Új privát üzeneted érkezett!

tényleg!!!
Csikken neked mitől ilyen jó a memóriád? ez nem ér! ;) :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Benianyu!
Gratula a költözés, kiváncsian várom a képeket!
És Boldog névnapot!

Ancsi!
Csini a szoba, igazi hercegnős! :D Asszem ez a puncsszín :D.
Szuper, hogy ennyire előre megterveztetek/csináltatok mindent! :D

And!
Nem könnyű ezzel az Esztilánnyal néha!
Lgt!!!! Ayse irígy-irígy!!!!!!!!!!!!!!!

Juci!
Gratula a bébihez mégegyszer! És hogy minden oké!
Lili-hiszti: a részletekbe most nem megyek bele, már lenyugodtam.
De a mostani Nők Lapja Egészségben van egy teszt, hogy mennyire illik össze a szülő és a gyerek (de nem emiatt vettem me, hanem mert 50 laboréték laikusok számára érthető leírása van mellékelve, jutalákot nem kapok).
Szóval beazonosítottam Lilit, ő egyértelműen lázadó típus :D és :( .
Én meg egyenlő arányban vagyok tekintélyelvű és demokratikus. A leírás szerint ez azt is jelentheti, hogy a helyzet szerint viselkdem így vagy úgy. Ez igaz lehet, magamtól demokratikus lennék, de Lili teljesen semmibe veszi a mondanivalómat olyankor és akkor elő kell vennem a tekintélyelvű mivoltomat. Hááát nem valami nagyon könnyű, sőt nehéz.
Ráadásul neki szüksége van arra, hogy az érzelmei egy órási amplitúdót járjanak be mindennap, lehetőleg többször. Ezen az érzelni hullámvasúton eég nehéz követni őt. Kiváncsi vagyok, mit hoz az iskola, remélem le bírják köti majd az energiáit!!!

ayse
 
 


Sziasztok!

Ancsi
Hú micsoda leányszoba! Nagyon csajszis! És a kiságy nagyon tetszik.

Ayse
Jó, hogy mondod ezt a Nők Lapját. Én is megveszem.
Lili dolog nem lehet könnyű. Ő még folyamatosan feszegeti a határait?

And
Még olvasni is kimerítő volt, de örülök, hogy jó a kedved már! Koncertet én is irigylem ám!
Eszti pedig elképesztően aranyos lehet amikor elnézést kér!

Benianyu
Éljen az új lakás! KÉpeket várjuk!

Csikken
Nem semmi a rucid! A pocakod pedig nem is nagy ahhoz képest, hogy a 25. hétben vagy!

Megann
Az én álláspontom nem változott. Ha már ott alszik a gyerek akkor már uzsizzon is ott utána kis játék stb.
Szerintem igenis számít Nekik, hogy hol alszanak, legalábbis Marcinak biztos. Nekem a bölcsivezető nem mondta ezt egyébként.
Én az egész nap ellen egyelőre tiltakozom. Ahhoz még kicsinek érzem és nem is akarnám,hogy az egész napot egymás nélkül töltsük.

Az ismerősödtől ez igen alávaló húzás volt :evil:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 

 
 

And ;)

Ancsi nem tartozik a sokat írok táborába, így meg tudom jegyezni mi van vele :)

Megann :evil: Nem volt szép dolog az ismerősötöktől...
Szerintem ezt szereti mindenki maga megosztani mással.

Ayse, hűha. nem lesz egyszerű egy lázadó tipusú csajjal :)

Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ja még azt akartam mondani, hogy tényleg nem nagy a pocim. Elöször nagy volt, de a diéta óta nem is nagyon látom nőni. Inkább csak átalakul.

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Hajni, megvagy? :)

ideges vagyok egy kicsit a szerdai procedúra miatt. mivel ilyen lankadt a topik, már most szólok, hogy gondoljatok rám szerdán 11-12 körül :)

olvasgattam a hiszit és dac után. sok jóra nem számítok...

jóéjt

KépKép
KépKép
and
 
 


Juci!
Igen, folyamatosan feszegeti a határait!
És a strandon figyeltem ám a mellénk telepedett tinilányokat! Hát mit ne mondjak, a Lili többet enged meg magának! Pedig nem vagyok gyengekezű és mi egymással szépen beszélünk a családban! Hiába, önfejű, lázadó! Itt jön az, hogy nem csak a nevelési elv számít, hanem a gyerek személyisége is.
Persze a világ minden kincséért nem cserélném el az én kincsemet!!!

Megann!
Ismerős :evil: :evil: :evil:
Egyesek kukkoldának nézik ezt a babanetet. Olyasmi ez, mintha belehallgathatna a telefonunkba vagy beleolvashatna a leveleinkbe! De ez még hagyján, végül is ez benne van a pakliban...de hogy vissza is éljenek a bennfenntes információkkal, pláne ilyen fontosakkal!!!! Brrrrrrrrrrrrrr

ayse
 
 


And!
Drukkolok és minden rendben lesz!!!!

ayse
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk mi is a Balcsiról! csak gyorsan bekukkoltam, és gyorsan gratulálok is mindenkinek.

And!
Én is drukkolok nagyon szerdán! Sajnálom hogy végig kell csinálnod ezt a macerát az amniocentézissel, de biztosan rendben lesz minden.
Gratula a kislányhoz!

Prüntyi!
Nektek is!

Juci!
Neked is a kis 5 heteshez! Drukkolok, hogy elmúljanak hamar a rosszulléteid.

Andi!
Natinak is gratula a kétéves szülinapjához!

Hajni!
Neked a minusz kilókhoz, tényleg bombán nézel ki!

Benianyu!
Nektek sok örömet az új lakásban!

Csikken!
Neked is gratula a kislányhoz!
Jól áll a ruci!

Ancsi!
Szép lett a szoba! Igazi kislányszoba!

Úgy néz ki nekünk vegyespárosunk lesz, és Bendegúznak hugicája fog születni decemberben! Mi még agyalunk a neveken, nevek jönnek-mennek, majd kialakul.. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!


Csak gyors jöttem mert mindjárt indulunk Mazsival virágföldet meg palántákat venni,kicsit kicsinositom a kertet,mire jöttök....... :wink:

Tényleg!
Ugye ezt nem mondjátok komolyan,hogy csak Majola Rokica és Cleo, Benianyu és Juci fog hozzánk jönni BABATALIRA???????!!!!!!!
Mert a többiek nem mondtak semmit sem még...................

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

UTÁLTOK??????? :cry: :cry: :cry: :cry:

Lécci irjátok,hogy mikor volna jó jövő héten,mert akkor úgy készülök és a takicsajszit is úgy hivom,no meg a kutyát is le kell passzolnom................


UGYE JÖTTÖK HOZZÁNK SOKAN,ANNNNNNNNYIRA SZERETNÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annamami
 
 


Jó reggelt.

Köszi lányok a véleményeket, ez is megerősit abban hogy nem én vagyok abnormális.
Tegnap este végülis végigért a szál, hogy ki kinek és mit mondott.
Egyszerűen én sem értem hogy miért nem szorult az emberekbe ennyi jóérzés, intelligencia, empátia vagy nevezzük aminek akarjuk, hogy meghagyják más magánéletét, intim zónáját a magáénak, és hogy akikkel évek óta egy szót sem váltunk, azok miért foglalkoznak ilyen intenziven mások életével, és miért én vagyok a téma olyan emberek beszélgetésében, akik szintén nem épp "jóban" vannak egymással.
Iszonyúan mérges vagyok és csalódott és minden, de már ugysem tudok mit csinálni.
Ráadásul pont olyan embereknek fecsegtek, akik természetesen megint nagy hirvivők, igy már szerintem minimum az ismerőseink 90%a tudja...
Gondoltam, elküldöm nekik anyám telefonszámát, ha estleg gondolják, mondják el nekik is ők :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Na más!

Ancsi!

Képzeld, találtam olyan ágyat amit Te is vettél, ráadásul 2 helyen is.Mutattam is apának és neki is nagyon tetszett, úgyhogy szerintem ilyet fogunk mi is venni...igaz még ráérünk, de lehet hogy nem érdemes sokáig húzni a dolgot és jobb ha Léna elfelejti hogy a rácsos ágy az övé volt :roll: :roll: :roll:
Bár már szerintem tök jó memóriájuk van...lehet hogy nem felejtené el...

And!

Megigérem, én gondolok rád és nagyon szoritok.....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Annamami!

Konkrétan én lemaradtam a meghivásról :oops: :oops: foggalmam sincs mikor lesz tali nálad, de ha ráérnénk, mi szivesen mennénk :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann :D

gondoltam úgyis visszaolvasol ha megjöttél és akkor látod a "hirdetésemet".........

természetesen szeretette várunk Lénácskával hozzánk,a jövő héten ha A LÁNYOK VÉGRE MEGSZAVAZZÁK HOGY MIKOR IS LEGYEN!!!!!! :wink:
Most beszéltem Barbival,ő kérte hogy hétfőn ne,mert akkor jönnek haza Horvát o.-ból................

SZÓVAL MONDJÁTOK LÉGYSZI KINEK MIKOR JÓ,AZTÁN ÖSSZESITÜNK! :wink:


Bunó ismerős :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
annamami
 
 


Bunkóóóóóó(mármin az ismerős) :lol:
annamami
 
 


Duda, Márti72

nektek is nagyon örülnénk!!!!!!! :D
annamami
 
 


sziasztok!

köszi, h majd gondoltok ránk :)

Annamami!
én nagyon-nagyon sajnálom, mert annyira kíváncsi vagyok hol katok, és úgy szeretnénk meglátogatni benneteket, de ma sikerült szállást szereznem, és megyünk pénteken nyaralni egy hétre :)
ez most nagyon hiányzik a mi kis családunknak :)

most jobban is érzem magam, mint tegnap. mondjuk tudom, hogy nem normális ennyitől kiakadni, de tudtam, hogy majd elmúlik, és ráfogtam a terhességre.
Ayse, olvasva soraidat, tényleg a tündér lánykák is tudnak kis boszik lenni??! de legalább nem lehet unatkozni mellettük, majd remélem a férjeik is értékelik :D
egyébként sztem nem lehet egy gyereket pusztán demokratikusan nevelni. kell az a kis tekintélyelvűség, és a világ is ilyen.
embernek azb a mániája, hogy ne vegyem el a gyerekünk gyerekkorát. most már ráhagyom, mindig elnevetjük a dolgot, de én fogok győzni :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Halihó!

Annamami!

Na az nagyon jó...mert a hétfő nekem sem épp jó..akkor megyek uh-ra meg vérvételre..de a többi nap jónak tűnik.
És tök jó hogy jövő héten lesz, mert utána már megint ellepnek minket a melósok és akkor nekem annyi....már most eret vágok,vagy elmenekülök vagy nem is tudom mit csináljak magammal...
Remélem nem jön közbe semmi.

Mi:

Ma itthon tengünk-lengünk tekintve hogy tegnap egész nap autóztunk, meg is feküdte Léna gyomrát a helyzet, eléggé nyüszitett, de hát el kellett intézni a dolgokat, voltam gyes igénylő lapért a Lőportár u-ban, a 9. kerben Léna szül. anyakönyvi kivonatáért, a bölcsiben..szóval eléggé kifáradtunk...

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok! :D

Hű, megpróbálom nem égetni, és nem sajnálni annyira magam!
Annyira magam alatt voltam, hogy hogy a fenébe nem adatik meg, hogy elmenjünk pár napra hármasban pihenni, mondjuk nem luxusra gondolok, csak pl.ne nekem kelljen főzni mosogatni még ekkor is, hogy csak az önzőségeket említsem.
Titokban ezért nem volt kedvem az ismerősék után menni le a Balcsira, mert ott ezt csinálhattuk volna.Panna miatt jó lett volna a víz, főleg ha nincs rossz idő.Mit ne mondjak, nem lett volna az apart.olcsó(40e+a benzin amíg leérünk)+amit ott költünk, símán egy 100-as.és ha még szar az idő is, fürdeni sem tudunk.És férjnek-így nekünk is 15-én jönni kell vissza, tehát a szabi is igen be van határolva.
Mellé még anyumék keményen beszólogatnak, hogy inkább maradnánk a seggünkön itthon. és erre a rohadt kertes házra gyűjtenénk! :cry:

Tudom lányok, hogy Ti is vezettek háztartást, gyereket/gyerekeket neveltek, és mégsem nyavajogok ennyit mint én, de annyira szerettem már volna kimozdulni, hogy e miatt állandó konfliktusba kerültem férjjel(Ő vinne a drágám, ha anyagilag úgy állnánk)

Szóval szó szót követett, míg végül kerestünk a Mátrában klasz kis szállodát, és ha a JÓISTEN is úgy akarja szombattól-szerdáig ott pihizünk! :D
az ismerősék meg kiakadtak, hogy miért nem megyünk le utánnuk a balcsira-de ez engem már nem érdekel.
kicsit meg is ijedtem magamtól, soha nem voltam még ennyire hülye , útálatos hisztigép. :evil: :oops:
férj meg is jegyezte, hogy úgy látja therápiás hatással lesz rám decembertől a munka. :shock: :evil:

hát úgy dióhéjjban ennyi. :?


Szia Duda!!! :)

NATIKIRÁLYLÁNYNAK nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!!
köszi a dícséretet, Reductil nevű gyógyszert használtam a fogyókúrámhoz mankóként a diéta, és a kemény torna mellé...bejött.

Hellóóó Megann:
Kréta :wink: :wink: mondjuk mi bejártuk a sziget nevezetességeit, és így láttunk sok zöldet, szépet, de kismamiként, egy kétéves kisgyerekkel ez lehetetlen!Rokonok :(

And:
drukkolok Neked mára, hogy minden oké legyen az amnio.-nál!!!!!!!!!!Hová mentek nyaralni, lehet ilyet kérdezni?
Kriszti-Csikken-
Boldog névnapot Neked is-így utólag!!!! :oops: Állati klassz rucid van, soha nem láttam még ilyet!

péntek este unokatesóm elvitt úszni, vagy két órára Gyopira tök egyedül róttam a hosszakat.asszem meg kéne tanulnom értékelni , hogy azért van némi szabadságom, és ne morogjak, elégedetlenkedjek folyton.
szerintetek is sokat nyüszítek???(de most őszintén)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


hotel Ózon a neve, az Egerszegi Krisztináék is itt szoktak pihizni!!(mellesleg annyiba kerül, mint a Balcsi, de itt legalább svédasztalos reggeli-vacsi van!!(és ezért lehet igazi parasztnak tűnök, de nekem most erre van szükségem)

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Tudom, van olyan szép közmondás is:hogy addig nyújtózkodj...... :evil:
de vágyom:Mauritius, Bali, Maldív-szigetek, Egyiptom, Kréta, Korfu, Párizs, Tunézia, Spanyolország egzotikumára, bájára, csakhogy megízlelhessem milyen is a nagybetűs nyaralás.

Hmm, remélem ezért nem fogtok megútálni.

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Totka :D

én nem utállak,még ha 3 x ennyit "nyüszitesz"akkor sem!!! :lol: :lol: :lol:
de nem ám!!!! :wink:
álmodozni pedig igenis kell,mert az nem az élet megrontója,hanem a hajtómotorja! 8)

.....remélem NAGYON jót fogtok pihizni az Ózonban.....és ha esetleg csüt. vagy pénteken lenne talim eljönnétek Pannával???? :oops: :wink: :roll: :oops:
annamami
 
 


Sziasztok!

And
Nagyon szorítok! Tök jó, hogy mentek nyaralni! :P

Annamami
Hol laktok? Erre még nem válaszoltál! :P

Megann
Igénylő lapot lehet az internetről is letölteni. De gondolom az már nem osztott ha ennyi kört bejártatok!
Jó fárasztó lehetett.

Ayse
De szemtelen Lili? Vagy hogy képzeljem ezt el? Szófogadatlan?

Totka
De jó, hogy sikerül majd kedvetek szerint pihenni picit :P
Kérdésedre válaszolva én úgy fogalmaznék inkább, hogy hajlamos vagy nem a pozitív oldalról megközelíteni a dolgokat.
Remélem nem bántottalak meg!
Szüleiddel pedig ne törődjél! Én azt mondom mindenki azt ossza be ami a saját pénztárcájában van!

Csikken
A súlyod sem gyarapszik?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Hahó!!!

Csikken!!!
Igen,igy van ahogy irod!!! :D
Megigértük Zoli kislányának,hogy neki is lesz ágya,úgyhogy azért van kettő belőle!! :P
És persze majd megkapja Molli később,Zoénak meg kitalálunk valamit!!

Megann!!
Képzeld,mióta kész ez a szoba,Meli be se megy a másikba ahol a kiságy van!! :roll: :D
Ha peluscsere van,akkor is szalad az új szobába és fekszik fel az ágyra!! :P
Szerintem érdemes minél hamarabb átszoktatni Lénát,mert nem tudhatod,hogy-hogy fog reagálni és nagyobb hassal-kevesebb türelemmel nehezebb lesz!!

And!!
Én is drukkolok holnap!! :)

Totka!!
Már miért utálnánk??
Szerintem mindenki vágyik ilyen helyekre...
De azért jó lesz nektek a Mátrában is!!!! :D

Jajj és köszönjük a szobadicséreteket!!! :D

Ayse!!
Fényképen erősebbnek látszik a rózsaszin!!
Igaziban kicsit halványabb!! :D
Ti mikor festetek???

ancsi26
 
 


Juci,

ha megvan az időpont priviben fogom küldeni! :wink:
annamami
 
 


....de úgylátszik más nem is akar hozzánk jönni........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
annamami
 
 


Sziasztok,

Totka, énis énis énis akarok ezekre a helyekre menni :) :)

Megann, jövő héten lesz a 12 hetes uh? Juj, hogy megy az idő!
Ágy, most a Brendonban kuponakciós ez az ágy:
Kép

Matraccal együtt 29900 Ft. Szerintem megéri.

Ancsi :) Látod, hogy figyelünk rád :)

Ancsa, én mennék, csak mindig összejön valami, de ha tudok megyek. Csak nekem egyedül a csütörtök ami jó. (talán péntek is)

Juci, nem híztam semmit, sőt 1 kiló minuszban vagyok. 65-el kezdtem és most 64 vagyok. Szerencsétlen hasam nem is nagyon nő. Remélem azért babika igen.

Márti, gratula a vegyespároshoz!

Pusz mindenkinek: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Nálunk akkora dögés villámlás van, hogy Léna fél órája itt rostokol az ölembe :shock: :shock: :shock: :shock: és bújik pusziért meg simiért :shock: :shock: :shock:

Eu nem vall Lénára.

Annamami.

Nehogy magdra vedd ám....látod a fél brigád még nyaral :wink: :wink:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Élünk, virulunk, és állandóan el vagyunk havazva! :) De minden szép és jó, a lányoknak, főleg Zsuzsának kicsattanóan jókedve van már hetek óta, és zabálnivaló ahogy rohangál kacagva fel és alá. Most éppen itt vagyunk Budapesten és teljesen képlékeny mikor jutunk le megint a Balatonra. Nekivetettem magam a háztartásnak, hát elég gáz ami itt van. A fél lakást ki kéne selejtezni.

Prüntyi!

Szívesen megmutatom neked, mik vannak itt nálam, sőt, bárkinek akit érdekelnek használt kislányruhák. Csak neki kéne veselkednem a szortírozásnak hogy nemár a barackfoltos, foszlós darabokkal álljak elő.


Kismamik!

Mindenkinek gratula a kislányokhoz! :) lesz akinek fia is lesz ebben a körben??? Mert eddig csak kislányokra emlékszem.


A látogatás:

Hát érdekes volt. A srác eléggé szűkszavú, kivéve mikor a sportról meg a rapről ökörködtek az apjával. Aztán meg jól összevesztek, úgyhogy volt 1-2 nap hidegháború, addig mi a lányokkal lemenekültünk a Balatonra, de a végén úgy tűnik sikerült túllépniük rajta és a végére megint jó hangulat lett. Zsuzsa úgy tűnik nagyon megszerette a fiút, mert azóta is naponta többször emlegeti!!! Pedig egyáltalán nem foglalkoztak egymással míg itt volt. De tény és való, hogy élet volt addig a lakásban, David is sokkal beszédesebb lett, szóval olyan társasági feeling volt, most megint csend van. Ilyenkor elgondolkozom a nagy családon...


Körkérdés:

A mosógépünkből nem jószagúan jönnek elő a ruhák, hanem olyan pállott szaga van mindennek. Ötletek? Most vettem olyan mosóport amiben vízlágyító is van, meg Calgont is, hátha azzal jobb a helyzet. Hát most legalább nem büdös, de nem is illatos. Mit csinálok rosszul??? Ezenkívül HIHETETLEN gyorsan berohad a ruha a gépbe, ha nem szedem ki azonnal. Nekem legalábbis hihetetlenül gyorsnak tűnik hogy ha a reggeli mosást csak délután/este veszem ki... :oops:

A takarítónénink azt mondta, az ő mosógépében (nem szárítós) van valami szűrő amit tisztogatni kell. Az enyémen nem látok ilyet, az törvényszerű hogy mindegyikben van? A mosogatóadagolót ti milyen gyakran mossátok el? Mert nekem az is penészedik. Miért???

-- az analfabéta háziasszony...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!

Megann!

Nem találok szavakat! A h...b...ó ismerősre! :evil: tényleg jó, hogy anyukádnak nem akarja esetleg ő elmondani! Sajnálom, hogy lőttek a meglepinek!

Rókica!

Mosógép: Én általában nem hagyom benne a ruhákat a gépben, max. 1 órával a lejárta után kiveszem, ezzel nincs gond. Szerintem minden autómata gépben van szűrő, amit tisztítani kell, a mienknek az aljánál van olyan mint egy kis fiók, azt kell kihúzni és kipucolni. Whirpool mosigép, de nem új, kb 8 éves lehet és ezen is van, azért gondolom, hogy a többin is. A mosószeradagoló nálam is penészedik, sőt a gép belseje is, én múltkor vettem a dr. Beckmann mosógéptisztítót egyész szép lett tőle. (dm-ben lehet venni, kb 600 ft, és egyszer üresen át kell mosni 60fokon a gépet vele) A mosószeradagoló nekem levehető, így ki tudom vízkooldózni, vagy cif-el elsúrolni! --- remélem segítettem valamennyit!

And!

Persze, hogy én is szorítok Neked holnap!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Lányok!

OFF-

Ti utána néztetek ennek a guar gumis avagy E412-es történetnek.??
Én eddig csak a milli vajkrémben fedeztem fel hogy van ilyen adalékanyag.

Ti???

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Annamami, ha összehoztok egy időpontot, és jó lesz, akkor én is szivesen megyek!

Róki, én is a szűrőre tippelek...nekem, van, hogy fél napot is áll bent a ruha a program lejárta után, és nem rohad be! Nézd meg a leírását, ha még megvan! Tuti van szűrője, és tuti ki lehet tisztítani... szerintem

Megann, az ott alvással én sem értek egyet, ahhoz még nagyon pici, hacsak nem megy valaki dolgozni, és rákényszerül...
Én reggelitől, ebédig ott vagyok vele, az első pár napon...de ha ott is hagyom akkor is csak ebédig, az alvás az most csak itthon működik rendesen....neki, most úgyis az a lényeg, hogy gyerekekkel játszik néha, és hogy kicsit látja, hogy hogyan esznek együtt, mosnak fogat együtt a többiekkel, és egy kicsit ráhangolódik majd az óvodai légkörre...így az nem lesz mélyvíz neki hirtelen...egy héten csak 2 x maximum 3x fogom vinni.

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Megann, nem, mert ami eddíg a hűtőben állt, az nem hiszem, hogy gázos, az újakat ha veszem, azt meg megnézem....de szerintem ez is csak egy felhajtás...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,Juci!

Hmmm én is igy gondolom és én is csak délelőttre gondoltam a bölcsit.
Esetleg második félévtől ottalvásra, hogyha megjön ketteske, akkor kicsit könnyebb legyen nekem.
Amúgy ti gondolkoztatok már hogy hogy fogjátok megoldani a bölcsibe szállitást és elhozást ha ott lesz egy pár hetes újszülött???
Mert hát ugye egy bölcsibe bevinni egy ilyen pici babát..... :roll: :roll: :roll:

Na de már nagyon előre szaladtam....

E-412
Találtam még egy zacskós levesbe, olyan amibe van az a hullámos nagy csomag tészta, olyan kinai leves féle......

Csak én vagyok ilyen beszari hogy nyomozok?????? :roll: :roll:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: levesbeN, olyanbaN, amilyenbeN
szörnyűűűűűűűűűűű :oops: :oops: :oops: miért irok ilyen hülyeségeket :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
megann
 
 


Rokica
Mennyire régi a gép?
Talán az is számít. Bár Anyukám vagy 20 évig mosott uazzal a géppel és nem volt ilyen gondja.
Azért a reggeltől estig bent hagyott ruha, nem olyan rövid idő :P szerintem. Öblítőstop nincsen a gépen?


Megann
Én is figyelem azért az E412-őt.
És nekem is megfordult a fejemben, hogy mi lesz, de aztán rájöttem, hogy majd rögtönzünk. :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


már akkor mi lesz, ha itt lesz a pici

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Megann!

A danoninoban is van, meg a csomagolt parizerben és felvágottakban. Viszont a vajban, sajtban és a tejben nem találtam, így tudok mit enni (én is beszari vagyok :lol: )

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Annamami!
Azt hittem a szóbeli beleegyezés is ér! :wink: Ott a helyünk! :D:D:D

Hajni!
Sztem én hasonló beállítottságú vagyok, jóóóó sokat tudok nyüszögni! De ez főleg a netre igaz, ez egyfajta szelep is, terápiás jelleggel. Olyan jó, ha meghallgatják ez embert, megvigasztalják, együttéreznek...
Azt olvastam, hogy a női kommunikációnak ez egy fontos része, és azért idegesítő a férfiakkal beszélni néha, mert ők azonnal okoskodnak és idegesítő megoldásokkal jönnek elő, mikor az embernek csak megértő fülekre/lelkekre lenne szüksége.
Én meg Rómába mennék, meg Párizsba, meg Londonba, meg Berlinbe, meg......


Rokica!
Anyukám ezer éves kivehető ajtós NDK-s mosógépén is volt ez a technikai vívmány, mármint a szrő, tuti, a Tiéden is van. A mienken - siemens - egy díszléc takarja (mindenképpen lennt kered).
A ruhát én is azonnal ki szoktam venni, márcsak azért is, mert akkor nem gyűrődik annyira, és még azt a bajt is megelőzhetem - na nem nagy a veszély - hogy a férjem szedi ki és teregeti...akkor nincs az a vasaló, ami kivasalja....

Benianyu!
A fiúk hogy bírták a költözést?

Megann!
Én is félek a guargumitól és sasolok!



Ma megvettük a festéket...fáradt mályvaszínt szerettem volna, na ehhez képest a legfinomabb puncsfagyi!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ÉÉÉÉÉÉéés bordűrcsíknak tündéres volt beígérve, de az nem volt, csak diznihercegnős.... :oops: :oops: :oops: :oops: Sőt még ugyanolyan papírkosarat is vettünk :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
(annyira giccses, hogy az már szép )
Na mindegy, Lilinek csorogni fog a nyála a gyönyörűségtől!
Aztán majd ha tíz év múlva úgy érzi, hogy kőciki barátnőket hívni Hamupipőkéhez, Csipkerózsikához és társaikhoz....akkor azért remélem, hogy nem fekete korszakát fogja élni, hanem jöhet majd a fáradt mályva......
Addig meg pénteken éljen a puncs! :D

ayse
 
 


Juci!
Igen, amiket írtál, szemtelen, nem fogad szót. Azt hiszi, hogy semmibe veheti a mondanivalómat (lázadó).
egy eset:
itt voltak vendégek, a kisfiú szeretett volna írni krétával Lili táblájára. Megkértem, hogy vegye elő a krétákat. Úgy tett, mint aki nem hallja (nem irígy, csak ellenkezik. Ez a kisfiú tavaly zsírkrétával írt a fekete táblára, most nem lett volna kedvem megint súrolni - csakhogy kerek legyen a történet). Na a sokadik, immár erőteljes felszólításomra (először MINDIG szépen kérek), rámvakkan, hogy MINDJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRT! Leírhatatlan hangsúllyal, mintha legalább is a doktori értekezését kellett volna megszakítani miattam, akinek kábé a szőnyeg alatt lenne szabad közlekednem (jó párszor megbeszéltük már, hogy így nem beszélhet velünk. Egyébként nem azért, hogy a mundér becsületét védjem, de mi nem így beszélünk sem vele, sem egymással).. Na mindegy, elindult a kréta felé, én meg követtem a tekintetemmel, hogy lássam, végre tudja-e hajtani a feladatot. Erre könnyek között hisztériázva követelte, hogy ne nézzem :shock: :shock: :shock:
És ebből egy jó pár egy nap....

ayse
 
 


Megann,

mit tudsz erről a guargumiról???? :roll:
mert én semmit.... :oops: :oops: :oops: :oops:
de elég félelmetesen hangzik.... :(


Ayse,

:D :D :D :D :D :D :D
ÉLJENEK A RÓZSASZIN LÁNYSZOBÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D
annamami
 
 


Mit szólnátok tali időpontnak a jövő hét szerdához ( 15-e) ???? :roll: :roll: :roll:
Érkezni reggel kilenctől lehet,maradni ameddig jólesik! :D 8)

Akinek jó,jelezze és priviben küldöm az útvonalat!



Ja és a legjobb:

MAZSI TEGNAP ESTE FÜRDÉS ELŐTT BELEPISILT A NAGY WC-BE,ÚGY HOGY CSAK FOGTAM!!!!!
ÉS Ő KÉRTE!!!!
8) :D 8) :D :D 8) :D :D
képzelhetitek mennyire megdicsértem,megpuszilgattam..... :D
annamami
 
 


Sziasztok Lányok!

Már régen voltam tudom, de egy hírtelen ötlettől vezérelve, meglátogattuk az unokatesómékat és rájuk telepedtünk 4 napra. Remek volt, már olyan régen dumcsiztunk. Szinte egyszerre voltunk terhesek, neki is februári a kisfia.
Kérdeztétek, hogy tervezett volt-e a három gyerkőc. Igen, mindig is nagy családot szerettünk volna. Imádom a gyerkőcöket. Azt nem mondom, hogy nem fáradok el, de Bazsi már 4 éves, őt anyuékra is rábízhatom, sőt már Bori is lassan betölti a 2. Jó hatással vannak egymásra. Ádi pedig most kezd igazán érdeklődő lenni.
Igaz van három gyerkőcöm, de mindegyiknél más- más vált be. Ádival még a pelenkákban kisérletezünk, vannak kisebb nagyobb balesetek, lehet, hogy már egy nagyobb méret szükséges??? Nálatok ez hogy működik????
Képeket is teszek fel, csak egy kis türelmet kérek tőletek.
Most megyek aludni. Sziasztok.
réka29
 
 


Sziasztok!

Andi vagyok a téliektől, valamelyiktöknek nagyon szívesen elküldenék egy e-mail-t a guargumival szennyezett élelmiszerek listájáról.
Bocsi nem akartam zavarni csak segíteni.
(Vagy feltehetem ide is nektek, csak nem szeretnék helyet foglalni.)

KépKép
Andi és Gergõ(2005.11.12)
andi73
 
 


Jó reggelt!

Annamami, nekem a kedd és a péntek jó azon a héten...de a többség dönt!

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Mosógép:

Hát én nem találok rajta szösztelenítő szitát... még a használatiját is előáastam, abban se látok ilyet, csak egy olyanról beszélnek, hogy víztelenítő tömlő, az nem az, ugye?

Talán most hogy vízlágyítót is használok újra, megoldódik a helyzet...

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Csak gyorsban!

Nati tegnap este 7 óta alszik! :shock: :D
Hát hiába, ki kell pihenni a nyaralást! :D

And, Totka, Márti!
Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)

And!
Drukkolok, hogy minden rendben menjen ma!
Kaki ügyben Nati is hamukál néha! Leginkább, ha megkérdezem, hogy : "kaki jön?" azt feleli: " nem, csak puki"! :D

Róki!
Elöltöltős mosógéped van? Ha lejár a program, de még nem veszed ki a ruhákat, ki szoktad nyitni az ajtaját?

Márti!
Éljen a vegyespáros! :)

Annamami!
Köszönjük, hogy gondoltál ránk! :D
Szeretnénk menni, kérünk szépen útvonalat! :D
Ezer éve nem láttam senkit! :?

És akkor néhány kép!
Kép
Kép
Kép
Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Na, még1!
Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Annamami!

Nekem tökéletes lenne a szerda, talán az egyetlen igazán jó időpont.

Mazsi nagyon ügyes kiskrapek....bár már mi tartanánk itt....
Már azon gondolkozom hogy beszerzek egy And féle örökké zenélő bilit :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: hátha az nagyobb ösztönző.

guragumis történet:

www.oevi.hu

Ami a legdühitőbb számomra és a legelkeseritőbb hogy ezek szerint még a Danoninoban is van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


And73!

Kedves tőled, szerintem nyugodtan dobd föl ide és itt mindenki megnézheti akit érdekel.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


*Guargumit tartalmazó élelmiszerek*
*Az országos fõállatorvos pénteki MTI közleménye arra kéri az embereket,
hogy egyelõre ne fogyasszanak olyan élelmiszert, amely guargumi fedõnevû
adalékot (E412) tartalmaz. Ennek alapos oka az, hogy két svájci cég
(India Glycols Ltd, Unipektin AG) dioxinnal (rákkeltõ) súlyosan
szennyezett guargumi adalékanyagot hozott forgalomba, melybõl hozzánk is
jutott. A HuMuSz/ "Nyisd ki szemed - csukd be szád"/ c. kiadványából
kimásoltuk azt a több mint száz élelmiszert (és gyártóját), amelyikben
valamilyen formában ott van az E 412-es adalék. A Fantától a joghurtokon
át a megannyi jégkrémig...*

*A lista nyilván nem teljes, ezért arra kérünk minden olvasót, hogy a
lista alján a hozzászólásoknál írja ide, ha egyéb guargumit tartalmazó
élelmiszerre bukkan! Köszönjük!*

Az élelmiszerbiztonsági hatóság _www.oevi.hu_ <file://www.oevi.hu> cím&ucirc;
honlapján komoly összeállítás jelent meg a _"Guargumi adalékanyag dioxin
illetve pentaklórfenoil tartalmával kapcsolatos történésekr&otilde;l"_
<http://sgicenter.oai.hu/oai/oevi/guargumi.pdf>. A honlapon (kötelez&otilde;
bejelentkezés alapján) közli azon magyar cégek listáját is, melyek az
említett svájci cégekt&otilde;l származó guargumit forgalmaztak vagy használtak
fel. Várhatóan kb. 200 ezer cég érintett, abból eddig huszonketten
jelentkeztek...

_*Levesporok (s&ucirc;rít&otilde;anyag)*_

o "Maggi" Paradicsomleves cérnametélttel (forg: Nestlé
Hungária Kft.)
o "Maggi" Tavaszi hagymaleves zsemlekockával (forg.: Nestlé
Hungária Kft.)

_*Majonéz, torma (stabilizátor, s&ucirc;rít&otilde;anyag)*_

o Asztali torma (Koch's torma Hungary Kft., Kiskunfélegyháza)
o "COOP" Majonéz (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o "COOP" Torma, ecetes (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o Majonézes torma, pikáns (Koch's torma Hungary Kft.,
Kiskunfélegyháza)
o "UNIVER" Fokhagymás majonéz" (Univer, Kecskemét)
o "UNIVER" Ketchup (Univer Product Zrt., Kecskemét)
o "Update 1. - Norbi majonéz" (Univer Product Zrt., Kecskemét)

_*Húskészítmények (stabilizátor)*_

o Borjú májas (Pick Szeged Zrt, Szeged)
o "COOP" Baromfi virsli (töml&otilde;s) (Forg: CO-OP Hungary Zrt.,
Budapest)
o "COOP" Májas (töml&otilde;s) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o "COOP" Liba májas (töml&otilde;s) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o Darálthús (konzerv) (Ringa Húsipari Rt. Kapuvár)
o Darált sertéshús (konzerv) (Szegedi Paprika Zrt, Szeged)
o "Gyulai" Májas (Gyulai Húskombinát Zrt., Gyula)
o "Kaiser" Csirkemájas (Kaiser Food Kft, Abda.)
o "Kaiser" Francia májas (töml&otilde;s) (Kaiser Food Kft, Abda.)
o "Kaiser Májas" (Kaiser Food Kft., Abda)
o "Sajtos griller" (vákumcsomagolt) (Pick Szeged Zrt., Szeged)
o TESCO - Amerikai tonhal saláta (forg.: TESCO- Global
Árúházak Zrt., Buda&otilde;rs)
o TESCO - Baromfi párizsi" (Orosháza Finom Szárnyas
Különlegességek Rt.)
o TESCO "Király" májas (gazdaságos - töml&otilde;s) (forg:
TESCO-Global Áruházak Zrt., Buda&otilde;rs)
o TESCO - Libamájas (HUNGERIT Rt.)
o TESCO - Párizsi (FALCOTRADE Húsipari Rt., Gyöngyös)
o TESCO - Sertésvirsli (vákumcsomagolt) (forg: TESCO-Global
Áruházak Rt., Buda&otilde;rs)
o TESCO Vagdalthús konzerv (gazdaságos) (Szegedi Paprika Zrt,
Szeged)
o Párizsi, sajtos (Észak-hansági Húsfeldolgozó Kft.,
Jánosssomorja)
o Sajtos tavaszi felvágott (Észak-hansági Húsfeldolgozó Kft.,
Jánosssomorja)
o "VALDOR - Sajtos baromfi virsli" (HUNGERIT Rt.)
o "VALDOR - Paszt&otilde;rözött, füstölt baromfi virsli" (HUNGERIT Rt.)
o Kaviár "Ozean" (forg: Óceán Delikatesz Kft., Veszprém)

_*Kenyerek, kalácsok, pizzák (emulgeálószer)*_

o Diétás búzakorpás kenyér (Palóctáj Kft. Salgótarján)
o Finom fonott kalács (Palóctáj Kft. Salgótarján)
o Rozskenyér (szeletelt) (Ceres Süt&otilde;ipari Zrt., Gy&otilde;r)
o Sokmagvas barna kenyér (Palóctáj Kft. Salgótarján)
o "TESCO - Csíkos kalács" (Ceres Süt&otilde;ipari Zrt, Gy&otilde;r)
o TESCO - Fonott kalács (Ceres Süt&otilde;ipari Zrt, Gy&otilde;r)
o ARO Sonkás pizza (forg.: Maresi Foodbroker Kft., Budapest)
o ARO Sonkás-gombás pizza (forg.: Maresi Foodbroker Kft.,
Budapest)

_*Tejes italok, vaj- és sajkrémek*_

o "Bakony" körözött (gazdagon) (forg.: Veszprémtej Zrt., Veszprém)
o "Bounty" Kókusz tej ital (Master Foods Hungary Bt., Budapest)
o "COOP" Vajkrém, natúr (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
o "Milli" Vajkrém (natúr) (Friesland Hungary Zrt.,
Hajdúböszörményi Sajtüzem)
o "MIZO" Vajkrém (póréhagymás) (SOLE-MIZO Zrt., Csornai tejüzeme)
o "Parmalat" Tejszínes krémsajt (Fejértej Parmalat Rt.,
Székesfehérvár)
o "SOLE PARTY natúr vajkrém" (Sole Hungária Rt.)

_*Gyümölcs- és ivójoghurtok, joghurtos édességek (stabilizátor)*_

o "Danone" Obstgarten Kirsche tejszínes krémdesszert (Danone
Kft. Budapest)
o "Danone" Tejberizs - gyümölcsös (Danone Kft. Budapest)
o "Danone - Hamm, Tejberizs meggydarabokkal" (Danone Kft.,
Budapest)
o "Milli" Epres joghurt Plussz vitaminok 7 (Hajdútej Debreceni
Tejüzem, Debrecen)
o &Otilde;szibarackos ivójoghurt (Hajdútej Debreceni Tejüzem, Debrecen)

_*Túrórudik, túrókrémek (stabilizátor)*_

o Aktívia krémtúró (vaníliás) (Danone Kft., Budapest)
o "Bakony" Epres túrókrém (Veszprémtej Zrt., Veszprém)
o "Bakony" túrókrém - málnás utóh&otilde;kezelt, habosított túrókrém
(forg: Veszprémtej Zrt.)
o COOP Krémtúró (vaníliás) (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
o "Danone - Hamm, Tejberizs meggydarabokkal" (Danone Kft.,
Budapest)
o "Danone" Szuper Rudi Kakaós krémmel (Danone Kft. Budapest)
o Fekete ribizlis túrókrém - habosított (Veszprémtej Rt.,
Veszprém)
o "Milkland" Csokoládé íz&ucirc; puding tejszínhabbal (forg: Si-Ker
E.C. Siófok)
o "Milli" Puding habttejszínnel, vaníliás, csokolásé íz&ucirc;
(poharas) (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
o "Milli" Túrókrém (mazsolával) (Friesland Hungary Zrt.,
Debreceni gyára)
o "Milli" Vaníliás krémtúró (Friesland Hungary Zrt.,
Hajdúböszörményi Sajtüzem)
o "MIZO" puding csokoládés, vaníliás - Update 1 (poharas)
(SOLE-MIZO Zrt, Szeged)
o "Müller - Milch Reis, csokoládé" (Molkerei Alois Müller Gmbh
& Co.)
o "SOLE" joghurt, sárgabarack darabokkal (SOLE-MIZO Zrt, Szeged)
o Túró 'Csoki' Natúr (30 gr) - Reál borítóval (Sole Hungária
Rt. Szeged)

_*Üdít&otilde;italok*_

o "Cappy" Ice Furit (többféle íz&ucirc;) (Coca Cola Beverages
Magyarország Zrt, Dunaharaszti)
o Fanta narancs (Coca Cola Beverages Magyarország Zrt,
Dunaharaszti)
o "Olympos" mandarin ital (rostos) (Maspex Olympos Kft.,
Nyárl&otilde;rinc)

_*Jégkrémek (stabilizátor)*_
*/Algida termékek (Unilever Magyarország Zrt., Veszprémi Jégkrémgyára)/*

o Algida KIDS, málna-vanília
o Canasta - eper-vanília
o Carte d'or - csokoládé
o Carte Dor Light - madártej
o Cornetto - csokoládé
o Cornetto joghurt - citrom
o Magnum Classic
o Magnum málna
o Magnum meggy
o Max csokoládé
o Romero (gesztenye- vanília- jégkrémtekercs
o Solero Exotic Fruits
o Vienetta citrom
o Vienette csokoládé
o Vienetta vanília jégkrémtorta

*/Schöller termékek (NESTLE Ice Cream Hungaria Zrt., Törökbálint)/*

o Bagaméri (csokoládé - sztracsatella - puncs)
o Caramello
o La Cremeria ( Sötét és világos kakaós-mogyorós tejes
jégkrém, tetején csokoládés öntettel (14%) és aprított
mogyoróval
o Macao, mandel
o Macao, apricose
o Macao, vérnarancs
o Nesquik, kakaós és vaníliás tejes jégkrém
o Nestlé Smarties

*/Egyéb jégkrémek/*

o Be Happy vanília tejes joghurt fruktózzal és édesít&otilde;szerrel
Light/ (/Baldauf és Társa Kft., Szada)
o Bellissimo - áfonya gyümölcs jégkrém ( KIWI-CO Rt., Budapest)
o Gelatiamo - joghurt tejes jégkrém probiotikus joghurtból/
(/Ragonese Kft. Budapest)
o Gelatiamo - vanília-tejszín íz&ucirc; jégkrém/ (/Ragonese Kft.
Budapest)
o Ginissimo - tejszín tejjégkrém mézes diódarabkákkal és
dióíz&ucirc; sárgabarack öntettel/ (/ Baldauf és Társa Kft., Szada)
o TESCO gazdaságos - kakaós-puncs íz&ucirc; tejes jégkrém ( KIWI-CO
Rt., Budapest)
o TESCO Prémium Summer Night - Vanília ízesítés&ucirc; 2,24% (V/V.)
alkoholtartalmú, tejes gyümölcsjégkrém mazsolával,
naranccsal ( KIWI-CO Rt. Budapest)

_*Instant italporok*_

o "Energy Drink Powder - Energy Tea Instant Trópusi
gyümölcsíz&ucirc; italpor" (TUTTI Élelmiszeripari Kft.)

*
*

KépKép
Andi és Gergõ(2005.11.12)
andi73
 
 


csak bekukk mielőtt megyek...

tegnapi lgt embertelen jó volt!!!! :D hát nem bírtam a fenekemen ülni, nagyon élveztem, észre sem vettem, úgy elröpült a 3 óra. utána még sétálgattunk, ettünk-ittunk, amíg lemegy a tömeg. jó dolog ez a sziget, egyre jobban van megszervezve. ráadásul heti ottalvós jegyet szerzett ember, és most nem tudom kihasználni :( de majd 2 év múlva! kicsit becsiccsentve fogok bulizni!! :D :D :D ;)

na megyek. nyugodt vagyok, remélem így is marad...

Két éves Nati annyira nagylányosan szép! hihetetlen, hogy 2 éve már...

na cső

KépKép
KépKép
and
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?