Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Megint útálom, hogy nem pesti vagyokKép
Nagyon jók a képek, és olyan szívesen elmentem volna..
Majd egyszer Kangival minitalizunk, már ha bejön, amikor erre járKép

Tegnap az Egerszegi Aquaparkban voltunk a törpékkel.
Nagyon élvezték a pancsit, alig lehetett kiimátkozni a vízből Őket.

Dorinának új szokása, hogy belül rágja a kiságyat.
Mintha nem kapna enni.Kép Már elég ocsmányul néz ki a rács, de új ágyat nem kap.

GömbKép
Gratula a felálláshoz!!
Vigyázz, mert ilyenkor mindenben fel akar állni, és nem tudja, mi az, ami rá tud dőlni.

ManóKép
ApamentességKép

Mennem kell, mert túl nagy a csend....

Heni
heni1979
 
 


Heni KépKépKépKép
Egyszer feltétlenül benézünk, hiszen a hegytől csak kb 1 óra Körmend, ígérem! Kép

Beu Kép
ah-hah, ezért érdemes volt ma felkelnem! Kép (még mindig rajtam röhög 6 kiló legalább)
Minitali: nekem egyelőre hétfő kivételével jónak tűnik minden nap, oszt majd meglátjuk.

Manó Kép
apamentesség Kép Tudom, nem vigasztal, de én már csütörtök óta nem töltöttem vele az éjszakát, és pénteken is csak egy órácskát voltunk együtt, utána ment a hegyre ... De legalább zavartalanul talzhatunk!!

Myssnia Kép
nemférjapa fotogén, és továbbra is tsinos. Hanem Szilárd milyen cukor!!! Köszi a bónuszképet, mentettem.

Zulu Kép
szerintemis mérakarszfogyni? Hogy saját ropitopicot nyithass? Ez nem ér!!!

Csucsuka Kép
nagyon jók a képek, főleg a kidőlt Danó Kép

Gömb Kép
felállás KépKépKép Sztem is nem volt éhes, azért nem evett, ezen ne izgasd magad!!!
Torta KépKépKép (de azért Kép, hogy eddig nem tudtátok)

Andi Kép
na, boszikkal álmodtál? Remélem, nem Kép

Julcsi a saját, itthoni ágyacskájában csak fél hatkor kért enni (hétkor ugye már ágyban volt este). Majdnem kidurrantam, és nem is ette meg egészen a ciciket, pedig már másodszor is evett azóta! De olyan nagyon volt tele mindkét mellem, hogy nem tudtam oldalra fekve szoptatni, fel kellett könyököljek, úgy fájt KépKépKép Hurrá tejci!!!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Talis képek szuperek, az album is tök jó!

ZuluKép
Feles kilókat én se látok, bárcsak ennyi lenne rajtam is. Igaz, hogy szülés után mára csak 4-5 maradt, de előtte is volt 15...Kép

Gömbölyű
apa majd belerázódik, ne féltsd.Kép A minap én is fodrászhoz mentem, tej a hűtőben, haszn. utasítás a dedhez apának stb, mégis a húgom pesztrálta Kevint, mert "a Peti(apa) olyan elesettnek tűnt azzal a gyerekkel". (Szüleim+húgaim szerencsére 1 emeleten laknak velünk, így bármikor átugorhatnak). Hiába, egy nő az mégiscsak nő (ez itt a feminista mozg. helye.Kép)

Apa edzésen van, ded szendereg. Hajmosás+kapucsínó!!! Hepaj!Kép

pusza
Ellli
ellimami
 
 

 
 

Mókuska Kép
boldog névnapot Liliánának!!!!

Gombóc Kép
tök kár, hogy nem jöttél. Szerencsétlenkedés Kép Csomagtartó Kép

Elli Kép
öthetes gyerkőccel FODRÁSZ?!!! Irigy! Irigy! én meg itt lomposodom az öthónapos csoroszlya lányommal! Kép
Ja, és irigy a közeli pesztrákért is ...

Pussz
sárga Kangi
kangi
 
 


Lányok!

Megsárgultak a szilikon-cumik.
Mivel lehet róluk eltüntetni a sárgaságot?

Heni
heni1979
 
 


Sziaszotk!

Ismét egy alvatlan éjszakán vagyunk túl Kép. Sajnos az Espumisan csepp sem nagyon segített. tegnap délután Glicerin kúppal volt egy pici kaki, de azóta is fáj a pocija. Most is annyira görcsöl és húzgálja a kis lábát.
Írtátok a szélcsőt és a baba masszázst.
Őszintén szólva még egyikről sem hallottam. Írnátok róla bővebben?
A szécsőt hogyan kell használni, és talán reménykedhetem hogy bevállik majd?
A masszázst pedig én tudom itthon is csinálgatni?Mármint úgy értem, hogy könnyen megtanulható.
Most a kicsi lábát nyomkodtam szegénykémnek, de attól sm lett jobb. Igaz most nem sír, mint ahogyan egész éjszaka tette, de a fájdalom ott van a kis arcán Kép.

Manó: ti a székletet hogyan oldottátok meg?

Szerintetek a sűrű glicerin kúp nem lehet ártalmas, nem szeretném rászoktatni és nem tudom milyen sűrűn adjam be neki?

Myssnia: a Gripe Water az lenne a szélcső?Írtad, hogy nálunk korai e? Talán nem lehet ennyire picike korban még haználni?

Jaj, segítsetek ha tudtok, mert nagyon aggódom.
Köszönöm.

Persze a fotók nagyon édesek , nagyon jó volt látni a sok picurkát Kép.

Sietek Robikához, mert a mami vigyáz most rá.
Nagyon rossz ez a tehetetlenség...


Anita (11 nap)
anita77
 
 


Anita!

A gripe water az egy folyadák, 1 hónapos kortól lehet használni. Nálunk mondjuk nem sokat segített, talán egy picit. A szélcső au egy gumi cső, amit a fenekébe kell egy picit helyezni, és akkor távoznak rajta a szelek amik feszítik a kis pociját, meg állítólag kaki is jön ilyenkor. A gyógyszertárban lehet kapni, állítólag nagy megkönnyebbülés a szeles babáknal.
A másszázs nálunk sem segített sajnos.Kép
A glicerines kúpot én sokat hazsnáltam Emmánál, nem szokott rá, simán kakil azóta magától, úgyhogy szerintem ne izgulj, ha nagyon szenved akkor ne hagyd, hanem alkalmazd, nem lesz semm gond belőle.
Mi mint már írtam úgy oldottuk meg, hogy 2 hónapos koráig glicerines kúp, utána pedig délelőtt napi 20 ml szőlőlé, így délutánra volt kaki. amikor 13 hetsen kinőtte ezt a hasfájósságot akkor abbahagytam a szőlőlét. A normál hozzátáplálást 4 hónapos korában kezdtük.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Tali nagyon szuper volt Kép
Én már nem is tudok újat mondó képet feltenni Kép

Beu
Még mindig jobbulást KépKépKép
Megint Olivert nézekKép

A környéken lakó anyukákon is végigsöpört valami lázat, hányást okozó vírusKép

Valaki kérte a "babasort" név szerint: Julka, Petra, Julcsi, Beki, Zsófi, Zsombi, Roni és Szilárd Kép

Gömbölyű
Én anno egyszer próbáltam Szandit felébreszteni, hogy egyen, nem sikerült. Utána anyukám felvilágosított, hogy ha alszik a baba, nem fog éhen halni, ha éhes lesz, úgyis felébredKép
Gratula a felálláshozKép

Heni
AquaparkKépKép biztos jó voltKép
KiságyrágásKép

Mókuska
Boldog névnapot LiliánánakKép

Zsuzsófi
Képek szupik, tandem-szopis isKép és mászós hugis isKép

Mariann-féle talira mi nem tudunk menniKép, holnap lemegyünk anyukámékhoz és csak 3 hét múlva jövünk vissza Kép

Megyek, mert az előző mosás sincs kiteregetve és mindjárt kész a következőKép

Mindenkinek szép napotKépKép

Toffi + perszehogyalszik Zsombi
toffifee
 
 


Azért találtam néhány képet én isKép
Viola
Kép

Roni
Kép

Ez már volt, csak közelebbi kép a lányokrólKép
Kép

Hova lehet feltenni nagyobb mennyiségű képet? Csak a saját oldal megoldás?

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Egyfolytában képeket csodálok. Nagyon jók!

Árkádos Minitali:
Elfelejtettem, hogy mi is oltást kapunk szerdán, még csütörtökön sem vállalok programot. Mi lenne, ha belőnénk a követlező hét hétfő délutánt, így Andinak is jó lenne, és még elég messze van ahhoz, hogy mindenki szabaddá tudja tenni, akit érdekel.

Gömb! Gratula a felálláshoz!

Zulu! Pont tegnap estig diétáztam, apa hozott fini friss kenyeret, és tisztességesen bepakoltam hatalmas szendvicseket. (Na meg is volt az eredménye.)

Beu
beu
 
 


Mariannék voltak végül? Hogy vannak? Náluk is szerveződik tali?
Beu
beu
 
 


Beu!

Ok, nekünk jó a jövő hét is! Bár valamikor le akarunk menni anyósomékhoz is pár napra, de még semmi konkrétat nem bezséltünk meg, amjd írok ha már tudom.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu Kép
részemről rendben a jövő hét hétfő du minitalira.

Kangi
kangi
 
 


AnitaKép
Gripe Water kapormagolaj és bikarbonátot tartalmazó folyadék, 1 hónapos kortól adható. Van akinek nagyon beválik, van akinek nem.
Szélcső kb. 10 cm hosszú és 2-3 mm átmérőjű gumicső, van rajta egy jel, addig lehet bedugni a popsiba. kb. 1000 ft, valszeg azért mert kifőzhető. Dokinénink szerint sok babának túl szoros a záróizma, csak akkor jön ki a szél, ha már óriási mennyiség halmozódott fel.
Babamasszázs: vehetszt ilyen címmel könyvet. A lényege: babaolajos kézzel - piciknél célszerű a patikai vitaminos babaolajat használni - maszírozod a babát. Pocakot az óra járásának megfelelően, vagy felváltott tenyéréllel enyhén nyomod lefele, végtagokat simítod a törzs fele. I. akkor csinál, amikor éppen jókedvű Robika, hogy ne legyen egy + szokatlan dolog üvöltés közben. Vigyázz milyen ruhát adsz rá utána, a babaolaj garantáltan kimoshatatlan. Jelöld meg textilpelenkát is, amire fekteted közben, mert azt már csak masszázsra lehet használni.

BeuKép Kép hogy jobban vagy! Arról volt szó, hogy Mariannék is jönnek tegnap talizni, és ott megszervezi a sajátját, de nem jöttek, nem írt, nem telefonált. Ha szól, írok!

GömbölyűKép gratula a felálláshoz. Szerintem se költsd föl, ösztön még csúcson működik, nem alszik el csak végkimerülésben ha éhes (és azt az ordibát úgysem tudta volna Apa szótlanul tűrniKép.

Közeleg a család, már csak egy óraKép Tegnap éjfélig főztem a tiszteletükre, most már csak a krumplit kell odatennem.
urszila
 
 


Hú, Urszila! Akkor most nagy az öröm! Miket főztél?

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Huh, nem semmi mennyiséget irtatok tegnap, alig győztem olvasni!

Először is nagyon szuperek a talis képek!!!!!!
Az egyik legjobb a "sorakozós" kép, minden baba gyöngyörü. Nagyon sajnálom hogy mi nem lehettünk ott. Apának is nagyon tetszettek a képek, lehet hogy egy következő talit mi is bevállalunk.

Zsuzsófi
Nagyon jók a képek, a kisfiad és a hugicád hasonlitanak egymásra! A szopis kép szuper!

Anita
Napoztatás lakásban csukott ablaknál.
Kakilás-próbáltál már cukros kamillát adni neki?
Nem minden babánál jön be de szerencsére nálunk sikeres volt. Ha 3-4 napig nem kakil akkor 1 dl kamillába 1 ev. cukrot teszek és ezt etetem a csajjal /nem szoktam mindet odaadni neki/.
Bár Lili nem hasfájós néha a térdemre fektettem és azt nagyon szerette.

Gömb
Gratula Lili felállásához, ez tényleg szép ajándék volt!

Igy utólag is minden Annának boldog névnapot kivánok!

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Anita!
Mókuska hozzászólásáról jutott eszembe, hogy Lőrinc hasfájós korában nagyon szerette a karon hasonfektetést. Attól mindig megnyugodott. Hason úgy fekteted a karodra, hogy a feje a könyöködnél van, kezét lábát, lógatja, nyálát csorgatja lefelé. Mi először Sab Simplexet, 1 hónapos korától Gripe Watert adtunk neki, nála bejött.
Masszázs: van kazetta babamasszázsról, illetve egy Jonson's füzet (Gyengéd érintés című), amit nekünk a kórházi csomagban adtak, abban is van hasmasszázs. Ha jó védőnőd van, lehet hogy ő is meg tudja mutatni. Ha a gyakorlatok között a lábát felnyomod a mellkasához, pár másodpercre, látod, hogy erőlködik, és sokszor sikerrel. Lőrincnél egyetlen egyszer volt baj a kakilással, akkor masszíroztam egy félóráig, közben 3x kakilt. Most, hogy ritkább a széklete, mint pici korában, naponta egyszer megmasszázsolom. Szóval nálunk hasznos.

Beu
beu
 
 


Anita!
Nekünk van szélcsövünk, anyós hajtota fel, állítólag nem lehet mindenütt kapni. Mi 2x használtuk, "fergeteges" sikerrel, amikor már szemmel láthatóan nagyon kínlódott. Rászoktatni erre sem jó. Szóval jöttek a pukik a csövön keresztül is, meg mellette is.
A jó cukros kamilla is jó, mert a tej soxor nem gyakorol elég nyomást a belekre, hogy mozogjanak, és a cukor meglöki őket egy kicsit...
Mi Infacol-t vettünk (az is emulzió) "ha esetleg", de szerencsére nem kellett eddig. A cseppekről én azt hallottam, hogy az a baj velük, hogy nem 1 szedés után hatnak. Bár tapasztalatom nincs.

Hétfői minitali nekem is OK.

Megyek, jön apósnagypapa látogatóba, rendbehozom magam.

pusza
Elli
ellimami
 
 


Lányok!

Nyári akciókat kihasználva vennék egy-két dolgot jövő tavaszra, nyárra. Szerintetek extra méretű Lőrincemnek hanyas lesz a mérete. Most 68-as, de már kezdi kinőni.

Beu
beu
 
 


Ez a kérdeés persze főleg a többgyermekesekhez szólt. De lehet tippelni, fogadásokat kötni. Kép
Beu
beu
 
 


Beu!

Emma is elég magas, ő most 9,5 hónaposan 86-ost hord. Rámegy még a 80-as is, de jobba 86-os. Lőrinc hány hónapos lesz tavasszal, nyáron?

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mókuska!

1 dl hez 1 evőkanál? Én ennyit sose tettem, lehet ezért nem jött beKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! márciusban lesz egy éves. Akkor minimum 92-es. Amit vettem, az 92-es, akkor kb. jól számoltam.

Beu
beu
 
 


Köszi lányok a sok segítséget. Most nézegettem meg a babacsomagot és találtam benne " Gyengéd érintés" címen egy kisfüzetet és abban jó kis masszázs van leírva. Hát ki is próbáljuk majd.
Leírnátok mi is a pontos neve a a maszázsolajnak?
Meg a szélcsőt is kipróbáljuk, persze bízom benne, hogy sikerül beszerezni.
Tényleg nagyon aranyosak vagytok és rengeteget segítetek! Köszönöm Kép.
Bízom benne a sok próbálkozások közül valamelyik be fog vállni Kép.

Ellimamai: utánna már nem is kellett a két alkalom után már használni a szélcsövet? Volt tőle rendesen kaki?

Beu, Mókuska , Urszila köszönöm nektek is a hozzászóllást Kép .

Úgy gondoltam a masszírt fürdetés előtti etetés elött fogjuk majd kipróbálni, persze ha lesz olaj hozzá. Most csak napraforgó olaj (gyógyszertári) van itthon, nem tudom azzal érdemes-e megpróbálni?
anita77
 
 


Anita!
Én ápolókrémmel vagy testápolóval csináltam, Kangi napraforgóolajat meg olivát kevert, ha jól emlékszem, de ezt majd ő megmondja. Lőrinc eleinte nem szerette, keress egy olyan pillanatot, mikor nem éhes, nem nyűgös.

Beu
beu
 
 


AnitaKép
A gyógyszertári napraforgóolaj tökéletes! Sőt, én még a mosakodókrémmel is maszíroztam, az nem olyan olajos, és fürdésnél könnyen lejön.

Toffi
A Ronis kép nagyon profi.Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Alvás: Mivel szegény gyereket napokig szadiltam, most már képetelen lennék ölbe altatni. Az lenne a 100%-os visszalépés. Arra gondoltam, hogy talán megpróbálom kiméletesebben. Délben már álmos volt. Betettem a kiságya, nem sírt, dumált. Ez jó jel, mert akár el is alhat beszéd közben. De kezdett nyöszörögni, majd hangosabban-hangosabban. Bementem, és tökre megijjedt. ELkezdett nagyon sírni. Lehet, hogy már kezdte magát hangolni az alvásra, és nem számított vendére. Csak az volt a baj, hogy csupa kaki, és átázott pisi volt. Pont most. Kép Pedig lehet, hogy elaludt volna. Gyors csere, de már nem tágíthattam. Kép Leraktam az ágyra mellém, és birkoztunk. Másfél órát tekerget, forgolódott, végül úgy gondolta, jöhet egy kis altató szopi. Elaludt. Ha álmosság rájön, nem fogadja el a cicit, de ha már nagyon álmos, akkor jöhet. Végül is nem ringattam... Ahogy számolom ezzel a módszerrel akár 1 év alatt megtanul elaludni. Kép

BeuKép
Lőrinc hány centi?
Szerintem neki a 92-es tuti jó lesz, inkább mint kisebbet vegyél. Szilárd most hord 74-eseket, éphogy jó rá a 68-as.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Beu!

Igen, akkor jól. Szerintem nyárra már inkább 96-os, tavasziban jó lesz a 92-es.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


felébredt. és csíkosra aludta magát Kép
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

a kismamiknál leírtam a születéstörténetemet. Többek között Nektek is köszönhetem, hogy még szerdán visszamentünk a kórházba, ahol aztán másnap reggel 7:53-kor megszületett Janka 54cm-rel, 3400 grammal. Egészséges, és gyönyörű.

Kangi, tényleg lett tejem, és férjem szerint Mount Everest emelkedett a mellkasomból :-)))
Csak 4 napot voltunk kórházban, Janka nagyon jó kislány azóta is, sokat alszik, rengeteget mosolyog, majd teszek fel képet róla.

Jövök majd gyakrabban!!
Addig 1gyors kérdés: mivel mostok, hogy az anyatejes foltok kijöjjenek?

Köszi, minden baba gyönyörű !!!!

puszi
Pocóka
Pocóka
 


Sziasztok!
Nem sok időm van, mert sűrű a hétvége, de szeretnék csatlakozni az Árkádos táborhoz. Nekem jó a jövő hét utáni hét.

Boldog névnapot Mindenkinek, amióta nem jelentkeztem ünnepeltek páran!!!

Anita!
Nálunk a hasfájás és a kakilás születése óta komoly gond. Kipróbáltunk mindenféle teát, masszázst, de nem segítettek. Kaki most is nagyon ritkán van (néha 7-8 naponta). Nekünk a Glicerines kúp sem nagyon használ, szerintem azt is feldolgozza a szervezete. Most a doki néni írt fel valami gyógyszertárilag kutyult szirupot, azóta nics hasfájás és azóta van saját kaki is. De lehet, hogy az idő is segített, lassan a 3. hónapot betöltjük. Tehát nagyon sok kitartást.
A hasonfekvős, melegpalackos fájdalomcsillapítást próbáltad már? Az még jó lehet!

Réka
muki
 
 


Szuper volt a tegnapi tali, úgy örülök, hogy láttalak Benneteket.Kép A babócák csúcs édesek, és okosak és ügyesek és zabálnivalók kivétel nélkül. Gratula Mindenkinek!!!

Kár, hogy a hülye esőfelhők miatt hamar eljöttem, de gáz lett volna, ha elázunk, Apa meg 1 órányira volt tőlünk.Kép MOst már mindegy, csak azt sajnálom, hogy a piacos szőnyeges képen nem vagyunk rajta. Tuti jól néz ki.Kép

Sajnálom, hogy nem tudott jönni mindenki. Olyan jó lett volna látni Gombóc Zsombiját, Beu Lóciját, Orsoly Lackóját, Franyó Annáját(ezúton is boldog nénapot a lánynak!) és még sorolhatnám, de sebaj majd legközelebb. ugye???

Puszi Mindenkinek és jó hétkezdést holnapra,
Timici

U.i.:
Kangi,
küldtem mailt,megkaptad?
timici
 
 


Timici Kép
mail ment. Esőfelhőkből végül nem lett semmi, hálistennek.

Anita Kép
oliva-napraforgóolaj 1:2 arányú keverékével masszírozom, a popsit is ezzel törlöm egyébként idehaza, csak utazásra viszek popsitörlő kendőt.

Pocóka Kép
szuper, hogy lett házi Mount Everest-etek!! Férjed hegymászó amúgy? KépKépKép
A szüléssztorit mindjárt olvasom!!

Myssnia Kép
csíkos Szilárd KépKépKép

Beu Kép
egek, már a jövő nyárra gondolsz, hűűű!!! ... én már az ideitől is szenvedek ...

Pussz
Kangi és elaludott Julcsi
kangi
 
 


Pocóka Kép
szuper sztori, sok boldogságot és jó egészséget Nektek, sok tejecskét Jankának.
Irigy-irigy, hogy a férjed is bent alhatott veletek! Nekem annak idején ez okozta a legtöbb szenvedést, hogy nem tudokk velünk lenni KépKép
Azóta már megszoktam, pénteken láttam utoljára, és valamikor ma éjjel érkezik Kép Na de ez az én privát szenvedelmem, és annyira nem is érdekes, lényeg, hogy nagyon örülök, hogy problémamentesen, gördülékenyen zajlott minden. És azzal, hogy vajúdtál, még ezt is megtapasztaltad.

Sokpussz, gyere majd gyakran!
Kangi
kangi
 
 


tudokk = tudott

KKKangi Kép
kangi
 
 


Szuper volt a tegnapi tali, úgy örülök, hogy láttalak Benneteket.Kép A babócák csúcs édesek, és okosak és ügyesek és zabálnivalók kivétel nélkül. Gratula Mindenkinek!!!

Kár, hogy a hülye esőfelhők miatt hamar eljöttem, de gáz lett volna, ha elázunk, Apa meg 1 órányira volt tőlünk.Kép MOst már mindegy, csak azt sajnálom, hogy a piacos szőnyeges képen nem vagyunk rajta. Tuti jól néz ki.Kép

Sajnálom, hogy nem tudott jönni mindenki. Olyan jó lett volna látni Gombóc Zsombiját, Beu Lóciját, Orsoly Lackóját, Franyó Annáját(ezúton is boldog nénapot a lánynak!) és még sorolhatnám, de sebaj majd legközelebb. ugye???

Puszi Mindenkinek és jó hétkezdést holnapra,
Timici

U.i.:
Kangi,
küldtem mailt,megkaptad?
timici
 
 


Sziasztok!

Pocóka!
Bemásolnád a szüléssztoridat a MÁV Kórházas topikba? Legyen végre egy szüléssztori, ha már az a címe, hogy a 'MÁV Kórházban szültem' Kép. Meg oda talán többen benéznek, mint a Friss Kismamákba ha kórházat keresnek.
Köszi!

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Szuper volt a tegnapi tali, úgy örülök, hogy láttalak Benneteket.Kép A babócák csúcs édesek, és okosak és ügyesek és zabálnivalók kivétel nélkül. Gratula Mindenkinek!!!

Kár, hogy a hülye esőfelhők miatt hamar eljöttem, de gáz lett volna, ha elázunk, Apa meg 1 órányira volt tőlünk.Kép MOst már mindegy, csak azt sajnálom, hogy a piacos szőnyeges képen nem vagyunk rajta. Tuti jól néz ki.Kép

Sajnálom, hogy nem tudott jönni mindenki. Olyan jó lett volna látni Gombóc Zsombiját, Beu Lóciját, Orsoly Lackóját, Franyó Annáját(ezúton is boldog nénapot a lánynak!) és még sorolhatnám, de sebaj majd legközelebb. ugye???

Puszi Mindenkinek és jó hétkezdést holnapra,
Timici
timici
 
 


Kangi!

Én csütörtökön láttam utoljára, akkor is hajnali 2-kor mikor bebújt az ágyba.Kép
De most jön kát szabad hévége!KépKépKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó Kép
aha, ismerős. Csütörtökön nem aludt velünk Kőbányán, és pénteken is csak délután találkoztunk, mert hazajöttünk Zuglóba, mielőtt elindult a hegyre. Plusz délután kitalálta, hogy még egy kört fut Kapolcson. És nekem jövő hét is ilyen, mert a Szigetre megy csütörtöktől Kép Szal csüt reggel lesz utoljára velünk, megint vasárnap estig KépKépKép
Valahogy most nincs kedvem ezen idegelni magam, végülis én is mennék, ha lehetne, sőt, megyek is, ha rávisz majd a lélek, hogy itthagyjam a gyerekemet. De tartok tőle, nem fog. Anyasors. Majd megszokom. Váháháháháááá! KépKépKép

De azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ilyesmivel. Még mindig jobb, mint ha itthon lenne és verne, nem?

Sovány vigasz KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Anita
nekünk szerencsére csak 2x kellett, de amikor használtuk, nagyon hatásos volt. Mivel mechanikus dolog, ez nincs korhoz kötve, mint a kül. löttyök. Többen flexibilis popsilázmérőt használnak erre a célra, de szerintem a szélcsövet kicsit mélyebbre szabad nyomni (a jelig) és mivel üreges, szelepszerüen ereszti le a szelet meg a kakit, talán kicsit hatásosabb. Remélem, nektek is beválik. Kép

Myssnia
hihetetlen köröket futsz alvás ügyben. De a 100%-os visszalépést tényleg kerüld el, neked is kudarcos érzés lenne. DrukkKép

Átmászok a pocakosokhoz megnézni Pocóka sztoriját, aztán fürdetünk, letesszük a manót, és most friss vagyok, úgyhogy reszkess kispapi!!Kép

pusza
Elli+Kevin (6h+2n)
ellimami
 
 


Kangi!
ú
nekünk most lesz 2 hetünk, de aztán újra lmegy ő is szinte egész hétre Kiskunlacházára vagy hová, utána meg megint a Ringre. Ez van. Mondjuk tudom hogy dolgozni megy, ez a munkája és kész, ez már így megy jó pár éve, csak régen amíg suliba jártam simán mentem velük, aztán mikor dolgoztam akkor már nem mindíg , de azért ha Pest közelében voltak akkor igen. Aztán most meg itthon vagyok. de majd jövőre már visszük Emmát is!Kép
A Szigeten mi sose jártunk, tényleg, most lesz. Azért azt nehezebben viselném ha nem a munka miatt menne, bár mivel jártam én is velük versenyekre azért tudom jól hogy egy autóverseny sem csak a munkáról szól ám, elég jó bulik is vannakKép főleg mikor vidékre mennék és ha nem szerelnek egész éjjel.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!Kép

Gömb,
Lilike szuper!KépKépKép Igazán szép ajándékot adott a kiscsaj!

Beu,
én 86-os cuccokat vettem Macnak jövőre, de lehet, hogy a 80 is elég lesz, most 68ban nyomul egyelőre. Most már lassabban nőnek, a 92 kb. kétéves méret, legalábbis nálunkKép. A másfél éves uncsitesó hord most 86ost, aki viszonylag magas lurkó.

Virga,
hát igen, a hormonális gubancok simán okozhatják a tejhiánytKép, gondolom a prolaktinszinted a brekeke hátsója alá került.

Heni,
Aquapark szuper lehetett, pont azon merengek, hogy juthatnék valami vízhez a két kölkeccel, mert megbuggyanunk itt a lakásban. De azt hiszem, sehogyKép.

Kangi, Elli,
köszi a vígaszt, igazából nem is a látvány aggaszt, azt már egész megszoktam, hanem a keserű tény, hogy a kedvenc gatyáim úgy térdig jönnek rámKép.

Myssnia,
csíkos SzilárdKép

Kangi,
tejciKép, a szopiskonferencián biztos nagyon odafigyeltek a cicikKép.

Két kép Macanapról:

Kép

Kép

Megyek, megfürdetem a kisasszonytKép

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ElliKépKépKép

Nem semmi, 6 hetes babó mellett friss vagy és reszkess kispapiKép Hát én hat hetesn még igencsak messze álltam mindkettőtőlKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zulu!

ne ijesztgess! 1,5 éves 86-ost. Esküszöm Emma egész nap 86-os body-ban nyomult és nem húzta maga után. Bár még a 80-as is jó rá, az tény, de én szereem ha nem olyan szoros a ruha. Meg az is igaz hogy ahány cég, annyiféle a méretezés.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


nem szeretemet akartam írniKép

manó
manó
 


vagyis dehogyKép Már össze vissza irogatok. Szóval nem szeretm ha szoros, ez a lényeg.

manó
manó
 


Zulu Kép
Macanapi képek kircsik!!!

Elli Kép
váháháh! Nekem mérnincs kispapim! Mérnemvagyok friss! Brühühüüü!!!

Manó Kép
tudom én, hogy szüksége van kikapcsolódásra, hát ezért nem is nagyon berzenkedem, de ez a ma délutáni kitalálmány (Kapolcs) nekem is sok, mert enélkül 10-11 felé itthon lett volna, amikor még válthattunk volna két szót, így meg ki tudja, milyen hajnalban esik haza Kép

Pussz
Nyafi Kangi
kangi
 
 


Szilárd talán fejlődik, ma mellettem a nagy ágyon dörzsölte a szemét, forgolódott, végül felém fordult és aludt. Cicit sem kért. Kép Még ilyet. Előtte próbáltam a saját ágyába fektetni, de már is görbült a szájja, és feszített. Lehet, hogy beválik a kíméletesség?

Franyó
Merre vagy? És a kis névnapos?Kép

Zulu
Nincs kedved cserélni gépet? Kép Nagyon jó képek!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Férjes lányok, ne nyafogjatok...Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?