Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Látom tök jól sikerült a buliKép Kicsit irigy vagyok, de hát most nem jött volna össze, majd legközelebbKépKép

Útlevél:
Felnötteknek az unión belül elég a személyigazolvány is, kivülre meg kell az útlevél.
Gyerekeknek mindenhova kell az útlevél, mivel nincs személyiük. Két évre adják és tavaly még egy ezresbe került csak. Egy bibije van, hogy mind a két szülő kell hozzá a készítésnélKép

BuksikaKép
Hm hm új napirend, hát nem valami biztató ha nem jut egy kis kikapcsolódásra időd, de majd belezsufizod és nem hagysz minket parlagonKép Megnéztem a kirándulásos képeiteket, szépen csorgott a nyálamKép Nadon édi abba a fürdőnaciban Vencel.

MangaKép
Nagyon jó hogy ti is előkerültetekKépKép Régen raktál fel képeket, azért megszánhatnál minket, hogy lássuk mekkorát nőt kicsi fiadKép
Fogadd öszinte részvétünketKép

SzilviKép
NAgyon édi kiscsaj lett DorkábólKép
Házavató ügyben csak annyit, hogy jó munkához idő kell, lassúhoz meg mégtöbbKépKép Ezt csak azért irom, mert nálunk is másfél év kellett mire müködésbe tudtam hozni a szagelszivom a konyhában, a többi berendezésről nem is beszélekKép

IniKép
Annyira aranyos Oli ezen a képen, és a születési fotoján meglátszik hogy császárral jött a világra, szép kisimultak a vonásaiKép Nálunk is ilyen Dani első képe.
Gyors gyógyulást nektek, mi karácsony után kaptunk hasmarsotKép a dokinénink irt fel hipp ivólevet ami kifejezetten gyógyszertárban kapható, meg egy s betűs port, az istennek se jut az eszembe... fél zacsit használtunk összesen és már hatott is.

IldiKép
Sok pozitiv energia apukádnak hogy gyorsan javuljon az állapota, és nektek meg ahhoz, hogy meggyőzzétek az életvitel változtatásáról.
Néma leventéséghez én is csatlakozom hozzád. Csak kapkodom a fejem hogy mennyit dumálnak a manók, nálunk meg Dani nem igazán hajlandó érthető szavakat formálni. Babanyelven rengeteget dumál, sőt még mutogat is hozzá, de igazán határozottan semmit nem mond még. Énekelget, meg néha mondja ha valamit kap hogy köc, de semmi mást. Igazán ha belegondolok talán még jó isKép eljön majd még az idő mikor azt kivánjuk hogy de jó volna ha tiz percig néma levente volnaKépKépKép

AndiKép
Nah akkor mostmár te is csatlakozol ujra a keressük meg a gyereket a lakásban csapathoz, igaz azért nálatok akad egy hathatós felülvigyázó Kittike személyében.

HicuKép
Nagyon nagy a csönd.... egyben vagytok még???
Takaritási mánia alább hagyott már?? Tesód még ott van veletek??

AriKép
Ügyik vagytok hogy sikerült az egyik mocit becserélni egy dömpire, legalább változatos a járműpark KépKép

JuditKép
Léna baba hogy van?? Hány szinttel pakoltátok feljebb a lakást?? Nálunk már lehetetlenség elpakolni, rájött hogy ha a foteljét viszi magával és arra rááll akkor magasabban lévő dolgokat is eléri... Egy megoldás maradt, minden percben szemelött tartani őfelségétKép

ZitaKép
gratula a vizsgáidhozKép
Annyira jók azok a karácsonyi képek, mekkora nagy már Matyi. Sikerült valamit összehozni játszóház ügyben???

OrskoKép
Mond meg apának hogy azért nagyobb lelkesedést is önthetne beléd egy sikeres vizsga utánKép

TündeKép
Fogj össze anyuddal és menjetek el mozizni egyet. Mindkettőtöknek szerintem jól jönne egy kis kikapcsolódásKép

HajniKép
Milyen ügyes Alexa, teljesen levett a lábamról ezzel a plüsszopivalKép
Köszönjük az emailt és a képet, Daninak nagyon tetszettKépKép

Most mennem kell, hazaért apa, majd holnap folytatom....

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.01.20
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 7 hónap 25 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 9 hónap 0 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 10 hónap 5 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 10 hónap 23 nap 29.máj 15.febr
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 10 hónap 27 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 11 hónap 0 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 11 hónap 3 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 11 hónap 4 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 11 hónap 4 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 11 hónap 7 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 11 hónap 10 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 11 hónap 17 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 11 hónap 23 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 11 hónap 27 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 11 hónap 30 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 1 év 0 hónap 4 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 0 hónap 8 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 0 hónap 12 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 0 hónap 13 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 0 hónap 14 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 0 hónap 17 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 0 hónap 21 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 0 hónap 24 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 0 hónap 26 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 1 hónap 1 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 1 hónap 2 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 1 hónap 11 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 1 hónap 12 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 1 hónap 13 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 1 hónap 17 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 1 hónap 19 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 2 hónap 0 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 2 hónap 7 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 2 hónap 12 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 2 hónap 20 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 2 hónap 21 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 2 hónap 30 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 3 hónap 10 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 3 hónap 19 nap 15.máj 22.jún
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 0 hónap 11 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 3 hónap 22 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Sziasztok!

Boró, mi is köszönjük szépen a meghívást, jó volt így talizni. Kincsedet már régen láttuk, nagyon édi azokkal a göndör fürtjeivel. KépKitti hazafelé lenyugodott, már a lépcsőházban vigyorgott, aztán végül nézelődött az úton, nem aludt el, csak az utolsó buszon.

Már nem tudom ki kérte a receptet:
Sárgabarackos marcipános golyók
Hozzávalók: 15 dkg szárított sárgabarack, 12,5 dkg marcipánmassza, 1 evőkanál citromlé, 1 evőkanál narancslé, dió, 1 evőkanál darált mandula, 1 csipet fahéj, csokiforgács
A barackot apró darabokra kell vágni, aztán összekeverni az egészet, golyókat formázni belőle és csokiba meg kell forgatni.
Ebből így nem sok lesz, legalábbis amikor én először csináltam, nagyon hamar elfogyott. Kép

Katianyu, remélem Ákos csak megszereti az ovit. Munkahely Kép De legalább tanulhatsz németet Kép

Andi, gyógypuszi a gyerkőcöknek! Ines, Olinak is jobbulást!

Ildi, csak azért, hogy megnyugodj Kitti sem beszél még. Kép

Ines, Szilvi annyira jók ezek az ilyen volt, ilyen lett képek! Hihetetlen, hogy megnőttek ezek a kis Pöttömök! Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 

 
 

Sziasztok!

Íme az útlevél:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3698

Hicu
?!?!?!

Tünde
Szlovákiába, február közepén, három napra. Már kezd sítábor jelleget ölteni a dolog, Anyukám, párja, két tesóm + egyik párja, meg mi hárman. Kép Kép Kép De ez így szuper, este lehet társasozni, nappal meg a nagyi is segít babázni. Lesz szánkózás és Kispapival felváltva síelünk. Kép
Ha az altatás a panaszkodástól megjavul, akkor énisénis panaszkodok! Kép

Katianyu
Mindentbele! A nyelvtanulás jó dolog (bárcsak rá tudnám venni magam itthon), és hátha valami még jobb munkád lesz!

Andi
Jobbulást a gyerkőcöknek! A képek nagyon aranyosak, biztos jó hangulat volt! Kép

Ini
Remélem, Olinak nincs komoly baja! Nagyon szép a kis szőke herceg Kép És milyen kis husi-musi volt születéskor! Kép

Ildi
Végre hosszabban írtál! Várom ám, hogy újra jelentkezz! Na, meddig altattad Zsófit este?

Boró
Húúú, csudajó lehetett a lakásavató Kép és Kép hogy lemaradtunk....de ha lesz visszajátszás, akkor rohanunk! Kép a sült gesztenye például jó ötlet!
átaludt parti Kép

Szilvi
Klasszak az avatós képek, de az ilyen volt-ilyen lett is csudajó!! Szöszke-Dorka karácsonyra kapta a "trónusát"? Kép
Ja, és igazán jó lenne egy parti Nálatok, oda legalább magatól is csak eljutok Kép Kép Remélem, nem egy év múlva lesz esedékes! Kép

Kisbuksi
hmmmm-hmmmm....ez a házirend....
mikor is látunk Téged újra itt???

Ágiboszi
Most 1500 Ft, mi kértünk időpontot Kispapi munkakezdése előtt, és 10 perc alatt végeztünk. Persze jó móka volt, hogy tartsd úgy a gyereket, hogy látszon, Te meg ne lógj a képbe, ja, és lehetőleg a gépbe nézzen a poronty Kép Csütörtökön mentünk ,hétfőn hozta a postás...
Magatokról is írhatnál... Kép

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Boró! Nagyon klassz volt minden, és isteni volt a sütid is! Matyi a kocsiban rögtön elaludt, és aludt egészen 20.00-ig, bepótolva a kimaradt de.-i és du.-i alvást.

Ági!
Jó rólatok is hallani. Nem vagyok egy zseni a képfelrakásban, ezért nem szoktam ezt a dolgot erőltetni, de kerestem párat és a kedvedért megpróbálkozom vele. Ringatóba jártok? Van egyáltalán? Egyszer mi is kipróbálnánk!

Noresz! Ini!
Kár, hogy nem jöttetek a házavatóba, jó lett volna találkozni veletek is.

Hicu!
Most látom, hogy a finisben vagytok. Kitartás!!!

Orsko!
Várom a képet!

Szilvi!
Kár, hogy a "mendegélőkről" nem lettek jók a fotók. Én papírképet csináltam, még elő kell hivatni, aztán beszkennelem.

Olinak, Petinek utólag is boldog szülinapot!

Manga
manga
 
 


Kép
manga
 
 


És a legjellemzőbb: Matyi szerelés közbenKép
manga
 
 


Sziasztok!
Édesek vagytok, még egyben vagyunkKép
csak nincs energiám írogatni...
főleg, mert lesül a bőr a képemről, hogy csak magunkról írok...:S

Szóval még egyben, de nem is tudom mit szeretnék..Kép
Az öcsém elvileg ma vagy holnap cuccol el, így végre összetehetjük Csongor ágyikóját.. nagyon vááárom már!!Kép
A pocakom hatalmas (felteszem a profilbaKép) 110 cm körbe.

Gyönyörűek a babócák!! Örülök, hogy jól sikerült a buli!!!!!Kép
MILLIÓ PUSZI!!!
Emő+Csongor (37+4)

hicudzsi
 
 


BuksiKép
Jó a napirend, de nem azért mindig annyira szigorúan venniKép Gyere azért gyakrabbanKép A jókedv növeli a hzimunka kedvet, és gyorsabb is leszelKép Én mostanában Domcsi mellett is tudom csinálni a dolgaimat. Meg kell szoknia, hogy nem tudok minden percben vele foglalkozni. És később jót tesz, ha el tudja foglalni magát. Dorkánál vétettem ezzel, és még most is nehezen köti le magátKép

ÁgiKép
Jó, hogy újra itt vagy közöttünkKép Domcsi se beszél semmit (kivéve: ójaj, ójó), de ne féljetek, fognak még beszélni, mi több, egyfolytában lefetyelniKép Dorkát alig lehet lelőnni, ő még magában is egyfolytában beszélKép

Jó lehetett a taliKép Egyszer mi is szeretnénk elmenni a játszóházba. Anyagi okok miatt ezt februárban ejtenénk meg.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Ígéretemhez hűen itt vagyok. Mivel sokan kérdeztetek a nagy-nagy-nagy napirendi változásról,megosztom Veletek,bár azért ne számítsatok akkora korszakalkotó ötletekreKép.

Ja! Biztos félreérthető voltam,ezért kaptam tanácsokat arra vonatkozóan,hogy szoktassam le Vencelt a két napközbeni alvásról,illetve hogyan fektessem le korábban,nagyon kedvesek vagytok,de Vencel napirendjével és alvási szokásaival teljesen elégedettek vagyunk és eddig is bevált,hogy csak az ő jelzéseit figyelve változtatunk,ez egyenlőre így is marad Kép.

És akkor a mi felnőtt napirendünk változásai. Én bevállaltam,hogy megpróbálok napközben némileg haladni a házimunkával. nem nagy dolgokra kell gondolni,csak sajnos tényleg elég lusta disznó vagyok, és hajlaos vagyok úgy dönteni,hogy mivel Vencellel lassan haladok,inkább majd este gyorsan. És így estére tele a mosogató, reggeli-ebéd-vacsi maradványok szerteszét,plusz mosás,néha főzés,pakolászás. Amikor kispapi hazajön,inkább leülünk játszani Vencellel,dumálunk,ami nagyon klassz,de a végeredmény az,hogy amikor én altatok,akkor áll neki kispapi a házimunkának,én meg csatlakozom,így jó esteben is fél 12 körül fürdünk és vége a napnak. Fáradtságunknak és bepunnyadásunknak köszönhetően kicsit rászoktunk a TV-re és számítógépre,és biztos ismerős az,amikor leülsz csak öt percre és egy óra múlva veszed észre,hogy idekapcsoltál,odaböngésztél és közben alig szóltál a másikhoz Kép.Szóval 1. némi házimunka részemről napközben /persze csak amennyit a gyerek mellett lehet,és nem megy a vele való foglalkozás rovására/ 2. Kispapi hazaérkezése után közös erővel,felváltva,közben azért dumcsizva befejezni mindent,hogy mikor Vencel elalszik már tényleg semmi dolgunk ne legyen. 3. TV lekorlátozása 1db híradóra és a Barátok köztre Kép 4. Amíg én elaltatom Vencelt,kispapi gondoskodik a romantikáról pl. füstölő,gyertya,zene, illatos pancsi,stb. Na ne ilyen kötelező romantikára gondoljatok, pusztán némi hangulatra,amit régen nagyon szerettünk,csak leszoktunk róla fáradtságra és időhiányra hivatkozva. Ja! Ez itt amúgy fakultatív,kispapi szíve joga eldönteni,hogy jó hangulat,romantika kettesben, vagy leülhet a gép elé játszani,böngészni a neten. Az előbbi azért ugye mindig rejt magában némi lehetőséget a szexre Kép, persze szintén nem kötelező. Hát,nagyjából ez a napirend,ugye két napja beszéltük meg, tegnap volt az első "komplett" nap,sikerült mindennel végeznünk különösebb kapkodás nélkül,majd Vencel elalvása után beültünk egy kád vízbe és másfél órát áztattuk magunkat egy kellemes dumcsival egybekötve. Utána bebújtunk az ágyba és én belealudtam egy röpke hajsimibe,amit nagyon szeretek Kép. meglátjuk mi lesz,egyenlőre nagyon élvezzük a nagy ötletet / és azért mindig bele fog férni egy kis Babanet Kép/ és a legfontosabbank azt látom,hogy időben kitaláltuk,mielőtt még eljutottunk volna oda,hogy eléldegélünk szépen egymás mellett ,de nem együtt. Hiszen ahhoz,hogy 20 év múlva is tudjunk mit kezdeni egymással,tényleg fel kellett ismerni,hogy tök jó,hogy van Vencel,de azért a szó klasszikus értelmében nem ő a párom,hanem Rogi...

Bocsi,ha valakit untattam, ennél rvidebben nem tudtam megfogalmazni. Vencel második alvásakor jövök mindenkihez hozzászólni Kép

Buksi
kisbuksi
 
 


Ok, képet nem tudok felrakni, képzeljétek, hogy naagy a pocimKép

Dudu sem beszél, csak a sjaát nyelvén... de azon folyamatosan, pedig rengeteget beszélünk neki, mesélünk... én már 1,5 évesen folyékonyan nyomtam a sódert (azóta sem hagytam abba)
Most le kell mennem, mert a gyerek éhes, és valahogy senki más nem képes arra, hogy enni adjon nekiKépKépKép
PUSZI!!

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyorsra futja nekem isKép

Képzeljétek apukám már itthon van, reggel hazaengedték, de műteni kell, mert sok hajszálér elhaltKép

Tegnap Zsófi fél 2-kor aludt el, viszont reggel fél 11-kor keltünkKép Ezért nem tudok éjjel jönni, mert mire idáig jutnék már hulla vagyokKép

A másik jó, úgy néz ki apa vesz autót, úgyhogy olyan-de olyan mobilisak leszünk, hogy még lehet, hogy Pestig is eljutunkKép

NoreszKép Ez a legédesebb, legaranyosabb útlevél amit valaha láttamKép Elhiszem, hogy jókat nevettetek rajta ti isKépMáté nagyon aranyos rajtaKép

BuksiKép Háááát, ha romantikáról van szó, én megbocsátom, hogy kevesebbet fogsz jönniKép

Mennem kell Zsófi felébredt...


ILdi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi az a Smetca por volt! Örülök, hogy Dani hajlandó volt elfogadni! Alexa mindenféle gyógyszer nélkül (semmit sem fogadott el) 5 napig volt beteg, a férjem szintén Smetca nélkül, de már gyógyszerekkel 3 nap alatt gyógyult! Szóval Dani nagyon ügyin kilábalt!

Szilvi jók a képek! Nekünk is van ilyen szánkóbaülős-a lakásban Kép

Kérek egy kis segítséget tőletek. Olvassátok el ezt az online petíciót(Több támogatást a lombikbébi-programoknak) és ha gondoljátok írjátok alá. Köszi!
http://www.petitiononline.com/IVF2005/

Puszi
Hajni+Alexa és a plüssállatsereglet
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Lenne egy gagyinak tűnő, mégis nagyon fontos kérdésem: Szerintetek panelben működik a
babaőrző? Osztálytalálkozóra vagyok hivatalos, ami "szülővárosomban" lesz a város
hoteljében, ami panel, este 6 órás kezdettel. Ha működne az őrző, kivehetnénk egy szobát, és
nem kellene 8kor takarodót fújni. Dorkát csak és kizárólag én tudom elaltatni, és
visszaaltatni is, tehát nem jöhet szóba, hogy anyukám majd elaltatja otthon, különben sem
bíznám rá egy percre sem a gyereket. Kép A legnagyobb gond, hogy lehet, hogy a párom sem tud
jönni, így teljesen az őrzőre kellene hagyatkoznom.

Hicu, senki sem haragszik rád, hogy csak magatokról írsz. Ellenkezőleg: akkor haragszunk,
ha nem írsz magatokról. Légyszi, minden nap írj egy életjelet magatokról, hogy tudjuk, hogy
még egyben. Van már csaszi időpont? Szerintem az öcséd épp, hogy kicuccol majd tőletek, és
vége lesz a pocakosságnak. Ez valami tudatalatti befolyásolás. Anno én is arra koncentráltam,
hogy túl legyünk a szilveszteren (így több GYED-et kaptam), meg hogy bejelenthessük az
anyakönyvvezetőnél, hogy vegyes családi nevet szeretnénk a gyermeknek. (tavaly jan1-től lehet)
5-én volt ügyfélfogadás, 6-án szültem. Kép

Noresz,
A szánkót szülinapjára kapta. Szerettünk volna egy Hajni-féle játékot neki, de már kifogyott
a Quelle-nél.

Manga, volt egy-két suhanó kép, meg háttal... Későn kaptam észbe, hogy fényképeznem kellene.
Tényleg, akartam kérdezni, hogy Matyi hány kiló? Olyan kis aranyos Pöttöm Peti, ott rohangált
Dorka körül, aki pedig jóval magasabb volt nála.

Ági, szagelszívó nekünk még tervben sincs. Kép Helye van, de nincs energiám foglalkozni vele.
Nem sokat írtál magatokról!

Tünde, örülök, hogy megnyugodott Kittike! Sokszor fejezi ki ilyen mérgesen magát, vagy tegnap
csak extra melege volt? Kár, hogy lemaradtatok a fotókról!

Buksi, jó, hogy ezt így megbeszéltétek kispapival, és követitek is a napirendet.Ő sokkal
fontosabb mindannyiunknál, ha úgy vesszük, még Vencelnél is, mert Vencel csak a következő 15-20
évben él veletek, ti viszont ásó-kapa nagyharangig.

Ildi,
ez az alvásrend nekem nagyon horror! Kép És mit csinál fél 2ig? És te/ti mit csináltok? Jó lesz,
ha lesz autótok, apukádnak is tudtok majd segíteni.

Na szédülök be az ágyba, pusza

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy nagyon jól sikerülhetett a buli, hisz alig írtok, így bizonyára a vendégek kipihenik az oda-és visszautat, a házigazda meg a takarítást és a vendégeketKép. Várjuk a képet és a beszámolót is, a gyerekek gondolom nagyon jól elvoltak együtt és külön-külön is. Kép

Manga: Őszinte részvétem.
Úgy látom a Matyik már csak ilyen szerelős, rámolós, szétszedős gyerekek.Kép Nagyot nőtt a fiad, és komoly fiatalember lett.

Noresz: tetsz az útlevél, és a benne lévő manó. Sieléshez havat kívánok,és kérdem én: Máté fiú is fog szánkázni?

Szilvi: édes a Dorka leány, és remélem azt a pazar szánkót is ki tudjátok használni nemsokára. Dorka homlokán a születési fotón láttam a tűzfoltot. Nektek meglátszik még? Nekünk is van és Matyinak néha ha dühös vagy sír akkor még látszik, bár azt mondják 1-2 éves korra elmúlik.

Hicu: annyit gondolok Rátok, remélem nem csuklassz egész álló nap...

Ági: végre egy hosszabb beszámoló, bár magatokról nemigen írtál! És valami kis vagy sok kép Danimanóról??? Már nagyon hiányoztál! Játszóház talonba téve, mert érdeklődés egyelőre nincs. Majd nyáron beindítom, ha összakadok a mamikkal a játszótéren. Most szakdogaírás megy férjuramnak és segítgetem a gépeléssel.

Buksi: Tetszik a napirend Kép, nálunk is elkellne, csak épp el kell tolni júniusig, az államvizsgák végeztéig Kép

Tünde: a sárgabarackosat ki fogom próbálni, nagyon ínycsiklandozó így olvasvaKép

Bocsi, hogy többre nem futja, de még olvasgatok egy kicsit, találtam egy jó kis könyvet és már szeretném megtudni hogy is folytatódik.

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziaztok!
Most talán nuygiba tudok írni, mert a gyerekek előtt ébredtem, még alszanak.

Oli már jobban van,tegnapelőtti éjszakánk nagyon durva vlt, fájdalmasan sírt, hatalmasakat pukizott és büfizett. Szóval a gyomrával meg a pocijával volr valami. Most már teljesen jól van.
Én csak sok folyadékot adtam neki, a Smectamár ki vot készítve. De jobb talán ilyenkor hagyni kiürülni a bacikat,de ha elhúzódik, akkor már muszály bevenni valamit.

Buksi!
Tetszik a tervtek,nálunk tegnap 9-kor már a Hanna is aludt. ez nagy szó.
De utána én most bedöltem az ágyba, mert az előző éjjel fárasztó volt,nappal meg nics lehetőségem lefeküdni.

Ildi!
Apudnak örülök, az étrend változtatáshoz meg bizopny nagy akatarat kell, de a segítségetekkel sikerülni fog.

Noresz!
Útlevélkép egy nagyon édi!!!!!

Ági!
Örülök, hogy jelentkeztél, de vannak még itt elveszett báránykák......

puszi
Ines
ini
 
 


Ági Nagyon Boldog Névnapot!

Kép

Orsi és Bence

(Remélem ma tartod!)
orsi17
 
 


Kép Édesek vagytokKép
Még egyben... ma megy Mashu a házasságkötőbe kikérni az akvi. kiv-etKép (ugye 300 napnál nem régebbi kell)
meg pakolászunk majd egész délutánKép

Szerintem én Olinak még nem kívántam szülinapjára soksok boldogságot..Kép

OLI!! Sok-sok boldogságot kívánunk neked szülinapod alkalmából!!!!KépKépKépKép
Kép
Borbélyék

PUSZI!!!!!!!!!!
Emő+Csongor (37+5)

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

... feladtam a naprakészséget KépKép... meg azt is, hogy név szerint felköszöntsem a közelmúlt ünnepeltjeit... úgyhogy nekik most csak egy szerény össznépi jókívánság: SOK BOLDOGSÁGOT!!! KépKépKépKép

... jellemzöen 1x tudtam volna hosszabban jönni... akkor sem ment a babanet... Kép

Taliról sajnálom, hogy lemaradtam Kép De egészségileg sem vagyunk/voltunk teljesen OK, meg nincs itthon Após(=nincs autó), és hát hazafelé 2 gyerekkel sötétben hidegben busszal/gyalog már nem vállalom az utazgatást Kép Sajna az a titkos reményem, hogy párom megkapja szülinapjára az autót nem jött be...

