Új privát üzeneted érkezett!

Timi

Akkor csak 2-vel léptelek túl Kép

Bellana

Ha netalán nemsokára láttok olyan hogy Szt.Alice Gyógyszertár akkor ......Kép éted.

Alice
malice
 
 


Alice, akkor lebuktál! Kép

Bellana
bellana
 
 


Bellana, igen oda járok de a dokim nem sánta !

Én álmos is vagyok meg hányingerem is van de ez már így marad örökre.

Chello
chello
 
 

 
 

Chello

Én is Álmos vagyok de nagyon ám.

Alice
malice
 
 


Bellana,
dehogy van baj, ha éhes vagy, egyél. Nekem ugye ez a harmadik baba lesz és még egy émelygést sem tudok felmutatni a 3 terhesség alatt összesen.

Tegnap voltam orvosnál, de a magánrendelőjében nincs ultrahang. Azért megvizsgált és hétfőn megyek a kórházba vérvételre meg UH-ra.

Ma délelőtt volt az oviban a karácsonyi ünnepély. Hát elég fárasztó volt, mert az egyik gyerekem azért bőgőtt, hogy menjünk már haza, a másik meg azért, hogy maradjunk még. Ilyenkor kicsit aggódok, hogy mi lesz majd, ha hárman lesznek?

Alice,
remélem öt teszt már téged is meggyőzött és nem aggódod magad halálra hétfőig.

Csicsóka,
neked is kellemes ünnepeket, akkor jövőre várunk vissza!

Panó
panó
 
 


Sziasztok!

Olyan termékeny ez a topik, hogy hihetetlen. És a szita agyammal folyton elfelejtem, hogy mit olvastam az elején, ha már sikerül végigolvasni. Nem baj, legfeljebb szóbeli vizsgán csak bambulok...

Alice!
Nyugi, meglsz az a baba. A rosszulléteket meg nagyon ne hiányold, mert nekem sem volt, most meg olyan s***** vagyok, hogy gáz.

Chello!
Ma megyek dokihoz, 3-ra. Most nagyon rettegek, annyit olvastam itt a topikban is, hogy sokan elvetélnek, meg ilyesmi, hogy nagyon rossz. Már nagyon szeretnék ott lenni, és tudni, hogy mi van, most elég depis vagyok. Ti hogy vagytok?

Bori!
Megértelek, mert mostanában én is nagyon nehezen viselem. De azért nem szabad elkeseredni, mert miért is ne tudnád kihordani? Rendben lesz minden, hidd el! Kép
A szüleim amúgy tényleg nagyon aranyosak, kicsit olyan olaszos, zsibongós família vagyunk, csak Apa tud rendet tenni, bár titkon őt is Anya irányítja. Sajna viszont rettentően elkényeztettek mindegyikünket, és ezt nehéz kinőni, bár asszem nekem már sikerült. Kép

Köszi a drukkot mindenkinek, már január 5-re kijavítják a vizsgát...Hogy mennyi dolga van ennek a fontos embernek. Írok majd, de most kicsit görcsben van a gyomrom a doki miatt!

Puszi mindenkinek
Kinga 10+1
nyinike
 
 


Alice, akkor aludjunk !!

Jól láttam egy másik topicon, hogy ma mész dokihoz? Nem lesz még mindig korai?

Chello
chello
 
 


Kinga, ne ízgulj annyira, minden rendben lesz a dokinál. Még 1-2 óra is megnyugodhatsz. Kép
Hányingered van vagy annál több?

Szorítok!

Chello
chello
 
 


Sziasztok, én is majd elalszom és most tehetném is mert a szomszédok csöndben vannak, Dani alszik, én meg itt görnyedek...

Chello, nem sértésnek szántam a sánta jelzőt, én úgy emlékeztem, hogy a Kósa az.

Pano : köszi a vígaszt, ettem is Kép

Kinga: ha megjöttél a dokitól kéretik a beszámoló!

Bellana
Kép
bellana
 
 


Chello

Igen azt mondta a doki hogy ugorjak be a teszteredménnyel és megnézKép
Mostmár az ötödik héten vagyok tehát már látszania kellene valaminek Kép vagy nem?

Alice
malice
 
 


Na Kismamik lassan elhúzok
Holnap majd jövök a beszámolóval

Pusszancs

Alice
Kép
malice
 
 


Alice, elvileg petezsákot kell látnia ilyenkor. Én valamikor az 5-6 hét között voltam először és már lehetett látni.

Chello
chello
 
 


Kedves Linó!
Jobbulást kívánok Neked, nagyon rossz lehet, hogy ennyire rosszul vagy!
Kedves Alice!
Tényleg ne vegyél több tesztet. Ha nagyon nem bírsz magaddal a hétvégén akkor elő a hőmérővel! Ha az nem esik drasztikusat, nincs semmi baj és élvezd a napot tovább boldog kismamaként! A tapasztalat beszél belőlem hidd el. Amikor a kezelésekre jártam próbáltam mindent, hogy azt a nyamvadt 37 C-t elérjem a ciklus végén. Mindig azt mondtam a páromnak, hogy rossz a hőmérő. Most, amikor sikerült érdekes módon nem kellett erőlködni, hogy a 37.2-t elérje.( a hőmérő ugyanaz maradt). Kitartás hétfőig és meg fognak nyugtatni!!!!!!!!!!
Kedves Kinga!
Sokat gondoltam Rád tegnap. Beleéltem magam, ha nekem kéne valamiből most vizsgázni, szerintem még a kérdést is elfelejteném, nemhogy a választ. Ja és aludnék is közben egyet. Egyszóval elismerésem!
Lányok szeretném megkérdezni, hogy meddig leszünk ennyire álmosak? Én már attól kapok agybajt, hogy állva is el tudnék aludni. Bár én csak örüljek, mert ez most a legfőbb panaszom.
Üdv mindenkinek!
Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska!
Mint tapasztalt öreganyó mondom, hogy talán még egy-két hét. Aztán utána újra kezdődik Kép Szóval ne aggódj, aludj Kép
Nekem kb. a 16. hét után szűnt meg ez az álmosság, aztán a 25-26. héten visszajött. Kénytelen vagyok minden nap ledőlni egy kicsit, különben nem bírom állva. A baj csak az, hogy mindenhogy kényelmetlen már a pocakomtól a fekvés, így éjszaka sem alszok túl sokat.
Szóval lesz ez még így se Kép

Bogi 30+1 Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Mucska!
Mint tapasztalt öreganyó mondom, hogy talán még egy-két hét. Aztán utána újra kezdődik Kép Szóval ne aggódj, aludj Kép
Nekem kb. a 16. hét után szűnt meg ez az álmosság, aztán a 25-26. héten visszajött. Kénytelen vagyok minden nap ledőlni egy kicsit, különben nem bírom állva. A baj csak az, hogy mindenhogy kényelmetlen már a pocakomtól a fekvés, így éjszaka sem alszok túl sokat.
Szóval lesz ez még így se Kép

Bogi 30+1 Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Mucska!
Mint tapasztalt öreganyó mondom, hogy talán még egy-két hét. Aztán utána újra kezdődik Kép Szóval ne aggódj, aludj Kép
Nekem kb. a 16. hét után szűnt meg ez az álmosság, aztán a 25-26. héten visszajött. Kénytelen vagyok minden nap ledőlni egy kicsit, különben nem bírom állva. A baj csak az, hogy mindenhogy kényelmetlen már a pocakomtól a fekvés, így éjszaka sem alszok túl sokat.
Szóval lesz ez még így se Kép

Bogi 30+1 Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!
Madarat lehet fogatni velem, majdnem összepuszilgattam még a taxisofőrt is!! Kép
Láttam megint az én drága babámat, aki már roppant nagy, 36 mm! Kaptam fotót is. Először nem mozdult, aztán a doki mondta, hogy jó lenne, ha mocorogna, erre mint az őrült, elkezdte dobálni magát, meg kezével-lábával integetett. Annyira nevettem a kis bohócon, hogy akkor meg minden eltűnt a képről... Hát ez valami fantasztikus. Képzeljétek, legközelebb jön velem a barátnőm+Anyukám, mert ezt nekik látni kell.

Mucska!
Nagyon drága vagy, hogy beleélted magad a vizsgámba. Hidd el, nekem sem ez lesz a legsikeresebb félévem. Bár azt hiszem, szerencsés vagyok, mert kimondottan szörnyű panaszom nincsen.

Bogi!
Nekem Anya azt mondta, hogy inkább én ne énekeljek a babának, mert az én hangommal az csak árthat. Kép

Chello!
Hányingerem is van, de hányni azt nem tudok, pedig talán jobb lenne. DE MOST nagyon jól vagyok. És boldog! Amúgy a cicim feszül, de nagyon, már akkora, mintha nem is az enyém lenne. A legrosszabb az a folytonos szédülés. Na, az rendesen tönkre vág.

Bellana!
Sikerült enni és aludni? Tudod, tisztellek, mert ennyi szívózás után nálam lehet, hogy nem a józan ész győzött volna. Mármint szomszéd nénikére gondolok. Kép

Süncsi!
Neked is szép ünnepeket! Kapjál jó sok ajándékot, de legalább egy új nacit!

Linó!
Szorítok, hogy ne legyen tovbb bajod, és könnyedén élvezhesd a Pocaklakódat!

Ja, lehet, hogy áttesznek egy héttel öregebbe, mert már most is nagyobb a Zsebibaba, mint egy 11 hetes, aztán csak 10+1. Szólni kellene neki...De nem is, inkább csak nőjjön.

Puszi:
Kinga 10+1
nyinike
 
 


Kinga, nagyon örülök, hogy ilyen boldog vagy és láthattad a nagy babádat. Kép Nem tudod feltenni a képet, olyan kíváncsi lennék rá. Mi csak 4 nap múlva megyünk de már annyira várom. A mi babánk is nagyobb a koránál, remélem nem lesz óriásbébi!!

Hát ez a szédülés nem lehet kellemes, vigyázz nagyon Magadra.

Chello
chello
 
 


Sziasztok!

Kinga gratula, gratula, garatula!!Kép
Enni tudtam, aludni nem, de Dani igen.
Azóta megjött a férj is és úgy megszerelte az ajtócsengőt, hogy a másik szomszédnál szól ha náluk megnyomják...Komolyan mondom ez már vicc. Úgyhogy most a másik szomszéd is elégedetlenkedik.

Bellana
bellana
 
 


Jo estet!Kép
Anyosomeknal disznovagason voltunk,hulla vagyok,de azert irok par sort...
Kinga!Kép
Gratula,ugye milyen jo megnyugodva eljonni a dokitol?!!!En is imadom,mikor megnezem es latom,hogy minden ok.A vizsgak miatt meg ne parazz szerintem,atmeno legyen,a jegy nem szamit...
Bellana!Kép
Csak amulok,tiszta fonyeremeny egy ilyen szsomszed!Kép
Alice!Kép
Varunk a hirekkel,de mar tenyleg ne tesztelj!!!
Pano!Kép
Te mazlista...bar az utobbi idoben en is jobban vagyok,nem panaszkodom!
Csicsoka!Kép
Boldog Karacsonyt es varunk vissza!
Kép

Megyek belevetem magam a sult hurkaba...bocs,ha valakinek felfordul a gyomra a gondolattol!
szoszi
9+4
szoszi
 
 


Sziasztok!

Most tudtam csak leülni a géphez,mert hála az apucinak-itthon maradt-és egész nap aludtam!Már este 10 óta karácsonyi ajándékokat készítek,úgyhogy gondoltam benézek kicsit pihenés képpen!
Én is ma voltam dokinál,és az uh szerint már 12 hetes vagyok,(szép nagy baba,integetett is nekem)de ez a fránya hányás nem akar elmúlni!kezdek pánikolni,de még 2 hét belefér!
A doki azt mondta,ha rendesen eszek mindent nem kell külön vitamin,ennek örülök!
Viszont a hízással kapcs.-ba kicsit elbizonytalanított.Az elsővel 45 kg-ról indultam,és 62-nél állt meg a mérleg,erre Ő azt mondta,hogy nagyon sok!
Most max.6-8 kg-ot lehetne híznom:Mit tegyek ha állandóan éhes leszek?Ne egyek,csak ezért?

Kinga!
GRATULA!!!olyan megnyugtató látni egy kis életet odabent!Én mindig várom az ilyen találkákat!Úgy tervezem,hogy a 16-8 hét között megnézetem 4D uh-val a picurkát,már nagyon szeretném tudni,hogy kislány,vagy kisfiú lesz-e!

Szöszi!
Hurka!!!Apukámék is disznóvágáson voltak a hétvégén és hoztak nekünk is kóstolót,annyit ettem,hogy már szégyelltem magam!Soha életemben nem ettem meg a toroskáposztát és a tepertőt,most úgy estem neki mint aki évekig éhezett,persze falánkságomnak meg is lett az eredménye,(visszaköszönt mégegyszer)de nem bántam,annyira jól esett!!!


Sok puszi mindenkinek!

Nanda
12(állítólag)
nanda
 


Szép reggelt Kismamik!

Elmentem dokihoz mert adott egy másik beutalót pisire.UH-n még mindíg semmi de a nyálkahártya vastagodott megint most 12mm volt tegnap voltam 4+3(orvosi hét) és azt mondta hogy még biztos nagyon picike.
Ha hétfőn sem lát semmit akkor két ünnep között megint be kell mennem.
Nyugtassatok meg ugye nem káros hogy ez már a második UH-m volt.
Este pillanatok alatt eltudok aludni,tegnap pl.mosogatás közben majdnem leesett már a fejemKép reggel viszont 4-kor már fent csiripelek.
A hőmet is ugye akkor mérem meg ami most 37,4 voltKép
Lányok nektek is fájt estefelé a hasatok úgy mint mikor megszokott jönni? percenként rohangáltam a WC-re de hál istennek semmi.

Pusz
Alice
malice
 
 


Alice, lécci nyugodj már meg mert ezzel nem teszel jót a babucinak. Tegnap még nagyon korai volt az uh mert csak betöltött 5. hét után lehet látni a petezsákot. Remélem hétfőn már látni fogjátok. A hasfájás meg normális, nem fog megjönni. Azért a hétfői uh után én nem mennék már olyan gyakran uh-ra.

Chello
10+5
chello
 
 


Most olvastam valahol hogy 5 betöltött hét előtt nem is látni még semmit.
Most megnyugodtam Kép

Alice
malice
 
 


Kedves Alice!

Próbálj már megnyugodni, mert így nem teszel jót magadnak. Hidd már el végre, hogy terhes vagy. Nekem majd a 9. hétig fájt a hasam, de fentebb is olvashatod, hogy többen voltak így. Fölöslegesen ne szaladgálj wc-re, mert nemsokára megfogod unni azt a helységet, annyit kell majd menned! A hőmérsékleted szuper! Ha meg akarna is jönni 2-3 napig biztos, hogy nem jön meg. Először leesik a hőmérséklet és csak másnap vagy harmadnap jön meg. Ez tuti, sajnos tapasztalat. Neked, pedig már nincs is ennyi időd hétfőig, amikor meg fognak nyugtatni!!!!!!!!!!!!! Tehát ismét mondom, hogy élvezd a hétvégét boldog kismamaként!!!
Kitartást kívánok!
Puszi Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska

Köszönöm a nyugtató szavakat Kép máris jobban érzem magam, de végül is nem vagyok ideges meg semmi csak olyan jó lett volna ha már én is látom hogy itt van Kép
De majd hétfőn.
Egyedül a hasfájás nyugtalanított de a hugicám mondta hogy neki is fájt sőt végig a 9 hónap alatt.
Tehát mostmár élvezem a kismamiságot annyira jó
A cici viszont 2 dudára hasonlít Kép

Pusszantás

Alice
malice
 
 


Sziasztok!

Alice: nyugodj meg, biztosan terhes vagy, légy türelemmel, azért pocaklakónak is kell egy kis idő, hogy uh-on is integessen neked!Kép
Barátnőmnek 2 héten át görcsölt a hasa, ezért nem is gondolta, hogy terhes csak nehezen akar megjönni, aztán elmúlt a görcs és akkor ment el dokihoz, aki 2 babát látott Kép
Szóval ne idegeskedj, az árthat a legtöbbet, ha görcsölgetsz, vegyél be MagneB6-ot vagy pihenj egy kicsit többet! Párod segítségedre van?

Én is voltam háziorvosnál, még nem ismertem, mert elköltöztünk és most jelentkeztem be hozzá. Kellemeset csalódtam, megcsinálta az ekg-t, megvizsgált, megmérte a vérnyomásomat és megnyomta a hasamat, de nem alul, hanem ahol a májam van, a jobb borda alatt, ez egyáltalán nem volt kellemetlen, Ne féljetek tőle, nem a pocakot bántja!!!!! Ami a legjobb, hogy homeopata is a dokinéni, így azonnal ellátott pár homeos bogyó névvel, hogy ha az ünnepek alatt rosszabbul lennék (nátha, köhögés, láz...), mit vegyek be. Nagyon megnyugodtam!Kép

A vérvizsgálat toxoplazmózisos eredménye még mindig nem jött meg, jó lenne, mert amiatt még mindig aggódok egy picit.

Kinga: igazi kismama vagy, annyira érezni, hogy áldott állapotban vagyKép Emlékszem én is az első terhességemnél úgy felvoltam dobva, mindenkire mosolyogtam és nem értettem, miért veszekednek az emberek. Milyen kár, hogy ez a hangulat elmúlikKép! Remélem nálad, nem! Irigyellek, hogy ilyen kedves családod van, olyan jó érzés, ha az ember szerettei annyira tudnak örülni az örömödnek, mint te magad. Ez is ritka.

Nanda, szöszi: az első terhességemnél én is tipikus férfikajákat kívántam! Elég vicces, hogy kismamák férfiasan esznekKép!

Nanda: milyen Karácsonyi ajándékokat készítettél, ha publikus lehet?
Ne aggódj a kilók miatt, szerintem ha odafigyel az ember, akkor tudja szabályozni, hogy ne essen annyira túlzásba, de ha enni kell, akkor enni kell. Én 23 kg-t híztam anno, most megint 49 kg-ról kezdem. Ahogy írod, te is vissza tudtál fogyni, akkor meg nincs nagy baj. Ha jól emlékszem, 7.hónapig teljesen átlagosan híztam (9 kg), aztán 8.-9.hónapban hatalmasakat ettem, mert gyomorsavra csak az volt jóKép, de sétálni meg már nem tudtam, csak 100 métereket, így könnyű volt hízni. Szóval most nyugodtan egyél, majd az utolsó hónapokban vigyázz, de akkor meg már nyár lesz, könnyű lesz zöldségeket nassolni!KépKépKép

Bellana: nagyot mosolyogtam a csengőtökön!Kép Látom Dani szép nagynak született!Kép nehéz volt a szülésed?

Panó: mennyire más a két gyermeked!Kép Most milyen neműt vártok/gondoltok?
Ovis jelenet, nem lehetett könnyű!
te hogy bírod az emelgetést? Az én lányom nem olyan nehéz, csupán 11 kiló, mégis mostanában nagyon nehezen viselem, mikor ölben kell vinnem.

na befejezem, mindenkinek jó napot és készülődést!

Üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


PanóKép
Te mázlista!Kép Már nem is tudom milyen émelygés és hányás nélkül a nap. A jóízű evésről ne is beszéljek!

KingaKép
Jaj de jó!KépMár alig várom a hétfőt, hogy én is lássam a babámat!

NandaKép
A hízással kapcsolatban, szerintem 6-8 kg kevés! Persze alkati kérdés is, de ez a mostani irányzat az orvosoknál, hogy manöken kismamákat akarnak látni, hülyeség! Egyél amennyi jólesik, csak az édességeket fogd vissza, szerintem. persze én nem vagyok orvos, de a józan ész azt diktálja, hogy ne éhezzünk várandósan!Kép

AliceKép
Drága Virágszálam! Ne kergesd már magad az őrületbe! Minden OK odabent, hétfőn már látni fogsz petezsákot is!Kép A férjem jut eszembe rólad, akinek amikor mondtam, hogy 12mm a baba(6+4 naposan) akkor elájult, hogy ennyire picike! Mindennek megvan a maga ideje, nem lehet a természetet sürgetni. A babád akkora amekkorának lennie kell, csak a technika nem jutott még odáig, hogy látni lehessen. Szóval NYUGI!!!Kép

Csatlakozom a nyüglődők táborához. NEM AKAROK TÖBBET HÁNYNI! Már azt is bánom, hogy az unokahúgomnak a Vuk videót vettem meg karácsonyra.
Nem tudom mi lesz karácsonykor, megyünk vendégségbe anyuékhoz és az anyósomékhoz is, nagyon ciki lenne felugrani az ünnepi asztal mellől és a mellékhelyiségbe rohanni.
Hétfőn végre meglesz a kiskönyvem és 8. heti UH. Ez legalább vígasztaló. Mondtam a férjemnek, ha nem szűnik a rosszullét a 12. hét után a 2. trimesztert ő csinálja végig. Munkamegosztás!Kép

Egcsi
egcsi
 


Sziasztok lányok!
Kép

Na, nemrég jöttünk meg Danival a majd' két és fél órás sétánkból. A végefele már nagyon bírtam volna ha én is beférnek a babakocsiba. Kép
A szomszéd még nincs itt, biztos megunta, hogy dél óta hiába vár ránk a fúróval. Kép

Szöszi, hogy bírtad a disznóvágást? Én ott haltam volna szörnyet. Már gondoltam is ha nekem kéne ilyeneket csinálnom, hamar vegetáriánus lennék. Kép

Alice: nyugi most már csak 1 kicsit kell várni és látni fogod a petezsákot.Utána meg azon fogsz izgulni mikor láthatod az embriót. Kép Én most ebben a fázisban vagyok. A "mindjárt megjön" érzés is elég általános én is éreztem, még most is időnként.

Nanda: Én 14 kg-ot híztam a fiammal és nekem is pampogtak, de bizos csak azért, mert ezt tudják mérni. Én nem fogtam vissza magam, még fagyit is ettem nyáron, minden nap Kép

Zsuzsi: miért nézik a toxoplazmát nálad? Ezt nem nézik mindenkinél, ugye? Vagy csak nálam nem? Én a cytomegalovírustól félek, de az sem rutin vizsgálat. Danit nem volt egyszerű megszülni, mindenki azt hitte császár lesz, de nem lett az. Igaz volt mit varrni utána..., de boldog voltam, hogy átélhettem Kép

Egcsi,kitartás! Kép

Bellana

Kép
bellana
 
 


Egcsi Drágám Kép

Én teljesen nyugodt vagyok mert tudom hogy babát várokKép mármeg ez a hasfájás nyugtalanít mindíg asziszem hogy na most megjön.
Ha nincs az eggyik jön a másik nyavaja Kép

Falat fúrnak a melóhelyemen hű de jól érzem magam KépKépKép

Alice
malice
 
 


Bellana

Kép Olyan aranyosak vagytokKép

MMMossstt eeegy kkkkicsit rrrremeg a ffffejjjemmm a ffúúúrástól Kép

Alice
4+4 vagy valami ilyesmi Kép
malice
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a múltkori story-t de úgy gondoltam, hogy ti tudjátok ezt igazán megérteni. Egy orvos barátom erre azt mondta, hogy nem kell ezekre gondolni, viszont egy ilyen eset alapján megértik a kismamák, hogy mennyire fontos az utolsó időben figyelni a magzat-mozgást. 32. héttől naponta 3-4x kell feljegyezni.
Hát ennyi, téma lezárva!

Mit főztök karácsonykor? Drága párom meghívta hozzánk az egész rokonságot! Nincs valami jó ötletetek? Csináltatok már valaha harcsa-paprikást? Lehet, hogy esetleg olyan töltött madarat kell csinálnom, amit tegnap a Fábryban! Az nem volt egyszerű!Kép
babar
 
 


Alice! Átérzem a helyzeted a fúrás miatt... részvétemKép

A megjön érzés meg teljesen normális. Jó lett volna ha ezt a fiamnál is tudom, de akkor még nem volt netünk. Mókás, hogy az ember mindig talál magának valami aggódni valót. Mikor kibújik a bébi ez akkor is menni fog. Kép Bár most, hogy nagyobb már nem parázok annyit. De míg igazi bébi volt... Nna, akkor aggódtam mindenen. Kép Ez ilyen.Kép

Barbara! Nincs gond. Kép Én halat hallal főzök : halászlé, rántott hal+ majonézes krumpli. És beigli hadak.

Képzeljétek ma ledőltem Danival, de képtelen voltam elaludni, pedig most is majd leragad a szemem..Nem vagyok komplett....

Bellana
Kép
bellana
 
 


Lanyok!Kép
Jottem kicsit panaszkodni...Egesz heten uton-utfelen hangoztattam,hogy milyen jol vagyok,kutya bajom.Na,az en kislanyom (szerintem csak az lehet),megunta,hogy "nincs szerepe",vagy a tegnapi disznovagas esett rosszul neki,a lenmyeg,hogy egesz nap emelyegtem+oklendeztem+hanytam.Kép
Alig birtak elrantani elolem az 1 eves keresztlanyomat,majdnem lehanytam.Meg ivas kozben,ket korty kozott is ramjott.Ma csak szaraz kenyerhajat ettem,meg egy pohar friss narancslet.
Soha tobbet nem kiabalom el,csak a ma estet eljem tul...
szoszi
9+5
szoszi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, most gyors leszek, mert bepakolasi lazban égek, ma indulunk haza, megalszunk Ausztriaban és holnap érkezünk.
Mar ugy varom, hogy otthon legyek egy kicsit!

KingaKép Kép
Nagyon-nagyon örülök Neked! Azt hiszem el tudom képzelni a boldogsagodat, én is ilyen vagyok minden UH utan! Gratulalok!!!

ChelloKép
Ez az "örökre igy marad érzés" bennem is bennem volt, de hidd el, jobb lesz. Nekem mar most sokkal jobb!
Alig varom a töltött kapit és egyéb hasonlo nyalanksagokat!Kép Erdedes, az édességet egyaltalan nem kivanom.
Ha addig nem jutnék net-közelbe, szoritok az UH-hoz 4 nap mulva!

Szöszi!
Disznovagas! Jeee! En otthon nagyon sokat segitettem régen a nagyszüleimnek!
En voltam az 2ispékelö". Tudod mi az?Kép
Hurka-kooobasz, nyami-nyami!Kép

Egcsi!
Vuk videoKép
Jobbulast Neked!

Bellana!
Ha még nem mondtam volna, Dani baba egy nagy aranyossag! Kedvencem: Egy lavor babaKép

Alice!
Latom mar nyugodtabb vagy, azért még én is hozzateszem, hogy nekem is fajogatott eleinte a pocim. Mostanaban mar nem érzem, de nem is olyan rég. (kopp-kopp)
Hétvégén probalj meg nyugodt lenni és pihengetni, a hétföhöz pedig szoritok!

Csajszik,
nem tudom, hogy az ünnepek alatt mennyi lehetöségem lesz netezni, de nem sok, az biztos.

Bori,
remélem jol vagy! Rég jelenkeztél!

Ezért most kivanok Nektek
KELLEMES KARACSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG (hanyasmentes, nagypocaknövesztös)UJ ÉVET!

Sok puszi
Süncsi
süncsi
 
 


Szöszi,

most latom mit irtal.
Remélem a csak a disznotor tett be és holnapra jobban leszel!

Süncsi
süncsi
 
 


Kép
Suncsi!Kép
Kép
Jo utat hazafele,vigyazzatok magatokra,
BEKES KARACSONYT es BUEK!
Kép
szoszi
9+5
szoszi
 
 


Zsuzsi!
Mivel ugye már van fiú is meg lány is, most tényleg mindegy milyen nemű lesz a baba, nem is szeretném megtudni, csak szüléskor. Remélem senki nem fogja elszólni magát. Az én lányom 12 kg, de nem szoktam ölben vinni, csak az autóba betenni, kivenni az autósülésből. Hát nem könnyű, de ha egyszer muszáj! A második terhességemnél a fiam volt pont ekkora, őt is emelgettem, nem lett belőle semmi baj.

Nanda!
Én mind a két terhességemnél 10 kg-t híztam és erre senki nem mondta, hogy sok lenne.

Egcsi!
Jobbulást kívánok és hányásmentes ünnepi evészeteket. Egy kismamának egyébként biztos elnézik, ha ki kell mennie. Tényleg, tudja már a család, vagy van akinek karácsonyi meglepetés lesz?

Panó 7+1
panó
 
 


Sziasztok!

Egcsi: jó utat, Kellemes Karácsonyt és nagyon boldog új évet!! Kép

Szöszi: remélem hamarosan jobban leszel!

Bellana
bellana
 
 


Lányok!

Sikerült Excellben szerkeszteni egy táblázatot, ami számolja magától a terhesség korát. Igaz, nem lesz olyan szép baba a háttérben, mint Barbara táblázatában. Aki szeretne bekerülni a táblázatba, küldje el nekem az utolsó mensi időpontját, mert ebből számol a táblázat. A többi adatot majd kiírom az előző táblázatból.

Mindenkinek jó éjszakát!
Panó
panó
 
 


Pano!
Nekem 2003 okt 12

Koszi:
szoszi
9+6
szoszi
 
 


Panó!
utolsó mensi: 2003. szept. 10.

Köszi: Mucska 14

Andi
Kép
mucska
 
 


PanóKép
2003.okt.25.
Az egész családnak most jelentjük be a babát, szerintem a mi okozzuk a legnagyobb meglepetést!Kép

SzösziKép
Együttérzésem!Kép Nekem is ki kellett még mennem este fél 11-kor könnyíteni magamon.Néha elég nyomorultul érzem magam, de aztán eszembe jut, hogy "Ez az mire vágytál..nesze itt egy hánytál!"
Szóval, ha ez az ára akkor nincs mit tenni.Kép

Egcsi
7+6
egcsi
 


Panó, nekem okt. 5-én volt meg utoljára!

Köszi,
chello 10+6
chello
 
 


Sziasztok nekem okt 30-án.

Bellana
bellana
 
 


Bellana!

Nekem is október 30! Akkor mi egynaposak vagyunk!
Délután majd csinálom a táblázatot.

Panó
panó
 
 


Sziasztok!

Akkor itt az első próbálkozás a táblázatra.
A legnagyobb nehézséget az okozza, hogy hogy tegyem fel a Babanetre. Mert az Excellben megcsináltam meg Worldbe is átettem, de sehogy sem sikerült a Babanetre átvarázsolni úgy, hogy ugyanúgy nézzen ki. Végül itt a formázásban találtam egy table nevű parancsot, azzal valahogy fel tudom tenni úgy, hogy legalább tényleg táblázatnak néz ki, bár elég ronda. Na mindegy, azért az adatok benne vannak, aki megadta, annak az utolsó mensiből számoltam a terhesség korát, aki nem, annak a szülés várható idejéből. Ha valakinek valami nem jó, szóljatok! Meg az is szóljon, aki tudja hogy lehetne felrakni a táblázatot úgy, hogy ugyanúgy nézzen ki, mint a Worldben vagy az Excellben! Barbara te hogy csináltad a táblázatod?

Na akkor a táblázat:

<pre>
Név Kor Terhesség kora Szülés várható időpontha Kórház
Süncsi 26 14+3 2004.06.16 Zürich
Mucska 14+3 2004.06.16
Lino 27 Szent Imre
Bori 33 13+6 2004.06.20 Dél-Pesti
Babanyúl 26 12+4 2004.06.29 Szent Imre
Chello 34 10+6 2004.07.11 Schöpf-Mérei
Vali 32
Kinga 22 10+3 2004.07.14 Keszthely
Zsuzsi 28 10+0 2004.07.17 Szent Imre
Szöszi 26 9+6 2004.07.19
Barbara 28 9+2 2004.07.22 Szent István
Évici 25 8+2 2004.07.29 Szent Margit
Egcsi 30 8+0 2004.07.30 Markóth Ferenc
Bellana 7+2 2004.08.05
Panó 34 7+2 2004.08.05 Szent Rókus
</pre>

Mindenkinek jó hétvégét!

Panó
panó
 
 


Panó, nekem tetszik a táblázat!
És az külön jópofa, hogy tök egyidős terhesek vagyunk! Kép Látom mi vagyunk a sereghajtók Kép
Látom egy két adatot nem adtam meg. Akkor pótolom: én 28 éves vagyok és a váci Jávorszky Ödön kórházban fogok szülni ha eljön az ideje.
Képzeljétek ma délután nem tudtunk elmenni vásárolni, mert annyira vacakul voltam. Már csak holnap van rá esély,remélem nem leszek rosszul megint annyira.

Puszi:
Bellana
bellana
 
 


Bellana!

Új adataidat beírtam!
Jobbulást kívánok, hogy holnap tudjatok vásárolni!

Egcsi!

Az én anyukámnak is karácsonyi meglepi lesz a baba, de ez neki már a hatodik unokája lesz, biztos nem olyan nagy öröm, mint az első. A párom anyukája meg szerintem nem is fog örülni neki, mert szerinte hülyeség három gyereket szülni, kettő is elég.

Panó
panó
 
 


Panó, nekem is tetszik a táblázat, ügyes vagy. Nálam stimmel minden adat.

Bellana, remélem holnapra jobban leszel. Én ma egész jól bírtam.

További kellemes hétvégét mindenkinek!

chello
chello
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: