Új privát üzeneted érkezett!

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

:wink:

:P :P :P

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Dóriknak, Dorkáknak Boldog Névnapot!!!!!
v.erika
 
 


v.erika!

Hát, ha gondolod... :D Ugyan itt fölösleges zsírmennyiség is keresi sovánka gazdáját. :D :(

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

 
 

I: Azt köszi nem kérem, akad belőle itt is még vagy 8 -9 kg. :oops:
v.erika
 
 


Manóci, aranyos vagy, de inkább elteszem Lillának jövő hétre... 8)
Az én Dorkámat Dorinának hívják, és szeptemberben ünneplünk.
.

Lilla névnapjával viszont pórul jártunk: A LAdóban volt egy nyári névnap is, akkor akartuk ünnepelni, de egyetlen naptárban sem szerepel. Így marad a február, hogy ne legyenek olyan kínos események az életében, hogy mindenki februárban köszönti, pedig nem is akkor van... :roll:

Üdülési csekk: csak többgyerekes munkavállalók kapnak szolidáris alapon az idén. Gyedesek nem

Mialatt olvastalak benneteket, bevágtam vagy 4 szelet téliszalámis kenyeret majonézzel, nagy darab sajttal :lol: :lol: :lol: Persze a gyerekekkel már vacsiztam egyszer. :oops:
Nekem más a taktikám a fogyira, mondjuk én soha nem voltam nagyon hízékony.: Kerülöm nagy ívben az édességeket, cukortartalmú bármit. És reggelire csak egy kis müzlit, weetabixet eszem.

I, te nem tudom ,hogy bírod evés nélkül, én rengeteget eszem szoptatás alatt, a fenti szabályokkal... :oops:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Csokinyuff! Még ilyen gyerekorvost... :shock: A miénk sincs képben, de nem is csoda, amilyen ritkán megfordulunk... :roll: Nade mostmár be kell pótolnunk az oltásokat, letelt az antibiotikumok miatt kiirt szünet! :D Szép méretei vannak Majádnak, de centit nemirtál, vagy én nem láttam?

Manóci! Kösszike a receptet,ímeg fogom csinálni!0Szylvi bounty-tortája engem is megfogott! :lol:

Ja és Dorkák boldog névnapot! És Dóri Neked is, hátha olvasod...

Kajálás: Most, hogy már nem szoptatok aktivan, visszatértem régi önmagamhoz. Alig valamit... :roll: De én sosem érzem magam éhesnek,úgyhogy mázlim van. :D

Csilán! (Nekem is nagyon tetszik :D) Mesék engem is érdekelnek, bár minden mennyiségben töltünk le! De pl. a Szeleburdit sehol nem találom. Nem tudom ez-e a cme, de odavoltam kis koromban érte. Hangyákról szól talán.... :roll:
Milu meg egy aranybogár... nem tudok betelni vele! Lááááááv :lol:

Ja és holnap Szilvi, megyünk falni mi is! Ez már csak természetes! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus 67 cm..
mi is havonta egyszer megyünk az oltásokat 2.3.4. hónaposan megkapta.
akárhányszor elmegyünk mindig valamit kitalál tegnap olyan ideges lettem miatta hogy sirőgörcsöt kaptam és még az exhez is lementem hogy vigasztaljon meg :shock: :shock: :shock:
erre nem volt otthon dühönghettem magamban tovább...
és olyanokat álmodtam hogy a maja mankoval jár meg ilyenek....

Ilyen rémséget remélem hamar nyugdijba megy van vagy 60 éves legalább.
Sokan panaszkodnal rá lehet összekapom magam és átjárunk a Jánoshalmára ugyis csak 10 km egy honapban egyszer azt is kibirnám...
Vendég
 


szilvih!
Mi csinálsz te?????????? Szalámis, sajtos kajahegyek vacsi után???? :shock: :shock: :shock: :D Jól nézünk ki, mondhatom. :wink: (Legalábbis te. Én nem annyira... :cry: ) Én természetesen mindig is hízásra hajlamos voltam. Édességet csak hébe-hóba, cukros lónyálakat nem iszom, csak multivitaminos, 100%-os rostos üditőket. Nem csökentett kalória tartalmúakat, mert azoknak pocsék az íze. (Asszem egy édesítőszer van, aminek nincsen mellékíze, de természetesen elfelejtettem... :evil: ) Egy nap kábé 1 liter fogy el. És ezzel nagyjából ki is merítettük a napi folyadékpótlásomat... :( (Most, hogy ezt így végig gondoltam, kezd az az érzésem lenne, hogy voltaképpen fényen és levegőn élek... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :) :( )

A név választással viszont jobban jártunk (nagy vígasz :? ) : Leventéből 4 (!!!) is van egy évben, ebből kettő júniusban, pár nap eltéréssel... :D :D :D


dincuska!
Priviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Névnaposoknak, boldog névnapot!!!

