Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Micsoda titokzatosságok folynak itt az utóbbi napokban. KépKép Bár saját megvallásom szerint felesleges eddig húzni nyúzni. Egy idõ után már úgy érzi az ember, hogy nem tisztelik meg azzal, hogy elmondják ki, hogy merre. Szerintem elég egy nap titkolózás is, az is izgalmas lehet. De ez persze csak az én véleményem KépKépKép És kíváncsi is vagyok, gratulálni szeretnék már KépKép

Bigacsiga! Jobbulást nektek KépKép

Évi! Vigyázzatok magatokra ezek szerint elindultok Erdélybe? Jó utat!

Verus! Ma is azért jöttem, hogy megszültél-e már otthon? KépKép

Adri! Édes Levi dumája Remélem írod, én minden ilyet igyekszem feljegyezni, bár annyi van, hogy gyakran elfelejtem mire odaérnék, hogy felírom. Napok óta azt mondogatja Lili, hogy "együtt vagyunk, egy család anya, apa, Lili" Olyan kis édes KépKépKép Megkérdezem tõle, hogy szeretsz? Közli, hogy "hát persze, hogy szejetlek", ahogy én szoktam mondani neki néha. Ma közölte a nagymamájával, aki megérkezett, és megkérdezte mit csinálunk "hát gyurmázunk éppen". Imádom. Vmelyik nap veletek álmodtam, pontosabban Levivel, hosszú barna haja volt KépKép De a pofikája ugyanolyan mint most. Rád nem emlékszem csak arra, hogy kocsival mentünk meglátogatni titeket.

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


A listások közül csak õk nem írtak a nyomozásra,

akinek fia van:
Balumami Beáta Cili2 Evey Feksi Iboly

akinek lánya van
Hajni Madárka Vica Szile

akinek fia is és lánya is van
Anyanyanya Moni


Evey írt a listára, de ide nem ez felettébb gyanús.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem lehetne, hogy akik tudják már, hogy ki a névtelen, azok ne húzzanak azzal, hgoy közlik, tudják, de nem árulják el? Vagy áruljátok el!!!! Kilyukad az oldalam, és foggggalmam nincs, ki a névtelen1!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok! Nekem Iboly is gyanús. Bár õk már nem terveztek babát, de mint azt tudjuk ez a gólyát csöppet sem szokta érdekelni.
Mikor derül ki már végreeeee???
Liesel
Liesel
 


Sziasztok!

Akkor most egy kicsit mást kérdeznék. Elolvastam a tandem-szoptatás topicot, de igazából az lenne a kérdésem, hgoy a dokinak meg a védõnõnek elmondtátok a dolgot (mármint, hogy szoptattok is)? Ha igen, hogyan? Hogyan lehet értelmesen érvelni mellette? Jól sejtem, hogyha nem akarok komolyabb összeütközéseket, akkor tagadjam le a dolgot?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Este elmult sot mar holnap ven Kép SOha nem tudjuk meg kismamainkat.

Napocska
NApocska
 


cory,
azt szokták mondani az okosok Kép, hogy soha ne tagadjuk le. Pelének a gasztroenterológián azt mondták, hogy lehetetlen egyszerre terhesnek lenni is meg szoptatni is. Hát véghezvitte a lehetetlent. Kép Azt tapasztaltam, hogyha számomra a világ legtermészetesebb dolgának tekintek valamit, és így is beszélek róla, szinte senki nem meri megkérdõjelezni annak a helyességét. Persze az egü-isek más állatfaj, soxerencsét hozzájuk. Kép Értelmes tanácsokat majd a többiektõl kaphatsz, nekem csak a kezem jár. Kép

Most van egy kis idõm, úgyhogy locsogok nektek. Nagyon-nagyon boldog vagyok!!! Tegnap végre eljutottam az enneagram trénerhez, akit egy éve találtam. Megtanít mindenre, amit csak tud, és ha ügyi leszek, akkor nyárra már elérhetem azt (ha jól értettem), hogy tarthatok vele tréningeket!!! Hurrá, hurrá, hurrá!!! KépKépKép Tiszta dilis vagyok, de nagyon fel vagyok dobva. Kép Végre valami más is a gyerekek mellett, ráadásul valami olyan, ami nagyon érdekel.

Andi,
Béla nem egy figyelmen kívül hagyható hapsi! Megértelek, hogy annó a barátnõje voltál... Kép Pusszantás:

Virág
Virág (fiore)
 


Napocska, és a többi Kép-s
ne szomorkodjatok, ez egy játék, én nagyon élvezem, hadd titkolózzanak, olyan aranyosak. Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Virag

de igy nem tudok aludni Kép((((
Napocska
 


Sziasztok!

Olyan könnyen feladnátok! Örülök, hogy tetszik ez a kis izgalom, de látom itt az ideje, hogy több segítséget adjak.
Vannak, akik már tippeltek rám. Gondoltam azért várok, hogy többen is "megvilágosodjanak."
1/ Nem egy fiam van, lányom nincs.
2/ Vidéken lakunk.
3/ Nem szöke vagyok.
4/ Többen voltak már nálunk: a kulcs, hogy Zsóka is a gyerekeivel.

Ha ebböl nem találjátok ki, akkor sosem. Tessék most már megnevezni!!!

Pussssz.
Névtelen
 


Bocsánatot kérek, hol voltam én?


EVEY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te kis hamis! Csak Te lehetsz az!!!!!!!
KépKépKépKépKépKépKép

Vidéken én másnál nem voltam... (Kivéve Pele, de neki van lánya).
Vagy voltam másnál??

Zsóka
zsóka
 
 


De hát Eveyéknél más is volt...
HOL voltam én??? Tessék megírni!! Mert akinál voltam, (Emese) nem vidéken lakik, és van lánya is.
Na hol voltam???
Ááááááááááááááááááááááááá...
Különben is ez nem ér, hogy most nekem kell kitalálni... Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Van egy olyan érzésem, hogy átvágnak minket...

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka!

Te többször váltottál levelet a szõkeségrõl. Ez esetleg nem segít?

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Helló Mindenki!

Én letettem a nyomozásról, ui. már vki mástól tudom, hogy kik is a titkolózók..Kép
Igy kedves P1 nem foglak Titeket hibáztatni Marci tartós albérletben maradása miattKépKépKép De az sms Neked is megy, ha kibújt a drága.KépKép

Geri, nem, még nem szültem meg itthon, sõt a Tesco parkolóban sem, de még a kórházban sem...

Mához egy hét múlvára vagyok kiirva, de a jóslófájásokon kivül semmi jele nincs annak, hogy mikor is lesz a nagy menet.
Azt már megtudtam, hogy 16.-án lesz telihold, és a jövõ hétre jó kis hidegfrontokat jósolnak..majd meglátjuk mennyire vagyok bmelyikre is érzékeny..

Judó, bocs, hogy nem válaszoltam, de terveim között az volt, hogy majd összefutunk a Ctg-n tegnap, de Hannát vittük kontrollra és az kissé elhúzódott
Talán ha babázunk, találkozunk..nem? Kidumáljuk a csecsemõsöketKépKép
Nekem is hasonlókat mondtak a múlt heti UH-nKépKép csak össze ne keverjük a Zalánok csemetéitKépKép

Emese, és hosszan?? Semmit nem irsz hetek óta..

Adri, nekem még mindig csak azt mondják, hogy kiért NE ma...azt szeretem, hogy az értem/Marciért való aggódásba csomagolják a saját önzõségüket...és én vagyok a rohadt dög, aki nem elég hálás, hogy IGY aggódnak miatta..
Szóval, keresem azt a napot, ami mindenki szerint egy pocsék nap arra, hogy megszüljek és juszt is akkor...KépKép
Még szerencse, hogy a férjem és a gyerekeim azt várják, hogy kibújjon, igy minden este kikészitett ruhákkal fexik le Zali és Hanna is minden este a szavamat veszi, hogy ha éjjel akar megszületni a kisbaba, akkor mindenféleképpen szólok neki..

Képzeljétek, elõfordulhat, hogy a novemberben ellopott kocsink után március elején fizessen a biztositóKépKép Ugye milyen jó hir ez a mai napra?? Röhej, hogy tényleg fél év, mig minden sz*t elintéznek! Amig nem saját bõrömön tapasztaltam, hogy ennyire szõrszál-hasogató banda egy biztositó, addig nem is hittem el..

Virág, tudom, tudatlan vagyok nagyon, de ki az az "enneagram" tréner? És mit csinál?? (a tréner még tiszta..)

Na, búcsúzom, puszi mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Helló Mindenki!

Én letettem a nyomozásról, ui. már vki mástól tudom, hogy kik is a titkolózók..Kép
Igy kedves P1 nem foglak Titeket hibáztatni Marci tartós albérletben maradása miattKépKépKép De az sms Neked is megy, ha kibújt a drága.KépKép

Geri, nem, még nem szültem meg itthon, sõt a Tesco parkolóban sem, de még a kórházban sem...

Mához egy hét múlvára vagyok kiirva, de a jóslófájásokon kivül semmi jele nincs annak, hogy mikor is lesz a nagy menet.
Azt már megtudtam, hogy 16.-án lesz telihold, és a jövõ hétre jó kis hidegfrontokat jósolnak..majd meglátjuk mennyire vagyok bmelyikre is érzékeny..

Judó, bocs, hogy nem válaszoltam, de terveim között az volt, hogy majd összefutunk a Ctg-n tegnap, de Hannát vittük kontrollra és az kissé elhúzódott
Talán ha babázunk, találkozunk..nem? Kidumáljuk a csecsemõsöketKépKép
Nekem is hasonlókat mondtak a múlt heti UH-nKépKép csak össze ne keverjük a Zalánok csemetéitKépKép

Emese, és hosszan?? Semmit nem irsz hetek óta..

Adri, nekem még mindig csak azt mondják, hogy kiért NE ma...azt szeretem, hogy az értem/Marciért való aggódásba csomagolják a saját önzõségüket...és én vagyok a rohadt dög, aki nem elég hálás, hogy IGY aggódnak miatta..
Szóval, keresem azt a napot, ami mindenki szerint egy pocsék nap arra, hogy megszüljek és juszt is akkor...KépKép
Még szerencse, hogy a férjem és a gyerekeim azt várják, hogy kibújjon, igy minden este kikészitett ruhákkal fexik le Zali és Hanna is minden este a szavamat veszi, hogy ha éjjel akar megszületni a kisbaba, akkor mindenféleképpen szólok neki..

Képzeljétek, elõfordulhat, hogy a novemberben ellopott kocsink után március elején fizessen a biztositóKépKép Ugye milyen jó hir ez a mai napra?? Röhej, hogy tényleg fél év, mig minden sz*t elintéznek! Amig nem saját bõrömön tapasztaltam, hogy ennyire szõrszál-hasogató banda egy biztositó, addig nem is hittem el..

Virág, tudom, tudatlan vagyok nagyon, de ki az az "enneagram" tréner? És mit csinál?? (a tréner még tiszta..)

Na, búcsúzom, puszi mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Az utolso Nevtelen infok alapjan

EVEY

Napocska
NApocska
 


Sziasztok Lányok!

Nekem is Evey a tippem, de tovább nem is próbálkozom, mert én Verussal ellentétben a nagy izgalomtól még a végén lebabázokKép.
Ma jöttem haza Pestrõl, ahol dokit és CTG-t látogattam, a gyerek nyüzsög, fájásaim is vannak, a vonatról itthon úgy szálltam le, hogy mindjárt fordulhatok is vissza. A doki egyébként röpke vizsgálat után felvont szemöldökkel közölte, max 1,5 hetem van hátra, méhszáj 2 cm-re nyitva, baba feje baromira lent, no de sebaj, ma töltöttem be a 37. hetetKép A telihold hétfõn egy kicsit aggaszt, mert a lányomnál már bevált, úgyhogy próbálom a családot is felkészíteni erre az eshetõségre. Szóval befordultunk a célegyenesbe, csak az a kár, hogy még mindíg tömegnyomor van az István kh.-banKép.
Bocs, hogy nem írok többet, de most megyek vissza pihizni, mert a hétvégét még itthon szeretném tölteni.

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

most már valljon színt a titokzatos két névtelen!!! EZ nem ér!!!!
EVEY!! Tessék jelentkezni!!

Momo,
lehet, hogy beelõzöl?? Drukkolok, hogy minden ok legyen! Kicsit engem is elszomorít, hogy ilyen sokan vannak most az Istvánban.... nagyon gázos??

Nálunk semmi újság nincs, ha csak az nem, hogy Tomi szédületesen rákapcsolt a beszédre, olyan ari, anyukámék holnap jönnek hozzánk, három hete nem látták Tomit, lesz nagy meglepõdés Kép
A Legkisebb meg néha iszonyatosan mocorog, lehet, hogy lassan szûk lesz neki a hely ? Kép

Pusz mindenkinek: Erika
kerika
 
 


Erika!

Bizony elég gázos, én még nem láttam egymás hegyin-hátán ennyi embert. Szerintem most még a folyosói elhelyezésért is fizetni kellKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre többen is rájöttetek, hogy én vagyok.KépKépKépKépKépKépKép
Szóval úgy volt, hogy azon a bizonyos napon, mondom a férjemnek, hogy ma vigyázni kell, mert baba lehet belöle.
Erre Ö: Nem baj.
És sikerült is. Az meg nagyon-nagyon boldoggá tesz, hogy úgy örült neki!!! (Tudjátok nem lelkesült egy harmadik babáért) Tulajdonképpen mindenki a nagymamámon kívül, aki csak majdnem azt nem mondta, hogy vetessem el.Kép
Mindegy, a végén úgyis örülni fog neki és különben sem ö a lényeg.
Hétfön megyek dokihoz, most 6 hetes vagyok. A teszt rögtön egyértelmûen kimutatta.

Evey
evey
 
 


Kedves Bálint fiúk! Boldog névnapot!
Lillának is!!

Pankának és Leevinek pedig boldog szülinapot!

Kangának szintén boldog szülinapot kívánunk!

KépKépKépKép
evey
 
 


Evey!
KépKépKépKépKépKépKép
De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagy ölelés:
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Evey!

Nagyon sok boldogságot! KépKépKép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Pethes Ildi!

GRATULÁLOK! Kép Kép Kép

És ezek után, hogy kell szólítani téged? Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kismamák finisben.

Nagyon szorítok mindannyiotokért! Kép Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Evey! Gratulálok!!!! Kép Kép Kép Nagyon örülök. Kép
Liesel
Liesel
 


Evey!

Csak gratulálni tudok! Kép
(Mégsem akarsz Te annyira dolgozni! Hi-hi-hi...)

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Verus!

Virág már egyszer mesélt róla amikor megismerkedtünk vele.

röviden kb. ezt jelenti

Az enneagram
BEVEZETÉS
FOGALMA
Elnevezés: két görög szó összevonása:
ENNEAS = KILENCES
GRAMMA = ÁBRA, GRAFIKAI ÁBRA
Jelentése: 9 alapvetõ személyiség-típus ábrázolása

EREDETE
Valószínûleg Afganisztánból származik és kb. 2000 éves múltra tekint vissza Szufi szájhagyományon keresztül terjedt: Perzsiában, Közép-Ázsiában, Indiában
Amerikai szerzetesek az 1970-es években dolgozták ki az enneagram rendszerét lelkigyakorlatos célokra
Elsõ fordítása német nyelvterületen a 90-es években jelent meg
A Korda Kiadó 1996-ban jelentette meg Beesing - Nogosek - O'Leary könyvének magyar fordítását: ENNEAGRAM, az önmegismerés útja címmel (ezen alapszik az elõadás).
A témához kapcsolódik még: Idies Shah: A szufi út (Farkas Lõrinc Imre Könyvkiadó, 1998) és Eli Jaxon-Bear: Enneagram - Lelki típusod, lelki titkaid (Kiadja a Pozitív Gondolkodásért Egyesület, é.n.)
CÉLJA
Helyes önismeret megszerzése, mert ez alapfeltétele a kiegyensúlyozott "boldog" embertípus felé való növekedésnek, az úgynevezett önmegvalósításnak.
Mások megismerése, mert ez az alapja a tõlünk nagyon különbözõ embertársunk türelmes elfogadásának és annak, hogy segítségére lehessünk a másik ember önmegvalósítási törekvésének.
Gyakorlati útmutatást ad a kimozdulás, "gyógyulás" irányába.
Rámutat megváltásunk szükségességére és annak lényegére.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Evey! Hát ezennel én is gratulálok, és bocsi, hogy sürgettelek. Örülök, hogy majdnem mindenki örül. Jó terhességet kívánok KépKépKépKép

Pusz:
Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Evey!! Akkor neked most konkrétan és névre szólóan is gratula!!!!

És akkor most hogy is van, -nekem is kismamás káposzta a fejem- akkor most a p1 vagy p2 -t kell visszakeresgélnem, egyszerûbb lenne, valaki leirná, hogy akkor aki nem Evey, arról mit is tudunk tutira? Egyébként Feksi és Balumami maradt nagyon a talonban, bár KingAndi is sokat eszembe jut, de õ nagyon-nagyon hallgatott mostanában. Chatre én se járok.

Ma megvolt a szigorlatom.Kellõképp égtem, semmi nem jutott eszembe. Szóval nem voltam túl fergeteges hangulatban utána, magam miatt. Viszont a bizottság rendes volt, mert megvan a szigorlatom. Juhé! Már csak a disszertáció, meg egy kupac egyéb marhaság összerakása és leadása van vissza, aztán majd baba után a védés.

Gergõnek még szerdán is rémesen nézett ki az arca, elvittem a gyerekdokinkhoz. Megállapitotta, hogy dupla annyi antibiotikum Gergõ adagja, mint amit a fogdoki felirt... Hiába no, a fogdoki csak azt kérdezte, hány kilós Gergõ (korát tudta) én meg bevallottam, hogy 20, viszont ez tipikusan 4-5 éves súly, szóval logikus, hogy az ehhez tartozó adag kevés legyen. Szerdától dupla dózist kap, plusz keményen nekikezdtünk borogatni is, mert az volt a fenyegetés, hogy ha csüt. reggelre nem kezd el javulni, akkor irány a kórház (vénás AB). Szerencsére javult, ma már tök szép, hétfõn mehet suliba. Ezek után csak azt nem tudom, hogy ha a foghúzás után még 3 napig ilyen volt, és végül az AB hozta rendbe, nem lett volna-é elég az AB foghûzás nélkül????

Bálint nevében köszönjük!

Mondjátok, meddig normális, hogy az ember méhe terjedjen? Úgy értem, hogy ez a baba nem a pocakom elején, vagy kevéssé oldalán rugdos (nem csak itt), hanem teljesen az oldalán, már inkább a hátamhoz közelebb. (az egyik -jobb- oldalamon). Ez másnál is volt már, vagy én lettem ilyen eldeformált, és a méhem a jobb oldalamra csúszott???

Verus, tudod mit, szerintem szülj, amikor akarsz! Meg fõleg, mikor Marci akar! Kép Én megengedemKép.

Bigacsiga: jobbulást!!!

Nem látta véletlen valamelyiktek valamerre a tavaszt??? HOlnap juszt is paradicsomot és paprikát fogok ültetni, hogy végre legyen egy kis tavasz-hangulatom!

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kata! (tök jó, megelõztél, köszi!)
Szóval ez még csak a szigorlat, még a védés jön, majd csak utána lesz az -ha sikerül- hogy eggyel több x-et kell aláirjak! Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Verus!

Kinyomoztam a szegedi topikot. Kép

Jázminmama 2002. június 27-én szült és valóban kisfia van Tamás.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Pildi

Evey volt P1
P2 tudjuk hogy van 2 lanya Sokat jar a chatre legalabbis en ott botlottam bele es a profiljaba amibe virit a pozitiv teszt. Ezenkivul levlistas , de hanyagol minket Kép Osidok ota nem irt oda semmit


Evey sok szeretetl gratulalok Kép Mit szeretnel fiut vagy lanyt?

Naposcka
napocska
 
 


Verus,
Bigacsiga leírta részletesen (köszi, Kata! Kép). Talán annyt tennék hozzá, hogy nem személyiségtípusokkal, hanem annál eggyel mélyebb réteggel, a karakterrel, a karakterfixációkkal foglalkozik. Segít megérteni, mitõl fixálódtunk gyerekkorunkban ott, ahol, és felismerni, hogy ezek NEM mi vagyunk, így felülemelkedhetünk rajrta. De ez a folyamat, hogy hogyan történhet meg, még nekem is tök sötét, alig várom, hogy értsem, és én magam is fejlõdhessek, ne csak a tudásom nõjön.

Evey:
GRATULAAAAAAAAAA!!! KépKépKépKépKépKép Még nincsenek kiégetve, de már hónapok óta készek, hívlak, ha viszem, OK?

Verus, Momo, Erika,
kitartás, mindjárt vége. Kép Jó kedvet, könnyû vajúdást és sok tejcsit kívánok így elõre mindhármótoknak! (Remélem, senkit nem hagytam ki! Ha igen, hamut szórva a fejemre kérek bocsánatot. Kép)

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Evey!
Üdvözlet körünkben!
Minden jó, ha jó a vége. Márhogy a véleménykülönbségnek a pároddal.
Gratulálunk mindannyian! KépKépKép

Snoopy
snoopy
 


Evey KépKép Nekem is csak az lett volna a kérdésem, hogy Apa mit is szól hozzá...

PIldi, neked is.Kép Ha jól értelmeztem, amit irtál: akkor, olyat nekem is csinált a Pici..és tuti, hogy nem féloldalas a méhedKépKép
Én meg virágot akarok ültetni, szintén a tavasz-érzet
miattKép

Virág, Bigacsiga, kösziKép Virág, neked meg jó beletanulást!!

Momo, szoritok, hogy minden simán menjen Nektek.Kép Végül hogyan lesz, Timire ki vigyáz majd?
A vonatozásért nem irigyellek..., a vizsgálatok napjára sem tud elszabadulni a férjed?

Bálintoknak, Lillának boldog névnapot! És Bigacsiga, ha vmi oknál fogva nem tudnékKép irni hétfõn, akkor Doninak is boldog névnapot!

Iboly, Jamináról van valami hired? Sokat gondolok Rájuk.., neki is egy nagy kalappal..

Na, pussz, Evey, még1x gratulálok:

Verus

Kép
verus
 
 


PIldi,
anno a magyartanárnõm mesélte, hogy a barátnõjének szülés után megfogta a szülészorvos a kezét, és a hasára tette, hogy na akkor most fogja meg a gerincét... Annyire szét voltak tolva a belsõ szervek... Szóval BÁRMI lehetséges Kép.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Evey!

Gratulálok!!! Tegnap este akartam tippelni, te voltál a gyanúsított!

A másik tippem: Madárka

Puszi
Iboly

ui. Liesel, a férjem felkapta a fejét, amikor rám tippeltél. Kép
iboly
 
 


Sziasztok!!

Ne haragudjatok, tegnapelõttre igértem magam, de elaludtam este... tegnap meg írtam és elszállt az egész, feladtamKépKépKép
Tényleg sorry mégegyszer, nem direkt volt...

Evey hatalmas gratula itt is mégegyszer!!!!!!!!

Igen, a cseten szoktam lenni esténként, és akivel ott taliztam tudjaKép Bigacsiga Veled is próbáltam beszélgetni valmelyik este de nem akartál:o(..:o)

Szóval mi, vagy inkább Apa szept környékén a fejébe vette hogy kell még egy babaKép Jól átrágtuk, és igaza van, olyan csodás dolog ez az egész, hogy igen, kell még baba. És belefér az életünkbe, így miért neKép
Októberben levetettem a spirált, és azóta gyakoroltunk:o) Most sikerült.. az én számításaim szerint okt 11.-én leszünk öten:o) Jövõhéten megyek doktorbácsihoz.
Apája mintha jobban szárnyalna mint a lányoknál:o) Pedig már azt is mondta hogy "úgy is lány lesz...mit is kezdenénk egy fiúval:o)" szóval már rájött hogy teljesen mindegy hogy fiú-e vagy kislány a gyermekünk...
Nagyon imádja a lányait, de ez így természetes.
Közben belevágtunk építkezésbe is, Veresegyházán. Vagyis szerkezetkész házat veszünk, így azt befejezzük és költözünk is oda....nagyon remélem így lesz, nem jön közbe semmi.

Nagyon remélem hogy fogok jönni erre felétek kicsit sûrûbben,és nem hanyagollak Benneteket ennyire mint mostanság.

puszi
Hajni
hajnii
 
 


Hajni!

Te is fogadd nagy-nagy gratulációmat! De jó Nektek! KépKépKépKépKép (5 mosoly, ha már 5-en vagytok...)

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,


háát, mit mondjak... hízik a májam, elsõ és egyetlen tippen Evey volt, még Gáborhoz is kiszaladtam, hogy eltaláltam!!!!!!

Evey,
szívbõl gratulálok!!!! És persze, hogy írok sms-t, ha már négyen leszünk (most nem úgy néz ki, hogy ez hamarosan lesz)
Hajni,
neked is nagy gratula!!!
Ildi,
szintén sok puszi, ügyi vagy nagyon!

Verus, Momo,
gondolok rátok, és izgulok!!!

Megyek, mert ma jön a vendégsereg Gábort ünnepelni, igaz anyukám itt van, õ pedig nagy segítség Kép

Pusz, Erika
kerika
 
 


Evey!
GRATULAAAAA!!!!!!!!!!
És ezer köszönet a jó kívánságért!Kép
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Evey, Hajni naaaagy naaaagy GRATULA nektekKépKépKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Hajni!

Sok boldogságot nektek a kismanóhoz. KépKépKép

bigacsiga Kata


ui: Beszéltem én, veled is mással is csak éppen belebonyolódtatok az lx-be én meg elhúztam zuhanyozni.
Majd legközelebb jobban sasolok. Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Verus!

Köszönöm! Kép

Má úgy vagy? Hétfön már nem is jösz? KépKépKép


bigacsuga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Hajni!

Gratulálok, neked is!!!

Iboly
iboly
 
 


Hajni!
Gratula, jó egészséget nektek!!! KépKépKépKép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Juca:o)) 5 mosolyért:o)
bigacsiga kata! csak vicceletm;o)
és köszönjük szépen mindenkinek!!!

pussz
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok Lányok!

ÚÚÚÚÚÚgy örülök és szívbõl gratulálok mindkét friss kismamánknak. Hogy vagytok?

Evey! Majd próbállak hívni. Zsófi nálunk is így " készült" " Ma vigyázni kellene" Jó, de ha baba lesz belõle az sem baj" Lett is, már baba nem bajKépKépKépKépKép

Mi jól vagyunk, köszönjük. Annának holnap tartjuk a szülinapi buliját, kapott rajztáblát és festettem a falára egy nagy micimackót. Majd lefotózom és elküldömKép Panka kezd megnyugodni és Zsófi is legkésõbb 1/2 10-kor már alszik. Néha sokáig néha nem. Szóval kezdünk összerázódni és olyan megható amikor Panka Zsófit puszilgatja, Zsófi meg majd kibújik a bõrébõl örömében, úgy vigyorog a tesójára. Ugyhogy gondolkodók, hajrá pocakosodni. Kép

Finiselõ mamik! nagy kalappal nektek, ügyik lesztek és üzenjetek. Szorítok!!

Momo! Én is telt házban szültem a MÁV-ban, gyakorlatilag a gégészeteten is kismamák feküdtek és mindenkit hamar kidobtak a kórházból. Úgy láccik ez a második demográfiai hullámKép

Na elvonulok. Jó éjszakát:

PZsM
PZsM
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?