Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kicsit mesélek magunkrol:Budapesten a X kerületben lakunk,Tamás az elsö gyerekünk.
Nekünk szerencsére nincsenek alvási problémáink, egy nap egyszer alszik déli 1 körül. De csak a saját kiságyában hajlando elaludni.Este pedig 9után szokott lefeküdni, és reggelig alszik.Nagy szerencse ez nekünk.De persze nem volt ez mindig igy.
A fogacskák sem viseltek meg különösen, nemrég jelent meg a 9dik.Ami nekünk segitett az a dentinox gél volt.Azzal suroltam az inyét, és nekünk hatott.
Ami engem zavar mostanában az állando kopácsolás.Mindent a földhöz vág ami csak a kezébe kerül.Cumisüveget is havonta cserélünk, mert ahogy kiürül, ledobja.Egyébként csendes , nyugodt baba.Ti gyereketek nem csapkod?Remélem hamarosan leszokik rola, mert a szomszéd sem veszi már jo néven.Kép

Mit esznek a babáitok?
Adtok még tápszert nekik, vagy már tehéntejet kapnak?

Minden jot nektek
bizzo
 
 


Sziasztok!!!

Bizzo+Tomi legyetek üdvözölve.
Dodonak és Attilänak jobbuläst.Mi häl isten tul vagyunk az influenzän.Karäcsony és ujév között nyomtuk az ägyat mindketten.Giuliano elöbb meggyogyult mint én.
Heni!!2 és fél orät aludtunk.Jajj de jo esett.Ma kapott megint nyugtatot.Remélem nem kel megint annyiszor.
Sogornöméknél voltunk este kicsit jätszani.Fia 2 éves .Most kezdett el irigykedös korszakba lépni.Jokat röhögtem rajta,semmit nem akar G.-nek adni,és ha az anyukäja felvette G.-t akkor valosäggal megbolondult.Mikre képesen ennyi idös korban ezek a gyerekek.
Nälunk ma nagyon päräs volt a levegö,kicsit sétälltunk délelött,de nem esett nagyon jol.Kb. 3 fok van nappal és esös.
Zürichtöl 35 kilométerre lakunk a német részen .Villnachern a falunk neve.
Na jol van most lelépek ,mert a gyerek is szunyäl.Jo éjt.Holnap jövök.Bizzo mesélj magatokrol.
zsuu74
 
 


Szép napot!!!

Brrrr nagyon hideg van!!!!!!Kép

Éva
Nézd,ilyet mi is tudunk!
KépKép
Kép...és ez milyen jó!!!!
Látom ti is szerettek pancsizni.KépKépKép

Marcsi
Neked jó pihit a mamánál.Kép

Bizzo
Dodó még cicizik,De danikám már 10hós korától bolti tejet kapott,mert nem itta a tápszert.Állítolag vannak kifejezetten babatejek,korosztályra besorólva(1 évtől,2 évtől valahogy így)De kérdezd a védőnőt,mert nem akarok hülyeséget mondani.

Azt tudjátok,hogy meddig kell szopiznia?Hogy egyáltalán kell-e még?Kép

Zsuu
Milyen nyugtatót kap Giuliano?Hogy szoktátok becézni?

Heni

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Jo reggel!!!

Heni!!Sedatif Pc homeos alväst elösegitö tabletta amit adok G.-nek.Ma éjjel egyszer sem kelt fel.22.00-8.00-ig aludt.Ez rekord nälunk,föleg most hogy fogzik.Én nem becézem sehogy,de a csalädbol néha Giuli-nak hivjäk.Ezt viszont nem szeretem,mert nöiesen hangzik.Remélem mindenkinél jol telt az éjszaka.Giuliano most épp a DVD-ket szorja szerteszét.
Bizzo!!!Nagyon aranyos a kisfiad.Giuliano is szopik még 2-3x naponta,azt hiszem mi is tehéntejre fogunk vältani ha mär nem kap anyatejet.Amugy vizet,gyümilevet kap inni,de a fö folyadék a tej egyenlöre.
zsuu74
 
 


KépReggeli täjkép!!!!
zsuu74
 
 


Zsuu!
Ez nem semmi.Ezt mind úgy csinálja,hogy nem veszed észre?Ha rászólsz mit csinál?Biztos elmagyarázza,mert nekem azt szokták.Gondolom ő is teljessen meg van elégedve magától!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok! Kép

Most vettem észre ezt a topikot és nagyon megörültem neki.Kép Csatlakozhatnék hozzátok?

Bianka:2004.12.17.
Renáta:1995.08.24. Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Aniko!!Igaz én is uj vagyok itt ,de azért bätran merem irni neked hogy persze hogy csatlakozhatsz.Hurrä végre egy kisläny.Vagyis hät 2.Üdv. közöttünk.Ugye Bianka 2004-es nem 2005-ös??,mert az irtad felül,de a honlapjän lättam hogy 2004-es.

Többiek hol järtok???
Mi most keltünk fel.Giuliano megint beleszépitett és 2 és fél orät aludtunk.Jujj,de jo esett.Azt hiszem nemsokära megyünk sogornömékhez jätszani.
zsuu74
 
 


Köszi! Javítottam gyorsan mert közben nekem is beugrott, hogy elgépeltem.
Vendég
 


Aniko!!

Megnéztem a honlapotokat,nagyon joooo!!Szépek a länyaid.Merre laktok????Mesélj magatokrol.
zsuu74
 
 


Länyok!!!
A topicunknak mär van arhivumos része is.Nagyon aktivak voltunk.Jupppi!
Ezuton köszönném meg Heninek hogy létrehozta ezt a topicot.Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!
Edzésen voltunkKép
Rendesen fáztam.Lesz ez jobb még valaha???

Csanikó
Halihó a csapatban.Végre lányok is jönnek HIPP-HIPP HURRÁKép
Mesélj magatokról!

Zsuu
Tényleg jó neked,hogy pihiztél.Dodó egész nap dili,én is dilis vagyok.Nem tudom melyikünk dilisebb vagyis ki ragasztotta kire.Kép
Aranyos vagy,hogy megköszönted,de elpirulok.KépKépKép

Majd még benézek,de most lecke és pancsi van müsoron.

Többiek?????Éva,Marcsi,Bizzo????Hol jártok?
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


JÉÉÉÉÉÉ tényleg van archívumunk.Ez ám a tempó.Csak így tovább!!!KépKépKépKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Heni
honnan veszed ezeket az aranyos figurákat?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


A WC és a WC papír támadásaKépKépKépKép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Csanikó!!!
Megnéztem a honlapodat.Nagyon jó.KépNézegetettem a˝barátaim˝cimet,de ismerős ez a név Benci baba.Meg nézem,hát a pici Benedek.Kb 2 hete ismerkedtettem meg naz anyukájával itt a neten(Roxmort).Milyen kicsi a világ!!!KépKépKépKépKépKép
Ennek most nagyon örülök.
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Éva!
Látom Attila harcba van a popsitőrlö és társaival.Kép

Ezeket letőltöttem.Itt a cím/ek:
http://natloz.znet.hu/
http://hol.poliod.hu/wade/smiley/index.php?dir=abc-betuk

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szívélyes fogadtatást és a dicséreteket. Én is köszönetet mondanék a topik létrehozójának. Így könnyebb ismerkedni, mint egy összeszokott bandába beilleszkedni.

Budapesten lakunk. Bianka jelenleg 10 kiló 74cm hat foga van és állandóan nyálzik (ami kicsit idegesítő). Naponta kétszer szopizik reggel és este. Amúgy iszik tejet és mindent eszik. Néha jobban néha meg szinte semmit (ilyenkor én a hajamat tépem). Igen aktív kisbaba és nagyon anyás lány létére.

A nagyobbik lányom már negyedikes. Tanulást nem igen szereti amúgy vagány talpraesett csajszi. Furulyázik és Fitkid-ezik szabad idejében. Imádja a kishúgát.

Sziasztok! Jó éjszakát! Kép
Vendég
 


Sziasztok
Csaniko
Üdvözöllek bár én is uj vagyok még itt.
Nagyon aranyosak a lányok.Kép
Na és hol laktok Pesten?

Jo ez a topik!Eddig kisse bosszantott hogy az én fiam miket"müvel" de mostmár látom hogy ez teljesen normális.Minden gyerek ilyen.Ez megnyugtato.Mostmár én is jobb képet vágok ha kipakolja a fiokot kiüriti a popsitörlös dobozt, vagy akár lecsavarja a wcpapirtKép

Irigylem azokat akik tudnak még szoptatni.Tamás 7 honapig szopott,de a fogai miatt kellemetlen volt nekem.Szerintem megérezhette, mert abbahagyta.Pár napra rá beteg is lett.

Ma nagy napunk volt.Pici fiam a saját lábán sétált el velem a sarki zöldségeshezKép

Jo ejt mindenkinek
bizzo
 
 


Szép jó reggelt!
Most van egy kis időm,mert apa vitte Dancit suliba.Ha hazajön akkor meg megyünk vásárolni.Nemtudom,hogy lesz,mert Dodó tiszta dili.Nem aludta ki magát éjjel velem egyetembe.Szinte óránként felkelt.KépKép:

S.O.S.!!!!!!Jövőhétre kéne nekem Batman jelmez.Nem tudok valamit?Minden megoldás érdekel,kivéve a kölcsönzés.Előre is köszi.

Bizzo
Nagy gratula Tominak.Kép
Nagyon ügyi volt.
Szopi:Tényleg kellemetlen tud lenni amikor megharap.Főleg amikor megfeledkezik magáról(mármint,hogy a szájában van)És elfordul.Kép
Majd még jövök!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Szerencse nekem nem volt részem túl sok harapásban. Pedig én is nagyon féltem tőle. Egy-kettő becsúszott véletlen. Azt kibírtam.

Most egy kicsit taknyos az egész család élen Biankával. Egyenlőre nem vészes, láz nincs. Reni is elment sulba. Bár szerintem elfog késni mert majdnem háromnegyed nyolckor indult. Ilyet ő soha sem szokott csinálni.
Vendég
 


Jo reggelt!!!
Heni!!!Sajnälom az éjszakätokat.Mi egész jol aludtunk 1x keltünk csak!!!Sajna jelmez ügyben nem tudok segiteni.

Bizzo!!Gratula Tominak !!Mennyi idö alatt fordultatok meg???Én igy még nem vällalkozok a sétära,max a babakocsibol szoktam utközben kivenni .

Éva!!!A wc papir az nälunk is a kedvenc.Mondjuk én nem nagyon engedem ,mert megeszi.Nälatok is faljäk a papirt????

Sogornöm 2 éves fiära vigyäzunk ma.Egyfolytäban megy a kötözködés.A kissräc most lépett a "minden enyém" korszakäba.Giulianonak meg nem nagyon tetszik hogy elszedik a jätékait.
zsuu74
 
 


Giuliano is egyfolytäban harap.Igaz csak ritkän szoritja össze igazän ,de akkor räszolok.De most mär lassan befejezzüka szopi témät.Max. még 2 honap.
zsuu74
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mi sem aludtunk túl jól, de már az lenne a furcsa, ha végig aludnánk egy éjszakát.

A papírt mi is megesszük, de előbb széttépjük ici-pici darabokra, lehetőleg porszívózás után.

Apropó: a porszívót mindig megtámadja, nagyon tetszik neki, úgyhogy olyankor mindig be kell tenni a járókába, még onnan is sikítozik hozzá.

Én is gratulálok a Tominak, mi még nem is tudunk járni.

Szép napot mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Nehéz volt a délelőtt. Utálja ha törölgetem az orrát. Ilyenkor egy kicsit nyűgösebb is. Most talán már elaludt. Úgyhogy csak pár sor aztán megyek tanulni.

Az én lánykám is jár már de, nem vállalkozom még sétára. Egyrészt, mert lassú és félúton megfagynánk másrészt, meg tiszta mocsok lenne az esésektől. Minden elismerésem a tied és a kicsié nagyon bátrak vagytok. Hogy tud menni abban a nagy göncben. Bianka nem is nagyon szeret úgy menni hamar felkéredzkedik.

Budapest legdélibb csücskén lakunk, Csepelen. Kép

Képek kicsinyítése:
Rámész a képre, majd jobb klikk és társítás a Paint-al. Ekkor Ctrl+W és a méret csökkentsd le, majd mentés másként. (különben az eredeti képet is csökkented). Ezt az újjat kell feltöltened.
Vendég
 


Aniko
Tudnál nekem segiteni?
Saját oldalt szeretnék a gportalon de nem tudom betenni a fotokat a képtárba.Cimet kér tölem.Láttam hogy nektek is van, ezért kérdem töled
bizzo
 
 


Sziasztok!
Most keltünk fel.vagyis csak én Dominik még pihizik.Nagyon jól esett.KépDélelőtt kimentünk a Tescóba mert láttam az újságba jelmezeket.Batman pont nem volt,de lett helyette Zorró nagyon jó az is.
Nálunk a papírzsepi és a szalvéta a legfinomabb.Sőt a mútkor a pelusba ceruzahegyet találtam,de,hogy azt mikor ette meg...Kép
Zsuu
nálunk folyamatosan a˝minden az enyém˝korszak vanKépKépKép

Anikó
Tegnap nem reagáltál arra,hogy van egy˝közös˝ismink.
Mit tanulsz?
Most megyek Dancival egy kicsit leckézni.

Marcsi merre jársz?????

Kovács Roland
roli
 
 


Nälunk is ugy van mint Anikoéknäl.Multkor kivittem a hät elé a gyerköcöt sétällni gyalog.Ugy be volt öltöztetve ebbe a kutya hidegben hogy mikor megbotlott nem tudott felällni.Amugy meg szépek jär és ügyesen felpattanik ha elesik.

Heni!!A Zorro jelmez is aranyos biztos.Majd kérünk äm fotot.

Mi is most keltünk fel.A délelöttünk egész jol sikerült.Föztem ebédet is.Jött a sogornöm a férjével a gyerekért ,meg a férjem is.Együtt ebédeltek ,én persze csak néztem öket(diétäzok)Mikor mindenki lelépett G.-vel szopi ,aztän elhuztunk aludni.Most sajna ki kell mennünk ,mert van egy pär fontos levél amit fel kell adnom.Brrrrr. de hideg van odakint.
zsuu74
 
 


Zsuu
Majd lesz fotó.
Az hogy Brrrrr de hideg van az nem kifejezés.KépKépKép

Dominik még mindig alszik.Remélem most meg nem azért nem fog éjjel aludni,mert túl kipiheni magát.
Látjátok nekem semmi se jó.KépNahát nahát csúnya anya!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Megint én vagyok.Még a végén meguntok,vagy azt hiszitek ez nő mindig ráér.
KépKép
na és ez jó homályos de alig bírtam lefotózni.
KépAmúgy még mindig alszik.

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!
Jelentem megjöttünk a nagyitól. Egész másfél napot maradtunk, mert apa vidékre ment, így nem voltunk egyedül, és nagyon-nagyon jót pihentünk.

Hú most olvasom, hogy gyarapodtunk. Nagyon jó, már leányzók is vannak. Sziasztok.
Manó is végigaludta az éjszakát, remélem ma is ilyen jó gyerek lesz.

Most kaptuk meg a doktornénitől az értesítést, hogy márciusban Manó megkapja a 15.hó oltást. Rögtön görcsbe rándult a gyomrom. Eddig jók voltak a reakciók, illetve semmi nem volt, mert már előtte kezdtük szedni a homeos kivezető szereket, de ettől a 15 hóstól nagyon félek. Annyira rossz tapasztalatokat olvastam róla egy másik topikban, hogy őszintén megmondom nagyon félek. Délelőtt sűtöttünk tököt és ott felejtettük a tányéron az asztalon. Közben a Manó szépen leemelte a tányérról leült a konyha közpére és kézzel szépen elkezdte eszegetni, a felesleget meg a ruhájára és a padlóra kenni. Mondanom se kell, hogy fürdőkád lett a vége, mert még a haja is tiszta tök volt. Sajnálom, hogy nem volt nálunk a fényképezőgép.
Most ismételten próbálok képet beszúrni.
Marcsi.
marcsi41
 
 


Heni ez aztän a Zorro!!!A Banderas elbujhat mellette.Ja és a bohocotok is aranyos nagyon.Nekem meg bögö masinäm van foto nélkül.Unja a banänt ugyhogy kimegyünk kicsit sétällni.De jövök majd.
zsuu74
 
 


Kép
marcsi41
 
 


Sikerült!

Ezer hála Csankikonak, mert az ő leírása alapján sikerült. Gyorsan csinálok mégegyet.
marcsi41
 
 


Kép
marcsi41
 
 


CSANIKO! Bocsánat, hogy átkereszteltelek. Olyan japános nevet kreáltam Neked.
Marcsi.
marcsi41
 
 


Marcsi!!!
Kép
Ügyi vagy!!!!
Petinek milyen szép haja van.
Jújjjjj tényleg mindjárt oltás.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok! Kép

Bizzo! Ha jól emlékszem először létrehozol egy képtárat majd belépsz a képtárba aztán új kép hozzáadása, saját gépedről betudod ollózni.

Roli! Ezek szerint tényleg van ha felismerted. Én is innen ismerem úgy egy éve. Sokat beszélgetünk néha találkozunk is. Jó csaj és a kisfia is nagyon aranyos. Egy hóval fiatalabb Benci mint Bianka. Közösek a problémáink így van téma bőven.
Te honnan ismered úgy értem melyik topikból és mióta?

Az én lányom is mindet megeszik amit talál. Pl a klo papír meg a pzs az nekünk is sláger.

Zoro jelmez jó ötlet. Nagyon aranyos. Még jó, hogy a fiad belement és nem ragaszkodott az eredeti elképzeléshez.

Marcsi! Örülök, hogy sikerült most már eláraszthatsz minket a képeiddel. Imádom a képeket.Kép A név miatt nem haragszom. Édes a kicsifiú.

Nagyon hideg van.Kép

Szép estét és jó éjszakát mindenkinek. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Nekem 2004.december 20-án születtek hármas ikreim, két kislány és egy kiskfiú. Lányok már elindultak, a kisfiú még nem. Képzeljétek, még csak most jönnek az első fogaink.
manó3
 
 


Marcsi ügyi vagy!!!Petinek milyen csini overälja van!!

Länyok!!Honnét szeditek ezeketa figuräkat??Én is akarooook!!!

Most értünk haza barätnöméktöl.Giuliano ma nem volt jätszos kedvében.Csak az ölemben volt el.Most viszont még jätszik (egyedül)-7 fok van.
zsuu74
 
 


Szia!

Én nagyon új vagyok itt de mindenképpen örülnék ha cstlakoznátok. Hogy bírod három kicsivel???

Írj magadról. Kép
Vendég
 


Halihóóóó!!!
Hármas ikrek????Még soha nembeszélgettem hármas ikrek anyukájával.Sőt még ikrekével sem.Kép
Persze,hogy gyereKép
Képet akarunk.KépKépKép

Zsu
Pár oldallal feljebb belinkeltem két címet onnan kell letőlteni.

Anikó
A Rókus topikból ismerjük egymást.Én is ott szültem.Az túlzás,hogy ismerjük egymást.Ismergetjük egymást.KépKép

Tényleg.ki hol szült?

Kovács Roland
roli
 
 


Szia Mano!!!

Én is mint majdnem mindenki uj vagyok.Légy üdvözölve közöttünk!!!Tök jo hogy ennyien vagyunk mär,lassan mär össze kell irnom a neveket hogy el ne felejtsem ki kivel van.

Aniko!!Honnét szeded a mokäs figuräkat???
zsuu74
 
 


Most már "egészen könnyű" három babával az elejéhez képest. Szerencsére fél évig volt segítségem aki besegített a házimunkába meg az etetésbe, pelenkázásba is. Átalusszák az éjszakát 19 órától kb. 6.30-ig. Így legalább ilyenkor egy picit tudok "szörfözni" a neten,na meg mosni, vasalni is ilyenkor szoktam, ha alszanak. Egyébként balatonfürediek vagyunk. Te merre laksz? Lányod van vagy fiad?
manó3
 
 


Manó
Füreden lakik a nagymamám,keresztanyám.Sőt ált iskola 3.osztályát füreden végeztem.Merre laksz?
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Kéne csinálni egy táblázatot vagy valami hasonlót!
részemről nemértek hozzá.Vállalkozó kedvű RÁÉRÕ kismama?KépKépKép

Zsuu
Feljebb belinkeltem a címet csak kattincs rá!

Kovács Roland
roli
 
 


Roli

P. Horváth Ádám utcában, biztos ismerős vagy, a nem messze a piros templomtól. Melyik suliba jártál? Most hol laksz?
manó3
 
 


Szaisztok!

Innen vannak a smiley-ek.
http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSYYYYYYYZHU

Kérünk képet az ikrekről. Annyira kíváncsi vagyok. Ki segített neked? Háromszoros gyest kapsz a gyerekekre? Vagy kaptál valami extra juttatást születésükkor? Mit szóltál amikor megtudtad? És a férjed?
Vendég
 


Anikó
Megelőztél a kérdésekkel.KépKépKép

Manó
A mamám a piros templomnál lakik az SZTKval szembe a Művelődési ház mögött.A Bem iskolának volt anno egy kihelyezett alsó tagozata ha jól emlékszem a kéki vagy milyen utcábban,de már lebontották.
Amúgy tőrzskönyves vagyis tőrzsgyökeres Pesti vagyok.
Hogy eteted őket? Hogy mentek sétálni?Fürdés,altatás...

Zsuu
http://natloz.znet.hu/
http://hok.poliod.hu/wade/smiley/index.php?dir=abc-betuk

Kovács Roland
roli
 
 


Balatonfüred melyik parton van????
zsuu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?