Új privát üzeneted érkezett!

Peti már alszik, férjem nemsokára hazaér (10-ig dogzik) azért érek rá most ennyire! :) Amúgy már tök leragadnak a szemeim, de apát azért csakmegvárom! :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


sorminta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Dani szobája
Kép
Kép
Nagyon tetszik nekik, hogy együtt bebújnak Dani ágyába, főleg, hogy lehet mászkáni a résen. :)

Beni szobája az új ágyával (egy ágytakarót is kell még vennünk, a régi kicsi erre az ágyra)
Kép

Konyha
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Viki
Köszi a tippet! Ezt a napi 10 fölmosást szerettem volna megspórolni, de úgy látszik nem fog menni :oops: :oops: Mindenesetre Peti tényleg nagyon ügyes. Meg Te is!

Ayse
Csak nem Villányi? :P Kedvesen ünnepeltetek.
A Duphaston-t szedem. Napi kettőt. Azért szeretnék váltani a másikra, hátha ez a ludas, de attól tartok nem. Marcinál ilyenkor már sokkal durvább volt a helyzet. De reménykedek nagyon.

Megann
Megértem, hogy türelmetlenebb vagy. Én is azon gondolkodom ez ügyben, hogy vajon megteszek e mindent amit ilyenkor kell. :roll:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Szia Benianyu
Nagyon szép a lakás a képek alapján!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Benianyu!

Nagyon szép az új lakás! A konyhád különösen tetszik! :D A fiúk édesen bújkálnak Dani ágyában!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Duda,
Natinak utólag is boldog szülinapot kívánunk! :) Nagyon édes a képeken! :)

Megann,
Lénád is nagyon szépséges! :)

Juci,
Próbálom a szerdánakt szabaddá tenni, nagyon szeretnék már eljutni Annamami babatalijára. Ha segít, viszünk-hozunk titeket!

Ayse,
Át tudom érezni a helyzetedet Lilivel. Lehet, hogy ez (megint) a korral járó viselkedés?!?!?! Benivel sem egyszerű, vannak nekünk is játszmáink. :? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Juci!

Hacsak fel,osásról lett volna szó! :oops: Ágypucolás, szőnyeg, stb... de rendi volt a gyerek, mert többségében a kőre meg a parkettára pisilt! :lol: :oops:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


fel,osás= felmosás

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, Juci,
Köszi! :) Nekünk is annyira tetszik. Majd még csinálok képet a nappaliról is. :)

Viki,
Ügyesek vagytok a szobatisztasággal! Ezt a sok felmosást, főleg már itt az új lakásban, szívesen megspórolom én is. Daninak esze ágában sincs se bilibe, se wc-be, se fához pisilni. Kakilás előtt már szól, de nem engedi levenni a pelust magáról. De nekem nem sürgős, Benivel is nehezen ment.

Juci,
Sajnálom a rosszulléteket! :(

Ayse,
Gratula az évfordulóhoz! :) Szép kerek! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Na, megjött apa, jó éjszakát mindenkinek!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szombaton voltunk esküvőn. Dani végigdumálta a szertartást a házasságkötő teremben. Persze leghátul álltunk, hogy mégse zavarjunk. Először elkezdte mondogatni, hogy "bácsi, néni, ez is bácsi, ez is néni....." Szerencsére nem számolt meg mindenkit. :) Ezután odamentünk az ablakhoz, a hangszóró mellé, azt kicsit nehezebb volt túlkiabálnia. Jöttek mentek a villamosok (Oktogon), ott is közvetített "másik villamos gyere, autó elment....", közben táncolt a zenére. Nagyon vicces volt. :)
Vettem a fiúknak két egyforma inget, nagyon csinosak voltak. Nekem nagyon tetszik, ha egyforma ruhában vannak, persze nem minden nap.
Még csak egy képem van, majd kapok még, de ezt felteszem, mert nagyon tetszik. :wink:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu!
Sziper képek a lakásról, és Daniról, mégmégmég!!!!

Duda!
Mindig elfelejtem az ülés nevét, de asszem cybex. Ez az a fajta, amikor a nagy öv megy át a gyereken, vagy hogy is mondjam, de nagyon ügyesen vannak megoldva a bújtatók, nem a nyakánál tekeredik. Egyébként is meg vagyok elégedve vele, majd két éve megvan, és olyan, mintha új lenne. Szerintem ősszel Andris is ilyet kap majd, mert a régibe nem fog beférni overallban.

Megann!
Engem az is felbosszantott, hogy a baracklekvárt vettük Csehországból. :shock: :evil: A világ legjobb barackjainak hazájában :shock: :shock: :shock:

Ma ANdris belepisilt a bilibe! Egyáltalán nem akarom gyakorolni, mert úgy látom rajta, hogy még nem érett rá, és őszintén nincs kedvem hozzá, hogy végigpisilje az ülőgarnitúrát. De mostanában az esti fürdésnél óriási örömmel pisilt a kádba, ezért gondoltam, akkor üljön már rá a bilire inkább, és meg is volt az eredmény :D

ayse
 
 


Sziasztok Anyucik!

Tegnap egy percem sem volt, teljesen lefogleltek a gyerkőcök. Hétvégére a nagyokat átpasszolom anyuéknak csak Ádi marad nekünk.
Megann! Biztos elmúlik ez a türelmetlenség, most dolgoznak a hormonok. Egyébként bilireszoktatós pelust használtok. Én most Borinál ezzel próbálkozom, a Huggiest vettem ez tépőzáras ezért többször vissza tudod tenni, olyan mint egy bugyi. A Libero-nak is van azt még nem próbáltam. Amikor melegebb volt én is próbálkoztam a pelenka nélküli létre, de a napi többszöri felmosás az agyamra ment. Általában a dolog megtörténte után kaptam jelzést, akkor már mindegy volt.

Viki! Amikor melegebb volt én is próbálkoztam a pelenka nélküli létre, de a napi többszöri felmosás az agyamra ment. Általában a dolog megtörténte után kaptam jelzést, akkor már mindegy volt.
Mi nem bilire szoktatjuk, kaptunk egy WC szűkítőt ez nagyon tetszik neki. De még marad egy darabig a pelus. Tőled is megkérdezem, hogy mit használtok.


Benianyu! Szuper a lakás. :)))) Ti is próbálkoztok már a szobatisztasággal???? Dani gyönyörű, azok a göndör fürtök, teljesen odáig vagyok értük.

A többi anyucinak is szép napot és ha tudok később még jövök, ha nem, akkor jó hétvégét mindenkinek.
réka29
 
 


Sziasztok!

Réka!

Mi most pampers5-öst használunk, mert az maradt, de van egy csomag bontatlan Lidl-s pelusunk, majd az is elfogy így éjszakánként!

Ayse!

Ügyes Andris, hogy bilibe pisilt! :)

Benianyu!

Tetszik az esküvői fotó, csinik vagytok! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Takarítás közbeni pihi van. :D
Nati alszik, mégsem zöröghetem fel! :D :D

Viki!
Köszi előre is! :)

Ayse!
Tudom, melyik ülésre gondolsz! :)
Téged nem zavar a tudat, hogy Andrist csak az autó öve tartja majd? Egyelőre el nem tudom képzelni, hogy ez mennyire lehet így stabil.
Andris sincs még 15kg, ugye?
Éljen a bilibe pisilés! :D

Benianyu!
Nagyon szép a lakásotok, gratulálok hozzá! :)
Fürtös Daniddal pedig nagyon csinik vagytok! :) Hogy megnőtt a haja! :)

Réka!
Milyen a bilire szoktató pelus? :roll:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok lányok!

Először titeket kérdezlek:
Van egy garnitúra eladó gyerek ágynemű (párna 35*55, takaró 90*130 + fejvédő)...Tüncsinek vettem annó, kb 2 x használtuk, aztán el lett pakolva, annyira, hogy most találtam meg... :oops: :lol: szinte új...

Kép
Kép

Jogos a kérdés miért nem tartom meg...azért, mert csecsemőnek nem tudom használni, mert ahhoz nagy a takarója...és Tüncsi valszeg új ágyat kap, nem lesz szükség a fejvédőre...így sajnálnám ha tovább is itt CSAK állna...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Duda!
Úgy gondolod, hogy ha csak az autó öve tartja, akkor kibújhat alóla? Szerintem ennél az ülésnél nehezebben tud kibújni az övből, mint a jelenlegi ülésénél. Engem inkább az zavar, hogy ezt már nem lehet hátradönteni, és néha elalszik Andris az autóban. Igaz Lili is. Nem mondom, hogy kényelmes, de azért tud benne aludni, a fejét tartja oldalról a támasz. Andris sincs még 15 kiló, de az üléseknél sztem nagyon hülyén számolnak. Amiben most Andris ül, az pl. 36 kilóig jó, de Lili is csak 20 kiló egyelőre, sőt sztem én 5.-ben voltam 30, na mindegy, ezt én úgy értelmezem, hogy én pl. ne térdeljek bele az ülsbe, mert azt nem bírná ki :lol: :oops: .
Mindenestre nincs kedvem egy 40-50 ezer forintos kiadáshoz, ami megint úgy egy évre szólna, sztem maradunk ennél az ülésmagasítónál. Előnyös helyzetben vagyunk, majd a Liliét kipróbáljuk, hogy jó-e.

A puncs-vanília fagyi mindjárt felkerül a falra! :lol:

ayse
 
 


Ayse!
Nem amiatt aggódom, hogy Nati kibújna az öv alól, inkább amiatt, hogy egy esetleges fékezésnél mennyire van biztonságban az ülésben.
Úgy tudom, azért ajánlják 15kg-tól ezeket az üléseket, mert fékezés esetén az automata biztonsági övnek minimum ekkora súly kell, hogy "bekattanjon".
Mindegy, Nati is ilyet fog kapni, mert nekem sincs kedvem még + egy ülést venni addig, amíg eléri a 15kg.-t.

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Duda!
Köszi, ezt nem is tudtam!
Akkor tök jó, hogy most 3x is ebédelt! :lol:

Egy érdekes dologra figyeltem fel. Azt mondták a rádióban, hogy az omega3 zsírsavak is felelősek a szerotonin szintért, ami ugye a lelkiállapotot/depressziót befolyásolja. Na most én annyira szeretem a tengeri halat, amiben sok van ebből, csak annyira nehéz itt ilyesmit beszerezni. Lehet, hogy ha többet ennék ilyesmit, akkor nem annyira kellene a tészta meg a csoki (ami szintén hatással van a szerotoninra) ?
:roll: :roll:

ayse
 
 


Ja nekünk hátul nem is automata öv van! Meg lehet kapni olyan automata kiakasztót is. Az nem megoldás?

ayse
 
 


Meg ha az automata övbe kötötted be eddig is, akkor az üléssel együtt ugyan, de ugyanúgy el kellett érnie a 15 kilót! És mi van az újszülötekkel? :roll:

ayse
 
 


Annamami, mi is mennénk, szeretnék majd útvonalat!

Prüntyi, irok privit!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola, válaszoltam...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Benianyu :)

a konyhádba szerelmes vagyok, göndörfürti Danid meg zabbantanivalóóó!!Szép lett a lakás, sok boldogságot, vidámságot, szeretetet hozzá!!! :D

Még pakolok, úgy csinálok, mint aki kb.két hétre megy.Pannával nem is voltunk még sehol...Tavaly a szlovák lagzi, de az két nap volt, itt meg hegy, eső, jóidő, mindenből kellett.
Remélem jó lesz, tudjátok mennyire várom! :D :P 8) :twisted: :oops:
Szerdán érkezünk.
Puszilok Mindenkit!
Jók legyetek, Kismamik vigyázzatok magatokra!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

tegnap este óta valahogy alig keményedik a hasam, és a picit is kevesebbszer érzem, de azért éreztem. csak már hipochonder vagyok.
ma délután kimentünk családosan a szigetre. sétáltunk, nézelődtünk, Eszti apa nyakában töltötte nqagy részét, de néztünk zsonglőröket, meg tornászlányokat, meg játszótereztünk is vele egy csomót, úgyhogy jól érezte magát. mondjuk a pink koncertet kihagytam volna ahngereje miatt, de apa maradék bónuszjegyeit még lepasszoltuk egy ismerősnek aki a sziget másik oldalán volt.

egyébként meg tiszta ideg voltam apára, megint nyertem egy bármikor bármi kívánságot, mert pont ezen a héten valahogy nem voltunk előtérben az Esztivel, de töredelmesen elismerte és bocsánatot kért :)

na rúgott egy nagyot a pici :) :)

Ayse, bocs, elfelejtettem gratulálni a 15-dikhez!! nagy-nagy gratula, az már valami!!! elgondolni is szörnyű, hogy nekünk 10 év múlva lesz :D szóval még sokszor ennyit! :)

Márti, hihetetlen aranyos és szép Bendegúz!! már most nagyon csábító a képe ;) csábítóan huncut és férfias :)

Benianyu, szuper a ház, én is kíváncsi vagyok a többi képre, no meg az esküvőiekre is! Danifürtök :D :D :D édes kis dumás :)
tök jó, hogy külön szobájuk van és élvezik :)

holnap délelőtt csomagolok, aztán megyünk nyaralni, úgyhogy már nem jövök sztem. legyetek jók, vigyázzatok magatokra!

ja, Megann, sztem se erőltesd,l ha ennyire elutasítja Léna ezt a pisilős dolgot. majd a bölcsiben, ha látja, hogy mások ráülnek, ő is biztos szívesebben próbálgatja. úgysem lesz ez alatt az egy hónap alatt szobatiszta, ha ennyire nem akar. egyébként most az Esztinél is olyan visszaesés van, napok óta nem pisil bilibe, ha bugyi van rajta, bepisil. szerencsére ágyra csak 1-2x pisilt, a földről meg feltörlöm és kész. úgy sajnálom olyankor, hogy nem tudok rá haragudni, inkább rögtön nyugtatom, hogy semmi baj, majd anya elintézi. még mi is korán vagyunk, de azért én mégis bugyit adok rá, ha meleg van és itthon vagyunk.

ma megláttam, hogy jön az egyik szemfoga, ugyanis nekünk még egy sincs! hátha emiatt volt az utóbbi idők nyűgössége és rosszasága, de jó lenne :P

KépKép
KépKép
and
 
 


Hajni!
érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat!! carpe diem!!!!!!! ;) :D :D

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok........csak pár sort lefekvés előtt..... :lol: :lol: :lol:

.....na,igy már sokkal jobb,hogy akadt még pár jelentkező!!!! :D :D :D

Prüntyi,
úgy nézem ezek szerint marad a szerda,de ha mégis sikerülne jönnötök,annak nagyon örülnénk!!! :wink: :D

Most itt alszunk Anyukámnál Marcival,én voltam ma pedikűr-manikűrösnél,gyantáztatni és szoliban....szóval full service...már nagyon rámfért! 8) :oops: :P ...holnap itthagyom Mazsit mamának és Apával usziba megyünk,szaunázunk,gőzölünk,pihencikélünk,massziroztatunk....eltöltünk egy egész gyerekmentes napot! :P (csajok nyaralnak az unokatesókkal)
aztán este jövök ám a kis bitangomért! :lol: :lol: :lol:


Juci,
II.ker.Rózsadomb. :wink:
Gyertek Benianyuékkal! :wink: :D

Akkor az eddigi jelentkezők,ha valakit kihagynék szóljon:

Rokica(?) , Cleo,Barbi,Megann,Bodza,Majola,Benianyu,Prüntyi(?),Duda,Ayse,Márti

Útvonalat hétvégén küldök priviben,pusszantás!
annamami
 
 


Annamami!
szupermegatalit kívánok nektek! :) és várom a következőt ;)
úgyhogy csajok vigyázzatok a házra, nehogy elmenjen a házigazda kedve tőle ;) :D :D
és MINDENKI VIGYEN FÉNYKÉPEZŐGÉPET!!!!!!!!!! és amíg dumcsiztok tessék elővenni a táskából!!!!
én szóltam ;) :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a Bendegúzt dícsérő szavakat! :) Jólestek!

And!
Na, ne légy már hipchonder, elvégre is szeded a gyógyszert is, meg különben is, örüljél, hogy nem keményedik. Nekem bezzeg eddig alig, de tegnap meg ma aztán rendesen. Pedig pihenni alig tudtam, mert mindig kitalálok valami hülyeséget amit muszáj megcsinálni itthon. Meg ugye napi kétszer játszótérre kutyagolás a harmadikról, és ott Bendegúz hajkurászás. De remélem csak a frontokat éreztem.
Jó nyaralást Nektek!!

Hajni!
Jó nyaralást Nektek is! Érezd nagyon jól magad!
Én is mindig biztosra megyek, már ami a csomagolást illeti, főleg ha Bendegúznak pakolok, ő komplett őszies-nyárias ruhatárat kap, számítva mindenfélére. :lol: :roll:

Benianyu!
Dani tényleg nagyon cuki a kis göndörkéivel!
A konyhádba én is beleszerettem, meg a többi képen is látszik milyen szép világos a lakás. Én is szívesen nézegetném a továbbiakat is. Ilyenkor mindig úgy rálelkesedek a költözésre, hogy milyen klassz lenne, de mi pár évig sztem tuti nem fogunk nagyobb lakásba menni. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Annamami!

Én is szándékozom menni, valszeg még bőven itt leszünk Budapesten a jövő héten, annyi elintéznivaló van...

De melyik nap lesz? :oops: Bocs a szita agyamért. Biztos megírtad, csak nem figyeltem.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok Lányok!

Életjel részemről is! :lol: :lol:

Totka!

Köszi a hiányolást!!!

Megvagyunk, jól vagyunk, minden okés velünk, csak sajnos baromira nincs időm internetezni. Bent a cégnél abszolút nincs időm, nagyon sok a munka... Viszont élvezem, hogy nyüzsi van.
Aztán meg, mire este hazaérek, akkor meg valahogy kedvem nincs hozzá. Örülök, hogy itthon vagyok. És élvezzük a csendet, amit azért az első két nap meglehetősen furcsa volt.
Gergő ugye anyuéknál, nagyon-nagyon jól érzi magát ott, szerintem mi nem is hiányzunk neki. Bezzeg ő nekünk annál inkább.
Tegnap hazahoztuk, de holnap már visszük is vissza.

Találtunk egy lakást Dunakeszin, voltunk is megnézni. Nagyon szép állapotban van, szinte nem is kéne rajta semmit csinálni. Arról nem is beszélve, a csajszi, aki árulja, az Ikea konyhabútort is bent hagyná, mert ugye az méretre szabott, nem tud vele mit kezdeni a másik lakásban. Szóval nagyon beindultunk, de azt hiszem, hogy le fogunk maradni róla. Egyrészt, egyszerűen nincs időnk elmenni egy-egy bankba, hogy utánajárjunk, melyik a legmegfelelőbb, és melyik, milyen feltételekkel adna pénzt minimum egy ilyen "unokáink is látni fogják típusú hitelre".:twisted: :twisted: :twisted:
A másik, ami miatt inkább esélyes, hogy lemaradunk a lakásról, az az, hogy ugye kb. 1 hónapja összetörték a kocsinkat. Nos, azóta megcsinálták, de sajnos a fickó, aki összetört minket, a MÁV biztosítónál van:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (mellesleg mi is, de jelen esetben ez most nem számít), és hát ugye tudjuk, hogy a MÁV és társai milyen(ek). Szóval, a szervízeknek (főleg a márkaszervízeknek) nincs szerződésük vele, mert nagyon nehezen tudják behajtani a pénzt. Inkább úgy vannak vele, hogy megcsinálják a kocsit, a kedves ügyfél fizesse ki nekik, és majd az ügyfél behajtja a számlát a MÁV-tól úgy, ahogy akarja.
Nos, hát így jártunk mi is, lett is szép kis számlánk, nagyon kevés híjján fél millió forintot fizettünk ki a kocsi javítására. Ráadásul naná, hogy pótszemléztetni kellett, ment az időhúzás, mi meg kocsi nélkül, úgyhogy autót is kellett bérelnünk egy hétre (napi 14 ezerért...) Ezt is kifizeti ugyan a biztosító, de ennek nem a teljes összegét, csak a 80%-át. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szóval, ebből azt akartam kikerekíteni, hogy sajnos annak a pénznek egy részét, amiből mondjuk a lakásnak a foglalóját/előlegét ki tudnánk fizetni, azt most beleöltük a kocsiba. És imádkozunk, hogy kegyes lesz hozzánk a biztosító, és nem kell évekig várnunk (hallottam már ilyenről is), hogy visszakapjuk a pénzt.
Azt már csak mellékesen kérdezem meg, hogy mi van vajon azokkal az emberekkel, akik nem tudják megelőlegezni a kocsi kifizetését???? :roll: :roll: :roll: :roll:
Na mindegy, ez nekem magas, de muszáj volt megcsináltatni, mert úgy nem lehetett járni a kocsival...

Szóval, így állunk, én közben (Totkának hála) hétfőn elkezdtem megint fogyózni (vagy még mindig?? :lol: :lol: :lol: ), le is ment rólam már másfél kiló.
Remélem, ez így is megy tovább.

Benianyu!

Gratulálok mégegyszer a szép új lakásotokhoz, konyhátok álomszép!! Kívánom, hogy érezzétek nagyon jól magatokat, és leljétek benne sok-sok örömötöket.

Dani fürtök csúcsszuperek!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hű, nem is tudom, ki mindenkitől, és miket olvastam, mert nem most olvastam vissza, hanem ahogy egy ici-pici időm volt, mindig beleolvastam.

Szóval, képek újfennt nagyon szépek,

Natinak utólag is Nagyon Boldog 2. szülinapot kívánunk!!!

Nyaralóknak, és nyaralni indulóknak jó pihenést, szép időt kívánok, pocakosok pedig nagyon vigyázzanak magukra.

Totkáéknak, Vikiéknek gratula a szobatisztasághoz, meg mindenkinek, aki már jó úton halad afelé. Mi sajnos sehogy sem haladunk, úgyhogy irigykedem... :oops: :oops: :wink: :wink: :wink:

Na, mostanra aztán végképp elfelejtettem, hogy mit is szerettem volna még írni, úgyhogy le is lépek, igyekszem jönni még a hétvégén!!!

Mindenkinek szép napot, hétvégét, és jövő hétre jó taliást Annamamiéknál. Ja, és csatlakozom And-hoz, tessék sok-sok képet csinálni!!!

Kép
kuha
 
 


Na, már tudom is, hogy mit szerettem volna még!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsi!

Meli szobája csudaszép lett!! És képzeld, ugye mi is tervezzük mostanában Gergő ágycseréjét, nézegtjük is az ágyakat. Anyukám talált Szentendrén az egyik fenyőbútor üzletben, és ott ki is nézte Gergőnek ugyanezt az ágyat. Én ugyan élőben nem láttam, csak a prospektuson, meg a neten, de valahogy először kételyeim voltak, hogy biztos ez a legmegfelelőbb ágy-e. Ja, 31.000 Ft-ba kerül(ne), de csak azért mert jó ismerősünk a srác.
Na, a lényeg a lényeg, hogy nem nagyon ugrottam a témára, erre pár nappal később látom ám a képeken, hogy Meli és a nővére ugyanilyen ágyat kapott, és olvasom, hogy mennyire meg vagy vele elégedve! :lol: :lol:
Szóval, lehetséges, hogy mégiscsak elmegyek, és megnézem magamnak élőben is azt az ágyat!!!

Na, mostmár tényleg lépek, pusssza!

Kép
kuha
 
 


Na szóval ismét megjöttünk, és ismét jót nyaraltunk.
Anna beteg volt, két napig lázas, de már jól van, csak nyűgös egy kicsit.
Julcsi nagy sikert aratott a dumájával, olyan vicces dolgokat mondott.

Annamami, úgy várom már a szerdát!

Márti, megnéztem én is Bendegúz képeit, nagyon helyes kissrác és szuprek a képek.

Duda, Nati nagyon szép kislány! Milyen furcsa, már a második szülinapjuk lesz, pedig még csak most születtek!

And, kár, hogy nem leszel a talin. Az persze jó, hogy nyaraltok!

Benianyu, szép az új lakás! Tegyél fel még képeket, én is szeretek lakásokat nézegetni!

Kuha, szerintem ha gyorsan kell (meg egyébként is), talán érdemes egy cégfüggetlen hitelügynököt vagy brókert megkérdezni. Talán jobban jártok, mintha magatok néznétek szét a piacon, mert ők jobban ismerik a piacot, másrészt a nagy cégeknek sokszor jobb lehetőségeket kinálnak eladásra a bankok.Sőt, az autóval kapcsolatban is felfogadhatnátok egy biztositási alkuszt, egyrészt kiverné belőlük a kamatokat is, abból kifizethetnétek őt, másrészt megsürgetné a dolgot.
Örülök, hogy Gergő jól érzi magát a nagyiknál, te meg a munkahelyen.

Ja, lányok, mi szeretnénk menni a talira, DE: remélem, senki nem ijed meg tőlünk, ugyanis a lányok tele vannyk pöttyökkel. Három orvos látta már őket, mindhárom azt mondta, nem fertőző, nem gyermekbetegség, hanem vagy szintén nem tipikus csalánkiütés, vagy sok-sok csipés. Nem hiszem, hogy elmúlnak szerdáig, mert már hétfő óta megvannak és nem múlnak egyáltalán.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Ja, ez igy értelmetlen lett. Szóval: vagy nem tipikus csalánkiütés vagy...

KépKép

KépKép
majola
 
 


Nincs valakinek eladó esernyőkocsija? A miénket ugyan Julcsinak vettem újan, de kezd tönkremenni, kifordul az egyik kereke. Keresek használtan egy másikat.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Sziasztok!

Majola!
Milyen pöttyök vannak a lányokon, és hol? Azért kérdezem, mert részünkről is nagyon valószínű, hogy ugrott Annamami talija, mert Bendegúzon tegnap megjelent pár pötty, aztán délutánra még pár, és olyan pókcsípésszerűen néztek ki, fel is forgattam a szobáját, jól kitakarítottam, de mára is van egy-két új, és némelyik nagyobb lett és viszket is neki. Még az is lehet, hogy bárányhimlő lesz belőle, mert amikor nyaraltunk a Balcsin volt egy barihimlős kislány a szomszédos stégen, akiről előző nap még nem tudtuk, hogy az lesz, és együtt fürödtünk. :roll: :evil: . De Bendegúzon még nem tipikus hólyagok, hanem inkább olyan papulák, és pirosak. A törzsén csak kettő pici van, az összes a lábán meg a karjain, ezért is gondoltam pókcsípésre először. De ez már sok lenne csípésnek.
Szóval még elválik mi lesz belőle, orvos még nem látta, de hétfőn elviszem mindenképpen, viszont mi szinte biztos hogy nem megyünk szerdán. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti!

Sajnálom, hogy Bendegúz pöttyös lett, remélem nem lesz semmi baj,mégha barihimlő is! Te voltál barihimlős?

Dobok pár Peti képet, az első már jó régi, de nekem annyira tetszik, ja és persze majdnem mindegyiken alszik, különben nem igazán tudom egyedül itthon fotózgatni! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

Nagyon jók a képek Viki!

Kuha, jó hogy Gergő jól érzi magát a nagyszülőknél! :) :)
És te is a munkahelyeden!

Majola, én most láttam a Soroksári uton a régi Mega Toysban esernyőre csukható babakocsit 16 ezer helyett 10 ezerre leértékelve. De ott lehet hogy olyan 5000 ft körül is találtok.

Márti, remélhetőleg nem barihimlő...

And, jó nyaralást.

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Márti, a lányok igy néznek ki:
Kép
Mivel három orvos is megerősitette, hogy nem himlő, én már nem gyanakszom. Főleg, mert semmi bajuk sincs. Julcsi pöttyei meg épp olyanok, mint aszúnyogcsipés, csak épp rengeteg van belőlük.
Remélem, Bendegúz sem lesz beteg, csak valami kiütése van.

Viki, alvó Peti nagyon aranyos.

Csikken, köszi! Sajnos nagyon nem szeretek ilyen messzire menni egy üzlet miatt. Ha a szomszédomban lenne, még elmennék, de én nem nagyon szeretek csak azért elmenni valahová, hogy vásároljak. De ha nem kapok másképp, lehet, hogy megnézem.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa!
Köszi a fotót! Majd holnap lefotózom én is Bendegúzt. :)
Neki se szaporodtak azóta a bigyói, és neki is tök olyanok mint a csípés. Pirosak, és egyenlőre nem hólyagosodnak, de mintha lenne egy kicsit keményebb közepük. Viszont néha viszket neki, mert mondja hogy viszket, és akkor én hősiesen fújogatom neki. Neki az arcán egyáltalán nincs, a törzsén továbbra is csak egy.
Most már én is kételkedem hogy barihimlő-e. De akkor mi a franc???

Viki!
Én voltam gyerekkoromban, amúgy meg csak a szülés előtti két hétben veszélyes, ha már túl van az ember az első trimeszteren. Viszont apájánk nem volt még, úgyhogy ha lehet inkább mégiscsak azt szeretném, hogy NE barihimlő legyen.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, sajnos nem tudom, mi lehet. Julcsinak egyáltalán nem viszket, nem piszkálja őket. De ezeknek is keményebb a közepük. Már ötnaposak és változatlanok.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Képzeljétek, Anna semmit nem hajlandó megenni az anyatejen (meg a kerti gazon) kivül. Járt valaki igy, amikor kicsik voltak a picik? Anna most 7 hónapos és 4 napos, és ki nem nyitná a száját a gyümölcsöknek, zöldségeknek. A kenyeret rágcsálná, de azt nem kap. Mit csináljak, hogy elkezdjen enni?

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa!
Hát ebben nem tudok segíteni, előbb-utóbb csak megbarátkozik az új ízekkel..

Viszont most vettem észre, hogy Zsuzsa nap van, úgyhogy

Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked Bendegúzzal!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Majola:

Zsuzsa se nagyon akart enni addig amíg nem tudta saját magát kiszolgálni vele. Mondjuk ő azért valamennyit evett, csak nem túl sokat. (Pl egy icipici Hipp üvegnyit ha megevett, azt a legkisebbet, azt már nagyon nagy szám volt... asszem egyszer fordult elő.)

Szerintem várj. Ha érdekli őt az a kaja amit ti is esztek, próbálj meg abból adni neki. Nem a gulyáslevesre gondolok, de ha kinézi a gyümölcsöt a szádból, akkor az ujjadról lenyalhatja ugyanúgy a levet mint a kanálról, és ha összenyomkodod egy picit, akkor meg is tudja enni.

Erőltetni nem érdemes, csak megutáltatod vele a dolgot. Meg ha még szopik, akkor nincs is miért erőltetni. Majd rájön, hogy jó dolog az evés! :)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Majola, PÜ-ment! Babakocsi ügyben...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Majola/Márti!
A barihimlőnek tipikus tünete, hogy a hajas fejbőrön is van!!!!
Andrisnak először a hasán jelent meg, aztán a fejecskéjén, úgy rémlik, a nagykönyvben is ez van írva. Mindenképpen vizeshólyagos lesz a kiütés.
Az ilyen atipikus dolgok laikus megfigyeléseim szerint allergiák szoktak lenni (én az oltam gyerekkoromban, mondhatom sokféle fajta kiütés tud lenni :? )

Kuha!
Én is szeretnék már nyüzsit!
Ha lesz időd, majd tudósíts légyszi Gergő bölcsibe szokásáról is!

Viki!
Peti csudaszép!
Valamint egy alvó kisgyereknél/babánál nincs a világon szebb!!! :wink: :D :D

ayse
 
 


Lili szobáját befejeztük...hmmm nekem nagyon tetszik :).
Lili még nem látta, mert egy hete a szüleimnél van, ma jönnek haza. Mi pedig olyanok voltunk, mint a deko tévén és a spektrumon látható lakberendező csapat, amíg a főmegrendelő (ahogy a festő nevezte Lilit), relaxál valahom, addig tökéletesen átalakítottuk a szobáját! :lol:
Este jönnek, anygon várom már, hogy mit szól hozzá.

A fényképezőt is hozzák, majd dobok képeket.
Talán nem hoztuk a nejlon-barbie életérzést, de majdnem :twisted: :D

ayse
 
 


ja és nem puncs lett ám végül a szín, csak a vödörben tűnt annak, hanem mályva...igaz nem fáradt, hanem eleven, mint a kislányunk :D:D:D

ayse
 
 


Hello!

Mi is bekukk!

Nos mi túlvagyunk a nagy bejelentéseken.
Anyum majd elájult, tesóm(mint ahogy észrevettem) kiszúrta a gatyámat, úgyhogy ő már büszkén közölte hogy ő tudta :lol:.
Anyósomék itt vannak, most mondtuk meg, anyósom szinte sugárzott, annyira örült.
Sógoroméknak meg sms-t küldtem mivel ők nem tudtak kijönni, mert szigeteznek vagy mi....

Na szóval ennyi...

Dicsekedni lehet?????

Képzeljétek, Léna megtanulta hajtani a hintát :shock: :shock: :shock: :shock: Na ezt álmomba nem gondoltam volna, sőt nem is ismerek ilyet aki alig 2 évesen megtanulta volna :shock: :shock:
Persze lehet hogy van....de mindenesetre nagyon meglepődtem, mert anyum kb 20 másodperc alatt tanitotta meg Lénát :roll: :roll:

Holnap megyek uh-ra meg vérvételre, remélem minden ok lesz...

Holnap jelentkezem..

M.

Kép

Kép
megann
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?