Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Manóka őszinte résztvétem!

Buksi, ugye már a gondolata is aranyos: plüssszopi Kép
Viszont énnekem tényleg sok volt az óránkénti cicizés, de Alexa már visszaállt a normál kerékvágásba. Akkor tényleg non-stop volt, mert éjjel is még nagyon sokszor kéri.
Csodálkozom, hogy gondolkodsz a második csemete 1 éves korig tartó kizárólagos szoptatásán, én azért arra képtelen lennék bármenyire is szeretek szoptatni. De hát ugye nem vagyunk egyformák.
Már csak a gondolata is elrémiszt, hogy ha neadjisten elüt egy autó és kórházba kerülök mi lesz a kizárólag csak szoptatott picivel anya nélkül...
Nálunk ugye Alexa még a cumisüveget sem fogadta el soha. De mivel már egy jó ideje mást is eszik, azért ott a tudat, hogy nem halna már éhen Kép
Meg úgy tudnak ezek a picikék kunyerálni, persze pont azt, amint épp anya+apa eszik!

Na most lehet, hogy jó zagyva voltam, de remélem azért megértettél.
Igyekszem még jönni, de inkább már nem igérgetek!

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Jaj a lényeg lemaradt:
Oli Isten éltessen sokáig!
Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Manóka, nagyon sajnálom a nagypapádat.

Hajni, ez a plüssszopi tényleg aranyos! És a Hakapeszi is. Kép Mákról én sem hallottam, hogy mikortól lehetne adni.

Ildi, remélem apukád hamar felépül! És ne idegeskedj, biztos lesz még jó is ebben az évben.

Buksi, hihetetlen miket tud Vencelino! A cicipapacici is jó, de nekem a putty tetszik inkább, főleg a múltkori sztori óta, az úgy előttem van. Kép Remélem az a sok fog hamar kijön, és nem kínoz titeket.
Terézanyuról jut eszembe, ma itt volt anyukám, és mesélte, hogy a barátnője átment hozzá, beszélgettek, és mondta, hogy ezer éve nem volt moziba, ilyen multiba meg főleg nem. Erre anyám rávágta, hogy menjenek el és nézzék meg együtt a Terézanyut. Na ezen én lepődtem meg a legjobban, mert anyám se volt ezer éve moziban, és sose mondta, hogy menne. Kép

Hicu, most már csak elég lesz a sok takarításból, inkább pihizzél. Kép Úgy emlékszem, azt írtad, hogy 20-ig kell kihúznod. És utána? Mikor lesz meg a csaszi időpontja?

Noresz, gratula a fogacskához! A mozgás miatt meg ne aggódj. Én is sokáig csak lestem, hogy mikor fog már Kitti rendesen mászni, mert inkább csak kúszott, aztán mostanra meg már villámgyorsan közlekedik.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 

 
 

Sziasztok Mamik!

Bár eddig sem írtam sokat, most ezek után még kevesebbet. Egy kicsit felfüggesztjük az Internetünket költségkímélés szempontjából. De azért majd adok magunkról hírt. Talán internet kávézókból. Kép Ha kispapi ad kimenőt.

Jól vagyunk, bár Gréta bébi rendesen megnyúz, nagyon fent van és állandóan szorít a gyomorszájam és ilyenkor levegőt sem kapok túl sokat. Nem szívesen megyek már sehova egyedül. Szombaton majdnem sikerült elájulni a piacon, még jó, hogy azurammal voltam. A pocakom 106 cm, most a 27. hetemmel, Liliánát 109-el mentem szülni... úgyhogy naaaagy.

Liliána hihetetlen - számomra is felfoghatatlan -mértékben fejlődik napról-napra. Még szebb napjaink jönnek anyucik Kép, hihetetlen miket produkálnak a tavaly ilyenkor talán még meg sem született vagy éppen megszületett kismanóink, nem?

Hatalmas HÍR!!! Liliána nem eszik, hanem zabál. Így kellett írnom, hogy érezhető legyen a különbség. A novemberben megvásárolt Vitacolan-t 2 hete hajlandó megenni, és megtette hatását!!! KépKépKép

2 napja próbálja énekelni a hinta-palintát Kép.Jimpa pajinta lesz belőle kb. Kép A szobahintáját pedig Himpának hívja.
A játéktelefonján hosszú perceket "beszélget", de úgy, hogy hatásszüneteket tart és még az arcával is játszik hozzá, ha nem látnám nem hinném el.
És végre elfogadja a fogkefét, tartja a száját, hogy mossam neki azt a rengeteg 4 db fogát Kép.
Sikerül a játékfoteljébe egyedül beülnie, és a foteljéből felmászni a kanapénkra. Ha tele van mindkét keze, akkor is sikerül ügyesen felállnia anélkül, hogy nem löki el magát a földtől. (Kapaszkodás nélkül 2 hónapja feláll, azzal nincs gond. Kép )... ha meggondolom, hogy 7 hónaposan még a hátán feküdt csak mint egy kis "büdösbogár". Kép

Főbb közlekedési módja már a járás. Mászni csak ritkán mászik.
A "nem" szót ismeri és használja, csak "em"-ként és főleg hangosan Kép.

Éjszakáink húzósak a csúcs eddig a 6 azaz hat darab ébredés, kicsit fárasztó kiugrálni pocakkal az ágyból, pedig apuka is kiveszi a részét belőle... és ez megy több mint 4 hónapja Kép.

Sajnálom, hogy nem tudtalak Titeket mostanában rendszeresen olvasni és reagálni az írásaitokra. Kép

Sok puszi nektek, mejd jelentkezem.
Noémi
noémi
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT OLI!!!

Kép
MATYI, ZITA ÉS FERI
zitus
 
 


Csak benéztem,amíg kispapi pancsizik Kép.

Oli!

Itt is nagyon boldog szülinapot kívánok! Anyukád számoljon be,hogy telt a nagy nap!És tessék egy nem majmos gif:

Kép

Noémi!

Tényleg döbbenetes,hogy fejlődnek,gratula a nagy zabálásokhoz Kép és nem beszélve a jimpa pajintáról és egyéb tudományokról! Azért halljunk Rólatok, remélem van a a közelben internet kávézó! Vigyázz magatokra!

Tünde!

És megnézték anyukádék a filmet? Tetszett neki? Tessék odafigyelni az igényeire és néha napján elvinni egy kis kikapcsolódásra Kép!

Hajni!

Nem voltál zagyva,pontosan értettelek! Azt is tudom,hogy szeretsz szoptatni,meg hogy fárasztó lehetett ez az óránkénti cicizés Kép! Ami az egy évig tartó kizárólagos szopit illeti, még van időm eldönteni,de igazából csak annyi fog dönteni,hogy milyen szakvéleményeket találok a témában,rajtam nem fog múlni. Annál sokkal optimistább alkat vagyok,hogy "mi van ha elüt egy autó?" jellegű kérdések befolyásoljanak,én inkább abból indulok ki,hogy a terhességem előtt sosem voltam kórházban,ez miért is lenne másképp a szopi évében. De amúgy megértem az ilyen jellegű aggodalmad,én a lefagyasztott tejjel voltam úgy, hogy megnyugtatott a tudat,hogy ott van a hűtőben,de 1-2 kivétellel nem nagyon használtam,mert mindig későbbre tartogattam. Aztán amikor már majdnem lejárt a "szavatossága" és többnyire elajándékoztam, mégis volt egy furcsa érzésem,hogy mi van,ha szükség lesz rá. Igen,persze,hogy megnyugtató érzés,hogy a cicim nélkül is van mire támaszkodni,de én azt gondolom,hogy a cicim mindig rendelkezésére fog állni a kistesónak is Kép Vagy ha úgy adódik,akkor a plüssfiguráknak Kép...

Manóka!

Sajnálom,ami történt Kép. Hiányoztál már!

Jó éjt!

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Oli!
Boldog szülinapot !!!!!


Gyorsan próbálok válaszolni egy két témára, de már megint hulla vagyok, bocsi.

Előtte leírom a szülinapot.
Minden nagyon jól alakult, gond a fényképezéssel volt, ugyanis nekem még nincs digi gépem. Megkértem a barátnőmet hozza már át az övét. Na, ahogy elkezdek "fényképezni" persze rosszul csináltam, és a Peti fényképe helyett, egy video felvételt csináltam, amin Peti alig szerepel, mivel azt sem tudtam, hogy vesz a gép. Na, ezzel olyan jól sikerült az akut lemeríteni, hogy kész lett. Kép Teljse sötétség.
Aztán gondoltam jó, visszatérünk a hagyományos fényképezéshez. Ellőttünk jó 20 kockát, aztán kiderült hogy nincs is benne film. Grrrrr.

A happy end ott van, hogy a digi gép, mégis összekapta magát, így lett egy pár tortás kép, de még nem küldte a barátnőm, és remélem nem azért, mert nem sikerültek.
Szóval kép még nincs.

Tortaevés.
Buksika és Mindenki!
Nem akartam én szó szerint kiéheztetni, csak gondoltam, ha legalább 3 órán keresztül nem kap előtte enni,meg cicit sem, akkor majd jó éhes lesz, és nekiesik a tortának. Mert amúgy a 3 óra a maximum szokott lenni, amit kibír az én Petim kaja és pia nélkül!
Ez volt a terv.
A gyakorlat persze más lett. Mire a tortaevésre került a sor Peti hirtelen nagyon elálmosodott, és nyügi lett, (pedig aludt egy keveset előtte) és közvetlenül a torta előtt letepert és elővette a cicijét. Kép
Azért szépen túrkált a tortában, és én meg hatalmas darabokat adogattam a szájába ezalatt. A gyertyát már délelőtt tanulta elfújni, de egy lángmegremegésen kívül nem sokra jutottunk, közben többször kellett megmenteni a kis kezét, mert persze meg akarta fogni. Végül tesó fújta el.
Ari volt.
Még az történt, hogy lépett a szülinapján (már nem az igazin, hanem amikor tartottuk) 3 lépést, az ágytól el, majd amikor rájött mit tett, gyorsan fordult egyet, és még elérte visszafelé vetődve az ágyat! Ez összesen 5 és fél lépés + egy fordulás! Kép

Hajni!
A mákról továbbra sem tudok sokat, csak hogy Karácsonykor Petikém is nagyon komálta, szerencsére nem lett semmi baja tőle. Azért nem visszük túlzásba. Kép
A másik sztory, én ugyanúgy jártam egy doboz teával, mint te a csokival. Peti megkaparintotta, de ezek olyan jól le vannak zárva, gondolom úgysem tudja kibontani. 3 perc sem telt el, nagyon csönd van. (éppen mosogattam) Hátranézek, Peti háttal neke, hogy ne lássam szerintem, szedi szét a már felbontott teaásdobozt, és a filtereket nem tartott sokáig szétszórni! Még szerencse hogy nem veszi a szájába, az lett volna egy kis tein adag!

Ildi!
Apukádnak gyors gyógyulást kívánok!

Rossz hír, hogy elég orrfolyós Peti, és azt gondoltam a fogától,mert 2 jön egyszerre és valami fantasztikus nyál mennyiséggel társul. Viszont már Kitti is orrfolyós lett, pedig neki nem is jön a foga. (vagyis jön a maradandó, de nem nyálzik, mint Peti)
Szóval remélem nem leszünk betegek.

Cupika!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Oli!
Boldog szülinapot !!!!!

Kép


Gyorsan próbálok válaszolni egy két témára, de már megint hulla vagyok, bocsi.

Előtte leírom a szülinapot.
Minden nagyon jól alakult, gond a fényképezéssel volt, ugyanis nekem még nincs digi gépem. Megkértem a barátnőmet hozza már át az övét. Na, ahogy elkezdek "fényképezni" persze rosszul csináltam, és a Peti fényképe helyett, egy video felvételt csináltam, amin Peti alig szerepel, mivel azt sem tudtam, hogy vesz a gép. Na, ezzel olyan jól sikerült az akut lemeríteni, hogy kész lett. Kép Teljse sötétség.
Aztán gondoltam jó, visszatérünk a hagyományos fényképezéshez. Ellőttünk jó 20 kockát, aztán kiderült hogy nincs is benne film. Grrrrr.

A happy end ott van, hogy a digi gép, mégis összekapta magát, így lett egy pár tortás kép, de még nem küldte a barátnőm, és remélem nem azért, mert nem sikerültek.
Szóval kép még nincs.

Tortaevés.
Buksika és Mindenki!
Nem akartam én szó szerint kiéheztetni, csak gondoltam, ha legalább 3 órán keresztül nem kap előtte enni,meg cicit sem, akkor majd jó éhes lesz, és nekiesik a tortának. Mert amúgy a 3 óra a maximum szokott lenni, amit kibír az én Petim kaja és pia nélkül!
Ez volt a terv.
A gyakorlat persze más lett. Mire a tortaevésre került a sor Peti hirtelen nagyon elálmosodott, és nyügi lett, (pedig aludt egy keveset előtte) és közvetlenül a torta előtt letepert és elővette a cicijét. Kép
Azért szépen túrkált a tortában, és én meg hatalmas darabokat adogattam a szájába ezalatt. A gyertyát már délelőtt tanulta elfújni, de egy lángmegremegésen kívül nem sokra jutottunk, közben többször kellett megmenteni a kis kezét, mert persze meg akarta fogni. Végül tesó fújta el.
Ari volt.
Még az történt, hogy lépett a szülinapján (már nem az igazin, hanem amikor tartottuk) 3 lépést, az ágytól el, majd amikor rájött mit tett, gyorsan fordult egyet, és még elérte visszafelé vetődve az ágyat! Ez összesen 5 és fél lépés + egy fordulás! Kép

Hajni!
A mákról továbbra sem tudok sokat, csak hogy Karácsonykor Petikém is nagyon komálta, szerencsére nem lett semmi baja tőle. Azért nem visszük túlzásba. Kép
A másik sztory, én ugyanúgy jártam egy doboz teával, mint te a csokival. Peti megkaparintotta, de ezek olyan jól le vannak zárva, gondolom úgysem tudja kibontani. 3 perc sem telt el, nagyon csönd van. (éppen mosogattam) Hátranézek, Peti háttal neke, hogy ne lássam szerintem, szedi szét a már felbontott teaásdobozt, és a filtereket nem tartott sokáig szétszórni! Még szerencse hogy nem veszi a szájába, az lett volna egy kis tein adag!

Ildi!
Apukádnak gyors gyógyulást kívánok!

Rossz hír, hogy elég orrfolyós Peti, és azt gondoltam a fogától,mert 2 jön egyszerre és valami fantasztikus nyál mennyiséggel társul. Viszont már Kitti is orrfolyós lett, pedig neki nem is jön a foga. (vagyis jön a maradandó, de nem nyálzik, mint Peti)
Szóval remélem nem leszünk betegek.

Cupika!
Andi
andi68
 
 


Bocsika, kétszer nyomtam véletlenül.
A.
andi68
 
 


SZiasztok
Ma sem volt egy egyszerű napunk, panaszkodás helyett inkább gyorsan válaszolok , akinek csak tudok

Hicu
szőnyegpuc hibátlan?? Pocó?
Ami Tamarát illeti: szóval emberileg tényleg semmi bajom, még vmi ajándékot is akartam neki adni a lelkiismeretes, ámbár teljesen felesleges mindenapos (4) nyakmasszírozásért, aztán a barátnőm rámsüvöltött, hogy ne tegyem, mégis ő b.szta el az ügyet. Szerintem kis számok törvénye alapján én bekaptam a csalit, te nem fogod!

Norezs
ebből a bogyóból, amitől nem jut eszedbe, hogy egyél, vagy ha éhes is vagy, választék híján inkábbnem eszel, na abból min 2levéllel kérnékKép Pupák mozgásfejlődése meg tökéletes halad az útján. Nálunk is gekkópóz után még a kúszás-féle volt, meg ha leültettem néha, akkor ücsörgés, amúgy csak akkor kezdett el mászni, mikor felállt először magától. Tudod, mindenki másként csinálja, ráértek, ne izgulj

Nelli
Remélem a szétválás csak afféle riogatási célokat szolgál. Tudom, hogy fontos asex, meg minden, de ha belül rend van köztetek, akkor meg fogjátok tudni oldani. Ami meg a kritikus éveket illeti, csak újra el kell csábítani az imádott férfit. Ha benned változott meg vmi, akkor nehezebb ügy, mert ezekez a konfliktokat szerintem csak a nő tudja feloldozni, férfi alkalmatlan rá. Bocs, remélem nem kápicsorítottalak elKép
Amazon-vörös????? Tudod, képet, képet, képet akarunk!

Orsko
választott császárról már sxor kiírtuk magunkat, szóvalKép
játszóház: áthelyezték a malmos-sziget helyére. Sokkal több játék van babócáknak, és nem is ócskák, szóval ebből a szempontból feltétlen a javulás, meg nem ugrálnak sikongató gyerekek, meg kóbor anyukák a nyakunkba a csúzdáról
Sex-nke meg örülök, a párterapeuta meg hiába dolgozott legalábbKépKép


Szilvi
vajúdásról fogalmam sincs, kispapi pedig a zöld lötty és a 40cm-er csipesz/fogó látványától falfehérré változott , és kivezették. Majd összeszedte magát, visszajött és a 6órányi vajúdásból 1et végig szenderegtünk összebújva (már amennyire egy szülőágyon,5perces fájásokkal lehet ilyet), szóval rá nem volt panaszKép
Dorka remélem tényleg jól bírta az oltást, mi is be akarjuk adni nem majd az agyhgy elleni oltást. Milyen homeopotyót ajánl ilyenkorra a doki?
Moci=motor te kis okosKépKépKép

Rebi
jó hogy megúsztátok ezt az első iramot, de tényleg tegyetek vmit, hogy ne uonnan kezdődjön legközelebb esetleg. fontossági sorrendKép, azért ezt se fogja azt hiszem túl sűrűn mondogatni


Ari
moci-projektKép

Ildi
nagyon szorítunk apukádnak, de mostmár biztos nem lesz baj. Viszont tessék komolyan benni, hogy át kell alakítani az életritmusát/rendjét. Több pihi, sport, kevesebb robot, idegeskedés!! Eg yután könyebben kaphat vki másodikat. SZóval figyeljetek oda!

Hajni
Milka csokiKép Léna egy Szamo smarcipánt kent szát és tömött a szájába, tudjátok, amiben ruom-meggy van. De sajna nem volt se jókedvű, se alvós aznap. Bár az előbbin lehet, hogy sokat rontott, hogy mint a mérges pók rohangáltam, a lakásban romtakarítás címén.
Cica.nyam ez nagyon édesKépKép Na ezt fel kell venni videóra, ilyet pl még sosem hallottam!

Buksi
Sitter -story inkább egyenlőre csak reklámblokknak minősül, mert rövid volt a óra, s leginkább az én bizalmamba akart férkőzni,d eez nálam sajna kevés a boldogsághoz. Jön kedden, majd akkor folyt köv.. Terézanyut mi is kinéztük magunknak, de alkot a kispapi, szerintem most nem fog menni.

Tünde
alváshisztéria: nálunk is hasonló volt a szitu, s a megoldást az jelenette, ha azonos napirend mellett a szemdörzsi előtt beteszsük az ágyba. Nem hagyom, hog y túlpörgesse magát. Kb 10.30kor elkezd pilledni, mári sbe az ágyikóba és szundi. Korábban vártam a jelet (ásítás, szemdörzsi), de akkor az ágyában mindenáron játzsani akart még. Vhogy így most műxik. Remélem tudtam segíteni, ha egy kicsit bonyónak tűnik, csörr meg!
Kézzel gyümölcsözésért meg ámulok, és gratulálok

Manóka
részvétem a nagypapi miatt, kitartást és szép búcsót kívánok

Ini
Olinak sok boldogságot, neked meg kellemes szülésnapot kívánok. kapunk akkor egy rövid emlékeztetőt rólatok??

Noémi
sajnálom, hogy lecsatlakoztokKépKép Liliána meg tényleg bámulatos! Örülök, hogy a kaja-ügy megoldódni látszik, vigyázz magatokra, és tényleg olykor jelentlezz be vhogy/vkinél

Andi
csudapofa ez a képsztori. Az ilyenek láttán a rendező/forgatókönyv író túlzottan brazilos gondolkodására fognám, de reality-show esetén, bocsika, de nagyon mulatságos lehetett. A lépésekhez meg tapsi-tapsi, könnyű lesz megjegyezni a dátumotKép

Puszi a kimaradtaknak, de azok meg írjanak rendszeresebben, mert csak (Kép) ez lehet a baj, a többieknek meg napsütéses hétfőt kívánok
Kép
J
holophernes
 
 


Sziasztok!

OLI, BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!
Kép

Jó régen jártam netközelben, olyan nagyon nagyon nagyon zsufi hetünk volt. Önző módok kicsit magunkról írok, s reagálni később, és a teljesség igénye nélkül, de többtonnányi archívot kell még olvasnomKép

Eddig még mindig 3 fognál tartunk. A fogzás eddig éjjel alig zavarta meg Andrist, tegnap és ma hajnalban 5kor megébredt, és alig tudtuk viszaringatni, de utána fél 8ig szunyizott angyalom. Itt-ott fel-felsír(1-2szer), de szinte azonnal vissza is alszik, nem panaszkodhatom.
Az ébrenlét nagy részét talpon tölti, kapaszkodva bárhová eljut, lassan azt hiszem megejtjük az első szandi vásárlását.
Andrissal újabban labdázunk, hát majdnem megzabáltam. Akkorákat kacag, mikor viszagurítom a labdát! Olyan fantasztikus látni ezt a boldogságot!!! Hé, a felnőttekből ez hová tűnt????

Most hétvégén volt itt a rég nem látott barátnőm. Hát igen, ott folytattuk, ahol 7 éve abbahagytuk infoáradat....Kép

Buksi, nem semmi szókincse van a fiatalembernek! Szupi hogy meggyógyult a kis dumagép!Kép

Hajni, plüssszoptatás Kép - Alexa nem szopizatja őket?

Orsko, Kitty, jók a dobozos képek (hát igen, kinek a pap, kinek a papné...nem mindenki szeret a dobozban lenniKép)

Noresz, 4 babóKépKépKép Amikor Andris megszületett, én is rimánkodva néztem apára: ha 'becsúszik' a negyedik, ugye nem baj?Kép(mi 3 babót tervezünk, eddigKép)

Andi, szülinapi fényképezés - Murphy papát is meghívtátok a bulira????Kép

Ari, mociseregletKépKépKép Mi 3 rénszarvast kaptunk karira, most itt is, ott is, amott is van 1-1 a nagyszülőknél, s még itthonra is maradtKép

Szilvih, furik a dokik néha - amikor én a plusz oltást adattam Andrisnak, egy fajtát ajánlott, ami 3 részletben adható. ÉN javasoltam a Neis vac-ot. Beadta, de még nem is hallott róla. Ott előttem olvasta el a papírját a vakcinának, és olvasta fel a mellékhatásokat. Kicsit megborzongtamKép

Ini, remélem oviügyben minden jól alakul. Remélem azért felvételi nem lesz!!!!!

Pussz mindenkinek, akinek nem írtam, annak triplán, már nyitogatom is az archívot.

Móki és Andris

u.i.: még egy kép, mikor kedvenc gátülésében csücsül a dedKép
Kép
móki
 
 


SziasztokKép

Itt egy nagyon elveszett lélek...., de jelentem élekKép

Először is: minden szülinaposnak nagyon boldog szülinapot kívánunk utólag is, tudjuk, hogy megkésve teszük, de annál nagyobb szeretettelKépKépKép

Most csak magunkról irok egy pár sort, mert még be kell kapcsolodnom újra közétek, hogy mindenkinek tudjak irkálni, ezért egy kis türelmet kérek mégKép

Karácsonyunk nagyon meghitten telt el, szenteste hármasban voltunk, Daninak nagyon tetszett a fenyőfa, főleg a szaloncukrokat szedte lefelé, arra figyeltünk hogy disz ne legyen számára elérhetőmagasságban. Sajnos a járóka project amit terveztünk, az nem jött be, mert apa akkora fát vett, hogy nem fért el benne, de legalább olvastam, hogy másnak jó ötletként beváltKép

Karácsony és szilveszter között Daninak hasmenése volt, elég rendesenKép, de azonfelül semmi baja, tuti valamit stikában megevett, amit nem vettem észreKép. Szilveszterkor megvárta az éjfélt, fél egykor sikerült lefektetni, addig meg se állt egy másodpercre semKép A hasmenéssel tuti meggyengült egy kicsit az immunrendeszere, mert benyaltunk utána egy náthát, hála sikerült kikurálnom őt AB nélkül, sok c vitamint kapott és folyton a cicin lógott. A héten már jó kedvű, kis gézngúz volt.

Magamrészéről jól elfáradtam és mivel a gyermekemnek én vagyok az "isten" ezért szinte sose jutottam gép elé, ezért nem tudtam irni nektek. Köszönöm szépen a telcsiket, emailokat, nagyon jólesett, hogy volt akinek hiányoztunkKépKép

Remélem mindenkinek nagyon jó lesz ez az éve, ha még rosszul is indult esetleg, annál jobb legyen (minden kezdett nehéz szokták mondani). Nálunk se indult felhőtlenül a dolog, a kocsink rövid két hét alatt kétszer került szerelőhöz, most a hétvégén volt a legrosszabb, mivel vidékre mentünk rokontnézni és útközben robbantunk le, még várjuk hogy mennyi lesz a kocsiszerelésKép de azért volt benne valahol jó is, Dani még ugy se vonatozott, most legalább azt is kiporbáltukKép

Nah bedugultam, elég volt belőlünk ennyi, sőt sok isKép

Sok puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Buksi, JuditKép

Igen, így első hallásra úgy tűnik, csapongunk az érzések között. A válást nem én említettem, nekem csak a sexszel van bajom, és ez jött most ki rajtam. Erre kérdezte meg a férjem, hogy ez megint olyan okok miatt van, mint 3 éve? De nem. Akkor sok volt a gond. Most más nincs. Sajna én egy kicsit depis fajta vagyok, így aztán vannak mélyebb pontjaim. És ezt az hozta ki, hogy a férjemmel nem ismertük túl rég egymást mikor Dorka becsússzant. Így a házasság alatt kellett megismernünk a másikat.
A 3. gyerek gondolata megvan bennem, de tudom, nagyon meg kell gondolni, felelőtlenül nem szabad vállalni.
Lehet, hogy nem voltam érthető, de nehéz néhány mondatba bezsúfolni a dolgokat.

Olinak nagyon boldog szülinapotKépKépKép

Hajamról nem tudok képet felrakni, mert nincs dig.gépünkKép

Nagyon édesek a gyerkőcök a képekenKép

HajniKép
Édi Alexa-babaKép Plüss állatok cicizése nagyon ari lehetKép Ez nekem nagyon hiányzikKép Nem tudtam sokáig szoptatniKép

TündeKép
Gratula a vizsgáidhozKép Majd mi adunk elismerést duplánKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Manóka!
Őszinte részvétem!

Köszönjük szépen a köszöntéseket, nagyon örültünk neki.
Oli szülinapját tegnap szűk körben ünnepeltük anyukám volt velünk, apunak sajnos el kellett mennie a nagymamámhoz, mert kórházba került csütörtökön és TEGNAP tudtuk meg. Anyuék sielni voltak egy hétig és a nagybátyám nem vette a fáradtságot, hogy nekem lkegalább szóljon, hogy a nagyi kórházba van. Átétes rákos szegénykém, szterencsére fájdalom nélkül. Mellrákja volt, amputálták a mellét, ennek tíz éve. A mellkas csontokra ment az átét, meg a mellhártyára. Az egész kifele terjeszkedik, kifele nyomja a csontot, ami elég nagy nyílt sebet, fekélyt okozott. Csütörtökön bevérzett neki, kórházba vitték, elhegesztették azokat az ereket. Ma már szerencsére valószínűleg kiengedik. De nagyon felháboírtott minket ez az egész. Bármi rossz történhetett volna és nem lett volna meg a lehetőség, hogy láthassam.

Buksi!
A Crayola zsírkréta, filc az nagyon sikeres a Hannánál és nagyon praktikus is kisgyereknél, mert a filc az kimosható. Még a gyöngyfűzés is nagyon sláger nálunk, meg olyan fűzetecske, ahol a képekhez, történetekhez matricát kell ráragasztani.

Rebi!
Hanna már nem emlegeti az oltást, csak annyit mondott hogy félt. Bár hamarosan megkapja az agyhártyát is Olival együtt. Oli is azt kapja, amit Móki írt.

Múlt héten voltunk egy nagyon jó járszóházba a Déli közelébe a Naphegyen. www.bilimbo.com
Mese délutánra idnultunk, árnyjátékkal elmesélték a Kispipi és a Kisréce és a 3 kiscicát. Hannának nagyon tetszett. De a mi Pöttöm korosztálynak rengetek játék van és ami nagyon tesztett, hogy színte senki sem volt. Tartanak szülinapi partikat is. Terveztünk egy Pöttöm szülinapi partit, nézzétek meg a lapot, nekem nagyon tetszett. Egy év alatt ingyenes.

Mai nap folyamán rakom fel az újszülött és a mai képet, de ma szülinapi zsúr is lesz nálunk és még rengeteg dolgom van.....

puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok! Kép

Bocsi az eltűnésért, de macerás napjaim voltak.

OLI, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK KINCSEMMEL! Kép

Szóval akkor a bulival kapcsolatban!
Úgy gondoltam ez legyen afféle lakásavató babás mamatali. Kép

Időpont:
2005. január 19, szerda, 14.00-től ameddig bírjuk. Kép

Hadtáp:
Mivel Kincsem maximálisan igényel nem nagyon jut időm és energiám arra, hogy "kitegyek magamért". (Remélem megértitek.) Éppen ezért úgy gondoltam, sütök valami egyszerűt a nagyoknak, meg lesz a szokásos kölyökpezsi, üdítő, ásványvíz, kávé, tea - ki mit kér.
Mivel a Pöttömök még meglehetősen külön étrenden vannak, az ő ellátásukat szívesebben bíznám az anyukákra. Szóval babakaját hozzatok, meg 1-2 apróbb kedvenc játékot esetleg.

Helyszín és megközelíthetőség még ma megy mailban!

Részvételi szándékukat eddig jelezték:

1. Buksi + Vencel
2. Ines + Oli + Hanna
3. Hicu + Dudu + Csongor?
4. Zitus + Matyi?
5. Andi + Peti + Kitti
6. Szilvi + Dorka
7. Orsko + Dini
8. Noresz + Máté
9. Tünde + Kitti
10. Judit + Léna

Ha még valaki szeretne eljönni, jelezze, mert elférünk (ugyebár sok jó ember kis helyen is). Kép

Pussz: Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Olinak NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

Nelli
Remélem, jó irányba terelődnek a dolgok, és ott is maradnak!
Az meg oké, hogy nem tudsz képet feltenni, nade legalább mondd el, milyen lett az amazonvörös? Meg vagy vele elégedve? Kép

Orsko
Szia, Te "neandervölgyi" Kép Kép
Köszi a biztatást, meg MINDENKINEK köszi a mozgásfejlődéses hozzászólásokat, most mondhatom, hogy én nem, csak az apja izgult (mert ugyebár Ő nem olvas szakirodalmat soha :P - ez most nyelvnyújtás akart lenni), de úgyis mindegy, főleg mert minekután szombaton vettünk még egy fél szobányi tipi-tapit, és Pupák nem csúszik a parkettán, valamint egy kék lufit (=búgócsiga Dininek), teljes extázisban törtetett félig kúszva, féligh mászva, és azóta is eljut oda, ahova nagyon akar. (úgymint Apa papucsa, parketta szélén vezetett ADSL kábel, mikulásvirág és egyéb fincsi dolgok Kép )
Dobozolt-kétségbeesett-Dini aranyos Kép

Szilvi
Hős-Dorkának nagy puszi! Tényleg szólj, ha van kedved találkozni, akár sétálni, akár nálunk tea-kávé-kakaózni!!!!
Viszont úgy látom, jól magamra vállaltam ezt a 4 gyereket Kép Kép Kép, aztán ha mégis három marad, számonkéritek! Kép

Ari
Három motor nem semmi! Viszont hol vannak a képek? Kép

Hicu
ejnye-bejnye, milyen sajtkukac lettél! Remélem, minden rendben Babóval meg Veletek! És öcséd hova tud menni? (már ha megkérdezhetem), miért kell még két hetet várni?

Ildi
Nagyon drukkolok, hogy gyorsan felépüljön Apukád! Milyen szerencse, hogy időben tudtak segíteni Neki.
És nagyon várunk, hogy újra jelentkezz!! Kép

Hajni
Köszi a dícséretet műalkotásaimra Kép
Cici-nyamnyam-Alexát még én is megzabálom, így látatlanban is!!! Kép
Autó-elüt dolog nekem is eszembe jutott néha, de csak mint esetleg megoldandó probléma, aztán konstatáltam, hogy van a hűtőben fagyasztott tej, Párom kérhet tápszert a dokitól, most meg már ugye üvegeset is eszik a kis Pocok....úgyhogy nyugodt vagyok Kép Na, meg csak nem történik semmi!!!!

Kisbuksi
Majd számolj be, ha sikerült a Terézanyu-akció Kép
Én is úúúúgy szeretnék moziba menni, ami elméletileg lehetséges, mivel itt lakik a hugom a közelben, altatás után tudna őrködni, csak mostanában a fogacskák miatt teljesen kiszámíthatatlan, mikor kell Mátét újra altatni vagy szoptatni. Kép

Tünde
Nagy gratula a befejezett vizsagidőszakhoz! Kép
Nappali altatás: nálunk is elég kriminális, először ringatom (ringatás=8,5 kg-s gyerek a karba és erőteljes aerobik sasszé-sasszé rúgózással kombinálva, miközben József Attila Altatóját fújtatom.....nahát, többek között ezért is vagyok karcsú Kép Kép ), aztán leteszem, dumál 10 percet, majd nyöszörög vagy sír, felveszem, újabb sasszé, lerakom, és enyhe mozdulatokkal ringatom, vagy a popóját ütögetem finoman. Ha alkalmas időben végzem eme műveletsort, akkor itt elalszik. Csak azt nem értem, hogy este, akármilyen éber is, mikor beteszem az ágyba, 5-10 perc csendes mocorgás után magától szundít. Szóval BÁRKINEK van jó ötlete, én is vevő lennék rá!!!!

Zita
Nagyon ügyes Matyi ezzel az orrszívással!! Kép De azért ne sajnáld, hogy már abbahagyhatjátok! Kép

Manóka
Őszinte részvétem Kép

Noémi
Nagyon ügyes Liliána az új tudományokkal!! Kép
Azért remélem, néha bekukkantasz, és mesélsz Rólatok!

Andi
Nem semmi ez a fényképezős-kalamajka! Kép Azért nagyon várom azt a pár képet!
És remélem, tényleg nem betegszenek le a gyerkőcök!

Judit
Sajna, elfelejtettem, hol tárolom a nemevős-bogyókat Kép
Szamos marcipán Kép
És igazán jó lenne, ha azért Magatokról is írnál bővebben!!!

Móki
Édes ez a spárgázó Andriska!!! Az is nagyon jó lehet, ahogy a labdának örül! Kép Kép
Amikor Máté először nevetett hangosan (meg még sokáig utána), majdnem könnyeztem a meghatottságtól, tényleg annyira őszintén örült Kép

Ágiboszi
Jajj, de jó, hogy visszatértél, már épp írni akartam, hogy a karácsonyi ajándékokat befejezted, gyere, amikor olvasom a hozzászólásod! Kép

Boró
Sajnos mi mégsem tudunk menni Kép, mert a nagyi kedden-szerdán itt lesz nálunk. De nagyon szuper bulizást kívánunk, és várom majd a beszámolót!!! Kép

Puszi
Noresz
noresz
 
 


NoreszKép

Olyan sötétebb vörös, és nem az a narancssárga árnyalatú, inkább bordós. Kicsit világosabbra gondoltam, de tetszik.

ManókaKép
Őszinte részvétet kívánokKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Most gyors leszek,mert megyünk vencellel körútra,ha felébred. Ajjajj! Kispapival új napirend és "estirend" bevezetésébe kezdünk,a részleteket majd legközelebb, olyan érzésem van,hogy a netezési időm csökkeni fog...

Ini!

Köszi a tippet,gondolom könyvet a könyvesboltban,filcet-zsírkrétát írószerben,gyöngyöt játékboltban lehet beszerezniKép. javíts ki,ha tévedek. Nagyit története tényleg nem szép,elhiszem,hogy nagyon bánt Kép.

Boró!

Kölyökpezsit nehogy vegyél,nekünk mind megmaradt a szülinapról Kép!

Ági!

na bravo, hogy előkerültetek KépKépKép! Most,hogy így kivonatoztátok magatokat,gyere sűrűn!

Móki!

Annyira édi-bédi ez a mosolygós kopi Andris! Ezen a képen kiköpött anyukája! Látom a háttérben a formabedobót,nálunk most az a legkedvesebb játk Kép!

Andi!

Nagyon jól fogadtad a dolgokat,éne gy ilyen fényképezős históriától a falat kaparnám. Ami a tortaevést illeti,azért gondoltuk,hogy nem három napra ketrecbe zárva lesz az éheztetés Kép. Lépésekhez nagy gratula!

Nelli!

Nyugi,azért értjük,miről írtál,még ha röviden is! A szopit most már ne bánd,keríts egy plüssfigurát és nosza rajta Kép! Bocsi,ez csak egy béna Buksi-féle poén volt...

Judit!

Igenis idetartozik,hogy miért is nem volt egyszerű napotok! Barátok közt,vagy mi...KépHááát,a bébiszitter tényleg inkább Lénát próbálná meghódítani,de hátha második körben!


....mivel Vencel még alszik,ez történt nálunk: hosszas eszmecsere után eljutottunk oda,hogy ez tényleg gáz,hogy vencel 10-kor alszk el,utána állunk neki mindenféle házimunkának,és éjfél körül hullán be az ágyba,és reggel minden kezdődik elölről. Most mindketten összeírjuk,milyen változásokat tudunk elképzelni,bevállalni annank érdekében,hogy 10 után már csak egymással legyünk elfoglalva. Szerintem én mindig itt kötök ki,amikor Vencel alszik,pedig akár csinálhatnék vmi a köz számára hasznosabbat. Ezt be fogom vallani. És ugye este 11-kor sem itt kellene kikötnöm. Szóval ha Vencel két alvásából csak az egyik közben neteznék,akkor az egészséges kompromisszumnak tűnik. Este ül össze tanács,majd beszámolok. Bizonyára napirenden lesz a házimunka,számítógép-TV, szex ,apa munkája,meg egyéb finomságok Kép.

na pusza,megpróbálok elmosogatni Kép

Buksi
kisbuksi
 
 


...de előtte még gratula Máténak is,hogy eloszlatta a sötét felhőket apája szeme előtt mozgásügyileg Kép
kisbuksi
 
 


Sziasztok! Kép

Levelek elmentek, bontsatok postát. Kép

Buksi, ne búsúlj a netidőd nem sokat fog csökkenni, legfeljebb 2x készíted majd el a rántást. Kép
Kölyökpezsi van itthon, még decemberben megvettem. Kép Szóval ne hozz, hacsak nincs valami különlegenen finom. Kép

Manóka, részvétem.

Ildi, apudnak gyors gyógyulást! Fel a fejjel, gondolj arra, hogy ennyi rossz után már csak jó jöhet! Kép

Ini, megnéztem a linket, egész jónak tűnik, meg jó húzósnak is! Kép Bővebb infót (személyes tapasztalat) kérek a talin! Kép
Nagymama-sztori kész horror. Nem is értem ... na mindegy.

Mennem kell, ma valami buliba visz apa, s még ki kell vasaljam a gatyám. Kép

Pussz: Boró
femõke
 
 


Boldog szülinapot OLinak!
Kép
katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Nos mis is előkerültünk.
Köszönöm a részvéteket, csütörtökön volt a temetés. Kiderült, hogy műszaki hiba miatt zuhant le a helikopter, ezért kellett a 28 éves unokatesómnak meghalnia.

Vidámabb vizekre evezve.
Túl vagyok két szemináriumi dolgozaton és ismét nagy erővel csapnánk bele a közös játszóházazásba, meg minden egyéb programba.
Látom buli készülődik. BORÓ! Mi is mehetünk? (Bocs, hogy így eltűntünk, de a vizsgaidőszak, meg a váratlan tragédia miatt...)
Szóval, ha mehetünk, akkor mi is mennénk. Kérlek válaszolj. Ide vagy sms: új a mobilom: 06 70 6013881).

Mindenkinek pussz.
Manga+ Matykó
manga
 
 


Sziasztok!

Végre én is le tudtam ülni a gép elé. Amíg fürdik a gyerek, addig van egy kis időm.

Szóval:
a hétvége megoldódott. apa tervezett szombat reggeli indulása előtt 1 órával eszembe jutott, hogy a szikla mellett van egy turistaház, esetleg ott megszállhatnánk és akkor mi is mehetnénk. 1 óra kellett, míg megtaláltuk a telszámot és tudtunk szállást foglalni. Gyors pakolás és irány a bükk!
Kincső az autóban -már majdnem a ház előtt-összehányt mindent. Ilyen még nem volt.
Komoly baja nem lett, jót kirándultunk a szép időben.

Kép

"Sajna" hallom a lépéseket a fürdő felől, mennem kell. Remélem tudok még jönni.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Buksi, nem nézték meg végül a filmet, mert anyukám barátnője talált valami kifogást, hogy most még sem jó, majd máskor menjenek el inkább. De mondtam anyukámnak, hogy én is elmegyek vele, csak szóljon. Kép
Remélem sikerül jó estirendet kitalálnotok. Vencel este 10-ig bírja? Előbb nem is lehet letenni?

Andi, nem semmi ez a fényképezős sztori. Gratula a lépésekhez! Kép Drukk, hogy ne legyetek betegek!

Judit, panaszkodj csak nyugodtan. Mi volt a gond?
Köszi az ötletet az alváshoz, értettem, nem volt bonyi. Kép Az a baj, hogy én nem tudom eltalálni ezt a pillanatot. Mert szépen eljátszik, aztán hirtelen, egyik pillanatról a másikra lesz nyügi, és akkor máris jön a szemdörzsi, stb. Napirendünk meg igazából nincsen, elég változó.
A kézzel gyümizés pedig úgy alakult, hogy jó ideje együtt kelünk reggel. Nem nagyon szeret egyedül lenni, ezért amíg én reggelizem kiviszem magammal a konyhába, betettem az etetőszékbe, és hogy ne unatkozzon raktam a tányérjába gyümit. Ő meg szépen el van vele. A legédesebb az, ahogy a mandarint csócsálja. Mindkét kezébe fog egy szeletet, hol az egyiket, hol a másikat kapja be, aztán amikor már kiszívta a levét, majd visszateszi a tányérba (vagy a földre Kép)és vesz egy másik szeletet. Kép

Móki, tündéri ez a nagyfiú! Kép Nem semmi ez az ülés. Kép

Ágiboszi, de jó, hogy újra itt vagy. A tiéd volt a fát a járókába öltet! Kép A múltkori talin mondtam a többieknek, hogy itt írta valaki, de nem emlékeztünk rá, hogy ki volt. Kép

Ines, jobbulást a nagymamádnak! Elhiszem, hogy felháborított a nagybátyád, hogy egy szót se szólt.

Noresz, köszi neked is a tippet. Bár erre a ringatásra nem szeretném rászoktatni, így is fáj néha a derekam. Én max néhány lépést sétálok vele, aztán inkább leülünk a fotelba. Kép

Boró, mail megjött, köszi. Akkor szerdán talizunk!
Milyen buliba mentek?

Ed, a spontán ötletek mindig a legjobbak! Nagyon édi piroska Kincső! Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Apa nyaggat, hogy kell a gép így csak röviden: a képek nagyon arik!

Ágiboszi, végre! Már nagyon hiányoztál!Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Megint én.

Tünde, Kincső is hasonlóan falatozik, de nála első a husi. Húst hússal enne. Tiszta anyjaKép

Noresz, a nappali (és néha az esti) elalvással nálunk is gondok vannak. De bevetettem az erkélyt. Kiteszem a babakocsiba, és néhány perc múlva alszik. 2-4 óra az elvóideje napközben.

Buksi, nálunk is kéne már valami esti rend. Én most itt netezek, Apa meg segít az apjának nyomtatni. Szerencse, hogy mosogatnom ma nem kell, mert após rendes volt, megcsinálta helyettem.

Boró, sajna mi nem érünk rá szerdán. Remélem a legközelebbi taira mi is tudunk menni.

Hicu, az említett film nagyon szép, már láttuk régebben is. Ha időd majd engedi Kép, akkor nézd meg a Zuhanás a csendbe című filmet. Tuti! Pihenj sokat!

Így hirtelen néhány nap kihagyással ennyi telt tőlem. Elfáradtam, megyek aludni.
Holnap jövök.
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok,

együttérzéseteket köszönjük.

Most csak gyorsan,írok egy kicsit, mert nem vagyokKép

Buksi,
ez nemrég nálunk is nagy probléma volt kb 1 hónapja, amikor abbahagyta a cicit,de nem tudom, hogy ez-e az ok, vagy amiatt nem akart cicizni, mert ki akart jönni a szobából.Szóval,nekünk az vált be, hogy nappal csak 1x alszik, és fürdetés után kijön apával ide tvzni, és itt alszik el, az esti kávéja után.
Tudom, hogy nem a legjobb módszer, de én annyit kínlódtam vele, és csak ez jött be. Így nincs sírás, nem hisztizik, nem fárad ki,és szépen alszik éjjel is.
Tudom, hogy te az ahol lefeküdt ott ébredjen híve vagy, de most olvastam a KMben, hogy ez egyáltalán nem biztos, hogy fontos, meg én igazából nem is észlelem a fiúnál, hogy zavarná a dolog.
Szóval, ennyi, de biztosan kapsz még tanácsokat.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!A képek íme:KépKépKépKépKép
A harmadik moci kicserélődött egy dömpire.Így ennek a tárolása még több helyet kíván.Nagyon szereti valamennyi játékot.De ha a moci lett volna annak is nagyon örülünk.

Kedves Oli!Utólagosan NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!KépKépKép

Ja,utólagosan megjegyeznénk Balival,hogy próbálkozunk az egyedülállással...

Röviden csak ennyit...Puszi mindenkinek...
ari80
 
 


Sziasztok!

Tettem fel 4 új képet:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3698

Kisbuksi
Köszi a gratulát, nagyon vicces a kicsisrác, hogy tényleg csak a "tiltott" dolgokra kattan rá, és azokért mászik, mint a gép, amúgy meg nyugisan játszik vagy gekkózik Kép
Nagy kupaktanács eredményére kíváncsi vagyok Kép

Boró
Na, milyen buliba mentél tegnap? És jól sikerült?

Katianyu
Mi van Veletek mostanság? Ne légy ilyen szűkszavú!!!

Hicu
Ha még egyben vagy, adj életjelet, mert kezdek izgulni!!!!! Kép

Manga
Puszi, most már gyere gyakrabban! Kép

Ed
Hát a lehető legjobb megoldást találtátok!!! Kép
Csudaédes Kincső szerkója Kép

Tünde
Szenvedésemet az altatással nem tippnek szántam, hanem panasznak Kép Kép Nehogy követni merd!! Kép

Ari
Jók a képek a járműparkról és a boldog tulajról Kép

Nekünk meg tegnap érkezett házhoz Pupák útlevele! Kép Kép Kép Nem semmi, akárhányszor ránézünk, nevetünk Kép
Mozi helyett: mivel karácsonykor kaptunk egy használt videót, felfedeztük a spanyolviaszt, hogy van kölcsönző is a világon, így tegnap este kivettünk egy filmet. Hát, nem volt valami könnyed habos kikapcsolódás, eléggé felkavart... Kép Ja, a Fahrenheit 9/11-et néztük.

Puszi
Noresz
noresz
 
 


Kép
Szi anOresz! Édes vagy, még egyben vagyunk, csak időm nincs, hog írjak.
Most felugrottam a galériára, és eközben lent Dudu már kipakolta az egyik könyvespolcotKépKép
Kicsit kivagyok, állandóan csk takarítok, pakolok...

PUSZI!!!!
Ha tudok, jövök este!Kép

hicudzsi
 
 


AriKép
Nem semmi méretei vannak a járgánynak, de jóKépKépKép

BuksiKép
Kérjük a beszámolót az új napirendrőlKép

Én ma olyan fáradt vagyok. Lehet, hogy a hó miatt van?

Jó lenne valami ötlet, mit főzzek holnap. Legyen egyszerű és finom.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Hahó, hol vagytok?? Mindenki el van havazva?? Kép

Ed, 2-4 óra??? Jaj, de irigy vagyok! Kép Nálunk max 1, de inkább 3/4 óra az alvás.

Ari, nagyon édi Bálint a képen! Kép

Noresz, aranyosak a képek! Kép Hova utaztok az útlevéllel? Az altatást azért mégis köszi, mert néha tényleg annyira rossz, hogy nem tud elaludni, hogy gondoltam már mindent kipróbálnék. De érdekes módon, két napja, mióta itt panaszkodtam, egész hamar elalszik. Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Tünde, itt csak szállingózik a hó, mi még nem vagyunk el/behavazva. Kép
Ja, ha beválik, akkor tessék csak panaszolkodni. Kép

Lányok, amiért billentyűzetet ragadtam, az a következő: SENKINEK ne legyen lelkiismeret furdalása, ha ma nem tud eljönni hozzánk. Majd jön legközelebb. Kép

Pussz: Boró
femõke
 
 


sziasztok!
Hát kicsit elhavazodtam! Ha végre idejutottam a géphez inkább csak olvastalak benneteket, irni már vagy az időmből vagy az energiámból nem futottaKép
pedig általában be van kapcsolva a babanet..meg a chat, de mint akinek mágneskapcsoló van a seggében .ahányszor leülök a kicsi családomnak egyből van valami kínja...igy csak futkosok ide-odaKép
Ákos beszoktatása mégsem megy olyan egyeszerüenKép amennyire készült az oviba meg az első héten alig várta, hogy meheseen, mots annál jobban üvölt, hogy nem akar menni, de ma már ott is ebédel..na kiváncsi leszek.
Nekem megszünk a melóhelyem...igy tegnap elcammogtam a münkaügyihivatalba..3óra várakozás...munkanélüli lettem Kép
de van jó oldala is a solognak mivel beakarnak iskolázni...pont most indul egy intenziv német képzés amit ők fizetnek...heti 5 nap és addig nem is kereshetek melót..és kötelező levizsgáznom...egyre jobban ugy gondolom, hogy nagyon jó lenne..valószínű, hogy belevágok!
Csibének lassan kiosztják a félévi bizit...na ezzel nem fogok dicsekedni..
közben már van valami kilátásban melóilag, de igy is uygis csak márciusban kezdhetnék..és megvárnakKép

bocsi, hogy most csak magunkról irtam és kicsit össze-vissza..de szita az agyam...meg ugy terveztem, hogy ma pihi meg ideirogatás lesz a program erre apci hazatelcsizet, hogy jön ebédelniKép

sziasztok...remélem legközelebb nem ilyen nagy elmaradást kell potolnom

katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Végre van babanet!

Boró! Nem tudom, mikor tudunk menni, de ma délelőtt Dorka bealudt a kocsiban, így még később fog felébredni. Kép Almássüti
nem sikerült, így stornó.

Orsko, viszem a CD-t.

Kép
Kép
szilvih
 
 


KatianyuKép

Hát nem jó hír, hogy megszűnt a munkahelyedKép Visszavettek, és utána kirúgtak? vagy mi történt? Az jó, ha németből vizsgát tudsz tenni ingyenKép És mi van kilátásban?
Én is félek, hogy nem vesznek vissza, vagy épp akkor nem tudnak munkát adni, mikor vissza szeretnék menni.

Jó talizást mindenkinek!

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak most jöttem, meg tegnap nem tudtam belépni. Kép
Most olvasni sem tudok, sajnos mindenkinek ömlik az orra, Kitti hőemelkedéses.
Így maradunk itthon.

Jó hír viszont, hogy Peti határozottan elindult!

A hétvégi 2-3 lépéssel kezdte, és ma már 2 métert is megtett!

Jó talizást!

Pusz!
Andi
andi68
 
 


Egy szülinapi kép. Sajnos tortaevős nincs.
Nem baj, majd kap a héten egy szelet tortát, és lefényképezem vele! Kép

Pusz.
Andi

Kép

Balról jobbra: Andris (barátnőm kisfia, én, Peti, Kitti Bálinttal,(nagyon nehéz neki, ezért vág ilyen elkeseredett képet! Kép ) mögötte Ari,Bálint anyukája, és mégegy Peti kisfiával, Szabolccsal.
andi68
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam, mire elakartam küldeni, a Babanet nem műkődött.
Sajna Olinak hasmenése van, így nem kockáztatunk, nem szeretnénk senkit sem megfertőzni.

Boró!
remélem azért így is szép létszámmal jöttek el hozzátok. Úgy mentem volna.

Időm mostanában szinte semmi, a két gyerek nagyon lefoglal most, Hanna nem alszik már délutánonként, az az egy óra pihim is megszűnt.
Ez van.

Buksi!
Nálatok mi lett megbeszélés eredménye?


És az akkor és most kép Oliról.
Puszi

KépKép
ini
 
 


Első Szülinapotok alkalmára:

Oli!

Kép

Peti!

Kép

Bence és Orsi
orsi17
 
 


Manóka, Manga Őszinte részvétem Nektek!

Ildi, papádnak gyógyulást! Vigyázzon Magára!

Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok írni egy kicsit, mert Zsófi nagy végre elaludt, ha felébredne akkor mennem kell.
Már megint rengeteg elmaradásom van szülinapi köszöntés révén:

Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT PetikénekKép meg OlinakKép!!!!!!

Manga, hát nem is lehet erre okosat írni, mikor fiatalon elmegy valaki, ráadásul ilyen tragikusanKép Őszinte részvétem....

Manóka, szintén őszinte részvétem a nagypapád miatt!

Köszönöm a jókívánságokat én is. Apukám már jobban van, talán holnap haza is engedik DebrecenbőlKép Még nem tudja, de teljes életmódváltás előtt áll. Nincs több zsíros kaja, meg cigi, meg szombat esti fröccsözgetés. Bár ez a ritkább, inkább szeret sokat nassolgatni, de 19-es cukorral remélem már abbahagyja ezt az egészségtelen életmódot.

Nálunk egy kis hőemelkedés volt tegnapelőtt este, meg ma reggel pár hurutos köhintés, de azóta se semmi. Reménykedem, hogy megúsztuk nagyobb megfázás nélkül a telet.

HajniKép
Ez a plüssszopi csúcsKép és nagyon aranyos. Zsófi már nem ilyen jószívű, ha odateszem a cicimhez a macit, mérgesen eltolja és bekapja, hogy az az övé.

NoémiKép
Mindig döbbenek, mikor írjátok kinek-mit mond már a babója, ez a jintapajinta is tök aranyosKép Tényleg már szép napok jönnek az anyuciknakKép
Fogban ti is jól álltok, nekünk 4és fél vanKép
Mi az a vitacolan?? Szeretném, ha Zsófi is zabálnaKép Vigyázz a nagy pocidra!Kép

BuksiKép CicipapaciciKép Ilyen aranyosatKép, már megint csak döbbenek.
Hát csak nekem van egy igazi némaleventémKép
Tényleg mi lett a napirendetekkel?

OrsiKép
Emlékszem kérdezted régen, hogy nem futunk-e össze Mc-on a hétvégén. Most apa miatt zűrös volt, de ha jössz legközelebb, mindenképpen hívjál már és talizzunkKép

NoreszKépÚtlevél, tényleg nagyon aranyos lehetKép Nem fényképezed le? Kíváncsi vagyok, de Pupákotok tán az unión kívül máshova is akar menniKép Képeket megnéztem ámKép

HicuKép Gondoltam a pocidra, hogy egyben vagytok-e mégKép Remélem jól érzed magad, és nem aggódsz a műtét miatt. Ugyis minden rendben lesz, csak szóljjj mihelyst történik valamiKépKép

IniKép Olinak gyors-gyors jobbulást a hasmenésből! Csinálsz ilyenkor valamit, hogy megfogja a hasát, vagy csak megvárod hogy elmúljon magától? Igazáből még nálunk nem volt ilyen, én nem is tudom mit kell csinálni ilyenkor. Délutáni pihimegvonásKép

AndiKép
Hatalmas gratula a méterekhez, tényleg könnyű lesz megjegyezni a dátumotKép Kittinek meg nektek is jobbulást!

JuditKép Lehet, hogy én nem vagyok elég figyelmes de te is régen jártál errefelé és nem írsz LénárólKépMeg miért is volt zűrös napotok?
Furcsa, hogy telik az idő, sokáig Léna volt legfiatalabb a brancsban és már ő is mindjárt egyéves leszKép

Mennem kell, mert most apának kell a gép, de a kimaradtakat szeretném éjjel pótolni.
Hátha éjfél előtt sikerült Zsófit újra elaltatni, bár erre kevés remény van, tekintettel arra, hgy még most is alszikKép

Sok puszi MindenkinekKép

Ildi
bpildi
 
 


Rakok fel pár képet a mai lakásavatóról.
Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Most az ilyen volt, ilyen lett képek, amivel adós voltam:KépKép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Na itt vagyok, közben volt egy gyors altatás. (5 perc alatt elaludt.Kép)

Szóval még egyszer meg szeretném köszönni Borónak a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat, persze legközelebb, ha megyünk, még jobb lesz, viszünk majd bikinit meg szaunakesztyűt Kép. De komolyan, nagyon szép a lakásotok, biztosan nagyon-nagyon boldog lesz ott az egész család!

Lassan én is szeretnék tartani egy házavatót, most hazafelé elhatároztam, hogy ha kész a lépcsőnk, megejtem a dolgot. Még ne kezdjetek el sütit sütni, már egy éve készül szegény. Kép

Buksi, elfelejtettem a homeos dokinéni elérhetőségét elkérni, pedig még beszéltünk is róla! Elküldenéd mailben?

Ildi, dehogy van némaleventéd! Majd elkezd ő is szép dolgokat mondani! Ki hamarabb, ki később. Ja, vigyázz, útlevél a manóknak unión belül is kell! (Már megint okoskodom.) Egyik barátnémék elindultak Szlovákiába nélküle, gondolták, unió meg minden...

Ini, hát már megint nem sikerült találkoznunk! Pedig már örültem, hogy megismerlek benneteket! Jobbulást!

Ja, és bocsi Borótól és Mangától, de a lótifuti fiúk egy képemen sem lettek jók, vajjjon miért?...

Mennem kell apázni, olyan ritka, amikor 8kor már alszik Dorka...

Pusz

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Hát persze, hogy a legfontosabbat felejtettem el: nagyon szuper-jó házavatót kívánni Nektek!!!

De látom jól sikerült!!KépKép

SzilviKép
Dorkából nagyon-nagyon szép kislány lettKép

Tudom én is, hogy azér' nem jó még útlevél nélkül elindulni, de apa most mehetett volna egy napra Milánóba és úgy, hogy lejárt az útlevele.
Azt mondták neki a légitársaságnál, hogy nem muszáj meghosszabbítani,na de ki tud itt tisztán látni..

Éjjel próbálok jönni:

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Nos hát igen...,az új napirend szuper,csak nem ad alkalmat babanetezésre. Holnap napközben jövök,addig is írjatok sokat, puszi mindenkinek.lakásavató buli nagyon klassz volt!!!

Buksi
kisbuksi
 
 


Én is elfelejtettem valamit: Olinak utólag is kívánom, hogy nőjön nagyra, és nagyon boldog szülinapot!!!

Pusz

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Örülök, ha jól éreztétek magatok! Kép
Ismétlés majd sültgesztenyével?! Kép

Szilvi, nem is tudom miért, biztos benne álltam a képben. Kép

Ildi, gyere talizni! Utána hamar elalszanak a Pöttömök! Kép

Manga, bennem csak most tudatosult valamiért a tragédia ... Ne hari érte légyszi és őszinte részvétem.

Buksi, részletes beszámolót!!!!! Kép

Hicu, egyben vagy még?

Ini, Rebi, Andi és Pöttömjeik: gyógyuláshoz itt vannak a gyógypusszok! Kép

Jó hírem is van, de elfelejtettem Nektek mondani: Noinak mégsem szűnik meg a net, de sajna eztán se tud sűrűbben jönni. Na megyek romantikázni. Kép

Jó éjt: Boró

P.S.: A hétfői bulit átszundítottam. Kép A Márkusban lett volna valami árukapcsolásos vacsora-party. Majd legközelebb.
Buksi, elfelejtettem megkérdezni, hogy sikerült az edénybemutatód, amire készültél ... Plííííííz
femõke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: