Új privát üzeneted érkezett!

Kuha!

Ismétled önmagad!
Észrevetted? Kép Kép Kép

Kép
Vendég
 


Az előbb hogy jártam:

szagolgatom Zitát, olyan kis büdös volt, pedig minden este pancsizik. Kép
Nézem a haját hátul, hogy megizzadt, összeállt az izzadságtól.
Nézem-nézem, szagolom, hát nem izzadt volt, hanem gondolom az éjszakai kaja után oda folyt a tápi a szájából. Pfúúúúj! A füle mögött is volt, és a fülében is egy kevés. Rohadt büde volt, de most már jó szagú újra!
Kép

Kuha!
Hát, sz@r egy helyzet!
Vendég
 


Tünde!

Köszi, észrevettem! Nem rakta ki az üzit, amit írtam, erre elküldte mégegyszer.
Na, ekkor már ott volt az enyém is, meg a tied is.

Kép
kuha
 
 

 
 

Gabbuska!

Igazabol elvileg az a megoldas a legjobb, hogy vizes textilpelenkaval mosod le..
Persze lustasagbol en is pamers sensitivet hasznalok, pedig elvileg a legbiobb a viz lenne..

Kép

Kép
ppanna
 
 


Gabuska Kép
bocs, hogy rosszul irtam Kép

Kép

Kép
ppanna
 
 


Tünde!

Hát tényleg az, utálom is.

Egyébként én is jártam már így, mint te Zitával, csak nekem a köhögés elleni szirup folyt Gergő nyakába. Én én nem a szagra lettem figyelmes, hanem este arra, hogy mitől van összeragadva a haja hátul, és a nyaka is mitől ragad.
Mire rájöttem, hogy a szirup valszeg a nyakába folyt. Szegény gyerek Kép

Kép
kuha
 
 


Kuha!

Ez olyan rossz, annyira sajnállak én tuti megőrülnék a helyedbe. Nálunk a másik véglet volt amikor megszűltem és hazajöttünk anyósomék 2 hónapig mindennap itt volt és persze osztották az észt.
Más kérdés a spenót honnan van? Fagyasztott? vagy előre látó voltál és raktál el? Azt is simán megfőzöd, mint a többit?

Mea!
Nekem is mondták hogy ne adjak sok sütőtököt meg répát egymás után mert besárgul a karotintól.

Az én kis gengszterem ma nem nagyon akar enni, ez van. Most leviszem egy kicsit kiszellőzni aztán remélem utána nagyobb étvágya lesz.

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Ppanna!
Igen, úgy csinálom, vizes textilpelussal.Kép
Azért köszi!Kép

Lányok, az baj, ha sok a karotin? Lehet, hogy hülye kérdés. Sőt. Biztos!Kép
Barátnőm is besárgult picit tőle (hektoszámra issza a Kubut), olyan szép aranyszínű a bőre, mint az indiánoknak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tünde!

NEked nincs olyan, hogy egyszer csak nem látod azokat az írásokat, amiket eddig láttál?
Nekem most megint az az utolsó, amit te írtál, hogy:

Kuha!

Ismétled önmagad!
Észrevetted?

Most akkor mi a franc van? Az előbb is ezért küldtem el 2x az üzenetet.
Nem értem, mert már ehhez képest olvstam itt írásokat, meg én is írtam azóta, most megint eltűnt.

(Lost - Eltűntek Kép)

Kép
kuha
 
 


Na, most megint látok minden üzit!


Gangi!
Dehogy voltam előrelátó, fagyasztottat vettem. Kétszer is rákérdeztem a védőnőnél, azt mondta, hogy lehet. Úgyhogy azt csináltam, krumplival.
De nem nagyon ízlett Gergőnek (elég fű íze volt, így fokhagyma meg só nélkül), egy darabig próbálkoztam, de kitolta folyton a nyelvével, meg sírás lett a vége. Nem akartam tovább erőltetni, úgyhogy kiöntöttem.
Viszont már baromi éhes volt, úgyhogy leemeltem a spejzból egy üveges bébi ételt (sütőtök-alma-sárgabarack). Na, ezt szó nélkül beverte, szerintem simán evett volna még, ha van.
Én ezekre az esetekre tartok itthon 2-3 üveg bébikaját, de egyébként igyekszem magam csinálni.

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!Kép

Kuha!

Ha tudod hol van Erdőkertes, mi ott lakunk(kb 10-15 km tőletek), ha van kedved szomszédolhatunk alkalom adtán.
A lányommal autozni is tudok, tehát nem távolság....Kép
De persze nem akarok tolakodó lenni.

Angi!

Anyosod csomagold lécci össze, szükségem lenne rá 1 hétreKép

Hemi+Ajsa 12+3

Kép
hencsi
 
 


Volt újfent a gyerekdoki.
Azt mondta, lehet 2 hétig, de lehet még 2 hónapig tart, amíg Zita tünetmentes lesz. írt fel Sinlac-ot, adjam neki reggelire, aztán meglátjuk. Szerinte anyatejeseknél is van ilyen, és tej nélkül nem nőhet fel egy baba. És amúgy sem súlyos Zitánál, mert fejlődik szépen. Ja, és a hasfájjósság is ezért van még mindig.

Viszont: álljak le a hozzátápival. Kép Kép Kép

Azért még maradhatok ebben a topicban???
Majd csak olvasok, eszmét cserélni nem tudok. Kép Kép Kép
Zita bánatában elbújt:

Kép
Vendég
 


Tünde! Kép

Na, nem gáz annyira a helyzet, nem? Sinlac-ot ismerem, de akkor most mi a gond tulajdonképpen? Nem kaphat más egyebet?

Nagyon édi, hogy ezt a bújócskát csinálja! KépKépKép
Vendég
 


Tünde!

Jó ez a bújócskázós kép Zitáról Kép Kép Kép

De miért kell leállnod a hozzátápival? Nem értem... Nem az lenne a lényeg, hogy a tejről szokjon le mihamarabb az érzékenység miatt?

Hencsi!

Azt hiszem, tudom merre van Erdőkertes... Kép Egyszer mentünk Galgamácsára, és ha minden igaz, akkor Erdőkertesen is keresztül mentünk.
Vagy most hülyeséget mondtam?
Nagyjából a közvetlen szomszéd településeket tudom, hogy hol vannak, és ennyi. Na jó, még Veresegyház is megvan... Nagyon tetszik az a település, mondtam is a férjemnek hétvégén.
Ott aztán biztos nem lenne gondom, időnként beleolvasok a veresi topicba is, látom, van élet rendesen.
Ja, és szuper az a bazi nagy CBA is. Voltál már ott vásárolni?
Én nem mogyoródi vagyok, csak ide jöttem férjhez,az én városom a Duna másik oldalán van: Szentendre. Eddig nem nagyon éreztem ezt, de most, hogy már nem ott lakom, a szeretteim viszont ott vannak, nagyon hiányzik a város, minden, ami oda köt(ött).
Egyszer tényleg megbeszélhetünk valamit, és akkor gyertek el a leányzóval.
Irigylem azokat, akiknek legalább autó megkönnyíti a dolgukat. Nekem sajna a férjem jár azzal dolgozni, úgyhogy nem tudja itthon hagyni.

Kép
kuha
 
 


Hencsi!

Szerintem boldogan menne :D De szerintem Te is alig várnád mikor jár le az 1 hét :D

Kuha!

Köszi akkor nem újítok a spenottal.

Nektek nem nyűgös a pici??? Nekem ma nagyon az a séte felénél már fenn is volt nem aludt sokat, az evést se vitte ma túlzásba. Kezdek ki lenni.

Angi+nyűgös Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Tünde!

Mi ezt a Sinlac-ot esszük, Lackónak nagyon bejött a Humana után

Kép
Kép
gangi
 
 


Gangi!

Miért eszitek a Sinlac-ot?

Dóri, Kuha!

Hát nem tudom! azt mondta a doki, a tejérzékenység 2-3 hónapos korra szokott elmúlni, és nem 4 hósan kezdődni...
Lehet, ki akarja zárni más allergén megjelenését?
Vagy azért, mert még mindig hasfájós?
Végülis tudok még várni, Zitának meg tökmindegy.
Vendég
 


GabuskaKép
ertem en, hogy igy csinalod, ez csak biztatas akart lenni, hogy elvileg ugyis ez a legjobb torlesi megoldas, amire rakenyszerultel Kép

Tunde!
edes nagyon Zita!! David meg nem erti a bujocskas jatekot..
En sem ertem, hogy most akkor miert nem ehet mast Zita Kép
hat pont a mas dolgoktol nem volt baja, nem?
huu ertheto amit irtam egyaltalan?? Kép

Kép

Kép
ppanna
 
 


Kuha,

Jol irtad erdőkertest, egyébként közvetlen veres mellett van szoval én nyomulok a veresi topicban is és leginkább veresen vásárolgatok, ha nem a corábanKép
Költözzetek veresreKépKépKép


Tünde!

Lemaradtam, Zita arcán csak foltok vannak, vagy érdes a felülete is???
Az én lányom csak szopizik és sajna 99%, hogy tehéntej allergiája van, aminek következtében havonta egyszer előjönnek az ekcémás foltok a tokájánál, kenegetem szorgosan(nem szteroiddal)és 8-9 nap alatt elmulik, 1,5 hét tünetmentesség, majd fokozatosan ujra előjön....nem eszem tejterméket, tejet, de sajna ez sem segit, lesz még 1 utunk 1 gasztroenterologushoz, asszem lassan csak magvakat ehetek majdKép, mint a tyukokKép
Benneteket sem küld a doki allergiavizsgálatra???

Kép
hencsi
 
 


Angi!

Gondoltam ha megunom, kiveszem az elemet belőleKépKépKépKép(remélem a Laci nem olvassa a topicotKép)

Kuha!

Nekem van mailcim a profilomban, ha gondolod dobj 1 levelet, h én is tudjam a tiéd.

Kép
hencsi
 
 


Tünde!

Mi azért a Sinlac-ot esszük, mert a Humanát megunta az én kicsi gengszterem kb 3 és fél hósan és a dokinéni nem akart még tehéntej alapú tápszert felírni.
A Humana nagyon rossz volt legalábbis nekem a Sinlac sokkal jobb.

Hencsi
Szerintem nem nézi sok a dolga Kép

Kép
Kép
gangi
 
 


Jaaaaaaaaaaa Hencsi beszéltem az előbb vele bevállalja csak azt mondta, hoyg hozd el ide :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Kép
Kép
gangi
 
 


Tünde!
Nem tudom hogy van ez az allergia dolog, nem tudok hozzászólni. Kép Másik dokinak nem akarod megmutatni Zitát? Valami speckónak? Magamból kindulva én nem állnék meg 1 dokinál, elvinném olyan valakihez (még ha bízom is az illető szaktudásában), aki speciálisan olyan jellegű problémákkal foglalkozik, mint amilyen az én gyerekemnek van. Mint nálunk a vese téma sajnos. Kép Több szem többet lát alapon.

Kuha!
Hát átérzem a gondodat. Én Budakalászon laktam, amikor Gergő pici baba volt, konkrétan egy domb tetején, mellettünk egy bazi nagy rét (járhatatlan babakocsival), és mindenhová csak kocsival lehetett eljutni, még babakocsizási lehetőség sem volt. Csak a 200 nm-es kertes házban kergetőztünk, teljesen kivoltam. Kép

Mogyoród - ott az Aquapark. Kép Persze méregdrága, és agyonzsúfolt, legalábbis mikor mi voltunk. Pedig az tőlünk sincs messze, persze kocsival, tőlünk az M3-as negyedórára van, egyszer lehetne egy tali is, ha gondolod. Kép

Dóri & Viki, aki elaludt megint (14+5)
Vendég
 


Dorina, nekünk bevált székrekedésre: kamilla tea cukorral.

(1 deci teához 2, ha nem használ, 3 kiskanál cukor kell).

Nem szívesen adtam a cukor miatt, de a doki azt mondta, anélkül nem ír semmit, mert az hajtja meg a hasát.

Eminek kb. 1 hónapig csak így volt kakija, kétnaponta kapott 40-50 grammot ebből a szirupból, ettől sikerült.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Kuha, és csak arra a részáre nem mehettek el a babaklubnak, amikor a gyerekek játszanak?Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziaztok!Kép

Ettünk ma céklát (jó lett a széklet tőleKépKépKép) és banánt is önmagában pici teával.Kép
egyelőre minden rendbenKép

A banán nagyon izlett neki a cékla már nem annyira de evett belőleKép

Kuha!Kép
Holnap ha lesz végre időm írok mailt, hogy felvidítsalakKép
Múlna már el a a hideg téli idő, esküszöm megyek végreKépKépKép
Addig is kitartást!!!Kép
Én is unom magam sokszor, úgy hogy majd a végén le sem fogsz tudni vakarni magadrólKépKépKép

Mea
mea
 
 


Dóri! Kép

Egyelőre nem viszem Zitát másik dokihoz, több okból is:
Ez a tehéntej allergia nagyon sok csecsemőt érint, szerencsére ilyen enyhe formában, minden bizonnyal kinövi. Mint már írtam, szemmel láthatóan gyarapszik, tehát szerencsére nem komoly a dolog. Aztán én eü-s vagyok, így nem is ijedek meg annyira. Ha nagyon akarnám, biztos elérném a dokimnál, hogy agyra-főre vizsgálják, vérvételek, a reflux miatt gyomortükrözés, stb.; de fölöslegesnek tartom, amikor egyértelműen megvan a baj forrása. Nem beszélve arról, hogy a szívem szakadna meg.
Természetesen ha sokáig nem javul, vagy rosszabbodna az állapota, akkor kérném a további vizsgálatokat.

Hencsi! Kép
Zitának is olyan a bőre, mint a Te babádnak. Pont így mondta Zita dokija is, hogy türelemjáték, egyszer majd végleg elmúlik.

Ppanna! Kép
Zita se mindig érti a kukucsolós játékot, bár mostmár várja, hogy egyszercsak előbukkanok, és akkor nagyokat nevet.
Egyébként nekem se világos, hogy miért nem ehet gyümit. Majd jövő héten rákérdezek, megyünk oltásra.

Mea! Kép
Milyen jó Lívikének, már mennyi finomságot hamizik!
Vendég
 


Davailla!

Én adtam körtét Gergőnek, imádta, és rögtön lett jó kis laza széklete tőle. Én is azt hittem, hogy puffaszt, és nekem is a védőnő mondta, igaz, nekem azt, hogy nyugodtan adjam.
Tegnap meg almával kevertem, így is nagyon élvezte.
Be is nyomott 1 körtét + 1 almát összeturmixolva.

Kép
kuha
 
 


Sziasztok!

Nálunk is új kaja volt reggel. SINLAC!!!
Hát mit mondjak, nekem jobban ízlett, mint Zitának.Kép/Kép Szegénykém elsőre kiköpte, aztán cirkuszolt egy darabig, de aztán rájött, hogy ez van, és amikor elfogyott, nyafizott. Húúúú, milyen anyuka vagyok, direkt beleerőltettem, ezt a másik topicban le se merem írni, mert meglincselnek! Kép Kép Kép

Davallia!
Én úgy birom, hogy Zita is elkezdett dumálni, sikongatni, hörögni, fuldokló hangot adni. Reggel arra szoktam ébredni pár napja, hogy dumál a kiságyban. Meg tudnám olyankor zabálni, ha nem lennék lusta idő előtt kikelni az ágyból. Kép Kép Kép Kép

Jó étvágyat kívánunk a babáknak az új és a régi menühöz!!!
Vendég
 


Tünde!
KépKépKép

nálunk ma alvás sztrájk van. Mindenhol csak nyekereg, közben cumizik néha. Kézben sem jó. És látom rajta, hogy nagyon álmos, nem tud vmiért elaludni most. Fél 8-kor kelt és még nem aludt vissza, pedig a Norbi-nénit meg kell várni az ebéddel, és csak aztán lehet babakocsizni. Kép
Én meg olyan anyuka vagyok, aki elvégzi a baba mellett a teendőit, és bizony nem igény szerint szoptat, hanem napirend szerint. (amit persze a babával közösen alakítottunk ki)Kép És éjjel meg egyáltalán nem szoptatok igény szerint, hanem sehogyan sem! KépKép merthogy a babám alszik olyankor.
Na, ezért is lincs jár más helyen. KépKépKép
Vendég
 


Zita így szereti a rongybabáját (apa letolt, amikor megvettem, azt mondta, milyen ronda Kép):

KépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!

Akkor ezek szerint 1 cipőben járunk....én nem eszem tejet tejterméket, akkor mi a fenétől jön elő folyton-folyvást ez a rohadt ekcéma szegény lányomon??? A felvágottakban és egyéb rejtetten előforduló ételekben ekkora mennyiség lenne...???
Vagy felesleges tejdiétát tartanom???

Kép
hencsi
 
 


Szia Mindenkinek!

Tegnap adtam Leonnak üveges hipp sárgabarackot, bevágott majdnem egy egész üveggel, utána meg szopizott is!

Tünde!
Ne izgulj, én is erőltetem egy kicsit a kajákat, ha nem akarja elsőre megenni! Aztán ált. rájön, hogy nem is olyan rossz, amit kap......

Dóri!
Hát én ugyanezt csinálom, amit te! Itthoni teendőket elvégzem, meg hát van egy másik gyerek is, akivel foglalkozni kell. SOHA nem cipelgettem órákon át a lakásban a gyereket.
Mondjuk hál istennke nem is igényelte.
Meg nálunk is időre szopizás lett kialakítva (Leon alakította ki egy kis segítséggel....)
Most is még alszik, most már megyek és felkeltem. Tegnap este 1/2 9-kor feküdt le, Noel felkelt 1/2 8-kor, felébresztette Leont is, így megszoptattam, de visszaaludt.
Én is vettem körtét, úgyhogy ma alma körtével lesz a menü.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hencsi!

Zitának nem ekcémája van. Vagy még nincs?
A szomszéd lány lányának van hasonló problémája sztem, mint Nektek. Letiltották őket mindenféle kenceficéről, kizárólag gyógyszertári fürdetőt használhatnak. Ahogy írod, lehet, hogy nem is a tejtől van. Megmutattad bőrgyógyásznak?

Dóri, Barbi! KépKép

Lassan átnevezhetjük a topicot tápszeres és napirendes topicnak! KépKépKép
Szerintem se kell egy gyereknek éjjel óránként ennie.
Vendég
 


Nagyon cukik a babuk!!! Szerintem tök jó ez a rongybaba! Nálunk az óriás kukacka-úrfi most a menő. És Nóri mindennek a cimkéjét keresi, matatja, nyalogatja. Majd ráfogják, hogy márkabuzi, mert ha kap valamit, egyből a cimkét keresi.

Húúú, Gabuska, ez a "roham" elég ijesztő lehetett! Pláne az első, amikor még nem tudja az ember, meddig tart. Én annak idején például, amikor hazajöttünk és beüzemeltük a légzésfigyelőt, elolvastam minden könyvben, hogy mégis mit csináljak, ha... Viszont nagyon remélem, hogy ha egy ilyen éles helyzet lesz, a pánik nem blokkol le teljesen és fogok tudni helyesen, gyorsan cselekedni. Ti is gondolkoztatok ilyenen? Annyira szörnyű belegondolni is.

Tünde, ilyen csíkos rugink nekünk is van, én imádom ezt az anyagot.
Erről jut eszembe, BOTRÁNY! Vettem a Calzedoniában egy rózsaszín zoknit macival. Bogyónak, nem magamnak. Nagyon szeretem onnan a harikat, úgyhogy egy ahhoz passzolót, hogy ha leveszem a cipőt és hűvi van, ráhúzzam. Tegnap anyumnál voltunk, gyorsan induláskor felmarkoltam a zoknit, ki se volt még mosva, gondoltam, harira jó lesz. Este nézem, az egész egy BOHOLYFELHÕ! Egy alkalom után. Már kezdtem megszokni, hogy minden ruginak, zokninak, harinak olyan a sarka, mintha a negyedik gyerkő hordaná, most meg már egy alkalom után így néz ki a sok bokázástól!

Ti annnyira finomakat esztek már, lehet, hogy bele kéne húzzunk. Kicsit leálltam a gyümi-variával, alma van meg banán-alma, mert most a tejpép volt az új, amit már egyenesen imád, úgyhogy fokozatosan növelem az adagot. Az őszi-banán lesz a következő, én már nagyon várom. Kép Lehet, ki is bontok egyet, amíg Nóri alszik.

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Uxi !

Köszi, akkor megpróbálom mégjobban megcukrozni a kamilla teát, ha így sem jön be, akkor nem tudom mit csináljak, mert glycerin kúp végső megoldás, és az utóbbi időben többször használtam, mert más megoldás nem volt.

Hencsi !

Ahogy Tünde mondja a gyógyszertári fürdető, illetve popsikrém nagyon jó, írasd fel a dokiddal, lehet, hogy az megoldja a problémát, ha nem, akkor majd talán a szoptatás elhagyása után.
A bátyáméknál volt így, szegény pici arca tele volt kiütéssel, ha jól emlékszem a szopi abbahagyása után rendbe jött.
dorina2
 
 


Találtam képet kukacka-úrfiról:
Kép Kép
És ilyen kockára fagyunk sétánál mostanában!

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Sziasztok!
Nézegetem a képeket és eláll a szavam! Szuper aranyos minden baba!!!! KépKépKép

Jdora,
nekünk is ugyan ilyen kukacka-úrfink van! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jdora!

Nagyon-nagyon ari Bogyókád! (Engem egy volt pasim hívott így. Kép)
Sokszor adsz rá szoknyát?
Vendég
 


Hi Csajok!

Akkor röviden az eddigi történet:

Mindig kizárolag gyogyszertári cuccal fürdetem-krémezem stb.
kb 6 hetes kora körül jött először ez a nyavaja a gyerekre, azota 3-szor volt, tegnapelőtt mult el a legutobbi.A gyerekdoki első ránézésre tehéntej allergiát állapitott meg, de ezt teljes bizonyossággal csak vérből mutathatják ki, (olvasatomban 3 éves kor alatt sokszor van negativ eredmény(hamisan), a többi tünet alapján azonban egyértelműen erről van szo), voltunk már bőrgyogyonál a heim p-ban, ott le se kellett vetköztetni olyan"alaposan" megvizsgálta a nő...voltunk szintén beutalos témán gödöllöi sztk-ban, veresen az eü. kp-ban, illetve privátban az üllöi uton 1 nőnél és dunakeszin 1 másiknál.....
1-től 1-ig mind atopiás dermatitist állapitott meg(aki nem értené, annyi a lényeg, hogy érzékeny, fehér bőrű,kék szemű a gyerek majd kinövi...)volt akitől kaptunk szteroidos krémet, volt aki normálisabban állt hozzá és mindenféle egyebet is javasolt, na meg a szteroidot ha nagyon piros gyulladt....Viszont egyik sem küldött el vérvételre és mikor kérdeztük h mitől lehet sokminden volt a válasz...van akinél tovább feszegettük a témát és bevetettük, h olyat hallottunk h esetleg tehéntej allergia, erre: hát az is lehet, meg egyebek is.....KÖSZI,KI VAGYUNK SEGITVE.....

A tüneteket illetően minden alkalommal ugy kezdünk, hogy kipattog a pofija és nyaki toka rész, majd 2,5-3 nap multán a nyakán foltokká mosodnak össze a kiütések, amiknek ujabb 2-3 nap multán érdes lesz a teteje, lehámlik, majd elmulik, összességében 6-8 napot tart 1-1 ilyen. Mint irtam nem eszem-iszom tejet,tejterméket, de sok felvágottban, péksütiben stb ott rejlik tejszármazék...ezeket azért még nem hagytam el, de a következő utunk 1 gasztroenterologushoz vezet majd és lehet ő ráállit a magvakraKép)))még kárálni is fogok majdKép

Szal nálunk ez a helyzet, ehhez képest nemtom Tünde nálatok mi ujság?Kép mivel Te eü-s vagy valszleg nem tudnak olyan könnyen átvágni mint engem, én csak azt tudom amit mondanak, meg amit tapasztalok....

Ja és először kentem rá szteroidot 3 nap napi 1-szer, de most az utso 2-nél nem és elmult....ki érti ezt? v nincs is összefüggés???lehet szteroiddal gyorsabban elmúlna?

Kép
hencsi
 
 


Hencsi!

Na szóval, nálunk nem ilyen a bőrtünet, ilyen a szomszéd lány lányának van, és neki is ua. a diagnózisa, mint Nektek.
Zitának "csak" nagyon pipacspiros az arca, apró pöttyök vannak a combján, hátán, hasán, de nem mindig. ÉS ami még egyértelműen a tehéntejérzékenységre utal az az, hogy még mindig hasfájós és refluxos.
De Zita is fehérbőrű, kék szemű, mindkét szülője szemüveges, így mondta a doki, valszeg nem ússzuk meg mi se az atópiás dermatitiszt. Olvasgattam a neten én is, én nem akarom agyonvizsgáltatni Zitát, ez van, majd kinövi. És sajna erre tényleg ez a terápia, + a szteroidos kenőcs mint tüneti terápia. Ezt csak akkor használom, ha szükséges.
Persze ha Téged ez megnyugtat, vidd el máshoz is.
Vendég
 


Tünde!

Nekem most a legutbbi ketto szteroid nélkül elmult, ha érdekel, megszerzem a gytári kencék összetételét és kiprobálás céljábol te is tudod otthon kikevertetni, csak dobj 1 mélt ha aktuális, mert szerintem a többiek már igy is tul műveltek tehéntej allergia terénKép
Nyissunk a fenti címmel 1 3.-ik topicotKépKépKép:

Kép
hencsi
 
 


Hencsi!

Köszi, bent van a profilomban!
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Ma is cékla volt az ebédKép
Tízórai meg pici banán vízzel higítva.Kép

Holnap kipróbálok Hipp ételt mert megyünk hétvégére el Siófokra wellnessezni(HURRÁÁÁÁKép)
és ott azt fog kapni.
Még soha nem kapott üveges hamikát, kiváncsi vagyok.

Lívinek továbbra is nagyon piros az orcája és az állaKép
Felírt dokinő gyógyszertári fürdetőkrémet megint+ testápolót.

A testén régebben neki is apró kiütések, ill. pöttyök voltak és utána meg mintha sömör lenne, sok sok hámló kis foltocska.

Viszont mi elkezdtünk Bübchen után Johnsons habfürdőt használni.
És azóta lett csúny a bőre.

Szerintetek lehet attól is ilyen a bőre????

Mea
mea
 
 


Tünde,
általában itthon rugiban van, de ha elmászkálunk, akkor szoktam ilyen sportos kis ruhácskákat adni rá. De hordunk nadrágot is:
Kép Kép
A keresztelőn meg ilyen csini fodros volt!

Hú, szegény babuk ezekkel a foltokkal, pöttyökkel! Mi még mindig gyógyszertári popsikrémet és fürdetőt használunk. Lehet, ez így is marad még egy darabig.

Mea,
mi eddig meg csak Hipp gyümit ettünk, minden nagyon fini volt. Saját tapasztalat is benne van. Viszont anyum hozott a piaci zöldséges nénijétől almát, úgyhogy mi meg azt fogjuk kóstolni a hétvégén. Fincsi wellness, de jó! Én alig várom már a február végi síelést, olyan jó lenne már kizökkenni.

KépKép
KépKép
jdora
 
 


Íme az új tábli Kép
Dizájnt váltottam, mert egyre többen vagyunk és a képes verzió már nem bírja Kép DE JÓ Kép
Szóval, légyszike, ha vki kimaradt akkor bocsi, írjatok, oké és javítok Kép
majd olvasok is, de látom, nem bírlak utólérni Titeket Kép

Most csak annyi, hogy Minikém egyre ügyibb, már négykézlábra áll, tegnap lejjebb is tettük a kiságyat, ugyanis két kézzel fel tudott már kapaszkodni az ágy felső részébe... Õ pesze büszke volt magára Kép

na most már tényleg a tábli Kép

<pre>
Név Baba Mikor született? Mennyivel született? Hol született? Hozzátápi Tesó(k)
Cipó Emma
Bkriszta Ákos 2005.05.18., 3700 gr / 57 cm Budapest, Szt. Imre
Pankata Dávid Roland 2005.07.13., 3400 gr / 52 cm Szeged, Női Klinika 15 hetesen Ádám Róbert (1999.12.15.)
Jdora Nóra 2005.08.09., 3700 gr / 57 cm Budapest, János kh. 5 hósan
Gabuska Lívia 2005. 08. 16. 2510 gr / 52 cm István Kórház 15 hetesen
Barbapapa Leon 2005.09.01. 4070 gr / 53 cm Péterffy kórház 4,5 hónaposan Noel (2004.04.17.)
Kuha Gergő 2005. 09.03 3700 gr / 57 cm Budapest-Kútvölgyi Kórház 14 hetesen.
Mea Lívia 2005.09.06., 3950 gr / 56 cm II. Női Klinika
Belyjuska Levente 2005.09.18., 2500gr / 48 cm Dújváros, Szent Pantaleon Kórház 4 hónaposan
Havtunde Zita 2005.09.23., 3740gr / 52cm Győr 15 hetesen
Dóri_bp Viktória Dorottya 2005.10.14 3550 gr / 56 cm Uzsoki Gergő (1998.07.03)
Uxi Emilía Nóra 2005.10.28., 3100 gr / 53 cm Nyírő Gy. Kórház
Ilba Benedek 2005.11.10., 3060g / 57cm Szent István Kórház
Zozo Vivien 2005. 11.10. Szeged, Női Klinika
</pre>
pankata
 
 


Hú, bocsi most látom, még csinosítanom kell Kép
pankata
 
 


Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni, Balázs Beba HA/AR tápszert kap, létezik, hogy egy idő után megunja, vagy mi lehet a gond.Szépen elkezdi enni, majd elkezdi a nyelvével kitologatni, viszem egy kicsit újra eszik, majd megint kitolja.Ez így megy jó félórát, de ha viszont nem adom neki, akkor dörgölö a száját a pelusba.Kb 3 óránként eszik.ma az első, hogy 12-kor elaludt és még most is alszik a babakocsiba, hátha az a baj , hogy nem éhes 3 óránként.annyira nehéz.Annyi tápszert kiöntök, hogy csak na.
A banánt elkezdtük, de tegnap este olyan nehezen aludt el, sírt görcsölt a hasa, inkább még megint várok vele.
Inkább most tartok egy jó két hét szünetet.

Egyébként minden rendben van velünk,csak ez a kaja kérdés bánt, valamit nem csinálok jól.Ha 150 ml csinálok, valamikor 60-at kiöntök, ha 120-at akkor kér még.nem tudom, hogy legyen tanácstalan vagyok.

De ti hátha tudtok valami okosat írniKépEgyébként is síros napjaim vannak.Úgy érzem Bencével sokkal könnyebb volt.

A babák tüneményekKép)

Sziasztok:Kati
királykat
 
 


Pankata

Mi kimaradtunkKép

Kép
Kép
gangi
 
 


Mea,
a Johnsons termékektől minket a védőnő rettentett el, nem is használtam még. Próbáld meg a Gabit, állítólag abban van a legkevesebb szer, nekünk bevált.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: