Új privát üzeneted érkezett!

Viki!!! :D :D :D

Hatalmas gratula Neked!! :D :D Nagyon örülök!!
Te aztán tudsz hallgatni. :)
Remélem most már minden rendben lesz, és gondtalanul élvezheted a következő hónapokat!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Viki!!!!

Mégegy kismami!!!! :D Juhéjjjjj!!! :D
Gratula és vigyázz magatokra!!!!! :D

Talizósok!!!
Kérünk majd sok-sok képet!!!!!! :D

ancsi26
 
 


Nahát, micsoda jó hírekre jön az ember! :D

Viki!
Szívből gratulálok! Vigyázz Magatokra! :D :D
És most hogyan tovább? Peti megy bölcsibe? És te dolgozni??

Hazaértünk a taliról, nagyon jól éreztük magunkat! :)
A gyerekek tündériek voltak, mindenki hihetetlen nagyot nőtt! :)
A kicsik is nagyon megnőttek és nagyon édesek voltak!
Végig gondoltam, hogy talán 4-en voltunk, akinek egy szem csemetéje van és a pocakban sem lakik senki.
A többieknek vagy már 2 gyerkőce van, vagy most várja a 2.-at!
tök jó! :D

Annamami!
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást! Ne haragudj a kupiért! :oops:
A házatok nagyon tetszett, eszméletlen hangulatos! :)

Benianyu!
Még1x köszönjük a szállítmányozást! :)

Én itthon felejtettem a fényképezőgépet, :oops: DE volt aki fényképezett, így lesznek képek!!!!!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 

 
 

Mindenkinek köszi a gratulát! :D

Duda!

Megnéztem a gyerekülést, ez is azt írja, hogy 18 kg felett csak ülésmagasítóként üzemel! :( Na mindegy, ha így folytatja Peti, egy darabig még nem lesz 18 kg! :lol: :lol: :lol: (már hónapok óta 12, és nem mozdul, de én nem bánom, mert olyan kis örökmozgó, és mozgékny így is, meg eszik is rendesen, csakhát le is futkossa rögtön! )
Én már szabin vagyok, a szabikat kiveszem, aztán remélem novemberben meg már kiírnak táppénzre!
Petit meg nem viszem így bölcsibe, amúgy is csak muszájból vittem volna! :)

Várom én is a talis képeket!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


VIKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaj hát hogy a fenébe haragudnánk :P :P :P :P :P
Jaj de örülök nektek :P :P :P :P :P :P :P
Hiszen irtad hogy Ti is akartok.....jaj ez olyan szuper.
Nagyon gratulálok, és nagyon vigyázzatok magatokra...

Ja és nézd csak meg az Te és az én vonalzómat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Viki!

Na most elbizonytalanodtam...

nekem az van a papiromon hogy placenta helyzete:Mellső fali....

Akkor ez most mit jelent??????? :roll: :roll: :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Szeretettel várok mindenkit az augusztus 30.-án 16 órakor nyíló kiállításomra ahol a szeptemberben megjelenő Kaláka verseskönyv illusztrációi mellet egyéb grafikai munkáim is láthatóak lesznek .... remélem olvasható lesz a feltöltött meghívó... igyekszem a gyerkőcöknek is kellemessé tenni a helyet (varrok óriási babzsákokat) sajna Kalákát ide nem sikerült elhívni, de majd a karácsonyi vásárra...


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Megann!

Az is tök jó, csak ne lent legyen! :wink: És igen, láttam a vonalzódat, és végülis Léna és Peti közt is csak 2 nap van! :wink:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok! :D :D

Megjöttünk mi is rövidke nyaralásunkból!
Micsoda hírre!!!! :D
Viki
Szívből gratulálok PICURKÁDHOZ!!!!!!
(na ugye hogy boszi vagyok??? :lol: Mondtam én két hete, v.három, hogy Te leszel a köv.kismamink!!!!!! :P )


Lányok, én olyan bunkó(v.nemistudoménmi) vagyok!!! :? Azt hittem, úgy gondoltam, hogy igazán csak külföldön, klassz tengernél lehet igazán jól, jót nyaralni, pihenni.
Rájöttem itt a hegyek, patakok, völgyek otthonában, hogy ez nemn igaz.
Szuperül éreztük magunkat, a szálloda minden egyes dolgozója kereste a kegyünket, kívánságunkat, a kicsiknek játszószoba, a panoráma kitűnő, és apától kaptam(befizetett egy aromaolajos, és egy talpmasszázsra-)na erre vágytam már régóta, azt hiszem újjászülettem! :D :D

Rengeteget ettem, finomabbnál finobbakat, boroztunk, Panni is hihetetlenül jól érezte magát, szaladgált, bolondozott mindenkivel.Etettük a Kékesen a mókusokat, kisvonatoztunk, csónakáztunk, picit múzeumoztunk, hegyet másztunk, és szívtuk magunkba a friss hegyi levegőt.

Ja, és Kuha, Barbi figyelem!!!!!!!!!(majd írok Nektek ezzel kapcs.pü.t is)Két hete hogy abbahagytam a Reductilt, és 4 napon át keményen ettem ittam diétásnak egyeltalán nem mondható ételt-italt :oops: , és egy grammm nem jött vissza!!!!!!!! :D :P

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Annamami!

Köszönjük szépen a vendéglátást mi is és remélem nem hagytunk megunk után jóvátehetetlen kárt!!! :oops: Nagyon jól éreztük magunkat mindannyian!


Viki!

Hatalmas gratula neked is! :) Nagyon ügyes vagy hogy ilyen sokáig titkoltad, én nem tudnám! :)


Megann:

Ne aggódj, csak az a baj, ha a méhszáj fölött tapad a placenta, LENT. Ha a mellső falon tapad, akkor azt jelenti, a hasfalad és a baba között van a placenta (nekem mindkét terhességem alatt így volt). Ha a hátsó falon, akkor pedig a gerinc és a baba között.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Barbi:
Csodaszép képek, festői tengerpart!!!!!!Ti is, és a Srácaid is helyesek!!!
Ayse:
Hercegnőd hercegnős szobája igazi CSAJOs, a kislámpától elájultam, olyan klassz, nem is láttam még ilyet!!!!!!!!Az ágyikó viszont a fehér rácsokkal a kórházi ágyakat juttatja eszembe! :lol: Bocsiii!Az erkély is nagyon tetszik(már amennyire a fotón látható)
Szilvi:
Tomid édes nagyon a fagyival, és látom jó prezúros a térdecskéje!!Te is csini vagy ám!!!


Annamami talis képeit én is várom(ma ahogy jöttünk haza gondoltam ám Rátok!!!)-nem kis vágyakozással!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Rókica!

Köszi! És köszi, hogy megnyugtattad Megannt, én nem tudtam ilyen szépen leírni a placenta helyzetét, de ugyanerre gondoltam! :wink: Petinél nekem jobb oldalfali volt.

Hajni!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! És ez az olajos kényeztetős talpmasszázs! :D :D :D Hogy ment a pelusélküliség Pannának? Vagy pelusoztatok végülis?

Barbi!

A képek fantasztikusan gyönyörűek! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!
Óriási gratula! :P :P :P
Jól titokban tartottad, bár én eltűnődtem, hogy hogyhogy ennyire "szószátyár" lettél mostanában :wink:

Hajni!
És még mennyi klassz hely van itthon, hajjajj! :wink:
Az ágyat illetően van benne némi igazság, bár az a csavaros vasalat az oldalán azért mégiscsak megkülönbözteti tőlük! :wink:


Annamami!
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönünk mindent! :D

Kis fényképészem ma nem volt elemében, úgyhogy csak egy pár lett jó, illetve valamennyire jó, mert még ezek is homályosak :oops: íme:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



És a túrókrém receptje, közkívánatra: túró, tejföl (hozzávetőleg 25 dekához 4 evőkanál), só, fokhagyma, olivabogyó kettébe vágva, kapor, felnőtteknek frissen őrölt bors, alternatívaként almareszelőn lereszelt uborka (ez ma nem volt benne).

ayse
 
 


Annamami, köszönjük avendéglátást, nagyon-nagyon jó volt. Szép helyen laktok és szép a ház is nagyon.
Fotóztam, most forditok, de ha marad időm és éberségem, felteszem.

Szilvi, most láttama felajánlásodat hinta ügyben, tegnap valahogy átsiklottam felette. Köszi :wink: Úgy tűnik, mégis lehet kapni itt is.

Viki, gratulálok :) :) :) Én is sejtettem ám :wink:

Hajni, üdv itthon! Kedvet csináltál a hegyvidéki nyaraláshoz.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Annamami drága!

Bunkó módon még meg sem köszöntük a sziveslátásodat. :oops:
Fantasztikusan jól éreztük magunkat, Léna is iszonyúan elfáradt, alvásból nem akart magához térni, most meg nem akar aludni :roll: , de azért megérte ám :wink: :wink:
Szegény Mazsi remélem kipihente a fáradalmakat, majd számolj már be hogy hogy zárult a napja....mert igencsak kis hős volt, hogy ennyire képben volt még délután is.
Léna már rég kidőlt volna.

Mézeskalácsházikó irigylésreméltó, de ezt már Barbival jól kiveséztük, ugye Barbi????

Férj nem volt nagyon kibukva a romhalmaz láttán???

Róki!

Köszi a felvilágositást, egyből rá is kerestem a neten, és meg is nyugodtam, hasonló infókat találtam én is.
Léna hátsó fali volt, de majd azért rákérdezek a dokimnál bár biztos mondta volna vagy a saját dokim vagy a másik akinél hétfőn voltam(mellesleg Gasztonyi dr, aki azt hiszem hogy szintén Istvános doki....hááááááááááááát nem nyerte el annyira a tetszésemet egyébként)...na szóval majd azért rákérdezek.

Viki!

Akkor most megint megkérdezem hogy mire vágysz, fiúcska vagy leányka????? :)

Juci!

Nagyon kedves lány a nővéred és irtóra hasonlitotok egymásra, mármint szerintem habitusban....

Na én is elteszem magam...jó éjt..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Viki!

Óriási gratula a pocaklakóhoz, szívből kívánom, hogy most már minden rendben legyen!!!! :D :D :D :D :D

Annamami!
Nagyon köszönöm a vendéglátást, szuperul éreztem magam, sajnálom, hogy a fiúk lemaradtak, nekik is nagyon tetszett volna a buli.
A házatok valóban csodás, nekem nagyon bejött (Megann :wink: :wink: ) :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Annamami
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást! Tényleg nagyon kellemes volt és én sem voltam rosszul! Hurrá! :lol:
Elnézést a rumliért!
A limonádés a Ayse túróskencéje nagyon jól esett, ezt külön köszönöm!

Viki
Gratulálok! Nem lehetett semmi ez a pár hét Neked, de örülök, hogy minden rendben a Picivel.

Mi most voltunk dokinál és Picurka2(Bocsi Viki Marcit már akkor Picurkáztuk amikor még csak távoli terv volt, kb 6 éve) szóval ha nem bánod Picurka2 lesz a miénk is, jó?) 7 hetes, április 4-re jósolják és 11 mm és ügyesen dobog a szivecskéje! :P

Megann
Érdekes amit írsz, mi teljesen másnak tartjuk egymást :P Bár az is igaz, hogy azért van sok közös vonásunk is.
Léna amúgy zabálnivaló volt ma is!

Mint ahogy a többiek is, de Julcsi kolbász kakilós beszólásan nagyon vicces! :lol: Meg az egész picilány!

És Zsuzsa tündérke volt ahogy birkózott a gumilóval!

Szilvi
Azért megnyugtató,hogy nem egy bölcsibe jár majd a kettő óriás! :wink: :P Bár lehet, hogy ott egy irtó erős bandát alkotnának és az összes kukásautó náluk landolna.

Ayse
Lilinek mi volt a hozzáfűznivalója a naphoz? Azt azért nevetve tapasztaltam, hogy Andriska is tudja védeni szerencsére az érdekeit.

Mazsi meg tök szépen beszél Annamami!

Bodza
Elképesztő,hogy Kristóf mekkora legényke lett. És olyan kis kedves, mosolygós. De úgy tűnik, hogy nem lesz olyan fürtöske mint a csini kis nővére. Ja és Te nagyon jól nézel ki és Ayse Te is nagyon csini voltál.
Meg a többiek is persze, csak Ti nagyon feltűntetek most.

Dani pedig olyan betyár mint volt Benianyu, ha nem nagyobb! :lol:

Szóval nagyon kellemes volt és köszi és Barbi Téged is tök jó volt látni és Anna is nagyon kis husika meg Szilvi is!

Barbi
Nyaralós képek gyönyörűek
Szilvi a Tiéteket most fogom megnézni de megelőlegezem! :P

Jó éjt!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Duda
Natit véletlenül hagytam ám ki! Nagyon helyes kiscsajszi! És nagyon hasonlít Rád!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok,

Elöszőr is nagy gratula Vikinek! :D

Talis képek szuperek! :)

Barbapapa, juj de szép helyen voltatok... :)

Mi tegnap voltunk dokinál. minden rendben volt. Ma meg uh-n.
Hát punisnak punis, de pl. arcáról semmi kép nincs, így visszamegyünk szombaton. Plusz a ködökzsinor is elég érdekesen néz ki. Csajszi szerintm hurok van rajta, de nekem inkább csomónak tűnik. Na majd szombaton meglátjuk.

Juci, jó nagy már picurka 2 :)

Pár kép azért máról:

Pusszancs : Kriszti
Kép Kép Kép Kép

(elsőn, arcocska,(mér amennyi) másodikon láb + kzsinor, harmadikon nuni, negyediken oldalról)

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó nézni ezt a sok-sok képet, és hát megvallom őszintén, meglehetősen epekedtem is a tegnapi tali miatt. Dehát ez az élet rendje, és örülök, hogy jól éreztétek magatokat Annamamiéknál!

Viki!

Nagy-nagy gratula Nektek is a pocaklakóhoz!!! Tényleg nem semmi, hogy ennyire magadban tudtad tartani, bár megértem az indokaidat, és nagyon rendes tőled, hogy nem akartad pl. Megannt beparáztatni.
Mert hát valljuk be őszintén, Megann szerintem tuti, hogy beparázott volna. :lol: :lol: :lol: Igaz, Megann???

Barbi!

Nyaralós képek valami fantasztikusak, gyönyörű helyen lehettetek. Érdekes, mert én valahogy soha nem éreztem vonzalmat Horvátország iránt, de ezek a képek meglehetősen megmozgatták a fantáziámat.
A vízeséses képeket csak bámultam (és közben ámultam :lol: ), el tudnám képzelni, hogy mi is ott pancsizzunk...
És a fiúk is tök sokat változtak szerintem, Leon megint hatalmasat nőtt.
Te pedig baromi jól nézel ki!!! Hány kiló ugrott le??? Mert nekem úgy tűnik, mintha igencska megfogyatkoztál volna!!!

Ja, és mi a helyzet a GYES-el??? Sikerült anyudnak intézni valamit, vagy továbbra is hülyének néznek???


Thomasanne!

Ti nyaralós képeitek is szuperek, Tomi pedig nagyon helyes fiúcska! Mit fiúcska, pasi!!!
Gergőnek dettó ugyanilyen sapija van, mint Tominak, csak azzal a különbséggel, hogy nem engedi, hogy a tarkóvédőt "letekerjem" a sapiról, így nálunk csak sima sapiként funkcionál.

Totka!

Örülök, hogy Ti is ennyire jól éreztétek magatokat!
Egész konkrétan hol voltatok?? Van valamilyen internetes elérhetősége? Szívesen megnézném magamnak!
Képeket tessék feldobni!
Ahhoz pedig külön gratulal, hogy ennyi evészet-ivászat közepette nem jöttek vissza a kilók!
Most hol is tartasz egész pontosan? Hány kg-tól sikerült megszabadulni, mióta elkezdted az egészet? És szeded még?

Én ugye múlt hét hétfőn kezdtem, most tartok kb. 2,5 kg-nál. Az elmúlt egy-két napban meg sem mozdult a mérleg, dehát gondolom ez így normális.

Benianyu!

Dani nagyon vagány, megzabálom a fürjeit!! És Te valami fantasztikusan nézel ki! (dehát mikor nem?! :wink: ) Szóval tényleg, nem látszik rajtad, hogy túlságosan megviselt volna ez az egész költözősdi!

Megann!

Lénáról már ne is beszéljünk, imádom a kislányt, annnyira széééééééééép!!!

Írtad, hogy megvettétek Ti is az ágyat. Megkérdezhetem, hogy hol vettétek? És lapra volt szerelve, vagy úgy egy az egyben hoztátok el?
Én Szentendrén akarnám megvenni (ott van jó sok kedvezményünk) ugyanezt az ágyat, dehát nem tudom még egyelőre, hogy milyen formában adják.

Na, mit is akartam még??? NEm tudom, mert mire a végére értem...
PEdig ilyenkor reggel fog a legjobban az agyam.
Érdekes, mióta dolgozom, nagyon szarul alszom.
Eleinte éjjel is fent voltam órákat, ez mostanára megszűnt szerencsére, de pl. rendszerint felkelek reggel 3/4 5-kor, mikor Robi elmegy. És nem tudok tovább aludni.
PEdig bőven ráérnék 6-kor kelni.

Hát "röviden" ennyi. Holnap végre megyünk Gergőért, majd csak hétfőn kapják vissza anyuék. MÁr alig várom, hogy jól megölelgessem, megdögönyözzem.
Na, induluk, összerakom magam, aztán fél 7 felé irány a munka!

Pusszantás nektek!

Évi

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a gratulát, remélem én is, hogy mostmár minden rendben lesz! :)

Juci!

Dehogy bánom, hogy Nektek is Picurkátok van! Tök jó! :D És szép nagy már! :)

Csikken!

Grat. a nunishoz, jók a képek, legközelebb majd tuti sikerül arcocskát is nézni! :D

Talis képek nagyon szupik, hogy ezek a gyerkőcök milyen gyönyörűek! :D :D :D :D

Megann!

Most úgy érzem, hogy ahogy indult ez az egész dolog, egészséges gyerkőcöt szeretnék, és akkor minden rendben lesz! :) (na jó, szívem mélyén vágyom egy kislányra is, pláne, hogy több gyerkőc tuti nem lesz már :wink: ) de a kisfiúnak is van már neve, akkor sem esnék kétségbe! :wink:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Peti elromlott! :shock: Három napja már megint többször kel éjszaka, sír az apja után, aztán iszik, aztán keresi a maciját, már teljesen kiakaszt, de főleg az apját! :(

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jó Reggelt :D :D :D

Nagyon Köszönöm,hogy eljötetek hozzánk és végre egyszer én láthattalak vendégült titeket!!!! :D
Olyan jóóóóó volt...... :D :D :D

Totka,Kuha

nagyon szeretném ha a következőn ti is ittlennétek!!!!
Majd pénteken tartom és akkor Évi is el tud talán jönni Gergővel mondjuk du.-tól estig!!!!

Rendetlenség pillanatok alatt eltünt,pláne,hogy közös erővel nekiestünk a romeltkaritásnak! :wink:
A többit pedig a mosogatógép megoldotta.
Apa meg - mikor végre haza mert merészkeni - :lol: :lol: :lol: akkor még gyors felporszivózott,felmosott - :shock: :shock: :shock: ,pedig nem is kértem rá!!!! :P :P :P


Itt maradt egy csomag babylove-os popsitörlő és egy piros-fehér cicás partedli...... talán Bodza???? :roll:

Mindenkit nagyon jó volt látni,Dudának és csodaszép Natikának különösen örültem!!! :D
Kismamiknak is ,hogy leküzötték a meleget és jöttek!!!


Én sajnos egy fotót sem csináltam de voltak akik szorgosan kattintgattak. :wink:


Totka,
annyira örülök,hogy jól sikerült a pihizésetek!
Megérdemeltétek végre!!!! :wink:


Viki,
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!
SZÉP VÁRANDÓSSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGES KISBABÁT KIVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!! :D :D :D :D olyan neműt,amilyet szeretnél!!! :P


na mit is akartam még??? :roll:
most ennyire emlékszem.... :oops:
annamami
 
 


Juci,

úgy örülök,hogy a tesódat is elhoztad és megismerhettünk Ábrist személysen is!
Nagyon vagány kisfickó és igy legalább már itt helyben is lesz barátunk!!! :wink: :P
annamami
 
 


Megann,

Mazsi még aludt rajtam egyet olyan 3 és 4 között és ezzel kibirta estig! :P
aztán 1/2 9-kor fürdés és kilenckor már durmolt! :wink:

Azt gondolom nagyon élvezte a nyüzsgést és a társaságot!!! :D

Lénád tündéri és olyan igazán bájos kislány!
Az az elköszönős puszika....teljesen elolvadtam!!! :P :D :P :D
annamami
 
 


Viki!

Léna dettó Peti.
Amig dög meleg volt, elfogadtam hogy többször felkel inni, de mostmár tök kivagyok akadva.
Nálunk is nyuszikeresés, betakarás,ivás és csak úgy "anya" cimén megy az éjszakai paláver.
Már nem tudom mit csináljak, én ezt már nem birom hogy egy nyomorult éjszakám sincs, mert persze apa még gyereküvöltés mellett is alszik. :roll: :roll: :roll:
Nálatok is külön alszik Peti, ugye??
Én már tényleg kivagyok, hogy meddig fog ez tartani.....

Nagyon remélem hogy mostmár minden rendben lesz a picivel is.

Annamami!

Férjtől nagyon rendes volt hogy takaritott :)

Kuha!

Az ágyikót Kistarcsán vettük, lapra szerelve, befért a Picassoba úgy hogy a hátsó 3 ülésből 2-t lehajtottunk.

Totka!

A leirásod alapján meg tökre kedvet kaptam belföldhöz. :wink:
Biztos rengeteg tuti jó hely van, alig ismerjük a saját országunkat :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Jó reggelt lányok!

Micsoda meglepetések!
Viki, GRATULÁLOK!!!!

Csikken, neked is gratulálok a kislányhoz!!! Nagyon jó képek!

Barbi, nagyon gyönyörű helyen voltatok, nagyon jók a képek, szép nyaralás lehetett!!!

Annamami, a képekből ítélve, jó kis buliról maradtam le...de reméem majd legközelebb már én is eljutok valahova...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Csikken, bocsi... :lol: te is kiemelt lettél volna....

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Csikken!
Lehet, hogy nem látszik annyira az arca, de így is fantasztikus, hogy ennyire be tudnak lesni a pocakba! Remélem a köldökzsinórral minden oké lesz!

Juci!
Köszi! :oops:
Hát igen, megtalálta a zsák a foltját (Andris - Lili). Viszont azt kajánul figyelem, amikor anyósom is belekerül a képletbe, mert ezt az erőszakosságot elsősorban onnan hozták... :twisted: :wink: :lol: :oops:

Annamami!
Ha találtok egy zöld traktort, aminek elől oldalt 3 kis sárga gombja van, amit ha benyomunk, világít is...azt mi hagytuk ott! És hát TATTOJ nélkül nem élet az élet.... :?

Párbeszéd Andrissal:
- Mi az? - kérdezi ő, miközben sétálunk az utcán.
- Kapu. - mondom én.
- APU!!! HUJJÁÁÁÁ! - emeli égnek a kis kezecskéit mint a legszebb sportversenyek sikerei láttán. - SZEJETEMMMMM!!!!!!!!

ayse
 
 


Ayse!

:lol: :lol: :lol:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Ayse, Majola köszi a talis képeket!!! :D Kicsit sóvárogtam ám én is, de nemtom hogy apát mivel is lehetne megfűzni, hogy mielőtt elkezdenék dolgozni, vigyen el egy talira!!!(tuti hogy lesz még addig! :wink: )
Megann:
Lénád haját becsavarod???? :wink: :wink: Őrjítő, mennyire loknis!!!!!!!!!!!!!! :P
Ayse:
vettem most reggel túrót, este túrókrém lesz a vacsi, annyira jól hangzik!!!!! :)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


A szállodánk:
www.hotelozon.hu

:D :D :D :D
Van kismamimasszázs is, a leírás alapján élvezhető lehet mocskosul!!!!!! :P

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Annamami! Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, szuperül érzetük magunkat!!! Bocsánat a nagy rumliért és hogy elfoglaltuk az összes alvó-szobát Marci elől.
A cicás partedli a miénk! Legalább lesz ok összefutni. :)

Viki! Gratula Picurkához!

Juci! Köszönöm a bókot, nagyon jól esett! Ábris nagyon cuki volt, és nagyon közvetlen a nővéred, szerintem ebben pont különböztök kicsit (már bocs!). Ő rögtön szóba elegyedett mindenkivel, téged zárkózottabbnak ismertelek meg (remélem nem haragszol meg érte), bár benned meg az őszinteségedet nagyon bírom!

Barbi! Várom a telefonszámodat priviben! Jövő hét kedden délután lehet, hogy kell is Budára mennem, akkor találkozhatunk?
A képeid most is szuperek, nagyon szép helyeken jártatok! Egyenruhás fiaid pedig irtó vagányak!

Megann! Léna olyan elbűvölő volt tegnap! Nagyon szép és nagyon kedves is, olyan cuki volt, ahogy vitte a szemetesbe a dolgokat, és puszit dobott!!!

Duda! Nati annyira tetszett, ahogy anyáskodott a kicsik fölött! Kristófot is, Annát is folyton gardírozta! :lol:

Ayse! Szerintem is nagyon jól néztél ki tegnap!

Tényleg, Annamami! Fölfedeztétek Marcival a lépcsőre írt sorokat? Egy jótét lélek (Ayse) köszönetét fejezte ki a mamák nevében! :)

Na, megyünk anyuékkal ikeázni! Bocs, ha valakit kihagytam!
Ja, Csikken! Irtó édes ez a kis puncis kép!!! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


A képeink(sok van ám, pontosan 10,bocsi a helyért!!!)
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Folyt:
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Sziasztok!

Csikken!
Nagyon jóóóó a nunis kép, remélem a köldökzsinórral minden rendben lesz!

Zsuzsa, Ayse!
Jók a talis képek :wink:

Juci!
Nővéred tényleg nagyon közvetlen, szimpi volt, Ábris meg édes pofa :D
Én is örülök, hogy duméltunk rgy kicsit :wink:

Évi!
Kösz, aranyos vagy, de egy dekát se fogytam........ :lol: :lol: :lol:
GYES-t anya elintézte, még aznap visszament és sikerült neki, akkor már tök mást mondtak neki........ :?
Én imádom Horvátországot, mert olyan kristálytiszta a tenger, nem bíííírom a koszos vizet.......
Ráadásul 7 óra volt az út kocsival.

Ayse!
Én is megyek túrót venni, olyan isteni volt a krém, mi is azt eszünk vacsira :P :P
Andris :lol: :lol:

Hajni!
Szuperek a nyaralós képek, helyesek vagytok nagyon. Panni meg nagyon trendi a rózsaszín adidasban :lol: :lol:

Bodza!
Írtam privit :D

Fiúk ma az állatkertbe mentek, este már végre kapom őket vissza, most már hiányoznak nagyon.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Totka!

hát persze hogy bodoritom neki :wink: :lol:
A fenét....szerintem ha most levágnánk Léna haját, soha többé nem lennénke ilyen fürtjei.

Állati jók a képek, szó szerint kedvet kaptam a Mátrához, pláne hogy az egyik nagyanyám Gyöngyösi volt, és utoljára talán gyerek koromban jártam fent meg talán egyszer osztálykirándulni...
Ja és állati csini vagy :wink:

Bodza!

Köszi :P
Félek is hogy miféle ördögfiókát kapok Léna után :roll: :lol: :lol:

Ayse!

Le mertem volna fogadni hogy a csapat felénél bejátszik a túrókrémed ezen a héten :lol: :lol: :wink: :wink:
Mellesleg nekem nem kell vennem hozzávalókat, mert nekem általában mindig van tejfölöm és túróm és olivám :lol:, már csak friss kaprot kell kaparintanom valahonnan.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Remélem nem bánjátok, de dobok fel még képeket a nyaralásről....... :P :P :P

Trogir városa
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szörfös csávó :P
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Laza Leon
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Látom "tiszta a levegő" gondoltam írok nektek! A régi nevemen nem tudok belépni már, de bevallom, szoktam nézni a babákat, kinek hogyan nő, milyen már a fia-lánya! Nagyon klasszak a gyerekek és az anyukák, mindíg jó látni titeket újra, legalább képen!
én is teszek nektek néhányat, aki még kíváncsi Lillára, megnézheti:)
Látom lett sok tesó is:)
GRATULÁLUNK!
hoope
 
 


Barbi!

Tökjó lehetett ez a nyaralás, visszaadják a képek a hangulatát!
hoope
 
 


Utóirat: Ha esetleg nem vagyunk felismerhetőek,
Lilla és "Zsófy" akik régen Békéscsabán laktak. Régen hosszú hajam is volt és 10kilóval többet nyomtam minimum, bár a fotón csak a hajváltozás látszik... :D
Ha pedig ennyi után pofátlan voltam itt a belépésemmel meg a képeimmel, akkor bocsánat!
hoope
 
 


ennyi idő után-t akartam írni...bocsánat.
hoope
 
 


Sziasztok!

Szuperek a talis képek, aranyosak a gyerekek mind! A picik is mekkorát nőttek!! :)

Hajni!
Klasszak a Mátrás képeitek, Panni tényleg nagyon trendi ebben a kis rózsaszín melegítőben, és annyira látszik a képeken, hogy milyen jól éreztétek Magatokat!
Megnéztem a Hotel Ózon honlapját, lehet hogy egyszer mi is kikötünk a Mátrában, mi imádunk túrázni Lacival, és szeretnénk ha majd a gyerekek is megszeretnék! :)

Barbi!
A Ti képeitek is szuperek, szép helyeken jártatok, a fiúk csúcsaranyosak a kis egyencuccaikban, a szörfös csávó meg irtó vagány!! :lol: :)

Szilvi!
És a Ti képeitek is nagyon klasszak! Beájult Tomi csúcsédes, ahogy pucéran durmol. :)

Csikken!
Nagyon jó képek, majd meglesz az arcocskájáról is legközelebb! Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond a köldökzsinórral se!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Rókica!

Ha olvasod, képzeld, Léna ma délután belepisilt a bilibe :P
Most csak délután volt "gyakorlás" azaz pelus nélküliség, és nonstopp szónokoltam hogy jöjjön pisilni a bilibe, és persze "megfenyegettem" hogy irtóra el fogom verni a fenekét ha megint a szőnyegre pisil.
Aztán egyszer csak szalad és ráül magától és pisil.
Igaz szerintem csak a felét pisilte annak amit kellett volna, mert láttam a fején hogy meg van szeppenve, de szerintem ez határozott előrelépés.

szóval én továbbra is úgy gondolom hogy nem mindig az a célravezető ha végtelenségig türelmes az ember és elnéző és minden.

Legalábbis Lénánál a rátartiság ugy látszik hogy hoz némi eredményt :roll: :roll: :roll:

Persze tudom hogy még fényévekre vagyunk a szobatisztaságtól, de azért ennek az akciónak nagyon megörültem.

A következő az lesz hogy a bili is jön fel aludni és ébredéskor azonnal pelus le és bilire.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi!

Még mindig szuperek a képek :P

Csikken!

Bevallom az első képen csak néztem először hogy akkor most mit is kell látnom :roll: de aztán mostmár látom :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Gratulálok Lénának a bilibe pisiléshez! Még jó sokáig Neked kell szólni, hogy pisiljen, mert nem fog szólni magától! Ügyesek vagytok! Egyébként Te jól vagy? Én néha még mindig olyan szarul, hogy azt hiszem már soha nem lesz vége! Még mindig minden reggel megy a B6, ésnéha így is van hányás,meg hányinger és társai!
(amúgy én meg azt csinálom Petivel, amikor már úgy érzem, hogy kellene pisilnie, de nem akar, hogy ígérek neki valamit, ha pisil, mondjuk megkapja a kisautóját, amit csak ritkán szokott, vagy elővesszük a gyurmát, amit imád, stb..., nagyon sokszor beválik :wink: )

Zsófy!

Szia! Lilla is milyen nagy lány lett már! :D

Barbi!

Jók a képek! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Megann!

az előbb elfelejtettem válaszolni akérdésedre: nem, Peti sajna nem külön alszik, vagy velem, vagy apjával alszik a nagyágyon, ezért is fura nekem, hogy mi a rfancért kel fel éjjel 4x, amikor valaki mindig van mellette! :roll: Mostmár nem is akarom külön szoktatni, mert ha kistesó megszületik, ígysem lehet egy szobában a két gyerek egy ideig, és akkor apa alszik Petivel, én meg a kicsivel a kisszobában!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok lányok!

Ma megjártuk mi is az uh-ot... íme a két kép...
íme a kislány...:)
Kép

és már nagyon únta a végét...
:lol:
Kép

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

De édesen ásít a kislányod! :D Nagyon szupi kép az arcocskáról! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?