Új privát üzeneted érkezett!

Ági!

Én most néztem meg képeket tők szupik és tők jó hogy már téged is láttalak.Igy legalább magam elé tudlak képzelni mikor irok neked.
Édi a kis csaj nagyon!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Ági, látom, te sem írtad fel a mailcímedet Kép panu@visualley.com, várom Kép Bogit hogy tartottad távol a nyáron a homokozótól? Liza ment bele ezerrel, nem homokozott úgy, mint a többiek, de élvezte nagyon a homok tapintását. homokozó készlet van, és még biztosan lesz is. nálunk a játszón szoktunk kint hagyni, és akármelyik gyermek játszhat vele, így van ott több is és ha elfelejtünk vinni, akkor nem kell kérni, vagy magyarázni a gyerkőcnek. ez egy kicsi, körülkerített játszó, jórészt 3 év alatti gyerekekkel járnak ide a szülők, nagyobbak ritkán vannak.

panu

és sajnos, olvastam a hírt,meg hallottam is. nem is találok rá szavakat.
panu
 
 


bocsi, apa szerint nem biztos, hogy működik a mailem, ezért inkább admin@visualley.com
panu
 
 

 
 

Sziasztok!

Ági,
megkaptam a nagyon klassz képeket!Kép nagyon tetszenek.
na majd én is összehozok egy frissítettetKép

Enyém lányka napja a rajzolás jegyében telt, voltunk lent egy csöppet, de az orkán majd le vitte a fejünket így csak körbeszaladtuk a házatKép
Szóval ma kipróbáltuk rajzolásraKép a filcet és a szines ceruzákat, na a lány el volt varázsolva tőleKép

én nem csaszi, spontán szültemKép hogy állunk?

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Panu,
ment.

Bogi nagyon sokáig a szájába vett mindent amit csak ért. Többek között a homokot is szerette volna betömni. Meg egy kicsit szerintem félt is tőle, mert ha esetleg beleült, és megfogta olyan fura képet vágott, de azért tömte volna.Felénk nincs elkerített homokozó, viszont kutya, macska bőven akad. Igazából próbáltuk kerülni a homokozós játszót......
kamagi
 
 


Krisz,
eddig hárman, ha jól számolom.

Az első művet tessék ám elrakni az utókor számára.
Nálunk ma nem fújt már annyira a szél mint tegnap, de szerintem hideg volt. Remélem nem fázott meg Bogi, nem adtam vissza már az overált.
Képzeljétek tegnap Bogi négy az-az négy óra hosszát durmolt napközben. Azt hiszem kicsit ki volt a csaj, az utóbbi napok sétáitól. Ma csak másfelet...........
kamagi
 
 


Sziasztok!

Itt van a nap fényképes dokumentációja Kép, végre friss képek Szabolcsról Kép.

Délutáni alvás a szivacson, mert a nagy felfordulás miatt az ágyban nem volt hajlandó...
Kép

Andrissal, aki nagyon kamasz, alig lehetett felállítani a chat-oldalak elől - nekik nincs otthon netjük, de a reakciókat látva, nem is lesz...
Kép

Kép

Kép

Nagyapóval és Orsival Kép
Kép

Jól sikerült minden, bár a répás muffint elb...tam, de a gombás nyami lett, jókat beszélgettünk, anyósomat elvittük a kedvenc arab csemegés-fűszeresünkhöz a Teréz (?) körútra, játszottunk, klassz volt Kép.

A nap legérdekesebb pillanata az volt, amikor Szabolcs letigrisbukfencezett a kanapéról... Ez így történt: a szoba elég nagy részét foglalja el egy nagy, bár nem nagyon vastag szivacs, ami hempergőként szolgált, amíg kicsi volt a gyerek, de azóta is imádjuk, jókat lehet rajta bukfencezni, birkózni, együtt aludni, meg hasonlók. Ez a kanapéhoz ér, és úgy a kanapé feléig tart. Gyerekem áll a kanapén, majd letérdel, de valamiért mindenáron fejjel előre indul lefelé. Amin azért nem aggódom, mert az utolsó pillanatban eddig mindig megfordult, és a klasszikus lerakom-a-lábam-módszerrel fejezte a produkciót. Most viszont ezt már nem sikerült összehozni, a feje lehúzta, szépen koppant, még a szivacs ellenére is, majd szabályosan gurult szépen tovább. A slusszpoén, hogy egy szó nélkül felpattant, vigyorgott, és ment tovább játszani, mintha mi sem történt volna... Ilyen egy rutinos bukfencező Kép.

Ági! Én is megnéztelek Benneteket, szuper a képek, nagyon szép Bogid van!
Fulescsacsi
 


Kriszti,
Erdészapuka mailje nem semmi.
Kíváncsi lennék, hány családnak okoztak azonnali "infarktust" a trehányságukkal.
Jó lenne, ha a hibát elkövető felettese is értesülne a dologról.....
kamagi
 
 


Eszter,
kár, hogy Szabolcsod fiatalabb Bogimnál, mert különben előjegyeznénk magunkat nála. Látszik, hogy nagyon élvezte a társaságot.
"Jó" lehetett a lebukfencezés, bár gondolom benned megállt az ütő.....
Én a múlt héten a túró rudis maffint sütöttem meg, de összeesett az egész, szerintem a receptben volt a hiba, mert csak 7,5 dkg lisztet írt hozzá. Igaz sütöttem már piskótát liszt nélkül is.......
kamagi
 
 


Sziasztok,
egy ideje nem jöttem,mert elaludtam Eszti mellett(ruhástul).Kiüt a meló,mi lesz ha újból főállásban leszek??Na,szerencsére az még messze van.
Kriszti,
szorítunk ezerrel az oltás miatt (a drusza+anyukája),ne izgulj,nem lesz gáz.Én adtam neki előtte Nurofent,de neked is biztos van valamilyen homeos varázsszered.
Panu,megfőztem a brokkolis tésztád,ááállat lett!
Hohó,lehet,hogy téged az éteren keresztül is hallunk?Nagy titok?
Zsuzsi,
adj energiát a takarításhoz!Sokat.Neked mi van benne egy mindent átfogó takarításban,2 gyerkőc mellett??Gratula!!
Fülescsacsi,
nem semmi a Szabolcs!!!Nagyon szép kisfiú!
Ja,én is császárral szültem.Azt hiszem,tragédia lett volna,ha még várnak vele egy fél órácskát is akár....Brrrr..Rossz belegondolni.
Krisz,
még régebben írtad,hogy Ti sem vágtok bele a lakáshitelbe.Engem nagyon elkeserít ez az egész.Ti albérletben laktok?
Kamagi,
végigcsodáltam az összes képet,eszméletlen,hogy mennyit változnak ezek a kis emberkék,sose gondoltam volna,hogy ennyi örömet kapunk tőlük!Én még ma is elbőgöm magam néha ,amikor nézem,ahogy alszik.
Zsófi,
neked a Máté bölcsis??Milyen lett az AFP?Irigyellek a gyümölcsevésért,az Eszter csak a banánt meg az almát hajlandó megenni.

Tegnap közölte velem:BOLIKA,HAGGYÁ' BÉKIN!!
Dobtam egy hátast.Még ott tojáshéj a popón,de már ráncbaszedi az egész családot!
Na,jó éjt!
Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Jó reggelt!

Most láttam a tévében azt manust aki megerőszakolta a két és féléves kislányt hát én a rendőrők helyében ott a helyszínen agyon vertem volna.De még azt is eltudnám képzelni neki ,hogy egy 200kg pasi őt erőszakolja meg.Hogy lehet valaki ilyen aljas szemét láda de mondjuk a lakhatási körülményeik is elég durvák.Anyuka meg közli félt a felelőségre vonástól azért nem vitte aznap a kórházba a kislányt na hát őt is kellő képen tudnám büntetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Ági,
el a kezeket Szabolcstól!Kép
Igaz gyönyörűséges BogidKép, de már Dorkának lefoglaltuk, ugye FCS?

Fcs,
igen végre új képek a pasirólKép
annyira édes, olyan nagyfiú már. Pont azt figyeltem én is Dorkán, hogy elmúlt a babasága teljesen és Ő is kisgyerekes márKép

Bori,
hát van saját kérónk 2 szobás panel, a semminél jobb, de ha lépnénk muszáj lenne hitelt felvenni. sajnosKép
igazság szerint én imádok itt lakni, ha lenne még egy fél szobánk nem mennék sehovaKépKép

na macerál a csajom...

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Tényleg durva, hogy ez a hiba nem is egyszeri dolog... De remélem, lesz folytatása az ügynek...

Bori! De jó, hogy jössz! Köszi a dicséretet! Jó nagy dumás a másik druszám Kép. Én is el-elpityeredem Szabolcson néha, ahogy alszik, vagy elmélyülten játszik, vagy valami új dolgot csinál... Néha még most is alig hsizem el, hogy ő itt van velünk...

Ági! Ó, manapság már nem gond, ha a nő az idősebb Kép, de majd a gyerekek eldöntik Kép.

Zsuzsi! Ne is mondd, tegnap mesélték anyósék, mi történt, a faszinak előbb levágnám a fárkát, aztán betenném egy cellába valami 200 kilós állattal... Az agyonverés túl enyhe büntetés lenne. De remélem, az anyja is kap valamit... A másik kiborító hír az ittas vezető volt, aki halálra gázolta egy kisgyerek anyukáját, aki a gyereket is éppenhogy rántotta félre...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Hétvégén szgépünk kifingott(szerencsére apánál Kép ), úgyhogy az archívban is kellett kotorásszak, hogy képbe legyek. Kép
Lányok! Cipő Csepelen, a Szt Imre térnél, elég jó választék volt. Csüt-péntek magasságában megint megyek, szandit venni. Apával amúgy jól összekaptunk, mert én örömmel mutatom az új szerzeményeket, ő meg leb@sz, hogy mért nem vettem nagyobbat. (20-ast vettem, őszre biztos nem lesz már jó rá, de most ez kényelmes neki) Én kiakadtam, mosolyszünet a hétvégére...
Jaj, ha megjött apa melóból, megyek reumatológiára, mert szombaton megint bekattant a derekam. Valami lumbágó, vagy mi a szar... Majd kiderül. Olyan vagyok, mint az öreg nénikék, akiknek hajlott a hátuk. "isteni". Bár volt már rosszabb is, most vasárnap végig tudtam takarítani a lakást.
Na megyek, megjött apa.

Ja! ÁGI, FCS! Gyerkőcök zabálnivalók!!!!!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Szasztok, Csajok.
Tegnap egész nap vártam, h legyen valami íráska, erre éjjel írtok Kép! Alig győztem visszaolvasni.

Megvolt oltás, Picikém ordított, de hamar megbékélt. Kifele hüppögött, de olyan édesen integetett Kép. Drnéni bocsánatot kért Tőle, amiért megszúrta...
77 cm és 9700 g a Csajszi.
Kapott kúpot, most alszik 2 órája, lassan ébredezik.
Ma elment Apánk Veszprémbe tréningre, holnap jön haza este, addig elcsaltam Mamát, hogy ne legyünk egyedül.
Megjött Anyucim szövetminta-eredménye, azt mondta a nődokinál a nő, h nincs ok aggodalomra.
Hú, ez nagyon jó Kép.

Andi,
sértődés: nálunk is előfordul Kép.
Derekadra jobbulást!

Bori,
köszi a szorítást Kép! A benga 7-8 nap pont Húsvétra esik Kép. Azért remélem, kikerül bennünket.

Ági,
azt hiszem, elkezdődött valami folyamat erről a Ferritin-dologról, valaki nagyon megkavarta a ....-t. És tudod, akkor bűzlik is Kép.
Bogid nagyon szép, szuperek a képek!
Örülök, hogy tudok arcot képzelni a megszólításodhoz Kép!

Eszter,
Szabolcsod igazán helyes koma. Nagypapi meg olyan aranyos Kép!
Bukfenc: nem semmi, ügyes, h nem csinált ügyet belőle Kép.

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


SASTOK!

Eddig nem jött be a társalgó. gondolom nálatok se... Kép
Viszont beütött a krach! Derekammal vmi gáz van, ma voltam rtg-en, holnap vissza reumára. (III-IV. csigolyatest peremsarkán jelzett osteophyta van. -ez vajon mit jelent???)
Bogának meg reggel óta hasmenés, láz. Gyerekorvos, aszondja az oltástól... Lehidalok! Már 2 hete volt!!!!! Azt mondták 7-8 napra rá jön! Hát én nem tudom, de nagyon gáz. Reggel még megevett a csajszi 170 gr tejpépet, de utána 2x kellett átöltözetni Kép, már a vizet se fogadta el a végén. Ebéd meg 2 szelet párizsi, előtte-utána brü-hü-hü. Kép . Diéta, bla-bla-bla. Ja meg Smecta por a hasmenésre, meg Cataphlam 3x10 csepp... Marhajó. Eszetanyu! Homeos cuccokat a környékünkön nem árulnak. szar helyen lakok. Kép Pedig inkább adnék valami lájtosabbat a babónak, ha már feltétleül kell! Szegénykém már 1/4 1 óta alszik. Én meg itt dekkolok, a mosogató meg tele. basszus. tele van a t..köm mindennel.

BOCS!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok, látom, nálatok sem jött be eddig az oldal. igazán kirakhatnák a főoldalra, hogy bocsi, karbantartás, vagy vmi ilyesmi Kép

Ági, elküldenéd mégegyszer a képeket, mert apa egy lendülettel letörölte egy csomó spam-mel együtt Kép viszont cserébe megcsinálta a fiókomat, így küldheted a panu@visualley.com -ra. köszi

Fcs, legényke nagyon aranyos, és láthatóan jól érezte magát Kép

Andi, sajnálom, hogy minden összejött. azt én is furcsának találom, hogy 2 hét múlva jön az oltás hatása. mindenesetre a folyadékot erőltessed Boginak, ha lehet, mert ez veszélyes.
megnéztem a szótárban, az osteophyta csontfelrakodást jelent, ez talán valami meszedés lehet Kép

rajtam is kiütött a szénanátha, már nagyon utálom. megyek ma este a dokihoz, remélem, ad vmi jó gyógyszert, amitől rendbejövök. viszont a gyerekem jól van, egésznap kint lófrálna az utcán, meg a játszón. győztük ebédkor beterelni a lakásba az apjával Kép

panu
panu
 
 


Andi,
szegénykéim, jobbulást Nektek!

Kép

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Andi,
sokszor érzem én is magam ilyen rohadtul!!Ilyenkor minden rosszul jön ki,ma is alig vártam ,hogy hazaérjek,erre tíz perc alatt megettük egymást,dühömben tüntetek most itt a gépnél.Szóval ma biztos valami dilifront van,sebaj,holnapra elmúlik!Ja,akartam még neked írni,ha sehol nem találod Halász Judit Micimackóját,próbáld meg itt(www.lyravac.hu),én régen itt dolgoztam,és a lányok a föld alól is előkerítenek mindent,nagyon lelkiismeretesek.

Kriszti,
én is,én is szeretnék ilyen figurákat,hogy csinálod?????


Itt Vácon nagyon hideg van,felétek is?

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,
nappal csudajó idő volt ma, most hideg van (Opjuk most ért haza, szerinte) Szegeden.

Ezek a figurákat letöltöm és felteszem ide.
A www.yatoula.com/gif/pages/aliment.html honlapról. Van mindenféle klassz kép Kép.
Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Andi,
remélem jobban vagytok márKép
olyan szép idő van hátha jó kedvre derítKép főleg ha a lánykád is meggyógyultKép

Gondolom mindenki kint rohangál a játszinKép
Dorka is hatalmasat sétált a nagymamival, amíg én csavarogtam kicsit.
Hú és megvettem Dorkának az első babát, olyan kíváncsi vagyok mit fog hozzá szólniKépKép

Ma olyan édes volt, szóltam be neki, hogy: gyere reggelizni erre jejjeli-jejjeli felkiáltással rohant kifelé, ezt most mondta először és pont olyan hansúllyal ahogy én, annyit nevettemKépKépKép
Most már nagyon sokat beszél úgy élvezemKép

Kép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Andi! Remélem, jobban vagytok! Jelentkezz! Mi is elmentünk a csepeli cipőboltba, beszereztünk két pár csukát Kép. Én teljesen azt hittem tavaly ősszel, hogy kiárusítás van, mert bezár a bolt... Szóval köszi a tippet!

Krisz! Szabolcs továbbra sem beszél... Remélem, ha többet járunk emberek közé, akkor beindul majd...
Fulescsacsi
 


sziasztok,
na mi van csajok, halódik a topik. mindenki sétál?

Krisz, csudahelyes ez a lányka Kép baba nálunk megy. nem különösebben imádja, olyan neki, mint a maci, vagy vmelyik másik állatfigura. viszont mostanában imádja az apró játékokat. a kedvenc egy faragott béka (hajdan rugón lógott, vásárokon most is látni ilyent), egy brio vonat, egy gömb alakú teknős-tűzoltó, ezek mind a markába férnek. és persze a könyvek. vettem most megint 2-t (mert magamnak nem kaptam, amit akartam, de a pénzt azért elköltöttem Kép), az alexandra kiadótól SZAVAK és ÁLLATOK címűek, egyfajta tanuló-fejlesztő könyv 18-24 hós babáknak. most ezek futnak, meg az aktuális kedvenc versek, dalok. és már herótom van lassan Halász Jutkától, már mást nem is hallgathatok.

viszont, van-e ötletetek arra, hogy leszoktassam az ujszopásról a csajszit? mert kezd már csúnya lenni az ujja a sok szopitól, a körme pedig mindig lemezesen törik. van egy kispárnája, ami szent és sérthetetlen, alig lehet kimosni, ezzel alszik és vigasztalódik, de nem lehet csakúgy elkobozni, mert akkor óriási hiszti van, nos ezzel a párnával mindig szopik és markolja a csücskét. szóval tanácstalan vagyok.

panu
panu
 
 


Csajok,
tessék összekapni magatokat. Azért mert jó az idő, este tessék egy kicsit leülni beszélgetni velünk Kép.

panu,
azok nagyon jó könyvek, a műltkor én is néztem őket.
Melyik ujját szopja?
Eszter a bal kéz gyűrűs-és középső ujját 1szerre Kép.
Leszokás? Hmm, nem tudom. Mi szoktuk Neki mondani, hogy ne dudukáljon, hogy néz az ki? Akkor kiveszi a szájából, de 1 perc múlva ott van megint. Ötletem sajna nincs, de jöhet, én is várom!
Nekünk Ágikutyánk van, azzal vígasztalódik. Ma fürdeni is akarta vinni, mire Gergő mondta, hogy Ágikutya nem szeret fürdeni és milyen nehéz Őt megtörölni Kép. Aztán annyiban maradt.
Ki kéne mosni, mert büdös, mint a veszedelem, de állítólag azután elveszítik ezek a tárgyak a "varázserejüket".
Miután +született Eszter, én is elhoztam Mamimtól Macikámat Kép.
Ágikutya unokahugimtól van, akit Áginak hívnak. Nemrég kapott 1 harisnyát is tőle, azon meg tök olyan a kutya, mint Ágikutya.

Andi,
remélem, jobban vagytok már!

Én is vettem tegnap egy Ciciban tavaszi cipőt. Nagyon édi, van 1 piros focilabda az elejés és drapp színű. 7500-ról volt leértékelve ötezerre Kép.

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Helló,
most értünk haza a városból,egy élmény volt.Bementünk az adócsomagért az APEH-ba,felmásztunk a harmadik emeletre(ja,előtte nagy lépcsőn babakocsit felcipel-akadálymentesítés?)fél órát rohangáltunk az Eszterrel.Szegénykém háromszor nekiment az üvegajtónak,nem értvén,miről is van itt szó.Végül sorra kerültünk,benn a néni meg közli,hogy fel sem kellett volna jönni,mert a portán adják ki a csomagot.Jót nevettem!!!
Mellesleg jegyzem csak meg,hogy sajnos,hogy a lányom még nem tud olvasni,mert kb.az ő szemmagasságában volt kiírva,hogy "Adócsomag a portán átvehető." Édesek...
Aztán Eszter kitalálta,hogy állni akar a babakocsiban,harcoltunk egy darabig,mire leült.
Most szunyál,nagyon vacillálok rajta,odaheveredjek-e mellé.
Panu,
az Alexandrás mesekönyvek nekünk is megvannak,én még karácsony előtt vettem neki,nagyon szereti.Mindegyikről elmondja,micsoda és nagyon büszke magára,meg kell őt tapsolni a végén.

Ti voltatok már az Állatkertben a gyerkőcökkel?Ha igen,hogy reagáltak rá??Én vasárnap szeretném megmutatni neki "valóságshowban" az állatokat,remélem az idő engedi.
Egyébként húsvétra mi sem ajándékozunk.Igazság szerint én nem vagyok oda a locsolkodásért,ilyenkor vagy kirándulunk valahová vagy a mamához megyünk.Apának festünk egy piros tojást,és kész.
Ujjszopizásról én azt hallottam,hogy a legtöbb baba,aki egy éves kora után is szopja az ujját,többnyire vmi simogatni való holmira is rákap.Ezek mind olyan mozzanatok amelyek a korai csecsemőkor boldogságába viszik vissza a gyermeket.Fogzásügyileg nincs gáz,mert a maradandó fogak csak kb.6 éves korban alakulnak ki,erre nem veszélyes az ujjszopás.És azt mondják a "nagyok",ha a gyerek élénk,érdeklődő,boldog,akkor ezellen ne tegyél semmit,magától el fog múlni.

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
Dorka is dettóKép pont azt a két ujját szopizza elalvás előttKép közben a másik tenyerét pedig a szeme elé teszi, olyan édesKép

Én különösebben nem aggódok az ujjszopi miatt, egyre ritkábban csinálja, simán alszik anélkül is, de néha kell, bújós plüsse viszont nincs. Vannak alvós állatok, de azokat ált. az esti elalvás előtti rendezgetéskor kihajigálja az ágyábólKép

Panu,
azt az állatos könyvet én is kinéztem, fizetés utánra időzítettem a megszerzésétKép. Hát én is imádok könyvet vásárolni, főleg hogy Dorka értékeli is, így olyan klasszKépKép

Ma babatali volt nálunk, annyira jó volt, ahogy ezek a csöppek eljátszottakKép A végére azért volt kis nyügi, amikor már fáradtak voltak, de addig olyan ügyesen játszottak együttKép

Dorkát ahogy letettem el is aludt, annyira kifárad ilyenkorKép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz,

láttam a talitokról a fotót,édik voltatok!
Dorkának milyen az a Fischer Price-os játék,ami az utsó képen volt(amit ide küldtél)?Eszternek is van egy F.P vízilója,horror összegért vettük neki karácsonyra,de nem nagyon érdekli,persze.Én sajna bele vagyok hülyülve ezekbe a játékokba,szerintem többet szórakoztam vele,mint a gyerekem!!:-)))))) Esténként imádok utána elpakolni..!
Még egy kérdés,lányok!
Ti jártok valahová tornázni vagy egyeltalán mozogni??És hogy oldjátok meg??Kezdi ellepni a zsír a testemet!!
Kamagi,
rég írtál!!

Kép
Bori
mbori
 
 


Szia Bori,
talán ezen a képen is látszik az egy FP járássegítő, tologatós kütyüKép Dorka sosem használta rendeltetésszerűen. Most viszont be lett fogvaKép

Kép

Ismerős én is imádom ezeket a játékokat, szuper FP farmot vettem Dorkának annyira szép kidolgozású játék és még Dorka is szeretiKép

Torna Dorka mellett?Kép
amúgy lehet kéne, de nem marad rá energiám. Mondjuk kilókkal én jól állok, mert most soványabb vagyok mint terhesség előtt. Mondjuk ez is teljes ruhatár-cserével járt...

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


mégsem látszik annyira a képen. a kupi viszont jól kivehetőKépKép

Krisz
krisszie
 
 


Na sziasztok
voltunk kedden a Heim Pálban a bőrgyógyászaton. Felszerelkeztem otthon ,felkészülve a több órás várakozásra. (játékok, könyvek, keksz, ropi, alma, pelus,ruha stb. ) És 4-en voltak előttünk !!! KépMire fölértünk már csak ketten. Nagyon nagy szerencsénk volt. A doktornő, aki nagyon kedves volt a két nővérrel együtt azt mondta, hogy Nikinek ekcémája van. Kép Hát ez nem hiányzott. A homlokán lévő foltra, ami a születése óta megvan, azt mondta, hogy 3 éves koráig elmúlik. Eddig azt mondták, hogy 1 éves koráig. Igaz,hogy sokat halványult azóta. + a nyakán talált 3 pici gombostűfejnyi fehér pöttyöt, amit mi is láttunk, de nem bántottuk és az meg uszoda-szemölcs volt. Azt mondta, hogy ez vírusos és le kell venni, mert terjed. Szóval bekenték valami krémmel és fél órára kiküldtek minket. Lementünk a játszótérre, Nikcsi jól elvolt. Fél óra múlva visszamentünk, addigra felpuhult ez az izé és leszedték. Persze le kellett fogni szegénykémet, nagyon be volt tojva mindenkitől. Kaptunk krémet az ekcémára és ennyi. Miközben vártam a doktornőre visszajött az egyik nővér sírva és azt hajtogatta, hogy meg fog halni, meg fog halni. Kiderült, hogy egy fiatal lány bejött a kórházba a bejáratnál összeesett és gyakorlatilag meghalt. Leállt a szive stb. ez a nővér húzta őt el az ajtóból és SENKI nem segített neki. Ott álltak a betegfelvételisek stb. és bámulták. Úgy kellett kiabálni rájuk. Aztán összeszedtek valami orvost és újraélesztették a kiscsajt, aki valszeg begyógyszerezte magát. Biztos azért jött be, mert meggondolta a dolgot. Csak annyira rossz érzés volt az egész szituáció. Nem az én lelkivilágomnak való. Másnap betelefonáltam a kórházba , mert egész nap ez járt a fejemben, hogy mi lett. És az mondták, hogy sikerült stabilizálni és átszállították egy másik kórházba. Bocs,akit nem érdekelt.


Voltunk ma csepelen vettünk 4 pár cipőt. Tényleg jó minőségűek. Remélem beválik. Szeretnék venni Nikcsinek őszre is, de nem tudom, hogy mekkora kéne? Szerintetek, ha most 21-es kell akkor őszre mekkorát fog nőni a lába ? Tudom ez elég ostoba kérdés, de hátha.
dorki
 
 


Megvettem a taníts engem anya c. könyvet tényleg ötletes és egyszerű.
Ja én akartam kérdezni , hogy mi az a montessori ? én csak iskolában ismerem Kép
Andi
ha apa még mindíg morcos , mondd meg neki, hogy a 20-as cipő magyar szabvány szerint 21-esnek felel meg. Hátha így jobban örül !
Bori
nekem nagyon kéne a torna. Van is egy bérletem még nyáron vettem, de okt. óta nem voltam. Pedig +10 kiló van rajtam, amit a szoptatás alatt szedtem föl, nem a terhesség alatt. Már nagyon tervezem a fogyókúrt is csak nehezen indulok.
Én is akarok menni az állatkertbe és szerintem nagyon élvezik már ilyen korban. Van állatsimogató is, de ha esetleg fél, akkor messziről kell nézni az állatokat.
Kriszti
nekünk van egy könyvünk abban van Bencemackó meg Ágibaba Kép
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Panu! Azok nagyon klassz könyvek, én is nézegettem őket, de végül egy másikat vettem, amiben állatok fényképei vannak, Első képeskönyvem az állatkölykökről a címe. Szabolcs nagyon szereti Kép. Ujjszopáshoz semmi ötletem Kép. Szabolcs nyolc hónapos koráig elalváshoz cumizott, akkor magától elhagyta, azóta és előtte sem szopj/ta az ujját... Ő viszont, ha itthon vagyunk állandóan cicizik... Unalmában, figyelemfelkeltés gyanánt, nyugtatásra, nappali visszaalváshoz, ínyfájdalom csillapítására... A kezét szokta a szájába venni, amikor fáj az ínye, de nem szopja az ujját...

Bori! Állatkert: mi voltunk már, de még kisebb volt Szabolcs, és most fogunk menni Húsvét hétfőn Kép. Akkor csak a kisméretű, az ő szemmagasságában látványosan mozgó állatok érdekelték, mi azért elvoltunk. Szerintem az állatsimogató már be fog jönni Kép. Locsolkodás: én nagyon nem szerettem gyerekkoromban, mi is mindig elmenekültünk kirándulni. De igazából a kölni miatt utáltam. Mert eredetiben vízzel locsoltak, ugye... Engem meg az apukám szódásszifonnal, az nagyon muris volt Kép. De Szabolccsal szeretnék minden ünnepet, hagyományt tartani, amit csak lehet. A férjem már előre nyavalyog a jövendő húsvétok miatt, amikor körbe kell majd járni a fél óvodát...
Torna: ne is mondd, én már tényleg katasztrófa vagyok, lassan szégyellek kimenni az utcára. Én a terhesség alatt csak öt kilót híztam, és a szülés után tíz kilóval voltam kevesebb, mint a terhesség kezdetekor. Na, ez a tíz kiló simán rámjött azóta, talán több is... bele sem merek gondolni, mennyi vagyok, de nagyon sok... Most mindenféle itthon használható masinákért nyaggatom apát, mert én ugyan nem megyek emberek közé ugrálni, amíg így nézek ki... Majd talán tizenöt kiló múlva már bemerészkedem egy aerobic-órára...

Dorki!
Örülök, hogy jó napot fogtatok ki a bőrgyógyászaton, de az ekcéma Kép. Mitől van? Szabolcsnak is kijött a hidegtől tél elején az arcán, kicsit később a felkarjain és a térdén, de egy Linola nevű krémtől, és fürdőolajtól szinte teljesen elmúlt. Nekem ugyanilyenem volt kiskoromban, mára szinte semmi sem maradt. Csak az, hogy télen nagyon száraz a bőröm.
Azért durva, hogy a nővérkének senki sem segített a lánynál... Ha már egy kórházban is ilyen a hozzáállás...
Montessori: egyre kisebb, lyukas közepű, színes karikák feltornyozva egy rúdra Kép. Montessori amúgy óvoda van, nem? Ezt a kütyüt is az a néni (Maria Montessori) találta ki, aki az óvodai programot kifejlesztette. Legalábbis azt hiszem...

Szabolcs tegnap semmit (!) sem evett, ma viszont kétszer annyit, mint szokott. Ki érti ezt? Annyira nem értem, miért nem akar beszélni... Borzasztóan figyel, amikor valamit mondok neki, vagy ismétlek, vagy mondókázok, látszik, hogy gondokodik, hogy kinyissa-e a száját aztán mégsem nyitja... Bezzeg a "víz", az megy...
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!

Bocsi, semmire nincs időm, Peti nem enged a géphez ülni, akármit csinál azonnal abbahagyja ha leülök a géphez és nem hagy. Kép

Nagyon jó képeket küldtetek, mi is készülünk végre hogy megvegyük a digi kamerát, és akkor már végre én is fogok tudni képet tenni magunkról.

Mi is készülünk Csepelre cipő ügyben. Voltak szandik is?

Dorki, nem lehet tudni, én már annyiszor megjártam, pl. a téli cipője most jó rá igazán, egész télen orrabukott benne mert nagy volt. Most meg már nem tudja felvenni, mert nagyon meleg a lábának. Grrrrrrrrr. Igaz, hogy kaptuk és nem vettük, mert én 20-asat vettem volna de ez 21-es.

A szandikkal nincs gond, mert azt télen nyáron hordjuk. Viszont amikor egyszer én is voltam Csepelen cipő ügyben, szandi nem volt.

Fcs!
Az hogy "víz" már nagyon szép teljesítmény Szabolcstól!!!! Tessék értékelni!! Kép

Bocsi lányok, ha ritkán jövök, de olvaslak benneteket!

Gyógyulást annak aki beteg!!!!

Pusz!
Andi68
andi68
 
 


Fülescsacsi!
Nálunk is megy az állandó szopizás ha itthon vagyok,akkor rengetegszer kéri.Úgy látszik ez családi vonás,én is 3 éves koromig ciciztem.Látnátok,mekkorára nőttem tőle!!!!(Vagyok vagy 150cm,na jó,egy picit több,de nem sokkal.....)Viszont remélem ennek a hatására,de Eszter még nem volt komolyabban beteg.(Kopp-kopp-kopp!!)Néha már örülnék neki,ha magától leszokna...Például jó lenne néha egy kicsit kirúgni a hámból,amióta terhes lettem,azóta nem volt a számban alkohol.És nem is lesz,amíg szopik a gyerkőc!Jövőre lesz a 10 éves érettségi találkozónk,hát nem egy antialkoholista brigád volt.....!!
Dorki!
Tündér vagy!Egyeltalán nem zavart a kórházas sztori,ilyeneket én is nehezen tudok feledni,és csak a te emberségességed bizonyítja az,hogy másnap betelefonáltál!!! Az ekcémától én is féltem,ugyanis mi mindketten azok vagyunk,apa nagyon szenved tőle,én csak télen.Esztin még nyoma sincs remélem nem is lesz.Sajnos a hajlam adott.Akkor tej,tejtermék kilőve??
Cipő:Talán a Zsuzsi tudna segíteni,ő már letesztelte ezt egy gyerkőcön,egyébként én is gondban vagyok ezzel mindig.Valamelyik Kismamában ezt részletesen taglalták,ha gondolod ,előkeresem.

Az Eszter kajálása is hasonló,mint a Szabolcsé,ő is 24-48-ban dolgozik kajaügyileg!!!:-))))
Lehet,hogy mi is 7főn megyünk állatkertezni,ha a Szabolcsot felismerem,lestoppollak Titeket!!Vasárnapra sajnos esőt mondtak.
Képzeljétek,ma voltunk játszóterezni délután,hát annak is van természetrajza ám!!Mi nemrég költöztünk ide,így ezen a játszón újnak számítunk.Rengetegen járnak ide,kis brigádokba tömörülve. A kispadon ültek a pipi-mamák,tűsarkúban,hosszú,silk cigit szívva,teli szájjal röhögtek minden létező dolgon,az apukák is külön brancsban,néha a pipiket stírölve irányították a srácaikat,kicsit odébb a nagyik,megint odébb a babakocsisok....Érdekes volt.

Fcs!
Még azt szeretem volna kérdezni,hogy milyen egyetemre jársz??(Vagy már végeztél?)És ezt hogy csináltad a Szabolcs mellett??

Jó éjt mindenkinek:Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


sziasztok!

Andi!

ugy látom sorstársak vagyunk.Kép Flora is kedd ota beteg. hyányás hamenés és láz.a hányás nagyon durva volt mert álmában és ahnyatt kezdett hányni. még szerencse hogy nem sokkal előtte magamhoz vettem mert sirdogált, igy megtudtam hirtelen fordítani. bele sem askarokl gondolni mi lehetett volna ha nem riadok fel. ugyhogy két napja vele alszom ha éjszaka hányna. sajna hányt is de akkor hason volt.
Mi is két hete kaptuk az oltást, de nekem a doki azt mondta nem ettől van. nálunk is megy ditéta hasfogo stb. ma már szerencsére nem volt láza. remélem hamar ki hevei és ti is. Nekünk a doki szigoru diétát irt. csak krumpli, répa reszelt alma és keksz.de ma már céklát is adtam neki ez hasfogo és meg is ette. kezd visszajönni az étvágya, de két napig nem evett szinte semmit. ma reggel már látszott rajta, ogy szédeleg de szerencsére ma már eszegetett.
remélem ti is megygogyultok.
a derekadat sajnálom.és nem mondtak semmit hogy mi lehet vele csinálni?

Panu!

ujjszopi leszokásra nincs ötletem.Én azt tanultam nem szabad erőltetni hagyni kell magától leszokni.az oviban már ugyse fog szopizni,látva a többieket szégyelni fgja előttük. illetve ahogy egyre többet fog játszani nem fog tudni szopizni mert a játékhoz ugyis mindket keze kell majd.
A szavakés állatok könyv az nagyon jo. nekünk a 12-18 honapos van meg azt Flora nagyon szereti

Mbori!

mi már többször voltunk Floresszel az állatkertebn imádja. a multor az apjával voltak, hogy egy kicsit tudjam irni a szakdolit és utána nagy hévvel mesélte amikor kkérdeztem, hogy mit látott:gá-gá, bá(bárány) paci stb. ették is az állatokat és nagyon élvezte.a madarkaért meg oda van. ma naálunk az a sláger, hogy madaras konyvet(madárhatározó, még megbodogult biológus korszakomból van) azt nézegeti esténként, és számoljuk a fészekben atojásokat (ez is le van fényképezve) ötig el tud számolni olyan aranyos.magától egyszercsak elkezdte mondani amikor vmi miatt mondtam, hogy egy kettő ő meg folytatta hama(3), négy, ötő annyira cuki bár érteni nem érti hogy miről beszél.
azt akartam kérdezni, hogy végül is sikerült kezdeni vmit a kérdőívekkel?


Krisz!

mit szólt dorka a babához? nálunk nagy baba örület van mi babákkal eszünk fürdünk hintázunk. baba az mindig kell. van három babája ami az enyém volt na azokkal fürdik. amikor engedjük a vizet megkeresi őket és be a kádba. utána megkell száritani őket.de ezeket a babákat akkor is hozza ha mi zuhanyzunk.ne unatkozzunk, ad társaságotKép sőt mi már pelenkázzuk is őket. bár ez néha macerás, mert elég nehéz kitaláni, hogy a pelenka ugy álljon ahogy azt Flora elképzelteKép
van öltöztetős babái azokat napjában ha rájön 20szor le kell öltözteni meg fel annyira édi mondja hogy öltö(öltöztetni)Kép
ennek csak dédi örül jobbanmert én állitóleg nem szerettem babázni. hiába vették nekem a drága alig beszerezhető babákat nem néztem rájuk se de ezt most flora bepótóljaKép
milyen volt a tali?

rakok felképet a hintzásáunkról. most az a mánia, hogya hintába be kell rakni a haverokat is. általában bent van vagy 4 baba a nyuszi a hápi a cica és Flora néha már nem is értem hogy fér el ennyi játék mellett. de annyira élvezi

Kép itt csak három potyautas vanKép
sziasztok
enci
renci
 
 


sziasztok, csak egy gyors bekukk
megvagyunk, csak tegnap vendégjárás volt, most eléggé tré állapotban vagyok emiatt, mert mindjárt indul a meló.
egy 13 éves fiú és egy 9 éves lányka volt nálunk, egésznap, a barátnőm gyermekei, és Liza velük őrjöngött estig, nem is kellett altatni. megpróbálok még jönni, amint hazaértem.

Flora potyautasai Kép és Dorka ötyéje Kép

panu
panu
 
 


sziasztok,
Dorki, remélem, hamar elmúlik Nikinél az ekcéma.

Lizánál most mindegy mi a rend a játszón, mert átment amazonba Kép, ami azt jelenti, hogy harciasan kiabál, amikor egy-egy játékot magának akar (csúszda, hinta), ha van ott gyerek, és ha nem sikerül ezzel elsőre elkergetni a gyereket, vagy még ráadásul én is rászólok, hogy ezt azért már nem kéne..., akkor hisztizve levágja magát a földre, ilyenkor és megértően mosolygok, és mondom, hogy forduljon hasról hátra, ott is legyen homokos :o, persze azért cikinek érzem, de túl teszem magamat rajta, hogy mit gondol a többi anyuka, nagymama.
ja, és a szomszédunk beszerzett egy kakast, ami már fél 5-től rikoltozik az udvaron. egylőre bírja torokkal Kép remélem, csak húsvétra szánta és nem végleg, mert tyúkokat nem hallottam, és olyant sem, hogy valaki aránylag sűrűn lakott területen haszonállatot tart.

kilók: egy kevés plusz rajtam is van, úgy 3 kg, és ezen ne tessék röhögni. mozogni néha szoktam, van a közelben női konditerem.

állatkert, idén még nem voltunk, és most már kíváncsi vagyok, mennyire tetszene az én örökmozgó-harcias lánykámnak Kép mit szólnátok ott egy talihoz? bár lehet csendesebb helyen is, mint mondjuk Margitsziget, városliget... egy csak egy felvetés, ha már itt a jó idő

képeket majd otthonról töltök fel a tegnapi játékról

ja, és fm 95.8 csüt és péntek reggel 6 és10 között mindenféle hír felolvasása, ha vkit érdekel, ez a munkám

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Hű, ma aztán kihasználtuk a tavaszt! A Városligetben voltunk a játszótéren, meg a kacsáknál, meg bóklásztunk a fák közt, meg babakocsiztunk az ösvényeken. Begyűjtöttem egy 150 db-os Duplot. Azt a jó kis krokodilos-zsiráfost akartam, de kiderült, hogy megszűnt Kép. De ez is nagyon klassz, egy szavam sem lehet, húsvéti akció volt a Lego márkaboltban.

Gyermek csatangolás közben nem akart aludni, itthon sem az új játékok miatt, végül fél hatkor aludt el az ölemben, de elképesztően mélyen... Valahogy felvertem fürödni, de végig látszott, hogy aludna tovább, hát el is aludt egy perc alatt, ahogy letettem Kép.

Bori! Az egyetemet én rögötn gimi után kezdtem, csak leadtam szakot, meg felvettem, meg félévet ismételtem, meg halasztottam, így vagyok még csak most végzős. Amúgy semmi extra: magyar szak... És Szabolcs mellett nem is olyan nehéz, mint mondjuk meló mellett - mert úgy is csináltam, akkor ismételtem... De az biztos, hogy ha elölről kezdeném, akkor minél hamarabb megcsinálnám az első diplomám, mert ahogy telnek az évek, egyre nehezebb...

Enci!
Édes Flóra nagyon! A játékboltban mindig elmélázok a "lányos" játékoknál... Remélem, a második törppel kiélhetem magam Kép. Na, azért az autótologatás sem utolsó Kép.

Panu!
Ez az Info Rádió, nem? Csak mert a Klubrádió mellett van, én azt szoktam hallgatni reggel. Infót csak akkor, amikor valami nagy dolog történik a világban Kép. De meghallgatlak jövő héten egy kicsit Kép.

Tali: klassz a Városliget, de a Margit sziget is. Az Állatkertre azért nem szavazok, mert az olyan közlekedős buli, akkor nem tudunk leülni beszélgetni sehol. A Városliget azért jobb ötlet amúgy, mert ha esik, akkor be tudunk menni az Állatkerti játszóházba Kép. Viszont egyik helyen sem elkerített a játszótér...

Azért ha hétfőn ti is kijöttök az Állatkertbe, akkor randizhatunk az állatsimogatónál Kép.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Hét elején akkartam írni de nem engedte ez anyavajás babanet.
Mi a héten elvoltunk Alsópáhokon nagyon szupi volt a gyerekek nagyon élvezték .Tők jó családbarát hotel.Kép
a fehér polos vagyok én szóval nekem is nagyon kéne mennem tornázni de baromi lusta vagyok.

Betegeknek jó bulást most mennem kell ezer a dolgom.
Az előbb lemaradt ez a kép.
Kép
szuszoka
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki? Csak miénk apa dolgoz ma ezek szerint...

Szabolcs ma eléggé nyűgöske, igazán eldönthetné már az időjárás, hogy mit akar...

Zsuzsi! Örülök, hogy jó volt a tavaszolás, én már rosszat is hallottam Alsópáhokról, klassz, hogy nektek bejött. Mi még nem voltunk.

Szép ünnepet és sok - vagy kevés Kép - locsolkodót a lányoknak.
Fulescsacsi
 


Fcs, mi apánk is dolgoz Kép

Zsuzsi, jó lehetett ez a tavaszolás Kép és voltatok Hévízen is? ugye még nem lehet ekkora babákat bevinni oda? a közelben van Kehida is. az is nagyon jó.

mindenkinek szép ünnepet!
mi is megyünk holnap a nagymamihoz, hétfőn vissza, addig is jó nyulat!

panu
panu
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
<!--attachment: nyuszi-202063.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*12.4**nyuszi%2ebmp --><center><pre>
Kép
nyuszi.bmp (12.4 k)</pre></center><!--/attachment-->
szuszoka
 
 


Kép
Kellemes ünnepeket !!
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!
Mégsem megyünk az állatkertbe,sajna,a rossz idő miatt.Rossz az autónk,mentünk volna vonattal,de így nem merek elindulni.Pedig már úgy beindultam....
Zsuzsi,Ti tavaszolni is jártok??Én már idejét sem tudom,hogy nyaralni mikor voltunk vhol!!:-(((

Panu,
ma is dolgoztál?Hallgattam a rádiót ,de nem tudtam,hogy téged is?

Kriszti,
mi van az Eszterrel,remélem nem lett semmi az oltástól!!Nem járol ide mostanában...

Enci,
ne haragudj,még nem tudtam sokmindent kezdeni a teszttel,de most egyhuzamban 2 napot itthon leszek,becsszó megnézem!!

Ha itt a jó idő,mi szívesem bevonatozunk Bp.-re,hogy találkozzunk!!Csak valahogy majd időpontot kéne egyeztetni.
Fcs!
Megkaptam a képet,kedves vagy,hogy gondoltál ránk,ha mentek,simizzétek meg helyettünk is az állatkákat....(Hüpp-hüpp)

Mindenkinek boldog húsvétot!!

Bori+Eszter

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori, apa dolgozott, én nem. itthon gyűrtük egymást a csajjal Kép itt is rossz idő volt, de délutánra kiderült az ég, olyan jó volt.

vettünk a gyermeknek egy sátrat, holnap felállítjuk utazás előtt, kíváncsi vagyok. azért ezt választottuk, mert vhogyan rá kell venni, hogy az udvaron ill. a teraszon játszon, és ne akarjon az utcára rohanni, vagy a szomszédba menni. remélem, a sátor, meg abban a játékok, és még a homokozóját is hamarosan rendbe tesszük, talán elég lesz az udvaron tartáshoz, legalábbis néha.

Fcs, hétfőn passzoljuk a simogatót, de máskor szívesen. én jobb szeretem, ha nincs tömeg, mert a gyerekem szalad, mit szalad, sprintel Kép tehát jobban járok, ha nem tömegben megyek, hanem vmi csendes hétköznap délelőtt.

Kriszti, nem ér hanyagolni minket! mi van Eszter lánnyal? már készül a locsolókra?

ja, és tali. a Margitszigeten azért van olyan hely, ahol ha nincs is elkerített játszótér, eléggé behatárolt a terület, tehát ez nem lehet akadály. a Városligetet nem ismerem ennyire. de még gondolkozom helyszínen.

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Vagyok Én is, de apa szabin volt pár napot és így mindig jöttünk, mentünk. Szabad óráimban pedig a háztartási lemaradásaimat pótolgattam.

Mindenkinek kellemes ünnepeket, és jó pihizést kívánunk erre a pár napra.

Ja, és szerintem ápoljuk a hagyományokat, a gyerekek biztos, hogy nagyon élvezik majd, még ha nekünk szülőknek egy kicsit nyűg is.
Locsoló "tipegőket" is várunk, kíváncsi leszek, hogy mit szól majd Bogi. Meg egyáltalán, hogy zajlik ez pár évesen?

Sziasztok: Ági
kamagi
 
 


Panu!

Ha minden igaz, akkor ment a mail.
kamagi
 
 


taliban mi is benne lennénk. Állatok vagy fák között nekem mindegy.Kép
Apa lelécelt horgászni, holnap jön, így kettecskén maradtunk a csajszival.
Vettem ma ajándékba magamnak egy kenyérsütőt, de még a kocsiban alszik ma, mert vagy Nikit hozom föl a 3. emeletre vagy a sütőt. (Nikit választottam KépKépKép )
Mi is tervezünk pár napos családbarát hotelben való tartózkodást.
Zsuzsi
írnál pár mondatot, hogy milyenek ott a körülmények, árak, kiszolgálás, stb. Köszi
és nagyobb képet tegyél már fel a kölkökről, mert én így nem is látom őket !!!
FCS
mi rosszat hallottál Alsóp-ról
Panu
ti voltatok Kehidán, ott mi van ?
Meg akarlak hallgatni az Infóban, de én csak este jutok rádió közelbe a férjem mindíg fel is van háborodva, hogy mit tudok hallgatni rajta, ha csak beszélnek. Hogy a francba tudsz fölkelni hajnalban ?????? Én meghalnék !!!

Szerintem is ápolni kell a hagyományokat. Magamból kiindulva kisgyerekként én nagyon szerettem a húsvétot (lehet, hogy a tavaszi szünet miatt Kép ) kb. 10 éves koromtól viszont már "ciki" volt, ha meg akartak locsolni. De mostanában megint jópofa dolognak tartom. Na majd jövőre megnézzük mit szól hozzá Nikcsi.
Kamagi
tipegő locsolók, hány évesek ? Kérünk képet a nagy eseményről !!
dorki
 
 


Dorki!

Pl itt olvastam rosszat, de már másoktól is hallottam, hogy nem éri meg az árát... Főleg, hogy a Sonnentherme is elérhető - bár az mégdrágább, ahogy a honlapjukon olvastam...
Fulescsacsi
 


Lányok,
arik vagytok, h hiányoltok. Vendégem van (Anyósom), de bepótolom majd. Most Eszterapu nyomatja a gépet - itthon van Kép.
De pótolom a hiányosságomat.
Eszter okés, azért nem is írtam semmit Róla, h el ne kiabáljam.

Jövök később,
puszi:
Kriszti

Ps,
Szegeden besz@rt az idő, hideg van, eső Kép.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: