Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Hanna boldog szülinapot!!
Kép

katianyu
katianyu
 
 


Kicsit lemaradtam, tehát először is:
Dorkák, Bálint, Hanna, Ákos boldog szülinapot! Csodaszép mindenki Kép

Anno kérdeztem fogmosást és csúszásgátlást, a válaszokat köszönöm. Fogmosást megtárgyaltuk apával, egyenlőre békében hagyjuk ezzel Dinit, illetve most láttam vmi újságban egy olyna szerkezetet, ami egy ujjrahúzható kis göröngyös "fogkefe", ez szóba jöhet. A normál fogkefe elvetésének oka, hogy a fogmosás során a szájban lévő kórokozók a sikamika miatt az ínyen keresztül bejuthatnak a vérbe. (Tudjátok, apa orvos, ilyenekkel szokta borzolni az idegeimet Kép).

Fürcsi után megpróbálok jönni és visszaolvasni.

pusz
orsko
orsko
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkra jöttem, aztán leragadtam a képeknél... Pedig Matyi elég rosszul van, köhög még mindig, mára 38 fölé ment a láza és csorog az orra. Egy napközbeni együtt alvást(35 perc) kivéve nem aludt, és csak mostanra sikerült elaltatni.

Először is: HANNA ÉS ÁKOS BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép

Hanna tényleg csodásan szép leányka!!! Remélem sok szép ajándékot sikerült bezsebelnie a két kis szülinaposnak!KépKép Ákosról is képet ide a szülinapi tortával!!!

Noémi kicsilánya is nagyon nőcis a szülinapos képeken, és hát a "a lovagleány" Léna újdonsült tudományai elámítottak!

Hicu: nagyon drukkolok neked, bár tegnap éjjel veled álmodtam, hogy olvasom a babanetet és rajta a hír, hogy megszületett Csongor.

Vic: Ezek a képek... Nem is tudom megmutassam-e Matyi fiúnak, mert biza lehet, hogy cuccol át a kistündérhez! A fürcsis képen olyan huncutul aranyosan néz fel a fényképezőre! Kép Vic:Levágattad a hajad? Jól áll!

Ini: én is császáros voltam, de az Edás érzéstelenítés miatt majd egy napig feküdtem. És mikor felkeltem olyan voltam mint egy mosott....
Azt mondták ne keljek fel, mert iszonyú fejfájásom lesz. És mivel én amúgy is eléggé az vagyok,tudtam azt nem bírnám ki.

Orsko: van olyan gumis fogkefeszerűség, ami inkább rágóka jellegű, de masszírozza az ínyt és a fogásával szoktatod a babát a fogmosáshoz. Mi ilyet használtunk eleinte, mert nálunk a fogak csak 9 hónaposan jöttek, de addigra már egész ügyesen mosott "fogat".

Megyek és alszom, amíg lehet.
Apa megint Miskóc utcáit koptatja a hét közepéig. Kép
Jó éjt, Zita
zitus
 
 

 
 

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT HANNÁNAK ÉS ÁKOSNAK!!!!
Kép Kép Kép
Noresz és Máté
noresz
 
 


Sziasztok!

Először is szülinaposok!

Boldog szülinapot!

Hanna:
Kép

Ákos:
Kép

Zitus, Matyusnak jobbulást!!! Mára talán már láz sehol, és megindul az orra és hamar kiürül!!!

Vic, Noémi, édesek a lányok! Csudacsinos mindkettő!

Hicu, én ezt nem értem (bár valszeg nem én vagyok az első és egyetlen) mi köze a tehetségnek a kilókhoz???? Bő 10 éve láttam Kaposvárott egy Rómaó és Júliát. Rómaó magas, szőke, hosszúhajú, vézna - már több, mint vékony - és Júlia alacsony, dundus, rövid barnahajú. Csúcsszuperek voltak!!!!! Mai színészekKép tisztelet a kivételnek. És hány olyan színész van, aki nem is végezte el a sulit, és ismert, mert egyszerűen jó. Szomorú dolog, hogy ebben a 'tehetség' szakmában is rokonság - ismertség a döntőKép Szorítok, hogy Csongor még ne szambázzon kifelé 20-a előtt, és veyge semmibe a frontokat!!!!Kép
Ezek szerint később sem folytathatod a szemed miatt a sportot?
Én tai chi-ztam, mielőtt pocós lettem, és bár előtte arra gondoltam, mennyire fog hiányozni, mikor megtudtam, hogy babát várok, nem úgy volt. Most bizony hiányzik, de az edzést 7re tették, így megoldhatatlan, hogy elmenjek. No, majd ha se pocakosság, se kisbaba...Kép
Jót mosolyogtam, amit Judit írt: 'tapsi-tapsi sasszé-sasszé', én még ennél is nyugisabb? 'sportot' választottamKép De imádomKép Ez pont azzal fáraszt le, hogy nagyon kell figyelni, és egyidejűleg nagyon lazán kell csinálniKép Ugribugri sportok nem jöttek be - nem tudom, hogy a nem-e a kebelméret volt a kizáró okKép

Hopp, felébredt a hétalvóKép

Szép napot!

Móki
móki
 
 


Sziasztok!

Judit!
Sajnos az esthajnalcsillaghoz nem tudlak tájolni, mert nincs fenn KépCsupán másfél órával a Nap előtt kel. Biztos tudjátok, hogy az esthajnalcsillag az a Vénusz bolygó, és vagy napnyugta, vagy napkelte előtt látható. Ami most viszonylag fényes CSILLAG az égen, az a Szíriusz. Van még nagyon fényes az égen, de az a Szaturnusz bolygó. Na jó, elég a csillagászat órából.
Konkrétumok.
Este 11-kor, ha kiállsz egy sötét helyre (fényszennyezés mentes), akkor csak simán felfelé kell nézni a fejed fölé. Egy kis csillagcsoportosulást láthatsz. Sokan azt hiszok a kisgöncölnek, de az a Fiastyúk. És tőle kicsit jobbra látszik egy halvány paca (nem pontszerű, mint a csillagok). Az az üstökös barátunk.

Íme egy kép róla.


Kép

A jobb felső sarokban látható a Fiastyúk.

Holnap megyek UH-ra, este jelentkezem!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Hannának:

Kép

Ákosnak:

Kép



Bence és Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Nincs ma valami nagy élet errefelé...azért még beindulhat Kép! Már visszaolvastam,és este írok is,csak a lakás a feje tetején + Vencel is bajlódik vmi betegséggel. A nyaralás szupi volt, sokat fiatalodtam,18-nak érzem magam,bár külsőre csak 20-ig sikerült lemenni KépKépKép. Vencel élvezte a legjobban az egészet,bár ő még minidg egyévesnek látszik,de kezd hasonlítani egy delfinbébire. N amajd jövök ,addig is a képek /persze főként Vencel pancsizásásról/:

http://babanet.hu/album/main.php?album=4453

Puszi:

Buksi

Ui: Köszi az sms-eket,méleket, bár enélkül is sokat gondoltam Rátok,meg a pöttömökre!
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Ines,
Hannának utólag is még nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Kincsemmel. Kép

Katianyu Ákosának is minden szépet és jót!

Buksi, jók lettek a képek! Kép Úgy tűnik, jól éreztétek magatok. Kép Várom a részletes beszámolót.

Boró
femõke
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseketKép

Buksi!
Bagyon édei Vencel, a fürdőnaci meg nagyon-nagyon tetszikKép
Olyan jó volt nézni a képeket, mert tudtam, hogy mi hol van, és én is vágyódom fürdőbeKép Majd leadom a kivánságomat, hogy valahova menjünk el pancsizni.

Oli édesen járkál egyre többet, tegnap voltunk Ikeába, ott is járkált.


Zita!
Matyinak jobbulást!

puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok
Én már megint hétfőnek megfelelően arbeit-tolokKép Tényleg nem vmi nagy a nyüzsi. Mama/baba, pötye-party??

Zitus
Kitartás Matyihoz,ilyenkor elég strapásak tudnak lenni

Ini
Schöfiben szültem, és nem sikerült a gerincvelői érzéstelenítés, szóval hányásos fejfájásom volt, erre mondta Zitus, hogy ócska. Na annál sokkal rosszabb voltKép A 6órányi vajúdás ehhez képes sétgalopp volt..
Na milyen volt a party?

Vic
tényleg jól áll a rövid hajKép Dorci meg nagyon édes a képekenKép Gratulálok

Móki
A taichi más, mert ott van figyelem, meg ideológia, és ki is lehet kapcsolni. A sasszét meg a tapsit hagyom a táncos eséimre (he-he, nem is tudom, mikor volt ilyen), meg Lénára

Fbogi
köszi, így már megpróbálom, remélem fényzavar mentes estém leszKép
Poci????

Buksi
minden vágyam egy ilyen tengerész-pasi lenne a lányomnak, nem tudod, hol lehet ilyen kölköt kölcsönözni?? Kép

Boró
veletek mizu???

Tegnap beszéltem Ágiboszival. Jelentem a gyerek él és virul, úgy visított a telefonban, hogy nem hallottunk egymást. Szóval el van havazva,mert a csöppség rájött, hogy csak pér könyvet kell odébb cipelni, és máris minden 'nehezen' elérhető, 'anyakincsét' le tudja pecázni. Ígéretet tett, hogy benéz, de látom ez csak z olvasásig terjedt.Kép

Jöttek, dugulok, talán este, pusza
J
holophernes
 
 


sziasztok!
Köszönjük szépen a jókívánságokat!
Holnap ovi után többet írok most csak a képekKép)
Kép
ilyen volt
Kép
ilyen lett Ákos Benedek

pusz katianyu
katianyu
 
 


Judit!

Holnap este mindenképp jelentkezem az UH eredményével. Nagyon bízom benne, hogy minden rendben.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok,

azt hiszem, feladom. Takonykórral nehezített vizsgaidőszakban nem tudok írni, de még olvasni sem nagyon .... Majd jövök kb két-három hét múlva.

Zitus, mi a márkája annak a fogbirizgálónak? Lehet, hogy kicsit túlspirázom a kérdést, de ezt körbe kell járni.

Buksi, a csíkosgyatyó nagyon vadító Kép

Ha valami tali lesz, írjatok sömösöt vagy emilkét lécci, mert azért nem lennék teljes mértékben itthonülő büdösbogár.

Kérdezhetek vmi intimust így elköszönés helyett? Mivel újtyúk vagyok, a pöttömök születésekor nem jártam erre, csak most olvasgatom, hogy sokatoknak volt csaszi. MIntha pöttömmamik között többségben lenne. Kinek miért lett az, ha nem nagyon izé a kérdés? Ígérem, elolvasom a válaszokat.

Még egy sztori: szembesültem azzal, hogy Dini még egyáltalán nem választotta le magát rólam, még nincs saját öntudata. Ugyanis arra a kérdésre, hoyg hol a Dini, teljesen fixen rám mutat és vigyorog. Nagyon furi és megható Kép Eddig sem volt igazán olyasmi indíttatásom, hogy tanuljon meg egyedül elaludni, meg ilyesmi, de ezek után pláne nem lesz.

legyetek jók
orsko
orsko
 
 


Sziasztok!

Bogi, becsszó én kimentem, meresztettem, de nekem minden második ugyanúgy pulzál meg fénylik meg minden. Szóval bizti bennem a hiba, vagy már odébbállt az a fránya Üs Tökös. Kép UH eredményt várom! Kép Bizti minden rendben.

Judit,
mivel kérdezted, íme: 2 napja kibújt végre valahára a 7. fogacskánk, a bal felső 2-es. Továbbá: mondogatjuk, hogy mama, apa (ez a kedvenc) baba, hápi, meg minden ami mozog és az állatok csoportjába sorolható, az vau vau.
Hétvégén kiruccantunk a budakeszi vadasparkba - egyik karámtól (vagy hogy is hívják a ketreceket) a másikig ordított. Szerencsére kis alma meg keksz (pszt!) segített az őzek/szarvasok felébresztésében és kerítéshez csalogatásában.
Ami még érdekes: sétáinkon a babakocsit többnyire már csak kapaszkodónak használjuk. Kép

Más - mindenkihez:
Érdekelne, hogy a "babás lakásavatónkra" kik jönnének. Kérlek Titeket, akár igen, akár nem a válasz, jelezzétek 1 szóban. Terveim szerint a jövő hét valamelyik napját lehetne megcélozni. Vélemények?

Boró
femõke
 
 


Szasztok
hulla fáradt vagyok, csak bekösz, nehogy úgy járjak, mint múltkor, hogy napokig csak visszaolvasnom kellett.
Orsko
Ucsítyszjá,Ucsítyszjá,UcsítyszjáKép
Minden mocc érdekel, szóval nekem Boró a hétfőt leszámítva minden jöhetKép. 7fog az már egy egész vizilabdacsapat, vagy mégsemKép
többieknek: ÉBRESZTŐ, HAVER!KépKép
Cupa, bedőlök, ezer bocs
J
Kép
holophernes
 
 


Bocsi,hogy itt dugulok egész nap,de vencel elég szarul van Kép. Nincs különösebbb tünete egy nem túl magas lázon kívül, meg piros a torka,de az sem annyira vészes. Szóval produkált már durvább tüneteket,de még soha nem volt bágyadt és ilyen rossz közérzetű. Ma viszont kb. két órát volt ébren,a többit bágyadtan cicin lógva. Semmit nem fogad el,szerencse,hogy a cici azért biztosítja a folyadékbevitelt. Ráadásul a nagy pánikban mindkét dokinénink mozgósítva lett,naná,hogy abszolút mást mondtak. Nagyon tanácstalan vagyok,bár Judit azért lelket öntött belém, meg gyorsan TigriHajnit is zaklattam Kép Ez most kicsit elvett a nyaralás fényéből,azért röviden beszámolok.

Szóval minden első osztályú volt,nekem a kiszolgálás néha még kicsit sok is volt,pl. amikor kértük,melegítsék meg Vencel bébikajáját és erre azt szépen tányéron szervírozta a pincér és udvariasan megterített Vencelnek Kép. Amúgy minden szolgáltatást igénybe vettünk: jacuzzi,gőzfürdő,szaunák,talpmasszázs,frissítő masszázs,illóolajos relaxmasszázs, csúszda,sodró medence,gyógyfürdő,szabadtéri medence,szolárium,fodrászat. Mindezt persze kispapival felváltva,mert úgy döntöttünk,hogy ez így is elég nagy változás volt Vencelnek,nem bízzuk még pluszban egy idegenre. Vencel-mint a képeken is látszik-teljes extázisban töltötte a napokat, bevallom,kb. napi 3 órát töltött vízben. Ez így utólag felelőtlenség részünkről,de annyira élvezte! Kispapi nagyon figyelmes volt,sok szabadidőt kaptam,hogy kiélvezzem a wellness programomat. Ő inkább akkor "kalandozott",amikor Vencel aludt,hiszen az álmát én vigyáztam. Mivel közös szobában aludtunk,az esti dumapartyt és társasozást úgy oldottuk meg,hogy póriasan letelepedtünk a szoba elé a lépcsőre egy nagy törülközőre. Ez nem illett ugyan a négycsillaghoz,de a bébiőrző nem akart működni Kép. Hát ennyi pár mondatban,megúsztátok ennyivel,most,hogy nem vagyok áradozós hangulatban .). Remélem,holnap valamelyest jobb lesz a helyzet,és akkor jövök csacsogni!

Pusza mindenkinek!

Buksi

Judit!

Hááááát,én tudok egy tengerészlegényt,csak remélem tudod,hogy a tengerészek élete kalandos ám!

Boró!

Ha jól vagyunk,akkor megyünk!
kisbuksi
 
 


sziasztok!

Mostanában megint úgy járok, hogy mire elolvasok mindent, addigra Kincső felébred és vége a netezésnek. Most alszik, apja fürdik, van néhány percem. De most inkább írok előbb, ha marad időm, olvasok is.

Kincső rengeteget fejlődött az utóbbi 1 hónapban. Végre rendesen mászik, mindenhol feláll, ha fogjuk a kezét, szaladgál. Ma a játszón hintáztunk, utána sétáltunk. Nem hiszem el, még nincs 11 hónapos. Ja, és mondja, hogy "hinta". Sőt, énekli a hinta-palintát, persze babanyelven.
Ennyit rólunk - röviden.

Hicu, de jó, lassan babázol! Vigyázz magadra!

Buksi, jobbulást Vencelnek! Hú, micsoda buli lehetett! Bár én nem tudom, mi lenne velem ilyen helyen, nem az az alkat vagyok.

Kincső nem hajlandó bébipapit enni, amit csak neki főzök, az nem kell neki. Viszont ha a mi kajánkból adok neki, azt jóizűen megeszi.
Van hasonló bébi itt a pöttömöknél? Miket főztök így ebédre?
Kezdek kifogyni az ötletekből, a zöldésgleves kezd unalmas lenni.Kép

jön apa, mennem kell, mert kell még neki a gép.
Jó éjt,
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Na jó, most mindenki jól beijesztegetettKép Úgyhogy megyek visszaolvasgatni, majd beszámolok a tegnapi CTG-rőlKép

hicudzsi
 
 


Kép
Judit!
Hát igen, hálóing-ügyKép én már csak ilyen maradok. De egyszerűen tényleg betegnek érzem magam hálóingben. Nem a dokiknak szeretnék tetszeni... szép is lenneKépKépKép
Tudod én csaszi utáni nap már rohangásztam a folyosón (szerencsére nem volt olyan szövődményem mint neked, basszus nagyon szar lehetettKép), egyébként szerintem könnyebb is volt menni, állni, mozogni, mint akár megfordulni vagy felülni az ágyban.

Teljesen megértelek aerobic ügyben. Én is csináltam egy darabig, jó is volt. Azután meg elmentem edzőterembe és a csajszik NEM TARTOTTAK bemelegítést! Ezen teljesen kiakadtam! Úgy szétzúzódott a térdizületem tőle, hogy két hétig bicegtem.

Én majd a Pilatest szeretném kipróbálni, álllítólag azt az énfajták is végezhetik. A Callanetics-be meg beleőszülökKép
Igazából várom már a kirándulós meg bringaszezont! Kép Az a legjobbKépKépKép

Vic!
Nagyon jók a képek! Nagyon sokat változott a csajszi! Igazi "gyerek" lett!
Gratula mégegyszer!Kép

Zitus!
Ne ijesztegess!!! Még két hétig minimum egyben kell maradnunk, mert csak 21-én költözik el az öcsém tőlünk.
Most mindenki a csütörtöki hidegfronttal ijeszteget..Kép

Matyinak jobbulást! Szegénykém..Kép
Dudunak elég sokáig tartott ez a betegség, csak ő szerencsére lázas nem volt.

Móki!
Hát én sem tudom mi a köze a kilóknak a tehetséghez, de itthon most ez a trendi... Mi is voltunk Németországban egy fantasztikus színházi előadáson (Koldusopera) és ott sem volt kicsi a főszereplő csaj, Mint egy kis energiagombóc úgy repkedett a színpadon!
Na meg ott van (igaz, hogy más kategóriában) Oszvald Marika, hát imádom azt a csajtKép Nem 40 kiló, meg nem 20 éves, de ennek ellenére úgy cigánykerekezik a színpadon, hogy csak tátott szájjal nézed!Kép

Sajna nem sportolhatok tovább ez tutiKép Kicsit (nagyon) fáj, de ez van, Marad a bringa,a görkori, meg a kirándulás... (úgyis ez utóbbi a legtutibb!)

A tai csi szerintem nagyon szuper egy dolog! A barátnőm évek óta űzi és most kint él Taiwanon (persze ott is folytatja). Nagyon jót tesz a keringésnek és sokan azt hiszik, csak balett, de iszonyat koncentrációt igényel. Az első jól végigcsinált öt perc után patakokban csorog rólad az izzadtság. De gondolom ezt neked nem kell magyaráznomKép
Mikor tudsz majd visszamenni folytatni?

Bogi!
Gyönyörű ez a kép!!!Kép Izgulok az UH miatt! Nekem is voltak az elején rossz megérzéseim, de szerencsére nem igazolódtak be!

Buksi! Hát jó időre leragadtam a képeiteknélKép Látszik mennyire jó volt!
Vencel egyébként elég nagyot nőtt, csak szerintem aki minden nap látja az nem veszi észre! Gyönyörű kishapsi!

Boró!
Rólatok részletesebben?

Katianyu!
Nagyon helyes Ákos! Gratulálok nektek is mégegyszer!

Na mindjárt folytatom.Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Boró!
Mi megyünkKép

Buksi!
Gyógypuszi Vencelnek, remélem ma már jobban van a kis tengerész.

Hicu!
Én is inkább mászkáltam, az első napon a legrosszabb volt felkeni vagy megfordulni az ágyban. Istvánban a fekve szoptatást erőltették, de az nekem borzasztó volt csaszival. Olinál meg már olyan rutinosan ment a szopi, de ő ügyesebb volt.

Orsi!
Téraránytalanság miatt volt csaszi, Hanna 4070g volt, az még nem is annyira "vészes", hanem 37 cm volt a fejkörfogat. Oli csak egy kicsit volt kisebb, de az ő feje 35 volt, őt valószínűleg meg tudtam volna szülni, de az uh többet mutatot, meg már egy csaszi után.... .
Már sajnálom, hogy Olinál nem mondtam, hogy vágjunk bele, majd kiderül. Ha lesz egy harmadik, azt nagyon szeretném normál uton megszülni. Bár Manóka azt mondta, hogy nincs sok esély rá.

Manóka!
Köszönjük szépen a lapot!!!

Valaki kérdezte a babazenét, nekem az első van meg.

puszi
Ines
ini
 
 


Na, folyt. köv. csak közben szül egy barátnőm!!KépKépKép
Úgy drukkolok neki!Kép

Orsko!
Dini baromi édes lehetKép Tényleg nem nagyon választotta még le magátKép
Nekem programozott csaszim volt, mert -10,5 dioptriás a szemem, és a retinám se tökéletes állapotú (az erős rövidlátás, meg a sok zuhanás, ütés, harciaskodás miatt...)Kép

Boró!
Na örülök hogy írtál! Nagyon édesen dumálhat a fiatalúr!Kép a foghoz gratula! Nagyon megszenvedtétek?
Sajna nem tudom, hogy bulira tudunk-e menni, ez nagyban függ az állapotomtólKép

Buksi!
Néha a babákok akörnyezetváltozástól is megbetegedhetnek! NEmt udom emlékszel-e de úgy emlékszem meséltem, hogy Dudu a soproni nyaralásunk első éjszakáján nem aludt egy percet sem és két napig volt lázasKép Semmi baja nem lesz! Igyatok sok folyadékot!Kép A 3 óra vizezés miért baj?

Ed! Pont akartalak hiányolni!Kép
Nagyon ügyi a csajszi!Kép
Én már csak a mi kajánkból adok Dudunak elég régóta.Tegnap gombapörköltet evett tésztával, meg tejföllelKép Imádta. Szerintem (de ez csak az én laza véleményem)ennyi idős korban már nyugodtan adhatsz neki abból amit ti esztek!
Én pl. a husoknál vigyázok csak arra, hogy ne legyen gyári (pl. pulykatallér) a max. amit adok neki a halrudacska. Azt imádja! De azt sem olajban sütöm ki, hanem sütőben, és így csinálom a sültkrumplit is!
Szóval olajban nem sütök neki, meg előgyártott vacakot semeszik (a halrudakat kivéve)...
Most ennyi, egy kicsit kusza voltam BOCSIII!!!

Tenapi CTG: semmi újat nem mutatott, Csongor rugdalta a tapikat rendesen. Én basz@rtam a császárműtő ajtajától is (azzal szemeztem a CTG közbenKép), de mivel hallottam az apró kis babók sírását az belelkesített. Csak 20 perc a műtét utána meg itt lesz az én gyönyörű fiam.

Na ennyi rólam.
PUSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emő+Csongor

(ma megyek spanyolra és egy szót sem tanultamKép)

hicudzsi
 
 


http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4024&page=2&image=103203

ezt az utolsó három képet ma raktam fel. A kedvenceimKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!
Minden rendben. Láttam dobogni a szívét. Ő nem olyan virgonc, mint Lili volt. Lili meg sem állt, állandóan mozgott.
Most megnyugodtam. Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


BogiKép
Jaj de jó, hogy nincs semmi bajKép Én éreztemKép

KisbuksiKép
Nagyon jó lehetett a pihi wellnessel kombinálvaKép Szegény Vencel, jobbulást neki.

Nekem most elég rossz napjaim voltak, mert fájt egy fogam, ami már elég rég letörtKép Tegnap kihúzták, most már jobb a helyzetKép
Öröm az ürömben, hogy fogytam 3 kilótKép

KatianyuKép
Ákoska nagyon szép kisfiúKépBoldog szülinapot nekiKép

Hannának is nagyon boldog szülinapotKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Bogi ez nagyon jó hír!!!Kép Úgy örülök nektek! aztán most már félre a "rusnya" gondolatokkal! Hanyadik hétben jársz?

Hicu: nem akartalak megijeszteni, csak tényleg ezt álmodtam. Lehet, hogy előre álmodtam meg a dolgokat, és akkor majd jön a de javu (így írjá?) érzés.Sajna a kedvenc képeid nem jelennek meg Kép

Buksi: nagyon jól érezhettétek magatokat. Bevallom nagyon tetszik Vencelinó fürdőnacija és édes kis pocakja!
Gondolom azóta már alakult Vencel kedélyállapota. Matyi fiú is ilyen volt a magas láz alkalmával, de most meg alig alszik. Köhög és folyik a nózija, de talán most már hatnak a homeobogyók. A dokink írt fel immunerőstő bogyót is, Kasmírvirág és napi 2x1-et kell szedni.

Orsko: nekem a magzatvíz elfolyása után 1,5 órába telt az út Bp-re, ahol a dokim beért mire én is és a vérnyomásomat látva döntött a csaszi mellett. Képzelheted az addigi fájásai már 3 percesek voltak, készültem a szülésre, 38 hét alatt egyszer sem jutott eszembe,hogy én nem szülni fogok, aztán ott a hidegzuhany. Bőgtem mint egy kisiskolás, aztán mikor közölték, hogy elaltatnak, ha nem fejezem be, akkor már észbe kaptam, mert hát látni akartam a gyerököt az első pillanatban. És így is lett.

Boró: köszönjük a meghívást de mivel a telet harangozzák a jövő hétre, mi biztos nem tudunk feljutni felétek! Kép

Katianyu: édes ez az Ákos fiú, bár a szemei igen zsiványosak.

Kérdezte valaki ki mit hagyott félbe a babavállalás miatt. Én a tanítást, azt szerettem a legjobban, illetve a diákélet, a programok szervezését, a kirándulásokat. Olyan jó sok-sok gyerekkel együtt vetélkedni, 15-20 km-es túrákon hallgatni a madárcsicsergés mellett a zihálásukat és hogy őket többet nem viszem sehova(aztán következő évben mégis jönnek Kép), voltak tanár-beöltözések, fordított napok. Majd egyszer felteszem milyen jól néztem ki Freddy Krügernek egy farsang alkalmával.Kép

KÖSZÖNJÜK MINDENKINEK, HOGY GONDOLTOK RÁNK, MÁR GYÓGYULUNK, BÁR AHOGY HICU IS ÍRTA IGENCSAK LASSACSKÁN.

Puszi, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Még mindig inkább csak olvasok,de ígérem,igyekezni fogok Kép!Köszönjük az érdeklődést,ma már jobb a helyzet. Még mindig fél 11-ig aludt,de utána ébren volt két órát,és evett pár kanál gyümit. Még hőemelkedése sincs,kezdek optimista lenni.

Még jövök,csak felébredt!

Puszi:

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, kicsit eltüntem. (szokás szerint Kép)

Utólag is kívánok minden kedves kis és nagyobb babócinak nagyon boldog szülinapot!

Kép Kép Kép Kép

Peti is holnap lesz 1 éves, el sem hiszem, hogy már ilyen "öreg".
Olyan nagyon hamar elment az 1 év, valahogy Kittivel még emlékszem, hogy nehezebben telt.
Pedig Peti azért valljuk be, enyhén szólva temperamentumosabb gyerek. Kittike elvolt, mint a befőtt. CSak aludni nem akart soha.
Petire jellemző a mai csínytevése. Letettem a szemüvegemet,amíg fogat mostam, a szennyestartóra. Peti bejön, de úgy lopta el, hogy észre sem vettem. Csak a csobbanást hallottam fél füllel, na mondom, mit dobott ez a gézengúz a Wc-be? Persze, hogy a szemüvegem volt!
Még szerencse, hogy meghallottam, mert kereshettem volna. (Főleg ha már le is húzom.)
Szóval nem unatkoztat Peti.

Vencel!
Légyszike ne legyél már betegecske, mert nagyon szomi leszek! Azonnal meggyógyulni, és virgoncank lenni! Ez parancs! Értette Tengerész?
Kép

Minden egyes babó, nagyon arany!

Ja, még egy jó mondása Kittinek.
Tegnap este fogat mos, ez apja feladata, hogy aszisztáljon és segítsen neki.
Apja nem vitte túlzásba a segítést, Kitti meg már nagyon álmos volt. Erre hüppögve kijön hozzám:
Anya, apu kínoztat!
Na, ezen ne röhögjem el magam?
Annyira édes volt! Honnan szed ilyen szavakat?

Boró!
Mi is mennénk bulizni, remélem összejön!

Puszika mindenkinek!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Zita, örülök, hogy gyógyulgattok!!! Kiváncsi lennék azokra a képekre!!!Kép Elhiszem milyen rossz lehetett a csaszi hirtelensége! Én nem is tudom,mit reagáltam volna ... Nekem a szemem miatt volt egy alapos kivizsgálásom, hogy lehet e sima szülésem, már akkot paráztam, hogy mi van ha most itt a szemész dönti el ... szerencsére ez nem volt kizáró ok. Csak kiméletes szülést javasoltak. Na ez nem jött be! Szemileg igen, de amúgy nem. Még azt kérdezném, hogy te szivod Matyi orrát?
Almok: én szoktam megálmodni előre dolgokat. pl. Álmodtam még jó régen, hogy szülök és milyen érzés lesz. Bejött. Na meg az a fránya megérzések, mint egy boszorkány!Néha megijedek magamtól. Kép

Hicu, nekem sem megy megnézni a képeket! Én is utálom a hálóinges -papucsos csudacsini cuccot! Persze nem divatbemutató, de már a látvány is "betegnek" titulál! Igen, a műtétet tudom, hogy halasztani kell, ha egyáltalán megcsináltatom, mert valóban nem annyira rossz a szemem. Kép

Ines, lesz harmadik baba??? Hanna mikor megy oviba? Nem kezditek el beszokatni? Talán neked is könnyebb lenne. És Olit mikor adod bölcsibe? És, hogy áll az épitkezés? Kép

Edina, amiket én adtam átmenetnek, amig nem akartam a miénkből adni: célka-burgonya, rizs-vajbab-csirkehusi, paradicsomos-tészta, párolt zöldségek-rizzsel, spenót-burgonya, tészta-zöldséggel-husival. Próbáltam májat is, de azt nem birta a gyomra. Meg tul.képpen a fantáziádon múlik minden. Kép

Judit, látom nálatok is beindult a gépezet! Léna már egyedül kijön az ágyikóból? Na ez az amit én nem merek bevállalni. sztem Bence valamelyik másik szobában randalirozna, ahelyezz, hogy hozzánk átjönne. No meg hálózsákban alszik, abban pedig igen nehéz (nem is lehet) menni. Kép

Buksi, akkor jól sikerült a hétvégétek, miért nem voltatok több napra? Sztem egy négycsillagosban igenis ugrálják körül az embert, hiszen azért mész. Legközelebb érdemes lenne apartman-szobát kivennetek, igy tudnátok a pároddal beszélgetni, társasozni, tv-t nézni, vagy egyéb ... Kép

Ildi, hol vagy? Készülök Miskolcra a hétvégén, hacsak nem kell hókotrót bérelnem a beigért hóhoz, mert akkor sosem érek oda ... Férjecském elutazik, igy nélküle, tehát mobilabb leszek! Jelentkezz!

Boró, mi nem megyünk.

Kati, jó volt Ákos tortája? Mert innen úgy nézett ki! Nyami-nyami!!!

Van vkinek ötlete, hogyan lehetne feneket növelni, túl sok zabálás nélkül? Rámférne, mert marhára le vagyok fogyva. Már szinte hizókúrán vagyok ... Igazándiból csak a popóm hiányzik, a többi igy jó. (Na a cicit leszámitva, azt majd a dokibácsi megcsinálja.)

pussz
Orsi, aki alig aludt az éjjel
orsi17
 
 


Orsi!

Én adnék neked nagyon szívesen egy kis popót, meg cicit, de kérek egy kis hajat cserébe! Kép
Megdumcsizzuk?

A lovaglástól megnő a popó, ez tuti! Lovagoltam vagy huszon valahány évig, és tényleg sok popós csaj van a lovasok között. Még a vékonyaknak is, olyan túl gömbölyű lesz! Kép
Más megoldást nem tudok.
Pusz.
Andi
andi68
 
 


Andi, és ha nincs ló jó lesz a férjem is ... irul-pirul ... Kép
Szép gondolat, de ha tornázni nem járok, akkor lovagolni szted fogok? Sajna egyedül nincs kedvem, mert még a szitter vigyázna is Bencére, de szingliben nem fogok sem ugra-bugrálni, sem semmi más. Kép

Na a barter sem műxik ... a popót átvenném szivesen, a cicit nem, az van csak épp a textúrája nem a régi, de hajam nekem sincs sok. Borzalmasan vékonyszálú és kevéske. A fodrászom mindig leizzad vele, hogy vmit kihozzon belőlem.
Kép

puszi
orsi17
 
 


SZiasztok!

Ki is kért hajat?
Nekem van bőven Kép Ez a második terhesség már az első pillanattól rendbehozta a hajamat. Ugye szülés után jól hullott, most nem, csak sűrűsödik, és nő, mint a gomba!

Amúgy most vagyok 14+4.
Őt is éppen olyan szép, formás babának látom, mint Lili volt az UH-kon, sőt.

Ja, és Orsi!
Szerintem hagyj fel a hízókúrával, mert hidd el, hogy nem oda menne, ahová akarnád.
Próbálj meg rendszeresen, és jóízűen enni, és majd egyszercsak megjönnek a formák, bár szerintem is valami mozgással kéne alakítani a formát.
Kérdezd meg a Norbitól, hátha nemcsak fogyasztani tud Kép Kép Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Császár-téma:
Nekem nem az volt, de rettegek tőle! Tudjátok, én még a vérvételnél is majdnem elájulok, nem a félelem miatt, hanem mert túl élénk a képzeletem, és mindent látok, még ha nem is nézek oda. Gimiben biológia órán is majdnem kinyúltam, mikor az emésztőrendszert vettük Kép
Szóval ha véletlen császározni kellene, attól tartok, hiába az érzéstelenítés, az csak fájdalom ellen jó, azt érzed, éppen mit matatnak benned (legalábbis az anyajegy-eltávolításomkot így volt, ott is majdnem leszédültem az ágyról)....tehát lehet, hogy altatást kérnék, de az meg hülyeség, mert nem látom a babát. Meddig is tart az altatás?
Melegítő-hálóing:
Akkor bizony én igénytelen voltam Kép Kép Kép
Ma is imádom felvenni azt a hálóinget, amit a kórházban viseltem, mindig a szülésre emlékeztet. Fehér zokni viszont nem volt a lábamon! Kép

Körkérdés:
Máté-pupek nő, mint a gomba, tehát elindult az autósülés-akció. Azaz meg kell találnunk a legszebb-legbiztonságosabb-legpraktikusabb-legolcsóbb ülést. Szerintetek mik a legfontosabb szempontok, és hol lenne érdemes megvenni, akár használtan is?

Mindenkinek nagy-nagy-nagy puszi Kép :
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Jajj, én nem akartam senkit leigénytelenezni!!! Én tényleg csak betegnek érzem magam a hálóingbenKépKép

Szerintetek mennyivel voltam igényesebb kitérdelt karatenadrágban és fehér pólóban???Kép

Az albumot én sem érem el a linkről.. reggel még ment...

http://babanet.hu/album/main.php?album=4024&page=2

most megpróbálom újraKép A 3 utolsó kép ami újKép

PUSZI!!!

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre mostanságKép Éjjel próbálok jönni és írni is egy kicsit. Visszaolvasást nem ígérekKép

Zsófi jól van, értelmesedikKép, gyerekesedikKép Mi meg egyéb sok problémával küszködünk így az újévben és ez annyira elrontja a napjaimat, hogy még a gép elé sem volt kedvem ülni és írniKép

Majd este bővebben... remélem.!

Pusszantás MINDENKINEK!!

ILdi
bpildi
 
 


Szia Ildi!
Örülök, hogy előkerültél! Kép Kép
A problémáknak viszont nem Kép

Hicu
Édesek a képek...szerintem azért nem lehetett elérni, mert azt a címet tetted be, amikor módosíthatod az albumot, azaz már saját jelszóval beléptél, és utólag ide nem enged be. Lehet, hogy kicsit zavaros voltam Kép

Jó éjt Mindenkinek!
Noresz
noresz
 
 


Noresz!

Autósülés ügyben nem sokat tudok segíteni, mert nekünk egy régebbi típus van, de kimondottan utálom, hogy olyan a biztonsági öve, hogy bújtatni kell bele a gyerek kezét. Mára megtanulta ezt, és persze utálja, ezért megfeszíti magát, és fél óra, mire bekötöm. Úgyhogy próbáljatok meg olyat venni, aminek nem 3 pontos, vagy ha három pontos, ne fix legyen a két karjánál.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


sziasztok!
kicsit kivagyok..elég zürös napjaim vannak...(mint mindenkinek)...de ez a testrészpiac engem is megihletettKép)
én is hízókurázok szinte állandóan...szinte semmi siker...én a cicikre vevő lennék...jelenleg 75minuszKép A...szinte befelé nől..nem is értem miből ettek a gyerköcök kilenc-kilenc hónapig..Kép

Ákost nem oltotta be a dokinő mult csütörtökön mert majd, ha betölti a 3 évet, de ma már itt volt a védőnő, hogy nehogy ne vigyem be most csütörtökön.
Ma volt az első napunk az oviba...Ákos imádja. Egy szó nélkül ott hagyott minket és rohant játszani a többiekkel. Nagyon jól elvolt hamar összebarátkozott a gyerekekkel. A poén az volt, hogy odaállt az ovonéni elé- Néni én is kérek ebédet! ( a többiek tizoraiztak) és evett vajaskenyeret , de ami csúcs ivott tejet!! itthon nem nagyon isza meg...kb havonta 2dl
katianyu
 
 


Sziasztok!

2 nyügi közti 5 perces szünetben gyorsan megpróbálok írni.

Judit, remélem, hogy Léna hagyott és kipihented már magad! Kép

Buksi, hess hess betegség, tengerész-Vencel tessék meggyógyulni, s nem anyut ijesztgetni! Buksi, az nem lehet, hogy csak nagyon kifáradt? Csak arra gondoltam, hogy nekünk is kell 1-2 nap, míg kipihenjük a nyaralásokat. Kép Persze a lázacskát okozhatja a piros torkinca. Mi nem a lázas fajták vagyunk, így csak tippelek...

Ini, OK, vettem. Kép Ha Rebi jelentkezik és hozza Csengust is, akkor Hannának még társaság is lesz! Kép Repjegyet még nem foglaltunk ...

Hicu, először arra gondoltam, képes beszámolót tartok Neked. Kép Aztán meg nem engedett a Kölök. Kép Foggal jó 2 hónapja kínlódunk. Hol megduzzadt, hol leapadt. Most a másik oldal a fájós, ma teljesen kiborultam, mert reggel 8-tól délután 4-ig csak bőgés és csak a nyakamban, csak velem/rajtam volt a műsor. Szégyellem, de ez van. Telcsiztem apának, hogy azonnal jöjjön haza, mert nem bírom tovább. Ő meg elvitte sétálni, s ott is levágott vagy 2 sor hisztit, végül meg elaludt 7-ig. Úgyhogy ma virrasztunk a gyerekkel ...
Bulival kapcsolatban ajánlatom: Ti eljösztök, (én vállalom Dudu felcipelését), Te meg más(harmad)nap bevonulsz szülni. Kép Na??????? (Csaszitól meg ne félj!!!)
Copfos Dudu! Kép Tecc, tecc. Kép

Ed, mintha magam hallanám kaja ügyileg. Kép Kincsem sem volt hajlandó elfogadni a pépeset, így aztán lassan mindenből kapott, amit mi ettünk. Mielőtt berántottam/habartam vagy fűszereztem, kivettem az adagját, s úgy darabosan megkapta. Most 10,5 kg, jó az étvágya, jólfejlett nagyfiú. Kép Szóvaé kitartást, nem minden baba fogadja el a pépest!!!

Bogi, végre jó hírek a pocakból, s Te is most sokkal nyugodtabbnak tűnsz! Kép Csak így tovább!

Nelli, ne is mondd, 2 napja halogatom a fogdokim felhívását ...

Zitus, sajnálnám, ha nem tudnátok eljönni. Akkor mikor mutassam meg az indiai fotókat? Kép

Andi, gézengúz Peti! Kép Kitti se semmi. Kép Ja, ha hozod a buliba, akkor hozz neki babát is lécci. Nálunk csak én vagyok nő, s nekem csak igazim van. Kép

Orsi, sajnálom, biztos megvan a jó okod. A csaszihoz: nekem is hirtelen csaszi lett, mert leesett a szívhang (2x) s ráadásul beszorult a koponyatető is, ezért nem tágultam - de ez persze csak utólag derült ki... Persze a terhesség alatt folyton azzal biztatott a doki, hogy "ezzel a csípővel 2 óra alatt meglesz". Nos, nem így lett de legalább nem paráztatott. Ez van, már túltettem magam rajta, de nagyon nehéz volt - nekem.
Hízókúrára javaslat: napi 1 multivitamin, rendszeres bőséges és vitamindús étkezés, nyugalom, no és persze új pasi. Na jó, nálam ez vált be, 48-ról 58-ra híztam tőle. Kép Lehet, hogy Nálad új pasi nélkül is működne Kép

Noresz, borzongj kicsit: én végignéztem a lámpában, míg világra segítették a Fiam. Kép
Gyerekülés: mi olyant vettünk, ami 5 ponton rögzít, 4 éves korig jó és ami nekünk szempont volt, hogy dönthető legyen az ülése. Mi elég sokat utazunk, s nem igazán tartom szerencsésnek az ülő helyzetben alvását a gyereknek, ezért. Márkáját most nem tudom, de nem sok ilyent forgalmaznak.

BpIldi, mi fáj, gyere mesélj! Kép

Katianyu, gratula a sikeres óvikezdéshez! Kép

Megyek fürdetni. Kép Gyógy- és jóéjtpusszokat indítottam útjukra, ki-ki vételezzen a levegőből, amennyire szüksége van. Kép

Boró és nyügösvagyokmertfogzokZoltánKincseanyának. Kép

U.i: a változatosság kedvéért mit szólnátok a szerdához jövő héten? Kép
femõke
 
 


Sziasztok!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT HANNÁNAK PETINEK ÉS ÁKOSNAK!!!!
Sajnos Gifem még mindig nincs. Kép

Milyen érdekes, hogy a szülinapok meg Csongor baba hogy előhozta a szülési élményeket. Én is azon nosztalgiáztam, hogy holnap lesz egy éve, hogy hazajöttünk a kórházból... Apa egy hatalmas tollpárnát hozott a kocsiban, arra ültem, hogy kibírjam az utat. Előtte este bírtam először ülni szülés után, és nekem ötször annyi kín volt az a pár nap, mint a szobámban lévő császárosoknak. Hiába, egy gátmetszést is rohadtul el lehet szúrni... Szóval én örültem, hogy hálóinget és betétet tudtam váltani, nemhogy tréningalsó... Kép

Tényleg Manóka, ugye, ha egyszer gátmetszéssel szültem, lehet a következőt anélkül? Mármint ha valaki figyel a gátvédelemre. Nálam rutin gátmetszés volt, meg sem próbálták.

Zitus, nemsokára a saját gyerekeidet viheted túrázni, fel a fejjel!

Hnelli, fog Kép Tényleg, ha valaki tud jó és nem túl drága fogorvost, légyszi írja meg, ez volt az újévi fogadalmam! Kép 16 éves korom óta nem voltam Sztkban fogorvosnál, annyi rossz fogam van, hogy még ez is megfordult a fejemben.

Buksi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Hát én megmondtam, hogy a babaőrző alapvető! Kép De nem féltelek benneteket, biztosan így még romantikusabb volt, olyan kolis...

Hicu, légyszi pihenj, és öcsikével küldd el Dudut sétálni. Kép

Bogi, na ugye! Nekem a gyümölcsök mentek le csak a hányingeres időszakban a torkomon. Néha még az sem. Cukrod rendben van?

Ed, azért vigyázz a fűszerezéssel! Ne használj Vegetát meg levesporokat, stb. Abban olyan ízfokozók vannak, hogy persze, hogy jó étvággyal megeszi, de aztán merjél adni neki olyat, amiben nincs! Nem érdemes már ilyen pici korban elrontani az ízvilágukat, meg ezek a gyomornyálkahártyát is izgatják, rákkeltők, stb. stb. Mi pl. tegnap héjában sült krumplit ettünk, olyan jó volt újra felfedezni ezt a régi csemegét!

Orsko! Nekem úgy rémlik, hogy az igazi éntudat később alakul ki, úgy az igazi hisztik idején. De ha megpróbálod fényképpel vagy tükörben, már biztosan most is magára mutat.

Boró, hát nem tudom, merre is fogtok lakni? És hányan is férnek be? Mi vevők vagyunk a bulira, persze Dorkával együtt, és ha nem férünk már be, akkor megnézzük majd fényképen. Kép

Hajni, merre vagytok?

Fényképek vannak, de apa kell hozzá, hogy lekicsinyítse, ezen a gépen csak olyan képnézehető van, ami barbi babát csinált formás újszülöttemből. Kép (Nem jó arányokat adtam meg vagymi)

Mi jól vagyunk, túléltük az apahiányt, és szenvedtünk ma a bezártságtól. Mindenhol köd, dugó... Kellene már egy jó kis tali.

Befejezem, mert túl sokat elmélkedtem.
Pusz

Szilvi és Dorka

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Hááááááát,nem tudom,mi a helyzet itt nálunk. Vmi javulás azért csak van,mert másfél óra helyett négyet volt ébren és 0 kaja helyett kb. 120g-ot evett egész nap,de a napi 11 óra ébrenlét mellett ez elég kevés,a kaja meg a tizede a szokásosnak. és bágyadt,lóg a cicin és panaszkodik Kép. Már nem gondolom,hogy csak kimerült. Ja! és este hányt egy akkorát! Szóval eléggé kivagyok. Szánom-bánom,de beadtuk neki a felírt antibiotikumot is,úgy éreztem,ez most nem a kisérletezgetés napja. Láza viszont nem volt,este egy ksi hőemelkedés. Továbbra sem a tünetek aggasztanak,inkább az,hogy még soha nem volt levert és étvágytalan.Ezzel az egész napos cicizéssel sem lenne bajom,ha valaki borítékolná,hogy még mit tudom én 4 nap és utána visszakapom a vidám kisfiamat. Na jól kipanaszkodtam magam,és megyek is tovább begubózni,bocsi Kép.

Amúgy érdeksek ezek a csaszitörténetek,meg a testrész-cserék,ha magunkhoz térünk,én sem kíméllek Titeket,jövök ezerrel Kép

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok,

Holnap egész nap tanulhatok, ezért a ma estét kihagyom Kép

Boró, házavatásra mi mennénk. Illetve...hihi.. apa azt mondta, hogy most majd segít nekem, hagy tanulni, foglalkoztatja Dinit, és majd elviszi babaklubba is. Küldhetem őt? KépKép

Ildi, mi a baj?

Edina,
ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül. Ha nem akarod, hogy a gyermek rákattanjon a felnőttkajákra, szigorúan tilos elötte enni. Most már én is inkább olyat próbálok főzni, amit mindenki ehet. Van egy tuti dolog, ami nálunk bevált: mindenféle zöldségeket, amiket már ehet a gyermek nagyobb darabokra vágok (krumpli, répa, cékla, hagyma, kelbimbó, brokkoli,...) behajigálom a római edénybe, ráteszek husikát, és megsütöm. ZSiradék nélkül, pici sóval, saját levében. A hús a zöldségektől lesz jóízű, ezt mindenki szereti és eheti. A sültcékla pl meglepően nagyon finom Kép Valamikor a napokban héjában sült krumpli volt a vacsi, persze közösen. Ma pedig sülttök. Vagy pl a raguleves. Nagyon szeretem csinálni is, enni is, és ha habarás elött kiveszek belőle, Dininek is jó. Annyi a korlátozás, hogy amióta ő is eszik a közösből, azóta nem használok leveskockát, és egyéb ízfokozós cuccokat. Pici só, és fűszerek. Kicsit szokni kell nekünk ezeket az ízeket, vagyis inkább ízetlenségeket.

Hicu,
én vettem annak idején kórházi zoknikat: nagyonszines csíkosat, rózsaszín fodrosat, hátha lány lesz, és világoskék fodrosat, hátha fiú. Mármint hogy magamnak vettem őket Kép

Engem is lefogyasztott a gyermek. Nyáron vicces volt, lagziba mentünk, és próbálgattam a szépruháimat. Kivétel nélkül mind lötyögött a fenekemen, mellben viszont repedtek Kép

Boró, írtad vmikor, hogy csepeli piacon veszed a tejet. Hol pontosan?

Ini, babazenét én kértem, lehet majd a jövő héten? Viszek mindent az átvételhez.

sziasztok
orsko
orsko
 
 


SZilvi, sültkrumpli KépKép gyermek magában, szülők tejföllel, hagymával, hmmm fincsi volt Kép

Tudtam én, hogy az éntudat késöbb alakul csak ki, csak olyan megható volt az a dolog, majd elbőgtem magam Kép
orsko
 
 


Sziasztok!

Buksi!
Szerintem jól tetted,hogy beadtad! A mi dokink is mindig azt mondja, hogy nem az a lényeg, hogy mennyire lázas, (Kitti csak nagyon lázas tud lenni!) hanem hogy mennyire bágyadt. Meg azt is szokta mondani, hogy ha 3 nap után is lázas, és bágyadt, akkor kell az antibio.
Gyógyuljatok!!!!!

Csere-piac!

Én már jól jártam!
A popó + cici keveréket eloszhatom Orsi és Katianyu között, Bogitól kapok szép hajat.
Akkor, (ha levonom az odaadott dolgokat) már csak kb. 10 kilót kell lefogynom, és szupercsaj leszek.
Most már csak a vaksi szemeimet kelle kicserélni egy jóra, de azt nem hinném hogy bárkinek is van egy felesleges! Kép
Na most már nem fokozom, mert elég morbid kezdek lenni! Bocsi. Kép

Boró!
Nekem jó a szerda, de sajnos minig az utolsó pillanatban szokott közbejönni valami, úgyhogy miattam bármelyik nap jó, kivév a kedd.
Babát viszünk, általában van nálunk egy, kettő!

Tünde!
Köszi! Te vagy az első köszöntő!

Mindenkinek sok puszika!
Jó éjszakát!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Na végre, itt vagyokKép
Először is BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok a nemrég ünneplő Pöttömöknek: LiliánaKép, Szilvi DorkájánakKép, Victoria DorkájánakKép, Hannának és Ákosnak isKép

A képeket megnéztem egytől-egyig, mind nagyon tetszettKép

Rólunk: elég zűrösen indult a január. A már tavaly év végén kibontakozó anyagi csőd január elején tetőzött és az tette ki a mindennapjainkat hogy mentsük a céget, mert tul.képpen elég jól meg lehetne élni belőle, csak törlesztjük a házfelújításra felvett nem kevés hitelt, meg elég nagy lábon éltünk szó ami szó.
Számolgattunk, hogy mit rontottunk el ennyire, amikor szinte nem is költöttünk magunkra semmi komoly összeget, meg megoldást kerestünk. Azután a sógorom személyében jött egy kis tőkeinjekció, amit remélem nem kell megadni, mint már egy párszor előfordultKép, de ez sem lett elég, és maradt a Széchenyi kártya. Na ezt elkezdtük intézni, de nem akart sikerülni semmi. A könyvelőnk nem vállalt minket ebben az évben, mert annyit kell könyvelni, ezután meg kellett kérni, hogy ugyan csináljon már nekünk január elején holnapra egy mérleget, mert anélkül ugye nem megy a hitel. Amikor ez megvolt jött egy párszázezres apeh inkasszó a számlánkra. Most talán úgy túnik minden megvan és beadhatjuk a papírokat. A másik: megvették az irodaházat ahol a miénk is van, és költöznünk kell még a tavasszal, majd pénteken derül ki hogy meddig kapunk haladékot. De azt sem tudjuk, hogy hova költözünk, mert Miskolc főutcája egy kínai rongyosbutiksorhoz hasonlít már leginkább.Kép
Arról nem beszélve, hogy ide szoktak az emberek, már több éve.
Ennyit a munkáról...

A másik, apával kb. november óta nincs semmi, és ez már sajna az én hibámból. Egyáltalán nem kívánom a szexet, nem értem én se, hogy miért nem. Nálunk én voltam az, aki mindig jobban kívánta, mint ő, és nem érti miért nem akarom mostanában. Zsófit egyszerűen nem tudom éjfél előtt lerakni aludni, utána már kedvem sincs semmihez.
Idegesebbek vagyunk egymással, türelmetlenebbek, többet veszekszünk, szóval nem jó ez sehogy sem.
Szerintem most nem foglalkozik annyit ZSófival sem mint amennyire én szeretném. És engem ez nagyon bánt. Persze szereti, meg imádja, de nekem kell mondani neki, hogy vidd már sétálni, meg játszál már vele egy kicsit. Mert igényelné, hogy ne csak anyjával legyen szimbiózisban.
Már csak hab a tortán, hogy dédink kórházban van, mert nagyon legyengült a múlt héten, lehet, csak a frontok miatt, de ez is aggasztó nagyon.

Na ennyit a sok off-okról! Be benézegettem, a múlt héten, de nem volt kedvem írni sem, meg olvasgatni sem nagyon.

Most is majd elalszom, megint nem tudok hozzászólni, de holnap megpróbálom!

A sejhajomról tudok adni annak akinek kell én is vagy 2-2 kilótKép
Ja, és kijött az 5. fogunk, meg annyira összeforrtunk mostanság, hogy nincs csak mam-mam, meg mammmamma, mindenki le van tojva családban, én hatalmas cuppanósokat kapok, összebújva alszunk 10-fél11-ig mindennap és ez nagyon jó a lelkemnekKép

Jó éjt!

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!
Megint hajnalbanKép

Bogi!
Nagyon örülök, hogy láttad a picúrt, és hogy rendben van!
Stramm kiskölök az! Én abban reménykedem, hogy Csongor is, mint második gyerek, nyugisabb lesz!
KépKépKép

Nelli!
Fog-ügyKépKép
De remélem most már nem lesz semmi ilyen gondod! Jó, hogy tudtál fogyni, de szükséged volt rá?Kép

Zitus!
Szerintem is előre megálmodtad.
Olyan jó ilyet hallani, hogy valaki valóban hivatásának érzi és szereti a tanítást! Kép Biztso szuper lehetett!Kép
A képet kérem!!Kép

Andi!!
Más kárán nevetni nem szabad, de a wc-s kaland megnevettetettKép
A lányod csodaokos! Két ilyen gyerkőc mellett nem csoda, ha nem unatkozol!

Orsi!
Nekem egyébként van egy csodás szemorvosom és anno tőle kérdeztem meg a lézeres szemműtétet. Az ő felesége is rövidlátó és őszintén azt mondta, hogy a feleségének sem ajánlaná, sőt kifejezetten eltanácsolná tőle. Elmagyarázta miért, de most nem sorolom. Ha érdekel azért leírom!Kép

Fenékből én is szívesen adok!Kép

Noresz!
Biztosan találsz a neten biztonsági bevizsgálásokat! Mi, ha lenne autónk, és kéne bele ülés, tuti, hogy a hivatalos teszt végeredményének átböngészése után vennénk csak ülést!

Katianyu! Sajnálom, hogy nem vagy jól. De Ákos csodaédes lehetett az oviban! Örülök, hogy nem kellett a beszoktatással szenvednetek!

Boró! Nem csodálom, hogy kiakadtál, én is ki szoktam ilyenkor és hívom apát!!!Kép
A virrasztás az nem jó, remélem megúsztátok!
A képes beszámolót hiányolom!!!
A tali időpontját beszéljétek meg és meglátjuk, hogy tudunk-e csatlakozni!

Szilvi!
Én megpróbálok pihenni, apát küldtem le vásárolni is Duduval.
De sajna pár dolgot nekem kell megcsinálniKép pl. spanyolra menni, vagy CTG-re.
Bizony görnyedve érek haza majdnem minden napKép annyira fáj az alhasam, meg szúr a hüvelyem környéke.
Ma pihizős napom lesz itthon = lesz időm penészt írtaniKépKépKép

Buksi!
Nem kell 4 nap hozzá! Már mára jobban lesz Vencel! Nem baj, hogy beadtad az AB-t, mint már előttem is írták; ha bágyadt a baba, akkor nem érdemes mással kísérletezni!
Puszi! Ne aggódj!!!

Orskó! Remélem én Csongor születése után lefogyok végre! Már valamelyik nap ezen izzadtam itthon, hogy: jajj, kezdődik a fogyi-szezon nemsokáraKép
Zoknik!! CSÚCS!!KépKépKép

Ildi!
Ezek elég szörnyű hírek!!!Kép Nagyon nehéz napjaitok lehetnekKép
Nem tudtok egy estét úgy eltölteni apával, hogy romantikus legyen, ne beszéljetek gondokról, csak élvezzétek egymást? Biztosan feltöltene titeket minden téren.
Szerintem a szeretkezés vagy akár csak a gyöngédség, nagyon sok rossz helyzetben megoldást jelenthet.
Erősíti az összetartozás érzését! Szegény párod, biztos ő sem érzi jól magát ebben a zűrös időszakban (a céges dolgok miatt), ilyenkor sajna a párok tagjai gyakran magányosak lesznek…
Vegyetek ki egy szabad estét!!!
Komolyan! Drukkolok, hogy megoldódjanak a dolgok!
Az ügyfeleket meg minél hamarabb értesítsétek és nem lesz belőle galiba!Kép

Tegnap megszületett a barátnőm kislánya! Korábban mint várták (ha jól emlékszem a 37. héten tartottak) de nagyon gyönyörű baba!!! Jól vannak szerencsére, egészségesek a mama is és a baba is!
Na megyek, mert megint teleírom a topicot az őrültségeimmelKépKépKép

PUSZI!!!!
Emő+Csongor 36+3

hicudzsi
 
 


Teszek fel ide nektek egy édes képet az ébredéshez!Kép
Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Petikének boldog szülinapot!Kép

Mi ma megyünk Hannával a 3 éves oltásra, már most tiltakozik, hogy nem akar menni.
Tegnap még partner volt.

Bogi!
Annyira örülök, hogy minden ok. Vigyázz magatokra!Kép

Orsi!
MA hívom az ovit, hogy esetleg tud-e mostantól járni oviba. itt Budakeszoin nagyon sok a gyerek, ha anyuka otthon van a 2. gyerekkel, akkor szeretik nem felvenni a gyereket.
3 ovi van, egy rögtön kiesik, mert most közel lenne, de amint az új házban lakunk, akkor gyalog megközelíthetetlen. A második egy nemzetiségi ovi, ami nálam második helyen áll, mert Hannaának magyaro ovit akarok, mert tőlem, a németet ő vágja. És német dalokból, mondókákból rengeteget tud, magyart meg annyit, amit a férjem tanítgat. Mondjuk az sem kevés. Meg valószínűleg ő többet vinne abba az oviba, mint hozna. Múltkor volt egy fellépése a nemzetíségi ovinak és a vezetőtől kezdve, minden ovónő olyan hibásan beszélt, hogy Hanna kijavítanáKép

Építkezés: A telekmegosztás folyamatban, szerintem idén nem kezdünk el építkezni, mert addig nem akarunk terveztetni sem, amig nem tutti. Meg nem kell erohanni innen, elég szépen nyugodtan.

Most hirtelen ennyit, mert készülődünk az oltásraKép

Buksi!
Jobb, hogy beadtad, remélem ma már sokkal jobban van Vencelino!

Ines
ini
 
 


Gyors életjelet adok, jön a nagyi mindjárt, esetleg este leszek.

Petinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!
Kép Kép Kép

Vencelkének meg jobbulást!

Boró-buliba mennénk, csak hova és mivel lehet eljutni?

megpróbálok még jönni és reagálni, addig is puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Már megint optimista vagyok,Vencel fél 9-kor kelt,mint a régi szép időkben KépAzért többnyire cicin lóg,de azért már közben megy jobbra-balra játszani.

Képzeljétek!

Nem tudom,ismeritek-e Szakács Bélát,én nagyon régóta olvasgattam a naplóját.

http://www.szakacsbelanaploja.hu/index.php

Erre tegnap a Fókuszban leleplezték,és kiderült,hogy egy régi debreceni haverom az. Olyan furcsa érzés,hogy van vki,akit ismerek évek óta,csináltunk sok-sok hülyeséget a Skizó Szellem Műhely keretein belül /sokáig elég népszerűek voltunk a médiában:Fókusz,Tények, még a Napkeltében is csinált velünk interjút Verebes/,és most kiderül,hogy a teljesen megváltozott életemben szintén szerves része a mindennapjaimnak,csak nem tudtam,hogy ő az Kép. Bocsi,hogy off voltam,de ez most annyira foglalkoztat...

Ildi!

Ez tényleg nem hangzik jól. Én abszolút átérzem ezt a szexdolgot,nálunk sem olyan rég jöttek rendbe a dolgok. Addig én mindneféle hormonális,szopis,lelki dolgokkal magyaráztam,aztán kiderült,hogy ha egy kicsit kipihenem magam,nem mosogatással,rendrakással töltöma Vencel lefektetése utáni időt és így nem 11-kor esek be hullán az ágyba,akkor nincs semmi baj. megjegyzem,ehhez nekem az kellett,hogy kispapi itthon legyen egy hetet,egy párórás szombati kiruccanás nem volt megoldás. Tudom,hogy most nem arra kell a pénz,hogy elutazzatok,bár nem is hiszem,hogy egy idegen környezet Zsófival ideális lenne, szóval nem megoldható,hogy mondjuk a hétvégét megtoldjátok pár nappal és együtt legyetek? Akkor együtt pikk-pakk kész a házimunka,egész nap lehet dumálni, kicsit lepihenhetsz napközben, és akkor hátha pár nap után eljuttok oda,hogy más is belefér. Extra program sem kell,egy pár szigorúan egymással töltött nap olyan sokat tud nyújtani.Ez persze nem recept, csak hátha nálatok is bejön :

Köszi mindenkinek az érdeklődést,tényleg nagyon jólesik,meg sokat segít. Antibiotikum ügyben is megnyugodtam. Bocs,hogy nem írok mindenkinek,ma már nem is fog összejönni,mert du. Zepter főzőbemutató lesz nálunk és elő kell készítenem a hozzávalókat Kép.

Puszi!

Buksi

Ui: én igazából pár cm-t szeretnék kérni a mélységemhez,mondjuk Judittól,úgy látom neki van pár feleslegesKép.Egyébként mindent megtartanék,csak egy komplett szerkezeti csere nem ártana,ami elanyásodott testemet kicsit rugalmasabbá tennéKép
kisbuksi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: