Új privát üzeneted érkezett!

Epret két éves kortól szerintem már lehet, Áronom nem szereti.. :( fura egy kölök... én meg egy éve megpucoltam két kiló epret úgy főztem neki belőle lekvárt, hogy ne alergizáljon...

Képzeljétek ma vagyunk 3 éves házasok! :)
Olyan gyönyörű volt az a nap három éve... :)

Sajnos a pocakos ajándék képekkel nem készültem el, de még megmutatni sem fogom tudni apának, ugyanis a gép vacakol... remélem, hogy nem vesztek azért el...


Kép


Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hoztam hordozós képet is:

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka: jók az esküvős képek és Andor baba is nagyon édes :) A hordozókendőt te csináltad, vagy vetted valahol? Nagyon kafa. Milyen a súlyelosztása, nem nehéz hosszútávon cipelni a babót benne?

Vali:ja elfelejtettem válaszolni :wink: Mi mindig gegyütt megyünk pancsizni a fürdőbe. Tegnap felajánlottam, hogy beülök mellé, de nem akarta. Végűl elmeséltem neki, hogy az Elmó és a Grover is szörnyek, és nagyon kedvesek. Szerintem ez hatott, mert ma tök simán megfürdött.

Holnap nem nagyon leszek,mert temetésre megyek utána meg jönnek a tesómék

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

 
 

Sziasztok!

Annacska
Itt is szeretettel gratulálok Nektek Dorina érkezéséhez!!


Nagyon szép képeket láttam:Lidke család,Mamacka család!! :D
Tényleg csak gyönyörködni lehet ezeken a képeken!!

Liza,Lidi: 2 kis copfos csajszi tüneményes! És Lidi abban a fürdőruhás szerkóban :D ...nagyon édes!!!

Angi
Mikor lesz eredményed?

Tegnapi voltunk UH-on:
Emma már egy kilós!!!! Betöltött 26 hetesnek felel meg.
FL=50mm,BPD=60mm. Olyan ügyi,hogy ilyen nagy már!!!
Először medencevégű volt majd egy hónapja fejvégű most újra a popsi van lenn!!
De a dokim lelkes volt,hogy másodjára már simán megszülöm popsival is….háááát én azért szeretném ha fejvégű lenne végül.
De még van csomó időnk és a babák 96%-a tudja a dolgát,hogy be kell fordulniuk,remélem Emma is így tesz.
Jaaa…és még mindig csajszi ám!!! :wink: Kezdem teljesen elhinni,hogy a kislány verzió lesz az igazi! :lol:

Szép napot mindenkinek :D
holka
 
 


Sziasztok!

Munkahetem van... :?

Eper:
Elvileg két éves kortól lehet adni, de Amerikában már kitolták háromra. Mi úgy döntöttünk, hogy még várunk, mivel én sem ehetek az idén (pedig imádom), és amit nem tudunk, az nem fáj, tehát a Keve se fogja kívánni. Én egyébként úgy tanultam, hogy nem csak aprómagvasokat nem szabad adni, hanem ezek aromaanyagát tartalmazó dolgokat sem (pl. tea, joghurt, szörp...).

Olgo!
Hű, hogy megy az idő! Emma bizony szépen növekszik! :) Biztos be fog fordulni, Déva a 36. hétig forgolódott. Meg vannak praktikák is, amiket be lehet vetni. Én homeóztam.
Veletek mi újság? Heniről nem írtál... :?:

Mamacka!
Gyönyörű menyasszony voltál! :) Hogyan ünnepeltetek? Gyermekek? Andor nem a "ti" vonalatok, CSAK Anyukádé! :lol: Van segítséged, vagy már egyedül vagy a gyerekekkel míg Apa dolgozik? Megbékélt már Apa a lakással?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Kicsit off: 90 napos diétához lehet valahonnan rendelni kaját? És, ha igen, akkor próbálta valaki? on.

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi, Gastroyalnak van 90 naposa, de nem tudom, milyen, nem próbáltam, bár alapvetően a Gastroyal nem rossz.
Vendég
 


Eszti! Köszike! Már néztem, de nem az a kimondottan 90 napos... sztem. :?

Kép

Kép
nancsika
 
 


Mamacka: Szépek voltatok, és a kis "csomagod" is nagyon édes :)

Olgo: Dejó, hogy most már minden rendben! :D Biztos a sok pihitől nőtt ekkorára Emmus :) Ne aggódj még, sok ideje van befordulni.

Lidke: Végül mi ettük meg az epret, Aliz nem kért belőle. Erőltetni nem fogom, de ezek szerint nem is baj, ha még nem kell neki.

Tetszik az új avatar képed, nem teszed fel nagyban is?

Nancsika: Első keresésre a Gastorayalon kívül még ezt találtam:
http://www.biochef.hu/index.php?content=135

Nem olvastam bele, meg nem is értek hozzá, de hátha ...
Sztem Ildi a nagy tudója ennek :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Á, Vali, 90 naposba nem vagyok otthon.
soha nem is csináltam, és enm is akarom, nekem nem szimpi.Maradok norbinál, ha gáz van, az a pár kiló ami néha feljön ,ezzel a módszerrel pikk-pakk lemegy.,
Most csinálmom 17.-18. napja, és 3 kiló le is ment.
Szerintem ennyi elég is a boldogságomhoz. :D
(bár még a jövő hetet végigcsinálom) :wink:

Szóval ti ettétek meg az epret? :wink:
(mond inkább azt, hogy magatoknak vetted :lol: :wink: )
Nálunk meg az van, hogy magamnak veszem, és megesznek előlem mindnet.
Most is, hoyg norbizok, vannak finomságaim, fagyi, joghurt, puding.....és mindig rákattan valaki(mint az eperre is múltkor) :lol:


Olgo, gratulálok Emma méreteihez :D

Mamacka, boldog házassági évfordulót!!! :D


Vali, nem sikerült apának Nagy Ferót találni?????? :wink:
Vagy feledjem el??? :( :( :(
Egy lemezt találtam, amin rajt van, de ki tudja, hogy egyedül énekli-e vagy Csukával.
Nekem a közös kell.

Holnap megyek lemezbótba, körbejárok.Vagy keresek valami mást :)
vas
 
 


[b][color=indigo]Már megint az én cipőmbe császkált tegnap Pipus :D :D :D :D

[i
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2010.02.17 07:42-kor.
vas
 
 


Ildi: Bocsi, hoyg elfelejtettem szólni, de apának sem sikerült leszedni :( Ötletem sincs, hogy hol tudnád beszerezni :roll:

Natus nagyon csinos, jó a szerkója, csak az a szandi nagy még kicsit a lábára :wink: :lol: ALiznak is most ez a nagy heppje, hosszú perceket eltölt az előszobában cipőket próbálgatva. A Skandináv lottó sorsoláson kívül ez az egy dolog van, ami úgy igazán le tudja kötni :D

Én meg tegnap voltam aerobicon. Ahogy közeledett az idő, egyre kevésbé volt kedvem menni, több mint egy éve nem mozogtam, féltem tök béna leszek :? De ahhoz képest nem is, mondjuk most érzem minden porcikámat, de tök jó :) Olyan, mintha úgy "összeálltam" voltam, nem vagyok teljesen plötty. :D Most már minden csütörtökön szeretnék eljutni, de jó volna még egy napot beiktatni, csak tudnám mikor ... :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Oke, semmi gond :D

Skandináv lottó :lol: :lol: :lol: :lol:

Aerobic :shock: ????
Hú, hát nem az én műfajom :(
És mi van a legmagicc-el????
(félárom átveszem ha nem használod :wink: :wink: :lol: :lol: )


és mi van hármas számú bébivel??? :wink:
vas
 
 


Lidke
Apa elvileg tegnaptól van itthon velem... azért csak elvileg mert tagnap is dolgozott csak épp nem a munkahelyén, ma sem volt velünk :cry: most egy kicsit morcos vagyok rá... mert ha itt van sincs itt, nem így képzeltem ezeket a napokat... no mindegy...

Ünnepelni egyszerűen ünnepeltünk... megnézegettük a fotókat elolvastuk a jókívánságokat amiket kaptunk a barátoktól (ezeket is külön egy albumba gyűjtöttem) úgyvolt megyünk vacsizni de nem lett belőle semmi... virágot sem kaptam...

Gyöngyi a kendőt én varrom!
Serényi papa temetésre mentél?

Olgo
Gratulálok a kis egykilóshoz!

Ildi
Nagyos kis nőci a lánykád!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

Mamacka: Nem,neki 26-án lesz. Most az unokatesóm (Melinda barátja) apukájáé volt. Milyen szörnyű,pont egyszerre vesztették el az apukájukat. :( .Egyébként mondtam neki, hogy van egy közös ismerősünk :)
Annyira ügyes vagy, hogy ilyeneket tudsz csinálni. Nekem sajna férfi kezeket adott a Jó Isten, így villanyt szerelek, barkácsolgatok :wink:

Na megyek, mert itt vannak még a tesómék :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Bartika: Hogy vagy, régen írtál?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Eszti, Eszter,
Boldog névnapot Nektek!
Kép
angi79
 
 


Esztereknek nagyon boldog névnapot! :)

Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nem tudtok eladó bébiőrzőt véletlenül?

Kép

Kép
nancsika
 
 


Eszter, Eszti, nagyon boldog névnapot!!!!!

Kép



(megvan a gyere kislány, gyere!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
sikerült lemezen megvennem :lol: )
vas
 
 


Drága Eszterek!!! Nagyon sok boldog névnapot kívánunk Nektek!!!!
Vendég
 


Ildi: örülök hogy sikerült megvenni. Így már tuti jó buli lesz :lol: :wink:
Vendég
 


Esztik: Boldog névnapot Nektek :)

Ildi: Hallelujja :) :) :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszi! :D:D Jól esett! :D

Ildi!
De jó! :D örülök, hogy sikerült! :D

Gyöngyi!
Hogy álltok a kiscicákkal?

Nancsi!
Nem, sajna. :(

Vali!
Én is készülök tornázni járni. Kemény 5000 a 10 alkalmas bérlet nálunk.. többre gondoltam. És van az az ugrálós cangoo vagy mi a szösz. :D azt tuti kipróbálom. :D

Tali!
Akkor maradtunk a 8dikában, ugye? és az Ildi meg megpróbálja összeszedni magát addira.... (remélem sikerül!!) de max megvárjuk őket :D:D

Rólunk:
Megyünk ma masszíroztatni, holnap gyereknapra ide Gyálra. Remélem jó lesz. :D Tavaly nyertem 3 hónap ingyen szemételszállítást, mert ügyin töltöttem ki egy kérdéssort :D:D

Ki merre megy holnap?

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszti,Eszter
Nagyon boldog névnapot!!! :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Anna drága
Nem mutatnád meg végre a lánykádat :shock: :lol: ?????????????????????????????????????????????????
Minden oké???? Bírod a kiképzést? :?: :?: :wink: :wink:

Eszter
Mi szerintem Pestre nem megyünk, remélem lesz itt helyben valami jó kis buli. :D Sőt ,már az is király ,hogy van végre játszótér. :P :lol: Ez a gyereknapi ajándék a faluba ,már nagyon kellett.

Melitta
Ezek az új hírek a faluban, ha esetleg nem tudnád.

Ildi
Ezt a számot adjátok elő apával??? :?: :?:
Király lesz :lol:

Boscó
Már nincs vizsga, és nem igen írsz többet, mint régen. :wink: :lol:

Anita
Jól vagytok? Pocaklakó?? :D

Vali
Tényleg mi van a combosító szerkezeteddel? :wink:
A talira elhozhatnád ,ha nem olyan nagy, szívesen kipróbálnám :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Melitta
Ez
lemaradt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Na ezt most tuti nem érted meg
:lol: :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Vagy igen?? :lol: :lol:
Na majd meg beszéljük telcsin :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszterek!!! Sok boldogságot Nektek névnapotok alkalmából!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Edit: jogos a "reklamáció" :lol: Most épp cseresznyebefőttet csináltam egész nap. Eddig meg olyanokat csináltam meg, amit a tanulás miatt nem lehetett :lol:(nagytakarítás, "családlátogatás"kikapcsolódás, lazítás) :lol: De ígérem lassan visszarázódom a régi kerékvágásba :lol: Szegény Vali, miket nem kérsz tőle? :lol: :lol: :lol:

Mamacka: Neked ezeket leszámítva is egy anygal férjed van, ne szomorkodj, lehetnek neki is rossz napjai. Gyönyörű menyasszony voltál. Nagyon más vagy sminkben!!! Szép, tartalmas éveitek voltak, és remélem még nagyon nagyon sok lesz is!!!!!!

Ildi:Natasa olyan édes ahogy nőiesedik :lol:

Anita: jaj de jó hogy bejelentkeztél. Hová fogtok menni? Nyíregyen vagy Debibe?

Vokeszti: ingyen szemétszállítás :lol: :lol: :lol: Na ez aztán az érdekes nyeremény :lol: :lol: :lol: De ez is jobb mint a semmi!A cangoo-t sokat dícsérik. :wink: Én ide megyek Fannikával d.u. a játszóházba, apa kiállításon, így mi majd hétköznap fogjuk bepótolni a közös családi programot!!Tegnap este volt a városunk napja, (400 éves)és voltunk Demjén koncerten. Meg volt tüzijáték is. Érdekes hogy Fannibaba a dörgéstől rettentően fél, de a tüzijátékot meglepően élvezte.

Vali: minden elismerésem a Tied hogy elmentél aerobikra. Én utoljára ott fennt pesten mozogtam, amikor a barátnőm elcipelt spinningelni :lol: Fannikát beadtuk a játszóházba, mi meg menjünk mozogjunk ürüggyel bicajoztunk egyet. 10 perc után néztem a barátnőmre hogy "basszus Te még fizettél is ezért hogy itt szenvedjek?"De aztán egész jól belejöttem.Csak ajánlani tudom a helyet. Ligetwellnes. Erről már írtam nektek!!! :lol:

Annácska: remélem jól vagytok, és én is kíváncsian várom a képeket, híreket rólatok!!!! Tesók hogy fogadták a picilányt?

Lányok akinek nincs még kis vagy nagytesó!!!
Az én lányom rettenetesen irigy mostanában,pedig én úgy gondolom eleget van más gyermek(ek) társaságban. Már nem ért a szép szóból.... :cry:A két véglet a gyerekem. Vagy nagyon odaadó, vagy borzasztóan irigy.Ebben az életkorban tényleg nincs aranyközépút???Ráadásul mostanában elkezdett olyan szinten csapkodni engem, hogy nem bírok vele. De csak engem :roll:
Képek a ligetwellness-i játszóházról!!! :lol: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Esztereknek utólag is boldogságosat kívánunk!

Edit! Értem, de csak csodálkozom! Micsoda? Már kész is van? És merre? Az ovinál? :shock: Mi most el vagyunk vándorolva, de kedden du. otthon leszünk.

Vali! Három vizsgám van összesen, plusz egy kiselőadás, plusz egy házi dolgozat. De már nem tudok ülni. Brühü.

Anna, tényleg elő a kiscsajjal! Ez így nem ér! :lol:

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Boscó: nálunk van nagytesó, és Liza sem ad oda senkinek semmit. Képes a játszótéren ülni a homokban, magához öleli a játékbabakocsit, a homokozó cuccokat, és nem adja, igaz, hogy így játszani sem tud, de az nem számít. A fiúkkal is volt ilyen időszak, aztán kinőtték.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory:köszi!Én is abban bízom hogy kinövi :lol: Bár egykeként nagyon nehéz lesz vele szerintem :roll:

Melitta. akkor már nincs sok hátra. :lol: :lol:
Vendég
 


Boscó: Nálam most voltak itt a tesómék 2 gyerekkel. A nagy 3 hónappal idősebb a Lilinél, és egész jól kijöttek, csak az volt a baj, hogy mindig az kellett az egyiknek, ami a másik kezében volt :)
A kisbabát fogtam az ölembe, odajött a Lili és azt mondta nekem: Visszaadni anyukájának (nem volt féltékeny :) ) Kérdeztem is tőle, hogy szeretne-e ő is egy ilyen pici tesót, közölte, hogy nem.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


pgyöngyi: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszönöm a kedves köszöntéseket. :)

Boscó, nálunk ugyanez a helyzet, bár biztosan nem mámorít, de legalább tartsunk össze ezekben is. :)
Benyó az engem csapkodását már abbahagyta, de ő is borzasztó végletes, és vagy iszonyúan nagyon édesbogár, vagy pedig kis vaddisznó, és akkor nem ért a szóból, semmire nem hallgat.
Sajnos több az utóbbi, és engem is zavar, hogy arra, ha kérek valamit, vagy szólok hozzá, egyáltalán nem hallgat.

Én is csak abban reménykedem, hogy előbb utóbb kinövi.

Viszont a dumáján meg minden nap csodálkozom, annyira de annyira édesek most, ezt álmomban sem gondoltam, hogy ilyen klassz lesz.

A fiam dalospacsirta, és szinte állandóan énekel, így még csak kérnem sem kell, vagy rossz szóval produkáltatnom. :) :)
Simán énekel már 4-5 dalt kívülről, ebből például a Cifra palota két versszakkal megy, olyan édes. :)

És hangosan énekel, hogy az utcán mindenki tudja, ha közeledünk. :lol: 8)
Vendég
 


Bosco
elég király ez a játszóház!!

Esztik boldog névnapot utólag is!!

Heni esetében szoktuk is emlegetni,hogy jó hogy kistesója lesz és nem nagytesó érkezik hozzánk....mert hihetelen finoman nyúl a kisbabákhoz...ha viszont egy korabeli barátja megakarja ölelni akkora frászt kap szegény kisfiú.
Együttjátszás nálunk csak akkor működik ha előtte 100x elmondom neki,hogy más kisgyerekkel is meg kell osztani a játékokat,nem szabad elvenni a másiktól stb... ilyenkor általában megérti...de nem mindig azért!!
Néha van húza-vona,visítás egy játékon...és akkor volt,hogy azt mondtam Heninek nincs bunyó...ez annyira megmaradt neki,hogy mostmár ha összeveszik valakivel ugyanazon a játékon azt kiabálja a másik gyereknek,hogy nincs bunyó!!! :lol: :lol:
Szerencsére engem nem csapkod...

Lidke
Henci egyenlőre nagyon várja a tesót.
Van,hogy énekelgeti legozás közben,hogy szeretem anyát,szeretem apát, szeretem tesót....annyira édi!!!
Esténként mindig rábök a cicimre és hívogatja ki a hasamból Emmát,hogy ide gyere (és a cicit mutogatja neki).
Meg mostanában úgy öleli a hasamat mintha ki akarná emelni belőle Emmát,hogy magához szoríthassa....
Bár mikor először látta meg a kisruhákat és mondtam ez a tesóé lesz akkor rögtön az volt a válasz:nem,Henié!!! De mostmár tudja,hogy a pici ruha Emmáé...
És ugyanígy vagyunk a babakocsival...imádja tologatni és mikor először mondtam,hogyha Emma megérkezik belefekszik majd a babakocsiba és majd toljuk együtt...a válasz rögtön:nem volt!
De azóta ahányszor kérdezem Emma belefekhet-e majd mindig:bólogat hevesen és mondja szabad!!

Eszti
Édes lehet Benyó!!
Heni is mostanra tanulta meg az első 4 soros kis mondókát úgyhogy elejétől a végéig el tudja mondani...és tényleg akkora öröm ez!!!!

Natasa a nőcis szerkóban nagyon cuki!!!
holka
 
 


Kicsit kezdek fellélegezni, hogy akkor elindulunk a talira. :D
Eddig is úgy volt,hogy megyünk, de most már be kell valljam, kicsit tartottam tőle,hogy esetleg az én fiam az egyetlen, aki nem szívesen osztozik, és hááááát.... előfordul olykor,hogy oda is csap. :? Bár ma is és már múlt héten végig úgy jöttünk el a játsziról,hogy dícsérem,h szuper ügyes volt, így kell viselkedni, ugyanis semmi bunyó nem volt. Ha kilátásban volt (mert azért észreveszem rajta...) mondom,h már beültünk az autóba és indultunk haza... Talán hatásos,h dícsérem, mert este is büszkén meséli apának,hogy nem bántotta a babákat. :roll:

Énekelgetés, verselgetés itt is megy. :lol: Tényleg kafa nagyon.

Ági, Bp-en megyünk 4D-re. Nem mintha az itteniek nem lennének jók, csak na... Így legalább mindenképp elindulunk. :D :wink:

Edit, köszi, minden ok. Pocilakó ügyesen mozgolódik. :D

Lili, Lidi meggyógyultak?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszti: oké, összetartunk! :wink: Fanni is ugyanaz. Vagy mindent odahord a gyerekeknek, vagy mindent elvesz!

Anita: nagyon ügyesek vagytok Botival. Persze hogy hatásos ha dícséred. Hát még ha az apukája is! :lol:

Fannika is nagyon sok dalt és mondókát tud, de ő egyyedül csak ritkán mondogatja, énekelgeti őket! De ha én is mondom vele, akkor nagyon ügyesen mondja már ő is. Hihetetlen milyen kis szivacs, ahogy szívja magába a sok szót, majd kiadja. Nagyon észnél kell lenni miket mondunk előtte. A múltkor lehülyéztem előtte az egyik kutyát, azóta ő is mondja ezt is. Na ezzel lehet nem kellett volna büszkélkedjek :lol: :lol: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Boscó!
hihi :D:D Én a múltkor meséltem anyának a kocsiban valamit, és a végére hozzáfűztem jó hangosan, hogy "az a hülye picsa"... Hanna rögtön megismételte. Tetszett neki a hangsúly, ahogy mondtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aztán szerencsére nem tudta haramadjára érthetően kiejteni és valamilyen oknál fogva nem volt kedvem kijavítani :lol: :lol: :lol:

Hanna érdekesen csinálja ezt az éneklős, mondókázóst... Mondja velem, de inkább tátog és csak a szavak végét lehet hallani. Vagy ha megállok folytatja, de magátl nem mondja végig. Énekelni is hasonló képp énekel. azzal a különbséggel, ogy szokott magától is énekelni, de inkább csak bizonyos részeit a dalnak és azt se mindiig érthetően, holott egyébként mindent gyönyörűen mond. Pl didaj-didaj dom-dom-dom kialot az útra (de még az útra sem az igazi)
Édesanyám ebből kifolyólag éles szemmel megállapította, hogy Hannának nem lesz olyan hangja, mint nekem... :lol: MOndtam neki, hogy a lottószámokra koncentráljon, ne Hanna jövőjére :D:D:D

Hiszti/verekedés: Hanna bumm-ozik. Ez azt takarja, hogy ha mérges, azt mondja hangosan, hogy BUMM és úgy csinál, mintha ütne. A bölcsiben szokott hajathúzni, meg lökdösődni. Ha velem van ritkán csinálja, de olyankor minidg elbeszélgetünk a dologról, hogy miért nem szabad... Amikor kezdtük a bölcsit, Laura folyton bántotta Hannát, és mivel Hanna erre emlékszik, megmondom neki, hogy most olyan csúnyán viselkedik, mint a Laura régen. Elég hatásos. :D

Anyának 29én lesz a szülinapja és kap tőlem 2 jegyet az István a király jubileumra. Nézte végig a kiválasztós műsort is hozzá. Tuti örülni fog. Amikor leesett, hogy ez király ajándék lenne (3 hete),el elsétáltam a jegypénztárhoz a stadionnál... már csak a leghátsó sorba volt jegy. Még ha akartam se tudtam volna normálisat venni borsos áron. Így maradt a 3900as jegy. Majd odaadom neki a távcsövünket.... :D:D:D

Jöhetnéták ám vissza ide írogatni..... :D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!
Anita,
nagyon kedves vagy, hogy kérdezel Lidiről. :)
Már jól van, de elég kemény volt ez a betegség. 4napig volt folyamatosan lázas. Borogattuk és se a kúp, se semmi nem vitte le tartósan a lázat. Aztán szombat óta kezd már jobban lenne. Mára meg már semmi baja, lent tombol anyukámmal a játszin. :D Jó módszer ez a dícsérés. De cuki, hogy ő is mondja. :D
Eszti,
Benyó nagyon ügyi. A bölcsiben is tanulnak mondókázni, énekelni? A cifra palota nálunk is nagy kedvenc.
Olgo,
ma megyek be az eredményért. Heni milyen drága, hogy várja a kis hugicát. Szép nagy lett Emma. :D
Ildi,
Nati igazi nőci. :)
Boscó,
ez a hely nagyon klasszul néz ki.

Na lépek, kihasználom, hogy itt van anyu. :wink: :D
angi79
 
 


Angi, de jó, hogy jobban vagytok. Sajna a tüszősmandula az ilyen kemény betegség. Nekem ezért vették ki 6 évesen a mandulámat, mert évente 4-et végigcsináltam... :roll:

A bölcsiben mindig énekelnek, meg sokat mondókáznak. Mondjuk most, hogy jó idő van, kevesebbet, mert egész nap kint vannak az udvaron, ott ugye nehezebb, de azért kint is sokat játszanak körjátékokat, meg ilyeneket.

Vokinca, asszem te kérdezted (ha nem bocs :oops: ), hogy megy Benyónak a bölcsi. Szerencsére jól. :) Szereti, nincs probléma, mosolyogva megy be, mosolyogva jön ki, de délután aztán nagyon anyás, bújik sokat, szóval ez a hátránya megvan. De megvan az az előnye, hogy ott bent állítólag felhőtlenül vidám, nagyon társasági, nagyon kommunikatív, nyitott, és imádják őt.
És nagyon-nagyon jó gondozónénik vannak neki, az egyik 35, a másik 40 éves, szóval se nem csitri, se nem öregasszony, türelmesek, kedvesek, aranyosak, nagyon szeretik a gyerkeket, megbízom bennük a kezdetek óta, és nem okoztak még semmiben sem csalódást. Odaadással viszonyulnak Benyóhoz, minden reggel öleléssel, puszival indítanak, és látom a fiamon, hogy szereti őket. :) Ez pedig megnyugvás a lelkemnek, meg ha nem így lenne, nem lenne bölcsis. :wink: Pedig volt már nekem is olyan, hogy korábban mentem, hallgatóztam, de még így sem tudtam rajta kapni őket. :wink:
Örülök, hogy így sikerült, nagyon nagy szerencsénk van ezzel a bölcsivel.
Jövőre még jobb lesz, mert akiket nem vettek fel a környékről, azok szeptembertől jönnek, és remélhetőleg ebbe a csopiba, szóval a haverok is csatlakoznak (akik még eddig nem :))
Vendég
 


Szóval nem az a baj, hogy délután sokat bújik hozzám, hanem hogy biztosan hiányzom neki délelőtt....remélem értitek. :lol:
Vendég
 


Csajok, azért n api 2 üzi kicsit húzós, nem??? :lol: :lol: :lol:

Tessék szépen jelentkezni!
Nem akarok mindenkit felsorolni, mert amilyen lyukas az agyam a felsorolásnál kihagynék valakit. :D

Hajrá lányok!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vok: én írnék, de elég gáz szinte csak a saját magam írásaira reagálni, nem?

Anita: köszi az érdeklődést, Lili makk egészséges, sőt kész ördögfióka :wink:

Tegnap este azt mondta nekem, hogy:édes kis anyukám. Hát sikerűlt megbőgetnie :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Hoztam képeket.

Tegnap voltunk mázsálkodni.
Egy kilót híztunk és 6 centit összementünk három hét alatt :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Siratom a régi védőnőnket neki mindig volt egy kedves szava az emberhez, vidámabb lett a napunk...


A babakocsinkban eltörött a rugó így most nincs miben tologatni kölkecet, muszáj a hordozót használni az viszont lehet egy kicsit zárt ilyen melegben...


alvás


Kép

Andor
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép




anyával
Kép


Áronom
Kép Kép




fiúk

Kép Kép Kép

Tegnap após meghívott minket egy vacsorára az évforduló alkalmából.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hello Csajok!
Na majd én akkor feldobom egy kicsit a topikot! :wink:
Még mindig nem merem elhinni és nem szűntem meg aggódni (bezzeg Pötyivel a teszt után már csatlakoztam hozzátok), de most valahogy óvatosabb vagyok. Túl sok mindent olvastam sajna a fórumokon. :?
MInden esetre úgy tűnik, hogy a márciusi műtét meghozta hatását és januárra kistesó érkezik. Az a durva, hogy relaxációs hipnózisban láttam pont két hónapja, hogy egy kisfiú szól hozzám: "Anya várj rám, két hónap múlva érkezem." És a teszt napja pont a hipnó napja után 2 hónappal volt. :shock: Még ha tényleg fiú is lesz, akkor lehidalok. :lol:
Ma voltunk UH-n és már láttuk a pici szívét, így úgy döntöttem bátor leszek és bejelentem! :wink:
Most már sűrűbben próbálkozom erre járni, de eddig nem volt időm csak az inszemes topikra írni.

Puszi:
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartikaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Jajjj de örülök! :D :D :D :D :D
Mikor láttam, hogy tied az uccsó bejegyzés, éreztem, hoyg jó híreket fogok olvasni :)

Szívből gratulálok, és ne aggódj, minden rendben lesz! :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Bartika: de jó, úgy örülök nektek. Jöttök a talira?

Mamacka: nagyon jók a képek, a fiúk is nagyon helyesek :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?