Új privát üzeneted érkezett!

Már meg is sértődött az érintett...mert nekem csak MAJÁm van az övé a "Majácska"!

bombáz a privijeivel folyamatosan..meg a hülyeségeivel... hogy én bántom őt! és milyen igaza van!Kép
dius
 
 


Nem vagyok jóban vele csak néha beleolvasok más topikokba is...
Dia küldj emilt nekem és panaszkodj! Megígérem válaszolok! Kép

Ha az én torkom fáj és én vagyok taknyos, azért még sétálhatunk?
kingapocak
 
 


Csak nem Sunny adja már bölcsibe a gyereket???
Nekem igazán az volt a bajom, hogy annyian jöttek új mamik, nem is szívesen olvastam végig a hozzászólásokat, csak a lényegetKépKép de én nem sejtem ki megy az agyatokra, lehet, nem olvasom?Kép
hermi
 
 

 
 

Mayamami, már sejtem kiről van szóKép Írhattok nekem is nyugodtan mailt panaszkodniKép itt másképp nem működik a privi... de azt lehet még az NLC-n isKép
hermi
 
 


Kinga azért mert te szarul érzed magad..attol a Zsófi még akar sétálni!!! Kép

Hermi ne lődd a titkos beszélgetést!!
nekem elegem van a rangidős hölgyikéből . meg "zsanettből"!Kép
dius
 
 


Kezdek aggódni, Patrik ma még nem kakilt, ilyenkor már a második adag szokott jönni...
hermi
 
 


Na egyet már bizti tudok a kettőből, de a másikra csak tippem van.

Noémi, nekem is ez volt a bajom, szinte már csak az újak írtak, írnak, pedig engem jobban érdekel, mi van Veletek... Ennyi privit meg nem lehet írni!
kingapocak
 
 


Hali! Na vegre en is ide keveredtem. Tegnap este eltokoltem kb.- egy oprat, es bosszus voltam, mert a hulye yahoo nem mukododtt es nem tudtam belepni a babanetre es irni, csak olvastam. De most mar mukszik a dolog. Kép
indi1
 
 


most ugy érzem magam..mintha a régi barátnőim között ülnék..(akik ismerik a humorom!) és kávézás közben beszélgetnénk!Kép

HErmi biztos hogy nincs semmi gond a kisfiaddal..csak ettél valami oylat ami megfogta egy kicsit a hasát! vagy nem adtál neki almát vagy banánt?, az is megfogja!
nekem Maja meg délelőtt ujabban 3 adagban kakil..miota eszik gyümit!!Kép Kép
dius
 
 


Noémi, felültetem a kakimanót az intercityre, nálunk már úgyis elvégezte a dolgát.
Az alma fogja a hasat, szerintem ezért nem kakil annyit Patrik...
kingapocak
 
 


jaj, nem akartam, csak az ottani hozzászólásra reagáltam...
hermi
 
 


Ildi, szia! De örülök hogy te is itt vagy!
Képzeld tegnap végre meghaladtuk Andrisod születési súlyát mi is Kép Eszembe jutottál a mérlegelésnél Kép
kingapocak
 
 


hahó Ildi!!!
korrepetálhattál volna a mai vizsgára!!Kép

Kinga kire van a tipped????
megfelezem neked mint Vágó a Milliomosba:
1. rangidős
2. "zsanett" a Big Braderből!!!!KépKép
dius
 
 


Megfejtést már elküldtem az nlc-n privin! Kép

Ha nyertem elmegyek játszani a Vágóhoz Kép
kingapocak
 
 


Na, mostmár én is tudni szeretném, mi is volt a baj, Kati ha erre jársz, mi bántott annak idején?
Jöhet priv, vagy mail mindegy. Avassatok engem is beee lsz. sokszor nem olvastam vissza, csak az oldalt és beírtam amit akartam, mi történt a NLC-n?
Nina-baba beszél-beszél, aluszkálni nem akar, kicsit belegebbnek érzem, de bagamat is, megint bedáthásodtam.
cebe
 
 


olvastam!!!!Kép

de engem a legjobban a Zsani idegesit!!! főleg hogy pl. szegéyn Szutyi is miatta érzi magát rosszul..mert nem tud annyi mindent megcsinálni egy nap alatt mint ő!
és szeritnem is lehetetlen! én tegnap kitakaritottam..de már főzni nem volt időm csak este..mert ugye van egy angyalkám akivel foglalkoznom kell! és mi 90 nm-en lakunK! szoval volt munka bőven! de miért kell állandóan ezt hangoztatni??? na meg az éppen aktuális menses proglémájára sem vagyok kiváncsi..hogy buta felelőtlen csitriként azonnal szülni akar megint!!

na jó ez afórum szerencsére nem róla szól!!!Kép
dius
 
 


andrisom itt koveteli a magaet a karomban, megyunk szopizni.
Szeret itt lenni velem a gep elott. Kicsit koran kezdi.
Meg ki kell tanulmanyoznom ezt a babanetet. Kép
indi1
 
 


én is eltünök!! most már tényleg muszáj kézbe vennem a könyvet!!! brü-hü - hü Kép Kép Kép

de nem foglak titeket itthagyni ne izguljatok!! este jövök hogy hogy sikerült a vizsga!!!Kép
dius
 
 


Szia Ildi!
Hát lrhet ettem valamit, mert almát már 1,5 hete kap, de eddig nem volt gond...
na most már én is nagyon kíváncsi vagyok ám, ki a másik!
hermi
 
 


Mayamami, megy a drukk!
hermi
 
 


Dia! A nagy népi Kína összes termésével! (Ha nem megy valami, hívj fel Kép

Noémi kukk át! Kép

Kati remélem nem kapsz idegbajt hogy mennyit kell visszaolvasnod, de úgy megörültem a régi társaságnak!
kingapocak
 
 


Ez jó, szimultán nézem a két oldalt, sose tudom, hova írjak, de visszaolvasni csak ezt fogom.
Kipletyizős csajszik figyuzzatok, nehogy a másikba írjatok valami titkosat..Kép
cebe
 
 


Andi ne aggódj, oda nem pletyizünkKép
hermi
 
 


Andi, vannak még más smileaid is?
hermi
 
 


Na, először is már itt a topic indításakor elvesztettem a fonalat, addig jutottam, hogy valakikre bazi mérgesek vagytok, de dunsztom nincs, hogy kire, valszeg ez azért van, mert egy ideje hanyagoltam az nlc-t...

Mindenesetre örülök, hogy itt újra a "mag" összegyűlt, az nlc-n idegesített, hogy rólatok szinte semmit nem tudtam olvasni, mert olyan emberekkel volt tele, akiket én nem ismerek...

Noémi, ne idegesítsd magad Patrik nem kakilása miatt, Ármini is csinált már ilyet, van amikor naponta 4x kakil, van amikor 2 naponta...

Ja és az én Árminimet igenis meghatja a banán:-)))
sonee
 
 


nincs,, ezt egyszer azért mentettem el, mert nagyon tetszett, de a levelezőprogramomban vannak jópofák.. Incredi mail-ismered?
cebe
 
 


Beavatna engem is valaki a smile titkaiba? :-((( úgy tűnik ehhez egy kicsit béna vagyok
sonee
 
 


Szia Sonee! Most épp nyűglödünk... olvass egy kicsit vissza smile ügyben...
Andi, azt nem ismerem...
hermi
 
 


Jövök még, de most mennem kell, végre itthon van az Uram 2 napot, ezt vele szeretném tölteni, de legkésőbb pénteken jövök:-)))
sonee
 
 


Jajdejajdejó Sonee! Tegnap nosztalgiáztam délután amíg Zsófi aludt és kicsit visszaolvastam az nlc-n a június-júliust, olyan nosztalgiaérzésem lett - erre itt van mindenki újra együtt! Kép
kingapocak
 
 


Én is mindig a "régi időkre" gondoltam, és örülök, hogy másnak is ez hiányzott!Kép
hermi
 
 


Ha szeretitek a vizuális élményeket az Incredi Mail levelező progit ink{http://www.incredimail.com/, innen} ingyen letölthetitek, ebben vannak smyleik is, meg ugráló levelek, szép hátterek..
cebe
 
 


Ti is nagggyon hiányoztatok nekünk Kép Hogy van a kis Zsófi, a menyjelöltem? ;)

Tényleg mi újság Bettivel, Nyanycival, Minkével, Csokimaccsal?
sonee
 
 


Betti jön majd ide, de ha kilábalok a felsőlégúti miazmámból, holnap talizunk vele és Nórával Kép
Nyanycival Dia áll kapcsolatban, Csokicicával Betti.

Zsófi nő (igaz csak lassan), tegnap 4720gr volt és már 60 centi, kacag, emeli a fejét hason és hátára fordul. Vasárnap óta eszünk barackot, hogy legyen kaki, egyelőre szereti, cuppog a kanálon. És hálistennek az étvágyát is meghozta a gyümi!

Minike? Ti csak szopiztok még?
kingapocak
 
 


Kakimanó megérkezettKép Köszi!
hermi
 
 


sziasztok!

Úgy látom nem csak nekem volt a másikon bajom, csak én írtam le és én bojkottáltamKép

Azért jó érzés, hogy nem csak Nekem fájtak a dolgok, hanem normálisan gondolkodtam.

Én sem tudom a két nevet, mi lehet a megfejtés?

Kinga, ha nyertél Vágónál leírhatnádKép

Annyit nem tudok sajna írni,mint a régi szép időkben,mert a héten 2 dolgozatot kell összehoznom (ebből az egyik nagyjából kész) MA kell leadnom egy statisztikát, jövö héten meg már vizsgázom...

amúgy kiokosíthatnátok az itteni dolgokról,mert alig találtam meg, hol kell visszaolvasni...beszőkültem??


Megyek Nóra vár. Este benézek, reszkessetek!!!

Csokiék már kifelé a takonyból vannak, sajna jövő héten már nem tudnak jönni HozzánkKép
stahl28
 
 


Szia Betti!
A lap tetején van az archiv, ott lehet visszaolvasni... bal oldalon Dokumentáció/Formázás, hogyan kell használni a képeket, meg ilyenek, mást én se tudokKép
Puszi Nektek és Csokiéknak is!!!!
hermi
 
 


Betti, holnap elmondom élőben! Isteni a mézes hársfatea, múlik a torokfájásom! Kép Jujj de várom a holnapot!
kingapocak
 
 


este előtt...KépNóra elaludt!Már annyiszor akartam írni, hogy ha valakinek problémája támad a kanállal, hisz már annyi jó kis barack és almaevő ifjúnk vanKép

Ajánlom a Chicco szilikonos kanalát.A fogója műanyag, de ami a gyerek szájába kerül, olyan anyagból van,mint a cumi! Nálunk bevállt. Igaz a doki 2 hete minden pillanatra ígéri a fogakat, de tegnap megállapította, habár nagyon előrhaladott, de ha a múltkori tali óta nem jött ki,akkor még akár hónapok is lehetenkKép Jó mi?
stahl28
 
 


Sziasztok!

Benéztem az nlc-re, erre csomó ismeretlen nevet látok, de aztán megnugodtam, hogy nem tüntetek el. Kép
Most egy kézzel írok, elég nehéz, de a Gergely majdnem két óra üvöltés után most aludt el a kezemben. Nem tudom mi baja lehetett, nem szokott ilyet.Kép Bár ma még nem járt felénk a kakimanó...remélem, hogy csak az és nem más gond lesz...

Olvasom, hogy adtok már gyümölcsöket, a csak szoipztatott babáknak is? Mikortól?
Mi még csak szopizunk és három és fél hónaposak vagyunk.

Miket kapnak a picik karácsonyra majd?
A Gergelynek eddig a nagyim nevében vettünk játszószőnyeget.Kép

Na, most le próbálom tenni és ha visszajövök akkkor sikerült, ha nem jövök, akkor sajna nem
sikerült, de akkor is majd visszanézek később, ha már idetaláltam. Kép
Minke
minke
 
 


Letettem.
Sonee, mindig eszembe juut, hogy együtt "készültünk" is fel. Kép

Képzeljétek, már 734O g volt hétfőn, hogy hova hízik ez a baba. Már 74-es rucikat hordunk.

Neke is az az Incredi mail van, én nagyon szeretem. Kép Az öcsém nem, meg egy páran még ezt mondják, hogy nekik az internetes kapcsoltukkal ezer év a levelek letöltése...

ÁÁÁ, felébredt...jé, de nyugi van és rotyogtat...

A gyümiket amiket adtok üveges babakajók, vagy igazi gyümik?
minke
 
 


Szia Minke, éppen most írtam neked levelet. Kép

Jó hogy jöttél!
cebe
 
 


Cebe Kép

Friss kép, megnézem fel tudom-e tenni. KépKép
minke
 
 


Cebe, hova írtál? Az nlc-n privibe,vagy mailbe mert sehol semmi. Kép
minke
 
 


Aztakutyafáját, de szigorúak vagyunk.. Kép
cebe
 
 


A freemailes címedre.
cebe
 
 


Szia Minke!
Fülig ér a szám mert lassan újra együtt a régi csapat! (Andi hogy kell ilyen füligérős jelet? Kép )

Nagyon csókos szája van Gergelynek Kép

Mi még csak kóstolgatunk baracklét, üvegest, de ha megy majd a pép is, akkor jön a fagyóból az eltett.

Itt volt a Csőművész kolléganőm (civilben, nem szolgálatban) látogatóba, utoljára újszülöttként látta Zsófit 2 órásan és meglepődött mekkora lett...
kingapocak
 
 


még Bede, Fóka Kinga, MAckólak Évi, hiányzik! aki eszembe jutott. Bocs ha kihagytam vkit!

Nálunk kiette Nóra a fagyót barackilag,megg a nagyiét isKép( Tud valaki vhol mirelit barackot?
stahl28
 
 


Sziasztok!
Nem kapok idegbajt a visszaolvasástól, mert titeket szívesen olvaslak! Kép
Biztos lehetett volna máshol is nyitni új topicot, de ahol néztem, ott a teljes névre is kíváncsiak voltak, azt meg nem akartam megadni.
Elővettem egy régi listát és mindenkinek írtam privit azok közül, akik szerepeltek rajta. Remélem mindenki idetalál!

Köszönöm a névnapi jókívánságokat!

Ja és nem akartalak elrabolni az nlc-ről titeket, de nem szerettem volna, ha a rőgi társaság szétmegy. Bettivel meg Csokival már korábban beszéltünk róla, hogy indítsunk máshol beszélgetést. Nlc-t azért akartam hanyagolni, mert oda könnyen eltalálnak mások is és akkor magyarázkodhatunk...

Még én sem ismerem az itteni rendszert...

Jó nagyot sétáltunk hármasban, Sára kapott egy tornáztató állványt és megijedt tőle. Túl hangos neki, de már kezdi érteni, miért is van! Kép
Tegnap meg voltunk baba-mama tornán! Most ennek megfelelően izomlázam van. Séta után apa és lánya kidőltek...

Ja és tegnap kaptam egy nagy csokor rózsát! Olyan szép!

Jó, hogy ide közvetlen fel lehet tenni képeket! Megnéztem Patrikot és Gergelyt is! Tüneményesek!
mankati
 
 


Nesó kimaradt, meg Szutyi is! Kati ugye hívtad őket is?

Betti, sasolom majd a hűtőládákat a boltokban, hátha pl. a Kaisersban van barack, ott annyi minden van!
(Különben az anyukám telcsijéről írtam, ideiglenesen nálam állomásozik.)
kingapocak
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: