Új privát üzeneted érkezett!

mocorgo baba, mindjart megszuleto baba...nagy esemenyek:-) lassan elkezdek irigykedni. najo, nem, mert hat a harom nekem azert tenyleg elkepzelhetetlen, de a jo ertelemben izgalmas idoszakokat szerettem mindig. a masik forumomon vasarnap szuletett meg az elso masodik!!!
"kistöki" zsombornak (meg mindig ez a neve???) sincs mar sok hatra a nyugalmas benti letbol:-))

timi,
nalunk meg igy se nyugodott le a kedvesem, h. hallgatolagosan beleegyeztem aliz oltasaba, s sajat magat is beoltotta, igy is tovabb paraztat minket! nincs jo dontes. az oltas esetleg rovid tavon hatekony, vagy nem. a nem oltas lehet gaz, de legalabb hosszabb tavra nem tesszul tonkre az immunrendszerunket...a fenetudja!!!

huuu, az borzalmas, ami a baratnoddel tortent:-( mi baj volt a babaval,??
s timi,
te mit is dolgozol egzaktli????????? s hol is?????

az itthoni mikulas ajandekot borisz szinte fel sem fogta, mert mikor felebredt, aliz olyan hirtelen tamadta le, hogy nezze mar mi van a cipojeben, hogy csak lesett...aztan reggeli elott megevett egy fel zacsko gumicumit, hm. egy bazi nagy doboz edessegunk gyult itthon ossze...estenkent rajarunk a kedvesemmel:-)
viszont voltunk a kedvesem sulijaban is mikulasbulin, borisz melan ropizgatott, mikor szoltam neki, h. nezd jon a telapo, akkor viszont se szo se beszed felpattant a szekrol, ram se nezett, atverekedte magat 5 asztalon, s 20 emberen, egyenest a telapohoz, s nagyon hevesen elkezdett vmit magyarazni neki, elkiserte a szekeig, s vegig ott sertepertelt korulotte, dumalt neki, huncutkodott, olebe ult, belelesett a zsakjaba, miga tobbi kolok illedelmesen ult, s vart a sorara, neha megprobalta aliz elhozni, de mindig visszaszokott, ugyhogy mindenkinek a fenykepen rajta lesz. haaaat...mondom en, hogy mindig szerette a nagydarab szakalasakat!:-)
2 hete viszont teljes valtozason megy at, egyreszt sulyosan es felreismerhetetlenul mutatkoznak a dackorszak jelei, amikor is mindenre dacosan, hevesen reagal, amit nem o kezdemenyez, de melle kompenzaciokent a kotodes erosodese is, azaz bujosabb, ppuszilgodosabb, aranyoskodobb (pedig ezeket eddig is muvelet) lett. ez utobbi meg elviselheto:-) az elobbiekbol viszont latom, h. lesznek meg nehez napjaink...!!!

orsi,
kifejezetten bevallalos a festesetek a hazban. jo butorvalasztassal es elredezessel nagyon designos lesz!!! en csak azert hasznalok feher falakat, mert felek, hogy fel ev mulva elunom, amibe akkor meg beleszerettem, meg ehhez a butorokat is nagyon meg kell valogatni, arra meg sosem volt penzunk, h. koltozesnel teljes butorbeujitasra is futotta volna. szal nagyon megneznem berendezve is am!!!:-))

evi,
sajna nalunk is megy ez az : "anya, gyeje, nezd de szepet jajzoltam!", s akkor elvezet a lakas egy egy pontjara, s megmutatja a muvet a falon, a butorokon stb. mindig lilaval. neki nagyon tetszik...s tudja is am, hogy nem szabad, mert hozzateszi: "én vóóótam, nem szabad!" de buszken!!!

hat borisz szeret enekelni, s velem es alizzal szemben meg hallasa is van, de tobbnyire nem az altalam enekelt dalokat adja vissza, amit nem csodalok, hanem az innen onnan osszeszedetett. ma reggel igy inditott: "cica téjem ne cijota, eled vooot a cicamota, majcandojjjon jaduaom, hatudddam, tijapajom" - tessek forditani: - palaya bea enyhen erotikus dala. a masik kedvesnce meg a som virag, som virag....amit en nem is tudok vegig, csak aliz, ezert borisz angyon duhos ram, ha nem tudok segiteni, mikor elakad!

felnyolc orrú maci:-)))))))))))))))))))) az nagyon tuti!!!!

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!

Csak sikerült megjelennem nekem is... :oops: Igazából kicsit le vagyok törve mostanság, nem tudom hogy lesz-e munkahelyem pedig nagyon fontos volna. Próbálkozom ezt-azt eladni is na de mind1.

Most megpróbálom összeszedni a gondolataimat, de nem igérem, hoy nem marad ki valami! 8) Levi már ALSZIK!!! Igaz ma nem aludt délután és sajnos ez nem az első eset. :? :roll:

Orsi nekem tetszenek a falak, de nagyon kíváncsi leszek bútorral is rá, mert nagyon sokat fog számítani ilyen falfestés mellett! Szóval majd bútorozva is kellenek ám képek! :)
Hogy vagy egyébként? Képzeld a barátnőm (aki nagyjából egyidős terhes volt veled) éjjel 3-kor szupersebességgel megszülte a kislányát. A fiának eddig tetszik a hugica :D . Neked is ilyen szülést kívánok!!!!

Timi nem csodálom ha csökkent a lelkesedésed a munkát illetően. Gondolom, hogy nem lehet könnyű reggel elvinni a bölcsibe Esztit, utánna meló, majd haza, főzés, legyél a gyerekkel, a férjeddel is.... de hát ez az anyák sorsa. :) Tudod, hogy meddig fogsz dolgozni?

Anna hihetetlen ügyes már akkor rajzolásban! Levinek -igaz nem nagy rajzmániás egyenlőre- csak kis kusza firkák sikerednek, de azokra nagyon tud koncentrálni! 8)

Borisz szövege még mindig nagyon haláli!!! :lol: Ő ilyen bátor a mikulással? :shock: Levi (idén látott először) az első mikulásnál (klubban) valósággal belém volt bújva, szerintem nem is látott semmit. A másodiknál (CBA) már elvette tőle a csokit, de még csúnyán nézett, a harmadikat (veresi mikulás) tisztes távolból megnézte (alig akarta meglátni) majd amikor megkérdeztük tőle oda akar-e menni azt mondta: nem, menjünk és elkezdte az apját húzni az ellenkező irányba.

Énekelni Levi is nagyon szokott mostanában anyja után szabadon olyan hamisan, hogy még én is hallom, hogy az. Pedig nekem nincs is hallásom! 8) Látszik, hogy tőlem tanulja... :wink:

Elkezdtem írni Levi "beszólásait", párat megosztanék veletek, bár lehet csak nekünk tetszik annyira.

Apja túrógombócot vacsorázik.
- Finom?
- Igen.
- Hmm....gondoltam!

Aztám meg napok óta fújkáltuk már kinn a levegőt, tetszett neki, hogy látszik a lehelletünk. Először azt hitte füst, de mondtam neki, hogy az tulajdonképpen pára. Egyik nap fúj egyet a levegőbe majd megszólal: - Pá-pá pája (pára)! Na igen van ceresitünk is meg látta már a reklámot is...

Majd egyik nap vacsinál beárulta az egyik ismerős kislányt aki aznap -én azt hittem csak- megszorongatta:
- Emma...
- Emma? Mi van Emmával?
- Emma oda.. (itt mutat a szájára)
- Emma megpuszilta a szádat?
- Emma puszit adott a szájamba!
- Tényleg? És jó volt?
Elgondolkodott. - Jó volt...

Még egy:
- Kakálsz?
- Nem. Később.
- Később kakálsz?
- Pontosan!

A szavak nagyrészét szerintem helyesen mondja legalábbis ahogy lassan újramondom magamban utánna, mégis valahogy olyan furán hangoznak a szájából a szavak. Talán kissé zártan beszél. Persze azért vannak ilyenek is pl: pácia (pisztácia), kesudubió (kesudió), jépa (répa), jop-jop (rop-rop)
Olyan zabálnivaló!!!! Persze mindemellett megvan még a verekedés ami lassan átvált rugdosásba. :? :twisted:

Már majdnem kinn van teljesen az alsó két nagyőrlője is. Abban reménykedem, hogy a verekedés emiatt van.

Ez a félnyolc orrú maci tényleg nagyon szuper!! :lol:

Momoska akkor neked rendeződni látszik a munkád? Jaj de jó lenne! Igazán át tudom érezni!

Bocs, hogy főleg magunkról írtam!

KépKép
kora
 
 


Mi az az anyanap??? :oops:

Lili milyen szép és nagylány már nagyon!!!!

Kolos is írtó helyes kispasi! MIntha vékonyodott volna picikét. Már Levi is olyan, mint egy cérnaszál, nem akar enni csak vajkrémes kenyeret meg joghurtot meg rudit. :roll:

Tina végül mi lett a kocsival? Sikerült megcsináltatni?

Milyen fura, hogy már vannak kedvenc számaik, nem? Levi azt szokta hajtani, hogy ezehájom. Fogalmam sincs honnan vette, de így számolja a fiókban a zoknijait is: ezeegy, ezehájom, esteleg egy, kettő, hájom.

Na most már megyek, mert leszakad a fejem!

KépKép
kora
 
 

 
 

sziasztok!

Biztos már többen tudjátok, ha nem akkor itt a nagy hír!
Orsi tegnap 9-kor megszült, 3800 g-os a baba. GRATULA-GRATULA!!!
Ennél többet sajnos nem tudok, de majd biztos jelentkezik, ha lesz egy kis szusszanásnyi ideje.

Tegnap levágtam Lili haját hátul, egyenesre a nyakáig. Olyan kis aranyos lett tőle. Össze-vissza állt, különböző hosszúságú kesze-kusza tincsekkel. Eltettem a hajából egy tincset a naplójába.

Kora, én is gondoltam majd följegyezni beszólásokat, eddig még nem tettem, igaz nem is volt nagyon mit, illetve - lehet ez a baj - hogy nem tünt fel nekem, nem vettem a lapot és nem gondoltam arra, hogy ezt le lehetne írni. Lehet hogy jobban kell figyelnem. Igaz Lili még nem beszél mondatokban, csak egyszavasan társalgunk.

Borisz nagyon bátor, nem egy félénk gyerek. Nagyon ari lehetett! Egy kicsit sajnálom hogy Lilit nem vittem sehova, de majd legközelebb.
Na ő bitzos nem ment volna oda, vagy ha igen velem. Egyébként nagyon tetszik neki a télapó, meg a kivilágítások a házakon. Mondjuk tavaly is már odavolt a karácsonyfáért is.

Ti mit vesztek nekik karácsonyra-szülinapra? Én jájékkonyhát rendeltem, meg kap könyvet (Puzzle-bibilia), gyurmát, apróságokat.

KépKép
domidina
 
 


GRATULÁLOK ORSI!!!!!!!!!!Éljen-éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bár tudom,hogy most egy ideig ezt nem fogja olvasni :D
Hű, jó nagy baba lett! De jóóóó

Jók ezek a bababeszédek! Nagyon szeretem olvasni őket! én is vezetek naplót Esztinek,de már elég régen írtam bele, egy csomó mindent el is felejtettem amit szerettem volna leírni...

Úgy döntöttem mától nem megyek dolgozni,amíg nem kezd hatni a védőoltásom. Már 4 kismama fekszik nálunk karanténban a h1n1 miatt. Sőt, az egyikkel én beszéltem múlt hét elején totál emlékszem rá, épp azt magyaráztam neki,hogy a Kira nevet nem írhatjuk y-nal...most meg tegnap látom,hogy ő az egyik aki el van különítve, csak akkor még senki nem tudta,hogy hordozó, a baba lett rosszul...marha jó! Úgyhogy tegnap beszéltem nálunk egy dokival,hogy ő mit tenne és azt mondta, a feleségének azt mondaná ne menjen dolgozni amíg nem hat valamennyire a védelem...
A kolléganőmmel szemben van lelkiismeretfurdalásom, mivelhogy ketten maradtunk és egy embernek sok ez a munka, de majd megoldják...ő is az én pártomon volt.

Amúgy jól is jön a kényszerpihi,mert csütörtökön egy kiselőadást kell tartanom a főiskolán és én a három témából kész vagyok eggyel...
az egyikhez nincs is anyagom....jaj-jaaaaj
a sulit hogy őszinte legyek már a hátam közepére sem kívánom.
Viszont megint tolódik majd a szakvizsgám és a diplomamunkám készítése az új baba miatt, de nem baj, annál tovább lesz diákigazolványom :D

Eszti nem találkozott egy mikulással sem. Szerintem egy élő mikitől félt volna, Borisz nagyon bátor,de ezt már az állatkertben megállapítottam amikor a tehén hatalmas feje sem zavarta közvetlen közelről 8)
A télapó nálulnk a konyhaablakba rakta a cuccokat,hát az nagy sláger és sokszor ki kell jönni megnézni mindent. A rajztáblát is nagyon szereti.

Karácsonyra nagymamáéktól állatkertes legót kap, könyvet, a másik nagymamától még nem tudom, tőlünk egy zenedobozt,aminek a tetején két katicabogár pörög (fakopáncs), könyvet és egy garázst autókkal 8) , szerintünk szeretni fogja :lol: és még nem tudom...

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Ja, Momos az I.nőin dolgozom. Irodában, anyakönyvekkel,betegfelvétellel és még sok mindennel foglalkozunk.

Úgy tervezem,hogy március végéig dolgozom. Most tudtam meg,hogy a május előtt született babákra még 2 év gyed jár,az utána születettekre már csak 1 év. Én máj.17-re vagyok kiírva...viszont programozott császár leszek megint és az elvileg a 38.héten történik. Jó mi?

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


:D :D :D :D :D :D
istenhozott a nagyvilagban kolosteso!!!!!!!!!!!!
hozz meg tobb vidamsagot kis csaladodnak!!!!

jokat nevettem levi beszolasain, foleg a turogombocos:-)) szeretia turogombocot egyaltalan??????? sajna en soha nem irtam semmit egyik koloknel sem, nincs turelmem, azaz aminek nincs konkret idopontja kituzve, s nem kapok ra konkret valaszokat, az engem nem motival. igy mindig elmaradt!!!

timi, akkor te most pont lemaradsz a ket ev gyedrol????
miert lesz a programozott csaszar a 38. heten???????????????????????
en tobb ilyen is ismertem, nehanyuknal meg az elso fajasokat is megvartak (igaz oket befektettek 1 hettel szinte hamarabb, h. helyben legyen), s csak akkor kezdtek a csaszart, amikor tuti, hogy a gyerek is ki akart jonni!!!

aliz szulinapra digitalis fenykepezot kert, talaltam egy egyszerut, gyereknek valot, de nem tul babasat 10E-ert, meg vmi aprosagot. karira egy hannah montana tarsast, meg valami - szamomra - giccsesseget, amire vagyik, de azt apja veszi meg. anyosektol egy jobb minosegu rollert. anyamektol meglepit, ok nem kerdeznek szerencsere. borisz karira tolunk egy parkolohazat, amihez a matchboxai is jok, szulinapra egy ikeas rajztablat, amihez nagy papirtekercs van, ez utobbit meg nem vettuk meg. anyosektol megkapja a runbike-ot, anyamektol megllepit.

boriszban tenyleg nincs felelem, max. a nagyon eros hangoktol (favagas, furas stb.). bezzeg alizban....!

Kép
Kép
momoska
 
 


szeotembertol valszeg nekem is lesz diakigazolvanyom megint:-)
tenyleg timi, a gyes melle, ha kedvezmenyes berletet akarok venni, milyen igazolast kernek?????

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!

Most Andrea Bocelli énekel elmónak, talán van egy kis időm írni.

Orsinak hatalmas gratula! Kép Elég egyhúron pendültek a barátnőmmel! :) Szép nagy baba lett!

Timi ez elég durva! Szerintem ne aggódj a kolléganőd miatt, biztosan megérti és ő is ezt csinálná. Mennyi idő múlva hat az oltás?

Lili új frizurájáról kérek fotót! :)
Levi tavaly jó magasról letojta a karácsonyfát meg a világításokat. Szerintem hatalmas változás nem lesz idén sem, a díszkivilágítás legalábbis ugyanúgy nem érdekli.

Levi ajándékba kap pár "hangszert" a fakopáncstól, oroszlános tekergetőt meg kinézett magának egy szétszedhető fa mentőautót (szintén fakopáncs), gyümölcsös fa fűzögetőt meg memo kártyákat. Még nézünk neki pár síntipust is mert anyuéktól karira favonatot kap sínekkel és nem sok sín van hozzá. Anyuéktól még kap ruhákat is. A másik nagyitól nem tudom, de az biztos, hogy eddig gyűjtik neki azokat a benzinkutas autókat amiket reklámoznak is. Eddig van már 5db. Ők egyébként pénzt szoktak adni.
Amit tőlünk kap abban a szülinapi is benne van, de még nem tudom melyikre melyeket kapja.
Még kell szereznem egy motort is, mert amit vettünk nemrég nem jó, nagyon kilóg a hátsókerék és ráhúzza a lábára mindig szegénykém. Viszont most már egy olcsóbb használtat szeretnék. Tényleg nem tudtok valahol ilyesmit?

KépKép
kora
 
 


Levi szereti a túrógombócot. Minden gombócot szeret.

Momoska mégis mehetsz suliba?

meg valami - szamomra - giccsesseget, amire vagyik, de azt apja veszi meg.


Ezen azért mosolyogtam kicsit... :)

KépKép
kora
 
 


kora,
mikor bennvoltam a fonoknomnel, akkor megint ugyanaz a konstruktiv es normalis fajta volt, amilyennek megismertem, amiket viszont emiljei nem peldaztak, az elejen jott megint a konyvtarosi aszisztensi allassal, a sajat fizetesemert (ami nem lenne rossz), de 40 oraban (ami nem lenne jo), s hogy kozben tanuljak angolt, hozzam fel magam annyira, h. elvegezhessem az egyetemet (amihez nem fulik a fogam). meg mondta, hogy akkor egyeni konzultaciora is bekuldhetne hozzam kolkoket. en meg mondtam, h. engem igazan mar csak ez erdekelne, marminta fejleszto pedagogia, nem latom mar sok ertelmet annak, hogy 20-30 gyerek ele kiallok, s magyarazok, sokkal inkabb annak, hogy a "problemas" gyerekeknek megnezzem, mik a problemaik, s ha lehet segitsek...szal regi tervem, ha nem is a pszichologia (azt is szeretnem), de legalabb a fejleszto pedagogia. erre felkapta a fejet, hogy az tok jo, mert ugyis strukturalis valtas kellene a suliban, s akkor megprobalja ugy, hogy legyen egy foallasu fejleszto pedagogusi statusz is majd, s akkor keressek kepzest( ezt mar reg kineztem az ELTE-n, 4 feleves), s van egy jo palyazat, ha azt megcsipjuk akkor nagyon jo feltetelekkel vegezhetnem el (teljes tandijterites, fele oraszam, teljes fizetes), ha nem, akkor enm olyan jo feltetelekkel, de akkor is megprobalna a suli - elvileg - tamogatni. most tehat itt tartunk, a palyazati felelosunk elvileg kesziti a palyazatot!!! aztan talan majd februarban tobbet tudok!!

ha igy bejonne, nekem tetszene nagyon!!

s te munkakeresesben vagy???? vagy mitol vagy rosszkedvu????

3 het utan elvittem borsmatyit megint ringatora, s teljesen elemeben volt, eddig sem huzta meg magat, de most porgott, hangosan enekelte, amit ismert, a kiskaracsony-nagykaracsonynal a vezeto csaj el is hallgatott, a 2. versszakot mar borisz harsogta helyette, s a harmadikat is el kellett enekelni, mert mikor a 2. utan at akart terni masra, akkor borisz odament (amugy nagyreszt korulotte sertepertel, csak a lassu es lovaglos daloknal jott vissza hozzam) a csajhoz, s az arcaba enekelte "béte szájjon minden házja...""". ugyhogy inkabb rakezdett a csaj is:-))) ugy tunik, elvezi!!!

Kép
Kép
momoska
 
 


Látszik, hogy nálatok azért szokott lenni gyerkőcös összeröffenés, Borisz szépen hozzá van szokva az emberekhez! :) Levi -igaz már sokat javult- még mindig nehezebben oldódik. Az meg még mindig megvan hogy idegen előtt megkukul..

Örülök Momoska, hogy így rendeződni látszik az ügyed és szép, nemes feladatot tűztél ki magad elé!
Úgy látszik a főnöknődnek nem megy az írásbeli kommunikáció... :wink:

Igen próbálkozok állást keresni. Az üzletvezetőmnek írtam, hogy ha tényleg van olyan állás az új tulajnál amit mesélt akkor ha puhatolózni nem is tud legalább egy telszámot adjon már majd én kérdezősködöm, de azóta nem válasszolt... Most nem tudom, hogy kínos lett neki a dolog és azért vagy a nagy dec.-i hajtás miatt (kereskedelemben ugyebár húzós a december). Egyébként meg nagy reményeim nincsenek főleg így, hogy Levit nem is tudom hova tenni. :? Ez a nem túl jó jövőkép eléggé letöri a kedvem.
Azért nézek egy angol tanfolyamot az efeben. Szeintetek hatalmas a különbség az alapfok és a közép között? Jó, van, de mekkora? Az alapra nem is érdemes elmenni? (Újrakezdőnek számítok)

KépKép
kora
 
 


s kora te mit dolgoztal a kereskedelemben??? azaz nehez olyasmi allast talalni mostanaban??? s hol lenne az a mhely, amit fonokodtol atvett az a valaki?
aterzem persze. allaskereses, valtas mindig szar ugy, plane ha kiskolok mellol kell visszamenni, hisz mar az maga eleg nagy valtozas!!! en szurkolok nagyon !!!!
de mi a B terv levi elhelyezesre????

angolbol sztem rogton a kozepfoknak erdemes nekiugrani, az az a nyelv, amibol kozepfokig konnyu eljutni, azaz alap es kozep kozott nincs sok kulonbseg...a felso mar abbol nehezebb!!
a nemet pont ellentetes: ott kozepig eljutni nehezebb, de onnan a felso mar nem nagy ugy!!!

hat igen. alapbol mindket gyerekem tarsasagi leny, de amig aliz alapvetoen bizalmatlan, addig borisz tul bizalmas is. valszeg abbol is fakad, hogy sokszor van osszeterelve kolkokkel, ha mas nem aliz koruakkal, de sztem ez szuletett habitus kerdese is....o ilyen, s ez nem rajtunk mulik, mint ahogy az se, hogy aliz meg amolyan!!!

Kép
Kép
momoska
 
 


Hozzászólás törlésre került!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torolve_20130114141731 2009.12.11 09:51-kor.
torolve_20130114141731
 
 


sziasztok!

Orsi!
Gratulálunk a kisfiatok megszületéséhez és sok boldogságot kívánunk Nektek! Ha lesz egy kis időd, várunk!

Momoska!
Úgy tűnik a főnököddel könnyebb zöld ágra vergődni, ha személyesen beszélsz vele. Ezek szerint akkor nekivágsz majd a sulinak?

Timi!
Én abszolút egyetértek azzal, hogy amíg nem lesz megfelelő a védettség, addig nem dolgozol.

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok,

nem olvastam vissza, nincs nagyon időm. Köszi Edina, hogy hoztad a hírt Noelről!
jól vagyunk csak igen kemény, mert Noel nem vlmi szülőbarát vagy hogy szoktuk itt mondani :roll: állanóan a cicin lógna ha meg nem akkor bőg. aludni nem igazán alszik... szóval nem kell ecsetelnem, elég nehéz. remélem idővel jöbb lesz.
nem szeretnék úgy eltűnni mint Csilla, ígérem majd jövö néha. most is azért van időm mert mindkettő alszik...nem is értem hogy lehet ilyen mákom. :lol: még hajat is tudtam mosni.

na asszem felébredt a kicsi, megyek...
snooopy
 
 


Kép
snooopy
 
 


Aztaaaaaaaaaa! Nagyon tuti kép Orsi!!!!!! :D
Elég hülyén hangzik, de olyan fura,hogy ez a "nagy" baba pár napja még a pocidban volt! Azért írsz majd a szülésről?
Olyan mintha kistesónak szőke lenne a haja :)
és Kolos milyen édesen fogja és mosolyog....kis drágák!!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Momoska, ha kismamabérletet szeretnél venni, asszem vmi papírt kell bemutatnod a gyes-ről...nekem érkezett a MÁk-tól egy határozat, gondolom azt.(?) de ebben nem vagyok 100% biztos.
Hú, ez a fejlesztő pedagógus állás nagyon jól hangzik! Remélem sikerülni fog!!
Nálam asszem azért volt császár a 38.héten, hogy ne induljon be a szülés véletlen sem.. de hétfőn megyek uh-ra és a dokimhoz, rákérdezek! Egyébként nem örültem neki,hogy kiszedik 2héttel hamarabb és ő sem készült még kifelé,mert nagyon magasan volt. Emlékszem egész a mellemtől nyomták lefelé műtét alatt, aztán másnap ha mélyebbet sóhalytottam tökre fájt a mellkasom :roll: na,mind1.

Ma családi buliban voltunk és Eszti annyira elemében volt, hogy be sem állt a szája, mindenkit az újja köré csavart.

Holnap délelőtt mézeskalácsot sütünk és ő fogja kiszúrni és díszíteni, ez lesz a nagymamák ajándéka tőle. Délután pedig megnézzük a Kossuth teret, azt hallottuk,hogy nagyon szép. Esztim odáig van a karácsonyfákért, már előre mondja,ha fenyőt lát, s ha uazt feldíszítve, akkor karácsonyfának hívja. :)

Kora szerintem nyomulj egy kicsit nyugodtan, pontosan úgy lehet,hogy elfelejtette! De valóban, ha bejönne egy állás, mit csinálnál?
Én az angollal hadilábon állok...annyiszor tanultam már! Egy csomó szót tudok és értek is sokmindent (utaztam 3 x egyedül az usa-ba), viszont kevés mondatot tudok alkotni...Nekem is neki kell majd rugaszkodnom egy nyelvvizsgának,mivel kell majd a diplomához.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Sziasztok!

Orsi milyén szép fiaid vannak!! :D Bírom ahogy Kolos még a lábát is egybás felé fordítja! :) Levi is ilyen cicin lógós keveset alvós volt! nagyon fárasztó! Kitartás!!!! Vége lesz ennek is egyszer! :wink:


s kora te mit dolgoztal a kereskedelemben???


Egy túraboltban voltam pénztáros/üzletvezető helyettes a belvárosban. Nem fogok tudni ismét üzletvezetőhelyettesként elhelyezkedni, mert nincs kereskedekmi végzettségem (ezen is gondolkozom nemcsak az angolon).

Ha összejönne a helyettesítő állás az azért lenne jó, mert ha minden igaz havi kb 8 napot kellene dolgozni és annyi időre ide tudnám hívni anyut. Egyébként semmi esélyem, nincs b terv Levi elhelyezésére lévén, hogy a nagyszülők nem a szomszédban vannak. Ezt tudtuk előre csak nem gondoltam, hogy nem elég másfél évvel előre jelentkezni a bölcsibe... :? :twisted:

Eszti milyen cukor lehetett a buliban! kiváncsi vagyok majd hogy sikerül a sütidíszítés! :)

Levinek tetszenek a karácsonyi díszítések a lakásban (pedig nem is a legszebbek)! Megtört a jég úgy látszik! Ha meglát valahol (újság, internet) egy játékot akkor mondja, hogy levié és hogy karácsonyra hozzuk. :roll: :D Na persze! :wink:

KépKép
kora
 
 


nem tudjátok hogy lehet a kedvenc topikba berakni topikot???,

KépKép
kora
 
 


Fura, hogy a fél képernyő tök üres...

KépKép
kora
 
 


Kora, ha megnyitod a topikot, a topik fejlécében van egy olyan, hogy kedvencekbe. Nyomj rá, és beteszi. Utána a szolgáltató ablakban lévő gombra kattintva kilistázza.

Ja, lépj be, mielőtt el akarod tenni a topikot a kedvencekbe.:)

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


köszi Dia!!!! :P

KépKép
kora
 
 


Kora, igazán nincs mit. Ha bármi további kérdésetek vagy problémátok akadna, írjátok meg a Szerkesztő topikba, mert bár megpróbáltunk mindent alaposan kidolgozni, a technika ördöge sosem alszik.

És érdemes megnézni a főoldalt, bevallom az az én kedvencem.:) Szerintem állati szép lett.:) Tudom, hogy fura még az új design, a régi végülis 10 éve velünk volt, de elkelt egy kis ránctalanítás, mégicsak lassan tinédzserkorba lépünk.:)

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok!

Orsi, de édesek így együtt! Hogy tartja Kolos a kicsit!! Ja és kitartás, hát nem lehet most könnyű neked.

Az angollal én is úgy vagyok mint Timi, sokszor tanulam már, elkezdtem tanfolyamokat. Sok szót tudok, értek is, csak a beszéddel vannak próblémáim. Pedig jó lenne...

Én meg már az óvodákat kezdtem nézegetni a városba. Tényleg TINA említetted már korábban hogy szerinted melyik a jó ovi, de sajna már elfelejtettem. Újra megírnád, azokat jobban átnézem. Mondjuk eleve kizárom a túl nagy létszámúakat stb.
Na persze könnyen beszélek, majd bilibe lóg az újjam azátn felébredek álmomból. Egyenlőre még azt sem tudom hogy ide a faluba vagy a városba irassam be. Na mind1

Kora sajnálom hogy állás ügyben most még bizonytalan a helyzeted, de remélem hamar megoldódik. Átérzem a helyzetedet hogy nem tudod hova tenni Levit.
Én nem is tudom mit csinálnék, ha el kellene mennem dolgozni. Most intézem a gyest. Megértem azokat is akik ezek után nem tudnak otthon maradni. Baromi kevés az összeg...


Ja és a hajáról a képek:

Kép Itt még hosszú hajjal, ami szanaszét állt...
Kép Ez már a rövid, annyira nem látszódik, de talán a másikon...
Kép

KépKép
domidina
 
 


sziasztok! udv kozottunk kicsi noel! akkor szurkolok orsi, h. a kisebbik mano hamar megszokja ezt a kulvilagot:-) kolos hogyan van vele? merta kep alapjan harmonikusan.
de most mar kivancsi lennek egy kolos-ujszulott kepre, mert nekem ugy tunik, egyaltalan nem hasonlit egymasra ket kolok:-) kolos egyertelmuen rad hajaz, s mondanam, hogy noel (tenyleg hogyhogy nem zsombor??)inkabb szabira, de egy ekkora gyerekrol ezt meg nem tudnam megmondani, amugy sem vagyok tul jo ebben:-)

edina,
lili szemei gyonyoruek, s nekem torzonboran is nagyon tetszett:-)) egyszer regebebn mondtad, hogy lili emlekeztet kicsit alizra, akkor meg nem ertettem, de ezeh az elso kepen tenyleg, azaz van egy ilyesmi kep alizrol kb. ennyi idosen, majd kikeresem.

az angollal egyet ertek. marmint, en sem szeretek megszolalni, a tanulasaval nincs gondom, s a nemethez kitunoen kotheto, azaz a szavak ugy menenk a fejembe, h. tanulnom se nagyon kell...d en a hangsulyozast, a kiejtest es a hanglejteset annyira szinpadiasnak erzem, hogy se beszelni, se hallani nem szeretem, ha olvasom, elviselem.

kora,
akkor ez egy allando helyettes lenne???? marmint tuti, hogy minden heten???? az hogy van??? egyebkent atmenetnek az telleg jo lenne, addig akar tanulhatnal is, s munkat is kereshetnel!! vagy ide beenned magad.

timi,
milyen volta kossuth ter? oda meg nem jutottunk el... DE!!!..... propagalnam, ha vki a kozelben lakna, de asszem jovo hetvegen mar nem lesz, viszont nagyon tutit adventeztunk tegnap a godollloi kastelyban. izleses, kedves, gyerekeknek kitalalva, egesz napra. volt csomo kezmuveskedes, jatszoszoba, mezeskalacssutes, ezek benn a kastelyban, meg meg szinhaz (mia diotorot neztuk, borisz szajtatva vegignezte az egeszet), s csak ezert kellett kulon fizetni, a tobbi progi ingyenes volt, kinn a kertben kajalosok, arusok (de csupa izleses holmi), barany es csacsisimogato, regi nepijatekok (csuzlizas, celbadobas stb. mindez nagyon hangulatosan, mega hideg se erdekelt senkit...akit meg igen, az foleg benn volt. borisz kedvence 5 nő volt, akik korhu ruhaban itt-ott (benn a lepcson, kinn az egyik arus mellett,a kinti kapuban stb. ) megalltak, s karcsonyi dalokat enekeltek, a kisdisznom, ahogy meghallotta oket, rohant arra a helyszinre:-)
szal mennek jovo heten is, de asszem akkor mar nem lesz!!
majd akkor megnezzuk a kossuthteret...bar - asszem - aliznak meg a bulija is akkor lesz, ha le nem betegszik, mert tegnap godollore menet es jovet is bealudt az autoban.

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!

Lili szerintem is édes volt kis kócosan is! :) Helyes kis orra is van!

Orsi, tényleg a Noel eredetileg is tervben volt? Én is csak a Zsomborra emlékszem...

Milyen furcsa Momoska, én a némettel hasonlóan,mint te az angollal. Mármint nem igazán tetszik a nyelv, olyan katonás, pattogó. Én is többször nekifutottam már az angolnak, középiskolába meg németet is tanultam. Az angolt az első tanár miatt nagyon utáltam (a német tanulása meg hihetetlenül hidegen hagy/hagyott), azt hiszem ez rányomta a többi próbálkozásomra is a bélyegét. Vajon minden tanár tisztában van vele mekkora szerepet játszik a tanított tantárgya megszerettetésében? (Ezt ezt marha jól megfogalmaztam! :roll: Azért értitek ugye?)

akkor ez egy allando helyettes lenne????


Ha jól értettem nem minden héten, hanem ha valamelyik boltba valaki lebetegszik vagy szabin van akkor én ugranék be helyette. Rázósnak hangzik, de úgy érzem menne és így bölcsi nélkül csak ilyenre van esélyem. Amennyit meg érte adnának az pont kihúzna bennünket a bajból. Sajnos nem hiszem , hogy lesz belőle vmi.. :( Mást kell kitalálnom! :wink: Ovis korszakot könnyebben átvészelnénk, oda ugyebár muszáj felvenniük. 8)

De kár, hogy nem tudtam előbb erről a gödöllői muriról! Tegnap el is tudtunk volna szerintem menni... Persze ha körbenéznék jobban...végülis itt van a szomszédban...most már mind1. Végigülte Borisz a színházat, jól értettem??? :shock:

KépKép
kora
 
 


kora,
a tanarok tudjak...altalaban meg is probalnak ugy viselkedni, hogy szeressek oket a kolkok, hisz mindenki szeretetre vagyik, csak egyreszt nem felelhetunk meg minden koloknek, masreszt minden tanar mast lat jonak a megszerettetes folyamataban, harmadreszt: egy ido utan egy reszuk elunja a megszerettetest, s mar csak tul akar lenni az orain:-)
s van az a tevhit, hogy nem az a lenyeg, hogy szeressen a diak, hanem hogy mindent jol beleverjunk a fejebe, s akkor kesobb halas lesz!:-))

egyebkent - elvileg - oviba csak 5 eves kor utan kotelezo felvenni a gyereket...ritkan, de hallottam mar olyanrol, hogy nem fert be a kolok, bar akkor foleg a gyeses noket kerik, h. a nagyobbat is tartsak otthon.
bolcsi mikor is lesz tuti??
s meg nem hivtad fel azt az uj fonokot? vagy a regit a telszamert ujra???

bizony bizony, borisz vegigulte a szinhazat, azaz allta az olemben, mert csak ugy latott jol, bar kozben megevett egy zacsko mazsolat ugy, hogy a mazsolara ra se nezett, csak veszegette ki, de annyira lekototte a darab, pedig keves szereplos prozai darab volt, nehany dalbetettel. bar amugy borisz elmelyedos fajta...!

Kép
Kép
momoska
 
 


Momoska,
várom a képet, kíváncsi vagyok rá. Igaz én is feltehettem volna korábban is egymás mellé a kettőt... lehet hogy még most is megvan....

Hát ez a Borisz nem semmi, végig ülni egy előadást! Akkor tényleg nagyon lekötötte a darab, talán a sok zene miatt.

Egyébként tulajdonképpen ari volt hosszú hajjal is, egy hirtelen ötlet volt...

Orsi, tényleg ezt én is akartam kérdezni, hogy hova tünt a Zsombor! Már akkor néztem egy nagyot amikor először olvastam, hogy ez új, én nem hallottam, vagy csak átsiklottam felette, de akkor nem.

Ja azat el is felejtettem mesélni, hogy pénteken hogy jártunk. Elvittem Lilit - kellő előkészítés után, hetekig magyaráztam neki - füllbevalót csináltatni, kilövetni a fülét.
Én naiv, gondoltam menni fog mint a karikacsapás, hiszen itthon minden ok, elméletben akarta, el is gyakoroltuk, kicsit erősebben meg is szorítottam a fülét, hogy érezze kb. milyen is lesz.

Na még addig se jutottunk el hogy berajzolja a fülére filccel hova kerül majd a fülbevaló. Sírt, kapaszkodott a nyakamba, tolta el a csaj kezét, uh eljöttünk füllbevaló nélkül.

Mondjuk mondta a nő előre hogy szerinte nem lesz könnyű, akkora gyereknél már, akinek saját akarata van... Majd 3 évesen, akkor már esetleg ő akarja.

mennem kell

KépKép
domidina
 
 


szegeny lili, jol megijedhetett:-) talan tulzottan felkeszult, s mar rosszabbra szamitott. bar nem is tul jo. gondoljatok bele, milyen kinzas amugy. aliznak nincs fulbevaloja, nem vagyik ra egyelore, pont emiatt. nekem sincs, akkor vettem ki, mikor alizt a terhessegem elejen mehen kivulikent ki akartak muteni, s a mutethez le kellett vennni minden femet, azota nem raktam vissza semmit!!

haaat azt a kepet, amire gondolok, persze nem talalom, de egy hasonlot talaltam...azt ne nezni, h. aliz ducimaci volt, 2.5 kg-al volt tobb ket evesen, mint borisz.

Kép

Kép
Kép
momoska
 
 


ja ... es itt meg kozkivanatra:-))) borisz szerelme:
azert jol valasztott o is, nem?:-)

Kép
Kép
momoska
 
 


ja a kep:
Kép

Kép
Kép
momoska
 
 


sziasztok,

előre is bocsi ha nem reagálok mindenre csak gyorsan átfutottam, nem is olvastam mindent.

noel nem egyszerű természet, csak anya csak anya, de főleg a cicije kell :))) nem sokat alszunk, de remélem idővel jobb lesz.

momoska, keresek majd képet kolosról, de mindenki azt mondja hogy tiszta apja. :)
aszem timi kérdezte, igen kicsit szőkes Noel, meg a bőre is világos.
a Noel név meg nekem mindig is tetszett, de szabinak nagyon nem így nem erőltettem. viszont a szülőszobán szabi azt mondta adhatok neki én nevet. először zsombor volt, aztán a csajszi mondta, h rá kell írni a kezére a nevét mit írjon és noelt mondtam. szabi többször is próbálta mondani, hogy legyen inkább zsombi de én győztem. :))))

Edina, nagyon édes lány Lili, tök helyes, és szép a haja.

timi, persze írok majd a szülésről.
snooopy
 
 


itt meg a kepeket kedveloknek egy kis friss vegyes valogatas a decemberi aliz-boriszbol mar a tegnapi godollovel megspekelve!
http://picasaweb.google.com/papaijulia/ ... t3jqOXCFA#

Kép
Kép
momoska
 
 


tutin lehet forumozni, orsi, szoptatas kozben...en csinaltam anno:-)))

Kép
Kép
momoska
 
 


Jók a képek Momos! Alíz is tud pofákat vágni nem mondom! :D Borisz meg mosogat is? :D Aranyosak akkor is amikor Alíz fekszik Borisz ölében!

Hát nem tudom ezt az angol tanárt ivétel nélkül mindenki utálta!
Nem, még nem hívtam senkit a bölcsi meg úgy néz ki majd szeptemberben lesz tuti. :? Akkor meg majd csak pár hónapot fog menni ha minden igaz.

Szegény Lili, lehet tényleg túlságosan is rékészült. Majd ha nagyobb lesz és akarja, nem? Nekem sincs különben fülbevalóm, bár kilyukasztva ki volt, de már összenőtt szerintem. Nem is néztem...

Anno én is neteztem szoptatás közben, bár az első 2 hónapban még arra sem volt energiám, Levi is naggyon kegyetlen volt!

Szóval akkor nem annyira hasonlítanak egymásra a gyerkőcök! (Kolos-Noel). Végül azért Szabi is örülhet ott van az a Zsombor név is! :) Amikor időd engedi mesélj!

Tényleg jó kiscsaj Borisz választottja! :D

KépKép
kora
 
 


Sziasztok!

Momoska!
Borisz jól beválasztott! :wink:
Látom nálatok is megy a mosogatás. :)

Edina!
Majd ha dúsabb Lili haja, akkor megnövesztitek, ha Ő is szeretné? Egyébként én is így voltam Dávidnál, hogy vágjuk le, mert csak pár kusza tincs volt a vége.

Orsi!
Ha már Kolosnak is két név jutott, miért ne lehetne Noelnek is kettő? :)

Hétfőn voltunk a férjemmel kőzúzáson. Azt mondta nem volt egy kellemes érzés, de valószínűleg megindult neki, mert azóta néha görcsölget, val.szeg, ahogy mozog a kő. Jó lenne, ha minél hamarabb kijönne.

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Jó volt a Kossuth téren, este 6-kor indultunk el, hát nem igazán töltöttünk kint sok időt,mert szétfagytunk 8) viszont Esztim végre találkozhatott a télapóval!! Van egy mikulás ház és kis sorbanállás után bejutottunk, hát Eszteremet lenyűgözték a krampuszok és a télapó is!!Kaptak egy zselényalókát ajándékba, énekeltek a gyerekek, a télapó beszélt egy kicsit, majd lehetett fényképeszkedni vele. Nem gondoltam volna, hogy az én lányomat simán elviheti a krampusz és a télapó ölében békésen fog üldögélni :D Aztán mentem érte, köszönt a télapónak, kijöttünk és ő elkezdett sírni, hogy menjünk vissza, aztán egész úton azt hajtogatta, hogy keressünk másik télapót :) megpróbálom belinkelni a fotót.

Tegnap megkapta Esztim is a h1n1 védőoltást.
Vasárnap tuti kis mézeskalácsokat sütöttünk és Eszti egy darabig nagyon élvezte a "gyurmázást", kiszúrkálást és a tepsibe rakást. A díszítést délutánra hagytuk, ott meg inkább ette a cukorkákat,meg a mézeskalácsot, de párat azért feldíszített, azt fogják kapni a nagymamák.

Hű,jó lehetett Gödöllőn is! Hogy Borisz milyen türelmes!!Lehet,azért hogy a csipegetés is közrejátszott egy kicsit :D
Nagyon vagány kiscsaj a választottja, jó nő! :D

Lilinek milyen sűrű szempillája van! Nagyon szép!
Esztinek sincs kilyukasztva a füle, úgy gondoltuk, mint Momoskáék,ha majd ő akarja. Nekem van (volt) 3 is, de egy szerintem már benőtt, a két normálban pedig nem hordok.

Tegnap voltam uh-n. Minden rendben a bébivel, tuti fiú, le is fotózták a fütyijét, bár én nem tudom értelmezni a képet..és már 280gr!

Tina, remélem hamar túllesz a férjed az egészen!

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


Orsi, hát csak igyekezz te is azért aludni, amikor csak tudsz!
A Noel nagyon szép név.
Mondtam Gábornak én is,hogy végülis engem fognak a szülés előtt megkérdezni (nálunk így megy), hogy mi lesz a baba neve, úgyhogy ne nagyon akadékoskodjon a név ötleteimben :wink:
De már valószínűleg megvan a tuti név, Esztim eldöntötte, amikor neveket sorolgattunk,elkezdte mondogatni,hogy Bálint,Bálint..
Nekem tetszik a Marci is (mindkét változatban-Marcell,Márton), de marad Bálint.

Timi
KépKép
Kép
verti
 
 



Timi
KépKép
Kép
verti
 
 


huuu tina,
a kozuzast olvasva, eloszor azt hittem valami elmenyprogram, amire a ferjeddel mentetek, de min. egy szinhazi eloadas, aztan azert rajottem...nem egyszeru! hat remelem, rendbe jon! jobbulast!!!

eszti tenyleg nagyon meghittem ul a telapo bacsinal!!!:-) nem is ertem egyebkent, a telapo egy josagos bacsi, hogy miert fel tole ennyi gyerek....!!egy ismerosom kisfia 6.-a utan 3 napig nem mert elaludni, csak a szulok kozott, aztan visszaszokott azert!!!
megnezzuk majd szombaton mi is a kossuth teret talan, mert vasarnap meg aliz-buli. brrr!

timi,
a balint (es a marcell) nev benne volt a paklimban, mikor eloszor terhes voltam, nekem is, de aztan mikor alizzal lettem terhes, akkor annyira elterjedt mindket nev, h. elvetettem, bar akkor fiunevben nem is igazan gondolkodtunk. de az tenyleg igaz, hogy a nagyobbik gyerek nelkul nem lehet donteni, nekem is tobb kort kellett lefutnom, mert aliz marcit akart, de en emg pont a gyakorisaga miatt nem, az apja meg leont, azt meg ugye nem kell mondanom, miert nem. ami nevekkel meg en jottem, mindketten hatarozottan elutasitottak, ezert mikor a borisz nev eszembe jutott, mar nem is ajanlottam fel, hanem egy nyaralas elott azt mondtam aliznak (meg terhes voltam), hogy "most mar borisz is jon velunk nyaralni." megkerdezte, ki az...s mikor mondtam, hogy a kisteso, akkor ugy megtetszett neki, hogy a marcit el is felejtette, az apjanak nem is mondtuk, de egyszer nyaralaskor aliz megszolalt, hogy " borisz mar kisebb koraban lehet a tengerben, mint en". az apja nem ertette, ki az a borisz, de mikor rajott, azt mondta, hogy aliz szajabol olyan jol hangzott a nev, hogy maradjon ez:-))) igy egyeztunk emg:-)

ja borisz nagyon vicces volt godollona diotoron. mikor megjelent az egerkiraly, majd kiment a szinpadrol, borisz minden alkalommal felkialtott:" hoja ment a nyuszi??" hiaba mondtam, hogy eger. a vegen mar rajta rohogotta nezoter:-)

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!

Hűűű ez a kőzúzás tényleg durva, apukám kínlódik sokat a vesekövekkel. Reméljük mostmár Tina "letudja" a férjed a dolot és karácsonyra már kutya baja sem lesz!!

Engem levi hajvágására még mindig nem visz rá a lélek pedig neki is kusza hátul és 3 szál az egész... :wink:

Eszti milyen bátor!!!! Én sem értem miért félnek a gyerekek a mikulástól, de az tény, hogy az enyém is be volt tőle tojva. 8) Azóta meg kerül-fordul megjegyzi, hogy a télapó nem bánt. Most már mondtam neki, hogy egy évig elfelejtheti a nagyszakállút, már elment! 8)

Nálunk Roli döntött a névről. Amiket először kinéztünk magunknak nagy közfelháborodást keltettek. Nekem hamar elegem lett, felhúztam magam és mondtam Rolinak döntse el milyen nevet akar a fiának, amit mond az lesz nem fogok beleszólni. Pár nap múlva jött a Leventével így az lett. Igaz nem mondthatnám hogy ritka név... :wink: De valahogy illik rá :P

Hova ment a nyuszi... :lol: :lol: tetszik!!

Levi meg én még mindig nem vagyunk beoltva...

KépKép
kora
 
 


snooopy
 
 


teljesen nosztalgikus hangulatba kerultem a kepek miatt!!!
edesek egyutt....! de azert mar hallanek vmi szobeli beszamolot is kolos es a teso viszonyarol:-)

s mikor jon a 3.???:-))

Kép
Kép
momoska
 
 


Nagyon jók a képek!! Annyira édes! Milyen egyformán feküdtek ott egymás mellet! :)

KépKép
kora
 
 


sziasztok!
Orsi, nagyon aranyosak a képek! Az bitos, hogy Noel nem rád hasonlít.

Amikor mi fiúnévben gondolkodtunk, mi Gergőt adtunk volna neki. Mindig 90 %-ra mondták hogy lány, uh. végig ott volt a talomban.
A Marcit nem is gondoltam volna hogy gyakori név.

Hát igen a gyerekeknél márcsak így van, mi elgondolunk valamit, hogy majd így meg úgy viselkedne bizonyos helyzetben, amiről talán meg is vagyunk győződve, aztán a gyakorlat rácáfol.
Én is úgy gondolnám hogy Lili aztán nem ült volna bele a télapó ölébe, pláne úgy hogy otthagyom nála. Nagyon szereti a télapókat, de azt hiszem ő ennél anyásabb, mint írtam már.

Én szeretném ha hosszú haja lenne, de most még bátran vágom neki, elől is, mert lesz ideje még megnőni. Aztán majd eldönti. A fülbevalóval meg várunk jó sokat.... :lol:

Tegnap megvolt az első szánkózás. Bementem a városba gyorsan vettem valamit, műanyag szánkóféleséget. Fa szánkókat néztem és valami brutál ára van, némelyik emellé meg olyan ócska anyagból, hogy már most össze-vissza volt repedve a faanyag. Uh. majd az később
De annyira élvezte, hogy nem is volt hajlandó kiszállni belőle, úgy kellett kikönyörögni. Aztán meg a havat vizsgálgatta a kezével és mivel kesztyű volt rajta és nem tudta rendesen megfogni úgy döntött, hogy leveszi. Úgy majd jobb lesz. Na volt ám döbbenet, hogy milyen hideg! gyors vissza is kérte a kesztyűjét :lol:

Próbáltam orkános kesztyűt vennineki, de az ő méretében. Van egyáltalán nekik való, mert ezek a kötött kesztyűk...

Tina,
egyébként a férjem is ezzel küzd, szeretncsére már jó ideje ilyen nem volt, néha látja hogy jön ki magától. De ő emellé nagyon sokat iszik. Neki a sör vált be, és azt mondják az a legjobb kőhajtó, mértékkel! Sajnálom a férjedet, mert tudom micsoda fájdalommal jár.

KépKép
domidina
 
 


Kép Ez a szánkónk.
Ma szépen süt a nap, nemsokára megint megyünk egyet csúszni
Kép Ilyen ajándékot adunk a dédiknek többek között. Találtam egy oldalt ahol le lehet tölteni rengeteg keretet és a programot amivel össze tudod fésülni a kettőt. Ha érdekel valakit...
Kép Csak úgy... Ez meg a cicánk, ő is jött velünk szánkózni

KépKép
domidina
 
 


sziasztok,

momoska, 3. baba?? hát kétszer is meggondolom Noel után. :D most egyenlőre elég akettő, de ki tudja mit hoz ajövő.

amúgy tesók jól megvannak. Kolost nem igazán érdekli ha szopizik, vagy vele vagyok...inkább csak az ha épp szoptatok nem tudok ugrani ha kell neki vlmi. vagy ha sír Noel azzal nem tud mit kezdeni, aggódik érte, rögtön rohan a szobába hogy mi baja, és ha épp nem akarom meghallani hogy sír ordít, hogy "anya!!! bababa". (így mondja, 3x a ba-t ) :lol:

Edina, én tescoban találtan thinsulate kesztyűt elég pici méretben és az vizálló, de kolos hallani sem akar róla, pedig autó van rajta. azt hittem ezzel majd fel tudom imádkozni a kezére de eldobja.

Tina, hú...apának is volt veseköve, elég brutál dolog. remélem hamar rendebejön.

Eszti nagyon édes a télapó ölében. Kolos még nem látott, nem igazán jártunk tömegben a terhességem végén, most meg pléne nem.

Kora, hát én is így voltam vele, mármint a hajvágással, nem mertem levágni neki, aztán kedden itt járt anya és megkopasztotta K-t...elég rövid lett elöl a haja. Szabi Juliánus barátnak hívja mert tényleg olyan. :lol:

Csürciről nem tud senki semmit??? jól eltűnt.
snooopy
 
 


Edina, engem érdekelni a progi...hátha lesz időm rá.
snooopy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: