Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Orsi!
Te és a párod is rajta vagytok a képen? Te vagy napszeművegben? Hanna nálunk napok óta nem hajlandó délután aludniKép Színte semmi szabad percem nincs, ezért sem írok mostanság nagyon.

Tegnap voltam szemészeten, állandóan kell szeműveg, -1 és -0,75 . Mára készen is lett, holnap elhozom.

Ma voltunk tescoba, mert a Hannának is, (Ákosnak is) vasárnap van a szülinapja. Van egy nagy brio fa vonat készlete, mellá szerettem volna még a tesco gyártmányú favonat kiegészítőket. egyébként ezt is a Brio gyártja a tesconak. És semmit nem lehetet kapni, kérdeztem mikor lesz valami belőlük, és akkor vágtam hanyat magam, hogy novemberbe lesz legközelebb. Eddig is tudtam, hogy év közben gyér a választék, de ennyire? Kérdeztem is, hogy akinek évközbe van szülinapja az nem kap semmit, mert nem lehet semmit sem kapni?

Olinak nagyon jön a foga felül, elég ramatyak az éjjelek. Két napja,színte egész éjjel a karomba volt, a leghosszabb idő az 1 és 3/4 óra volt, ammit egy huzamba aludtunk.
Na megyek, mert Hanna már a nyakamba lóg

Katianyu!
Készül a táblázat,Eszter melyik évben született?
Egyébként Hanna is 2002.01.09-én születettKép

Ételek. Én is hasonlóan gondolkodom, hogy nem tudjuk a gyermekeinket nagyon az adalékoktól védeni, valóban ovi-bölcsi....


na megyek...
puszi
Ines

Judit,Ágiboszi....

Mi is gondolkozunk a 3. gyereken, de most szeretnénk, ha 3 év lenne a különbség.

Orsi!
Olit lehet, hogy bölcsibe adon két évesen, mert, ha építkezünk, akkor az a havi 20e vagy mennyi édes kevés lesz az élethez....


Noresz!
TátraKép Kedves emlékek. Én vettem a Molnál matricát, amiből a Tátrába egy fenyőt ültetnek.
Utazóágyat én is szivesen felajánlom, a mienk lapjára csukható és szivaccsal van. Régebbi kiadásKép
puszi
Ines
ini
 
 


Szabó Eszter Kata szül. 1993 szept 26.-án
köszi IniKép
ugy látszik már megint nem figyeltemKép)vagy örexem..Kép
katianyu
 
 


sziasztokKép
Látom elég sokat írtatok ám, én meg csak néhanapján beugrom.
Ennek sajna a fáradtság, meg a gyakori nemjólérzemmagam az okaKép

Őszintén bevallom, hogy ez a terhesség sokkal problémásabb lelkileg, szellemileg mint az első volt. Valószínű, azért, mert állandóan egy picire kell odafigyelni minden idegszáladdalKép
Egyébként mi is 4 babát szerettünk volna, de sajna a csaszik miatt nem valószínű, hogy ennyi leszKép

Spanyoltanulás: igazából azért kezdtem el, mert elegem van abból, hogy tök vagyokKép Nincs semmilyen végzettségem (amit évekig tanultam, azzal kitörölhetem) nincs diplomám, nincs még egy fránya OKJ-s képesítésem sem...
Most megpróbálom megmutatni magamnak, hogy képes vagyok tanulni valamit, de nem sok sikerrel...
Hiába akinek szalma van az agya helyén...:/

Ini!
Mint tapasztalt rövidlátó én azt ajánlom, hogyha lehet ne hordd azt a szemüveget, csak ha muszáj (mozi, tv, stb...) Most sajna nincs energiám részletezni, de csak árt a szemnek ha gyakran hordod, és majd egyre nagyobb dioptria kellhetKép

Orsi!
Szuper ez a sok-sok római kép!Kép
Nagyon izgulok, mert majdnem midnen este szüléssel álmodom és tegnap olyan erős jóslóm volt, hogy haza kellett sietnünk a Ligetből, mert meggörnyedve álltam és percekig mozdulni sem tudtam...
Szóval elvileg 4 vasárnapom van,de nagyon azt érzem, hogy még januári lesz ez a gyerek...
Nem félnék a szüléstől, ha tudnám, hogy csaszi nélkül is megúszhatom... de sajna nem.. ha beindulna akkor sürgősségi császárKép És ez nagy parámKép

Na most jól feldobtam a közhangulatot!Kép BOCSI!!
Majd még írok, ha tudok, holnap megyünk dokihoz!Kép

PUSZI!
Emő+Csongor 35+4

hicudzsi
 
 

 
 

Hicu!
Vigyázz nagyon magatokra! Miért lesz csaszi? Mert az első is az volt? És az miért volt?
Én csak vezetéshez gondoltam hordani, mert a táblákat nagyon nem látomKép
Estére me totál be van vérezve a szememKép

Mit tanultál évekig????

puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Dorka, nagyon boldog születésnapot!
Kép

A mai vizsgát túléltem, már csak kettő van hátra, és egy dolgozatot kell megírni. Néha úgy érzem sose lesz vége. Kép Ráadásul most jön a leghúzósabb vizsga.

De azért olvasgatok, csak reagálni nincs időm.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Nyvajgás következik aki nem bírja "ugorgyon" (ahogy Matula bácsi mondta volt)*******
Ini!

Hát én kicsi koromtól gyerekszínházakban tanultam + énekelni ilyesmi. Színjátszócsoportok, bábszínház, énekkar. Azután drámais gimi.. utána felvételi a színművészetire, de ugyebár túl kövér voltam már a második alkalommal.. Elsőre még bíztattak, hogy már csak érnem kell egy kicsit... na meg nem voltak befolyásos szüleim+ismerőseim... Hosszan mesélhetnék a megpróbáltatásokról...:S

Így szép lassan megundorodtam a színházi világtól. Nem készültem emiatt soha egyetemre, nem tanultam szinte semmit, csak szövegeket... jól elcsesztem a lehetőségeimet...
Semmi máshoz nem értek...

De ez van... Amikor meg végre megtudtam mit szeretnék tanulni és kőkeményen jártam előkészítőre, akkor meg megváltoztatták a rendszert és muszáj lett volna egy másik szakot felvenni mellé, ami az én képességeimnek sok volt...Kép

NA ez vanKép Már ezerféle helyen dolgoztam, mindenféle munkában kiváló voltam, de ennyi..Kép Majd csak lesz belőlem egyszer valamiKép
Egyenlőre csak egy lúzer vagyokKép

***** siránkozás befejezveKép************

A szemed: lehet kapni azt hiszem az Avonnál szemnyugtató maszkot. Az nekem sokat segít amikor már tiszta vörös a szemem! Be kell tenni ahűtőbe és pár percre feltenni a szemedreKép nekem bejött!
A vezetéshez elég ha hordod, meg ha már vörös és fáradt aszemedKép
Én úgy kezdtem a szemüveget, hogy majd kamaszkorában elhagyja a gyerek... Azután folyamatosan emeltéka dioptriát, fél dioptria emelésnél 1-et romlott.. így most -10,5 nél tartok, de úgy, hogy évek óta nem engedem emeltetni!Kép

PUSZI!!!!!Kép

hicudzsi
 
 


Tünde! Gratula a vizsgához!!!KépKépKépKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok,

Dorka, mi is szeretnénk neked boldog szülinapot kívánniKépKép

Ini,
én hétfőn vettem itt Debrecenben a fiúnak tescós fa vonatkészletet, és kiegészítőket, 50%-kal le volt értékelve minden. De nagyon fogyott, egyik ismerősőmnek ajánlottam, és este már nem nagyon volt semmi.

Orsi,
tetszenek a képek, nagyon csábítóakKép Imádom Olaszországot, bármikor kiköltöznék 2-3 évreKép

Tünde,
gartaula a vizsgákhoz, ügyeskedjKép

már 1 órája írok, inkább elküldöm

manóka

manóka
manóka
 
 


DORKA NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK, Zita és Matyi
Kép
Sziasztok!

Végre Rómás képek! Csodaszépek, annyira jó lenne egyszer azokon az ókori köveken sétálni...

Buksiék is biztos jól érzik már magukat, annyira jó lehet egy kis kikapcsolódás a mindennapiakból Komolyan most még a tanulást is élveztem, mert végre olyan részeimet is megmozgathattam, amik lassan sorvadásnak indultak.

Tünde kitartás!!!

Hicu: nos én is mindig színésznőnek készültem, aztán az általános iskolás ofőm felhomályosított: legyen egy jó szakmád vagy végzettséged, majd ráérsz aztán is. Ebből meg az lett, hogy bár behívtak felvételizni a színművészetire nem mentem el, inkább a tanár szakra koncentráltam és mire álmaimnak láthattam volna neki, addigra kiöregedtem! De így olvasva a soraidat gondolkodóba estem, lehet hogy az ofőnek volt igaza? Bár azért azt hiszem mindig bánni fogom, hogy meg se próbáltam!
Próbálj sokat pihenni, kitartás és szorítunk!A veséd miatt lenne császár?

Noresz: melyik bankról is lenne szó, mert mi is alá állnánk a kellő pillanatban Kép

Andi: milyen gyakran jártok úszni? És úszópelust használtok? Én is tavasszal el-elmennék usziba Matyival, csak annyira félek, hogy összeszedünk valami fertőzést Kép

Ini: merre építkeznétek? És te mivel is foglalkozol(tál)? Rég tettél már fel képeket a gyönyörű gyerkőceitekről!

És persze másoknak is szól!
Kezdem én asort néhány képpel:
Indulunk apával focizni:
Kép

Megtiszetelem a karácsonyfánk:
Kép

Na jó csak vicceltem:
Kép

Jó éjt és hiányolom: Ágiboszit, Vicet, Juditot, Rebit, Mangát, Borót, Mariannt!!!! Hol vagytok?
Pussza, Zita

UI: Bocsi a sok képért! Nem tudam ellenállni...
zitus
 
 


Ini: a favonat készletet mi vásároltuk fel Kép Kép, Itt nálunk még ma volt a tescoban alapszett(15 db-os) és a 30 db-os. Egy függővasúti hidat is át tudok adni, mert a nagyiéktól is kaptunk egyet meg a nővéreméktől is Kép Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Dorkáknak és Bálintnak sok sok boldog szülinapot kíván

Boró és Kincse
femõke
 
 


Zitus, jók a képek! Kép Tetszik a megtisztelős. Kép

Boró
femõke
 
 


Boldog szülinapot kívánunk

Dorka!
Kép

Bálint!
Kép




Móki és Andris
móki
 
 


Sziasztok!

Először is:
Dorina:
Kép

Zita,
Aranyos vagy, Te vagy az egyetlen, aki hiányolt.Kép KépMeg persze Orsiék!Kép
Olyan nagyot nevettem Matyi "karifamegtisztelős" képén, hogy muszáj volt írnom. Ez egy tök jó kép!!!!!!! Persze a többi is, de...

Hicu,
Írtam Neked!

Már ötezer éve tettem fel képet Dorkáról, íme (újabb 5 ezer év múlva jön majd a köv.):
Kép
(már csak 1 nap van hátra a nagy napig, tökre izgatott vagyok, húhhh)

puszi,
vic
 
 


Kedves Bálint!

Boldog Születésnapot kivánunk Neked!

Kép

Bence és Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Zita, Vic mél ment!

Ines, igen én vagyok napszemüvegben a férjem pedig pl a colosseumos képen mögöttem áll. Én nem a pénz miatt, de gondolkodom a bölcsin, de csak 2,5 éves kor körül, hogy a kicsit majd nyugisan tudjam várni, és Bencét se mélyvizbe dobjuk be, hanem szokassuk. Tényleg! Hogy álltok az épitkezéssel? A telek az már tutifix?

Hicu, ne izgulj, nem lesz semmi baj! Vigyázz magatokra! Dudura Mashu fog vigyázni mig te bent leszel?

Manóka, én is szivesebben laknék ott, bár néha annyira bunkók a külföldiekkel ... Szerintem én előző életemben mediterrán helyen lakhattam, az is lehet, hogy épp Rómában.

Tünde, gratu a vizsgához! Kikapcsolódásképpen irj egy pár sort Kittiről!

Egyébként nekem a terhesség és szülés "elvitte" a jó kis éleslátásomat, amit előtte lézeres szemműtéttel hoztak formába ... igy most megint, u.olyan mint Ininek, -1 és -0,75. Viszont az én dokim negyeddel kevesebbet irt fel, ha szükséges a szemüveg pl. tv, mozi.De még nem csináltattam meg, pedig nekem is vérben forog néha estére a szemem. Fél év múlva kontroll, esetleg újraműttethetem ... Na ez pont egy olyan dolog, amit kisgyerek mellett sztem nem egy jó ötlet.

Bence jó fiú volt, sikerült megirnom ezt a levelet, közben csak 100szor ült be elém és nyafogott ... Épp zoknit töm a szájába és igy mászkál fel és alá.

pussz
Orsi
orsi17
 
 


Kedves Bálint!

Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk Neked!

Kép

Sok puszi
Noémi, Liliána és Gréta, a pocaklakó
noémi
 
 


Kép
orsi17
 
 


Kedves Dorka!

Nagyon Boldog 1. Születésnapot Kívánunk és hatalmas bulit! Kép

Kép

Sok puszi
Noémi, Liliána és Gréta Pocaklakó

Ui.: Azért köszöntöttünk most, mert holnap ünnepeljük Liliána szülinapját sok-sok emberrel. Kép
noémi
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot minden érintettnek!
Kép

Edina+Kincső

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Boldog szülinapot Bálint!
KépKép
katianyu
katianyu
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Dorka, és Bálint!

Buksi!
Örülök, hogy tetszik a honlapunk. Igyekszem rendesen karbantartani, ami elég nehéz Lili mellett.
Elég aktív kiscsaj. Bár nem panaszkodhatok, mert alvókája az jó van, csak akkor meg takarítok általában.

A pocaklakóval kapcsolatban sajnos nincsenek túl jó híreim.
Hétfőn este volt egy barnás folt a bugyingómon Kép, és másnap felhívtam a dokit. C-vitamint, E-vitamint és Magne B6-ot kell szednem. A baj csak az, hogy valahogy az anyai ösztöneim azt súgják, hogy gond van. Ezért én nem várok a 18. heti UH-ig, hanem jövő kedden bemegyek a dokihoz, és kérek egy beutalót. Nem akarok bizonytalanságba lenni még 4 hétig.
Az igazság az, hogy nincs időm annyit aggódni, mint Lilivel, de azért 24 órán át ott motoszkál a kisagyamban ez a megérzés. Jó mi? Túljut az ember a kritikus 12 héten, és utána jön valami.
Meg ezen kívül még az is, hogy a hasam tapintása is más, mint eddig.
Ti biztosan megértitek, hiszen mindannyian anyukák vagytok, és tudjátok, hogy működik a hatodik érzék.

Na nem akarok senkit elszomorítani ezekben a szép napokban.
Remélem szuper idő lesz továbbra is.

Ha tehetitek, nézzétek meg az égen az üstököst, mert már nem sokáig lehet látni. Csak 1 hétig.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk! Minden kedves szülinapos csemetének Bálint, Dorka, Liliána nagyon sok boldogságot, egészséget, szeretetet kívánunk!



Kép


Zita!

Én is félek a baciktól, szerencsére eddig megúsztuk. Hetente járunk szombaton, kivéve ha náthásak vagyunk, mert a felülfertőződés a legrosszabb. Így viszont jó ha havonta 2x eljutunk, mert az egyik gyerkő mindig náthás.
Mi Kőbányára járunk, ha gondolod megírom mikor és hol.
Azért jó ez a hely, mert amellett hogy kedves, aranyos a csaj, aki tartja, nem veszi ki a kezedből a gyereket. Azt csinálsz, amit akarsz.
(Mi főleg ezért megyünk!) Nem igazán követjük a "szabályokat" csak néha jól lenyomjuk a gyereket a víz alá! Kép
Itt ovisoknak is van úszás 3/4 11-től, és ez nagyon jó, hogy mindkét gyerek úszhat egyszerre.
Jártunk Budafokra is még Kittivel, de ott sokkal komolyabbra vették a figurát, és ha látták,hogy nem úgy csinálom, ahogy "kell" (vagyis nem ríkattam meg Kittit, ha nem muszáj) akkor kivette a kezemből és megmutatta, de ez nekem nem igazán volt szimpi.

Puszika!
Andi
andi68
 
 


Csak gyorsan bejelentkezem, majd este megpróbálok hosszabban jönni!!!

Ma voltunk a Váci úti Tescóban és lehet még kapni favonatot, 50%-os engedménnyel. Mi egy 15 db-os készletet 1500 Ft-ért vettünk, + 269 Ft-ért 4 kiegészítőt.
Nincs már sok belőle, de érdemes kinézni!Kép

PUSZI!!!

DRÁGA BÁLINT!!!
Boldog szülinapot!Kép


Kép

hicudzsi
 
 


Kedves Dorci!

Itt sem maradhat el:

NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KIVÁNUNK NEKED!!!

Kép

Bence és szülei

u.i: Azért e korai köszöntés, mert lehet, hogy holnap elutazunk ...
orsi17
 
 


Sziasztok
Lassan már én is úgy kell kezdjem, hogy remélem még néhányan emlékeztek rámKépKépKép
Egy kicsit elcsúsznak mostanság a napjaim, estére hulla vagyok, Léna mint egy versenyautó mozog berregve a lakásban, pillanatok alatt odaér, és akkor kész. Azonnal fel, és innentől meg ismeritek. Estére meg kidőlök a szokásos esti vacsi/ebéd/reggeli miat is, bár ma reggel elmentem futni. Siralmas voltam a fénykoromhoz képest.
De ma erőt vettem magamon!!! 1archívot el is tudtam olvasni Kép, remélem azért így is jó leszek.
Léna lassan meggyógyult ismét, újabb 2foggal gazdagodtunk (most 6van,ha lenne olyan vki, aki ezt nem tudja KépKépKép), túrórudit, spenótos-fokhagymástészát, joghurtot kóstolt, eddig minden bejött neki. 10,5kg, és egy zseni KépKép
Kispapira rájött a mizéria, hogy éhen fogunk hallni, na jó, csak örök adósságban maradunk, szóval sokat dolgozom, hogy legyen egy kis nyugalmunkKép Elég faramuci, hogy azért vettünk hitelre lakást, hogy Lénának jó legyen a levegő stb, és pont Lénától veszem/vesszük el az időt...

Hicu
jobbulást, ami meg a szalmát illeti: NEM HISZEM!!!! Szimplán csak a kitartásod fogyott el szerintem, vagy rossz felől álltál neki! POcak? Mikorra is vagy kiírva, tudom, hogy ezerszer elmondtad, de még1x lécc...
4gyerek4császár kizárt?? Nem lehet 4szer metszeni? Különben meg hallottam olyanról, aki a 2. után a harmadikat hagyományosan szülte.
Kispapi is szinészpalántának indult, és ő is lúzernek érezte magát, aztán jöttem én, és bizonygattam, hogy egy zseni, és láss csodát: zseninek nézik mostanság. Szóval ne add fel ilyen könnyen!!! Pl szinkronszinészet??

Ini
Drukkolok, hogy mihamarabb jöjjön ki Oli foga, elég húzós lehet így együtt
Favonat: nagyon viki, szerinetm a fogyasztóvédőknél be lehetne perelni vmilyen indokkal, persze, ha van hozzád türelmed, de tényleg felháborító
Mikor mentek Párizsba?? Jajj de vágyom már egy kis kikapcsolódásra

Tünde
éljen a vizsgabajnokunk! Kittike hogy van??

Zitus
nagyon édi kismackó lett Matyiból!!

Móki
írhatnál magatokról is pár szótKép

Móki
a hasfájós barátnődnek meg VITACOLAN-t javasolok.Mi 3hetesen kaptuk a kórházban! SOk Bvitamin van benne, ami segíti a bélmozgást. Léna is székrekedős volt, főleg a műtét után, és szigorúan felhívták a figyelmemet, hogy a szélcsövezés~lázmérőzés renyhíti a bélizomzatot, aranyeret okozhat a későbbiekben, tehát csak végszükség esetén szabad!
KrokodilKép

Vic
Dorkának boldog szülinapot

Orsko
párterápiás ürge-szám?

Noémi
Liliánának is boldog szülinapot, angyon helyes a levélke, ami a lányod írtKép

Fbogi
Sajnálom a megérzésedet, és tartok tőle, hogy -bocsátassák meg érte nekem- igazad is lehet. Bárhogy is alakul, ne feledd, oka van, amiért jönni akar(t) valaki, vagy ha már nem! Gondolkodjatok el, mi változott körülöttetek, és ez segíetni fog az ok megtalálásában és a folytatásban. Támogató puszik

Buksi
remélem nem olvasol minket, és nagyon jót regenerálódsz, bár bízom a fodrászok jó izlésében, és nem hagyják, hogy a korszakalkotó ötleteidet a fejeden mutasd megKép Jut eszembe, egy gimis osztálytársnőd, Mesi, puszil. Bővebben privateKép

Dugulok, mert kispapi már kómásan az ágy tetején fekszik, bezzeg máskor még a TV előtt ül. Na mindegy, holnap talán eljutunk az állatkertbe, kiváncsi leszek.
puszi hegyek
J
holophernes
 
 


Sziasztok Anyócák és Babócák!
Valamennyien megsiratatok...,olyan jó érzés hogy gondoltatok Bálint 1 éves születésnapjára. Örülök, hogy ennyi idő után is lehetőség (ünk) van a fennmaradáshoz...
Az első percek....
KépKépKépAz 1 éves Bálint...(tortaevészete)KépKépKépKépKépKép
Szerintetek?...Utánna a hatalmas fürdetés.Ja a tapétának és a falnak mázlija volt...Kép))
Remélem majd sűrűbben eljutok a bnet környékére és pótolom az eltelt időt a jövőnk bemutatásával is.Azt hiszem elhúúúúúúzok aludni...Puszi minden Anyócának és Babónak. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT MINDEN ÜNNEPELTNEK!!!Kép

Ui: Ezer bocsi mindenkitől a rengeteg képért,de ez kihagyhatalan...lett volna... PUSZA!!!
ari80
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT DORKA!!!
Legyél mindig ilyen okos és jó kislány anyud és apud nagy öröméreKép


Kép

A Borbély családKép

hicudzsi
 
 


KEDVES DORCI! NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED, MATYI, ANYUJA ÉS APUJA

Kép
zitus
 
 


Vic
Dorkának NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!!!
Noresz&Máté
Kép Kép Kép
noresz
 
 


Sziasztok!
Nagyon köszönjük a köszöntéseket, felolvastam ám mindet még a napján, meg tegnap is, csak reagálni nem volt időm a 2 parti miatt. Csütörtökön családi, tegnap meg 3 kisördög a nappaliban... Apa is elutazott hétvégére dologzni.

Fbogi, szerintem az ilyen megérzések nem mindig igazak. Én gyakran képzelek be magamnak vagy Dorkának betegségeket. Nagyon féltél már az első harmadban is a vetéléstől, sokat gondoltál rá, most meg egy kis barnázás miatt egyből újra erre gondolsz... De tessék pihenni, a takarítás megvár!

Judit!
Jó, hogy megint erre jártál! Ugye mindenki meggyógyult már nálatok? Talán, mire élvezni lehet a jó levegőt, már nem kell annyit dolgoznod! A 10,5 kilóhoz gratula, nem semmi a topic egyik legfiatalabbjától!

Vic!
Boldog Szülinapot Dorkának! Emlékszel? tavaly te voltál 6-ra kiírva, nem? Aztán az én Dorkám jött akkor! Nagyon szép hosszú a haja a picilánynak!

Bálintnak utólag Boldog Szülinapot!

Mennem kell, nagy nyűgösség folyik itt mellettem.

Pusz

Szilvi és Dorina

Kép
Kép
szilvih
 
 


Bálintkának nagyon boldog szülinapot kívánunkKépKépKép

BogiKép
Beleborzongtam, ahogy soraidat olvastam, és ahogy ezt látszólagos nyugalommal fogadod. Én nagyon drukkolok, hogy most a hatodik érzék ne működjön, és rendben legyen minden odabentKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Ciki, nem ciki, itt sírok, mint egy csacsi (vagy nem az szokott sírni?!). Mindegy.
Nagyon jólesett, hogy gondoltatok ránk, főleg, hogy még hétvége is van, s ilyenkor nincs túl nagy zsufi a topicban. A képeslapokat is nagyon köszönjük, nagyon szépek!
Tavaly ilyenkor már készítettek elő a műtétre, és 21.35- kor megszülettünk.

Szilvi,
Igen, emlékszem, mindenre. Olyan jó volt, folyamatosan drukkoltunk egymásnak! Húhhh, most pedig már eltelt 1 év. Milyen furcsa!

Nem tudom, Ti hogy vagytok ezzel, de én egyszerűen nem tudok szabadulni a szülés körüli összes eseménytől (de persze nem is akarok!Kép). Mindenre úgy emlékszem, szinte percre pontosan.

Ez tényleg különleges nap volt: talán a sok vendég előtt akarta produkálni magát, de Dorka olyanokat mondott, amiket még sosem (gyeje, hitta stb...), csak néztem nagyokat.

Bálint,
Kép

Dorka, Vic
vic
 
 


A nagy tortából megmaradt pár szelet, küldök Nektek (mivel Dorka a kenésre- mázolásra és az evésre külön babatortát kapott).
Kép
vic
 
 


Vic!
Boldog szülinapot Dorkának!Kép


Ines
ini
 
 


sziasztok!

Szülinaposoknak nagyon sok boldogságot!

Ini! Avon maszk ügyben tudok segíteni, ha kell (merthogy "terjesztem", csak úgy kényelmesen, nem rámenősen...). Én még nem próbáltam, de már gondoltam rá.

Most nem vagyok képes bővebben szólni, a híradóból tudtam meg, hogy meghalt az unokatestvérem, azt hiszem még nem fogtam fel igazán, meg hát abszurd egy ilyen dolgot a médiából hallani és aztán lassan leesik, hogy ez csak ő lehetett (lezuhant helikopter Baja mellett).
Legközelebb írok magunkról egy kicsit.

Puszi

Manga
manga
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.01.08
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 7 hónap 13 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 8 hónap 19 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 9 hónap 24 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 10 hónap 11 nap 29.máj 15.febr
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 10 hónap 15 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 10 hónap 19 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 10 hónap 22 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 10 hónap 23 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 10 hónap 23 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 10 hónap 26 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 10 hónap 29 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 11 hónap 5 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 11 hónap 11 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 11 hónap 15 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 11 hónap 18 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 11 hónap 23 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 11 hónap 27 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 0 hónap 0 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 0 hónap 1 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 0 hónap 2 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 0 hónap 5 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 0 hónap 9 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 0 hónap 12 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 0 hónap 14 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 0 hónap 20 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 0 hónap 21 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 0 hónap 30 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 1 hónap 0 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 1 hónap 1 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 1 hónap 5 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 1 hónap 7 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 1 hónap 19 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 1 hónap 26 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 2 hónap 0 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 2 hónap 8 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 2 hónap 9 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 2 hónap 18 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 2 hónap 29 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 3 hónap 7 nap 15.máj 22.jún
Katianyu Ákos 2002.01.09 2 év 11 hónap 30 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 3 hónap 10 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Manga!
Őszínte részvétem.

Beszéhetünk az avon maszkrólKép

Ma vendégség volt nálunk, a férje szülei, meg a huga a családjával, a gyerekek szülinapját ünnepeltük meg.
Jól sikerült, Hanna élvezte, digitális kép most nincs, csak papir lesz.

Olika egyre többet jár, járás közben olyan édesen kacag, meg ahogy a kezével egyensúlyozik, imádom.

Buksika!
remélem nagyon jól érzitek magatokat! Apukámék voltak ma délután a fürdőbe.

Judit!
Örülök, hogy jelentkeztél, nálunk is hasonló a helyzet, egyre kevesebb idő marad saját magamra. Amióta a Hanna nem alszik egy hete délután, az a szabad egy órám sincs meg. most együt kelek és alszom el a gyerekekkel, csak a 15 perc kb, amit a fürdőkádba töltök az a napi pihim.
Mi még két fognál tatunk, de felül 4 -6 fog az most akar áttörni.

Zita!
Köszi a hidat, de a brio készletünkbe volt híd, csak ne tudtam rólaKép

Hicu!
Nem vagy lúzer. Érzem rajtad a terhesség utolsó érzelmi változásaitKép
Gondolom a szemed miatt csaszi. Sokat gondolok Rátok, és remélem egy nagyon jó alvó, nem hasfájós csongorotook lesz. Mert az bizony kemény tud lenni a második gyereknél, hogy nem tudsz akkor lepihenni amikor csak egy alszik. Én próbáltam az elején már úgy alakítgatni a napirendet, hogy egy alvás, ami ebéd itán volt, azt a két gyerek egyidőbe tegye.

Bogi!
Remélem most nem jönnek be az anyai érzések. Szurkolok és mindenképpen jelentkezzél, hoghy mi volt.

Orsi!
Én lassan 10 éve húsvétkor voltam Rómában. Nagyon szép volt. Férjem még nem volt, egyzser talán elmegyünk, de valahogy mi mondig Párizsba vagy Franciao.-ba kötünk ki. De azt hozzá kell tennem, hogy Párizsba nem laknák, de Franciaországban , vidéken viszont igen.

Holnap lesz Hancsó 3 éves. Felteszek nektek egy akkor és most képet róla.

Rebi!
Téged meg holnap vagy hétfőn hívlak, mert próbálunk keszin szerveznia Múvházban, 3 éveseknek ovis torna-táncot.

puszi
Ines
ini
 
 


KépKép
ini
 
 


Sziasztok
Ma csak a Városligetig jutottunk, meg a játszóházba. Képzeljétek, már fizetni kell fél éves kortól (800Ft/óra), meglepődtem alaposan.Kép Átrendezték a terepet, de csomó új játék is lett, és végre nem a csúzda alatt kellett rettegni a bevadult gyerkőcök miatt. Mellesleg: tömegnyomor volt! De jól éreztük magunkat. Kispapi EGÉSZ nap velünk volt!!KépKépKép


Manga
Ez nagyon szörnyű, és gondolom ti sem értetek semmit, Részvétem.

Ari
utólag én is csatlakozom, Boldog szülinapot. Tortazaba csuda édes, gondolom ruhástul fürüdtetek, mert hát az sem volt kihagyvaKép

Szilvi
Ini táblázata nélkül nem vagyok ám képben (ez itt a kifogás, talán Kép). szóval boldog szülinapot nektek!! Apa nélkül nem jók a hétvégék, tudom..., de itt vagyunk miKépKép
Képek??


Vic
csudapompi ez a katicás torta, és milyen gyerektortát ettetek?? Én inkább nem emlékeznék a szülésre, csak arra amikor a nyáltól/víztől csurgó gyereket az arcomhoz emelték és olyan gyönyörűnek láttam, mint még senkitKépKép

Ini
hogy vagytok?? Hemüveg projekt?
Vicces, hogy egyszerre írtatunkKép (most utólag írok bele nektek) Nagyon fárasztó lehet, hogy 2gyerek is van, és nincs pihenő. Én még 1től is kivagyok néha... Nem is tudom elképzelni, hogy mi lesz majd. Anyós jó és rossz oldalai nélkül...Kép
Hanna gyönyörű kislány, bár ez a születése pillanatában még nem volt ilyen egyértelmű (bocska), de mára tökéletes bizonyosan TÉNY, TÉNY, TÉNYKépKépKép
Puszikat küldük neki is, és remélem minden Barbi-álma valóra válik holnap...

Hicu
mail ment

Katianyu
Ákosnak is boldog szülinapot, regggel remélem csupapuszival kelhettek ti is, és neked is kellemes szülésnapotKép

Tegnap este megtanultunk, hogyan kell nyakban lovagolni, és a rácsos ágyikóból kimászni. Reggel már édesen dörömbölt a kisszekrényén. Eszembe jut Ági, meg a többiek, akik már régóta erre ébrednek. Jó nekünkKépKép
Puszi tőlünk
J
Kép
holophernes
 
 


Sziasztok!

Képes beszámoló következik Liliána szülinapjáról. Ma tartottuk, mert valahogy a 3-a nem volt igazán alkalmas ünneplésre. Kép "Csak" 17-en voltunk. Szerintem mi jobban élveztük mint ő. De nagyon jól állta a sarat és elbájolt mindenkit.

Én inkább visszafordulok!
Kép
Panni mama meggyőzött!
Kép
Nagymamák gyűrűjében az asztalon a 2 tortám mellett!
Kép
Ezt a zoknit szépen belenyomtam a tortámba!
Kép
Csokis lett az ujjam, valaki törölje le!
Kép
Már fáradt vagyok. Ez a sok ember minek örül?
Kép
Anya! Ments meg!
Kép
noémi
 
 


Noé
csuda kedvesek, beszélősek a képek, tényleg. A csajszis frizuért meg külön elismerés anyucinak
holophernes
 
 


Sziasztok!

Judit!
Semmi baj, megbocsátunk. Igazából azt hiszem, hogy próbálok felkészülni a legrosszabbra.
Azért fogadom ilyen látszólagos nyugalommal, mert Ti aztán tudhatjátok, hogy egy 11 hónapos gyerek mellett mennyi idő van megállni és töprengeni. Csak akkor gondolok rá igazán, amikor ide ülök, van egy kis időm, és nyugi van körülöttem.

Egyébként az első harmadban gondolni sem gondoltam a terhességre, nemhogy izgultam volna a vetélésen. Lilivel valóban így volt, ezzel a babával viszont... Szóval még fel sem fogtam igazán.

Amúgy jól vagyok, azon kívül, hogy néha rámjön az öklendezés (mert hányni nem tudok), semmi különös bajom nincs.
Az az egy csepp barnás valami meg lehetett attól, hogy a lepény ugye a 12-13. héten veszi át a funkciót, és az átmenetben előfordul ilyen. Szóval nem izgulok különösebben, de azért tudni akarom, hogy mi van odabent.
Mostmár az a bizonyos rossz érzésem is elmúlt, vagy csak elnyomtam magamban, nem tudom.

Na de vidámabb dolgokról.
Éppen most jöttem haza egy jó kis észlelésről. 9 távcsővel volt kint a csapat, megnéztük az üstököst, meg egy csomó mindent, nagyon jó volt. Lilire anyuék vigyáztak. Már annyira hiányzott ez a tevékenység.

Nektek nincs ilyen? Mármint egy olyan hobbi, amit a baba miatt fel kellett adni? És hiányzik?
Remélem Lili is jó csillagász csemete lesz. Ő bírja az éjszakázást. Szilveszterkor is fél 1-ig bírta (vendégségben voltunk a szomszédban). Hazajöttünk, betettem az ágyába, és aludt szépen reggelig.

Na eldugulok.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Na sziasztok!
Megint nem tudok alunni, így végre írhatok nektek!

Zita!
Nagyon-nagyon okosan tette a tanárnőd, hogy inkább a tanulásra bíztatott!
Lehet, hogy nem kell megbánnod, hogy nem mentél el felvételizni. Tudod az én második felvételim nem volt egyéb, mint egy borzalmasan megalázó procedúra. Ha eszembe jut, feláll a hátamon a szőr is&#8230;
Egyébként egyszer egy kis színházban vendégszerepeltünk és ott a főrendező szeretet volna velem dolgozni, de egy dolgot kikötött: le kell fogyjak&#8230; Elég durva megjegyzéseket tett a husi-musikáimra, a hájacskáimra stb&#8230; De mivel majdnem minden 50-es színházi ember ilyen jellegű volt, ezért sem volt kedvem tovább próbálkozni.
Van egy nagyszerű volt osztálytársnőm. Csodás színésznő lehetett volna, de sajna nem voltak ismeretségei. Most bábszínházazik&#8230;
A színpadokon meg egyre több a nullás csaj. Mintha egy kaptafára gyártanák őket. Hol vannak az új Ruttkaik, Básti Julik, Udvaros Dorottyák?

A császár a szemeim miatt lett (-10,5 dioptria és a harcművészetektől kissé meggyengült ideghártya)

CSODÁSAK a képek!Kép Honnan van ez a macis ruha??? A &#8222;megtisztelt&#8221; Karácsonyfa csúcs!Kép

Vic!
Köszönöm a képeslapot! Nagyon aranyos vagy!
A torta csodásan nézett ki! Dorka nagyon édes lehetett ahogy produkálta magát. Szülinapi kép???

Orsi!
Szerencsére Dudura a nagynénéi meg anyukám is tud majd vigyázni, most Mashu szeretne többet bent lenni velem, velünk&#61514;
Húú sajnálom, hogy így visszaromlott a szemed, de úgy tudom, ha még terveztek babát, nem érdemes megműttetni. Meg tudod ez nem is olyan fokú rövidlátás amit műteni kéne!
Több a veszélye egy második műtétnek&#8230;

Bogi!
Remélem tényleg csak a szokásos para vett erőt rajtad!
Pocilakó tuti jól van! Ha nem volt erős görcsöd, egy kis barnázás biztosan nem jelent semmi rosszat!
Ha alszik a lánykád, ne takaríts, hanem inkább pihenj le te is!!!
Nekem olt olyan &#8222;hobbim&#8221; aikido+kendo. Nagyon hiányzik az edzőterem szaga is&#8230; de sajna a szülések után sem folytathatom, mert már nagyon megsínylette a szemem a dolgot. Nehéz élni ezek nélkül. Önbizalmat adtak, tartást és nagyon jó barátokat&#8230;


JUDIT!
Végre!! Már nagyon aggódtam miattatok!
Léna a versenyautó.. ez ismerős itthonról&#8230; A fogakhoz gratula, na meg ahhoz is, hogy lementél futni!

Hát sajna mostanában mindenki eladósodik&#61516; Nekünk is új lakást kell néznünk. Újabb hitel, már ha hitelképesnek találnak minket!

Sajna a 4. csaszi már elég kockázatos lehet&#8230; de még ez úgyis a jövő zenéje, most kb. 4 évog nem tervezünk új babát.
Nyakban lovaglás?: Ágyból kimászás? Ejha!Kép Ügyes csajszi&#61514;
Nagyon jó a kép Róluk.

Ari!
Csodaaranyosak a fotók!
Gratulálok mégegyszer a szép babához és az egy évhez!

Manga! Ez biztos! Drukkolok, hogy ne legyen igaz!

Ini!
Sajna ez a nyunyó (ahogy itthon nevezem) mindig bennem ül, csak néha előjön ha rosszabb passzban vagyok. Sajna most tényleg nem könnyű. Lelkileg padlón csücsülök. Az öcsém itt lakik velünk még kb. két hétig (29 nm-en&#8230;) Ha eddig elértünk valami rendszerességet Dudu éltében az most teljesen felborult és megint együtt alszunk vele&#8230;

HANNÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Nagyon jó ez a két kép&#61514;
Csodás lánykád van!

Noémi!
Nagyon szép volt Liliána a nagy napon! De tényleg látszik rajta, hogy a végére elfáradt!
Nagyon szép csajszi, de olyan kis komolyan néz!Kép

Most már eldugulok!
PUSZI mindenkinek! Majd beszámolok a pénteki dokinál járásról is, csak most kávét kell főznöm a bandának!
Emő+Csongor 36+0

hicudzsi
 
 


A pénteki vizsgálatrólKép

A gyermekem 2848 gramm az Uh szerintKép Nem kicsiKép

A dokim szerint ha holnap megszületne már akko rsem lenne gond, mindenesetre jan. 20-ig próbáljuk meg kihúzni. Addig magnézium-hegyek.
Utána meg már bármi jöhet.
Sajna a szúró fájások lehetnek az előző császár következményei, de jóslók is, mert meg van rövidülve a méhszáj.

Szóval ma már pakolom a kórházi csomagot, hogy semmi ne érjen váratlanulKép Már megvettük a newborn pelust, mindkettőnknek könny futott a szemébe a pelus méretétőlKép Lassan kész leszek (lelkileg mé gnem igazán). Még egy jópofa szabadidőruha kéne, mert engem senki nem vesz rá arra, hogy hálóingben, fehér zokniban és köntösben szaladgáljak a kórházbanKép Ettől még mindig írtózomKép
Lehet, hogy ma ezért kínai piacozunk még...
PUSZI!!!!!

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Ákos!
Boildog szülinapot!Kép


Hicu!
Én is csak éjszakára vettem fel a pizsit a kórházba, viziten kérdezték is, hogy hol az anyuka?

Noémi!
Ngyon édik a képek!!!
Judit!
Léna is hatalmas csajszi lett! Írtam mailt.

puszi

Ines
ini
 
 


Na tessék, ezt elfelejtettem.

ÁKOS!!!Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!KépKépKépKépKépKép

Kép

Ini!
Én sem voltam anno hálóingben, csak a műtét előttKép
Csak az akkor hordott gatyáimat (karatés alsó) széthordta a férjem edzésen.. ugyanis ő elbitorolta azokatKép
Egyébként kivagyok a jól felhúzott fehér zokni, papuccsal + térdigérő hálóing köntössel dologtólKép Olllyan slampos..:S Tudom, hogy ez nem szépségverseny ,de én ilyen ruhában egyszerűen betegnek érezném magamKép

Hogy telt a szülinap?

Puszi!
Emő+Csongor

hicudzsi
 
 


Sziasztok
Fbogi
Csudajó, ha elmúltak a rossz érzéseid, én hiszek az ösztönök erejében, HAJRÁ, HAJRÁ, HURRÁ, HURRÁ!
Akartam kérdezi, hogy is merre van a fiastyúk csillagkép, ahol láthatnám az üstököst egy pár napig. Semmi fogalmam sincs róla, merre is keressem. De pl ha elmondod, hogy este 11kor álljak ki az erkélyre és nézzem az esthajnal csillagot (na ezt még be tudom tájolniKép) és tőle pl11óra irányba keressek vmit, talán menni fogKép

Hicu
Édes vagy ezzel a hálóing-trenya kérdéssel. Nekem eszembe se jutott, hogy élek-e, vagy halok ott. Csaszi után 2napig az ágyból sem bírtam kikelni, szóval nekem maradt az eldobható hálóingKép
Hát nem kis bébi ez a Pasi, de hát ilyenek a férfiak, meg Dudu is majdnem 4kiló volt!! Newborn pelusKépKép Tetszik nekem ez a Csongor név, jobb, mint a KoppányKép
Hobbi ügyileg nekem a mozgás maradt el. Aerobicoztam elég sokat és gyakran, oktattam is anno decibel, de ez már a múlté. Most marad a reggeli futkározás. Ma is voltam. Ma már (a 3.alkalom után) egész jó a helyzet, már nem akartam megdögleni 5kör után KépKép Régen heti 4-5alkalommal jártam, de el is költöztünk, finnyás vagyok a tanárral kapcsolatban, és csak reggel tudnék menni, akkor meg nem tartanak ilyen jellegű(dupla-stepp és tsai) típusú órákat, csak gerinctornát, meg tapsi-tapsi sasszé-sasszét. Na ettől meg idegbeteg leszek, én szeretek úgy elfáradni, hogy kiürüljön a fejem. Itthon a lánnyal is néha úgy érzem, hogy kiürül, bár ez nem a jobbik fajta:I

Ini
ugye nem bántottalak meg Hannával kapcsolatban?? Nyugtass meg! Boldog szülinapot még1x, ez Hannáé:
Kép

Apa tipli, gyerek mocorog, nem főztem, mostam csak pletyiztem veletek.
Cupa
J
holophernes
 
 


Villámgyors kukk, mert még tart a banzáj, így csak pár fotót tudunk mutatni az első szülinapunkról.
Ilyenek voltunk:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1508
És lettünk:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4189&page=2

Hanna és Ákos,
Kép
Üdv,

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Judit!
először nem értettem miről beszélsz,de aztán újra elolvastam a hsz-t. Nem bántottál meg, egy 5-10 perces újszülőtt még nem indítható szépségversenyen.

melyik kórházba szültél? Engem 5-6 órával a csaszi után elküldtek zuhanyozni és onnantól kezdve állandóan mozogtam. Azt mondták, sokat járjak, mert akkor gyorsabban gyógyul.
De ez nyilván embertípustól függ, de 5 nap után már szinte semmi fájdalmam nem volt.

Megyek teregetni.

puszi
Ines
ini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: