Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gratula Eveynek és Hajninak!!!!

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Hajni,
nagyon-nagyon gratulálok!!! KépKépKépKépKép

Vesus,
köszi! Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Hajni, Evey! Kép
Gratulálok, és jó ötlet volt ez a nyomozósdi!
Hajni, azért ha fiú, nem viszitek vissza, ugye? Kép Kép

PIldi!
Gratulálok a vizsgához!!!!

Virág, engem kihagytál, de nem baj, hiszen olyan ritkán járok erre felétek! Ezért most ne menj el hamut keresni! KépMa léptem a 39. hétbe.

Verus! Látom, mégy egyben! Várom a híreket! Csütörtökön megyek újra CTG-re, hátha meg tudlak nézni!

Puszi: Judó
judó
 
 

 
 

HAjni, én is gratulálok NekekKépKép

Judó, vagy én TiteketKépKépKép Én is csütörtökön megyek, de csak dél körül..
Én csak amiatt félek, hogy mi történik akkor, ha betöltöttem a 40. hetet?? Az Ok, hogy mindennap ctg.., de mivel nem a Margit szomszédságában lakunk, lehet, hogy befektetnek, aszalódni???
Megpróbálunk mindenfélét bevetni Marci kijutásást elõsegitve, de ezidáig nem sok sikerrel...Kép

PZSM, már ilyen öreg Panka, hogy megint szülinapoztok??KépKép Sok boldogságot Neki!
És de jó!! Én is ilyen falfestegetõs vagyok, nálunk is van egy 1 méteres Micimackó, egy bazi nagy csiga-biga (Jancsi kedvence), és egy kissé giccses virágos rét , marha nagy "józsaszinû" pillangóval..Adós vagyok még a gyerekeknek egy Fecsegõ Tipegõs figurával, szülés utánig kaptam haladékot. Remélem kötbért nem kell majd fizetnemKép

Szép napot mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Virág_), Verus, Judó!
Köszönjük szépen!!

Judó, szerinted Robi visszavinné ha fiú lenne??Kép
Hogy eltelt az idõ!! Mindjárt a kezedben lesz a babókád, de jó!!!!
Hajni
hajnii
 
 


Virág ....ez akart lenneiKép
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Na, végre én is megtudtam, kik is a titokzatos névtelenekKép

Evey, gratulálok! Kép Gyanús voltál Te nekem, de a fõ tippem nem jött be! Jó egészséget kívánok!

Hajni! Neked is gratulálokKép Hát rád nem nagyon gondoltam... Nektek is jó egészséget! Küldhetnél a csajokról képet, olyan régen láttuk már õket!

Ildi! Neked pedig a szigorlathoz gratulálok, nagyon ügyes vagy!Kép FoghozKép

Kata, nálatok mi újság? Van már valami idõpont a mûtétre?

Bálintoknak utólag is sok boldog névnapot!Kép

PZSM Pankájának, Adri Leevijének nagyos sok boldog 2. szülinapot kívánok!Kép

Kanga, fogadd jókívánságaimat szülinapod alkalmából!Kép

Én túl vagyok még egy hét sulin, és voltunk anyósoméknál is. Elég türhetõ volt az út, bár kicsit féltem tõle. Anyósom jobban, nagyon örültek az unokának. És Csongi is nagyon elemében volt, produkálta magát ezerrel. Tudta a kis huncut, hogy mennyire tetszik ez a többieknek! Na, azért mindenütt jó, de a legjobb itthon!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok!

Hajni! Neked is egy óriási gratula és problémamentes terhességet kívánok!

Évi! örülök, hogy jól sikerült az útKépKép

Verus! Te nem költözni szeretnél? Vagy megvárod míg kinyilnak a virágok?

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Lányok!

Én is gratulálok a friss kismamáknak, és nekem is dagad a májam, hogy kitaláltam nagy nehezen Eveyt Kép

Evey! Bocs, de nem nagyon gondoltam, hogy ilyen pálfordolások is rejtõznek a párodban! Így maradjon! Kép

Hajni! Rólad már tudtam Kép

Verus!
Nálunk is volt nagy Micimackós kép, nyáron a festés áldozatául esett. A párom fél napig mosta le a temperát a falról, a festõ nem vállalta...
De muszáj volt lemosni, mivel Juló költözött abba a szobába, és õ egyszínû sárga falat akart...

Edó
edóka
 
 


Sziasztok!

Csaknem a régi kedvembenKépKép Terápiásan takarítottam kicsit a lakásban, meg rendet raktam a szekrényekben, hátha akkor nagyobb lesz a rend bennem isKép És holnap jön végre a szép új mosógépem!!
Kedden meg moziba megyek a barátnõimmel végre! Alig várom!
És feldobott az is, hogy az elmúlt napokban milyen szépen sütött a nap! Ragyogó fehéren szikrázott itt a hó, a lurkók úgy hempereget benne, mint a kiskutyák, és hollókat láttunk nászrepülni, meg fácánokat keresgélni a hóban.

Falfestésekért irigy vagyok, én sose mertem nekivágni nemétezõ kézügyességemmelKépKép

Evey!
Tök jó, hogy a párod így állt hozzá a babához. Követendõ példaként elmeséltem az én páromnak isKépKép

PZSM!
SOK boldogságot Pankának!

Finiselõknek nagyon drukkolok!

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Judó,
KépKépKép Bocsibocsibocsi!!! Ne haragudj! (És miután nem haragszol, kapsz ajándék szmájlikat. KépKépKépKépKépKépKépKépKép) Pusszancs:

Virág
Virág (fiore)
 


Geri, sajnos az egy dolog, hogy mit szeretne az ember és mi történik..Igy, bár -IGEN szeretnénk elköltözni, azért ültetünk majd virágot, meg ha aktuális lesz még a füvet is lenyirjukKépKép

Bigacsiga, nem jött be, csak jöttem ma is...tudom hosszú még a nap, meg a hét..meg minden...
Mikor lesz a mûtét??

Szülinapos babákat kiegészitve: CsKAti, ha még olvasol, akkor Kittinek is boldog szülinapot!

Pele, de jóKépKép Hogy jól vagy, meg mindenKépKép

Szép napot:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Hajni! Gratulálok!!!

Gratulákat köszönöm. MOst egy kicsit nyugis vagyok, végre összeszedhetem a gondolataimat más témákban is. (na persze még van mit csinálnom idebent.)

Szülinapos babáknak hatalmas tortákat kívánok!

Bocs, most ebéd.
Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Folyt. köv.

Ágiról tud valaki valami frisset?

Verus, elkezdjünk nyaggatni???
(nekem ilyesmire esélyem sincs, még a 40-et se várja meg a doki, már be fog fektetni, és mire meglesz a 40, addigra kint akarja tudni a babát. Bár még tárgyalok majd vele!)

Úgy élveztem a hétvégét, végre semmit nem tanultam! MÉg a takarítás, mosás is külön élvezet volt így! Persze most meg jönnek idebent a melók, de azért ez már mégiscsak más, ez nem nyomaszt egyelõre.

Baba folyamatosan így marad mostanában, ma pl. a jobb bordám alatt megállás nélkül nyom. Kénytelen vagyok szépen egyenes háttal ülni, így valamivel jobb. Na, nem panaszképp mondom, mert amúgy élvezem!

Na, most már befejezem rendesen.
Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Gratulálunk ám Nektek is! KépKépKép
Könnyû várandóságot kívánunk!
És aggodalommenteset!

Verus!
Hajrá!
De nem kérdezgetlek, hogy még mindig odabent van????
Kép

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Verus!
Nagyon köszönöm!!
Tök jó, hogy írtad, mert én is így gondolom, hogy bár el szeretnék költözni, de most még itt lakunk, ezért most még ide ültetünk virágot.

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Jó reggelt!

Képzeljétek, 2 (!!) napja nem piszkált senki (anyám, anyós..)..szerintem letettek rólamKépKép
Én vagyok a totális csõdKép

Ma hajnalban -itt legalábbis- minusz 23 fok voltKép Szegény Hannust úgy beöltöztettük, hogy duplájára dagadt a sok ruhától. Legalább erõsödik az a gyerek, a táskája csak 10 kg.-os. (Hanna 25..)
A hidegben a kutyánk mindig úgy néz ki, mint egy hószellem. A kilélegzett pára ráfagy a szõrére..De olyan hülye, ha be akarjuk csalogatni a kazánházba, akkor sem megy be, mert azt hiszi, hogy büntiben van..Kép

Tegnap sütöttem amerikai pitét (Zali megkért, ha kamasz gyerekeink lesznek, akkor hanyagoljam a sütését..Kép), és olyan jól sikerült, hogy este 6-kor még egy adagot kellett csinálni. Ez nem panaszKép Én nagyon tudok annak örülni, ha szeretik a fõztömet.
Anyám szerint ez inkább kétségbeejtõ..õ azt szereti, ha kerülgeti mindenki a kaját 2-3 napig addig sem kell fõzni-, majd kidobjuk...Na, emiatt is fõzünk miKépKép

Pele, melyik filmet nézitek meg? Én a Bazi nagy görög lagzit szerettem volna megnézni, de eddig nem jutottunk el oda, hogy kettesben tölthessünk egy pár órát..Gondolom, hogy szülés után sem leszünk eleresztve szabadidõvel.

Többi nagy pocakos, Veletek mi van? Nem megelõzni!!!

Szép napot mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Én már szétfagyok! Ez nem igaz, meddig lesz még ilyen hideg????????????

Verus, a barátnõm nagyon dicséri a Bazi nagy görög lagzit, már kétszer megnézte. Nekem meg a suli miatt nincs idõm elmenni. Örülök, ha anyu azokra a napokra vállalja Csongit (már az összes szabadsága ránk megy) nincs képem még hétvégén is odaadni! Amerikai piteKép Hát igen, jót mosolyogtam Zalán beszólásánKép

Jaj, CSKati, bocs, Kittirõl megfeledkeztem! Boldog Szülinapot kívánok neki isKépKépKépKépKép Volt már számvitel vizsga? Vagy azért nem jársz erre mert gõzerõvel tanulsz? Nagy kalappal!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok!
Evey, Hajni, naaaagy gratulaaaa! KépKépKépKép De jóóó!!!
Köszömjük a szülinapi gratulációkat, mi is minden jót kívánunk a többi szülisnek! Kép Hogy sikerültek a bulik?
Nálunk nagyon jól, Leevi vasárnap 6 elött felébredt, mondta, hogy ma mami énekel, Leevi szülinapos. Örült az ajándékoknak, vendégeknek, lufiknak, de estére tüzforró volt, megmértük a lázát: 39,6. Azóta is, folyamatosan... Kép Most épp reggel 9 óta alszik, itt már fél 1. Náthás, kicsit köhög is. Tegnap sírva bújt az ölembe: mami! Leevi fáj! Bárcsak már vége lenne ennek a betegeskedésnek... Ildi! Egyszer régen említettél vmi immunerösítöt, ami nektek bevált. Mi is volt az???
Most megyek, mindenkinek puszi, pocisok, hajrá!
Adri
kadri
 
 


Sziasztok!

Adri: A Broncho-vaxom volt. Kapszulák, 30 db van egy csomagban. Elõször napi egyet kell enni (reggel éhgyomorra), 30 napig. Aztán egy hónap szünet. Ezután 10 napig szedni majd 20 nap szünet, megint 10 nap szedés megint 20 nap szünet, végül megint 10 nap szedés. Szóval a teljes kúra két doboz, árban modnjuk nem volt már akkor se olcsó, most nem tudom mennyi, de 2-3 ezer nagyságrendje lehet. Észrevehetõ hatása kb a második doboz szedése során tûnik fel, és egy-két évig van, akkor esetleg érdemes ismételni. Aztán, hogy felétek mit szólnak hozzá? Kép Ja, hatásmechanizmusa az oltásokéhoz hasonló, elölt kórokozók vannak benne, a legtipikusabb légúti megbetegedést okozóké. És hatása abban jön ki, hogy könnyebben, gyorsabban, kevesebb szövõdménnyel vészelik át ezeket a betegségeket. Jobbulást Leevinek!

Cory, gratula a vizsgáidhoz!

Tegnap mikor hazamentem, egy csomó minden jutott eszembe, hogy mit akartam még írni, erre most megint nem ugrik be.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Hajnii, Evey! Gratula! Csajok, én tippeltem Hajnii-ra!!!

Kadri! A Broncho-Vaxom-on én is gondolkoztam a kiscsajnak, de dokinéni felhívta szíves figyelmemet, hogy csakis egészséges gyereknek tessék beadni. Betegnél ráerõsít a fertõzésre. Szóval nálunk egyelõre kilõve. Bori is ismét beteg, neki megint mandulagyulladása van.


Legújabb aranyköpései:

Apuék felé megyünk, útközben zöldséges:
B.: - Anya, vegyél nekem narancsot!
A.: - Hát, most aligha, nincs egy fitying se nálam. Nincs nálam pénz.
B.: - Nem baj, akkor menjünk Papihoz, kérjél, és utána vegyél nekem narancsot.
A.: (görnyedezve röhögKép)

Másik: egyik este pelenkázom + pizsifelvétel, amikor eszébe jut, hogy nem itta meg a mézes teáját:
B.: - Jaj, anya, meg akarom inni a folyadékomat!

Na, abbahagytam.

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Olyan régen írtam, hogy lehet, hogy már elfelejtettetek, sõt, már én sem emlékszem, mikor írtam utoljáraKép

Gratulálok az új kismamáknak, mérsékelten, de azért irigy vagyokKép Most annyira szét vagyok esve, hogy eszembe sem jut, hogy belefér az idõmbe még egy gyerek (fujj, ez nagyon rondán hangzik). Elkezdtem dolgozni 2 hete. Tulajdonképpen nincs nagy hajtás, négy órában dolgozom, Pannát meg 3-kor hozom haza a bölcsibõl. Viszont az elmúlt 3 évben olyan más volt az idõbeosztásom, hogy most egyszerûen nem tudom a napomat idõben elrendezni, mindig el vagyok csúszva valamivel. Elkezdõdött a sulim is, anyukám pedig hazament szóval megy minden a megszokott kerékvágásban.
Az idõt már nagyon utálom, azt hiszem most van végleg elegem a télbõl. Tavaszt akarok de azonnal!!!!!

Bölcsi:
Pancsesz nagyon szereti, simán ment az ottalvás is. Az egyetlen bajom a három bölcsis néni közül az egyik, aki sajnos feledteti a másik kettõ tündéri viselkedését. Napok óta vissza kell fognom magam, mivel nem akarom, hogy a Pannán töltse ki a mérgét. Tipikusan vaskalapos, vén szipirtyó, aki hülyegyereknek tart minket is a férjemmel, mondván harminc alatt vagyunk, pedig olyan illedelmes és érdeklõdõek vagyunk mindkettenKép
Amúgy sikerült leánynak benyalnia az elsõ bacikat, igaz csak sima nátha, tegnap viszont úgy nézett rám a fent említett szipirtyó, amikor vittem haza az enyhén orrfolyó gyereket, mintha pestises lenne. Ma így nem vittem, sétáltunk egy nagyot, turkáltam egy csomó ruhát a Pannának, a Zsuzsa néni meg bekap---ja (bocsánat)

Ildi:
A lényeg, hogy meg van a szigorlat! Emlékszel még a néhány évvel ezelõtti vizsgáidra? Mert én nemKép A pappppír legyen meg, az a lényeg (sajnos)

Evey
nálunk is így készült a Panna, most amikor figyelni kell mindig eszembe jut, hogy a lehet kijelentésnél a teherbeesés százaléka 1ooKép
Most megyek, mert még itthon is kell egy picit dolgoznom, mindenkinek csaó
v.
lenocs
 
 


Evey!
Köszönöm szépen!
Kanga
kanga0216
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat, nagyon jól esett, pedig hétvégén még majdnem sírtam is Kép egyszer bánatomban: a nagyanyám (aki állítólag imád engem) üvöltözött velem, hogy miért nem gondolkodtunk elöre, hogy minek már harmadik gyerek, majdnem azt mondta, hogy vetessem el. Végül nem mondta, de én rávágtam az ajtót, kíváncsi leszek, hogy mikor békülünk ki. Engem nagyon bánt a dolod, biztos öt is és a család meg fog kérni, hogy én béküljek, de nem szeretnék, mert nagyon megbántott ezzel, hogy ennyire nem örül a mi örömünknek. A másik: anyósom sírt az örömtöl, ugyanígy a férjem nagyija, nagyon-nagyon örültek (még após is) és kaptam egy szép aranyláncot a déditölKép
Nem tudom mit van oda a nagyanyám ennyire, amikor nem ö szüli és neveli fel.
Egyébként én jól vagyok, a család is, voltam dokinál, még egyenlöre most 6 hetes vagyok ( U. mens: 01.02., a fogamzás pontos napja: 01.20., születési i.: 10.09.)

Hajni! Nagy-nagy gratula itt is!KépKép

PIldi, Adri: Bronchot mi is szedjük. Én így szoktam: 30 nap szedés, 20 nap szünet, 20 nap szedés, 10 nap szünet, 10 nap szedés, 10 nap szünet, 10 nap szedés. Minden betegséget elkapnak ennek ellenére, de valóban gyorsan és könnyedén gyógyulnak. Most nagyon megemelték az árát, állítólag más az összetétel, de ua. van írva a régire és az újra is.
Ezzel kapcsolatban képzeljétek, kipróbáltam a "homeos tudásomat" Kikkón. Betegség: láz, köhögés, nátha. Adtam neki csak golyócskákat és 3 nap alatt meggyógyult! Most elöször nem csillapítottam le a lázát, hagytam had dolgozzon a szervezete és tényleg bejött!Kép Persze 38,5 a határ.

Napocska! Én lányt szeretnék, a párom fiút. Ö abszolút fiú párti.Kép Aztán meglátjuk a Jóisten mit szán nekünk.

Adri! A broncho mellett én nagyon ajánlom az oscillococcinum. Ez a vírusos megbetegedések ellen véd. A broncho, ha jól tudom a bakteriálisok ellen.Kép Jobbulást!Kép

Dia! Látod, rám nem gondoltál.. Mi szedtük a bronchot, ahogy a kúra írta és közben voltak ezek a bizonyos enyhe lefolyású betegségek. Vagy valami komolyabbra gondolt a doktornéni (mandulagyuszi, stb.?)

Lenocs! Jó, hogy jelentkeztél! Ahogy itt elnézem, az összes "becsúszó" bébi lány, így hát reménykedem...Kép

Virág! Köszi, akkor majd szólj légyszi!Kép

Donátnak boldog névnapot kívánunk! Kittikének pedig boldog szülinapot, bár ezt most telefonon kell közölni, mert a Kati ebben a hónapban nemigen tud jönni, mert készül a vizsgájára, ami febr. 28-án lesz.

Puszi, Evey
Evey
 


Lányok!

Nekünk a gyerekorvos a Broncho-vaxom helyett az Ausztriából beszerezhetõ Buccalin BErna nevû gyógyszert írta fel, tök ugyanaz, csak 3 napig tart a kúra! ( 1,1,2 tabletta.) Ára : 5 euro + 900 ft a Pharmafutár nevû cégnek, aki behozza az országba, ha "épp" nem jártok Ausztriában.

Üdv: Kriszta
Névtelen
 


Sziasztok

Betegeknek gyogyulast.
Szuletes es nevnaposoknak sok boldogsagot.
Kismamaknak gyors es konnyu kicsomagolodast.
Golyavaroknak lassan remelem megerkezik a golya.


Aztan kis oromkodes reszemrol. Szabinaval ma szemteszeten voltunk es ujra gyengebb szemuveget kapot Kép tudnatok mekkora orom ez nekem.
Visoznt Lianna meg beteg vagyis veszes verszegeny. Csak nem tudni mitol. Mert isoznyu sok olyan etelt eszik amibe vas van. Neki megis alacsony a vas a b12 es a hemo... szintje. Ha minden igaz penteken megyunk vegre szakorvsohoz es okosabb leszek, ,hogy mi a fenetol van ez neki Kép

Mindenkinek minden jot

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok,

Napocska,
Kép Kép Azért fel a fejjel!

Evey,
szegénykém, biztosan nagyon rosszul esett a reagálás, de majd csak kibékültök. Remélem, hogy elkerülnek a kezdeti émelygések és más hasonló nyalánkságok. Gyerekek már tudják?

Verus,
biztos fini volt az a pite, én is megkóstoltam volna... Zalán beszólása pedig haláli, itt röhögtem a gép mellett.
Egyébként te hanyadikára is vagy kiírva? Vagy azért nem jelentkezel, mert...?

Adri,
Leevinek boldog szülinapot és JOBBULÁST!!! Szegénykém, remélem, már jobban vagytok KépKép

Ma úgy jöttem fel a sétából, hogy két anyuka közölte velem, hogy jééé, de fura az arcod, nemsoká tuti szülsz... Ez csak azért fura, mert anyósom is ezt mondta Tomi születése elõtt két nappal, aztán másnap mentem dokihoz (holnap megyünk) és harmadnap megszületett Tomi... Lehet, hogy ismétli magát a történelem??? Nem bánnám... Pedig még elég sok befejezetlen munkám van, de most ez sem érdekel Kép

Minden névnaposnak és szülinaposnak sok-sok puszi, betegeskedõknek pedig jobbulást!!!
Vajon ki nyitja meg a sort Pocakosok? Kíváncsi vagyok...

Puszi, Erika
kerika
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a jókívánságokat, hasonló jókat Leevinek és Kittinek is! Leevinek jobbulást is!

Jól sikerült a buli, a torta, a kaja is jó lett és jó ajándékokat is kapott Panka. Olyan kis dumás.
Kérdezzük: " Hány éves vagy Panka?" Mire õ:" fél 10" KépKép

Pele! Micimackó a falon jó hatással van rá, azóta alszik reggel 7-8-ig. Viszont állandóan" anyázik" mindent velem akar csinálni, így valószínû, hogy most egy darabig nem megy a nagyiékhoz nélkülünk, nyilván ezt a korszakát éli. Örülök, hogy jól vagy.

Erika! Szülés elõtt 1 nappal nekem is elég deformált fejem volt.......Kép Drukk mindenkinek!

Na megyek ébresztem a nagyobbikat,

pusssz:PZsM
PZSM
 


Szia mindenkinek!

Megvagyok ám, csak nem írok (kukkolok Kép). Meg Iboly már amúgy is beszámolt minden lényegesrõl Kép.
Nem volt gépünk megint pár napig, néha komolyan fontolgatom, hogy az egészet kidobom a francba, mert csak a nyûg van vele. Ezt a levelet is eredetileg a levlistára szántam, de nem hajlandó levelet küldeni, csak fogadni. Már megint mindent újra kellett telepíteni.

Bigacsiga,
ebbõl kifolyólag kérek szépen egy táblázatos file-t! Köszi.

Verus,
megdöbbenve olvasom, hogy még egyben vagy Kép, gondolom, mindenki ezzel piszkál, úgyhogy gyorsan abba is hagyom. Még engem is mindig hívogatnak, hogy na, mi van, pedig még van a terminusig bõ 2 hetem.

Finises pocakosok, nem hihetetlen, hogy már csak pár nap, és megint felborul az életünk? Én most kezdek besz*rni Kép, de már késõ... Voltam ma nst-n, minden OK.

Lányok,
nagyvonalakban tudom csak, hogy kivel mi van, mert olyan rengeteg levelet kellene átolvasnom, amihez bevallom, nincs egyszerre energiám (meg ülõgumóm sem). Mindenesetre köszönöm a rengeteg drukkot, határozottan tudom, hogy többet ért a magnéziumos infúziónál :-)))
Gratulálok Hajninak, Corynak és Eveynek a friss pocakhoz, lassan már azt könnyebb számon tartani, hogy ki NEM fog szülni Kép
Mi megvagyunk, pihengetek, fájogatok, jönnek a jóslók becsülettel, de eddig még mindig elmúltak. Szaffi nagyon élénk baba, fittyet hány arra, hogy nincs neki helye. De fordulni azt nem akar. Ebbõl kifolyólag, hacsak elõbb nem történik valami, márc. 3-án be kell feküdnöm a császár miatt Kép
Na megyek, mert nem bírok ennyit ülni, majd beszereltetem az ágyba a netet Kép

Sok puszi mindenkinek, és még egyszer köszönöm a törõdéseteket!
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok!!
Köszönömmégegyszer mindenkinek. DiaKépigen!
Én is kívánok minden szüli és névnaposnak sok boldogságot, és minden szépet!!

Pénteken kell mennem dokibácsihoz. Mostmár 7 hetes vagyok, úgy néz ki hogy jövõhéten elutazunk így nem akarom még két héttel eltolni, kíváncsi is vaygok már!!

Pele, jól olvasom hogy elakarjátok adni a házat? Nem tetszik? Vagy hiányzik Bp??:o)

Próbálom magam összekapni és visszarázkódni közétek, az igazat megvalva egész nap jobbra meg ballra dõlökKép Mindig álmos vagyok.

most röviden ennyi
cupp
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Jamina! Amikor Lilivel a kórházban feküdtem Ctg-n, a mellettem lévõ ágyban egy anyuka feküdt, akit azért Ctg-ztek, mert meg akarták tudni, hogy minden rendben van-e császár elõtt. Ugyanis addig farfekvéses volt a baba. És az utolsó este megfordult. És az anyukája ebbõl semmit sem észlelt. Csak örült, hogy a szívhangot már nem a pocakja tetején, hanem lent keresgették. Szóval bármi lehet még és kitartás KépKépKépKép

Hajni! Ez az álmosság nem tart soká, aztán gyere sokat KépKép

Erika! neked is nagyon szorítok!

komolyan mondom azért jövök minden nap, hogy jó híreket olvashassak. Már úgy értem, hogy ki mikor szül meg. Annyira jó így várni mindig vkire KépKépKép

Adri! Múltkor nem is írtam hogy elborzasztott, hogy Levivel miket csinálnak odakint. Sajnálom, hogy ilyen sokat beteg, hamarosan itt a tavasz, hozd haza és a jó kis meleg jót fog tenni neki tuti. Csak várd ki a beígért influenzajárvány végét. És adj egy puszit Levinek a neveben. GyógypuszitKépKép A mi orvosunk Herbalife immunerõsítõ tablattákat adott Lilinek, ezek kapszulák, szétszedtem õket és beleraktam innivalóba. és mellé Herbalife gyerekvitamint. nekünk nagyon bejött, ha gondolod szívesen küldök. nem olcsó, de hatásos és természetes.

Napocska! Lili is nagyon vérszegény, tavaly õ is ún. kórosan az volt, kapott vasat és minden rendben lett. Ilyen alkat, tõlem örökölte és úgy néz ki, hogy nem fogjuk megúszni a jövõben a vasszedést. Ne aggódj szerintem minden rendben lesz. tavaly engem itt nyugtatgatott mindenki. Kép

Verus! Persze igazad van. Csak magamból kiindulva, mikortól tudtam, hogy el akarunk költözni vhonnan pl. nem akaródzott ablakot pucolni meg ilyenek, de a virág az más... Abban más is gyönyörködhet KépKép Az uncsitesómnak fõztem fokhagymalevest és aznap este megszült, elküdjem a receptet? Azóta boszilevesnek hívom... KépKép

Evey! Aranyos nagymama. Az én családom is "követelné", hogy béküljek ki a nagymamámmal, abszolút megértelek. Várj egy kicsit, hátha rájön magától, hogy milyen kedves volt. Örülök, hogy boldog vagy KépKép Biztos azt hallgatod, hogy ugye milyen jó lenne egy kislány?KépKép mert rám állandóan fiút akarnak testálni Kép

Hát nálunk is vannak nagy dumák, Lili felismeri a Peugeot (pöszó) a Renault (renó) és a WV (vokszvágen) autókat az utcán, ja és persze a trabantot is. És ezeket nemcsak a jelrõl, de a feliratról is. Jól szórakozunk.A verseket, énekeket folyton átkölti, cifrábnál cifrább dolgokat tesz hozzá és néha még rímelnek is. Mostanában Gerendás Bóbitának vagy Andics Csiribirinek hívja magát és neki a tizennyócadik szüetésnapja lesz. Ja és már 5. éjjel nem rácsos ágyban alszik, imádja az új ágyát, esze ágában sincs visszatérni a másikba, tegnap este közölte, hogy ott a testvére fog aludni, ha megszületik. Õ már ott nem fog. Simán ment az átállás. 2. éjjel akart átjönni hozzánk, de két perc alatt sikerült rávennem, hogy maradjon ott az ágyában és vissza is aludt KépKép büszke voltam rá nagyon Kép Egyre többet emlegeti a atestvérét, ha kisbabát látunk azonnal megjegyzi, hogy neki is ilyen tepsére lesz. ilyen pici. És tudja, hogy sokat fog sírni, meg aludni és, hogy együtt fogjuk majd tanítani beszélni, meg játszani szóval egyre több mindenre kíváncsi. A kicsi jól érzi magát a hasamban, néha nagyion erõseket rúg. Nekem egyre nehezebben megy a hajolás, Lilit már nem tudom hogy cipelni. Nagyon csúcsos a hasam, hátulról egyáltalán nem látszik, hogy kismama vagyok. Elõlrõl annál jobban.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Megint ezer éve nem írtam, pedig mindig készülök... Végre összehoztam egy jó hosszú hozzászólást, hát nem elszállt? Kép Nics erõm újrakezdeni, csak a legfontosabbak:

Evey, Hajni! Nagy gratula az új pocaklakókhoz! KépKép
Evey! Nagymamád miatt Kép. Nekem anno anyukám nem volt túl lelkes, mikor megtudta, hogy testvére lesz Zsófinak. Rögtön azt kérdezte, minek neked még egy gyerek? Nem mondom, hogy jól esett...

Pankának, Kittinek és Leevinek boldog szülinapot!Kép
Donátnak boldog névnapot! Kép
Kanga! Boldog szülinapot!Kép

Napocska! Én is sokáig kórosan vashiányos voltam, nem szívódott fel rendesen a vas, pedig sokat ettem. Az összes iskolai ünnepségrõl felmentést kaptam, mert úgyis elájulam volna. Sokszor még felelés közben is kicsúszott a lábam alól a talaj. Mostanra elmúlt, még terhesség alatt sem volt vashiányom, csodálkoztam is rajta.

Kicsomagolódásra váró kismamáinknak nagyon szorítok!

Jobb, ha most megyek aludni, már nem nagyon látom, mit írok.
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Lanyok koszi a biztatast Lianan ugyebe. Az az igazsag neki e melel meg van egy csunya nyalkas szeklete... E miat kezdodot akivizsgalas is. De egeybkeny Lianan nem tipikusan a verszegeny gyerek. Mondjuk este 10 tol alszik regegl 9 ig jo par ebredessel es meg napkozbe 1-1,5 orat . Azon kivul mint a gep meg se all. En nem birom ennyi energiaval mint o. De ha midnne igaz 6 het utan vegre penteken valamilyen szakorvoshoz megyunk. Azt s etudom hova mert csak annyit mondtak szkaorvoshoz kuldenek es iok inteztek idopontot. Utalom az itteni rendszert. Gyabnitasom szerint valami felszivodasi zavara lesz... de hat . Mindegy majd lesz valahogy

Napocska
NApocska
 


Sziasztok!

Képzeljétek találtam egy levelet, amit még jó pár napja a levlistára szántam, benne csomó minden. Felraktam, bár néhol egy kicsit elavult!
Minden délután és este olyan sík hányingerem van.Kép Ez nekem új, mert a fiúkkal eddig néha-néha volt csak egy kis hányinger, émelygés.Kép

Kriszta! Kösz az infót! Én biztos kipróbálom majd jövöre (épp egy 10 napos szedés van csak hátra).Kép

Napocska! Szabinához:Kép Liácskának pedig mielöbbi gyógyulást, ezt is ki lehet nöni, vagy elmúlik?

Erika! Csak nem? Ráülök a telefonraKép DrukkkkkkkkKépKépKépKépKép

Ezt a többi finishben levö kismamának isKépKépKépKépKép

Hajni! Én elvileg okt. 9-re leszek kiírva. Ha egy kórházban szülnénk, még feküdhetnénk együtt akár..Nem jössz a Péterfybe át? Hányinger?

Jamina! Pedig olvasgathatnál egy kicsit, olyan izgi minden ebben a finishben...Küldessz sms-t, ha megszülsz? Forduláshoz drukkKépKép Vannak némi kósza emlékeim olyasmiröl, hogy meg tudják fordítani a babát a hasban?!

Pele! Lehet, hogy tényleg nem fog menni itt a házvásárlás. Annyira drága minden. Talán Pócsmegyeren van ilyen árban ház, de ott vagy körbejössz a Tahisi hídon, vagy révezel, kompozol?! Ha érdekel, nézek?!

Anikó! Persze, hogy azt hallgatom, hogy legalább lány legyen... Biztosan ki fogunk a nagyival békülni, mert tudom, hogy szeret és nem bírja sokáig nélkülem, csak rohadt makacs, nem is tudom ki hasonlít ráKép

Andi! Jó, hogy írtál!Kép Kezdtél eltûnni..

Puszi, Evey

sms-ket várom!!!
evey
 
 


Sziasztok!

Verus! Kép
Mit intéztél a dokinál? Biztat?
Hát engem nem nagyon, teljesen zárt a méhszáj, semmi jele közelgõ szülésnek. Pedig úgy szeretnék indítás nélkül szülni! Nagyfiamat (5,5 év) hat nappal hordtam túl, és indítani kellett. De szivesen átélném már "természetesen" a folyamatot.

Hétfõn, már a betöltött nap után kell mennem CTG-re, szerdán pedig befektetnek, amitõl nagyon félek! Anno két napot feküdtem a túlhordás miatt a terhespatológián, két hangosan horkoló kismamával az oldalamon. Mire megindították a szülést, totál kialvatlan voltam, és fáradt...

Kicsit depis voltam, de mivel ma már olvadás volt napközben, és sétáltam is jó másfél órát, jobban lettem.

Minden jót nektek!
Judó
judó
 
 


Halihó!Kép

Judó, igen biztatKépKép Olyan nagyon, hogy ha minden jól megy, akkor holnap megnyitom a sort..KépKépKép
A méhszáj 2 ujjnyi lett, Marci a totális célegyenesben..., megnézték a magzatvizet is: szép tiszta.
Szóval Marcikám benne lesz abban az 5%-ban, akik pont a kiirás napján jönnek a világra.

Igy mindenkitõl bocsi, de nem tudok nagyon irogatni, meg kell mindenkit szeretgetnem és különben is egy zabszem sem férne a fenekembe, olyan izgatott vagyok!

Remélem gondolatban velem lesztek és ha csak annyit kivántok, hogy menjen minden úgy, mint Jancsival (2 ujjnyi méhszáj,- burokrepesztés után 2 és fél órával késõbb már kézben volt..), akkor ez nekem elég!Kép

Puszi mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Verus,
megy a nagy drukk, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnédKépKépKép Akkor most már nekem se kell visszafogni a gyereket?Kép
Holnap megyek dokihoz, meglátjuk mi a helyzet, bár hétfõ óta eltûntek a fájásaim és marha jókat alszom éjszaka. Még a végén túlhordom???Kép
Erika, veled mi újság? Csak hogy tudjam, mikorra kell idõzítenem a szülést a kórházi társaság miattKépKépKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Verus

Minden jot nektek es varjuk a jo hireket.

Evey ha en azt tudnam mi a baja mar az nyero volna, talan holnap penteken szakorvsotol kapunk otlete hogy mi lehet a gond.

Minden finiselo kismamank konnyu es gyors kicsomagolodast.

Napocska
NApocska
 


Veruuus! KépKép Hajrá! Szorítunk!
Judó, Erika, Momo, Jamina, nektek is, még be is elözhettek akár holnapig... KépKépKép
Eveykém, a nagyi majd megoldódik. Szegény, hát ö ezt nem tudja felfogni. Mi örülünk helyette is! KépKépKép
Napocska! Ne aggódj, én is csatlakozok az elöttem szólókhoz!
Anikó! Lili dumája is tuti jó! Kép Ja, én is írom!
Nálunk sajna rossz hír van megint: este dokinál voltunk, mert a láz már 4 napja tart. (Amúgy jókedvü...) Na, diagnózis: tüdögyulladás és fülgyuszi. Nem sok ez egy kicsit? Persze antibiotikumot kapott rögtön. Viszont a körzeti dokinönk tök édes, nem bök! KépKép Leevi még a száját is önként nyitotta, nemhiába ugye, gyakorlat teszi a mestert... Kép
Tényleg, Dia, ti hogy vagytok?
Ildi, köszi a gyors választ, azt hiszem, várnunk kell vele jövö öszig, Leevi még nem tud semmit összerágás nélkül lenyelni.
Na, ennyi, mert (bár úgyse hiszi már senki) de hites uram vár engem egy forró, párás helyen, ami Veruskám nem a mosókonyha!)
Puszi mindenkinek, pl Edónak és Kangáéknak Kép is! Meg Pelcsinek! Na jó, MINDENKINEK, TÉNYLEG!
Adri
kadri
 
 


Adri!
Köszi, hogy rám is gondolsz név szerint! Kép

Veruuuuuus! Kép Kép Várjuk holnap a nagy hírt! Szép szülést és egészséges babócát neked!
És az összes többi mamácskánknak is!

Edó
Hétvégén talán írok bõvebben...
edóka
 
 


SZiasztok!

Verus! Drukk-drukk-drukk! Csak ügyesen!Kép

Adri! Hát, vasárnap megint belázasodott, diagnózis: mandulagyuszi. Ma kellett visszavinnem, de tegnap éjjel megint belázasodott, diagnózis: gennyes mandulagyuszi, jó kis tüszõkkel. Antibiotikumot kapott (naponta egyszer, lórúgás), és szerintem elõbbre hozatom valahogy a mûtétjét, nehogy valami szövõdménye legyen már ennek a két hetenkénti mandulagyuszinak... Leevinek gyógyulást, gondolok rátok!

Puszi:

Dia
Névtelen
 


Sziasztok!

KöSZIKépKépKép Alig birtam aludni...bevallom félek, de csak egy kicsitKép Amolyan egészséges félelem ez! (van olyan???)

Adri, Iboly tippje volt a mosókonyha..., én egy nagyüzemi konyhára gondolok..beletrafáltam???Kép
Leevinek nagy ölelés, gyógyuljon meg hamar!!

Dia, nektek is hasonlókat!!

Puszi mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Verus,
innen is megy a drukkolás neked, nektek! Talán már Marci kint is van? Jó gyors szülést kívánok! Kép

Judó,
6 nap után miért kellett indítani? Elöregedett a méhlepény?

Napocska, Dia,
csemetéknek jobbulást!

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Verus, Judó, Momo, Jamina, Erika: drukk megy!
Tegnap egyébként állítólag front volt. A SOTE I-en, este fél 8-ra a 18. babánál tartottak. A dokim reggeltõl 10 császáron volt túl.
Ebbõl az is következik, hogy bár 5-re mentem, megint 9 után kerültem sorra (doki 6-kor még varrt valakit, közel 7-kor tudott hozzákezdeni a 15 kismamájához, ahogy elnéztem, ez a 15 mind utolsó harmados kismama, fele 36. héten túli). Viszont cserébe elég könnyen elengedett. Ugyan megint határon volt a vérnyomásom (140/80), de nem tûnt fel neki, rá se kérdezett, én meg lapítottam, merthogy hetente kéne nézni, de én 3 hete nem nézettem senkivel. Mindent rendben talált, én meg gyorsan leléptem. Meg írattam egy harmadik féle vasat, merthogy a sorbifer után a maltofer is megfogott. (tudom, sok gyümölcs, szilvalekvár stb, de egyik sem igazán mûködik, vas nélkül meg a megszokott kajával is minden oké szok lenni) Mire legközelebb megyek, (3 hét múlva) nem bánnám, ha valami lassú elõrehaladás nyomai kezdenének mutatkozni.

Dia: Borinak jobbulást!!! Írtam pár napja egy ötletet, a szerkesztõs topikba, bár leginkább a te témád, de még senki nem válaszolt. Egy a Hol-mi rovatba való gyûjteményrõl (baba születése körüli papírmunkák elintézésének módjai,helyei,idejei, kellékei). Én pl nagyon tudnám mostanában használni!

Hol a tavasz???? Jövõ héten jön Jégtörõ Mátyás, aki ha talál jeget, akkor töri, ha nem talál, akkor csinál. Felénk jöhet!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Verus,
nagyon drukkolok!!!

A levlistára már leírtam az elmúlt napok hányattatásait (ez nem vicc!!!), ma már jobb a helyzet.
Tegnap még tök zárt volt a méhszáj, de már írtam, hogy Tominál is ue. volt, úgyhogy a doki szerint még várat kicsit magára a gyerkõc. Most nem bánnom.

Momo,
veled mizújs??

Mindenkitõl elnézést, hogy csak ilyen rövid vagyok, majd próbálok még este benézni, hacsak nem az ágyabn és a mosdóban töltöm ismételten a napomat KépKépKép

Pussz, Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Egy gány a levelezõnk, márhogy a szolgáltatónk levelezõ-servere, így már 2 napja nem olvastam egyetlen levelet sem.

Verus! Hajrááááááááááá! Kép

Momo, Erika, Judó, Jamina!
Nektek, amit szeretnétek. Azt hiszem hasonló helyzetben a drukkra hajtanék, hogy induljon már el kifelé a babó, dehát ki tudja, hogy ki mit szeretne...

Betegeknek jobbulást és gyógypuszi hegyeket KépKépKépKépKépKépKépKép!

Születésnaposoknak, no meg azoknak, akiknek a neve napja volt, van, lesz mostanában, azoknak pedig gratuláló puszi hegyek: KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok Lányok!

Ime egy rég elveszett bárány! Kép A héten megint itthon voltunk, nem fogjátok kitalálni, Tomi beteg volt. Kép Szerencsére nem volt olyan vészes, mint decemberben, mert most egy hét alatt helyrejött, de a dokinéni azt mondta, hogy mindenképpen ki kell venni az orrmanduláját. Most annyi haladékot kaptunk, hogy ha a közeljövõben nem betegszik meg újra, megvárhatjuk a tavaszt a mûtéttel. Mellette a garatmandulája is meg van nagyobbodva, és mutatta a dokinéni, hogy tûszõk is vannak rajta, amik ahogy mondta most nyugalomban vannak, ( bár érdekes módon mandulagyulladása nem szokott lenni). Mindenesetre azt ígérte, hogyha az orrmandulát kiveszik, ez spontán javulni fog.
A héten volt a farsang az oviban, Timi királylánynak öltözött (meg még vagy 5 kislány rajta kivül), nagyon jól sikerült, a kiscsaj remekül érezte magát.

Mivel mostanában csak nagyon ritkán jutok el ide, sajnálom hogy a nyomozásból kimaradtam, de azért én is nagyon gratulálok Eveynek és Hajninak. És mellesleg nagyon irigykedem is, mert nálunk a párom most azt mondja, hogy majd 3-4 év múlva meglátjuk lehet-e szó harmadik babáról. Kép Pedig tavaly már benne lett volna.

Hú lányok ez izgalmas! Kiváncsi vagyok ki fog elõször szülni? Verus, talán te már karjaidban is tartod Marcit. Ha még nem akkor nagy-nagy drukk! A többi célegyenesben tartó kismaminak is hajrá! Kép

Minden mostanában születés és névnaposnak is nagyon sok boldogságot kívánok!
A betegeknek jobbulást, KépKépKép sajnos úgy látom elég sokan vannak.

Puszi mindenkinek
Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Sziasztok!

Verus!
De jó neked!!! Kép Kép Kívánom, hogy megszületésben Jancsihoz hasonlítson!!!

Virág!
Azért kellett indítani, mert már nem volt jó a CTG. Ja, és ráadásul kakis lett a magzatvíz. Emiatt még a császár is szóba került, szerencsére jó gyorsan tágultam, és elmaradt.

Ildi!
Én ezt a frontot miért nem éreztem meg????????? Kép
18 baba, nem semmi!!!

Puszi mindenkinek!
Judó, két napra a kiírástól
judó
 
 


Verus KépKépKép
ha tudnád, hogy írigyellek! Kép Virtuális fülhúzást utólag is köszi Kép Marci baba: hajrá, ügyes légy!!!

Evey,
hámég szép, hogy küldök sms-t! Hasban megfordítani a babát... brrrrr! Én már attól is majd' elájultam, amikor a doki szüléskor kézzel tágított! Nagyi biztos hamar megbékél, ha máskor nem, hát az elsõ UH-kép láttán Kép

Napocska,
remélem, kislányodnál hamar rendezõdik ez a vérszegénység-dolog, sok puszit küldök neki!

Mindenkinek, aki drukkokat küldött: köszönöm Kép
Szaffi feje még mindig fenn van, és tök muris, ahogy látszik, amint kidugja! Vki írta, hogy van rá vmi homeos szer... hát, õszintén szólva nem hiszem, hogy ERRE tényleg használ a homeopátia (talán annyit, mint a ráolvasás, mágia Kép)

Momo, Judo, Erika,
Nektek is ennyi jóslótok van? Ádinál egyáltalán nem voltak, ezért most kicsit kellemetlenül érintenek, fõleg, amikor órákon át nem tudok aludni miattuk Kép

Iboly,
jobb híján ide írom: fiaid szövegétõl ki kell feküdni Kép

Levelezõm kifelé még mindig nem müxik (befelé igen!), és nem tudok rájönni, mi lehet az oka... bár amilyen levelek jöttek pl. Madárkás ügyben, ahhoz nem is akartam volna hozzászólni Kép. Lányok, tényleg ennyire nem az eredeti funkcióját tölti már be a levlista? Kép

Na, de örüljünk annak, hogy jövõ héten már itt lesz a tavasz, és nemsokára többen leszünk pár babával (jaj...)

Sok puszi:
Jamina
jamina
 
 


Váradi Marcika ma délután fél négykor 3950 grammal, 53 centisen megszületett! Kép
Egy perce kaptam az sms-t, erre vártam egész nap Kép
Verus és Zalán, ha erre jártok a közeljövõben, fogadjátok elsõként az én gratulációmat a topiklakók közül!

ildikó
ldildi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?