Új privát üzeneted érkezett!

móni,
igen,ezt jól összefoglaltad :lol: de kiegészíteném még azzal mikor a kismama már bálna és gurul és megkérdezik hogy csak nem babát vársz :x vagy hogy te még nem szültél meg :lol: :lol: :lol: ezek még a kedvenc kérdeseim közé tartoznak.egyszer egy babát várok kérdésre egy laza napomon azt válszoltam hogy ááááááááááááááááááá,dinnyét csempészek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Nem tudok aludni :? , drágám valamit motyogott mellettem erre kirepült az álom a szememből!!!! :lol:

Gigi:írtam pár topikba :oops: :mrgreen: , de nem nagyon "ugráltam" a biztos pont a 2006. tavaszi topikosok tápszeresei, aztán Élet a vetélés után, Otthonszülés meg kell-e harmadik gyerkőc(na nem ez a cím, de most nem tudom)...na ilyenek!!!
Én szerintem olyan kíváncsi vagyok, hogy nem tudom nem megkérdezni ha már látható a bébi neme :oops: , persze teljesen mindegy :lol:

És ha arra nem készített fel senki, hogy más lesz ez a várandósság akkor arra felhívnám a figyelmedet. hogy 4-esben sokkal jobb mint hármasban!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Persze az elején nem volt gyalogmenet, de aztán valami csoda :wink: , persze leamortizálnak a kölykök teljesen, de sokkal több a szeretet és az is egy plusz boldogság ahogy egymást szereti ez a két kis gézengúz!!!!Szóval erre készülj: a sok-sok boldogságra!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Meri:nyugodtan kívánhatsz bármit, csak túlélem!!!! :roll: HA nem jelentkezem akkor még mindíg kísérleteznek a vénám eltalálásával!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én sem birok aludni...
de már szinte mindenki alszik a topicocban...sehol nem jön válasz!
Van egy jó storym! :lol:
33 héten jártam,mikor a dokim elküldött terheléses vizsgálatra,mert nagyon felment a vérnyomásom.Rendes esetben 99/70 volt,de abban az időben 160/90 is volt...
Rám tettek 1-24 órás vérnyomás mérőt!!!
Vissza mentem,levették...
Vártuk a Dokit,hogy megnézze az eredményem,behívott minket!Közölte velem ,hogy nem árta egy kicsit lefogynom,mert a 165cm-hez súlyos a 78kg :oops: :oops: :oops:
Én megsem birtam szólalni...mire a Párom:Mennyi lenne az ideális?60-65! :shock: :shock: :shock:
Úristen!70kg-ossan lettem terhes! :shock: :cry: :cry:
Elkezdtem sírni...Mire a Párom megkérdezte a Dokit,hogy az nem lenne ártalmas a Babának???

BABÁNAK?JÉZUSOM!ANYUKA!MAGA TERHES????
A lapon nagy betűkkel rá volt írva.... :lol: :lol:
Azóta,ha meglát az utcán,mosolyog és megkérdezi,miújság a babával???
Vendég
 

 
 

Móni: :lol: :lol: :lol: :lol: ez aztán nem semmi :lol: :lol: :lol: :lol: , de ha nem is látta a papíron egy 33 hetes várandós kismama másképp néz ki, mint 1 elhízott!!!!!! :shock: :shock: :shock:
És az a súly/cm arány szerintem nem durva!!!!
Én el sem mondom mennyi vagyok :oops: :oops: , csak a Meri tudja, de ő megért....azt hiszem :oops: :lol: .
Na lassan megyünk, mert már hajnalban is éhen akartam halni :shock: , csomizok magamnak kaját, mert utána meg "bótba" megyünk!!!!Na írjatok sokat, legyetek szépek és okosak!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gigi, igaz, a kerítéssel van a gond. :lol:

Móni, most, hogy így mondod, téééényleg: eddig azzal nem hagyott békén a család, mikor jön már az unoka... Most, hogy úton van, már nem ezzel vannak elfoglalva, hanem, hogy "ugye azért tesó is lesz majd?" :evil: :evil: :evil:
Jó a sztori!! :lol: :lol: :lol:

Persze, Meri megérti a súlyproblémákat. :lol: Meri 158 centi, és 86 kiló volt a terhessége előtt. Persze ez neki sosem volt probléma. Ezen csak mások tudnak problémázni. :lol: Viccet félretéve, a dokim sem ezzel volt elfoglalva, nem rémítgetett halálra már előre, sőt azt is mondta, egyek nyugodtan, a hízás a terhesség alatt nem ettől függ, alkati kérdés. Úgyhogy most a 19. héten lassan újra elérem a 86 kilót. :lol: :lol: :lol: És remekül érzem magam! :D

meri
 
 


Most nézem, Márti: ez van a hozzászólásod mellett: Elküldve: 2007 Július 10 Kedd - 17:06 :lol: Úgyhogy lehet, hogy nem is reggeliztem olyan későn a múltkor. :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Most nézem, Márti: ez van a hozzászólásod mellett: Elküldve: 2007 Július 10 Kedd - 17:06 :lol: Úgyhogy lehet, hogy nem is reggeliztem olyan későn a múltkor. :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Na megjöttünk, még szerencse, hogy a fiam rámcuppant :lol: így egyből előre hívtak, majd be is tessékeltek :lol: , ügyes volt a néni eltalálta, de azt hiszem jól belém döfte, mert kezd fájni!!!!
2 hét múlva lesz meg az eredmény :shock: :shock: :shock: , persze jobb későn, mint soha nade akkor is!!!!

Meri:néha mókázik a babanet a dátumokkal ne lepődj meg!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


bmo,
na akkor megvan honnan ismerős a nicked, én rídolni voltam a vetélés utáni topicban :cry:
igen ezzel én is így vagyok hogy nem bírom nem megkérdezni a nemét :lol: :lol: :lol: és nem azért mert nem mindegy hanem mert hát úgy vásárol az ember lánya :wink: meg hát ugye egy csomó névre szóló kézimunka amit csinálok folyton az ivadékoknak...... :oops: és az persze idő míg elkészül :roll:

biztos vagyok benne hogy jobb négyesben mint hármasban :lol: inkább az árnyoldalára készíts fel mert hát álmodozni azt szoktam magamtól is :oops: és hát ötösben még jobb mint négyesben :lol: :lol: :lol:

tegnap közölte az orvosom mikor a harmadik gyerekre terelődött a szó hogy ő biztos benne hogy nem a harmadik lesz az utolsó nálunk :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vajon honnét veszi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

móni,
ez de durvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:

most el mert ivadékom igényel de jövök vissza még 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Csak jöttem képeket mutogatni :oops: Aztán visszaolvasok!
Csak gyorsan annyi, hogy Márti, éééédes a pocakod nagyon, és csinos vagy!! :)

Kifotóztam a dvdről 1-2 képet, nem a legjobb, de azért kivehető rajta minden sztem :roll:

Itt a keze a szája elött van:

Kép

Itt pedig elege volt már, és tekerte a fejét hátra 8) A szép nyakát de megcsókolgatnám :mrgreen:
Kép

Ez egy mai friss kép rólam:
Kép

Ez pedig vasárnapi:
Kép

Este jövök!
Vendég
 


Márti, örülök, mhogy túl vagy a szurkapiszkán. :D De így kimagyarázni azt, hogy betolakodtál mások elé... :lol: :lol: :lol:

Gigi, nem akarod megmutatni, mi mindent készítesz?

Anna, tündéri a pocakod!!!!! A képeken sajna nem nagyon igazodom ki. Ti nem úgy szoktatok kiszedni videóanyagból képet, hogy kivágjátok?

meri
 
 


Anna:én látom amit látni kell, nagyon édes!!!!!! :wink:
A pocid sem semmi, már csak 80 nap!!!! :lol:

Gigi:na igen az eleje nem volt könnyű, a lánykám mindíg akkor igényelt amikor a picinek is kellettem volna és ugye egyik manó sem a türelem mintaképe ilyen korban főleg egy újszülött.Az elején nem voltam egyedül, de utána sem volt nagyon könnyű, és tudod mikor volt az áttörés :idea: , mikor rájöttem, hogy lehet egyszerre 2 gyereket vígasztalni, ölelgetni, puszilgatni!!!!! :wink: Na ez sokat segített!!!Aztán paráztam még a szobatisztaságtól, mert a lánykám épp akkor jutott el odáig mikor a kicsi született, de ezt is megoldottuk....bár emlékszem sokszor volt, hogy a Szoninak lent a kertben jutott eszébe , hogy kakilnia kell így a 2 gyereket a hónom alá csaptam és rohantam fel velük, na ez így utólag rettentő vicces :mrgreen: , de épp akkor a nem tudoménhánylépcső után örültem,. hogy még élek!!!! :lol:
Ja és onnantól lett igazán jó ahogy a Szoni is tudott valamit kezdeni a Zsombival, szóval nem csak aludt-meg evett a drága, szerencsém van a lánykámmal nagyon segítőkész és gondoskodó, igaz néha kinyírják egymást, de ez még belefér!!!!
Na ez jó hosszúra sikerült!!!! :oops:

Meri:aztán észre vettem, hogy ki volt írva, hogy kismamák és kisgyerekkel érkezők elsőbbséget élveznek :lol: szóval én duplán megérdemeltem, sőt volt nálam pár gyerek :mrgreen: , legközelebb nem leszek szívbajos!!!! 8) :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nálunk nincs ilyen. Engem a múltkor majdnem meglincseltek, de ezt már meséltem. :lol: Viszont valahogy megpróbálom elkerülni ezt a terheléses cukorvizsgálatot... nálunk ez háromszori megjelenést jelent. Ááááááá!!!! :evil: Nem tudjátok véletlenül, ez kötelező????? Mert meg tudnám otthon csinálni... Ja múltkor anyukám megmérte a vc-szintemet kaja után 2 órával: 5,4 volt. Még éhgyomorra is tökéletes. :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


bmo,
igen,ilyenekre gondolok én is :lol: :lol: :lol: dehát mindent meg lehet oldani :wink: remélem mi is hamar belerázódunk 8) bár enyim fiú már eleve "nagy" ugye...a kisebbekre közli hogy nem szeret velük játszani mert úgy játszanak mint egy csecsemő :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: és hát tipikus anya élete értelme gyerek :oops: :oops: néha tényleg úgy várja már marcit,aztán meg olyan undok tud lenni :roll:

sztory:hétvég kerti parti még mindig :lol: :lol: :lol: sajnos előfordul hogy bálint verekszik :cry: :cry: :cry: soha nem hagyjuk szó nélkül meg ugye el van magyarázva hogy nem szabad meg miért nem szabad ectect,mi sem verjük egymást és mégis jön neki vhonnan :? :( és hét hétvégén csask annyi láttunk hogy egy másik kisfiút meglökött.és ugye odahívtam magamhoz és elkezdtünk beszélgetni...erre közli a fiam,hogy "de anya,a kisebbeket nem bántom,én csak a nagyokkal verekszem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:és a kiskrapek frankón egy hatévessel akasztotta össze a bajszot :shock: :lol: :lol: :lol:

meri,
de szívesen lefotózom a műveimet ha hozzájutok egyszer és tudom hogy érdekel titeket :wink:
vércukor:soha semm nem kötelező ezt jó ha tudod!!!!!!!!!!enyim doki aztán tényleg csak azt csináltatja amit kell és aminek van értelme de ezt még ő is nagyon fontosnak tartja :roll: emlékszel hogy meséltem hogy én is megpróbáltam elsunnyogni és miután elmagyarázta hogy miért is szükséges már nem is jutott eszembe hogy vhogy elkerüljem :wink: úgyhogy ha megfogadsz egy tanácsot akkor nyeld le szépen ezt a békat és csináltasd meg mert nem játék.......

anna,
én is látok mindent és nagyon helyes a fiatalember :lol: :lol: :lol: :lol: és a pocak is tök szép :D az első képen az ott sima farmer rajtad??????????????????????csak csípő???????ha igen akkor hagy a fenébe megy rád :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: ?én is próbáltam és nekem semmi nem jó így hogy has alatt hordom :cry: :cry: kivéve a szoknyákat mondjuk :wink:
Vendég
 


Gigi:Engem is érdekelnének a műveid!Imádom a kézimunkákat!!!

Anna:Nagyon szép a pocid!Irigyellek,de majd én is 3-4 év múlva!!!
Én most 165cm és 60 kg vagyok!Már jóval a régi súlyom alatt!Gréti nagyon aktív,meg most nem olyan rég hagytuk abba a szopit!A szopival is sokat fogytak!!A terhesség előtti ruháimat,szinte mind be kell vetetni...Hál'Istennek!
Egész nap megyek a Lánykával..Egy örökmozgó...
Nagyon szeretne kistesót,mióta tudja mi az,mert a szomszédban van,ki most 1 éves lesz...Így mikor kérdezzük,hogy szeretnél-e kistesót?
IGEN!
Milyet?Fiú,Lány?
KICSIT,SÍRÓS-NEVETŐST.CUMIST!BÜDÖSSET...
Ugyanis általában,ha mi ott vagyunk Mesi szinte mindig kakail...Gréti meg aszisztál...Viszi a pelust,törlőkendőt,krémet!
Imád anyáskodni!
Vendég
 


Gigi, félreérted, nem a vizsgálatot nem akarom. Csak úgy gondolom, hogy ez otthon elvégezhető, nem kéne órákat töltenem a hülye rendelőben. Erre gondolok csak: hogy kell-e hivatalos papír róla. ;)

meri
 
 


Meri:Egy másik topicban láttam a kis Pocaklakódat...Tündéri...
Vendég
 


meri,
ja jó,mert én magát a cukros vízet akartam elbliccelni mert durva emlékeim voltak róla :roll: :oops: :cry: de mondjuk bnél nem egedték betenni a citromot sem és fél liter vízhez keverték a cukrot :shock: :shock: :shock: jóhogy két órán át koncentráltam hogy ne okádjak :? most meg eleve két deci volt a folyadék,ebből egy deci víz egy deci citromlé :wink: itthon bekeverhettem és betettem a hűtőbe előtte így még hideg is volt :lol: szóval most maga a lötyi nem volt életveszélyes,mondjuk kb egy órával utána (gondolom mikor a cukor a csúcsra érhetett) most is rosszul voltam :roll:
azt hogy mennyire hivatalos lelet kell róla az dokira válogatja,beszéld meg a tieddel!!!!!vhol pl azt olvastam hogy ennek a vizsgálatnak vénás vérvétel útján kell megtörténnie mert......na nekem pont tesztcsíkkal csinálták :lol: :lol: :lol: :lol: szóval minden dokifüggő meri 8)

móni,
volt idő mikor én is sok korkülönbséget akartam a két gyerek között.....most meg már ezt a3 és fél évet is sokallom ami lesz :roll:a harmadikkal tuti nem várunk ennyit :wink:
érdekes de én is sokat fogytam szülés után és most pl 6 kilóval kevesebb voltam mikor terhes lettem mint bnél.

na akkor igyekszem télleg lefotózni a műveimet 8)

most el ajtót nézni meg melózni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Titeket nem visel meg ez a hülye front? Én egyfolytában aludnék...
Köszönöm szépen Gergő nevében is a dícséreteket :) :) :)
Gigi, igen ez sima farmer, és csípő. De ez az egyetlen farmer ami kényelmes, a többit már én se tudom hordani, pedig csak csípő farmerjaim vannak.
És én is nagyon kíváncsi vagyok a művekre :)
Reggel arra keltem, hogy úristen elaludtam, aztán rájöttem, h nem beszéltük meg végül, hogy mi lesz a relaxal kapcsolatban :roll:

Márti, lehet, hogy valamit félrenéztem, de Te otthon fogsz szülni? :) :) :)

Móni, aranyos lehet nagyon ahogy Gréti asszisztál :)
Én 172 magas vagyok,és már 73 kiló :cry: De nekem az 1. 3 hónapban jött fel sok, mert akkor a hányingert csak az evés mulasztotta el :cry: Kapok is állandóan emiatt a dokimtól, pedig soha nem voltam nádszál vékony. 65ről kezdtem a terhességet.

Meri, hát sztem ez a cukros terheslés mindenhol kötelező... :cry:
Nekem 2x kellett volna menni, de a 2.ra azt mondta a doki, hogy mivel jó lett az 1. hagyjam nem kell elmenni, pedig azt már én is megihattam volna otthon, csak reggel és utána kellett volna bemenni vérvételre.
Nekem vénásan nézték, nem tesztcsíkosan.
És sztem tuti, hogy ezt mindenhol dokumentálják is.

Puszi!
Vendég
 


Meri:szerintem is kötelező!!!Nekem a Zsombival nagyon macerás volt, mert vittem magammal a Szonit is emlékszem szakadt az eső végig, aztán ugye várhattunk még nem tudom hány órát a második vérvételre..... :evil: király volt!!!!

Gigi:Bálint megy oviba????Nekünk ma lesz a szülői!!!
Na fotózz gyorsan!!!!Gyorsabban :mrgreen:

Anna:igen itthon. 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Húú Márti, de jóóó :) És ez hogyan működik? már ha nem baj, hogy így kérdezősködöm. Lesz melletted dúla? vagy Geréb Ági? Én is szívesen szülném itthon a következőt... Csak az a baj, hogy itt a 2. emeleten 1000 szomszéddal lehet, hogy nem venné ki magát olyan jól.. De az elgondolás nagyon tetszik. Irígykedem.. 8)
Vendég
 


Anna:írok pü-t!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Móni, köszi. :oops: :D Ide nem tettem fel képet??? Hm...

Anna, igen aktuális a kérdésed: kereken délben keltem ma. :lol: De nagyon kínoz ez a nyavalyás allergia!!! És ettől is álmosodom, kevés oxigén jut be az orromon. :lol: :lol: :lol:

Szóval akkor úgy tűnik, kénytelen leszek kijárni ezt a cukros hülyeséget... :(

Gigi, Márti, puszi nektek is. :D

meri
 
 


Véletlenül sem szeretném reklámozni a hölgyikét, de szerintetek ezzel a stílussal el lehet adni bármit is??? :lol:
Eladó a képen látható Bebe Confort bébi komp.
1 gyerek használta több hónapig naponta többször is. (azért vettük neki)
Tálcájáról a zenélő forgó csörgők le fel szerelhetők.
Magassága állítható, szőnyeg is beszerelhető a baba lába alá és a komp talpai hintáztató funkcióba is állítható.
Lépcsőstoppos.
Ára: 5.000.-Ft (15.000.Ft-volt az új ára)+post költség. Amúgy Budapesten átvehető.
A kompot nem tartom, se estig se reggelig. Se barátnőnek, se szomszédnak, se amíg a pároddal megbeszéled.
Nem mérek, nem készítek alulról , felülről fotót.
Az jelentkezzen érte, aki már tudja, hogy lánya avagy fia fog születni, aki tudja, hogy ilyet szeretne és van rá ennyi pénze.
Azok kedvéért akiknek fekete fehér a képernyője, a színe kék (világos és sötét) és sárga.

A kép hátterében lévő babakocsi PPPL , nem eladó!

Szerintetek mi baja??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Meri:csak ennyire kedves!!!!! :shock: :roll:

Basszus mindjárt elalszom olyan fáradt vagyok aprónép meg most ébredt :shock: :roll: , nem baj majd elszom a szülőin!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, azt értem, hogy Márti szülőire ment. De hol vannak a többiek????????????????????

meri
 
 


Szerintem kiálltak az esőbe!!!! :wink:
Én esőben sétáltam az oviig, tök jó volt imádom az esőt!!!!
Kosár lett a drágám jele, hétfőtől indul a beszoktatás, csak még azt nem döntötte el , hogy jóapjával vagy velem akar menni..............aztán majd mehetünk családostul :mrgreen: , na olyan biztosan nincs!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


anna,
kerestelek tegnap msn este de nem voltál :( a jövö hét elég tutinak tűnik relax szempontjából,állítólag hétfőn szerelik a redőnyöket is :roll: mert hogy ugye ez az egyetlen de nyomós akadálya lehet csak :roll: :oops: anyummal lezsírozva és azt mondta menjünk nyugodtan és érezzük jól magunkat :shock: :lol: :lol: :lol:

bmo,
nem :? :oops: ahova szerettem volna oda kevés volt a protekcióm :oops: így nem vették fel.most meg már én is úgy gondoltam hogy nem akarom :roll: eleve évvesztes a juniussal.....tehát vissza kéne tartanom és ugye kétszer járná a kiscsopit...és hát én is kicsit kényelmes vagyok az igazat megvallva mert hát lezongoráztam magamban hogy tél van,hideg van,van egy pár hetes babám és így kéne b-t időben eljuttatni oviba.....marcus vagy felébred akkorra vagy nem,vagy befejezi a szopit vagy nem,b vagy hazahoz minden szirsz@r fertőzést egy pár hetes babához vagy nem......... :? így hát nyert az hogy itthon marad még egy évet 8) mondjuk persze eszembe jut néha az is hogy aranyat érne az a napi 3 óra amit most még magamra,később meg marcira fordíthanték kizárólag dehát buktuk úgyhogy próbálom a legjobbat kihozni belőle.......

meri,
hirdetésen úgy röhögtem hogy marci felébredt rá :lol: 8)
ha kell babakocsi és bergon típusút szeretnél mi eladjuk a mienkét...... :oops: szólj ha akarsz róla képet látni....


na és akkor holnap fotóművész leszek ígérem :mrgreen:

amúgy Én dolgoztam ma egész nap :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na jó,közben láttam álmaim üvegét a bejárti ajtómba :lol: 8) már csak ajtó kéne hozzá :roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Márti: kosárka lett a drága? :D

Gigi, már van kocsink. :oops: Miért adjátok el? Előbb is mondhattad volna. :)

meri
 
 


Sziasztok!

Meri, ez a csaj :lol: :lol: :lol: nagggggggyon durva, az ilyenektől mentesen az isten :lol:

Gigi, ne haragudj, mostanában már 9kor legkésöbb 10kor elalszom... gondolom a front miatt, mert a drágám is alig akar mocorogni.

Márti, kosár :lol: de jóóó :lol: Én már előre rettegek, hogy mi lesz ha a fiam oviba kell menjen.. már a szagától ráz a hideg :oops: Iszonyatosan utáltam oda járni... :roll: Lehet, h már írtad :oops: , de Szonja várja már?

Szerintetek létezik az, hogy Gergő naponta többször csuklik? vagy csak én gondolom? Napjában legalább 2x érzek az alhasamban lüktetést :roll: pár percig tart... ez vajon az? mert kezd előtőrni a hipohondriám :mrgreen:

Puszi!
Vendég
 


Anna:Zsombi is csuklott sokszor, egyszer az NST alatt :lol: , amikor megszületnek akkor is sokszor csuklanak, vagyis enyimek azt tették!!!! 8)
Szoni várja nagyon, és velem akar beszokni na én ezt nem várom!!!! :roll: :oops: Apja sokkal jobban eljtátszik velük, jó elhiszem, hogy én vagyok a BIZTONSÁG, de majd még megpróbálom apjára dumálni!!!! :wink:

Gigi:én értem amit mondasz az ovival kapcsolatban, mi bölcsibe akartuk adni a kiscsajt, de nem vették fel, mert ugye itthon vagyok, ennek így utólag örülök is, de most már annyira igényli a gyerektársaságot és annyira nem tudok vele mit kezdeni itthon :oops: ............mert ugye festést meg ilyen izgi dolgokat nem tudunk itthon művelni, mert a Zsombi még a falat is kipingálná :roll: :shock: , én most örülök, hogy megy közösségbe!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Anna:mivel én így tudtam, hogy akkor épp csuklik mondta a nő aki a vizsgálatot csinálta, szóval tudom,,hogy akkor kopogás szerűt éreztem!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Gréti is sűrűn csuklott.A pocimban is és most is!
Most főleg,ha jókat nevet valamin..
Vendég
 


Sziasztok!

Móni, Márti: oké, köszönöm a megnyugtatást! Igen, tényleg ilyen kopogás szerű a dolog 8)

Márti, ez a beszoktatás tényleg nem lehet egyszerű... főleg, hogy ott van Zsombi, meg a kis pocilakó is :roll:

Meri, Gigi, hol vagytok? :evil:

Tegnap este olyan aktív volt a gyerekem :lol: annyira forgolódott, kezemet is elrugta... Annyira szeretem, az estéket.. olyankor minimum 1 órát elszórakoztatjuk egymást :)
Márti, Te hányadik héttől érezted a mozgást?
Ja, és Meri, ma azt álmodtam, hogy lányom született :lol:

Na puszi, és írjatok!
Vendég
 


Szép estét mindenkinek, látom zajlik a hétvége!!!! :lol:

Anna:én már éreztem korábban is valamit, de biztosan csak most a 16-dik héttől állítom, hogy a kistesó tornázgat!!!!
Annyira jó érzés, de olyan érdekes, hogy ő pont fordítva csinálja mint a másik 2 manónk még pocakban:ha odateszem a kezemet NEM mozdul és mikor elveszem akkor fickándozik!!!!! :shock: :lol:
És izgulsz már?????Ki lesz a szülésnél veled?????

Meri:??????????? :shock: :shock: :shock: Merre vagy??????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Húú, Márti de jó, h írtál.. már azt hittem ez a topic is meghalt :cry:

Jó, hogy már ilyen korán érezted :) én a 20. héten lettem figyelmes a buborékokra, elötte csak ilyen kaparászást vagy nem is tudom :roll: Mostanra meg már nagyon bevadult 8) Igen, nekem is ez van, hogy ha odateszem a kezem, akkor még jobban mozog, meg kinyomja a nemtudommilyét :lol:
Szülés: RETTEGEK :lol: de komolyan... pénteken ültem és egyszer csak bevillant a fejem fölött a villanykörte, h úristen hogy lesz, mi lesz, ANYA leszek :idea: és bevallom, bepánikoltam... nem a fájdalomtól félek, bár az ismeretlent sose szerettem... hanem a lelki megpróbáltatásoktól inkább. Egyenlőre úgy néz ki, h apa bejön velem, de az is lehet, h egyedül leszek, és akkor anyukám lesz benn velem a vajudás alatt, aztán majd kikűldöm... Húú, utolsó egyedül töltött heteim ezek... normális, h ilyenekre gondolok? Már tök lelkifurdalásom van emiatt ... néha a sírás kerülget, és rémálmaim vannak, h elakarják venni tőlem a picit, meg h kiesik csak úgy, és nem látom sehol... egyfolytában keresem Őt álmomban. És ilyenkor mindig mondom neki magamban, h lécci mozdulj meg, és meg is mozdul a drágám 8)

Meri, Gigi, Móni merre vagytok????
Vendég
 


Anna:tök normálisak ezek a gondolatok; akkor kéne aggódnod, ha nem törnének rád ezek a félelmek!!!! :wink:
Minden rendben lesz, ez biztos, a szülés fájdalommal jár ez tutifix és minden fájdalommal közelebb jutsz ahhoz, hogy a karjaidban tartsd a babócát!!!! :lol:
Na igen és lelkileg............jó nekem volt a dperesszió szóval ennyivel nehezítve volt, de előtte senki nem mondta, hogy MENNYIRE NEHÉZ LESZ, az a nagy felelősség az ember nyakába szakad és leginkább anyáéba, mert ő eteti és ő van vele egész nap, szóval ezt fel kell dolgozni..szerintem!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bocsika, a szokásos autóversenyes hétvége. :oops: :lol: 8) HUlla vagyok, holnap igyekszem jönni. Puszi mindenkinek!!! :wink:

meri
 
 


Sziasztok!

Meri írj majd milyen volt a 7vége 8)

Márti, igen biztos vagyok benne, h nem kevés időbe telik ez majd nálam is mire hozzászokom az új életemhez. Már előre látom mi lesz: Anyámék hazahoznak a kórházból, betesszük a gyereket az ágyba, anyukám közli, h na jól van, vigyázz magatokra, bármi van hívjál, puszi, és becsukják az ajtót :lol: És mivel én hajlamos is vagyok a depresszióra, ill pánikbeteg is vagyok... háát mit ne mondjak... szép kilátások :roll:
Na elég a panaszkodásból, Gergőkémet imádom, és biztos vagyok benne, h élvezni fogom az anyaságot, amint elhiszem magamról, h képes vagyok helyt állni, és jó vezetője lenni a fiamnak.

Ti nem jöttök el a következő bababörzére?

Jaaa, Márti, megkaptad a privit?

Na puszi!!!
Vendég
 


teszek pocakképet:
Kép


ezt a jó kis felsőt kaptam ma a kínaiban :mrgreen:
Kép


Lánykám szerencsésen túl van az első ovis napon, csak akkor sírt mikor eljöttek :wink: , ma csak délig maradt bent apukájával, holnap már ott akar aludni :shock: :lol: !!!
Úgy örülök, hogy ilyen jól viselte!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Anna :31-én kaptam az utolsó privit tőled!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Csajok, ne haragudjatok, a mai napom is nagyon hosszú volt... Nincs már erőm írogatni. HOlnap dokikhoz szaladgálok, nem tudom, milyen állapotban leszek estére. De ígérem, ahogy lesz egy kis energiám, mindent bepótolok!!!
Ja, Anna, nézz be az indexes fórumra, láttam ott neked való nacit!
Pusza mindenkinek!!!!

meri
 
 


Na mi a helyzet még mindig az esőn álltok??????????????

Gigi:hova tűntél????
Többiek????????????? :roll: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


hali,
itt :x
ha elkezdem mesélni hogy először nem volt gépünk,azán má netünk se aztán meg jött a köműves meg az ács meg a bádogos meg az ablakos akkor ezzel nem mondtam még el mit érzek :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: úgy érzem sosem lesz ennek vége :cry: és ezt má nem egy 7 hónapos kismamának találták ki :roll: :oops: :oops:
Vendég
 


Gigi:elhiszem, hogy kivagy :? , mikor mi újíttatuk a kérót, nem voltam várandós, de én is utáltam!!!!
ÉS Bálint hogy bírja??????

Anna:azért majd figyelj magadra szülés után, de biztosan rendben lesz minden!!!! :wink:

Meri:elraboltak vagy mi van????????????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na sziasztok!
Tegnaptól fekvésre vagyok ítélve: antigravitációs terápia... Szóval a kis bébi nagyon lent van, nagyon nyomja a méhszájat, ami így most (minimálissal ugyan - köszi...) eltér a normálistól. Az, hogy ez egy alkati dolog-e és ígyvan rendben, vagy egy romló folyamat eleje, majd egy hónap múlva derül ki... Addig fekvés. Ma ettől kicsit be is pánikoltam, bőgtem vagy egy órát, de már lenyugodtam... Azért nem bánnám, ha ti is megnyugtatnátok egy kicsit... Na mára ennyi. Bocsi, majd jövök még. Puszi mindenkinek!

meri
 
 


Meri: Kitartás!!!Rendben lesz minden!
Vendég
 


meri drága,
ne parájjál :wink: elhiszem hogy nagyon megijedtél de remélem mára már szinesebben látod a világot.ez hogy eltér a normálistől mit jelent konkrétan? mert én úgy értelmezem hogy némileg ki van nyílva.és ha jól értelmezem akkor hidd el nincs okod aggódni :D a fekvés valóban segíteni fog és ahogy nő bébibogyó úgy fog feljebb is csúszni!
Vendég
 


Köszi, aranyosak vagytok! :)
Rosszul fogalmaztam tegnap: szóval a méhnyak tér el, azaz rövidebb, mint kéne. Szóval nincs nyitva a méhszáj. Nagyon remélem, hogy nem is lesz!!! Tegnap már egy fokkal jobban voltam, de ugyebár most jövök a védőnőtől, ők meg valahogy nem arról híresek, hogy megnyugtassák az embert. :? Még azt is szóba hozta, mivel az utsó uh-on fenékkel lefelé volt a kis drága, hogy jó lenne, ha megfordulna. Hát, szerintem, ilyenkor még nem igazán mérvadó a dolog, de mindegy. Továbbra is imádok védőnőhöz járni! :( Na mindegy, fekszem, lazulok. :D És azon töröm a fejem, hogy fogok fekve autóversenyt nézni. :lol: :lol: :lol: Jól van, na, igyekszem nem aggódni!. :) Ja, Bébibogyónknak meg mondogatom, meg simizem, hogy ugyan költözzön már egy picurkát feljebb, elég nagy a lakás. :lol: Puszi nektek! Ígérem, ha picit összébb szedtem magam, beszélgetek majd veletek is, nemcsak a magam bánatát sírdogálom. :lol: Ja, Gigi, negatív a hepa! Ez is valami, mit tudjuk. :lol: A tieddel mi lett végül?

meri
 
 


Meri:tarts ki a védőnőre meg ne hallgass!!!!És mi van ha megfordul a drága , szülésig még 100 bukfencet csinál simán, szóval teljesen mindegy!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
Ne aggódj, pont ma vagy félidős inkább bulizz egyet, fekve!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: