Új privát üzeneted érkezett!

Szisz,Kép
én úgy tudom, hogy a 35-36. héttől csinálják. Ez a hetente UH meglepett, nekem eddig összesen négy volt, és jövő héten megyek a kötelező 32. hetire, utána csak a 37-38. héten lesz, ha jól tudom. Bár én is szívesen kuksiznám a kis cukorborsót akár naponta is.Kép

Laura,Kép
szerintem lehet fertőtleníteni a mellszívót, biztos van leírás, hogy hogyan, eleve amikor te használod, akkor is elég gyakran kell, mert a tej könnyen romlik, és elszaporodnak a bacik.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Szisz,
Nekem hetente kell menni már CTG-re, de úgy hallottam másoktól, hogy a 36. héttől van igazából. Heti uh az szerintem is gyakori. Nekem 4 hetente van. Meddig lesztek a Balatonon? Mi egy hétre megyünk, aztán jövünk haza rámolni a lakást (még mindig nincs szekrényünk, májusban költöztünk).

Gigi,
Gratulálok a kislányhoz!
Én azt hallottam, hogy 5%-os a hibázási lehetőség a fiú/lány becsléseknél. Bár gondolom a fiúkat könnyebb megállapítani, márha nem takarják magukat.

Voltatok már 3D uh-n? Én ma voltam! 31-ei hétnek felel meg a pici, de sokkal nehezebb, mint gondoltam! 1600-1800 g helyett 2200 g! Nagyon izgulok, hogy nagy baba lesz, és akkor hogy jön ki? 4 kg-osnál már császároznak? Pedig én "csak" 7 kg-t híztam eddig és nem vagyok az a masszív típus...

Docka
AE
 


Szisztok!

Zsizsa
Szerintem nekem a cukor miatt van a heti UH. A vérvételen kívül mindig néznek magzatvizet, mérteket és lepényt. Így teljes a kórképKép
Akkor tehát 36. héttől már CTG is lesz?Kép Lassan sátort verek a kórház előtt;)

Docka
Mi is egy hétig leszünkKép Már nagyon várom!
Ti merre mentek? Mi Almádiban leszünk.

No megyek bevásárolni!

Üdv
Szisz
szisz
 
 

 
 

Sziasztok!

Laura!
A Medelát éppen nem próbáltam. Az Avent egykezes, és nem kattog.

Az NST a teszt nevének rövidítése (Non-stress teszt), a CTG pedig a készülék neve, amivel végzik a vizsgálatot (cardiotocograph). Általában a 36. héttől végzik hetente, és egy alkalommal oxitocin-terheléses tesztet is csinálnak. Ez majdnem uolyan, mint az NST, csak oxitocin infúziót is bekötnek. Ezzel azt vizsgálják, hogyha beindulna a szülés, minden rendben lenne-e a magzattal, (megvannak-e a lepény tartalékai).

Docka!
Az csak becsült súly, nem biztos, hogy valóban ennyi a súlya. Általában a baba súlya a szülők születési súlyának átlaga, nagyjából arra lehet számítani. És nem a magzat súlya szerint döntenek a császár mellett. (Nincs súlyhatár!)

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Szisz,
Mi a déli parton leszünk, Balatonmárián. Pont az ellentétes sarokban :-)))

Orsi,
Köszi a megnyugtatást. Hú te miket tudsz :o

D.
AE
 


Sziasztok!

Irigylek minden nyaralni indulót.Jó időt,sok-sok pihizést kívánok nektek.Ja,és anyósmentes levegőt.

Mi nem terveztünk az idénre igazi nyaralást, de nem messze tőlünk, az anyósoméknak van egy kis hétvégi házuk, oda járunk le naponta hűsölni.A panelban kezd megint elviselhetetlen meleg lenni.

Ti fürödhettek még?
Én tegnap megkérdeztem a dokibácsit, hogy ilyen méhszájjal lehet-e még, de azt mondta, hogy szólni fog, amikortól már nem lehet.Azért a biztonság kedvéért át kellene térnem a zuhanyozásra,de úgy imádok a fürdőkádban ejtőzni.

Köszönöm a gratulációkat.
Nekem is van olyan ismerősöm akinél a kibújáskor derült ki, hogy az addig fiúnak ígért bébi kislány lett.Azt hiszem nem árt mindenre felkészülni.

AE

Én is szeretnék menni 4D ultrahangra a 31. hét körül.Olyan jó, hogy ilyen fejlett már a technika, és ilyen közelségben látható a babó.Biztos nagy élmény lehetett.Szerintem sem törvényszerű, hogy nagy baba csak császáros lehet.

Vera

Köszi a listát megkaptam. Nagyon alaposan összeszedted a dolgokat, sok olyat találtam benne amire én nem is gondoltam.

Zsizsa

Én eddig 3 kg-nál tartok(27.hét).Ez most nagyon jó, de rettenetes étvággyal küzdök mostanában.
Azt hiszem pörögni fognak a kilók felfele.Az elején 2-3 hónapig alig ettem valamit, mindenféle kajaszagtól írtóztam, akkor fogytam is.
Ráadásul a hétvégét rokonoknál töltjük, ilyenkor, normál körülmények között is felszedünk 1-2 kilót.

Mindenkinek jó hétvégét vigyázzatok a babókra.

Gigi
Gigi75
 


Sziszke!

Úgy lehet kipróbálni hogy kibontod, ráteszed a kezed , de nem mozgatod csak tartod, és akkor villog a zöld fény. leveszed a kezed és akkor kb 12 másodperc után elkezd pittyegni aztán sípolni.

Képzeld, nálunk tegnap éjjel 9 hónap alatt először beriasztott. A lányom olyan szintem feküdt a kiságy sarkában, hogy keze lába kilógott a rácson.:Kép Mire beértünk dühödten verte a készüléket hogy ne sípoljon.Kép Azt hiszem kezdi kinőni a kiscsaj a dolgot. Bár most átrendeztem a lapokat, és úgy tettem hogy kedvenc tartózkodási helyéhez (az ágy legvége) közel legyen az egyik.
Azért én 1 éves koráig ha egy mód van rá alatta akarom hagyni, engem megnyugtat. (Bár bevallom hogy az írtózatos sípolás ellenére én nem ébredtem fel a csak a férjem trappolására, aki ment megnézni a csajt. ) Az az igazság hogy valahol számítottam is rá, hogy hamarosan kinövi, nagyon sajtkukac lett az elmúlt hetekben.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Én csak 5 kg híztam és ezt most úgy néz ki már tartom is.A doki szerint emiatt nem kell aggódnom, mert sokan örülnének ha csak ennyi ment volna fel...
Mivel én elég vékonyka alkat vagyok, jó lett volna egy pár kilót felszedni, de az a lényeg, hogy a babócám elszívja magának a megfelelő tápanyagot így is.
A fürdésről annyit, hogy én régóta tusolok csak, de ami a mozgásom illeti jobb is így kényelmesebb.
Most a nyaralás nálunk is elmarad sajna. Pedig annyira jó lett volna elmenni valahová...
Azért a nyaralók és kirándulók egy picit gondoljanak ám ránkKép.
Ti a kisruhákat majd mivel mossátok ki? Van valami jó ötletetek?
Nagyon meleg van ma, és kicsit szédültem is.Remélem ti jól vagytok!!!!
Mindenkinek jó pihenést, jó hétvégét:

Anita
anita77
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy nappal hamarabb jöttünk vissza a "nyaralásból", nem bírtuk a kissrác nélkül Kép Egyet tanácsolok mindenkinek: ne autózzatok túl hosszasan. 5 nap alatt 4500 km-t tettünk meg, bejártuk fél Görögországot, és bár már jó pár órája hazaértünk, de még most is megy velem az autó Kép Kép
Nagyjából végigolvastam amiről beszélgettetek, 1-2 dologhoz hozzászólnék így utólag.
Amikor én szültem tavaly, szó nem volt arról hogy ne lehetne felvenni bugyit vagy megszabnák hogy milyen betétet használj bent. Bár ez lehet hogy kórháza válogatja. Amíg bent voltunk, én végig az ottani betétet használtam, az olyasmi volt mint a Tena, csak teljesen márkátlan, sima kórházi betét. Első napokban mindenképpen a nagyobb kellett, ha jól emlékszem az utolsó 1-2 nap elég volt a kisebb is. Itthon pedig már sima Always betétet használtam, de eleinte szerintem jobb az a nagy vastag, még ha kicsit órmótlannak is tűnik. Nem véletlenül van olyanra kitalálva, szükség van rá higgyétek el.
Melltartóbetétről annyit hogy én a védőnőm tanácsára eldobhatót vettem, de végülis csak pár darabot használtam el belőle. Mindig csak akkor volt nagyobb tejcsorgás mikor reggel felkeltem, azt meg felszívta a hálóing Kép Minden nap tisztát kellett vennem az igaz, de én nem voltam hajlandó melltartóban aludni. Napközben meg a pici mindig kiszopta a nagyja tejcsit, nem különösebben szivárgott. Ha mentem valahová, végszükség esetére eltettem egy pár betétet a táskámba, de nem sokszor volt rá szükség. Emiatt is, meg higiéniai és kényelmi szempontból is jobban ajánlják az eldobhatót, de ha rendesen tisztán van tartva, a moshatóval sem lehet semmi gond.

Anita, kérdezted a babaruhák mosását. Én úgy csináltam hogy kb. 4-5 hónapos koráig mostam külön a Pindur ruháit. Folyékony mosószerrel, kézzel mostam ki őket, utána pedig csak sima tiszta vízzel öblögettem. A fehér ruhákat a textilpelusokkal együtt mindig kifőztem. Persze a pelcsiket előtte kézzel megszabadítottam a nagyja piszoktól Kép Az öblítést ugyanúgy tiszta vízzel csináltam. Később már a miénkkel együtt mostam a ruháit, először csak a színeseket, aztán a fehéreket is. Így fokozatosan szokott hozzá a mosóporhoz és az öblítőhöz, nem is lett semmi irritáció a bőrén Kép
Na most húzok aludni, mert nagyon kivagyok az utazástól, holnaptól pedig folytatódnak a dolgos "babás napok" Kép

Sziasztok, Diti
diti
 
 


Sziasztok!

Szerencsésen visszatértünk a pihiből, ami nagyon jól esett (utolsó naralás "kettesben"Kép).
Közben alig tudtam viszaolvasni ezt a pár napot jól megszaporodtunk KépKépKép
Egy-két Kismama olvasással felér a topic (mert azért olvasgattunk).Kép
Amúgy szerencsére a manókával minden rendben van, habár az út előtt elmentünk a védőnénihez egy szívhangra, mert elég keveset mozgott a picur, de ez állítólag természetes, mert kicsi a hely, meg neki is "melege van". De amúgy megnyugtatott, hogy minden rendben van.

Na most viszont megyünk kipakolászni, csak elöszőr nektek akartam írni, meg olvasni, hogy mindenkivel minden rendben van. KépKépKép

Mindenkinek jó pihit:

Meme
meme
 


Sziasztok!Kép

Most voltunk a fóti Corában és rengeteg babaruha le van értékelve kb. a felére. Főleg plüss rugik vannak úgyhogy én 62-67-est vettem (1000 Ft/db), mert elég vastagok és addigra már biztos tél lesz, amikor a baba belenő. Vettem egy kis plüss kardigánt, az is 1000 Ft volt, csak sajna a hozzá való rugira elfelejtették az akciós címkét rátenni és így azt inkább nem vettük meg.Kép De volt kis pulcsi 700 Ft-ért, meg hosszú pamut újjú body 999Ft/2db. Szerintem ezek elég olcsók, főleg, hogy nagyon jó minőségűek. Ja és nincs hírdetve az akció, sőt először észre sem vettem, mert a rendes ár nagyobb betűkkel van kiírva, de egy csomóra kis piros cimkével rá van írva az új ár.

Diti, Meme
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a nyaraláson.Kép

Anita
Ez az 5 kg tényleg irigylésre méltó.Kép

Laura
Laura2
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje! Én is irigylem azokat akik nyaralni mennek, sajnos mi már nem megyünk, pedig nagyonnagyon jó lenne.

Mostanában nagyon türelmetlen vagyok, és még mikor fogok én még szülni?!
Lehet hogy most jön ki rajtam az, hogy a 11. héttől kezdve itthon vagyok, és most már egy kicsit sok ez a semmittevés? Kép
Ráadásul egy hete annyira fáradtnak érzem magam, hogy csak kóválygok egész nap, este pedig 10kor belezuhanok az ágyba. Nem tudom hogy az idő miatt vagyok ilyen, vagy esetleg azért mert abbahagytam az Elevitet, és vészesen csökkenek a vitamintartalékaim. Bár azt nem hiszem, mert épp most kaptam meg a vérképem, az orvos szerint kitűnő. És rengeteg gyümölcsöt is eszem, úgyhogy nemtom mi van velem.
Hú, képzeljétek, szombaton délután vettünk egy 10kilós dinnyét, és egy icipici van belőle. A férjem szerint én 8 kilót ettem belőle, ő kettőt Kép
Nem tehetek róla, annyira szeretem Kép

Anita, tényleg nem semmi hogy csak 5 kilót híztál! Én eddig egész jól tartottam magam, csütörtökön leszünk 30 hetesek és 8-9 kilót híztam. De már nem vagyok benne biztos hogy ezt az ütemet tartani is fogom, mert ismét nagyon kívánós vagyok és rengeteget eszemKép

Docka!
Szerdán mi is megyünk 3d-s ultrahangra, már olyan kíváncsi vagyok a picurkánkra. Alig várom hogy megmondják, most hány grammnál tart, mert két hete még csak 850 gr volt (bár 2 hét mínuszban vagyunk állítólag).

Üdv mindenkinek és további szép napot!
Vera (29+4)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Egy gyors elköszönésre jelentkeztem be.
Ma voltam a 32 hetes UH-n. Minden rendben. Ezzel a tudattal könyebb nyaralni menni. A Doki azt mondta fürödhetek a Balcsiban, ha az 23-24 fokos. Még meggondolom, de örülök hogy nem árhatKép
Hétvégén jelentkezem!
Vigyázzatok magatokra és mosolygos hetet kívánok nektek!

Szisz
szisz
 
 


Szisz!
Jó nyaralást meg pihizést!

Vera!

Mi is ilyen punnyadtak vagyunk, most rávettem magamat, hogy picikét vasalgassak, hát nagy rábeszélőképesség kellett KépKépKép!

Anita!
Gratula az 5 kg-hoz ez már tényleg csúcs! Amúgy mi is 8-9 kg között ingadozunk!

Most viszont megyünk vasalgatni, mielőtt elmegy a kedvem! Kép

Mindenkinek üdv

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Minden nyaralónak és nyaralni indulónak nagyon jó pihenést , kikapcsolódást kívánokKép
Azért nagyon írigyellek Benneteket!Kép
Vera!
Szerintem amikor teheted azért pihengess, bizotsan fáradtabb leszel , ahogyan halad az idő.
Habár megjegyezem néha én is annyira álmos és fáradt vagyok, a másik nap, pedig teljesen fitt...
(már amennyire fitt lehetekKép )
Amúgy a dinnyét én is nagyon eszem, de már a páromnak mondani sem kell, majdnem minden nap hozza Kép

Laura!

Jó, hogy írtad a címeket, de sajna mi most nem tudunk elmenni.Biztosan nagyon jó, hogy az ember egy -egy ilyen akciót kifog Kép.Sok mindent vettetek már?

Meme!

Jó vasalást! Hozzánk is jöhetsz ám Kép Kép .


Szerintetek nem kevés , hogy csak 5 kg -t híztam?
Néha aggaszt hogy kevés, de ilyenkor a doki szavai jutnak az eszembe, hogy attól a pici fejlődik...
Képzeljétek a kiságyat már betettük a szobába. Nagyon jó érzés ám Kép Kép .

Mindenkinek jó pihenést és vigyázzatok magatokra:

Anita
anita77
 
 


Anita!

Szívesen csak most már széket is kérek hozzá, és akkor megyek! KépKépKép

Dinnyéért meg pláne! Úgy látom az mindenkinek bejön! du-ként amikor megyünk a lakótelep végére a srác már készíti elő! Kép A párom már a fejét fogja, amikor egy fél dinnye csak sutty! De még mindig jobb, hogy dinnye, mintha egy fél tortát kívánnék ! Kép

Mindenkinek üdv

Meme
Meme
 


Sziasztok!Kép

Szisz
Én is jó pihenést kívánok!Kép

Sajnos mi nem megyünk az idén, de nem baj, majd jövőre bepótoljuk.Kép

Anita
Szerintem ne aggódj a súlyod miatt, már rég kiderült volna, ha a baba nem fejlődik. Így legalább nem lesz óriásbébi.Kép Tényleg, nem mondták, hogy mekkora most? Itt sokszor olvasom, hogy mondják az orvosok, de nekem pl. még sohasem mondta. Amikor kérdeztem azt mondta, hogy mekkora szokott lenni egy ennyi idős baba, de hogy az enyém hány deka azt nem. Azért a szerdai uh-n megint megkérdezem, azért reménykedem, hogy nem lesz majd túl nagy amikor megszületik.Kép
Egyelőre még csak babarucikat vettünk, de abból sem túl sokat. Még vissza fogunk menni a Corába, mert a múltkor annyi ideig válogattam a rucik között, hogy a többi babaholmi árát meg sem néztem, pedig az volt a cél, nem a vásárlás.Kép

Meme
Jó vasalást.Kép Lassan nekünk is kéne venni egy vasalót, ami még nincs mióta ideköltöztünk.Kép A baba ruháit azért szeretném majd kivasalni.Kép

Vera
Gyümölcsevésben nálunk a sárgadinnye van a toppon, de én imádom a görögöt is. De amúgy mindent gyümölcsöt megeszek. Szerintem ez a legjobb a nyári terhességben, hogy sok vitamint kap a baba.Kép

Vigyázzatok magatokra!
Laura
Laura2
 


Meme!

Jó dinnyézéstKép Kép.Azért elárulom a páromnak, hogy nem én vagyok az egyedüli dinnyefaló kismamiKép

Laura!

Köszi a biztatást. Amúgy nálunk sem mondja a doki, hogy mekkora a baba. Az UH-on mindig a fejecskéje körfogatát és a lábcsont méretéből állapítja meg, hogy az adott hónapnek megfelelő e a méret. Mikor rákérdeztem, hogy mekkora lehet a baba akkor azt mondta, hogy a hónapnak megfelelő az arány, mivel ez a gép nem írja ki a súlyokat...
Hát ha megfelelő, akkor biztosan úgy is van...
Majd jövőhéten megyünk újabb Uh-ra. De kíváncsi leszek nagyon. Nekünk nem volt túl sok UH, összesen 3 + a jövőheti.
Szóval emiatt is aggódom, de bízom benne, rendbe lesz minden!
Én már csak ilyen aggódós kismami vagyok.
De tapasztaltam én is, hogy mennyire kórházfüggők ezek a vizsgálatok....

Lelassult a topik, úgy látszik mindenki nyaralni van... csak minket felejtettek itthonKép Kép


Vigyázzatok magatokra:

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Anita,
én nem mondanám, hogy lelassult a topic, ma olyan sokat írtatok, hogy na!Kép Ez az 5 kiló! Nem is értem, hogyan csináltad. Én csak hízom és hízom, állandóan éhes vagyok, ami végül is nem baj, mert legalább lesz rajtam egy kis hús, de azért félek, hogy a végén átesem a ló túlsó oldalára. UH-ból nekem is csak annyi lenne, amennyi neked, ha nem lettem volna kórházban, meg az elején megnézték a hátrahajló méhemet, de én mostanában már nem aggódom annyira, mivel a babó nagyon aktív általában, és én ezt úgy értelmezem, hogy jól érzi magát.Kép

A nyaralóknak jó nyaralást!KépKép

A dinnyét én is imádom, csak az a baj, hogy egyszerre nem fér sok a gyomromba.Kép Már kétszer is úgy teleettem magam, hogy alig tudtam mozogni. És utána a pisitúrák! De legalább pisilek, és nem csak csurrantok-cseppentek.KépKép

Minden jót nektek!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Nálam is nagyon menő a dinnye.Rengeteget eszem belőle, és jól fel is puffadok estére.Ilyenkor mindíg megfogadom, hogy másnap egy szeletet sem eszem, de reggel mikor felkelek és könnyűnek érzem magam az első amit magamhozveszek egy kis dinnye.Megkérdeztem a védőnőt, hogy lehet -e büntetlenűl ennyit enni belőle, azt mondta, hogy amíg a cukrommal nincs semmi gond, és túlzott vizesedést nem veszek észre magamon, addig nyugodtan ehető.

Vera

Nekem is elég hullámzó a kedély és fizikai állapotom.Van úgy, hogy minden további nélkül körbetekarítom az egész lakást, de néha a viráglocsoláshoz sincsen erőm.
Az Elevitet én is nemrégen hagytam abba, mert úgy gondoltam, hogy ennyi gyümölcs, meg zöldségféle mellé nem szükséges beszedni a vitamin eme formáját. Nekem kálcium-magnézium tablettát, és vastablettát kell szednem, mert az utolsó vérvételem eredménye sajna egy kicsit romlott.
Nektek nem írtak föl D vitamin cseppet?
Nekem most írták föl.Szóval még azt szedem.

Anita

Addig még a doktor mindent rendbentalál nálad, és a babánál, a méretei megfelelőek, súlya gyarapodik, addig ne aggódj a te súlyod miatt.
Rajtam is most kezdett csak látszani, hogy babát várunk, közben vannak olyan kismamik akkikel együtt járok tanácsadásra, késöbb vannak kiírva mint én, de már nagyobb a pocakjuk mint az enyém.Én is aggódtam emiatt, de megnyugtattak, hogy mindekinek más adottsága van.Mi 4-5 hetente járunk a fogadott orvosunkhoz ilyenkor ő mindíg megnézi a babót az UH-n.De ő is csak azt mondja, hogy rendben van a korának megfelelő méretekkel rendelkezik.
A babaruhák mosásáról annyit halottam, hogy az elején tanácsos külön mosni a többi ruhától.
Én láttam kifejezetten babaruhákhoz való mosószert valamelyik bababoltban, de úgy tüzetesen nem néztem meg.Az öblítést az elején sima vizzel kell csinálni, késöbb meg babáknak is való öblítővel.Azt hiszem, hogy már minden márkájú öblítőben van ilyen.

Na megyek, mert lassan menekülni kell itthonról olyan meleg lesz megint.Mindenkinek jó hűsölést mára.

Gigi
Gigi75
 


Zsizsa!

igazad van, tényleg sokat írtunk tegnap, de a létszámra gondoltam, hogy fogyatkozunk...Kép
Dejó nekik , akik nyaralnak. De nem irígykedünk ám!Majd mi is bepótoljuk lányok. Igaz?

Tudnátok nekem segíteni olyanban, hogy jó kis idézet vagy szöveg kellene nekem , olyan igazi babaváró, vagy amit sms-ben el lehet küldeni ( rövidebb), vagy éppen "megérkeztünk " üdvözlő kártyára írni.
Ha van jó ötletetetk írjátok meg légyszi.KösziKép
Mindenkinek szép napot!

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!Kép

Úgy látom ma nem volt valami nagy forgalom itt.KépAzért ebből ne csináljunk rendszert, már olyan jól be voltunk indulva.Kép

Anita
Sajnos idézetet nem tudok, de olyan jó Neked, hogy már ezen gondolkodsz és nemsokára itt a babóKép Most hányadik héten vagy? Már nagyon várom, hogy meglegyen az első topicbabánk!

Én holnap megyek uh-ra, már nagyon várom, hogy láthassam megint a kicsikénket. Remélem minden rendben lesz! Én már elég sokszor voltam UH-n, főleg az elején, akkor két hetente kellett mennem a 12. hétig. Utána a 19., 26. héten voltam, de a magánrendelőjében többször megnézte. Mondjuk az ottani uh-n én csak pacákat látok.Kép

Laura
Laura2
 


Sziasztok!

ma tényleg elég semmi volt itt a forgalom!

Anita!

próbáld meg a neten a különböző képeslapküldőket. Hátha találsz ott valami jót! De jó nektek, hogy már itt tartotok! Már én is nagyon várom a picurt, habár azért jobb ha kivárja az idejét, főleg, hogy most anyóséknál vagyunk amíg tart a lakásfelújítás, amitől már a hajam égnek áll, és nem látom a végét...Kép
No mindegy nem untatlak titeket ezzel!

mi is holnap megyünk uh-ra meg normál havi kontrollra, már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyit nőtt a kis rosszcsont!

ja képzeljétek el tegnap elcsúsztam a kutyi csontján pont fenékre. Igaz volt mi kifogjaKép, de azért remélem nem lett baja a babónak. Azért kicsit izgulok miatta!

Amúgy mindenkinek jó pihit meg jó éjszakát (már aki tud aludni)

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Én sem jelentkeztem már két napjaKép
De mára kiderült hogy mitől vagyok egy hete olyan nyűgös. Reggel olyan rosszul ébredtem, nehéz volt kezem-lábam, alig tudtam kivonszolni magam a fürdőszobáigKép Valószínűleg egy kicsit megfázhattam valahol, szerencsére lázas nem voltam, csak olyan levert.
Egész nap feküdtem (na jó kitakarítottam a fürdőszobát, mert az mára volt beütemezve+egy szekrényből a lomok leselejtezése )de a többi időt tényleg az ágyban töltöttem. Öt körül hazajött a férjem, és egészen jól lettem Kép
Kicsit álomkóros vagyok, de nemsokára úgyis megyünk aludni.

Anita!
Én is próbáltam már a neten keresgélni babaértesítős üzenetet, de nem nagyon találtam. Majd egyénileg megfogalmazunk egyet, ha itt lesz az ideje. Olyan jó Neked, hogy már ilyen közel vagytokKép Gondolom már minden készen áll a baba érkezésére.
Tényleg, a babaruhákat mennyi idővel előtte mostad ki?

Meme!
Vigyázz magadra nagyon, remélem nem estél nagyot és a babát sem ütötted meg! Még jó hogy pont most mentek uh-ra és láthatod a babád, mert akkor biztos idegeskednél a következő alkalomig.


Nekem nagyon mozgalmas napom lesz holnap, remélem már jobban is leszek. Délelőtt fodrászhoz megyek, délután pedig a 3 dimenziós UH-ra megyünk, már alig várom, olyan izgatott vagyok! Kép
De este mindenképp jövök és beszámolok róla hogy mit is láttunk KépKépKép

Üdv mindenkinek és jó pihenést!
Vera (29+5)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Meme, nekem az előző babával volt egy olyan "balesetem", hogy mentem fel a lépcsőn, és orra estem, pont a hasamra Kép Csak 4 fok az egész, de ilyenkor persze miért ne bénázna az ember. De szerencsére semmi probléma nem lett, nagyon be vannak ők ott védve Kép Most is naponta kapok a hasamra 1-2 rúgást a kisfiamtól, és a kellemetlen tudaton kívül hogy vajon nem árthat-e, végülis nincs semmi baj. Ja, csak annyi, hogy kapom a párját belülről Kép Úgy látszik még meg se született a tesó, de ezek már verekednek Kép Kép

Anita, szerintem ha sms-eket írsz majd mikor megszületik a baba, egy idézet semmiképp sem fér majd bele, úgyhogy mindenképp magadnak kell kitalálnod a szöveget. Én egy ilyet küldtem szét: "Szia! Podonyi János Ádám vagyok, éjjel 0 óra 54-kor érkeztem 56 centivel és 3450 g-mal. Anyukámmal együtt teljesen jól vagyunk, szeretettel várunk a kórházban." Nem biztos hogy szó szerint ez volt, de közel ilyesmi Kép

Voltunk tegnap UH-n, a babával minden rendben, végre befordult a kobakjával lefelé, viszont ő is olyan kis trükkös mint a bátyja volt, természetesen a hátát mutogatja, nehogy megtudjuk hogyan is kéne már szólítanunk Kép Szerencsére a tavalyi tapasztalatokból okulva nem nagyon reménykedtem benne hogy kiderül bármi is, de azért olyan jó lett volna tudni Kép Na mindegy, ha nem más, szüléskor kiderül Kép

Sziasztok, Diti
diti
 
 


Sziasztok!

Meme,
együttérzek veled lakásfelújítás ügyben, de gondolj arra, milyen szép helyre érkezik majd a pici. Anyosódékkal jól kijösz? A babó miatt ne aggódj, az én anyukámat autó ütötte el, leesett a lépcsőn, és beleesett egy kétméteres gödörbe, amikor terhes volt, mégsem lett semmi bajunk (bár a férjem szerint ettől vagyok ilyen ütődöttKép). Azért vigyázz magadra!Kép

Vera,
a férj nagyszerű orvosság mindenféle nyavajára.Kép 3D UH, de jó!Kép Én holnap megyek, de hagyományosra a dokimhoz, a férjemmel úgy döntöttünk, hogy már valószínűleg nem nézzük meg 3D-n.

Diti,
ez jó, hogy befordult, amúgy meg szerintem élvezi, hogy játszik veletek, és nagyokat nevet a markába, hogy ti itt kukkolnátok, ő meg elbújik.Kép

Anita,
én sem tudok idézetet, de szerintem vannak olyan képeslapok, ahonnan lophatsz ötletet. Most, hogy már járkálhatsz is, benézhetsz egy képeslapboltba, hátha találsz valamit.Kép

Szép napot mindenkinek!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!Kép

Most jöttem uh-ról, de nem vagyok túlságosan feldobva tőle. A múltkor olyan szép arányos volt a baba, most meg az uh szerint 3 héttel kisebb a lába a fejénél. Átlagban kijön ugyan a 30 hét+1 nap, de azért nyugodtabb lettem volna, ha arányosabb. A bpd=80mm, fl=53mm. Ami még nagyon aggaszt, hogy azt mondta a doki, hogy kissé öreg a lepény. Rá is kérdezett, hogy nem dohányzom-e, mondtam, hogy nem. Sajnos amikor ott vagyok mindig elfelejtek kérdezősködni, és csak hazafelé kezdek el azon rágódni, hogy most akkor mi van. Szerintem elég korai még, hogy öreg legyen a lepény.Kép
Most kicsit depis lettem, úgyhogy megyek is szomorkodni.Kép

Nektek szép napot kívánok!Kép

Laura
Laura2
 


zsizsa!
Ez a másik probléma, hogy apóssal megvagyunk, de anyóssal nem nagyon, sőt mondhatnám, hogy egyáltalán nem! És nem elég, hogy náluk lakunk, hanem együtt is dolgozunk...Szóval jó a helyzet... De mindegy már csak valahogy vége lesz ennek a rémálomnak Kép

laura!
Azért annyira ne legyél elkenődve. Hidd el ha komolyan baj lenne akkor az orvos biztos mondta volna! Nyugi mert a babócának is ez a legjobb!KépKépKép

No mi meg "rohanunk" is mert most megyünk a dokihoz. Szorítsatok!

Üdv

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Szerencsére minden rendben van, csak a babót egy héttel nagyobbnak látja így elvileg 29 hetesek vagyunk! De jól van!

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Hú, elég sűrű volt a mai nap, de azért lefekvés előtt még megírom, mi volt az uh-on.
Szóval a mi babukánk most már 100 % hogy kisfiú, elég látható jelei voltak a 4d-s felbontásban Kép
A doki szerint nyugodtan ráállhatunk a kék színre.Kép
A számított dátumhoz képest egy héttel kisebbnek mérték, de ez számomra nem meglepő, mert a fogadott orvosunk minden uh-on 2 hét különbséget lát.
A súlya 1133 gramm, amin meglepődtünk, mert két hete még csak 850 volt. Úgyhogy elég rohamosan nőnek már ilyenkor a babócák.

Ja, és képzeljétek, annyira tündér volt, nyitogatta a szemeit, kortyolt is a magzatvízből, és néha elmosolyodott. Odahúzta a szájához a köldökzsinórt, úgyhogy egy kicsit mozognom kellett, hátha ellöki, hogy jól láthassuk. Kaptunk egy fekete-fehér és egy színes képet, hát kíváncsi vagyok mennyire fog hasonlítani. Kép Biztos nagyon elfogult vagyok, de gyönyörű, szép kis kerek feje van, pici álla, és kis pisze orrocskája. Jaj, már alig várom hogy a kezemben tarthassam!!! Kép

Tényleg ha valaki még gondolkodik a 3d-s uh-on, mindenképp csak ajánlani tudom, ne hagyjátok ki, nagy élmény. Kép
Mivel mi a Megatoysban voltunk, utána körülnéztünk, kiságyat szerettünk volna venni, de nem kaptunk sajna.
Na de majd hétvégén a Brendonban Kép
Viszont a ruhák le vannak értékelve, vettünk két bodyt és egy zöld-fehér Kép rugdalózót, összesen 1700 Ftért. Ha arra jártok, megéri bemenni!


Laura!
Nyugodj meg, mert szerintem nincs semmi probléma, lehet a köv. uh-on ismét arányos adatokat mérnek. És szerintem is, ha baj lenne, a doki mondta volna. Egyébként nálunk a BPD 7,59 cm, az FL pedig 5,2. És pont 1-2 héttel fiatalabb a babánk, mint a tied, és a számok épp eszerint alakulnak KépKépKép
Szóval ne legyél szomorú, depis meg főleg ne! Azt a baba is érzi.

Na most megyek aludni mert egy kicsit elfáradtam. Jó éjszakát és jó pihenést mindenkinek!
Vera (29+6)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!
A 3d-s uh tényleg kihagyhatatlan. Mi már a 18. héten voltunk a Hattyúházban, teljesen el voltunk varázsolva tőle kaptunk egy csomó képet, meg mozgóképeket is. Még egyszer el szeretnénk menni, csak hát nem olcsó mulatság, de szerintem is nagyon megéri! (Nálunk 9000,- volt, és ebben benne volt egy teljes cd kép, meg mozgókép)

Most viszont mi is megyünk aludni!
Legyetek jók és jó éjszakát:

Meme
Meme
 


Meme,
nálunk hasonló a helyzet após-anyós fronton, bár após is tud szörnyen viselkedni, amikor rossz kedve van, de anyóstól néha sikitófrászt néha meg sírógörcsöt tudnék kapni. Teljesen ki tud hozni a sodromból, amit persze nem szabad kimutatni, mert én vagyok a fiatalabb, nekem kell nyelni a jó kapcsolat fenntartásának érdekében. Szerencsére ha ritkán látjuk őket, teljesen elviselhetők (leszámítva anyós állandó kritikáit). Náluk lakni, hát... Nem lehet könnyű. De hát ez van, ezt kell szeretni.Kép
Örülök, hogy minden rendben a dokinál.Kép A 3D Uh tényleg klassz!Kép

Vera,
irigy vagyok, mikor mi voltunk 3D Uh-n (bár ez elég régen volt, a 16. héten), akkor a kismaszat végig takarta magát a karjával, bezzeg amikor a doki abbahagyta a vizsgálatot és elkezdte rávenni a lemezre a dolgokat (tehát már nem csinálhatott új képet), leengedte a karját, és ránkvigyorgott.Kép A kis huncut!

Laura,
ne aggódj, szerintem is szólt volna a doki, ha gond lenne. Küldök egy kis drukkot, hogy minden rendben legyen legközelebb: DRUKK!!!Kép

Most megyek enni, mert már alig tudok ülni az éhségtől.
Szép napot!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!Kép

Köszönöm a biztató szavakat, ma már egy kicsit nyugodtabb vagyok. A tegnapi uh-n sokkal rosszabbul látni mindent, mint a múltkorin. Ugyanarra a kazettára vetettük fel mind a kettőt és nagyon látszik a különbség. Mondjuk nem tudom miért ilyen rossz, pedig ugyanaz a gép csinálta mind a kettőt. De mivel a férjem is ezen a véleményen van így kicsit nyugodtabb vagyok. Remélem legközelebb tényleg minden rendben lesz.Kép

Vera
A Megatoysban mennyibe kerül a 4D uh? Cd-t is kaptatok vagy csak fotót? Be kell jelentkezni előtte? Lehet, hogy én is nyugodtabb lennék, ha láthatnám a babát és ott is egészségesnek találnák. A súlyára is kiváncsi vagyok, mert azt eddig még sohasem mondták. Sajnos a férjemet elég nehéz rávenni ilyen extra kiadásokra, de azért még megpróbálom rábeszélni.

Meme
Én biztos nem bírnék együtt lakni az anyósommal. Mondjuk jól kijövünk, de ez főleg amiatt lehet, hogy ritkán találkozunk.Kép

Anita
Úgy eltűntél. Csak nem babázol már?

Vigyázzatok Magatokra!

Laura
Laura2
 


Sziasztok!

Hát a tegnapi boldogságnak már nyoma sincs, helyette nagyon ideges és szomorú vagyokKép

Reggel arra ébredtem hogy valami folyik belőlem, hát vér volt sajna. A férjem épp elindult Szegedre (egy héten egy napot mindig oda kell mennie, hát miért is ne most?), úgyhogy hívtam hogy forduljon vissza.
Havtam a dokimat, kikapcsolva, épp szabin, úgyhogy maradt a szülőszoba, aminek a számát 2 hete kértem el a dokimtól, hátha egyszer szükség lesz rá...
Berohantunk a kórházba, ahol épp nem volt orvos, közölték hogy üljünk le!
Na, végül csak megkerült az ügyeletes doki, életemben nem láttam, de kedves volt. Még aza aszerencse, mert a férjemben kezdett felmenni a pumpa.
Megvizsgált, majd egy 20perces ultrahangot csinált, felhívott még két! másik orvost, végül annyit mondtak hogy a lepény egyik széle hozzáér a méhszájhoz, és ez okozza a vérzést.
Ez javulhat, de rosszabbodhat is, akkor azonnal menjünk vissza. Ha jobban vérzek, vagy görcsölök, vagy ha nem múlik el most a vérzés, menjünk. De honnan tudjam hogy mennyire kell vérezni, meg görcsölni???
Mindenesetre pihenni kell, szigorú fekvés. Akár a szülésig is kihúzhatom ennyivel, legfeljebb ha nem megy arrébb a lepény, akkor császár lesz belőle.Kép De mindegy, ez nem nagyon érdekel, fő hogy a babánk ne legyen veszélyben.
Ja, még azt mondták, hogy már nem annyira vészes a dolog, mert a baba 1 kiló fölötti. Na de azért nem szeretnék 30 hetesen szülni, még olyan pindurka.

Hát ennyi röviden, jó zavaros lett gondolom, drukkoljatok hogy ne legyen semmi baj!
Vera(30)

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera,

nagyon drukkolok neked, pihenjél sokat! Remélem minden rendben lesz. Csak egy héttel járok előtted és én is úgy vártam a 30.hetet, sokan azt mondják, ez egy határ, ezután már ha megszületne is, jó ellátás és szerencse mellett már életben maradna... Persze most meg a 36. hetet várom, de a lényeg az, hogy próbálj megnyugodni és pozitívan gondolkozni, végül is a bébinek szerencsére nem esett baja!

Judit
Judit
 


Vera
Én is olvastam már ezt, hogy ha a méhszájnál van a lepény, akkor szokott vérezni. Nálam már háromszor volt, hogy picit véreztem és görcsöltem, úgyhogy megértem az aggodalmad. Én is nagyon féltem, de szerencsére pár nap alatt elmúlt és nem lett belőle baj. Nekem mondjuk hátul van a lepény, tehát valami mástól lehetett. Ilyenkor szerintem a legfontosabb az ágynyugalom, nekem ez bevált. Még így is a frász kerülget amikor elkezdek görcsölni, hogy vajon lesz vérzés is vagy megúszom. Drukkolok, hogy ne legyen nálad se komoly a dolog és hamar múljon el a vérzés.Kép
Pihenj sokat és ha lehet csak akkor kelj fel, ha muszáj.

Laura
Laura2
 


Vera!
Tényleg nyugi ha idegeskedsz az nem jó sem a babának se neked! És pihizzél sokat most ez a legfontosabb! Kép

Laura!
Mi a Hattyúházban voltunk és csak dícsérni tudom. Ott 9000,- volt kb. háromnegyedórás volt a vizsgálat, annyi, hogy 2 db cd-t kellett vinni, és arra kaptunk sok sok képet meg sok sok videót a piciről . Mi is azért mentünk mert akkor még nem tudták pontosan a baba korát de ott minden kiderült, és a doki is nagyon segítőkész volt mindenre válaszolt, mindent mutogatott. Nem olcsó, de azért szerintem megéri.
Előre kell bejelentkezni, telszám: 224-9540; 30/244-1418; 30/468-5255.

Köszike a bíztatást anyósügyben! Remélem már nem kell sokáig kibírjuk! KépKépKép

Mindenkinek szép napot!
Meme
 


Vera,
sajnos tanácsot nem tudok adni, mindenesetre pihenj sokat, és nagyon drukkolok, hogy elmúljon a vérzés!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Meme
Köszi az infót. Sajnos még nem sikerült kispapit rábeszélni, pont azért mert drága. Meg szerinte csak én csinálok nagy ügyet belőle. Azért még lesz egy-két "meccsünk" ebben a témában.Kép

Laura
Laura2
 


Örömmel tudatom Hugicám-Anita77- megbízásából,hogy július 15-én 22.30-kor újabb pirinyó férfitaggal bővült a bolygólakók tábora.Kép
Mama és baba jól vannak,ígéri majd benéz Hozzátok,addig is mindent köszön Nektek!
jujukeri
 
 


Anita nővére!Kép
Anitának nagyon sok boldogságot kívánok az új családtaghoz!KépKépKépÖrülök, hogy jól vannak és várjuk a szüléstörténetet, ha lesz ideje.
Puszi
Laura
Laura2
 


Anita nővére!
Nagyon sok gratula a picihez és várjuk vissza, hogy mindent elmeséljen!
Megvan az első topic-baby!
KépKépKép

Puszi

Meme
Meme
 


Anita nővére!

Gratula Anitának a picihez és sok tejcit kívánok!KépKép

Én most jöttem meg az UH-ról, minden tökéletes, a baba 32+2 hetesnek látszik, már 1750g-os.Kép És tuti, hogy kislány, állandóan szétterpesztette a lábát, bezzeg az arcát takarta.KépKép

Tihozzátok szokott kimenni a védőnő (hozzánk kijön, mert veszélyeztetett vagyok)? Ha igen, adtok neki pénzt? És mennyit? Gyorsan írjatok, ha tudtok, mert holnap délelőtt jön.

Puszi
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa!

Szerintem nem kell adnod pénzt, ha veszélyeztetett vagy úgyis ki kell jönnie, meg a baba születése után is ki fog jönni, akkor sem szoktak adni! Én legalábbis így tudom!

Meme
Meme
 


Zsizsa
Hozzám nem szokott kijönni, bár már egyszer mondta, hogy kijön, ha én nem érzem jól magam. Mivel elég közel van inkább odasétálok és így tuti nem kell adnom neki semmit. Szerintem kínáld meg valamivel, de ne adj neki pénzt. Emlékszem anyám mindig leitatta a védőnőt, amikor kijött hozzánk.Kép

Laura
Laura2
 


Sziasztok!

Először is gratulálok Anitának a babáhozKépKépKépÚgy örülök neki!
Nagyon irigylem, bár azért a miénk még inkább várjon.
Gondoltam hogy valami történt, mert már két napja nem jelentkezett.Kép
Nagyon sok boldogságot kívánok nekik!!!

Judit, Laura, Meme, Zsizsa, és mindenki aki bíztatott!
Köszönöm hogy írtatok, nagyon jól esett. Meg is nyugodtam kicsit, reggel óta fekszem is, most csak gyorsan benéztem, ezek szerint nem hiábaKép
Velünk is minden oké, lekopogom, de elmúlt a vérzés, úgyhogy remélem csak valami rossz mozdulat következménye volt. Nagyon megijedtem, de most örülök hogy már nincs semmi. Azért fekszem továbbra is.

Üdv mindenkinek és jó éjszakát:
Vera (30)

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera,
örülök, hogy jobban vagy!Kép Pihenj továbbra is sokat, hogy bizti minden rendben legyen!

Köszi a válaszokat, én is úgy gondoltam, hogy nem adok pénzt, majd esetleg később valami kisebb ajicsomagot, vagy majd meglátom. Azt utálom még abban, hogy hozzám jön, hogy nem lehet szegényt lerázni. Tudom, hogy csak jót akar, de egy óránál kevesebbet nem tud beszélni.KépKép

Mindenkinek jó éjt!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Kedves Vera!

Csak most tudtam géphez ülni, és most olvasom, hogy a babóca rádijesztett.Sok okosságot én sem tudok mondani,de az biztos, hogy pihizz nagyon sokat, és próbálj meg nem idegeskedni, mert azt ő is megérzi, ha nyugtalan vagy.Tudom könnyű ezt mondani, de hidd el hasonlóakat már én is átéltem.
Az elején engem is villámcsapásként ért,hogy a 10. hét körül vérezni kezdtem, rohantam a dokihoz aki tulajdonképpen az UH-n mindent rendben talált, és igazából nem derült ki, hogy mitől is volt.Gyógyszert kaptam és pihennem kellett, aztán szerencsére elmúlt .Lehet, hogy a tegnapi napon kicsit túlhajtottad magad, izgatott voltál az UH-n
Pihizz sokat és beszéld meg a babócával, hogy legalább még hat hetet bírjon ki.

Anita nővére!

Gratula Anitának, és az egész családnak az új kis jövevényhez,jó egészséget,és mihamarabbi hazatérést kívánok nekik.Ha majd lesz egy kis ideje nézzen be hozzánk és meséljen el mindent.

Zsizsa!

Nálam kétszer volt kinnt a védőnő,- bár én nem vagyok veszélyeztetett- de egyszer sem adtam neki pénzt.Azt hiszem igazából szemrevételezni jött a körülményeket, meg egy kicsit beszélgetni.Nálunk a védőben olyan futószalagon megy minden, van úgy, hogy kettesével hívnak be minket,annyian vagyunk.Egy gyors súly meg vérnyomásmérés, vizelet ellenőrzés,megkérdezi van-e panaszom, aztán beírja a kiskönyvet, és már lehet is menni.
Igazából amikor lakásrajött, akkor tudtunk hosszabb időn keresztül beszélgetni számomra fontos dolgokról.

Laura!

Próbáld meg kispapit rábeszélni az UH-ra.Mondd meg neki, hogy téged csak az nyugtatna meg, ha láthatnád, és a babának az a legfontosabb, hogy az anyukája kiegyensúlyozott legyen.Egyébként nekem is mindig akkor jutnak eszembe a kérdések amikor eljövök a dokibácsitól.Már olyan mérges voltam magamra, hogy odájig jutottam, ha eszembe jut egy kérdés azt leírom egy papírra, így legközelebb biztos, hogy megkérdezem.

Vigyázzatok magatokra!

Gigi
Gigi75
 


Sziasztok!

Gigi!
Köszönöm Neked is a bíztatást, hát lehet hogy tényleg sűrű volt a napom, azért kezdtem vérezni. Most már úgy néz ki, elállt, bár olyan furán feszül a hasam, úgyhogy fekszem továbbra is.
Remélem hallgat rám a kisbabám, és kibírja szeptemberig. Addigra már biztosan 2 kiló feletti lesz, akkor már nem izgulnék annyira.

Egyébként tegnap fogtam fel igazán hogy mi is vár rám (és mindannyiunkra, akik itt vagyunkKép )
Ahogy mentünk a kórházba, belémnyilalt, hogy mi van ha meg kell szülnöm?! Még annyira nem vagyok rá felkészülve. És nem tudom mikor is leszek valójában? Szerintem mikor majd tudatosul bennünk hogy beindult a vajúdás, mindenki izgulni fog, nem?

Annyira kíváncsi vagyok, Anitáéknál hogy történtek a dolgok!
Remélem minél hamarabb hallhatunk felőlükKép


Zsizsa!
Lehet már elkések a válasszal, de úgyis írtad, hogy nem adsz pénzt a védőnőnek. Szerintem sem kell, nálunk is volt már egyszer, és legutóbb mikor én voltam, mondta hogy most már mindig ő jön, én ne mászkáljak. Igazából ez a munkája. Én is csak megkínáltam üdítővel, és jót beszélgettünk. Megnézte hol lesz a pici, és gondolom szemügyre vette az életkörülményeinket.

Na megyek feküdni, üdv mindenkinek:
Vera (30+1)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!Kép

Vera
Örülök, hogy rendbe jöttél és elmúlt a vérzés.Kép Nekem is egy párszor átfutott az agyamon, hogy mi van ha előbb születik a baba és én még nem vagyok rá felkészülve. Lelkileg sem meg a szükséges dolgokkal sem. Már gondoltam, hogy lassan összeállítom a kórházi dolgokat, mert a férfiakra ilyen témában nem lehet számítani, és jobb ha azokat a cuccaimat hozza be amit én szeretnék. Amikor itt lesz a szülés ideje, szerintem már nem fogok annyira izgulni, olyankor már úgyis várja az ember, hogy túl legyen rajta, nem?

Én is várom már, hogy Anita jelentkezzen, de most még pár napig biztos kórházban lesz, utána meg lefoglalja a baba. Olyan jó neki, hogy már babázhat.Kép

Ma akartunk elmenni kiságyat nézni, de ebben az időben már nincs valami nagy kedvem hozzá.Kép

Vigyázzatok Magatokra!

Laura
Laura2
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: