Új privát üzeneted érkezett!

Totka!

Jézusom!!!! Ezt nem hiszem már el!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nagyon sajnálom, ami történt!!!!
És a doki mit mondott???? Azért, ha lemegy a duzzanat, visszaáll a műtét utáni állapot??? Vagy most megint minden olyan, mint műtét előtt, és úgy is marad???
Komolyan, ezt nem hiszem el, hogy mi minden történik veled, veletek!!!!
Azon meg ne járjon az eszed, hogy szar ember vagy!!!

Igenis értékes ember vagy, és igenis nem ér eltűnni!!!! Tessék jönni, és kiírni nekünk a búdat, bánatodat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk, Andris beteg, lázas... egyelőre még nem hívok dokit..

Hajni!
Jajj, nagyon sajnálom, ami történt! Borzasztó ez a pech-széria, de ez pusztán a véletlen műve!!!
Vagy gondoljuk azt, hogy ennek valamiért így kellett történnie, ha még nem is világos egyelőre előttünk, hogy miért.
Mondjuk azért, hogy a nem annyira jól sikerült műtétet mégiscsak megcsinálják jól.
Teljesen természetes, hogy haragudtál Pannára, emiatt ne mardosson a lelkiismeret.

Kuha!
A tornatanárnőm, akihez sajnos nem járok, mert jóóóó sok kilométer választ el tőle, na szóval ő azt szokta mondani, hogy ha 60 éves korunkban is úgy szeretnénk integetni, hogy nem lebeg utánunk fél méter távolságban a karunk, akkor kell karizmozni. Ha nem szeretnéd, hogy nagyobb legyen, akkor súly nélkül végezz gyakorlatokat (az se könnyű). Mellékesen szólva nekem tetszenek a nagy karizmok, akár lányokon is, például a kajakoscsajok.

Mindenki gyönyörű, Mazsi, Livi (éljen Mea a költözés :P ) és a Karácsony fiúk (remélem nem hagytam ki senkit, ma éjjel agyelvonón voltam, lázcsillapítás címen)

Pussz

ayse
 
 


Hajni!!!
Szegénykém :cry: :cry: :cry:
Egyszer csak vége lesz ennek a rossz szériának!!!
Felszakadt, vagy hogy kell elképzelni ezt a belefejelést???
Én nagyon drukkolok, hogy ne vesszen kárba a műtét!!!
És szerintem se tűnj el, inkább oszd meg velünk a bánatod, és ha végre összejön, akkor az örömöd is!!!
Drukk Pannának péntekre!!!

Kuha
Én nem vagyok azért olyan nagy szakértő (csak a karomra kéne nézni :oops: ), de ha már a gyúrós pasikból indulunk ki, akkor az tényleg igaz, hogy a karjukon látszik először! úgyhogy szerintem nyugodtan vágj bele!!! :wink:
amitől meg nagy lesz a karunk, az úgyis a gyerekkel való súlyzózás, kinek mekkora! :lol: :lol: :lol:

Mea
Nagyon élvezte Livi a fürdőzést, cuki nagylány!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

 
 

Ayse
Jobbulást Andrisnak!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


MINDJÁRT MEGÉRKEZIK FANNI 2,5 HÓNAPOS UNCSITESÓJA!!!!
JUHÉÉÉJJJJJJ!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ayse! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A nagy karizmok nekem is tetszenek (bár pasikon sokkal jobban :lol: :lol: ), de a nagy karhájak már nem annyira... És hát nálam ez utóbbi fordul elő inkább... :oops: :oops:

Andrisnak pedig jobbulást kívánunk!!!!

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Hajni
Szegénykém, tényleg elég peches vagy mostanában. Bízzunk benne, hogy most már fordul a kocka!
Jobbulást a szemednek!

Mea
Szia! Nagyon helyes Livike! Én is szeretnék kikapcsolódni! :P

Megann
Szerintem nem baj, ha az ember nem "kő"szigorú :wink: Persze kell a szigor is, de szerintem nem lesz ezzel problémád ketteskénél sem.

Rokica
Útbaigazítást én is kérnék szépen! Vagy azt nem itt kell jelezni?
Nem ígérek semmit, de azt betartom :oops:

Kuha
Szerintem is pinduri súlyokkal sokat. Amúgy R.Rékuci 3. edzésprogramján van 30 perc kar és felsőtest. Én ezt eddig átugrottam, mert Marcitól magamhoz képes kivállasodtam, de én is gondoltam rá, hogy talán azért megkéne nézni...

Benianyu
De jó lehetett az o.tali! Te szebb lettél mint régen voltál, nem? :P
Ez fura lehet, hogy a lány fia már ilyen nagy! Úristen, szalad az idő!
Beni meg nagyon tehetséges futónak bizonyul. Péter gondolom örül :P

Én még mindig nagyon fáradt vagyok, nem pihentem ki magamat, de olyan jó, hogy egy picit lélegzethez jutok. Még van egy angol vizsga, de ha sikerültek a hétfői vizsgák(szorítstok!) akkor már csak az van. Egy kicsi ideig.

Marcika ma úgy hallottam megköszönte a ropit amit adtam Neki. Ez még nem biztos, és rendszert még nem csinál belőle, de azért haladás. :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Csibb
KÉpek?
Árpisról én is prezentálom ám hamarosan, csak még nincsen :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.

Kuha!
Miattad írok olvastam hogy kérdezted a Gyermekvasutat. Válaszolni nem tudok rá, viszont éppen gyereknapi programokat olvasgattam a neten, és lesz mindenféle a Gyermekvasútnál is, szerintem nézd meg ezt a linket:

http://www.esemenymenedzser.hu/index.ph ... &Itemid=74

Gratula a -6hoz! :D

Hajni!
Annyira sajnálom, ilyenkor tényleg úgy érzi az ember hogy egy szerencsétlen peches alak, de ez véletlen volt hidd el. Ne bántson hogy haragudtál Pannira első pillanatban, tök természetes reakció, most meg már nem is haragszol rá. Drukkolok, hogy ne legyen nagyobb baj.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Kuha!
Most nézegetem ezek inkább nagyobb gyerekeknek való programok, de a Hűvösvölgy végállomásnál lesz sok minden, modellvasútkiállítás, meg tűzoltóautók, talán az ilyesmi érdekelheti Gergőt is már. De biztos sokan lesznek. Viszont sűrűbben indítják a vonatokat is. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hahó!!

Voltam reggel éhgyomri vérvételen,honap meg iszom a cukrot!! :?

Köszönjük mindenkinek a dicséreteket...dagad a májam!! :oops: :oops: :lol: :lol:

Hajni!!
Jajj,szegény!!!! :( Már elég lehetne a sok rosszból...mostmár tuti hogy csak jó jöhet!! :wink:
És szerintem mindenki haragudott volna a gyerkőcére,úgyhogy nyugi!!! :)

Mea.
Cuki-muki Livike!! :D
Tényleg tiszta anyja!!! :D :D
Nálunk pont forditva van...azt mondják az apja tuti,de az anyja.... :lol: :lol:

And,Prüntyi,Márti(jujj van még valaki?? :oops: )
Azt hiszem még nem gratuláltam nektek!! :oops:
Üdv mindenkit a pocakosok táborában!!! :D :D

Körkérdés!!!:

Ki hogy áll a biliztetéssel????
Mert mi sehogy...Meli sikitófrászt kap ha ráakarom ültetni,nem is erőltetem!!
Lehet kipróbáljuk a wc-szűkitőt ami lépcsős.Hol lehet kapni olyat??

Az egyik kisfiú itt a szomszédban most úgy szokott le a peludról,hogy van ez a bilire szoktatós pelus,ami nem szivja annyira be a nedvességet.És a 3.este azt mondta,hogy rá ne adják rá és azóta minden oké!!Igaz ő már 3 éves!! :roll: :roll:

Várom a véleményeket!!!

ancsi26
 
 


Ancsi!:)

Akkor közel leszünk a hétvégén, mert mi meg Kácsra megyünk.:)

Bili: Nekünk WC-szűkítőnk van, Gergőnek bejött, és már Bulcsú is kétszer-háromszor belekakilt -pisilt a napokban.:)
Egyébként még ráérnek, nem kell erőltetni, Bubus is magától mutatta, hogy rá akar ülni.

Alvás:
Este mese, szopi, aztán megy az ágyába, puszi, alvás.
Nem nagyon szokott felébredni, ha igen bemegyek, megnyugtatom, simogatom, és alszik tovább.

Hajni!:)

Jaj, de sajnálom! Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, természetes, hogy haragudtál. Talán rendbejön, vagy az új műtét jobban sikerül! Fel a fejjel!:)

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Ayse!:)

A Kovács Kati a szomszédunk. :wink:

Kép
Kép
göndörzsóf
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Nagyon nagyon sajnálom, hogy így jártál! Most már végre jöhetne Nektek egy kis szerencsés sorozat is! :(

Ancsi!

Nagyon csinik voltatok az esküvőn!
Körkérdés: Mi a hétvégén már vettünk Petinek ilyen lépcsős wc ülőkét (itt pécsett a plázában a bababoltban 5790 ft volt) első nap nagyon tetszett neki, este már bele is pisilt, alig lehetett róla leszedni. Másnap regel bele is kakailt és még aznap 2x pisilt is, egyszer ő szólt, hogy kell neki! Na, azóta viszont semmi. :( Rá sem akar nézni. Nem baj, nem erőltetem, majd szól, ha újra aktuális lesz nála. A bili az már egyáltalán nem kell neki, a közelébe nem akar menni!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Totka,
Én is nagyon sajnálom, ami a szemeddel történt. :( Egyetértek a lányokkal, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy Pannára haragudtál első felindulásból! És gyere továbbra is, olvass minket és öntsd ki a bánatod, hátha attól kicsit jobban leszel! És persze jobbulást!

Ayse,
Andris hogy van? Tudod már, hogy mi okozhatja a lázat? Szegény, ilyen hőségben még szörnyűbb lázasnak lenni. :(

Mea,
Éljen a költözés és a szép új ház! :) Lívi nagyon aranyos pancsolás közben! :)

Ancsi,
Mi sem állunk még sehogy a biliztetéssel. Még bilit sem vettem Daninak, de a vásárlási szándék már megvan. Nem szól még akkor sem, ha kakis. Ha megkérdezem, hogy van-e kaki, vigyorog akkor is, ha van és akkor is ha nincs.
3 évesen már elvileg illik leszokni. Oviba nem lehet pelussal menni. :wink:


És íme a két számítógépező csemetém. Amíg vártuk tegnap délután, hogy elálljon az eső, Beni játszott az egyszervolt.hu-n, Dani meg nézte. :)
Kép Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!
Én is a vécészűkitővel próbálkozom, de csak annyira, hogy felvetem néha, rá akar-e ülni pisilni, kakilni. általában nem, néha igen, és abból a néhány alkalomból csak kétszer csurrant valami. De nem sietünk.

Rókica, Julcsi is kel éjjel, de én már belenyugodtam, hiszen ő ilyen, sosem volt jó alvó. Akkor kezdtem csak nevelgetni, amikor már tizszer kelt egy éjjel. Azóta egyszer-kétszer, néha egyszer sem. Bemegyek, megsimogatom, kéri a cumiját és alszik tovább. Sokszor elmondtam neki korábban, hogy nagyon szeretm, de éjjel aludni kell, mindenki alszik.

Hajni, szegényke :(
De tényleg, lehet hogy majd a következő műtét még jobban sikerül.
És természetes, hogy haragudtál pannára. És még hányszor fogsz haragudni, akkor is, ha őt szereted a világon a legjobban.

Olyan jó ez a nyár, jobban pörög itt is az élet, sokat vagyunk szabadban is. Bár én kicsit félek a napsütéstől, igyekszem minél később kimenni délután. Ti hány órától mentek ki ilyen hőségben?

Kép Kép

KépKép

KépKép
majola
 
 


Benianyu, nagyon édesek a fiúk! Jót mosolyogtam, hogy Dani milyen fifikásan ráállt a két székre.
Nálatok mindenhol ilyen rend van? Én a számitógépasztalt nem merném lefotózni :oops:

KépKép

KépKép
majola
 
 


Zsuzsa,
Nagyon aranyosak, szépek a lányok! :) :) :)
Mi 1/2 9-9 felé megyünk le, elvisszük Benit az oviba és kb. délig vagyunk lent. Délután pedig 4-től 7-ig, főleg, ha nincs ilyen vihar, mint ma és tegnap.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Zsuzsa,
Köszi. :)
Igen, többnyire rend van. Apa is a rendet szereti, én is és a fiúk is tanulják már a rendet. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


a mai uncsihugizás képekben! :D

Kép
variációk édes pofivágásokra

Kép

Kép

Kép
Fanni próbálkozott az összemelegedéssel egy kis fejsimogatással

Kép
De Panninak ez nem tetszett... :( őrületes sírásba kezdett... (fáradt volt nagyon)

Kép
Mit rontottam el???

Kép
nem voltam elég kedves???

Kép
ez jó vicc volt... :wink:

Kép
Fanni hajcsattal

Kép
egész nap Tesóm pelenkázta

Kép
Fanni nem adja fel a barátkozást

Kép
na végre nem sír, ha megnevettetem!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Majola
De szépek a lányaid!!!

Benianyu
a fiaid sem különben!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb,
Köszi :).
Te is szuperjó sorozatot tettél fel! :) Fanni annyira édes, a csattos képen olyan szép!!! :) De a pici unokahugi is nagyon cuki. Hogy dolgozik, ahogy kinyomja magát! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Benianyu
Köszi :D
nagyon erős kiscsaj, egész ébrenléte alatt így tud könyökölni, meg sem kottyan neki, és míg itt voltak 2-szer megfordult a hasáról a hátára!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Két és fél hónaposan az szép teljesítmény! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Én is egyből kiszúrtam, ahogy Danika felállt a székre. Olyan "Danis" megoldás :lol: Nagyon édes!

Csibb
Épp írni akartam,hogy milyen ügyes az unokahugi. 2,5 hónaposan jó kis erőbajnok!
Ez a vékony lányzó az anyukája??

Majola
Anna tiszta apukája! Nagyon szépek!

Bilire mi már régen szert tettünk, de tekintve, hogy nálunk kicsit bonyolultabb a dolog a problémánk miatt kicsit tanácstalan vagyok. :roll:
Egyelőre Marci nem akar hallani a biliről, ha felajánljuk hogy csücsüljön rá azt hajtogatja, hogy nem-nem-nem. Általában. De nem is nagyon eröltetem. Még gondolkom hogyan vezessem föl a dolgot.
Az biztos, hogy előszeretettel támasztja az ajtót amikor én leülök a wc-re :oops: . Ott néz engem, tépkedi a Wc-papírt és csacsorászik. De ennyi egyelőre.


Ancsi
Tényleg nagyon csinosak vagytok! Melit miért öltöztettétek át? Lehűlt a levegő? A hajadat Te szoktad ilyen szépen megalkotni?

Ayse
Andris hogy van?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Totka!!!

Jaj szegény, mielőbbi felépülést Nektek!!!!!
Remélem ezennel véget ért ez a tragédia sorozat.

Fotókat végignéztem, ezsméletlen édik a gyerkőcök!!!!

Más:

Csajok hogy bírjátok ezt a nagy meleget???

Ja és Lívi továbbra is alig eszik.
Van valakinek olyan gyereke, aki alig eszik valamit???
És van olyan, aki ad még tápszert???
Mert én még 2x adok, reggel este, ez lehet a baj????

Fogmosást sem tűri, Ti tudjátok mosni nekik????

Mea
mea
 
 


Juci
Igen ő a mama, a hugom! Mi is éppen azon szörnyülködünk, hogy milyen jól néz ki 2,5 hónappal a szülés után!!! :D

a WC-s leírás olyan volt, mintha csak az én WC-zésemről írtál volna!!! :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Köszönöm az érdeklődést, aranyosak vagytok! :)

Andris nem lázas :), viszont taknyizik ezerrel :(, ámde rendesen fújja az orrát a zsepibe :D.
Szerintem a szülinapon szedett össze valamit a gyerekektől, fogzik is, úgyhogy szó szerint fogékony a fertőzésekre. Valahol olvastam, hogy nem is kell, hogy betegek legyenek a gyerekek, hanem egyszerűen más a baktériumflórájuk és ezért kap el valami betegséget a másik. Na remélem ennyivel megússzuk (kopp-kopp-kopp)

A meleget jól bírjuk, mivel nálunk tényleg hűvösebb van az átlagnál :)
(és én a forróságimádó már hozzászoktam, sose hittem volna).

Zsóf!
Először elgondolkodtam, hogy ki KK, de rájöttem. :) Na tőle se szeretnék egy sallert kapni :lol:

Tudjátok mi az abszolút perverzió?
Bajnokok Ligája döntőt néz a férjed a T Nők Lapjáddal a kezében! :shock: :shock: :shock: :lol:

ayse
 
 


Annamami! :)

Megvannak még az eladó dolgaid???
Esetleg ruháid is eladók lesznek, vagy azokat megtartod???
Van egy ismerősöm, augusztusban szül és kisfia lesz.
Az email címemre megírnád az árakat is???
bbb@vvipmail.hu és akkor én továbbítom neki és írd meg az elérhetőségedet is!

Köszi

Mea
mea
 
 


Sziasztok! Anide vagyok a "téliektől", bocs hogy belekotty. :)

Mea! Bence sem eszik kb 2-3 hete rendesen, örülök ha valami ebéd félét bele tudok imádkozni, viszont rengeteg gyümölcsöt eszik ill. joghurtokat, és ő is tápizik még, igaz csak esténként de akkor 3 dl lecsúszik. :) Néztem a képet Rólatok, nagyon szép kislány Lívike! :)

Mindenkinek további kellemes estét!

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Megvolt az első szülői az iskolában. A tanítónéni nagyon kedves és agilis. Gyesen volt, mialatt megszüntették a suliját (szóval nem kezdő), úgyhogy itt a napköziben kezdte, de most osztályt kapott, és ezért nagyon lelkes. Szerintem beválik az "új seprő jól seper taktika". Jókat mondott, hogy mik a tervei. Szerencsére a gyerekeket nem fogják agyonszekírozni a poroszos iskolásdival, hanem nagyon sok lesz a kreatív feladat. És megint azzal kezdte, ami külön szimpatikus, hogy az egymásra, másikra való odafigyelést állítja a középpontba. (hallod Márti?) Úgy érzem, hogy jó kezekben lesz a gyerekem, de még így is összeszorul a szívem, hogy a felhőtlen gyerekkornak vége...

ayse
 
 


Ancsi!
Nem véletlenül volt hiányérzetem...nagyon csinik voltatok az esküvőn, na ugye! :D :lol:

Bili:
Már a padláson járva ránéztem, hogy akkor lehozom. Kettő is van, az egyikben egy óriási pók alussza örök álmát... ezt látva nem volt kedvem annyira sietni.. de nemsokára a tettek mezejére lépek, mert jövő ősszel Andris megy az oviba és oda már szobatisztaság kell. Az a parám, hogy mi van, ha jövő nyáron nem akar majd rászokni a bilire/wc-re? Nekem muszáj lesz dolgoznom... Az igaz, hogy őt se akarom szkírozni. Megpróbálom, aztán meglátjuk, hogyan alakul.

Csibb!
Helyes a két csajszi, furcsa, hogy Fanni ennyivel nagyobb már valakinél, ugye?
A következő furcsa az lesz, amikor ő a "nagy" a játszón. :D

Majola!
Nagyon szépek a lányok. A színek különbözőségének ellenére nekem nagyon hasonlít az arcuk, főleg a tekintetük. :D Julcsi fuvolázott?

Benianyu!
Cuki Dani nagyon, ahogy álla széken! És ennyire lehet mellette netezni? Mert Andris vadul könyörög, hogy mutassak a gépen tűzoltót, meg teherautót, meg nagyon szereti benyomni az on/off gombot is...

A fő kedvenc a markoló. Ha véletlenül nincs nála, hangosan hívja: MATOJÓ, MATOJÓÓÓÓÓÓÓÓ! :lol:
A férjem meg az elmü mintájára kitalálta a szlogent: Ha markoló van, minden van! :D

ayse
 
 


Látom, Ti is BL döntőt néztek, na akkr gyártok egy kis sormintát...

Lili kapott az egyik kislánytól egy naplót. Ezt írta bele (központozás nélkül, de azért én azt beleírom, úgy érthetőbb):
NAGYON JO VOLT A SZÜLETÉSNAPOM. SAJNÁLOM, HOGY MÁSKOR LESZ A SZÜLETÉSNAPOM. DE TUDOM, HOGY MÉG LESZ SZÜLETÉSNAPOM NEKEM, LILINEK ÉS MINDENKINEK. VÉGE :D

ayse
 
 


And,
Esztinek sok boldogságot kívánunk névnapja alkalmából!!!
(Beni is Eszti lett volna, ha nincs fütyije :))

Ayse,
Éljen, hogy Andris nem lázas! Markolóimádat. :) :) Daninak a traktor és az utánfutó (tutántutó) a kedvence a kirakóból. :)
Egyébként nem lehet netezni mellette, csapkodja a billentyűzetet (ha hagynám), épp elkaptam egy pillanatot, amikor nyugi volt.
Lili nagyon ügyesen írja le a gondolatait. :)

Beni ma megint hajnalban kelt(ett), így már meg is főztem a spenótot ebédre! :)
Fázni ma sem fogunk, 32 fokot mondanak! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Kuha!
Bocs, elnéztem, ezek 2005-ös programok voltak. :lol: :oops: Éjszaka gondolkoztam, hogy nem lehet a hétvégén 28-29, és most megnéztem és tényleg. Viszont lehet hogy az idén is lesznek hasonlók.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


_Sziasztok

De jók már megint a képek. Olyan jó őket nézegetni!

Bilizés, hát én szeretném ha nyáron szobatiszta lenne Rolim, de ha nem akkor nem! Ő szól ha kaki van (90%-ban) de akkor is mondja hogy kaki, ha sok nagyon a pisi.

Eddig egyszer pisilt bilibe, akkor is a tesom volt aki rátette, és könyveket nézegettek, mesélt neki, így nem állt fel róla. Ez kb 15 perc volt és belepisilt. Én eddig nem tudtam ilyen türelmes lenni vele.

Mea, én is kétszer adok tápszert Rolinak és miért ne adnék?
Kajcizás meg elég kevéske nálunk is, de azért nem aggódok, ilyen időben még nekem sincs kedvem enni. :)

Sziasztok.

pár kép még:

KépKép
Kép
csikken
 
 


Kuha!

Korrigálom a hibát, ez már idei :D :

http://www.gyermekvasut.com/gyermeknap2007-05-27.html

És van egy gyermeknap.lap.hu nevű oldal, ott az összes program rajta van, már akit nem riaszt el a tömeg. Minket igen. :lol:

És most be is fejeztem a gyereknappal való foglalatoskodást. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Mi is itt....

Először is....

Totka!
:( :( :( :( :( :( :(
Hát ez szörnyű :( :( :( :( :(
Nincs mód még egy műtétre????????Vagy már nem akarod, mert tudod mi vár rád?????

Mea!

CSATLAKOZOM!!!!!!!!!!!
Léna teljesen bojkottálja az evést...de főleg a főtt ételt..
A fosós hányós után tök sáska volt...napokig falt...most viszont :? :? :?
Pedig éhes....csak én úgy veszem észre hogy VÁLOGAT, pedig hát ő ilyet nem nagyon csinált...
De ma már bekeményitettem :twisted: :twisted:
Addig ült reggel az etetőszékben, amig meg nem ette azt a 3 falatnyi vajas-lekváros kenyeret :evil: :evil: csak ezután kapott kakaót...

Ebéd meg egyáltalán nem kellett, de ezt most a fáradtságnak tudom be, mert ma már mi is pancsiztunk a kerben :P :P :P :P

(fosós hányós óta nincs tápiivászat nálunk...reggel és este tejecskét vagy gyenge kakaót kap)űű

Bili-Pelus téma:

Hát ez elég nehéz dolog lesz már előre látom :?
Most Lénáról levettem a pelust és ugy mentün pancsizni a medencébe.
1.Először is zavarja a meztelenség....ő soha nem meztelenkedett itthon....tavalyra meg persze nem emlékszik...
2. Követelte hogy rakjam rá az úszópelust :lol:
3.Aztán egy idő múlva levettük és elmentünk meztelneül füvet locsolni...beindult a locsoló......Léna meg állva pisilt egyet...és közben nézte és mosolyog hogy pisil...

Megdicsértem, hogy milyen ügyes stb...és hogy akkor lesz a legügyesebb ha bilikébe pisil..

de eddig csak ráül 10-20 másodpercre aztán feláll és megy tovább..... :? :?

de legalább nem üvölt tőle.....

Na úgyhogy most úgy raktam le aludni, hogy pvc lepedőt raktam a lepedője alá és csak egy bugyit raktam rá :roll: :roll: :roll: :roll: és résen leszek, hogyha felkel...azonnal bilikére üljünk :roll: :roll: :roll:

Igazából foggalmam sincs hogy hogy is csináljam, vagy szoktassam...vagy minek is nevezzem..... :roll: :roll: :roll:

And!

Télllllllllllllllllleg....Isten éltesse a kis bárátnőnket.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Kép
Kép

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Csibb!

Nagyon cukik a fotók....

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,
Nagyon édes Lénád a medencéjében! :) Van ott pocak, nem kell aggódnod! :) Bár Daniét meg sem közelíti. :)
Szerintem még korai az alvást pelus nélkül kezdeni. Kár lenne arra ébrednie, hogy minden csurom pisi. Azért drukkdrukkdrukk. Én inkább a délelőtti módszert folytatnám. Meztelenül rohangál a kertben és rá fog jönni, hogy mi csurog a lába között és lassan fogja tudni irányítani is és akkor jöhet a bili.

Egyébként, mivel ők őszi babák, nem biztos, hogy ezen a nyáron megérnek a szobatisztaságra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Sziasztok

Ne haragudjatok a zavarásért.
Szavaznátok a barátnőm kislányára?
A 20as versenyző lenne Ő.

http://www.kapos.hu/index.php?lap=babavoks.php

Köszönöm
B.
frigo
 
 


_Sziasztok

De jók már megint a képek. Olyan jó őket nézegetni!

Bilizés, hát én szeretném ha nyáron szobatiszta lenne Rolim, de ha nem akkor nem! Ő szól ha kaki van (90%-ban) de akkor is mondja hogy kaki, ha sok nagyon a pisi.

Eddig egyszer pisilt bilibe, akkor is a tesom volt aki rátette, és könyveket nézegettek, mesélt neki, így nem állt fel róla. Ez kb 15 perc volt és belepisilt. Én eddig nem tudtam ilyen türelmes lenni vele.

Mea, én is kétszer adok tápszert Rolinak és miért ne adnék?
Kajcizás meg elég kevéske nálunk is, de azért nem aggódok, ilyen időben még nekem sincs kedvem enni. :)

Megann, tündéri Léna!

Sziasztok.

pár kép még: Kép Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


And Esztijének nagyon boldog névnapot kívánunk! :)
And, milyen volt a koncert?

Kép

Csikken!
Roli haja szőkül?

ayse
 
 


ja még annyi, hogy Roli ha pisil vagy kakil mindig legugol.
Tegnap mi is pucérkodtunk és akkor is ugyanúgy legugol.

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Ayse, szerintem nem. De a képen tényleg úgy néz ki.

And, Esztinek boldog névnapot ! :) Kép

KépKép
Kép
csikken
 
 


Esztinek mi is nagyon boldog návnapot kívánunk! :)



Jucc!
Hogy vagytok?
Akkor jó, ha Ti már használatból tudjátok, hogy jó! :)
Tegnap este osztottunk-szoroztunk és Imi ma bemegy és megrendeli :). Egy hét, mire kihozzák, össze is szerelik. :) Hú de várom!

Andris egyre kisebb mértékben taknyizik. Olyan hamar leküzdi a betegségeket! Remélem ez a Dédi genetikai öröksége és persze a szopi is hozzájárul :).

Viszont jól megijesztett. :evil: :evil: :evil: Guggolt a kertben, én meg felmentem a teraszra, hogy lehozzak egy növényt, amit al akartam ültetni, közben elolvastam a céduláról a nevét (20 mp). Mire visszafordultam, Andris sehol, gyorsan a ház mögé szaladtam, persze, hogy ott volt, futott volna ki az utcára (még nincs kapu). Közben ordítoztam, hogy Andris, Andris, ezért megállt. Nagyon szar érzés volt és szánom-bánom, :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: hogy nem figyeltem, ezentúl még jobban rajta kell tartanom a szememet. :? :? :? :? Iszonyú gyors.

ayse
 
 


Ayse, :(
én még a lakásban is szivrohamot tudok kapni ha hirtelen nem találom Rolit, ez azért vicces ,mert nem olyan nagy a lakás. De a bejárati ajtót zárni kell mert már kétszer megszökött...

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Na így jár, aki több helyen fórumozik :oops: :oops: :oops: :oops:

Davallia Esztijének is boldog névnapot akartam kívánni, de ott nagyon nehézkes a képfeltöltés, ezért úgy szoktam, hogy itt feltöltöm, másolás, katt be abba a fórumba. De most rutinból megnyomtam az elküld gombot.... bocsi!

Egyébként, ha már leírtam, játszóteret fogunk venni, tök normál áron eu szabványos, csinos, hinta-csúszda, homokozó. Az adóra félretett pénzből maradt rá keret :D:D:D

ayse
 
 


Csikken!
Én is kaptam már nem egyszer "szívrohamot" bennt is. Olyan aprók még, úgy el tudnak tűnni....
Ha Lili itthon van, könnyebb a dolgunk, ő mindig tudja hol van Andris és mit csinál - általában azért, mert ANdris ott van, ahol Lili, nagyon szeretik egymást :D

ayse
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?