Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csatlakoznék, ha lehet: második babámat várom, július 6-ra vagyok kiírva ( azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül :D ). Egyelőre úgy néz ki, hogy kislányomnak kisöccse lesz - legalábbis a 13. heti UH ezt mutatta...

Kép
Kép
deako
 
 


Szia Deako!

Üdv köztünk.Írj magadról valamit,például mit csinálsz még negyed egykor ébren? :lol: :lol: Még én is ébren szoktam ilyenkor lenni,csak itt megcsappan a forgalom! :) Nagyon hamar megmondták a babóca nemét,Márknál nekem is így volt!Hajrá vegyes páros! :-) Nem akarsz vonalzót csinálni a pocaklakónak?
Szilpa!
Merre bujkálsz?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bacilivi!
Hogy sikerült a meglepetés a férjednek? Jól éreztétek magatokat Debrecenben?

Sly!
Ha gondolod,beírhatod a táblába,hogy Mira lesz a baba neve! Már ha addig nem nő kukaca! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Hogy mit csinálok ébren negyed egykor??? Hát fórumozom! :lol:
Amúgy pont tegnap tértem vissza a munkába egy év szünet után és ez eléggé felpörgetett.

Bacilivi: látom hasonló cipőben járunk a kis korkülönbség miatt :D Téged nem szoktak ezzel piszkálni? Nekem a védőnő, a gyerekorvos, meg még sokan mások rendszeresen megjegyzik, hogy ez milyen nehéz lesz. Ez némileg rombolja az önbizalmam... :(

Szly: Engem is beírsz a táblába?
Deako, 28 , 17+2, Kisfiú?(még egyáltalán nincs neve...), 1 lány tesó, Bp., Szent István kórház, 2008.07.06

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Deako! De jó neked, hogy egy kislány után most kisfiút vársz!! Ne is törődj azokkal, akik megjegyzéseket tesznek a kis korkülönbség miatt. Gondolom így terveztétek és végiggondoltátok előnyeit, hátrányait, ahogy mi is. Szerintem csak az eleje lesz kicsit nehéz, de utána kialakulnak a dolgok. Meg persze a gyerekektől is függ. Minden korkülönbségnek megvan a maga előnye és a hátránya is.

Vásárlás: én április, májusig nem veszek semmit. Nekünk, ahogy gondolom nektek is az első baba miatt mindenünk megvan. Nagy beruházásra nem fog sor kerülni. Egyedül a babakocsit akarom lecserélni, mert félremegy. Majd veszek neki egy komplett ruhát, amiben kihozzuk. Kapni is fog dolgokat úgyis. Persze ha kislány lesz, azért veszek néhány kiscsajos rucit. De ha semmit sem vennék sem maradna ruha nélkül. Meg majd ha meglesz, úgysem tudok ellenállni sem a játékoknak, sem a ruhácskáknak.
Mióta Roli megvan, mindig úgy járok, hogy bemegyek egy üzletbe, azzal a szándékkal hogy vegyek magamnak valamit. És persze magamnak sohasem találok, így mindig Rolkó kap ruhát.

Patr. Beírom a nevet, nekem is tetszik, de apának nem.

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

Üdv. köztük Deako!!! Örülünk, hogy csatlakoztál. Itt nam vagyunk olyan sokan, de annál jobb a csapat!!! :D :D :lol:
Ne is törödj a károgokkal. Én is úgy gondolom, hogy minden kornak megvan a maga nehézsége és szépsége.

Szly: én sem hiszem, hogy veszek ruhákat mostanban. Olivérnek próbáltam olyan ruhákat venni, főleg kicsiként ami elég semleges, ha a kistesó lány lesz tudja majd hordani.

Patricia: hogy vagytok??

Csilla: hol vagy?
Többiek????

Olyan álmosság jött rám, de Olivér hamarosan felébred és így nincs időm aludni. Amikor elaludt még nem voltam álmos.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Helló!

Vége a vizsgaidőszaknak :D !!!

Majd még jövök!

De Toncsó nyaggat.
Kérdeztem tőle, hallgassunk-e zenét? Mire Ő: Mozartot :D

Pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Deako!
Nálunk 22 hónap lesz a korkülönbség,és csak az anyós mondta,hogy nehéz lesz.Már ő is megbarátkozott a gondolattal :D
Ruhaügyileg én sem tervezek nagybevásárlást,Márk ruháinak nagy része úgyis jó,meg mindketten nyári babák,így nagyjából zgyanakkor lesz szükségük ugyanarra a tipusú ruhára!De 1-2 lányos cucc azért bizti becsúszik nálunk is a kosárba! :D
Amúgy mi jól vagyunk,a szemem már szinte olyan mint a fejelés előtt,kicsit még mindig fájogat a valamim,amiről nem derült ki hogy mi,de mintha jobb lenne a magnéziumtól!
Sly!
Ezzel én is így vagyok,ha törpének nem akarok venni semmit,akkor is kap valamit.Ma például egy Disney-s kislabdát "kellett" venni,mert nem akarta elengedni! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tegnap amúgy jól beégtem.Ausztriában vsároltunk egy boltban,és mikor már fizettem,akkor vettem észre,hogy van valami színes a gyerek kezében,ami nem tőlem van.Mondom a pénztárosnak fülig vörösödve,hogy valamit lenyúlt az ebadta,erre közli velem a férjemmel egyetemben,hogy ő adta neki! :oops: Játék-mobilvolt...
Deako!
Hogy-hogy ilyen gyorsan visszamentél dolgozni? És mivel foglalkozol?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ma kinyomoztam, hogy jó lett az Afp-m eredménye. Pontos adatot, majd pénteken tudok mondani, mert akkor megyek érte.
AMikor levették azt mondta a védőnő, hogy majd telefonál, ha megkapják az eredményt. Már több mint egy hete náluk van (persze nem telefonált). Most rászóltam, hogy mejött-e már. Mondta hogy rendben van, mikor megyek érte. Nem tudom meddig akartak még rajta ülni, mikor akart szólni :?

Mindegy! Pénteken végre megpróbálom betömetni a fogamat is, hátha így harmadik nekifutásra sikerül. Szeretnék már túllenni rajta.

Titanilla! Érzed már rendesen a baba mozgását? Nekem most is itt ficánkol. tegnap éjszaka alig tudtam tőle aludni. Nem tetszett neki, ha a jobb oldalara fordultam, de a bal orrlukam meg be volt dugulva, így arra sem volt jó. A végén szerintem háton aludtam el, de nem fél órába telt.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok Lányok!

Szívesen csatlakoznék én is hozzátok! Úgy látom, ismerősök is vannak, pl. Szilpa a 2005/2006 téliektől. Régen ide írogattam, aztán másfél év kihagyás után most lett ismét számítógépünk.

Most várom a 2. babámat, akivel június 30-ra vagyok kiírva. Pénteken megyek az AFP utáni ultrahangra, ott majd kiderül, hogy tényleg kukis-e megint. Mert mi már csak ilyet tudunk apával!!! :D (A 12. heti uh-n nagyon úgy látszott.) Van egy 2 éves kisfiunk, Bence.
Mind a kettő babát terveztük. Bence rögtön összejött, ez a Babó pedig 3 hónapot váratott magára.

Szly
Én holnap megyek az AFP-ért, és bevallom, kicsit izgulok. Tudom, hogy az uh dönt, de akkor is félek. Valami azt súgja, hogy nem jól számoltuk ki a 16. hetet. Mert szerintem már 18 hetes, és 4 napos vagyok, a vonalzó szerint meg 18??

Csilla!
Gratulálok! Mit tanulsz?

Megpróbálok visszaolvasni, hogy megismerjelek Benneteket. Már 2 oldalon túljutottam!

Sziasztok: Noémi

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Szia Noémi!
Üdv nálunk!Lassan itt is egyre nagyobb lesz a csapat,pláne ha minden nep csatlakozik valaki :D Ha választhatnátok kisöccse születne Bencének vagy hugicája?Nálunk úgy néz ki hugicát kap a törpém,aminek nagyon örülünk,bár szerintem nagy kihívás lehet 2 "rosszcsont" anyukájának lenni!Én azért azt is bevállalnám! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Üdv. köztünk Noémi! Hát bevallom, azért én is izgultam, hogy jó legyen az eredmény. Gondolom mindenki így van ezzel. Persze ha nem jó, akkor sem jelenti azt egyértelműen, hogy beteg a baba, de fő a nyugalom.

Úgy látom, lassan átnevezhetnénk a topicot: 2008. nyarára várjuk a kistesót névre. Szerintem itt most mindenki a második babát várja két év körüli korkülönbséggel.


Ma megyek elintézni az egyik kocsi biztosítását, mert nem küldtek csekket. Szorítsatok, hogy ne legyenek sokan!

Kép
szly27
 
 


Szly: Sajna még nem mindig érzem és nem a leghatározottaban. De abban mostmár biztos vagyok, hogy lány lesz. Tudom hülyén hangzik, de érzem is és ingával is megnéztem. Ismeritek az ingázást? Olivért is megmutatta és azt is, hogy lesz még egy lányom. Tehát 1 fiam és 2 lányom lesz. Az amyukám tudott tenyérből jósolni és ő is ezt jósolta annak idején. Én igazából nem szeretnék 3. gyereket, de, ha ő akar jönni akko lesz.
Azért uh-n is megnézetem. Kicsit bolond vagyok ugye? Bocsi érte. :? :roll: :D :D :D

Megint hányingerem van tegnap óta. :? :D

Üdv az új kismamiknak!!! Örülök, hogy csatlakoztatok hozzánk! Nagyon jó csapat vagyunk és mindenki nagyon jó fej és segítőkész!!! :D :D :D :lol:

Most megyek, majd jövök!! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csilla: gratula a vizsgáidhoz és jó pihit, felhőtlen időtöltést!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


sziasztok.
én is szeretnék csatlakozni hozzátok.
28 éves bp-i lány vagyok, június elejére várjuk az első babánkat.
inerke
 
 


Titi! Én nem nagyon hiszek az ilyesmiben, mivel elég nagy az esély arra, hogy valaki, vagy valami kettőből egyet eltaláljon. De legyen úgy, azt kívánom, legalább vegyespáros lesznek a gyerekek.
A harmadik meg majd kiderül. Valamikor!

Kép
szly27
 
 


valószínűleg kislány lesz, Sára.
most tartunk a 22. hét végénél.
már nagyon várjuk.
tavaly év elején döntöttük el, hogy szeretnénk már babát. Az év első felében kivizsgáltattuk magunkat, megtisztultunk a lerakódott mérgektől, amennyire lehet, és szeptembertől terveztük Őt "élesben". azonnal össze is jött. kislányt terveztünk, úgy tűnik, h bejött.
az Istvánban tervezem a szülést, legalább is eddig úgy van.
egyébként 180 cm magas vagyok, 3 éve lefogytam 73-ról 60-62 kg-ra, aztóta is tartottam. Most már 6 kg-ot szedtem fel, már nő a pocakom, és nagyon jól vagyok.
ennyit magamról egyenlőre. :-)
inerke
 
 


inerke: üdv köztünk!!! Tegyél fel képet magadról, ha van kedved! Nem csinálsz vonalzót a picúrnak?Merre laksz bp.-n ha publikus?

Szly: a másikban kérdezted mikor megyek uh-ra. Sajna nem tudom mert a következő alkalommal sima vizsgálatra kell mennem ott meg nem tudom van e uh. De majd rákérdezek és lehet, hogy 4D-re is megyek márc elején.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Inerke! Üdv. köztünk! Gyere gyakran.

De jó hogy gyarapodunk!

Titi! Én is akarok majd 4 D-re menni. Hanyadik hét a legalkalmasabb rá. Hallottam már olyat, hogy a 25. előtt. De olyat is hogy 24-28. A 25. előtt nem nagyon kis vékonykák még? A 28-on meg már lehet túl nagy? Szóval nem tudom.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! :)

Titanilla!
Én is ismerem az ingázást, és nekem is azt mutatta, hogy egy kislány és egy fiú lesz, sajnos többet nem mutatott, pedig mi 3-at szeretnénk! :( Hát majd meglátjuk!

Sly!
Nálunk Vince lesz a kisfiúnk neve. Be is írhatod, ha gondolod.

Gondban vagyok, mert állandóan éhes vagyok és ennék! Sajna Violka után maradt rajtam felesleg, így most nagyon oda kell figyelnem! Eddig 5kg-t híztam!
Itt majdnem mindenki a másodikat várja, ti hogy vagytok ezzel a dologgal?
Azért is nehezebb a dolog, mert van egy rossz evő lányom, a maradékok nálam kötnek ki, és ugye vele még dolgoztam, most meg otthon vagyok, bármikor ehetek! :(

Vásárolgatni nekem azért kell, mert sok a lányos cuccunk, és Viola téli baba, Vince pedig nyári lesz! :shock: De azért remélem sok használható is lesz!

Mi most éppen ovira készülünk ezerrel, másfél hét múlva kezdi Violka, már nagyon várja!

Üdv mindenkinek, nálunk most nagyon szép idő van, süt a nap, és nagyon hideg sincsen!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Heló csajok!!

NA megvolt a kis vidéki kikapcs apával!!! Oooolyan jóóóó volt :-)
Látom közben meg gyarapodunk!!! :D :D

Patrícia,
húú eszméleten volt a meglepi.... Már az autópályán voltunk és ő még mindig azt hitte ebédre visszajövünk pestre anyósékhoz... :lol: :lol: Auzstriában hol vásároltatok? Én is tervezem, hogy menjünk ki pl bécsbe. Beégésed.... :lol:

JEvi
Hát nekem is ez a bajom, hogy még Dalmi után maradt rajtam úszógumi rendesen...épp elkezdtem egy fogyókúrát mikor a tesz pozitív lett... :lol: Most még csak kb 2 kilóná tartod, de ez köszönhető annak, hogy az első 3 hónapot végigrókáztam... :? És NAGYON KÍVÁNOM A CSOKiiiit!!! :evil:

Inerke,
hogy csináltátok, hogy olyan nemű lett amit akartatok? Istvánban kiné fogsz szülni? Elsőt én is ott szültem.

titi,
csak egy kicsiiiit :D :D :P Nekem valaki 5 gyereket jósolt.... :shock: :shock: Na neeeee :lol: NEkem nem tudod megnézni ingával, hogy mi lesz a bébi? :D

deako,
húúú ha jól látom pont annyi lesz a korkülönbség!!! :lol: :lol: :lol:
Érdekes engem még enm izélgettek emiatt. Inkább az bossszant, hogy rajtam és a férjemen kívül mindenki fiút vár...ÉÉÉS akkor ha lány lesz????? Én nagyon boldog lesz bmi is egyen!!
Vendég
 


Jaaa 4D... Én 24-25 hét körül tervezem. Tudtok ajánlani valami szupit pesten? Dalmival a mammutban voltam, de valahogy nem jött be annnyira.
Vendég
 


Nagyon pörög a topic:-) És egyre több az új pocakos,üdv neked is Inerke! Jó pocakosodást! :)
Bacilivi!
Nagon irigyellek,hogy így tudsz meglepit okozni,nálam mindig kitudódik minden.Vagy én szólom el magam,vagy valaki más :) Egy komplett 7végét meg nem is tudnék összehozni.Amúgy jó lenne ha Titi on-line is tudna ingázni,de nem hizsem hogy ez működik!
:lol:
Ugye Titi? Anno anyumnak egyik ismerőse mondta meg ingával,hogy mit vár,és tesómnál is bejött meg nálam is!
Súlykérdés?
Én eddig 2 kg plussznál tartok,de mivel ez szerintem alkat kérdése,mgint megállok 6-nál mint Márkkal.Én terhességem előtt voltam édesség-függő,most azért csitult a dolog,de be-be csúszik ez az :D Viszont a levest,amit korábban nem nagyon díjaztam,minden nap meg tudnám enni,legyen az húsleves,bab vagy éppen karfiol!!!
Sly!
Én is így jártam az eredményemmelcsak én a down-ossal,2-szer telefonáltam,és csak harmadszoraa tudta megmondani,de a lényeg hogy jó lett!

Amit kérdezni akartam!
A kismamagatyáim hátsó része állítható és hiába hordok hosszú felsőket,mindig kilátszik,és olyan trottyos!!!! Valami ötlet?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


4 D? Én Márkkal 34 hetesen volam,közvetlenül a "buktás" forgalmi vizsgám után,és semmit sem láttam az arcából,mert a kis keze elé volt KULCSOLVA!!!! Serintem amúgy jó lett volna az időzítés,mert már jól látszik ilyenkor az arcvonás,csak nálunk szégyellte magát a fiunk miattam! :D
Bacilivi!
Ausztriába elég gyakran megyünk,mert közel van,így mosószertől kezdve élelmiszeren át,takarítószert,édességet,sokszor pelenkát is ott veszünk!Van egy KIK textildiszkont nevű üzlet,ruhákat ott szoktam venni,de csak a törpének! És van több Toys'R' us,ott meg minden van,ruha,gyerekülés,babakocsi minden felszerelés. Nézd meg a honlapjukat www.toysrus.at és iratkozz fel a hírlevélre nagyon sok akciós dolog van!Mi így vettünk gyerekülést kint 35.000Ft-ért,M.o.-on 60 rongy volt ugyanaz! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patr. Akkor Márk már jó kis húsos volt gondolom. Látszott jól, hogy miket csinál? úgy értem, hogy mozgott sokat?

Én is buktam forgalmin, nem is egyszer. De szerencsére már régen volt. :oops:
A gatyákkal nem tudom mit lehetne csinálni.

Kép
szly27
 
 


Bacilivi
Én is ott voltam Bencével, és nekem sem jött be! A barátnőmét a Bartók Béla úton voltak, és ott szuper jó képeket csináltak.
-Én a Péterfyben fogok szülni, és ott is van már 4D-s ultrahang. Itt néznek meg az Afp után, helyesebben itt is, meg normálon is. De úgy tudom, hogy mehet akárki, most február végéig 9500 Ft. Dvd-t adnak, + a színes képet. Minden további kép 900 Ft. Utána 12000 lesz!

Hol is kezdjem a mai napot? Talán hajnali 1-kor!? Ekkor ugyanis az alsó egyik rágófogamba beleállt a fájdalom, erre ébredtem fel. Innentől kezdve nem is aludtam, annyira fájt. Reggel pedig én, a bátor :D , rögtön elmentem a fogászatra! Itt közölte a doktornő, hogy bár ép volt a tömés, alatta szuvasodott a fogam. És begyulladt. Irány a szájsebészet! Itt ki is húzták, amit nagyon sajnálok! :cry: De legalább már nem fáj! Nem tudom, Bencével a felső fogsorom romlott, de az most gyönyörű. Ezzel a Prücsökkel az alsó. Mi lesz, ha jön a 3.? (Nem tervezzük!) :)


Utána elmentem az AFP leletemért, aminek a MOM-ja 0,8. Ez az alsó határ. Megnéztem itthon Bencusét, az övé is ennyi volt, úgyhogy nem aggódom. Vagy igen? És még 2 nap van az ultrahangig.

Borsocska valószínűleg kisfiú lesz, a 12. heti uh szerint. Igazából már nagyon kislányt vártunk, de nagyon örülünk az öcsikének is. Meglesz ennek is az előnye. A páromnak, Zolinak (aki február 7-én a férjem lesz :D :D :D) az előző házasságából van egy 12 éves fia. Úgyhogy 3 fia lesz!!! :D :lol:

Betennétek engem is a táblába?
Hannablanka -33 év-18-fiú-Levente Vince-1 fiú-Bp. VII-Péterfy-június 30
Köszi

HÍzás
Eddig semmit nem híztam, inkább fogytam 4 kg-ot az elején, abból 2 már visszajött. Mondjuk Bencével is fogytam, és a szülés után ugyanannyi voltam, mint amikor terhes lettem. Viszont vele a 9. héttől terhességi cukorbeteg voltam. Ez most még nincs, de ki tudja. Nem kell aggódnotok, egyetek mindent, ami jólesik. Én mit meg nem adtam volna egy kis banánért annak idején!!! :oops:

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Bocsi, regényt írtam!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Szóval csak ide jutottam. Tegnap is akartam már jönni, de annyira el kezdett fájni a fejem, hogy inkább lefeküdtem jó hamar. Heti 2-3x fáj, már elmúlhatna. Eddig még bírtam orvosság nélkül :roll: . De szerencsére mára elmúlt.

Na végre vége a vizsgaidőszaknak, annyira megkönnyebbültem :D .

Üdv mindenkinek! Jól megszaporodtunk :D . Még mindig én vagyok a legfiatalabb kismama (terhesség hétben :? :lol: )?
Kérünk képeket is ám 8) .

Toncsi is megégette az ujját a vasalóval, annak meg is maradt a helye. A nagyi vigyázott rá, és nem vette észre. Így be sem kente semmivel. A múlt hónapban szintén megégette az ujját a keresztanyjáéknál, tesóm bekente Panthenollal és hetekig hámlott tőle az egész ujja. De meggyógyult és nem maradt meg a helye. Roli jól van?

Én Toncsival 28. hetesen voltam 4d uh-on. Jól lehetett látni, de lehet most kicsit hamarabb megyünk. Türelmetlen vagyok :wink: . Pesten a 4d Genezis-t mondták jónak, bár mi Gyöngyösön voltunk anno.

Én már híztam vagy 4 kg-t, bár Toncsival 17-t :oops: . Szóval még nincs vége :roll: . De engem ilyenkor egyáltalán nem érdekel. Igaz Toncsi után kb. 2-3 hónappal már csak 1 kg pluszban voltam. De sajna nálam idegi alapon volt :( .

Én is pénteken megyek az AFP eredményért, remélem rendben lesz!

Nekem is 3 gyereket ingáztak, de már nem emlékszem a nemükre :oops: . Viszont én kiszámolni szoktam 8) . Eddig kb. 10-ből 9x bejött. Bár most aszerint lány, de a 14. nap előtt történt az eset, így aszerint fiú. Szóval bármi lehet. De szívesen kiszámolom Nektek is :wink: . 100%-ra megmondom, hogy fiú vagy lány :lol: .

Hű, ez a fogfájás :evil: . Néha nekem is belenyilalgat. Jövő héten tuti elmegyek, nehogy úgy járjak mint Hannablanka.

Hannablanka, nagy lagzi lesz? Gondolom már készülődtök ezerrel? De izgi!

Patrícia, gatya passz. Én is édesség-függő vagyok, ha éppen nem várok babát, és most nálam is a levesek nagyon bejönnek. De nekem fiam lesz :lol: (vagy nem :D ).

Évi, szerintem úgy is lemegy a felesleg, ha 2 gyerkőc után szaladgálsz :wink: .

Inerke, a Sára nagyon szép név!
180 cm és 60 kg :shock: , hű én is annyi kg vagyok, csak 15 cm-rel alacsonyabb :oops: . Nagyon csinos lehetsz!

Bacilivi, jó lehetett a hétvégi romantika apával. És Dalma nem hiányolt?

Na jóccakát mindenkinek!
Pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 



OFF
Ha van kedvetek kitölteni ezt (nagyon rövid), az segítség lenne nekem. Köszönöm szépen!

hordozo
 
 


Sziasztok!

Hannablanka! Persze, beteszlek a tábliba. Én holnap megyek fogászatra. A kezdeti ellenőrző vizsgálaton kiszűrte a doki, hogy az egyik bölcsességfogam lyukas. Nem fáj, de Rolival is elvesztettem egy bölcsességfogat. Sokat kínlódtam vele. Tömögette a doki, de utána még jobban fájt, a végén ki kellett húzni. Szóval már voltam kétszer fogászaton, de egyszer sem volt orvos. Remélem most sikerül, mert lassan már elegem van.
Én is mindig hasonlítgatom a kistesó adatait a Roliéval. A pici kisebb, mint Roli volt.

Ma rossz idő van. Éjszaka még havazott is. Ilyenkor olyan rossz lesz a hangulatom.

Csillala! Roli már jól van. Van két hólyagja, de rendesen használja a kezét.

Kép
szly27
 
 


Tényleg! Rakjatok fel fotókat tesókról, pociról stb. ! Én is lefényképeztetem magam.

Kép
szly27
 
 


sziasztok, köszönöm a fogadtatást :) !

hát azt olvastuk anno, hogy a peteértés előtt 48 órával kell szexelni, (utána nem) és akkor van esély arra, hogy kislány lesz a baba. Ennek kb annyi lehet az alapja, h a "lány" sejtek tovább élnek, így a peteéréskor még életképesek, és akkor meg tudnak termékenyülni. A "fiú" sejtek elpusztulnak addigra.
aztán ki hiszi, ki nem :)
inerke
 
 


Kép én
inerke
 
 


lányok!
hogy kell vonalzót készíteni?
és hogy tudok képet szúrni a nevem mellé?
inerke
 
 


na talán sikerül beállítani a beállításaimat! :-)
inerke
 
 


Sziasztok!
Inerke ahogy látom,már meg is oldódott a vonalzó meg képkérdés,ügyes vagy! :)
Mi ma délelőtt elmentünkbaba-mama találkozra.Csak ketten voltunk,Márk meg én :oops: Mer' a többiek elmentek még tegnap,mer' akkor volt!!!! Az én uram persze tutira mondta,hogy csütörtök,mielőtt kidobta a meghívót! :evil: Nagybuli volt,mentünk-jöttünk! :lol:
Csilla!
Nekem kiszámíthatnád a baba nemét,hátha tévednek a dokik!Milyen adat kell?Azt nem tudom megmondani napra pontosan,hogy mikor fogant. :shock:
Noémi!
Így előre nem szoktak sok boldogságot kívánni,így nem is fogok,de azért én is kiváncsi vagyok mekkora lesz a banzáj!Kiválasztottad már a ruhát? Természetesen majd tegyél fel képeket,addig is jó készülődést! :)
Úgy néz ki 2 Vince-babája is lesz a topicnak!
Sly!
Már egész nagy volt Márk a 4d-s uh-on,szóval mindene látszott,csak az arca nem!De azért a dokinéni megkérezte:
-ugye tudják,hogy fiú?
-hááát,lassan 5 hónapja!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!

szóval az Ujvári Attila dr-hoz járunk terhesgondozásra. Mivel ő két kórházban is dolgozik, ezek közül válaszhatok, h hol szertnék szülni.
Az István nem fizetős, a Nyírő Gy. viszont igen.
még nem beszéltünk a dokimmal a szülésről, ezért még nem tudok semmi pontosabbat erről. De természetesen ha nem muszáj, nem szeretnék fizetni a szülésért.

örülök, h így ennyien - egy terheségi korból - összegyűltünk, legalább hasonló dolgokkal találkozunk a várandóságunk alatt!


aki az afp-re vár, annak nagyon szorítok!
én nagyon megszívtam vele, egy félreértés miatt, ami a bp-i sztk rendszerből adódott, de már szerencsére tisztázódott a helyzet.
inerke
 
 


Helló!

Szly, Toncsinak is két pici pukli maradt az ujján :( . Remélem Rolinak elmúlik.

Inerke, én pont úgy tudom, hogy peteérés előtti szexnél a fiúnak van nagyobb esélye, mert gyorsabbak, de hamar kipurcannak :lol: .
Te tényleg nagyon vékony vagy és csini!

Hát Patrícia, pedig az pont kellene. Kell hozzá anya szülinapja (hó, nap), apa szülinapja (hó, nap) és a fogantatás napja. Esetleg kb-ra sem tudod?

Ide is beteszem Toncsi kedvenc képeit :roll: :
Kép

Egy pancsis:
Kép

Kissé elfogult vagyok, de imádom :roll: .

Toncsi kidőlt, pihizek én is.
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Teszek fel egy pocakos képet,majdnem 18 hetes vagyok rajta! A fejszerekezetet ne nézzétek,azóta már voltam fodrásznál! :lol:

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


És egy a tündérbogaramról. Tegnap (büszke is vagyok magamra) nagytakarítást végeztem,és apa felrakta a fotelt az ágyra! Egyértelmű,hogy Márknak bele kellett ülni! :D

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla!
Szerintem minden szülő elfogult a gyerekével,de tényleg tündéri a kislányod!
A férjem szept. 12-én született én szept. 9-én, és kb.október 3-5 körül foganhatott a baba!
Előre is köszönöm! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bacilivi: 4 D-re a genesis.be szeretnék menni, a netem meg tudod nézni. genesis.hu
Szívesen megnézem neked, de azhoz talizni kéne, vagy egy másik topikban leírtam hogy hogyan kell. Majd átmásolom, de szívesem megmutatom személyesen is. :D :lol:

Patricia: Hát sajna nem tudok on-line indázni, de leírom, hogy hogyan kell. Jó neked, hogy nem vagy hízékeny. Én már most úgy nézek ki mint egy bálna. Akkor lepődöm meg amikor belenézek a tükörben, hogy milyen nagydarabb lettem. Bennem még mindig a lánykori alkatom van.

4D-t Olivérnél a 30adik héten csináltak és nagyon nehezen tudtuk megnézni az arcát, mert mindig belefúrta a méhlepénybe, vagy a lábát tette elé. Most a 25. hét környékén szeretnék menni, ha a páromat rá tudom venni.

Inerke: a nyírőt nem javasolom, a húgom 2 éve ott szült és szar volt. Nem tudom mennyit változott, de nekem sem nyerte el a teszésemet látogatóként. A legjobb, ha mindkét kórház szülésfelkészítőjére jársz és akkor megismered mind a kettőt és el tudod dönteni. Az Istvánról csak jókat hallottam! :D

Csilla: én is szeretném tudni. Anno anyukám is ki tudta számolni, még Olivért ki is számolta, de sajna nem hagyta rám a tudományát. Csak akkor nem jött be neki a számítása , ha az anyuka a férje adatait és nem az apáét adta meg :roll: :D
Én: 10.17 Tamás: 02.10. utolsó mensi: 09.20.
Nagyon kíváncsi vagyok! Előre is köszi. Ja és ha te esetleg elárulnád a módszert nagyon szívesen fogadnám priviben. Ha nem megértelek és elfogadom.

Patricia: nagyon csini vagy és nagyon szép a pocid. Nekem is hasonlóan nagy, csak még ki van párnázva kissé. :roll: :( :D

Én állandóan fáradt és álmos vagyok, ti hogy vagytok ezzel? Ja és állandóan éhes vagyok. :?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Inerke! mi volt az Afp-del? Ha be akarsz kerülni a táblázatba, írd meg az adataidat.

Patrícia! Márk nagyon aranyos és milyen vékony vagy?

Ezt a dolgot, hogy mikor kell kislányt és mikor kisfiút "gyártani" én is olvastam. Csak én nem akartam kicsúszni a két évből, ezért nem mertem megkockáztatni, hogy peteérés előtt 48 órával legyen egy akció és utána semmi. Úgyhogy bármi lehet.

Csillala! Már írtam a másik topicban is de itt is nagyon ari Toncsi.

Kép
szly27
 
 


Titanilla!
És ingázni tudsz on-line,vagy csak indázni nem tudsz? :lol: :lol: Bocsika,de ezt nem tudtam kihagyni! Engem amúgy érdekel a módszer,ha leírnád!
Köszike!
Csilla!
Várom a válaszod!Persze nem sürgetlek.
Halljátok,ez jobbmint az ultrahang! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!
Tényleg nagyon beindult a topik!

Lagzi
Nem csinálunk nagy banzájt, mert mind a kettőnknek a 2. házassága lesz. A másik ok: pénzünk sem nagyon lenne rá :cry: !
Csak Zoli anyukája, a tesója, és az én szüleim lesznek ott. Ebédet, vacsorát itthon csinálunk.
Igazából inkább azt mondanám, hogy a gyerekek miatt házasodunk össze, így kicsivel egyszerűbb lesz az életük/ünk. Persze nehogy félreértsétek: nagyon szeretjük egymást, és papír nélkül is nagyon boldogok voltunk. :D

Szly
Bocsi, kérhetném, hogy a Levente, Vince közül vedd ki a vesszőt? Nehogy valaki félreérts! Köszi! :)

Lányok
Nektek nem fáj a derekatok, vagyis inkább alatta, valahol a medence tájékán ? Én kb. 2 hete érzem, hogy nyilallgat, vagy egyfolytában fáj. Bencével ilyen nem volt, csak szülés után!

Most megpróbálok legalább 1 képet betenni ide! Sajna, nem tudok kicsinyíteni, de ha megtanulom, elársztalak benneteket, ígérem!
Ezt csak azért tudom berakni, mert telefonnal készült, és eleve kicsi!
Ilyen nincs! Ez sem megy, mert túl nagy!!! :(

Kép
Kép
hannablanka
 
 


PatríciA

Nagyon édes a kisfiad!
Te pedig nagyon vékony vagy, irigyellek érte! :? :D
Én eleve gömbölyű típus vagyok (már), aki gyerekkorában csont és bőr volt!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Hannablanka! Ok, kiveszem vesszőt. Nekem is fáj a derekam. Főleg amikor este lefekszem és háton fekszek. Utána alig tudok felkelni, eléggé fáj. Reggelre mindig elmúlik. Aztán van mikor nap közben is ha lehajolok fáj. Rolival nekem sem fájt. Öregszem!

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: