Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Szisz: de így van Kép Elsőt én 20 hetesen, másodikat 22 hetesen, nála mellső falon volt a lepény.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Olyan soká? De hát addig még van 10 hetem! Én azt hittem hogy a 17. héten már lehet érezni!

KépKép
nicika
 
 


Már mindenki alszik???????

Hahóóóóóóóó
tigi
 
 

 
 

Nem tudok aludni gond. benézek ide hogy mi a téma
Lányom most aludt el a férjem meg dolgozik ma sokáig Kép

Akkor én is szépen hozzászolok minden témához Kép

Én 16 hetes múltam amikor éreztem a baba mozgását, rá kb. egy hétre a férjem is.

Az első babánál a fiunevet nagyon hamar kitaláltuk Kristóf lett volna. A lánynév kb 5-6. hónapba már csak a Tamara Anna maradt bennt.
8. hónapban mutatta meg magát először hogy kislány, Így maradt a Tamara. Amikor jöttek a fájások es útban voltunk a korházban akkor a kocsiban megbeszéltuk, hogy Letícia lesz és ha fiu akkor meg László. De végül Letícia Anna lett a hivatalos neve. Szóval mi ilyen egyszerűen oldottuk meg a névválasztást. Kép

Hízás:
Én 166 cm vagyok és annó 50kg-ról indultam és az 5. hónapig kb. 15 kg-ot híztam pedig nem zabáltam, és rengeteg gyümölcsöt ettem, (a barátaink megállapították, hogy a gyümölcs hízlal az én esetemben). Végül egy hét túlhordással a 41. héten + 22kg a hátam mögött mentem szülni, Letti 3250kg 52 cm volt szóval nem volt nagy baba mégis 22 kg híztam.
A szoptatásnál nem sok ment le de amikor abbahagytam akkor magátol minden torna, diéta önkinzás nélkül visszament, ill. + 4-5 kg maradt rajtam, de egy kis diétával az is lement volna. A régi nadrágok mind rámjöttek (igazából nem zavart az a pár kg).
most +1 kg-nál tartok(ez elsőnél +6 volt a 13.héten). Pedig mindent ugyan úgy csinálok.
De viszont elkezdtem a terhesgatyóimat hordani mert a normál gatyókat nem tudom begombolni. Kép
Már látni hogy babát várok Kép)

Hááát ennyit rólam Kép

pisimentes jó éjszakát mindenkinek
tigi
 
 


Még egy utolsó bejelentkezés mára!

Du. óta úgy fáj a bal oldali derekam, hogy alig bírok arra a lábamra ráállni. Apa mindjárt megmaszírozza, de tartok tőle, hogy nem fog segíteni.

Súllyak kapcs. az első babánál 54 kg-ról indultam és a szülés előtt 2 héttel álltam utoljára mérlegen, akkor voltam 73kg. Pedig azt hiszem nem zabáltam halálra magamat. Arra tippelek, hogy sok volt a víz, mert az utolsó hónapban a kezeim már nagyon zsibbadtak, alig éreztem őket. És most amikor az uh-n voltam megmértem magam: 51kg. Pedig nem is fogíózok meg semmi, mindent csinálok uúgy, mint az első terhesség előtt. Mégis egyre fogyok. Remélem most, hogy megint babám lesz meghízok kicsit ésa marad is rajtam vmi. Nincs vkinek vmi hízókúra tippje? Vacsira annyit ettem, hogy a férjem már nem akarta engedni, de még így is éhesnek éreztem magam, amikor felálltam az asztaltól.

Szisz!
Amikor az uh-kon mondogatták a baba méreteit, lehetett sejteni, hogy ilyen nagy lesz? Fel voltatok rá készülve? És hogy ment? Persze azt nagyon jól teszed, hogy ragaszkodsz a dokidhoz, ha egyszer bevált és megbízol benne, az szuper. Én is így vagyok az enyémmel.

Na itt van Apa és eltoloncol a gép elől...
Mindenkinek jó éjt:
MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Én sem tudok aludni, úgy éjjel 1 körül tudok lefeküdni, addig nagyon erős hányingerem van, mikor múlik már el???

Az első kislány mozgását a 16. héten, a másodikat a 15. héten éreztem először.

Mivel én +10 kilóval kezdtem a terhességet már a 6. héten látszott, most akkora hasam van, mint másnak félidősen.

Nicika! Nevek: Nadin és Dorián

Csirippiri: Nekünk az első kislánynak két nevet adtunk: Patrícia,Szandra
Mivel a Szandrát soha nem használtuk, így a másodiknak egy neve lett: Dorina

Még nem néztük át rendesen a neveket és nem tudjuk eldönteni, hogy fiút akarunk inkább, vagy legyen 3 lányunk. Persze nem mi döntjük el, biztosan nagyon fogunk örülni bárminek, csak minden rendben legyen.

Jöhet a papás topic, a férjem mindig kérdezi, hogy mit tudok állandóan olvasgatni és irogatni. Biztos neki is lenne véleménye a dolgokról, főleg, hogy nálunk mindig központi témák a gyerekek (a pocaklakó is).

Nicika! Hidd el, a Te párod is belejön majd a babatémába, próbáld meg kényeztetni őt, hogy lássa ő még mindig ugyanolyan fontos neked. Ilyenkor a férfiak jó része megijed, hogy márcsak a baba lesz a téma és ők elhanyagolódnak.

Gátmetszés: Az elsőnél még olyan tapasztalatlan voltam mindenben, hogy utána sem néztem, hogy lehet gátvédelemmel szülni, szerintem 10 éve még nem is nagyon foglalkoztak ezzel.
Most, 2 éve beterveztük a gátvédelmet, de olyan akadozva ment minden és olyan nagy volt a baba (4050g, 58cm, 38cm fejkerület), hogy muszály volt. Inkább egy egyenes vágás, mint össze-vissza repedés, ami később gyógyul.

Tünde(11+5)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Gátmetszés: elsővel rutin gátmetszés volt. A másodikkal meg fura volt, mert a szülés előtt kifejtette nekem egy szülésznő, hgoy koraszülötteknél mindig vágnak, hogy tuti jó gyorsan kint legyenek, és inkább nagyot stb. Ehhez képest Zsoma olyan tempóval száguldott ki, hogy a doki még jócskán kesztyűt húzott, mikor felsírt (2 ujjnyitól a felsírásig 35 perc telt el), így kimaradt a gátmetszés, egy öltésnyit repedtem. A zárómra persze ráírták, hogy gátvédelem. Ezen már csak nevetni tudtam.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok

A tábla nekem is tetszikKép

Súly témán felbuzdulva ráálltam.........a mérlegre...inkább nem kellett volnaKép
Kivagyok akadva!+2 kg.....eddig mindig csak dekákat híztam az elején, ill. a másodiknál fogytam 3 kg.Ez nem is lenne baj ha minden terhességet ugyanarról a súlyról indítom, de most 8-9 kg -val voltam több ,mint 8 évvel ezelőtt.
Szerintetek a meleg és a sok víz ivás lehet az oka?/sütire nem is merek gondolni/

Gát:Az elsőnél úgy voltam vele, mint Tünde /a druszámKép/, fogalmam nem volt az egészről, vágtak és utána nagyon szenvedtem hetekig.
Másodiknál pont azért választottam azt a szülésznőt akit, mert tudtam, hogy ezen a téren ügyes.De mivel nekem is villámsebességgel született , azt mondták muszáj vágni mert szétszakít.Szuper lett a vágás, mert már másnap semmit nem éreztem és gondom sem volt vele./doki ua./
2 ilyen tapasztalás után már mindegy mi történik csak kint legyen a baba.

Vigyázzatok a melegben!

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Gátmetszés: számomra felüdülés volt. És a metszés ellenére cikk-cakkban repedtem, pedig nem volt nagy a lányom (3150g, feje normál). Nem zárkózom el tőle a másodiknál sem.

Nicika:
Én a 16. héten éreztem az első mozgást.

Fiú-lány: mi most is lányt szeretnénk, de fiút érzünk mindketten. Sőt mindketten fiút álmodtunk már egy párszor éjszakánként. Majd kiderül :-)

Dupla keresztnév: mi nem vállaljuk be, bár nálunk úgy néz ki a vezetéknév lesz dupla, ha a BM-től nem kapunk engedélyt majd az összevonásra. De ez csak szülés után fog kiderülni, mert csak élő személyre lehet névmódosítási kérelmet benyújtani.

Én most a 11. héten -4 kilónál tartok. De ez azt jelenti, hogy már 1 kilót híztam :-))))
A lányommal összesen 12 kilót híztam, igaz vele is 4 kiló fogyással indultam, szóval ha onnan számoljuk, akkor 16 kiló. De szülés másnapján már csak 2 kiló volt rajtam.

Titati
titati
 
 


Dupla keresztnév nálunk szóba sem jöhet, hisz a vezetéknév Tersztenyák. De hogy az egyszem neve mi lesz, az passz Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


HÚÚÚ!

Annyit írtok 1 nap alatt is, hogy alig győzöm elolvasniKép Mindig lelkiismeretfurdalásom van, ha leülök a gép elé, hogy nem a gyerekeimmel játszom, vagy főzök vagy nem dolgozom. (Én itthon dolgozgatok).

Nicika! A számegyenesek és a táblázat szuper!
Az én név szavazatom:
1: Hanna
2: Dorothea

Fiú: Dominik (nekem is az tetszik, de a családomnak nem nagyon)

Mi még senkinek sem mondtuk, csak a gyerekeknek.
A szülök az első kettőnél sem repestek túlságosan, úgyhogy még várom a doki vizsgálatát.

Nem tudom hány hetesen menjek a dokihoz???
A férjem szerint még tök fölösleges, ráérek (mensi első napja óta: 6 hét+ 3 nap).

Én egyébként elég ramatyul érzem magam: émelygek, fáradt vagyok, egész nap legszívesebben feküdnék.
A nagyokkal semmi bajom sem volt, lehet, hogy ez már a kor.
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Húúú ez aztán az éjszakai élet! Kép

MSE
Igen sejtettük, hogy nagy lesz. kb 32 hetesen voltunk a Praxisban 4D uh-on és a pasi már akkor mondta, ha kihúzom a kiírt időpontig akkor 4 kg felletti babával számoljak. Én meg ráadásul nemhogy kihúztam a kiírt időpontig, de még túl is hordtam majdnem 2 héttel. A szülés előtti napon is voltam flowmetrián és ott is mondták, hogy nagy lesz.
Egyébként nekem mindkét szülés indított volt, mindkét gyereket túlhordtam. De a második az gyorsabban ment. Lehet, hogy mert bejáratott úton jött, de lehet, hogy a gravitáció húzta le Kép az első szülés reggel 8-tól fél 3-ig tartott, a dagika meg 8-tól fél 12-ig. Kép
A másodiknál a vágás mindössze 2 cm-es volt. Ha kisebb lett volna a baba lehet, hogy még azt is megúsztam volna.

Hízás: Mindkét gyerekkel 20 kg-ot híztam. Remélem most nem lesz ennyi. Eleve mindkét szülés után maradt rajtam pár kg. Most még nem híztam semmit, pedig ilyenkor az előzőeknél már volt hogy +5-nél jártam. Szülés után lement rólam 5 kg, szoptatás alatt megint 5. Maradt a + 10, azzal meg a szoptatás befejezése után küzdöttem, de még így is maradt plussz.

Nicika
Lehet, hogy hamarabb fogod érezni. Ez mindenkinél más, ez csak az én esetem.

Cory
Hát tényleg nem semmi az a 35 perc. Nekem amikor beindították akkor volt 2 ujjnyi és ehhez képes még így is örültem, hogy cirka 3 és fél óra alatt megvolt. Mondjuk a végén nálunk is úgy felgyorsultak az események, hogy úgy szaladtak a dokiért. Kép

Na már megint kisregény lett.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Lányok!
Lehet a profilba több képet betenni?
Nekem azt írja, hogy ha másikat szertnék az előző képet felülírja.
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Szisz: Zsomával nekem is indított volt a szülés, és 3,5 óra alatt jutottam el 1 ujjnyiról 2 ujjnyira, csak utána gyorsultak be az események. De ő koraszülött, így egészen más a helyzet. De Balu is kvázi gyorsan született (5 óra az első fájástól).
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Rita: nem lehet, csak egyet.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory
Nekem az volt a mázlim, hogy a 2 ujjnyira úgy jutottam el, hogy 1 db normális fájásom sem volt. Tudom furán hangzik, ezért is lepődtem meg 1 nappal a szülés előtt, amikor a doki mondta, hogy hát ez bizony bő 2 ujjnyi. Mondjuk nekem jóslófájásaim sem voltak a tehesség alatt.

Én is gondoltam hogy rakok fel képet a profilomba, de olyan nagy hogy nem is látszik. Sajna nemtom hogy kell lekicsinyíteni. Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szisztok!
már szinte mindenkinek van gyereke? Nekem az elsők lesznek bár én 23 éves vagyok!Nem tudja valaki hogy hol lehet venni a biztonsági ővre valami kütyüt ami fékezéskor megvédi a pocaklakókat!a BRENDONBA voltam és ott olyan van mamit az ülésre kell tenni és a két láb közé lehúzni az övet! ÉS 10 000 FT!!!!! EZT ELÉG HÜLYÉN ÍRTAM LE REMÉLEM ÉRTHETÕ.Állítólag van olyan ami megvastagítja az övet!
tunka
 
 


Tunka: nekem az van, amit te is írtál, én 2 éve 12-ért vettem, bár akkor még nem volt autónk.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tunka
Én is olyanról hallottam eddig ami lehúzza a láb közé az övet, de attól még lehet másfajta is. Kép
Na most ez aztán segítség volt a javából Kép

Miután a múltkori linket nem lehetett megnyitni a leggyakrabban adott újszülött nevekről, most íme itt egy másik, remélem ez már jó lesz:

http://www.nyilvantarto.hu/html/statisztikai_adatok_lakossagi_hu_1100079323%2C29 308%2C.html

Nekem sikerült megnyitni.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szonibaba! az orvos nekem is azt mondta hogy a várandós mamák nem a kajától hanem a sok gyümölcstől és folyabéktól híznak, úgyhogy a 20. héttől én se egyem mértéktelenül!pedig akkor lesz szőlő ami a kedvencem és a pároméknál rengetek van! ráadásul az tele van cukorral!

Ti hányadik héten mentek 4D UH-ra?
tunka
 
 


Én a 32. héten szeretnék menni, de addig még nagyon sok idő van...

Én nem is kívánom most a gyümölcsöt, pedig mindenki azzal tömne, inkább a salátákat és a kovászos ubit enném mindig.
csirippiri
 
 


Végre sikerült feltennem a profilomba a két rosszcsontról képet. Kép

Én kétszer voltam 4D-n Kristóffal, Zotyánál még nem volt ilyen. Ha nagy lesz bizti reklamálni fog, hogy róla miért nincs ilyen felvétel.
Naszóval 2-szer voltam először a 23. héten másodszor a 32. héten. Amikor első alkalommal voltam akkor mondta a pasi, hogy akkor érdemesebb menni amikor már egy kicsit elkezdenek husosodni. (Már aki csak a mozizás miatt akar menni) De szerinte a legjobb képeket a 30. hét után lehet csinálni. Én attól függetlenül ismét így tervezem a két alkalmat.

Na jó most már lépek, le kell vágnom a nagyobbiknak a haját, a kicsit már tegnap megkopasztottam. Kép Hétvégén megyünk Balcsira nem árt ha rövid a hajuk.

És ma este megyek dokihoz!!! Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szisz!

Gyönyörűek a gyerkőceid!!! Gratulálok hozzájuk!
csirippiri
 
 


Tunka!

Övterelő kölcsönözhető a Minimanónál 6ezer ft letéti díjért! És visszavitelkor a teljes összeg levásárolható! Szerintem keresd fel őket!
http://www.minimano.hu/index.php?main=main&page=bolt&subpage=kirakat&rovatid=760 &start=0

Titati
titati
 
 


Hízás/vizesedés....
Vigyázni kell a sóbevitelre, mert a só megköti a vizet, és ettől is jócskán gyarapodhat a súlyunk, mégha konkrét vizesedés jele nem is látszik.

Titati
titati
 
 


Látom már sok tapasztalt anyuka van köztetek. Ma vagyok 5 hét +5napos. Az emelygésem egyre rossszabb, de viszont az éjszaki és a nappali pisilés mérséklődött.Eddig Én is csak 1 kg-ot híztam, de a hasam eléggé puffadt, olyan mintha nagyon jól laktam volna. Kicsit fáj is, még mindig olyan mintha meg akarna jönni.
Nevek:
Valahogy mindenki azt mondja lányom lesz.
- Klaudia
- Réka
Páromnak tetszik a VANESSZA is.
Ha fiú lesz? A Dominik és a Brandon nekem is tetszik.
A keresztgyerekeim nevei is tetszenek (3,5 és 6 évesek)Niki és Norbi

Nicika!
Szeretnék Én is bekerülni a táblázatba. Már ultrahangos fotóm is van! Este azt is küldöm és az adatainkat is.
Köszi

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Mi még az első babát várjuk, ezért nagyon klassz olvasni a tapasztalatokat.
Hétfőn voltam a második UH-n, 9 hetes és 1 naposak vagyunk. A baba 2,1 cm, nagyon édesen ficánkolt, és már látszanak a kicsi kis lábai és kezei. Én annyira boldog vagyok, hogy elsírtam magam... Olyan hihetetlen ez az egész.

Szerencsére az émelygős korszakon túl vagyok, azt hiszem. Bár nagyon nehezen találom meg, hogy mikor mit és mennyit kellene enni. Bár jelentős túlsúllyal kezdek neki (gyerekkorom óta dagadt vagyok), nagyon félek a további elhízástól. Beszéljek erről a dokival?

Milyen edzésre lehet ilyenkor járni? Érdemes egyáltalán, vagy próbáljak a kalóriákon "spórolni"?

Mit gondoltok?

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Ami a 4D-s UH-ot illeti én is kétszer szeretnék menni. Először 19 hetesen (ez rosszabb minőségű Uh és 8000Ft és itt van Sopronban a kórházban), aztán pedig 30 hetes koromat követően Győrbe, ami egy nagyon jó minőségű 3-4D-s UH és szerintem olyan 15000Ft lehet!

KépKép
nicika
 
 


Lingelera! Persze szivesen beteszlek! Már jó sokan leszünk! Kép

KépKép
nicika
 
 


Most kaptam egy egész jó webcímet. Itt le van írva a GYES, GYED, stb. Most böngészem, remélem segít majd átlátni a dolgokat.
www.magyarorszag.hu
Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Szerintetek hülyeség elmenni a 12.hét körül mert a 4D-n jól látszódik minden testrész nállam meg hogy két baba lesz lehet hogy azon jobban meg lehet őket nézni.
tunka
 
 



KépKép
nicika
 
 


Nagyon tetszik a tábla. Én a bekerüléssel szeretném kivárni a 12. hetet. Egy kicsit babonás vagyok.
Ezért a névválasztáshoz sem tudok még hozzászólni.

Üdvözlet az újaknak és mindenkinek kitartást a nagy melegre.

Ti hallottatok már a jógaszülésről?
platipus
 
 


Nicika!
jó a tábla csak egy kérdésem lenne azt irtad hogy márc.3-ra várható a szülés.én már nem számolgatok mert nincs türelmem de nem február elejénre tehető?
tunka
 
 


Tunka!
Minimanót sikerült elérned az öv-vezető kapcsán?
titati
 
 


Gondoltam bekukkantok Kép
Tunka
Ha 8 hetes tényleg akkor jó az a március. Én ma vagyok 10+5 és február közepe vége a dátumom. De ez ma kiderül.
Lehet hogy neked érdemes lenne még a 12. héten elmenni 4D-re akkor még egyszerre látnátok a kettőt

http://www.babanet.hu/ultrahang.php

ezen az oldalon megnézheted mi látszik a 12. héten ikreknél (meg nemcsak ikreknél)

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Titati!
még nem hívtam fel őket!de köszönöm a tippet!ha csak ez a z egy fajta van akkor ilyet fogok beszerezni!van ismerős aki nemrég szült megpróbálom elkérni tőle.

Szisz2!
te láttad azokat a képeket?nem ismerek fel rajta semmit.az én uh képemen látszanak a fejecskék a kezek és lábak helyén akkor kis gömb volt! hogy lehet föltenni az uh képet ?
tunka
 
 


Láttam, a képeket, élőben biztos más, azt a képet nézd amin jól látszik a két baba egymás mellett, szerintem az tök jó. Arra a képre gondolok ahol ki kell választani, hogy ikreket akarsz nézegetni.

Egyébként a melléklet feltöltésnél lehet ide képet felrakni.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Tunka! Én is azért írtalak márciusra (mármint szülésileg), mert ha tényleg 8 hetes vagy, akkor márciusban fogsz szülni! De ha bármi változik és az orvos biztosabbat mond akkor javítjuk! Oké?

KépKép
nicika
 
 


Tünde! A képeket már betettem a táblába! Holnap frissítem!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Látom, szorgalmasak voltatok....
Nekem tegnap délután gyagya volt a rendszer....a tartalomjegyzékből eltüntek a címek... csak a régiek jöttek elő (2004 tavaszi babákig)...

Délelőtt doktornál jártam... UH+szívhanghallgatás... bébike jól viselte a beavatkozást...
Szövettanon érdeklődtem, megnyugtattak, hogy bolyhocskák szövettani képe tökéletes...
Hétvégére már genetikai eredmények is lesznek... neven majd akkor kezdünk el gondolkozni...KépKépKép
Biztosra fogunk akkor már menni...


Apás szülés, apa a vizsgálatokon
Nálunk egyértelmű, apa mindenhol ott van... A nehézségeknél velem volt... most a jó dolgokat is együtt csináljuk végig... Igazság szerint, apósom, anyósom is ott lenne szívük szerint mindenhol... Nélkülük az elmúlt 5 évet nem tudtam volna végigcsinálni...

Nicika
Táblázathoz kiegészítés: 5 éve készülünk... 1999.12.05-én 14 hetesen abortusz, utána 2 évig kemoterápia... 3 év várakozás... gyógyszeres besegítés... 1/2 év alatt sikerült a teherbeesés...
lettymama
 
 


Letty! Eddig nem nagyon mertem kérdezni tőled így mélyebben, mert talán nem tartozik rám, de amiket leírtál azok nagyon durván hangzanak! Mért kellett 14 hetesen elvenni a babádat? Miért kellett a kemoterápia és a 3 év szünet? Ha túl bizalmasakat kérdeznék akkor bocsi és nem is muszály válaszolnod...

KépKép
nicika
 
 


Nicika
Abortusz muszáj volt... nem alakult ki normálisan a lepény...
Kemoterápia: choriocarcinoma miatt....

semmi gond, most már tudok róla beszélni... az első év volt nagyon nehéz....
lettymama
 
 


Nem tudom eldönteni, hogy hívjam-e fel már a dokimat(6+3)?? Ti mikor mentetek el először az orvosotokhoz?
Bocs, h. már megint ezzel jövök.
Eddig úgy gondoltam, h. bőven elég elmennem a 8. 9. héten, lévén, h. 3 baba és nincs panaszom, de ma elkezdtem parázni, mi van, ha méhen kívüli terhesség vagy nem lehet-e bármi más baj.
Valószínűleg csak paranoiás vagyok ma, de légyszi írjátok meg Ti a mensi első napjához képest mikor menntetek dokihoz.
Köszi: Rita\popjpeg{245379,}

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Ritaa: én ma vagyok 6+6 és még vagy 3 hét, hogy dokihoz menjek Kép Nem szeretem elkapkodni a dolgot Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nicika!
Felraktam a képet a profilomba a pocaklakómról. A többi adat:
-Lingelera
-Budapest XXIII ker., 28 év
-Elsőre / rögtön, ahogy 8 év után abbahagytam a fogamzásgátló gyógyszert
-U.M 2005.06.19.
-Kórház???, Doki: Dr. Bottyán Ferenc
-ma: 5 hét + 5 nap
-Első baba

Tök jó a táblázat!!!!
Mégegyszer köszönöm!

Erika

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok kismamik!

Hogy birtátok a mai meleget?
Állítólag holnap melegebb lesz Kép

Ritaa
Miből bond. hogy baj lenne?
Némi okoskodás: nem lehet, hogy csak látni szeretnéd, és egy orvostól hallani, "minden rendben gratulálok"
Szerintem ha baj lenne akkor azt tudnád a 2 gyerkőc után
menj el ha az megnyugtat Kép
6 hetesen már nagyon sokan voltunk Uh-n, én minden Uh után nyugodtabb vagyok azt a "minden rendben" mondatot nagyon szeretem hallani Kép

Holnapra jó sok árnyékot és "hideget"
tigi
 
 


<font color="0077aa">Rita,
én sem tudtam sokáig eldönteni, hogy mikor menjek, ráadásul a 4. hét végén elmentem és jól rámijesztettek egy korai UH-val, hogy szabálytalan a petezsák. Kedden voltam 6+4 és egy másik dokihoz mentem, szintén UH és nem csak a 4,5 cm-es petezsák látszott már, hanem dobogott már a kis szíve is! Láttam is, hallottam is. Így hatalmas kő esett le a szívemről, illetve a sziveimről. Kép Mostantól kezdve nem korai már, hogy elmenj! 8. hétnél tovább ne várj, már csak a kötelező vizsgálatok miatt sem.

Lola</font>
lolita
 
 


Ritaa!

Szerintem sem csinálsz bajt azzal, ha felkeresed az orvosodat. Már csak a magad megnyugtatása végett!!!
De, biztos nincs baj!:-)))

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!
Látom beindult az éjszakai élet, mi is ketten vagyunk most itthon Kristóffal (aki már alszik), nagyfiam mamánál, apa meg dolgozóban.
Voltam ma este dokinál. Tök jó volt ismét látni a babát. Már olyan nagy, legalább is a múltkorihoz képest. Megmérte: az ülőmagasság 36 mm. Uh szerint 10+2 vagyok ma, szülés várható időpontja február 20. Kép Megkaptam a beutalókat is. Kép
és itt a picurka:
Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?