Remélem senkit nem zavarok vele, de ez itt a reklám helye! Ajánlanék nektek egy honlapot, www.nikken.com

Elkezdtük használni ennek a cégnek a termékeit, köztük azt a víztisztítót is, ami tekirollt is érdekli. Gondolom még emlékeztek, milyen képet tettem fel anno Mina popsijáról, hát annál rosszabb lett, és semmi kence nem használt rá... Már vizeletvizsgálatra akarta küldeni a dokinő. Ekkor keztem el inni ezt a tisztított vizet, és az anyatejen keresztül Mina is megkapta, ezenkívül ezzel a vízzel fürdettem, és 2 nap alatt meggyógyult!
Ezenkívül a tejmennyiséget is látványosan megnövelte... ezt a leadott mennyiségen láttam. Az aranyér hekyrehozataláról meg csak zárójelben ..... ja és mindenki fogyni akar, nekem egyre bővebbek a gatyók! :D (ettől)

Szóval nekünk nagyon bevált, és szívesen ajánlanám másoknak is. Nézzétek meg a honlapot, ahol a cég más termékeit is láthatjátok!

Ha valakit érdekel, szívesen megmutatok több dolgot, mert már beszereztem párat!

Na reklám vége! :)

I, gratula a barackhoz! :D csókolózunk mi is!

Szilvi, irul-pirul, de én bizony lenyalom, ha nem tudom lemosni... inkább az én bacim, mint a földről a dzsuva... :oops: :oops: :oops:

csokinyuff, doki :evil:

na eldugultam! :)

Pusszantás mindenkinek!
Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Köszönjük a köszöntést!

Én nemrég olvastam egy cikket, hogy az édesség nem is hízlal annyira, mint amennyire azt eddig gondolták. Lehet én is ezért nem hízom annyira, pedig nálam aztán több édességet senki nem eszik :oops:

Szilvi :)
A téli szalámi sajttal a vacsi után se semmi kalória szempontjából :lol: Na de neked lehet!

I :)
Ez a doki nem semmi!

Huh csajok, vagy a széltől, vagy nem tudom, mitől, de Brigi egész nap üvölt valamért. Azt hittem, ha majd ül vagy mászik, jobban els tudja magát foglalni, de nem. Nem tudok semmit csinálni mellette. Főzni sincs türelmem, pedig kétnaponta kell.
Én is zizz vagyok ma :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


nelli én ezért varratam neki hordozo kendőt igy tudok főzni
a világ legrondább cumija... pedig chiccoKép Kép
Vendég
 


Csokinyuff! Hát én asszem vállalnám a 10 km-t. Azért durva, hogy még rémálmokat is okoz neked ez p…!
Nem is látszik maján az a 7,5 kg. :)

Erika! Ezen a szemészes dolgon én is gondolkodtam. Simán beutaló nélkül fogadják a babókat? Csak mert az én szemem nem volt tökéletes.

Szilvih! Dorka=Dorina? Ha lányom lenne, 90%, hogy ezt a nevet kapta volna. Valamiért nagyon tetszik! :) De még lehet egy kiscsajom. :)

Csilla! Milyen édes, hogy elaltatja magát! :)

Rákszűrést nekem dec elején megcsinálta a doki, hogy ne kelljen Érdről visszadzsalnom hozzá Újpestre. Lehet, hogy ezért nem kért újabb randit! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


jahh ma megyek gyogyszertárba megint szenvedhetek hogy nem stimmel a név...
ugyanis a kedves doki nem tudja megjegyezni hogy a lányom nem hazafi hanem hosztafi.... :evil:

lehet tényleg átmegyek csak nincs jogsim se kocsink :oops:
Vendég
 


köcce én kicsit dundinak látom igaz tegnap a doktornő azt mondta rá ugy néz ki mint egy kis jumurdzsák :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Rapidban. :)

Vannak még segítőkész, kedves emberek! Úgy látszik érdemes még jó modorra, segítőkészségre, figylemességre nevelni a gyerekeket!
Köszönjük meg, ha valaki figyelmes velünk!

:wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Csokinyuff! Ez hüle! Nem vágtat szájon? :evil:

l: Várjuk a sztorit! :)

Fogyi: Én hol kieszem a hűtőt, hol szinte semmit. Ez nagyon rossz, de van, hogy két hétig nincs étvágyam. Aztán meg elő a nutellás üveggel, meg a szilvalekvárossal. :) Kár, hogy rajtam meglátszik, ha nem vigyázok. Általában. Szülés után eddig szerencsém volt, fogyok, csak nem tudni mitől.

Nelli! Enyémke is nyűgi volt délelőtt, most viszont nagyot aludt. Remélem, hogy jó esténk lesz, nem olyan mint tegnap, mert akkor oroszlánosat játszott, egy percet nem tudtam magára hagyni.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


tekiroll kishiján...
Jajj ma bujik Maja második foga istenem ilyen keserve sirást majd megszakad a szivem de 3 óra bömbölés után végre kibukott és elaludt... hátha jobb lesz mire felkel...
pedig pont egy hete hogy az első kibujt és máris itt a következő :cry:
Vendég
 


Sziasztok! :)

Sztori (semmi különösebb) csak holnap, a ma esti mese elmarad. :) :cry: :lol: :lol:


dikó1!
Az a fajta tisztított víz mennyiben más, mint az itthon is kapható PÍ-víz? :?:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

I, először is ez teljesen friss, a második, hogy a tárolás (nem 24 óra) folytán a palackból kioldódik a kadmium, ami rákkeltő, illetve a víz elveszíti "tiszta" jellegét, a harmadik, hogy teljesen utánozták a természeti környezetet aszűrésnél, mágnesgyűrű középen, szén szűrő felül, szilikát alul, negyedszer, nem ionizált víz, hanem minden szükséges alkotórészt tartalmaz a szervezetnek, nem utólag helyezik bele! És ötödszörre, a ez optimalizálja is a vizet, amit a pí víz nem tud, azaz feldúsítja oxigénnel és mágneses energiával, ami a szervezetnek sejtszinten tesz jót! hatását rögtön érzed, ahogy megkóstolod, már pár korty után ,
is!
Amúgy saját véleményem, hogy finomabb.

Ennyi röviden :) ! És köszönöm, hogy megnézted! :D

Csokinyuff, szegény Maja, gyors fogkibújást!

Lányok hová lettetek???

Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi: én is néztem az oldalt, de vizet nem találtam.
Amúgy vagyok, csak Marcipán pár napja extra nyügi. Biztos a foga miatt, illetve most picit folyik az orra, úgyhogy kapja az oscillo-t (is a chamomilla mellé).

Kép
Kép
timóca
 
 


diko köszi remélem gyors lesz!
Kép Kép Kép Kép és jol elvan egy papirral is :lol: Kép
Vendég
 


Timi, a környezet címszó alatt találod a víztisztítót!

Ma volt a farsang az oviban! Bence cowboy volt, ha felkerülnek a gépre teszek képet! Ari volt! :D

Most meg táncpróbára megyünk, ete jövök!

Pusszantás!

KépKépKép
dikó1
 
 


Vagyok én is, de extra nyügiség nálunk is beindult. 2 foga is jön, ömlik a nyál a szájából, és tök zizi lett a gyerekem.
Most csak gyorsan végigolvastam, és húzok szenderegni... kicsit kivagyok.
Nelli, Best of Elmo még nincs Magyaro-on, nem szinkronizálták le, és nem adták ki. Viszont van egy csomó Szezám, a legújabbak most jönnek: ÉBREDJ ELMÓVAL! MENJÜNK A SZABADBA! KETTÕ VAN BELÕLE: KÉZ, FÜL ÉS LÁB! HÁZIKEDVENCEK, JÓ ÉJT SZEZÁM UTCA, és BOLDOG, BÁNATOS, BÜSZKE ÉS BOLONDOS

Csilla
Vendég
 


Elmo-t Livi is csípi :lol:

Ez a nyügi lehet, hogy nem is a fogak miatt van, hanem az idő is bejátszik? Szegény Marci is kivan egész nap, aludni is alig alszik. (ha meg végre elalszik, a nővére gondoskodik róla, hogy hamar felébredjen :evil: )

Kép
Kép
timóca
 
 


Sziasztok!

Csavargunk egész nap, meg haverolunk a barátnők kisfiaival... Hihetetlen, hogy szinte csak kispasik vannak körülöttünk. Az utcánkban hirtelenjében született 7 kisbaba, abból egy darab lány van. Az enyém...... De jó lesz neki 16 év múlva... Hmmmm. Nekünk viszont nem lesz jó!!!! :twisted:

Nálunk este 6-7 között van hisztinyák már napok óta.... :evil: Nem tudom miért és miért pont akkor.... :roll: De bizti nem a foga miatt, mert annak se híre se hamva...

Vettem ma hálóban 50 db kislabdát a gyerekeknek. Leszórtuk a földre, körbekerítettük, aztán kezdődött a játék! Naggggyon bejött Tamarának! Lehet, hogy veszek még egy 50-es csomagot.... Kelllene hozzá egy kisméretű felfújható medence, abban mehetne a buli! :D
v.erika
 
 


Ildi,érdekes ez a víz!Jó lehet, az biztos.Legalábbis meggyőzően írta le :wink: És ti honnan, ill. hogyan szerzitek be?Ja, és mennyibe kerül?
Miben kapod, ha a műanyag palack kizárva?

Szilvih,bocsi a név keverésért :oops: már megint megszívtam ezta becenéz keverést.Egyszer jártam már így Timi, Livijével is!Őt is ugye Livizik, és az általában -persze az olíviának is, de nagyobb többségben - a Líviák beceneve!És felköszöntöttem lívia napkor!Pont most lesz :lol: mert van Lívia barátnőm is!
Nálatok meg ugye a Dorka 90%-ban a Dórik névnapja :wink: Úgyhogy bocsi,bocsi!Természetesen Lillust felköszöntjük a saját N. napján ne tedd ezt el neki.Jár majd külön köszöntés a kis manónak :) Téliszalis szenya...mnyamiiiii ne mondd!Imádoooom, én amúgy is inkább hidegkajás vagyok :P

Judit,Kocsi hiány :( hát az rossz, kényelmesebb lenne az tuti, de....lehet megéri még így is az a 10 kilcsi busszal?! :roll: Arról nem is beszélve, hogy "csak" 1 éves korukig kell havonta hordani, utána már nincs ilyen sűrün státuszvizsgálat!

Elmo itt is bejön :wink:

Nyügös babákhoz csak annyit, hogy ma voltunk du. a sógoroméknál, és este hazafelé Hanna, Dunakesziről üvöltötte végíg az utat, potom 3/4 óránkeresztül :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
azt hiszem mi visszük a pálmát :? úúúúúútálja a hordozkát, és az autózást egyáltalán!!!Eszti pedig elalszik benne a mai napig.Hát nem egyforma a 2 gyerek!!!!

Megyek, már fáradt vagyok, csak elvonásom volt és bekukk :oops: :oops:

Jó Éjt!
manóci
 
 


Sziasztok!

Manóci, írtam privit. A műanyag palack a hosszantartó tárolásra vonatkozik! Nekem már van saját ebből a víztisztítóból, így rögtön isszuk frissen, de tarthatod műanyag üvegben 1-2 napig! Amúgy én üveg tejesüvegben hoztam anyutól, amíg csak neki volt. Már literszámra gyártom a szomszédoknak is, mindeki úgy megszerette! :D

Hanna, szegényke, pedig olyan jó dolog az autózás...

Erika, labdák, biztos jó buli! :)

Csokinyuff, ti merre laktok, olyan ismerős vagy nekem ?!? Ezek a képek is nagyon jók!

Minden nyűgös , fogbújós babának jobbulást!

Pusszantás, Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Csokinyuff! Na mizujs a második foggal? :)

Erika! Hát nem irigyellek a sok pasi miatt körülöttetek. :)

Elmo? Le vagyok maradva mesefronton… :oops:

Ildi! A beszerzés minket is érdekelne. Bár párom már talált .hu oldalt is. :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Voltunk ma mérésen, és Brigi baba lemozogja a gyarapodást, mert 5 hét alatt gyakorlatilag nem hízott semmit (20 g-mot) :( 6820 volt, és most 6840 g. Nem elég már így a tej, de enni nem akar mást. A doki is mondta, hogy erőltessem, vezessem rá, de könnyű azt mondani!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Lányok? Mi ez a pangás? Nem volt sok visszaolvasnivalóm! :(

Csokinyuff! Hát ez a gyerekorvos iszonyat, tényleg próbálj inkább Halmára kijárni? Hol laksz? Az egyik barátnőm jánoshalmi, párszor megfordultam arrafelé! :D Jók a képek, mint mindig! A mosott ruhák között is nagyon jól mutat! :lol:

Dikó! Átnézegettem a honlapot, nagyon klassz, én is kíváncsi lennék, hogy rendeltél. :roll: :D Tegyél képet a jelmezesekről! :D

Nelli!Hát megértelek, tegnap én is kiakadtam, hogy főzni se tudok mellette, pedig csak egy pindúrom van. DE azzal állandóan foglalkozni kell! :D

Csilla! Hogy van Milán baba? Mi még kicsit taknyosan, de már kilábalóan, ha teljesen lecsengett, akkor tali, úgy várom! :D

Erika! Nekünk de hisztisebb, nem lehet letenni a kiságyba egész egyszerűen! Most is itt vana kezemben! :roll: A tejet meg egyszerűen már nem szereti, reggel és este is úgy kell erőltetnem. Persze spenóttal vagy bármi mással hígítva lecsúszik vagy 200. :roll:

Manóci! Sajnálom, hogy nem szeret utazni. Próbáltad úgyis, hogy levetkőzteted, megemeled az ülést, és kezébe adsz egy játékot? Nálunk ez jön be, ha nagyon megy a semmisejó!

Tegnap vettünk etetőszéket, csatolok képet! :D Meg arról is hogy milyen szépen ül támaszték nélkül, de lehet hogy az nem látszik olyan jól! :D
Kép
Kép
Kép
Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Nelli! Enyém gyerek meg fordított, pont a tejet nem szereti. :( Próbáltad a gyümölcsöket anyatejbe keverni és kanállal vagy cumisüveggel adni? Úgy se kell neki? Hát nem tom! :roll:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nelli: Tamara sem hízik, illetve csak minimálisat, mint Brigi. Nehezen megy a hozzákaja, a tejci meg már nem elég. Úgyhogy én este a 6 körüli kajánál elkeztem nek sajáti tejpépet adni: felolvasztott AT+holle rizspehely+gyümölcs. Ezt szopi ELŐTT adom, és így hajlandó egy kicsit enni belőle. MInden nap 1 kiskanállal többet. Kb. 6-7 kiskanálnál járunk.
A főziket délben szopi után kapja, na ott még lassabban haladunk...
De egész nap mászik, jön-megy, mint a motolla, fel akar állni, el is hiszem, hogy nem hízik.... :roll:

Dolli: szemészhez maszekhoz mentünk. Nem próbálnám az SZTK-ban.... :lol:

Elmoról én is lemaradtam... :oops: Na majd megtudjuk ki az 1-2 év múlva! :lol:
v.erika
 
 


Egy friss kép:
Kép
v.erika
 
 


Sziasztok!

Én most csak pár képpel jelentkezek (gyorsan ebéd közben) :lol:

Cukis vigyoris:
Kép

Álldogálós:
Kép

Itt meg alul látszik az egy darab pici fogacska :lol:
Kép

Este próbálok még jönni :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


akkor én is dobok egy párat :D
mindegyik nagyon édike
emma különösen :wink: Kép Kép Kép
Kép
rákapott a banánra :lol:
Vendég
 


dincuska!
Priviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


l!

Most akkó nem ment el a privi? Mert én másnap küldtem a választ. :roll: Azt hittem múltkor azért írtad, hogy privi, hogy jupi megkaptad. Akkor mégsem? :roll: Szólj, és még egyszer elküldöm. :D

Csokinyuff! Maja nagyon édes, amikor a banánnal kacérkodik!

Timóca! Marcipán rengeteg nőtt! Az arcán úgy látom, hogy nagyon sokat nyúlt. :D Édes! :lol:

Erika! Nagyon aranyos a kisasszony! :lol:

Emma kitalálta, hogy este sem kell neki a cici. :( Lehet hogy túl fáradt, hogy erőlködjön vagy nem tudom miért lehet, azért erőltetni próbálom... Nagyon édesen pancsol mostanában a kádban, meg kell zabálnom, odahajol a víz fölé, magyaráz és csapdos ezerrel, mindegy, hogy az egész arca csupa hab meg víz! :lol:

Holnap megyek a suliba, sajna!

Jó éjt!

Ja csatolok még egy etetőszékeset, ezen jobban látszik. :oops:

Petra, meg akik rég voltak...Hol vagytok???
Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincuska!
Akkor küldheted.

:cry: :cry: :cry:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Dincuska, én is téged kereslek. Múltkor kiderült, hogy nagy csirkeszárnypusztító vagy, de vajon elkészíteni is tudod?
Hogy kell ropogósra csinálni???? Nekem annyi levet eresztett... nemjójossz :( Igaz, az első félórában lefóliáztam a tepsit, lehet hogy nem kellett volna? De akkor hogy puhul meg?
Nem tudok csirkeszárnyat brühühüüüüü :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!

Lilla ma elkezdett "beszélni" :lol: :lol: 8) Folyamatosan mondogatja, hogy mamamama, meg babababa, meg mememe, 1-2 óra alatt annyi variációt mondott, hogy ha ilyen tempóban folytatja, egyévesen elmondja az anyám tyúkját.. :lol: :lol:
A mászáshoz is kezd már közelíteni, egyre többet van fent a popsija (persze ebben tudom, nem egy korán érő)

Tök jó hétvégénk volt, szombaton bálban voltunk, talán az esküvőnk óta először táncoltam Lacival, de bepótoljuk, mert holnaptól meg tánciskolába fogunk járni. :shock: :roll: Persze az én ötletem volt. :twisted:
Vasárnap meg fényképésznél voltunk, hogy meg legyünk örökítve családostul, mert olyan ritka, amikor négyen vagyunk egy képen, és biztos, hogy azon is legalább az egyikünk kancsalít, pislog, vagy az orrát vakarja.

Dincuska, nagyon menő etetőszéke van Emmának, gondolom, szereti...

Timóca, már Marci is felállt?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Olyan helyesek ezek a babák:) Én is dobok pár képet. Szegény kicsit leverte az arcát, kék-zöld és sebes :( De bizonyisten nem verem a gyereket!!!

Apa fogd be a szád! Kép

Anya és a Döbrögi Pocakos Kép

Ez a zokni az én méretem? Kép
Vendég
 


l!

Ötször kíséreltem meg elküldeni neked a levelet, és 5ször az én postaládámban landolt. Mostmár elegem van!!!!!!!! :evil: Volt már valakinek ilyen? Hiába írom be, hogy l a címzett, akkor is dincuskától dincuskának.... Ki írta ezt a programot??? :twisted: Na szóval elküldöm mellékletként. Ja és persze ez volt a hiba oka már az első levélnél is.

Csilla! Ma is csirkeszárnyat vacsoráztam, micsoda véletlen. :D Egyébként ezt a Hungerit feldolgozójában vettük Szentesen tök jó áron, úgyhogy tele a fagyasztó, és nem kell vele vesződni (mikróban 4-5 perc). Jó tudom Szentes nem itt van, nem tom a boltban mennyivel drágább. :roll: Lehet hogy a fél óra volt sok, én nem szoktam olyan sokáig, meg mindig teszek krumplit az aljára, utána egy kis paprika meg hagyma, és rá a szárnyikák. Ezt Sándor fejlesztette ki, úgyhogy övé a dicsőség. :lol: Ja, és az elmaradhatatlan fokhagymával dörzsölgetés (vagy a boltban is kapható kentucky vagy hasonló fűszerkeverék)... Húúúú mindjárt visszaparkírozok a hűtőhöz! :D
Sebes kis Milán! De drága! Emmával is történnek hasonló balesetek, epdig nem is mászik! Nagyon édesek vagytok! Jó húsban van a vőlegényünk! Mennyit hízott?

Ha már itt szakácsnőként lépünk elő, esetleg egy jó padlizsánkrém recept? :D Egyszer már csináltam, de kudarc lett. Anyukám incsi-fincsit csinált, de azt már sosem fogom megtudni, hogy, és holnap lesz 2 éve hogy meghalt. :( Na nem ide akartam kilyukadni, csak ránéztem a dátumra. :(

Szilvi! De édi lehet Lilla ahogy csacsog! Máshol is olvastam, hogy némelyik kisbaba beszéd, némelyik mozgás terén teljesít többet. :lol:
Fényképész. :D De mért nem jöttök hozzánk? Emma is mindig vigyorog a képeken, ő a tesztpilótám és egyben ajánlólevelem! :lol:
Én is nagyon szeretnék táncórákat, idejét sem tudom, mióta nyúzom vele Sándort. Annyira szupi!!!
Szereti a széket. :D Vére egy hely a konyhában, ahová lerakhatom, és közben dolgom is végezhetem. :D

Jó éccakát! Bár már ti biztos horkoltok... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Nekem is horkolni kéne, mert a levelet lazán lehagytam... :D

1202772664.3102.doc

dincuska
 
 
 
 
 
 


milu a kis drága sajnos még mindig foglalt :shock: :?
Vendég
 


Köszi dincuska, megkaptam. Négyszer. :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Négyszer???? KI vagyok akadva, mert én is legalább annyiszor. És nem vagyok dinka, az érkezett üzeneteket nézem, nem az elküldötteket. :D Na mindegy. Sorry, hogy betelítettem a postaládát. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dincuska! Nem semmi ínyenc Emmácska, hogy a tej csak spenóttal jó! :) Hihetetlen, mennyire mosolygós baba! :)

Erika! Milyen nagylány már Tamara! És milyen szépen ül az etetőszékben. :) Mi még hordozóban eszünk.

Timóca! De ügyes vagy, hogy tudtál fogacskát fotózni! :) Nekem még nem megy, pedig már egy hónapja kibújt, és ha jól látom, jönnek a felső metszők is…

Csokinyuff! :) Az első képen mit evett a kisasszony? :)

Szilvih! Lilla beszéd! :)

Csilla! Ez a zoknipakolós nagyon édes! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szivi: bizony, most 1 hónap alatt nagyon beindult a kisherceg :lol: . Hirtelen mászik, felül, feláll, fogat növeszt :lol:

Egyébként meg nem értem itt a topicban a csajszikat. OK, jó pasi Milu, de nem ő az egyetlen :roll: . Kénytelenek voltunk máshol menyasszony után nézni :twisted:
Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,és látom már a lényegre is tértetek :lol: :lol: :lol: Ami azt illeti nekünk sincs még vőlegényünk, ugyhogy..........ha Marcinak bejön Hannusom, én nem leszek rossz anyós :wink: :P
Nagyon ügyik vagytok, hogy már ennyi mindent csinál, növeszt stb.

Nálunk mai napi nagy hír, hogy ma reggel fölállt a járókában!!!! :) :) Olyan cuki volt, először föltérdelt, majd rugózott kettőt, belekapaszkodott a járóka rácsába, és fölállt!És annyira édesen fülig érő szájjal vigyorogva nézett, mintha mondani akarta volna, hogy: "anya nézd mit csináltam" :)

Milu, Emma, Maja,és nehogy kihagyjak valakit, minden baba gyönyörűűű! :)

Dincus,nagyon klassz az etetőszéketek, abba én is szívesen elüldögélnék :lol:

Szilvih,Lilla, de ügyes, kis dumagép :D
Tánctanulás, tök jóóó!Nekem is tetszene nagyon, de az én férjemmel ilyen programot nem lehet!Szeret táncolni, de nem a klasszikust, hanem ha bulizunk akkor érzi a ritmust 8) :P

Na, majd benézek du. most mennem kell vár a: Kép Kép , és ki is kéne menni, tök jó az idő, és felújították a játszónkat, most új mászókás játék van rajta Esztit el sem lehet rángatni :lol:
manóci
 
 


Sziasztok!

:)

Majd én is beszállok a ringbe. Addig is elmondanám, hogy OkosAnyuka megint pofára esett. :x A múltkor megint trehány volt, és elfelejtette áttölteni a fényképezőgépről a videót a számítógépre, így amikor ma reggel a Gyermek -aki utálja, ha fényképezik- kivételesen hagyta volna magát megörökíteni, ahogyan háton fekve aranyosan vigyorog az ágyában ahelyett, hogy hangosan követeli a kaját - szóval ma reggel nem tudott fényképezni. :evil:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: