Új privát üzeneted érkezett!

"Tegnap éjjel szenvedett halálos autóbalesetet az egyik legtöbet foglalkoztatott szinkronszínész, aki olyan karaktereknek kölcsönözte a hangját, mint Mike Delfino a Született feleségekben, Jack Bauer a 24-ben, Dr. Wilson a House-ban, Lincoln Burrows a szökésben. A tévészinkronok mellett rendszeresen ő adta Antonio Banderas és Clive Owen magya hangját is, sőt, volt Brad Pitt is.

2003 és 2007 között a soproni színházban játszott, Kabos Gyula-díjas és közönségdíjas színész volt. Pályafutása során megfordult a Petőfi Színházban, a Karinthy Színházban, az Új Színházban, a Pesti Színházban, a Madách Színházban és a szolnoki Szigligeti Színházban is. Hiányozni fog mindenkinek. Mindössze 38 éves volt.


És egy másik idézet:

"A House szinkronja meg lassan kivívja a "sorozattörténelem legpechesebb szinkronja" címet. "

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!!!

DIncus, fantasztikusak a képek megint!! Én elfelejtettem megnézni a hétfői milliomost (pedig a naptárba is beírtam, dehát fürcsiidő), de a keddiben szimpinek tűnt a csaj.

Erika, üdv itthon! Volt kint részetek szélviharban? Milyen volt?

Petra, akkor elkezdődtek a nehéz napok, mármint ami a virágföld kiszedést illeti. 8) Édes lehet, ahogy egy kézzel hadonászik, aztán zúg egy nagyot.

I, szerintem ez a kipakolósdi dolog gyerekfüggő. Nálunk sem volt vele soha gond, hogy Dorka kipakolt/magára rántott volna vmit. Igaz, elég érett fejjel kezdett el mászni, járni, már többször írtam. Most Lillával lehet, hogy nem úszom meg, olyan kíváncsi a lelkem. De akkor inkább az egy polccal feljebb pakolást választom, mert az nem szül konfliktust. Ha egy gyereknek egy nap százszor elmondják hogy nem, vagy nagyon frusztált lesz, vagy a szülő lesz az, mert a gyerek vigyorogva mégis csinálja... :lol:

Nelli, jobbulást mindannyiótoknak, de ezt már nagyon sokszor leírtam...:( Jó lenne nektek egy kis immunerősítő kúra, esetleg a síszünetben próbáld meg... Intő példa vagy előttem, ahogy olvaslak, mindig elhatározom, hogy nem viszem DOrkát még mindig oviba... De jövő héten már muszály lesz.

Nálunk is náthás volt Lilla több, m,int egy hétig, talán (kopp-kopp) ma először volt, hogy nem kellett törölgetni az orrát. Nem is meséltem, hogy már teljesen kint van 6 foga, 4 fölül, 2 alul.:) És még több is készülődik, mert már megint nyugtalan.

Az ő alvási szokásai is egészen elképesztőek, mint Dorkáé, aki szintén ennyi idősen állt rá a napi 1 alvásra, Lilla is sokszor csak egyet alszik. De míg Dorka azért húzta 2-3 órát, Lilla néha csak fél órát... :shock: :shock: A múltkor ezt úgy, hogy reggel 7-kor kelt, ami neki korainak számít.
De legalább éjszaka alszik 12-13 órát (no némi szopival tarkítva).
Úgy látszik, ez is genetika.

CSilla-csenge, nehéz így megítélni,hogy álltok, ha nem tudjuk Csenge korát. De ha 200-akat hízik, és 6 hó fölött van (gondolom, ha kóstolgat), akkor nagy gáz nem lehet. Ilyenkor már az is segít, ha a ded eléri a 8-9 hós kort, amikor már darabosat adhatsz a kezébe, azt sokan szokták szeretni, az enyém is ilyen. Sokan a pürének inkább az állagát nem szeretik, de amikor egy hosszú krumpli-vagy répaszeletet kapnak kézbe, élvezettel szétmajszolják. Ha nem eszik sokat, azt is jelentheti, hogy az AT még fedezi a tápanyagszükségletét, pláne, ha hízik is. Ha éhes lesz, megnő az étvágya. (Egyébként az én lányom ugyanilyen...)

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szia, szilvih!

:)

Köszönöm szépen a tanácsot, átadom tekirollnak! :lol: :lol: :lol:
Nálunk még egyelőre nem aktuális a téma. Nem tudom, hogy alakul majd, de jóanyám szerint mi nem voltunk pakolósak egyáltalán. Egyszer ránk szólt, hogy nem szabad, és nem is próbálkoztunk többet.

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

 
 

Köszi lányok aki gondolt ránk :) Sajna lehet beteg Hannus kicsit, mert ma is lázas volt, és a dokinéni mondta, hogy piros a torka :( Ma is elég magas láza volt, de most este kicsit langyibb vízben fürdettem, kis priznicként, és hatásos is volt, mert most nincs láza!Remélem el is múlik!
Kicsit ciki is volt, mert egészséges rendelésre voltunk hivatva a 7.-ik hós ra, erre ugye lázas!De én tényleg azt hittem, hogy a fogától :( bár azért nem kizárt azt mondta dokinéni!Mivel nem köhög, nem taknyos, semmi "csak" lázas!
Kis bágyadt a manócskám, és éjjelk is olyan sokat keltünk, szinte óránként fölsírt tök élesen!Én meg................ :? hagyjuk!Fáradt vagyok egy kissé!

ildi,de jó, hogy jelentkeztél!Vizsgáidhoz gratula :) Kocsifeltörés :( de legalább a papírok megvannak, az is fontos, mert nem kevés utánajárás lett volna! :(

Nelli,kitartást neked is a 3 beteg manókához :( és persze jobbulást!!

Judit,gratula Majácskának a foghoz :) :) :)

Filmek, én szeretem BP-et, a Hetedik nagyon jó film volt, de nekem tetszett a Mxicoiban is meg általában, szerintem jó színész! :) Mel Gibsont is imádom, fú az az Apocaliptico, nagggyon durva egy film!!!De a Passio sem volt semmi!A Halálos Fegyver sorozatokat imádom, Meg most nem is tudnám felsorloni még kiket!Nagyon sok jó színész van akit szeretek, és persze sok-sok jó film.Jean Reno, filmeket is,Eddie Murphyt is...stb.stb.
De énodavagyok a magyar filmekért is!Sőt szinte jobban is szeretem őket!Koltai Róbert filmeket, Valami Amerika, ezek mind jöhetnek, S.O.S szerelem, stb.stb.Moszkva tér, na az egy alap film, imádom az ilyen elvontakat is :lol: :)

Mozgás, de jó sok ügyi baba van már :) Már Hannus is kúszik lassan, sőt ha valamit kiszemel pill.alatt odatolja magát, hogy megkaparintsa :wink: Nemsoká mászik is szerintem.
Mondjuk nálunk úgy volt, hogy mi nem fáradtunk bele rászolni, ha valamihez nem szabadott nyúlni!És azért 4-5 nél többször nem is kellett!Hamar megtanulta, ha azt mondjuk, hogy nem szabad akkor azt nem piszkálta!Eszti, legalábbis.Aztán Hannust meglátjuk, hogyan lesz nevelhető.De nekem nem annyira tetszik az, ha mindent elpakolok a lakásból, és atombiztossá teszem ezer gyerekzárral!Nálunk sehol nem volt soha zár, se konyhán sehol, és még a nagy álló Cd állvány is ugyanott volt, mégse rántotta magára sose! :) Mi ennek vagyunk a híve, de ha bárhova elmentünk vendégségbe is, ha hozzá is akart nyúlni tiltott dologhoz, rászoltunk, hogy nem szabad, és hagyta!Más meg olyankor elpakolja a fél lakást, mert jön egy vendég baba! :roll:
Természetesen gyógyszerek, fertőtlenítő szerek, és ami veszélyes egy kisgyerekre azt nem éri el. :)
De azért az életünket nem pakoljuk át, pl. a borospolc is tele poharakkal itt áll az étkezőben, és sose piszkálta.Nem úgy mint a vendéggyerekek.Na, akkor kellett 5-6 dolgot átvinnünk a másik szobába, mert rájuk viszont hiába szóltak mindenhez hozzányúltak! :lol:
Hát mindenki másképp csinálja! :wink:
manóci
 
 


Szilvi :)
Pont ma úgy jöttem, hogy leírom, merre jársz, erre írtál :lol:
Most én is félek majd visszavinni Domit az oviba, de hát Dorkát is muszáj iskolába vinni, és ott is benyalhat megint valamit.
Tegnap Brigi hányt egyet. Kihagytam egy evést, és utána nem volt gond.
Bizti az influenzától van, de azért elgondolkodtató, hogy eddig kétszer hányt, azt is akkor, mikor banánt is kapott :roll:
Azt hiszem, hogy most egy darabig, míg mindenki egészséges nem lesz, csak AT-t adok neki, úgysem kell neki más.

Gratula a sok foghoz. Nekünk is pont ennyi van :lol:

Nekem is fáj most a torkom, meg nem vagyok 100%-as, de küzd az immunrendszerem, remélem, nem jön ki jobban semmi.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


h.nelli!
Én nem vagyok sem egy ijedős, sem egy aggodalmaskodó alkat, de azért egy hányástól kissé megszeppennék szerintem egy ekkora babánál. Neked mondjuk a 3. gyerkőc és rutinosan tudsz lekezelni dolgokat, de téged nem ijeszt meg?

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I :)
De, én is meg tudok ijedni. Sok hányás a csajoknál nem volt, így ebben sok rutinom nincs, csak tudom, hogy utána diétázni kell. Szoptatott baba azért más.
Én is nagyon paramami voltam, és hát teljesen ezt az ember az x. gyereknél sem tudja leküzdeni, de tény, hogy a rutin javít a dolgon :lol: Lassan elétehetem a nevem elé, hogy dr :lol:
Brigi babánál jobban aggódom, mert a köhögése soha nem olyan, mint a normál babáknál, és ez aggaszt. Most csak egy "sima" hányás volt, de 2 hete, mikor bevittük megnézetni a kórházba, társult hozzá egy högős-fulladásos köhögés is. Na akkor, megijedtünk.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Próbáltad már zsírozni (mondjuk folyamatosan 2 hétig)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Nemcsak a House lett Selmeczi Roland halálával a legpechesebb...a Kútfejekben (láttátok? egyszer érdemes megnézni.) Selmeczi jóbarátot játszott Kaszás Attilával....

Kép
Kép
petra78
 
 



Kép
Kép
petra78
 
 


Nincs valami nagy sztorija a Kútfejeknek, de tényleg sokat lehet rajta nevetni. :) Igai habkönnyű esti kikapcsolódás.
Az utóbbi 10-15 év magyar filmjei általában bejönnek, és jó lenne, ha szereplőiket még sokáig láthatnánk. :(
(Remélem, Wilson doki új magyar hangját is sikerül olyan jól eltalálni, mint a Kulkáét, bár House-ként Szakácsi Sándor volt jobb szerintem. Az ő nyeglesége valahogy "természetesebb" volt, de azért a Mágenheim-féle is nagyon élvezhető :) )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Szijjasztok! :lol:

Látom zajlik itt az élet: gyereknevelés egy kis filmirodalommal megspékelve. :D

Nelli, Manóci: gyorsan gyógyuljatok meg!!!!! Husss betegség! :twisted:

Naszóval röviden Ausztria: viharba belefutottunk odafelé (vasárnap). Mariazell-be mentünk, őrült szél eső, hó vízszintesen esett, kb. 80 km-re a várostól út lezárva, kész vége....Telefon jobbra-ballra: kb 100 km-es kerülőút , szerpentinnel, szügyig érő hóval, meg az én tériszonyommal :x Nem részletezem, ha rajtam múlik visszafordulunk... Szerencsére nem rajtam múlt :lol:
Viszont a hely nagyon klassz, Szilvih, ha érdekel nagyon jó kezdőknek! Az ablakból látni a pályát. Ettünk, ittunk, síeltünk (én inkább csak ráutaló mozdulatokat tettem....hiába 3 év kihagyás...) Tamarára vigyázott anyóska én csak szopira kellettem :lol:
Nagyon klassz volt!
Node a fizikai állapotom...Katasztrofális! :twisted: Mire leértem egy lájtos kis dombról citerázott az összes combom :lol: Úgyhogy ma nekiugrottam a Réka-féle babás tornának! Tamamra röhögött közben! :lol: :lol: (Valszeg rajtam! :oops: )


Hozzátápival lassan haladunk. A gyümiket egy az egyben küldi vissza. :roll: Kint vettem sima Hipp répát, na az jobban megy. Belefacsarok egy kis tejcit, és arra azt mondom, hogy szo-szo.....Remélem itthon is kapni.

Filmekhez: Lemaradtam a Feleségekről :cry: :cry: Beállítottam a tv-t felvételre, de szerintem lehetett egy kis áramszünet és nem vett fel :cry: :cry: Nem lehet letölteni valahonnan???

Nekem a kedvenc filmem az Egyenesen át-volt. Meg a Bridget Jones is. De pl a 2. részt még nem is láttam..... :oops: Hát a mozik nem belőlem gazdagodtak meg..... :oops:

Ildi: Jó, hogy visszajöttél!
v.erika
 
 


Erika,köszi :) remélem én is, hogy elsuhan a betegség mielőtt még komolyabb lenne!
Az utatok nem lehetett semmi, igazi katasztrófa filmbe illő! :lol: :lol: Még jó, hogy menekülni nem kellett .De a hely tuti klassz lehetett.Majd küldj képeket, ha vannak :wink:
Torna :wink: ügyes vagy!Én is már elkezdtem a visszafogást :lol: egy hónapja nem eszem este 6 után, és voltam máér 2x futni :) Még ugyan nem látszik semmi, de bízom a kitartásban, és talán azért nyárra már valamicske látszatja lesz :wink:

Sima répát Hippest nem láttam itthon :( Nekünk is Ausztriából van most egy csomó Hipp kajánk!Betárzatam, amiket itthon ki tudja miért nem lehet kapni!Pl. Brokkoli-krumpli, Cukkini- krumpli, akkor sima répa, húskrémek, sajtkrémek stb.stb.ezeket miért nem hozzák be ide?? :roll: Ki tudja.
Ja, jut eszembe mi ma kezdjük a husit, ebédre!Kiváncsi leszek ízlik-e a kisasszonynak! :)

született Feleségeket nemtom, hogy le lehet-e tölteni, de szerintem igen mert én a Jóban Rosszbant néztem egy ideig a neten, minden másnap de. az előző részt, mivbel pont akkorra esett a fürdés :) A TV 2 honlapja ilyen szempontból jobb, ott sokkal több filmet meg lehet nézni mint az RTL-en!

Na, mentem kiscsajom ébredt.Eszti meg apával vásárol, hurrrrá egyedül egy kicsit :lol: :lol:

Nelli, jaj majd elfeledem, jobbulást neked is, nehogy beteg légy!Gyógypuszik mennek+++++++
Hányás :( fú az durva azzal azért vigyázni kell, nehogy kiszáradjon! Kép
manóci
 
 


na a mai termésünk:
ujonnan maja jobban szeret forditva feküdni a hordozoban
Kép Kép
Ma fogta élete első hóvirágaitKép
Kép
Vendég
 


Maja nagyon kis csokinyufff :lol: :lol: :lol:Hóvirággal, különösen édes :wink: kis hölgy!

Csajok van még valaki aki fogatlan??Mint mi? :wink: :P Vagy le vagyunk maradva?! :lol:

Képzeljétek úgy örülök, ma már egész nap nem volt láza Hannusnak!!!!Remélem így is marad!Husit adtam ebédre, és ízlett neki :) :)
manóci
 
 


hannus még nem akar rágcsálni :D :D :D fogatlanka...
Jajj de jo akkorugy nézki gyogyuloba van... :)
Vendég
 


aha, szerencse :) bár még baromi nyügös :( közben meg fölkelt, itt gépezik velem.De így nem oan jó, ugyhogy most megyünk :wink: Csak dobok egy képet, már egyedül próbál enni :) kis akaratos, ő akarja soxor fogni a kanalat :lol:

Kép
manóci
 
 


jajjj de nagyon édes neki haja van majának meg foga
különben az m1-en van egy műsor baba tv. kell beküldeni képet és ők döntik el hogy ki nyer mi is nyertünk tavaly:

a végén van
http://www.mtv.hu/videotar/?id=11787
Vendég
 


Ezeket a "különlegesebb" Hipp kajákat lehet ott a Müllerben is kapni - amit Dincus és Csilla is írt? Vagy csak kint?

Én egy ideje ezt akarom feltenni - így próbál üldögélni Marcipán:

Kép

Egyébként tegnap - míg angolon voltam - apa etette tejpép vacsival, és valószínű túl sokat kaphatott, de ő is hányt. :cry: De aztán nem volt semmi baja, úgyhogy gondolom, nem beteg, csak biztos túlette magát.

Kép
Kép
timóca
 
 


Manóci :)
Az jó, hogy javul Hannus :lol:
Azért vigyázz, ha beteg, inkább ne vezess be új kaját.
Én most vigyázok a banánnal, mert valahogy mindig akkor hány, mikor azt eszik. De mivel csak azt fogad el, így nem marad más egyenlőre, mint a cici :lol:

Csokinyuff :lol:
Nagyon édes baba Maja :lol:

Timi :)
Hányás :(
Majdnem ülés :lol:
Hát nálunk már nem is nagyon lehet lefektetni.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Erika, ha minden igaz, mi felvettük a Feleségeket. Illetve bizti, hogy vettük, csak megvan-e még, majd megkérdezem a páromat.
Viharért nem irigyellek, így is hosszú az út, nem még kitérővel. A mi szállásunkról is pont a pályára lehetett látni... (mellette vol. ) Ahol ti voltatok, volt bébipálya? Csak mert most ilyet keresek Stubaiban is, és nem tudom, mennyire gyakori, esetleg csak mi voltunk ilyen szuper helyen.

Manóci, milyen édes Hanna azzal az óriási kanállal (bár tudom, hogy nem a kanál óriási :lol: )

Lilla ma Aludt 2 órát egybe... :shock: :shock: :shock: Biztos olvasta tegnapi panaszkodásomat. Szegény nem tud kakilni, pedig már eszi a barackot is... Aszalt szilvát csak nem adok neki... :roll: Más ötlet?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Megnéztem a hipp magyar honlapját, és lehangolóan kevés a választék, ahhoz képest, amit mondjuk a legegyszerűbb osztrák kisboltban láttam....No comment :(
Képzeljétek, nem értünk ma vissza a sulifarsangról időben Tamarához, és otthagytam egy kis répapürét, nehogy éhen vesszen szegény gyermek. Hát mesélik Anyuék, hogy annyira szívesen ette, hogy szó szerint remegett érte, mikor meglátta, és falta,mint kacsa a nokedlit! :lol: Szép, szép a szopi utáni főzelékeztetés, meg nyilván azért ajánlják, hogy tovább fennmaradjon a tejci termelődés, de azért elkeseredett anyukáknak ajánlom, hogy néha próbálják meg mondjuk két cici között bepróbálni a kaját, hogy láthassák mire képes az a kölök, ha tényleg éhes! :lol: :lol: :lol:

Timóca: Marcipán nagyon nagyfiúsan ül már! :lol:

Manóci: Jelentem nekünk is kettővel több fülünk van, mint fogunk!!! Nem baj! Később romlik! :D Édes a kép!

Judit: Nem gondoltam volna, hogy a hordozót így is lehet használni. Hiába no, mindíg tanul az ember! :lol:

Szilvih: nekem is csak a barack jut eszembe....
Igen volt bébipálya, szerintem a legtöbb helyen van. Legalábbis amerre mi eddig jártunk mindenhol volt!!! Mentek még egyszer??? 8)
v.erika
 
 


Látszik, hogy kezdő vagyok a témában. Mi most kezdtük el a hozzátápit, csak pár dolog ami mehet, de így sem bírok választani a Hipp-ekből, annyi féle van. :shock: (Ha esetleg érdekel valakit: a Brendonban most részben akciósak)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I,persze, hogy érdekel, köszi :wink: Hamar belejössz majd, meglátod, nem sokáig leszel kezdő!Maholnap még csak kóstolgattok, aztán hipp-hopp már ott tartotok, hogy megeszik egy üveggel 1 kajálásra :lol: :lol:

Szilvih, :lol: :lol: Jelen esetben tényleg nagyobb ez a kanál.Azért is vettem meg, tetszett, hogy ilyen hosszú nyele van, könnyebb etetni vele :lol:
Én is hetente 2x minimum adok gyüminek sbarackot, mivel amióta hozzátápi van mi is kicsit nehezebben kakiklunk :? Már 5letem nekem sincs napi 1 dl itatom, és ha nem kakilt egy nap akkor este fürdés előtt meghőmérőzöm, hogy éjjel ne nyomja a hasát a sok kaka :( De úgy meg rögtön jön a kaki, mármint a segítséggel!

Erika, Nelli,de jó, akkor vagyunk még fogatlanok :wink: Fú, látod erre nem is gondoltam, lehet nem kellett volna ma belevágni a husiba? :roll: :( Azért remélem nem hányunk majd, és nem is lesz beteg!
Ma, elkiabáltam, napközben igaz nem volt láz, de este igen!38,9!!!Aztán kicsit langyibb vízben fürdettem, hogy lejjebb menjen neki, de nem volt most olyan hatásos, mert fürdés végére is 38,1 lett!Kapott azért kupot, és jó étvággyal evett!A többit meglátjuk :?

Timi,nagyon ügyin ücsörög már Marcipán :) Hányás :( reméljük csak túletetés!De néha össze lehet keverni a hányást is.Ami csak visszabukás az is jöhet sok, de az csak úgymond kifolyik a szájából.Ami igazán hányás az sugárba jön!Nem kérdezted apát ez hogy jött?
Vicces, hogy nekünk Ausztria közelebb van, vagy leglábbis ugyanannyira mintha elautoznánk a reptérhez a Müllerbe :shock: :lol:
Amúgy pont tegnap láttam, hogy a Müller központ itt van Törökbálint, és Budaörs között!Nem értem pont ezen a fertályon miért nincs akkor boltjuk! :evil:

Na, mentem alvásba jó éjt!!!
manóci
 
 


manóci!
Ügyes vagy, csak lejebb megy a láza, nem tud rajtad kifogni. csak így tovább! :D
Hipp :) -hopp kaja: az alma és őszi levekből már simán bemegy a 200-as üveg, almapapiból meg a 125-ös. Jövő héttől: őszi-alma papi -> alma-banán papi -> öszi-banán papi -> alma-banán-őszi papi lesz, szépen fokozatosan. Utána jön majd a sütőtök-krumpli és a sütőtök-alma. Valami azt súgja, hogy nem lesz itt semmi gond. :lol: :lol: :lol: Aztán már 6 hónaposak is leszünk. :D
(Nem tudom, ti hogy csináljátok, de én amikor először dugom az új kaját a szájába, akkor voltaképpen csak az épphogy csak összemaszatolt kanalat adom neki. Aztán ha már túl van ez első döbbeneten, akkor jöhet a tényleges kóstolás. :D Etetéskor is csak fél kanállal adom neki, mert így simán megeszi, nem pedig szétmázolódik az arcán a fél kaja. Így sokkal szaporább. No, meg persze ügyes is... :roll: :D :D :D )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Nem mintha dicsekedni akarnék -ááááá, nem is 8) :lol: :lol: :lol: íme a bizonyíték (ekkor kapta először a teljes 200-as almalevet kanállal [azóta persze cumi lett belőle]), hogy milyen ügyi: kéretik megfigyelni a maradék almalevet a tálkában, illete a partedli állapotát! :roll: :roll: :roll: :wink: :lol: :lol:

Kép


Kép


Kép




(Csak az érdekesség kedvéért: a legeslegeslegeslegeslegelső almalé cseppeket Apa adta ám! Mind a négyet! :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


l!
Behalok de sármos a tekintete... gyönyörűűűűűűűűűű Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Írtam tegnap egy hsz-t, de kedves páromnak hiába mondtam, hogy nehogy eltűntesse, elkezdett Need for speed-ezni, és na bumm, pápá! :(

Na szóval, Petra, az a csaj a House-ból a Providence-ben játszott, engem is borzasztóan tud az ilyesmi idegesíteni, és utánanéztem a neten! :D

Született feleségeket én az ncore-ról tölöttem le, megvan még, ha kell! :D
Babaképek: Lev milyen falat! Szőke királyfi kék szemmel, hümmm... :lol:
Hannus de cukibogár a kanállal! Emma is enne egyedül, de abból jó nem sül ki, na meg besegít a kezével, és akkor főleg... :lol:
Csokinyuff! Majácska nagyon ari a hordozóban terpeszkedve! :D Az Mtv-be képet kell beküldeni? Lehet hogy én is küldök. :oops: Nem volt időm még megnézni a vidit, de időt szakítok majd rá! :lol:
Erika! Sielés...egyszer én is kipróbálnám! :D De most van itthon egy sielőgép edzőke, nagyon klassz, hú...vagy fél óráig formáltam a popómat rajta! :lol:
Hozzátápi: Most ahogy jöttünk haza, olyan édesen elvolt, játszott egész úton üldögélve az ülésében, csörgőzött, meg fejbe vágta magát egy párszor...Szegény, majd teszek róla képet! :) Mostmár hunyorog, ha közel megy az arcához! Na szóval, megéhezett, és a Müllerben bevásároltam itthonra pár bébikaját (ott van sima zsenge répácska, Emmának is ílik), útközben megéhezett. A kedvence a babán- alma kétszersülttel. Olyan gyönyörűen evett, betermelte az egész 190 grammos üveget! :D Kicsit odavan érte! :D

Most mennem kell, lefagy a nemlétező tököm is! :D

Pusszok

dincuska
 
 
 
 
 
 


Hááát kéne az a Feleségek..... Hogy lehetne ide átlőni???? Vagy én is le tudom tölteni??????

Húúúú csak el kéne menni körülnézni abba a Müllerbe... Most rendeltem ugyan répát a barátainktól, akik még kint vannak Au-ban, de az is elfogy egyszer. Bár most nézem, mire Vecsésre elérnénk, addigra kint vagyunk Osztrákiában....
v.erika
 
 


huuuuu van aki probálkozott már a krumplival mert Majában elég erős ellenérzetet váltott ki amint látjátok Kép még a könnye is kicsordult
Kép
Vendég
 


egy kanállal se ment le vagy keverjek bele anyatejet...???
de lehet hagyom a francba végülis minek
Vendég
 


Judit: én is ma adtam neki először krumplit. Olvasztottam fel régi tejcit és abba trutymákoltam bele a kruplit. Vágott mindenféle képet, de 2-3 kanállal lenyelt belőle. :lol: Ez kezdésnek több, mint jó! :lol: :lol: :lol:
Lehet, hogy Maja nem lesz krumplis. Nálunk meg a gyümik nem jönnek be.... Azért majd próbálkozz még, de semmiképp se erőltesd.
v.erika
 
 


huuu nálunk a banán meg az alma na meg a barck nagyon bejön....
meg a gyümölcsös tejpépek is nagyon meg a vaniliás is.

a krumpli háát majd még később megprobálom mondjuk egy hét mulva..
Vendég
 


Judit :)
Briginek eddig csak banán jött be, de azt meg nem adok egyenlőre, mert mindkét hányásnál evett. Félek, hogy nem tudja kellőképp megemészteni.
Krumpli, alma, körte- üvöltött, mikor meglátta :roll:

Manóci :)
Hát mi már jó rég nem vagyunk fogatlanok, sőt, már 6 van neki :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Még szerettem volna írni, hogy az ágyunkon belékapaszkodott a szélébe, és felállt :roll: Hova siet ez a csaj?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli,felállt???? :shock: :shock: aztaaa nem semmi csajszi!
6 fog, az se semmi! :lol:

Judit,ja jól csinálod szerintem is kicsit később próbáld meg.De, ha netán nem jön be neki az setragédia.Nekem a kerifiam sem ette a krumplit, neki se jött be :wink:
Hannus eszi, eddig mindent amit adtam neki.A husi is bejött egész jól :) Maja naon kis cuki ahogy finnyázik!

Dincus,Emma, baba :) :) drága szívem, milyen édin elvan!

I,Édes a kóstolós sorozat :) és azok a szemek..... :P :P Én is így próbálom az etetést.Először csak picit, hogy ne kenjem össze a pofiját.De van, hogy olyan gyorsan követeli, amikor nagyon éhes, hogy már nagyobbat is bedugok a szájába :lol: :lol:

Erika,Ja, én is ezt írtam tagnap, hogy nekünk is közelebb van Ausztria mint vecsés :lol: :lol: akkor ezek szerint egyfelé lakunk?? :wink:

Mi kicsit jobban vagyunk, de most meg Eszti kezdett köhögni, és már tök rekedt a hangja is :( nemtom ez mi lesz, de naggyon remélem nem valami influ féle.
Ma vendégségbe voltunk hivatalosak, csak aztán inkább lemondtuk, mert Hannus se olyan acélos még, és ott nem is tudott volna aludni, se meg így nincs lelkifurdim, hogy nem vittünk oda semmi rühet :?

Holnap meg hittan lenne Esztinek, de nemtom így mi lesz :roll:
manóci
 
 


Manóci merre laksz??? Azt hittem Te is Bpesten. Nem is tudom miért gondoltam... Csodálkoztam is amikor írtad, hogy közelebb van Ausztria.... :o

Nelli: Nem semmi Brigi!!!!! Nem kispályázik, az biztos! Ügyes nagyon!!!! :lol: (Tomi nekem is felállt 6 és fél hónaposan, de járni ugyanúgy 1 éves kora körül kezdett, mint a többi gyerek. Semmi gáz nem lett belőle, pedig az állás miatt bizony a mászás igencsak hanyagolva lett!!!!)
v.erika
 
 


Dincus, vigyázz a kétszersültes kajával, abban glutén van, ha jól gondolom, azt semmiképpen ne adj neki 6 hós kora előtt, mostanában még annáél is későbbi kort hallottam, valaki az egy évet is betartja (persze ez a másik véglet)

Erika, mi letöröltük a feleségeket... :evil:

MA dacolva az influenzával (állítólag már levonulóban) elmentünk a csodák palotájába, Lilla születése óta volt egy családi jegyünk. Tök jó buli, jókat szórakoztunk...

NElli, gratula a felálláshoz!!!

Kép
Kép
szilvih
 
 


Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Jaja, Szilvi, tudom, hogy csak 6 hós kor után (bár a címkén 4 hó van... :roll:), de 2 hét múlva annyi lesz, és mikor anyósom volt itthon vele, véletlen azt bontotta fel, és nagyon bejött neki! Pedig én is letoltam! Dehát ez van!

Képzeljétek, oda voltunk barátnőm kisfiánál egy egész délutánra, olyan édesek voltak! Majd teszek fel képet, Emma ráncigálta szegénynek a fülét, meg fogdosta, gyűrkélte az arcát, plusz még rá is feküdt (Bocsika Milán, nade vele csak barátok vagyunk, hisz túúúdod hogy csak téged szeretlek! Kép) , Áron meg csak pislogott! :D

Krumpli: Ma nagyon szépen megette a pürét a tejjel! Én úgy szoktam, hogy 60 ml-be keverek fél üveget! Most kapott valami krumpli-paszterák-kömény-kukorica, hát 3 mp alatt ledöntötte, ez így összesen 180 volt (mert még volt egy kis maradék), aztán kérte a gyümit is, abból is ledöntött egy fél üveggel. Majd elégedetten vigyorgott. :lol: Zabagép, bár semmi Áronkkához képest, másfél hónappal fiatalabb Emmánál, anyukája tényleg 1,5 óránként eteti, bár nem vagyok róla meggyőződve hogy az éhség miatt sír, inkább a hasa miatt ez egy körforgás, hogy fáj neki, aztán ráeteti, és még ki sem ürült... Na meg ő már husit is eszik meg mindenfélét... :roll:

No eldugulok, holnap vásár Kistelekn, megyünk ki és picsájára verünk a pénznek! :P

Ja és édi Maja, ahogy kifejezi nemtetszését! :lol:

Cuppa

dincuska
 
 
 
 
 
 


hát akkor a mai napi képadag Maja és az alma igaz az előke talán már sosem lesz a régi... :shock: :lol:
Kép Kép
Vendég
 


Dincuska hát majával is kénytelen voltam mindig etetni ugyanis máshogy nem tudtam megvigasztalni olyan hasfájos volt de ő csak két hete kóstolgat ezt azt...
Nálunk a cseresznyemag párna nagyon bejött és a köménytea is enyhitett. Aztán protexint kapott az egész jol helyrehozta
Vendég
 


Sziasztok!

Nehezen reagálnék vissza ennyit, de innetől bekapcsolódok! :)

Akit nem ismernék annak üdv itt! Maja baba mindenképpen új ismerős, kis tündérek! :)

Kis betegeknek gyógyulást kívánok!!!

Még nekünk sincs fogunk, szóval Manóci nem avgytok lemaradva semmiről! :D

Tekiroll, te kérdezted az "álomhozó" alátétet? Hasfájós babáknak is isteni!Tulajdonképpen egy paplan mintadarab szuper jellemzőkkel!!!
Nem írnék ide róla, ha valakit érdekel az szóljon priviben írok!

Mi is lekezdtük a hozzákajcsit, napi egyszer jön főzi avgy gyümi, válogatás nélkül miden jöhet kivéve a zöldborsót... Érdekes ezt egyik gyerekem sem komálja! :D

Nelli, nem semmi már feláll!!! Hol vagyunk mi még ettől?

Dincus, mit sikerült venni a verésnél? :D

Szilvih, oda már én is rég szeretnék elmenni... Picúr is élvezte?

Csokinyuff, krumplidilemma, én almával vagy répával, vagy barackkal keverve adtam, nem csak magát a krumplit. A főzőlevével higítva egész folyékony is lehet... Mina szereti alma-krumpli igazán nyerő páros :wink:

Manóci, remélem Eszti nem lett tényleg beteg!

I jók az almalityis képek!

Timóca, Marcipán milyen nagyfiú már! És milyen ügyesen ül!

Remélem mindenkit elkerül az influenza, szerencsére én bebiztosítottam a fiúkat meg a csajszit, úgy néz ki hatásosan, mert már a fél ovi kidőlt, Bence eddig mégsem kapott el és hozott haza semmit! Mi mindenre jó egy kis tisztított víz! :D

Puszi minenkinek!
Idli

KépKépKép
dikó1
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai vendégeskedés-adag is. Voltunk a másfél éves unokatesóméknál is, Emma persze rögtön a kezét nyújtogatta, de Kittike szemérmesebb. :D

Jaj lányok, nem is írtam, hogy kijutott mostanában a szomorú hírekből is. Anyukám barátnőjének az unokája meghalt valamelyik nap, a szívével volt baj, másfél éves volt. :cry: Én nem merek elmenni a temetésére, felnőtt embert is borzalmas temetni, de egy ilyen kis apróságtól elbúcsúzni...nins ennél a világon rosszabb! :( Tegnap meg apukám szomszédja hirtelenséggel felakasztotta magát, apám vágta le a kötelet. Egy baromi jókedvű ember volt, családos, ő csinálta nálnuk a vezetékeket, soha nem gondoltam volna róla... Annyira nem tudok napirendre térni a dolog felett... Iszonyat! Bocsi, hogy leírtam, csak annyira megrendültem. :(

Dikó! Tessék akkor bekapcsolódni! Zöldborsó nálunk is kudarc volt, a finomfőzelék úgy egy az egybe! :D Verés... :lol: Teszek egy képet a vásárfiáról! :D

Vettem Eminek teát, mert nagyon kemény volt a termés, biztos mert nem iszik annyi folyadékot. A vizet meg nem komálja... :roll:

Csokinyuff! Maja és az alma esete: lol: Akkor ez ízlett, ha jól látom! :D

Manóci! Hogy vagytok??? Hiper-szuper gyógyulást kívánok! :D

Szilvi! Nem is írtam a múltkor, hogy a Csodák Palotájába mi is szeretnénk eljutni! :D Ja meg még lógsz egy pár sielős képpel, megnéztem azokat, de csak páron találtam meg Dorkát!

Ja Erika! Feleségeket szívesen odaadom, ha majd újra Pesten leszünk! :D

És most jöjjenek a képek, lehet hogy kicsit sok lesz :oops:

Kép macival alvós Kép Félixszel, aki 4éves Kép kézfogás Kép szemtől szembe Kép arcpöckölés Kép Emma orrot szerel Kép alapos vizsgálódás Kép végül meghúzom a fülét is Kép vásárfia sapi Kép így üldögélek a kádban Kép új mutatvány: térdelek a kádban, és a szélébe kapaszkodom

Asszem egy ideig elég volt belőlem! :oops: :oops:

Milán ezek után kétszer is meggondolja, hogy kezdjen-e Emivel...kicsit vadóc! :oops: De Milánt csak simogatni fogjuk! :D

Ja és úgy nézzétek a kisfiút, hogy ő az aki szeptember végi, sé 10 kg felett van... :shock: De gondolom, rögötn rájöttetek! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Jóreggelt! :)

Milyen jó ilyen édes képekkel kezdeni a napot! Nem akarok lemaradni ezért én is dobok pár frisset a kis háromfogúról és a hamarosan ovis bátyókáról!

Kép tegnap esti pancsis szerelem :) Kép na hol a szemem? Kép a két pufi :) Kép fiatalok szilvesztere nálunk Kép új kalapban

Azthiszem most ennyi....Ti hogy álltok az éjszakákkal és a keléssel? Nekem már gúvadnak a szemeim :shock: mert legalább 3szor kelés van és reggel fél6kor mindketten kirobbannak az ágyból :cry: Dóriról tudtok valamit?

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

:)

Képek: :lol: :lol: :lol: :lol:

dincuska!
Még hallani is rossz ezeket, nemhogy belegondolni! :cry:

petra78!
Szívesen leírnám, hogy hogyan állok az éjszakai keléssel, de attól tartok nem szívesen olvasnád... :roll: :wink: :) :) :) (Meg amilyen mákom lenne, rögtön történne is valami ami miatt lőttek az egésznek... :) :) :) )

Viszont mi az őszibarackkal szenvedünk, kész tortúra. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Magát a kaját azt csipázza, de a mód, ahogy sikerül beépíteni az arcába...!?
Most elmegyek étetni, ha befejeztem jövők és leírom. Hossszzzúúúúúú lesz...

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


diko kössz a tippet :wink:

dincus nem volt nehéz rájönni hogy ő az!!!! :shock: :D
Igen ezek szörnyű dolgok mi éppen a papám előtt titkoljuk hogy valoszinő leukémiás mert azt mondta ha rákos lesz felakasztja magát amint megtudja :shock: :shock: :shock: :cry:
különben édesek a képek!
petra cukik!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Asszem kicsit hosszú leszek! Bocsi előre is! :)

Szilvih: Én is tartok a túl sok nemtől… nem akarom, hogy az legyen az első szava. Márpedig ha sokat hallja, akkor gondolom, hogy ráragad. És aztán szorgalmasan gyakorolja majd mindenre, hogy nem. Vagy nem? :lol:
6 fogacskához gratula! :) Az első kettőhöz képest a következők gyorsan jönnek?
Nagyon jó ez a csodák palotájás fotó! :)

Manóci! A Te nempakolós technikád is átgondolandó, ha szófogadó babám lesz! :) Már kíváncsi vagyok hogy reagál.

V.erika! Nem semmi utatok volt!
Nekem a RR-tól is citerázik a combom… Géza viszont olyan kis uncsin figyeli. Inkább a föld érdekli, folyamatosan azt nézi, és tekereg a kezemben torna közben. :)
Védőnénim a főzelékezést úgy ajánlotta, hogy max 10-másfél deci, és utána fél óra órával szopi. Szóval nagyjából két szopi közt eszünk. Így a zöldek is mennek, meg a tejci is megmaradhat sokáig. :)

Hozzátápi: Volt múlt héten védőnéni, szabadjelzést kapott egy csomó kajci, csak győzzem bevezetni! :) Nézem, hogy itt szinte minden babó eszi már a banánt. Nekem még nem mondta védőnéni, de gondoltam, hogy a héten kipróbáljuk, mert gyümölcsből még csak alma és barack van.

De jó, hogy említitek, hogy Ausztriában milyen jó kajcikat lehet kapni! Apa megy ki februárban… Akkor feltankoltatok vele. :)

Csokinyuff! De szépszemű Maja! :) krumpli nálunk is gáz volt elsőre, de aztán próbáltam még aznap kétszer, harmadik alkalommal már megevett egy kanállal, másnap kettővel, és azóta faljuk. :)

Manóci! De ügyesen kanalazik Hannus! :)

Timóca! Szépen csücsül már Marcipán! :) Mi is állandóan ülni akarnánk, de hát még egyedül nem megy!

l: Tényleg szépen eszik Levi! :) Én is hasonló technikával dolgozom, egész szépen is eszünk, kivétel, amikor a céklaevés közben tüsszentett egy jó nagyot! Mindketten öltözhettünk át! :)

Nelli! Felállás? Ejha! :)

Dincuska! Másfél hóval fiatalabb és husizik?
Tényleg szörnyű hírek! Nem csodálom, hogy félsz elmenni a temetésre. Pláne, hogy kisbabás vagy!
Emma jól megvizsgálta a másik babát! Nagyon édi! :lol:

Ildi! Igen, én kérdeztem! Nem semmi, hogy miket kitalálnak. És ha még használt is! Csúcs! :) Nekem küldhetnél privit, mert érdekel!

Petra! Az a pancsis kép tesóval! Ennivalóak! :)

Na azt hiszem ennyi voltam! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kép

Emma szerelmem!

Azért írok neked levelet, mert láttam, hogy egy másik kispsai orrát csavargatod. Nagyon szomorú vagyok Emma drágám, mert ezek szerint engem már nem szeretsz annyira :( :cry: :cry:
Hát jobban tetszik neked az a pufilufi, mint én? Fiatalabb is nálad! Mit tudhat egy ilyen????
Én mindig meglesem a képeidet, tudom, hogy nagyon szép lettél és sok fiúnak tetszel. Ha már nem engem szeretsz, akkor szomorú szívvel elengedlek, legyél boldog a pufilufival.
Ha gondolod beszéljük meg személyesen, én már alig várom, hogy találkozzunk! Jó?
Kép

Ezer puszi, Milán
Vendég
 


Drága Milán!

Csak barátok vagyunk Lufival... tudod, hogy imádlak! :D Így ölelgetlek majd, mint ezt a Macit:

Kép

Alig várom, hogy lássalak! Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: