Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Jelentem végre eljutottam a fodrászhoz, és megprobálta a csodát, ami azért nem lett teljes, de jó uton halad a tökéletes felé: a husz centis lenövésem kezd hasonlitani a terhességem elötti szinhezKépKép Manó egész jól birta a fodrászosdit,bevallom elötte jól telekajáltattam a fiatalúratKép

Voltunk sétálni a Feneketlen tónál, meglestük a kacsákat és egy jót kajcsiztunk egy parkban a padonKép

Sztigri,
üdv itt isKépKép Meglestem a képeket, csudijók, édesek a lányaidKép

Krisz,
hogy állsz a szakdogával? sok van még?
A hozzátápihoz tudom ajánlani ezt a weboldalt tanulmányozásra, szerintem sok okos dolog van rajta.

Engem folyotn arról kérdeznek, hogy mit adok már neki és sokan nem értik, hgoy mért kap még mindig csak anyatejet, sok a régi berögzült felfogásu ember. Nekem ez a legkényelmesebb, manónak meg a legegészségesebb, majd hathósan kezdjük a kostolgatást gyümikkel, addig meg ővé a legdizájnosabb csomagolásu kajcsiKépKépKépKépKép és nem utolsó szempontként mindig kéznélKép

Nadine,
le a kalappal elötted. Ezt valahogy már nagyon megfigyeltem hogy ha több dologról kell egyszerre gondoskodni akkor a pasik csődöt mondanak. Még jó hogy mi nők létezünkKépKép
Kitartást a szakdogához. A csajszi nagyon édes a képekenKép

Tünde,
én a nagyágyra tett vastag ágytakaróval oldottam meg a dolgot, imádja hogy simizi a bőrét. Szeret belebujni, a puhasága mellett még jó meleg is.

Hu ahogy elnézem a táblicskut lassan elkezdjük majd a szülinapos projecteketKép Nadine, most néztem csak hogy egy napon van a szülinapjuk a lányodnak és a keresztfiamnak, közel hat év különbséggelKépKép

Fcsacsi,
merre felé koboroltok mostanság?Kép))

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági,
kösz a tippetKép
Persze itt megint másként van a sorrend leírva, mint amit én hallottam.
Szakdogailag már a finisben vagyok(pár oldal hijján), mert a jövő héten le kell adniKép

Én is próbálkoztam az ágytakaróval, meg pléddel, de a hihetetlen nyálcsorgás miatt nem célszerű. Jobban bejött a habtapi, rajta egy vastag textilpelus.

Hozzátápiról várok még tippeket!

Hol vagytok csajok?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok !

Üdv. Szilvi ! Nem sokáig élveztük a legfiatalabb titulust, de örömmel átadjuk a helyet. Akkor most már "öreg" babának számítunk KépAlexának is kötött csípőt állapítottak meg a jobb oldalon, de mi csak 2 hét múlva megyünk uh-ra. Már jól érzi magát a terpeszbetéttel, de a forgást valóban visszafogta. De nem számít, ha jól érzi magát, majd később bepótolja.

Most a kezeit erősíti hasonfekve egyfolytában kinyomja magát v. hintázik a hasán és közben begyűjti a játékokat. Viszont emiatt az alvás kissé lecsökkent, mert nem teszi le a fejét, csak mikor már nem bírja tovább, kb. 1/4 órára. Így a napunk nem unalmas, de kellőképpen nyűgös. Minden csoda 3 napig tart, úgyhogy gondolom ez is elmúlik.
Ági:
Dani és az én nagylányom (Anett)is egy napon születtek, csak 5 év különbséggel.
Puha pléddel én is próbálkoztam, de kitépkedi a "szőrét", mert tetszik neki és markolássza. Így ezt a verziót elvetettem. Pamut takaró a jelenlegi próbálkozás, de nem az igazi. A pelust semmi perc alatt begyűri a feje alá középre és bemérged, ha esetleg letenné a fejét. Az arcát mindegyik kidörzsöli az arconközlekedés miatt. Lehet, hogy extraérzékeny bőrömet örökölte, de akkor lesz még gondja vele az életben.Kép
Era:
Kösz, megynyugodtam már. Anettel nekem sem volt ilyen gondom, azt sem tudtam milyen az a terpeszpelus.

Most mennem kell, felébredt picinyem a "nagy" alvásból.

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 

 
 

Sziasztok!

Jaj, valami hüle vírus miatt nem tudtunk böngészőt használni napokig! (Ilyet sem láttunk még: letöltések, internetes játékok működtek, de az Explorer és az Avant Broser nem... végül megoldották Apa és egy barátja, megtalálták a bűnöst nagynehezen...)

Üdv Szilvi!!!!

Úszni nem voltunk, mert csak hétfőn beszéltem az oktatóval. Végül nem Magdiékhoz megyünk, ez a másik könnyebben megközelíthető nekünk. Ezen a héten meg Miskolcon leszünk, úgyhogy jövő héten megyünk először.

Oltást túléltük, kis láz volt, de nem vészes, közérzet, kedv jó. 7450 gramm a nagyfiú, ami heti 200 gramm gyarapodást jelent. Azon gondolkodtam, ha nem bukna, mennyit híznaKépKépKép. (Persze akkor biztosan ritkábban enne.)

Szombattól egy hétig nem leszek!!!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
azt hittem nagy csavargásban vagytokKép

Mi is az oltás túlélőkhöz tartozunk, eddig kis hőemelkedéssel járt. Kicsit aggódok, mert a múltkorinál is másnap estére lázasodott be. Remélem most ezt kihagyjuk.

Kicsi szívzörej miatt el kell mennünk gyerekkardiológiáraKép

Dorka is sokat hízott majdnem 800 g-ot, most 6300g volt. Látszik is rajta olyan kis duci, most fog szerintem megnyúlni. Akkor hirtelen egy csomó ruhát ki fog nőni, de nem baj mert vettem már neki nagylányos rucikatKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Csatlakozom az oltást túlélők táborához: reggel megkaptuk a 4 hósat, sirt szegény, de aztán aludt egy nagyot. 7650 gram és 63,5 cm a mázsálás eredményeKép

Fcsacsi,
már azt hittem hogy csavarogtok vidéken, csunya számitógép virusaKépKép Akkor nagyon jó utat és nem utolsósorban jó nagy csavargásokat nektek.

Krisz
én most adtam neki kupot, de hogy estére mi lesz azt még nemtom, eddig egyik oltásnál sem lázasodott be, kiváncsi leszek ennél a két combosnál mit alakit.
SzivzörejKépKépKép

nah most megyek mert felébredt és kesevesen sirKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jah azt el is felejtettem irni: utálom a BKV-t!!!!!
Ma leszálláskor odacsukott babakocsistúl a buszKépKép levél megy is nekik. Még azt se mondta, hogy bocsKépKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Krisz! Szegény Dorka! Majd számolj be, hogy mi volt a kardiológián! Szabolcsnak nincs, mi erre külön figyelmet fordítunk, mert Apa születése óta beteg...

És nem is meséltem, mi volt: hátrahúzta a bőrt a fütyijén a doki... Most ronda, piros, repedezett... Mérges vagyok nagyon... Lehet,hogy dokit váltunk.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!Kép

No, mi is megvagyunk csak betegeskedünk, vagyis én.Kép Niki is valahogy más mostanában, szerintem csak elkapott valamit ő is, de remélem a tejcsi megvédi.Kép

Nadine!
Mi Zsaninak, Zsankának szoktuk hívni, de amíg kisebb volt Zsanka manó volt!Kép

Ágiboszi!
Ne is törődj velük! Régen nem hangsúlyozták annyira az anyatej jelentőségét. Másrészről teljesen igazad van: mindig kéznél van, ha éhes vagy szomjas.Kép
A legdizájnosabba kajcsi, naaaagyon tetszett!KépKépKép

Minden lánykának sok-sok locsolót, a fiúcskáknak pedig sok-sok tojást kívánok!Kép
Én a lányokat még nem engedem meglocsolni, helyette egy virágot fognak megöntözni a húsvétolók.Kép

Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!Kép

Remélem, minden kis oltott jól van! Kép

Körkérdés: ki mit főz húsvétkor? (A sonkán kívül! Kép) Anyósomék és a szüleim is jönnek vendégségbe, és semmi ötletem nincs. Vmi nagyon finomat szeretnék, ami könnyen elkészíthető, nincs túl sok időm a konyhában főzőcskézni. Előre is köszi az ötleteket.

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
elképesztő, mit művel a dokid, de miért csinálta? Rendben vagytok már? Fájt is neki?

Sztigris,
nagyon jó ötletet írtálKép
Már gondolkoztam rajta, hogy mivel szerelem le a locsolókat, mert Dorkát én sem engedem meglocsolni. A virág lesz a megoldásKép
Remélem nem lesztek betegek.

Ági,
ez szörnyű amit a BKV-ról írtálKép
Nekem ez a rémálmom, emiatt még nem is tömegközlekedtem, mert én is láttam ilyet többször, abszolut nem figyelnek a buszvezetők.

Oltásilag mindenki OK?
Dorkának, most nagyon csúnya az egyik combján, pedig folyton borogatomKép

Orsi,
a kaján még nem is gondolkoztam.
Sztem én salikat fogok csinálni, meg sült husit. Azt mindenki szereti és nem kell melegítgetni.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Most néztem, kicsit félreérthető volt... Szóval a doki a Szabolcs fütyijén húzta vissza a bőrtKépKépKép. Ez egy eléggé vitás kérdés gyerekorvosi körökben, ahogy olvastam. Van, aki azt mondja, jobb most visszarántani, és pár nap alatt begyógyul, mint hogy néhány éves korában operálni kelljen. De a legtöbb helyen azt olvastam, húzzuk vissza, ameddig tudjuk, minden nap. És húztuk is ameddig tudtuk. Ő meg továbbhúztaKép. Most a csecsemőgondozó barátném tanácsára popsikrémmel kenem az elejét, de azt mondta, addig ne húzzuk, amíg piros, utána próbáljuk. Ez higiéniai dolog, kaphat fertőzést... Eddig a letapadás miatt nyilván nem tudott oda bemenni a baci... No, így jártunk, most már ezen is aggódhatok...
Oltás: Szabolcsnak a múltkor majdnem egy hétig fájt mindkét lába, most semmi, vígan rúgkapál. Most csak az első napon kellett borogatni. Tegnap szinte egész nap aludt, pedig nem kapott már kúpot. Illetve éjszakára kapott, mert akkor ment fel a hője, de ma már teljesen visszaállt.

Orsi! Én mázlista! Mi a szüleimnél leszünk, a kaja kitalálása az ő gondjuk, nekem már csak az elkészítésben kell segítenemKépKépKép. Amúgy nem is tudom, mi lesz.

Ági! Borzalmas ez a buszos sztori! Nekem még nem volt ilyen élményem, sőt! Megállapítottam - de még az ugyancsak morgós Apa is - , hogy mennyi kedves, segítőkész ember van Budapesten! Mindig akad egy kedves fiatalember, aki egít le-, vagy feltenni a kocsit. Mert a buszon még ezzel a könnyű kocsival is nehéz közlekedni, főleg, amikor egy méterre áll meg a sofőr a járdától...

Hozzátápi: mi is anyatejcsizünk ezerrel, és mi is kapjuk folyton a kérdéseket... Meg, hogy teát miért nem kap... ("Szomjan fog halni!") De lepereg. Azért mi kipróbáltunk egy kis almát, mert már kinézi a kaját a szánkból, nyúl a pírítósomértKép. Persze ez még játék... De Apa túl savanyút vett, látnotok kellett volna a kis arcát, ahogy fintorgott az íz miatt! Most nem próbálkozunk egy darabig.
Fulescsacsi
 


Szia Mindenki, esélyem sincs visszaolvasni, mert 24 órában igény van rámKép
Kissé le vagyok pukkanva...1-kor, 4-kor meg 6-kor keltem ma etetni, pedig már vagy 1,5 hónapja nem kellett éjjel kelni, aztán már visszaalvás sem volt, csak sikítozva rúgkapálás...Amint látom, valami BKV-s szenya volt, én taxisokkal jártam hasonlóképp, nagyon brutálisak tudnak lenni.
Nem tudom, hogy vagytok vele, én legszívesebben egész nap rágogatnám meg ölelgetném a Picit, most jött rám...Kép

Szép hétvégét, óriási nyulakat meg sonkákat!

Éváék
rizike
 
 


Látom itt ezt a f*tyi Kép bőr húzom-nem húzom dolgot: ez az orvos nagyon brutális lehet!!! Igaz, a mi dokinőnk is lehúzta Mikinek, de óvatosan, és megállapította, hogy "majdnem tökéletes". Én meg mondom, dehát ott elől még le van nőve. Mire ő: "Az felnőttkorban is úgy marad."
Na , ennyit a kismamák szexuális életérőlKépKépKép
De félre a tréfát, tényleg komoly gyulladások keletkezhetnek így állítólag. Szabolcs persze meg fogja úszni, mert iszonyú strammKép


puszi mégegyszer mindenkinek a topikban

Éva
rizike
 
 


Lányok!

Fütyikérdés még a gyerekorvosok között is vitatéma. Vki azt javasolja, hogy 2 éves korig nem kell hozzányúlni, tul.képp védelmet jelent addig, amíg pelenkás,és majd magától meggyógyul. Mások azt mondják, fokozatosan kell hátrahúzni a bőrt, míg végül teljesen hátrahúzható lesz. Én magam sem tudom igazán melyik a jó. Eleinte mi is szép lassan húztuk, de néha láttam rajta nagyon finom repedéseket, és kicsit elbizonytalanodtam.
Mindenestre körömvirág kenőccsel kenem, állítólag idővel fellazítja a letapadást.

Találtam egy tök jó bárányos receptet, és sikerült venni szép báránycombot is. Remélem, nem szúrom el, nem akarok beégni anyóspajtásék előtt. Kép

Áldott húsvétot mindenkinek!

Orsi

Orsi
orsi
 
 


SziasztokKép

Gyors bekukkKép

Fütyi téma látom előkerültKép
Nálunk a doki néni azt mondta ne huzogassuk, mikor megvizsgálja, akkor ő megszokta nézni finoman és olyankor egy kicsit meghuzza, de nálunk nem repedt még be hála, és Daninak se okozott vele fájdalmat.
Csacsikám a dokitoknak a fülét kéne hátrahúzni egy gyors mozdulattal aztán meglátjuk ahhoz mit szólKép

Oltást túléltük, jó nagyot aludtunk, de reggel még nyomtam egy kupot a popójába, mert hőemelkedése volt, de aztán mintha elfujták volna a dolgot, jól érezte magát, virgonc voltKép
Tegnap voltunk 4 hónaposak és ennek örömére átfordultunk hátról hasra, ma meg már körbe körbeKépKép Igy anyája egy másodpercre sem hagyhatja magára a kölkötKép Le is költöztünk a földre, vettem neki habtapit és arra raktam le, de lehet hogy két csomagot kellett volna venni, mert ezt hamar átguruljaKépKép Kapott egy kék-sárga keljfelkacsát is, nagyon tud neki kacagni, annyira édes amikor megakarja fogni és eldöl, utána meg visszaKép

Orsi,
tessék egy kis báránycombot majd postázni ámKépKép tuti fini leszKép

Évi,
én is egésznap gyúrom a kölköt mikor fent vanKép Taxisokról különvéleményem van, mintha nem is ezen a bolygón élnénekKép
Ha ennyiszer kell éjjel, akkor jó zombi lehetsz szegénykémKép napközben legalább tudsz vele aludni egy kicsit??

Krisz,
elmult a gyulladás a kiscombjáról? Bevallom én egy órát borogattam kb, utána meg lerugta magáról, nem szenvedtem vele, mert a sok viz is fellazitja ám a bőrt és attól is tovább pirosodhat, este még dudoros volt egy kicsit, reggelre már csak egy halovány kis pötty lett.
Mikor mentek a kardiológiára?

Sztigris,
+++++++++++++ gyorsan meggyógyulni ámKép)))))
Engem a fiam tegnap már meglocsoltKép először sikerült neki lepisilnie, de most beleadott anyait apaitKépKép

Tünde,
a habtapi bejött, főleg hogy most forgo-morgó üzemmódra kapcsoltunkKépKép ettől nem látom a kisarcán hogy feldörzsőlné, a haja meg hátul már ugy is kikopott, azt még nem tudom lemeozniKép))

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok !

Csak belestem, de már jól le vagyok maradva az olvasással.Gyorsan pótolom.
Ági :
Nem jutott eddig eszembe, de éppen van nekünk is habtapink, csak csúszós felületű. Ki fogom próbálni.

Erről a 4 hós oltástól látom mindenki félt. Hurrá !Kép Mindenki túlélte, akkor van esélyünk nekünk is, de még van 2 hetünk. És hogyhogy 2 combos ? Én ilyenre nem emlkszem Anettnél.

Húsvétkor nem leszünk itthon, mamalátogatókba megyünk.
Ezért :
[color=#ff0000]

Most mennem kell !
Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Boldog babákat, nagy nyulakat, színes tojásokat kívánunk mindenkinek!!!!!!

Kép

Krisz és Dorka

Krisz
krisszie
 
 


Dani!

Gratulálok neked a 4 hónapossához!!!!!Kép
Hallottam, hogy te már mindenfelé tudsz forogni. Olyaan ügyi vagy, hogy csinálod?

Dorka

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Ági, aludni nemigen, mert ahogy elalszik, hirtelen a lakás kezd bömbölni utánamKép
Naaaa, moss már feeeel, naaaa, mosogass mááááá...
Szóval csak nagyon ritkán. Görögni-forogni meg nemigen akarózunk még, pedig 16-án már az 5 hónaposságig érünk. Gratula viszont a Danid forgásához!!!Kép
Lányok, járókája senkinek nincs? Csak én vagyok olyan régimódi, hogy vettem? A habtapi-nak mi a gyári neve? Hol érdemes venni?

Megyek sonkát enniKép


Puszi minden Forgó-Fürdő-Mocorgó-nak!


Éva&Kismiiki
rizike
 
 


SziasztokKép

Éva,
én is előszedtem a járókát, most éppen a kádban csücsül fürdés utánKép várom hogy megszáradjon, igy csatlakozom a régimódiakhozKép Ez egy fa járóka, és betöltötte a 33. életévétKépKép

A habtapi az habtapiKép én a tesco nevű közintézményben tettem rá szert, most éppen akciós volt, a 9 dbos csomag 1590 pénzbe került. Pont jó lesz a járókába is.

Nekünk szerintem a keljfelkacsa hozta meg a forgáskedvét manónak. Mikor nem sikerül neki megfognia, akkor gurul utánaKépKép

Jó étvágyat a sonkához, az enyém még csak most fő, meg meg kéne csinálni a sütit is, de helyette hol vagyok, na hol?KépKép itt a gép elöttKép
A medvék meg alszanak az ágyban, apamaci, kisbocs, és még két játék medve, ahogy végig nézek a lakáson tiszta barlang filingem vanKépKépKép

puszi mindenkinek
Ági és az alvó medvecsaládKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Éva!
Nekünk is van járókánk(bár Zsani nem szerette, mert már nagy volt hozzáKép, amikor kaptuk), de most hamarabb beleteszem, majd a Prücsköt.Kép Van habitapink is, de a járókának is esélyt adok.Kép

Tünde!
Én a nagyobbik lányommal "jól" jártam a 4hós oltásnál, mivel épp olyan volt a rendelőben, ami 2in1, így 1 szuriban kapta meg a 2-t.Kép Általában viszont külön-külön adják be.Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Szuper lett a báránysültem, mindenki el volt ájulva, még én is. Nem gondoltam, hogy ennyire fincsi lesz. Kép Az orosz húsvéti kalácsom megint nem lett jó. Majd jövőre. Kép

Nálunk muszáj járókába tenni Szilárdot, ha nem akarom, hogy a nővére "agyontapossa" Kép, így biztonságban van, ha nem vagyok ott. Nem bántja, csak nem figyel rá! Ha együtt játszunk, akkor persze kiveszem a járókából, és a szőnyegre teszem.

De jó, hogy egy időre túl vagyunk az oltásokon!Kép

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Szóval mégis él még JárókaKép Örülök! Habtapit meg szerzek a teszkóban, remélem, nem hordták még el mindet a babanetes csajokKép
Mi anyáméknál voltunk húsvétkor, így csak egy tojással sült (tudjátok, színes keménytojás a hátán) kaláccsal jöttem elő, de a családban még senki nem látott ilyet, úgyhogy azt hitték, kicsit megőrültem; de a tésztája finom lett, úgyhogy napirendre tértek.
Járóka nálunk nyáltengerben úszik éppen, gurulás semmi, egyhelyben nyálzunk, csuklunk és kiabálunk...

Puszi mindenkinek

Éva
rizike
 
 


Sziasztok !

Ma még senki nem ébredt fel ?! Kép
V. máshol jobb idő van, mint felénk ! Szakad az eső ! Kép Már uncsi !

Járókánk nekünk is volt Anettnél, de ő nem maradt meg benne. Úgy értem nem mászott ki Kép, hanem végig üvöltötte az ott eltöltött időt. Egyszerűen nem tudtam megszerettetni vele. Így most Alexánál gondolkodom, hogy előszedjem-e. Viszont leköltöztünk mi is a földre, habtapi + egy lepedő v. vékony takaró alátűrve. Ezt már nem tudja összegyűrni a feje alá.Kép Persze, még nem fenyeget a veszély, hogy legurulna az ágyról, ez valahogy nem akaródzik beindulni nálunk, de én félek, hátha mégis..., mikor nem figyelek oda.
Csatlakozunk a nagy nyálcsorgatók közé. Ez most olyan nagy szám Alexának, hogy folyton buborékokat fúj és börrög hozzá. Nagyon édi. Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Végre kész a szakdogámKép Ma délután a finisben Dorka megörvendeztetett azzal, hogy folyamatosan hasrafordult, majd a büszkén körülnézés után irgalmatlan patáliát csapott. Minden mondat után rohantam be megfordítani, mert magából kikelve ordított. Hihetetlen, hogy egyáltalán nem idegesített a csaj. Viszont a szakdogától már kezdtem bekattanni. Végre letudtamKép

Dorkánál még nem tudom a megoldást, mert a habtapin patália, a kiságy leamortizálva. Már gyönyörűen leszakította a rácsvédőt, mert abba kapaszkodva mászik körben a kiságyban. Közben meg nyálcsíkot húz, mint egy kis csigaKép
Nincs valami tippetek, hogy lehet megerősíteni a rácsvédőt?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


SziasztokKép

Krisz,
nagy gratula a forgáshozKép és még nagyobb a letudott szakdogáhozKép
Dani is reklamál ha hason van, egy darabig birja a gyűrődést majd hisztizik egy sort, mig vissza nem forditom. Ez azért érdekes számomra amugy, mert három hónaposan simán átfordult hasról hátra, most meg csak bömbizik.
A rácsvédő már nálunk is leamortizálódottKép Dani folyton megnézi mi van mögötte, meg élvezi hogy rángathatja, vagy annak segitségével gyorsabban ledinti át a lábátKép Én a magam részéről már nem foglalkozom a megerősitéssel, mert szerintem naponta varrhatnám, mivel elég kicsi a rácstávolságunk, azon már a fejét tuti nem fogja kidugni, ezért kevésbé aggódom, meg mostmár csak éjszakára használjuk az kiságyat, nappal járóka.

Tünde,
tegnap itt se volt jó idő, kifejezetten fáztam, és elég utálatos volt az eső isKép
Ma végre kisütött a napocska, bizom benne hogy délben is igy marad a sétáhozKép

Évi,
nyáladzás nálunk is folyamatos, mintha rosszul csináltak volna meg egy csapot és folyton csöpögne, nah manó szája is ilyenKép

MEgyek mig alszik, gyorsan kifestek egy két hütőmágnest mégKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Gratula a szakdoga befejezéséhez!Kép Minden elismerésem azoknak, akik kisgyerek mellett képesek tanulni, sőt diplomázni!Kép
A hasonfekvés nálunk is hisztibe csap át, de szó szerint néhány perc alatt leizzad tőle. Azt már most látom, hogy Zsanihoz hasonlóan nagyon sokára fog megtanulni hasra fordulni.Kép

Tünde!
Jobb félni, mint megijedni!Kép Csintalanok tudnak lenni ezek a gyerekek: épp akkor kezdenek el forgolódni, amikor az ember nem számít rá.

Nos, túlvagyunk az első oltáson és csodák csodájára nem volt láz, Zsanival ellentétben!Kép Viszont a gyarapodással hadilábon állunk, igaz még nem vészes. A dokinő szerint vérszegény szegényke és ezért nincs valami nagy étvágya.Kép Tejem rengeteg van, de a vérszegénységem miatt most várom a laboreredményeket. Jövőhéten talán kiderül, hogy Nikitől is vért vesznek-e, de remélem nem!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok? A fiam Bence 2003.06.27-én született.
Igaz, hogy én inkább a 2003 nyár végi babákba vok megtalálható, de csak msot találtam meg ezt a topicotKép

Puszka:
Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


SziasztokKép

Zsófi,
légy üdvözölve köztünkKép)
Ha gondolod majd küldj adatoka Nadinnak és bekerülsz a táblicskubaKép név, babaneve, születési adatai, tesok adatai ha vannak.

Sztigris,
gratula a könnyebben vett szurihoz. A sulygyarapodással meg ne stresszeld magad, ha kiderül a vérszegénység úgy is segitenek és akkor meg majd győzd eteteni őtKépKépKép

Fcsacsi,
hogy vagytok? kuszás, mászás? Játszó szőnyeg hogy áll? Én neki álltam dekupálni manónak képeket, meg sikerült egy szennyestartó kosarat barátságosabbá tenni neki: ilyen volt és ilyen lett.

Manóka van amikor tök jól el van akár egy óráig is a járókában, de van amikor tiz perc után kiabál, hogy vegyem ki, de itt legalább tud forogni, tiszta breaktáncos lesz a kölyökből, ugy pörög a pocakján körbe, vagy csuszik a hátán és a fejénKép Szegénykém hátul ennek hatására már tök kopiKép
Elkezdtük a korábbi fürdetés progit, egész jól bejött, 9 körül már ágybadugom és még igy is elalszik reggel 7 ig a szentem.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Már tegnap hazaértünk Miskolcról, de csak a Klinikás topikba írtam eddig, jól lefoglalt a kicsomagolás, meg a megérkezés.
Nagyon jó kis hét volt, Szabolcs mindenkit levett a lábáról, klasszul összebarátkozott a nagyszüleivel, és fürdés előtt a kezembe kapaszkodva egyszercsak kinyomta magát állásba. Eddig csak akkor ment, ha fogtam a hóna alatt, de most teljesen egyedül húzta fel magát. Azóta folyton gyakorolni akar, de hamar elfárad. Nagyon elégedett magával, amikor kinyújtja a lábát boldogan vigyorog. Szinte egész ottlétünk alatt sütött a nap, nagyokat bóklásztunk a városban, remélem, itt is hamar jó idő lesz, mert nagyon megszoktam, hogy alig vagyunk otthon napközben! Szabolcs arca szép piros lett a napocskától.

Ma voltunk először a másik úszáson, egyértelmű lett, hogy a víz hőfoka volt a ludas az előző helyen, itt nagyon jól érezte magát, még nem merültünk, de végigmozogtunk vagy 45 percet, és csak a legvégén fáradt el. Aztán félig felöltözve muszáj volt cicizni, olyan éhes lett, én még fürdőruhában voltam, ő meg pelusban. Most meg húzza a lóbőrt...

Krisz! Gratula a szakdolihoz! Bár már ott járnék, de nekem még egy szigorlatot meg kell csinálnom, és nyelvvizsgáznom is kell. Kitaláltam, hogy nem harcolok a némettel, hanem utánanézek, hol lehet itt jelelést tanulni. A sógornőm most nyáron fog középfokúzni belőle, és imádja.

Zsófi! Üdv itt! Gyönyörű ez a Bence-fiú!

Sztigris! Az elsőnél Szabolcs sem lázasodott, viszont rettenetesen fájt a lába, hiába borogattuk, rengeteget üvöltött. A többi már alig viselte meg, fokozatosan megszokta. VérszegénységKép.

Ági! Klassz lett a szennyestartó! Ügyes vagy, milyen sokat kreatívkodsz mostanában! Járóka: nálunk is lesz hamarosan korlátja a játszószivacsnak, legyen mibe kapaszkodni, meg legalább nem tud majd legurulniKépKépKép. (Meg később elmászni.) A takaró készül, most kezdem rávarrni az állatokat. Talán jövő héten megvesszük a fényképezőmasinát, utána teszek fel képet, amikor készen van.

Éva! Készülj, ha beindul a jó idő, nyakunkba szedjük a várost! Nem nézitek meg velünk ezt a másik uszit?
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat, de a neheze még hátravan.
Államvizsga 1,5 hónap múlvaKép

Dorkával túl vagyunk az első almakóstoláson. Egész jól ment, 3-4 kanál almalét meg is evett kb. és nem is ellenkezett igazánKép

Zsófi,
üdv ittKép
Tündéri a kisfiad, a profilodban megnéztem igazi kópé kissrácKép
Tegyél fel újabb képet, ha van!

Fcsacsi,
örülök, hogy jól telt a hetetekKép
Gondoltam én, hogy a vízhőfok lesz a probléma, még szerencse, hogy átmentetek és nem hagytad annyibanKép
Hihetetlen ez a srác, mindjárt járni fog?
Az ülés, hogy megy neki?

Ági,
nagyon ügyes vagyKép mikre van energiád....
Azokat a katicákat így vetted, vagy kivágtad?
Daninak csináltál már valami szépet?
Igen, működik ez a korábban fektetés. Nekünk is tök jól bejött, szintén 9-kor ágybadugjuk Dorkát.

Szilvi,
kell valamit szednetek a vérszegénységre?
Én is az vagyok, de nem bírom a vasat szedniKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Krisz,
miből írtad a szakdogád, és mikor véded? Az államvizsga miatt ne aggódj, nem vészes. Legtöbb helyen csak formaság. Kép Első diplomád?

Sztigris,
ne izgulj a vérszegénység miatt; ha a tejedben nincs is annyi, a piciknek még bőven van raktáron vas legalább 5-6 hónapos korukig. Elég ritka, hogy hamarabb elfogyjon.

Ági,
hogy neked mennyi mindenre van időd! Kép Ötletes a szennyes kosár díszítésed! Kép

Zsófi,
Kép

Fcs,
mi az a jelelés?

Most itt vagyunk a szüleimnél, míg a férjem konferencián okosodikKép. Szilvit már harmadszor küldtem lefeküdni, mindig azt hiszem, alszik, mert olyan csönd van, aztán kiderül, hogy csak rosszalkodik vmit, pl. krémet nyom ki az ágyra!Kép
Az előbb meglestem, épp fejen állt az ágyon. Ha egy kicsit később rakom le a megszokottnál, nehezen tud elaludni. Mit csináljak, itt más a ritmus!Kép Szilárd persze jól bekajált, aztán most durmol, ugyanabban a pózban van, ahogy leraktam.Kép

Mindenkinek jó hétvégét!
Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok!

Krisz! Igaz, nem is írtam, mi is almázgatunk, kb. másfél hete volt az első kósti, de akkor nem jött be. Most kb három kanálnáltartunk, de nem mindennap van kedve hozzá. Viszont nyitja a száját a kanál láttán! Ülés: Megtartja magát pár másodpercig kapaszkodás nélkül, de mindig nyúl valamiért, akkor eldől... És teljesen egyedül húzza fel magát a kezembe kapaszkodva. Érdeks, a vízben sokkal biztosabban tartja magát. Dorka nem?

Orsi! A jelelés a siketek kézjelbeszéde. A férjed SOTE-n van? Mert amikor délután a Nagyvárad téren jártunk hatalmas parkolóautótömeg fogadott a torony előtt, és odabent is nagy nyüzsi volt.

Vérszegénység: a műtét után volt egy vacak eredményem, a következő napokban a vizitekkor öt orvos huszonötször kérdezte, hogy "Mindig ilyen sápadt?". A kórházban kaptam vasat kb három napig, de végül azt mondta a dokibácsim, hogy nem ír fel, hanem egyek sok-sok céklát, meg spenótot. Még szerencse, hogy imádom mindkettőt, így szorgalmasan betartom az utasítástKépKépKép.

Ma voltunk először apai kíséret nélkül könyvtárban, vagyis ma toltam fel először én a Kálvin téri mozgólépcsőn a babakocsit.Ezt eddig Apa csinálta, mert olyan gyors ott, hogy én nem mertem. De sikerült! Az élet apró örömei...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Fcs, inkább húst egyél, abból sokkal jobban hasznosul a vas, mint a spenótból. Meg tojást, májat. A 3 napi vasadásnak sincs sok értelme.
Gondoltam, hogy ez lehet a jelelés, csak így még nem hallottam. Jelbeszédet ismertem. Kép
A férjem nem a SOTÉ-n van, mi most Kaposváron lakunk.
Örülök, hogy sikerült eljutnod a könyvtárba. A mozgólépcsőket én is utálom. Olyan nehéz félkeréken tartani a babakocsit.

Orsi

Orsi
orsi
 
 


Sziasztok !

Már rég jártam erre, megérem követni az eseményeket. Gondolom a rossz idő... Kép De látom, mindenhol zajlik az élet ! Kép

Zsófi: Üdv. közöttünk !

Krisz: Én is gratulálok a kitartásodhoz, hogy befejezted a szakdolid. Elismerésem !

Ági: Naggggyon jó a katicás szennyestartó ! KépMilyen fantáziád van ! Eszembe nem jutott volna !

Fcsacsi: Nagyon ügyi Szabolcs ! KépTényleg feláll már ?! Hihetelen számomra, hisz szinte alig idősebb, mint Alexa.

Szilvi: Én már a terhességem alatt is szedtem vasat, olyan pocsék volt a véreredményem. Majd a császár alatti extravérzésem miatt javasolta a dokim a folytatást amíg szoptatok. Mostanában nem voltam vérvételen, de az arcszínem még mindig nem a régi. Nem tudom mennyi idő kell míg feltöltődnek újra a vastartalékaim, de a szoptatás alatt ez lassabban megy állítólag.

Képzeljétek, néhány nappal a földreköltözésünk után, egy pillanat alatt átfordult Alexa a hátáról a hasára. Lehet, hogy csak véletlen volt, de megtörtént.Kép Úgy meglepődött szegényke, hogy nagy sírásba tört ki, majd visszafordítás után néhány perc földhözlapulás következett. Még jó, hogy időben lecuccoltunk a földre.Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok Lányok!

Nincs sok időm, még nincs kész tökéletesre a szakdolim, azt csinálom, de az újonnan érkező tiszteletére dobok egy táblát.

<pre>
Anyuka Baba Baba szülinapja Baba adatai Baba névnapja Testvérek 2004.04.17
Nadine Zsanett 2003.06.03 3800g 52cm augusztus 21. 10 hó + 14 nap
Era Anna 2003.06.04 3440g 51cm július 26. 10 hó + 13 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=rózsa-users%20]Szilvási Rózsa[/url] Norbi 2003.06.08 3600g 55cm június 6. Niki 2001.10.18. 10 hó + 9 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=katicabogár-users%20]Katicabogár[/url] Kincső 2003.06.11 2780g 48cm július 24. 10 hó + 6 nap
Ildianyu Janka 2003.06.12 3120g 48cm május 30. Lili 2001.10.28. 10 hó + 5 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=gallainémagdi-users%20]Magdi[/url] Zsuzsi 2003.06.21 3590g 55cm február 19. Niki 1991.05.16. Miki 2001.01.03. 9 hó + 27 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=zsuzsófi-users%20]Zsuzsófi[/url] Bence 2003.06.27 3770g 51cm ???? 9 hó + 21 nap
Orsi Szilárd 2003.08.27 3390g 52cm március 11. Szilvia 2001.10.29. 7 hó + 21 nap
Cory Zsombor 2003.08.31 2280g 48cm november 8. Balázs 2001.09.12. 7 hó + 17 nap
Krisszie Dorka 2003.11.02 3200g 52cm február 6. 5 hó + 15 nap
Fülescsacsi Szabolcs 2003.11.06 3220g 58cm július 28. 5 hó + 11 nap
Kis Éva Miklós Samu 2003.11.16 3850g 56cm december 6. 5 hó + 1 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=Ágiboszi-users%20]Ágiboszi[/url] Dani 2003.12.09 3440g 52cm július 21. 4 hó + 8 nap
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/board-profile.cgi?action=view_profile&profile=Tünde1122-users%20]Tünde[/url] Alexa 2003.12.25 3500g 56cm május 18. Anett 1998.12.09 3 hó + 23 nap
Szilvi Nikolett 2004.01.28 2950g 48cm szeptember 10. Zsanett 2001.10.17. 11 hét + 3 nap</pre>

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Orsi! Igen, érdekes volt ez a három napi vasadás, de a kommunikáció hiánya volt az oka... Mintha az osztályos orvosok, meg a dokim nem beszélték volna meg a dolgot. Érdekes, hogy írod, egyek húst, mert én nem nagyon szeretem, vagyis szerettem, de az elmúlt hetekben rámjött a húsevés, ami azért érdekes, mert mostanában kezdtem kacérkodni a vegetarianizmus gondolatával. A szervezetem gyorsan jelzett, hogy meg ne őrüljek má'!

Tünde! Azért ez még nem felállás, szerintem egyedül kapaszkodva, tehát a kezem nélkül, nem menne még - azért nyilván óhatatlanul is segítek neki, talán észre sem veszem. És azért több, mint másfél hónnappal idősebb Alexánál, ilyemkor még minden nap számít, tudod. Nagyon ügyes a lányod, hogy megfordult! Szabolcs a negyedik hónapforduló előtt három nappal produkálta először, majdnem akkor, mint Ti! Ő is sírt eleinte, ha átfordult, most már nem, lelkesen nézelődik, nyúlkál, kúszni próbál, több-kevesebb sikerrel...
Fulescsacsi
 


Szép jó reggeltKép

Persze ha ezt a borongos vacak időt lehet szépnek nevezniKép

Köszönöm szépen a dicséreteket, jól estek. Amig manó alszik addig van időm egy kis pepecselésre, vagy éjjel, szal ahol lehet kihasználom az időt, persze amig van kedvem hozzáKép A katicákat nem így vettem, hanem saját mancsilag vagdaltam ki őket a szalvikból és úgy ragaszgattam fel őketKép

Fcsacsi,
jelelést is elfogadják már nyelvvizsgának???

Tünde,
gratula a forduláshoz, most majd egyre többször fogja csinálni a leányzó, sőt lassan majd összeköti a visszafordulással, Dani is ezt csinálja ezért költöztettem be a járókábaKép Sőt a háton kuszás már nagyon jól megy neki, hason még csak a körbeforgást gyakoroljaKép

Orsi,
hát a hirtelen jött nagy csönd mindig gyanusKép Amikor minimanó voltam én is hasonló modozatokban követtem el a csinytevéseimet anyum szerint, siri csnedbenKépKép Édesek amugy amikor jól bekajcsiznak és mint egy fadarab dobják be a szunyát, még ahoz is lusták hogy megmozduljanakKép

Nadine,
kitartás, egyszer csak véget ér, és azt mondod, hogy ez már talán készKép Mikor fogod védeni? és miből irod, ha megkérdezhetemKép

Megyek hütőmágneseket festeni, mert elaludt Dani, meg kaptam tegnap egy csomó kiöntöformát és apája vett nekem gipszet igy azokat is gyorsan kiöntögetem, mig lehetKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági! Bizony el! Rendesen lehet alsó-, közép-, meg felsőfokúzni belőle, teljesértékű nyelvvizsga!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!!!

Felfedeztük a margitszigeti új játszóteret, az uszoda mögött van, ha valakit érint-sokan nem találjákKép

Fcsacsi, jó hogy visszajöttetek,mostmár a napnak kell kisütni, én vettem új cipőt, strapabírót...

Ágiboszi,én is megnéztem a szennyestartót, tényleg varázslat! Én foltvarrásba kezdtem, na, majd felteszem az első párnát, de ne nevessetek! KicsitKép nehezebb munka, mint gondoltam.

Szakdoga: nekem is kéne készülni, de noha Miki 7 kor elalszik, és 6 kor kel, eddig (5 hónapja) még egy cikket nem bírtam elolvasni. Ti hogy csináljátok???


Puszi mindenkinek

Éva&Kismiki
rizike
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szíves fogadtatástKép

Fcsacsi, Szabolcs nagyon ügyes, ha ennyi idősen feláll!

Bence 6hó+6naposan állt fel.

Küldök róla pár nem túl régi képet:

Itt lépett előszörKép

Kép

Itt felfedeztük a természetetKép
Kép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nadine köszönöm a táblátKépKépKép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Fcsacsi,
Dorka is pár mp-re megtartja magát ülve, de elhúzza a fejeKép
A vízben pedig imád gyalogolni, nem lehet leültetni, mert folyton kirugja magát és lépked a kacsákértKép
Szabolcs olyan jó kondiban van, biztos nem sokára egyedül is felállKép
Dorka is most már egyre jobban bírja magát hason, tök jól eljátszik egyedül.

Tünde,
Alexa nagyon ügyes, hogy ilyen hamar fordult megismételte már azóta?

Orsi,
boldog lennék, ha csak formaság lenne az államvizsga. 1. diplomám lesz, így nem tudom mire számítsak, persze ijesztgetnek minket, mint az érettségi előtt és az se volt vészes.

Hasonlóan Évához, Dorka hiába alussza át az éjszakát addigra már nincs erőm tanulni. Napközben meg nem érek rá.
Na csak öszeszedem magam valahogyKép

Zsófi,
tündériek a képekKép
Hihetetlen, hogy 6 hósan már felállnak ezek a pöttömök, talán a fiúknak jobban megy.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Zsófi! Na, nem hiszem, hogy három hét múlva már egyedül is menne... De hogy tíz hósan már jár a Bence! Nem semmi kölök! Szaladgálhatsz utána...

Krisz! Én is parázok az államvizsgától, pedig még legalább fél évem van addig... Kell is az egészséges drukk, nem? Kép

Ma kinéztük a digigépet, talán jövő héten meg is vesszük. És megint könyvtáraztunk, ezúttal Apával együtt, így tovább maradtunk, a múltkor éppenhogy jöttünk, mentünk.

És megsütöttem a Nők Lapjás répatortát, de még nem tudom, milyen, mert állnia kell a megsült sütinek. Holnap beszámolok. Egyszer ettem ilyet valahol, és szenzációs volt.

No, most megnézzük a Willow-t Apával, most szerezte meg nekem. Jók legyetek!
Fulescsacsi
 


SziasztokKép

Fcsacsi,
milyen gépet néztetek ki? Én is keresek gépet apájának a szülinapjára, egy ismerős a Médiamarktban dolgozik, őt kértem hogy segitsen. Amit szerettem volna arra azt mondta, hogy kifutó széria és ajánlott helyette másikat, ami ugyanazt tudja. Összehasonlitottam őket a neten és igaza voltKép Nah amit én szerettem volna az egy Cannon A 300 as volt, amit ő ajánlott az SAmsunk Digimax 301 es. Mondjuk az ára sem rossz mert ő megkapja dolgozóin, igy 43 ezer pénz lenne csak, a Cannon most akcióban 59 ezer a tescoban.

Krisz,
tuti sikerül az államvizsgád, ne parázz, kettő után már mondhat ilyet az ember. Ebből az egyik sétagalopp volt (közgáz) a másikkal azért megizzasztottak egy kicsit (elte jogi kieg).

Zsófi,
nagyon aranyos Bence, az a fás kép halálosKépKépKép

Évi,
képet kérünk a varrogatásrólKép Szégyen ide, szégyen oda, de mióta manó megszületett én se tudok olvasgatni, a nettel kimerül az olvasás számomra. Hát még tanulniKép pedig tervezgetek egy harmadik papirocskát isKép ha már lehet tandijmentességünk a babóca miattKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Ági,
érdemes körülnézni az Indexen a digicam mellékleten. Nagyon sok info van a gépekről.
Én is mennyit vaciláltam a digigépen, de nem bántam megKép

Én is gondolkoztam ezen a tandíjmentes dolgon, de most örülök, ha majd csak Dorkával kell foglalkoznom. Bár ki tudja....
Neked meg hajrá a 3.-hoz, akinek ennyi energiája van érdemes nekifogniKép

Fcsacsi,
na milyen lett a répatorta?
Dorka ma hihetetlenül ette az almát, még kereste miután elfogyott. Aztán meg nem akart szopizni, kíváncsi vagyok mi lesz. A szopiról azért még nem kéne leszoknia.

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok !

Ági : A digifényképezőn mi is hónapokig csemegéztünk, mire úgy gondoltuk megvan az igazi. Hol először kinéztük a neten, aztán megnéztük élőben a boltban, hol meg fordítva. Persze, azt mondanom sem kell, miután megvettük,(NIKON coolpix 2100) nem sokkal megjelent egy jobb (a 2200)ugyanannyiért. De ez szerintem így van ebben a témában. Talán most ezeket fejlesztik a leggyorsabban, hogy minél jobban elterjedjen.

Krisz: Igen, ismételte már párszor Alexa a hátrafordulást, bár még nem mindennapos dolog.

Fcsacsi: Én is ettem egyszer répatortát, de nem mondtam volna meg, hogy egyáltalán volt benne répa. Anyukám csinálta, szintén a Nők Lapjából. Lehet, hogy ugyanarról van szó ? Fincsi volt, de én még nem próbáltam.
Én nem tudom elképzelni Alexa jelenlegi aktivításából, hogy a fekvésnél jobban elszakadna a földtől akár 2 hónap múlva is. Szerintem elég lusti baba.Kép Legalábbis Anetthez képest nyugis. Aztán ezek a babák teljesen kiszámíthatalanok, úh bármi megtörténhet ! Kép

Zsófi: Bence nagyon ügyes, hogy már elindult ! Most aztán biztos mindig menni szeretne. A fás kép nagyon jó ! Kép Kép

Sziasztok !

Tünde
tünde1122
 
 


Sziasztok!

Répatorta klassz lett, bár mázat és marcipánt már nem tettünk rá, mert nem bírtuk nem megkóstolni, aztán úgy döntöttünk, jó, ahogy vanKépKépKép. El is fogyott.

Krisz! Alma: nálunk ez úgy van, hogy kb. hat-hét kanál nagy lelkesedéssel, aztán szépen befordul a cicim feléKép. (Az ölemben ülve etetem, mert még nem tud megülni az etetőszékben.) Akkor cicizünkKép. Éppen most közölte egy barátunk, hogy szerinte akár két éves koráig is elég csupán az anyatej. (Gyerekorvos az anyája, az ő véleményét mondta.) És bár én azért gyümizgetek már, azért jó volt végre ezt hallani, mert minden rokon, barát, ismerős azzal nyúz, hogy már régen ennie kellene mást is. Szóval én nem fogom erőlteteni, majd kialakul ez. De ha Dorka már másra vágyik, azzal sincs gond, tudják ők, mi kell nekik!KépKépKép.

Ági! Digigép: ezek, amiket mostanában csináltunk róla - éppen most töltöm az albumot, szólok, ha készKép - egy HP Photosmart hétszázvalahanyassal készültek, ezt a gépet szeretjük nagyon, meg a gazdája is dicséri, ilyesmit néztünk ki mi is, 76000 ott, ahol néztük, de még ehhez jön a plussz memória. Így is úgy is hitelre lesz... Csak úgy vagyok vele, ha már költünk rá, akkor jó legyen. Például ragaszkodom az optikai zoom-hoz. Meg fontos, hogy vaku nélkül is jó képeket csináljon természetes fényben szobában. Ilyesmi.
Fulescsacsi
 


Kész vagyok, íme a képek.

A buborékosokból többet tettem fel, egyszerűen nem tudtam választani.KépKépKép
Fulescsacsi
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: