Új privát üzeneted érkezett!

Hál istennek fogam helye már nem fáj, így ez a gond egyenlőre letudva. Én egyébként SZTK-ba járok, és kedves a doktornőKép

Fogynom nem kellett igazából, de ahogy szokták mondani, a kilók oda jönnek fel, ahova nem kell. És azóta se tudok visszatérni az evéshez.
A kedvem sem jó, de nem szeretnélek Titeket lehangolni.

BuksiKép
Örülök, hogy Vencelke jobban vanKép Nagyon rossz érzés lehet, mikor a gyerek bágyadt, kedvetlenKép Ennél rosszabb nincs isKép

IldiKép
Hasonló cipőben járunk. Sexhez nekem sincs kedvem, meg úgy egyébként semmihezKép Várom már nagyon a tavaszt, mert lehangoló itt benn a lakásbanKép

Petinek nagyon boldog első szülinapot kívánunkKépKépKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Andi,

Petinek nagyon boldog szülinapot kívánunk Kincsemmel!

Kép

Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Ajjaj, ez majdnem 2 lett, de gyorsan megpróbálom kitörölni. Kép

Buksi, jól tetted, hogy beadtad a bogyót!

Lányok, még várok 1-2-3 napot, s utána elküldöm a bulihely címét és megközelíthetőségét e-mailban azoknak, akik jelezték részvételüket.
Kispapik rézvételéről nem nyilatkozom, enyém lehet nem lesz itthon. Ha valaki hozni/küldeni karja, akkor szervezzen partnert is hozzá, mert én fociban teljesen tájékozatlan vagyok. Kép (Nem szeretném, hogy unatkozzon.) Kép

Boró
femõke
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat!

Gyorsan 2 kép az ünnepeltről!

Pusz.
Andi

Peti 1 hetesen, a büszke tesó karjaiban!
Kép
és 10 hónaposan, Vencel buliján!
Újabb kép csak szombaton lesz!
Kép
andi68
 
 


Sziasztok!

Olyan édesek vagytok, hogy így gondoltok rám.

A cukrommal még nincs hírem, de nemsokára megyek terhelésre. Szerintem két héten belül kezdem a diétát Kép Bár most sem híztam még egy dekát sem.

Nyugodtabb is vagyok.

Ildi!
A szex téma sajnos nálunk is így van. Sajnos a férjemet ez megviseli fizikailag és lelkileg egyaránt. Olyan depis tud lenni, hogy el sem hiszitek. Azért mostanában már volt egy-két alkalom, hogy rámjött, de nem a szexéhség, csak hogy apát babusgassam. De neki nagyon jólesett, hogy végre magamtól közeledtem hozzá.

Buksi!
Vencelke hogy van? Jobban? Lili 3 hétig volt beteg. Ebből 1 hétig adhattam neki a gyogyót, utána már csak öngyógyulás volt.

Furcsa érzés lehetett, hogy kiderült, hogy egy régi barátod naplóját olvasgatod. Kép

PETIKE!
Boldog Szülinapot!!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Túléltem a mai vizsgát is, ez volt a legnehezebb. Már csak 2 vizsga van hátra, aztán remélem végre tudok jönni megint rendesen.

Minden ünnepeltnek: Bálint, Dorka, Peti, Ákos, Hanna nagyon boldog szülinapot!

Kép

Boró, mi szívesen elmennénk, és jó is a jövő hét szerda.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


sziasztok!

életjel... vagyok Kép .. jól is vagyok... csak az olvasásig sem igen jutok... Párom sokat van itthon (vizsgaidőszak Kép), kihasználunk minden percet... Jót tesz nagyon... KépKép Délutánonként még aludni is el-eljutok... már ha itthon vagyok... Kép Remélem holnap vissza tudok olvasni... Tudom, hogy most sok szülinap volt/van... de személy szerint szeretnék köszönteni... Kép ... úgyhogy majd jövök Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Én is életjel Kép Bár egy kicsit félhullaként.
Szóval ritkán jutok gép közelbe, ha igen akkor is a XV.kerületis lányokat akar/om/tam felpörgetni egy kicsit. Olyan jó kis csapat volt, aztán meg mindenki szétszéledt, de most látok újra esélyt, hogy feléledjünk porainkból.

Szilvi köszi, hogy hiányoztam Kép

Alexa mostanában mintha dackorszakban lenne, de szerintem még túl korán. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja mar, dobálja magát, harap (2 foggal, mert ugye még csak ennyi van Kép)
Ma megkapta az agyhártyagyull. elleni oltást, egész ügyes volt, csak egy ici-picit sírt!

Remélem minden ünnepelt megkapta a képeslapjaimat!
Andi Petijének ezúton kívánok boldog szülinapot:
Kép

Pusza MINDENKINEK!
Hajni
tigribigri
 
 


Nagyon köszönjük mindenkinek!
Tortás képet majd szombat este tudok produkálni!
Puszika!
Andi
andi68
 
 


sziasztok!

Hajni!
Köszönjük a lapot!

Tegnap Hanna mgkapta a 3 éves oltást. estére eléggé nyűgős lett, meg ma reggel is, sírt, hogy hívjam haza a papát, ne dolgozzon, legyen vele stb.

Olinak a felső két foga már majdnem kint van, már tényleg csak pillanatok kérdése, az is lehet, hogy már átört, csak a duzzanat még van? Nem tudom.

Lányok gyerünk írjatok, haldoklik a topik!

Tünde!
Gratula a vizsgához, és szurkolunk a másik kettőhöz.

Rebi!
Próbáltalak hívni, de kevés sikerelKép

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Abszolút javulni látszik a helyzet. Van némi hasmenés,de a közérzete szinte a régi Vencelnek.Enni még nem nagyon eszik,de gondolom,ha szüksége lesz rá, ez elmúlik Kép. Ma este abszolút látok már sanszot a hosszabb írogatásnak,de azt hiszem Ákost és Petit még nem köszöntöttem fel. Így utólag kívánok sok-sok boldogságot,srácok! Köszi a gyógyi kívánságokat is!

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.01.13
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 7 hónap 18 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 8 hónap 24 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 9 hónap 29 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 10 hónap 16 nap 29.máj 15.febr
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 10 hónap 20 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 10 hónap 24 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 10 hónap 27 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 10 hónap 28 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 10 hónap 28 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 11 hónap 0 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 11 hónap 3 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 11 hónap 10 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 11 hónap 16 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 11 hónap 20 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 11 hónap 23 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 11 hónap 28 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 0 hónap 1 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 0 hónap 5 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 0 hónap 6 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 0 hónap 7 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 0 hónap 10 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 0 hónap 14 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 0 hónap 17 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 0 hónap 19 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 0 hónap 25 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 0 hónap 26 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 1 hónap 4 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 1 hónap 5 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 1 hónap 6 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 1 hónap 10 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 1 hónap 12 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 1 hónap 24 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 2 hónap 0 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 2 hónap 5 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 2 hónap 13 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 2 hónap 14 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 2 hónap 23 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 3 hónap 3 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 3 hónap 12 nap 15.máj 22.jún
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 0 hónap 4 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 3 hónap 15 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


HajniKép
Hasonlókat én is tudnék mesélni Domcsiról. Időnként úgy összeszorítja az ökleit és a száját mérgibe, hogy nem engedek meg valamit, hogy csudaKép De hidd el, ez még nem a dackorszak. Lesz ez még így semKép

TündeKép
Gratula a sikeres vizsgáhozKép Én eltökéltem, hogy januártól angolozok, de még nem vitt rá a lélekKép

Petikének nagyon boldog szülinapotKépKépKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Nelli,
ajaj akkor kössem fel a gatyámat?! Kép
Mi újság a cumitokkal kapcsolatban, Domcsi elfogadja már az újat?
Foggal én is úgyanígy jártam tavaly, áttudom érezni a dolgot! Kép

Tünde nagyon szuper csaj vagy, hajrá és mindjárt vége is a sulinak! Kép

Oldalakat kell vissza olvasnom, hogy tudjak a többire is reagálni, igyekszem, igyekszem Kép

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Lányok!
Én úgy felhúztam magam. Azt hallottuk, hogy itt az oviba, ahova a Hannát akarom beírtani nem vett fel egy gyereket, mert nem jártak eleget templomba.
Most mindjárt robbanok az idegességtől.

Ines
ini
 
 


PETINEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!Kép
KépKépKépKépKépKép
Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Köszi a kajás hozzászólásokat. Végül sikerült alkotni zöldsége pulykás ragut, ami alapnak jó, onnan lehet variálni. A krumpli egy kicsit szétfőtt, apósom csak ennyit mondott :" vácon is ilyet adnak - a raboknak". Persze ezt csak poénból mondtaKép Kiváncsi leszek apa reakciójára.
Sajna eddig fűszeresen főztem apa miatt, leveskockákat eddig sem tettem a kajákba a mű ize miatt.

Én is rendelkezem felesleges hajjal és néhány kilóvalKép szóval akit érdekelKép

Hétvégén egyedül leszünkKép apa elmegy mászni, azt mondta, csináljak azt, amit akarok. Szóval a hétvége is a szokásos egésznapi gagyogás leszKép
És még legyek boldog. No nem panaszkodok tovább.

Ines, átküldöm az adataimat a táblázathoz, mert amilyen zokni vagyok, megint elfelejtem. köszi
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Orsko, kérdezted a tejet. Ahogy bemész a csarnok főbejáratán, jobbra van a piac, balra üzletsor (ruhás, zöldséges ...). Na ennek a sornak majdnem a végénél van a tejes. Kép Többnyire hosszú sor áll előttük, arról lehet felismerni. Kép

Ini, ne boszankodj, felesleges. Tudsz róla, hogy állami óvoda nem mondhat (elvileg) nemet? Szóval hiába, hogy GYED/GYES-en vagy otthon, ha kéred a gyerek felvételét, fel kell venniük. Múltkor olvastam valami gyere3kes újságban, az "ombucman" közleménye volt.
Fogacskákhoz gratula!!! Kép

Ed, akkor jó gügyögést Nektek hétvégére! Kép Menjetek el csavarogni valahova gyerkőcöstől, vagy hívjál vendéget! Kép

Valaki kérdezte a fogdokit. Én a mi családinkat csak ajánlani tudom, nem túl drága, viszont jó a humora. Kép Hátránya, hogy mindig rengetegen vannak nála, szóval időben be kell jelentkezni. Itt dolgozik a Bocskai úton, közel a Skálához.

Rebi, Hajni, szaporázzátok az olvasást! Kép Azért ilyen sokat nem is írtunk! Kép

Buksi, Vencellel mi van?

Többiek? Most nincs sétaidő az eső miatt ...

Mentem, mert lejárt a kimenőm. Kép

Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Most csak Ininek, majd később bővebben is. Mivel most tanulom az oktatási törvényeket, így a következő van:
3 éves kortól mehet iskolába, de kötelező csak az utolsó, iskolát megelőző év, ami iskolára felkészítő év. Az óvodába jelentkezni kell, amikor a 3 évet betöltötte a gyerkőc és a szülő úgy dönt. A körzethez tartozó óvoda esetén az igazgató kötelezően fel kell vegye a gyereket, csak az az óvoda utasíthat el, amelyiknek nem tartoztok a körzetébe.
Este jövök majd, Zita
zitus
 
 


ZitaKép
Jó is lenne, ha már 3 évesen suliba iratnánk a gyerkőcöketKép (tudom, csak elírásKép)

HajniKép
Nem tudom igazából, hogy cumival alszik-e el vagy nem, mert nálam az a szokás, hogy berakom Domcsit az ágyába, odarakom az új cumiját, és becsukom az ajtót. Alszik, szóval vagy elfogadja, vagy anélkül alszik. Napközben már nem kell a cumi, bár néhányszor már láttam az ujját a szájábanKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


sziasztok! Ezt tegnap este írtam, csak nem volt netünk, és nem tudtam elküldeni.

Sziasztok,

Tegnap, amikor elküldtem a hszomat, utólag elolvasva ledöbbentem, hogy olyan hülye stílusban írtam, mindenkitől bocsi, bocsi! Mintha én tudnék mindent a legjobban a világon... Csak akkorra már lementem a netről, és olyan hangos a modem újra felcsatlakozni. Kép

Petinek még egyszer BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Buksi, az antibiotikumtól biztosan gyorsan rendbejön Vencel! Most olvastam a Picik és Kicsik-ben (azt hiszem, egyszer te idéztél belőle), hogy fontos, hogy ilyenkor a szülők ne érezzenek bűntudatot, hogy biztosan az ő hibájukból betegedett meg, mert ezt vagy azt csinálták. (Na tessék, már megint okoskodom! Kép) De tényleg jó, amit a betegségekről ír! Akkor a mai sms storno, ugye?

Ini! Miért nem adod a közeli oviba Hannát? Ha az idén úgysem tudtok építkezni? Akkor még két év is eltelhet, míg messze költöztök? Óvónénik kijavítása.Kép

Szex: Én már annak is örülök, ha nem fáj a gátmetszésem... Ennyit erről.

Még akartam okoskodni, de apától 10 percet kaptam, az meg letelt. Kép

Pusz mindenkinek és bocs az okoskodásért

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Akartam írni, de a férjem most öntötte végig a szobát cólával így megyek feltakarítani.

Annyit még, hogy észer se vettem, Nelli, hogy sulit írtam, annyira abban vagyok!

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Mivel helyreállni látszanak a dolgok /kopp-kopp-kopp/,visszatért a jókedv és visszaolvastam egészen az elutazásunkig,úgyhogy talán olyan dolgokra fogok reagálni,amire már nem is emlékeztek...KépOlyan jó,hogy Vencel a régi,még a betűk is sokkal szebbek lettekKépKépKépÉppen ezért mától megint nem rajtam fog múlni,mennyire pörög itt az életKép.

Először is írok néhány dolgot Vencelről,mert mostanában a kakiján és hányásán túl nem sokat meséltem,pedig olyan sokat fejlődött! Pillanatnyilag a mozgásfejlődés kicsit stagnál,vagy legalábbis még nem tervezi járást,inkább a beszéde és a manuális készsége fejlődik. Már bármilyen formabedobóba bele tud dobni bármilyen formát /persze meg kell mutatni,melyiket hova/ és a Fisher Price csiga három formáját magától is jó helyre dobja. Amiket mond: bűű /boci/,páh-páh /kacsa/, sssz /kígyó/, szájtátogás /hal/. Ebből a bocit,kacsát,halat most már bármilyen képről,figuráról felismeri,élőben hallal találkozott,volt nagy tátogás. A vau-vau érdekes, mert ha ugatást hall,vagy az utcán lát kutyát,az vau-vau,viszont szerintem képen és figurában zavarja a kutyák sokfélesége,nem mindig egyértelmű.Tyúk:to-to.A nagyragadozók:áááá. A többi állat egyszerűen nem érdekli Kép. Aja gyeje-amióta nem gondolkodik azon,hogy jön-e utánam, értelmét vesztette,így nem használja Kép. Evés: papa, Cicizés: cicipapacici.Mindne jármű:brrrrrr. A nyaraláskor az étterem ablakából meglátott egy sárkányrepülőt és egész délután mutatta az égen,hogy brrrrrrr ott. Minden ami csillogó,csingi-lingi,lóbálható az csi. És a pötty,meg bármilyen apró minta az puttyKép.Bocsi,hogy a komplett szótárát felsoroltam,csak most nagyon "dumálhatnék"...

Képzeljétek!

Az egyik barátunk meghívott minket egy lakásavató farsangi buliba. Kicsit már majdnem rosszul esett,hogy kimaradunk,de ez családi buli,egyik hétvégén délelőtt 10-től. Nem jópofa? Most ezerrel jár az agyunk,ha van vmi jó és nem nehezen kivitelezhető ötletetek "családi" jelmezre,nagyon örülnék.

Kistesó: hosszas körbejárás után úgy döntöttünk,hogy ha Vencel is úgy akarja /mondjuk nem lesz egyik napról a másikra egy elvislehetetlen,kezelhetetlen gyerek,de miért is lenne?/,akkor július körül belekezdünk a projektbe Kép.

És akkor a maratoni hsz mindenkinek:

Andi!

Lenke néni kuckója letesztelve? ha igen,ne tikolózz! Szemüveg a wc-ben Kép

Katianyu!

Ezt a végtelen hosszú csúszásgátlót mondjuk Obi,Praktiker helyeken lehet kapni?

Orsi!

Meghoztad a kedvem Rómához!Szégyen,de nekem a szállodai medence tetszett legjobban Kép. Szerintem természetes,hogy Bence nem érti,hogy lehet bármi tendő fontosabb nála KépNem megoldható,hogy megy veled és mondjuk kicsit lassabban haladtok,de együtt? Bölcsi: abszolút elfogadom és megértem azt is aki vagy anyagi,vagy bármilyen okból ezt választja,én az eddigi információim és érzéseim alapján nem szeretném. Vencel pl. decemberben lesz 3 éves én inkább arra hajlok,hogy utána szeptemberben menjen oviban. A közösséget azért számtalan módon tudom biztosítani neki. Más. Hogy miért nem mentünk több napra nyaralni? Mert kispapit így is csak késő este látom,mert pótolja a munkahelyi hiányzást... Ja! Még azt akartam mondani,hogy szerintem a vékonyság némi cicivel férfiak millióinak álma /bár ez gondolom nem érdekel Kép/,úgyhogy ne aggódj! Hát ez elég csapongó lett...

Ini!

Szemüveg? Én nagyon sokáig nem hordtam /tinikoromban/,mert azt gondoltam,hogy elég az,hogy kicsi ,csámpás vagyok,egy szemüveg ne rontsa tovább a helyzetet Kép Mi is vettünk tátrás matricát Kép

Hicu!

Olyan érdekes,hogy már milyen régóta ismerjük egymást,és nem is tudtam a színészi tervekről,stb. Jaj! Ez a kórházi csomag nagyon izgi! Ami a ruházatot illeti, ez legyen a legnagyobb problémakör minden szülésednél,őszintén kívánomKép!!!! ja! Én a SM-ben találkoztam 5 csaszis nővel /mármint 1db nő 5db csaszi után/.

Zita!

Én nagyon örülök,hogy tanár lettél,nagyon szeretm minden megnyílvánulásod a tanítással kapcsolatban,árad belőle a "szívvel-lélekkel" Kép Ja! És meg kell jegyeznem: Matyi focira készülve elbűvölt... Uszi: sokan mondják,hogy érdekes módon csecsemőúszáson nem nagyon betegszenek le a babák,bár erről biztos nincsenek statisztikák,és bőbven akad ellenpélda is...

Bogi!

Örülök,hogy jól vagytok! Én szerencsére nem érzem úgy,hogy bármiről le kellett mondanom vencel miatt,de mindig is úgy terveztem,hogy akkor lesz gyerekem,ha ez minden vágyam,és semmit nem adok fel. Mondjuk nekem nincs olyan konkrét hobbym,és a karrieremet is szépen lezárva hagytam ott hosszú időre.

Boró!

Háááát,mivel jól vagyunk,gondolkodunk a jövő szerdán,de azért kérném mindenki őszinte véleményét,sem azt bnem szeretném,ha Vencel még gyenge lenne,és benyelne újra vmit,sem mást nem akarunk megbetegíteni!!!

Judit!

Ugyan mit írhatnék Neked most,hogy minden nap cseverészünkKép? Imádlak KépKépKép! Léna királylány apa nyakában hiperszuperpompi!

Szilvi!

Én nagyon szeretem a Picik és kicsik könyvet,bár a táplálkozás,hozzátápi,elválasztás téma nem pont nekem íródott,pl. kistesó kapscsán is ír számomra furcsa dolgokat,hogy ne szoptassuk tovább a nagyobbat,meg hasonlók. De az édesség téma megközelítése tetszett. Lényeg a lényeg,nem hibáztattuk magunkat,csak nem esett jól ez a ksi "malőr",meg nagyon aggódtunkKép. Amúgy nekem egyáltalán nem tűnik okoskodónak a stílusod, nekem az a korrekt,hogy ha rendelkezel bizonyos infóval, vagy véleményed van,azt írd meg,mert annyi történhet,hogy tanulunk vmi újat...KépA tanácsot megfogadni nem kötelező,de átgondolni érdemes lehet. Hú,befejezem,mert már annnnnnnyira bölcseket írok Kép!Képek Dorka szülinapjáról????? SzexKép. Néha megrémiszt,ha belegondolok,hogy császár után sem megy egyszerűen,mi lenne,ha még ilyen "apróságok" is lennének Kép?!

Orsko,

Enyém császár koraszülés miatt,meg az SM elég császározós kórház,minden bántószándék nélkül. Amúgy nekem a gyremekem világrajövetelének szavakkal nem kifejezhető érzésén semmit nem rontott a műtét,szerintem ez hozzáállás kérdése. Egyébként sincs már olyan vágyam,hogy meghitt hangulatban,álomkörülmények közt szülni:nagy,egészséges babát szeretnék lehetőleg természetes módon,de leginkább a számunkra legbiztonságosabban Kép

Noresz!

A múltkor olvastam a "3 vagy 4 gyerek?" topikban,hogy amíg a 2 és 3 közt nagy a különbség,a negyedik az nem akkora változás. Ez most így hülyén hangzik,de értsd jólKép! Persze nem anyagi szempontból.

Jaj! van még egy kérdésem,de már elteszem holnapra,kispapi hiányol!

Puszi mindenkinek!

Buksi,aki marad tirpi-törpi,mivel senki nem ajánlott fel plusz centiket Kép
kisbuksi
 
 


Hellóka!

Még egyszer köszi mindenkinek a köszöntéseket!

Csak nagyon gyors leszek, mert alszi-alszi.

Buksika!
Nehogy törpi maradj, én adok neked 3 centit, igaz, én sem vagyok egy óriás, de a párocskám sem, így csak kb. 2 centivel magasabb nálam. Remélem örülsz! Kép

Lenke néni kuckóban még nem voltam, ez a hét egy kicsit zsufi, de talán majd......remélem!

Peti ma egész nap nagyon rossz gyerek volt, semmi sem volt neki jó. Csak a cicin lógás, de egy idő után már fáj, és úgy sincs benne semmi.
Este viszont elaludt egy nyekk nélkül.

Remélem holnap jó napja lesz!

Szombaton lesz szülinapi torta evés, megfogadtam, hogy kitolok vele, mivel nem akar egyedül enni, ill. semmit sem emel a szájához, kitaláltam, hogy kiéheztetem, hogy a tortát egye! Lehet, hogy hülyeség, de megpróbálom, és tudom hogy imádja a tortákat, de ha megint egész nap szopikázik, akkor nem fogja megkóstolni.
Persze ez csak egy terv. Még lehet, hogy megesik a szívem rajta. (mint szinte mindig)

Sok puszi!
Jóéjt!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok
Hamár így előjött a szülések kapcsán, akkor a mi storink.
Császár:
azt hiszem én annak idején kihagytam a szülsésztorimat, mert egy kicsit sem volt szívderítő. Most, majd egy év távlatából is dühös leszek a dokimra, és az anesztesre. Tömören:
Normál szülésre voltam kiírva, no porblémo egész idő alatt. Hatalmas has, amúgy sem vagyok alacsony termetű, keskeny popójú fajta, szóval a sportnak köszönhetően lassú tágulás várható és gyors regeneráció. Ehhez képest 5perces fájásokkal mentünk be, kiírt után 2nappal, NSTn minden OK még mindig. beöltözés, beöntés, és tsai. Kispapit is beöltöztették, aztán vajúdgassunk. Már vagy 4órája lógtam a gépen és kispapin, amikor magzatburkot repesztettek, és hát ótvar zöld lötty lett a víz. Kispapi elájulás szélén, szülésnő kikisérte, engem meg megnyugtattak (!), hogy úgyis beszűkültek már a szívhangok és a magzatvíz se szép (belekakilt a baba), szóval császár lesz. És aztán következett egy kellemes 6órás vajúdás, a hátha semmiért. Senki nem szült, nem volt császár, de én kínlódtam és rettegtem a csaszitól. Na ezt a részt-mármint a császárt- gondosan kihagytam minden könyvből, mert ugye miért is lenne nekem ilyen. Betoltak, 3xra sikerült eltalálni a gerincemet a gerincvelői érzéstelenítéskor. Még emlékszem, hogy a dokinő szólt: nézzétek már, hát én még ilyet nem láttam, itt nincs is liquor(gerincvelői folyadék, marha fontos a mennyisége és az állaga), upsz, hú de van. Aztán félcsicsicsika, matatás a hasamban, kissé fura, jajj mindjárt elájulok érzés, aztán a síró gyerekhang és a gyönyörű, nyáladzó lánykám az arcomba tartva. Utána jött a fekete leves. Kínzó migrénes fejfájás 6napig,hányásig gyötrő szenvedés, vszínű orvosi műhiba folytán lecsökkent a liquor mennyisége és ennyi nap kell, míg a szervezet rendbehozza.
Ami a csaszisebet illeti nem sokkal jobb, mint a gátseb, megjegyzemKép Itt nem az üléssel, hanem a kakilással, tüsszögéssel, köhögéssel és nevetéssel van gond, no meg a varratok viszkettek és nyomtak(nak még néha ma is) .

Andi
Petinek hatalmas tortát kívántam és sok boldog pillanatot, sikerült, megkapta?Kép
Cicire vevő vagyok, hajban meg nagyhatalomKép

Orsi
Éjjel nálunk is hálózsák van, csak a regglei peluscsere és etteés bővült ki zsáklevétellel, és mivel alatta egy pizsi alapból szerepel, a lábas fajtából, nyugodtan randalírozhat. Így biztosított, hogy mir evisszaárek a futásból kispapi sem hentereg az ágyban KépKép

Noresz
mi olyat vettünk (KIKA), ami a kocsi saját övét használja, és egészen 36kg-ig jó. Még nem avattuk be, de bizalomgerjesztőKép

Ildi
OHKépKépKép Elég ótvarul hagzik egy is, hátmég halmozottan. Drukkolok, hogy bírjátok ki.

Katianyu
Ovi még ma is szuperált?

Bogi
Üstökösünket megpróbáltam megtalálni, de nem mentKép Jobb a te képed, asszemKépKép Kéne egy gyorstalpaló, mert nagyon rossz ilyen hülyének lenni. Nincs vmi jó kis anyagod, afféle halandóknakKép
Pocakérzést jó olvasni, gratulálok. Hogy vagytok mostanság uraddal?

Szilvi
jó, h benéztél, már hiányoltalak

Buksi
5napot AB kúrát szigorúan tessék betartani, különben a félig feloldódott bacik esetleg beépítik a sejteikbe az AB tulajdonságait és reszissztensekké válnak!!
Ki az a Szakács Béla???
Cm-eim a tiédek, természetesen!!!

Boró
akkor most mikor is lesz tali?? Mert mi is mennénk, ugye ez evidenciaKép

Ini
Mi vol ez az ovisztori? Hogy derült ez ki??

Hajni
tessék szíves lenni ,nem hanyagolni minket sem. Cupa az akaratos csajszidnak, gondolj arra milyen bánatos is lennél egy álljmegkenyérmegeszlek típusú kölökkelKépKép

Már egy órája pötyögök, holnapra meg várok a babisitter-jelöltet, estére bekukk és beszám, addig puszik a megrövidült Judittól

u.i.: na ugye, hogy nem hal ki a topic
holophernes
 
 


Sziasztok!

Az az igazság, hogy csak olvasni tudtam, most nem nagyon megy az írás...Kép

Buksi! Sajna én is törpinyó vagyok, de mint Andi sízvesen adok belőle, mert Mashu sem magasabb nálam sokkalKép
Babaprojectnek nagyon örülök!!!
Igazából ilyen hülyeségekkel (mit veszek fel a kórházban) próbálom elterelni a figyelmemet a műtéttől.. meg, hogy a szobán filózgatok... (nagyon felemelték az áraikat..:S)
Kicsit sokkoló volt a csaszis műtővel szemben a CTG-zés:S

Csodás szókincse van a fiadnak!Kép

Dudu sem lépked még, csak tegnapelőtt tett két önálló lépéstKép Persze az apja feléKép

Judit!
A nőci volt az anesztesed??? Én nagyon drukkolok, hogy a Sorbán legyen bent nálam, mert az csoda egy pasi!!! Nagyon feldühített, hogy így el tudnak rontani egy spinált...

Andi! TortaetetésKép Tudod hány gyerek álmodik ilyen anyukáról, aki nem engedi enni, csak tortát egész nap? Jajj, nagyon jót röhögtemKép

Zita!
Azért ha kitakarítottátok a szobát, jelentkezz!Kép
NEkünk is néha kiborul az üdítő, de ez csak azért gond, emrt a férjem általában a galérián borítja ki és csendesen csordpgál a nyakunkba lentKép

Ini!
Ha egyházi óvoda, akkor kiköthetik, hogy a szülőknek a gyerekkel együtt misére/istentiszteletre kell járniuk és a gyereknek hittanra is.

Ed!
Nem tudsz hétvégén gyártani valami jó kis programot magatoknak?
Vagy nem tud valaki vigyázni Kincsőre, te meg kirúgsz a hámból?
KépKépKép
Tegnap láttam a Duna TV-n, egy hegymászós romantikus filmet. Igazából csak ahegymászós rlsze tetszett, de az nagyon. Azt hiszem a Mont Blanc szerelmesei a címe, de nem tudom pontosan, mert csak félfüllel "néztem"Kép
Szóval rögtön rád gondoltam!Kép

Kész, ilyen hülye vagyok.. elfelejtettem mit akartam még írni és kinek...
Ja, Tündi!! Kitartás a sulihoz! Nagyon ügyes vagy!!KépKépKép

A többieknek is akartam, csak kissé lassú vagyok agyilag mostanában.Kép
Hétfőn megyek újabb CTG-re, addig drukkolok, hogy Csongor bírja ki bent. Mert már néha nagyon rosszul vagyok.
MILLIÓ PUSZI!!!!
(Megyek takarítani, meg közértbe...Kép)
Emő+Csongor 36+5

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy mostanában ilyen passziviti vagyok, nem tudom, mi van velem, talán téli-nyimi-nyomi (bár a tél csak most kezdődik) vagy pre-tavaszi fáradtság, vagy valami ilyesmi. Kispapi is már napok óta Medve-papa, azaz morog mindenen, ma reggel kibökte, hogy ő is hasonló cipőben jár, meg szeretne valami házon kívüli külön eseményt is. Ami jogos, főleg mert Ő egy mintaapa, jár egy kis feltöltődés Neki (na, de nekem, a "mintaanyának" mikor és hogy? Kép )....szóval most itt tartunk. Mondta, én nem gátolom, menjen, másszon falra Kép Kép Kép (ahhoz talán lenne kedve)

Most belecsapok a lecsóba:

Bogi
Nagyon örülök, hogy minden rendben babóval! Megy már ezerrel a névválasztás? És mik jöhetnek szóba? Kép

Katianyu
Ákos és az ovi - jó, hoyg így élvezi Kép

Boró
brrrrr...köszi-köszi, tényleg borzongtam, hogy Te nézted, amint Kicsikincsed kibányásszák a hasadból Kép
Már várom a parti-paramétereket (helyszín, megközelíthetőség, időpont és hadtáp)

Szilvi
Hát, akkor tényleg jól elszúrhatták a gátmetszésed Kép
Ha szenvedsz a bezártságtól, csináljunk mini-talit, gyertek át hozzánk!!! Hátha az éni nyimi-nyomim is múlik kicsit! Kép
Nem volt sok ez a 10 perces net-hozzáférés Kép

Kisbuksi
Jajj, de jó, hogy Vencelínó javulgat Kép
Babaprojekt: szuper! Mindent bele Kép (hmmm, mi lehet, hogy májusban izzítjuk)
Az is olyan jó, hogy írtál egy kisregényt, végre én is erőt vettem magamon....Mert mindig olvastalak Benneteket, gondolatban válaszoltam is, örültem meg aggodtam, csak írni nem tudtam....
3 vagy 4 gyerek: Nem is úgy gondolom, hogy a fáradstág, leterhelés okoz problémát, inkább az anyagiak. Nem a pelus, vagy a kisruha, hanem a taníttatás, bulik, discman és egyebek, kiházasítás, lakástámogatás, nyugdíj Kép Kép Kép (hehe), szóval értitek!

Orsko
Jó kis ötleteket adtál kaja-ügyben! Kép Azt meg én is kezdem észrevenni, hogy nem szabad előtte enni Kép

Ildi
Úúúúgy szeretném, ha rendeződnének az anyagi és a lelki gondok is! És az összebújós-cuppanós-többieket-letojós is nagyon jól eshet Kép

Hicu
Barátnődnek gratula!
És mennyit is akarsz lefogyni? Mert sem élőben, sem képeken nem látom a fölösleget, csak a pocit!
Én már annnnyira izgulok, még várjon csak Csongor, de akkor is már nagyon közel a nagy nap! Kép (én a 37. - hivatalosan a 36. - héten szültem!)

Ini
Hogy ment az oltás? Hanna jól van?
Ovi-fejleményekről meg mesélj majd!
Kép
....nnnna, így járok, ha ritkán írok, most olvasom, hogy Hanna nehezen viselte az oltást. Kép remélem, már jobb a kedve

Nelli
Akkor Te is sorstárs vagy téli-nyügi ügyben. Kép Remélem, gyorsan múló nyavalya. És igen, a kilók. Egyfelől tetszem magamnak új külsőmmel (még gimiben se voltam ilyen vékony), na meg az uramnak is, másfelől meg jó lenne megállni valahol itt. Viszont annak ellenére, hogy sokszor éhes vagyok = ehetnék valamit, egyszerűen SEMMI nem jut eszembe, mihez lenne kedvem (még ha az anyagi korlátokat mellőzöm is), tehát nem eszem. Ilyen régen soha nem fordult elő velem. Kép

Andi
Édesek az ünnepelt-képek, várom a szülinaposakat is! És kíváncsi vagyok az éheztetés eredményére Kép

Tünde
Csak így tovább a vizsgákkal!!!! Kép

Zitus
Neked is drukk-hegyek! Kép
Kóla-takarítás Kép Ha végeztél, gyere vissza!!! Kép

Rebi
Várom ám, hogy ígéretedhez híven hosszabban jelentkezz Kép
Az együttlét meg szuper!

Hajni
na-de-tényleg-igenis ide is gyere! Alexa-tündér dacol? Kép

Judit
ajajjj, nem semmi volt a szülésed Kép
Nem értem, miért hagytak még 6 órát szenvedni és félni, ha már eleve császár-gyanús volt az ügy.
Szitter-beszámolóra kíváncsi vagyok! Kép

Aztabetyármindenit! El se hiszem, hogy már mindjárt befejezem Kép
Rólunk még annyi, hogy Pupeknek áttört a bal felső kettes (alul középen van eddig kettő, szóval elég furán fog kinézni a mosolya, mint egy foghíjas vámpírnak Kép ), nem sok cirkusszal, talán egyszer-egyszer kellett pluszban felkelni hozzá.
Kicsit lassult a mozgásfejlődése, még mindig csak hintázik négykézláb + két lépést tesz előre, néha véletlen oldalra kiül, de nem sűrűn, és sokszor hason gekkózik és tutul. (szerintem visszavetette a folyamatot, hogy a habtapit kinőtte, és egy plédre raktam le Őkelmét, amin nem haladt, meg összegyűrődőtt alatta). Apja tegnap kétségbeesett, mert egy ismerős, fiatalabb baba már msázik meg áll, rámmordult, hogy játszak Mátéval fejlesztőset....tudtok valami gyakorlatot, vagy nem is kell semmi?

Most nem nézem át a helyesírást, bocs.
Mindenkinek puszi, végre el is küldöm az 1 azaz egy órán át írt levelem!

Noresz
noresz
 
 


EmőKép

Nagyon izgi, hogy már így a vége felé tartaszKép

KisbuksiKép
Én magasnak tartom magam, így adok Neked 5 cm-tKép
Kistesó projectnek örülök, hajráKép
Érdekes, Domcsi se erőlteti a járás kérdést. Hetek óta ugyanazon szinten van. Időnként feláll egyedül, meg elenged engem, és áll. Ha hívom, tesz egy pár lépést. Ennyi.
Édes lehet Vencel, hogy már ennyi mindent meg tud csinálniKép

Volt egy érdekes beszélgetésünk Apával tegnap éjjelbe menően. Nálunk most elég rossz volt a sex, én nem kívánom. Így aztán próbáltunk a probléma mélyére ásni (nem új keletű). Sok minden felvetődött, még a szétválás isKép Most, mikor felkeltem, meg már egész másképp látom a világotKép Persze a problémák nem oldódnak meg egyik napról a másikra, de ahogy már beszéltünk róla, és nem magamban vívódom, jobb lett bennem a helyzet. Valószínű nagy igazság van abban, hogy a 3. és a 7. év kritikus egy kapcsolatban. Nekünk mind a kettő bejött. Ne haragudjatok, csak úgy kikivánkozott belőlem.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!
Judit, elveszett bárány, jó, hogy jelentkeztél.
Szüléstörténeted valóban elég durva, én kifogtam mind a két alkalommal ehgy szuper orvost, annyira sem fájt, mint egy fog érzéstelenítésénél.

Buksi!
Örülök, hogy minden oké, sokat gondoltam ám rátok.
Babaprojekt izgi, remélem hamar sikerül.

Hicu!
Most már majdnem a 37. hét, már nem kell hosszan várni. Csaszitól meg ne féljél, már rutonis leszel.

Nelli!
Talán nektek is kéne egy kettesben eltöltött hétvége, hogy ne csak apa-anya szerepben lássátok egymást. Nekünk szeptemberbe a párizsi kiruccanás sokat segített.

Szilvi!
Mi nem messze a mostani lakóhelyünktől építkezünk, 3 ovi van Budakeszin, az egyik német nemzetiségi, oda nem akarom, mert többet visz oda, mint hozna haza, a második teljesen kiesik az útból, így marad egy. Nem katolikus ovi, nincs is ilyen itt, csak katolikus gimnázium.
Hoztak egyébként egy önkormányzati rendeletet, hogy a gyesen levők gyerekei hátrányosabb helyzetben vannak. Ennek utána néz majd a férjem, hogy ütközik-e valami törvénnyel, ami eléggé valószínű. Az önkormányzati rendeletet még nem olvastam, csaka barátnőm, akivel a Hanna együtt menne oviba. Egyébként játszótársak.

A tónem jár templomba történetet a barátnőm anyósának a kolleganőjének az unokájánál volt, nem tudom mennyire igaz, bár el tudom képzelni, mert elég érdekes plébános van, nem is esküszik itt senki.

puszi
Ines

Zita!
Köszi az infót!
ini
 
 


Sziasztok,

Úgy döntöttem, hogy megérdemlek egy kis szünetet a tanulásban. 3. napja mást sem csinálok, még Dinivel is alig foglalkozom, folyton a mamabölcsiben van. Kicsit hiányzik...

Tutira elavult leszek, már azt sem fogjátok tudni mire válaszolok, de csak most olvastam vissza egy csomó dolgot.

Jó, hogy leírtátok a csaszitörténeteket, mindig tanul az ember belőlük. Judit, ez tényleg horror, nem csoda, hogy még most is nyílogat a bicska. Érzéketlen, odanemfigyelő emberek iszonyatosan el tudják rontani.
Azt hiszem én mázlista vagyok a szüléssel. Gyors és könnyű, amennyire egy szülés gyors lehet és könnyű. Gátseb minimális, nem is fájt. Csak az aranyérrel küzdöttem néhány hetet. Ott, akkor vajúdás közben leginkább azt szerettem volna, ha mindenki békén hagyna. Legszívesebben bekucorodtam volna egy csendes sarokba, és egyedül csináltam volna végig. Ebből is látszik, hogy milyen módosult tudatállapotot okoz a szülés, mert rendes körülmények között az általam elképzelhető legrémesebb szituáció az ha magamra hagynak....
Ennyit erről. Ja, jut eszembe, képzeljétek, ismerek egy lányzót, aki maga kérte a császárt!!! Semmi indikációval, csak mert mittomén, biztonságos vagy mi....

Játszóház: meglepve olvastam, hogy az állatkertiért fizetni kell. Kár. De miután jártam másokban is, pl a Balaton utcában, azt gondolom, hogy nem is a legjobb az állatkerti. A hangulata nagyon tetszik, de nem igazán az ilyen kicsik kedvére rendezték be. Az a kis babasarok eléggé szerény felszereltségű. Igaz, hogy ahogy nőnek a babók, úgy tudnak egyre több cuccal játszani, pl kisautókkal. De a mikkamakka azért babajátékokban jobban áll.
Ja, látom, átrendezték. Aki járt már ott, most milyen?

Rebi,
kicsit ünneprontó leszek. Klassz, hogy most sokat vagytok együtt apával, és az az év végi nyűg elmúlt. De azért tudod, ugye, hogy bármikor újra előjöhet? Akkor nagyon elszánt voltál, hogy teszel valamit, próbáld ezt megtartani. Najó tudom, könnyen jártatom a szám így messziről, utólag...

Ildi,
anyagilag mink is padló. Hipp-hopp elfogyott az építkezésre szánt pénzünk, ami azért nagy varázslás, de nekünk sikerült... ja, egy darab téglát nem vettünk még belőle...
Most megint q...okosat fogok mondani, amit persze mondani könnyű. Nagyon klassz, hogy így össze vagytok nőve Zsófival, és hogy ilyen szoros a kapcsolatotok, de azért hosszú távon a szerelmed inkább a férjedet illetné meg. Az első gyerek születése körüli idő kiváló alkalom egy házasság alapos elcseszéséhez.

Szex: vmi azért mégiscsak lehet a hormonokkal, mert amióta ismét fogamzóképes vagyok, egész jó a helyzet Kép Ki van ez találva. Minek a macera, amikor úgysem lehet eredménye. Apa szerint ismét megnyilvánult, hogy mennyire ösztönlény vagyok. Ja, egy neandervölgyi Kép

Nelli, hm érdekes beszélgetés Kép Nekem a válás csak a legeslegvégső esetben lehet alternatíva. Legeslegvégső eset pedig nincs. Ha már egyszer két ember ennyit volt együtt, ráadásul csinált egy-két gyereket, akkor megéri és megérdemli a kapcsolat az erőfeszítéseket.

Hicu,
A programozott császár mit jelent? Nem azt, hogy aszongyák, ekkor és ekkor fáradj be a műtőbe? Vagy azért valamennyire a természetnek is van beleszólása?
Még egy kérdés: hogyan laktok kicsi lakásban? Technikai részletek érdekelnek: hogyan biztosítjátok Dudu esti nyugalmát, ilyesmi. Nagyon valószínű, hogy átmenetileg egy egyszobás lakásba kényszerülünk.

Boró, kösz, aha tudom melyik az a tejes.

Noresz,
Van egy fejlesztőjátékos könyvem, majd megnézem, van-e benne valami erre. De szerintem alapvetően hagyd a csudába, biztos nem béna, vagy fejlődési rendellenességes a gyerek. Lehet, hogy most más projekt van, pl a beszédfejlődése lódult meg. Vagy a kézügyessége. Szerintem ezek akkora feladatok még az ilyen pöttömöknek, hogy egyszerre nem megy. Egyébként Dininek is ilyesmi volt a mozgásfejlődése. Hetekig csak himbálta magát négykézláb, és folyton orra esett. Ne aggódj, hamarosan elindul; Dinire egy búgócsiga volt akkora hatással, hogy elmászott érte a szoba közepére Kép Aztán egyszer csak vigyorogva megjelent az ajtóban. Most meg már nincs megállás. Illetve egyre többször kétlábon van megállás; Ismerek egy kisfiút, 3 héttel idősebb a fiamnál, de már kb egy hónapja fixen jár. Mondtam is Dininek, hogy szedje össze magát, mi az, hogy ő még nem KépKép

Pusza, vár a könyvem Kép

orsko
orsko
 
 


Sziasztok!

Buksi! Ez a cicipapacici a legaranyosabb! Vajon hogy jön bele a papa? Kép
Jelmezre most a Flinstone család ugrott be elsőre, Vencel lehetne Benőke. Kép Gyerekgyártásra
én is a nyarat néztem kiKép, hogy már tavasz legyen, mire megérkezik, és lehessen Dorkával
együtt a picit is vinni a játszótérre levegőzni.

Tényleg, Ini, te hogy oldottad meg a januári hidegben, hogy Hanna is legyen kint, meg Oli
se fázzon meg?

Andi,
nem lehet könnyű Petivel, amikor nem akar enni. Nekem Dorkával mostanában az jön be,
hogy leteszem elé, és hagyom, hogy maga "használja" a kanalat. Egy ideig rendesen kanalazgat,
közben és is becsempészek egy-két kanállal.

Judit!
Nem értem, miért hagytak vajúdni még 6 órán át, amikor már mekóniumos volt a magzatvíz? És
miért kispapi nélkül? A liquorról már nem is beszélve... Egyébként bocsi a császárosoktól, nem
mondtam, hogy a gátseb rosszabb, mint a császár, csak én voltam rosszabbul,m int császáros
szobatársaim. Nagyon valószínű, hogy a szülés utáni napoktól nem indult be neked a tejtermelés rendesen,
ugye?

Ildi,
kitartás, a baj mindig csőstül jön, aztán egyszer vége szakad. Majd rendeződik a pároddal is a
helyzet, ha már nem vagytok ilyen zaklatottak.

Hicu!
Mit hallok, már megint takarítasz meg bevásárolsz! Irgum burgum! TESSÉK PIHENNI!

Noresz,
Már májusban? Mondjuk, ha 4-et akartok... Még 30 előtt összejöhet. Kép Gratulálok
a "hogy ne együnk és legyünk kövérek" módszeredhez! Én tegnap pakoltam el a
karácsonyról kint maradt szaloncukor-és sósmogyoró- hegyeket, mert egyfolytában
csak nassoltam! Még párocskám is felszedett 5 kilót, pedig soha sem volt rá
hajlamos. Azóta vígasztal, hogy most már én sem baj, ha hízok, együtt pocakosodunk Kép
Mozgás miatt ne izgulj, de inkább tedd le simán a szőnyegre, esetleg adj rá harisnyát!
Ha már hintázik, nemsokára beindul. A mászóhenger szerintem neki még nagy, de ha egy
plédet összetekersz a hasa alá, és az egy kicsit átveszi a súlyt a kezéről-lábáról, amíg
"lép", talán segíthet. Egyébként Dorka még mindig csak kúszik, meg a felállással próbálkozik
úgyhogy nyugtasd meg a párodat, hogy semmi pánik!
A múltkor meg olyan ködv volt, hogy a József Attilára sem szívesen indultam volna el, majd
legközelebb szervezünk,jó?

Nelli,
jó, hogy sikerült megbeszénetek a dolgot kispapival!

Boró,
akkor hányan is férnek be hozzátok?

Hajni,
szerintem ez még csak a "bemelegítés". Most még csak gyakorol a dackorszakra! Nem készített
fel eddig titeket, mert egy csodakisangyal volt eddig! Dorka már 1-2 hónapja nyafog, ha valami
nem úgy történik, ahogy ő akarja. A játszóházban figyeltem, hogyan idomítja az embereket:
odamászott a rendrakó csajszikhoz (kb. négyen együtt csevegtek), és elvissantotta magát. Erre
2 ugrott neki, levettek egy búgócsigát, odarakták eléje. Amíg pörgött, jól elvolt, amikor
megállt, újabb velőt rázó sikoly. Kép Pörgetés, majd újból. Én ignorálni szoktam, ha ilyen
hangokat használ, de pl. nagyinál hatásos. Kép És nálam most már be sem veti.

Na, már megint okoskodtam. Kép

Dorkáról még: ma délelőtt kapta az agyhártyagyuszi oltást, olyan hős volt! Most alszik egy
kúppal, remélem, nem lesz semmi, mert Mikkamakkát terveztünk ma délutánra. Buksi, akkor majd
legközelebb is szólok nektek!
Ja, és megpróbáltam megbeszélni dokinénivel, hogy 15 hósan ne 5 ellen oltsa, hanem a szabint
meg a HIB-et kicsit később kapja, és nem lehet. Elég szomorú voltam, viszont mondta, hogy
az oltási reakciókra is van homeobogyó, majd kérjem azt, ha oda kerülünk.

Be is fejezem, szép napsütéses délutánt mindenkinkek! (Tudjátok, hogy már majdnem 5ig világos van? Kép)

Szilvi és Dorka

Kép
Kép
szilvih
 
 


sziasztok!

Nem tudom, meddig fogok eljutni... Az, hogy többet vagyunk végre együtt a párommal, az ugye azzal is jár, hogy együtt nem vagyunk itthon, vagy ha együtt igen, akkor erösen osztozni kell a gépidön.. és ebböl én jövök ki rosszabbul (Levi itt visítozik a hátam mögött... )

Memóriám gyatra.. úgyhogy asszem megyek visszafelé... amire még emlékszem Kép
Szilvi
Elvileg van minden oltásra homeobogyó (uazon a néven, mint maga az oltás, tehát MMR, Di-Per-te stb.)... Furi a dokitok hozzáállása.. a miénk pl. sosem adja be egyszerre a 15 hónaposnál az ActHib-et és az MMr-t... 4 hetet tart a 2 féle között... (mi mondjuk így is "megszívtuk" anno... Kép)

Orsko
... na írtam egy hosszút, erre Levi belepiszkált és eltünt KépKép
A lényege az volt, hogy párom most látványosan és elszántnak tünön változtott/változtatott... egyelöre csak a költözés látszik pár évig reménytelennek, a többi meglepöen jó irányba fordult... (Pl. ma nem ment kanmurira... közölte a haverjaival, hogy a fontossági sorendben mi vagyunk elörébb

Judit
Csaszid KépKépKép Mondjuk azt anno én is megtapasztaltam, hogy 2 spinál között mekkora különbség tud lenni... nem a hátam változott meg.. csak más volt az anesztezes

Ines
Hanna már jobban van? Csengus 2 napot nyafizott.. aztán mintha elvágták volna... csak emlegeti, hogy nem akar több szurit... Oli foga hogy áll? Mi hetek óta nyüglödünk Levi felsö metszöjével.... 2 hete azt hittem, kint van... még most sincs... de alig alszunk...

Buksi
Vencelnek további gyógyok... Neked meg adok mondjuk 3 cm-ert... jó? Kép

Hicu
Ezek szerint a csütörtöki frontot megúsztad... további drukkok, hogy a legjobban menjen minden KépKépKépKép

... na most kell felfüggesztenem.. esti nyüglödés mindkét gyereknél... megpróbálom hamar elrakni öket, asztán újra jönni.. remélem sikerül...

pussz
Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!
Andi-Édi a PetiKépKépKép
Pocaklakók és Pocakos mamák VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!

Mindenkinek köszönjük a gratulákat!!!!

Az első születésnap rövid története:
1. nap 01.07-én 1 torta +kötött pulcsi ,sál és egy édi sapesz.
2. " 01.08. Egy moci!!!+ Egy Feketeerdő torta
3. " 01.09. Egy betonkeverő autó építőkockával.
+Egy csoki torta
4. " 01.14. Még egy moci!!!!+Egy Stefánia torta
5. " 01.16. Előre tudom ,Hogy még egy moci!!!

A poén ,hogy lehet,hogy a 3 moci pont ugyan olyan ,az első kettő tuti mert az itt van már a lakásba.Mindössze 30m2-en.Szerintetek???Ebbe az a legnagyobb poén ,hogy nem beszéltünk össze a szüleimmel és a Bali keresztszüleivel.De legalább Vecsésre a mamáéknál és a keriéknél lesz egy-egy moci és ezt az egy dolgot nem kell magunkkal hurcolászni a későbbi idők folyamán.

Persze erről holnap után este dobok fel képeket!!!KépKépKép
Pusza,legyetek jók.
ari80
 
 


Sziasztok!
Csak röviden, hogy nehogy azt higyjétek, már kettőben vagyokKép

Rengeteg szaladgálnivalóm lesz ma (is) és délre meg Dudut viszem vendégeskedni.
Megvettük neki tegnap a kiságyát, amit egyenlőre úgy néz ki, hogy szeretni fog!Kép

Tegnap kisuvickoltam a szobát, (lemostam a falat is) majd kisikáltam a szőnyeget... ma ha hazaesünk a fürdőszoba jönKép

Dudu hisztis, nem tudom mi a baja, de semmi nem jó neki...

Millió puszi csajok! Sajnálom, hogy most csak magunkról regéltem...
PUSZI!!!!!!!!!!!!!!

hicudzsi
 
 


Sziazstok!

Csak egy gyors bekukk!

Hicu!

SZerintem te már a szülés előttis sajtkukac költözött a fenekembe, stádiumban vagy!
Ha kevés a helyetek (ami így van, ha jól tudom Kép ) én inkább szőnyeksika és falmosi helyett valami relaxálóbbal foglalkoznék! Kép
Bár, az igazság az, hogy amilyen lusta én vagyok, mindig találok valami okot a relax-ra, de a te helyzetedben, most tényleg érthető lenne!
Drukkolok ezerrel!

ARi!

Jó a poén a 3 mocival!
Kész parkolóház! Kép

Nekünk is lett egy mostanában, de Petit nem igazán érdekli. Majd eljön ennek is az ideje, remélem.

Szilvi!
Ő eszik azért, csak magától nem akar. Vagyis, ha én etetem az oké. Tegnap pl. a délután folyamán 2 és fél virslit nyomott be, aztán egy fél banánt. Amikor este le akartam fektetni, apja rámszsólt, hogy etessem meg, mert szerinte éhes. Mondom nem létezik. (szopizott is vagy 4x a délután folyamán) Erre benyomott mége egy egész bébiételt, az üvegesből! Nem semmi! Reggel fél hétig aludt, egy nyekk nélkül! Kép

Most mentem, majd még jövök valamikor.
Mindenkinek jó hétvégét! Olyan szépen süt a nap!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Puszi!
Andi
andi68
 
 


OrskoKép
Igazad van, tényleg mindent meg kell tenni a kapcsolatért, ha már gyerekek is vannak. Én is így gondolom. Ezért nem váltam el 3 éve, és ezért beszéljük meg időről időre a problémákat, ha adódik. Én is csak a legvégső esetben válnék el, de ez most hál istennek nem áll fennKép

RebiKép
Örülök, hogy rendeződni látszik a kapcsolatod apávalKép Kívánom, hogy mindent meg tudjatok beszélni, és tartósan megszűnjenek a problémákKép

Megyek, mert le kell szednem a hajamról a festéket. Amazon vörös leszek. Kiváncsi vagyok, milyen.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Rebi,
Fura, hogy az én dokinénim arra hivatkozott, hogy bevonják a működési engedélyét. ha külön adja be, tiétek meg magától így csinálja. Ha közelebb lenne a ti dokinénitek, elszaladnék beadatni vele. Kép Tök jó, hogy javul a párod hozzáállása.

Andi,

akkor nincs itt semmi baj az étvággyal! Ráértek még az egyedül evéssel!

Ari,
10 perce ezen agyalok, hogy mi lehet az a moci. Kép Légyszi ne nézz tiszta hülyének, és világosítsd fel gyarló agyacskámat!

Képzeljétek, tegnap mégsem voltunk Mikkamakkában, mert csak kétszer van egy héten, és tegnap nem volt! Nagyot döbbentem. Majd legközelebb.

Mindenkinek szép hétvégét, hétfőn jövök!

Sz.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, lehet, hogy ez nem a mi évünk leszKép
Anyukám reggel sírva hívott, hogy apának infarktusa volt hajnalban (49 éves) úgy vitték be a kórházba, majd onnan mentővel Debrecenbe, mert még Miskolcon nincs kész a kardiológia és nem tudnak szívkatéterezést csinálni.
Azt se tudtam hirtelen mit csináljak, csak bőgtemKép
Délelőtt elmentünk Debrecenbe a Klinikára meglátogatni, apa meg otthon maradt Zsófival.
Hála már jobban van, úgy néz ki hogy megúszta a műtétet is, mert olyan gyorsan katéterezték, hogy nem halt el szívének egy része semKép

Úgy érzem magam a sok idegességtől, mint akit kicsavartak, ne haragudjatok, hogy mostanában nem reagálok túl sokat, de ígérem amint lesz időm olvasok és írok is nektekKép

A másik már mellékes: három napja nagylány lettem én is. Pont két évig nem volt ezzel "gondom".

Ha tudok jövök éjjel:


Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Szóval 5 oldal archívat kellett volna elolvasnom, de még nem értem a végére... lemaradtam, mint a borravaló Kép
Mindenesetre az archívokat összecsomagoltattam Kép

Reagálok, ameddig jutottam, bocs ha már ezer éve el is felejtettétek a dolgokat:

Bogi, hát izé... szóval rajtam is a magyarázós UH képed segített, bár azért jól tippeltem!
Örülök, hogy rendben vagytok! Kép

Móki gratula a rohamléptekben előtörő fogakhoz! Krokodil Kép

Noresz karácsony óta akarlak dícsérni, hogy milyen szépeket alkottál! Kép

Tünde a testvérkorkülönbségről nekem is eszembe jutott egy történet, amit anyum mesél mindig: Amikor a hugom megszületett én 2 éves és 8 hónapos voltam és éjszakára még kaptam pelust. Aztán amikor a hugom sírt, felálltam a kiságyban és megkérdeztem Anyut: "Miért bőg?" Anyu elmagyarázta: "Mert bekakilt át kell pelusozni". Erre én: "Jó utána engem is!" Na attól az éjszakától Anyu többet nem adott rám pelust Kép

Andi láttam, hogy írtad múltkor a mákot. Igazából én sem tudom, hogy lehet-e már adni nekik. Egy könyvben egy éves kortól írták.
Ti mit hallottatok erről?

Szilvi 10 fog nem semmi! Sósmogyi Kép
Alexa múltkor egy Mika táblával játszadozott. Gondoltam úgy sem tudja kibontani. Aztán mire bementem, mint a Hakapeszi Maki papírostúl ette.

Manóka nálunk is napi három a kaki Kép Amennyit összekajál egész nap nem is csodálkozom rajta.
Büszke is lehetsz a munkahelyedre! Mostanában olyan sokat hallani a dúlákról. Kiváncsi lennék, hogy a szülésznőknek mi a véleménye róluk.

Boró köszi a meghívást, de mi nem megyünk.

Noémi nagyon helyes nevet találtatok a csajszinak!

Nelli amint látom hasonlóan gondolkodunk hozzátápi ügyben. Kép
Sajnos semmi ötletem sincs a steril pisiminta levételre a zacsin kívül.

Buksi Vencelinó remélem már el is felejtette a betegséget!

Többiek ne haragudjatok, de nem tudok már reagálni.
Ja: néhány napja szoptatom az összes plüssállatunkat. Alexa hozza, hogy "Cica nyam-nyam!" és nyomkodja a cicimhez, aztán meg cuppog. Olyan édes, hogy megtudnám zabálni!

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Ildi nagyon szorítok, hogy apukáddal minden rendben legyen! Jobbulást neki!
tigribigri
 
 


Szilvi: moci=motor játékmotor Kép Kép Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nagyon büszke vagyok magamra,mert jó példám ragadós volt,és mindenki sokat írt Kép. vencel meggyógyult,még enni nem eszik sokat,illetve szerintem a párnapos nonstop szopit megkedvelet,és elég sokszor van cicipapacici Kép Én ezzel úgy vagyok,hogy még nem tartom túlzásnak és terhesnek eme új szokását,tehát nem probléma... Ja! Szúr egy metsző és két hátsóbb foga,kicsit zavarhatja mert sokat piszkálja. Tudjátok,nekünk az eddigi 8 is kb. két körben kijött pár hét alatt,már számítottam rá,hogy megint egyszerre beindul. Ma kispapival meg akartuk nézni a Terézanyut,erre lebetegedett a bébiszitter gyermeke. Hát könnyű a jót megszokni,elég csalódottak voltunk. Még egy uccsó sztori: tegnap volt nálunk egy lány a ksifiával,még a kórházból ismerjük egymást,a kisfia kicsit idősebb Vencelnél. Elmesélte,hogy rájött,nem anyatípus, gyakorlatilag egész nap dolgozik /nem anyagi okokból/ és hát elég keveset tud a kisfiáról Kép. Tudom,el kell fogadni,hogy nem vagyunk egyformák,de ez most nehezemre esett Kép...

Hicu!

Te meg mit nyüzsögsz Kép??? Én azt gondolom,nem kell amiatt izgulnod,hogy esetleg Tamara lesz Sorbán helyett. Ismerem Judit történetét,felháborítónak is találom,de majdnem minden orvos bakizott már,ami ugyan szörnyű,hiszen emberéletekről van szó,de akkor is tény. "Röpke" kórházi tartózkodásom alatt "láttam" Sorbán bakit is,és nekem Tamarával volt abszolút fájdalommentes érzéstelenítésem. Ugyanígy az általunk aranyembernek Kép tartott nőgyógyiról is furcsa hallani egy ilyen rémtörténetet. Ez nyílván nem vigasz Juditnak ,és megértem,ha az egész kóceráj gondolatától feláll a hátán a szőr, csak pl. nekem Tamara nagyobb segítség volt a nehéz napokban,mint a kórházpszichológus. Persze,egy anesztes inkább másban jeleskedjen,csak annyit akartam jelezni,hogy attól,mert Juditnak negatív élményben volt része Tamarával,ne ess abba a hibába,hogy általánosan elkönyveled negatív szereplőnek,és mondjuk rossz érzésed lesz,ha mégsem Sorbán lesz. Ilyen alapon nőgyógyit is cserélhettél volna,nem? persze ez jól hangzik,de én is leköpnm azt a pasit,aki császározott,pedig szegény csóri olyan szép vágást csinált,hogy a múltkor a kozmetikusom az hitte normál szültem...Kép

Orsko!

Ha már csásárnál járunk... Én is ismerek olyat,aki direkt császárt szeretne,és orvost is,aki biztonsági okból ezt választja. Állítólag kevesebb kockázattal jár,az orvosnak főleg Kép. Pl. aki császár után vár második babát,azt ugye orvostól függően vagy automatikusan császározzák,de asszem mindenképp dönthet arról,hogy szül-e normál úton,vagy a "könnyebb" utat választja. Ha magamból indulok ki,volt egy nagyon sima,gyors műtétem,jelképes, párnapos gyógyulásom, ha nem vágynék a szülés élményére,nem gondolkodnék...

Judit!

Mi újság bébiszitter vonalon? Vagy már le is tipliztetek kispapival otthonrólKép? Szakács Béla: egy képzeletbeli "retroember"Kép. Agglegény,uncsi hivatalnok,naplója pedig arról szól,hogy éli meg élete "nagy" eseményeit,mik történnek vele pl. zoknivásárlás, meg hasonlók közben. nekem nagyon szórakoztató volt.

Noresz!

Szerintem se csinálj ügyet mozgásfejlődés ügyben. Majd mászik,ha eljön az ideje és ha vmi akkora hatással lesz rá Kép. Sem lemaradva nincs,sem semmi nem utal arra,hogy gond lenne. Nem ő nyeri a "ki kezd korábban mászni?" versenyt,puff neki ... Kép.

Andi!

Én nem értettem pontosan,hogy ha etetve normál mennyiséget eszik Peti /már ha van ilyen egyáltalán/,meg szopizni is szeret,akkor mire jó ez a torta előtti megvonás,meg kiéheztetés. Nekem bünti szaga volt,bár most sokan hülyének nézhetnek,mivel tortaevésről van szó Kép Hogy sikerült? ja! Mivel nem vagy olyan magas,Neked külön hála a jófejségért és a centikért!

Nelli!

naná,hogy maradjatok együtt! nekem igazából ez a rapszódikusság furcsa kicsit,nem igazán értem,hogy néha 3. gyerekről dumcsiztok,néha az elválás is felmerül. Tényleg nem kötekszem,csak érdekel,hogy is van ez? És milyen lettél amazonvörösen?

Szilvi!

Egy újabb meglepetés játszóház témában Kép,hogy már csak két nap működik a Mikkamakka. Cicipapacicire nem figyeltél eléggé,a papa az evés,így ugye teljesen logikus szépen körülfogva egy-egy cicivel Kép Mi is a tavszi születésre gondoltunk főleg,meg arra,hogy az első trimeszter nekem ne essen az őszi mindenféle beteges időszakra. Nem gondolom,hogy bárki a császárosok közül rosszul értette volna,amit írtál,de msot már elég a mentegetőzésből! Ami a már megint okoskodást illeti,szerintem egyszerűen okosakat írsz és kész.

Rebi!

örülök,hogy jól alakulnak a dolgok,jókor jött ez a vizsgaidőszak Kép

Ed!

na hogy megy a hétvégeKép???

Hajni!

Igenis ne hanyagolj ennyire el minketKép!!!!

Puszi mindenkinek!

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Végre, vége! Sikerült túlélnem a vizsgaidőszakot! KépKép Annyira nagy megkönnyebbülés! Igaz nem vittem túlzásba a tanulást, de csak kellett lapozgatni. Amikor tanultam, lelkiismeretfurdalásom volt, hogy miért nem Kittivel foglalkozom. Amikor meg vele játszottam, akkor azon járt az agyam, hogy mennyit kell még elolvasni. Meg persze ti is hiányoztatok, hogy mindig csak bekukkantgattam. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a drukkokat, meg a szorításokat! Kép

Most írok egy kicsit részletesen magunkról. Kép Jelenleg az álldogálás és a bútorok melletti lépegetés fázisánál tartunk. És végre a leülés is megy, már kevesebb az esés. Kép

Fogak: 4 felül, 2 alul, és talán mintha egy icipicit látszódna alul, hogy újabb jön.

Beszélni nem nagyon akaródzik, inkább csak kiabál, vagy néha mondja, hogy babbbababba, de lehet, hogy ezt csak én hallom bele. Kép

Még 3-4x szopizik egy nap, amellett elég jól eszik, nem válogatós. Bár mostanában evés közben sokszor kiköpköd néhány falatot, de utána meg tátja a száját. A darabos kajcsi inkább akkor kell neki, ha a miénkből ehet néhány falatot, vagy ha olyan kedve van. Bár a gyümölcsöt már eszi egyedül, két kézzel is. Kép

Alvás: igazából nem panaszkodhatnék, mert éjszaka alszik rendesen. Este 8-tól reggel 8-ig. Bár van, hogy ha letesszük este, akkor még egy órát eljátszik azzal, hogy feláll, leül, feláll, leül a kiságyban, aztán elfárad és elalszik. A nappali alvás viszont borzalmas. Az a baj, hogy annyira nyügi tud lenni, dörzsöli a szemét, semmi se jó, és mégse tud elaludni. Ha leteszem, akkor sír, ha felveszem, pár percre megnyugszik, de aztán újra csak nyügi. Régen müködött az, hogy otthagytam a szobába, 5 percet sírt és elaludt. De most képes negyed órákat is sírni, tovább meg én nem bírom. Hogyan lehetne ilyenkor elaltatni?

Most mennem kell, majd igyekszem rendesen visszaolvasni és reagálni.

Pusza,
Tünde

Ui: még egy képet mutatok nektek Kép
Kép
rtünde
 
 


Sziasztok!

Csak sikerül végre-valahára ide tévednem. No, nem a takarítás tartott eddig, hanem a vendégeskedés, nyüzsi, és a jó idő a kinti sétákat is lehetővé tette.

Pénteken voltunk újra a dokinál, lassan tényleg gyógyul Matykó, bár az orrszívást sajnálni fogom, mert a kezdeti ordítás( 2 nap) után most mondom neki, gyere kiporszívózzuk az orrod, jön velem kézenfogva, mondja, hogy brr és odaül az ölembe és tartja az orrát felfelé. Sajnálom, hogy nincs még egy kezem, hogy lefotózzam ilyenkor. Ma meg teljesen egyedül megevett egy nestlé joghurtot, kanállal. És lassan mást se igen tudok én neki adni, mert csak ő hajlandó kanalazni. Akkor a kis mesedéluténom után reagálok mindenre,amire futtja, mert apuci nagyon gyors zuhanyt csapott ma és már az ágyikóban vár.

Hicu: azért ne vidd túlzásba légyszi, keress segítséget a takarításhoz. Bár ha belegondolok, én a szülésem előtt 5 nappal ablakot pucoltam itthon.

Ari: várom a képet, 3 motor nem semmi, de ha van helye, akkor végül is, nem haszontalan dolgok!
Ugyebár jobb, mint ha szamovárt kaptatok volna...

Boró: nos az indiai képek csábítóak Kép Kép

Tünde: nagyon édes a dobozbeli kirákylány. Hajvágás volt?

Buksi: cicipapacici, jó hossuú kifejezés egy ilyen kis emberkének Kép

Ildi: örülök, hogy apukád jól van, minden bizonnyal rendbeteszik a dokik, hisz az én volt főnöknőmnek 4 zívinfarktusa volt és még most is vígan szívja a cigit.

Hajni: tetszik, hogy a plüssök is szopiznak. Kép A nővérem kislánya, meg 11 db plüss állattal alszik el minden este, és úgy hogy először mindegyiknek megkeresi a megfelelő vackot a kiságyban.(most 26 hónapos a leányka)

Ne hari, de megyek, többieknek is puszi, bár igencsak szívesen venném, ha írna Ágiboszi, Vic, Orsi is, mert mostanában valahogy nemigen hallani felőlük.
Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok,

Andi,
bocs, hogy így utólag, a szita agyam... Petikének boldog szülinapot Kép tortaevés megvolt?

Tünde, de jó neked! Nekem még tart a szenvedés. Kitti a dobozban Kép Van nekünk is ilyen képünk, Dini nem élvezte olyan nagyon a dolgot:
Kép
Vizsgáról: lelkesen újságoltam apának, hogy 4-es lett a mai, erre mit mond?: Milyen alacsony szintű a követelmény... Amiben egyébként van némi igazság... de, hogy valakinek ekkora tehetsége legyen a lelkesedés letöréséhez Kép
Alvásra nincs ötletem. Nálunk a cici működik. Vagy a séta. Tényleg, azt nem próbáltad ki?

Szilvi,
a két napos mikkamakka azt jelenti, hogy szerdán délelött sem? Eddig úgy volt, hogy kedd, csütörtök egész nap, illetve délelött-szünet-délután; szerdán pedig csak délután. Nagyon megjegyeztem, miután potyára odamentünk Buksiékkal egy szerda délután...
Ha itt jártok szívesen csatlakoznánk mi is.

Buksi,
én nem nagyon tudom megérteni, hogy valaki miért vágatja fel a hasát, ha nem muszáj. A császár egy nagy hasi műtét, aminek van kockázata. A szülés élményét pedig kár lenne kihagyni Kép Szerintem aki minden indikáció nélkül ilyenre vetemedik, az minimum tájékozatlan, de leginkább egyszerüen fél a szüléstől. És az orvost sem igazán értem, hogyan engedheti... Az persze más, ha oka van a csaszinak, akkor én is zokszó nélkül feküdnék a kés alá.

Dini is határozottan kimutatja már ha szopizni akar: rángatja a ruhámat és mondja is, nem tudom leírni hogyan, mert betűkkel vissza nem adható, de leginkább valamiféle hammogásféle.

Hajni,
Hakapeszialexa nem semmi Kép és mi jöt be neki, a csoki, vagy a sztaniol?

Ildi,
fel a fejjel! Apukádért szorítok én is. A nagylányságnak lehet kedvező mellékhatása, lsd engem Kép

Rebi,
remélem nem bántottalak meg. A hosszút majd elmeséled, jó? kíváncsi vagyok rátok. Azt olvastam vhol, hogy az első gyerek anyát nevel a nőből, a második családot a szülőkből.

Jól látom, hogy többen a tesót tervezitek? Azta Kép Mi majd csak jövőre, kb 3 évet szeretnénk a gyerekek között.

Boró, a házibuliba magunkon kívül mit vigyünk. Kaja-pia-miegymás?

pusz
orsko
orsko
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Visszavonva,hogy hanyagolsz minket,épp csak "elkerültük" egymástKép. Ez a plüssállat szopiztatás óriási! El is hiszem,hogy meg tudnád enni Alexát! És ugye mondtad,hogy egy kicsit cicifüggő lett a betegség után,azért plüssöket szopiztatni nem annyira megterhelő fizikailag ...KépKépKép

Zita!

Mennyire ügyes ez a Matyi! Számomra elképzelhetetlen egy ilyen orrszívás,legalábbis egyenlőre. Kanállal evéshez gratula,igazi nagyfiad van már!

Tünde!

Gratula a vizsgákhoz,le a kalappal előtted! Kittike jó sokat fejlődött,amióta nem láttam! alvás ügyben sajna nem vagyok nagy segítség,nálunk még minidg öt perc alatt bealvás,de kizárólag cicin.

Orsko!

Szerencsére nem is kell megértened az önként császárt választó nőket vagy orvosokat,de nem gondolnám,hogy ők az egytelen felfoghatatlanul gondolkodó kategória.

Ildi!

Jobbulást édesapádnak,Nektek meg kitartást ehhez a nehéz időszakhoz!

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Ja! Még valami!

Ini,Rebi,Andi!

szerintetek mit vegyek ajándékba egy 3 év körüli kislánynak? megyünk vendégségbe és tanácstalan vagyok. Én egy kifestőre gondoltam,hannát már láttam milyen szépen csinálja Kép. Vagy van jobb ötletetek? Köszi.

B.
kisbuksi
 
 


hanna=Hanna Kép
kisbuksi
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan jelentkezem, elutaztunk 1 hétre, nagypapim meghallt, így szomorú volt az ok. De a fiú nagyon jól érezte magát, egész nap az udvaron játszottKép

Megpróbállak benneteket visszaolvasni, de addig is, minden szülinapos pöttömnek sok boldogságot kívánunk így utólag is.

Manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Olinak nagyon boldog szülinapot!
Kép

Hicu, köszi a mailt, annyira jók voltak ezek a képek, jót nevettem rajta. Bevallom én rossz vagyok, rosszra gondoltam. Kép Kép

Zitus, nagyon ügyi Matyi, hagyja az orrszívást, egyedül eszik, ez igen!
Igen, nálunk volt hajvágás, de a képen egyszerűen csak kócos Kitti. Utána vágtam le elől a haját, kicsit nem egészen egyenesre. De majd holnap megyek fodrászhoz, lehet, hogy megkérem, hogy igazítsa ki. Kép

Orsko, kitartás! Kép Kép Néhány napja még én se hittem, hogy egyszer vége lesz. Hány vizsgád van még? Apának meg irgum-burgum, igazán megdicsérhetett volna.
Alváshoz a cici is csak kb két percig jó, utána megint nyügi van. A séta jó ötlet. Délelőtt ha megyünk, akkor egy órát alszik a babakocsiban. Na majd most már ráérek délután is sétálgatni, lehet, hogy az lesz a megoldás.

Boró, akkor maradt a jövő hét szerda? Hányan leszünk? Már én is akartam kérdezni, hogy mit vigyünk?

Most kezdtem belemerülni, de mennem kell, megyünk vásárolni. Majd este még jövök.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: