Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Beszéd: Ezek szerint ezen a téren szinte utolsók vagyunk :) Peti mindent megért, amit mondunk neki, de tényleg mindent, viszont semmit SEMMIT nem mond még! Egyedül a Mammmmam, amikor éhes, és kész! Szerintem ne aggódjatok emiatt, minden gyerek más és más. Peti már tök korán felállt, meg ment, meg mindent olyan ügyesen csinál. Pl. anyukám, aki óvónő el volt ájulva, hogy Peti egyzserre fogott meg és dobott el egykézzel két kislabdát! Azt mondja, hogy ezt nagyon sok óvodás nem tudja megcsinálni! Énnekem meg nem is tűnt fel, mondván, ha ő ezt tudja, akkor biztos másnak is megy. Halandzsázni nagyon tud ő is, szinte be nem áll a szája, meg ami tök aranyos, hogy leül a szoba közepére és mutogat dolgokra, és nekem mondani kell annak a dolognak a nevét (ágy, asztal, ablak, függöny, stb...) És ezen nagyokat nevet és többször visszatér ugyanarra a dologra. Szerintem így tanul, biztos jegyzi az agya, azt majd előbb-utóbb meg is szólal :lol:

And!
De igen, simán kicsatolja a szandit, de nemcsak az elsőt, hanem mind a 3-at! :shock: (nekünk az az Elefanten szandink volt, aminek 3 csatja van, de normál esetben ugye csak a legfelsőt kellene csatolgatni! Én ezt untam meg, hogy naponta 1000x csatolgattam vissza a lábára mind a 3 csattal a szandit, amit ő 3 perc múlva ismét levett onnan! :? Így nekem egyszerűbb a tépőzáras, gyorsabba végzek vele :lol: ) Nálunk is hideg van, azért kell egész nap a szandi, meg csúszik is a parketta meg a kő is!

Minden beteg babának gyors gyógyulást kívánunk! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


nyuszi az elöb felsírt,felébredt,mint aki befejezte azz alvást,még dünnyögött is nekem,de amikor kikaptam,mutatott,hogy tegyem vissza! :shock: én meg visszatettem,egy ideig fészkelődött,dünyögött(biztos anyázott) :roll: :lol: :twisted: ,aztán befordult,takaróját a fejére húzta és aludt tovább!
nagyNyúl nagy örömére! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


hello Viki!
akkor.....na mégis felébredt mennem kell,de a képeket köszi,nagyon ari Peti gyerek a rejtett szókinccsel! :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 

 
 

Maresz!
nincs túl messze! :twisted: :roll: :oops: :P

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


nyuszi meg szivat! :twisted:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Nyúlné, apa viszi Julcsit orrszivásra, nekem tőle vannak az infók...szóval nem tudom ezt a sósvizes melegitést, lehet, hogy rosszul emlékezett.
Képzeld, Julcsi már maga kapcsolja be a gépet náluk!

Maresz, az az ikeás sorozat nagyon jó, nekünk is van belőle többb darab.

Prüntyi, honnan tudja Tüncsi a hógolyót? Nálatok már volt annyi hó?

Köszönöm a pelusos tippeket! Kisérletezem.

Megann, valóban Julcsi is megmaradt a törpeklubban...igy aztán még jobban csodálkoznak az emberek a beszédkészségén, hiszen olyan apró.

Róki, ezt már nem hiszem el! Remélem, nincs nagy baj a kocsival és jössz majd a tejecskéért!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola,
a fenyő talpunk egy nagy kerámia mikulás, téli háttérrel, díszekkel, és ott volt egy fehér golyó, és hogy ne legyen minden dísz, meg golyó, arra azt mondtuk, hógolyó! De a tegnapi hóesésben tudott apa gyúrni neki egy igazit és megmutattuk, hogy az az igazi hógolyó! :lol:

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Halihó!
Csak gyorsban!

Nyúlné!
Talán nem kellene addig várnom, míg baj lesz.. :roll:
Ezért Nyúlné, elkérhetném a telefonszámot?

Andrea!
Ti mikor mentek kedden?
Ha esetleg tudnának minket is fogadni akkor, és nagyon szépen megkérlek, csatlakozhatnánk hozzátok?:oops:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andrea!
Hogy hívják az orrcseppet, amit kaptatok? Gyógyszertárban lehet kapni, vagy valami speckó Apósdoki féle? :roll:

Nyúlné!
erre küldd légyszi: vandi01@freemail.hu
köszi! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Gyerekeim kinnt játszanak az apukájukkal :):):).

Andris ma is olyat ebédelt! :shock:
Óriási adag husileves, husi is.
Rántott husi rizzsel
gesztenyepüré :D

Kicsit lassú voltam, úgyhogy elégedetlenkedett (hiába, egy éhes férfipocak, az egy éhes férfipocak :D), de a,ikor leültünk és látta, hogy van mindenből bőven, egy nagyon megelégedett sóhajt hallatott és nekilátott :lol:

Lili két dologban is feladta a leckét.

Balett ruhát szeretne szülinapjára. Mondom, nem tudom, hol lehet kapni ilyet (Juci, Nyúlné?)
- Nem baj, akkor írunk a Jézuskának és ő majd hoz!

Rajzolt egy térképet. Kábé úgy néz ki, mint egy labirintus. Azt mondja, hogy majd menjnk el erre az útra kirándulni.
- Jó. - egyezem bele.
- De akkor majd te nézzed, mert én nem fogom mindig tudni, hogy merre kell menni pontosan!
:shock: :shock: :shock:
Lili nem az a típus, aki könnyen elfelejtene egy ilen dplgot! (asszem majd improvizálok :lol: )

Maresz!
Nálunk Lesvik az előszoba :).

ayse
 
 


Megann:

Zsuzsa is 9,5 kg még mindig.


Juci:

Lemértem Zsuzsát, de nagyon magam alá zuhantam miatta, mert egy grammot nem hízott most egy hét alatt. :( Pedig azt reméltem.

Ráadásul ma déltájban mielőtt lefeküdt aludni, szúrópróbaszerűen megmértem a hőmérsékletét, és 37,9 volt megint. :(

Félek a kontrolltól jövő héten...

És alig várom, hogy annyi tejem legyen nekem is mint egy tejcsárdának, mert a szopival biztos kikerekedne akkor is ha éppen nem akar szilárd ételt elfogadni. A tápszert is szinte mindig elfogadja, akkor is ha szarul van, tehát a folyadék megy bele. Úgyhogy elvek megint ide vagy oda, ki van neki rakva a kaja a kisasztalára, és kapja az eszméletlen mennyiségű tápszert, mert félek megint elkezd fogyni.



Majola:

Anyatejért tűzön-vizen keresztül megyünk. Az autóm tkp készen áll a szervízben már mióta kórházban vagyunk, csak el kell hozni. Úgyhogy holnap reggel a diabetológián kezdem, utána megyünk anyukámmal az autóért. Csak az a szar ebben, (már azonkívül hogy mindig van valami), hogy Davidnek dolgoznia kéne hogy behozza azt a lemaradást a keresetében amit a kórházi látogatás eredményezett, erre még mindig nem tudom "felszabadítani" az idejét, pedig itthon vagyunk.


Rólunk:

Képzeljétek, még 1 előtt letettem Zsuzsát aludni, kb 1 tájban alhattunk el mindketten... aztán egyszer csak felsírt a kiságyában, és mutogatott, akkor kivettem magam mellé a matracra a rácsokon innen, és ketten együtt aludtunk majdnem négyig. :shock: :shock: :shock: Három órás alvás az én lányomtól...! Szóval még mindig látszik rajta, hogy a szervezete küzd valamivel... Sajna viszont utána is csak egy pár harapás kenyeret akart enni. :? Pedig ebédre is csak egy pár falat krumplit evett már megint. Tegnap vacsorára meg a levesből répát. De hát az nem túl laktató.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Rokica!
Küldtem neked privit!
Angi

KépKépKép
angella1972
 
 


Ayse
lehet kapni már a Dechatlon????? ban is vagy minek is nevezik!vagyis,hogy is írják!amúgy arra már nem emlékszem pontosan hol van a belvárosban az igazi Balett Intézettnek is készítő varrodás üzlet,de meg tudom kérdezni!de a De(blabla)-nal lehet jobban jár a pénztárcád! :roll:
tütüt is szeretne?az lenne a lényeg számára?vagy csak,hogy rózsaszínü legyen a cucc?(amúgy a De(blabla)-ban tütüs van)
mert akkor lehet varratni is vagy venni fehéret és max.befestitek otthon! :roll: vagy ez túl macerás?na igen!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


csak gyorsan..
Andi! ez egy készítős orrcsepp, kemény 78 ft volt :) csak oldja a trutyit, nem bántja a nyálkahártyát. én nem is láttam a receptet, ezt apa intézte.
mi kedden 2 órára megyünk, ha a körül tudtok jönni, persze, hogy elviszünk. mondjuk a kökin tudnánk találkozni, az neked is jó asszem, de majd megbeszéljük, ha sikerül :)
egyébként az orrszívás óta tök jól ki tudjuk szívni, és jól jön belőle a cucc, persze még mindig egy kicsit tapadós, de sokkal könnyebb vele bánni.

Ayse, a barátnőm ausztriában a h&m-ben vett a keresztlányának balerinaruhát karácsonyra, ő is arra vágyott :) nem tudom itt lehet-e kapni, talán érdemes megnézni, nem tudom a decathlon vagy ez a jobb ár. egyébként a jézuska hozza az ajándékot a szülinapra?? vagy ráér neki karácsonyig? :D

megyek vasalok tovább..

KépKép
KépKép
and
 
 


tényleg And!
találkoztál apóssal is????
elvileg őt ismerhetted már,nem?vagy rég volt,tán igaz sem volt? :lol:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok! :D

Megjöttünk! :D

Szuper volt minden, annyira élveztük a pihit és Lívi meg a nagy medencéket!!! :D

Egy fotó Lívcsinkről(van már gépünk!!!!!HURRÁ) Kép , aki egy angyal volt megint végig :)

Mea
mea
 
 


Még:

"Mekkora pocak!!!" :D Kép

Huncutka:

Kép

Mea
mea
 
 


Andrea!
Pü. ment! :)

Nyúlné!
Neked emil! :) Kettő :D

Mea!
Jaj, de nagylány már Livike! :) Nagyon helyes, ahogy mosolyog! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Hát...

Tejterhelésről annyit, hogy Zsuzsának adtam egy kis natúr joghurtot ma délután, és este kibukta a tápszerét. :? Az a gáz benne, hogy imádja, és utána tök jóízűen evett is két szelet kenyeret, tökre megörültem. Aztán este lefekvéskor jött a feketeleves.

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Duda! :)
Köszi :)

Mea
mea
 
 


Róki, sajnálom, akkor úgy tűnik valóban tejallergiás lett...? :cry:

Mea, nagyon aranyos Lívike

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Sziasztok!

Rokica
Sajnálom, ezek nem a legfényesebb hírek.
Arra nem válaszoltál,hogy felhívnád a dokit akiről beszéltem?
Veres dokihoz nem készültök?
Valóban tanácsos lenne akkor hanyagolni a tejtermékeket ezek szerint. Addig is amíg "hivatalos" véleményt nem kaptok róla.
Szerintem is hagyjad még a tápszert bőven Zsuzsának.
Illetve tápszerbe banán turmixolása és ilyen dolgokkal a felturbózása?
Valamint gondoltam adhatnál Neki étvágynövelőt. KÉrdezd meg a gyógyszertárba, hogy mit javasolnak ilyen picurkának. Vitamint szedtek?
Bocsánat, elárasztottalak. De annyira sokat gondolok Rátok.

Benianyu
Nagyon édesek a Fiúk! Beni is olyan kisfiú a TEsód mellett. MÉg jó :lol:

Ayse
Én sajnos nem tudom,hogy hol lehet ilyesmit kapni. Sajnos soha nem balettoztam :cry: De Nyúlné látom már felvilágosítást adott.
De irigylem Andris étvágyát! Nagy zabás a drága! :lol:

Viki, Nyúlné
Marci sem indulhatna egyelőre prózamondó versenyen :P De tuti gyűjtik az infót és aztán....
Amúgy erre az orrszivattyúra érdemes úgy simán elmenni,hogy hátha begyűjtöttünk valami taknyit?

Mea
Nagyon helyes Livike. Tekintélyes a poci! :P

Jucc
Jó kis napotok lehetett! Gondolom a Fiúkat nem kellett altatni.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Köszönöm a tütüs hozzászólásokat! :) Akkor elnézünk ebbe a decaizébe.

Nyúlné!
Honnan tudtad, hogy rózsaszín? :wink: :lol:

ANd!
Nem a Jézuska hozza a szülinapi ajándékot, csak sztem Lili még tökre nem érzékeli, hogy a karácsony sokkal később lesz. :)

Juci!
Prózamondó verseny :lol:

Ezen az orrszivattyún és is gondolkodóba estem. Ha hónapok óta halmozódó cucc is van, akkor lehet, hogy úgy is van, hogy nem is tudjuk?
Mondjuk nálunk ritka vendég a taknyi (kopp-kopp-kopp), mi barihimlő, skarlát, lepkehimlő és társaiban utazunk. :evil: :evil:

Nagyon helyes Livike. Pocak is. :)
(de nekem nagyobb van, bibibíííííííííí!!!!!)

Rokica!
Én is annyit gondolok Rátok!
Egy ekkora betegség nem múlik talán el csak úgy ripszropsz, azért vannak még ezek az utózöngék. Az étvágygerjesztő jó ötlet, abban úgyis vitaminok vannak leginkább.

ayse
 
 


Nálunk nem kicsit fúj a szél :?

Nyúlné
Ti hogy bírjátok?

Egyre nagyobb káosz kezd eluralkodni a nappaliban. Az új bútorok már a helyükön, a régiek a nappali közepén. Holnap egész nap spenótot eszek, hogy este fel tudjuk hordani őket a rumli szobába. A Brigi egész nap az Apja körül sürgölödött, aki mindig valamelyik szerszámát kereste, mert a Brigi hol a kalapáccsal kívánta átrendezni Macika arcát, hol az imbusz kulccsal akarta megetetni a babáját :roll: . Az új étkező székek tetszenek neki a legjobban. Felmászik rá, feláll és indiánhoz méltó kiáltással jelzi, hogy szónoklatot kíván tartani :twisted: .

Kép
Kép
maresz
 
 


Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de szerintetek mitől lehet, hogy a Brigi egyik szeme sokszor könnybe lábad ? Nincs kiváltó oka, egyszer csak megtelik neki könnyel. Nem váladékozik, nem vakarja. Mi lehet ez?
A védőnénink mondta a héten, hogy figyeljem a Brigi szemét, mert lehet, hogy egy kicsit kancsalít. Én is észrevettem már, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hisz ritkán van és kicsi még egy szemvizsgálathoz. Nem?

Kép
Kép
maresz
 
 


Maresz!
Sztem van ilyen korú babáknak szemvizsgálat. A barátnőm kislányának is könnyezett a szeme, ott könnycsatorna átjárhatósági gondok voltak, de hamar megoldották!
Nappali most még :? de előbb-utóbb :D. És képeket kérünk!!!!
Rumliszoba ez jóóóó! Ilyen nálunk is van (nagy könnyebbség volt a karácsonyi nagytakarításnál :oops: ). De most ez lesz kifestve és ANdris átköltözik. Föstő tanítványommal már le is van zsírozva! :D

Nálunk esik a hó :(. Holnap reggel hóásással kell kezdenem a napot, ha el akarunk indulni. El akarunk indulni?????

ayse
 
 


Rókica!

Nem is tudom mit mondjak.... :(
Nagyon szurkolok nektek...és hogy mielőbb hizzon vissza Zsuzsababa..
Banán beturmixolás nagyon jó ötlet szerintem Jucitól :)
Meg esetleg hig tejbegriz(tudod...tápibagriz)...az is elég hizlaló...

Egyébként van a családban tejallergiás?????

Hmmmm pedig ti aztán szopiztatok jó sokáig...nem is értem...olyan igazságtalan ez veletek :cry: :cry: :cry:

Maresz!

HIhi..én nem értem miért imádják a csajok apa szerszámosládáját..
Lénám is teljes extázisba esik ha előkerül apa a varázslatos szerszámosládájával..és hasonlókat ténykedik mint Brigi :D
Mondjuk Léna kedvence az elekromos csavarozógép :shock: :shock:

Mea!
:shock: :shock: :shock: Hűűűűűűűű micsoda poci :D :D
Mostmár a kép alapján biztosan állithatom hogy nincs okod aggodalomra, ha Livi átmenetileg épp hogy csak majszolgat egész nap.. :D

Ayse!

Jót mulattam Andris aggódásán a kaja mennyisége miatt :lol: :lol:
Akkor ő is igazi férfi :lol: :lol:

Nyúlné!

:D Jó ötelt...igy legalább egyik gyerkőcnek sem kell majd a másiktól tartania az erőfölény miatt..bár ami Kisnyulat illeti... :twisted: szereti alattomosan meglökdösni a védtelen kislányokat.. :twisted: akik aztán jol beverik az arcukat a falba..és szép kék foltokkal gazdagodnak :twisted: :twisted:
Mondja is Lénám hogy ezt még úgyis visszakapja Kisnyúl 8) Te meg a kis kék tányérodat kanállal pelussal... :lol: :lol: azóta is itt áll a fiókba a menetszett :lol: :lol: Szétszórt Nyúlmama :lol: :lol: :wink:

Mi:
Igazából annyira telezabáltam magam, hogy moccanni sem tudok..
Szülinapi buli után még kinai sráccal is elmentünk vacsizni.. :shock: :shock:
Léna is hatalasat kajált :P(igaz uzsira csak egy minimandarint evett, meg nonstopp pattogatott kukorit :evil: , mivel az uncsitesók nonstop rágcsálnak valamit :? :? ) aztán otthagytuk őket hadd bizniszeljenek..

10 kor tettem le Lénát...de igy legalább már sok mondanivalója nem akadt....nem sikitozott nekem csak 1 percet elégedetlenkedett mikor kijöttem tőle..aztán kidőlt... :P

Én meg le sem merek feküdni, mert félek zombikkal álmondék,annyira tele van a hasam...
Ha hazajöttünk HongKongból...bizonyIsten megint elkezdem az önsanyargatást.. :evil: :evil: :evil:

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok!

Önsanyargatás? Na, arra nagyon rá kéne vennem magam. Még életemben nem voltam ilyen dagadék :( Lívi pocakja az enyémhez képest be van horpadva...

Ja, egyébként hazaértünk, visaszafelé is jó utunk volt, bár késett a vonat 20 percet, és ez a 20 perc a végén nem volt már könnyű. Addig Balázs gyönyörűen játszott / imádom, amikor elmélyülten játszik pár apró valamivel, amikről később kiderül, hogy az egy ház, egy autó, egy mókus, két gyerek, stb. És órákig tudja csinálni :) /, Gergő meg megint föl-le mászkált, pakolászott, és ugrált le az ülésről a földre / én kaptam el!/ A végére aztán már sírás is jutott, meg összeveszés, úgyhogy nem volt kérdés, hogy hazafelé is taxizunk. Az új kamerámért a taxi után kellett rohannom, mert az ülésen hagytam :oops:
Szóval jó volt, ismételni fogunk, az tuti, márcsak azért is, mert Gergő mostanában őrjöng az ülésébe szíjazva.
Megann :) Az biztos, hogy hasznos, ha ilyen dolgokat is látnak a gyerekek, és nagyon jó élmény nekik. Egy csomó újdonság, és nem utolsó sorban bezsebelhet az ember egy csomó dícséretet a szeme fényeiről :oops: Ma például egy nagyon kedves hölggyel jól elbeszélgettünk Győrig, nagyon el volt bűvölve a srácoktól, és amikor leszállt, még megjegyezte, hogy jó helyre születtek :) Örültem persze, de azért ez nem ilyen egyszerű. Azt nyilván nem látja, amikor ordítok velük tehetetlenségemben...
És azt még hozzátenném, hogy nem vagyok ám olyan bevállalós, nagyjából tudtam, mire számíthatok. Viszont nekem az a nagy szó, ha valaki autóval vág neki háta mögött / vagy mellette/ egy gyerekkel, vagy többel. Ha itthon lett volna a kocsi, akkor sem mentem volna kocsival a srácokkal!

Csak kapkodom a fejem, mennyit beszélnek már egyes kortársaink, persze leginkább a csajok :) Csatlakozunk Petihez, Kisnyúlhoz, és talán Marcihoz? Gergő sem beszél egy árva szót sem. Balázs ilyen idősen már minimum Julcsi szintjén volt, de még nem izgulok :)
Viszont nagyon jól megérteti magát, a hanlejtése, gesztusai, mimikája nagyon kifejező.

Rokica :) Sajnálom, hogy nem olvashatok megint vidám dolgokat Rólatok, remélem, továbbra is csak javulás jön! Olvastad, amiket írtam Neked tegnap? / vagy ennyire nem volt már aktuális? :oops: /

Mit akartam még?...

Ja, Gergő eszméletlenül elkezdte utánozni Balázst. Eddig is leste, és próbálkozott, de tegnap este már aggódtam, ugyanis úgy tűnt, nem is gondolkodik, csak csinál mindent utána. Kissé fel voltak pörögve, Balázs a rekaméról ugrált a nappali közepére anyóséknál. Egyszercsak Gergő is felkapaszkodott a rekaméra, és már ugrott volna, leültem elé a földre, és így folytattuk, én mindig elkaptam. Halálra nevettük magunkat. Aztán telefoncsörgés, én fölálltam, gyorsan odatoltam egy szivacsot, amin alszunk, a lába elé, és mondtam anyóséknak, hogy hagyják. Telefonáltam, közben lestem. Gergő kibillegett a rekamé szélére, és ott egyensúlyozott, visított a nevetéstől, de nem merte elengedni magát. Végül megfordult, és hason lecsúszott. Nagyon édes volt. Ezek után Balázs a szivacson bukfencezni kezdett. Egyszercsak Gergő is letérdel a szivacsra, fejét lehajtja, és ferdén ugyan, de bukfencezett! Balázs is elég ügyi volt, olyan 2és fél évesen tanulta, de Gergő még nem egészen annyi :) Utána egyszer sem sikerült magától, kicsit kellett mindig lökni rajta, de nagyon bírta :)
Na, a lényeg, hogy eddig is láttam, hogy lesi Balázst, de ennyire nem utánozta le, gyanította, hogy nem fog neki menni.

Képekre most nincs erőm, holnap áttöltöm a gépre.

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!

Peti kicsit megfázott valószínűleg, mert éjjel alig kapott levegőt, így többször keltünk orrot szívni. Reggel óta is már többször szívtunk, és sajna 5.20-nál tovább nem is bírt aludni! Remélem nagyobb baj nem lesz belőle, mert jókedvűnek látszik, meg evett is már!

Mea!
Lívike tényleg nagyot nőtt! :) Nagyon aranyos a képeken!

Rókica!
Sajnálom, hogy mégis tejallergiának tűnik a dolog! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Ayse
Hú, akkor el is viszem szemorvoshoz, nehogy valami komoly gond legyen a könnyezés mögött.
A rumliszobából nálunk egyszer :roll: vendégszoba lesz. Most tényleg jó szolgálatot tesz, mert amit sehova sem tudok eltenni, az ott köt ki. Egyébként már csak a laminált padló hiányzik és kész lenne.

Jucc
Nagy kaland lehetett ez mindhármatoknak. Le a kalappal előtted, hogy bevállaltad. Brigi buszozni szeret, de még csak Anyukámékhoz mertem vele átmenni, ami 6 km-re van :wink:

Viki
Petinek mielőbbi gyógyulást, reméljük nem lesz semmi komoly belőle.

Rókica
Ti hogy vagytok? Szerintem sem megy ez a gyógyulás egyik napról a másikra. Nem egy kis megfázásról volt szó. Lassan biztos minden rendbe jön és az étvágya is rendeződik Zsuzsának. Banános turmix tényleg jól hangzik.

Kép
Kép
maresz
 
 


Lányok, tud valaki ajánlani egy jó és megbízható gyermek szemorvost?

Kép
Kép
maresz
 
 


Maresz
nálunk is könnyezik nyusziu egyik szeme,én is megijedtem tőle,de ez tényíleg előfordul kicsiknél!én megfigyeltem,hogy ált.légkondis,szeles helyen vagy náthásan történik ilyen!
én,ha ezt észreveszem és otthon is könnyezik és nem múlik kiszívom a nózit és abba marad,mert hogy azért is van,mert még nem fejlődött ki nekik rendesen a csatorna és könnyen elzáródik,pláne az említett esetekben!
de találkoztam egy anyukával,aki közölte,hogy náluk is ez volt,elvitte a gyereket szemészhez,aki azt mondta kinövi,de 4évesen is könnyezik !
érdekes!
most csak ennyire futotta!pá!

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok..

Én nem tudom nálatok milyen az idő, de nálunk orkán van :evil: :!:
Alig aludtam éjjel mert úgy de úgy süvitett a szél....

Reggel meg Léna riadtan szaladt hozzám akkorát süvitett...
Aztán persze megmutattam neki a "szelet" hogy ő csinálja ezt a hangot...

A lényeg.hogy a lábamat sem merem kitenni ilyen időben :? :? :?
Még a végén felkapja Lénát és elviszi tőlem :cry: :cry:

Rókica!

Mi újság??Hogy telt az éjszaka??????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Hát nem akartunk!

A férjemnek mondtam, hogy inkább menjen ő az autóval, Lili meg még egy napot ithon marad. Mikor beért, felhívott és mondta, hogy a Moszkváson a szeme láttára csavarta ki a szél az autóbusztáblát! :shock:
Szerintem most sokkal nagyobb szél van, mint a múltkor...és anyukám már megint repül :?

ayse
 
 


hát én voltam reggel tornázni és tényleg nagyon fúj,az esténk se volt semmi,ezt inkább bemondtam volna a rádióba,mint a múltkorit!úgyhogy ma nincs séta! :?
az erkélyünkből viszont tényleg nem marad semmi,ha ez így folytatódik! és ezek a hangok!aki volt itt,láthjatta,hogy milyen tetőnk van,hát ne tudjátok meg milyen hangja van,ha átjárja a szél,mindezt egy völgyben!
de csak megmaradunk! :roll: :wink:

Emese és MarciKépKép
nyúlné
 
 


Jó reggelt!

Hát csajok, itt is orkán erejű szél van, már tegnap este óta!! :twisted: :twisted:
Én nagyon nehezen viselem a szelet, meg az ezzel járó hangokat.
Egész éjjel alig aludtam valamit, és már este sem bírtam elaludni, járt mindenfélén az agyam.
Legfőképpen a gázon, illetve a gáz fűtésen.
Ilyen erős szélbet a szél.
Komolyan mondom, este, már ilyen képzelt rosszulléteim voltak, amiket a szén-monoxidra fogtam.
Meg haditervezt készítettem, hogy hogyan menekítem ki Gergőt, ha gáz :twisted: :twisted: van.
Ááá, komolyan mondom, tiszta dili vagyok.
Pedig minden évben kétszer is megnézetjük szakemberrel a rendszert, egyszer, mikor indul a fűtésszezon, egyszer, pedig mikor vége.
Ez az én parám, szerintem bőven elég lenne csak akkor, mikor indul.

Komolyan mondom, tiszta mosott kaki vagyok...

Jucc!

Nagyon bátor vagy, hogy így el mertél indulni a két fiúval vonattal!
És végülis, azért jól sült el a dolog...

Kép
kuha
 
 


"Ilyen erős szélbet a szél."

Na, esküszöm, hogy ezt a mondatot le sem írtam..
Nem is értem, hogy ha le is írtam volna, akkor is, mit akarhattam mondani...

Lehet, hogy már tényleg hülye vagyok??? :roll: :roll: :roll:

Kép
kuha
 
 


Mióta mondtam Lénának hogy FÚJ A SZÉL..., azóta jár kel és fújkál a szájával :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
megann
 
 


Lányok, hol lehet katicás sátrat venni? (Gyorsangyorsan, apa megy Pestre).

Léna tündéri szél lehet :)

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola!

Azt sem tudom miről beszélsz :(

A tündéri szél a körmével apritja a zsirkrétát.... :evil: :evil:
Végülis jobb mintha megenné.... :evil:

Barbi!

Azt hiszem Te irtál vizzel lemosható filctollról.... :roll: :roll:
Hol lehet kapni????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Majola!

Gulliver Játéknagykereskedés?? (M3 kivezető szakaszán)
De próbáljátok megkérdezni telefonon, ne autózzon oda a párod feleslegese!

T.: 1 / 414-40-70

www.gullivertoys.hu

Kártya kell hozzá, de ha nincs, akkor ahogy bementek, a pultnál rögtön csinálnak nektek egyet! Ingyen. Nem kell hozzá semmi, ha éppen van készen kártya, akkor megkapjátok, és kész.

Esetleg Auchan-ban tudom még elképzelni, azt is meg lehet kérdezni.

Utolsó ötlet:
kérdezt meg And-tól, Esztinek is katicás sátra van.

(Ha nincs meg a száma, szólj, priviben küldöm!)

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Vasalnom kellene, de csak idehuppantam egy pincurkát!
Panninak teljesen meggyógyult a szeme!!!!!! :D De egyeltalán nem fájhatott neki.Panninak most hullámzik az étvágya.Hol jól eszik, hol meg egész nap alig vesz magához valami kajcsit!Nála nagyon megy a banánturmix, de tegnap az se kellett neki.Azt hiszem, most kezdenek bújni a szemfogai!!!!!
Tegnap tesóméknál voltunk ebéden, nagyon jóóóó volt!!!!

Megann
Léna és a szél! :D :D Édi lehet, ahogy fújkál(mármint Léna).Itt is nagyon fúj, terveztem, hogy sétálunk, de nyilván nem lesz belőle semmi, mivel nehogy felkapja Pannit!
Viki
Petinek jobbulást a taknyiból!
Rokica
mikor mentek kontrollra?Jaj, ez a tejmizéria is!Már nem sok idő a szopiig, és akkor hátha megoldódik MINDEN!
Bodza
rég jártál erre, jól vagytok?Kristófról képet kérünk, aki már nagyfiú!!!!
Mea
Livid nagyon cuki!És tiszta anyja!
Ayse
hát Ti tényleg nem holmi banális náthákat szoktatok összeszedni! :(

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


kicsit összevissza írtam a bekezdést!

Így büntiből megyek is vasalni! :?

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Azonos paránk van! :?
Én azzal nyugtattam magam, hogy a szél nem visszafújja a gázt, hanem el. Nekünk Vaillant kazánunk van, az magától szellőztet, meg nem engedi vissza a füstöt, állítólag nem történhet vele ilyen. Az ablakkeretben is van egy szellőző vágatva (direkt erre a célra készült). De még a nem szeles napokon is mindig parázok. Kellene egy szénmonoxid jelző készülék.
Amúgy kitünően aludtam, mert a bárányhimlő hozadékaként Andris átalussza az éjszakákat! :D:D:D Én meg még éves lemaradásban vagyokaz alvásommal, úgyhogy egy ilyen para se tud eltántorítani :?

ayse
 
 


Ayse!

Hi-hi!
Akkor legalább nem vagyok egyedül.
Én már régebben is szerettem volna ilyen készüléket.
De van két ismerősünk is, akiknek van, és azt mondták, hogy jól járjunk utána, hogy milyet választunk, mert ők úgy látszik, a gagyibbat vették, és minden szarért beriaszt.
Gondolhatod, mit érezhettek, mikor először beriasztott.
Ez ráadásul már pont egy tavasz végén volt, akkor meg már úgy voltunk vele, hogy ááá, majd ráér, ha újra kezdődik a fűtés szezon.
Aztán persze nem lett belőle semmi.
De ilyen szar szeles időben, meg amikor egyfolytában arról szólnak a híradások, hogy már megint hányan haltak meg, akkor mindig eszembe jut, hogy igenis meg kéne venni.
EGyébként ma is utána néztem egy kicsit, szerintem a jobbak már olyan 18 és 25 ezer forint között kaphatóak.

Egyébként lányok, van valainek ilyenje? Tud valaki esetleg tapasztalatot írni?

Kép
kuha
 
 


Szerintem is nagyon nagy szél van, tegnap mondták a híradóban, hogy lehet 100 km/óra is, és ez úgy tűnik, most tényleg nagyobb, mint amikor orkánnal riogattak bennünket. A tető csak úgy dübörög itt. Vigyázzatok magatokra!!!

Ayse :) Anyukád ennyit repül? Lehet miatta izgulni :( De nem lesz semmi baj! Legrosszabb esetben marad kint, nem?


Gergő olyan édes! Rúzsa Magdit hallgatok most, és ahogy felcsendül a Queen-nóta, tapsol, rázza a seggét, és bulizik! Nekem is a kedvencem :)
Egyébként szörnyen aludt, szerintem állandóan fönt volt :( Eléggé hulla vagyok, de ő sincs jó passzban.

Íme a hétvégi képek, nem lesz kevés :oops:

Balázs a vonaton híreket hallgat :)
Kép

Gergő a kis kíváncsi:

Kép
Kép

Ez már tesóméknál:
Kép

Kép

Kép

Gergő Jucival, a kutyával. / hogy miért lett Juci? Mert olyan duci volt, mint én vagyok-Duci Juci :twisted: /
Kép

A kisdobos:
Kép

Gergő is megpróbálta a dobolást:
Kép

Szombati szánkózás:
Kép

Kép

Kép

Hóban is lehet ám játszóra menni:
Kép

Hancúr:
Kép

Készül a hóember:
Kép

Kép

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Köszi, Kuha. Apa elment, de mégsem lesz ideje megvenni. majd legközelebb.

Mi tévézünk (mármint dvd-zünk). Pedig én nagy tévéellenes vagyok, nem is hagyom sokszor bekapcsolni ... de most olyan jó nyugalmas igy, Anna szopik, büfizik, Julcsi közben odahajtja a fejét...és persze dumál. Mostanában a mondókák első két szavát is mondja, de folytatni még nem tudja, csak kiadja a vezényszót, hogy mit szeretne hallani.

Annát leraktam, mindjárt elkezdi gyűrni a pelusát. Elképesztően aktiv, állandóan emelgeti a fejét, nézeget, és az előbb úgy rámmosolygott, hogy nem hiszem, hogy nem volt tudatos, hiszen a gügyögésre válaszolt vele.

Kuha, Ayse, a gáztól én is rettegek ... és majd csak nyáron lesz némi felújitás.

Nyűlné, ha Julcsi meglátja Kisnyúl aláirásképét, mindig kiáltja, hogy fürdikfürdik :D

KépKép

KépKép
majola
 
 


Vagyis Nyúlné :oops:

Hú, Jucc, de jó képek!

KépKép

KépKép
majola
 
 


Jucc!
Nem csoda, ha a vonat el volt olvadva a fiaidtól! :D:D:D
Ducijuci :D

Majola!
Szerintem is tudatos!
Már emelgeti a fejét, te jó ég! Nálatok zseniképző van?????

Lili az ebédlő félkörívében áll (ami egy barátunk szerint olyan, mint egy hajó eleje :D), nézi az elvonuló felhőket és a tájat és énekli a Go west! c. örökbecsűt a Pet Shop Boys-tól. (magától) :lol:

ayse
 
 


Ayse, Kuha, akkor most megnyugtatlak titeket, gépészmérnök létemre, volt szerencsém erről tanulni, és szegről végről ebben is dolgoztam, csak erőművi szinten...szóval...a kéménynek van egy természetes huzata, amely szigorúan egy irányba áramoltatja a füstgázt, és az ilyen készülékeknél ezekre jócskán rá is számolnak, biztos ami biztos, így a szél maximum a kémény tetejénél lévő kb. 1 méterbe kavarhat bele, de ott is inkább örvényt okoz(hat), ami inkább csak megtekeri a gázt, szóval így vissza nem áramolhat. (persze, ha a szabálynak előírt hosszú a kéményetek!!!!, ami feltételezem, hogy igen)

Kép

Kép
prüntyi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?