Új privát üzeneted érkezett!

dokitó=dokitól

Kép
szly27
 
 


Szly: gratula!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


SZiasztok!!

Köszi csajok a fogadtatást!!! :D :D Úgy látom nagyon jó ez a csapat és mintha sokan várnánk a 2-at.. 8)

CSilla,
én mint korelnök? :lol: Hát tényleg nem sokat váratott magára a kistesó, kicsit elöbb pottyant be mint gondoltuk :wink:

Henka,Titanilla,,
Akkor mesélek :wink: : Szoval minden vizsgálat szerencsére szuper lett a picurral, csináltattam integrált tesztet, az is negatív lett. Egy gondom van, hogy a mehlepény kicsit közel van a méhszájhoz. Tudom ez még vándorolhat...hát remélem is... :roll:
JA volt egy kis dokimizériám, mert váltottam orvost is meg kórházat is...De nagyon meg vagyok elégedve az új dokival!!!
Ja és ma megvettük a tesóbabakocsit!! NAgyon szupi! Akkor mint egy szimpla babakocsi és csak 11 kiló.
EGy kérdésen agyalok még ami gondolom nem csak engem érint. Kicsi még a 'nagy' tesó és azért nem keveset kell cipelni még....szerintetek nem lesz ebből baj? Első terhesség alatt ügyeltem, hogy 4-5 kilónál többet ne nagyon emeljek.
Hááát most hirtelen ennyi :)
Vendég
 

 
 

Bacilivi! Én is gondolkodok a tesókocsin. Nem tudnál róla képet felrakni? Azt megkérdezhetem mennyibe került?
Emelgetés: a terhesség elején és a végén kell jobban vigyázni. Meg arra kell figyelni, hogy guggolásból és ne hajlásból vedd fel, meg persze nem kell hirtelen. Szerintem itt mindenki cipeli a nagyobbat eleget. Pláne most, felöltöztetve kabátba, overallba még szuperebb!

Kép
szly27
 
 


Sly,
Édi lehetett a cumizó babócád!!!!!!! :D :D
BEtennél engem is a táblába?
Hét :20 hét, Testvér: 1 lány, Lakhely: Bp.XV.ker, Kórház: Szt.Imre, Kiírás: 2008.06.10
Vendég
 


Bacilivi hány éves vagy?

Kép
szly27
 
 


Sly,
A kocsi ilyen(csak nekünk más szinű):http://www.regallager.com/products/pt/e3transform.aspx#http://www.regallager.com/products/pt/e3transform.aspx
Ha érdekel priviben megírom a részleteket.
Én meg 27 vagyok .
Vendég
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Ez tök szupi kocsi, én is nézegettem már és ilyet még nem is láttam! Érdekelnek a részletek! Milyen a rugózása? Lábzsákja vane? Meg minden ami eszedbe jut! Az ára is!

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, hála az égnek jól sikerült :D . Már csak egy lightosabb vizsga maradt péntekre, aztán egy időre pihi. Már alig várom. Akkor talán a családra és a kis manócskára is jut némi figyelmem.

Adatok: Csilla(la), 32 év, 16 hét, név-nem?, 1 lány, Eger, Hm-i Kh (Eger), 2008. júl. 08.

Szly, mi volt az uh-on? Kiderült, hogy mi lapul a picuri lába között :roll: ? Vagy továbbra is szégyenlősködött?

Patrícia, asszem a férjed is rájön a babó nemére, ha hazaállítassz egy rakás rózsaszín babaruhával :lol: .

Henka, és a munkahelyeden mit kell csinálni? Pakolászni is Nektek kell?

Mennem kell!

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Ja, közben már írtatok is :oops: .
Szly, szuper, hogy minden rendben a babóval, cuki lehetett!

Bacilivi, még csak 1 éves a "nagy" :wink: . Legalább jól összenőnek a gyerkőcök!

Most már tényleg mennem kell!
Cs.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok csajok!

Ezt nézzétek meg! Sajna másképp még nem tudom feltenni, de ha valaki tud angolul annak sikerül.
http://www1.photofun.od.ua/view/p7H2muG3sNmyyJ6Y1PxdEw/

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


De béna vagyok! Nem frissítettem a heteket! Mindegy majd legközelebb.

Kép
szly27
 
 


Jó estét! :)
Végül úgy alakult,hogy nem mentem haza vonattal,hanem holnap reggel 6-kor elindul kiscsaládunk,és meg sem áll 360 km-ig.11-re kell mennem a dokihoz,és jó lenn előtte beütemezni a védőnőt, az eredményeim miatt,igaz Csilla? :) Amúgy erre én is gondoltam,hogy a párom észreveszi,ha rózsaszín ruhákat veszek,bár szerintem (feltéve ha tényleg megtudom) úgy sem fogom tudni nem elmondani neki! :D
Sly!
Nagyon sajnálom,hogy a te babód nem akarta nyilvánosságra hozni a nemét,de lényeg,hogy minden rendben,szépen fejlődik! :D
J :D a,tudjátok mi történt? Hülye kérdés,honnan tudnátok.. :shock:
Szóval megjavult a fényképezőnk! :D Még alsópáhokon voltunk,ahol azt álmodtam,hogy csak le akartak húzni a szervízbe,mondtam is a páromnak reggel,hogy el kéne vinni máshová is megnézetni...
Erre ő "cseppet" megpiszkálta az objektívet,és most remekül működik,csak a vaku nem 2-szer,hanem 1-szer villan.Persze nincs garancia,hogy nhosszúéletű lesz,meg nagyon sajnálom.,hogy nem tudtunk fényképezni Alsóp.-on,de fő hogy egyenlőre jó! :D
Jó éjt mindenkinek,holnap korán kelek,de estefelé beszámolok!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patrícia! Jó utat kívánok nektek, bár mire ezt elolvasod már ott lesztek. Hogy bírja Márk az autózást? Mi tavaly nyáron elmentünk Olaszországba autóval. Vittük Rolit is. Voltak rossz pillanatai, de ahoz képest jól bírta. 14 óra volt az út.

Ma sikerült szépen begyújtani a kandallóba. Olyan jól sikerült, h ogy orrán száján jött a füst. Én meg csak álltam és néztem, mert nem tudtam mit csinálni. Remélem nem dugult el a kémény!! Kiszellőztettem, már nem füstöl.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Rendeben megérkeztünk, a 4 órás útból Márk aludt 3-at,nem rossz arány :)
Gyorsan el is mentem a védőnőhö,eredmények:
Free Beta HCG: 13,03 mU/ml
...plazma protein: 12,71 qg/ml

Aztán elmentem dokihoz,csinált uh-ot,de csak annyit tudott mondani,semmit nem lát a lába között :) Bpd: 43 mm
Fl: 26 mm
Cervixhossz: 44mm.

Aztán azért felhívtam az én drága sógornőmet,hogy ha lehet nézzük már meg ott is.Vagy 10 percig gyönyörködtünk benne, a doki szerint kislány.Tüzetesen átvizsgálta,megmutatta máját,lábat,combiját,agyát,gyönyörűnek titulált gerincét. CRl: 12,5 cm Még integetett is (nem a doki) és a hasán feküdt az én kis drágám! :D Kaptam 4 képet,de azok annyira nem sokat mutatnak! Most heppi vagyok nagyon,hátha tényleg kiscsaj,csak apának nem mondom el! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,nekem fogalmam sem volt mi a cervixhossz,megtudtam a sógornőmtől,hogy a méhszáj vastagsága!Szerinte ezzel még egy elefántot is ki tudnék hordani,szó sincs nyílásról.A görcsökre meg magnéziumot kell szednem!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi hogy ismeretlenül zavarok,de szeretném eladni a babakocsinkat,amihez tartozik hordozó és textilmózes is!!
GRACO QUATTRO TOUR DE LUXE!!
Nagyon jó állapotban van,szinte újnak néz ki!!
Ha valakit esetleg érdekel küldjön privit vagy mailt a siroki3@freemail.hu-ra!!

További jó pocakosodást kivánok!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Sly!
Gratulálok az Uh-hoz! Édes lehetett a kis csöppség! :)
Én is mondok adatokat, jó?
Kor: 30 év; Hét: 19+4; Baba neme: fiú; Testvér: 1 lány; Lakhely: Pécs; Kórház: BMK; Kiírás: jún. 15.

Bacilivi!
Sajna még én is gyakran cipelem a majd 3 évesemet, aki mellesleg 13 kg, persze, ez az én hülyeségem... :?

Patrícia!
Neked is nagy gratula a kislánykához!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


sly,
Köszi hogy betetél a táblába :D
A kocsiról: Lábzsákja nincs, de aaszem lehet kapni hozzá. EGy puha mózest kaptunk hozzá. MEg egy dupla esővédője van. Tényleg csak akkor mint egy szimpla babakocsi, ez a nagy előnye. Ha a nagy gyerek úgydönt nem kell neki többé a babakocsi, nem kell eladni vagy lecserelélni, csak a pótülést lepattintani és máris egyszemélyes kocsi.NAgyon jól, egykézzel irányítható. Rugózása közepes (nekünk bergon volt annak extra jó volt) Kerekeit egy mozdulattal le lehet szedni. Húúú nemtom mi van még... JA M.o-n itt lehet kapni most (de hamarosan a Brendonban is) www.babyexpressz.hu

petrícia,
Húúú GARULÁLOK a kiscsajhoz!!!!! És kicsit irigykedem, hogy megmutatta magát :P

JEvi,
hú hát igen, 13 kilót cipelni nem lehet egyszerű :shock: Miért írod, hogy a te hülyeséged?

csilla,
azért péntekre is egy kalappal!! :wink:

Tegnap voltam a dokimnál, minden okés amúgy, csinált uh-t de... MÁR MEGINT NEM MUTATTA MEG MAGÁT A BÉBIKE::::: :shock: :shock: Hát én ooolyan kiváncsi vagyok már.... Mondta doki, hogy menjek be jöv.héten a kórházba hozzá és ott egy jobb géppel megnézi megint. NEm vagyok híve a gyakori uh-nak, de már lyukas az oldalam....
Vendég
 


Sziasztok!

Gartulálok a kislányhoz és én is irígy vagyok! Kétszeresen, mert megtudtad és mert kislány! Akkor színezek a tábliban is.

Bacilivi! Nem tudom megnyitni az oldalt. Grat a jó eredményekhez! Nekem is kilyukad az oldalam és még minimum két hetet kell várnom.

Na csinálok egy táblit!

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Csillala, Titi, Patrícia! Bocsi de egy nappal többet írtam nektek. Össze vissza van elmentve.

Kép
szly27
 
 


Bacilivi! Megtaláltam az oldalt. "z" nélkül kell írni.

Kép
szly27
 
 


Dunnyi hol vagy???????

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hahó, sziasztok!

Szly, kellemes kandallózásotok volt? Kiderült, miért?
A Hm-i Klinika és egri kórház ugyanaz :wink: , itt csak 1 van :? .

Patrícia, a sógornőd hol dolgozik? De jó lehetett nézni a kislányodat az uh-on!
Gratula az eredményekhez, de még leírnád azt is, hogy MoM-ban ez mit takar, mert nekem a béta HCG értéke 2x annyi. És a számított down-szindróma kockázat mennyi nálad? Többet már nem zargatlak :roll: .

Megyünk vacsizni tejszínes husikát.

Puszi
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csillala! Valószínűleg azért volt, mert sok volt benne a hamu. Ma szerencsére nem csinálta.
Akkor ti Patríciával lehet, hogy szobatársak lesztek a kórházban.

Titanilla! Mi van veletek? Rég nem írtál?


Szilpa és Dunnyi is eltűnt!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak nem mindig van energiám írni.
Minden rendben van velünk.
Ja és képzeljétek eldöntöttem, hogy mégis megkérdezem a következő alkalommal, hogy milyen nemű a picúrkánk!

:D :D :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Az mikor lesz?

Kép
szly27
 
 


Sly!
Te milyen előre látó vagy! Végülis lehet,hogy egy kórteremben leszünk Csillával!
Csilla!
Kicsit olyan rzésem van mint a mesében,viszek is ajándékot meg nem is, le is írom az eredményeket meg nem is! :D Szóval:
Béta HCG: 0.32 MoM
Papp-A: 1.12 MoM
Nyaki ödéma (NT): 0.9 mm= 0.61 MoM
Korfüggő kockázat: 1: 972
Számított down-szindróma kockázat: 1: 10.000
Most mennem kell,itthon összesűrűsödenk a programok!
Mindenkinek minden jó! :)
És Szilpa te merre jársz??

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Már ha megvárlak, Patrícia :wink: . Azért remélem :roll: .

Köszi az eredményeket, érdekes, hogy nekem minden értékem rosszabb (persze határértéken belül :oops: ), de a számított down-szindróma kockázat nekem is 1:10000.
No, sebaj.

Én azért még csak néha érzem a picúrt, bár én vagyok a legkisebb :roll: .

Hát ma csak nem mentem vizsgázni, így még keddre is maradt egy :? .

Toncsi Mekk mestert szeretne nézni.
Pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csillala! kb. én is ettől a héttől éreztem a pici mozgását. De nagyon hamar állandósult. Nagyon kis aktív baba.

Én nem nagyon szerettem elhalsztani a vizsgákat. mindig elsők között mentem be. Jó volt túl lenni rajta. De legalább akkor jól fel tudsz rá készülni.

Kép
szly27
 
 


Hali!

Én sosem szerettem elsőnek bemenni vizsgára, sőt :oops: . És addig húzom, amíg csak tudom :? .

Minden nap mozog picit, de hát még nem az igazi. Már nagyon várom :wink: .

Titanilla, akkor szorítunk, hogy a manód is akarja veled tudatni a nemét :wink: . Szóval mikor mész?

Többiek?

Pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla!
Márk is majdnem 2héttel korábban érkezett,most is hasonlóan tippelem! :wink: Miből gondolod,hogy a te eredményeid rosszabbak?Nálam nincs referenciatartomány,csak a számok!Te tudsz valamit?És neked van ilyen korfüggő kockázat?Ez elég magasnak tűnik nálam,pedig azt hittem fiatal vagyok! :shock:
Titanilla!
Remélem tényleg megmutatja magát a babócád! Sly!A te pocaklakód sem lesz már szégyenlős legközelebb,tuti!
Csajok!
Az uram meg van róla győződve hogy kislányunk lesz! És elmondjam miért? Annyit hozzáteszek előljáróban,hogy agyilag teljesen otthon van a férjem,és ilyen balekságot nem szokott mondani,de apukámmal közölte,hogy ő onnan ilyen biztos,hogy egy orvosi papírt előtte felejtettem az asztalon,és rá van írva:
Jól táplált nő!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :lol: :lol:
Ja,hogy ez az én belgyógyászati papírom...azóta ezzel szivatja őt az egész család! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patrícia! Jót nevettem ezen a jóltáplált nőn! Ari lehetett, amikor megmondtad neki kiről is volt szó :D

CSillala! Nekem már nagyon sokat mozog. Már attól félek, hogy sok baj lesz vele, ha kibújik, mert Roli soha nem volt ilyen aktív. És ő nagyon jó baba volt. De hátha nem! Legyen csak ő is olyan kis nyugis mint a tesója volt. Persze már csak múlt időben, mert Roli is elég eleven lett.

Apa ma elment a strandra fürdeni egy kicsit. Jó neki. Persze én nem mennék most semmi pénzért!

Kép
szly27
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Heló csajok!!

CSak egy gyors bekukk és elköszönés 2-3 napra . Apának szülinapja lesz és elviszem holnap Debrencenbe...ő még nem tudja.... :lol: :wink:
Addig jó pocaknövesztést!!!


Ja csak gyorsan: PatRÍCIA: "Jóltáplált nő " Hát neked aztán sikerült JÓÓÓL MEgröhögtetned :lol: köszi :wink:
Vendég
 


Hali!

Bacilivi, jó pihenést Nektek!

Szly, nagyon kiegyenlített eddig itt a fiú-lány arány :D . Nagyon katonás :lol: .

Patrícia, én a neten néztem utána az értékeknek. Azt írják, hogy a 10-13. hét között kell elvégezni. Én 13+1 napos voltam :? . Úgy látszik a két ünnep között nem volt kedvük dolgozni :evil: .
Nekem az életkor függő kockázat 1:504, ami kb. 33-34 évnek felel meg (februárban leszek 32). MInden esetre a tiéd meg kb. 29-30 év :shock: .
Annyit ír, hogy legyen a
szabad béta-HCG: 1.6 MoM alatt,
PAPP-A érték: 0.6 MoM felett,
nyaki redő: 1.5 MoM alatt.

Jó kis pincebuliban voltunk, majd szétpukkadok, annyit ettem.
Toncsi végig táncolta, tapsolta, aztán gyorsan kidőlt :D .
Megyek aludni.
Jó éjt!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Csillala! Hát igen, eddig egy-egy. De remélem hamarosan színesedik a táblázat.

Ma Roli rekordot dönt alvásban. Még mindig alszik. Pedig mostanában 7-kor már fent van. Kíváncsi leszek délben hogy fog elaludni! Tegnap mindent megcsináltam. Kitakarítottam, főztem, mostam. Úgyhogy ma nem csinálok semmit. Talán egy adagot még mosok. Délután megyünk sétálni, ha nem fúj nagyon a szél.

Kép
szly27
 
 


Helló!

Szly, Roli nem szokott délután aludni?

Cs.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


11-től szokott aludni 14-ig kb. Azért mondtam, hogy soká alszik és kíváncsi leszek délben mikor fog elaludni.
Most később raktam le, olyan 11:45-kor, de még hallom nem alszik.

Reggel megégette a jobb kezén a mutató - és a hüvelykujját. Lett rajtuk 1 - 1 hólyag. Olyan kis butus. Nem vigyáz rá. Ugynúgy fog mindent, úgyhogy állandóan sír mert fáj neki. Bekentem Fenistillel, meg Panthenollal, de azért érzékeny. Próbáltam hogy beragasztom. Egy ideig jó volt, mert úgy nem fogott vele. De leszedte. Ha lejön a hólyag, lesz rajta két nagy seb.

Pedig rács van a kályha előtt. De elhúzta és bebújt míg WC-n voltam.

Kép
szly27
 
 


Szegény Roli! :cry: :D
Olivér is karácsonykor megfogta a csillagszórót miútán leégett és lettegy dudija. Ő elég jól viselte. Szerintem hamar meg fog gyógyulni. :wink: :) Majd az új lakásban nekünk is ki kell valamit találni, hogy meg ne égessék magukat, ha begyújtjuk a kályhát. :?

Csilla: mennyi vizsgágd van még?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ma voltam kismamajógán és bérletet is vettem. Kiváncsi vagyok hogy fog menni. Már érzem a mozgást tegnap este óta. Tök jó érzés! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla!
Délután Rolkónak már semmi baja nem volt. Ugyanúgy használja a kezét, úgyhogy már biztos nem fáj.

Lehet hogy te még igazán csak most kezdted el érezni a baba mozgását. Eddig nem összekeverted valamivel? Ha hasonlít az én babómra, akkor mostantól nem lesz megállás.

Kép
szly27
 
 


Én majd lehet terhestornára fogok járni, bár annyira nem izgat a dolog, mert elég körülményes lesz elmenni Roli miatt. De van egy barátnőm, aki szeretne járni és megkért hogy menjek vele.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Az én törpöm még nyáron,amikor nem tudott menni,csak felállni megkapaszkodott az autó felnijén,amiből akkor szálltunk ki...neki is megégett,hólyagos lett,aztán pár nap múlva mindezt végighúzta a térkövön,szóval amit addig gyógyult még rosszabb lett.Ilyen blamák vannak,meg amúgy is mindig akkor csinálnak galibát,mikor wc-n vagyunk! :)
Amúgy tegnap visszjöttünk Egerből,kicsit hosszú ez az út,pedig általában Pesten megállunk.Ma pedig kint voltunk Ausztriában.Nekünk közel van,ráadásul ilyenkor leárazások vannak,így vettem Márknak néhány dolgot,meg egyúttal a barátnőm babájának is. :) A mi babánk ma nem kapott semmit,eddig egy bodyt kapott karácsonyra.Ti hogy vagytok ezzel? Addig vártok míg megtudjátok mi a neme vagy babonából tovább?Vagy esetleg már megy a lázas shopping? :D
Lányok ti megkaptátok már az AFP-s eredményeket? És?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!
Az én törpöm még nyáron,amikor nem tudott menni,csak felállni megkapaszkodott az autó felnijén,amiből akkor szálltunk ki...neki is megégett,hólyagos lett,aztán pár nap múlva mindezt végighúzta a térkövön,szóval amit addig gyógyult még rosszabb lett.Ilyen blamák vannak,meg amúgy is mindig akkor csinálnak galibát,mikor wc-n vagyunk! :)
Amúgy tegnap visszjöttünk Egerből,kicsit hosszú ez az út,pedig általában Pesten megállunk.Ma pedig kint voltunk Ausztriában.Nekünk közel van,ráadásul ilyenkor leárazások vannak,így vettem Márknak néhány dolgot,meg egyúttal a barátnőm babájának is. :) A mi babánk ma nem kapott semmit,eddig egy bodyt kapott karácsonyra.Ti hogy vagytok ezzel? Addig vártok míg megtudjátok mi a neme vagy babonából tovább?Vagy esetleg már megy a lázas shopping? :D
Lányok ti megkaptátok már az AFP-s eredményeket? És?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia: én Olivérnek i az utolsó hónapokban vásároltam csak. Talán babonából. Nekem megvan már az eredményem, egy hete mentem uh-ra ahol a genetikai uh-t is megcsinálták. Akkor kaptam meg az eredményeket is. Minden negatív és jó lett. Az uh-n is minden rendben volt.

Szly: örülök, hogy Rolinak már nem fáj.

Többiek hol vagytok????

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: