Új privát üzeneted érkezett!

Kösz'ke!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Nelli! Maja a fogfájás miatt folyton ciccin log mert ugye a rágoka nem olyan finom.... Igy egyre több tejem lesz aztán ha elalszik fél lityi megy a fagyoba... :shock: :shock: :shock: :D
Vendég
 


Sziasztok megint!

:)

Bár van erről szóló topik, túl sok minden nem derül ki belőle, ezért inkább titeket kérdezlek, hogy tudtok-e valamilyen tippet adni, hogy gyönyörű székesfővárosunkban hol lehet babaúszásra vinni a gyereket, lehetőleg belsőbb kerületekben.

:?:

Köszi!

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

 
 

Dincus, nem a ma estiben volt a barátnőd ?

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

Akartam küldeni egy mailt, hogy ne felejtsétek el, de nagy volt ma a sürgés-forgás! :D Igen Petra, ma volt! :D
Kicsit ambivalensek az érzéseim, mert a Mikes Kelemenes kérdés nagyon ciki volt, mert 1, most szigorlatoztunk régi magyar irodalomból 2, általános műveltség 3, tibeti vagy kínai levelek??? :?
DE ettől függetlenül, hízott a májam de rendesen! :D

Ja és aki elmulasztotta: még a következő részben meglesheti...az elején!
Ezen kívül kijelenthetem: erre a félévre végeztem a vizsgákkal! :lol:
Bezzeg a következő félév...mindent be kelll pótolnom! :(

Képzeljétek, tudjátok írtam, hogy pár napja Emi nem akart enni, hát megvan miért... Nagysága nem akar napközben szopizni, de nem ám!!! Hisz kérem, ő nagylány, anya adjon elő valami komolyabb étkezést! Úgyhogy a tejjel kevert répás püré azon nyomban gördülékenyen lecsúszott!! Úgyhogy szopi már csak reggel meg este van, akkor még úgy ahogy de elfogadja! Hát egy részről szomorú, másrészről meg annyira nem bánom, mert nem érzem úgy, hogy na többé nem lesz ilyen közel hozzám a gyerekem. Úgy értem, ebben az első időszakban mindent megtettem érte, amit tudtam, hiszen ez a legjobb, de mostmár kicsit megnyugvás is, hogy vége az állandó idegbajomnak, hogy jaj így nincs, úgy nincs! Persze azért remélem sokáig megmarad a reggel-este szoppantás.

Holnap reagáloka hozzászólásokra, de nagyon elfáradtam, megyek tentézni!

u.i: Nem tudom, Kitta mért nem ír, de meglestem Csenge babát a wiwen, és nagyon cukkki! :D

Puszikák

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus én is ott feszültem este a milliomos előtt.... :lol: :lol: :lol:
Már amennyire őméltosága hagyta hogy figyeljek :shock: :wink:
Vendég
 


Így ülök:

Kép

Kép

Így tudok mászni:

Kép

Így repülök:

Kép

Ez meg csak úgy:

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Csokinyuff! :) Emma fezsülten nézte az adást, persze a tévét mindig így nézi...sajna... :( Aztáne ellaudt rajta! :D

Nelli! Brigi milyen kis ügyi! :lol: A repülés nekünk is megy, szeret így lenni, nem tudom miért. :D

Timóca! Grat a foghoz, kérünk képet is róla! :D Nekünk is készülődik, mintha kint lenne a hegye...mondom én,a nagy szakértő! :D

Mikró: hát én is használtam, bár sokszor betettem a meleg vízbe, ha engedte az dő. DE akkor ezeknek a gyümölcspüréknek a melegítésére jó ugye? :oops:

Csilla! Én is szeretem azt a filmet, azt is néztem! :lol:
Jaj meg láttad a Holidayt? Ha hozznk jön valaki látogatóba, mindig megnézetjük vele? Még Sándor is megnézte többször, pedig nem egy romantikus film-rajongó. :D MOndjuka Kete Winsletéket ki kéne belőle vágni, és maradhatna a Cameron Diaz-JUde Law páros... :D

Megyek, lányka most nehezen alszik vissza, pedig álmos...

dincuska
 
 
 
 
 
 


Kate Winslet természetesen, hümm

dincuska
 
 
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na, most van egy kis időm. Szóval a sztorik.

1. Anya ül a kanapén, ropi a szájában, gyermek vele szemben az ölében, térdeinek támasztva. Anya rájön, hogy a ropi nem csak evésre jó, hanem szórakozni is jól lehet vele - a gyerek kárára.
Elkezdtem a nyelvemmel ki-be tologatni a számból a ropit, meg össze-vissza mozgattam. Szerencsétlen gyerek mindent elkövetett, hogy megfogja. Jobb kézzel, bal kézzel, két kézzel, mindenhogy. Mikor már majdnem meg lett volna, valahogy mindig megrövidült, vagy eltűnt a számban. Akkor jött a következő, és indult minden előről. A gyerek küzdött, én ropizgattam, meg jókat nevettem rajta. Aztán egyszer csak elmarta előlem, és épphogy csak ki tudtam venni a kezéből, mielőtt szájába tolta volna.

2. Nem sokkal később fürdetés. Én megint a kádban, Kisnyúl meg velem szemben, úgy mint a kanapén. Úgy gondolta törleszt egy kicsit a ropiért: úgy lepisilt, hogy ihajj! Az ölemből fölfelé, egészen a mellemig. :shock:
Ezen a ponton a "Ki tör több borsot a másik orra alá?" című családi -jobbára csak az egyik fél számára - szórakoztató vetélkedő döntetlenre állt 1-1-es végeredménnyel. :lol: :lol: :lol:

3. Nagy ágyban.
Az adott napi második etetés mindig a mi nagy ágyunkban történik, fekve. Utána játszunk, általában úgy, hogy először mindketten hanyatt fekszünk, és elkezdünk bohóckodni. Tegnap is jól megkajálta a magáét, majd hanyatt vágtuk magunkat. Miért, miért nem, egyszercsak fogja magát és elkezdte maga felé húzni a karomat, és megpróbálta megenni. Most már, hogy kanalazunk is, nem úgy szopik mint régen, hanem már kinyújtogatja a nyelvét is. Így elkezdte egyszerre nyalogatni és szopizni is. Érezte ő, hogy ez most fura valahogy ezért feladta. Aztán kis idő múlva megint megpróbálta, közelebb húzta, eszegette. Valahogy megint nem ment, ezt elpanaszolta a paplannak, aki lehet, hogy azt mondta, próbálja meg mégegyszer, mindenesetre megtette. Ezt kábé negyed óráig játszottuk. Én nagyon vigyorogtam, ő meg próbálkozott-panaszkodott-próblákozott. Egy idő után elunta, és elkezdett játszani a másik oldalán található a szemüvegemmel. Felvette, rázogatta, pörgette meg mindent amit lehet (a múltkor még tisztára is nyalogatta. Ezt most kihagyta, de nem bántam, mert múltkor EGYÁLTALÁN nem láttam ki mögüle a tisztítás után... :lol: :lol: :lol: )
Amúgy a paplannak nagyon szeret dumálni, és alighanem jó társaságot választott magának, mert én akárhányszor próbáltam kifaggatni a paplant, hogy mégis mit beszélgettek, sosem válaszolt, mindig megtartja magának a titkukak... :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


nelli! brigi nagyon ügyes és ari :D :D :D
I! Édes kis krapek!!!!
Én is eltudnék Majámmal egész nap játszani...
De hol egyikünk hol másikunk fárad el :oops:
Vendég
 


A melegitő valahogy igy néz ki????
http://www.teszvesz.hu/item301516869_ch ... html#photo
:oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

l!
Babauszi: Én csak a Pólusról hallottam. De most keresgéltem neten, van a 12. kerületben, mintha a 9-ben is láttam volna. Lehet, hogy érdemes felhívni a legközelebbi uszit, és ott érdeklődni. Ha náluk nincs, talán akkor is tudnak valami kézzelfoghatót mondani…
Nagyon édi sztorik! :)
Nálunk lepisilős történet: még az elején apa szó szerint rettegett attól, hogy a fia rácsurrantson. Ezt persze a fiam zokon vette, és egy alkalmas pillanatban bemutatta, hogy „nem kell félni, nem fog fájni”. Én ezen olyan jót mulattam, babával együtt: ölelgettem, puszilgattam, hogy milyen ügyi baba… mitagadás, kissé kárörvendő voltam. :oops: Gézababának sem kellett több, volt még tartalékban, úgyhogy mire apa átöltözött, nekem is csupa pisi lett mindenem. Megvédte az apját! :)
Tiszta lap: valóban nincs! Öröklés és környezet együtt alkotja, alakítja a személyiséget. Én is marhára örülök, hogy a fiam az apja temperamentumát örökölte, és nyugis baba általában. De remélem, hogy nem mindenben fog az apjára hasonlítani, mert akkor megkergülök! :) Próbálom majd formálni!

Dincuska! Emmácska már nagylány! :) Néha én is azt érzem, hogy nem annyira igényli a tejet, de azért ha igazán éhes, akkor rácuppan rendesen. Különben meg tekereg a fejecskéje minden irányba.

Nelli! Nagyon édes Brigi! :) És az a mászós kép! Elolvadok! Alig várom, hogy mi is itt tartsunk! :)
Jobbulást a nagyoknak is!

Romantikusos film: Nálam a Sally és Harry viszi a pálmát… Vagy Harry és Sally? :oops: Rég láttam, de már vadászok rá. Páromnak mondtam, hogy azt muszáj látnia! :)

Szilvih: Nesquickbe még cukor???? Huhh! Mondjuk gyerekkoromban én is 3 kanál cukorral ittam a teát. Na ezt nem is olyan rég kipróbáltam…vágytam a gyerekkor ízeire… Háááááát! Utána már nem is annyira. :)

Csilla! Gratula az éjszakákhoz! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli :)
Hát én most is 3 kiskanál cukorral iszom a teát :oops:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Felülés: a hülye anyja mindig visszafekteti. Félek, hogy hanyatt vágja magát, és beveri a fejét. pedig most már egyre többször ül fel, de mikor elfárad, eldöl.
Mászás: elég mulatságos, ahogy ezt előadja. Még arra nem jött rá, hogy kell szabályosan csinálni, de így is eljut a kiszemelt tárgyig :lol:

Szegény Dominak nagyon fáj a gyomra. Reggel ment a hasa, hányingere volt. És még van láza. Nagyon beteg, rég volt, talán ennyire nem is volt beteg.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


tekiroll!

Nagyon szépen köszönöm, hogy a Neten keresgélsz nekem. :oops: :oops: :oops: :) Én a MOM parkig jutottam, de az ottani oktatókról felemás véleményeket hallottam. (Mondjuk, ez máshol is befigyelhet.) Nekünk csak babakocsink van, így nem árt, ha BKV-val is el tudjuk magunkat verekedni. :wink:

Tiszta lap.
Én bagoly típus vagyok, a zApa meg pacsirta. Hogy Kisnyúl mi lesz még nem tudni, de úgy tűnik inkább az apjára hajaz majd. Ez szerintetek a DNS-ben van kódolva? Ha a nemtommelyik kromoszópár ha így néz ki, akkor az egyik típus, ha meg másképp néz ki, akkor a másik típus lesz? Itt lenne kódolva például a sporthoz való viszony is? Vagy esetleg nem a DNS-ünk határozza meg ezeket a dolgokat, hanem inkább valami más, ami mondjuk inkább az asztrológiához áll közel? Mert valljuk be, hogy azért az sem teljesen hülyeség, van benne valami, de az sem szentírás. :wink:


h.nelli!

Miért nem teszed az ágyatokra, vagy valami nagy, tényleg puha ágyra rakni? Ott abszolút nem lesz baja, ha fejre borul. (És ráadásul még te is ott állhatsz csőre töltött fényképezőgéppel, hogy megörökíthesd a bucskázást... :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Már megint én, de most a filozófálgatások és a sztorizgatások helyett egy jóval földhözragadtabb kérdésem lenne.
Most járt le a TGYÁS-ra való jogosultságom, jöhet tehát a GYED.
Ha jól tévedek, akkor erről a munkáltatómnak kell szólnom, aki nem TB kifizetőhely. Innentől hogy van tovább, ki mit csinál, hol és mikor?

:?:

Köszi!

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!
Ha kell valakinek tejtermelést serkentő More Milk Plus kapszula, nekem megmaradt majdnem egy egész dobozzal. Szívesen eladnám. 51 db. van benne, és odaadnám 3.500.- Ft-ért (patikában 6.000.- a teljes doboz ára, amiben 60 kapszula van).
Amúgy aki nem ismeri, annak elmondom, hogy nagyon atom, nekem hihetetlenül bejött, jobb, mint a laktoherb tea és a hoemo bogyók, és ez is csak gyógynövényekből áll.
Akit érdekel, írjon egy mailt a breka75@citromail.hu címre.
Üdv, Csip
csipcsiripp
 
 


Már megint én, szöggel a fejemben. :)

Most voltunk a doki néninél, aki írt fel Sinlacot. Az egy dolog, hogy mi még csak most vagyunk 5 kilósak, de ti mindannyian sokkal jobb súlyban vagytok, mégis adatják veletek, ugyanakkor mindenhol azt nyomatják, hogy 6 hóig elég az anyatejes táplálás. A Sinlac valójában tápszer -még akkor is ha rizs- és szentjánoskenyérmag-alapú pépnek nevezzük. Most akkor hogy van ez...? 6 hónapos koráig elég csak az anyatej, ugyanakkor meg tápszert is kap a gyerek (még akkor is ha teljesen egészséges, jó súlyú, van elég teje a mamának stb, szóval minden körülmény ideális.)...???

:shock:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

l! MIndig imádom olvasni a sztorikat, amiket írsz! :lol:
Sinlac...Hát én meg se szólalok, nekünk egyébként nem írták fel, azt a tápot kapja, amit a kórházban írtak fel...lehet hogy ez sem jó, én nem tom... :roll:
Babúszás: Mi a 13. kerületbe jártunk: www.babauszas.com Nagyon hiányzik! :cry: De nem merem már vinni, nem akarok összeszedni még valamit a fülére vagy ilyesmi.

Babatermészet: Hát nem tudom, az biztos, hogy nem az apjára ütött egyelőre, mert ő 7 éves koráig minden éjszakáját végigsírta... :shock: Emma ehhez képest egy nyugodt, kiegyensúlyozott jelenség. Esetleg én lennék? :oops: :D

Romantikus film: tehát kedvencek: Bridget Jones naplója :lol:, Igazából szerelem: főleg a Colin Firth meg az a portugál nő... Hát azt imádtam benne! :D Ja meg a Büszkeség és balítélet (a BBC-s sorozat). :D

Tekiroll: Akkor vannak még hiányosságaim, én azt nem láttam! :oops:

Nelli:L Emma is elüldögél egyedül, de én sem szeretem. Valahogy még mindig a törékeny kisbaba képe van bennünk. :D
Domi: :( Jobbulást neki!

Hozom a heti képadagot. Várom tőletek is az újakat!!! :lol:

KépKép
Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus ma én is teszek fel ha sikerül már az első foggal :lol: :lol: :lol:
Ma reggelre végre kibujt a csücske :D
Vendég
 


Sziasztok!

Végre vagyok én is, de bedöglött teljesen a számítógépünk, újat kellett venni, de már működik, és minden szupi :lol:

Én a romantikus filmeket nem igazán kedvelem, viszont van néhány kedvencem (általában akkor nézek romantikus filmet, ha olyan színész játszik benne, akit nagyon kedvelek): egyik szintén az Igazából szerelem (az Alan Rickmen miatt néztem meg :wink: ) - de a kedvenc párom benne a srác, aki a barátja feleségébe szerelmes -, a másik (ne üssetek meg) a Túl a barátságon (Heat baby :cry: ). Szeretem még az Édes novembert is :lol:

Más: gondoltam, felhívom a dokimat (már egy ideje halogatom), hogy bejelentkezzek végre a fél éves kontrollra. Hétfőn egész délelőtt hivogattam a bejelentkezős számot (kútvölgyi), nem vették fel. Aztán délután sikerült elérni, akkor közölték, hogy max. ügyelni jár már be (de végignézték egész februárt, és egyszer se ügyel). Gyorsan felhívtam a szülészetet, és kiderült, hogy átment az I-be... Na, akkor kedden az I-t hivogattam, össze-vissza kapcsoltak, csak nem tudtam elérni. Ma gondoltam nem őt keresem, hanem csak megkérdem, mikor rendel. Erre ma 2 kapcsolás után rögtön elértem :lol: (jövő kedden megyek - pedig akkor pont suliba kéne mennem :roll: )

Csokinyufff: nektek is gratula a csücsihez :lol:

Dincus: képet még nem tudok a fogiról, mert még pici, csak ha nagyon vigyorog, akkor látom. :lol: De gondolom 1-2 hét alatt nő annyit, hogy látszik, akkor lehet majd fotózni :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


dincuska!

Igen tényleg úgy néz ki a gyermek, mint aki annyira törékeny! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aranyosak a képek, és nyugtass meg légyszi, hogy az utolsó képen nem a te lábad látható! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Babauszi.
Nálatok volt víz alá merülés? Mert jó, hogy ott van a búvárreflex, azért mégsem komálják annyira feltétlenül az oktatók. Van aki kifejezetten megmondja, hogy nem viszik víz alá a gyereket!
:shock:

Romantikus film? Lássuk... Die Hard összes, Halálos fegyver összes, A hetedik, no meg persze a Sok hűhó semmiért. (Szigorúan a Kenneth Branagh, Emma Thompson, Denzel Washington, Robert Sean Leonard, Keanu Reeves féle!!!) Ja...! És legújabban a Doktor House. :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Az én lábam, igen... :lol:

Nem merültünk víz alá, csak locsolták a fejecskéjét vízzel. De általában tetszik a babóknak, legalábbis akik ott voltak! Hát az tény hogy szokni kell.
Igen, Sok hűhót én is nadon csípem, meg a House-t is, pedig azelőtt nem néztem. A Született feleségeket is meg szoktam nézni, ha egy jót akarok röhögni. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


született feleségek :D :D :D
juhhé
de miota maja nem hasfájos egy részt se láttam :(
na ma majámról ennyit nem akart semmi extrát csinálni igy hát csak egy pár grimaszt kaptam csak a vakunak Kép Kép
na meg a könyökölvel alvás :lol: Kép
Vendég
 


Most kicsit elvesztettem a fonalat, nem nagyon tudtam visszaolvasni :oops: Időhiány, meg Hanna ma lázas lett :( Meg olyan rosszkedvű vagyok pár napja, kicsit kimerültem meg összejött minden :? :(

.-ik hós státuszra vele, majd megnézetem dokinénivel.De holnap megyünk a 7 hós státuszra, pont jókor, legalább nem kell várni a rendelésen :wink:

Képek édesek :) mindenkiről!Megyek House-t nézni
manóci
 
 


Sziasztok!

Egy eltűnt régi mohikán jelentkezik!

Magunkról: túl vagyok egy nagyon zűrös vizsgaidőszakon, szerencsésen, kissé elvette az összes időnket...erőnket... írás kedvünket, örültem, ha este beestem az ágyba, Mina ráadásul elromlott, éjszaka másfél óránként kelt.....

Szerencsére rátaláltam egy jó kis alátétre, amin végre alszik!!!

Rolcsi még rosszabb, mint eddig bármikor. A gyönyörű alig 4 hónapos falamat, amit nagy lelkesedéssel festettem le, ugye, azt még nagyobb lelkesedéssel rajzolta tele golyóstollal...

Másfél hete az ovi előtt feltörték a kocsinkat, beverték az anyósülés ablakát, elvitték a tatyóm, benne az összes papírom, kocsié, gyerekeké... ezek szerencsére megkerültek, csak a pénzem, és az új 11 rugós ablak bánta!

Szóval úgy szép az élet, ha zajlik!

Most már remélem tudok újra jönni, többször, úgy, mint régen!

Kellek-é még???

Pusszantás, Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi: persze, kellesz :lol: Na, akkor most jól rátok járt a rúd :cry:

Született feleségeken én is mindig jókat nevetgélek - bár általában közel 1 hetes késéssel tudom megnézni :lol: (barátok közben is 2 nappal le vagyok most maradva) De House-ból aktuális vagyok - láttam most is :lol:

l: A sok hűhó semmiért-et én is nagyon szeretem :lol: (Keanu Reeves egyébként kedvenceim közt van :lol: ) Denzel Washingtont is imádom - épp múlt héten néztük meg az Amerikai gengsztert, abban is nagyon jó volt :lol: A hetedik tényleg jó, de a Die hardokat és Halálos fegyvereket nem csípem :cry:

Kép
Kép
timóca
 
 


Timóca!

Apánk mindig ezzel az Amerikai Gengszterrel nyaggat, és pont most nézi!! :lol:
Hát igen...Keanu Reeves! Hihetetlen, hogy már annyi, amennyi!
:shock: Úgy utáltam a Mátrixban azt a nőt, olyan ronda... nem illik hozzá...na bezzeg...éééén!!! :D :oops: :D
House: képben vagyok. Feleségek: a múltkorit most töltöm barátok? in touch :D
Ildi! Hát még szép!!!!!!! :D Nem semmi, mik történtek! Nagyon gratulálok a vizsgáid teljesítéséhez! Azért 3 gyerek mellett nem kis teljesítmény, én még 1 mellett is igencsak siránkozom! :D
Manóci! Jaj, remélem, nem az influenza jelentkezik nálatok! Most hallottam, hogy nagyon sok a megbetegedés! :(
Csokinyuff: nagyon klassz pillanatokat kapsz el, tök ééédi! :D

Megyek fürdikélni, és holnap megpróbálom leadni az indexet!

Puszi-pá

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska :)
Nekem nem elüldögél maga, hanem magától felül, és már szinte mindig. Azt hittem, ehhez van még pár hónapom, de ő nagyon siet :roll:
Meg ugyan nem szabályosan, de mászik.

I :)
Én egyetlen egy alkalommal próbáltam a sinlacot kiegészítésként, mikor a kórházi történések miatt nagyon megcsappant a tejem, de egyébként csak úgy nem adom. Sőt, már majdnem 7 hónapos, de a napokban semmi mást nem evett, csak a cici kell neki.

Szegénynek elment a hangja. Olyan mint egy repedt fazék hangú kiscsibe. Valószínű a gégéjére ment a vírus.
Domi még mindig nagyon beteg. tegnap is 39,5 volt a láza, megy a hasa, fáj a gyomra.

Ildi :)
Persze, hogy hiányzol!

Manóci :)
Jobbulást Hannuskának!

Megyek is, mert nem egyszerű 3 beteg gyerekkel.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 



OFF
Ha van kedvetek kitölteni ezt (nagyon rövid), az segítség lenne nekem. Köszönöm szépen!

hordozo
 
 


dincus köszi a lányomnak elég sok klassz pillanata van :D
mindig kézné a fényképező
és ime az uj overáll Kép
Vendég
 


dincus különben emma képei is nagyon klasszak :wink:
Vendég
 


Filmszemlézünk anyukák ? :lol: :lol: :lol: A sok hűhó semmiért alatt a Keneth Branagh és Emma Thompson -os filmet értitek? Abban a főhős Claudio a House-ból ismert Dr.Wilson volt! Naggggyon jó film, egyébként is kedvenceim közé tartoznak a klasszikusok. (Colin Firth a Büszkeség és Balítélet úszás utáni kastélyparkos jelenetében ???? :roll: :wink: ...)

Mozgásfejlődés látom mindenhol megállíthatatlan. Eszter is mászik ezerrel mindenhova utánam és pont úgy mint anno egy játékbaba csinálta egy tv reklámban. Tök szabályosan és gyorsan :) Menőmanó. A gond abból fakad, hogy nem elég neki az alsó szint...mindenbe felkapaszkodik és feláll és vagányan egykezezik...vagyis próbál mert legtöbbször egy nagy zakózás a vége :? (amg írtam, a kis házivakond kitúrt az egyik virágból jó kétmaroknyi fekete földet a fehér rngyszőnyegre :o )

Apropó House...a tegnapi részben az anyuka nem volt ismerős nektek? Milyen filmben játszhatott....annyira kattogott az agyam....

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

:)

dikó1!
Ti is benne vagytok a sűrejébe rendesen! Látatlanból is gratula a vizsgákhoz.
Ez persze a többieknek is szól, én már nem érzek magamban annyi erőt, hogy bármit is tanuljak (leszámítva az inglist). Megemelem a kalapom az előtt, akinek a család mellett még erre is futja az energiájából. Csak vigyázzatok a családra (különösen apura!) is, nehogy az legyen a vége, hogy a nagy hajtásban jól elmentek egymás mellett...

timóca!
A "Die Hard"-ban és a "Halálos fegyver"-ben én sem elsődlegesen a sztorikra koncentrálok (bár, az utóbbin mindig jókat tudok nevetni), inkább Bruce Willis-t, meg Mel Gibson bácsit nézegetem. (Ellentétben Brad Pitt-tel, aki csak max szépfiú volt, de színész nem. Amíg nem láttam "A hetedik-et". Na, onnantól színész az én szememben. Aki mellesleg még ki is néz valahogy... :lol: :lol: :lol: )
Kedvencem még a "Simlis és a szende". Még gyerekkoromból emlékszem rá, mert megállapítottam, hogy bejön a helyes a főszereplő bácsi és az ő fanyarsága. És tessék, nem igazam lett!? Mekkora sztár lett. (Tehát természetesen most is ott dekkolok minden szombatom a Duna tévé előtt... :roll: :oops: :lol: :lol: )
Ami meg a "Barátok (egy ismerősöm által, aki rühelli az ilyen sorozatokat "Anyátok")közt"-öt illeti: az a jó az ilyen sorozatokban, hogy ha kihagysz 500 részt nem veszítesz semmit, akkor is tudod követni az eseményeket... :D :D :D

h.nelli!
Ahhoz képest, hogy egyfolytában betegeskednek a gyerkőcök, egész jól viseled. Hogy csinálod?

manóci!
Hajrá, lesz ez még így se! :D :( :(

csokinyuff!
Aranyosak a képek. :)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


petra78!

Igen, AZT a feldolgozást, én alább nem is adom, másfajtát ezek után meg sem vagyok hajalndó nézni. (Most vagy sznob vagyok, vagy jó az ízlésem... 8) :lol: )
És igen, Claudio bácsi a doktor bácsi, és ő játszott a "Holt költők társaságá"-ban is, amit szintén nagyon komálok. (A tegnapi House rész viszont nem tetszett. Jó tudjuk, hogy ebben a sorozatban éppen az a pláne, hogy nem olyan jajdehelyesaranyosdrágadoktorbácsis a stílusa, de ez most valahogy olyan durva volt, vagy mi.) Anyukát nem ismerem. :)

Vakond: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Nem is vakond. Természetbúvár. :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Csokinyuff :)
Gratula a fogcsücsökhöz!

I :)
Nem mindig bírom, főleg azt, hogy nem tudok aludni :( Vannak jobb, vannak rosszabb napok. És hát alapvetően én szerettem volna 3 gyereket, vagy mi a szösz :lol: Kár, hogy ezek a fránya betegségek nem akarnak szabadulni tőlünk :(

Na az én favorit színészem: Richard Gere :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


kibujt Maja első foga Kép Kép
megjnéztem Kép
és tényleg az első fogacska
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk nagy havas Ausztriából! :lol: Megpróbálok visszaolvasni, de egyenlőre Tamka itt kolbászol a kezemben, sikerült 4 nap alatt elkapatni a Lelkemet. :shock:
Olyan trágya idő van errefelé, hogy a szép napos havacska után ez most nem kicsit lehangoló... :roll:
v.erika
 
 


Filmklub :lol:

Petra: az az anyuka a House-ban nekem a Providence-ből ismerős (valószínű akkor neked is) illetve másban is láttam, de csak kisebb szerepekben

Livi: Bruce-t régen én is imádtam, de most már öreg hozzám :lol: . A Mel Gibbsont meg sose szerettem - mint szinész - viszont amiket csinál mostanság, nagyon bírom (pl. Apocalypto)
Brad Pittet meg régen annyira utáltam, hogy nem voltam megnézni egy filmet sem, amiben játszott (előzőleg láttam az Interjú a vámpírral + Szenvedélyek viharában, így ment el tőle a kedvem). Aztán apa csellel rávett A hetedikre, a barátnőim meg a Harcosok klubjára, na, onnantól újra nézek BP filmeket, és egész megszerettem, mint szinészt (mint pasi nagyon nem jön be). Kivéve a Mr. és Mrs. Smith-t elvből nem vagyok hajlandó megnézni :wink: :lol: (hajrá Aniston :lol: )
Holt költők társaságát én is nagyon szeretem, és ha már Robin Williams, akkor a Patch Adams-en régen sokat sírtam (pont akkor néztem meg egy párszor, miután apukám meghalt)

Nelli: csodálom az erődet, elég nehéz lehet így 3 beteggel :cry: De remélem, hamarosan mindenki meggyógyul :lol:

Csokinyufff: gratula a fogacskához :lol:

Erika: üdv itthon :lol: Majd írj a síelésről :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Szia, v.erika!
Ti milyen filmeket néztetek odakint? :lol: :lol: :lol: Remélem semmilyet, mert akkor valószínűleg enélkül is remekül éreztétek magatokat. :)

timóca!
A "Harcosok klubját" Apa nézette meg velem. Azt mondta, tetszeni fog, bár nekem voltak fenntartásai. És valóban teszett. Alapmű is lett belőle! :) (Aniston: "Jóbarátok". Ezeréves, de mindig jót nevetek rajta.) :)
Szintúgy a "Jó reggelt Vietnam!"-ból, és innen már csak egy lépés "A profi". Tudom, hogy hülyeség, de a végén mindig úgy drukkolok Belmondo-nak, hogy eljusson a helikopterig, és ne lőjék le. De mindig lelövik... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Helloka

Bocsi hogy csak igy bekapcsolódom de azt hiszem kb egykoru gyerekeink vannak és hátha van ötletetek.
Az én kis Csengém nappal max 2x fél órát alszik é éjszaka is gyakran felkel.
Nem hajlandó egyelőre semmit megenni, pedig m,ár minden gyümölcsöt kipróbáltam, Cumisüvegből szintén semmit, még anyatejet sem. Így csak a szopi van, de az nem sok már 2 hónapja hogy havonta 200 grammot hízik csak, Az igaz hogy egész nap mozog. Az egész szobát "bejárja" forgolódással.
A nem alvásba már belenyugodtam csak az aggaszt hogy mikor tanul meg enni mert igy 2-3 óránként szopni kell.
Köszi[color=green]
[/color]
csilla-csenge
 
 


Csilla-csenge: mennyi idős pontosan a kicsi?
Az, hogy a hízás üteme lassul, teljesen normális, 200 g havonta teljsen jó (enyém sem hízik többet).
Vannak, akiknél lassabban megy a hozzátápi, az nem probléma. Lányom is nehezen kezdett enni. (pl. ha jól emlékszem, még 10-12 hónaposan is főleg AT-et evett csak) De idővel, szépen lassan megoldódik. Erőltetni nem lehet az evést, csak megutálja. Szépen lassan kialakul. Ha fejlődik rendesen (írtad, hogy bejárja a szobát), akkor nincs gond, szerintem.

Kép
Kép
timóca
 
 


jobarátok :lol: :lol: :lol: igen ez örök sláger és mindig vicces :D
Vendég
 


Egy öreg, fáradtnak látszó kutya sétált be az udvaromba. Jól táplált volt, és a nyakörvéről is látszott, hogy van gazdája. Bejött velem a házba, és elaludt a nappali sarkában. Egy órával később odament az ajtóhoz, én meg kiengedtem. Másnap újra megjelent, és megint aludt egy órát a sarokban. Ez így ment több héten át. Kíváncsiságból tűztem egy cédulát a nyakörvére:
"Az Ön kutyája minden délután a házamban szundikál".

Másnap a nyakörvre tűzve megérkezett a válasz:
"Tíz gyerekünk van, azért nem tud a kutya otthon nyugodtan aludni. Holnap én is eljöhetek vele?"

Kép
Kép
timóca
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Így se rossz, de azt is üzenhette volna, hogy: "Az anyósomat is átküldeném. És nem is kell viszaengednie. Sőt, még enni sem kell, hogy kapjon."

:lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


:D :D :D :D :D
ez jo
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Timóca! Ez nagyon jó! :)

Csokinyuff! Gratula a fogacskához! :)

Erika! Most süt a nap, remélem, jobb kedved van! :) Ha meg borús, akkor fordíts hátat az ablaknak, és képzeld, hogy még Ausztriában vagytok! :)

Filmek: Én is le vagyok maradva. Mondjuk sosem voltam nagy filmnéző, valahogy nem tudok végigülni másfél-két órát. Mindig van fontosabb(nak tűnő) dolgom! :) Aztán ha sikerül valamit végignézni, akkor rájövök, hogy húde megérte! :)

Nelli! Remélem hamar túljuttok a nyavalyákon! Hihetetlen a kitartásod! :)

Petra! Menőmanód édes lehet! :)
Tényleg! Ti mindent elpakoltok az útjából? Mármint ami veszélyes/ nem szabad kategóriába tartozik?
Anyósoméktól kaptunk iszonyat szép étkészletet, és meg is mondta, hogy hova tegyem a konyhában (pult rész szekrényébe, ami kétoldalról nyitható). Mondom az úgy necces, mert ugye nem szeretnénk, ha törpi kapásból megfelezné a készletet. Erre mondta, hogy a fia sem nyúlt soha olyan helyre, ahova nem szabad. Hát nem tudom, hogy egyéves kor alatt ez hogy érhető el. Bár bizti csak tapasztalatlan vagyok! :)

Ildi! Gratula a vizsgáidhoz! :) Miféle alátétről írsz? :roll:

Manóci! Hannának jobbulást! Majd írd meg, mi volt a dokinál!

l: BKV... Míg pesten laktam, mindig kinéztem, hova akarok menni, és feltérképeztem, eljutok-e tömegközlekedéssel... Sajna valóban nagyon tré a közlekedés. Vagy rászán az ember egy fél napot, és ahol nincs akadálymentesítve a közlekedés, ott sétál, vagy hagyja a csudába. Én általában sétáltam, de akkor még jó idő volt. Persze a séta hazafelé már inkább rohanás volt, mert éhes volt a gyerkőc.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szia, tekiroll!

Sétával nincsen baj, inkább azon agonizálok, hogy a lehetőségekhez képest elkerülném a legzajosabb, legforgalmasabb, legbüdösebb helyeket. Tudom, hogy az itteni, mai állapotokhoz képest kissé sokat(?) akarok. Különösen, hogy épp a belvárosban lakunk... (Mondjuk, egy igazi gyöngyszem ez az utca: forgalom nuku, és ezáltal tök csöndes, nem büdös holott a környező utcák már komoly forgalom zajlik. Persze, azért messze van a friss, hegyi levegőtől :( )
Szóval, rászánok én fél napot is, ha úgy jön ki. Egyedül a metró az amitől erősen tartok, de attól is csak mozgólépcső miatt. (De azt meg igyekszem gyakorolni a Mammutban egy félreesőbb helyen, ahol lassabb a mozgólépcső. :wink: ) Ha már az is megy, akkor felőlem jóhet a BKV. A buszon, villamoson segítenek, ha úgy jön ki. Ha maguktól nem, hát megkérem őket, nem vagyok szívbajos. De eddig hál' Isten csak jó tapasztalataim vannak. Pocakosan is, meg most is. :)

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: