Új privát üzeneted érkezett!

Ancsipancsi! Megnyugtattál, én is így gondoltam kb. az utazásra.

Mi a párommal úgy szoktuk megoldani a Corát, hogy ő elvonul technikai kütyüket, számítógépeket nézegetni, én meg a ruhás részleg felé veszem az irányt. Mindenki kap 1 órát, azalatt el tudjuk intézni, és a végén csak a beszerzéseinket mutatjuk egymásnak. Így sem megoldható?

Ma lesz autónk!!!

Tegnap este ettem három falat olajos tonhalat, hát utána elég rosszul voltam tőle, pedig akkor jól esett.

Ma önkényesen eldöntöttem, hogy a szerda lesz a fordulónapunk, és akkor ma vagyunk 7+1! Kép

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


de, most dumáltam le vele, azt mondta, hogy minden további nélkül kivisz, de ahogy Penna írja, neki 44-46-os kellett és most 48-ast vett, nekem akkor biztos kell 50-es, az meg nincs. mondjuk megpróbálhatom, de meglátjuk. lehet, hogy nem vadítom ki, hanem körülnézek majd máshol is. várom, hogy legyen olyan kismama kertészruha (nem nacis, hanem szoknyás), mert mindig felvettem volna olyat, de eddig nem mertem. majd most terhesen Kép nem baj, ha feszül picit.

ancsipancsi
 
 


Nyuszkó! igen, nekem is tetszik, de remélem nem lesz olyan kövér a gyerekem, mint az anyja, mert akkor az életben sok gondja lesz.

ancsipancsi
 
 

 
 

bolondKép

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap a Brendonban a párommal, de majd elájultam az ott található áraktól, főleg a kismamakollekció terén. 10 000 Ft alatt nem volt semmi, se felső, se alsó!

Újpestiek, segitség! Hol van a közelben normális árú kismama bolt? A Duna Plázában nem találtam semmit. Nekem mondjuk olyan kell, ahol nagyobb méretek is vannak, mert én is 70 kiló felett járok.

Valószinűleg a babakellékeket is megpróbáljuk használtan venni. Anno hallottam valami bolhapiac jellegűről, ahol használt babakocsikat meg ilyesmiket lehet venni. Fel tudna valaki világositani erről? Merre, hol van?

És mikor érdemes elkezdeni bevásárolni? Tudom, nekem még valószinűleg korai, de szeretnék informálódni mire oda jutok, hogy venni is kell valamit.

rokica
10+2

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Pocika!
A startlap.hu-n az időjárás fülecskénél van egy világ városai időjárás előrejelzés, én ott nézem az időjárást, 73-76 F'ami ugye 22-24 C'.
És ráadásul a floridai barátainkkal is szoktunk beszélni este skype-n, ők is azt mondják, hogy 20-25 fok van!Remélem rossz a Tv-d, vagy valami!KépKépKépKép

Nyúlné!
Ne izgulj, repülj nyugodtan én hétfőn cirka 9 órát fogok repülőn és reptereken tölteni(csak ne lenne ilyen r...dt messzeKép)
Nem mondom.....azt hittem verhetetlen vagyok csokievésbenKép, de úgy látom át kell engednem a pálmát neked!KépEgyébként nekem a Milkaevés a specialitásomKépKépNeked???
Amúgy az a 2 tábla tényleg veszélyes!Kép de csak egy kicsitKép

Kandri!
Jujjjjj de irigyke lettemKépKépKép 22!!!!
Ne izgulj, teljesen normális a tünetmentességed, jól írták a lányok, addig addig sopánkodottKépKép egyik másik a tünetmentességén, most meg versenyt-hánynak!Bocsi!
Nekem is csak a cicim fájt ekkor, semmi egyéb, mostanra meg ahogy olvashatod, estére tiszta rosszul vagyok, össze akarok esni, néha rámtör a hányhatnék, de csak 5 másodperc erejéig(szerencsére).
Szóval sopánkodj csak te isKépKépKép Majd úgy jársz mint miKépKépKép

Nyúlné és többi konyhatündér!
Akinek van bármi fölösleges finomsága, rám számíthatKépKép. Sajnos mindent szeretekKép, pláne az édeseketKépKépKép

Kép

Kép
megann
 
 


MegannKép

Mit küldjek neked?:-Gyümölcslevest,vagy palacsintát,vagy gesztenyepürét???Kép

Eddíg nem tudtam jönni,mert nemakart csatlakozni az internethez ez a hülye gép! Most meg megjavult!

LányokKép

Az utolsó mensitől számolva ,holnap leszek 12+ 0KépKépKép

Csilla
csillam
 
 


furcsa, de mióta terhes vagyok, nem kívánom az édességet, de olyannyira, hogy kb. 3 kocka csokit ettem december eleje óta. nagy szó! Kép
a túrórudi az lecsúszik, de egyéb édességet nem nagyon tömök.
én felsőkből nem hiszem, hogy kifejezett terheset fogok venni, hanem csak nagyobb méretet. a C&A-ban ki lehet fogni tök jókat akcióban. inkább a gatya izgat, mert szorít.

ancsipancsi
 
 


csilla, akkor már csak 1 nappal vagy lemaradva? hogy csináltad?? Kép nekem nov. 11. volt az ut. mensim. neked nov. 10?

ancsipancsi
 
 


AncsipancsiKép

Nov .12.
csillam
 
 


ja de pöcs vagyok Kép, tényleg!!!

asszem jól melóztunk mi ketten :D

ancsipancsi
 
 


Sziasztok újra! Meguntam a tanulást hihiKép Tudom hüle kérdés lesz amit most kérdezek, de akárhogy gondolkodom nem esik le, hogy mit jelent hogy pl 5+3 gondolom a hetek számával függ össze, de miaz, hogy +3. SegítségKép Egy tudatlan... Különben a csokievésben én sem maradok le... Azért 2 táblát nem, de a nap bármelyik szakaszán tudnék enni bármi ilyesmit, de nem szabadKép( Kép
kandri
 
 


Hát remélemKép

Te mikor mész legközelebb dokihoz?
Nekem feb.-25 körül kell mennem.
csillam
 
 


Jaj leesetKép Huuuuuuuuuu
kandri
 
 


Csillam, Ancsipancsi
Akkor ti egy hónappal vagytok elöttem. De jó nektek. Gratula
kandri
 
 


Én ma megyek másodszor a dokihoz, ilyenkor mire lehet számitani? Adott nekem "házi feladatot" múltkorról, beutalt vizelet meg vérvizsgálatra, meg mondta hogy válasszak háziorvost (még nem volt) meg keressem meg a védőnőt. Ebből minden sikerült csak a védőnő nem. Le fog szidni? :P

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


KandriKép

Pl: Én ma vagyok 11+6= 11hét+ 6 nap
Tehát ,holnap leszek 12+0
csillam
 
 


Rokica.
Én hétfőm voltam elösször, de nekem semmi Hf-t nem adott csak egy gyogyszert írt fel... Hol tartasz?
kandri
 
 


Köszi Csillam.
Közben leeset ez a bonyolultságKép) Szerintem már a logaritmus elvette az eszem és a simma dolgokat nem látom átKép) De azért köszike
kandri
 
 


BABARUHÁK:
"A Kismama magazin szervezésében immár 26. alkalommal kerül megrendezésre a nagy hagyományokkal rendelkező, minden évben várva várt Babaruhabörze. Rendezvényünk időpontja és helyszíne: 2005. május 14., SZOMBAT 8.00-15.00 óra között a Budapesti Vásárközpont "A"; pavilonjában. Belépő: 900 Ft/fő." Aki előfizet a Kismama magazinra, az ingyen kap egy beugrót. Én már előfizettem Kép, mert 2600 Ft volt fél évre, és még egy Rubint Réka Baba-mama torna VHS-t is adnak ajándékba.

Csilla, pontosan febr. 25. körül megyek én is Kép Febr. legvégén kell az AFP-s vérvételt megejteni, ami asszem 28-a lesz.utána később jön a genetikai UH.

ancsipancsi
 
 


Kandri,

Én ma vagyok 10+2. Mikor először voltam dokinál, akkor voltam 6+3, akkor egy vaginális ultrahangot csinált, amin lehetett látni a baba szivét. De különben nem vizsgált meg... Csak kérdezgetett. Meg Hf-t adott :D

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Ja akkor nekem azért mondta, hogy 2 hét mulva keressem fel, mert még csak egy kis pontott láttunk az ultrahangon és akkor lehettem 4 hetes kb. ezek szerint akkor ha megint ellátogatok hozzá akkor lehet, hogy már lesz szívhang? Juj alig várom... nem bírok ki 2 hetet. Ti hogy csináljátok. Nálatok nem telik lassan az idő? Nekem szörnyenKép
kandri
 
 


Ja akkor nekem azért mondta, hogy 2 hét mulva keressem fel, mert még csak egy kis pontott láttunk az ultrahangon és akkor lehettem 4 hetes kb. ezek szerint akkor ha megint ellátogatok hozzá akkor lehet, hogy már lesz szívhang? Juj alig várom... nem bírok ki 2 hetet. Ti hogy csináljátok. Nálatok nem telik lassan az idő? Nekem szörnyenKép
kandri
 
 


Megann,
majdnem el is felejtettem a te kis túrádatKépmár nem is izgulok a dolgon!
Toffifi a legnyerőbb nálam!karira pl.kaptam egy tripla-dobozost egybe csomagolva,másnapra nem volt csokim.szőrnyű vagyok,nagyon nem is veszek magamnak,csak azt falom be,amit kapok....egy-két rutintalan még megkínál vendégségbenKépGombócArtúr-szindróma!de nem szeretem a fehéret(az nem csoki)és a nagyon kakaómaszásokat,azok pocsékok,amúgy Milka nekem is a top10ben van!na és a nutella...nyami-nyami,azt sem kell visszazárni többet,csak egy kiskanál és már ki is végeztem.
kicsinek rosszabb voltam,anyukám mesélte,hogy az ajándéknak szánt macskanyelvből kiettem a nyelveket,de jó is volt,amíg rá nem jöttekKép,zsarolni lehetett csokival!!!!
na ez rövid csoki-monológom voltKépKépKép
sütis is vagyok.......
tésztás is........
zöldséges is........
husis is.........
ENNI JÓ!!!!!!!!!!!!Kép

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Írtam egy csomót,és elszálltKépKépKépKép

Az én Hf.-om: EKG- csináltatni+ fogorvoshoz menni!
Nekem megtiltotta a doki ,: a moziba járást ,plázázástKép
Azt mondta ,hogy ne menjek sok ember közéKép
Szoláriumról is letiltott( nem is akartam menni)

Viszont a sexet,kifejezetten ajánlottaKépKépKép

Nem hízhatok a köv . vizsgálatigKép
Nem ehetek édességet,kenyeret,azaz :szénhidrátotKép
(
Hááát, a kaja részét nem tartottam beKépKép
De mondhatni, háziőrizetben telnek a napjaimKép
Kivéve hétvégétKép
csillam
 
 


miért nem hízhatsz? mi ez a doki, valamiféle felügyelő??

ancsipancsi
 
 


Nyuszkó! látszik is rajtad a csoki, vagy nem? mert ha nem, ne törődj vele, tömd!

ancsipancsi
 
 


Kandri,
igen lassan telnek!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Igen FelügyelőKép

Túl aggódja a dolgot ,a lombik miattKép
Veszélyeztetett terhesnek vett fel!Pedig semmi bajom.
A lombikos orvos is úgy engedett utamra,hogy ez egy teljesen normális terhesség,csak a fogamzás történt máshogyKép
csillam
 
 


Ancsipancsi,
ha hagynám láccana,de hál istennek eszméletlen szeretem az egézséges kajákat,zöldség,zöldség hátán,zsiradék nélküli kaják,sőt én husi/hal mellé csak zöldet eszek,tésztát se keverem hízlaló rávalókkal,csak teljesőrlésű pékáruk(lehetőleg élesztő nélküli),szinte semmi cukrozás,stb.néha "bűnözök",de így kiegyenlítődik!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Ancsipancsi,
sztem tőlem akartad kérdezni a gatyát. Kép
Szóval per pill a 44-es volt jó, de mivel ezek tavaszi nacik, így 46-48-as (egybe írták) nacót vettem, ami derékban igencsak bő. Combban is. Nyúlos anyag amúgy, amit én vettem. Ezekből 46-48-as a legnagyobb.

Megann,
én csak "csini-irodai" gatyókat vettem, mert én a nyúlós nacikat szeretem. A szafarisok nem tetszettek, mert gyűrődős anyagból vannak.

Falina
11+0
falina
 
 


Sziasztok,
húú, jó sokat írtatok...persze aki az elsőt várja, ráérKép Hát igen, az olyan jó volt! Egy KAland az IsmeretlenbeKép
Épp azt mondtam anyukámnak, hogy az egész terhesség körül most nincs akkora cécó, mint először, egyik este simán megmondtam a férjemnek, hogy jön a tesó, hát igen, akartuk, összejött...ééés??! Emléxem az elsővel 6 hetesen már az egész életét elterveztem, semmi más nem forgott az agyamban...ez most olyan természetesen jön, főleg így az elején amíg nem is látszik, csak én tudom...Most az lesz a kaland, ahogy a nagyobbik megéli ezt az egészet.

Én is Újpesten lakom, és sajna a Megatoys az Aradi utcában megszűntKép Volt egy Kenguru Gold üzlete, az átköltözött a Stop-Shopba.

A bababörze jó, DE:
-vegyetek előre jegyet pl a neten (a babaszobán is szoktak árulni) vagy ismerőstől, kígyózik mindig a sor, 15-20 perc mire egyáltalán bejutsz reggel. Később már nem, de addigra lefosztják a jó cuccokat.
-készüljetek fel az A pavilonban van csak, tömegnyomor, gyerekkel, nagy hassal ne!!! (Bár sokan csinálják, de szerintem szinte kínzásszámba megy)
-sok türelem, én pl képtelen vagyok minden asztalt végigtúrni, hogy a megfelelő méretű/fazonú/árú cuccot megtaláljam. Nagyobb dolgokat babakocsit, hordozót, kiságyat megéri venni, csak ki köll cipelni a parkolóhoz (ja, a bejárattól minima 1 km-re tudsz csak parkolni)
-kinn vannak a nagyobb cégek, akciós pelenka, bébiétel, ez is jó, de cipelni kell ugye.

Én már csak itt vásárolok mindent:
http://www.babaszoba.hu/forums/topics?forum=adok-veszek
Van egy Apróhirdetés rovat is, ott is sok minden van.

Na, enyimkölök alszik, megyek én is pihizek, meg lehet, hogy nekiállok a húsvéti üvegmatricáknak, mire kitavaszodik, pont elkészülökKép
üdv

Penna 6+2
penna
 
 


Na mi a pálya lányok? Ma mindenki lóg????KépKépKép
Szép kis termést csináltatok!

Sajna mire odaértem a Corába a csinigatyókból már csak a nagyobb méretek voltak meg, 38-40,40-42 már egyáltalán nem voltKép
Na mindegy, majd azért résen leszek!

Csillám!
Hát elég terrorista az orvosod, de végülis csak jót akar!Az hogy nem hízhatsz semmmit, azt nem értem, miért nem???Tudom az első 3 hónap alatt a nagykönyv szerint senkinek sem lenne szabad, de ezek szerint itt a legtöbben ki vagyunk rekesztve a nagykönyvből!Majdnem mindegyikünk hízott!
Végülis mennyit híztál???
Egyébként te egy szívtelen nőszemély vagyKép, nem akarsz még egy két fincsi dolgot felsorolni nekünk ide, hadd csorogjon a nyálunk Nyúlnéval!??KépKépKép

Ancsipancsi!
Azon a babaruhabörzén újjak és régiek is vannak???
Te mit tudsz róla??

Kép

Kép
megann
 
 


Falina, bocs, de folyton keverek mindenkit mindenkivel Kép

Akkor lehet, hogy a 48-as is jó, ha nyúlós, max kissé szoros a combomon :DDDD

Megann! semmi többet nem tudok a buliról.

ancsipancsi
 
 


Megann, tessek: somloi galuska, rakoczi turos, kepviselofank sok-sok habbal es hat francia kremes, ludlab, linzerKép kersz meg? mas nem jut eszembe, de az onkinzasbol ennyi is eleg. Egyreszt mert nem jutok hozzajuk csak gondolatban, (nem otthon elek) masreszt meg talan most jobb lenne ilyeneken gondolkodni, hogy 0%-os joghurt, alma, szolo, barack, mandarin, kiwi stb.
Itt szemezek reggel ota a mandarinommal, de nem kell. Inkabb lenyomtam egy ivos joghurtot, persze a kiados ebedem utan.Kép
Tele vagyunk munkaval, de valahogy ma nem erdekel. Itt logok a neten mar egy ideje.

Penna, nalunk netto uez. Bar mi orultunk nagyon a pozitiv tesztnek, mert mar majd harom eve probaltuk osszehozni a kistesot,igy nagy volt az orom. Most a 14. heten meg mar ???
Meg nem latszik nagyon a nagykabat is eltakar, igy nem is nagyon beszelek rola. Az elsonel meg nem alltam volna, hogy ne kiabaljam szet.
Persze nagyon varjuk, de mas valoban.

Olyan tiszta ramaty hangulatom van ma. A hormonok jatszanak, vagy front vanKép

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csillam,

En kedden voltam dokinal, pont a 13. het vegen. Ket kilot hiztam es egy szot sem szolt.

Taplalkozz megfeleloen, egyel ha ehes vagy, csak valogasd meg, hogy mit. Nekem mindig ezt mondja. En nagyon hizekony vagyok, ugyhogy szerintem ezzel a terhesseggel is fel fog jonni jo par kilo. Csak abban remenykedem, hogyha egeszsegesen taplalkozom akkor legalabb olyan konnyen is menjen le, mint az elsonel.

Na kisregeny irtamKép
Udv
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Na most jól felhúztam magam a párom baromságán, mert annak ellenére hogy tudja, hogy április elejéig titkolni kell a terhességemet a munkahelyemen, mert próbaidőn vagyok és kirúghatnak, fogta magát és szétkürtölte emailen az összes ismerősnek a terhességemet, beleértve azt a barátnőmet is, aki előttem itt dolgozott és aki révén az állást kaptam. Most mondjátok meg, normális az ilyen? Azt akarja, hogy terhesen kerüljek állás nélkül az utcára? Aztán még volt képe engem nyugtatgatni, hogy mit idegeskedek!!!

Kép Kép Kép

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Megann! Melyik Corában voltál? Akkor már nekem se érdemes mennem? Kép

Ebédnél ma büszkén ellenálltam egy szelet Sacher tortának. Pedig hú, de jól nézett ki, és mondták, hogy finom is. Este azért lehet, hogy bűnözöm majd egy kicsit, és én is eszem valami édességet.

Van szép autónk!!! Ma hozta haza a férjem, juhhé!Kép

2-at várók! Nagyon élvezem ezt az első várandósságot, úgyhogy remélem majd a többi is ilyen lesz!

Lányok, elmondtátok már szülőknek, barátoknak a nagy hírt? Mi jövő hét végén jelentjük be a nagyiknak. Úgy izgulok.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Hú, szegény Rokica, tényleg nem egy szerencsés húzás. Legalább meg tudod beszélni a barátnővel, hogy ne áruljon el?

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Bodza!
Én a fóti Corába voltam, az M3 mellett!
Hát sajna elég le volt már fosztva ez a típusú nagdrág, már bánom hogy nem vettem tegnap vagy amikor fölfedeztem!2800-ért tényleg bagó!
Majd most várhatjuk, hogy legyen még egyáltalán ilyen akció, vagy vehetjük a Brendonba 10 e értKép

Rókica!
Tessék jól fejbekólintani a kedves papát hogy térjen észhez!Hacsak nem akar mától fogva szírosdeszkát enni(nyami-nyami-nyami lilahagymávalKép, jajj látjátok milyen szörnyű vagyok, nekem minden finomKép) és vizet inniKép
Remélem, hogy legalább jó magas a bruttód az uj melóhelyeden!KépMikor jár le a próbaidőd??

Aniko
Te legalább olyan szívtelen vagy, mint Csillám!Kép
Gratulálok!Kép Kezet rázhattokKép
Megyek is, és bosszúbol felfalok egy két túrórudit, meg van még egy dugitábla MilkámKépKépKép

Én egyébkét tuti hízásra vagyok ítélve,Amcsiból mindíg +2 kilóval jövök haza!A meglévő +1-1,5 meg a 2 az már királyi 3-4 kilóKép
Hát mi lesz belőlem?BálnaKép

Kedvetlenek, fáradékonyak!
Hihetetlen!9 kor keltem, kóvályogtam egy kicsit itt-ott, 2-kor már tudtam megint aludni!
Van olyan hogy mormota-bálna???Kép
Na ez vagyok én!!!!KépKép

M 8+4

Kép

Kép
megann
 
 


Hé! Mormota-bálnaKép

Mit szekálsz még most is??KépKép

Reggel óta meg sem szólaltam!!KépKép

Most mérgemben megettem egy bazi-nagy banántKép
Még jó ,hogy nincs itthon zsír,mert biztos ettem volna zsíroskenyeret hagymával!Én is nagyon szeretem!Nem kéne ilyeneket emlegetniKép
Szegény Csillának csorog a nyálaKép
Ne búsulj a nadrág miattKép,majd veszel magadnak kint valami csinitKép

BodzaKép

Gratulálok az autóhoz! Irány a CORA?? KépKép

A hízástól azért vagyok tiltva,mert a sok hormon injekciótól feljött rám 4-5 plusz kiló ,már az első napokban-hetekbenKépKép
De mióta nem kapom a szurikat,megálltam a hízásban is! EgyenlőreKépKép
Így a 160cm-hez 68-69 lettemKépKép
De ha a tavaly nyári súlyomhoz (56-57)viszonyítok akkor katasztrófaKépKép

Csilla
csillam
 
 


Csillám!

Én tudod mit szeretek még nagyon???
A hideg libamáj zsírjában pirítósra és rá egy jó adag lilahagymaKépKépKépKépKépKép
Nesze neked, most visszakaptad!!!KépKépKépKép
Küldjem a következő banánt???KépKépKépKépVagy a Milkámra fáj a fogad???

A kilók miatt meg ne izgulj, ha csak a hormonok miatt mentek fel, akkor ahogy jöttek, úgy távoznak is majd!Kép
Meg aztán a babám meggyőzheti ám a tiedet, hogy ha megszületik, ne nagyon hagyjon nyugtot a mamijának, folyton ugráltassa.....csapja be, hogy elaludt, azán amikor a mami épp leülne kezdjen éktelen üvöltésbe, később meg mindíg dobja ki a cumiját a kiságyból, hadd hajolgasson, szedegesse a mamiKépKépKépKépKép
Így garatntáltan még időd sem lesz enni!
Főleg nem zsírosdeszkát és fincsi édességeket!Kép
Tényleg csak egy szavadba kerül és megtárgyalom a pocaklakómmal, hogy szóljon pár 'jó szót' az érdekedbe a babádnálKépKépKép
Jujjjjjjjjjj de kedves vagyok, ugye????

Bodza!
De jó! Milyen kocsi? És ki fogja használni főleg??
Az én kis kocsikám el lesz adva, túl kicsi és biztonságtalan egy várandós anyuka számáraKépKépKép

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!

Nagyon kis kedves vagy ,kösziKép

Ha lehet ,mégsem ilyenekről kéne értekezni a babáknakKép
Hanem arról ,hogy minél jobb kisbabók legyenekKép
Aludják át az éjszakát,mosolygósak nyugodtak legyenek,stb...
Közben majd a bálna mamik letornázzák a + kilókatKép vagy nemKép?

Milka csokid megvan még????KépKépKép
csillam
 
 


Hoppá-hoppá ,találtam vaníliás karikátKép Imádom,úgyhogy meg is eszemKép

Hát ennyit a kilókrólKép
csillam
 
 


Nyaminyami!Vanéliás Marika!Én is én is!!!!KépKép
Véletlenül az most nekünk is van, de sajnos nem dézsmálhatom meg, mert a holnapi vendégségbe vettem még tegnap!
Milkacsoki jelentem meg van még!KépMeg az esti émelygésem is megérkezett, úgyhogy lehet, hogy a milka mára megmenekült, de honap már tuti nem kegyelmezek neki!Kép
Főztem fini zöldborsófőzit!Abból azért majd eszek pár falatot!Márcsak azért mert zöldségféle!
A gyümölcsre én is olyan nehezen veszem rá magam, ki is írta, hogy egész nap szemezett szerencsétlen egy szem mandarinjával, mégse fanyalodott rá????
Pedig már mindent bevetettem magam ellen, befőtt őszibarack, mirelitt eredeigyümölcs...., teljes raktárkészletem van...csakhát...

Kép

Kép
megann
 
 


A kocsi: egy Ford Focus kombi, jó nagy, hogy minden beleférjen. Ez a családi, és egyben első autónk. Szóval közösen fogjuk használni. Munkába mindketten tömegközlekedve járunk, nekem közel a munkahely, a párom meg belvárosban dolgozik, ott nem lenne parkoló.

Ez a zsíros kenyér lilahagymával az én fantáziámat is megfogta.Kép

Bár épp most bűnöztem: 15 perc alatt befaltam egy egész tábla csokit.

Én is Fótra mentem volna Corába, hát ezek szerint már nem nagyon érdemes. Kép

Ma egész keveset beszélgettem a babóval, dolgoztam. De majd este az ágyikóban bepótoljuk.

Ja, és elárulom, hogy egyszer már ülőfürdőt is vettem, és nekem olyan jól esett, hiába mondják, hogy tilos. Mondjuk nem engedtem tele a kádat, meg vigyáztam, hogy ne legyen forró a víz, és tényleg nagyon jó volt. Ma este is épp ezzel a gondolattal kacérkodom.

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Már én is besokaltam a gyümölcsökből!
Eddíg minden nap ettem valamit: alma,narancs kiwi!
Most vettük a bazi-nagy banánt,az jólesett! De amúgy más nem!
Még a 100% -os narancs juice-ről is átálltam az ásványvízre!

Jó étvágyat a főzelékhez ,biztos nagyon finiKép

Csilla
csillam
 
 


Bodza!

De jó! Biztos jól el fogtok férni az új járgányban!Kép
Mi is valami combin vagy egyterűn gondolkodunk nekem!Hogy ne legyen macera a babakocsival stb..
Meg mi rengeteget jövünk megyünk, cuccolunk mindíg valahova, úgyhogy kell a nagy csomagtér!

Hát képzeld el, hogy én mindíg is zuhanyoztam, de mostanában olyan késztetést érzek hogy beleüljek a kádba....
Egyébként amikor már terhes voltam de nem tudtam róla, akkor órákig ücsörögtem termálvízben, mitöbb vizicsúzdáztam, de szerencsére nem lett semmi gond....

Kép

Kép
megann
 
 


Hú, a termálvízhez képest a kis pocsolyában fürdésem akkor semmi. Egyébként mást is hallottam már, hogy egyhetes termélvizes üdülés után derült ki a várandósság, és nem lett semmi baj.

Ilyen téli időszakban szeretek néha a kádban kiengedni. Nyáron már nem lesz ilyen késztetésem, az tuti.

A párom is a babakocsi meg az állandó "mégeztisvigyükmagunkkal" miatt választott nagy csomagterű kocsit. Nagyon helyes autó, és meglepő, de kívülről nem is tűnik olyan nagynak. Megyünk majd sokat-sokat kirándulni vele!

Kép

Kép

Kép
bodza
 
 


Sziasztok!

Miután leírtam a fél életem Kép megnyomtam véletlenül egy billentyűkombinációt és elszállt az egész. Kép Még jó, hogy tíz ujjal tudok gépelni.

Akkor kezdem előről. Kép

Már egy hete olvasom az írásaitokat és úgy gondoltam, hogy én is csatlakozom.

December 24-én volt az utolsó menzim, a 34. napon csináltam tesztet, Medi-Preg a neve, délután csináltam, mert nem bírtam kivárni reggelig, de az van ráírva, hogy a nap bármely szakában használható, szóval megcsináltam délután és egy szép bíborlila csík rajzolódott ki. Kép
Tegnap voltam dokinál, őhozzá járok már két éve, megvizsgált és megerősítette, hogy terhes vagyok. Jövő pénteken megyek ultrahangra, nagyon kíváncsi vagyok, ugyanis nekem három éve volt egy endometriózisom és ott elég csúnya dolgokat mondtak nekem (akkor még nem volt fogadott orvosom), azt mondták, hogy a jobb oldali petefészkem meg van roncsolódva. Akkor mentem el ehhez a dokimhoz és ő meg azt mondta, hogy a petevezetékeim el vannak záródva, de végülis minden akkor derül ki, majd mikor odajutok már, hogy teherbe akarok esni. A párommal november közepe óta próbálkoztunk, és úgy kb. hetente-kéthetente, mert ő 200 km-re lakik tőlem Kép és nem tudunk túl gyakran találkozni. Szóval elég hamar összejött. Kép

Elevitet és folsavat szedek, vagyis a folsavat ma kezdem, az Elevitet meg holnap.

Émelygek, hányingerem eddig nem volt, de mióta tegnap a doki megkérdezte, hogy van-e hányingerem, azóta van. Kép

Én is Milka rajongó vagyok! :-))) Most éppen csokim nincs, viszont van Milka kakaóporom, nagyon finom. Kép A zsíros kenyeret is imádom lilahagymával! Kép

Ja, és én is szeretnék Floridába menni. Kép

A farmerom még jó rám, csak az övet vettem le, mert nincs rajta lyuk és nem lehet állítani és már szorította a pocimat. Én még nem nézegetek ruhákat, felesleges, mert nem tudom, hogy milyen alakom lesz majd és hogy mennyit hízok.

Eszter
5+6
pipacsvirág
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: