Új privát üzeneted érkezett!

Gabi,

ket lanyom van, 7 ill. 11 evesek (lelkesen varjak a kistestvert) es a terhessegeim hasonloak voltak a tiedhez a lannyal. (almossag, pattanas nem vot, stb), most viszont minden forditva van, nem vagyok almos, joval kevesebbet alszom, sokszor hajnali 3 utan csak ulok az agyban, es vannak pattanasaim. Ez vajon azt jelentene, hogy fiu?

Koszi a gyakorlatokat!
Leirnad a legzogyakorlatokat?
Honnan lehet azt tudni, hogy hol van a baba ulepe, hata, szeme? En ilyesmit sosem ereztem, esetleg mikor mar nagyon rugdalozott, gondoltam, hogy na ez a laba volt.

Dora,
ha elkezded a kapcsolatfejleszto programot, kerunk szamolj be nekunk is rola! Olyan szivesen reszt vennek en is egy ilyenen, de a kornyekunkon nincs erre lehetoseg.
En ugy vagyok ezzel a terhesseggel, hogy tudvan, hogy ez lesz az utolso szeretnek mindent a leheto legjobban csinalni, minden lehetoseget kihasznalni.

Ildiko
kildiko
 
 


Sziasztok!

Végre van idöm ujra géphez üllni.

Detti
Szia nem volt idöm se ide se a frissbe menni, nem tüntem el csak sok a dolgom.De itt vagyok!
Szoval ugy tudom hogy a Jánosba keddenként 6.30-tol vannak az oktatások, de nem tuti,nagyon szeretnék járni, de idö hiányába szenvedek,te mész?Nem tudom hogy te hány hetes vagy?Voltál már a korházba?Merre laksz? járhatnánk együtt ha össze tudjuk egyeztetni.

Rosszulétröl annyit, hogy én is nagyon ramatyul voltam de sajna egész nap, ugy hogy én elkezdtem szedni a b-6-ot és nálam megoldodott a probléma,ha valaki rosszul van nem kell szenvedni, probáljátok ki, ez csak vitamin és segit.

sziasztok, legyetek jok

Bencebaba
bencebaba
 
 


Sziasztok!
Gabi
Igen. Köbányán nöttem fel. Most már én sem lakom ott, de hét éves koromtól húszig ott laktam. Óhegyen a Székfüvirág utcában.
Dóra!
Én is szeretnék járni oda, lehet, hogy majd találkozunk.
Puszi mindenkinek: Kinga
ikinga
 
 

 
 

Sziasztok!

A rosszulléttel kapcsolatban: én is egész nap rosszul voltam, szinte erőm nem volt, de az orvosom mondta, hogy kezdjem el szedni az Elevitet, és az majd segít. (persze nem gondoltam volna) Igaza is lett, de nem múlt el teljesen, csak nem keserítette meg az egész napom. (tudtam dolgozni, vezetni...stb)
Szerencsére ezen már túl vagyok.......

Azt szeretném kérdezni, hogy ti mennyit hiztatok (ha hiztatok) a 15-ig hétig?

Puszi:
Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!
Csak most jelentkezem, mert egy nagy kirándulást tettünk a Bakonyban. Férjem egész héten szabin volt, és mára összejött a kirándulás. Csakhogy, a férjem meg mára már teljesen behülyült, úgyhogy úgy kezdtük, hogy Sokorópátkánál ordított velem, mikor az ölembe akart tenni egy dögnehéz fényképező gépet, és mondtam, hogy ne. Ez az egy szó úgy kiakasztotta, hogy tényleg meglepődtem, annyira üvöltött velem.
Na ez persze rányomta a bélyegét az egész napra, nem voltam felhőtlenül boldog.
Most is van valami baja, ahogy hallom, mert valamit csapkod a fürdőszobában. De azt hiszem nem hagyom magam már így estére kiakasztani, elég volt a reggeli hangtalan bőgés az autóban.

Na jó, nem írok ilyen felemelően vidám dolgokat.
Remélem nektek jobb napotok volt!

Edina4
Én eddig a 18. hétig 5 kilót fogytam, és talán most fél vagy egy kilót már visszaszedtem, de nem biztos. Kaja után álltam a mérlegen Kép

Érdekes a többedik terhesek megfigyelése, hogy milyen különbségek voltak a terhességek közt. Én ugyanúgy vagyok, ahogy Gabi az első és a mostani terhességével. Lehet, hogy lány? Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


sziasztok

Nedinabp
Én most vagyok 12 hetes és még nem hiztam igaz idáig szinte végig émelyegtem ahogy irtam.Nem is szeretnék 10-12-nél többet hízni.

Bencebaba
bencebaba
 
 


Sziasztok!

Én eddig már 3 kilót híztam, pedig figyeltem arra, hogy ne essek abba a hibába, hogy most kettő helyett kell ennem. Szerencsére nem vagyok kivánós, pedig a terhességem előtt az voltam.
Mivel én dohányoztam, mindig attól rettegtem, hogy majd nem tudom abbahagyni, na de ez megoldódott mivel annyira undorodtam minden szagtól, hogy csak na, a cigi pedig egyenesen kikergetett a világból. Amikor még nem tudtuk, hogy babát várunk az tünt fel, hogy nem esik jól a cigaretta........na ezt a hosszú dolgot azért írtam, hogy lehet, hogy a dohányzás abbahagyása is segített a hízásban(ezzel vigasztalom magamKép)))

Hol fogtok szülni?

Szép napot!
Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Én mindkét terhességemnél 14 kg-t híztam, a 12. hétig most én sem híztam, most a 15. hétnél 1,5 kg-nál járok. Elvileg én is úgy tervezem hogy jó lenne kevesebbet hízni, nem azért mert nehezen adtam le hanem mert nehéz volt a + 14 kg-ot cipelni, fájtak a lábaim, és a hátam. Viszont nem akarok megvonni magamtól semmit, ha megkívánok valamit akkor azt megeszem. így nem tudom mi lesz, ráadásul most már érzem ezt az állandó éhségérzetet.

Edina én a Bajcsiban fogok szülni.

Sziasztok

Gabi1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi1!

Én szerencsére nem vagyok éhes, csak az emésztésemmel van baj, minden felfúj, gyakran ég a gyomrom, gondolom a 3 kilót az állandó székrekedésem is reredményezi-már bocsánat-nem tudom, hogy ez mást gyötör-e, mit lehet vele kezdeni. Olyan rossz néha, felveszek reggel valamit, amit kényelmesnek találok, és néhány óra múlva már akkora a hasam mint egy lufi.........

A hátam már most fáj.

Olyan jó lenne, ha már érezhetném, hogy mocorog, bár tudom, hogy az első babánál még soká fogom érezni......

Én a II.Klinikán fogok szülni.

nedinabp
 
 


Sziasztok! én febr. 12-ra várom a babámat. Elsö baba lesz, több év várakozás után. Hétfön megyek magzatvizvételrem bár "csak" 33 éves vagyok, több orvos is javasolta.

Ildi! Majd ird meg mennyi lett a nuchad? Odatalalsz, nem kell leirnom? Jövö héten egy ideig nem leszek, a vizsgálat után nem kelek fel sokáig, nehogy baj legyen. Amugy is szigoru fekvö vagyok ugye.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Edina! Én betöltöttem már a 20. hetet, tegnap mértek, 1,5 kg-ot hiztam.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Ma voltam az ultrahangon, 11 hetes a kisbabám. Nagyon meg vagyok hatva, tapsikolt a lábával. Lehet, hogy túllihegem, de még ilyen csodában nem volt részem.
Hizni eddig még nem hiztam. A Máv Kh-ban szülünk.
Puszi mindenkinek:Kinga
ikinga
 
 


sziasztok!

Kinga
Kb. egy idös terhesek vagyunk.Én hétfön megyek ultrahangra én is nagyon várom.Nem liheged tul ez tényleg tök nagy élmény.

Szoval hétfön megyek uh-ra és ugy izgulok, tudjátok hogy minden rendbe van-e stb... Majd beszámolok mi volt.

Bencebaba
bencebaba
 
 


Sziasztok!

Kinga!
Szerintem sem liheged túl, amikor én 13 hetesen megláttam az uh-n, és meghallottam a szívverését legurult pár könnycsepp annyira meghatódtam... Kép)

Ma reggel mégtem magam, és mégsem hiztam.....na mindegy, nem igazán értem.

Bencebaba!
Biztos minden rendbe van! Kép)
Nem tudom, hogy tudod-e, de én utólag sajnálom, hogy nem vittünk videókazettát, mert fel lehetett volna venni az uh-t!

Szép napot!

Edina

nedinabp
 
 


Edina,
en 11 hetus vagyok es jo 3 kg-ot hiztam, minden szorit derekban. A masik ket terhessegemmel is igy voltam. Nem eszem egeszsegtelen dolgokat es megis.

Kinga, Bencebaba
en is egyidos terhes vagyok veletek, aprilis 8-an kell szuljek. Szerdan megyek Uh-ra, tarkoredomeresre, majd beszamolok. A 9. heten is voltam uh-n lattam ahogy mozgott a laba, keze, egy par napig az elmeny hatasa alatt voltam. Most ujra alig varom, hogy lassam.

Ildiko
kildiko
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok, mert engem április 05-re írta ki. Én a Margit Kórházba megyek, és ez az első babám. Én is izgulok, hogy minden rendben lesz-e.

Van olyan köztetek, aki a munkahelyén közölte már, hogy babát vár? Mit szóltak?

Eszty
Eszty
 


Sziasztok Lányok! Kép

A "pár hetes..." topik teljesen elnéptelenedett...Ahogy elnézem vagy itt vagytok, vagy a "friss"-ben. Sebaj! Kép Akkor jövök ide Kép

Eszty Kép
Én még szeptember elején közöltem a főnöknőmmel, hogy mi a felállás...Tudtam, hogy nem fog örvendeni, de tulajdonképpen ez egy családnak annyira a magánügye, hogy mikor vállal babát, vagy tervezi, vagy csak úgy jön....szóval, szerintem nincs sok köze hozzá. Én szóltam időben.
Egyébként a többi kolléga, akinek mondtam, mindenki gratulált, kedvesen, normálisan Kép

Üdv,
Pumukli
pumukli
 
 


Szia Pumukli!

Épp most írtam a Pár hetes topicba, hátha fellendül ott is az élet!
A kilókérdésekhez én is hozzászólnék, én se híztam még semmit (14. hétben vagyok), ennek ellenére vastag a derekam több centivel és már hasam is van...:-) Most kezdte el a varrőnő megvarrni az első két kismamanacimat, október elejére elkészülnek, mert addigra már lehet, hogy egy naciba se fogok beleférni derékban...

Üdv
Andi
bagandre
 
 


Pumukli!

Én egy kicsit tartottam attól, hogy mit fognak itt bent szólni, mivel volt már rá egy példa, hogyha nem normális a közvetlen főnököm, akkor elküldenek. Mivel ez az első terhességem, inkább meg akartam várni a biztos 12. hetet, mert akkor már nem történhet semmi sem. A kollégák célozgatnak, de még nem árultam el nekik.

Egyébként hogy szoktátok számolni, hogy hányadik hétben vagytok? Az orvosi hét szerint, vagy a lehetséges teherbesés (félidő) időpontjátol?

Pussz,
Eszty
Eszty
 


Sziasztok!

A pár hetes topic tényleg széthullóban van, igy akkor jövök titeket boldogitaniKép
Én az elsö babámat várom, holnap töltöm be a 8.hetet, szóval eléggé az elején vagyok. Május 5-re vagyok kiirva, végülis az még tavaszKép

Edina!Én még arrébb vagyok a 15 héttöl, de még nem hiztam semmit, de ami késik nem múlik..
Bár nálam is megy az émelygésKép
Te hanyadik héten vagy?
Székrekedésre a dokim az egyik kismamának valami gyógyszert javasolt, amit lehet, hogy vény nélkül is lehet kapni a patikában. Emlitsd meg a dokidnak, lehet, hogy majd ö is ugyanezt a gyógyit(nemtom a nevét)fogja neked is javasolni.

Karmen! Nagyon szoritok, hogy minden rendben menjen a vizsgálaton!

Kinga! Gratulálok a babádhoz, szerintem sem túlzol, én is ugyanigy meg lennék hatva. Csak lennék már! Még 3-4 hétKép

Linda(7+6)
linda
 
 


Eszty Kép
Én orvosi hét szerint számolom, a doki is ezt emlegeti, ha másképp számolnám, csak belezavarodnék a végén Kép

Székrekedésre nekem a Farkas Bogi ajánlotta a Duphalac szirupot, és az rendben tart Kép Vény nélkül kapható, csak vigyázzatok, mert iszonyúan édes....cukor helyett használjátok teába.

Üdv,
Pumukli
10+5
pumukli
 
 


Pumukli
Akkor ezek szerint én most 12 hetes terhes vagyok és nem 10. Ez nagyon jó! Én ugyanis eddig úgy számoltam, hogy 10 hetes vagyok. Azért, mert hallottam, hogy volt olyan akinek 14 hetes elment, aztán gondoltam, ha a félidőtől számolom, akkor 14 hetesen már 16 leszek és akkor már biztos minden rendben lesz. Remélem nem vagyok nagyon hülye és pánikolásom is hamar elmúlik! Kép

Linda
Neked voltak rosszulléteid reggel? Hogy bírod? Gratulálok a pocaklakódhoz!

Eszty
Eszty
 


Sziasztok,

Én eddig 3 kg-t híztam, szerdán töltöm be a 19. hetet.
Mostanában megnőtt az étvágyam, de nincs olyan amit különösen kívánnék.
Pocaklakó mármocorog, de még nem mindig érzem erősen.
Olyan pici csikis dolog ez.
A rosszullétről van fogalmam, mert szinte az elejétől, úgy két héttel ezelőttig tartott.
Persze a b6 csökkentette, csak reggelre.
Kata
kata206
 
 


Sziasztok!

Nem győzlek olvasgatni benneteket, úgy megszaporodtunk Kép Ami persze szuper. Én holnap megyek orvoshoz, betöltöm a 18. hetet, úgyhogy van remény egy UH-ra is. Képzeljétek, nem tudom, hogy az izzadástól, vagy folyásom van, de ilyen víz szerű, teljesen tiszta, átlátszó folyásom van, és most megijedtem, hogy mi van, ha kinyílt a méhszáj. Ráadásul pár napja megint elkezdtem a rókarudit reggel, pedig azt hittem, már túl vagyok rajta. Igaz mindenki mondja, hogy majd ha megmozdul elmúlik, de mikor mozdul már meg? Kép
Türelmetlen vagyok, és tudni akarom, hogy mi zajlik odabent.
Ha addig nem, majd holnap doki után jelentkezem.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

A "friss kismamákról" többnyire ismerlek már Titeket,én febr. 9-re vagyok kiírva,de mivel ikrek talán még hamarabb kitekintenek a nagyvilágba,azért remélem,nem gond,ha csatlakozom.

Gabi!

A számot nem felejtettem el,csak próbálom elérni azt,aki tudja.

Bogi!

Látom ,Téged is érdekel a Hidas-Raffai módzer,én járok hetente kétszer. Ma megyek negyedszer,de már most eredményesnek találom,és egyszerűen fantasztikus! a folyás miatt ne aggódj,szerintem teljesen természetes,de majd a dokid biztos megnyugtat!

Csajok!

Én eddig alig híztam,és most hirtelen,mintha napi +1kg jönne fel. A haskörfogatom két hét alatt nőtt 9 cm-t. Ez döbbenet!


Kisbuksi /20+1/
kisbuksi
 
 


Annyi jó olvasni, hogy hányotoknak már nő a pocija. Én még csak 12 hétes vagyok, de szerintem beképzelem magamnak, hogy van egy kis hasam. Vagy éppen a felpuffadás miatt van. Nem tudom. Kép

Eszty
eszty
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam uh,tök jo volt, minden rendben van.
55 mm az én gyerköcöm KépKép. És képzeljétek el láttam ahogy rog,és kalimpált a kezével,akkora élmény hogy nem tudom elmondani.Tarkoredö mérésre 2 hét mulva kell mennem a Jánosba ott méri meg a dokim.
Felírt nekem Maltofer nevü vitamint amibe van vas és folsav,és szedem a B-6-ot mert nem mulik a hányinger,amugy nekem bevállt a jég kocka szopogatás,csak hát jég se lehet állandoan a számba Kép
Most vagyok én is 12 hetes és nekem látszik már egy kicsit a hasam,de nem hiztam még egy kilot se.

Kis buksi
Mesélnél erröl a modszeröl mit csináltok a foglalkozáson, vagy van valami konkrét eredmény? Mesélj olyan kiváncsi vagyok.

Eszty ebbe a számolásba én is bele kavarodtam már párszor Kép

Sziasztok
Bencebaba
bencebaba
 
 


Bencebaba
Akkor ezek szerint nem csak én érzem úgy, mintha lenne hasam 12 hetesen. Ez jó! KépKép Egyébként én sem híztam még. Te hány kiló vagy ha szabad kérdeznem? Énnekem 71,5-et mért a védőnő. Pénteken megyek én is ultrahangra, kiváncsi leszek, hogy mit mond majd a dokim. Már alig várom!

Eszty
eszty
 
 


Sziasztok Lányok! Kép

Eszty Kép
Én holnap leszek 11 hetes, és én is úgy látom, hogy már van egy pici hasam...vagyis hát egy kicsi mindig is volt, nem vagyok/voltam nádszál kisasszony soha, de most mégis úgy érzem, hogy nőtt egy kicsit Kép Én is csak beképzelném??? Kép

Ti mindennap méritek a derekatokat, centiben?
És a súlyotokat?
Én a kezdeti 2 kg fogyás után, stagnáltam jó ideig, most talán már felszedtem 0,5-1kg-t.

Üdv,
Pumukli
pumukli
 
 


Pumukli
Jó, akkor vagyunk egy páran, akik 11-12 hetesen hasasnak látják magukat. Kép Egyébként én sem voltam soha vékony. Azt hallottam, hogy aki nem éppen a nádszál kisasszonyokhoz tartozik, annál jobban látszik a terhesség. Igaz ez?

Én múlt héten mértem meg a súlyomat. Otthon 70,5 (digitális mérlegen) voltam, védőnőnél felöltözve hagyományos mérlegen 71,5. Azóta nem mértem, nem tudom, hogy híztam-e azóta. Majd holnap megnézem. Kép

Eszty
eszty
 
 


Sziasztok!

Tegnap délután olyan sok negatív élmény ért bevásárlás közben, hogy teljesen lehangolódtam. Pénteken utazunk Krétára, és mivel 16 hetes terhes vagyok, már egy csomó ruhám nem igazán kényelmes. (legfőképp mellben, és derékban, de ezt nektek nem kell mondanom..)Az egyik üzletben a kedves eladó lányka közölte, hogy ők nem tartanak nagyméretet, kérdem én, hogy egy 40-es ing az miért nagyméret???, na mindegy, szerencsére nem mindenhol ilyenek!
Ráadásul nekünk novemberben lesz az esküvőnk, tegnap akartunk bejelentkezni a polgárira, telefonon megkérdeztem, hogy mit vigyünk, és ott kiderült, hogy valamit elfelejtettek mondani...

ha ez nem lenne elég, akkor még ráadásul jól meg is vagyok fázva.

Remélem nektek jobb napjaitok vannak! Kép))

Puszi: Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tudja e valaki, hogy a 18. heti uh-s felvételen található FL rövidítés mit jelent?

Köszi
kata206
 
 


Kedves Kata!

ha jól tudom,akkor az FL a combcsont méretét jelöli.

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Kedves Bencebaba!

A foglalkozás lényege,hogy egy teljes kikapcsolás után /értem ezalatt külvilág és apró-cseprő ügyek-bajok kizárása/ felveszed a kapcsolatot a méheddel,majd a babával és érzelmek és képek segítségével kommunikáltok. Nekem harmadszorra sikerült és nagyon intenzív és boldog érzés volt. Raffai szerepe az elején az ellazulásban van főként, ha később elakadsz,akkor is segít,illetve a végén kielemezzük a történéseket. Én amúgy olvastam a könyveket és itthon is próbálgatom a kapcsolatba lépést,de nem sikerül. Biztos majd belejövök,egyenlőre kell hozzá a segítség.

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Kisbuksi, köszönöm, erre nem is gondoltam.
Nagyon kihalt ez a topic, hová tüntek a terhes kismamik?
kata206
 
 


sziasztok

nedinabp!
NAgyon rosszul hangzott ez a nap Kép. Ne hangoljanak le ezek a kedves elado lányok?Amuy képzeld 2 évet éltem Krétán, jo hely,persze más ott élni meg nyaralni,de egy biztos még mindig tuti idö van ott,érezzétek jol magatokat és ott pihend ki magad.

Kis Buksi!
olyan jol hangzik ez a dolog, nincs idöm elmenni az a baj,de valahogy megprobálok rá majd idöt találni,meg van hol lehet jelentkezni.

Bencebaba
bencebaba
 
 


Bencebaba!

Ha tényleg komolyan gondolod,és jelentkezni akarsz,akkor tedd meg mihamarabb,én 5 hetesen jelentkeztem,és csak most szeptembertől a 18. héttől "fértünk be a keretbe".

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Eszty! Hogy voltak e rosszullétek? Hát vannakKép Na az túlzás, hogy nagyon rosszul lennék, csak émelygés ha eszem azért, ha nem eszem azért, és fáradtság. Amúgy elég jól birom úgy néz kiKép Ennél csak jobb lehetKép
Én is igy tudom, hogy a vékony lányoknál késöbb látszik a terhesség, mint a nem túl vékonyaknál. Én vagyok kb. 50, nem tudom mikor fog látszódni..

Kisbuksi! Én már láttalak a frissben, meg is jegyeztelek az ikrekröl! A foglalkozáson látod is, hogy két baba van a pocakodban?

Bencebaba! Dejó, hogy láttad a picit! Olyan nagy élmény ez. Ügyi vagy, hogy még nem hiztál!

Edina! Úgy utálom az ilyen eladókat. De ne törödj semmivel, tök jó lesz nektek Krétán!

Kata! FL=femur=combcsont hossza.

Linda
linda
 
 


Köszi az fl-t, csak azt nem értem, hogy a 11 hetes uh-n az fl= 56 mm, a 18 hetesen pedig 25 mm. Összement szegényke? Hogy lehet ez? 11 hetesen nagyobb volt a combcsont mint 18 hetesen?
Érdekes nem?
Ötleteket várok...
Kép
kata206
 
 


Szerintem rossz betűhöz irták az a 11. heti 56mm-t.. :-) az a crl, az ülőmagassága lehet, akkor még nem szokás combcsontot mérni. A mostani 25 mm pedig valóban a combcsont hossza lehet.
T.
Névtelen
 


Még azt is szeretném tudni, hogy mi a véleményetek a Mega Toysnál lévő 3-4 D uh-ról?
Volt valaki ott?
Én oda szeretnék menni, csak nem tudok róla semmit.
Még erre is várok ötleteket, vagy ha valaki tud olyat ami biztosan jó, kérlek irjátok meg.
Köszönöm
kata206
 
 


Kedves T.

A 11 heti uh-n a crl: 46 mm.
A bpd: 19mm.
Ezekre rájöttünk.
Az fl mérése közben lehet hogy béna volt a doki?

A lényeg, hogy jól vagyunk.
Köszi
kata206
 
 


Köszi Lányok, aranyosak vagytok!
Már nagyon várom az utazást, nem voltunk nyaralni, mert sokat dolgozunk, és valószínű, hogy nászút sem lesz, csak 2-3 nap.
Még soha nem ültem repülőn, kicsit izgulok... remélem, jó lesz, csak ez a nátha.....
Megyek, kúrálom magam.

Puszi: Edina

nedinabp
 
 


Kedves Linda!

Igen,a babák most már mindig ketten vannak az álmaimban és a foglalkozásokon is. Az elején volt 2-3 hét mire ez teljesen "megérett" bennem,addig nagyon szomorú is voltam,hogy miért csak egy babát álmodok,de bizonyára kellett egy kis idő,amíg úgy igazán felfogtam.

Most olvasom,hogy 50kg vagy. Én 47,5-tel kezdtem és a 18. héten léptem át az 50-et. Pedig a pocim már akkorra is jó nagy volt. És az utóbbi két hétben elszabadultak az indulatok... Kb. 2-3 naponta hízok egy kilót, a haskörfogatom pedig 9cm-t nőtt az elmúlt két hétben! Egyenlőre mondjuk csak a pocim gömbölyödik,de mi lesz még itt ?! És mostanában lenne kedvem 3 helyett enni Kép

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok'

Gabi'
Én is a Gabi nevet akatam adni ha lányom lenne, de anyukám nem tudná megállni,hogy ne Gabikázza /mint ahogy engem is becéz/ azt pedig nem bírom. Igazából csak ez szól ellene, szóval ezt még jól meg kell gondolnom.

Kisbuksi'
Ezen a héten kezdek majd én is járni az analízisre. Te kihez jársz? Hányadik alkalommal sikerült felvenned a kapcsolatot?
Üdv. Dóra
Névtelen
 


Szia Dóra!

Én Raffaihoz járok a Bartókra. Te?????? Ez tök jó,már régóta keresek valakit,aki most kezd járni,mint én és tapasztalatot cserélhetnénk. ha van kedved,írj a profilomban levő címre,és "megbeszélhetnénk" a témát!

Kisbuksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Linda
Énnekem kb. a 4. héttől voltak rosszulléteim. Onnantól kezdődtek a róka komás időszakok, amik most annyira csökkentek, hogy nem találkozom személyesen a rókával, csak azt hiszem, mert olyan erős az inger. Talán lassan elmúlik. Ma reggel mértem magam és a múltheti 70,5-hez képest ma reggel 69,8 voltam. Ahelyett, hogy híznék, fogyok. Pénteken megyek ultrahangra, remélem minden rendben lesz.

Eszty
eszty
 
 


Dóra Kép
Én sem szeretném, ha agyonbecézgetnék a gyerekemet...de amilyen neveket(csak lehetségeseket, nem konkrétan) választottunk, sajnos valamilyen módon biztos becézgetni fogják...

Pumukli
pumukli
 
 


Sziasztok!

Kata! Azért össze nem mehetett a combja, jól olvastad? FL mindkét papiron? Lehet, hogy T.-nek van igaza.

Kisbuksi! jó lenne, ha én is csak 2,5 kg-ot hiznék a 18.hétig, mint te, hát majd meglátjuk. Éjjel képzeld fel kellett kelnem enni, mert nem birtam aludni az éhségtöl, pedig jól bevacsoráztam(2szelet kenyér kolbásszal+sajttal)...kezd eldurvulni a helyzet...mileszitt!!

Eszty! hanyadik héten tartassz? A rókákért nem irigyellek, de a nemhizásért igen! Szoritok az Uh miatt!

Linda
linda
 
 


Linda,
Én most vagyok a héten 12. hetes terhes. Egyébként nem csodállom, hogy nem hízok, mert olyan keveset eszek, hogy csak na. Talán mostmár nemsokára múlófélben lesz a hányinger és akkor rendesen fogok enni.

Eszty
eszty
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: