikor jól megkavarodik az életünk, esetleg nagyon kellemetlen szituációkba keveredünk, stb.

És most, hogy ezeket a sorokat írom, még jobban erősödik bennem , hogy a zárt topik mellett szavazzak.
És, ha egyszer megvalósul, akkor nagyon szívesen , OTT leírom én is, hogy konkrétan engem ez mennyiben érintett rosszul.
De itt nem, ez tuti!
Mint ahogy sok mást egyéb dolgot sem, pedig nagyon szeretném, de az esetből tanulva, inkább nem teszem.

Na, most lépek, további szép napot mindenkinek, és igyekszem jönni!

Kép
kuha
 
 


haliho:)

Benianyu felkerese volt egy keringore:) bevallom azert nem irtam eddig mert az en gyerekeim kicsik-nagyok ehhez a topikhoz de vegulis meg kicsik ok is:)
akkor bemutatkozom:
4 eve vagyok ferjnel, videken elunk egy edes kerteshazban kutyaval nagy kerttel.van ket lanyom Heni januar vegen lesz 3 eves, Eniko pedig most 24en lesz 7 honapos.
hisztis es sertodos vagyok pliz koppintsatok az orromra ha sok vagyok,OK?:-)
en mar ismerlek benneteket kerdezzetek nyugodtan ha erdekel valami, ugy fair ha ti is megismertek.:-) igy legalabb nem erzem magam kukkolonak hogy irhatok. :D

Benianyu orultmod hasonlit a fiad rad.... :shock:
space
 
 


Space,
Üdv körünkben! :) :) :) :) :)
Mutatsz képeket is a lányokról? Vagy majd a zárt topikba? :wink: :wink:
Köszi a bókot! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!

Én ezt gyerekkori fénykép nélkül is megmondtam :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


És mondhatsz bármit, szerintem Beni is Rád hasonlit :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Akkor én is írok pár szót magunkról, bár azt már most tudom, hogy nem fogok tudni gyakran írni. Van babafalván egy topikunk (az itteni régi 2005 tavaszi), ahová viszonylag rendszeresen írok, és ezen kívül több helyen is próbáltam lépést tartani, de gyerek, család, meló stb. mellette gyszerűen nem ment. Ezért is maradt az olvasgatás.
Szóval: 31 éves vagyok, eredetileg bpesti, de monoron építettünk házat, ahol május óta élünk. Van egy kislányom, Flóra, aki márciusban lesz 3 éves, Kisöcsi pedig valamikor február végén-március elején fog születni. Flóra két éves koráig többet volt külföldön, mint itthon (Amerikában éltünk), de most maradunk egy darabig biztosan. Augusztus óta visszamentem dolgozni, Flóra pedig bölcsis (kivéve, amikor beteg...)
Röviden ennyi, megpróbálok azért néha írni.

And: wiw-en is fent vagyok ugyanezzel a felh. névvel, ott meg tudsz nézni :wink:

Kriszta

Kép A két kópé még nyáron

Kép
KépKép
nebula
 
 


Juci!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P

Egyetértek...3 nap nekem is untig elég lesz/lenne...pedig én alapitványi szobában voltam az Istvánban. :roll:
Pont tegnap mondtam férjnek hogy ugyan még nem tudom hogy leszek szülés után, de az tuti hogy nap közben szertném ha Léna jó sokat bent lenne nálam, mert szegény az tuti hogy kifordulna magából, ha csak úgy ukk-mukk-fukk eltűnnék...
Maximum odarendelem anyukámat is hogy segitsen.
Persze megint alapfeltétel hogy sikerüljön kifogni alapitványi szobát......
Bár amiket most irogattok a kórházi viszonyokról... :( :( :( :( hááááát eléggé elkeseritő és lehet hogy már azzal is meg kell elégednem, ha nem egy fotelban kell majd ágyra várnom :( :(

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csikken!
És a 4. napon vissz kellett vinni Kittit PKU szűrésre meg oltani? A Szabolcsban szültél?

Space és Nebula!
Üdv itt! :D

Most Nekem is lenne egy olyan kérésem, mint Jucinak!
Azt szeretném kérni, hogy a zárt topik kapcsán felmerült régi sérelmekről, meg hogy a régi tagok, akik elmentek, mit olvasnak, mit gondolnak és mit beszélnek, ne essen itt több szó.
Majdnem felkeltem hajnali fél négykor és majdnem leírtam, hogy mit gondolok. Nem tettem, nagy önuralommal, mert nincs értelme ugyanazokat a régi csontokat rágni.
Ezt meg lehetne oldani?

ayse
 
 


Benianyu!
Eszméletlenül hasonlít és nagyon cuki voltál! :D
A képet scannelted? (ezt meg hogy kell leírni helyesen?)

Ja a fennti kérésemet nem tudom alátámasztani azzal, hogy terhesen a hormonok miatt érzékenyebb vagyok. De indoknak talán elég, hogy nagy a pocakom? :lol: :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Sziasztok!
32 éves vagyok, jogász, két kisgyerek anyukája. Ákos 9 éves, Jázmin januárban lesz 2. Budapesten élünk.

Titeket olvaslak a kezdetektől, mert korban ugye a ti gyerekeitek előzik meg a téli babákat. Igazából engem a gyereknevelési dolgok érdekeltek. Persze ha valaki leírta a magánéleti gondját-baját, elolvastam. Sokszor együtt örültem, vagy szomorkodtam veletek, izgultam, mi lesz a topicotok sorsa. Egyszer Meával is váltottam pár levelet, talán emlékszik rám. A lényeg: soha nem állt szándékomban ártani bárkinek is azzal, hogy elolvasom a hsz-okat. És azt is tudom, hogy nem a hozzám hasonló anyukák miatt szorgalmazzátok a zárt topicot.

Mindenesetre a zárt topicot nem szeretném olvasni, mert igazatok van. Engem személyesen nem ismertek, a zárt topicban olyanok is elhangzanak, amihez semmi, de semmi közöm.
A téli babáknak is van egy lehetősége, amit csak mi tudunk olvasni, oda tényleg azok a dolgok mennek, amit egy nyílt fórumra nem írnánk. Ezzel együtt visszük a nyílt topicot is.

Annamami!
Nagyon kedves vagy, köszönöm, hogy kezeskedtél értem. :lol: :lol: :lol:

Mazsinak boldog szülinapot!!!!

Egy kép a fiamról és egy képrólam és a kislányomról.
Kép Kép

KépKép
rosee
 
 


Sziasztok!

Először is, pocakos képeket nagyon köszönöm én is, olyan jó volt nézni titeket!
De azért van ám még min. 2 pocakosunk, akikről mostanában nem igazán láttunk képet (Juci, And, nem tutjátok, kiről beszélek??? :) :) :) )
Márti, Megann!
Nagyon helyesek vagytok! Megann nem is tudom, mit aggódik itt a súlyával, komolyan, elméláztam a képen, hogy vajon hol van itt a promléma?
Léna gyönyörűséges!


Viki!

Én is remélem, hogy minden rendben lesz a szülésed körül,már ami a kórházat illeti.

Egyébként, egy szösszenet, és mélységesen felháborított: kolléganőm meséli, hogy a sógórnője jövő hónapban fogja szülni második gyermekét, ugyanannál a dokinál, akinél az elsőt is.
Mindvégig a kórházba járt a dokihoz vizsgálatra.
Erre most, 1 hónappal a szülés előtt közölte vele a doki, hogy ugye tudja, hogy miután nem a magánrendelőjébe járt, ezért a szülést sem fogja levezetni?
Gondolhatjátok... :( :( :(
Szóval, az embernek van így is elég baja "gyárilag" az egészségüggyel, és jön hozzá még egy-két ilyen szemét orvos is.
Persze, tisztelet a kivételnek...

Benianyu!

Nagyon ügyes vagy, hogy elkezdted a tanfolyamot. Mindig csodálkozom rajtad, hogy mennyi energiád van, meg egyáltalán, hogy milyen találékony vagy! És abban is biztos vagyok, hogy nem csak, hogy elvégzed, hanem hatékonyan fogod is hasznosítani...
Dani legújabb képe döglesztő, nem csodálom, hogy épp ez a kedvenced róla. Azok a göndör fürtök lenyűgöznek!
És , elnézve a te gyerekkori képedet, mostmár látom, hogy bőven volt kitől örökölnie!

Totka!

A Te képeidnek én is bedőltem ám!! Én is szentül meg voltam győződve, hogy Panni látható a képen!!!!! Kiköpött úgy néz ki Panni, mint Te azon a képen!

Egyébként hogy vagytok? Gyógyulsz a mellhártya gyusziból?

Panni bölcsis ottalvásán jót rögyögtem, elképzeltem a szitut, amint mindneki alszik, csak Panni nem.
Első nap, amikor mi megpróbáltunk ott aludni, nálunk is ugyanez volt a helyzet. G. rohangált, hangoskodott, úgyhogy mondták, hogy talán próbáljuk meg holnap... :) :) :)

Csibb!

Végülis elköltöztetek vasárnap?? (vagy csak átsiklottam felette? :oops: :oops: )


Barbi!

Neked hogy tetszik a munka? És Leon mennyire viseli jól már a bölcsit?
Remélem, minden okés! És különben is, lógsz még egy új szemüveges képpel!!!! :) :) :)

Juci!
Örülök, hogy kislányotokkal minden rendben!
Akartam már kérdezni, hogy Marci mennyire foglalkozik a kistesóval? Már, ha egyáltalán foglalkoztatja a kérdés..
Te rendben vagy?
És ti hogy álltok a költözés projekttel?


Ayse!

Hűű, olvasni is is rossz volt, a rémes napodat. Sajnos vannak ilyen bunkó emberek, és persze mindig akkor találkozunk velük, amikor amúgy is szar passzban vagyunk. Engem is megvisel lelkileg, amikor ilyen kretén emberekkel futok össze.
Az meg pláne, ha a gyerekem miatt kreténkednek.
Nemrég mentünk a bölcsibe, megyünk le az aluljáróba, a metróhoz.
Persze, reggel millió ember tódul lefelé, és hát ugye mi nem a leggyorsabban megyünk, úgyhogy mindig a legszélén megyünk a lépcsőnek, hogy ne legyünk útba.
Erre hallom, hogy valaki cuppog, meg valamit magyaráz, hogy mehetnénk gyorsabban is. Hátrafordulok, egy kb. 35 éves csajszi...
Persze, nem a legbarátságosabb arcommal, megkérdeztem, hgoy mi a probléma? Erre közli, hogy igazán mehetnénk gyorsabban, mert nem éri el a metrót, ami bennt áll már.
Erre én: na és? Kb. 2 perc múlva jön a másik, de ha nem venné észre, a gyerekemmel vagyok, és addig, amíg mi egyet, addig ő kettőt lép egy lépcsőre.
És még mindig a csajnak állt feljebb, hogy akkor emeljem fel a gyereket, míg leérünk a lépcsőn :( :( :(

Gondolhatjátok, mi minden jutott eszembe, és komolyan, ilyenkor a sírás kerülget, hogy hogy lehet némely ember ennyire tapló???

Még mindig Ayse:

tegnap délutáni zárt topikos védőbeszédeddel nagyon egyet értettem.
Viszont most, hogy felmerülnek ellenérvek a zárt topikkal kapcsolatban, számítani lehetett rá, hogy azok, akik mellett érvelnek, ezeket a régi sérelmeket is elő fogják hozni. Mint ahogy én is tettem. De remélem, azt azért érzékeled,(miért ne tennéd? : ):) :) hogy nem emiatt szeretnénk zárt topikot?! Ez csak egy mellékes dolog, de attól, hogy esetleg nem beszélünk róla, attól még többekben felmerülhet ez a kérdés is. Bennem is felmerült.
De igazából valóban nincs mit ezzel tovább foglalkozni, és remélem, több álmatlan éjszakát nem lesz emiatt.

Bár, ha megengeded: most visszaolvastam a tegnapi termést, nem is igazán értem, hogy min rágódtál egész éjjel, és amit végül nagy önuralom után nem fejtettél ki nekünk hajnali fél négykor??? Most komolyan, Ayse! Ha valaki, akkor talán pont Majola az, aki mindig a legfinomabban fogalmaz, kerülve a konfliktust.
Én pedig ma délelőtt írtam le ebbéli véleményemet...

Egyébként pedig, bár valóban általánosságban nincs időm rá, de az Origó fórumán utánaolvastam, ott van lehetőség zárt topik létrehozására.
Csak egy a bibi: regisztráció után 168 órával lehet új csoportot létrehozni. Úgyhogy, regisztráltam, de hát leghamarabb max. 1 hét múlva tudnék bővebbet mondani.

Ha valakinek van egyéb jobb ötlete, várjuk.

Ja, és mégegy kérdésem lenne a zárt topikkal kapcsolatban: ha valóban összejön, akkor hogy gondoljátok, ezt az ittenit lezárjuk?
Mert oda gondolom, mindenki szeretne velünk jönni, tehát nincs értelme a mostaninak. Én legalábbis tuti, hogy nem tudnék kettőt nyomon követni, úgyhogy én szerintem már csak a zártat figyelném.

És az újaknak: köszönjük, hogy bemutatkoztatok, és üdv. köztünk. Babáitok nagyon helyesek!
Ja, és nem hinném, hogy azt kellene gondolnotok, hogy nem tarthattok velünk!
De hát, gondolom, azért lejött az elmúlt pár nap írásaiból, hogy pontosan a Napocska, meg Lovequeen (köszi Ayse, hogy felvetetted, már majdnem el is feledkeztem róla :wink: :wink: :wink: :wink: ) ) félék miatt van rá szükség.


És most rólunk egy pár szót: velünk minden rendben, G. újra jár bölcsibe, remélem, az idei évet már kihúzzuk betegségek nélkül.
Most utoljára ugye két hétig volt itthon, középfüll-és arcüreggyulladással. Klassz volt nagyon... :? :? :? :?
Végre valahára megtanultunk pohárból inni, talán ez volt az egyetlen lemaradása, ami aggasztott. Ugyanis a kulacson, és a sport kupakos üvegen kívül nem volt hajlandó semmiből sem inni.
Dehát ugye a bölcsiben ez elég gáz, úgyhogy megkaptuk a házi feladatot: G.-t minél hamarabb pohárhoz hozzászoktatni.
Sokkal könnyebb is volt, mint gondoltam, és tényleg elég szépen iszik már belőle.
Úgyhogy ez a része kikipálva.

Beszélni ugyan még mondatokban nem beszél, de naponta legalább 5 új szóval kápráztat el, amit aztán használ is.
Pénzt kérni már remekül tud, főleg a nagyapjától... :) :) :) :)
Kap is, már egy halom kétszázasunk van... :) :) :)

Most lépek, Apa hamarosan hazaér a munkából. Pipi húsi leves már kész, és ma életem legelső lángosára készülök... Úgyhogy drukkokat kérek.
Aztán meg bevágom magam az autóba, és nyakamba veszem a cipőboltokat, mert nincs egy nyamvadt téli cipőm sem... :( :( :(

Kép
kuha
 
 


Lányok!

Szégyen szemre nem csak megsütöttem de meg is ettük a Márton napi libapecsenyénket :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Férj odáig volt meg vissza, hogy ez milyen finom,és Léna is csak úgy vadászott a villájával a husi után :) :) (ez aztán az igazi elismerés).....és hogy mostantól sokszor akar ilyet enni...mert a csirke már uncsi(anyós mindig azt süt)....
És még annak ellenére is kitartott a kérelem mellett, hogy közöltem hogy a kacsacomb 2X a libacomb pedig 4X annyiba került mint a csirkecomb :? :? :? :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Julcsi új szösszenete:
Főzöm az ebédet, közben a lányok bent tevékenykednek (kétpercenként rájuk nézek, képzelhetitek, milyen hatékony a főzés, hisz ez a bent jó messze van a konyhától ebben a nagy házban). Julcsi szalad ki: Anya, anya, nagy butaságot csináltam?
Persze megijedtem, mit csinálhatott, rá is kérdeztem rögtön. Erre ő: kivettem a hajszájitót abból a szekjényből.
Hát ez legyen a legnagyobb butaság, amit csinál :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok,
akkor én is írok pár szót magamról, bár én tán kétszer már felbukkantam itt, ha jól emlékszem Jucihoz volt kérdésem, na mindegy.
Szóval 29 éves vagyok, van egy lányzóm, Tula a neve - akit a www.tula.hu honlapon láthattok -, most októbar 26-án volt 2 éves. Budapestem élünk, családi házban, van egy kutyánk is, és mostanság tervezzük a következő bébit. Én szintén akkor kezdtem olvasni a topikot, amikor hazajöttünk a kórházból, és még elég sokat aludt a gyerkőcöm, de aztán nem volt idő soha bekapcsolódni, mert kb. 6-8 hetes korától alig aludt valamit nappal, és emellett még dolgoztam-dolgozok is itthon....., Ja, és Prüntyivel ugyanaz az a orvosunk, már ha nem változtatott azóta, egyszer még amikor Tüncsit várta, ő is ott volt a kórházban egy rendelésén, amikor én - erre persze csak később jöttem rá, hogy ő volt Prüntyi, a babanetről
Hát nagy hirtelen ennyi, ha van még kérdés, szívesen válaszolok
Sziasztok, Csivike
csivike
 
 


Nekem Rosee-ék megoldása, hogy zárt és nyílt topik, nagyon tetszik!

ayse
 
 


Csivike!
Mért nem Tulával kezdted? Rá emlékszem! :wink: :D

Kuha!
Az ilyeneknek azt szoktam mondani - vagy gondolni :wink: - , hogy egyszer mindenki lesz rászoruló! :twisted: :twisted: :twisted:

Asszem beveszem a meg nem írt köteteim sorába a Bunkóország, Te csodás című opuszt is :twisted: :twisted: :twisted:

ayse
 
 


Kuha!
Nem a kérdésedre válaszolok, de annyit szeretnék csak elmondani, hogy szeretném megőrizni a hiteles arcom mindkét helyen (azaz nem szeretnék választani). Ezzel sztem nem vagyok egyedül, hiszen nem csak én írok mindkét helyre. Ezt nehéz úgy tenni, hogy ne válaszoljak vádakra.

Egyébként nekem nem fordult meg a fejemben, hogy ellenük jönne létre ez a zárt hely, hiszen ez már rég volt, mindenki túllendült. Nem ragozom mit gondolok, leírtam, egyetéretünk.

UFF

ayse
 
 


Kuha,
Köszi, remélem, tényleg hatékonyan fogom hasznosítani a tanfolyamon tanultakat. Konkrétan, jövőre ilyen téren szeretnék dolgozni és ha valahogy meg tudnám oldani, akkor itthonról! De ez még a jövő zenéje.
G ügyes a pohárral és nagyon csibész lehet, ahogy pénzt kér a Papától. Dani is tud pohárból inni, de egy partedli azért elkél, mert néha nagyobb a lendület, mint kéne.
Ez tényleg ritka bunkó egy csaj lehetett! :twisted: :( :twisted: Nem csoda, hogy kiakadtál!!!
Amióta anyuka vagyok, úgy állok az emberekhez, ahogy ők a gyerekeimhez. Nemre, korra, vallásra és bőrszínre való tekintet nélkük, ha kedves hozzánk, akkor :) :), de ha nem akkor aztán :twisted: :twisted: . Azért szerencsére még több a kedves!!!

Ayse,
Folytatva az előző gondolatomat, azért sajnos lenne mit írnod a Bunkóország, Te csodás! című művedbe!
Én lezártnak tekintem a dolgot a korábbi topikszétválás ügyében, többet nem hozom szóba.
A képet beszkenneltem (?) papírképről. Ahhoz képest, hogy több mint 30 éves a kép, egész jó minőség lett.

Megann,
:) :wink: köszi! :wink: :)
A libasült isteni lehetett! Mi is szeretjük! :)

Nebula,
Üdv közöttünk! :) Flóra nagyon helyes kislány! :) Szép neve van, nekem nagyon tetszik. :)

Rosee,
Üdv neked is! Ti is nagyon helyesek vagytok! A nagyfiad nagyon jóképű, a kis szöszi lány meg nagyon aranyos! :)

Csivike,
Én is emlékszem rátok, főleg a nevekre. Üdv nektek is! :)

Milyen jó, hogy hirtelen 4 új taggal bővül a társaság! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


na már ezért megérte felhozni a zárt topik témát, mert bővültünk :)
én úgy gondoltam, hogy aki most jelentkezik jön velünk akármi lesz!!

Rosee, ezek szerint itt a babaneten nem tudtátok megoldani, hogy legyen zárt része is a topikotoknak? mert az lenne az igazán jó sztem, ha nem kellene költözködni, én is úgy megszoktam már ezt.

elmondom a mai napi programomat. délelőtt fekvés-alvás (mondjuk ma 3/46-kor keltem). ebéd anyuéknál, motoszkálás, kis pakolás-mosás ilyesmi. most meg meggyújtottam az összes mécsest, gyertyát, karácsonyi teát iszogatok, és az anyutól lopott cd-t hallgatom min. ötödszörre, amin valami amerikai mormon kórus énekel. úgy döntöttem ma olyat csinálok, amit családdal nem tudok, a többi megvár. szóval nagyon tuti :) még egy kis forralt bor nem lenne rossz... már várom a karácsonyi vásárt a vörösmarty téren, remélem el tudunk még menni, és majd beleiszom ember poharába, és ő meg jót fog nekem indulózni, mert egy deci bor elég neki hozzá :)
hű de élvezem a karácsony előtti heteket. amikor dolgoztam, mindig csak dec 24-én este vettem észre, hogy ja, karácsony van... (ha épp nem dolgoztam)

Ayse!
szekszárdi terápiát javaslok ;) :D senki miatt ne hergeld fel magad annyira, hogy hajnalban felébredj!

ezeket a bunkó embereket én sem értem. abban a pillanatban nagyon fel tudom húzni én is magam, de aztán igyekszem arra gondolni, hogy pukkadjon meg, és biztos csak irigykedik, én meg szerencsés vagyok, hogy olyan helyre születtem, hogy (remélem) nem leszek soha ennyire tapló.

Megann, kacsa meg liba, miket tudsz te! én alapból nem állok sorba érte, de azért most összefutott a nyál a számban, ahogy leírtad a család rajongását. :)

na várnak a mormonok :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse!

Ha megírtad a könyvet, azért szívesen elolvasnám!!! Komolyan!! :) :) :)

Benianyu!

Na, azért nálunk is kell(ene) valami alátét még, mert időnként szintén tiszta víz lesz minden. De ha nagyon odafigyel G., akkor azért tud szépen is inni. Igaz, csak akkor koncentrál oda, ha külön szólok neki, hogy szépen, lassan igyon! :)


And!

Hmm, ez aztán tényleg jól hangzik. Rád fér egy kis lazulás...
Egyébként már mindenhol tiszta karácsony van, ma beszaladtam az Auchanba is, vettem egy két nagyon szép karifa díszt is. De minden erről szól már.
Végre kaptam cipőt is, bár nem igazán vagyok elégedett. Már hetek óta keresem a megfelelőt, de egész egyszerűen nem találtam.
Nem tudom, hogy nekem van-e ennyire elferdülve az ízlésem, vagy valóban csak ilyen nyamvad vagy plázacicás cipőket lehet kapni??????
Ami meg baromira tetszene, az minimum 20.000 Ft-nál kezdődik. Na, azt meg már inkább nem!
Mindegy, azért nem mentem hiába, mert a Deichmann-ban vettem G.-nek hótaposót, nagyon vagány, és 2.990 Ft-ba került. Meg kapott egy papucsot is, olyan igazit, igaz, csak itthonra. Már azt hiszem, itt volt az ideje, mert már tud benne menni. Nagyon örült neki!! :) :) :) Le sem akarta venni a szobában!

Aztán meg megcsináltam a lángost, jól be is laktunk belőle. Igaz, én 2 kisebbet ettem, de az is bőven elég volt (nesze neked fogyókúra...:))

Íme, én így szeretem (fokhagymásan, sajtos-fejfölösen egy kis ketchup-pel megbolondítva):



Kép

Kép
kuha
 
 


Ja, még azt akartam írni, And felvetésére is, hogy még a délelőtt folyamán írtam Apának, tudjátok, az egyik moderátornak. Rákérdeztem, hogy van-e lehetőség erre a Babaneten belül, csak, hogy ne kelljen elvándorolnunk innen.
Még nem válaszolt, de gondolom, fog...

Kép
kuha
 
 


Sziasztok,

Ayse, mielőtt hazajöttünk levették neki. 3 napos volt Kittike.

Kuha, nagyon jól néz ki a lángosod :) nyami.

Meg persze Megann libasültjének is nyami.

Én is üdvözlöm az újakat. :)

Szüléstörténet, ha valakit érdekel akkor a fogamzás/ hömérőzés topikba leírtam.

Puszika: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Kuha,
Nagyon jól néz ki a lángosod. Bár én natur kérném. :wink: :wink:
Én a Leonardo cipőboltban szoktam jó cipőket venni, (a Duna Plaza-ban is van ilyen üzlet) nem plazacicásak egyáltalán. Az nekem sem a stílusom. :wink: Ráadásul általában van 1+1/2 akciójuk. Ha két cipőt veszel, akkor az egyik (persze az olcsóbb) féláron van és nem vészesen drága üzlet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


And!
Van egy saját honlapunk, titkos jelszóval, amit csak egyvalaki adhat ki. Akkor adja ki, ha az illető babanetes fórum tagja lett. Ezért írtam, hogy megértem a zárt topicot. A honlapot még akkor csinálták, mikor kismamák voltunk. Az égegyadta világon minden rajta van, ami egy kisgyerekes anyukát érdekelhet. Többek között receptek, képek, infók a várandóssságról, gyereknevelésről, mesékről, játékokról és persze fórumunk is van. Működik a dolog, mert a kényes témák mennek oda, a sima dumcsit meg itt nyomjuk. Nem tudom, nem túlzás-e, de levlistánk is van. Oda mennek a fontos emilkék.

Szóval mi vagyunk a szuper-hiper biztonságos télibabások. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuha!
nyammmmmmm

Most olyan karácsonyos hangulatom lett, ahogy írtad!! Na megyek haza. :wink: :wink: :wink:

KépKép
rosee
 
 


Sziasztok!

En is csak olvasni szoktam. A topik indulasakor meg persze irogattam, de azota nem nagyon. Meaval egy korteremben voltunk szules utan. Valahogy nincs idom annyi, most meg mas okok is voltak. Na persze az is hozzajarul, hogy nehez mar bekapcsolodni, vagyis nekem az, mert egyik heten van vagyis lenne idom, utana pedig nem nagyon.
Erdekel, hogy mi van veletek, es a gyerekekkel, hianyozna, ha nem olvashatnek mar.

Rolunk:
Mi marciusra varjuk a kistesot. Balint szeptemberben kezdte az ovit, nem megy egyszeruen a dolog. En epp korhazban voltam (6hetet voltam bent)Apukaja szoktatta be. Mark itthon van, nehezen talalja fel magat a teso nelkul, de gondolom, ez majd alakul.

Meg regebben a 2004 tavaszi babakba irtam, mi zart topik lettunk az izgi.hu-n akkoriban amikor sok gond volt a babanettel.
En ugy tudom, mintha itt a babaneten is lenne lehetoseg zart topikra, de ez csak egy sejtes.

Benianyu,
szenzacios a kep!!!!!

Csikken,
Hatalmas gratula nektek!

Mennem kell, szep estet!

Edina

nedinabp
 
 


Csikken!

Engem érdekelt, el is olvastam. Azt nem mondom, hogy rövid szülésed volt, de tényleg , minden jó, ha a vége jó!! És tényleg gyönyörű a pici lány!

Nedinabp!

Én emlékszem ám Rád, hogy egy párszor írogattál! A harmadik baba nemét tudjátok már?

Rosee!
Hiper-szuper biztos télibabások! :lol: :lol: Ez tetszik! :lol: :lol:

Benianyu!
Natur lángos? Azt én annyira nem szeretem! Különben is, így hízlal igazán! És ha már lúd, legyen kövér is!! :D :D
Bár én nem vagyok nagy lángosos, meg palacsintás, de azt meg kell jegyeznem, hogy azért nyilván nem olyan lett, mint a "bolti". Főleg nem olyan, mint amit a leányfalusi strandon ettem, valamikor réges régen nyaranta... :)

Leonardo cipőboltban én is voltam a héten valamelyik nap, de valahogy nem találtam meg az igazit. Próbáltam praktikusat keresni, amiben reggel, mikor megyünk dolgozni meg a bölcsibe, nem fagy le a lábam, de mondjuk az irodában is tudom hordani.
Azt hiszem, azért sikerült megtalálnom.
De egyébként meg jókat röhögök, mikor látom a cipőboltokban ezeket a kb. 5 kg-os hótaposó divat csizmákat. Ezeket biztos nem a síeléshez árulják. És esküszöm, tuti biztos, hogy van, aki megveszi őket. (ha köztetek is van ilyen, akkor bocsi... :wink: :wink: )

Kép
kuha
 
 


Kuha,
Cipőügyben (is) egyetértünk! :)
Szerintem a lángos így is úgy is rohadtul hízlal (sajnos imádom), egy kis tejföl és sajt már nem számít. :wink:

Csikken,
Én is elolvastam! Nagyon sokat vajúdtál Kittivel, de biztonyára megérte ezért a gyönyörű kislányért! :) Szerencse, hogy nem lett baj a köldökzsinóron lévő csomóból!

Nedinabp,
Én is emlékszem rád! :) Jó, hogy te is bejelentkeztél! :) Gratula a Pocaklakóhoz! Drukk, hogy Bálint beleszokjon az ovis életbe és Márk pedig feltalálja magát otthon. Engem is érdekelne a harmadik baba neve, gondolom örülnél egy kislánynak. :oops: :wink:

Rosee,
Tényleg szuper biztonságosak vagytok. :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Üdv az újaknak!!! :)

Kuha
Még nem... de annyiban maradtam magammal, hogy most már csak múlt időben vagyok hajlandó beszélni róla, úgyhogy csöndben vagyok! :roll:

Mi ma Márton napi mulatságon voltunk a Vajdahunyad várában, nem volt nagy durranás, de azért programnak nem volt olyan rossz. mikor megérkeztünk pont egy Ludas Matyi előadás volt, épp ott tartott a mű, hogy Ludas Matyi másodszorra verte vissza Döbrögit, mi be, és mikor már közeledtünk volna a leüléshez, Fanni meglátta, ahogy püföli az egyik színész a másikat, és olyan írtózatos üvöltésbe kezdett, hogy csak na... szegénykém nagyon megijedt! még kintről is többször sírva fakadt, úgy látszik nem ez lesz a kedvenc mesénk... :roll:
de voltak élő libák is, az tetszett neki, meg bekukkantottunk a mezőgazdasági múzeum kiállításába is, ott is jól érezte magát, meg volt kézműves foglalkozás, na azt nagyon hozzáértő fejjel figyelte! :lol: aztán még sétáltunk egyet a vár körül a parkban, jól elfáradt, és jót aludt itthon du.

Benianyu
tényleg nagyon hasonlít rád Dani!
Ja azt még akartam neked mesélni, hogy Fannira mostanában nem ismerek evés terén... szinte alig eszik valamit, főleg Danonino-n élne, amit nino-nak hív!

Ja és múltkor elfelejtettem írni, hogy Mazsikánknak nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


És akkor már rögtön boldog névnapot is kívánok a Marciknak!!!
Holnapra...
Puszi

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nedinabp!

Én is emlékszem Rád :P
Örülök, látom a harmadik vonalzót :P , majdnem egyszerre fogunk szülni.
Úgy örülök ha megint felbukkan egy 3. babás anyuka, mindig "felhasználom" férjnél, hogy na látod, megint egy, meg megint egy..akinek 3 gyerkőce van. :wink:
Még csak most van útban a 2. de már most kezdem az aknamunkát az esetleges 3. hoz...mert látom hogy nagyon kemény meccs lesz, ha én is úgy döntök...lesz 3. :oops: :oops: :oops:

And!

Hogy tudás van a főzésemben....na az enyhe túlzás....ha látnál a konyhában szétröhögnéd magad :lol: :lol:
Speciel bepöttyintettem a mindmegette. hu-n a libasültet és az ott leirtak alapján kreáltam a mai kaját....és a legtöbbet igy kreálom.
Nagyon szeretem ezt a honlapot...olyan jól bevált nekem.
Azt hogy hogy néz ki a konyha az én nagy szakácstudományom után.....na azt inkább nem kommentálom, jó? :lol: :wink:

Sorbanállás:
Amennyire jó annyira rossz is.
Irtam már hogy imádok piacon vásárolni, természetesen a mai kaját is ott vásároltam be, Lénával a nyakamba, cipekedve :oops: :oops: :oops:
De egész egyszerűen nem tudok ráfanyalodni a hipermarketes husokra. :? :? :? :( :(
Zöldséget, gyümölcsöt még csak csak megveszem ott is....de a húst egész egyszerűen nincs gusztusom.
Ennek köszöszönhetően ugye, mivel nem tudok "lejjebb adni" a saját elvárásaimból....ugye szétpörgöm magam. :?
Ez viszont ugye most nem túl jó.

Kuha!

Ez a lángosfotó merényleg a pocakosok ellen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Gonosz vagy...nagyon gonosz :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink:
Szabad neked egyébként ilyeneket enni????? :oops: :oops:
Mármint úgy értem hogy folytatod még a reduktilt????

Újak:
Még nem üdvözöltem senkit.
Bocsi.
Én természetesen nem bánom ha jöttök velünk az esetleges új topikba.

Andhoz hasonlóan egyébként én is annak örülnék, ha megmaradna ez a topik is, és ugyanitt tudnánk nyitni egy zártat. :roll:

Karácsony:

Férj ma puffogva jött haza, mert szeme szája elállt, hogy micsoda autóparádé volt a Pólus és az Ázsia Center közelében.
Engem kérdezett hogy nem tudom mi volt ott?????
Mondom dehogyisnem: Karácsonyi hangulat :evil: :evil: :evil: :? :? :?
Szóval én már nem is nagyon tervezek bemerészkedni hétvége közeledtével semmilyen áruház közelébe.
Ugyan még csak félig vagyok kész az ajándékokkal, de a lényeg már megvan, az ötletek.
Azt meg megpróbálom 2 héten belül rövidre zárni délelőttönként.

Mi:

Fürödtem és ahogy Léna hallotta hogy kinyitottam a zuhanykabint, otthagyta apját a szobájában,megjelent az ajtóban a köntösömmel és rámparancsolt hogy vegyem fel, mert meg fogok fázni és mehetünk doktornénihez szuriért :P :P :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:
Azt hittem menten elbőgöm magam. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csibb,
Szegény Fanni, hogy megijedhetett! :( :( Hajrá költözés!!
Már akartam én is írni, hogy Dani evése is elromlott. :( Az én kis mindenevőm kezd igen válogatós lenni. :? Kb 2-3 hete nagy harcaink vannak az ebédnél, ha esetleg nem azt főzöm, ami tutira lecsúszik. Még vannak olyanok, amit elfogad, de egyre kevesebb. Ami nem szimpatikus, azt megkóstolni sem hajlandó mostanában. Nálunk nincs Danonino (nino :) :) ), ő azt elcserélné tükörtojásra, az az adu ász és a húsleves. A tükörtojásnak az az előnye, hogy alácsempészek egy kis főzeléket, pl. spenótot, abból valamennyit megeszik. A húsleves levéhez, ha már csak az marad, főzök más zöldségeket és úgy esetleg megeszi. Pl karfiolt. Csak petrezselyem ne legyen benne, mert attól a hideg rázza. :? :wink:
Sajnos rossz tapasztalataim vannak Benivel, ő nagyon válogatós. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
Fanni a tésztáért rajong, abból sokat is megenne, de hát nem adhatok neki mindig tésztát...
Ő is csinálja ezt a meg sem akarom kóstólni dolgot... :roll:
Még sosem evett danonino-t, de már annyira nem evett semmit, köztük a sima joghurtot vagy gyümölcsjoghurtot sem, hogy megpróbáltam, és hát persze rákattant... :wink:
a brokkolit imádja még a zöldségek közül most, főztem is neki ma, erre úgy beleborítottam a borsot, hogy nem tudtam adni neki belőle... húúú, de mérges voltam... :evil: :evil: :evil:

nehéz szembesülnöm ezzel, mert olyan furcsa azok után, hogy szinte válogatás nélkül mindent megevett... eddig... :?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok,

Mi is megvagyunk, jól vagyunk, csak jó sűrű napjaink vannak, és elég fáradt vagyok a nap végére....

Csikken! NAGY NAGY GRATULA A kis KITTIKÉHEZ!!! Jól emlékszem, hogy 1-2 héttel korábban érkezett?

Benianyu, micsoda fürtök vannak a kis Danikán, ennivaló! :)

Zárt/nyílt topic....nekem igazából mindegy, mert elég ritkán tudok jönni mostanság, és akkor sem vagyok bőbeszédű :roll: :oops: :)
Többség dönt!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Na,még egy rídonli...
Én is szoktalak olvasni Titekek,hasonló okokból mint Rosee.Egyszer valamiért benéztem,és azóta időnként(hol gyakrabban,hol ritkábban) olvasgatok.Gyönyörködöm a gyerkőceitekben,örülök,ha valaki újra babát vár,és pláne,ha megszületik.Rosee "topiktársa" vagyok(szia,Rosee!),a Szupertitkos Szuperóvatos Télibabásoknál.

Egyébként őket is sokáig csak olvasgattam,de olyan kis félénk voltam,hónapok teltek el,mire be mertem jelentkezni.

És természetesen én is megértem a zárt topikot,és nem gondolom,hogy "na,majd én is elmegyek oda velük",csak úgy éreztem meg kell szólalnom,ha már így kértétek,hogy bújjon elő,aki csak olvas!

Kép

Kép
ányicska
 
 


Ányicska!
Azóta viszont szépen belejöttél! :wink: :lol:
(én is így voltam)

Csikken!
Elolvastam a szüléstörténetedet. Ez tényleg hosszú vajúdás volt! :(
A jó munkához viszont idő kell, és fő, hogy itt van Kitti! :D
(Nekem a második épp fordítva volt, rövid vajúdás és hosszú kitolás. Na az is kitolás :twisted: )

ayse
 
 


And!
Én villányi :wink:
A tegnapi nap után azonban házi pálesz volt a gyógymód. Nem jött be...

ayse
 
 


Csibb!
Szegény Fanni! Nagy empátiája lehet, ami azért jó, mert szeretni fogja a meséket! :D
Első nekifutásra annyira horrorisztikusnak találtam a Piroska és a farkast, hogy másképp olvastam fel! :oops: :twisted: És néha a mai napig rögtönzök meseolvasás közben. Pl. ha szabad szellemű könyvírók le akarják leplezni a Mikulást, vagy az Angyalkát/Jézuskát.

De nagyon sokszor résen kell lenni. Néha délután adnak olyan esti filmelőzeteseket, hogy hajjajj! Sőt még a természetfilmekben is gyakran a vad és gusztustalan "bulvár"-jeleneteket kedvelik a filmesek. Pl. A pszichopata gyilkos megette áldozatát (oroszlán a zebrát), A sunyi gyilkos lesből támad (fehér cápa a fókát), Idegenek inváziója érte el Afrikát (sáskajárás), Szörnyek közöttünk (baktériumok) és még sorolhatnám. :twisted: :twisted: :twisted:
És ezek a kicsik tényleg annyi mindent megértenek!

ayse
 
 


Sziasztok!

Akkor én is színt vallok. :oops: Rosse és Ányicska topik társa vagyok és én is olvasgatlak benneteket. Sőt egyszer guargumi kapcsán már írtam egy-két hozzászólást. :wink:
Nálunk tényleg jól működik egyszerre a kér topik, érdemes lenne először ezzel próbálkoznotok.
Sajnálnám, ha nem hallanánk rólatok majd a későbbiekben, de meg tudlak benneteket érteni maximálisan, hogy nem akartok mindent a „nagy közönség” elé tárni :!:
Bocsi, csak ennyire futja (mostanában a saját topikunkba sem vagyok valami bőbeszédű).

KépKép
Andi és Gergõ(2005.11.12)
andi73
 
 


Na akkor,én is :) ..... Most aztán kiborult a bili :D :D

Én is a télibabásoktól vagyok,Ányicskáék szupertitkos bandájának szupertitkos tagja :wink: :) És én is imádlak benneteket olvasni :) Hozzáteszem a titkosítási "kényszert" nagyon megértem, a mi zárt fórumunk egyik legaktívabb írója vagyok (magánéleti okok miatt..)

Egyszóval sajnálnám,ha elmennétek,de megértem az okokat,ami miatt felmerült a zárt fórum ötlelete!!! A kettős megoldás viszont mindenkinek jó lenne :wink:

Kép
nincsen
 
 


Sziasztok!

Csak pár szó erejéig jöttem, Benianyuhoz!

Benianyu!
Sztem Te még nem vetted észre, de valaki írogat a Te nickneveddel! Mielőtt kiváltunk innen kockák, volt a vitám Angelanival. Akkor a Te nevedben írt nekem valaki, hogy milyen jó, hogy végre megmondtam neki a véleményem, mert már Neked is eleged volt belőle, és nem értetted a többi anyukát, mit esznek rajta, miért védik annyira. Bevallom én se értettem, sőt sztem Ők sem, mert közel 1 éve a kutya nem hiányolta, pedig a kiválás után micsoda nagy sztár lett. :?
Aki a Te nevedben írt nekem privit, Totkáról is egész más véleménnyel volt. :?
Az hagyján, hogy a nickneveddel visszaél valaki, de még az e-mail-eddel is, mert az egyik topiktársunkat meghívta vki Hozzád titkos talira a Te nevedben. Sajnos véletlenül a meghívólevélhez csatolt még sok előző körlevelet, amiben a jelenlegi topictársaitokat fikázzátok páran. De mivel ez biztos nem Te voltál, azt sem tudhatod, hogy ebben volt arról is szó, amiben Kuha kérte, hogy hívjátok meg Prüntyit is, hogy legyen fuvarja... de Prüntyi mégsem volt elég jó vagy elég elhivatott, hogy fuvar fejében részt vehessen a szupertitkos minitalidon.

És hogy miért gondolom, hogy ezeket nem Te írhattad? Ezért:
[quote]A írta: régiekkel kapcsolatban azt gondolom, hogy olvassák, ha gondolják, de ki nem dumáljanak minket, mert az nagyon csúnya dolog lenne. Bár, amiről nem tudok, az nem is érdekel. Elvileg!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Jó reggelt Lányok!

A gyomrom fordult fel, ahogy elolvastam ezt az utolsó hozzászólást!!!
Gratulálok Tünde, nem hazudtoltad meg önmagad!!!

Ezért kár volt ma ilyen korán felkelned!

Érdemes volt kellemetlen helyeztbe hozni azt a topiktársadat, akitől mindezt az e-mail-es infót tudod?? Mert ezek valóban magán e-mailezések voltak, erről csak azok tudhatnak, akik kaptak a körlevélből. Márpedig Te nem voltál köztük...
Így aztán nem nehéz kitalálni, kiről is lehet szó, az egyértelmű!
Kalapom emelem előtted, és a topiktársad előtt is!

Drága Ayse!

Na, erre most mit fogsz mondani??
Ezek után mennyire nem fogsz aludni az éjjel?? Remélem, a másik topikba viszont jól leírod a véleményed, és ne fogd ám vissza magad!!!!

És akkor mégiscsak felmerül bennem a kérdés, hogy vajon mindenkinek ott van-e a helye a zárt topikban????

Kép
kuha
 
 


Davallia,

félreértés ne essék, egyáltalán nem Ayse-ra gondoltam, amikor azt írtam, hogy jól fog-e aludni.
Eszembe sem jutott, hogy tőle ment az infó, mivel nem volt benne ebben a magánlevelezésben.
Inkább arra gondoltam, hogy tegnapelőtt állítólag annyira felhergelte magát az itt leírtakon, hogy szíve szerint már hajnalban megírta volna a véleményét.
Arra voltam csak kíváncsi, hogy Tünde ezen megnyilvánulása után is ugyanazok kavarognak -e majd benne.

Azért engedd meg, hogy idézzek Tőled tegnapról: "Kuha! Szeretném azt hinni hogy nem a volt topiktársakra gondolsz "kicsámcsogás" címen! Ha nem akkor bocs a feltételezésért..."
Hááát, mi ez, ha nem kicsámcsogás??? Ráadásul ezek tök magánlevelezések voltak...!!!!! Másik ember(ek) magálevelezésének megtárgyalása pedig... Hát, nem tudom, mire véljem.
Szerencsére Tünde minden részletre pontosan emlékszik, úgyhogy gondolom, hogy nem egy mondattal siklott át a téma felett a társaság. MErthogy, mindez majdnem egy éve, egészen pontosan január legvégén volt!!!!

Tudod, Davallia, márcsak azt nem értem, hogy miért csinálta mindezt Tünde az illetővel??? Szerintem ez a legszemetebb dolog... Vagy lehet, hogy az illető már nem kívánatos a másik topikban???
Azt meg márcsak tényleg zárójelben kérdezem meg, egyáltalán, mi értelme volt mindezt ide leírni? Miért nem lehetett ezt príviben megírni Benianyunak?
Tünde (is) naprakész a topikunkból, ez világos. Talán túl békésnek tűnt neki mostanában???

De gondolom, nem várok hiába a válaszra, Tünde biztos meg fogja magyarázni!

Kép
kuha
 
 


sziasztok,

ne hari de en inkabb megsem szeretnek a topik tagja lenni, ez valami....evek ota forumozok de ilyen gusztustalant meg nem olvastam. a zartba persze en sem tartok veletek. kivanom hogy ezen sikeruljon tullepni es ne bomoljon szet a tarsasagotok!
space
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?