Új privát üzeneted érkezett!

Meri:semennyire nem gáz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ebből meg pláne ne csinálj problémát, a gyerek ott fog elaludni ahol leteszed!!!!Na jó ez nem így megy, hogy leteszed és kész :lol: , de majd erre rájössz, azzal semmi gond nincs, hogy több"helye" lesz, Zsombi kicsinek simán elaludt a járókában is, ami a nappali közepén volt.
És olyanra ne is gondolj szerintem , hogy teljes sötétség, meg teljes csend, mert akkor azt szokja meg, csak szép lazán!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi, Márti! Olyan jók ezek a megerősítések!!!
De hol vannak a képek????? Ejnye! :wink:

meri
 
 


Gigi!
Nagyon sok boldogságot kívánok a picihez, nagyhoz!
Ugye egyszer kapunk majd szülés történetet is?!

Meri!
Egy pici baba bárhol elalszik! Szerintem nem gond, ha nappal máshol altatod. Szerintem sokan élnek olyan kicsi lakásban, ahol még gyerekszoba sincs. Egyébként pedig majd kialakítja magának a szokásait.
Ja és gyerekszoba: Többnyire csak aludni járnak be. Játszani ott szoktak, ahol mindenki körülöttük van. 8-10 éves koruk körül alakul csak ki az, hogy szükségük van egy kis magánéletre! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

Gigi:még mindig csak óvatosan merek gratulálni.
Sok boldogságot a kibővült kis családodnak!!!!! :wink:

Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gigikém!

Engedd,meg,hogy hivatalosan is grtauláljak neked! :D Jó egészséget és sok boldogságot kívánok a bővült kis család minden tagjának! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


drága márti,

most viszont én vagyok abban a helyzetben hogy nem győzök elnézést kérni tőled :oops: :oops: :oops: :oops: egyáltalán nem szándékoztam titokban tartani elötted :roll: sőt,én abban is voltam hogy meri biztosan elmondja neked priviben,így azt hittem tudod :roll: mert ugye nekem nincs meg a te számod és pont mikor számcsere ment azokkal akikkel ugyanígy voltam voltatok ti kórházban és így maradtál ki :cry: kérlek ne haragudj,annyira igazad van hogy "kirekesztettnek"érzed magad pedig annyira nincs így,de nem tudom már korrigálni tettekkel csak szavakkal :roll: remélem azért ezek is érnek vmit :cry:

ölellek
gigi :oops:
Vendég
 


GIgi, ne kenjél rám semmit! :wink: Mertem én bárkinek bármit??? :lol: Még Eszter konkrét kérdésére is félve válaszoltam. :oops: Inkább igyekeztem nem is jönni. :D Nekem nehéz magamban tartani az örömömet! De egy szónak is száz a vége, Mártit ismerve, biztos megbocsát!!! :lol:

Márti neked duplapuszi!!!!

Éva, köszi! ;)

meri
 
 


Gigi:én is a Merire számítottam :shock: , de nem szólt semmit :roll: , pedig kinek kotyogtam volna ki??????????????A 2 gyerek tuti nem adta volna tovább!!!! :lol:
Na akkor kenjük a Merire és rakom a képeket!!!! :wink:

Így lettek a "nagyok " ágyai elrendezve, Szoni kérése volt, hogy a Zsombi mellette aludjon, de pont nem érdekli mert attól simán átjön hozzánk :mrgreen:
Kép


Kép


Zsombi szereti az "új" ágyát, ez volt a Szonié:
Kép


angyalkánk:
Kép


huncut mókusok:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


márti,
ez nagyon jó ötlet,kenjük merire :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: viszont abban neki van igaza hogy szegényt úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy befenyítettem....... :lol: :lol: :lol: :lol:

nem,igazából én attól tartottam hogy rídonlik meg más egyebek rakják fel máshova is a hírt,ahol valaha is megfordultam életemben :shock: :roll: és ezt akartam elkerülni hogy mire hazajövök tele legyen a profilom egy halom privivel olyanoktól akikkel egyszer talán ha összevesztem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vagy akikkel soha nem is,csak valamiért nyomon követik a sorsomat 8) mert frankón van ilyen,ez volt tavaly miután elveszítetem a babákat hogy tök ismeretlenek küldözgettek nekem üziket :shock: voltak köztük tök ari levelek is,amik kimondottan jól estek,de a zöme inkább ilyen "majd én megmondom miért meg mitől történt" üzi volt :evil: :evil:

gyermekeid tündériek és most már én is tudom milyen klassz a két gyerek :wink: :lol:

meri,
igazad van,igazad van és külön puszit kapsz hogy ilyen ügyes voltál és sikerült magadban tartanod :wink: :lol: büsze vagyok rád :mrgreen: 8)
és tényleg ne agyaljál már annyit :lol: :lol: :lol: lazulj el :mrgreen: az élet szép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


közérdekű:wiwen vannak fent képek rólunk :wink:
Vendég
 


Bár, nem érdemlitek meg, hoztam pociképet. :P

Kép

Márti, itt is: annyira gyönyörűek ezek a gyerekek!!!!

Gigi, megyek, nézem!

meri
 
 


Meri,alakul a pocid :lol: :lol: :lol:

Nálunk a Gergőnek nincs is saját szobája :oops: ,születése óta a mi szobánkba van a kiságya.Nekünk nem volt járókánk-csak az Enikővel,de mivel nem vált be nálunk, igy most már nem is akartam erre pénzt áldozni-igy a Gergő mindig is a szobában lett letéve,semmi baj nem volt ezzel.Az első pár hónapban még mózeskosárban aludt,de azt sem hordozgattam nagyon,késöbbiekben meg maradtunk a kiságynál.Szóval szerintem az tök jó,hogy sikerül egy kis fészket csinálni a lánykádnak,de ha nem,abból sem lenne semmi gond.

Balimamának igazat adok,a lányom 9 éves múlt,de még mindig csak elenyésző időt tölt a saját szobájában :lol: .
bibolya
 
 


Drága topictársak,régiek és újak,néha benézők és rídonlik :wink:

Én ezzel a verssel szeretnék nektek áldott ünnepeket kívánni :D !
Örülök hogy "ismerhetlek" Titeket és jó közétek tartozni :D

szeretettel:
gigi család 8)



Este, mikor kigyúlnak a karácsonyi fények,
a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek,
Ekkor a szemekben a szeretet fénye lángol,
s a gyertya fényénél még a csillag is táncol.

Mikor a fenyő illata megérinti szívünk,
ezen az estén, kicsit az álmokban is hiszünk,
Nem szeretnénk mást, csak boldogok lenni,
és másokért a szokottnál is többet tenni.

A rohanó világban megkoptak a fények,
halványak a hitek, és halványak a remények.
Nem szeretnénk mást, csak hinni a szóban,
őszintén szeretni, és bízni a jóban.

Őrizzük meg a karácsonyunk fényét,
S őrizzük a szeretetben való hitünk reményét.
Hisz ma este mink is gyermekek vagyunk,
s gyermeteg vágyainknak ma határt nem szabhatunk
Vendég
 


Kedves kis Babavárók és Babázók!
Nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lazamamik!

Merre vagytok?Nagyon eltünt innen mindenki Kép Kép
bibolya
 
 


Ibolya:jaja úgy lelazult mindenki :lol: :lol: :lol:

Meri:kevesebb mint 4 hetetek van egyben..............húúúúúúúúúú de izgi!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Bocsika, mi babaszobát építünk. :D:D:D Ezzel telnek az ünnepek. :lol: Most is csak annyira jöttem gyorsban, hogy megmutassam, kész van Bia helye (ez a mi szobánkban van). A szobája is felépült, de még nincs kész. Apa olyan szépet csinál!!!!! Majd megmutatom, ha kész lesz.

Puszi Nektek!!! Nagyon sokat gondolok ám rátok, de most tényleg nincs egy szabad percem sem. Boldog mindent mindenkinek!!! :wink: :lol:

Kép
Kép

meri
 
 


Jaj, lányok, tudom, hogy nem idevágó téma, de van egy nagyon szép állapotban lévő cceresznyeszínű számítógépasztalunk eladó, meg 6 db fiókos cd-tartónk. Ha esetleg tudtok valakit, akit érdekelnek, szóljatok! Köszi. (Kell a hely. ;) )

meri
 
 


Meri:csudaklassz a kisasszony ágya!!!!!!!!!!!!!!! :lol: 8)
Biztos jókat fog szundizni benne!!!!! :wink:
Aztán kérjük ám a további fotókat!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Meri,tényleg csudaklassz lesz a kisasszony birodalma :lol: .Az meg nem probléma,hogy a ti szobátokban lesz-sőt szerintem az első időkben még jobb is,nem kell annyit menni hozzá éjjel.

Képeket azért dobhatsz még fel ha lesz egy kis időd :lol:
bibolya
 
 


Ibolya, igen, ezért lesz az ágya a mi szobánkban. A másik amolyan játszósféle-nappali lesz. Egyelőre nincs több kép, mert a mi szobánkban az ágy van. A másik szoba meg felépült, de ez azt jelenti, hogy a lakás nappali-étkezőjének helyére fal került, viszont csak annak mond valamit a látvány, aki előtte is látta. :) Belül meg még nincs kész, merthogy apa (is) képtelen egyszerűen gondolkozni, és hangulatvilágítást tervezett a szobába, ami elég sok időt elvett. :D Most lett kész, de még le kell festeni, addig nem fotózom. :) Szóval ahogy készülünk-szépülünk, fotózok folyamatosan, és hozom is a képeket. ;)
Puszi Nektek!

meri
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


itt az új évben is :lol: :lol: :lol:

kívánok mindenkinek szépséges,boldogságos és szerencsés új esztendőt :D

meri,
bababirodalom csudaklassz :D nálunk bnél volt így hogy babaszoba + nálunk a halóban is babasarok.most még a két új gyerekszoba készül úgyhogy marcusnak csak babasarka lett de azt sem használjuk csak kb pelenkázásra mert napközben kint van velünk a nappaliban éjszaka meg vagy rajtam vagy mellettem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs segítséget kérek okosmamiktól :wink: :létezik hogy marcunak másfél hetesen kipattanat az első foga :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ?????????????????????????????????????????banyek még karikor láttam alul az inyén egy fehét pöttyöt de nem foglalkoztam vele :roll: erre ma benéztem a szájába és még mindig ott volt.........és ez már gyanús volt így benyúltam a szájába és karcolt :shock: :shock: :shock: :shock: vélemény??????????
Vendég
 


S.O.S!!! Bia már második napja ali-alig mocorog, van, hogy beindul, de sokkal enyhébb és kevesebb mozgást produkál, mint szokott. Nektek volt már ilyen? Valahol olvastam, hogy ilyenkor már nem mozognak annyit... Na de mennyi az az annyi?????????? Lécci, gyertek!!!!!

meri
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Kivánok én is mindenkinek :lol: !


Gigi,én már hallottam ilyenről,de ez nem fog,hanem valamiféle kinövés ami egy idő után visszahuzódik.Hasonló mint a fog,mert kemény,de vissza fog menni lehet hogy pár nap,lehet hogy hetek,de visszahúzódik.

Meri,igen lehetséges,hogy most már semmi helye nincs Biankának /hisz a 37.hétben vagy :lol: /,de azért napi szinten kellene mozognia 8-10-et /szerintem/.Én a helyedben felhivnám a nőgyógyászomat már csak a lelkem megnyugtatása végett is. De azért nyugi,ha különböző napszakokban mocorog csak nem olyan intenzítással baj nem lehet.
bibolya
 
 


Köszi, Ibolya! 8-10-szer azért tutira megmozdul, csak valahogy nem olyan, mint eddig... Holnapután megyek ctg-re, azért gondoltam, hogy addig nem telefonálnék... Nem tudom...

meri
 
 


Meri:szerintem ha 10x mozog tuti nincs gond, épp mostanában olvastam, hogy a vége felé ennyit illik nekik mozgolódni!!!!
Holnapután mindjárt itt van!!!!!NO PARA!!!!! :wink:

Gigi:passzolom ezt a fog kérdést, bár nekem az unokatesóm fia, foggal született!!!!! :shock: :D :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi, Márti neked is. Egyébként mióta itt közvéleménykutatást tartok, azóta ficánkol. Ilyen rendes lányom van: igyekszik megnyugtatni dilis mamiját. :lol:

meri
 
 


Na látod!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Nekem meg ma elég sokszor görcsölt a hasam alja!!!! :shock: Nem tudom mitől!!!!Délelőtt sétálgattunk kicsit itt a hegyen le föl, lehet hogy attól, aztán ettem magnéziumot, meg pihiztem, most nem fáj, de ma annyit ficánkolt, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
És UH is lesz csütörtökön????Vagy csak CTG????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hááát, a hegyen le-föl elég megerőltető már ilyenkor, úgyhogy nem csodálom. ;) Csak ctg! Miért????

meri
 
 


Uh-on 19-én voltunk, ctg-n meg pénteken.

meri
 
 


Meri:És mondtak valami méretet a kis csajsziról?????Mész még UH-ra vagy ez volt az utolsó??????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


meri,
én is jöttem osztani az észt :lol: nekem marcus a végén sokkal finomabban mogott pl,nem volt olyan erőteljes.és ez adhatja ám azt a feelinget mintha kevesebbet mozogna,közben meg nem is,csak más minőségben lettek mások a mozgásai :wink: és azon se lepődj meg ha nem bírod őt felkelteni :lol: :lol: :lol: :lol: én terminuson túl pénteken ijedtem be rohadt mód :roll: :oops: hajnalban kelek fel pisilni és úgy feltűnt hogy elég sokat aludtam egyhuzamban anélkül hogy a vesémet rúgdalta volna a kiskrapek.pisiltem,visszafeküdtem,mondom felkeltem :mrgreen: masszíroztam a lábát,semmi :shock: oldalra fordultam,semmi :shock: ,csokit ettem,colát vedeltem,semmi :shock: legugoltam,semmi :shock: szóval mident kipróbáltam amit utált és amire reagálni szokott és nem mozdult :roll: :twisted: és már majdnem felkeltettem apát és potyogtak a könnyeim mikor végre egy nagyon nagyon nagyon kicsit ficánkolt :wink: de annyira minimális hogy ha nem koncentrálok annyira a mozgására talán észre sem veszem......és aludt tovább a drágám :twisted:

szóval nyugi,ha kint lesz még jobban fogsz aggódni érte :mrgreen:

én is meglepődöm magamon milyen idióta vagyok néha :lol: :lol: esküszöm nem tudom miből adódik hogy marcit sokkal jobban féltem mint b-t feltettem :oops: :oops: :oops: azért mert vénülök :lol: vagy azért mert többet tudok :roll: vagy mert veszítettem el babát :cry: vagy mind az összes,nem tudom :roll:

ja és igen,kérdés legalább kétszer szült mamiktól :lol: :nektek sem volt a másodiknál tolófájás :shock: :shock: :shock: :shock: nekem mé nem szólt senki hogy ne várjam :? :lol: :lol: :lol:

ibolya,
köszi,akkor figyelgetni fogom folyamatosan.remélem tényleg nem fog mert arra én még nem vagyok felkészülve :shock: :roll:

márti,
banyek,anyám is ezt mondta hogy hallott már olyanról aki foggal született :roll:
Vendég
 


Gigi:nekem voltak tolófájásaim, bár a Szoninál nagyon nem emlékszem már milyen volt, jól bekábítottak valamivel, de a Zsombinál tutira emlékszem!!!!!! :wink:
Sajnálom ezt a jobban féltést, én miután láttam, hogy a lánykám túlélte a dolgokat és még engem is, megnyugodtam nagyon, nem parázok már annyira mint nála!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi, Gigi! Én ugyanezt csináltam: pont ezért ijedtem meg, mert én is kipróbáltam a bevált módszereket. Aztán estére kiderült ám a turpisság. Végre beültem egy kád vízbe ejtőzni, és hát látom ám, hogy kisasszony folyamatosan mozog, de olyan óvatosan, mint aki lábujjhegyen mozog. :D Még jó, hogy ezeket a mozdulatokat festés-pakolás-felmosás közben nem nagyon éreztem. :lol: Aztán estére meg pláne bepótolt mindent, ficánkolt jó sokat. Úúúúgy imádom!!!!

Márti, megyek még 38 után (ez a múltkori nem volt kötelező, csak úgy éreztem, nyugodtabban fognak telni az ünnepek, ha előtte látom, hogy minden oké. Tudod, ijesztgettek a cukor miatt is, tehát hallanom kellett, hogy minden rendben Biával, a magzatvízzel meg a lepénnyel is. 19-én Bia 2600 +- 200 g volt. :D És minden teljesen rendben. Aztán 20-án kaptam egy leletet a terheléses cukorról: 7,8. Bőgtem!!! Aztán apa mondta, hogy hagyjam az egészet a fenébe, ne foglalkozzak vele. 27-én újra mérték: 5,7!!!!!!! Ez annyira röhejes szerintem! Állítólag ez egy állapotot kell, hogy tükrözzön, függetlenül az aktuálisan (a napokban) fogyasztott kajáktól... Hát, nem tudom... Mindeig az jut eszembe, hogy ha az elsőt esetleg egy nappal előbb vagy később nézik, lehet, hogy nincs is semmi. Hülyeség az egész.

Voltam ám ctg-n is, nem tudom, meséltem-e. Mondta a védőnő, hogy gyorsabban zajlik a vizsgálat, ha mozog a gyerek. Ha alszik, tovább tart, mert fel kell ébreszteni. Mivel nagy munkában voltunk éppen, én mondtam Biának, hogy nosza, hajrá. Erre szinte értékelhetetlen lett az eredmény, mert végig (!) mocorgott, nem volt nyugalmi állapot, amihez viszonyítani lehetett volna. :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Na, csajok, szoba kifestve. Sajna a képek nem adják vissza jól a színeket, de azért remélem, látszik, mit is csináltunk! ;)
Kép Kép Kép

És amivel apa annyit dolgozott:
ezt a csillagot alkotta a menyóra. Attól még különlegesebb (de ezt végképp nem tudtam lefotózni), hogy jelzőfényként is működik: tekert bele csőfényt, és az külön kapcsolható, akkor úgy néz ki, mintha a csillag fölül jönne a fény (majd még sötétben megpróbálom, hátha).
Kép

Annyira szép színes lett!!!!! Nagyon jól néz ki! Ma jön még a laminált padló lerakása, aztán a berendezkedés. :)

meri
 
 


Sziasztok!

Gigi,nekem mindkét gyerköcnél voltak tolófájásaim.Olyan nincs,hogy nincs tolófájásod max.az történhetett,hogy sürgettek a kitolással,nem várták meg a tolófájásokat,igy gyorsították a szülést.
Én az Encsit féltettem agyon :oops: ,a Gergőnél már sokkal lazább vagyok /pedig sokkal idősebb is vagyok :oops: :twisted: ,és vesztettem is el babát :cry: sajnos /

Meri,nagyon szépek letteket.Tök jó,hogy ennyire bátrak vagytok a szinezéssel.És ez a csillag mint lámpa-gyönyörű!!!!Le a kalappal a párod elött!! /én is akarok ilyet :oops: /
Azért a cukorral vigyázni kell-sokkal gyorsabban öregszik a méhlepény-de ha csak most állapítottak meg először magasabb értéket szerintem sem lehet most már semmi baj.Még ha ne adj isten diétára is intenek max.3-4 hét és vége :lol: .
bibolya
 
 


Köszi, Ibolya! :) A cukor már régi téma, a 24. hét körül kezdődött, hogy határérték... Viszont a lepénynek, a magzatvíznek, a gyerek súlyának semmi baja. :D A lepény kari előtt 35 hetesen volt I. fokban érett, az szerintem teljesen jó. :D

meri
 
 


Halihó!!!!
Szépséges a szoba akkor Bius csillagot fog látni egyből!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Voltam ma nőgyógyásznál:a fejecskéje beékelődött, megrövidült a méhszáj, és jövő héttől mehetek NST-re!!!!! :lol:
Azt hiszem holnap gyorsan beszerezzük azt ami még kell a szüléshez!!!!! :wink:
Ja meg a védőnőhöz is kéne mennem....................ma kaptam egy szuper csizmát, mert a kötős már nem nekem való :oops: :lol: , és holnap megyek fodrászhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Csak hogy jó kedvvel szüljek!!!!És a fejem kinézzen valahogy!!!! :shock: :D

Na pá megyek, mert fürdés van aztán vacsizom valamit, mert nagyon éhesek vagyunk!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hűűű, de jó, Márti, hogy így fel vagy dobódva!!!! :D Mondom én, hogy egyszerre fogunk szülni! :lol:

meri
 
 


Meri:én január végére tervezem!!!! :lol: Aztán, hogy a bébi meddig óhajt bent lenni!!!!???? :lol: :lol: :lol: :lol:
De már úgy várom!!!!

És akkor a kuckóban is lesz egy kiságy?????
Ha teljesen kész lesz akkor is fotózd le!!!!!!
Ha nem mondtam volna még, nagyon ügyesek vagytok, hogy ilyen rövid idő alatt ilyen gyönyörűen megcsináltátok, a párod meg rettentően kreatív, persze tudom a TE ötleteid nélkül nem ment volna sokra!!!!!
Összegzés:graulálok hozzá, biztosan Bius is értékelni fogja!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Azért mondom: hogyha Bius rendes időben érkezik, simán szülhetünk egyszerre. ;)

Én is örülök, hogy ilyen hamar kész lett. Apával remekül kiegészítjük egymást, de ez a csillag most abszolút az ő ötlete volt: azt hiszem, eszembe nem jutott volna így megnehezíteni a dolgát. :D:D:D De persze ő saját magának az egészen más. :D A többi meg inkább bátorság kérdése volt: pl. a színezés. :D
Ez igazából egy olyan szoba lesz, ahol egyrészt Biust nyugodtan le lehet tenni a földre játszani, másrészt lehetőség egy kicsit nekünk is nyugiban lenni vagy éppen pihenni hagyni a másikat a másik szobában... Egyelőre betesszük ide az utazóágyat, aztán ha azt majd kinti altatáshoz is használjuk, akkor majd meglátjuk, hogyan tovább, bár addigra lehet, hogy Biát meg is próbáljuk majd átköltöztetni??? Ezt még így nem tudom, nem is akarom eldönteni előre. Lesz benne egy összehajtható szivacsmatrac is. :D Meg egy szórakoztatósarok az éppen felügyelőnek. :D:D:D Kb. így gondoltuk. Természetesen teszek képet, ha meglesz.

Szoni rendben van már teljesen???

meri
 
 


Na, beköltöztünk. :D (Azt nem mondom, hogy kész van: vannak apróságok, de nagyjából...)

Apasarok: Kép
Függönnyel: Kép
Pihisarok: Kép
Ágy: Kép
Csillag sötétben: Kép
Ilyen lesz a fal, de még sok elem hiányzik (béka, katica, szitakötő, ilyesmik :D ): Kép

Bocsi, nem tudom mit állítottam el a gépen, hogyilyen rossz minőségűek a képek. :( De gondolom, azért a lényeg látszik. ;)

meri
 
 


Kedves Régi Ismerősök! :lol:


Szeretnék gratulálni Annának, és Giginek a babájukhoz!!!!!!!!!!!!
Meri Neked meg kitartást, és problémamentes szülést kívánok!

Puszi

Ildi
Vendég
 


Ááááááááááááááááááááááááááá! Ezt el sem hiszem!!!!!!!!!!!!!! Tudod, hányszor kezemben volt a telefon????????????????? Csak nem akartalak már zaklatni. De örülök Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meri
 
 


Mit meséljek?
Nehezebben viselem ezt a terhességet, mint az előzőt. Közben dokit és kórházat is váltottam, mert nem voltam az előző dokimmal megelégedve, most meg kiderült, ahol szülni fogok, ott az unokatesóm csecsemősként dolgozik. Nekem is magas lett a cukrom, így diétáznom kell.

Nevet sajnos még nem tudtunk találni. Már egyszer kitaláltuk, hogy lgyen Botond, aztán két nap múlva közöltem, hogy valahogy nem érzem azt, hogy ez megfelelő név lenne. Így minden kész a bébi születéséhez, csak éppen neve nincs szegénynek.

Ami viszont nagyon lesúlytott, hogy az apósom minden előzmény és előzetes betegség nélkül november végén hirtelen meghalt, mint kiderült szívkoszorúér elzáródásban. Hajnalban összesett a fürdőben, anyósom és a férjem nagyobbik tesója próbálták újraéleszteni, illetve a mentősök is, de esély sem volt rá, mert egyből meghalt.

Hát hirtelen és tömören ennyi!
Néha azért benéztem és olvasgattam, de nem nagyon volt kedvem írni.
A szoba amúgy szuper lett! :lol:
Vendég
 


Húúúú, Ildi, sajnálom. :(

Nekem nagyon hiányoztál!!! Mit jelent a magas cukor? Mert én már nem hiszek el senkinek semmit. :D Miért viseled nehezebben? Neked sincs már sok hátra... A név egyébként ilyen: valahogy érzi az ember, hogy mi a megfelelő. És akkor most hol fogsz szülni? Ja, egyébként a másik topikból Panda többször hiányolt, hogy nem jelentkezel. :D

meri
 
 


Hát.... Tudod először volt egy kis lelkiismeretfurdalásom. Ez az egyik jön másik megy dolog járt az eszembe. Talán ha nem lennék terhes akkor most még élne........ Amikor a Bence született, akkor másnap a nagymamám halt meg, hát így gondolkozzak el egy 3. babán!

A terheléses cukrom 11,8 :shock: lett! Aztán vettünk egy vércukormérőt, és minden reggeli után 1 órával mérnem kellet, és érdekes módon soha nem ment 7 fölé, pedig volt, hogy tejbegríz volt a reggelim, mert nem bírtam megállni. AZtán megcsinálták a hemoglobin A1C vizsgálatot, ami kimutatja, hogy mennyi volt átlagban a cukrom az előző 2-3 hónapban, na ennek az eredménye is tökéletes lett 5,5. Erre már a diabeteszes doki is csak széttárta a kezét, hogy nem érti, így abban maradtunk, hogy azért próbáljam meg tartani a diétát.

Lehet azért nehezebb most, mert már ott van egy kis örökmozgó, így nem annyit pihen az ember, amennyit szeretne. Meg mindig kitalál valamit, amivel felbosszant. Állandóan ég a gyomrom, ha lefekszem, így már szinte ülve alszom. Már mindent kipróbáltam, de semmi sem segít. Bencével is így voltam, csak akkor legalább napközben tudtam pihenni amikor akartam. Meg most már kezdem magam egy kicsit "terhesnek" érezni. Itt fáj-ott fáj, kétszer felmegyek az emeletre és lihegek, mint aki vagy 20 km futott volna. Az a baj, hogy nem bírok a seggemen ülni, mindig csinálok valamit, és egy kicsit bosszant, hogy mondjuk a pórszívózást is csak 3 részletben tudom megcsinálni, mert közben le kell ülnöm. Szóval hisztis picsa lettem.

Most úgy néz ki, hogy Vácon fogok szülni. Igaz hallottam róla jót is rosszat is, de melyikről nem? Mindegy, azt a pár napot kibírom, ha rossz is.

AZ az igazság, hogy a 2008-ban szülünk topikot már nem szoktam olvasni, így nem tudtam, hogy Panda "hiányolt" :cry:
Vendég
 


Hát, Ildi, ezeken a dolgokon úgysem tudsz változtatni, ezeket a dolgokat úgysem fogjuk soha felérni ésszel, úgyhogy kár is rágódni rajta...

MOndom én, hogy hülyeség ez a cukormérés. :D

Én is így vagyok ám: pörgök ezerrel, aztán estére meg mozdulni sem bírok. :D

Vác: az a lényeg, hogy annál szülj, akiben azért nagyjából megbízol... Bár ahogy telik az idő, én is egyre kevésbé érzem jelentőgégét a dolognak.

Aztán nyáron most már tényleg nem maradhat el a tali!!!! ;)

meri
 
 


Sziasztok Lányok!
Úgy örülök, hogy itt vagy Ildi! Sokat gondoltam Rátok!

Meri!
Nagyon klassz lett a bababirodalom! Bevallom egy kicsit irigykedem. Ilyenkor átélem azt a nagy izgalmat, amivel a vásárolgatás, rendezgetés jár! :cry:

Olvasgatok ám, csak sajnos Balázskám bárányhimlős! Egyfolytában mellette kell ülnöm és fújkálni a hólyagjait, hogy ne sírjon, mert nagyon viszket! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: