Új privát üzeneted érkezett!

Sly!
Azé' jobban figyelhetnél a gyerekre! :lol: Roli dumája halálos! :lol: :lol: :lol: Ma Márk is alkotott az orvosi rendelőben...vagyis szerencsére csak a váróban! :oops:

Én:- Márk,ha bemegyünk,köszönsz szépen,hogy csókolom!
M.- Jó.
pár perc múlva megkérdeztem:
-Na,mit mondasz,ha bemegyünk?
-Hello bébi!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Asszem jobban jártam,h egyáltalán nem köszönt a kis bunkóm! :lol:

Adri!
Végre! Tényleg nagyon szépek és csinik vagytok! De mondd meg légyszi,hogy miért kellett lecsupaszítani a kis drágádat? Nem csodálom,h ki akartad venni a pap kezéből,mikor megláttam,úgy megsajnáltam szegényt!!!!!Édes bogár!!!!

Szintia!
szóval a párod kényeztetted..akkor lehet hamarosan te is ilyeneket álmodsz! :lol: És az valóra váil,az enyém meg nem! :lol: :lol:

Örülök,hogy tetszik nektek is a kocsi,máskülönben meg sem venném...már ha 1általán odakerülök! :wink:

Ma kimostam a másikat,majd este teszek róla képet,és várom a véleményeket,h mennyiért hirdessem meg! :roll:

Berni???????????????????????????????

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabus!
Tali minden nap? De jól megy! 8) Nóresz olyan nagynak néz ki a kezedben,mintha lenne vagy másfél éves! Nagyon hosszúnak tűnik! :shock: :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabuska! Orulok, hogy Livi meggyogyult.
Amugy pont en is azt neztem a kepen, mint Pat, hogy Nori olyan nagynak latszik. Tuti jol merted te meg az a leanyzot? :D

Evi! Remelem en is, hogy tobb muteten mar nem kell atesned. Nem kellemes tudom.

Joli! Remelem mar Csanad jobban van. Hogy telnek az ejszakaitok?
Kar, hogy nem London kozeleben van a ferjed, milyen vices lett volna itt talizni!

Sly! Hogy te milyen anya vagy! Most oszinten…. :lol:
En hasznlatam anno Lidl-s torlokendot. Nekem nem volt vele semi bajom. Hot orultem, hogy cask 200 forint volt. Amugy rohejes, mert itt kint Angliaban is ennyiert veszem a Boots-bol. A fenykep nagyon jo rolatok! Jazmin es Roli nagyon edesek. Tetszik Roli mosolya is. :D Gratula Rolinak, ugyes, hogy mar nem pisil be este sem.

Csilla! Szoval unatkozol. Hajaj, pedig a vasalas, de jo dolog is…. Ram epp egy halom vasalatlan var. De nem baj, majus vegen jon anyum.

Pat! Almok almok. Altalaban elfojtott vagyaink elevenednek meg almunkban.
Mark hozza a formajat latom.
Jobbulast Miranak!

Szintus! Remelem hamar kiderul hol van gombas fertozes, es gyorsan kikezelik.

Adri! Artemisz gyonyoru nagylany mar es nagyon csini abban a ruciban! Nagyon szep kepeket raktal fel. Latom arra feletek is nagyon jo ido van. Hogy minek kellett nekunk ide koltozni. Itt en meg mindig kabatban jarok. Utalatos ido!!!! :(

Na, hallom Rebus felkelt. Aludt vagy ket es fel orat igy delutan. Legalabb moshattam. Hehe, jo kikapcsolodas volt.:roll:

Kép
atina12
 
 

 
 

Gabus! köszönjük a bókokat :oops: :oops: :oops: Amúgy én is utáltam, hogy ilyen rucikba kell kell öltöztetni, de itt ez a szokás...Végül tényleg cuki volt benne. De délután már alig vártam (és gondolom ő is), hogy végre felvehessük a jó kis puha rugdalózonkat :) :)
tényleg óriásnak néz ki Nóresz azon a képen! Te még mindig viszed a kendőben??? Én már nem birnám!

Pat! Márk szupereket mond :) :) :) Azért kellett szegényt levetkőztetni, mert a görög ortodox szertartás szerint be kell meriteni teljesen a keresztelőmedencébe...És utána új ruhácskákba kellett öltöztetni...Hagyjuk, lényeg, hogy túl vagyunk rajta!!!És ha még tudnátok hogy ez az egész mennyi pénzünkbe is került!!!!

Anita! Ma itt is elromlott az idő, és esett egész délelőtt, szerencsések voltunk tegnap!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!
Vagyunk ám csak sajna kicsit taknyosan... Maszatka dolgozik ezerrel, van másfél foga (a fél még csak púp, ugyanis még nem tört át... ) viszont a szép időt rettentően élvezi. (majdnem annyira, mint az anyja)

Adri, de szépek vagytok!

Pat, ha jól sejtem, a görög katolikus liturgiában teljes megmerítés van, jól, mondom, Adri? Márk :P

Gabuska, Nóresz tényleg nagyon nagynak hat a kezedben! Nem lehet, hogy a mininők egymás közt effektus csalja meg a szemünket? A másik lehetőség, hogy letagadsz 10 centit és 2 kilót a kisasszony nevében :)

Mi mennénk holnap, csak nem tudunk sokáig maradni.

Kicsinyem épp termel itt az ölemben. Remélem, sikerül végre így négy nap után... van ötletetek, mivel lehetne rendszeresíteni a termést? Nem akarok mindig szilvát adni neki. (ráadásul már nem eszi szívesen) Hehe, nem lehet laptető!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ancsa, nem írtam még, de drukk a párodnak! Mininő bőre hogy viseli az angol klímát?

Joli, hogy van Csanád? Fogas kérdésen túljutott már Barni?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Adri, megelőztél! :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Nóri tényleg 67 centi, csak én is kicsi vagyok, 156 centi, így az én kezemben nagyobbnak tűnhet, és alulnézetből van fotózva, az meg torzít.

Amúgy 3 baba volt, egy 3, egy 6 és egy 9 hós, és mindhárom 7 kiló! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A 7 kiló szerintem gyönyörű! Gratula! Akkor holnap?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Szly, tegnap is szépek vagytok a gyerekekkel! Gartula Rolinak, ügyes! És aranyos, ahogy védi a testvérét! Nem ismerem a lidl törlőkendőt. Nincs hozzánk közel üzlete.

Pat, a sport babakocsink Noname, most szedtem elő, holnap talán kipróbálom. Eddig a nagy Pierre Cardin-al jártunk, de elég nehéz. A te választottad nagyon szép.

Csilla, Csanád is integetett két napig, de ma már nem akart! Most mihez kezdesz vasalnivaló nélkül? :roll: :D Grat a fogacskához!

Pat, szegény Mira! Gyógyulást! Mi a baj a helló bébivel? :o Biztosan röhögött volna a doki is rajta :lol:

Szintia, szegény apa! Igazolás elfogadva! Nekem(is) apa nélkül minden tekintetben rossz. Május 1 mindenfelé lesz, azt hiszem :D

Adri, de jó, hogy jelentkezel. Szegény Artemisz! :( Sajnálom a keresztelős hercehurcát! Nagyon szépek vagytok a képeken!

Ancsa, azért eljöhettek Liverpoolba talizni! Vagy az üdülőtelepre a hajó mellett, már most nagy élet van ott a férjem szerint. Van már telefonod?

Gabuska, Nóri milyen aranyosan alszik! Ébren is szép, holnap remélem meglátom. Csanád sem az éjjel, se ma nem köhögött.

Réka, a fogas kérdésen Barni sokára lesz túl, mert gyökérkezelni kell és ma is inkább atlétika versenyre ment, mint a fogászatra. Lehet, hogy mi holnap korábban tudunk menni, mert 9 előtt már a laborban kell lennünk. Ha ott végzünk, akkor irány az Ikea.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó estét!

Akkor holnap ikejjja! :)
Ha mégis közbe jönne valami nektek, akkor reggel 8ig szóljatok, oké?

Adri,
még viszem a kendőben, de az sokat segít rajtam, hogy a járműveken leülök, és csak átszálláskor kell cipelnem. Nem vészes. Sajna a metrón, vilin nagyon macerás a babakocsi.

Esti buli
Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Livi azt mondja a dokibácsinknak: helló-szia, lesz matrica? :oops: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
vagyok/unk,olvasgatlak titeket,csak mindig lemerülök,mire írnék :oops:
babakocsi:nekünk nagy van.nehéz,de Dorkó kényelmesen akár alhat is benne,úgyh szeretem,de mi is most keresünk vmi könnyűt.pat!az a zöld mennyi a vaterán?csak hasonlítási alapnak.

joli!
hogy van Csanád?és mostanában annyiszor eszembe jutsz,mikor wc-re megyek :lol: :lol: :oops: te mondtad,h olyankor Csanád kintről dörömböl,látod ebben hasonlítunk,mert bár jön velem,de az ajtó előtte csukódik :lol: és ő is dörömböl ököllel :lol: :lol:

adri!
fergetegesen jól néztek ki!!!!pocakos képet mikor láthatunk rólad? :wink:

tali:mi nem tudunk menni,bocsi!nektek jó dumcsizást! :)

gabi!
hurrá,gyógyulás és hajrá csavargás :lol: már a picur is nody rajongó?

aranyos vagy,pat,h hiányolsz! :lol: nem voltunk bringázni szombat óta,este már apa fáradt a melóból hazatérve :cry: napközben mi tegnap vásárolni voltunk,majd Dorkó aludt 3 órát.addíg én lefestettem a képkereteinket,majd délután átballagtunk a bnőmhöz,akinek van egy 1,5 éves kislánya és 2 házra laknak,ott,majd később itthon "kerteztünk".ma délelőtt Dorkó kinn mototrozott az utcán(tologatta fel-le,míg el nem akadt vagy fel nem borult a moci :cry: )aztán alvás és este én tornára mentem,addíg ő ment a tesómhoz,aki avval fogadott mikor visszaértünk,h 20 percen keresztül ÜVÖLTÖTT,mikor elmentünk,egész addíg,míg már csak hüppögni tudott a hisztitől :cry: :cry: :cry: nagyon elszomorodtam,közben jólesett,h ennyire anyás 8) ha holnap is ez lesz,míg én tornázom,tuti el fogok keseredni :cry: azt nem szeretném,h ne érezze jól magát náluk :( na,majdcsak alakul vhogy :) szóval nálunk most ennyi,nincs semmi extra és új :wink:

Kép
berni1
 
 


Berni,
van más választása szegénynek? Livi míg itthon volt, éjjel-nappal Noddy dvd-k mentek. :oops: :lol: De olyan aranyos Nóri, mikor meghallja a zenéjét, teper ezerrel a hang irányába és sikítozik. :lol:

N érdekesen anyás... Ha ide jön valaki, tökmindegy, hogy először látja-e vagy ismeri, mindig sír, ha engem nem lát. Ugyanez, ha elmegyünk valakihez. De! Ha nem lakásban vagyunk, hanem külső helyszínen vagy hogy is mondják, akkor nem zavarja az sem, ha 10 vadidegen üli körül és rám sem bagózik. :shock: Járműveken is vigyorog mindenkire, a legnagyobb tömegben is, de ha beteszi a lábát valaki hozzánk a lakásba, akkor összecsinálja magát. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, látom lerendezted a vonalzókat :lol: Jó ez így! Szuper képeket készítettél az esti buliról! Remélem nem kell hívjalak 8 előtt!

Berni, sajnálom, hogy te holnap nem jössz:( És azt is, hogy Dorkó annyira hiányol torna közben. Nem csak Patnak hiányoztál innen, csak ő volt a szóvivő:) A Wc-s dörömbölés inkább Csilláéknál lehet, nálunk semmiképp:1. mert Csanád nincs a földön sosem, 2.mert harmonikaajtó van a WC-n, nem is lehet rajta dörömbölni :lol:

Csanád az idegenektől akkor kezd sírni, ha férfi az illető és ha túl közel merészkedik hozzá, mindegy hogy hol vagyunk.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Ma azért elég jól termeltünk...szépen előkerültek az elűntek is! :wink:
Gabi!
Ez pontosan milyen buli is volt??? :lol: :lol: :lol: Tud ám élni Livi is! Nsgyon jófej,...lesz matrica? :lol: :lol: :lol:

Berni!
Végre! :wink: Szegény Dorkó! Esetleg nem próbáltad úgy "otthagyni",hogy ne vegyen észre? Míg őt szórakoztatjál elsunnyughatnál! :roll: Egyértelmű,hogy észre fogja venni a hiányod,de ha nem látja a folyamatot hogy elmész,talán jobban viselné! :idea: A kocsi 33e Ft.Van még másik 2 amire eddig voltam kattanva,szinte teljesen egyformák,csak más márkajelzéssel,de a színválaszték nem igazán jön be...amúgy mind hasonló árkategória!

Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Adri!
Bocsi,de így még rosszabbul hangzik ezafajta keresztelő!Szegény manócska!a lényeg,túl vagytok rajta! :D

Réka!
Sajna én is csak a szilvát tudnám a problémátokra,bár lehet kapni gyógyszertárban olyan lekvár szerű valamit,csak azt szerintem később tudod majd neki adni,amikor már sok foga lesz és rendesen tud rágni!

Gabus!
Azért az a 3 hónapos 7 kilós baba se lehet semmi!!! :shock: :shock: Bár ő biztos 4 kilo körüli súllyal született! :roll:

Ancsa!
Fel a fejjel,már csak egy hónapig gyűlik a vasalnivaló! :lol: Ja,és a sudocrem popsikrém is felébe kerül,mint nálunk!

Idegenek???? Az én kölkeim meg a másik végletet képviselik...már-már attól félek következő kukanapkor elmennek akár a kukásokkal is! :shock: :shock: Nekik aztán mindegy ki szól,mit szól hozzájuk,Mira vigyorog még az értelmi fogyatékos csoportunkra is,Márknak meg aztán méginkább mindegy,csak kapjon valamit!Persze kivétel ezalól a doktornénink....valahogy nem szimpatizálnak!Pedig ma nagyon dícsérte a d.néni Márk pólóját meg minden,matricát is kapott...de esélytelenek együtt! :lol:

Joli!
Nem csodálom,hogy a fiad halogatja a fogdokit,én is ezt teszem 1 éve!! :oops: Azért próbáld jobb belátásra bírni,míg megmenthető a fog!!

A holnapi talihoz pedig jó szórakozást mindenkinek!!! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!
Most egy kicsit még én is az éjszakai műszakot erősítem :)
minimanót jól lefárasztottuk, elmentünk még este régi barátainkhoz (a bácsi tegnapelőtt volt 84 éves és felköszöntöttük, nomeg Gyuri rendbekapta a gépüket és azt is ki kellett vinni) úgyhogy mire hazafele jöttünk a kocsival (fél 11) kicsim úgy bealudt, hogy azóta is húzza a lóbőrt. Pulcsiban, farmernaciban, pisis pelusban. Szóval mi meg várjuk, hogy meg tudjunk ágyazni és át tudjam öltöztetni babócát az éjszakai pihihez... de legalább volt egy kicsi páros nyugink :oops:

Babakocsik szépek. Pat, esernyőre csukhatóban nem gondolkodsz? Kristóf babánál nagyon bejött: kicsi, kényelmes és a kocsiban is jól elfér... folyt köv valamikor később... jelenés! :wink:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka!
páros nyugi,mi???? persze ki hogy hívja! :wink: :lol:
Babakocsiból igazából a külsőre hajtok! :lol: Megmondom őszintén annyira nem jönnek be az esernyőre csukhatók,meg úgy tudom azokat nem is lehet lefektetni...vagy igen? :roll:
Amúgy érdekes,h felébredt Máté,nálunk úgy szokott lenni,hogy ha várjuk nem ébred,bár Mircsi is mocorog ahogy hallom,pedig ő fürdés,tiszta pelus után,pizsiben nyomja! :lol:
Valamikor később még jössz???????????????????????????

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hello,már megint magam...... :( :( :(
Vagyis a lányommal,de ő most jót csicsil
:D :D :D

Fruzsi is tart az idegenektől.Legalábbis addig,ameddig nem barátkozik meg velük.De vannak egyes emberek,akiket nem
szimpatizál és nem is akar jóban lenni velük!A férjem onokatesója pap és nem is valami gyerekimádó és arra meg rámászott :shock:
és hizelgett neki én meg csak lestem.... :o

Patricia nekem az első kocsi tetszik legjobban.Az nagyon szép:)))
Egyébként a gyerekek nem szimpatizálják a dokinéniket.A Fruzsi amikor ránéz a mienkre,már sírva fakad.Pedig az még egy rossz szót sem szólt hozzá.Bizti emlékszik a fájdalmas védőoltásokra!És igen kényeztetett engem az én drága férjem,de még egyenlőre nem kistesóra megy a dolog,fogjuk a válságra :!:

Adri nagyon szépek vagytok :!: :wink:
Gondolom,hogy végigsirta Ártemisz az egészet,nemrégiben(no jó 2007ben)voltunk mi is pravoszláv keresztelőn és végigsirta a kicsi az egészet....
Nos,mi is junius 6.-án kereszteljük Fruzsit,majd meglátjuk mi sül ki belőle 8)

Gabi jók ezek a képek.Jót bulizhatnak a gyerekek esténként :D

Elhiszem Joli,hogy nagyon rossz lehet nélküle.Násznagyomék is évekig külön dolgoztak(a ffi Ausztriába,a nő M.o-n)és ugy láttam rajtuk,hogy ez csak erősitette a kapcsolatukat !Mindég olyan jó őket nézni,ahogy még szeretgetik és puszilgatják egymást:))))

Jót talizzatok ma!Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szia Pat!!!

Szia Réka!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!

Pat, a kislány 3 és fél volt, anyja kábé mint én, apja magas, de vékony emberke. Nem csinál vele semmi különöset az anyja, szopizik, és nől, mint a gomba. És nem néz ám ki kövérnek. Olyan jópofa, hogy mellétettem Nórit és egyformák voltak. Csak picit N hosszabb a 6 hónap különbségből adódóan. :) Ja, és az anyukája végig bosszankodta a terhességét; mert kicsi hasa volt, amit lépten-nyomon az arcába is vágtak, már tele volt a t@ke. Aztán tessék. :lol:

Esti buli: Livinél ez az alapállapot - egészségesen. :) Nóri sem lesz különb, hisz az első perctől ezt látja. Szegény én. :lol: :lol: :lol:

Esernyőkocsit lehet kapni dönthetőt, csak marha drága. Akkor már annyi pénzért tényleg olyat, amit kinéztél.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csanád nem akar felébredni, pedig már felvettem szopizni, üvegből is ivott tejet, mindezt félálomban és aludt is vissza.Nemsokára fel kell vegyem mindenképp. Az éjjel csak 3-szor ébredt, jó tendencia!

Gabuska, gondolom te már úton vagy:)

Szintia, násznagyodék pozitív példa, sajnos van sok negatív is. Én kifejezetten rühellem a különlétet, egyszer már megégette a számat. De azért optimista vagyok :)

Réka, te még benézel? Nem beszéltük meg, hol talizzunk pontosan, gondolom a játszósarokban.

Pat, te mindig jókedvűen írsz, felderíted az embert! Honnan is örökölhette Márk a beszólásaíit?! :roll:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Borzaszto éjszaka van mögöttünk. Átemisz tegnapra benáthásodott, szerintem a keresztelőn fázott meg...Éjszaka szegény 5x sirva ébredt, nem tudott aludni mert be volt dugulva az orra...Pedig leragadt a szeme... Most alszik szegény.

Egyébként hogy mennyire szeret Ártemisz azt én a kereszetelőn vettem észre először. Amúgy annyira barátságos, hogy mindenkivel elvan, lakáson belül is, kivül is, bárki ölbe veheti nem sir. A kereszetelőn volt először, hogy a zokogás közben csak én tudtam megnyugtatni, senki más. Nem kivánom, hogy megint ilyen állapotba kerüljön, de arra jó volt, hogy "megnyugodtam", hogy azért csak kitüntetett helyen vagyok nála :) Amúgy úgy éreztem előtte mint ahogy te irod Pat!

Gabus! Persze igy megértem a tömegközlekedés miatt! Én már el sem tudom képzelni, hogy a kendőben cipeljem, de most már lassan nem is férne el a hasam miatt :)

Na még pár kép! most bepótolom a sok elmaradást!!!
nálunk a bicikli a sztár most
Kép

a másik hobbynk a virágtépés Kép

séta a nagyival (az én anyukámmal) Kép

fürdés előtti játék Kép

kádban Kép

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Szintus! Ti milyen szertartás szerint kereszetelitek majd Fruzsit? Szerintem ennél az ortodoxnál nincs kegyetlenebb...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri katolikus szertartás szerint kereszteljük Fruzsit.
Itt csak a fejüket öntik le vizzel(de gond.tudod).
Nálunk 2-3-4 hónaposan szokták keresztelni a babákat,de mi a férjemmel ugy döntöttünk ,hogy majd 1 évesen(nem tudom jól tettük-e....)Bizti lesz sirás ezerrel.....
Anyukád is nagyon csini:)))
Szóval gyönyörű helyen laktok!!!!Engedd meg,hogy egy kicsit irigy lehessek ezért :wink: :wink: :D
Egyébként sokat fürödtök a tengerben?(gondolom mielött terhes lettél v.így terhesen is?)
2007-ben voltam elösször tengeren.A férjem mondta,h gyönyörű
lesz,de nem hittem,hogy ennyire....beleszerettem és még azóta is szerelmes vagyok a tengerbe.....
Remélem jövőre mi is eljutunk,az idén nemhinném,mert most kezdett el dolgozni a kedvesem.....

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Csilla,ma biztos jössz csekkolni,hogy elfelejtettm-e! De nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boldog névnapot! :wink: :lol:

Később reagálok a többiekre is,de most mennem kell! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Kedves Csilla

Kép

PUSZI

Kép
Kép
szintus
 
 


Pat, a páros nyugi alatt én a "lenyúlom a mama kajáját" nélküli beszélgetős vacsizást, és az időkorlát nélküli zuhanyozást értettem. Azért mindent én sem vallok be :wink: :lol: :lol: :lol:
Szóval magácska csak a szép külsőre hajt? :shock: :lol: :lol: :lol: no szép.... :shock: :lol: :lol: :lol: és melyik lesz a befutó? :lol:

Csilla, nagyon boldogot! :)

Szintus, mindenki úgy és akkor kereszteli a manóját, ahogy jónak látja, szóval szerintem jól csináljátok! És nem biztos, hogy lesz sírás... Máté éhesen és álmosan akkorát vigyorgott a papunkra, hogy az teljesen elolvadt! És Adriék is jól csinálták! (no meg mi is akik 510 km-t utaztak oda, meg ugyanannyit vissza, hogy nyakon öntsék a kölket a keresztvízzel :twisted: )

Adri, gyönyörű helyen laktok!
A kendő meg púpos helyen vagy sok bkv mellett nagy segítség... de azt hogy két manót cipelj, azt el sem tudom képzelni :wink: Főleg, ha a nagylány bicajjal nyomul :lol: :lol: :lol: Annyira bájos rajta! Jelzem, az én fiam is nagyon jóképű ám! Lehet már Ártemisznek udvarolni?

A tali szuper volt, fényképezőgépet sajna már megint nem vittem... Gabiban van minden reményünk!

Ancsa, úgy látom, te legalább annyira szeretsz vasalni, mint én :twisted: de nekem most n i n c s vasalnivalóm :twisted: :twisted: :twisted: (no igen, kivételes, ritka állapot, valljuk be, dicsekedtem :oops: :lol: )

Berni? Évi? Nálatok helyzet?

Jaj, lányok, hülye kérdés, de ti voltatok féléves kontrollon a turkásznál? Lassan aktuális lenne... :oops: de valahogy nekezen szánom rá magam... :oops:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Helló!

Hát sajna nincs meg a telóm zsinórja, pedig ari képek vannak rajta. Keresem mindhalálig! :lol:

Livi is profitált a taliból, úgyanis kifelé menet anyu vett neki egy naaaaaagy plüss kutyát. :lol:
(Mert anyukám is ott volt végül az ikeában. Jól kibabázta magát.) :)

Szintus,
L 1 éves volt, mikor kereszteltük, hát, be voltunk rendesen tojva, mert már járt, és már akkor sem tudott 1 percet sem egy helyben maradni, és a keresztelő az 1 órás istentisztelet végére volt téve. Szerencsére jól bírta, a babakocsijában ült, percenként cserélgettem a játékokat a kezében. :lol: Akkor azt gondoltam, hogy jobb lett volna pár hónaposan, mert nem kellett volna rettegni, hogy ki akar jönni a babakocsiból és rohangászni, ha nem engedjük akkor meg üvöltene.
Nórit már megkereszteltük 2 hónaposan.

Réka,
milyen turkász? A nőgyogyira gondolsz? Féléves kontroll? Van olyan is? Nekem a 6 hetes után évente kell menni a rákszűrés miatt, aztán kész. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csilla, boldog névnapot! :D


------------


Bocsi a minőségért :oops:

Csanád (csak sikerült egyszer kicsikarni egy hozzámbújást) 8)
Kép

Máté, Nóri
Kép Kép Kép

A többi kép használhatatlan :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csilla, sok boldog névnapot kívánok!

Gabi, köszi a képeket, jók ezek, rajta vannak a gyerkőcök! És más úgy sincs :)

Adri, sajnálom a rossz éjszakát! Gyógyulást kívánok Artemisznek! De jó, hogy hoztál képeket! Artemisz gyönyörű!

Szintia, látod, Adriék is túlélték a keresztelőt, valahogy lesz nálatok is :)
Réka, én sem tudok féléves kontrollról. :oops:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Pat, jöttem :lol: .

Köszi a köszöntéseket, én ma el is felejtettem, teljesen meglepett, amikor a nővérem is hívott. A korral jár :roll: .

Bogika nem a fogától volt lázas, mandulagyuszija van. Tegnap a lázmérő 40.1 fokot mutatott :shock: :cry: .
Lázkúp és Nurophen. Hogy kitől kaphattuk el :? ? Vasárnap voltunk barátoknál, valószínű, ők nem kapták el.

A képek szuperek, szegény Ártemisz, ez kínzás volt :roll: , de már túl van rajta 8) . Tényleg pocis képet is kérünk!!!

Szly, gratula a szobatisztasághoz!

Pat, hajrá babakocsi!

A tegnapi éjszakánk elég fárasztó volt, Bogi velünk aludt. Remélem, ma már jobban alszik.

Jó éjt

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


sziasztok!
réka!
úgy látszik,már nem emléxel az 1ik ominózus kaja-"vitára":hashajtónak ti írtátok a narancslevet :lol: amúgy ebben a korban már úgyis adható....hátha bejön
adri!
szuper a bringa,nálunk szülinapra kap ilyet az ünnepelt :lol: mi is kinéztük már.
pat!
én is hasonló kocsikat nézegetek csak 10e.-ig,mert csak pótnak keresek.elsősorban 3 kerekűeket.meglátjuk,már nem sűrgős.

motor-képek:
Kép
Kép
majd csinálok közelebbit is,csak most lecsüccsent utána és már nem érdekelte :wink: előtte tepert már vel fél órát,csak bennfelejtettem a gépet :oops:

lazázás:
Kép
Kép

no,jó éjt!

Kép
berni1
 
 


csilla!
láz :cry: :cry: és 40????????????nagyon gáz!!!!!a hideg is kiráz!jobbulást!!!adj neki sok gyógypuszit.

gabi!
jók a képek,ne izgulj,visszaadta a hangulatot :wink:

Kép
berni1
 
 


Csilla, a korral jár? :D És ez is: ma az Ikeában felejtettem a felsőmet. Amikor eszembe jutott rohantam vissza érte metróval. A Deákon átszálltam a földalattiról, a könyv a kezemben, utazás közben olvastam. Egyszer hallgatom a megálló nevét:Ferenc körút :lol: (3. megálló a másik metróval-annak, aki nem tudná) Szerencsére belefért, mert Csanád ma több mint 3 órát aludt délután, kifárasztotta a sok nyügi, amit leművelt.
Boginak küldöm a gyógypuszikat!
Berni, micsoda moci :lol: A lazázás meddig tart? Nálunk kb 10 másodpercig :lol:
Pat, mikor jössz? akarok lefeküdni!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Bocsi Joli,csak nekem RENGETEG vasalnivalóm akadt estére.Ma 3 fullteli mosógépet indítottam el,és még reggelre is maradt! :evil: És örülj,hogy csak a felsőd hagytad az Ikeában,gondold el hogy néztek volna a metrón,ha mondjuk a nadrágod hiányzik! :lol:

Csilla!
Mirának is (gennyes)mandulagyuszija van,de remélem nem tőlünk kptátok el! :wink: A 40 fokos láz meg hihetetlenül durva!!! :shock: Én lehet megmerítettem volna egy kis hűs vízben is...
Jobbulás a lánykának!

Berni!
Szuperek a képek,természetesen! :wink: A lazulós függőágyas nagyon franyesz,a motorosra meg először azt hittem meztelen felsőtesttel van a kispasi! :lol:
Gabi!
Köszi a képeket,rád lehet azámítani fénykép ügyileg (is)! :wink:

Adri!
akkor Artemisznek is mielőbbi gyógyulást,remélem ma már ti is jobban alszotok! Az anyukád nagyon fiatalos,csinos és büszke nagyi! :wink: Triciklink nekünk is van,vagyis még Márk kapta,csak hiányzik néhány csavar belőle,így nem tudjuk most használni,pedig csodás dallamokat is játszik,vagy 10-et! :evil: :evil: És Artemisz a virágszedő képen tiszta olyan mint te!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Szintus!
Te aztán megadtad a módját a névnapi köszöntésnek! Ügyi vagy! :D A keresztelővel kapcsolatban pedig ne hagyjátok,hogy a szokások vagy mások befolyásoljanak!!!

Réka!
Le vagy picit maradva,nem 6 hónapos,6 hetes kontroll van! Bele kell húznod! :lol: :lol: :lol: Legalábbis nálunk nincs 6 hónapos,csak ahogy Gabi írta 6 hetes,plussz rákszűrések évente!Ja,valószínű a zöld kocsi lesz a befutó,ha egyszer odajutok,hogy meghirdetem a jelenlegi babakocsit,mert annak az árából akarom venni,bár ki kell pótolnom! :roll:

Sly!
Merre csavarogtál ma????

Idézni nem tudok,de ahogy olvastam Bernit: -láz,nagyon gáz, a hideg is kiráz! :lol: Oly költői voltál! Bár nem vicces a téma :?

Holnap megyünk Egerbe!!!!!!!!!!!!!!!Este majd jövök!!! Jó éjt!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ajjjajjj, mandulásoknak jobbulást!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla! Boldog nevnapot es hazassagi evfordulot!!!!
Szegeny Bogika! Remelem mar jobban van ma. Kuldjuk mi is a gyogypuszikat.

Pat! Jok ezek a babakocsik. En is ilyen haromkerekut nezek most, le akarom cserelni en is a mostanit. Utalom ezt a kocsit, mert annyira kicsi az ulo resze, hogy Rebus gyakran csak log kifele a babakocsibol. Ha nem lenne bekapcsolva, ki is csusszana belole. Neha tok ego, ahogy a feneke lelog. Tuti azt hiszik kinzom a gyereket.
Mira jobban van mar? Remelem igen. Boldog hofordulot a csajszinak!

Gabuska! Nagyon jok a kepek! Olyan edesek a gyerkocok.

Berni! Dorko csucs a lazazas kepeken. Majd en is szeretnek Rebusnak szulinapjara valami gurulos akarmit venni. Bicikli, motor, meg nem tudom mi lenne jo. Azaz mindketto jo, de mindkettot nem vesszuk meg.

Adri! Jobbulast Artemisznek! Szegenykem, nem eleg, hogy megszenvedett a keresztelon, meg meg is fazott. a kepek nagyon szepek! Nagyon szep helyen laktok.

Reka! Fel eves kontroll? :shock: Olyan nincs szerintem sem. De azert elmehetsz. :)
Rebus bore aranylag jol birja a megprobaltatast. Elso heten eleg randa lett, a szel kifujta, teljesen ekcemas lett megint, de aztan lassan rendbejott. Nem mondom, hogy problemamentes, de amilyen hat honapos koraban volt, nos ahhoz kepest csodalatos.

Kepzeljetek, itt is kisutott a nap! Mi tobb, meleg van. Tegnap setalni voltunk, hat azt hittem kigyulladok a hosszu ujju polomban. Remelem ma is ilyen szep ido lesz, bar eddig ugy nez ki.

Szintus! Mi is nyarra tervezzuk Rebus keresztelojet. En is kivancsi vagyok, hogy hogy fogja birni a kiscsaj. Amugy nagyon koran elore le kell szervezni a dolgot? Meg el sem kezdtuk szervezni. Mar csak azert sem mert nem tudom mikor megyunk Magyarorszagra.

Rebus nagyon csendben van. Megyek inkabb. :?

Kép
atina12
 
 


Szintus! Én ebből a kereszetlőből azt a következtetést vontam le, hogy minél kisebb korban jobb túlesni rajta, de a katolikus nem ilyen "durva", szóval nem hiszem, hogy gond lesz vele. Persze azt is elhatároztam, hogy a következőt kánikulában tartjuk, hogy ne legyen legalább megfázás, szóval az akkor megint jövő nyár, és akkor megint kb. 10 hónapos lesz...szóval végülis majd meglátjuk.

A tengert én is nagyon szeretem, fürdeni nyáron mindennap szoktunk, és most is fogok terhesen!!! de csak júniustól elég meleg az idő meg a tenger kb. szeptember-októberig. (bár tavaly "vagánykodtam" és még november elején is úsztam egyet).

Réka! Látom én a képeken, hogy Máté milyen helyes nagyfiú!!! Szemmel tartom én a kérőjelölteket!!! :) :) :) Nőgyógyászhoz szerintem is már csak rákszűrésre kell járni, vagy ha újra terhes leszel :wink: :) :) Mint ugy én, aki rendszeres vendég vagyok..

Csilla! Bogikának jobbulást!!!!Szegény kicsim!
Mi már jobban vagyunk, ma éjszaka csak 2x kelt Ártemisz és kevesebbszer kell szivni is az orrát. De azért még nem kiabálom el.

Az IKEA taliért nagyon irigy vagyok!!! De jó lehetett a képek alapján!!!

Berni! A kismotort hajtja is Dorkó? Mert Ártemisznek is van, de csak ül rajta boldogan és várja hogy mi toljuk :) Ez a bicikli jobban bejött. Amúgy mi is örököltük az unokatesótól, és ezért egy kicsit romos állapotban is van, hiányzik az alsó lábtartója, igy Ártemisz állandóan a kerékhez dugja a lábát, amivel fékezi, és a frászt hozza rám, hogy beszorul a lába.

Joli! Meglett a felsőd végül?

Pat!!!Teljesen elolvadtam amikor az irtad, hogy rám hasonlit Ártemisz! Mindenki mindig azt hangsúlyozza, hogy mennyire az apja, és én is igy látom, már "el is könyveltem magamban", és te most bearanyoztad a napomat!! Meg anyunak is majd megmondom, hogy milyen szépeket irtál róla!!! El vagyunk olvadva!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Ezen a kepen látszik valamennyire a hasam, de a ruha direkt olyan volt, hogy nem hansúlyozza ki túlzottan. Kép

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Nem jövök egy napot és nem győzök visszaolvasni! :lol:

Tegnap anyuéknál voltunk egész nap, ezért nem voltam!

Patr! Ha ez a babakocsi is 33E ft, akkor szerintem a miénk 35E-ért sokkal jobban megéri! Persze ha befér az autóba, mert ez azért nagyobb sokkal. Szerintem sokkal tovább kényelmes lenne Mirának, mert nagyobb a belseje!

Csilla! Boldog névnapot és házassági évfordulót! Jobbulást Boginak! Szegénykém!

Adri! Nagyon nagyon szép kislány Ártemisz! Szegénykém teljesen puccosan, nem csoda, hogy sírt a keresztelőn!
Én is szeretnék pocifotót látni!

Annyi képet tettek fel, hogy külön külön nem is tudom dicsérni! Mind szuper! Hát hiába! Gyönyörű babák vannak ebben a topicban!

Keresztelő:nálunk mindkét gyerek 4 hónaposan lett keresztelve! Jól bírták! Én pont azért csináltam ilyen korán, hogy ellegyen a baba. Rolival együtt kereszteltek egy egy éves kislányt és végigordította, mert nem szeretett a keresztanyjánál lenni, mert unta, mert ment volna le.

Mit is akartam még?!

Ja idegenek! Jázmin nagyon anyás! Senkihez nem akar odamenni tőlem. TArt az idegenektől is. Olyan kis szégyellősen mosolyog rájuk, csak ne akarják elvenni, felvenni.

Rolkó újabban fél éjszaka. Azt kérdezgeti: Ugye nem jön be senki? Tegnap hajnal 2:30-tól óránkét kiabált és kérdezgette. Végül reggel 7-kor laudt el. 10:15-ig. Hát hulla voltam.

A mai éjszaka jobb volt. Nem félt!

Most megyek mert a pulykám nem ugrik a sütőbe magától sajna!

Kép
szly27
 
 


Adri! Szépek vagytok! Bár én a pocidat nem látom! Örülök, hgoy jobban van Ártemisz! Na tényleg léptem!

Kép
szly27
 
 


Berni a képek nagyon cukik:)))
Az a lazitós aranyos!
Nem esik el a kisfiad a motorral?
Én mindég attol rettegelk,hogy Fruzsi elterül valahol és beveri a fejét! :? De szerencsére eddig még nem...... :wink:
Csinálj légyszi vonalzot :D

Adri van már pocid,látszik :D Kik vannak itt a képen?Férjed családja?
Novemberi uszás...... :shock: :wink:

Atina mi most kezdjük el szervezni a keresztelőt.
30an leszünk kb.a család!Testvérem kereszteli Fruzsit.
Egyébként ruhát,szandált még nem vettük meg.Majd közvetlen elötte,mivel nem tudom mekkorát nől addig a kicsi lány :wink:

Pat jobbulást kívánok Mirának
:D Jó volt Egerbe?Nadrág,Joli... :lol: :lol: :lol:

Joli meglett a felsőd?Hogy vannak a gyerkőcök?
Mikor mentek a férjedhez?Nyáron?

Réka féléves kontroll nálunk sincs.Én augusztusban voltam rákszürésen,de májusban tervezek megint elmenni!
Direkt hijányzik a nőgyógyászhoz járkálás... :lol:
De most az én dokim elment a városunkból,így nem tudom ki jön helyette..... :roll:

Kép
Kép
szintus
 
 


Szly pulyka nyam-nyam :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Kép
Kép
szintus
 
 


PAt! Mircsinek boldog hófordulót holnapra! A továbbképzés miatt nem hiszem, hogy leszek!

Kép
szly27
 
 


Hali!

Bogi már alszik 2 órája, elpakoltam, elmosogattam, meg mosok egy adagot. Hol van már a jó világ, még hogy nincs vasalnivalóm :? . Bár anyu jön köv. hétvégén :oops: :roll: . Addig meg csak begyömöszölöm az ágyneműtartóba :lol: .

Köszi továbbra is a köszöntőket, kaptam egy pulcsit meg egy szabadidő nacit, meg vettünk egy fényképezőgépet, ami nem olyan bumszli mint a másik. Jöhet a fényképdömping, csak reszkessetek 8) .

Pat, Ti milyen gyógyszert kaptatok a mandulagyuszira? Mi csak Nurophent 2x5ml-t, de végig ordítja, amíg belediktálom. Biztos csípi a torkát :cry: .

Én voltam 8 hónapos kontrollon, bár a 6 hetest sikerült kissé kitolnom :oops: , irgumburgum. De most idén már nem kell mennem.

Boginak már van motoros sérülése. Igaz Toncsi ült a motoron, Bogi meg felállt mellett és elrántotta. Persze ráesett Toncsi és a motor is :oops: . De csak egy pici sérülés lett a kisujján.

Hohó, lehet apa jött :oops:

Huss!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Itt vacilálok amíg ettem és visszaolvastam, hogy Írjak, vagy jobb lenne összeszedni ezt a rumlit a lakásban? Most láthatjátok az eredményt, micsoda jó háziasszony vagyok :oops: Én a vasalásotokat sem értem, mit tudtok annyit vasalni? Én csak hébe-hóba vasalok ki valami alkalmi ruhát inget, csak azt, ami éppen kell. Csanádnak vasaltam pici korában, most már csak az ágyneműjét.

A tegnap meglett a felsőm, ott húzkálták a gyerkőcök a játékok között.

A beteg babáknak gyógyulást kívánok!

Csilla, nektek boldog házassági évfordulót!

Mirának boldog hófordulót!

Megyek, azért csak csináljak valamit, mert nemsokára kell menni dolgozni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Nekem vannak vasalós és nem vasalós korszakaim. Meg ne kérdezzétek mitől függ. Hónapokig kivasalok mindent, aztán hónapokig semmit. De szerencsére még nem jött oda senki, hogy de tré a ruhád, látszik, hogy nincs kivasalva. :lol:
Annyi a mentségemre, hogy úgy teregetek, hogy minden ruhát kihúzkodok, kirázok, alig van rajtuk gyűrődés.

Berni,
köfi a motoros képeket. Dorián hatalmas arc azzal a pocakkal, mit adtok neki, Heinekent? :lol: (Nemtom hogy kell leírni.)

Mi bajban vagyunk Nonó szülinapi ajándékával. Livi miatt minden van itthon már. Kismotor, bébitaxi, meg mindenféle, amivel egy 1 éves el lehet látva. De ha van ötletetek, elő vele! :wink: :)

"Ezen a kepen látszik valamennyire a hasam, de a ruha direkt olyan volt, hogy nem hansúlyozza ki túlzottan. "
De hát miért, Adri? :( Tudom, nyálas vagyok, de nincs szebb egy kismamánál! Pláne, ha amúgy is szép. :wink:
Amúgy baromira emlékeztetsz a védőnőnkre. Egy fiatal csaj, majd keresek képet róla.

Nézegettem Livi 1 éves kori képeit, úgy elérzékenyültem. Olyan tündérmanó volt. :D
Kép
(A keresztelője. Tök álmos.)

Ez meg a hülye anyja :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

adri,szintus!
egyszerre válaszolok:Dorkó nem ül a mototron,mert épphogy leér a lábujja,úgyh végképp állni kéne mellette(bár,ha rátesszük,már kísérletezik,h hogyan lehetne úgy lengetni a lábait,h előbbre jusson :lol: )meg oldalra tuti leesne,úgyh csak tolásra vettük 1előre,h kíméljük a derekunkat :) és igen,néhe "elesik"azaz ő lecsüccsen a motor meg eldől.úgyh nem kell aggódni,ügyesek ezek a porontyok,megoldják.Dorkó még egyszer sem esett nagyott,ha dől a moci,ő gyorsan elengedi :lol:

sörhas :lol: :lol: tényleg,jó nagy a pocija a képen,de életben nem annyira,csak folyton úgy megy,h előre dugja a hasát,mintha az húzná :lol: ha kézenfogva vezetjük,akkor is folyton ezen röhögünk 8)

gabi!
hihetetlen,h így előkapod a fotókat.én azt sem tudnám,merre van a pár évvel ezelőtti :oops: jó a babakocsi :lol: hol csináltattál ilyen rdsz-ot?

jó kaka idő volt ma errefelé,csak délután tudtunk kimenni úgy igazán.Dorkó kezd átállni a napi 1x2,5-3 óra alvásra.akinek rendszeres a napja,azoknál hogy van?holnap ringató,bevásárlás és délután a szokásos barátnőzés(minden pénteken jön a bnőm tracsizni,Dorkózni),úgyh nem leszek.remélem elfogadjátok igazoltnak :lol:

Kép
berni1
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?