Levinél áttört a 3. fog... a köv. kb. 1 hónap múlva várható (ahogy a fiamat ismerem...Kép).. viszont mostanság felvette azt a rettenetes szokást, hogy hajnali 3-4 körül úgy érzi, neki most nagyon játszani kell, és ebbe engem is feltétlenül be kell vonnia... a kiságyban visít, mint egy kismalac... mellettem meg pakol, forog, matat... alvásra esély semmi. Eredmény: totál zombi vagyok... Napközben meg Csengus állandó miért?-jei (folyamatosan kérdez... nade majd Ti is megkapjátok Kép) Bár remélem ezzel nem úgy járok, mint a fogakkal - hogy mire Csengus befejezte, Levi elkezdte... Kép

Minden betegnek gyors gyógyulást... veszteségek feldolgozásához sok eröt...

...és jövök, ahogy tudok Kép

na hogy vmiben naprakész is legyek Kép

Ágiboszi
BOLDOG NÉVNAPOT!!! KépKépKépKép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!
Ágiboszi boldog névnapot!Kép

Puszi
H+A
tigribigri
 
 


Ági boldog névnapot!
Kép
katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Rossz hír: szerdai talisoknak üzenem,hogy "volt vmi a levegőben",Vencel reggel óta hány,most beszéltem Orskoval,ő tegnap este óta +hasmenéssel Kép. Eléggé megijedtem,de túl vagyunk a nagy lakodalmas kutya részen,jó a hangulat, nincs egyéb tünet. Nem vészmadárkodni akarok,csak ne lepődjetek meg,ha bármi ilyesmit tapasztaltok. jelentem,kerek egy hétig bírtuk újabb betegség nélkül Kép.

Buksi
kisbuksi
 
 


BuksiKép
jaj szegény VencelKép Most lábalt ki az előző betegségbőlKép Biztos le volt gyengülve, azért kapott el megint valamitKép
Napirend jó, és sztem megvalósíthatóKép Biztos jöt tesz NektekKép de azért gyere hozzánk isKép

ÁgiKép
nagyon sok boldogságot kívánunk névnapod alkalmábólKépKépKép

HicuKép
Izgi már így a végénKép Nemsokára Ti is kétgyerekesek lesztekKép

Fogak: Domcsinak már 12 foga van, és a legjobb, hogy észre sem veszem, hogy kijön, max. a popsija lesz egy kicsit pirosabbKép Viszont Dorka már a 2. tejfogát hullajtja elKép 3 grácia van: én már véglegesen veszítem el a fogaimat, Dorka a tejfogait hullajtja, Domcsi pedig a tejfogait növesztiKép

Sztem a panellben is kell működnie a bébiörzőnekKép Nekem ugyan nem volt, de biztos itt is sokan alkalmazzák.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Hányóshasmenők jobbulást!

Szilvi a panelban is működik a bébiőrző, de nem én vagyok a Te embered ebben a témában, mert én csak ezen a 46nm-en próbáltam még Kép

Pusza
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre nem romlik a helyzet,a reggeli 5db hányástól /egy órán belül Kép/ eltekintve. Közérzet jó, kis diéta+sok szopi a terv. Ami a napirendet illeti,azért nem indult zökkenőmentesen,mert nálunk is mindig akad vmi számítógépen telepíthetnék ,meg hasonlók,de ha 7 napból 4-szer bejön,már megérteKép

Ini!

Örülök,hogy Oli jól van,nagyon édes a képen,mint egy kis angyalKép. Már rég akartam írni,hogy nagyon köszönöm az ajándékötleteket,a biztonság kedvéért mindent vettem: gyöngy,kifestő,matricás könyv,de nagyon örültek a lányok! Én lettem a szerencsés kiválasztott,aki egész este "golyót" fűzött velük Kép

Ed!

Hogy Te milyen vagány csaj vagy! Alapvetően magamat is annak gondolom,de Vencellel azért elég alaposan megtervezek mindent,mint egy nagy és okos felnőtt Kép. Szóval le a kalappal,hogy elmentetek,látom Kincső se bánta Kép! ha tetszik az "estirendünk" lehet lízingelni az ötletet!

Katianyu!

Szomorúan olvasom,hogy Ákos beszoktatása nem megy egyszerűen. A szívem fog megszakadni hasonló helyzetben Kép. Ez a munkahely megszűnés még pozitív is lehet,ki tudja egyébként mikor szánod rá magad a nyelvtanulásra! Fel a fejjel !

Szilvi!

Köszi,hogy felvilágosítottál népbolt ügyben Kép. Dorka csajszit már alaposan megdicsérgettem szerdán,már kezdek gyanús lenni,hogy kinéztem a fiamnak Kép De ollllllllllyan szép! Látom sokan vagyunk Diego-s szőnyegesek Kép. Amit a rágásról írtál elgondolkodtatott,eddig csak a szopi oldalt nézegettem,mindenképp utána fogok nézni. Bár a homeos dokinénink egyéves szopis babái gond nélkül vették az akadályt. Tudom,hogy egyévesen lassan eljön a szilárd kaja ideje,bár biztos változó ez is,de számomra paraszti ésszel akkor lesz a rágás igazi öröm,ha lesznek hozzá fogak Kép.nem azt akarom mondani,hogy akkor kell elkezdeni,amikor lesz 20 fog,de pl. Vencel 8 metszőfoggal egyenlőre elég mérsékelt lelkesedéssel rág. nem indulna nagyobb hátránnyal,ha most kezdeném hozzátápizni. De ezt csak laikusan látom így,majd szólok,ha találtam vmit erről.

Andi!

Hogy vagytok? javul a helyzet? Petike egy ügyibügyi. Nekem most jutott el a tudatomig,hogy akkor a szülinapi képeteken Arit és kisfiát láthattuk. Kicsit elvesztema felsorolásnál: a pasi a képen kispapid vagy sem?

Ági!

Jó lesz most már,ha Ti is eljuttok talizni,Dani lassan diplomázik,mi meg nem is látjuk Kép! Boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tünde!

Én kértem a receptet,köszi, én is igyekszem a mandulás sünivel,csak én nem vagyok ilyen rendes,böcsületes Kép. Örülök,hogy Kittike megnyugodott,hazáig strapás lett volna Kép.

Manga!

És akkor mikor feküdt le Matyika,ha este 8-kor kelt Kép? Matyi törp a kissapkában nagyon édi!

Ildi!

19-es cukor Kép. Remélem most már komoly változások lesznek,nekem az apósom küzd hasonlókkal,de sajnos úgy vislekedik,mint egy rossz gyerek,nem nagyon fogta fel a helyzet komolyságát. De jó,hogy lesz kocsitok!!!!!Akkor meg se álljatok Pestig! A meghívásunk tudod,hogy örökérvényű!

beszéd: vencel nagyon sokáig nem mutatott semmi érdeklődést a könyvek iránt, amíg a mozgása fejlődött intenzíven,nem volt ideje leülni "olvasni". Mi most értünk ebbe a szakaszba,gyakorlatilag egész nap könyveket nézegetünk,meg mutogat. Azért nem úgy kelle lképzelni,hogy kristálytisztán mondja dolgokat,az állathangok,meg egy-két dolog jól felismerhető,a többit csak én értem,mert tudom,hogy mire mit használKép. A kiscipőt magánhangzók nélkül használja: "kscp" ,de nagyon vicces,amikor apukája 45-ös cipőjét "lekiscipőzi".

Vicces: pár napja gyakorolja a gorillát,ami egyenlőre vicces ziháláshoz hasonlít. Tegnap nézegettünkvmi bugyuta újságot,erre meglátta Fekete Pákót és elkezdte utánozni a majmot Kép.

Puszi Nektek!

Buksi
kisbuksi
 
 


Hicu!

jaj de izgi! Én olyan sokat töprengek ezen a kistesó ügyön,de olyan furcsa érzés. Annyira imádom Vencelt,és nem tudom még elképzelni,hogy lesz egy másik emberke,aki felé ezt az érzést meg fogom osztani. Mert ugye van a férjem,akit még ennyire nagyon szeretek,de az más,egy párkapcsolat. Viszont a két gyerekem hasonló szerepet fog betölteni az életemben,de azért mégis két külön emberke,biztos nem egyformán foom szeretni Őket. Még tesóm sincs,hogy némi fogalmam legyen róla. És majd hazahozzuk a kórházból,és mi van ha a két imádott gyermekem nem rajong egymásért? Mert azért ez lehet,sőt az sem biztos,hogy bármikor imádják majd egymást. Az nem fáj egy anyának? Bocsi,hogy itt ilyen zavaros dolgokat írok,de olyan kiváncsi lennék,hogy Ti ezt hogy látjátok. ne értsetek félre,nem előre pánikolo,sőt nem is pánikolok,csak töprengek Kép Többgyerekesek Ti hogy voltatok/vagytok ezzel? Hicu,Te ne strapáld magad a váasszal,inkább csak pihenj Kép!

B.
kisbuksi
 
 


Hajni!

Te már csak egy-egy mondatra nézel be Kép? Írj pár sort Alexáról legalább,vagy a tűzoltóságról Kép...!
kisbuksi
 
 


Képtelen vagyok egyben megírni...

Noresz!

Ezen az útlevél képen szétröhögtem magam! Annyira cuki,még sosem láttam ilyen babás útlevelet Kép! Videotéka jó ötlet,abszolút punnyadóknak létezk már netes téka,nehogy már ki kelljen menni az utcára Kép!

Zita!

Mit olvasol? Matyiról is halljunk azért!

Rebi!

Nem hangzik jól az éjszakai játszás Kép. Atival mi a helyzet?

Most már tényleg mentem.

B.
kisbuksi
 
 


Helló!

Igen Buksi nagyon úgy tűnik, hogy csak egy-egy mondatra futja mostanság Kép
Őszintén szólva szerintem kicsit "ellaposult" a topik. Ha nem vetsz fel valami témát akkor csak eltelnek a napok.
Meg engem az is zavar, hogy már nem figyelünk oda egymásra (tisztelet a kivételnek).
Na most ez úgy kiszakadt belőlem, ne kövezzetek meg érte.

Vencel és a Fekete Pákó Kép

Alexáról most csak egy kép, amint épp kinyírja a gólyánkat Kép
Kép

De hogy a tűzoltóság se maradjon el Kép Apa fotózott egy kis karácsonyi beiglit:
Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Bocs kicsit nagy lett az utolsó kép...
tigribigri
 
 


Hajni!

Hú,de megijedtem:alulról haladtam felfelé,és nem igazán tudtam mit kezdeni a képpel Kép. Örülök,hogy leírtad,mit érzel a topikkal kapcsolatban,bár sajnálom,hogy így van. Azt látom,hogy nem pörög annyira,de én ezt annak tudtam be,hogy csemetéink mellett nincs annyi idő. Én mindig mindenre kapok választ,tanácsot,jóleső szavakat és próbálok is reagálni mindenkinek. Az is igaz,hogy noszogatni is szoktam a többieket,hogy írjanak,de ugye ez nem az "én topikom" és azt sem hinném,hogy bárki azért írna ide,mert fél a haragomtól,vagy kemény öklömtől Kép. persze most már érdekelne,ki mit érez így topikügyben,én tényleg szeretek itt lenni,és sajnálnám,hogy ha ez csak az én illúzióm lenne,hogy ez egy jó csapat Kép.

Láttam az új topikotokat,bár Vic-kel való kapcsolatomat ismerve furcsa lenne,ha én gratulálnék legújabb topiknyitásához,azért kívánom,hogy ott számodra is jó társaság legyen,és iagzán pörögjön az élet, és hogy megkapd az itt hiányolt odafigyelést.Az már eleve valószínű,hogy 4 ember nagyobb figyelmet tud adni egymás számára,mint mondjuk húsz. És azt is remélem,hogy ez nem zárja ki,hogy itt is halljunk Rólad és Alexáról, vagy mondjuk kifejtsd a véleményed,ha néha mégis van érdekes téma. eyg-egy ilyen beiglis képre meg mindig vevő leszek Kép.

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Hajni!
Szerintem csak én vagyok olyan prosztó, hogy nem írok mostanában, csak magunkrólKép

Nem tudom mennyire lesz időm, de szívesen olvasgatok és eddig mindenkihez mindig (az utóbbi időket kivéve) hozzászóltam, mégha csak egy mondatot isKép

Nagyon édes a gólyagyilkolós képKép A beiglis elég szomorúKép

Az új topicról nem tudok semmit, mert nem lépek be a fórum főoldalra, hanem egyenesen idejövök a kedvencekbőlKépKépKép

Egyébként én is nagyon szeretek ittlenniKép

Buksi!Kép
Háát még én sem tudom milyen lesz két gyerekkel, de tuti, hogy az ember imádja mindkettőtKépKépKép
Nekem is Édua a GYEREKKép
A napirendetek tetszikKépKép

Bocsi, én most kidőlök, mert ma elköltöztettük az öcsémet és összerendeztük lent a gyereksarkotKép
PUSZI!!!!!!!!:o

ÁGIBOSZI!! Boldog névnapot!!!!!!!!!!!!KépKépKépKép

hicudzsi
 
 


Most csak egy mondat, este több (talán)
Hicu én nagyon bírom ha írsz magatokról és ne kérj már ezért elnézést, ejnye-bejnye! Kép
Amúgy meg mindennap gondolatban veled vagyok Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Én is döglödöm, este nagyon szarul voltam, hányás, hasmenés, aztán ma meg egész nap lázas vagyok. Kép
Szerencsére Kitti jól van, és mint aki megérezte, egy kisangyal volt. Reggel később kelt, mint szokott, szopizott, és utána aludtunk 1/4 12-ig. Utána megebédeltettem, és szépen elmászkált a szobában, még én az ágyból figyeltem. Aztán 2-kor megint aludtunk egy órát, majd megjött a felmentő sereg apa személyében.

Szerintem majd csak holnap jövök.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


sziasztok!

Buksi, a napirend jó, nálunk már így megy, amióta Kincsi alszik délelőtt. Én főzökmosoktakarítok, ha marad idő, mehet a net. Persze a kivétel erősíti a szabályt. Aztán ébredés, ebéd, játék, séta és már itthon van apa. Este csak akkor mosogatok, ha van kedvem. Apától pedig nem várom el, hogy este még házimunkázzon.
A túrákról annyit, ha Apa nem olyan lenne, mint amilyen, lehet, hogy nehezebben indulnék útra. Ő mégvagányabbKép

Tünde, jobbulást!

Hicu, akkor holnap babázol? Kidőlés után az jön.

No, megint elkezdtem irogatni, de ketten is megzavartak. Apa telefonált, Kincső sírva felébredt. Ezért van az, hogy csak 1-1 mondatot tud írni az ember...

Üdv
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed!!Kép
Nem is tudom mit szeretnékKépKép
Már nagyon kíváncsi vagyok akis pöcsösreKépKép

Most megpróbálok visszaolvasni vééégre, mert Dudu bealudt, a Zapja meg edzKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!
Ági!
Boldog névnapot!!!!!!Kép

Tigri!
Sajnálom, hogy a topik nem nyújt már Neked annyit ahogy szeretnéd, de sajnos el kell fogadni a tényt, hogy egyre kevesebb idő lesz ilyesmi tevékenykedésre. Én is néha úgy tudok, hogy mindenki a nyakamon lóg közbe.


Hicu!
Annyit gondolok Rád, és Buksinak mondtam, hogy irigykedem, hogy átéled hamarosan azt a pillanatot, amikor meghallod és meglátod először Csongort.
Egyébként a név nagyon tetszik. Koppány nekem annyira nem tetszett.
Dudu érti valamennyire, hogy lesz tesó?
Arról nem is meséltél, hogy MAshu mit szólt a karácsonyi lepihez.
És légyszi ígérd meg, hogy most már pihensz.

Sajnálom a betegeket, mindenkinek jobbulást kívánok.

Puszi
Ines
ini
 
 


Kép Na nem nagyon tudtam visszaolvasniKép elég nehéz ülnöm, mert VALAKI (ugyan ki lehet az????) beakasztotta a bordám alá a kis tappancsát..Kép

Szilvi!
Bébiörző tuti működik, de hogy milyen hatótávra, vagy hogy... nem biztos, hogy megfelelő távolságra sikerül szobát kivennetekKép (én nem merném egyedülhagyni agyereket egy szállodai szobában)
Sajnálom, hogy anyud nem tud segíteni... a párod? Vele nem maradhat a pindúr???

Hajni! Plüssszopi Kép CsúúúcsKép

Noresz!
Naggyon jó a képKépKépKép. Dudunak is van, isszonyat gáááázKépKépKép

Ági! Dudu sem beszél még, csak a babba, mamma (ezt a kajára mondja) na meg a hangutánzó dolgok, ugat meg miákol.. de ennyi. A saját kis nyelvén viszont egyfolytában nyomjaKép

Zita! Ésmég te mondod Áginak, hogy nem írt a manóról???Kép
Hát te??Kép

Ini!
Háát szeritnem nem tudja mi készülődik, bár ma mindenáron a magas kiságyba akart befeküdniKép
Én még nem vagyok teljesen megbarátkozva a Csongorral, de ez vanKép Majd megszokomKép
Mashu örült a lepinekKép

Ne haragudjatok, eddig bírtamKép
Betegeskedőknek gyors gyógyulást!!Kép

PUSZI!!!!!
Emő+Csongor (37+5)

hicudzsi
 
 


Sziasztok!
ELőbb elfelejtettem kérdezni, jövő szombaton ÖTYE parti?

puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Tünde!Ez elég rosszul hangzik,akkor úgy látszik a gyerekek jobban viselik Kép,mert Vencelt le sem lehet lőni. Jobbulást!

Ed!

Akkor Te nagyon ügyi vagy,én ma visszavettem a főzésmosástakarításból, mert így már este 10-re kidőlök,és semmit nem ér a napirend...Kép

Hicu!

Már nem si tudom,mit kívánjak NekedKépAmi neked a legjobb...

Ini!

Nekem jó a jövő szombat Kép

Képzeljétek!

Szerintem ez nem számít pletykálkodásnak és nem haragszik meg Szilvi, hogy szólok,Dorka is elkapta ezt a nyavalyát Kép.

Mentem,mert szólítják a cicimet Kép

Buksi
kisbuksi
 
 


Hanna a szülinapján a játszópajtásával, BendivelKép


Oli Hannát tologatja a játék babakocsiba
Kép
ini
 
 


Sziasztok!

Ági, Boldog Névnapot! Kép

Ildi, csupa jó hírekkel jöttél! Kép Örülök, hogy apukád jól van és már otthon! Meg persze az új autó sem semmi! Kép Éjjel 2-kor fekvés? Én ezt nem bírnám.

Hajni, petíciót elolvastam és támogatom is - bár én szerencsére nem vagyok érintett.
Topikról a véleményed Kép. Én a magam részéről kíváncsi lennék az igazi okokra is, hogy miért laposodott el, miért csak a Buksi felvetésére, miért maradtak el a régiek, miért nem jött többet SzTigrisSzilvi, stb ...
Vagy pl. arra is, hogy miért az új topik? (Én ugyan még nem láttam, mert nincs időm a böngészésre.) Egyébként csak Buksit tudnám ismételni ezügyben, ha ott jobb, érezzétek jól magatok. Kép

Szilvi, nekünk nem volt babaőrzőnk. A tájékoztatója mit ír? Én nem tudnám otthagyni egyedül Kincsem, én magam nem lennék nyugodt, folyton odaszaladgálnék. De Te tégy belátásod szerint. Kép

Zitus Kép

Ini, örülök, hogy jobban vagytok! Kép Látod, még jó, hogy nem jöttetek el, mert Ti is elkaptátok volna ezt a valamit ... ÖTYÉt még nem tudom. Gondolom gyerekmentest gondoltál ... Képek csodásak! Kép De ki csókolgatja a Nagylányt? Kép

Rebi, gratula a foghoz! Kép Lásd még az Ininek írtat is ...

Buksi, Orsi, Szilvi, Tünde, elképzelni sem tudom mitől lettek betegek a gyerekek. Kép Ne haragudjatok, de számomra azért kicsit megnyugtató, hogy Ti nem lettetek betegek (kivéve Tünde ...). Ha a Kicsiknek is készítettem volna bármit is, akkor nagyon nagy lelkiismeret furdalásom lenne, de tudtommal ők csak azt ették, amit Ti hoztatok Nekik. (Kivéve akik megkóstolták a pufit, de az biztos nem okoz hasmarsot és hányást, pláne nem a 2.-3. napon...)
Gyors gyógyulást kívánok mindenkinek!

Katianyu, én személy szerint irigylem az ingyenes nyelvtanulási lehetőséged. Kép

Ed, hajrá, éljenek a vagány, vállalkozó szellemű apukák, akik kirángatják családjukat a szabad levegőre! Igazuk van!!! Kép

Hicu, hajrá!!!! Kép

Fogak: én is kíváncsi vagyok, mert nálunk a szopi után - szinte teljes átmenet nélkül - a fogakkal együtt a darabosabb kaják jöttek, mert a pempőt nem ette Kincsem.

Útlevél: mi Kincsem 2 hónapos korában megcsináltattuk az útlevelet. Kép Mire fél éves lett, már 4x megjárta külföldet. Kép Tudom, hogy ez így most dicsekvésnek hangzik, de légyszi ne vegyétek annak, mert nem az.

Kellemes, betegségmentes vidám hétvégét kívánok mindenkinek!

Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Hát akkor Boró:
Nem értem miért nem lehet véleményem? Biztos, hogy másnak is van csak egyszerűen nem meri leírni vagy nem járt még erre...
Hát ha már ilyen kíváncsi vagy, bár nem akartam leírni, de egy konkrét példát említek, ami pont Veled kapcsolatos. Nagyon furcsa volt (mégha vicceltél is) hogy Ildinek azt írtad legutóbb "Gyere talizni és akkor majd..."
Ildi Miskolcon lakik, szerintem bármennyire is szeretne, nem tud jönni. Nekem tuti nem esett volna jól egy ilyen mondat. (Ilditől elnézést, hogy belekevertem Kép )
Ha figyelmesen olvastál volna az elmúlt hetekben mindenki számára kiderült, hogy vírus tombol a hányós-hasmenős fajtából. Valószínűleg összefertőzték egymást a gyerkőcök és nem bekajáltak valamit. Ja és Buksi mintha azt írta volna, hogy Orskó is hány...
Ilyenkor érzem úgy, hogy nincs odafigyelés...

Hát valóban sok régi topiklakó eltűnt, de talán őket kéne megkérdezni miért!

Az új topik azért nyílt, mert pár lány szeretne emailok helyett kötetlenül egymással beszélgetni. Senkinek, főleg nem Neked nem tartozunk emiatt magyarázattal.
Én úgy gondoltam, hogy fogok ide írni, de ezek után már nem sok kedvem van. Ráadásul nem is búcsúzkodtam és mégis szinte elküldtél!

Buksi, köszönöm, hogy Te legalább normálisan reagáltál, bár búcsúzkodásnak vetted soraim, amit én nem akartam.
Úgy gondolom, hogy attól még, mert Te Vic-el nem vagy túl jóban, én még barátkozhatok Vele. De szerintem biztos, hogy ezt Te is így gondolod.
A hiányolt odafigyelés nemcsak rám vonatkozik, azaz nem magamra gondoltam, hogy nem írkáltok csakis mindig nekem! Vonatkozik arra ha nem tudjuk ki a vidéki, ha nem válaszolunk a soraira stb. Biztos vagyok benne, hogy volt akinek én sem reagáltam le az írását. Sorolhatnám a mindenféle időhiányt, amivel szintén mindenki küzd, de nem teszem, mert szerintem nem itt van a baj.
Amikor régebben volt egy válságos pillanata a Pöttöm topiknak felvetődött, hogy talán túl sokan vagyunk. Sajnos már nem emlékszem, hogy ki írta, de nagyon igaza volt abban, hogy
a lényeg, hogy odafigyeljünk egymásra és úgy írjunk, hogy mindenkire jusson időnk, mert akkor nincs értelme az egésznek. Persze szuper, hogy ennyi kismamit ismerhetünk kisbabástúl, de tény, ha ennek a kritériumnak (hogy mindenkivel törődj) meg akarsz felelni akkor fel kell kötni a gatyát és írni. Nem csak pár sort. Én is sajnos csak "pár soros" lettem...

Ines nagyon szépek a gyerekeid! A férjem el volt ájulva Hannától! Kép

Megyek és a többiektől elnézést, senkit nem akartam bántani!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy ennyi beteg lett közöttünk, bár biztosíthatlak titeket, hogy hamar véget ér a betegség, pár napos. Nálunk is átestünk rajta a családból páran, és kezdem azt hinni, hogy Matyinál sem a kruplistészta volt a ludas annak idején. Sőt a tv-ben mondták is a vírus nevét, mert a pannonhalmi diákok is megbetegedtek sorban és ott kivizgálták.

Boró: írtam neked egy privit, bár olvasva Hajnit, lehet hogy jobb lett volna ide írni. Én nem miattad vagy más miatt, nem egy ember szavai vagy véleménye miatt írom le , azt amit gondolok, hanem, mert így érzek, amikor ideülök éjjel és aztán csak olvasok, mert úgy érzem nincs értelme feláldozni egy éjszakát, hogy írjak is.
Szerintem nagyon nehéz mindenkire odafigyelni, valszeg én sem teszem. Annak idején mikor elmentem, épp azért tettem ,mert alig írogattak ide és rossz volt minden nap idejönni és választ sem kapni a soraimra. Feladtam hát, hogy az éjszakáimon itt lógjak, mert napközben szinte sosem voltunk itthon vagy ha igen, meg kellett csinálni a házimunkát.
Most meg azt érzem, hogy nem ismerem ki magam... Szeretek olvasni, de nehéz írni, mikor nem is ismerem az illetőt. Nem tudom mennyire érthető, amit leírok, de Jó lett volna, ha mindenki ír magáról, családjáról egy kis összefoglalót, hogy tudja az ember lánya kinek is írogat. Én a profilokat szoktam megnézni, bár vannak akiké nagyon személytelen. Nem megbántani akarok valakit is, csak néha úgy érzem Buksi magára vállalta, hogy életet lehel a topikba, ír mindenkinek egy-egy kedves szót, csak hát nemigen csatlakozunk hozzá Kép de nem is igazán lehet ezt csinálni, mert minden más róvására megy. Buksi is kitalált egy új napirendet, ami mellett már nem biztos, hogy tudja ezt tartani, mármint, hogy mindenkire odafigyeljen. Tudom, hogy akik taliznak jobban megismerik egymást. és ez így is van jól, csak hát innen "vidékrűl" nehéz személyesen ott lenni...
Mivel érdekel a pöttöm-manók élete, sorsa, ezért igenis jönni fogok, de mivel érdekel azoké is akik már nincsenek ebben a topikban, ezért szívesen megyek és írok oda is. Tudom, hogy nehéz lesz, de majd megoldom,( mint ahogy azt is meg tudja az ember oldani, hogy régi diákjaival tartsa a kapcsolatot, ha csak félévente is, de be szoktak jelentkezni a volt tanítványokKép )

Ági: BOLDOG NÉVNAPOT!Kép

Ini: nagyon jók a képek, Hanna..Hmmm... Volt valami zsúrfélétek?

Hicu: Nekem a Koppány tetszett, igaz, hogy a Csongor is, mert volt egy ovis szerelmem(Csongor)Irul-pirul Kép
És igenis írj magatokról, mert nagyon várom ám a híreket...

Buksi: a könyv: Berkesi András: Játék a tisztességgel. nagyon szeretem a könyveit, gimis koromban csak úgy faltam, őt is Szilvási Lajost is, meg Szabó Magdát...És még másokat Ilyen romantikus lélek vagyok.

Tünde: jobbulást, Kitti remélem nem kapja el.

Rólunk annyi, hogy Matyi állandóan rajzolna és mindennek mondani akarja a nevét. Ma egész álló nap Bu-t azaz buszt rajzoltunk, mert azzal mentünk ki a nővéremékhez, falura. Az evéseink meg hosszúra nyúlnak, mert 2 kanállal eszünk, mindent ő akar, de ki lehet cselezni hogy nálam is van és néha arról is bekapja a kaját. Nagyon akaratos, sajna harap is, ha valami nem úgy alakul, ahogy ő akarja. Ha netán tudtok vagy hallottatok valami jó módszert a harapásról való leszoktatásról nagyon szívesen veszem.

Most megyek, jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok,

Úgy gondolom, hogy a tisztesség is megkívánja, hogy pár sorban én is reagáljak az eseményekre.

SzomorúanKép olvastam, hogy kisebb feszültség keletkezett (bár nem értem, miért), amiért másik topicba is írogatunk.
Én személy szerint jobban tudom, és szeretem fenntartani az 5- 6 emberrel való szoros kapcsolatot, mint a 20 emberrel való felületes kapcsolatot. Ezért elnézést kérek azoktól, akikkel még/már nem sikerült megismernünk egymást. Ennek kicsit én is oka vagyok, mert elfoglaltságaim miatt mostanában már nem tudok folyton a neten lenni, de mindig érdekelt, hogy kivel mi történt, melyik manó mi újat alkotott, s bizony könnyes szemmel nosztalgiáztam, amikor az újabb pocaklakókról olvastam, ezért éjszaka átolvastam mindent (beleszámítva a 2 archívot is, amennyire el voltam maradvaKép), aztán amikor tudtam válaszolni, akkor írtam.

Én sosem tudtam(ok) haragudni senkire huzamosabb ideig (az életet túl rövidnek tartom ahhoz, hogy elpocsékoljunk erre akár egy hetet is), s állandóan az van a fejemben, hogy
"ha kedves vagy, akkor az emberek is kedvesek lesznek Veled, ha mosolyogsz, az emberek visszamosolyognak Rád".
Talán ezeket a sorokat néhányan naívnak tartjátok, de én e szerint élek, és jól érzem magam.
Arra pedig végképp nem vagyok képes, hogy bárkit is levegőnek nézzek; minden emberben igyekszem megtalálni az értéket. Engem (illetve minket)viszont volt, aki levegőnek nézett, s ez nagyon rosszul esik.

Nem szeretek, és nem akarok feszültségben élni, irogatni, és a meddő vitákban sem szeretek részt venni, márpedig gyakran előfordul, hogy az a vita nem spontán, hanem valaki által generált.

Mi, annak reményében vagyunk a másik topicban /is/, hogy nem lesznek viták és nézeteltérések, ahogyan eddig sem vitáztunk, ha eltérő volt a véleményünk, hanem mindenféle degradálás nélkül elfogadtuk a másik véleményét is.
Azt hiszem, bátran mondhatom a többiek nevében is, hogy a kezdetektől(tehát nem pár hete) jóban voltunk/vagyunk, sosem sértettük meg egymást semmivel, odafigyeltünk egymásra, és a hosszú hónapok alatt sem csalódtunk egymásban. Én ezeket a kapcsolatokat kincsnek tartom.

Ez nem zárt topic, tehát bárki jöhet, aki nem szeret vitázniKép, mindenkit tényleg szeretettel fogadunk.

Bocsánat, ha kicsit hosszú voltam, de remélem, megérte.

Üdv,

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Akkor én is, mint elveszett és átpártolt bárányka irnék pár sort.

Én is mindig megpróbáltam visszaolvasni, megjegyezni, válaszolni, hozzászólni ... aztán nem voltak reakciók. Mintha kétsorosban "beszélgettünk" volna. Úgy gondoltam akkor, hogy inkább csak olvasgatok. Aztán tényleg sokan lettünk, számomra követhetetlenné váltak az események.Mégis megpróbáltam irni mindenkinek, de nem ment. Voltak dolgok, amik nem tetszettek, ilyenkor többnyire eltűntem, mert nem szeretek az éterben ismerősökkel "vitatkozni". (Én nem érzem úgy, hogy egy találkozással és Xhavi "levelezéssel" barátok lennénk.) Meg néha értelmét sem láttam, mert konkrét, teljes hittel vallott dolgokkal nem is lehet. Aztán már tényleg nincs időm szinte még olvasni sem, nemhogy válaszolni erre a rengeteg hozzászólásra, amik nagyon személytelenek lettek és úgy érzem, hogy vannak akik csak azért irnak, hogy irjanak vmit. Ennek nem látom értelmét.
Remélem érthető voltam. Számomra a másik topic a "személyeskedése" miatt "kell", ott megkaphatom az odafigyelést, amit itt már elvesztettem és a többiek is megkaphatják, amit ők is elveszitettek. (Ha irtam válaszoltak néhányan, ha nem le se volt tojva a fejem ... - csak, hogy vmi konkrétumot is irjak )

Mindenesetre már régóta készülök ezt megirni:

Mindenkinek köszönöm a testrész felajánlásokat, még a végén micsoda nő lennék. Remélem egy nyomozó is erre járt és azt hitte nagy halat fog "testrészkereskedelem" cimszó alatt, aztán jót nevetett rajtunk! Kép

Utolsó szó bölcsitémában: nekem sem anyagi, sem munka miatt nem kell Bencét beiratni. Viszont ő már most annyira társasági lény, hogy én nem fogom tudni neki ezt biztositani, szüksége lesz vele egykorúakra, nem csak játszóház erejéig. Minennek feltétele egy igen jó bölcsi és a kistesó érkezése is. Eléggé összetett ez e dolog, nehéz igy leirnom.

Hicu, én is azt akartam irni, hogy ha majd rendeződnek körülötted a dolgok és benned is, akkor majd szépen megérkezik Csongor! Sokat gondolok rátok, ez nekem is olyan izgi, szinte beleélem magamat. Jelentkezz!!! Kép

Attól, mert a másik topicba irogatok, titeket is el foglak olvasni, mert Zitához csatlakozva, azért engem is érdekel kivel mi újság, hogy fejlődnek a gyerkőcök. Talán majd irni is fogok, de ezt úgyis észreveszitek majd.

Mindenkinek jó hétvégét, bár ez a szél gondolom senkinek sem jó.

pussz
Orsi

U.i: aki lemarad, az kimarad - akár magamra is vethetnék, de itt azért többről van szó
orsi17
 
 


Vic, u.azon jár az eszünk?!?!?! Kép
orsi17
 
 


Hát én most kicsit megdöbbenve olvastam soraitokat. Szavakat is nehezen találok. Én újnak számítok köztetek, de ennek ellenére jól éreztem/érzem maga köztetek. De most néhány mondat miatt úgy érzem, hogy mivel már így is sokan voltatok, még több kismama csatlakozása csak ellaposítja, elszemélyteleníti a topicot, ezért egy kicsit nem kívánt személy vagyok itt.

Természetesen egy másik topic indítása nem bűn, nem magyarázandó cselekedet, de egy kicsit nekem most úgy tűnik a dolog, mintha az itt maradt embereket zárjátok ki az életetekből, hogy Ti jobban tudjatok egymással kommunikálni.

Én pl. személy szerint nem éreztem, hogy olyan nagyon ellaposodott volna ez a topic, csak egyszerűen a gyerkőcök olyan korba léptek, amikor több figyelmet igényelnek, így mi kevesebb időt tudunk a net előtt tölteni. De ez nem jelenti azt, hogy engem pl. nem érdekelnétek. Sőt. Minden nap alig várom, hogy lerakjam Domcsit aludni, és tudjak közétek jönni.

Néhány mondatban így tudtam leírni, mit érzek most.

VicKép
Néhány gondolat Neked: én is így próbálok élni, ahogy Te néhány sorban megfogalmaztad (ha mosolyogsz, más is azt teszi...), és ez nem naivság, bár én már nagyon sokszor koppantam, mikor kitárulkoztam, ennek ellenére nem tudok másképp élni. Nálatok is ezt történt. Mostanra sikerült eljutnom oda, hogy a legbensőbb titkaimat is megosztottam veletek (pl. vita a férjemmel), erre most úgy érzem, hogy mivel én még "új" vagyok, és egy kicsit betolakodó, sokra nem jutottam a nyiltságommal.
Én nem érzem, hogy az emberek csak azért irogatnak, mert nincs jobb dolguk. Minek jönne valaki is ide, ha nem érdeklik a többiek?

Én mindenesetre továbbra is jövök, és írok, mert én kedvellek Benneteket. Bocsánat miatta.

KisbuksiKép
Napirendetek jó irányba ment, mint ahogy korábban írtam, és nem baj, ha időnként felborul. Nem lehet mindig kőkeményen betartani mindentKép Könyvolvasás nagyon kedves lehetKép meg a hangutánzásKép
Hogy van Vencel?

HicuKép
Takarítás mániád most hogy áll?
Csongor nevet biztos megszokodKép Olyat nem találtatok, ami mindkettőtöknek egyformán teszik?

IniKép
Én is már nagyon várom, hogy Domcsi járjon, és így tologassa a babakocsijátKép Nagyon édesek a gyerkőcökKép

Nálunk a helyzet most nyugodt. A rosszidő miatt nem tudunk levegőre menni, így a bezártság egy kicsit unalmas. Domcsi tegnap egy új szóval gyarapította a "szókincsét": hammm. Természetes, hogy a hasával kapcsolatban alkotott szótKép
Dorkát el kell vinnem nevelési tanácsadóba. Csütörtökön olvastam el a róla szóló jellemzést, miért nem javasolják, hogy szeptemberben iskolába menjen. Főleg a játékosságára és a vékony testalkatára hivatkoztak. Én egyetértek velük.

Remélem soraimmal nem bántottam meg senkit.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Először is minden betegnek (kicsinek és nagynak!) gyors gyógyulást kívánok!
Nálunk is van valami vírus, de nem a hásnyóshasmenős, hanem az orrfolyósköhögős! Kép

A topik laposságáról csak annyit írnék, hogy ha ez egy lapos topik, akkor melyik az, amelyik nem? Mivel úgy pörög, hogy még követni is nehéz! Kép

Más tészta, hogy tényleg nehéz nyomon követni pontosan ki is ki, megtanulni a gyerekek, neveit a lakhelyeket stb.
Ebből az okból jó lenne, ha mindenki napra készen tartaná a Profilját, lehetőleg képekkel stb. Ez nagy segítség az olyan lyukas agyúaknak, mint pl. én is vagyok! Bevallom, még a mai napig is sokat nézem a profilokat, ki is ki pontosan. Elég vízuális tipus vagyok és akit láttam már 3x! Kép azt általában fel is szoktam ismerni negyedszerre!
Viszont akit nem láttam, nem biztos hogy emlékezni fogok rá, hogy pl. vidéki vagy sem, vagy hogy hívják a gyermekét. Ettől, hogy én és még rajtam kívül (remélem) vannak emberek akik nem fujják félálomban is a Pöttömök tagjainak a névsorát, lakcímét stb. még lehetünk virtuális barátok, ami nagyon közel van számomra az igazi barátsághoz!

Most ne harizzon meg rám senki, én sokszor direkt nem írok külön külön név szerint, mint pl. most sem! Először is mert mindenkihez szánom a mondanivalómat, és ilyen a stílusom. Nem kötelező szerintem semmi, ha valakinek nem tetszik amit írok, átugorja és kész!

Egyetlen egy dolog az, ami ha megesik néha néha, nem értem vagy bosszant, ha valaki hiper érzékeny és hiper sértődékeny. Szerintem egy kék morcos figuártól nem kell rögtön kikészülni.

Mert mit is jelent ez? Kép

Most a "vita" elemzése következik, az én szemszögemből nézve. (És nem megkövezés!!!!Kép )

Buksi hiányolta Hajnit, meg azt hogy írjon Alexáról! Na, ezen nem értem egyszerűen mit lehet megsértődni? Idézem:
Te már csak egy-egy mondatra nézel be ?Kép

Itt a szomorú arcocska azt jelenti, hogy: milyen kár hogy nem hallunk felőled többet, mert szeretünk, és érdekel minket, mi van veled?

Nem pedig azt: hogy irgum-burgum. Kép

A másik eset: Bóró írta ugyancsak Hajninak:
Topikról a véleményed. Kép

Szerintem ebben a mondatban is csak jószándék van, melyben kifejezi Boró ama érzését,hogy milyen kár hogy Hajni már nem annyira érzi jól magát köztünk.

Szóval, bocsi hogy példákat hoztam fel és elemezgettem a dolgokat, de nekem most ez jött le.

Az meg hogy ki hány topikba írogat, már bocsánat de teljesen egyénre szabott. Van aki csak ide, de sokan nem csak ide. Én pl. sok helyre írok, ha valami konkrét dolog van amiről szeretnék részletesen tájékozódni.

Buksika!
Teszek fel egy apucis képet a te kedvedért! Az előzőn nem volt rajta!


Puszika Mindenkinek, és csak semmi sértődés!!!! Kép
Andi
Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Hajni, neked írom ezt a pár sort.

Déletőtti elfoglatságaim és gyermekemmel való foglalkozás közben azon gondolkodtam, hogy hogyan is írjam le Neked azt, amit kiváltottál bennem soraiddal. Úgy döntöttem, hogy mikor Kincsem elalszik, lesz rá bő egy órám, hogy szavakba öntsem gondolataim.
Most mégsem ezt teszem. Ugyanis időközben leültem 5 percre, s kezembe vettem a Nők lapja 2. számát. Hozzátartozik, hogy ritkán veszem meg, most is 2x visszatettem a polcra, aztán mégis elhoztam. Volt értelme. Ugyanis megtaláltam benne azt a cikket, melyet ajánlok figyelmedbe.
Amennyiben megvan Neked a lap, megtalálod az 51. oldalon, Kornis Mihály írta, a címe: Ha bántanak.
Sajnos a neten nincs fenn.

Még csak annyit, hogy én nem haragszom Rád ezek után sem.

Boró
femõke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: